josm - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Last change at {0}
az: Son dəyişiklik {0} edilib

en: Java Version {0}
az: Java Versiyası {0}

en: Plugins
az: Qoşmalar

en: Cancel
az: İmtina

en: Help
az: Kömək

en: Continue
az: Davam et

en: Initializing OSM API
az: OSM API-nin inisalizasiyası
