josm - en to ia translation catalogue (7 entries)

en: About
ia: Circa

en: Homepage
ia: Pagina principal

en: About JOSM...
ia: Circa JOSM...

en: Warning
ia: Attention

en: Cancel
ia: Cancellar

en: Help
ia: Adjuta

en: Continue
ia: Continuar
