josm - en to bs translation catalogue (55 entries)

en: About
bs: O

en: Display the about screen.
bs: Prikaži dijalog o programu

en: Version {0}
bs: Verzija {0}

en: Last change at {0}
bs: Zadnja izmjena od {0}

en: Java Version {0}
bs: Java Verzija {0}

en: Homepage
bs: Početna stranica

en: Readme
bs: Pročitajme

en: Revision
bs: Revizija

en: Contribution
bs: Doprinos

en: License
bs: Dozvola

en: Plugins
bs: Priključci

en: About JOSM...
bs: O JOSM-u...

en: OK
bs: U redu

en: Warning
bs: Upozorenje

en: Cancel
bs: Poništi

en: Error
bs: Greška

en: data
bs: podaci

en: layer
bs: sloj

en: selection
bs: selekcija

en: conflict
bs: sukob

en: Information
bs: Informacije

en: View: {0}
bs: Pogled: {0}

en: File: {0}
bs: Datoteka: {0}

en: Combine several ways into one.
bs: Kombiniraj nekoliko puteva u jedan.

en: Change directions?
bs: Promijeni smjer?

en: Reverse and Combine
bs: Obrni i Kombiniraj

en: The ways can not be combined in their current directions.  Do you want to reverse some of them?
bs: Putevi ne mogu biti kombinirani u njihovim trenutnim pravcima. Da li želite obrnuti neke od njih?

en: Copy
bs: Kopiraj

en: Edit: {0}
bs: Uredi: {0}

en: Copy Coordinates
bs: Kopiraj koordinate

en: Copy coordinates of selected nodes to clipboard.
bs: Kopiraj koordinate selektiranih čvorova u clipboard

en: Create Circle
bs: Kreiraj Krug

en: Create a circle from three selected nodes.
bs: Kreiraj krug od tri selektirana čvora.

en: Delete
bs: Obriši

en: Exit
bs: Izađi

en: Help
bs: Pomoć

en: Continue
bs: Nastavi

en: Edit
bs: Uredi

en: UNKNOWN
bs: NEPOZNAT

en: unknown
bs: nepoznato

en: Ignoring malformed URL: "{0}"
bs: Ignorisan loše formiran URL: "{0}"

en: Ignoring malformed file URL: "{0}"
bs: Ignorisan loše formiran fajl URL: "{0}"

en: Parameter "downloadgps" does not accept file names or file URLs
bs: Parametar "downloadgps" ne prihvata ime fajla ili URL fajla

en: Building main menu
bs: Sastavljanje glavnog menija

en: Updating user interface
bs: Ažuriranje korisničkog interfejsa

en: Initializing OSM API
bs: Inicijalizacija OSM API-a

en: Initializing validator
bs: Pokretanje validatora

en: Loading imagery preferences
bs: Učitavanje postavki slika

en: Download
bs: Preuzmi

en: Merge
bs: Spoji

en: Reload
bs: Ponovo učitaj

en: All Formats
bs: Svi Formati

en: {0}: option ''{1}'' requires an argument
bs: {0}: opcija ''{1}'' zahtijeva argument

en: {0}: option ''{1}'' is ambiguous
bs: {0}: opcija ''{1}'' je nejasna

en: Update
bs: Ažuriraj
