josm - en to br translation catalogue (35 entries)

en: License
br: Aotre-implijout

en: About
br: Diwar-benn

en: Java OpenStreetMap Editor
br: Aozer OpenStreetMap Java

en: Version {0}
br: Stumm{0}

en: Last change at {0}
br: Kemm diwezhañ da {0}

en: Java Version {0}
br: Stumm Java {0}

en: Homepage
br: Degemer

en: Info
br: Titouroù

en: Readme
br: Lennit-me

en: Revision
br: Adweladenn

en: Contribution
br: Degasadenn

en: Plugins
br: Adveziantoù

en: About JOSM...
br: Diwar-benn JOSM

en: Warning
br: Diwallit

en: Cancel
br: Nullañ

en: Error
br: Fazi

en: Add Node...
br: Ouzhpennañ un notenn...

en: data
br: Roadennoù

en: selection
br: diuzadenn

en: conflict
br: tabut

en: download
br: pellgargañ

en: Information
br: Titouroù

en: View: {0}
br: gwelet : {0}

en: Change directions?
br: Kemmaén an durc'hadurioù ?

en: Reverse and Combine
br: Eilpennañ ha Kenaozañ

en: Help
br: Skoazell

en: Latitude
br: Ledred

en: Longitude
br: Hedred

en: UNKNOWN
br: DIANAV

en: Ignoring malformed URL: "{0}"
br: Na ober van ouzh an URL kamm :  "{0}"

en: Ignoring malformed file URL: "{0}"
br: Na ober van ouzh an URL kamm :  "{0}"

en: Creating main GUI
br: O krouiñ GUI pennañ

en: Merge
br: Kendeuziñ

en: Contacting OSM Server...
br: O vont e darempred gant servijer OSM

en: Downloading OSM data...
br: O pellgargañ roadennoù OSM
