josm - en to sr translation catalogue (75 entries)

en: About
sr: О програму

en: Java OpenStreetMap Editor
sr: Џава едитора за ОпенСтритМеп

en: Version {0}
sr: Верзија {0}

en: Last change at {0}
sr: Последња измена на {0}

en: Java Version {0}
sr: Џава верзија {0}

en: Homepage
sr: Матична страница

en: Translations
sr: Преводи

en: Info
sr: Подаци

en: Readme
sr: Прочитај ме

en: Revision
sr: Ревизија

en: Contribution
sr: Прилог

en: License
sr: Лиценца

en: Plugins
sr: Додаци

en: Translators
sr: Преводиоци

en: About JOSM...
sr: О програму ЈОСМ

en: OK
sr: У реду

en: Report bug
sr: Пријави грешку

en: Open directory
sr: Отвори директоријум

en: Please select at least one already uploaded node, way, or relation.
sr: Изабреите макар један већ послатобјекат (тачку, пут или релацију).

en: Warning
sr: Упозорење

en: Please select the target layer.
sr: Изаберите одредишни слој (layer).

en: Select target layer
sr: Изаберите одредишни слој (layer).

en: Cancel
sr: Откажи

en: No target layers
sr: Наме одредишних слојева

en: Error
sr: Грешка

en: Add Node...
sr: Додај тачку...

en: Align Nodes in Circle
sr: Уреди тачке у круг

en: Move the selected nodes into a circle.
sr: Помери изабране тачке у круг.

en: Align Nodes in Line
sr: Поређај тачке у линију

en: Move the selected nodes in to a line.
sr: Помери изабране тачке у линију.

en: Please select at least three nodes.
sr: Изаберите најмање три тачке.

en: data
sr: податак

en: layer
sr: слој

en: selection
sr: изабрано

en: conflict
sr: несплагање

en: download
sr: преузимање

en: previous
sr: претходно

en: next
sr: следеће

en: Nothing selected to zoom to.
sr: Ниеј изабрани ништа што треба приказати.

en: Information
sr: Обавештење

en: View: {0}
sr: Поглед: {0}

en: File: {0}
sr: Фајл: {0}

en: Copy
sr: Умножи

en: Edit: {0}
sr: Измени: {0}

en: Create Circle
sr: Направи круг

en: You must select at least one way.
sr: Морате изабрати бар једну путању

en: Delete
sr: Уклони

en: Exit
sr: Изађи

en: Exit the application.
sr: Изађи из програма

en: Export GPX file
sr: Извези GPX фајл

en: Help
sr: Помоћ

en: Overwrite
sr: Пребриши

en: Continue
sr: Настави

en: Click to abort launching external browsers
sr: Кликни да прекинеш покретање спољњег веб читача

en: Ok
sr: У реду

en: Edit
sr: Уреди

en: UNKNOWN
sr: НЕПОЗНАТО

en: Building main menu
sr: Припремам главни мени

en: Updating user interface
sr: Ажурирање корисничког интерфејса

en: Initializing OSM API
sr: Иницијализација ОСМ АПИ-ја

en: Initializing presets
sr: Иницијализација пресета

en: Initializing map styles
sr: Иницијализација стилова мапа

en: Conflicts detected
sr: Откривени сукоби

en: Selection
sr: Избор

en: Date
sr: Датум

en: Merge
sr: Састави

en: <html>Version <strong>{0}</strong> created on <strong>{1}</strong></html>
sr: <html>Верзија <strong>{0}</strong> направљена <strong>{1}</strong></html>

en: Changeset closed
sr: Скуп измена затворен

en: Upload
sr: Пошаљи

en: {0}: option ''{1}'' requires an argument
sr: {0}: опција "{1}" захтева аргумент

en: {0}: option ''{1}'' is ambiguous
sr: {0}: опција "{1}" је двосмислена

en: Book Store
sr: Књижара

en: Travel Agency
sr: Туристичка агенција

en: Toys
sr: Играчке

en: Zoom
sr: Увеличавање
