josm - en to pa translation catalogue (21 entries)

en: About
pa: ਇਸ ਬਾਰੇ

en: Display the about screen.
pa: 'ਇਸ ਬਾਰੇ' ਸਕ੍ਰੀਨ ਵਿਖਾਓ।

en: Help: {0}
pa: ਮਦਦ: {0}

en: Java OpenStreetMap Editor
pa: Java OpenStreetMap ਸੰਪਾਦਕ

en: Version {0}
pa: ਰੂਪ {0}

en: Last change at {0}
pa: ਪਿਛਲੀ ਵਾਰ ਤਬਦੀਲੀ {0} ਨੂੰ ਹੋਈ

en: Java Version {0}
pa: Java ਰੂਪ {0}

en: Homepage
pa: ਮੁੱਖ ਸਫ਼ਾ

en: Translations
pa: ਅਨੁਵਾਦ

en: Follow us on
pa: ਇਸ 'ਤੇ ਸਾਡੇ ਨਾਲ ਜੁੜੋ

en: Revision
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ

en: License
pa: ਲਾਇਸੰਸ

en: Plugins
pa: ਪਲੱਗਇਨਾਂ

en: Translators
pa: ਅਨੁਵਾਦਕ

en: OK
pa: ਠੀਕ ਹੈ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Select
pa: ਚੁਣੋ

en: History
pa: ਅਤੀਤ

en: Error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: data
pa: ਡਾਟਾ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ
