jmol - en to uz translation catalogue (15 entries)

en: Loading Jmol applet ...
uz: Jmol аплети юкланмоқда...

en:   {0} seconds
uz:   {0} секунд

en: Jmol Applet version {0} {1}.
    
    An OpenScience project.
    
    See http://www.jmol.org for more information
uz: Jmol Applet версия {0}{1}.
    
    Очиқ кодли лойиҳа.
    
    Маълумот олиш учун http://www.jmol.org ни кўринг.

en: File Error:
uz: Файлда ҳатолик:

en: &Help
uz: &Ёрдам

en: &Search...
uz: Қидириш...

en: &Commands
uz: Буйруқлар

en: Math &Functions
uz: Математик Функциялар

en: Set &Parameters
uz: Параметрларни аниқла

en: &More
uz: &Кўпроқ

en: Editor
uz: Таҳрирчи

en: State
uz: Ҳолат

en: Run
uz: Ishga tushirish

en: History
uz: Тарих

en: Load
uz: Юклаш
