josm - en to ky translation catalogue (17 entries)

en: About
ky: Программа жөнүндө

en: Java OpenStreetMap Editor
ky: Java'дагы OpenStreetMap редактору

en: Version {0}
ky: Версия {0}

en: Last change at {0}
ky: Акыркы өзгөрүү {0}

en: Java Version {0}
ky: Java версиясы {0}

en: Homepage
ky: Үйбарак

en: Info
ky: Маалымат

en: Revision
ky: Версия

en: Contribution
ky: Авторлор

en: License
ky: Лицензия

en: Plugins
ky: Модулдар

en: About JOSM...
ky: JOSM жөнүндө...

en: Warning
ky: Көңүл буруңуз

en: Cancel
ky: Жокко чыгаруу

en: Error
ky: Ката

en: Help
ky: Жардам

en: Continue
ky: Улантуу
