josm - en to uk translation catalogue (13322 entries)

en: About
uk: Про програму…

en: Display the about screen.
uk: Показати інформацію про програму

en: Help: {0}
uk: Довідка: {0}

en: Java OpenStreetMap Editor
uk: Редактор OpenStreetMap на Java

en: Version {0}
uk: Версія {0}

en: Last change at {0}
uk: Останні зміни: {0}

en: Java Version {0}
uk: Версія Java {0}

en: Homepage
uk: Домівка

en: Translations
uk: Переклад

en: Follow us on
uk: Приєднуйтесь до нас

en: Preferences are stored in {0}
uk: Налаштування зберігаються в {0}

en: Symbolic names for directories and the actual paths:
uk: Символьні посилання для тек та справжніх шляхів:

en: Info
uk: Відомості

en: Readme
uk: Дод.інфо.

en: Revision
uk: Редакція

en: Contribution
uk: Вклад до розвитку

en: License
uk: Ліцензія

en: Plugins
uk: Втулки

en: Installation Details
uk: Подробиці про встановлення

en: Translators
uk: Перекладачі

en: About JOSM...
uk: Про JOSM…

en: OK
uk: Так

en: Report bug
uk: Звіт про збій програми

en: unset
uk: відключено

en: Open directory
uk: Відкрити теку

en: Failed to locate resource ''{0}''.
uk: Не вдалося знайти ресурс ''{0}''

en: Failed to load resource ''{0}'', error is {1}.
uk: Збій завантаження ресурсу ''{0}'', помилка {1}.

en: Please select at least one already uploaded node, way, or relation.
uk: Будь ласка, виберіть принаймні одну вже надіслану на сервер точку, лінію або зв’язок.

en: Warning
uk: Попередження

en: Please select the target layer.
uk: Будь ласка, оберіть шар.

en: Select target layer
uk: Виберіть шар

en: Cancel
uk: Скасувати

en: <html>There are no layers the source layer<br>''{0}''<br>could be merged to.</html>
uk: <html>Шари, з якими можна об’єднати первісний шар<br>''{0}''<br>відсутні.</html>

en: No target layers
uk: Шар не обрано

en: Select
uk: Вибрати

en: Selects those elements on the map which are chosen on the list above.
uk: Виділяє ті елементи на мапи, які вибрані у списку вище.

en: History
uk: Історія

en: Download and show the history of the selected objects
uk: Завантажити та показати історію виділених об’єктів

en: Select WMS layers
uk: Оберіть шари WMS

en: Add layers
uk: Додати шари

en: Time filter for "{0}" such as "{1}"
uk: Фільтр часу для "{0}", наприклад "{1}"

en: Invalid service URL.
uk: Помилкове сервісне посилання.

en: WMS Error
uk: Помилка WMS

en: Could not retrieve WMS layer list.
uk: Неможливо отримати перелік шарів WMS.

en: Could not parse WMS layer list.
uk: Неможливо здійснити розбір переліку шарів WMS.

en: Could not parse WMTS layer list.
uk: Не можливо прочитати перелік шарів WMTS.

en: WMTS Error
uk: Помилка WMTS

en: Error
uk: Помилка

en: Select image format for WMS layer
uk: Оберіть формат зображення для шару WMS

en: Show only layers for current view
uk: Показати шари лише для поточного місця

en: Add Node...
uk: Додати точку…

en: Add a node by entering latitude / longitude or easting / northing.
uk: Додайте точку введенням довготи/широти або відхилення на схід/північ.

en: Tools: {0}
uk: Інструменти: {0}

en: Align Nodes in Circle
uk: Вирівняти точки по колу

en: Move the selected nodes into a circle.
uk: Змістити вибрані точки так, щоб вони утворили коло

en: Selection could not be used to align in circle.
uk: Виділені елементи неможливо розташувати по колу.

en: Nothing changed
uk: Нічого не змінено

en: Please select only one node as center.
uk: Обріть лише одну точку для центру.

en: Align each Way in Circle
uk: Зробити з ліній коло

en: One or more nodes involved in this action is outside of the downloaded area.
uk: Одна чи кілька із задіяних точок знаходяться за межами завантаженої ділянки.

en: Not enough nodes to calculate center.
uk: Недостатньо точко для обчислення центру.

en: Cannot determine center of circle for this geometry.
uk: Неможливо визначити центр кола для цієї геометрії.

en: Align Nodes in Line
uk: Вирівняти точки в одну лінію

en: Move the selected nodes in to a line.
uk: Змістити вибрані точки в одну лінію

en: Please select at least three nodes.
uk: Будь ласка, виберіть щонайменше три точки.

en: Can not align a polygon. Abort.
uk: Неможливо з полігону створити лінію. Скасування.

en: Intersection of three or more ways can not be solved. Abort.
uk: Перехрещення трьох та більше ліній не може бути розв’язане. Скасування

en: Two parallels ways found. Abort.
uk: Знайдено дві паралельні лінії. Скасування

en: data
uk: дані

en: layer
uk: шару

en: selection
uk: виділення

en: conflict
uk: конфлікту

en: download
uk: завантаження

en: problem
uk: проблеми

en: previous
uk: попереднього

en: next
uk: наступного

en: Nothing selected to zoom to.
uk: Нічого не виділено для масштабування

en: Information
uk: Інформація

en: Zoom to {0}
uk: Масштабувати до {0}

en: Zoom the view to {0}.
uk: Масштабувати вид до {0}

en: View: {0}
uk: Вид: {0}

en: No conflicts to zoom to
uk: Немає конфліктів для показу

en: Changeset Manager
uk: Менеджер наборів змін

en: Toggle visibility of Changeset Manager window
uk: Показати/приховати вікно менеджера наборів змін

en: Windows: {0}
uk: Панелі: {0}

en: Close open changesets...
uk: Закрити відкриті набори змін…

en: Close open changesets
uk: Закрити відкриті набори змін

en: File: {0}
uk: Файл: {0}

en: There are no open changesets
uk: Відкриті набори змін відсутні

en: No open changesets
uk: Відкриті набори змін відсутні

en: Downloading open changesets ...
uk: Завантаження відкритих наборів змін…

en: Combine Way
uk: З’єднати лінії

en: Combine several ways into one.
uk: З’єднати кілька ліній в одну

en: Change directions?
uk: Змінити напрямки?

en: Reverse and Combine
uk: Змінити напрямок на протилежний і з’єднати

en: The ways can not be combined in their current directions.  Do you want to reverse some of them?
uk: Лінії з їхніми поточними напрямками неможливо з’єднати. Чи бажаєте ви змінити напрямок однієї з них на протилежний?

en: Could not combine ways<br>(They could not be merged into a single string of nodes)
uk: Лінії неможливо об’єднати<br>(Їх не можна перетворити у єдину послідовність точок)

en: Reverse Ways
uk: Змінити напрямок ліній

en: Combine {0} way | Combine {0} ways
uk[0]: Об’єднати {0} лінію
uk[1]: Об’єднати {0} лінії
uk[2]: Об’єднати {0} ліній

en: Please select at least two ways to combine.
uk: Будь ласка, виберіть принаймні дві лінії для з’єднання

en: Combine ways refused<br>(A shared node is outside of the download area)
uk: Об’єднання ліній не можливе<br>(Спільна точка знаходиться за межами завантаженої ділянки)

en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy selected objects to paste buffer.
uk: Копіювати виділені об’єкти до буферу обміну.

en: Edit: {0}
uk: Правити: {0}

en: Please select something to copy.
uk: Будь ласка, виберіть що-небудь для копіювання.

en: Copy Coordinates
uk: Копіювати координати

en: Copy coordinates of selected nodes to clipboard.
uk: Копіювати координати виділених точок у буфер обміну

en: Copy server URLs
uk: Копіювати посилання URL

en: Copy server URLs of selected objects to clipboard.
uk: Копіювати посилання URL для виділених об’єктів в буфер обміну

en: Create Circle
uk: Створити коло

en: Create a circle from three selected nodes.
uk: Створити коло за трьома виділеним точкам

en: Please select exactly two or three nodes or one way with exactly two or three nodes.
uk: Будь ласка, виберіть дві чи три точки або лінію з двома чи трьома точками.

en: Those nodes are not in a circle. Aborting.
uk: Ці точки не в колі. Операція скасована.

en: Cannot add a node outside of the world.
uk: Неможливо додати точку поза світом.

en: Update multipolygon
uk: Оновити мультиполігон

en: Create multipolygon
uk: Створити мультиполігон

en: No data loaded.
uk: Не завантажено дані.

en: You must select at least one way.
uk: Ви повинні виділити, принаймні, одну лінію.

en: Non-Way member removed from multipolygon | Non-Way members removed from multipolygon
uk[0]: Члена, що не є лінією, вилучено з мультиполігону
uk[1]: Члени, що не є лінією, вилучено з мультиполігону
uk[2]: Членів, що не є лінією, вилучено з мультиполігону

en: Delete
uk: Вилучити

en: Delete selected objects.
uk: Вилучити виділені об’єкти.

en: Delete confirmation
uk: Підтвердження вилучення

en: You are about to delete nodes which can have other referrers not yet downloaded.<br>This can cause problems because other objects (that you do not see) might use them.<br>Do you really want to delete?
uk: Ви збираєтесь вилучити точки на які посилаються інші, ще не завантажені, об''єкти.<br>Це може призвести до проблем з іншими об''єктами (тими, які ви не бачите зараз), що використовують їх.<br>Ви насправді бажаєте їх вилучити?

en: You are about to delete incomplete objects.<br>This will cause problems because you don''t see the real object.<br>Do you really want to delete?
uk: Ви збираєтеся вилучити неповні об’єкти.<br>Це може призвести до проблем, оскільки ви не бачите реального об’єкта.<br>Ви дійсно бажаєте вилучити?

en: You are about to delete {0} relation: {1}<br/>This step is rarely necessary and cannot be undone easily after being uploaded to the server.<br/>Do you really want to delete? | You are about to delete {0} relations: {1}<br/>This step is rarely necessary and cannot be undone easily after being uploaded to the server.<br/>Do you really want to delete?
uk[0]: Ви збираєтесь вилучити {0} зв’язок: {1}<br/>Потреба в цьому виникає дуже рідко, але скасувати вилучення після завантаження даних на сервер може бути не легко.<br/>Ви дійсно бажаєте вилучити зв’язок?
uk[1]: Ви збираєтесь вилучити {0} зв’язки: {1}<br/>Потреба в цьому виникає дуже рідко, але скасувати вилучення після завантаження даних на сервер може бути не легко.<br/>Ви дійсно бажаєте вилучити зв’язки?
uk[2]: Ви збираєтесь вилучити {0} зв’язків: {1}<br/>Потреба в цьому виникає дуже рідко, але скасувати вилучення після завантаження даних на сервер може бути не легко.<br/>Ви дійсно бажаєте вилучити зв’язки?

en: Delete relation?
uk: Вилучити зв’язок?

en: Delete Layer
uk: Вилучити шар

en: Delete the active layer. Does not delete the associated file.
uk: Вилучення активного шару. Файл повʼязаний з ним не вилучається.

en: Dialogs panel
uk: Панель діалогів

en: Toggle dialogs panel, maximize mapview
uk: Приховує панель діалогів, для збільшення площі для редагування

en: Saving file {0}...
uk: Збереження файлу {0}…

en: Successfully saved file {0}
uk: Збережено файл {0}

en: Distribute Nodes
uk: Розподілити точки рівномірно

en: Distribute the selected nodes to equal distances along a line.
uk: Розташувати точки на рівних відстанях вздовж лінії

en: Ignoring {0} nodes with null coordinates
uk: Поігноровано {0} точок із нульовими координатами

en: Please select :
    * One no self-crossing way with at most two of its nodes;
    * Three nodes.
uk: Будь ласка виділіть :
    * Одну лінію без самоперетину з не більше ніж двома її точками;
    * Три точки.

en: Download data
uk: Отримати дані

en: Download data...
uk: Завантажити дані…

en: Download map data from a server of your choice
uk: Завантажити дані мапи з обраного сервера

en: <html>This action will require {0} individual<br>download request. Do you wish<br>to continue?</html> | <html>This action will require {0} individual<br>download requests. Do you wish<br>to continue?</html>
uk[0]: <html>Це вимагатиме {0} окремий<br>запит на завантаження.<br>Бажаєте продовжити?</html>
uk[1]: <html>Це вимагатиме {0} окремих<br>запити на завантаження.<br>Бажаєте продовжити?</html>
uk[2]: <html>Це вимагатиме {0} окремих<br>запитів на завантаження.<br>Бажаєте продовжити?</html>

en:   adding {0} {1}
uk:   додаю {0} {1}

en: Calculating Download Area
uk: Обрахунок ділянки для завантаження

en: Download along...
uk: Завантажити вздовж…

en: Download OSM data along the selected ways.
uk: Завантаження даних OSM вздовж виділеної лінії.

en: Download Along
uk: Завантажити вздовж

en: Please select 1 or more ways to download along
uk: Будь ласка, виділіть 1 чи більше ліній для завантаження вздовж них

en: Download from OSM along selected ways
uk: Завантаження з OSM вздовж виділеної лінії

en: Download notes in current view
uk: Завантажити нотатки для поточного виду

en: Download in current view
uk: Завантажити поточне місце

en: Download map data from the OSM server in current view
uk: Завантажити дані з сервера OSM для поточного виду

en: Download object...
uk: Завантажити об’єкт…

en: Download OSM object by ID
uk: Завантажити об’єкт OSM вказавши його ідентифікатор

en: Download parent ways/relations...
uk: Завантажити батьківські лінії/зв’язки…

en: Download objects referring to one of the selected objects
uk: Завантаження об’єктів, що посилаються на один зі виділених об’єктів

en: Draw boundaries of downloaded data
uk: Межі завантажених даних

en: Enable/disable hatched background rendering of areas outside of the downloaded areas.
uk: Вмикає/вимикає штрихування фонового зображення за межами ділянок із завантаженими даними.

en: Duplicate
uk: Дублювати

en: Duplicate selection.
uk: Дублювати виділене.

en: Exit
uk: Вихід

en: Exit the application.
uk: Вийти з програми.

en: Expert Mode
uk: Режим експерта

en: Enable/disable expert mode
uk: Ввімкнути/вимкнути режим експерта

en: Follow line
uk: Йти за лінією

en: Continues drawing a line that shares nodes with another line.
uk: Малювання лінії, які мають декілька спільних точок одна з одною.

en: Follow
uk: Слідувати

en: Fullscreen view
uk: На весь екран

en: Toggle fullscreen view
uk: Ввімкнути/вимкнути повноекранний режим

en: Export to GPX...
uk: Експортувати у GPX…

en: Export the data to GPX file.
uk: Експортувати дані до GPX файлу.

en: Nothing to export. Get some data first.
uk: Нічого експортувати. Спочатку отримайте дані.

en: Export GPX file
uk: Експортувати GPX-файл

en: Help
uk: Довідка

en: Display history information about OSM ways, nodes, or relations.
uk: Показати історію лінії, точки або зв’язку OSM

en: Show history
uk: Показати історію

en: History (web)
uk: Історія (веб)

en: Display history information about OSM ways, nodes, or relations in web browser.
uk: Показати історію лінії, точки чи зв’язку OSM у веб-оглядачі.

en: New offset
uk: Нове положення

en: Adjust the position of this imagery layer
uk: Підлаштуйте положення шару з фоновим зображенням

en: Overwrite
uk: Перезаписати

en: Offset bookmark already exists. Overwrite?
uk: Закладка для положення вже існує. Переписати?

en: Adjust imagery offset
uk: Налаштування положення фону

en: Use arrow keys or drag the imagery layer with mouse to adjust the imagery offset.
    You can also enter east and north offset in the {0} coordinates.
    If you want to save the offset as bookmark, enter the bookmark name below
uk: Натискайте клавіші зі стрілками або пересувайте мишкою шар із фоновим зображенням щоб усунути його зміщення.
    Також ви можете ввести вручну координати зміщення на схід та північ ({0}).
    Якщо ви бажаєте зберегти зсув як закладку, введіть її ім’я нижче.

en: Offset:
uk: Зміщення:

en: Bookmark name:
uk: Назва закладки:

en: Advanced info
uk: Розширена інормація

en: Display advanced object information about OSM nodes, ways, or relations.
uk: Показати розширену інформацію про лінії, точки чи зв’язки OSM.

en: Advanced info (web)
uk: Розширена інформація (веб)

en: Display object information about OSM nodes, ways, or relations in web browser.
uk: Показати розширену інформацію про лінії, точки чи зв’язки OSM у веб-оглядачі.

en: Invert Selection
uk: Інвертувати виділення

en: Selection: {0}
uk: Вибір: {0}

en: Join overlapping Areas
uk: Об’єднати полігони, що перекриваються

en: Joins areas that overlap each other
uk: Об’єднати полігони, що перекривають один одного

en: Please select at least one closed way that should be joined.
uk: Будь ласка, виберіть принаймні одну замкнену лінію, яку потрібно приєднати.

en: One of the selected ways is not closed and therefore cannot be joined.
uk: Одна із виділених ліній не є замкненою, тому не може бути під’єднана до інших.

en: Join area confirmation
uk: Підтвердження злиття ділянок

en: The selected way has nodes which can have other referrers not yet downloaded. | The selected ways have nodes which can have other referrers not yet downloaded.
uk[0]: Обрана лінія має точки, які можуть входити до складу інших елементів, які ще не завантажені.
uk[1]: Обрані лінії мають точки, які можуть входити до складу інших елементів, які ще не завантажені.
uk[2]: Обрані лінії мають точки, які можуть входити до складу інших елементів, які ще не завантажені.

en: This can lead to nodes being deleted accidentally.
uk: Це може призвести до випадкового вилучення точок.

en: Are you really sure to continue?
uk: Ви справді бажаєте продовжити?

en: Please abort if you are not sure
uk: Будь ласка, зупиніться, якщо ви не впевнені

en: The selected area is incomplete. Continue?
uk: Виділений полігон не фігура. Продовжити?

en: No intersection found. Nothing was changed.
uk: Не знайдено перетинів. Нічого не змінено.

en: Move tags from ways to relations
uk: Переносити теґи з ліній на зв’зки

en: Removed duplicate nodes
uk: Вилучені здвоєні точки

en: Removed now unreferrenced nodes
uk: Вилучені зараз невпорядковані точки

en: Added node on all intersections
uk: Додані на всіх перетинах точки

en: Keep older versions
uk: Залишити старішу версію

en: Assemble new polygons
uk: Зібрати у новий полігон

en: Delete relations
uk: Вилучити зв’язки

en: Delete Ways that are not part of an inner multipolygon
uk: Вилучити лінії, що не належать до внутрішньої частини мультиполігону

en: Some of the ways were part of relations that have been modified.<br>Please verify no errors have been introduced.
uk: Деякі з ліній входили до складу зв’язків, що були змінені.<br>Будь ласка, перевірте, чи не з’явились помилки.

en: Fix tag conflicts
uk: Виправити конфлікти теґів

en: Split ways into fragments
uk: Розділити лінію на частки

en: Sorry. Cannot handle multipolygon relations with multiple outer ways.
uk: На жаль. Не можу обробити зв’язок-мультиполігон, у якого кілька зовнішніх ліній.

en: Cannot join inner and outer ways of a multipolygon
uk: Неможливо приєднати внутрішній контур мультиполігону до зовнішнього

en: Sorry. Cannot handle way that is outer in multiple multipolygon relations.
uk: На жаль. Не можу обробити лінію, що є зовнішньою у кількох зв’язках-мультиполігонах.

en: Sorry. Cannot handle way that is both inner and outer in multipolygon relations.
uk: На жаль. Не можу обробити лінію, яка є одночасно внутрішньою та зовнішньою у зв’язках-мультиполігонах.

en: Sorry. Cannot handle way that is inner in multiple multipolygon relations.
uk: На жаль. Не можу обробити лінію, що є внутрішньою у кількох зв’язках-мультиполігонах.

en: Removed Element from Relations
uk: Вилучений зі зв’язків елемент

en: Remove tags from inner ways
uk: Вилучити теґи з внутрішніх ліній

en: Joined overlapping areas
uk: Об’єднані полігони, що перекриваються

en: Join Node to Way
uk: Приєднати лінію до точки

en: Include a node into the nearest way segments
uk: Включати точку до найближчого відрізку

en: Move Node onto Way
uk: Приєднати точку до лінії

en: Move the node onto the nearest way segments and include it
uk: Переміщує точку на найближчу лінію і включає точку до її складу

en: Multiple target ways, no common point found. Nothing was changed.
uk: Кілька цільових ліній, спільної точки не знайдено. Нічого не було змінено.

en: No Shortcut
uk: Відсутній ярлик

en: Operation was not performed, as per {0} preference
uk: Операцію не було виконано відповідно до {0} налаштувань

en: Jump to Position
uk: Перейти до позиції

en: Opens a dialog that allows to jump to a specific location
uk: Відкриває діалог, що дозволяє перейти до певної позиції

en: Enter Lat/Lon to jump to position.
uk: Введіть координати, щоб перейти до позиції

en: You can also paste an URL from www.openstreetmap.org
uk: Ви також можете вставити URL з www.openstreetmap.org

en: Enter a place name to search for
uk: Введіть назву місця для пошуку

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: Zoom (in metres)
uk: Масштаб (в метрах)

en: Jump there
uk: Перейти

en: Jumping to: {0}
uk: Перехід до: {0}

en: Could not parse Latitude, Longitude or Zoom. Please check.
uk: Неможливо розібрати широту, довготу чи масштаб. Будь ласка, перевірте.

en: Unable to parse Lon/Lat
uk: Неможливо розібрати довготу/широту

en: Rectified Image...
uk: Ректифіковане зображення…

en: Download Rectified Images From Various Services
uk: Завантажити ректифіковане зображення з різноманітних сервісів

en: Imagery: {0}
uk: Фон: {0}

en: Custom WMS Link
uk: WMS-посилання користувача

en: Supported Rectifier Services:
uk: Підтримувані сервіси ректифікації:

en: Visit Homepage
uk: Відвідати Домівку

en: WMS URL or Image ID:
uk: WMS URL або ID Зображення:

en: Add Rectified Image
uk: Додати ректифіковане зображення

en: Couldn''t match the entered link or id to the selected service. Please try again.
uk: Неможливо зіставити введене посилання або ідентифікатор із вибраним сервісом. Будь ласка, спробуйте знов.

en: No valid WMS URL or id
uk: Відсутні правильні WMS URL або ідентифікатор

en: Merge layer
uk: Об’єднати шари

en: Merge the current layer into another layer
uk: Об’єднати поточний шар з іншим шаром

en: Cut timewise overlapping parts of tracks
uk: Обрізати частини треків, що перекриваються в часовому вимірі

en: Merging layers with different upload policies
uk: Злиття шарів, що мають різні правила надсилання на сервер

en: You are about to merge data between layers ''{0}'' and ''{1}''.<br /><br />These layers have different upload policies and should not been merged as it.<br />Merging them will result to enforce the stricter policy (upload discouraged) to ''{1}''.<br /><br /><b>This is not the recommended way of merging such data</b>.<br />You should instead check and merge each object, one by one, by using ''<i>Merge selection</i>''.<br /><br />Are you sure you want to continue?
uk: Ви намагаєтесь об’єднати дані між шарами ''{0}'' та ''{1}''.<br /><br />Ці шари мають різні правила щодо надсилання даних і їх не треба об’єднувати.<br />Їхнє об’єднання призведе до застосування обмежувального правила (надсилання небажане) до шару ''{1}''.<br /><br /><b>Це небажаний шлях об’єднання цих даних</b>.<br />Натомість вам потрібно виконати злиття даних для кожного окремого об’єкта, використовуючи інструмент ''<i>Об’єднати виділене</i>''.<br /><br />Ви дійсно бажаєте продовжити процес об’єднання даних?

en: Ignore this hint and merge anyway
uk: Не зважати на попередження і продовжити

en: Merge Nodes
uk: З’єднати точки

en: Merge nodes into the oldest one.
uk: З’єднати точки в одну (найстарішу)

en: Please select at least two nodes to merge or one node that is close to another node.
uk: Будь ласка, виділіть принаймні дві точки для злиття чи одну точку, що знаходиться поруч з іншою.

en: Abort Merging
uk: Скасувати об’єднання

en: Click to abort merging nodes
uk: Натисніть, щоб скасувати об’єднання точок

en: Cannot merge nodes: Would have to delete way {0} which is still used by {1}
uk: Неможливо об’єднати точки: Можливо, треба вилучити лінію {0}, яка пов’язана з {1}

en: Merge {0} node | Merge {0} nodes
uk[0]: Об’єднати {0} точку
uk[1]: Об’єднати {0} точки
uk[2]: Об’єднати {0} точок

en: Merge selection
uk: Об’єднати виділене

en: Merge the currently selected objects into another layer
uk: Злити виділені об’єкти у новому шарі

en: Merging too many objects with different upload policies
uk: Злиття кількох об’єктів, що мають різні правила надсилання на сервер

en: You are about to merge more than 1 object between layers ''{0}'' and ''{1}''.<br /><br /><b>This is not the recommended way of merging such data</b>.<br />You should instead check and merge each object, <b>one by one</b>.<br /><br />Are you sure you want to continue?
uk: Ви намагаєтесь об’єднати більше ніж 1 об’єкт між шарами ''{0}'' та ''{1}''.<br /><br /><b>Це небажаний шлях об’єднання цих даних</b>.<br />Замість цього вам потрібно виконати злиття даних для кожного <b>окремого</b> об’єкта.<br /><br />Ви дійсно бажаєте продовжити процес об’єднання даних?

en: Mirror
uk: Віддзеркалити

en: Mirror selected nodes and ways.
uk: Віддзеркалити виділені точки та лінії

en: Please select at least one node or way.
uk: Будь ласка, виберіть принаймні одну точку або лінію.

en: up
uk: вгору

en: left
uk: ліворуч

en: right
uk: праворуч

en: down
uk: вниз

en: Move objects {0}
uk: Пересунути об’єкти {0}

en: Move {0}
uk: Перемістити {0}

en: Moves Objects {0}
uk: Переміщує об’єкти {0}

en: Cannot move objects outside of the world.
uk: Неможливо перемістити об’єкти поза межі світу.

en: Move Node...
uk: Переміщення точки…

en: Edit latitude and longitude of a node.
uk: Змінити координати широти та довготи точки

en: New Layer
uk: Новий шар

en: Create a new map layer.
uk: Створити новий шар мапи.

en: Open {0}
uk: Відкрити {0}

en: You are about to launch {0} browser window.<br>This may both clutter your screen with browser windows<br>and take some time to finish. | You are about to launch {0} browser windows.<br>This may both clutter your screen with browser windows<br>and take some time to finish.
uk[0]: Ви намагаєтесь відкрити {0} вікно оглядача.<br>Це може призвести як до захаращення екрану вікнами оглядача,<br>так і зайняти певний час для того, щоб всі їх відкрити.
uk[1]: Ви намагаєтесь відкрити {0} вікна оглядача.<br>Це може призвести як до захаращення екрану вікнами оглядача,<br>так і зайняти певний час для того, щоб всі їх відкрити.
uk[2]: Ви намагаєтесь відкрити {0} вікон оглядача.<br>Це може призвести як до захаращення екрану вікнами оглядача,<br>так і зайняти певний час для того, щоб всі їх відкрити.

en: Continue
uk: Далі

en: Click to continue and to open {0} browser | Click to continue and to open {0} browsers
uk[0]: Натисніть, щоб продовжити та відкрити {0} вікно оглядача
uk[1]: Натисніть, щоб продовжити та відкрити {0} вікна оглядача
uk[2]: Натисніть, щоб продовжити та відкрити {0} вікон оглядача

en: Click to abort launching external browsers
uk: Натисніть, щоб скасувати запуск зовнішніх оглядачів

en: URL Files
uk: URL файли

en: Open...
uk: Відкрити…

en: Open a file.
uk: Відкрити файл.

en: Unable to locate file  ''{0}''.
uk: Неможливо знайти файл ''{0}''.

en: Opening files
uk: Відкриття файлів

en: Cannot open {0} file with the file importer ''{1}''. | Cannot open {0} files with the file importer ''{1}''.
uk[0]: Неможливо відкрити {0} файл за допомогою транслятора файлів ''{1}''.
uk[1]: Неможливо відкрити {0} файла за допомогою транслятора файлів ''{1}''.
uk[2]: Неможливо відкрити {0} файлів за допомогою транслятора файлів ''{1}''.

en: Cannot open {0} file because file does not exist or no suitable file importer is available. | Cannot open {0} files because files do not exist or no suitable file importer is available.
uk[0]: Неможливо відкрити {0} файл, тому що він не існує або відсутній відповідний імпортер файлів.
uk[1]: Неможливо відкрити {0} файли, тому що вони не існують або відсутній відповідний імпортер файлів.
uk[2]: Неможливо відкрити {0} файлів, тому що вони не існують або відсутній відповідний імпортер файлів.

en: no importer
uk: імпортер відсутній

en: does not exist
uk: не існує

en: <html>Cannot open directory ''{0}''.<br>Please select a file.</html>
uk: <html>Неможливо відкрити теку ''{0}''.<br>Будь ласка, виберіть файл.</html>

en: Open file
uk: Відкрити файл

en: Opening {0} file... | Opening {0} files...
uk[0]: Відкриття {0} файлу…
uk[1]: Відкриття {0} файлів…
uk[2]: Відкриття {0} файлів…

en: Opening file ''{0}'' ...
uk: Відкриття файлу "{0}" …

en: Which tasks to perform?
uk: Які завдання виконувати?

en: Ok
uk: Так

en: Open Location...
uk: Відкрити адресу…

en: Open an URL.
uk: Відкрити URL посилання.

en: Enter URL to download:
uk: Введіть URL посилання для завантаження з сервера:

en: Enter an URL from where data should be downloaded
uk: Введіть URL посилання на дані, що повинні бути завантажені

en: Download as new layer
uk: Завантажити як новий шар

en: Select if the data should be downloaded into a new layer
uk: Позначте, якщо дані повинні бути завантажені у новий шар

en: Zoom to downloaded data
uk: Масштабувати до завантажених даних

en: Select to zoom to entire newly downloaded data.
uk: Позначте, щоб масштабуватись до всієї новозавантаженої ділянки

en: Download Location
uk: Шлях для завантаження

en: Download URL
uk: Завантажити URL

en: Start downloading data
uk: Почати завантаження даних

en: Close dialog and cancel downloading
uk: Закрити діалог та скасувати завантаження

en: Cannot open URL ''{0}''<br>The following download tasks accept the URL patterns shown:<br>{1}
uk: Неможливо завантажити URL ''{0}''<br>Це посилання може приймати наступні аргументи:<br>{1}

en: <h3>When one or more ways are selected, the shape is adjusted such, that all angles are 90 or 180 degrees.</h3>You can add two nodes to the selection. Then, the direction is fixed by these two reference nodes. (Afterwards, you can undo the movement for certain nodes:<br>Select them and press the shortcut for Orthogonalize / Undo. The default is Shift-Q.)
uk: <h3>Якщо виділено одну чи більше ліній, форма буде змінена таким чином, щоб всі кути стали 90º чи 180º.</h3>Ви можете додати дві чи більше точки до виділення. Тоді напрямок буде змінений відповідно до них. (Після чого ви можете відмінити переміщення деяких точок:<br>Виділіть їх та натисніть комбінацію для Зробити кути прямими/Відмінити. Типово Shift+Q.)

en: Orthogonalize Shape
uk: Зробити кути прямими

en: Move nodes so all angles are 90 or 180 degrees
uk: Перемістити точки так, щоб всі кути стали 90 або 180 градусів

en: Orthogonalize Shape / Undo
uk: Зробити у форми кути прямими / Скасувати

en: Undo orthogonalization for certain nodes
uk: Скасувати переміщення точок, що були зроблені для створення прямих кутів

en: Orthogonalize / Undo
uk: Зробити прямі кути / Скасувати

en: Orthogonalize Shape / Undo<br>Please select nodes that were moved by the previous Orthogonalize Shape action!
uk: Ортогоналізація форми / Скасування<br>Будь ласка, виділіть точки, які були переміщені під час початкової ортогоналізації!

en: <html>You are using the EPSG:4326 projection which might lead<br>to undesirable results when doing rectangular alignments.<br>Change your projection to get rid of this warning.<br>Do you want to continue?</html>
uk: <html>Ви використовуєте проєкцію EPSG:4326, що може призвести<br>до небажаних результатів позиціювання прямокутних форм.<br>Змініть проєкцію, щоб позбутись цього попередження.<br>Продовжити?</html>

en: Usage
uk: Використання

en: Selection must consist only of ways and nodes.
uk: Повинні бути вибрані лише лінії та точки.

en: Orthogonalize
uk: Зробити кути прямими

en: <html>Please make sure all selected ways head in a similar direction<br>or orthogonalize them one by one.</html>
uk: <html>Будь ласка, переконайтесь, що всі виділені лінії мають однаковий напрямок<br>або вирівнюйте їх по одній.</html>

en: Please select ways with angles of approximately 90 or 180 degrees.
uk: Будь ласка, виберіть лінії з кутами, близькими до 90 або 180 градусів.

en: Paste
uk: Вставити

en: Paste contents of clipboard.
uk: Вставити з буфера обміну

en: Paste at source position
uk: Вставити в початкову позицію

en: Paste contents of clipboard at the position they were copied from.
uk: Вставити вміст буфера обміну в позицію звідки він був отриманий.

en: Paste Tags
uk: Вставити теґи

en: Apply tags of contents of paste buffer to all selected items.
uk: Застосувати теґи з буферу до всіх виділених об’єктів.

en: Preferences...
uk: Налаштування…

en: Open a preferences dialog for global settings.
uk: Відкрити діалог налаштувань для загальних параметрів.

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Purge...
uk: Очищення…

en: Forget objects but do not delete them on server when uploading.
uk: Зневажати об’єктами, але не вилучати їх на сервері під час надсилання до нього даних.

en: Purge
uk: Очистити

en: Confirm Purging
uk: Підтвердження Очищення

en: This operation makes JOSM forget the selected objects.<br> They will be removed from the layer, but <i>not</i> deleted<br> on the server when uploading.
uk: Ця операція призведе до зневажання цих об’єктів в JOSM. <br> Вони будуть вилучені із шару, але <i>не</i> вилучені<br> на сервері під час надсилання до нього даних.

en: The following dependent objects will be purged<br> in addition to the selected objects:
uk: Наступні залежні об’єкти будуть очищені<br> на додачу до виділених об’єктів:

en: Add to selection
uk: Додати до виділення

en: Some of the objects are modified.<br> Proceed, if these changes should be discarded.</html>
uk: Деякі об’єкти були змінені.<br>Продовжити, якщо ці зміни повинні бути знищені.</html>

en: Clear Undo/Redo buffer
uk: Очистити буфер Скасування/Повернення

en: Redo
uk: Повернути

en: Redo the last undone action.
uk: Повернути останню скасовану дію.

en: Redo ...
uk: Повернути …

en: Redo {0}
uk: Повернути {0}

en: Rename layer
uk: Перейменувати Шар

en: Also rename the file
uk: Також змінити назву файлу

en: Could not rename file ''{0}''
uk: Неможливо перейменувати файл "{0}"

en: Reorder imagery layers
uk: Змінити порядок фонових шарів

en: Reorders non-overlay imagery layers.
uk: Впорядкування фонових шарів (не допоміжних)

en: Report a ticket to JOSM bugtracker
uk: Надіслати повідомлення до системи відстежування помилок JOSM

en: Restart
uk: Перезапустити

en: Restart the application.
uk: Перезапустити JOSM

en: Click to restart later.
uk: Перезапустити пізніше.

en: Restore selected tags
uk: Відновити виділені теґи

en: Reverse way
uk: Змінити напрямок лінії

en: Reverse the direction of all selected ways.
uk: Змінити напрямок всіх позначених ліній

en: Please select at least one way.
uk: Будь ласка, оберіть, принаймні, одну лінію.

en: Save
uk: Зберегти

en: Save the current data.
uk: Зберегти поточні дані.

en: The file "{0}" will be modified.<br>Would you like to overwrite the existing file?
uk: Файл "{0}" буде змінено.<br>Бажаєте перезаписати наявний файл?

en: Always overwrite GPX files without asking
uk: Завжди перезаписувати файли GPX без запиту

en: Save As...
uk: Зберегти як…

en: No Exporter found! Nothing saved.
uk: Транслятор не знайдений. Нічого не збережено.

en: File exists. Overwrite?
uk: Файл вже існує. Перезаписати?

en: <html>An error occurred while saving.<br>Error is:<br>{0}</html>
uk: <html>Виникла помилка під час збереження.<br>Помилка: <br>{0}</html>

en: Save the current data to a new file.
uk: Зберегти поточні дані в новий файл.

en: Search Notes...
uk: Пошук Нотаток…

en: Download notes from the note search API
uk: Завантаження нотаток з API пошуку нотаток

en: Search the OSM API for notes containing words:
uk: Шукати в OSM API нотаткі зі словами:

en: Search for notes
uk: Шукати нотатки

en: You must enter a search term
uk: Ви повинні ввести пошуковий запит

en: Select All
uk: Виділити все

en: Select all undeleted objects in the data layer. This selects incomplete objects too.
uk: Виділити всі відновлені об’єкти шару даних. Також будуть виділені неповні об’єкти.

en: Non-branching way sequences
uk: Послідовність нерозгалужених ліній

en: Select non-branching sequences of ways
uk: Виберіть послідовність ліній, що не розгалужується

en: Select shared child objects
uk: Виділити спільні дочірні обʼєкти

en: Select child objects (way nodes and relation members) that are shared by all objects in the current selection
uk: Виділяє дочірні обʼєкти (точки ліній та члени звʼязків), які є спільними для всіх виділених на поточний момент обʼєктів

en: Shared Child Objects
uk: Спільні дочірні обʼєкти

en: Load Session
uk: Завантажити сеанс

en: Load a session from file.
uk: Завантажити сеанс з файлу.

en: Open session
uk: Відкрити сеанс

en: Loading session ''{0}''
uk: Завантаження сеансу ''{0}''

en: Unable to add layer ''{0}'': {1}
uk: Неможливо додати шар ''{0}'': {1}

en: Data Error
uk: Помилка даних

en: IO Error
uk: Помилка вводу-виводу

en: <html>Could not load session file ''{0}''.<br>Error is:<br>{1}</html>
uk: <html>Неможливо завантажити файл сеансу ''{0}''.<br>Помилка:<br>{1}</html>

en: Save the current session.
uk: Збереження поточного сеансу.

en: Session file (archive) (*.joz)
uk: Файл сеансу (архівний) (*.joz)

en: Session file (*.jos)
uk: Файл сеансу (*.jos)

en: Save Session
uk: Зберегти сеанс

en: Save Session...
uk: Збереження сеансу…

en: The following layer has been removed since the session was last saved: | The following layers have been removed since the session was last saved:
uk[0]: Наступний шар було вилучено з моменту збереження сеансу:
uk[1]: Наступні шари було вилучено з моменту збереження сеансу:
uk[2]: Наступні шари було вилучено з моменту збереження сеансу:

en: You are about to overwrite the session file "{0}". Would you like to proceed?
uk: Ви намагаєтеся перезаписати файл сеансу "{0}". Продовжувати?

en: Layers removed
uk: Шари вилучено

en: Not all local files referenced by the session file could be saved.<br>Make sure you save them before closing JOSM.
uk: Не всі локальні файли, на які посилається файл сеансу, можна зберегти. <br> Обов’язково збережіть їх перед закриттям JOSM.

en: Not all local files referenced by the session file are saved yet.<br>Make sure you save them before closing JOSM.
uk: Не всі локальні файли, на які посилається файл сеансу, збережено.<br>Переконайтеся, що ви зберегли їх перед закриттям JOSM.

en: Could not delete file: {0}<br>{1}
uk: Не вдалося вилучити файл: {0}<br>{1}

en: <html>Could not save session file ''{0}''.<br>Error is:<br>{1}</html>
uk: <html>Неможливо зберегти файл сеансу ''{0}''.<br>Помилка:<br>{1}</html>

en: Save As
uk: Зберегти як

en: Layers
uk: Шари

en: Save all local files to disk
uk: Зберегти всі локальні файли на диск

en: Save plugin information to disk
uk: Зберегти інформацію втулка на диск

en: Plugins may have additional information that can be saved
uk: Втулок може мати додаткову інформацію, яка може бути збереженою

en: No exporter for this layer
uk: Для цього шару інструмент експорту відсутній

en: Save the current session file "{0}".
uk: Збереження поточного сеансу у файл "{0}".

en: Save Session As...
uk: Зберегти сеанс як…

en: Save the current session to a new file.
uk: Зберегти поточний сеанс у новий файл.

en: Show status report with useful information that can be attached to bugs
uk: Показує звіт про стан, що містить корисну інформацію, яку можна прикріпити до повідомлення про помилку

en: Show Status Report
uk: Звіт про стан

en: Status Report
uk: Звіт про стан

en: Copy to clipboard and close
uk: Скопіювати в буфер і закрити

en: Close
uk: Закрити

en: Simplify Way
uk: Спростити лінію

en: Delete unnecessary nodes from a way.
uk: Вилучити з лінії непотрібні точки

en: Please select at least one way to simplify.
uk: Виберіть хоча б одну лінію для спрощення.

en: Yes
uk: Так

en: Simplify all selected ways
uk: Спростити всі виділені лінії

en: Cancel operation
uk: Скасувати операцію

en: The selection contains {0} ways. Are you sure you want to simplify them all?
uk: Виділення містить лінії у кількості {0} шт. Ви впевнені, що треба спростити їх всі?

en: Simplify ways?
uk: Спростити лінії?

en: This reduces unnecessary nodes along the way and is especially recommended if GPS tracks were recorded by time (e.g. one point per second) or when the accuracy was low (reduces "zigzag" tracks).
uk: Вилучає непотрібні точки по всій довжині лінії, наполегливо рекомендується у випадку, коли GPS-трек записувався через зазначені проміжки часу (наприклад, одна точка кожної секунди), або коли точність була незадовільною (зменшує "зигзаги" треків).

en: Maximum error (meters):
uk: Максимальна помилка (метрів):

en: Do not ask again
uk: Більше не запитувати

en: Simplify way
uk: Спростити лінію

en: Simplify
uk: Спростити

en: Proceed without simplifying
uk: Продовжити без спрощення

en: You are about to simplify {0} way with a total length of {1}. | You are about to simplify {0} ways with a total length of {1}.
uk[0]: Ви збираєтесь спростити {0} лінію загальною довжиною {1}.
uk[1]: Ви збираєтесь спростити {0} лінії загальною довжиною {1}.
uk[2]: Ви збираєтесь спростити {0} ліній загальною довжиною {1}.

en: Simplify {0} way | Simplify {0} ways
uk[0]: Спростити {0} лінію
uk[1]: Спростити {0} лінії
uk[2]: Спростити {0} ліній

en: Simplify Way (remove {0} node) | Simplify Way (remove {0} nodes)
uk[0]: Спростити лінію (вилучити {0} точку)
uk[1]: Спростити лінію (вилучити {0} точки)
uk[2]: Спростити лінію (вилучити {0} точок)

en: (about {0} node to remove) | (about {0} nodes to remove)
uk[0]: (буде вилучено {0} точку)
uk[1]: (буде вилучено {0} точки)
uk[2]: (буде вилучено {0} точок)

en: Split Way
uk: Розділити лінію

en: Split a way at the selected node.
uk: Розділити лінію у виділеній точці

en: Cannot split since another split operation is already in progress
uk: Неможливо розділити доки не закінчилась інша операція розділення

en: The current selection cannot be used for splitting - no node is selected.
uk: Поточне виділення неможливо використати для розділення – не виділено точку.

en: The selected nodes do not share the same way.
uk: Виділені точки не є частиною однієї лінії.

en: The selected node is not in the middle of any way. | The selected nodes are not in the middle of any way.
uk[0]: Виділена точка не знаходиться всередині будь-якої лінії.
uk[1]: Виділені точки не знаходяться всередині будь-якої лінії.
uk[2]: Виділені точки не знаходяться всередині будь-якої лінії.

en: There is more than one way using the node you selected. Please select the way also. | There is more than one way using the nodes you selected. Please select the way also.
uk[0]: Є кілька ліній, що використовують точку, яку ви виділили. Будь ласка, виділіть також лінію.
uk[1]: Є кілька ліній, що використовують точки, які ви виділили. Будь ласка, виділіть також лінію.
uk[2]: Є кілька ліній, що використовують точки, які ви виділили. Будь ласка, виділіть також лінію.

en: Which way segment should reuse the history of {0}?
uk: Який відрізок успадковуватиме історію {0}?

en: Segment {0}: {1}
uk: Відрізок {0}: {1}

en: Search preset...
uk: Пошук заготовок…

en: Show preset search dialog
uk: Показує діалог для пошуку заготовок

en: Presets: {0}
uk: Заготовки: {0}

en: Discourage upload
uk: Небажане надсилання даних

en: UnGlue Ways
uk: Роз’єднати лінії

en: Duplicate nodes that are used by multiple ways.
uk: Дублювати точки, що використовуються кількома лініями

en: This node is not glued to anything else.
uk: Ця точка ні до чого не прикріплена.

en: None of these nodes are glued to anything else.
uk: Жодна з цих точок ні до чого не прикріплена.

en: None of this way''s nodes are glued to anything else.
uk: Жодна з точок, що знаходяться на цих лініях, ні до чого не прикріплена.

en: The current selection cannot be used for unglueing.
uk: Виділені об’єкти неможливо роз’єднати.

en: Select either:
uk: Виберіть один з варіантів:

en: * One tagged node, or
uk: * Одна точка з теґами, або

en: * One node that is used by more than one way, or
uk: * Одна точка, що використовується декількома лініями, або

en: * One node that is used by more than one way and one of those ways, or
uk: * Одна точка, що використовується декількома лініями та одною з цих ліній, або

en: * One way that has one or more nodes that are used by more than one way, or
uk: * Одна лінія, що має одну чи кілька точок, що використовуються декількома лініями, або

en: * One way and one or more of its nodes that are used by more than one way.
uk: * Одна лінія та одна чи кілька її точок, що використовуються декількома лініями.

en: Note: If a way is selected, this way will get fresh copies of the unglued
    nodes and the new nodes will be selected. Otherwise, all ways will get their
    own copy and all nodes will be selected.
uk: Примітка: Якщо виділена лінія, вона отримає дублікати точок, і вони
    будуть виділені. В іншому випадку, всі лінії отримають дублікати
    і всі точки будуть виділені.

en: Unglued Node
uk: Не прикріплена точка

en: Dupe into {0} node | Dupe into {0} nodes
uk[0]: Розділити на {0} точку
uk[1]: Розділити на {0} точки
uk[2]: Розділити на {0} точок

en: Dupe {0} node into {1} nodes | Dupe {0} nodes into {1} nodes
uk[0]: Створити {1} копію точки {0}
uk[1]: Створити {1} копії точок {0}
uk[2]: Створити {1} копій точок {0}

en: Unglue confirmation
uk: Підтвердження роз’єднання

en: You are about to unglue nodes which can have other referrers not yet downloaded.<br>This can cause problems because other objects (that you do not see) might use them.<br>Do you really want to unglue?
uk: Ви збираєтесь роз''єднати точки на які посилаються інші, ще не завантажені, об''єкти.<br>Це може призвести до проблем з іншими об''єктами (тими, які ви не бачите зараз), що використовують їх.<br>Ви насправді бажаєте їх вилучити?

en: You are about to unglue incomplete objects.<br>This will cause problems because you don''t see the real object.<br>Do you really want to unglue?
uk: Ви намагаєтесь роз’єднати неповні об’єкти.<br>Це може викликати проблеми, тому що ви не бачите їх повністю.<br>Ви дійсно бажаєте роз’єднати?

en: Unglueing possibly affected {0} relation: {1} | Unglueing possibly affected {0} relations: {1}
uk[0]: Роз’єднання можливо вплинуло на {0} зв’язок: {1}
uk[1]: Роз’єднання можливо вплинуло на {0} зв’язки: {1}
uk[2]: Роз’єднання можливо вплинуло на {0} зв’язків: {1}

en: Ensure that the relation has not been broken! | Ensure that the relations have not been broken!
uk[0]: Переконайтесь, що звʼязок не пошкоджено!
uk[1]: Переконайтесь, що звʼязки не пошкоджено!
uk[2]: Переконайтесь, що звʼязки не пошкоджено!

en: Disconnect Node from Way
uk: Від’єднати точку від лінії

en: Disconnect nodes from a way they currently belong to
uk: Від’єднання точки від лінії, до якої вона належить

en: Select at least one node to be disconnected.
uk: Виділіть принаймні одну точку для від’єднання.

en: Selected node cannot be disconnected from anything. | Selected nodes cannot be disconnected from anything.
uk[0]: Неможливо від’єднати виділену точку від будь-чого.
uk[1]: Неможливо від’єднати виділені точки від будь-чого.
uk[2]: Неможливо від’єднати виділені точки від будь-чого.

en: The affected way would disappear after disconnecting the selected node. | The affected way would disappear after disconnecting the selected nodes.
uk[0]: Залежна лінія зникне після від’єднання точки.
uk[1]: Залежна лінія зникне після від’єднання точок.
uk[2]: Залежна лінія зникне після від’єднання точок.

en: Some irrelevant nodes have been removed from the selection
uk: Деякі невідповідні точки були вилучені з виділення

en: Undo
uk: Скасувати

en: Undo the last action.
uk: Скасувати останню дію.

en: Undo ...
uk: Скасувати …

en: Undo {0}
uk: Скасувати {0}

en: Unselect All
uk: Скинути виділення

en: Unselect all objects.
uk: Скинути виділення зі всіх об’єктів

en: Update data
uk: Оновити дані

en: Updates the objects in the active data layer from the server.
uk: Оновлює об’єкти в активному шарі даних, одержуючи їх із сервера.

en: Update modified
uk: Оновити змінене

en: Updates the currently modified objects from the server (re-downloads data)
uk: Оновити поточні змінені об’єкти даними з сервера (перезавантажити дані)

en: No current dataset found
uk: Поточний набір даних не знайдено

en: Did not find an object with id {0} in the current dataset
uk: Об’єкта з ідентифікатором {0} немає в поточному наборі даних

en: Update selection
uk: Оновити виділене

en: Updates the currently selected objects from the server (re-downloads data)
uk: Оновити поточні виділені об’єкти даними з сервера (перезавантажити дані)

en: There are no selected objects to update.
uk: Немає вибраних для оновлення об’єктів.

en: Selection empty
uk: Вибірка порожня

en: Upload data...
uk: Надсилання даних…

en: Upload all changes in the active data layer to the OSM server
uk: Надіслати всі зміни з активного шару на сервер OSM

en: Upload data
uk: Надіслати дані на сервер

en: <html>The data to be uploaded participates in unresolved conflicts of layer ''{0}''.<br>You have to resolve them first.</html>
uk: <html>Дані, що надсилаються, мають нерозв’язані конфлікти у шарі ''{0}''.<br>Спочатку розв’яжіть конфлікти.</html>

en: Upload discouraged
uk: Надсилання не рекомендується

en: You are about to upload data from the layer ''{0}''.<br /><br />Sending data from this layer is <b>strongly discouraged</b>. If you continue,<br />it may require you subsequently have to revert your changes, or force other contributors to.<br /><br />Are you sure you want to continue?
uk: Ви намагаєтесь надіслати дані з шару ''{0}''.<br /><br /> <b>Наполегливо не рекомендується</b> надсилати дані з цього шару. Якщо бажаєте продовжити,<br />вам, можливо, доведеться скасувати ваші зміни, або зміни інших учасників.<br /><br />Ви дійсно бажаєте продовжити?

en: Ignore this hint and upload anyway
uk: Знехтувати цим попередження та надіслати у будь-якому разі

en: No changes to upload.
uk: Немає змін для надсилання.

en: One of the upload verification processes failed
uk: Один з процесів перевірки завантаження зазнав невдачі

en: Nothing to upload. Get some data first.
uk: Нічого надсилати. Спочатку отримайте які-небудь дані.

en: Upload note changes to server
uk: Надсилання змін нотатки на сервер

en: Upload notes
uk: Надіслати нотатки

en: Uploading notes to server
uk: Надсилання нотаток на сервер

en: Upload selection...
uk: Надсилання виділеного…

en: Upload all changes in the current selection to the OSM server.
uk: Надіслати на сервер OSM всі зміни виділених об’єктів.

en: Upload selection
uk: Надіслати на сервер виділене

en: Checking parents for deleted objects
uk: Перевірка батьків об’єктів, що вилучаються

en: Reading parents of ''{0}''
uk: Читання батьків для "{0}"

en: Checking for deleted parents in the local dataset
uk: Перевірка на вилучених батьків у локальному наборі даних

en: Validation
uk: Перевірка

en: Performs the data validation
uk: Перевірити дані

en: Viewport Following
uk: Центрування мапи

en: Enable/disable automatic moving of the map view to last placed node
uk: Увімкнути/вимкнути автоматичне переміщення мапи до останньої точки розташування

en: Viewport following is enabled, press {0} to disable it
uk: Центрування мапи увімкнено, натисніть {0} щоб вимкнути

en: Viewport following is disabled
uk: Центрування мапи вимкнуто

en: Wireframe View
uk: Каркас

en: Enable/disable rendering the map as wireframe only
uk: Дозволити/заборонити відтворення зображення мапи тільки у вигляді каркасу

en: Zoom In
uk: Наблизити

en: Zoom In (Keypad)
uk: Наблизитись (Цифрова клавіатура)

en: Zoom Out
uk: Віддалити

en: Zoom Out (Keypad)
uk: Віддалитись (Цифрова клавіатура)

en: Zoom to
uk: Масштабувати до

en: Zoom to the object the first selected member refers to
uk: Масштабувати до обʼєкта, на який посилається перший виділений член

en: Zooming disabled because layer of this relation is not active
uk: Масштабування скасовано, тому що шар цього зв’язку не активний

en: Zooming disabled because there is no selected member
uk: Масштабування скасовано, тому що ви не вибрали члена

en: Zoom to the first selected node
uk: Масштабувати до першої виділеної точки

en: Zooming disabled because layer of this way is not active
uk: Масштабування відключене, шар з цією лінією не активний

en: Zooming disabled because there is no selected node
uk: Масштабування відключене, немає виділеної точки

[ctx: audio]
en: Back
uk: Назад

[ctx: audio]
en: Jump back.
uk: Перемотати назад.

en: Audio: {0}
uk: Звук: {0}

[ctx: audio]
en: Faster
uk: Швидше

[ctx: audio]
en: Faster Forward
uk: Грати швидше.

[ctx: audio]
en: Forward
uk: Вперед

[ctx: audio]
en: Jump forward
uk: Перемотати вперед

[ctx: audio]
en: Next Marker
uk: Наступна мітка

[ctx: audio]
en: Play next marker.
uk: Відтворити наступну мітку.

[ctx: audio]
en: Play/Pause
uk: Відтворення/пауза

en: Play/pause audio.
uk: Відтворити/призупинити звук.

[ctx: audio]
en: Previous Marker
uk: Попередня мітка

[ctx: audio]
en: Play previous marker.
uk: Відтворити попередню мітку.

[ctx: audio]
en: Slower
uk: Повільніше

[ctx: audio]
en: Slower Forward
uk: Відтворювати повільніше.

en: <html>You are going to reverse the way ''{0}'',<br/> whose semantic meaning of its tag ''{1}'' is defined by its direction.<br/>Do you really want to change the way direction, thus its semantic meaning?</html> | <html>You are going to reverse the way ''{0}'',<br/> whose semantic meaning of these tags are defined by its direction:<br/>{1}Do you really want to change the way direction, thus its semantic meaning?</html>
uk[0]: <html>Ви збираєтесь змінити напрямок лінії ''{0}'',<br/> яка за смисловим значенням теґу ''{1}'' має відповідний напрямок.<br/>Ви дійсно бажаєте змінити напрямок лінії та також її напрямок, визначений смисловим значенням теґу?</html>
uk[1]: <html>Ви збираєтесь змінити напрямок лінії ''{0}'',<br/> яка за смисловим значенням теґів має відповідний напрямок.<br/>{1} Ви дійсно бажаєте змінити напрямок лінії та також її напрямок, визначений смисловими значеннями?</html>
uk[2]: <html>Ви збираєтесь змінити напрямок лінії ''{0}'',<br/> яка за смисловим значенням теґів має відповідний напрямок.<br/>{1} Ви дійсно бажаєте змінити напрямок лінії та також її напрямок, визначений смисловими значеннями?</html>

en: Reverse directional way.
uk: Розвернути спрямовану лінію

en: When reversing this way, the following changes are suggested in order to maintain data consistency.
uk: Під час зміни напрямку лінії, наступні зміни пропонуються для підтримання цілісності даних.

en: Apply selected changes
uk: Застосувати позначені зміни

en: Do not apply changes
uk: Не застосовувати зміни

en: Please select which changes you want to apply.
uk: Будь ласка, оберіть, які зміни ви бажаєте застосувати.

en: Tags of
uk: Теґи

en: Roles in relations referring to
uk: Ролі в зв’язках, що належать до

en: Automatic tag correction
uk: Автоматичне виправлення теґів

en: Downloading changeset content
uk: Завантаження з сервера вмісту набору змін

en: ({0}/{1}) Downloading changeset {2}...
uk: ({0}/{1}) Завантаження набору змін {2}…

en: ({0}/{1}) Downloading content for changeset {2}...
uk: ({0}/{1}) Завантаження вмісту набору змін {2}…

en: Download changesets
uk: Завантажити з сервера набори змін

en: Querying and downloading changesets
uk: Отримання та завантаження наборів змін

en: Determine user id for current user...
uk: Визначення ідентифікатора для поточного користувача…

en: Query and download changesets ...
uk: Отримати та завантажити набір змін…

en: Errors during download
uk: Помилки під час отримання даних з сервера

en: Download GeoJSON
uk: Завантажити GeoJSON

en: Download GPS
uk: Завантажити GPS

en: Downloading GPS data
uk: Отримання GPS-даних

en: Downloaded GPX Data
uk: Отримані GPX-дані

en: No notes found in this area.
uk: Для цієї місцевості нотатки не знайдені.

en: Download OSM Notes
uk: Завантажити нотатки OSM

en: Downloading notes
uk: Завантаження нотаток

en: Notes
uk: Нотатки

en: {0} note has been downloaded. | {0} notes have been downloaded.
uk[0]: {0} нотатка завантажена.
uk[1]: {0} нотатки завантажені.
uk[2]: {0} нотаток завантажено.

en: Since the download limit was {0}, there might be more notes to download.
uk: Оскільки ліміт завантаження був {0}, можуть бути ще нотатки для завантаження.

en: Request a smaller area to make sure that all notes are being downloaded.
uk: Запитайте меншу площу, щоб переконатися, що всі нотатки завантажено.

en: More notes to download
uk: Є ще нотатки для завантаження

en: Download OSM Notes within Bounds
uk: Завантажити Нотатки ОСМ для виділеної ділянки

en: Download OSM Note by ID
uk: Завантажити Нотатку ОСМ за ID

en: Download OSM Change
uk: Завантаження змін OSM

en: No data found in this area.
uk: У цьому місці немає даних.

en: Download OSM
uk: Завантажити OSM

en: Downloading data
uk: Отримання даних

en: Ignoring exception because download has been canceled. Exception was: {0}
uk: Знехтувати помилкою, через те що завантаження було скасоване. Помилка: {0}

en: OSM Server URL:
uk: URL сервера OSM:

en: Command
uk: Команда

en: Request details: {0}
uk: Подробиці запиту: {0}

en: Download OSM URL
uk: URL для завантаження даних OSM

en: There was {0} conflict during import. | There were {0} conflicts during import.
uk[0]: Стався {0} конфлікт під час імпорту.
uk[1]: Сталося {0} конфлікти під час імпорту.
uk[2]: Сталося {0} конфліктів під час імпорту.

en: Conflict during download | Conflicts during download
uk[0]: Конфлікт під час отримання даних з сервера
uk[1]: Конфлікти під час отримання даних з сервера
uk[2]: Конфліктів під час отримання даних з сервера

en: ({0}/{1}) Loading parents of node {2}
uk: ({0}/{1}) Завантаження батьків точки {2}

en: ({0}/{1}) Loading parents of way {2}
uk: ({0}/{1}) Завантаження батьків лінії {2}

en: ({0}/{1}) Loading parents of relation {2}
uk: ({0}/{1}) Завантаження батьків зв’язку {2}

en: Download session
uk: Завантажити сесію

en: Download {0} of {1} ({2} left)
uk: Отримання {0} з {1} ({2} лишилось)

en: Updating data
uk: Оновлення даних

en: Check on the server
uk: Перевірити на сервері

en: Click to check whether objects in your local dataset are deleted on the server
uk: Натисніть, щоб перевірити, чи не вилучені на сервері об’єкти з вашого локального набору даних

en: Ignore
uk: Знехтувати

en: Click to abort and to resume editing
uk: Натисніть, щоб скасувати процес та продовжити правку

en: There is {0} object in your local dataset which might be deleted on the server.<br>If you later try to delete or update this the server is likely to report a conflict. | There are {0} objects in your local dataset which might be deleted on the server.<br>If you later try to delete or update them the server is likely to report a conflict.
uk[0]: У вашому локальному наборі даних {0} об’єкт, які можуть бути вилучені на сервері.<br>Якщо пізніше Ви спробуєте вилучити або оновити їх, сервер, ймовірно, повідомить про конфлікт.
uk[1]: У вашому локальному наборі даних {0} об’єкти, які можуть бути вилучені на сервері.<br>Якщо пізніше Ви спробуєте вилучити або оновити їх, сервер, ймовірно, повідомить про конфлікт.
uk[2]: У вашому локальному наборі даних {0} об’єктів, які можуть бути вилучені на сервері.<br>Якщо пізніше Ви спробуєте вилучити або оновити їх, сервер, ймовірно, повідомить про конфлікт.

en: Click <strong>{0}</strong> to check the state of this object on the server. | Click <strong>{0}</strong> to check the state of these objects on the server.
uk[0]: Натисніть <strong>{0}</strong>, щоб перевірити стан об’єкта на сервері.
uk[1]: Натисніть <strong>{0}</strong>, щоб перевірити стан об’єктів на сервері.
uk[2]: Натисніть <strong>{0}</strong>, щоб перевірити стан об’єктів на сервері.

en: Click <strong>{0}</strong> to ignore.</html>
uk: Натисніть <strong>{0}</strong>, щоб ігнорувати.</html>

en: Deleted or moved objects
uk: Вилучені та переміщені об’єкти

en: The following errors occurred during mass download: {0}
uk: Під час масового завантаження виникли наступні помилки: {0}

en: Error during download
uk: Помилка під час завантаження з сервера

en: Add a new Note
uk: Додати нову Нотатку

en: Add note mode
uk: Режим додавання нотаток

en: Click the location where you wish to create a new note
uk: Клацніть в місці, де ви збираєтесь додати нову нотатку

en: Create a new note
uk: Створити нову нотатку

en: Create note
uk: Створити нотатку

en: Enter a detailed comment to create a note
uk: Додайте докладний коментар для створення нотатки

en: You must enter a comment to create a new note
uk: Потрібно додати коментар для створення нотатки

en: Delete Mode
uk: Вилучення

en: Delete nodes or ways.
uk: Стерти точки або лінії.

en: Mode: {0}
uk: Режим {0}

en: Are you sure that you want to delete elements with attached ways that are hidden by filters?
uk: Ви впевнені, що бажаєте вилучити елементи приховані фільтрами, які приєднані до ліній?

en: Click to delete. Shift: delete way segment. Alt: do not delete unused nodes when deleting a way. Ctrl: delete referring objects.
uk: Натисніть для вилучення. Shift: вилучити відрізок. Alt: не вилучати точки, що не використовуються, під час вилучення лінії. Ctrl: вилучити об’єкти, що посилаються на елементи, що вилучаються.

en: Delete elements
uk: Вилучити елементи

en: Delete them
uk: Вилучити їх

en: Undo delete
uk: Скасувати вилучення

en: draw angle snap
uk: Креслити з прив’язкою до кута

en: draw angle snap highlight
uk: підсвічувати кут прив’язки

en: helper line
uk: Допоміжна лінія

en: Draw
uk: Креслити

en: Draw nodes
uk: Креслити точки

en: Draw Angle snapping
uk: Прив’язка до кутів

en: Backspace in Add mode
uk: Backspace в режимі додавання

en: Add node
uk: Додати точку

en: Add node into way
uk: Додати точку до лінії

en: Connect existing way to node
uk: Приєднати наявну лінію до точки

en: Add a new node to an existing way
uk: Додати нову точку до наявної лінії

en: Add node into way and connect
uk: Додати точку до лінії та приєднати

en: Create new node.
uk: Створити нову точку.

en: Select node under cursor.
uk: Виділити точку під курсором.

en: Insert new node into way. | Insert new node into {0} ways.
uk[0]: Вставити нову точку в лінію.
uk[1]: Вставити нову точку в {0} лінії
uk[2]: Вставити нову точку в {0} ліній

en: Start new way from last node.
uk: Почати нову лінію з останньої точки.

en: Continue way from last node.
uk: Продовжити лінію з останньої точки.

en: Angle snapping active.
uk: Прив’язку до кутів активовано.

en: Finish drawing.
uk: Закінчити креслення.

en: Angle snapping
uk: Прив’язка до кутів

en: Switch angle snapping mode while drawing
uk: Перемикати режим прив’язки до кутів під час креслення

en: Toggle snapping by {0}
uk: Переключити прив’язку до {0}

en: Show helper geometry
uk: Показати допоміжну лінію

en: Snap to node projections
uk: Приєднувати до виступаючих точок

en: Disable
uk: Вимкнути

en: 0,90,...
uk: 0,90,…

en: 0,45,90,...
uk: 0,45,90,…

en: 0,30,45,60,90,...
uk: 0,30,45,60,90,…

en: FIX
uk: Фікс.

en: Dual alignment
uk: Подвійне вирювнювання

en: Switch dual alignment mode while extruding
uk: Вмикає подвійне вирівнювання під час видавлювання

en: Extrude
uk: Видавлювання

en: Create areas
uk: Видавлювання

en: Extrude Dual alignment
uk: Подвійне видавлювання

en: Drag a way segment to make a rectangle. Ctrl-drag to move a segment along its normal, Alt-drag to create a new rectangle, double click to add a new node.
uk: Потягніть відрізок лінії, щоб зробити прямокутник. Щоб витягнути відрізок вздовж його перпендикуляру, натисніть Ctrl і потягніть. Для створення нового прямокутника тягніть, затиснувши Alt, подвійне клацання додає нову точку.

en: Dual alignment active.
uk: Подвійне вирівнювання активне.

en: Segment collapsed due to its direction reversing.
uk: Відрізок зруйнувався через зміну його напрямку.

en: Move a segment along its normal, then release the mouse button.
uk: Перемістить відрізок уздовж його перпендикуляра, потім відпустіть кнопку миші.

en: Move the node along one of the segments, then release the mouse button.
uk: Пересуньте точку вздовж відрізку, потім відпустить кнопку миші.

en: Draw a rectangle of the desired size, then release the mouse button.
uk: Накреслить прямокутник потрібного розміру, потім відпустіть кнопку миші.

en: Extrude: main line
uk: Видавлювання: основна лінія

en: Extrude: helper line
uk: Видавлювання: допоміжна лінія

en: Extrude Way
uk: Видавити лінію

en: Improve Way Accuracy
uk: Покращення точності ліній

en: Improve Way Accuracy mode
uk: Режим покращення точності ліній

en: improve way accuracy helper line
uk: покращення точності ліній — допоміжна лінія

en: Click on the way to start improving its shape.
uk: Клацніть по лінії, щоб розпочати покращення її форми.

en: Select a way that you want to make more accurate.
uk: Виділіть лінію, яку ви бажаєте зробити точнішою.

en: Click to add a new node. Release Ctrl to move existing nodes or hold Alt to delete.
uk: Клацніть для додання нової точки. Відпустіть Ctrl для переміщення існуючих точок або тримайте Alt для вилучення.

en: Click to delete the highlighted node. Release Alt to move existing nodes or hold Ctrl to add new nodes.
uk: Клацніть, щоб вилучити підсвічену точку. Відпустіть Alt для переміщення існуючих точок або тримайте Ctrl для додавання нових точок.

en: Click to move the highlighted node. Hold Ctrl to add new nodes, or Alt to delete.
uk: Клацніть для переміщення підсвіченої точки. Тримайте Ctrl для додавання нових точок або Alt для вилучення.

en: Add a new node to way | Add a new node to {0} ways
uk[0]: Додати нову точку до лінії
uk[1]: Додати нову точку до {0} ліній
uk[2]: Додати нову точку до {0} ліній

en: Cannot delete node that has tags
uk: Неможливо вилучити точку, що має теґи

en: make parallel helper line
uk: допоміжна лінія інструменту паралельних ліній

en: Parallel
uk: Паралельні лінії

en: Make parallel copies of ways
uk: Створити паралельну копію лінії

en: Select ways as in Select mode. Drag selected ways or a single way to create a parallel copy (Alt toggles tag preservation)
uk: Виділіть лінії у режимі Виділення. Потягніть виділені лінії чи одну лінію для створення її паралельної копії (Alt керує збереженням теґів)

en: Hold Ctrl to toggle snapping
uk: Утримуйте Ctrl для перемикання прив’язки

en: ParallelWayAction
    The ways selected must form a simple branchless path
uk: ParallelWayAction
    Виділені лінії повинні формувати простий, без відгалужень, шлях

en: Drag play head
uk: Перетягнути повзунок

en: Drag play head and release near track to play audio from there; SHIFT+release to synchronize audio at that point.
uk: Перетягніть повзунок до треку для його програвання з відповідного місця; Shift: для синхронізування звуку з цією точкою.

en: Select mode
uk: Виділення

en: Select, move, scale and rotate objects
uk: Виділення, переміщення, масштабування та поворот об’єктів

en: Are you sure that you want to move elements with attached ways that are hidden by filters?
uk: Ви впевнені, що бажаєте пересунути ці елементи разом із приєднаними лініями, які приховані фільтром?

en: You moved more than {0} element. Moving a large number of elements is often an error.
    Really move them? | You moved more than {0} elements. Moving a large number of elements is often an error.
    Really move them?
uk[0]: Ви перемістили більше ніж {0} елемент. Переміщення великої кількості елементів дуже часто є помилкою.
    Дійсно перемістити їх?
uk[1]: Ви перемістили більше ніж {0} елементи. Переміщення великої кількості елементів дуже часто є помилкою.
    Дійсно перемістити їх?
uk[2]: Ви перемістили більше ніж {0} елементів. Переміщення великої кількості елементів дуже часто є помилкою.
    Дійсно перемістити їх?

en: You moved {0} element by a distance of {1}. Moving elements by a large distance is often an error.
    Really move them? | You moved {0} elements by a distance of {1}. Moving elements by a large distance is often an error.
    Really move them?
uk[0]: Ви перемістили {0} елемент на відстань {1}. Переміщення об’єктів на велику відстань часто є помилкою. Дійсно перенести?
uk[1]: Ви перемістили {0} елементи на відстань {1}. Переміщення об’єктів на велику відстань часто є помилкою. Дійсно перенести?
uk[2]: Ви перемістили {0} елементів на відстань {1}. Переміщення об’єктів на велику відстань часто є помилкою. Дійсно перенести?

en: Move elements
uk: Перемістити елементи

en: Move them
uk: Перемістити

en: Undo move
uk: Скасувати переміщення

[ctx: SelectAction help]
en: Meta
uk: Meta (Alt)

[ctx: SelectAction help]
en: lasso
uk: ласо

[ctx: SelectAction help]
en: rectangle
uk: прямокутник

en: Release the mouse button to select the objects in the {0}.
uk: Відпустіть кнопку миші для вибору об’єктів в {0}.

en: {0} to merge with nearest node.
uk: {0} для злиття з найближчою точкою.

en: Release the mouse button to stop moving.
uk: Відпустіть кнопку миші для закінчення пересування.

en: Release the mouse button to stop rotating.
uk: Відпустіть кнопку миші, щоб зупинити обертання.

en: Release the mouse button to stop scaling.
uk: Відпустіть кнопку миші для припинення масштабування.

en: Move objects by dragging; Shift to add to selection ({0} to toggle); Shift-{0} to rotate selected; Alt-{0} to scale selected; or change selection
uk: Пересувайте об’єкти, перетягуючи їх; Shift – додати об’єкт до виділених ({0} – прибрати з виділеного); Shift-{0} – обертати об’єкти; Alt-{0} – змінити розмір; або оберіть інший об’єкт

en: Add and move a virtual new node to way | Add and move a virtual new node to {0} ways
uk[0]: Додати та перемістити нову віртуальну точку
uk[1]: Додати та перемістити нову віртуальну точку на {0} лінії
uk[2]: Додати та перемістити нову віртуальну точку {0} ліній

en: Lasso Mode
uk: Ласо

en: Lasso selection mode: select objects within a hand-drawn region
uk: Режим виділення Ласо: виділяйте об’єкти у довільно окресленій ділянці

en: Split mode
uk: Розрізання

en: Split ways
uk: Розрізання ліній

en: The selected node is not in the middle of any non-closed way.
uk: Виділена точка не знаходиться в середині жодної незамкненої лінії.

en: Splitting closed ways is not yet implemented.
uk: Розрізання замкнених ліній досі не імплементовано.

en: Add node for splitting a way | Add node for splitting {0} ways
uk[0]: Додати точку для розрізання лінії
uk[1]: Додати точку для розрізання {0} лінії
uk[2]: Додати точку для розрізання {0} лінії

en: Click on the location where a way should be split
uk: Клацніть в місці, де потрібно розрізати лінію

[ctx: SplitMode popup]
en: Meta
uk: Meta (Alt)

en: Select way to split.<br>Hold {0} for multiple selection.
uk: Виділіть лінію для розрізання.<br>Утримуйте {0} для виділення кількох ліній.

en: User:
uk: Користувач:

en: Split way {0}
uk: Розрізання лінії {0}

en: Zoom mode
uk: Масштабування

en: Zoom and move map
uk: Змінювати масштаб та пересувати мапу

en: Zoom by dragging or Ctrl+. or Ctrl+,; move with Ctrl+up, left, down, right; move zoom with right button
uk: Зміна масштабу коліщатком миші, чи Ctrl+. або Ctrl+,; пересування мапи — Ctrl+стрілки (вгору/вниз/праворуч/ліворуч) або перетягуйте за допомогою правої кнопки миші

en: Add all objects selected in the current dataset after the last member
uk: Додати усі виділені у поточному наборі даних об’єкти після останнього члена

en: Add selection to relation
uk: Додати виділення до зв’язку

en: {0}Add selection to relation{1}: Verify every single relation to avoid damage!
uk: {0}Додавання виділеного до звʼязку{1}: Перевірте кожен звʼязок, щоб уникнути пошкоджень!

en: Add selection to {0} relation | Add selection to {0} relations
uk[0]: Додати виділення до {0} зв’язку
uk[1]: Додати виділення у {0} зв’язки
uk[2]: Додати виділення у {0} зв’язків

en: Delete the selected relation
uk: Вилучити вибраний зв’язок

en: Download all members of the selected relations
uk: Завантажити з сервера всіх членів вибраних зв’язків

en: Download members
uk: Завантажити членів

en: Download relation with members
uk: Завантажити зв’язок з членами

en: Download with members
uk: Завантажити з членами

en: Download incomplete members of selected relations
uk: Завантажити з сервер неповних членів вибраних зв’язків

en: Download incomplete members
uk: Завантажити неповних членів

en: Create a copy of this relation and open it in another editor window
uk: Створити копію цього зв’язку і відкрити його в іншому вікні редактора

en: You are about to duplicate {0} relation: {1}<br/>This step is rarely necessary. Do you really want to duplicate?
uk: Ви збираєтесь зробити дублікат зв’язка {0}: {1}<br/>Зазвичай, цей крок дуже рідко буває потрібним. Ви дійсно бажаєте зробити дублікат?

en: Duplicate relation?
uk: Дублювати зв’язок?

en: Edit
uk: Правити

en: Call relation editor for selected relation
uk: Запустити редактор зв’язків для виділеного зв’язку

en: You are about to open <b>{0}</b> different relation editor simultaneously.<br/>Do you want to continue? | You are about to open <b>{0}</b> different relation editors simultaneously.<br/>Do you want to continue?
uk[0]: Ви намагаєтесь відкрити <b>{0}</b> інший редактор зв’язків одночасно.<br/>Бажаєте продовжити?
uk[1]: Ви намагаєтесь відкрити <b>{0}</b> інший редактори зв’язків одночасно.<br/>Бажаєте продовжити?
uk[2]: Ви намагаєтесь відкрити <b>{0}</b> інший редакторів зв’язків одночасно.<br/>Бажаєте продовжити?

en: Confirmation
uk: Підтвердження

en: Export GPX file starting from first member
uk: Експортувати файл GPX, починаючи з першого елемента

en: Export GPX file starting from last member
uk: Експортувати файл GPX, починаючи з останнього елемента

en: Convert to GPX layer starting from first member
uk: Перетворити на шар GPX, починаючи з першого елемента

en: Convert to GPX layer starting from last member
uk: Перетворити на шар GPX, починаючи з останнього елемента

en: Flatten this relation to a single gpx track recursively, starting with the first member, successively continuing to the last.
uk: Перетворити рекурсивно цей зв’зок на gpx-трек, починаючи з першого члена, та закінчуючи останнім.

en: Flatten this relation to a single gpx track recursively, starting with the last member, successively continuing to the first.
uk: Перетворити рекурсивно цей зв’язок на gpx-трек, починаючи з останнього члена, та закінчуючи першим.

en: based on osm route relation data, timestamps are synthetic
uk: спираючись на дані маршрутних зв’язків, часові мітки є синтетичними

en: Selected Relations
uk: Виділені зв’язки

en: {0} (GPX export)
uk: {0} (експорт в GPX)

en: List of recent relations
uk: Перелік останніх звʼязків

en: Open recent relation
uk: Відкрити останній звʼязок

en: Relation Editor: {0}
uk: Редактор зв’язків: {0}

en: Select in relation list
uk: Вибрати зі списку зв’язків

en: Select relation in relation list.
uk: Вибрати зв’язок зі списку зв’язків

en: Add the members of all selected relations to current selection
uk: Додати членів всіх виділених зв’язків до поточного виділення

en: Select the members of all selected relations
uk: Виділити членів всіх вибраних зв’язків

en: Select members (add)
uk: Виділити (додати) членів

en: Select members
uk: Вибрати членів

en: Add the selected relations to the current selection
uk: Додати виділені зв’язки до поточного виділення

en: Set the current selection to the list of selected relations
uk: Встановити поточний вибір на списку виділених зв’язків

en: Select relation (add)
uk: Виділити (додати) зв’язок

en: Select relation
uk: Вибрати зв’язок

en: Search...
uk: Пошук…

en: Search for objects
uk: Пошук об’єктів

en: No match found for ''{0}''
uk: Не знайдено збігів для ''{0}''

en: Nothing added to selection by searching for ''{0}''
uk: До виділеного нічого не додано в результаті пошуку ''{0}''

en: Nothing removed from selection by searching for ''{0}''
uk: Нічого не вилучено з виділеного в результаті пошуку ''{0}''

en: Nothing found in selection by searching for ''{0}''
uk: У виділеному нічого не знайдено під час пошуку ''{0}''

en: Found {0} matches
uk: Знайдено {0} збігів

en: Searching
uk: Пошук

en: Searching in {0} object | Searching in {0} objects
uk[0]: Пошук серед {0} об’єкта
uk[1]: Пошук серед {0} об’єктів
uk[2]: Пошук серед {0} об’єктів

en: Automatically truncating value of tag ''{0}'' on deleted object {1}
uk: Автоматичне усікання значення теґу ''{0}'' у вилученого об’єкта {1}

en: Length of value for tag ''{0}'' on object {1} exceeds the max. allowed length {2}. Values length is {3}.
uk: Довжина значення теґу ''{0}'' об’єкта {1} перевищує максимально дозволену довжину {2}. Довжина значення — {3}.

en: Precondition violation
uk: Порушення передумов

en: {0} nodes in way {1} exceed the max. allowed number of nodes {2}
uk: {0} точок у лінії {1} перевищують максимально допустиму кількість точок {2}

en: API Capabilities Violation
uk: Порушення можливостей API

en: Removed obsolete tags
uk: Вилучені застарілі теґи

en: Fix deprecated tags
uk: Виправити застарілі теґи

en: <html>{0} relations build a cycle because they refer to each other.<br>JOSM cannot upload them. Please edit the relations and remove the cyclic dependency.</html>
uk: <html>{0} зв’язки створили циклічну залежність, оскільки вони посилаються один на одного.<br>JOSM не може надіслати їх на сервер. Будь ласка, виправте зв’язки, вилучивши циклічні посилання.</html>

en: Relation ...
uk: Зв’язок…

en: ... refers to relation
uk: … належить до зв’язку

en: Cycling dependencies
uk: Циклічні залежності

en: Uploading modified notes
uk: Надсилання змінених нотаток

en: Uploading notes {0}/{1}
uk: Надсилання нотаток  {0}/{1}

en: Note {0} failed: {1}
uk: Нотатка {0}, збій: {1}

en: Notes failed to upload
uk: Збій надсилання нотаток

en: The JOSM data validator partially checked the objects to be uploaded and found some problems. Try fixing them, but do not harm valid data. When in doubt ignore the findings.<br> You can see the findings in the Validator Results panel too. Further checks on all data can be started from that panel.
uk: Валідатор JOSM частково перевірив об’єкти, які мають бути надіслані на сервер, і виявив деякі проблеми. Спробуйте виправити їх, але не зашкодьте вірним даним. Якщо ви сумніваєтеся, ви можете знехтувати результатами.<br> Ви також можете переглянути результати на панелі результатів перевірки. Подальшу перевірку всіх даних можна розпочати з неї.

en: Errors
uk: Помилки

en: Usually this should be fixed.
uk: Зазвичай їх треба виправити.

en: Warnings
uk: Попередження

en: Fix these when possible.
uk: Виправте їх у разі можливості.

en: Other
uk: Інше

en: Informational hints, expect many false entries.
uk: Інформаційні підказки, можлива велика кількість хибних проблем.

en: Suspicious data found. Upload anyway?
uk: Знайдено підозрілі дані. Все одно завантажувати?

en: Continue upload
uk: Продовжити надсилання

en: Add node {0}
uk: Додати точку {0}

en: Add way {0}
uk: Додати лінію {0}

en: Add relation {0}
uk: Додати зв’язок {0}

en: Added {0} object | Added {0} objects
uk[0]: Додано {0} об’єкт
uk[1]: Додано {0} об’єкти
uk[2]: Додано {0} об’єктів

en: New way {0} has 0 nodes
uk: Нова лінія {0} має 0 точок

en: Change node {0}
uk: Змінити точку {0}

en: Change way {0}
uk: Змінити лінію {0}

en: Change relation {0}
uk: Змінити зв’язок {0}

en: Change members of {0}
uk: Змінити членів {0}

en: Change nodes of {0}
uk: Змінити точки {0}

en: Remove "{0}" for node ''{1}''
uk: Вилучити "{0}" для точки ''{1}''

en: Remove "{0}" for way ''{1}''
uk: Вилучити "{0}" для лінії ''{1}''

en: Remove "{0}" for relation ''{1}''
uk: Вилучити "{0}" для зв’язку ''{1}''

en: Set {0}={1} for node ''{2}''
uk: Встановити {0}={1} для точки ''{2}''

en: Set {0}={1} for way ''{2}''
uk: Встановити {0}={1} для лінії ''{2}''

en: Set {0}={1} for relation ''{2}''
uk: Встановити {0}={1} для зв’язку ''{2}''

en: Remove "{0}" for {1} object | Remove "{0}" for {1} objects
uk[0]: Вилучити "{0}" у {1} об’єкта
uk[1]: Вилучити "{0}" у {1} об’єктів
uk[2]: Вилучити "{0}" у {1} об’єктів

en: Set {0}={1} for {2} object | Set {0}={1} for {2} objects
uk[0]: Встановити {0}={1} для {2} об’єкта
uk[1]: Встановити {0}={1} для {2} об’єктів
uk[2]: Встановити {0}={1} для {2} об’єктів

en: Deleted {0} tags for {1} object | Deleted {0} tags for {1} objects
uk[0]: Вилучити {0} теґ(и) у {1} об’єкта
uk[1]: Вилучити {0} теґ(и) у {1} об’єктів
uk[2]: Вилучити {0} теґ(и) у {1} об’єктів

en: Set {0} tags for {1} object | Set {0} tags for {1} objects
uk[0]: Додати {0} теґ(и) до {1} об’єкта
uk[1]: Додати {0} теґ(и) до {1} об’єктів
uk[2]: Додати {0} теґ(и) до {1} об’єктів

en: Replace "{0}" by "{1}" for
uk: Замінити "{0}" на "{1}" для

en: object | objects
uk[0]: об’єкт
uk[1]: об’єкти
uk[2]: об’єктів

en: Change relation member role for {0} {1}
uk: Змінити роль члена зв’язку для {0} {1}

en: Deleted ''{0}''
uk: Вилучено ''{0}''

en: At least one object to delete required, got empty collection
uk: Потрібно вилучити, принаймні, один об’єкт, отримано порожній набір

en: Delete node {0}
uk: Вилучити точку {0}

en: Delete way {0}
uk: Вилучити лінію {0}

en: Delete relation {0}
uk: Вилучити зв’язок {0}

en: Delete {0} object | Delete {0} objects
uk[0]: Вилучити {0} об’єкт
uk[1]: Вилучити {0} об’єкти
uk[2]: Вилучити {0} об’єктів

en: Delete {0} node | Delete {0} nodes
uk[0]: Вилучити {0} точку
uk[1]: Вилучити {0} точки
uk[2]: Вилучити {0} точок

en: Delete {0} way | Delete {0} ways
uk[0]: Вилучити {0} лінію
uk[1]: Вилучити {0} лінії
uk[2]: Вилучити {0} ліній

en: Delete {0} relation | Delete {0} relations
uk[0]: Вилучити {0} зв’язок
uk[1]: Вилучити {0} зв’язки
uk[2]: Вилучити {0} зв’язків

en: Move {0} node | Move {0} nodes
uk[0]: Перемістити {0} точку
uk[1]: Перемістити {0} точки
uk[2]: Перемістити {0} точок

en: Purged {0} object | Purged {0} objects
uk[0]: Очищено {0} об’єкт
uk[1]: Очищено {0} об’єкти
uk[2]: Очищено {0} об’єктів

en: Removed nodes from {0}
uk: Точки вилучені з {0}

en: Rotate {0} node | Rotate {0} nodes
uk[0]: Обернути {0} точку
uk[1]: Обернути {0} точки
uk[2]: Обернути {0} точок

en: Scale {0} node | Scale {0} nodes
uk[0]: Масштабувати {0} точку
uk[1]: Масштабувати {0} точки
uk[2]: Масштабувати {0} точок

en: Selected {0} object | Selected {0} objects
uk[0]: Виділено {0} об’єкт
uk[1]: Виділено {0} об’єкти
uk[2]: Виділено {0} об’єктів

en: Sequence: {0}
uk: Послідовність: {0}

en: You must select two or more nodes to split a circular way.
uk: Щоб розділити замкнену лінію, виділіть не менше двох точок.

en: The way cannot be split at the selected nodes. (Hint: Select nodes in the middle of the way.)
uk: Лінію неможливо розділити у виділених точках. (Виділіть точки всередині лінії).

en: Yes, download the missing members
uk: Так, завантажити відсутніх членів

en: No, abort the split operation
uk: Ні, припинити розділення

en: No, perform the split without downloading
uk: Ні, розділити без завантаження

en: This way is part of a relation. | This way is part of {0} relations.
uk[0]: Ця лінія є членом зв’язку.
uk[1]: Ця лінія є членом {0} зв’язків.
uk[2]: Ця лінія є членом {0} зв’язків.

en: this relation
uk: цього зв’язку

en: these relations
uk: цих зв’язки

en: one relation | {0} relations
uk[0]: один зв’язок
uk[1]: {0} зв’язки
uk[2]: {0} зв’язків

en: For {0} the correct order of the new way parts could not be determined. To fix this, some missing relation members should be downloaded first.
uk: Неможливо визначити правильний порядковий номер нових ліній для {0}. Щоб це виправити, завантажте відсутніх членів зв’язку.

en: Download missing relation members?
uk: Завантажити відсутніх членів зв’язку?

en: Missing relation members will be downloaded. Should this be done automatically from now on?
uk: Відсутні члени зв’язку будуть завантажені. Чи потрібно це робити автоматично відтепер?

en: Downloading missing relation members
uk: Завантаження відсутніх членів зв’язку

en: A role based relation membership was copied to all new ways.<br>You should verify this and correct it when necessary.
uk: Роль члену зв’язку була скопійована на всі нові лінії.<br>У разі потреби вам треба перевірити їх та виправити.

en: A relation membership was copied to all new ways.<br>You should verify this and correct it when necessary.
uk: Нові лінії також будуть членами зв’язку.<br>У разі потреби вам треба перевірити їх та виправити.

en: Split way {0} into {1} part | Split way {0} into {1} parts
uk[0]: Розділити лінію {0} на {1} частину
uk[1]: Розділити лінію {0} на {1} частини
uk[2]: Розділити лінію {0} на {1} частин

en: Transform {0} node | Transform {0} nodes
uk[0]: Трансформувати {0} точку
uk[1]: Трансформувати {0} точки
uk[2]: Трансформувати {0} точок

en: <html>Layer ''{0}'' already has a conflict for object<br>''{1}''.<br>This conflict cannot be added.</html>
uk: <html>Шар ''{0}'' вже містить конфлікт для об’єкта<br>''{1}''.<br>Цей конфлікт неможливо додати.</html>

en: Double conflict
uk: Подвійний конфлікт

en: Layer ''{0}'' does not exist any more. Cannot remove conflict for object ''{1}''.
uk: Шар ''{0}'' більше не існує. Неможливо усунути конфлікт для об’єкта ''{1}''.

en: Add conflict for ''{0}''
uk: Додати конфлікт для ''{0}''

en: Cannot undo command ''{0}'' because layer ''{1}'' is not present any more
uk: Неможливо скасувати команду ''{0}'', оскільки відсутній шар ''{1}''

en: Resolve conflicts in coordinates in {0}
uk: Розв’язати конфлікт в позиції {0}

en: Cannot resolve undecided conflict.
uk: Неможливо розв’язати невирішуваний конфлікт

en: Resolve conflicts in deleted state in {0}
uk: Розв’язати конфлікт у вилученому стані в {0}

en: Set the ''modified'' flag for node {0}
uk: Встановити прапор ''modified'' для точки {0}

en: Set the ''modified'' flag for way {0}
uk: Встановити прапор ''modified'' для лінії {0}

en: Set the ''modified'' flag for relation {0}
uk: Встановити прапор ''modified'' для зв’язку {0}

en: Resolve conflicts in member list of relation {0}
uk: Розв’язання конфліктів серед членів зв’язку {0}

en: Resolve {0} tag conflict in node {1} | Resolve {0} tag conflicts in node {1}
uk[0]: Розв’язати {0} конфлікт теґів у точки {1}
uk[1]: Розв’язати {0} конфлікти теґів у точки {1}
uk[2]: Розв’язати {0} конфліктів теґів у точки {1}

en: Resolve {0} tag conflict in way {1} | Resolve {0} tag conflicts in way {1}
uk[0]: Розв’язати {0} конфлікт теґів у лінії {1}
uk[1]: Розв’язати {0} конфлікти теґів у лінії {1}
uk[2]: Розв’язати {0} конфліктів теґів у лінії {1}

en: Resolve {0} tag conflict in relation {1} | Resolve {0} tag conflicts in relation {1}
uk[0]: Розв’язати {0} конфлікт теґів у зв’язку {1}
uk[1]: Розв’язати {0} конфлікти теґів у зв’язку {1}
uk[2]: Розв’язати {0} конфліктів теґів у зв’язку {1}

en: Resolve version conflict for node {0}
uk: Розв’язати конфлікт версій для точки {0}

en: Resolve version conflict for way {0}
uk: Розв’язати конфлікт версій для лінії {0}

en: Resolve version conflict for relation {0}
uk: Розв’язати конфлікт версій для зв’язку {0}

en: Resolve conflicts in node list of way {0}
uk: Розв’язати конфлікт у переліку точок лінії {0}

en: Main dataset does not include node {0}
uk: Основний набір даних не містить точку {0}

en: Illegal latitude value ''{0}''
uk: Неправильне значення широти — ''{0}''

en: Illegal longitude value ''{0}''
uk: Неправильне значення довготи — ''{0}''

en: Unable to set file non-readable {0}
uk: Не вдалося зробити файл недосяжним для читання {0}

en: Unable to set file non-writable {0}
uk: Не вдалося зробити файл недосяжним для записування {0}

en: Unable to set file non-executable {0}
uk: Не вдалося зробити файл непризначеним для виконання {0}

en: Unable to set file readable {0}
uk: Не вдалося зробити файл досяжним для читання {0}

en: Unable to set file writable {0}
uk: Не вдалося зробити файл досяжним для запису {0}

en: Failed to initialize preferences. Preference directory ''{0}'' is not a directory.
uk: Не вдалося ініціалізувати налаштування. Тека для налаштувань ''{0}'' — не є текою.

en: <html>Failed to initialize preferences.<br>Preference directory ''{0}'' is not a directory.</html>
uk: <html>Збій ініціалізації налаштувань.<br>Тека налаштувань ''{0}'' не є текою.</html>

en: Failed to initialize preferences. Failed to create missing preference directory: {0}
uk: Не вдалося ініціалізувати налаштування. Не вдалося створити відсутню теку для налаштувань: {0}

en: <html>Failed to initialize preferences.<br>Failed to create missing preference directory: {0}</html>
uk: <html>Збій ініціалізації налаштувань<br>Неможливо створити відсутню теку для налаштувань: {0}</html>

en: Missing preference file ''{0}''. Creating a default preference file.
uk: Файл налаштувань ''{0}'' відсутній. Створюємо файл з типовими налаштуваннями.

en: Replacing existing preference file ''{0}'' with default preference file.
uk: Зміна поточного файлу налаштувань ''{0}'' файлом з типовими налаштуваннями.

en: <html>Failed to initialize preferences.<br>Failed to reset preference file to default: {0}</html>
uk: <html>Збій ініціалізації налаштувань<br>Неможливо замінити файл налаштувань на файл з типовими налаштуваннями: {0}</html>

en: Failed to load defaults cache file: {0}
uk: Неможливо завантажити типовий файл кешу: {0}

en: Failed to delete faulty defaults cache file: {0}
uk: Неможливо вилучити пошкоджений типовий файл кешу: {0}

en: <html>Preferences file had errors.<br> Making backup of old one to <br>{0}<br> and trying to read last good preference file <br>{1}<br>.</html>
uk: <html>Файл налаштувань містив помилки.<br> Створення резервної копії для попередньої версії у <br>{0}<br> та спроба відновлення останнього робочого файлу з налаштуваннями – <br>{1}<br>.</html>

en: Failed to initialize preferences. Failed to reset preference file to default: {0}
uk: Не вдалося ініціалізувати налаштування. Не вдалося замінити файл налаштувань типовими налаштуваннями: {0}

en: <html>Preferences file had errors.<br> Creating a new default preference file.</html>
uk: <html>Файл налаштувань містив помилки.<br> Створення нового файли з типовими налаштуваннями.</html>

en: Failed to persist preferences to ''{0}''
uk: Не вдалося зберегти налаштування у ''{0}''

en: Updated preference setting {0} to {1}
uk: Налаштування оновлено з {0} на {1}

en: Removed preference setting {0} since it is no longer used
uk: Вилучено налаштування {0}, яке більше не використовується

en: Removed preference default {0} since it is no longer used
uk: Вилучено типове налаштування {0}, яке більше не використовується

en: Saved updated default preferences.
uk: Збережено оновлені типові налаштування.

en: Failed to save default preferences.
uk: Неможливо зберегти типові наоаштування.

en: <html>Settings file asks to append preferences to <b>{0}</b>,<br/> but its default value is unknown at this moment.<br/> Please activate corresponding function manually and retry importing.
uk: <html>Файл налаштувань намагається додати налаштування у <b>{0}</b>,<br/> але його типове значення наразі не відоме.<br/> Будь ласка, активуйте відповідну функцію вручну і повторіть спробу імпорту.

en: Metric
uk: Метрична

en: Chinese
uk: Китайська

en: Imperial
uk: Імперська

en: Nautical Mile
uk: Морська миля

en: Expected non-empty value for parameter ''{0}'', got ''{1}''
uk: Очікувалось непорожнє значення для параметру ''{0}'', отримано ''{1}''

en: UNKNOWN
uk: НЕВІДОМО

en: Error reading revision info from revision file: {0}
uk: Помилка отримання інформації про ревізію з файла: {0}

en: Unexpected JOSM version number in revision file, value is ''{0}''
uk: Неочікуваний номер версії JOSM — ''{0}'' у файлі ревізії

en: The revision file ''/REVISION'' is missing.
uk: Відсутній файл ревізії ''/REVISION''.

en: Already registered a conflict for primitive ''{0}''.
uk: Конфлікт вже зареєстровано для елемента ''{0}''.

[ctx: compass]
en: S
uk: Пд

[ctx: compass]
en: N
uk: Пн

[ctx: compass]
en: W
uk: Зх

[ctx: compass]
en: E
uk: Сх

en: deg° min'' sec"
uk: град° хв'' сек"

en: Decimal Degrees
uk: Десяткові Градуси

en: Unable to parse as coordinate value: ''{0}''
uk: Неможливо розібрати значення координат: ''{0}''

en: deg° min'' (Nautical)
uk: град° хв'' (Морські)

en: Projected Coordinates
uk: Прямокутні Координати

en: Error while parsing offset.
    Expected format: {0}
uk: Помилка зсуву.
    Очікуваний формат: {0}

en: Error while parsing timezone.
    Expected format: {0}
uk: Помилка в часовому поясі.
    Очікуваний формат: {0}

en: {0} imagery has tileMatrixSet defined to: {1}
uk: {0} зображення має параметр tileMatrixSet зі значенням: {1}

en: Aerial or satellite photo
uk: Аерофото або супутникові знімки

en: Elevation map
uk: Мапа висот

en: Map
uk: Мапа

en: Historic or otherwise outdated map
uk: Історичні або застарілі мапи

en: Map based on OSM data
uk: Мапи з даних OSM

en: Historic or otherwise outdated aerial or satellite photo
uk: Історичні або застарілі аерофото чи супутникові знімки

en: Map for quality assurance
uk: Мапа для перевірки якості

en: Imagery not matching any other category
uk: Зображення, що не відповідають жодній категорії

en: {0} mirror server {1}
uk: {0} дзеркало {1}

en: {0} mirror server
uk: {0} дзеркало

en: Date of imagery: {0}
uk: Дата знімка: {0}

en: Imagery category: {0}
uk: Категорія зображення: {0}

en: This imagery is marked as best in this region in other editors.
uk: Цей знімок позначено, як кращій у цій місцевості в інших редакторах.

en: This imagery is an overlay.
uk: Це зображення є допоміжним шаром

en: Update default entries
uk: Оновити типові шари

en: Update imagery ''{0}''
uk: Оновлення знімків "{0}"

en: Drop old imagery ''{0}''
uk: Вилучити застарілі знімки "{0}"

en: {0} is not a valid WMS argument. Please check this server URL:
    {1}
uk: {0} – не є допустимим аргументом WMS. Перевірте URL цього сервера:
    {1}

en: {0} is not a valid WMTS argument. Please check this server URL:
    {1}
uk: {0} помилковий параметр WMTS argument. Перевірте цей URL:
    {1}

en: Advanced preference ''{0}'' is not default. Please consider resetting it.
uk: Значення розширеного параметра ''{0}'' не є типовим значенням.   Зважте на скидання значення до типового.

en: API key for imagery with id={0} may not be available.
uk: Ключ API для зображень з id={0} може бути недоступним.

en: Could not retrieve API key for imagery with id={0}. Cannot add layer.
    {1}
uk: Не вдалося отримати ключ API для зображення з id={0}. Неможливо додати шар.
    {1}

en: HTTP error {0} when loading tiles
uk: Помилка HTTP {0} при завантаженні квадратів

en: Error downloading tiles: {0}
uk: Помилка завантаження квадратів: {0}

en: Problem loading tile
uk: Проблеми завантаження тайлів

en: No tiles at this zoom level
uk: Для цього масштабу тайли відсутні

en: Could not load image from tile server
uk: Неможливо звантажити зображення з сервера

en: Select WMTS layer
uk: Вибрати шар WMTS

en: No default layer selected, choosing first layer.
uk: Типовий шар не обрано, використовується перший шар.

en: No layers defined by getCapabilities document: {0}
uk: Не визначено жодного шару через getCapabilities докменту: {0}

en: WMTS Capabilities document did not contain layers in url: {0}
uk: WMTS Capabilities не містить шарів в url: {0}

en: Error during parsing of WMTS Capabilities document: {0}
uk: Помилка аналізу WMTS Capabilities: {0}

en: Invalid path for GetCapabilities document: {0}
uk: Хибний шлях для GetCapabilities: {0}

en: WMTS Parser error - start element {0} has different name than end element {2}
uk: Помилка аналізу WMTS — початковий елемент {0} має назву відмінну від назви кніцевого елементу {2}

en: Can''t use layer {0} because no supported formats were found. Layer is available in formats: {1}
uk: Неможливо використати шар {0}, оскільки не знайдено підтримуваних форматів. Шар доступний у форматах: {1}

en: Only square tiles are supported. {0}x{1} returned by server for TileMatrix identifier {2}
uk: Підтримуються тільки квадратні тайли. Сервер повернув {0}x{1} для ідентифікатора {2} TileMatrix

en: Loading {0}
uk: Завантаження {0}

en: {0} with {1} arguments is not understood
uk: {0} з {1} аргументами є незрозумілим

en: {0} cannot have zero area
uk: {0} не може мати нульову площу

en: We do not understand version {0} of the vector tile specification
uk: Версія {0} специфікації векторних тайлів не підтримується

en: Vector tile layers must have a layer name
uk: Шар векторних тайлів має мати назву

en: Unknown field in vector tile layer value ({0})
uk: Невідоме поле ({0}) у шарі векториних тайлів

en: Select Vector Tile Layers
uk: Оберіть шари Векторних тайлів

en: Cannot understand style source: {0}
uk: Неможливо обробити джерело стилю: {0}

en: Vector Tile Style Version not understood: version {0} (json: {1})
uk: Версія стилю векторних тайлів не підтримується: версія {0} (json: {1})

en: Note
uk: Нотатка

en: Mismatched state: Expected {0} but got {1}
uk: Невідповідний стан: очікувалося {0}, але отримано {1}

en: Failed to store OAuth Access Token to credentials manager
uk: Не вдалось зберегти Мітку доступу OAuth в менеджері облікових даних

en: Current credential manager is of type ''{0}''
uk: Поточний менеджер облікових записів має тип ''{0}''

en: ID > 0 expected. Got {0}.
uk: Очікується ідентифікатор >0. Маємо {0}.

en: Version > 0 expected. Got {0}.
uk: Очікується версія >0. Маємо {0}.

en: Cannot assign a changesetId > 0 to a new primitive. Value of changesetId is {0}
uk: Неможливо призначити changesetId> 0 новому елементу. Значення changesetId — {0}

en: A primitive with ID = 0 cannot be invisible.
uk: Елемент з ідентифікатором =0 не може бути невидимим.

en: Changeset
uk: Набір змін

en: Changeset {0}: Unexpected order of versions for {1}: v{2} is not higher than v{3}
uk: Набір змін {0}: Неочікуваний порядок версій для {1}: v{2} не більша за v{3}

en: Cyclic dependency between relations:
uk: Циклічні залежності між зв’язками:

en: Unable to add primitive {0} to the dataset because it is already included
uk: Неможливо додати елемент {0} до набору даних, оскільки він вже присутній

en: JOSM expected to find primitive [{0} {1}] in dataset but it is not there. Please report this at {2}. This is not a critical error, it should be safe to continue in your work.
uk: JOSM сподівався знайти примітив [{0} {1}] в наборі даних, але його там немає. Будь ласка, сповістіть про це на {2}. Це не критична помилка, вона не стане вам на заваді у вашій роботі.

en: Missing merge target for way with id {0}
uk: Відсутній результат об’єднання для лінії з ідентифікатором {0}

en: Object of type {0} with id {1} was marked to be deleted, but it''s missing in the source dataset
uk: Об’єкт {0} з ідентифікатором {1} був позначений для вилучення, але він відсутній у сирцевому наборі даних

en: Missing merge target for node with id {0}
uk: Відсутній результат об’єднання для точки з ідентифікатором {0}

en: Missing merge target for relation with id {0}
uk: Відсутній результат об’єднання для зв’язку з ідентифікатором {0}

en: Missing merge target of type {0} with id {1}
uk: Відсутній результат об’єднання для типу {0} з ідентифікатором {1}

en: Conflict in ''visible'' attribute for object of type {0} with id {1}
uk: Конфлікти з атрибутом ''visible'' для об’єкта типу {0} з ідентифікатором {1}

en: Merging data...
uk: Злиття даних …

en: highway
uk: дорога

en: railway
uk: залізниця

en: waterway
uk: водний шлях

en: landuse
uk: землекористування

en: building
uk: будівля

en:  [id: {0}, v{1}]
uk:  [id: {0}, версія {1}]

en:  [v{0}]
uk:  [версія {0}]

en: {0} node | {0} nodes
uk[0]: {0} точка
uk[1]: {0} точки
uk[2]: {0} точок

en: incomplete
uk: неповний елемент

en: node | nodes
uk[0]: точка
uk[1]: точки
uk[2]: точок

en: House {0}
uk: Будинок {0}

en: House number {0} at {1}
uk: Будинок №{0} на {1}

en: House number {0}
uk: Будинок №{0}

en: {0} member | {0} members
uk[0]: {0} член
uk[1]: {0} члени
uk[2]: {0} членів

en: public transport
uk: громадський транспорт

en: relation | relations
uk[0]: зв’язок
uk[1]: зв’язки
uk[2]: зв’язків

en: Changeset {0}
uk: Набір змін {0}

en: <html>Error in filter <code>{0}</code>:<br>{1}
uk: <html>Помилка фільтру <code>{0}</code>:<br>{1}

en: Error in filter
uk: Помилка у фільтрі

en: <p><b>{0}</b> object hidden | <p><b>{0}</b> objects hidden
uk[0]: <p><b>{0}</b> об’єкт приховано
uk[1]: <p><b>{0}</b> об’єкти приховано
uk[2]: <p><b>{0}</b> об’єктів приховано

en: <b>{0}</b> object disabled | <b>{0}</b> objects disabled
uk[0]: <p><b>{0}</b> об’єкт виключено
uk[1]: <p><b>{0}</b> об’єкти виключено
uk[2]: <p><b>{0}</b> об’єкти виключено

en: Cannot add a way with only {0} nodes.
uk: Неможливо додати лінію, в якій тільки {0} точки(ок).

en: Each node must connect exactly 2 ways
uk: Кожна точка повинна з’єднувати дві лінії

en: Cannot merge because either of the participating primitives is new and the other is not
uk: Об’єднання неможливе, тому що частина елементів нові, а частина ні

en: Cannot merge primitives with different ids. This id is {0}, the other is {1}
uk: Неможливе об’єднання елементів із різними ідентифікаторами. Цей ідентифікатор — {0}, інший — {1}

en: way | ways
uk[0]: лінія
uk[1]: лінії
uk[2]: ліній

en: closedway
uk: замкнена лінія

en: multipolygon
uk: мультиполігон

en: Tag collection cannot be applied to a primitive because there are keys with multiple values.
uk: Набір теґів не може бути застосований до елемента, тому що є ключі з кількома значеннями.

en: <anonymous>
uk: <анонімний>

en: Cannot add node {0} to incomplete way {1}.
uk: Неможливо додати точку {0} до неповної лінії {1}

en: Nodes in way must be in the same dataset
uk: Точки лінії повинні бути у одному наборі даних з лінією

en: Deleted node referenced by {0}
uk: Вилучені точки пов’язані з {0}

en: Complete node {0} with null coordinates in way {1}
uk: Повна точка {0} з пустими координатами у лінії {1}

en: Cannot compare primitive with ID ''{0}'' to primitive with ID ''{1}''.
uk: Неможливо порівняти елементи з ідентифікаторами ''{0}'' та ''{1}''.

en: Parameter {0} not in range 0..{1}. Got ''{2}''.
uk: Параментр {0} не в діапазоні 0..{1}, його значення {2}

en: <tilde>
uk: <тільда>

en: The regex "{0}" had a parse error at offset {1}, full error:
    
    {2}
uk: Помилка у виразі "{0}" у позиції {1}, повний текст помилки:
    
    {2}

en: The regex "{0}" had a parse error, full error:
    
    {1}
uk: Помилка розбору регулярного виразу "{0}":
    
    {1}

en: Range of numbers expected
uk: Очікується діапазон чисел

en: Expecting {0} after {1}
uk: Очікується {0} після {1}

en: Range of primitive ids expected
uk: Очікується діапазон id примітивів

en: Range of changeset ids expected
uk: Очікується діапазон id наборів змін

en: Range of versions expected
uk: Очікується діапазон id версій

en: Reference value for ''{0}'' expected
uk: Очікується контрольне значення для "{0}"

en: Key cannot be empty when tag operator is used. Sample use: key=value
uk: Ключ не може бути порожнім, коли використовується оператор з теґом. Приклад використання: ключ=значення

en: Unknown primitive type: {0}. Allowed values are node, way or relation
uk: Невідомий тип елементу: {0}. Дозволені значення: node, way або relation

en: Positive integer expected
uk: Очікується позитивне ціле число

en: Non-zero integer expected
uk: Очікується не нульове ціле значення

en: Cannot parse timestamp ''{0}''
uk: Неможливо розібрати час ''{0}''

en: Unknown preset name:
uk: Невідома назва заготовки:

en: Failed to parse MapCSS selector
uk: Збій аналізу MapCSS-селектора

en: Unexpected token: {0}
uk: Непередбачена конструкція: {0}

en: Missing parameter for OR
uk: Відсутній параметр для OR

en: Missing parameter for XOR
uk: Відсутній параметр для XOR

en: Missing operator for NOT
uk: Відсутній параметр для NOT

en: Unexpected token. Expected {0}, found {1}
uk: Непередбачений елемент. Очікувалось {0}, знайдено {1}

[ctx: search]
en: CS
uk: з урахуванням регістру

[ctx: search]
en: CI
uk: без урахування регістру

[ctx: search]
en: RX
uk: пошук за виразом

[ctx: search]
en: A
uk: Всі

en: Failed to load map renderer class ''{0}''. The class wasn''t found.
uk: Не вдалось завантажити клас рендерінгу мапи ''{0}''. Клас не знайдено.

en: Can''t activate map renderer class ''{0}'', because the class wasn''t found.
uk: Неможливо активувати клас рендера мапи — ''{0}'', тому що цей клас не знайдено.

en: Activating the standard map renderer instead.
uk: Замість цього активувати стандартний клас рендеру мапи.

en: Can''t activate map renderer class ''{0}'', because it isn''t a subclass of ''{1}''.
uk: Неможливо активувати клас рендера мапи — ''{0}'', тому що він не є підкласом ''{1}''.

en: Can''t activate map renderer class ''{0}'', because it isn''t registered as map renderer.
uk: Неможливо активувати клас рендера мапи — ''{0}'', тому що він не зареєстрований в якості рендеру мапи.

en: Wireframe Map Renderer
uk: Каркасний рендер мапи

en: Renders the map as simple wire frame.
uk: Створює мапу у вигляді простого каркасу.

en: Styled Map Renderer
uk: Стилізований рендер мапи

en: Renders the map using style rules in a set of style sheets.
uk: Створює мапу використовуючи правила із наборів стилів.

en: inactive
uk: неактивний

en: selected
uk: виділено

en: Relation: selected
uk: Зв’язки: виділені

en: Node: standard
uk: Точка: стандартна

en: Node: connection
uk: Точка: з’єднання

en: Node: tagged
uk: Точка: з теґом

en: untagged way
uk: лінія без теґів

en: background
uk: тло

en: highlight
uk: підсвічування

en: highlight wireframe
uk: підсвічувати каркас

en: untagged
uk: без теґів

en: text
uk: текст

en: areatext
uk: текст

en: Failed to create missing preferences directory: {0}
uk: Збій створення теки для налаштувань, що була відсутня: {0}

en: <html>Failed to create missing preferences directory: {0}</html>
uk: <html>Збій створення теки для налаштувань, що була відсутня: {0}</html>

en: Failed to create missing user data directory: {0}
uk: Збій створення теки для даних користувача, що була відсутня: {0}

en: <html>Failed to create missing user data directory: {0}</html>
uk: <html>Збій створення теки для даних користувача, що була відсутня: {0}</html>

en: Failed to create missing cache directory: {0}
uk: Не вдалося створити відсутню теку для кешу: {0}

en: <html>Failed to create missing cache directory: {0}</html>
uk: <html>Не вдалося створити втрачену теку кешу: {0}</html>

en: Expected element ''{0}'', but got ''{1}''
uk: Очікувався елемент ''{0}'', але отриманий ''{1}''

en: value expected
uk: очікувалось значення

en: Short Description:
uk: Короткий опис:

en: Author:
uk: Автор:

en: Webpage:
uk: Веб-сторінка:

en: Description:
uk: Опис:

en: Version:
uk: Версія:

en: Minimum JOSM Version:
uk: Мінімальна версія JOSM:

en: by {0}
uk: {0}

en: JOSM default (MapCSS)
uk: JOSM типовий (MapCSS)

en: Internal style to be used as base for runtime switchable overlay styles
uk: Внутрішній візуальний стиль, на основі якого функціонуватимуть нові, які можна перемикати в режимі реального часу

en: Internal Preset
uk: Вбудовані заготовки

en: The default preset for JOSM
uk: Типові заготовки JOSM

en: Addresses
uk: Адреси

en: Checks for errors on addresses
uk: Перевірка адрес на помилки

en: Tag combinations
uk: Комбінації теґів

en: Checks for missing tag or suspicious combinations
uk: Перевірка на відсутність або сумнівні комбінації теґів

en: Deprecated features
uk: Застарілі теґи

en: Checks for deprecated features
uk: Перевірка на наявність застарілих теґів

en: Geometry
uk: Геометрія

en: Checks for geometry errors
uk: Перевірка помилок геометрії

en: Highways
uk: Дороги

en: Checks for errors on highways
uk: Перевірка помилок на шляхах

en: Multiple values
uk: Багатозначні теґи

en: Checks for wrong multiple values
uk: Перевірка на помилки багатозначних теґів

en: Numeric values
uk: Числові значення

en: Checks for wrong numeric values
uk: Перевіряє неправильних числових значень

en: Religion
uk: Релігія

en: Checks for errors on religious objects
uk: Перевірка на помилки культових (релігійних) об’єктів

en: Relations
uk: Зв’язки

en: Checks for errors on relations
uk: Перевірка помилок в зв’язках

en: Territories
uk: Території

en: Checks for territories-specific features
uk: Перевірки властивостей притаманних територіям

en: Unnecessary tags
uk: Непотрібні теґи

en: Checks for unnecessary tags
uk: Перевірка на наявність непотрібних теґів

en: Wikipedia
uk: Вікіпедія

en: Checks for wrong wikipedia tags
uk: Перевірка помилкових теґів wikipedia

en: UTM projection (''+proj=utm'') requires ''+zone=...'' parameter.
uk: Проекції UTM (''+proj=utm'') потрібен параметр ''+zone=…''.

en: Expected integer value in range 1-60 for ''+zone=...'' parameter.
uk: Очікувалось ціле число в діапазоні 1-60 для парааметру ''+zone=…''

en: No unit found for: {0}
uk: Не знайдено одиниці виміру для: {0}

en: Unknown parameter: ''{0}''.
uk: Невідомий параметр: ''{0}''.

en: Value expected for parameter ''{0}''.
uk: Очікується значення для параметру ''{0}''.

en: No value expected for parameter ''{0}''.
uk: Для параметра ''{0}'' значення не очікується.

en: Parameter must begin with a ''+'' character (found ''{0}'')
uk: Параметр повинен починатись із знака ''+'' (зараз ''{0}'')

en: Unexpected parameter format (''{0}'')
uk: Несподіваний формат параметра (''{0}'')

en: Value ''{0}'' for option +init not supported.
uk: Значення ''{0}'' для параметра +init не підтримується.

en: Ellipsoid ''{0}'' not supported.
uk: Еліпсоїд ''{0}'' не підтримується.

en: Combination of ellipsoid parameters is not supported.
uk: Комбінація параметрів еліпсоїда не підтримується.

en: Unknown datum identifier: ''{0}''
uk: Невідомий ідентифікатор датуму: ''{0}''

en: Ellipsoid required (+ellps=* or +a=*, +b=*)
uk: Вимагається еліпсоїд (+ellps=* або +a=*, +b=*)

en: Grid shift file ''{0}'' for option +nadgrids not supported.
uk: Параметр +nadgrids для файлу зсуву решітки ''{0}'' не підтримується.

en: Unexpected number of arguments for parameter ''towgs84'' (must be 3 or 7)
uk: Непередбачена кількість аргументів для параметра «towgs84» (повинно бути 3 або 7)

en: Unable to parse value of parameter ''towgs84'' (''{0}'')
uk: Неможливо обробити значення параметру «towgs84» (''{0}'')

en: Projection required (+proj=*)
uk: Потрібна проєкція (+proj=*)

en: Unknown projection identifier: ''{0}''
uk: Невідомий ідентифікатор проєкції: ''{0}''

en: Unexpected number of arguments for parameter ''+bounds'' (must be 4)
uk: Неочікувана кількість аргументів для параметру ''+bounds'' (має бути 4)

en: Expected number argument for parameter ''{0}''
uk: Очікувався числовий аргумент для параметра ''{0}''

en: Unable to parse value ''{1}'' of parameter ''{0}'' as number.
uk: Неможливо обробити значення ''{1}'' параметру ''{0}'' як число.

en: Unable to parse value ''{1}'' of parameter ''{0}'' as coordinate value.
uk: Неможливо обробити значення ''{1}'' параметру ''{0}'' як координати.

en: Custom Projection
uk: Власна проєкція

en: Error: {0}
uk: Помилка: {0}

en: JOSM projection command line interface
uk: Інтерфейс командного рядка роботи з проєкціями в JOSM

en: Description
uk: Опис

en: Converts coordinates from one coordinate reference system to another.
uk: Виконує перетворення однієї системи координат в іншу.

en: Options
uk: Параметри

en: Show this help
uk: Показати цю довідку

en: Switch input and output crs
uk: Поміняти місцями вхідну та вихідну CRS

en: Switch order of input coordinates (east/north, lon/lat)
uk: Змінити порядок значень вхідних координат (схід/північ, довгота/широта)

en: Switch order of output coordinates (east/north, lon/lat)
uk: Змінити порядок значень вихідних координат (схід/північ, довгота/широта)

en: The format for input and output coordinate reference system is similar to that of the PROJ.4 software.
uk: Вхідний та вихідний формат референсної системи координат подібний до PROJ.4.

en: [file]
uk: [файл]

en: Reads input data from one or more files listed as positional arguments. When no files are given, or the filename is "-", data is read from standard input.
uk: Зчитує вхідні дані з одного або кількох файлів перелічених в аргументах. Якщо не вказано жодного файлу або замість імені файлу стоїть символ підставлення "-" – дані читаються зі стандартного буфера введення.

en: Examples
uk: Приклади

en: Expected two coordinates, separated by white space, found {0} in ''{1}''
uk: Очікувались дві координати, розділені пробілом, отримано {0} у ''{1}''

en: Unable to parse number ''{0}''
uk: Неможливо обробити число ''{0}''

en: Albers Equal Area
uk: Рівновелика проєкція Альберса

en: Parameter ''{0}'' required.
uk: Потрібен параметр ''{0}''.

en: standard parallels are opposite
uk: стандартні паралелі є протилежними

en: Azimuthal Equidistant
uk: Азимутальна еквідистантна проєкція

en: Cassini-Soldner
uk: Проекція Кассіні-Зольднера

en: Double Stereographic
uk: Подвійна стереографічна

en: Equidistant Cylindrical (Plate Carrée)
uk: Еквідистантна циліндрична проєкція (Plate Carrée)

en: Lambert Azimuthal Equal Area
uk: Рівновелика азимутна проєкція Ламберта

en: Lambert Conformal Conic
uk: Рівнокутна конічна проєкція Ламберта

en: Lat/lon (Geodetic)
uk: Широта/довгота (Геодезичні)

en: Mercator
uk: Проекція Меркатора

en: Oblique Mercator
uk: Коса проєкція Меркатора

en: Unsuitable parameters ''{0}'' and ''{1}'' for two point method.
uk: Невідповідні параметри ''{0}'' та ''{1}'' для метода двох точок.

en: Illegal value for parameter ''{0}'': {1}
uk: неприпустиме значення ''{0}'': {1}

en: error in initialization
uk: помилка ініціалізації

en: Polar Stereographic
uk: Полярна стереографічна проєкція

en: Polar Stereographic: Parameter ''{0}'' must be 90 or -90.
uk: Полярна стереографічна проєкція: параметр ''{0}'' повинен бути 90 або -90.

en: Sinusoidal
uk: Синусоїдальна

en: Swiss Oblique Mercator
uk: Швейцарська коса проєкція Меркатора

en: Transverse Mercator
uk: Поперечна проєкція Меркатора

en: Worldwide
uk: Глобальне

en: Cannot handle ignore list entry {0}
uk: Неможливо обробити елемент списку виключень — {0}

en: Ignore list
uk: Виключення

en: Error initializing test {0}:
     {1}
uk: Помилка ініціалізації тесту {0}:
     {1}:

en: validation error
uk: помилка при перевірці

en: validation warning
uk: попередження при перевірці

en: validation other
uk: інше при перевірці

en: Running test {0}
uk: Виконується тест {0}

en: {0} of {1} elements done
uk: {0} з {1} елементів перевірено

en: Validating
uk: Перевірка

en: Test {0}/{1}: Starting {2}
uk: Тест {0}/{1}: Виконується {2}

en: Updating ignored errors ...
uk: Оновлення проігнорованих помилок…

en: Validation results contain elements hidden by a filter.
uk: В результатах валідації містяться відфільтровані елементи

en: Please review active filters to see the hidden results.
uk: Перегляньте активні фільтри, щоб показати приховані елементи.

en: Missing argument - input data file ({0})
uk: Відсутній параметр — вхідний файл ({0})

en: Processing files...
uk: Обробка файлів …

en: {0} had {1} error | {0} had {1} errors
uk[0]: {0} містить {1} помилку
uk[1]: {0} містить {1} помилки
uk[2]: {0} містить {1} помилок

en: {0} had no errors
uk: {0} не містить помилок

en: Could not load input file: {0}
uk: Неможливо завантажити файл: {0}

en: Validating {0}, saving output to {1}
uk: Перевірка {0}, результат зберігається в {1}

en: Could not find a layer for {0}
uk: Неможливо знайти шар для {0}

en: Preferences are not the expected type
uk: Налаштування мають неочікуваний тип

en: JOSM Validation command line interface
uk: Інтерфейс командного рядка Валідатора JOSM

en: Validates data and saves the result to a file.
uk: Виконує перевірки та зберігає результат у файл.

en: Input data file name (.osm, .validator.mapcss, .mapcss).
uk: Вкажіть назву файла з даними (.osm, .validator.mapcss, .mapcss).

en: OSM files can be specified multiple times. Required.
uk: Можна додавати кілька файлів OSM. Обов''язковий параметр.

en: .validator.mapcss and .mapcss files will stop processing on first error.
uk: Обробку файлів .validator.mapcss та .mapcss буде припинено при виникненні помилок.

en: Non-osm files do not use --output or --change-file
uk: Для не-osm файлів параметри  --output або --change-file не використовуються

en: Output data file name (.geojson, line-by-line delimited for MapRoulette). Optional.
uk: Назва файлу для результатів (.geojson, один елемент в рядку для MapRoulette). Необов''язковий параметр.

en: Change file name (.osc). Can be specified multiple times per input.
uk: Файл змін (.osc). Можна вказати кілька файлів одночасно.

en: Changes will be applied in the specified order. Optional.
uk: Зміни можуть бути застосовані у вказаному порядку. Необов''язковий параметр.

en: E-mail address is invalid
uk: E-mail адреса є помилковою

en: E-mail address contains an invalid username: {0}
uk: E-mail адреса містить помилкове ім’я користувача: {0}

en: E-mail address contains an invalid domain: {0}
uk: E-mail адреса містить помилковий домен: {0}

en: Email validator
uk: Перевірка адрес е-пошти

en: URL is invalid
uk: URL є помилковим

en: URL contains an invalid protocol: {0}
uk: URL містить помилковий протокол: {0}

en: URL contains an invalid authority: {0}
uk: URL містить хибний центр сертифікації: {0}

en: URL contains an invalid path: {0}
uk: URL містить неприпустимий шлях: {0}

en: URL contains an invalid query: {0}
uk: URL містить неприпустимий запит: {0}

en: URL contains an invalid fragment: {0}
uk: URL містить неприпустимий фрагмент: {0}

en: URL validator
uk: Первірка посилань URL

en: Include POIs like amenities, offices, and buildings in duplicate address detection
uk: Включіть POI, такі як зручності, офіси та будівлі, у виявлення дублікатів адрес

en: Checks for errors in addresses and associatedStreet relations.
uk: Перевіряє помилки в адресах і зв’язках associatedStreet.

en: Multiple associatedStreet relations
uk: Кілька зв’язків associatedStreet

en: House number without street
uk: Номер будинку без зазначення вулиці

en: Duplicate house numbers
uk: Дублікати номерів будинків

en: ''{0}'' ({1}m)
uk: ''{0}'' ({1} м)

en: House number ''{0}'' duplicated
uk: Дублювання номеру будинку ''{0}''

en: Multiple street names in relation
uk: Частини вулиці у зв’язку мають різні назви

en: House number too far from street
uk: Будинок з номером доволі далеко від вулиці

en: Relation is obsolete
uk: Зв''язок є застарілим

en: API Capabilities
uk: Можливості API

en: Checks for errors against API capabilities
uk: Перевірка на помилки для можливостей API

en: Way contains more than {0} nodes. It should be replaced by a multipolygon
uk: Лінія складається більше ніж з {0} точок. Її потрібно замінити мультиполігоном

en: Way contains more than {0} nodes. It should be split or simplified
uk: Лінія складається більше ніж з {0} точок. Її треба розділити або спростити

en: Barriers and entrances
uk: Бар’єри та під’їзди

en: Checks for errors in barriers and entrances.
uk: Перевірка помилок бар’єрів та під’їздів

en: Barrier entrance not set on a barrier
uk: Точка входу/в’їзду не на лінії огорожі

en: Coastlines
uk: Берегова лінія

en: This test checks that coastlines are correct.
uk: Цей тест перевіряє, що берегові лінії є правильними.

en: Reversed coastline: land not on left side
uk: Зворотня берегова лінія: земля не ліворуч

en: Unconnected coastline
uk: Роз’єднані берегові лінії

en: Unordered coastline
uk: Невпорядкована берегова лінія

en: Reversed coastline
uk: Зворотня берегова лінія

en: invalid coastline
uk: Помилки берегової лінії

en: Conditional Keys
uk: Умовні ключі

en: Tests for the correct usage of ''*:conditional'' tags.
uk: Виконується перевірка на використання теґів ''*:conditional''.

en: Does not match pattern ''restriction value @ condition''
uk: Не відповідає шаблону ''обмеження значення @ умова''

en: {0} is not a valid restriction value
uk: {0} не є правильним значенням обмеження

en: Wrong syntax in {0} key
uk: Має помилковий синтаксис ключа {0}

en: Error in {0} value: {1}
uk: Помилка в значенні {0}: {1}

en: Connectivity Relations
uk: Зв’язаність смуг

en: Validates connectivity relations
uk: Перевірка зв’язаності смуг

en: Connectivity relation without connectivity tag
uk: Звʼязок "Зв’язаність смуг" без теґу connectivity

en: Connectivity tag contains unusual data
uk: Теґ connectivity містить неочікуване значення

en: Connectivity tag missing comma between optional and non-optional values
uk: Теґ connectivity не містить коми між обов’язковими та додатковими значеннями

en: Inconsistent lane numbering between relation and member tags
uk: Несумісна нумерація смуг у зв’язку та теґах його членів

en: Relation {0} member is missing a lanes or *:lanes tag | Relation {0} members are missing a lanes or *:lanes tag
uk[0]: {0} член звʼязку не має теґа lanes чи *:lanes
uk[1]: {0} члени звʼязку не мають теґа lanes чи *:lanes
uk[2]: {0} членів звʼязку не мають теґа lanes чи *:lanes

en: This connectivity may already be implied
uk: Така зв’язка може матись на увазі

en: Relation should not contain mixed ''via'' ways and nodes
uk: Звʼязок має використовувати в ролі ''via'' або тільки точку, або тільки лінію(ї)

en: Multiple ''via'' roles only allowed with ways
uk: У разі наявності кількох членів ''via'', вони можуть бути тільки лініями

en: Crossing ways
uk: Перетин ліній

en: Crossing barriers
uk: Перетин огорож (бар’єрів)

en: Crossing highways
uk: Перетин доріг

en: Crossing railways
uk: Перетинання залізниць

en: Crossing waterways
uk: Перетин водних шляхів

en: Crossing barrier/building
uk: Перетин огорожа/будівля

en: Crossing barrier/highway
uk: Перетин огорожа/дорога

en: Crossing barrier/railway
uk: Перетин огорожа/залізниця

en: Crossing barrier/waterway
uk: Перетин огорожа/водний шлях

en: Crossing barrier/way
uk: Перетин огорожа/лінія

en: Crossing building/highway
uk: Перетин будинків і доріг

en: Crossing building/railway
uk: Перетинання будівлі/залізниці

en: Crossing building/residential area
uk: Перетин будинків та житлової зони

en: Crossing building/waterway
uk: Перетин будинків та водних шляхів

en: Crossing building/way
uk: Перетин будинків та ліній

en: Crossing highway/railway
uk: Перетинання дороги/залізниці

en: Crossing highway/waterway
uk: Перетин доріг та водних шляхів

en: Crossing highway/way
uk: Перетин доріг та ліній

en: Crossing railway/waterway
uk: Перетинання залізниці/водного шляху

en: Crossing railway/way
uk: Перетинання залізниці/лінії

en: Crossing residential area/way
uk: Перетин житлової зони та лінії

en: Crossing waterway/way
uk: Перетин водних шляхів та ліній

en: Crossing boundaries
uk: Перетин кордонів

en: Self crossing ways
uk: Самоперетин ліній

en: This test checks if two roads, railways, waterways or buildings crosses in the same layer, but are not connected by a node.
uk: Цей тест перевіряє, чи мають спільну точку дві дороги, залізничні колії, водні шляхи чи будівлі, які перетинаються на одному й тому ж рівні.

en: Invalid usage of direction on node
uk: Неправильне використання напрямку для точки

en: Disputed usage of direction on node
uk: Спірне використання напрямку на точці

en: Direction nodes
uk: Точки з напрямком

en: Check for nodes which have a ''forward'' or ''backward'' direction
uk: Перевірте точки, які мають напрямок ''forward'' чи ''backward''

en: Unconnected node with {0}. Use angle or cardinal direction
uk: Неприєднана точка з {0}. Використовуйте числове значення кута або напрямок за сторонами світу

en: Node with {0} should be connected to a linear way
uk: Точка з {0} має бути приєднана до лінії

en: Node with {0} on end of way
uk: Точка з {0} на кінці лінії

en: Node with {0} on a connection of multiple ways
uk: Точка з {0} на з’єднанні кількох ліній

en: Duplicated nodes
uk: Подвійні точки

en: This test checks that there are no nodes at the very same location.
uk: Цей тест перевіряє на наявність однакових точок в одному місці.

en: Mixed type duplicated nodes
uk: Дублювання точок змішаного типу

en: Highway duplicated nodes
uk: Дублювання дорожніх точок

en: Railway duplicated nodes
uk: Дублювання точок залізниці

en: Waterway duplicated nodes
uk: Дублювання точок водойм

en: Boundary duplicated nodes
uk: Дублювання точок кордону

en: Power duplicated nodes
uk: Дублювання точок ліній електромереж

en: Natural duplicated nodes
uk: Дублювання точок природи

en: Building duplicated nodes
uk: Дублювання точок будівель

en: Landuse duplicated nodes
uk: Дублювання точок землекористування

en: Other duplicated nodes
uk: Дублювання точок іншого типу

en: Nodes at same position
uk: Точки з тими ж координатами

en: Duplicated relations
uk: Подвоєні зв’язки

en: This test checks that there are no relations with same tags and same members with same roles.
uk: Цей тест перевіряє на наявність зв’язків із однаковими теґами та однаковими членами з однаковими ролями.

en: Relations with same members
uk: Зв’язки із однаковими членами

en: Identical members
uk: Ідентичні члени

en: Delete duplicate relations
uk: Вилучення подвоєних зв’язків

en: Duplicated ways
uk: Подвійні лінії

en: This test checks that there are no ways with same node coordinates and optionally also same tags.
uk: Цей тест перевіряє на наявність ліній, точки яких мають однакові координати та (необов’язково) однакові теґи.

en: Ways with same position
uk: Лінії в одній і тій самій позиції

en: Delete duplicate ways
uk: Вилучити дублікати ліній

en: Duplicated way nodes
uk: Подвійні точки ліній

en: Checks for ways with identical consecutive nodes.
uk: Перевіряє лінії на наявність однакових послідовних точок.

en: Performs semantic checks on highways.
uk: Виконує семантичний аналіз доріг.

en: Incorrect roundabout (highway: {0} instead of {1})
uk: Неправильний круговий рух (highway: {0} замість {1})

en: Highway link is not linked to adequate highway/link
uk: З’їзд з/на шосе не з’єднаний із відповідним шосе/з’їздом

en: Incomplete pedestrian crossing tagging. Required tags are {0} and {1}.
uk: Неповне теґування пішохідного переходу. Потрібні теґи {0} та {1}.

en: Unknown country code: {0}
uk: Невідомий код країни: {0}

en: Unknown source:maxspeed context: {0}
uk: Невідомий контекст source:maxspeed : {0}

en: Internet tags
uk: Інтернет-теґи

en: Checks for errors in internet-related tags.
uk: Перевірка на помилки теґів, пов’язаних з Інтернет.

en: URL contains backslashes instead of slashes
uk: URL містить символи «\» замість «/»

en: Lane tags
uk: Теґи смуг руху

en: Test that validates ''lane:'' tags.
uk: Тест, що перевіряє теґи ''lane:''.

en: Number of {0} greater than {1}
uk: Кількість {0} більше, ніж {1}

en: Number of lane dependent values inconsistent
uk: Кількість значень в залежності від смуг руху є суперечливою

en: Number of lane dependent values inconsistent in forward direction
uk: Кількість значень в залежності від смуг руху є суперечливою у напрямку за напрямком лінії

en: Number of lane dependent values inconsistent in backward direction
uk: Кількість значень в залежності від смуг руху є суперечливою у напрямку проти напрямку лінії

en: Long segments
uk: Завеликі відрізки

en: This tests for long way segments, which are usually errors.
uk: Перевірка на наявність довгих відрізків ліній, що зазвичай є помилковими.

en: Very long segment of {0} kilometers
uk: Занадто довгий відрізок ({0} кілометрів)

en: Tag checker (MapCSS based)
uk: Перевірка теґів (на основі MapCSS)

en: This test checks for errors in tag keys and values.
uk: Цей тест перевіряє теґи та їхні значення на наявність помилок.

en: unknown
uk: Невідомо

en: Adding {0} to tag checker
uk: Додати {0} до перевірки теґів

en: Failed to add {0} to tag checker
uk: Збій додавання {0} до перевірки теґів

en:  {0}: {1} of {2} elements done
uk:  {0}: {1} з {2} елеменів завершено

en: Fix of {0}
uk: Виправлення з {0}

en:  or
uk:  чи

en: {0}, use {1} instead
uk: {0}, використовуйте {1} натомість

en: Multipolygon
uk: Мультиполігон

en: This test checks if multipolygons are valid.
uk: Цей тест перевіряє правильність мультиполігонів.

en: Incomplete multipolygon relation was modified
uk: Неповний звʼязок мультиполігону було змінено

en: No area style for multipolygon
uk: Відсутній стиль ділянки для мультиполігону

en: With the currently used mappaint style the style for inner way equals the multipolygon style
uk: Відповідно до стилю, що тепер використовується, стиль внутрішньої лінії дорівнює стилю мультиполігону

en: With the currently used mappaint style the style for outer way mismatches the area style
uk: В поточному стилі розфарбовування елементів мапи стиль зовнішнього контуру не збігається зі стилем полігону

en: Area style on outer way
uk: Стиль полігону на зовнішній лінії

en: Multipolygon is not closed
uk: Мультиполігон не замкнений

en: Self-intersecting polygon ring
uk: Контур полігону має самоперетини

en: Multipolygon rings share node
uk: Контури мультиполігону мають спільну точку

en: Intersection between multipolygon ways
uk: Перетин між лініями мультиполігону

en: Multipolygon rings are equal
uk: Контури мультиполігона є однаковими

en: Role for ''{0}'' should be ''{1}''
uk: Для ''{0}'' роль повинна бути ''{1}''

en: Multipolygon inner way is outside
uk: Внутрішня лінія мультиполігону знаходиться ззовні

en: Multipolygon ring contains segment twice
uk: Контур мультиполігону містить відрізок двічі

en: Multipolygon outer way shares segment with other ring
uk: Контур мультиполігону має спільний відрізок з іншим контуром

en: Role for multipolygon way member should be inner or outer
uk: Член мультиполігону має мати роль inner чи outer

en: Non-Way in boundary
uk: Не лінія у звʼязку кордону

en: Non-Way in multipolygon
uk: Не-лінія в мультиполігоні

en: Multipolygon member repeated with different role
uk: Член мультиполігону повторюється з іншою роллю

en: Multipolygon member repeated with same role
uk: Член мультиполігону повторюється з тією ж роллю

en: Missing name:* translation
uk: Відсутній переклад name:*

en: This test finds multilingual objects whose ''name'' attribute is not equal to some ''name:*'' attribute and not a composition of ''name:*'' attributes, e.g., Italia - Italien - Italy.
uk: Цей тест знаходить багатомовні обʼєкти, чий атрибут ''name'' не є еквівалентним деяким ''name:*'' і не є поєднанням атрибутів ''name:*'', наприклад: Italia — Italien — Italy.

en: Missing name:*={0}. Add tag with correct language key.
uk: Немає name:*={0}. Додайте теґ з віповідним ключем мови.

en: A name is missing, even though name:* exists.
uk: Відсутній теґ «name», при наявності «name:*»

en: Enable strict mode.
uk: Увімкнути суворий режим.

en: Opening hours syntax
uk: Синтаксис часу роботи

en: This test checks the correct usage of the opening hours syntax.
uk: Цей тест перевіряє правильне використання синтаксису теґу opening_hours (режиму роботи).

en: {0} value can be prettified
uk: {0} значення може бути покращено

en: Overlapping ways
uk: Лінії, що збігаються

en: This test checks that a connection between two nodes is not used by more than one way.
uk: Цей тест перевіряє, щоб дві точки з’єднувались лише однією лінією.

en: Overlapping highways
uk: Дороги, що збігаються

en: Overlapping railways
uk: Залізничні колії, що збігаються

en: Overlapping waterways
uk: Перекриття водних шляхів

en: Highway shares segment with linear way
uk: Дорога має спільний відрізок з лінійним об’єктом

en: Railway shares segment with linear way
uk: Залізниця має спільний відрізок з лінійним об’єктом

en: Waterway shares segment with linear way
uk: Водний шлях має спільний відрізок з лінійним об’єктом

en: Highway shares segment with other way
uk: Дорога має спільний відрізок з іншою лінією

en: Railway shares segment with other way
uk: Залізниця має спільний відрізок з іншою лінією

en: Waterway shares segment with other way
uk: Водний шлях має спільний відрізок з іншою лінією

en: Ways share segment
uk: Лінії мають спільний відрізок

en: Way contains segment twice
uk: Лінія містить відрізок двічі

en: Power lines
uk: Лінії електропередачі

en: Checks if power line missing a support node and for nodes in power lines that do not have a power=tower/pole tag
uk: Перевіряє, чи є опорні точки в лініях електромереж, а також чи мають точки в лініях електромереж теґ power=tower/pole

en: missing tag
uk: Відсутній теґ

en: node without power=*
uk: точка без power=*

en: Node connects a power line or cable with an object which is not related to the power infrastructure
uk: Точка з’єднує лінію електромереж чи кабель з об’єктом, що не належить до об’єктів електроенергетики

en: Possibly missing line support node within power line
uk: Можливо відсутня точка опори лінії електромереж

en: Mixed reference numbering
uk: Змішане значення у полі ref

en: Reference numbering don''t match majority of way''s nodes
uk: Значення у полі ref не збігається з більшістю значень у інших точок опор

en: Possibly wrong power line type used
uk: Можливо помилковий тип лінії електромереж

en: Public Transport Route
uk: Маршрут громадського транспорту

en: Route relation contains a ''{0}'' role
uk: Звʼязок маршруту містить роль ''{0}''

en: Route relation contains a gap
uk: Зв’язок маршруту має розриви

en: Stop position not part of route
uk: Місце зупинки не входить до складу маршруту

en: Role verification problem
uk: Проблеми перевірки ролі

en: Relation checker
uk: Перевірка зв’язків

en: Checks for errors in relations.
uk: Шукати помилки в зв’язках.

en: Relation is empty
uk: Зв’язок порожній

en: Route scheme is unspecified. Add {0} ({1}=public_transport; {2}=legacy)
uk: Схема маршруту не визначена. Додайте {0} ({1}=public_transport; {2}=legacy)

en: Relation type is unknown
uk: Тип зв’язку невідомий

en: Role of relation member does not match template expression ''{0}'' in preset {1}
uk: Роль члена зв’язку не збігається з виразом ''{0}'' з шаблона {1}

en: Type ''{0}'' of relation member with role ''{1}'' does not match accepted types ''{2}'' in preset {3}
uk: Тип ''{0}'' члена зв’язку з роллю ''{1}'' не збігається з прийнятними типами ''{2}'' в заготовці {3}

en: <empty>
uk: <порожньо>

en: Role ''{0}'' is not among expected values ''{1}''
uk: Роль ''{0}'' відсутня серед очікуваних значень ''{1}''

en: Empty role found when expecting one of ''{0}''
uk: Ролей не знайдено, хоча очікується одна з ''{0}''

en: Role ''{0}'' missing
uk: Роль ''{0}'' відсутня

en: Number of ''{0}'' roles too low ({1})
uk: Кількість ролей "{0}" замала ({1})

en: Number of ''{0}'' roles too high ({1})
uk: Кількість ролей "{0}" завелика ({1})

en: Relation contains itself as a member
uk: Зв’язок має себе в якості члена

en: Relations generate circular dependency of parent/child elements
uk: Зв’язки утворюють циклічні залежності з батьківських елементів/нащадків

en: Almost right angle buildings
uk: Майже прямокутні будівлі

en: Checks for buildings that have angles close to right angle and are not orthogonalized.
uk: Перевірка будівель на наявність прямих кутів.

en: Building with an almost square angle
uk: Будівля з майже прямим кутом

en: Self-intersecting ways
uk: Лінії, що перетинають самі себе

en: This test checks for ways that contain some of their nodes more than once.
uk: Цей тест виявляє лінії, що перетинають одну точку більше одного разу.

en: Sharp angles
uk: Гострі кути

en: Check for sharp angles on roads
uk: Перевірка на наявність гострих кутів

en: Sharp angle
uk: Гострий кут

en: Similarly named ways
uk: Лінії зі схожими назвами

en: This test checks for ways with similar names that may have been misspelled.
uk: Цей тест виявляє лінії зі схожими назвами, можливо, це помилки набору.

en: Tag checker
uk: Перевірка теґів

en: Ignoring {0}. Support was dropped
uk: Відхилено {0}. Підтримку припинено

en: Adding {0} to ignore tags
uk: Додавання {0} до ігноруємих теґів

en: Invalid spellcheck line: {0}
uk: Неправильний рядок перевірки правопису: {0}

en: Adding {0} to spellchecker
uk: Додавання {0} до перевірки правопису

en: Could not access data file:
    {0} | Could not access data files:
    {0}
uk[0]: Не вдалося отримати доступ до файлу даних:
    {0}
uk[1]: Не вдалося отримати доступ до файлів даних:
    {0}
uk[2]: Не вдалося отримати доступ до файлів даних:
    {0}

en: Tag ''{0}'' invalid.
uk: Помилковий теґ ''{0}''.

en: Object type not in preset
uk: Тип об’єкта відсутній в заготовках

en: Object type {0} is not supported by tagging preset: {1}
uk: Об’єкт типу {0} відсутній в заготовці: {1}

en: Preset is invalid in this region
uk: Заготовка недійсна у цьому регіоні

en: Preset {0} should not be applied in this region
uk: Заготовка {0} не повинна застосовуватися в цьому регіоні

en: Key from a preset is invalid in this region
uk: Ключ із заготовки недійсний у цьому регіоні

en: Preset {0} should not have the key {1}
uk: Заготовка {0} не повинна мати ключ {1}

en: Value from a preset is invalid in this region
uk: Значення із заготовки недійсний у цьому регіоні

en: Preset {0} should not have the tag {1}={2}
uk: Заготовка {0} не повинна мати теґ {1}={2}

en: Multipolygon tags
uk: Теґи мультиполігонів

en: only {0} tag
uk: тільки {0} теґ

en: tag describing the area is missing
uk: теґ, що описує полігон відсутній

en: tag describing the area might be missing
uk: теґ, що описує полігон може бути відсутній

en: Multipolygon outer way repeats major tag of relation
uk: На зовнішньому контурі повторюється основний теґ зв’язку

en: Same tag:''{0}''=''{1}''
uk: Той же теґ:''{0}''=''{1}''

en: Multipolygon outer way repeats tag of relation
uk: На зовнішньому контурі повторюється теґ зв’язку

en: Tag value contains non-printing (usually invisible) character
uk: Значення теґ містить невидимі символи

en: Tag value contains unusual Unicode character {0}
uk: Значення теґу містить несподіваний символ Юнікоду {0}

en: Tag value longer than {0} characters ({1} characters)
uk: Значення теґу більше ніж {0} символів ({1} символів)

en: Tags with empty values
uk: Теґи без значень

en: Property values start or end with white space
uk: Значення починається чи закінчується пробілом

en: Property values contain multiple white spaces
uk: Значення містить кілька пробілів поспіль

en: Property values contain HTML entity
uk: Значення містять елементи HTML

en: Tag key contains non-printing character
uk: Ключ теґу містить невидимі символи

en: Tag key longer than {0} characters ({1} characters)
uk: Ключ теґу більше ніж {0} символів ({1} символів)

en: Invalid white space in property key
uk: Неправильний пробіл у властивостях ключа

en: Presets do not contain property value
uk: Заготовки не мають такого значення

en: Value ''{0}'' for key ''{1}'' not in presets, but is known.
uk: Значення  ''{0}'' для ключа ''{1}'' немає в заготовках, але воно використовується

en: Misspelled property key
uk: Опечатка в ключі властивостей

en: Key ''{0}'' looks like ''{1}''.
uk: Ключ ''{0}'' схожий на ''{1}''.

en: Presets do not contain property key
uk: Заготовки не містять такого ключа

en: Key ''{0}'' not in presets.
uk: Ключа ''{0}'' немає в заготовках.

en: Unknown property value
uk: Невідоме значення властивості

en: Value ''{0}'' for key ''{1}'' is unknown, maybe one of {2} is meant?
uk: Невідоме значення ''{0}'' для ключа ''{1}'', можливо малось на увазі одне з {2}?

en: Value ''{0}'' for key ''{1}'' is unknown, maybe ''{2}'' is meant?
uk: Невідоме значення ''{0}'' для ключа ''{1}'', можливо малось на увазі {2}?

en: Value ''{0}'' for key ''{1}'' not in presets.
uk: Значення ''{0}'' для ключа ''{1}'' немає в заготовках

en: Check property keys.
uk: Перевірка ключів.

en: Validate that property keys are valid checking against list of words.
uk: Перевіряє, що ключ є в переліку слів.

en: Use complex property checker.
uk: Використовувати комплексну перевірку.

en: Validate property values and tags using complex rules.
uk: Перевіряти значення і теґи за допомогою комплексних правил.

en: TagChecker source
uk: Джерела перевірки теґів

en: Data sources ({0})
uk: Джерело даних ({0})

en: Check property values.
uk: Перевірити значення.

en: Validate that property values are valid checking against presets.
uk: Перевірити, що значення теґів відповідають заготовкам.

en: Check for fixme.
uk: Наявність теґу fixme

en: Looks for nodes or ways with fixme in any property value.
uk: Пошук точок або ліній із значенням fixme в будь-якій властивості

en: Check for presets types.
uk: Перевірка по типах заготовок

en: Validate that objects types are valid checking against presets.
uk: Перевірка типів об''єктів за типами із заготовок.

en: Check for regions.
uk: Перевірка регіонів

en: Validate that objects are in the correct region.
uk: Перевіряє, чи обʼєкт знаходиться у відповідному регіоні.

en: Fix tags
uk: Виправити теґи

en: Turn restrictions
uk: Обмеження маневрів

en: This test checks if turn restrictions are valid.
uk: Перевірка вірності обмежень маневрів.

en: Unknown turn restriction
uk: Невідоме обмеження маневру

en: Unexpected role ''{0}'' in turn restriction
uk: Неочікувана роль  ''{0}'' в обмеженні маневру

en: Unexpected member type in turn restriction
uk: Неочікуваний тип члену обмеження маневру

en: More than one "from" way found
uk: Знайдено більше однієї лінії "from"

en: More than one "to" way found
uk: Знайдено більше однієї лінії "to"

en: More than one "via" node found
uk: Знайдено більше однієї точки "via"

en: Cannot mix node and way for role "via"
uk: Не можна змішувати точки та лінії у ролі "via"

en: No "from" way found
uk: Не знайдено лінію з роллю "from"

en: "from" way is a closed way
uk: лінія "from" є замкненою

en: No "to" way found
uk: Не знайдено лінію з роллю "to"

en: "to" way is a closed way
uk: лінія "to" лінія "from"

en: "from" way equals "to" way
uk: лінія "from" тотожна лінії "to"

en: No "via" node or way found
uk: Не знайдено точку чи лінію з роллю "via"

en: Superfluous turn restriction as "to" way is oneway
uk: Зайве обмеження маневру, оскільки лінія "to" має односторонній рух

en: Superfluous turn restriction as "from" way is oneway
uk: Зайве обмеження маневру, оскільки лінія "from" має односторонній рух

en: The "from" way does not start or end at a "via" node.
uk: Ліня з роллю "from" не починається/закінчується точкою з роллю "via".

en: The "to" way does not start or end at a "via" node.
uk: Лінія з роллю "to" не починається/закінчується точкою з роллю "via".

en: The "from" and the first "via" way are not connected.
uk: Лінія "from" та перша точка лінії "via" не з’єднані.

en: The "via" ways are not connected.
uk: Лінії "via" не з’єднані.

en: The last "via" and the "to" way are not connected.
uk: Остання лінія "via" та лінія "to" не з’єднані.

en: Unclosed Ways
uk: Незамкнена лінія

en: This tests if ways which should be circular are closed.
uk: Цей тест шукає розімкнені лінії, які повинні бути замкненими.

en: Unclosed way
uk: Незамкнена лінія

en: natural type {0}
uk: тип довкілля (natural) {0}

en: landuse type {0}
uk: тип землекористування (landuse) {0}

en: amenity type {0}
uk: тип зручностей {0}

en: sport type {0}
uk: тип спорту (sport) {0}

en: tourism type {0}
uk: тип туризму (tourism) {0}

en: shop type {0}
uk: тип магазину (shop) {0}

en: leisure type {0}
uk: тип дозвілля (leisure) {0}

en: waterway type {0}
uk: тип водного шляху {0}

en: boundary type {0}
uk: тип кордону {0}

en: area:highway type {0}
uk: area:highway тип {0}

en: place type {0}
uk: тип населеного пункта {0}

en: area
uk: полігон

en: Area style way is not closed
uk: Лінія, що позначає полігон, не замкнена

en: Unconnected highways
uk: Не з’єднані дороги

en: Unconnected railways
uk: Не з’єднані залізничні колії

en: Unconnected waterways
uk: Не з’єднані водні шляхи

en: Unconnected natural lands and landuses
uk: Не замкнений полігон natural/landuse

en: Unconnected power ways
uk: Не з’єднані лінії електромереж

en: This test checks if a way has an endpoint very near to another way.
uk: Цей тест перевіряє, чи має лінія кінцеву точку дуже близько до іншої лінії.

en: Way end node near other highway
uk: Кінцева точка лінії знаходиться біля іншої дороги

en: Way end node near other way
uk: Кінцева точка лінії знаходиться біля іншої лінії

en: Way node near other way
uk: Точка лінії розташована біля іншої лінії

en: Connected way end node near other way
uk: Кінцева точка приєднаної лінії розташована близько до іншої лінії

en: Unconnected nodes without physical tags
uk: Не з’єднані точки без теґів

en: Untagged and unconnected nodes
uk: Неприєднані та непозначені точки

en: This test checks for untagged nodes that are not part of any way.
uk: Цей тест перевіряє на наявність точок, що не мають теґів, і що не є частиною ліній.

en: No tags
uk: Немає теґів

en: Has tag containing ''fixme''
uk: Чи теґ містить  ''fixme''

en: Has key ''note'' or ''comment'' or ''description''
uk: Є ключі ''note'' або ''comment'' чи ''description''

en: Has key ''created_by'' or ''converted_by''
uk: Є ключ ''created_by'' або ''converted_by''

en: Has key ''watch''
uk: Є ключ ''watch''

en: Has key ''source''
uk: Є ключ ''source''

en: Untagged, empty and one node ways
uk: Непозначені, порожні та лінії з однієї точки

en: This test checks for untagged, empty and one node ways.
uk: Цей тест перевіряє на наявність ліній без теґів, порожніх та таких, що складаються з однієї точки.

en: Unnamed ways
uk: Лінії без назв

en: Unnamed junction
uk: З’єднання/перехрестя доріг без назви

en: Untagged ways (commented)
uk: Лінії без теґів (прокоментовані)

en: Untagged ways
uk: Лінії без теґів

en: Empty ways
uk: Порожні лінії

en: One node ways
uk: Лінії, що складаються з однієї точки

en: Way connected to Area
uk: Лінія приєднана до полігону

en: Checks for ways connected to areas.
uk: Перевірка наявності ліній, з’єднаних з полігонами.

en: Way terminates on Area
uk: Лінія закінчується полігоном

en: Wrongly Ordered Ways
uk: Помилково впорядковані лінії

en: This test checks the direction of water, land and coastline ways.
uk: Цей тест перевіряє напрямок водних та берегових ліній.

en: Reversed land: land not on left side
uk: Зворотня лінія суші: земля не ліворуч

en: Show this dialog again the next time
uk: Показати цей діалог знову наступного разу

en: Do not show again (this operation)
uk: Не показувати знов (ця дія)

en: Do not show again (this session)
uk: Не показувати знов (ця сесія)

en: Do not show again (remembers choice)
uk: Не показувати знову (запам’ятати вибір)

en: Ignoring malformed URL: "{0}"
uk: Ігнорування хибної адреси: "{0}"

en: Ignoring malformed file URL: "{0}"
uk: Ігнорування хибної адреси файлу: "{0}"

en: Parameter "downloadgps" does not accept file names or file URLs
uk: Параметр "downloadgps" не може містити назви файлів або URL-адреси файлів

en: Security exception
uk: Помилка системи безпеки

en: Network exception
uk: Мережева помилка

en: IO Exception
uk: Помилка вводу-виводу

en: Illegal Data
uk: Помилкові дані

en: Offline mode
uk: Автономний режим

en: Internal Server Error
uk: Внутрішня помилка сервера

en: Bad Request
uk: Некоректний запит

en: Not Found
uk: Не знайдено

en: Conflict
uk: Конфлікти

en: Authentication failed
uk: Збій автентифікації

en: Access to redacted version ''{0}'' of {1} {2} is forbidden.
uk: Доступ до відредагованої версії ''{0}'' {1} {2} заборонений.

en: Authorisation Failed
uk: Збій авторизації

en: Client Time Out
uk: Час очікування клієнта вичерпаний

en: Bandwidth Limit Exceeded
uk: Перевищено межу пропускної здатності

en: Communication with OSM server failed
uk: Збій з’єднання з сервером OSM

en: Unknown host
uk: Невідомий вузол

en: Object deleted | Objects deleted
uk[0]: Об’єкт вилучено
uk[1]: Об’єкти вилучено
uk[2]: Об’єкти вилучено

en: Show help information
uk: Показати довідкову інформацію

en: Downloading "Message of the day"
uk: Завантаження «Повідомлення дня»

en: Failed to read MOTD. Exception was: {0}
uk: Неможливо прочитати «Повідомлення дня». Помилка: {0}

en: Message of the day not available
uk: «Повідомлення дня» недоступне

en: Click to close the dialog
uk: Натисніть, щоб закрити діалог

en: Imagery offset
uk: Положення фону

[ctx: menu]
en: Imagery
uk: Фон

[ctx: layer]
en: Offset
uk: Положення

en: You are running version {0} of Java.
uk: Ви використовуєте Java версії {0}.

en: This version is no longer supported by {0} since {1} and is not recommended for use.
uk: Ця версія більше не підтримується {0}, починаючи з {1}, і її використання не рекомендується.

en: JOSM will soon stop working with this version; we highly recommend you to update to Java {0}.
uk: JOSM дуже скоро перестане працювати з цією версією; рекомендуємо оновити Java до версії {0}.

en: You may face critical Java bugs; we highly recommend you to update to Java {0}.
uk: Ви можете зіткнутись з неочікуваними помилками Java; ми наполегливо радимо вам оновити Java до версії {0}.

en: Would you like to update now ?
uk: Хочете оновити зараз?

en: Outdated Java version
uk: Застаріла версія Java

en: Update Java
uk: Оновити Java

en: You are running an <b>Oracle</b> implementation of Java WebStart.
uk: Ви використовуєте Java WebStart у виконанні <b>Oracle</b>.

en: It was for years the recommended way to use JOSM. Oracle removed WebStart from Java 11,<br>but the open source community reimplemented the Java Web Start technology as a new product: <b>OpenWebStart</b>
uk: Цей спосіб запуску JOSM був рекомендованим впродовж років. Oracle вилучили WebStart починаючи з Java 11,<br> але спільнота вільного програмного забезпечення створила власну реалізацію технології Java Web Start: <b>OpenWebStart</b>

en: OpenWebStart is now considered mature enough by JOSM developers to ask everyone to move away from an Oracle implementation,<br>allowing you to benefit from a recent version of Java, and allowing JOSM developers to move forward by planning the Java {0} migration.
uk: Розробники JOSM вважають OpenWebStart доволі зрілим та просять всіх перейти на нього замість реалізації Oracle,<br> що дозволить вам отримати всі переваги найновіших версій Java та дозволить розробникам JOSM просуватись швидше в їх планах з переходу на версію Java {0}.

en: Would you like to <b>download OpenWebStart now</b>? (Please do!)
uk: Бажаєте <b>завантажити OpenWebStart зараз</b>? (Будь ласка!)

en: Outdated Java WebStart version
uk: Застаріла версія Java WebStart

en: Update to OpenWebStart
uk: Перейти на OpenWebStart

[ctx: dialog]
en: Stop
uk: Стоп

en: usage
uk: використання

en: commands
uk: команди

en: launch JOSM (default, performed when no command is specified)
uk: запускає JOSM (виконується типово, якщо команда не зазначена)

en: render data and save the result to an image file
uk: показує дані та зберігає результат до графічного файлу

en: convert coordinates from one coordinate reference system to another
uk: перетвоюрює координати однієї системи в іншу

en: validate data
uk: перевірити дані

en: For details on the {0} and {1} commands, run them with the {2} option.
uk: Для отримання докладної інформації про команди {0} та {1} додайте до них параметр {2}.

en: The remainder of this help page documents the {0} command.
uk: Решта цієї довідкової сторінки містить інформацію про команду {0}.

en: options
uk: параметри

en: Standard unix geometry argument
uk: Стандартний аргумент геометрії unix

en: Download the bounding box
uk: Завантажити ділянку в межах габаритного прямокутника

en: Download the location at the URL (with lat=x&lon=y&zoom=z)
uk: Завантаження місцевості за посиланням (з lat=x&lon=y&zoom=z)

en: Open a file (any file type that can be opened with File/Open)
uk: Відкрити файл (будь-який тип файлів, який можна відкрити за допомогою меню Файл/Відкрити)

en: Download the bounding box as raw GPS
uk: Завантаження даних габаритного прямокутника як необроблених GPS-даних

en: Download the location at the URL (with lat=x&lon=y&zoom=z) as raw GPS
uk: Завантаження місцевості за посиланням (з lat=x&lon=y&zoom=z) у вигляді необроблених GPS-даних

en: Select with the given search
uk: Вибір з урахуванням пошуку

en: Launch in maximized mode
uk: Запуск у розгорнутому вигляді

en: Reset the preferences to default
uk: Відновити типові налаштування

en: Changes preferences according to the XML file
uk: Змінити налаштування налаштуваннями з файлу XML

en: Set preference key to value
uk: Встановити параметру налаштувань значення

en: Set the language
uk: Встановити мову

en: Displays the JOSM version and exits
uk: Показати версію JOSM та вийти

en: Print debugging messages to console
uk: Виводити повідомлення для відлагодження в консоль

en: Skip loading plugins
uk: Пропустити завантаження втулків

en: Disable access to the given resource(s), separated by comma
uk: Відключення доступу до вказаних ресурсів, розділених комою

en: options provided as Java system properties
uk: системні налаштування Java

en: Change the JOSM directory name
uk: Змінити назву теки для JOSM

en: /PATH/TO/JOSM/PREF
uk: /ШЛЯХ/ДО/НАЛАШТУВАНЬ/JOSM

en: Set the preferences directory
uk: Налаштування теки налаштувань

en: Default: {0}
uk: Типово: {0}

en: /PATH/TO/JOSM/USERDATA
uk: /ШЛЯХ/ДО/ДАНИХ_КОРИСТУВАЧА/JOSM

en: Set the user data directory
uk: Налаштування теки даних користувача

en: /PATH/TO/JOSM/CACHE
uk: /ШЛЯХ/ДО/КЕШУ/JOSM

en: Set the cache directory
uk: Встановлення теки кешу

en: /PATH/TO/JOSM/HOMEDIR
uk: /ШЛЯХ/ДО/ТЕКИ/JOSM

en: Set the preferences+data+cache directory (cache directory will be josm.home/cache)
uk: Встановити теку для налаштувань, даних та кешу (текою для кеша буде josm.home/cache)

en: -Djosm.home has lower precedence, i.e. the specific setting overrides the general one
uk: -Djosm.home має більший приоритет, тобто ці налаштування мають перевагу над загальними

en: note: For some tasks, JOSM needs a lot of memory. It can be necessary to add the following
          Java option to specify the maximum size of allocated memory in megabytes
uk: Примітка: Для деяких завдань, JOSM вимагає багато пам’яті. Може бути необхідно додати наступний
              параметр Java, щоб вказати в мегабайтах максимальний розмір виділеної пам’яті

en: examples
uk: приклади

en: Parameters --download, --downloadgps, and --selection are processed in this order.
uk: Параметри --download, --downloadgps і --selection обробляються в цьому порядку.

en: Make sure you load some data if you use --selection.
uk: Переконайтеся, що ви завантажили хоч якісь дані, якщо ви використовуєте --selection.

en: Log level is at {0} ({1}, {2})
uk: Докладність ведення журналу {0} ({1}, {2})

en: Plugin loading skipped
uk: Заватаження втулків пропущено

en: Enabled detailed debug level (trace)
uk: Ввімкнути докладний рівень відлагодження (trace)

en: JOSM has failed to start up {0} times. Reset JOSM?
uk: JOSM не вдалося запустити {0} разів. Скинути налаштування JOSM?

en: Reset JOSM?
uk: Скинути налаштування JOSM?

en: Initializing
uk: Ініціалізація

en: Setting defaults
uk: Типові налаштування

en: Creating main GUI
uk: Створення головного вікна

en: Try enabling IPv6 network, preferring IPv6 over IPv4 (only works on early startup).
uk: Намагатись використовувати IPv6, надаючи перевагу IPv6 замість IPv4 (працює тільки на перших стадіях запуску).

en: Updating plugins
uk: Оновлення втулків

en: Installing updated plugins
uk: Встановлення оновлених втулків

en: Loading early plugins
uk: Передзавантаження втулків

en: Loading plugins
uk: Завантаження втулків

en: ''{0}'' is not a valid value for argument ''{1}''. Possible values are {2}, possibly delimited by commas.
uk: ''{0}'' не є допустимим значенням для аргументу ''{1}''. Можливими значеннями буде {2}, можливо, розділених комами.

en: JOSM is running in offline mode. This resource will not be available: {0} | JOSM is running in offline mode. These resources will not be available: {0}
uk[0]: JOSM запущено в автономному режимі. Цей ресурс буде недосяжним: {0}
uk[1]: JOSM запущено в автономному режимі. Ці ресурси будуть недосяжними: {0}
uk[2]: JOSM запущено в автономному режимі. Ці ресурси будуть недосяжними: {0}

en: Detected usable IPv6 network, preferring IPv6 over IPv4 after next restart.
uk: Виявлено придатну до використання мережу IPv6, їй буде надано перевагу замість IPv4 після наступного перезапуску.

en: Detected usable IPv6 network, preferring IPv6 over IPv4.
uk: Виявленно придатну до використання мережу IPv6, використовуємо її замість IPv4.

en: Detected no usable IPv6 network, preferring IPv4 over IPv6 after next restart.
uk: Виявлено непридатну до використання мережу IPv6, перевагу мережі IPv4 буде надано після наступного перезапуску.

en: Unsaved osm data
uk: Незбережені osm-дані

en: Restore
uk: Відновити

en: Discard
uk: Відкинути

en: JOSM found {0} unsaved osm data layer.  | JOSM found {0} unsaved osm data layers.
uk[0]: JOSM знайшов {0} незбережений шар даних osm.
uk[1]: JOSM знайшов {0} незбережених шари даних osm.
uk[2]: JOSM знайшов {0} незбережених шарів даних osm.

en: It looks like JOSM crashed last time. Would you like to restore the data?
uk: Схоже, що останнього разу JOSM аварійно завершив свою роботу. Бажаєте відновити дані?

en: Change proxy settings
uk: Зміна налаштувань проксі

en: Proxy errors occurred
uk: Виникли помилки проксі

en: JOSM tried to access the following resources:<br>{0}but <b>failed</b> to do so, because of the following proxy errors:<br>{1}Would you like to change your proxy settings now?
uk: JOSM намагався отримати доступ до наступних ресурсів:<br>{0} але <b>не зміг</b> це зробити, тому що виникли наступні помилки проксі:<br>{1} Чи бажаєте змінити налаштування проксі-сервера зараз?

en: Network errors occurred
uk: Помилка мережі

en: JOSM tried to access the following resources:<br>{0}but <b>failed</b> to do so, because of the following network errors:<br>{1}It may be due to a missing proxy configuration.<br>Would you like to change your proxy settings now?
uk: JOSM намагався отримати доступ до наступних ресурсів:<br>{0} але <b>невдало</b>, завдяки наступним помилкам мережі:<br>{1} Можливо, це відбулось завдяки відсутності налаштувань проксі.<br>Бажаєте змінити налаштування проксі-сервера зараз?

en: You have {0} unread message. | You have {0} unread messages.
uk[0]: Маєте {0} непрочитане повідомлення.
uk[1]: Маєте {0} непрочитаних повідомлень.
uk[2]: Маєте {0} непрочитаних повідомлень.

en: Click here to see your inbox.
uk: Натисніть тут, щоб перейти до вхідних повідомлень.

en: Setting component orientation to right-to-left
uk: Встановлення орієнтації компонента справа наліво

en: Initializing coordinate format
uk: Ініціалізація формату координат

en: Starting file watcher
uk: Запуск переглядача файлів

en: Executing platform startup hook
uk: Виконання стартових процедур

en: Building main menu
uk: Створення основного меню

en: Updating user interface
uk: Оновлення інтерфейсу користувача

en: Initializing internal boundaries data
uk: Ініціалізація даних про внутрішні межі

en: Initializing OSM API
uk: Ініціалізація OSM API

en: Removed layer {0} because it is not allowed by the configured API.
uk: Шар {0} вилучено, тому що його заборонено в налаштуваннях API.

en: Initializing validator
uk: Ініціалізація валідатора

en: Initializing presets
uk: Ініціалізація заготовок

en: Initializing map styles
uk: Ініціалізація стилів мапи

en: Initializing Tag2Link rules
uk: Ініціалізація правил Tag2Link

en: Loading imagery preferences
uk: Завантаження налаштувань фону

[ctx: menu]
en: File
uk: Файл

[ctx: menu]
en: Edit
uk: Правити

[ctx: menu]
en: View
uk: Вид

[ctx: menu]
en: Mode
uk: Режим

[ctx: menu]
en: Tools
uk: Інструменти

[ctx: menu]
en: More tools
uk: Ще…

[ctx: menu]
en: Data
uk: Дані

[ctx: menu]
en: Selection
uk: Виділення

[ctx: menu]
en: Presets
uk: Заготовки

en: More...
uk: Ще…

[ctx: menu]
en: Help
uk: Довідка

en: Menu: {0}
uk: Меню: {0}

en: Main toolbar
uk: Головна панель інструментів

en: Toggles the visibility of the main toolbar (i.e., the horizontal toolbar)
uk: Приховує чи показує головну панель інструментів (тобто горизонтальну панель)

en: Edit toolbar
uk: Панель інструментів редагування

en: Toggles the visibility of the edit toolbar (i.e., the vertical tool)
uk: Перемикає видимість панелі інструментів редагування (тобто вертикальної панелі)

en: Imagery preferences...
uk: Налаштування фону…

en: Click to open the imagery tab in the preferences
uk: Відкрити вкладку налаштування фону в Налаштуваннях

[ctx: menu]
en: Audio
uk: Звук

en: Do not hide toolbar
uk: Не ховати панель інструментів

en: Hide this button
uk: Сховати кнопку

en: Click the arrow at the bottom to show it again.
uk: Клацніть по стрілці на кнопці, щоб показати її знову

en: Hide edit toolbar
uk: Приховати панель інструментів редагування

en: Hide or show this toggle button
uk: Сховати чи показати цю кнопку-перемикач

en: Move right
uk: Пересунути праворуч

en: Map: {0}
uk: Мапа: {0}

en: Move left
uk: Пересунути ліворуч

en: Move up
uk: Пересунути вгору

en: Move down
uk: Пересунути вниз

en: scale
uk: масштаб

en: Status bar background
uk: Фон рядку стану

en: Status bar background: active
uk: Фон рядку стану: активовано

en: Status bar foreground
uk: Передній план рядку стану

en: Status bar foreground: active
uk: Передній план рядку стану: активовано

en: The (compass) heading of the line segment being drawn.
uk: Подорожній кут створюваного відрізку лінії

en: The angle between the previous and the current way segment.
uk: Кут між попереднім і поточним відрізком лінії.

en: The length of the new way segment being drawn.
uk: Довжина створюваного відрізку лінії

en: The name of the object at the mouse pointer.
uk: Назва об’єкту під вказівником миші

en: Middle click again to cycle through.<br>Hold CTRL to select directly from this list with the mouse.<hr>
uk: Натисніть на середню клавішу ще раз, щоб активувати наступний елемент.<br> Утримуйте CTRL, щоб вибрати мишею безпосередньо зі списку.<hr>

en: (no object)
uk: (Немає об’єкта)

en: Do not hide status bar
uk: Не ховати панель стану

en: The northing at the mouse pointer.
uk: Рух на північ до вказівника миші.

en: The easting at the mouse pointer.
uk: Рух на схід до вказівника миші.

en: The geographic latitude at the mouse pointer.
uk: Географічна широта під вказівником миші

en: The geographic longitude at the mouse pointer.
uk: Географічна довгота під вказівником миші

en: System of measurement changed to {0}
uk: Систему вимірювання змінено на {0}

en: Default (open, closed, new)
uk: Типово (відкриті, закриті, нові)

en: Username
uk: Логін

en: Created date
uk: Дата створення

en: Last change date
uk: Дата останіх змін

en: Select note sorting method
uk: Оберіть метод сортування нотаток

en: Click to cancel the current operation
uk: Клацніть, щоб скасувати поточну операцію

en: In background
uk: В фоні

en: Click to run job in background
uk: Клацніть, щоб перевести роботу у фоновий режим

[ctx: menu]
en: Windows
uk: Панелі

en: <h2>Filter active: {0}</h2>
uk: <h2>Фільтр активовано: {0}</h2>

en: </p><p>Click again on filter button to see all objects.</p></html>
uk: </p><p>Клацніть знов на кнопку фільтра, щоб побачити всі обʼєкти.</p></html>

en: Enlarge
uk: Збільшити

en: Shrink
uk: Зменшити

en: Show downloaded area
uk: Показати завантажену ділянку

en: <html>Please select a <strong>range of OSM tiles</strong> at a given zoom level.</html>
uk: <html>Будь ласка, виберіть <strong>діапазон квадратів OSM</strong> на даному рівні масштабування.</html>

en: Zoom level:
uk: Масштаб:

en: from tile
uk: з квадрата

en: up to tile
uk: до квадрата

en: <html>Alternatively you may enter a <strong>tile address</strong> for a single tile in the format <i>zoomlevel/x/y</i>, e.g. <i>15/256/223</i>. Tile addresses in the format <i>zoom,x,y</i> or <i>zoom;x;y</i> are valid too.</html>
uk: <html>Або можна ввести <strong>адресу</strong> окремого квадрату в форматі <i>zoomlevel/x/y</i>, наприклад, <i>15/256/223</i>. Адреса квадратів в форматі <i>zoom,x,y</i> або <i>zoom;x;y</i> також можлива.</html>

en: Tile address:
uk: Адреса квадрата:

en: Apply the tile address
uk: Застосувати адресу квадрата

en: Please enter a tile address
uk: Будь ласка, введіть адресу квадрата

en: The current value isn''t a valid tile address
uk: Поточне значення не є правильною адресою

en: Please enter a tile index
uk: Будь ласка, введіть індекс квадрата

en: The current value isn''t a valid tile index for the given zoom level
uk: Поточне значення не є правильним індексом для цього рівня масштабування

en: You have encountered a bug in JOSM
uk: Ви зіткнулися з помилкою в JOSM

en: An unexpected exception occurred.
    This is always a coding error. If you are running the latest version of JOSM, please consider being kind and file a bug report.
uk: Виникла неочікувана ситуація.
    Це завжди помилки програмування. Якщо у вас свіжа версія JOSM, будь ласка, надішліть звіт про помилку.

en: Debug information
uk: Інформація для відлагодження

en: Manually report at:
uk: Надіслати звіт вручну на:

en: Is JOSM up to date?
uk: Чи у вас свіжа версія JOSM?

en: Send bug report
uk: Надіслати звіт про помилку

en: If you are running the latest version of JOSM and the plugins, please file a bug report in our bugtracker.
    There the error information should already be filled in for you. Please include information on how to reproduce the error and try to supply as much detail as possible.
uk: Якщо у вас остання версія JOSM та втулків, надішліть, будь ласка, звіт про помилку до нашої системи відстежування помилок.
    Деяку інформацію про помилку вже було зібрано для вас. Додайте потрібні дані про те, як відтворити ситуацію, що призвела до виникнення помилки, додайте якомога більше деталей.

en: Suppress this error for this session.
uk: Не показувати повідомлення про цю помилку для цього сеансу.

en: Suppress further error dialogs for this session.
uk: Не показувати наступні повідомлення про помилки для цього сеансу.

en: Ignore this error.
uk: Знехтувати цією помилкою.

en: Include the system status report.
uk: Додати звіт про стан системи.

en: Include information about the data you were working on.
uk: Додати інформацію про дані, з якими ви працювали.

en: Include all stack traces.
uk: Додати всі трасування стеку.

en: Opening the bug report failed. Please report manually using this website:
uk: Збій створення повідомлення про помилку. Будь ласка, створіть повідомлення самі на цьому сайті:

en: Your current version of JOSM is {0}
uk: Ваша поточна версія JOSM: {0}

en: JOSM is searching for updates...
uk: JOSM виконує пошук оновлень…

en: An error occurred while checking if your JOSM instance is up to date.
uk: Під час перевірки актуальності встановленої версії JOSM виникла помилка.

en: JOSM is up to date.
uk: Ваша версія JOSM є найновішою.

en: JOSM is out of date. The current version is {0}. Try updating JOSM.
uk: JOSM застарів. Поточна версія – {0}. Спробуйте оновити JOSM.

en: Before you file a bug report make sure you have updated to the latest version of JOSM here:
uk: Перед надсиланням звіту про помилку переконайтесь, що ви оновили JOSM до найновішої версії:

en: Update JOSM
uk: Оновити JOSM

en: Conflict background: no conflict
uk: Тло конфлікту: немає конфлікту

en: Conflict background: decided
uk: Тло конфлікту: розв’язано

en: Conflict background: undecided
uk: Тло конфлікту: не розв’язано

en: Conflict background: drop
uk: Тло конфлікту: відкинуто

en: Conflict background: keep
uk: Тло конфлікту: залишено

en: Conflict background: combined
uk: Тло конфлікту: комбінований

en: Conflict background: selected
uk: Тло конфлікту: виділений

en: Conflict foreground: undecided
uk: Колір конфлікту: не розв’язано

en: Conflict foreground: drop
uk: Колір конфлікту: відкинуто

en: Conflict foreground: keep
uk: Колір конфлікту: залишено

en: Conflict background: empty row
uk: Тло конфлікту: порожній рядок

en: Conflict background: frozen
uk: Тло конфлікту: заморожений

en: Conflict background: in comparison
uk: Тло конфлікту: в порівнянні

en: Conflict foreground: in comparison
uk: Колір конфлікту: в порівнянні

en: Conflict background
uk: Тло конфлікту

en: Conflict foreground
uk: Колір конфлікту

en: Conflict background: not in opposite
uk: Тло конфлікту: немає протилежності

en: Conflict background: in opposite
uk: Тло конфлікту: у протилежності

en: Conflict background: same position in opposite
uk: Тло конфлікту: та ж позиція у протилежності

en: Conflict background: keep one tag
uk: Тло конфлікту: лишити лише один теґ

en: Conflict foreground: keep one tag
uk: Колір конфлікту: лишити лише один теґ

en: Conflict background: drop tag
uk: Тло конфлікту: відкинути теґ

en: Conflict foreground: drop tag
uk: Колір конфлікту: відкинути теґ

en: Conflict background: keep all tags
uk: Тло конфлікту: лишити всі теґи

en: Conflict foreground: keep all tags
uk: Колір конфлікту: лишити всі теґи

en: Conflict background: sum all numeric tags
uk: Тло конфлікту: сума всіх числових теґів

en: Conflict foreground: sum all numeric tags
uk: Колір конфлікту: сума всіх числових теґів

en: Conflict background: keep member
uk: Тло конфлікту: залишити учасника

en: Conflict foreground: keep member
uk: Колір конфлікту: залишити учасника

en: Conflict background: remove member
uk: Тло конфлікту: вилучити учасника

en: Conflict foreground: remove member
uk: Колір конфлікту: вилучити учасника

en: {0} more...
uk: Ще {0} …

en: The following objects could not be copied to the target object<br>because they are deleted in the target dataset:
uk: Наступні об’єкти неможливо скопіювати до цільового об’єкту, <br>оскільки вони вилучені у цільовому наборі даних:

en: Merging deleted objects failed
uk: Збій злиття вилучених об’єктів

en: List in role {0} is currently not participating in a compare pair.
uk: Список в ролі {0} нині не бере участь у парі порівняння .

en: Unexpected value of parameter ''index''. Got {0}.
uk: Неочікуванне значення параметра "index". Поточне значення {0}

en: Item {0} not found in list.
uk: Елемент {0} в списку відсутній.

en: lock scrolling
uk: Блокування прокрутки

en: Compare
uk: Порівняти

en: My version
uk: Моя версія

en: List of elements in my dataset, i.e. the local dataset
uk: Список елементів в моєму наборі даних, тобто локальному наборі даних

en: Merged version
uk: Об’єднана версія

en: List of merged elements. They will replace the list of my elements when the merge decisions are applied.
uk: Список об’єднаних елементів. Вони можуть замінити список моїх елементів, коли застосовується рішення про злиття.

en: Their version
uk: Чужа версія

en: List of elements in their dataset, i.e. the server dataset
uk: Список елементів в чужому наборі даних, тобто наборі даних на сервері

en: Copy my selected nodes to the start of the merged node list
uk: Копіювати мої виділені точки в початок списку об’єднаних точок

en: Copy my selected elements to the end of the list of merged elements.
uk: Копіювати мої виділені елементи в кінець списку об’єднаних елементів.

en: Copy my selected elements before the first selected element in the list of merged elements.
uk: Копіювати мої виділені елементи перед першим виділеним елементом у списку об’єднаних елементів.

en: Copy my selected elements after the first selected element in the list of merged elements.
uk: Копіювати мої виділені елементи після першого виділеного елемента в списку об’єднаних елементів

en: Copy their selected element to the start of the list of merged elements.
uk: Скопіювати чужі виділені елементи в початок списку об’єднаних елементів.

en: Copy their selected elements to the end of the list of merged elements.
uk: Скопіювати чужі виділені елементи в кінець списку об’єднаних елементів.

en: Copy their selected elements before the first selected element in the list of merged elements.
uk: Скопіювати чужі виділені елементи перед першим виділеним елементом у списку об’єднаних елементів.

en: Copy their selected element after the first selected element in the list of merged elements
uk: Скопіювати чужі виділені елементи після першого виділеного елемента в списку об’єднаних елементів

en: Copy all my elements to the target
uk: Копіювати всі мої елементи в місце призначення

en: Copy all their elements to the target
uk: Копіювати всі чужі елементи в місце призначення

en: Move up the selected entries by one position.
uk: Посунути виділені об’єкти на одну позицію.

en: Move down the selected entries by one position.
uk: Опустити виділені елементи на одну позицію.

en: Remove the selected entries from the list of merged elements.
uk: Вилучити виділені записи зі списку об’єднаних елементів.

en: Freeze
uk: Заблокувати

en: Freeze the current list of merged elements.
uk: Заблокувати поточний список об’єднаних елементів

en: Unfreeze
uk: Розблокувати

en: Unfreeze the list of merged elements and start merging.
uk: Розблокувати список об’єднаних елементів і почати об’єднання

en: <html>Click <strong>{0}</strong> to start merging my and their entries.</html>
uk: <html>Натисніть<strong>{0}</strong>, щоб почати об’єднання моїх записів з чужими</html>

en: <html>Click <strong>{0}</strong> to finish merging my and their entries.</html>
uk: <html>Натисніть<strong>{0}</strong>, щоб закінчити об’єднання моїх записів з чужими</html>

en: My version ({0} entry) | My version ({0} entries)
uk[0]: Моя версія ({0} запис)
uk[1]: Моя версія ({0} записи)
uk[2]: Моя версія ({0} записів)

en: Merged version ({0} entry) | Merged version ({0} entries)
uk[0]: Об’єднана версія ({0} запис)
uk[1]: Об’єднана версія ({0} записи)
uk[2]: Об’єднана версія ({0} записів)

en: Their version ({0} entry) | Their version ({0} entries)
uk[0]: Чужа версія ({0} запис)
uk[1]: Чужа версія ({0} записи)
uk[2]: Чужа версія ({0} записів)

en: My version (local dataset)
uk: Моя версія (локальний набір даних)

en: Properties in my dataset, i.e. the local dataset
uk: Властивості в моєму наборі даних, тобто локальному наборі даних

en: Properties in the merged element. They will replace properties in my elements when merge decisions are applied.
uk: Параметри в об’єднаному елементі. Параметри в моїх елементах будуть замінені при застосуванні об’єднання.

en: Their version (server dataset)
uk: Чужа версія (набір даних з сервера)

en: Properties in their dataset, i.e. the server dataset
uk: Властивості в чужому наборі даних, тобто наборі даних на сервері

en: My with Their
uk: Мою з чужою

en: My with Merged
uk: Мою із об’єднаною

en: Their with Merged
uk: Чужу з об’єднаною

en: Role {0} is not participating in compare pair {1}.
uk: Роль {0} не приймає участь у парі порівняння {1}.

en: Properties
uk: Властивості

en: Tags
uk: Теґи

en: Nodes
uk: Точки

en: Members
uk: Члени

en: No pending tag conflicts to be resolved
uk: Конфлікти теґів, що очікують розв’язання, відсутні

en: Tags({0} conflict) | Tags({0} conflicts)
uk[0]: Теґи ({0} конфлікт)
uk[1]: Теґи ({0} конфлікти)
uk[2]: Теґи ({0} конфліктів)

en: {0} pending tag conflict to be resolved | {0} pending tag conflicts to be resolved
uk[0]: Треба розв’язати {0} конфлікт теґів
uk[1]: Треба розв’язати {0} конфлікти теґів
uk[2]: Треба розв’язати {0} конфліктів теґів

en: Nodes(resolved)
uk: Точки (без конфліктів)

en: Merged node list frozen. No pending conflicts in the node list of this way
uk: Список з’єднаних точок заморожений. Конфліктів, що очікують на розв’язання для цієї лінії, немає

en: Nodes(with conflicts)
uk: Точки (з конфліктами)

en: Pending conflicts in the node list of this way
uk: Не розв’язані конфлікти в списку точок цієї лінії

en: Members(resolved)
uk: Члени (без конфліктів)

en: Merged member list frozen. No pending conflicts in the member list of this relation
uk: Об’єднаний список членів заморожений. Конфлікти, що очікують на розв’язання у списку членів цього зв’язку, відсутні

en: Members(with conflicts)
uk: Члени (з конфліктами)

en: Pending conflicts in the member list of this relation
uk: Не розв’язані конфлікти в списку членів цього зв’язку

en: No pending property conflicts
uk: Не розв’язані конфлікти властивостей відсутні

en: Properties(with conflicts)
uk: Властивості (з конфліктами)

en: Pending property conflicts to be resolved
uk: Конфлікти властивостей, що очікують розв’язання

en: Conflict Resolution
uk: Розв’язання конфліктів

en: Node
uk: Точка

en: Merged nodes not frozen yet. Cannot build resolution command.
uk: Об’єднані точки ще не заморожені. Неможливо побудувати команду розв’язання конфліктів.

en: (none)
uk: (відсутній)

en: deleted
uk: вилучено

en: not deleted
uk: не вилучений

en: Deleted State:
uk: Вилучений:

en: Coordinates:
uk: Координати:

en: Referenced by:
uk: Посилається на:

en: Keep my coordinates
uk: Залишити мої координати

en: Keep their coordinates
uk: Залишити координати інших

en: Undecide conflict between different coordinates
uk: Не розв’язувати конфлікт між різними координатами

en: Keep my deleted state
uk: Залишити мій стан "Вилучений"

en: Keep their deleted state
uk: Залишити чужий стан "Вилучений"

en: Undecide conflict between deleted state
uk: Не розв’язувати конфлікти між вилученими станами

en: Role
uk: Роль

en: Primitive
uk: Елемент

en: Merged members not frozen yet. Cannot build resolution command
uk: Обʼєднані члени не є замороженими. Неможливо виконати розвʼязання

en: <undefined>
uk: <невизначено>

en: The merged dataset will not include a tag with key {0}
uk: Об’єднаний набір даних не буде містити теґ з ключем {0}

en: My dataset does not include a tag with key {0}
uk: Мій набір даних не містить теґ з ключем {0}

en: Cannot apply undecided tag merge item.
uk: Неможливо застосувати теґ об’єднаного елемента через нерозв’язаний конфлікт.

en: Key
uk: Ключ

en: Value
uk: Значення

en: Keep the selected key/value pairs from the local dataset
uk: Залишити виділені пари ключ/значення з локального набору даних

en: Keep the selected key/value pairs from the server dataset
uk: Залишити виділені пари ключ/значення з набору даних з сервера

en: Mark the selected tags as undecided
uk: Позначити виділені теґи, як нерозв’язані конфлікти

en: Their dataset does not include a tag with key {0}
uk: Чужий набір даних не містить теґ з ключем {0}

en: Conflicts when combining primitives
uk: Конфлікти під час об’єднання елементів

en: Conflicts when combining ways - combined way is ''{0}''
uk: Конфлікти під час об’єднання ліній — отримана лінія: ''{0}''

en: Conflicts when merging nodes - target node is ''{0}''
uk: Конфлікти під час об’єднання точок — отримана точка: ''{0}''

en: No conflicts to resolve
uk: Конфліктів не виявлено

en: Cancel conflict resolution
uk: Скасувати розв’язання конфліктів

en: Apply resolved conflicts
uk: Застосувати розв’язання конфліктів

en: Apply
uk: Застосувати

en: You are about to combine {1} object, which is part of {0} relation:<br/>{2}Combining these objects may break this relation. If you are unsure, please cancel this operation.<br/>If you want to continue, you are shown a dialog to decide how to adapt the relation.<br/><br/>Do you want to continue? | You are about to combine {1} objects, which are part of {0} relations:<br/>{2}Combining these objects may break these relations. If you are unsure, please cancel this operation.<br/>If you want to continue, you are shown a dialog to decide how to adapt the relations.<br/><br/>Do you want to continue?
uk[0]: Ви намагаєтесь об’єднати {1} об’єкт, який є частиною {0} зв’язку:<br/>{2} Об’єднання цих об’єктів може може поламати цей зв’язок. Якщо ви не впевнені, будь ласка, скасуйте цю операцію.<br/>Якщо ви бажаєте продовжити, у наступному вікні змініть зв’язок потрібним чином.<br/><br/>Бажаєте продовжити?
uk[1]: Ви намагаєтесь об’єднати {1} об’єкти, які є частиною {0} зв’язків:<br/>{2} Об’єднання цих об’єктів може може поламати ці зв’язки. Якщо ви не впевнені, будь ласка, скасуйте цю операцію.<br/>Якщо ви бажаєте продовжити, у наступному вікні змініть зв’язки потрібним чином.<br/><br/>Бажаєте продовжити?
uk[2]: Ви намагаєтесь об’єднати {1} об’єктів, які є частиною {0} зв’язків:<br/>{2} Об’єднання цих об’єктів може може поламати ці зв’язки. Якщо ви не впевнені, будь ласка, скасуйте цю операцію.<br/>Якщо ви бажаєте продовжити, у наступному вікні змініть зв’язки потрібним чином.<br/><br/>Бажаєте продовжити?

en: Combine confirmation
uk: Підтвердження об’єднання

en: You are about to combine {0} objects, but the following tags are used conflictingly:<br/>{1}If these objects are combined, the resulting object may have unwanted tags.<br/>If you want to continue, you are shown a dialog to fix the conflicting tags.<br/><br/>Do you want to continue? | You are about to combine {0} objects, but the following tags are used conflictingly:<br/>{1}If these objects are combined, the resulting object may have unwanted tags.<br/>If you want to continue, you are shown a dialog to fix the conflicting tags.<br/><br/>Do you want to continue?
uk[0]: Ви намагаєтесь об’єднати {0} об’єкт, але наступні теґи не сумісні:<br/>{1} Якщо об’єкти будуть об’єднанні, отриманий об’єкт буде мати небажані теґи.<br/>Якщо ви бажаєте продовжити, вам потрібно виправити конфлікти з несумісністю теґів у наступному вікні.<br/><br/>Бажаєте продовжити?
uk[1]: Ви намагаєтесь об’єднати {0} об’єкти, але наступні теґи не сумісні:<br/>{1} Якщо об’єкти будуть об’єднанні, отриманий об’єкт буде мати небажані теґи.<br/>Якщо ви бажаєте продовжити, вам потрібно виправити конфлікти з несумісністю теґів у наступному вікні.<br/><br/>Бажаєте продовжити?
uk[2]: Ви намагаєтесь об’єднати {0} об’єктів, але наступні теґи не сумісні:<br/>{1} Якщо об’єкти будуть об’єднанні, отриманий об’єкт буде мати небажані теґи.<br/>Якщо ви бажаєте продовжити, вам потрібно виправити конфлікти з несумісністю теґів у наступному вікні.<br/><br/>Бажаєте продовжити?

en: <i>missing</i>
uk: <i>немає</i>

en: Choose a value
uk: Виберіть значення

en: none
uk: нічого

en: all
uk: всі

en: sum
uk: сума

en: Please decide which values to keep
uk: Будь ласка, вирішіть, які значення залишити

en: Value ''{0}'' is going to be applied for key ''{1}''
uk: Значення ''{0}'' буде встановлене ключу ''{1}''

en: All numeric values sumed as ''{0}'' are going to be applied for key ''{1}''
uk: Підсумок всіх числових значень ''{0}'' застосовується для ключа ''{1}''

en: The key ''{0}'' and all its values are going to be removed
uk: Ключ ''{0}'' і всі його значення будуть вилучені

en: All values joined as ''{0}'' are going to be applied for key ''{1}''
uk: Всі приєднані значення ''{0}'' будуть встановлені ключу ''{1}''

en: Tag collection does not include the selected value ''{0}''.
uk: Набір теґів не містить виділене значення ''{0}''

en: Not decided yet
uk: Ще не розв’язаний

en: Tags from nodes
uk: Теґи точок

en: Tags from ways
uk: Теґи ліній

en: Tags from relations
uk: Теґи зв’язків

en: Conflicts in pasted tags
uk: Кофлікти у вставлених теґах

en: Paste ...
uk: Вставити…

en: From ...
uk: З…

en: To ...
uk: В…

en: {0} tag | {0} tags
uk[0]: {0} теґ
uk[1]: {0} теґи
uk[2]: {0} теґів

en: {0} way | {0} ways
uk[0]: {0} лінія
uk[1]: {0} лінії
uk[2]: {0} ліній

en: {0} relation | {0} relations
uk[0]: {0} зв’язок
uk[1]: {0} зв’язки
uk[2]: {0} зв’язків

en: Position {0} is out of range. Current number of members is {1}.
uk: Позиція {0} за межами діапазону. Поточна кількість членів {1}.

en: Remove
uk: Вилучити

en: Keep
uk: Залишити

en: Undecided
uk: Нерозв’язуваний

en: Remove this relation member from the relation
uk: Вилучити цей член із зв’язку

en: Keep this relation member for the target object
uk: Залишити цього члена зв’язку у отриманому об’єкті

en: Role:
uk: Роль:

en: Enter a role for all relation memberships
uk: Введіть роль для всіх членів зв’язку

en: Tag modified relations with
uk: Позначте змінені зв’язки теґом

en: <html>Select to enable entering a tag which will be applied<br>to all modified relations.</html>
uk: <html>Позначте, який теґ буде призначений <br>всім зміненим зв’язкам.</html>

[ctx: tag]
en: Key:
uk: Ключ:

en: <html>Enter a tag key, e.g. <strong><tt>fixme</tt></strong></html>
uk: <html>Введіть ключ теґу, наприклад <strong><tt>fixme</tt></strong></html>

en: Value:
uk: Значення:

en: <html>Enter a tag value, e.g. <strong><tt>check members</tt></strong></html>
uk: <html>Ведіть значення теґу, наприклад <strong><tt>перевірити членів</tt></strong></html>

en: <html>The combined ways are members in one or more relations. Please decide whether you want to <strong>keep</strong> these memberships for the combined way or whether you want to <strong>remove</strong> them.<br>The default is to <strong>keep</strong> the first way and <strong>remove</strong> the other ways that are members of the same relation: the combined way will take the place of the original way in the relation.</html>
uk: <html>Об’єднані лінії є членами одного чи кількох зв’язків. Будь ласка, вирішіть, чи ви бажаєте <strong>залишити</strong> об’єднану лінію членом зв’язку, чи <strong>вилучити</strong> її зі зв’язків.<br>Типово, перша лінія <strong>залишається</strong> членом зв’язку, а інші лінії <strong>вилучаються</strong> з одного й того ж зв’язку: об’єднана лінія займає місце оригінальної лінії в зв’язку.</html>

en: <html>The merged nodes are members in one or more relations. Please decide whether you want to <strong>keep</strong> these memberships for the target node or whether you want to <strong>remove</strong> them.<br>The default is to <strong>keep</strong> the first node and <strong>remove</strong> the other nodes that are members of the same relation: the target node will take the place of the original node in the relation.</html>
uk: <html>Об’єднані точки є членами одного чи кількох зв’язків. Будь ласка, вирішіть, чи ви бажаєте <strong>залишити</strong> об’єднану точку членом зв’язку, чи <strong>вилучити</strong> її зі зв’язків.<br>Типово, перша точка <strong>залишається</strong> членом зв’язку, а інші точки <strong>вилучаються</strong> з одного й того ж зв’язку: об’єднана точка займає місце оригінальної точки в зв’язку.</html>

en: Apply this role to all members
uk: Застосувати цю роль всім членам зв’язку

en: Pos.
uk: Поз.

en: Orig. Way
uk: Ориг. лінія

en: Show tags with conflicts only
uk: Показати тільки теґи з конфліктами

en: Show tags with multiple values only
uk: Показати тільки теґи з кількома значеннями

en: <html>Please select the values to keep for the following tags.</html>
uk: <html>Будь ласка, виберіть, які значення зберегти для нових теґів.</html>

en: Apply?
uk: Застосувати?

en: Relation
uk: Зв’язок

en: Old role
uk: Стара роль

en: New role
uk: Нова роль

en: Old key
uk: Старий ключ

en: Old value
uk: Старе значення

en: New key
uk: Новий ключ

en: New value
uk: Нове значення

en: Pasting {0} tag | Pasting {0} tags
uk[0]: Вставляється {0} теґ
uk[1]: Вставляється {0} теґи
uk[2]: Вставляється {0} теґів

en: to {0} object | to {0} objects
uk[0]: у {0} об’єкт
uk[1]: у {0} об’єкти
uk[2]: у {0} об’єктів

en: Delete incomplete members?
uk: Вилучити неповних членів?

en: Paste without incomplete members
uk: Вставити без неповних членів

en: The copied data contains incomplete objects.  When pasting the incomplete objects are removed.  Do you want to paste the data without the incomplete objects?
uk: Скопійовані дані містять неповні об’єкти. Під час вставки вони будуть знехтувані. Бажаєте продовжити вставку без неповних об’єктів?

en: Do you want to paste these tags?
uk: Ви бажаєте вставити ці теґи?

en: Clear buffer
uk: Очистити буфер

en: Ignore warnings
uk: Не зважати на попередження

en: <html><p> Sorry, it is impossible to paste tags from buffer. It does not contain any JOSM object or suitable text. </p></html>
uk: <html><p> На жаль, неможливо вставити теґи з буферу обміну. Він не містить об’єктів JOSM чи відповідного тексту. </p></html>

en: For selected objects only
uk: Тільки для виділених об’єктів

en: <html>Select to show changesets for the currently selected objects only.<br>Unselect to show all changesets for objects in the current data layer.</html>
uk: <html>Виберіть для показу набори правок тільки вибраних об’єктів.<br>Скиньте вибір, щоб показати набори правок для всіх об’єктів поточного шару.</html>

en: Changesets
uk: Набори змін

en: Open the list of changesets in the current layer.
uk: Відкрити список наборів змін у поточному шарі.

en: Select all objects assigned to the currently selected changesets
uk: Виділити всі об’єкти, що пов’язані із виділеними наборами змін

en: Changesets: Select all objects assigned to the currently selected changesets
uk: Набори змін: Виділити всі обʼєкти, що повʼязані з виділеними наборами змін

en: Download
uk: Завантажити

en: Download information about the selected changesets from the OSM server
uk: Завантажити дані про виділені набори змін з сервера OSM

en: Changesets: Download information about the selected changeset from the OSM server
uk: Набори змін: Завантажити інформацію про виділені набори змін з сервера OSM

en: Close the selected open changesets
uk: Закрити вибрані відкриті набори змін

en: Changesets: Close the selected open changesets
uk: Набори змін: Закрити виділені відкриті набори змін

en: Show info
uk: Показати інформацію

en: Open a web page for each selected changeset
uk: Відкрити веб-сторінки для кожного виділеного набору змін

en: Changesets: Open a web page for each selected changeset
uk: Набори змін: Відкрити вебсторінки для кожного виділеного набору змін

en: Details
uk: Подробиці

en: Opens the Changeset Manager window for the selected changesets
uk: Відкриває вікно Менеджера наборів змін для виділених наборів змін

en: Changesets: Opens the Changeset Manager window for the selected changesets
uk: Набори змін: Відкрити вікно Менеджера наборів змін для виділених наборів змін

en: Command Stack
uk: Стек команд

en: Open a list of all commands (undo buffer).
uk: Відкрити список всіх команд (буфер відміни).

en: Command Stack: Undo: {0} / Redo: {1}
uk: Стек команд: Скасувати: {0} / Повернути: {1}

en: Selects the objects that take part in this command (unless currently deleted)
uk: Вибір об’єктів, що є частиною цієї команди (крім вилучених до поточного часу)

en: Command Stack: Select
uk: Стек команд: Вибрати

en: Select and zoom
uk: Виділити та масштабувати

en: Selects the objects that take part in this command (unless currently deleted), then and zooms to it
uk: Виділяє об’єкти, що є частиною команди (якщо вони не вилучені), та масштабується до них

en: Command Stack: Select and zoom
uk: Стек команд: Виділити та масштабувати

en: Undo the selected and all later commands
uk: Скасувати виділені та всі наступні команди

en: Redo the selected and all earlier commands
uk: Повернути виділені та всі попередні команди

en: Command Stack: Undo
uk: Стек команд: Скасувати

en: Command Stack: Redo
uk: Стек команд: Повернути

en: Resolve conflicts
uk: Розв’язати конфлікти

en: Conflict: {0} unresolved | Conflicts: {0} unresolved
uk[0]: Конфлікт: {0} не розв’язаний
uk[1]: Конфлікти: {0} не розв’язано
uk[2]: Конфліктів: {0} не розв’язано

en: Rel.:{0} / Ways:{1} / Nodes:{2}
uk: Зв’яз.:{0} / Ліній:{1} / Точок:{2}

en: Resolve
uk: Розв’язати

en: Open a merge dialog of all selected items in the list above.
uk: Відкрити діалогове вікно для злиття виділених у вищенаведеному переліку об’єктів.

en: Resolve to my versions
uk: Прийняти мою версію

en: Resolves all unresolved conflicts to ''my'' version
uk: Розвʼязує всі невирішені конфлікти, застосовуючи ''мою'' версію

en: Resolve to their versions
uk: Прийняти чужу версію

en: Resolves all unresolved conflicts to ''their'' version
uk: Розвʼязує всі невирішені конфлікти, застосовуючи ''чужу'' версію

en: There was {0} conflict detected. | There were {0} conflicts detected.
uk[0]: Виявлено {0} конфлікт.
uk[1]: Виявлено {0} конфлікти.
uk[2]: Виявлено {0} конфліктів.

en: Click to close this dialog and continue editing
uk: Натисніть, щоб закрити цей діалог і продовжити редагування

en: Conflicts detected
uk: Виявлено конфлікт

en: Cancel conflict resolution and close the dialog
uk: Скасувати розв’язання конфліктів і закрити діалог

en: Apply resolved conflicts and close the dialog
uk: Застосувати розв’язання конфліктів і закрити діалог

en: Apply Resolution
uk: Застосувати розв’язання

en: Close anyway
uk: Все одно закрити

en: Continue resolving
uk: Продовжити розв’язання

en: <html>You did not finish to merge the differences in this conflict.<br>Conflict resolutions will not be applied unless all differences<br>are resolved.<br>Click <strong>{0}</strong> to close anyway.<strong> Already<br>resolved differences will not be applied.</strong><br>Click <strong>{1}</strong> to return to resolving conflicts.</html>
uk: <html>Ви не закінчили обʼєднання відмінностей цього конфлікту.<br>Конфлікт не буде розвʼязаний доки не будуть розвʼязані<br>всі відмінності.<br>Натисніть <strong>{0}</strong>, щоб закрити у будь-якому випадку.<strong> Вже<br>розвʼязані відмінності будуть відкинуті.</strong><br>Натисніть <strong>{1}</strong> щоб повернутись до розвʼязання конфліктів.</html>

en: Conflict not resolved completely
uk: Конфлікт розв’язано не до кінця

en: Resolve conflicts for ''{0}''
uk: Розв’язати кнофлікти для ''{0}''

en: Please confirm to remove <strong>{0} object</strong>. | Please confirm to remove <strong>{0} objects</strong>.
uk[0]: Будь ласка, підтвердіть вилучення <strong>{0} об’єкта</strong>.
uk[1]: Будь ласка, підтвердіть вилучення <strong>{0} об’єктів</strong>.
uk[2]: Будь ласка, підтвердіть вилучення <strong>{0} об’єктів</strong>.

en: {0} relation is affected. | {0} relations are affected.
uk[0]: вплине на {0} зв’язок.
uk[1]: вплине на {0} зв’язки.
uk[2]: вплине на {0} зв’язків.

en: Deleting {0} object | Deleting {0} objects
uk[0]: Вилучення {0} об’єкта
uk[1]: Вилучення {0} об’єктів
uk[2]: Вилучення {0} об’єктів

en: Delete objects
uk: Вилучити об’єкти

en: To delete
uk: Вилучити

en: From Relation
uk: Зі зв’язку

en: Click to close the dialog and remove the object from the relations
uk: Клацніть, щоб закрити діалог і вилучити об’єкт зі зв’язків

en: Click to close the dialog and to abort deleting the objects
uk: Клацніть, щоб закрити діалог і скасувати вилучення об’єктів

en: Filter
uk: Фільтр

en: Filter objects and hide/disable them.
uk: Відфільтрувати об’єкти і приховати/відключити їх.

en: Enable filter
uk: Увімкнути фільтр

en: Multikey: {0}
uk: Мультиключ: {0}

en: Hide filter
uk: Сховати фільтр

en: Hiding filter
uk: Приховування фільтру

en: Inverse filter
uk: Інвертувати фільтр

en: Filter mode
uk: Режим фільтра

en: Add
uk: Додати

en: Add filter.
uk: Додати фільтр.

en: Filter: Add
uk: Фільтр: Додати

en: Edit filter.
uk: Редагувати фільтр.

en: Filter: Edit
uk: Фільтр: Редагувати

en: Delete filter.
uk: Вилучити фільтр.

en: Filter: Delete
uk: Фільтр: Вилучити

en: Up
uk: Вгору

en: Move filter up.
uk: Перемістити фільтр вгору.

en: Filter: Move up
uk: Фільтр: Перемістити вгору

en: Down
uk: Вниз

en: Move filter down.
uk: Перемістити фільтр вниз.

en: Filter: Move down
uk: Фільтр: Перемістити вниз

en: Sort
uk: Впорядкувати

en: Sort filters.
uk: Впорядкування фільтрів.

en: Filter: Sort
uk: Фільтр: Впорядкуваання

en: Reverse
uk: У зворотному порядку

en: Reverse the filters order.
uk: Обернути порядок фільтрів.

en: Filter: Reverse
uk: Фільтр: Обернути порядок фільтрів

en: Filter Hidden: {0} Disabled: {1}
uk: Приховано фільтром: {0}, Вимкнено: {1}

[ctx: filter]
en: E
uk: Вкл.

[ctx: filter]
en: H
uk: Викл.

[ctx: filter]
en: Text
uk: Текст

[ctx: filter]
en: R
uk: Замін.

[ctx: filter]
en: A
uk: Дод.

[ctx: filter]
en: D
uk: Вилуч.

[ctx: filter]
en: F
uk: З

en: <h2>Filter active</h2>
uk: <h2>Фільтр активний</h2>

en: </p><p>Close the filter dialog to see all objects.<p></html>
uk: </p><p>Закрийте діалог фільтра, щоб побачити всі об’єкти.<p></html>

en: not in data set
uk: не в наборі даних

en: Node:
uk: Точка:

en: Way:
uk: Лінія:

en: Relation:
uk: Зв’язок:

en: deleted-on-server
uk: вилучено-на-сервері

en: modified
uk: змінено

en: filtered/hidden
uk: відфільтровано/приховано

en: filtered/disabled
uk: відфільтровано/відключено

en: has direction keys (reversed)
uk: має теґ напрямку (зарезервовано)

en: has direction keys
uk: має теґ напрямку

en: State:
uk: Стан:

en: Data Set:
uk: Набір даних:

en: Edited at:
uk: Змінено:

en: <new object>
uk: <новий_об’єкт>

en: Edited by:
uk: Змінив:

en: In changeset:
uk: В наборі змін:

en: Tags:
uk: Теґи:

en: Centroid:
uk: Центроїд:

en: Length: {0}
uk: Довжина: {0}

en: Average segment length: {0}
uk: Середня протяжність відрізків: {0}

en: Standard deviation: {0}
uk: Стандартне відхилення: {0}

en: Area: {0}
uk: Територія: {0}

en: {0} Member:  | {0} Members:
uk[0]: {0} Член:
uk[1]: {0} Члени:
uk[2]: {0} Членів:

en:  as "{0}"
uk:  як "{0}"

en: {0} Nodes:
uk: {0} Точок:

en: Bounding box:
uk: Габаритний прямокутник:

en: Bounding box (projected):
uk: Габаритний прямокутник (в проєкції):

en: Center of bounding box:
uk: Центр обмежувальної рамки:

en: Coordinates (projected):
uk: Координати (в проекції):

en: UTM Zone
uk: Зона UTM

en: Part of:
uk: Частина:

en: In conflict with:
uk: Конфліктує з:

en: Advanced object info
uk: Розширена інформація про об’єкт

en: map style
uk: стиль мапи

en: edit counts
uk: кількість правок

en: Styles for "{0}":
uk: Стилі для "{0}":

en: {0} style "{1}"
uk: Стиль {0} "{1}"

en: Display range: {0}
uk: Діапазон: {0}

en: Layer {0}
uk: Шар {0}

en: List of generated Styles:
uk: Перелік згенерованих Стилів:

en: The 2 selected objects have identical style caches.
uk: Два обраних об’єкти мають однакові кеші стилів.

en: The 2 selected objects have different style caches.
uk: Два обраних об’єкти мають різні кеші стилів

en: Warning: The 2 selected objects have equal, but not identical style caches.
uk: Попередження: Два обраних об’єкти ідентичні, але мають різні кеші стилів.

en: {0} user last edited the selection: | {0} users last edited the selection:
uk[0]: {0} участник останім редагував виділене:
uk[1]: {0} участники останімі редагували виділене:
uk[2]: {0} участників останімі редагували виділене:

en: Enter the coordinates for the new node.
uk: Введіть координати нової точки

en: You can separate longitude and latitude with space, comma or semicolon.
uk: Довготу і широту можна розділити пробілом, комою або крапкою з комою.

en: Use positive numbers or N, E characters to indicate North or East cardinal direction.
uk: Використовуйте позитивні числові значення або символи N, E для північної широти та східної довготи.

en: For South and West cardinal directions you can use either negative numbers or S, W characters.
uk: Для південної широти або східної довготи можна використовувати негативні значення або символи S, W.

en: Coordinate value can be in one of three formats:
uk: Координати можуть бути в одному з трьох форматів:

en: <i>degrees</i><tt>&deg;</tt>
uk: <i>градуси</i><tt>&deg;</tt>

en: <i>degrees</i><tt>&deg;</tt> <i>minutes</i><tt>&#39;</tt>
uk: <i>градуси</i><tt>&deg;</tt> <i>хвилини</i><tt>&#39;</tt>

en: <i>degrees</i><tt>&deg;</tt> <i>minutes</i><tt>&#39;</tt> <i>seconds</i><tt>&quot</tt>
uk: <i>градуси</i><tt>&deg;</tt> <i>хвилини</i><tt>&#39;</tt> <i>секунди</i><tt>&quot</tt>

en: Symbols <tt>&deg;</tt>, <tt>&#39;</tt>, <tt>&prime;</tt>, <tt>&quot;</tt>, <tt>&Prime;</tt> are optional.
uk: Символи <tt>&deg;</tt>, <tt>&#39;</tt>, <tt>&prime;</tt>, <tt>&quot;</tt>, <tt>&Prime;</tt> є не обов’язковими.

en: You can also use the syntax <tt>lat="..." lon="..."</tt> or <tt>lat=''...'' lon=''...''</tt>.
uk: Також можна використовувати синтвксис <tt>lat="..." lon="..."</tt> or <tt>lat=''...'' lon=''...''</tt>.

en: Some examples:
uk: Приклади:

en: Projected coordinates:
uk: Прямокутні координати:

en: Enter easting and northing (x and y) separated by space, comma or semicolon.
uk: Введіть відхилення на схід та північ (x та y), розділені пробілом, комою чи крапкою з комою.

en: Lat/Lon
uk: Шир/Дов

en: East/North
uk: Схід/Північ

en: Please enter a GPS coordinates
uk: Будь ласка, введіть координати GPS

en: Please enter a Easting and Northing
uk: Будь ласка, введіть відхилення на Схід та Північ

en: Toggle visibility of layer: {0}
uk: Показати/сховати шар: {0}

en: Open a list of all loaded layers.
uk: Відкрити список всіх завантажених шарів.

en: layer is currently visible (click to hide layer)
uk: шар є видимим (клацніть, щоб його сховати)

en: layer is currently hidden (click to show layer)
uk: шар є невидимим (клацніть, щоб його показати)

en: this layer is the active layer
uk: цей шар є активним

en: this layer is not currently active (click to activate)
uk: цей шар не є активним (клацніть, щоб його активувати)

en: scale follows native resolution of this layer
uk: масштаб відповідає роздільній здатності шару

en: scale follows native resolution of another layer (click to set this layer)
uk: масштаб відповідає роздільній здатності іншого шару (клацніть, щоб його активувати)

en: scale does not follow native resolution of any layer (click to set this layer)
uk: масштаб не відповідає природній розподільчій здатності жодного шару (натисніть щоб встановити цей шар)

en: this layer has no native resolution
uk: цей шар немає інформації про роздільну здатність

en: layer is without a user-defined offset
uk: шар без налаштування зсуву

en: (click to activate previous offset)
uk: (натисніть, щоб активувати попереднє зміщення)

en: layer has an offset of {0} (click to remove offset)
uk: шар має зміщення {0} (клацніть для його вилучення)

en: this layer can not have an offset
uk: цей шар не може мати зсуву

en: Information about layer
uk: Інформація про шар

en: Map paint preferences...
uk: Налаштування стилів…

en: Map Paint Styles
uk: Стилі

en: configure the map painting style
uk: налаштування стилю мапи

en: On/Off
uk: Вкл/Викл

en: Turn selected styles on or off
uk: Увімкнути/вимкнути виділений стиль

en: Move the selected entry one row down.
uk: Перемістити виділеній елемент на один рядок вниз.

en: Move the selected entry one row up.
uk: Перемістити виділений елемент на один рядок вгору.

en: Map Paint Styles: Move selected entry down
uk: Стилі: Перемістити виділений елемент на один рядок вниз

en: Map Paint Styles: Move selected entry up
uk: Стилі: Перемістити виділений елемент на один рядок вгору

en: Reload from file
uk: Перезавантажити із файлу

en: reload selected styles from file
uk: перезавантажити виділені стилі з файлу

en: Save as...
uk: Зберегти як…

en: Save a copy of this Style to file and add it to the list
uk: Зберегти копію цього стилю у файл та додати його у список

en: Map paint style file (*.mapcss, *.zip)
uk: Файли стилів показу мапи (*.mapcss, *.zip)

en: Map paint style file (*.xml, *.zip)
uk: Файли стилів показу мапи (*.xml, *.zip)

en: Reloading style sources
uk: Перезавантаження джерел стилів

en: Save style ''{0}'' as ''{1}''
uk: Зберегти стиль ''{0}'' як ''{1}''

en: view meta information, error log and source definition
uk: перегляд мета-інформації, журналу помилок та визначення джерел

en: Map Style info
uk: Інформація про стиль мапи

en: Source
uk: Джерело

en: Title:
uk: Назва:

en: Built-in Style, internal path:
uk: Вбудований стиль, внутрішній шлях:

en: Path:
uk: Тека:

en: Icon:
uk: Значок:

en: Background:
uk: Тло:

en: Style is currently active?
uk: Стиль є активним?

en: No
uk: Ні

en: Style settings
uk: Налаштування стилю

en: Customize the style
uk: Налаштувати стиль

en: Search menu items
uk: Пошук пунктів меню

en: Mini map
uk: Міні мапа

en: Displays a small map of the current edit location
uk: Прказує поточну ділянку на маленькій мапі

en: List of notes
uk: Прелік нотаток

en: Note filter
uk: Фільтр нотаток

en: Notes: {0}/{1}
uk: Нотатки: {0}/{1}

en: Comment
uk: Коментар

en: Add comment
uk: Додати коментар

en: Notes: Add comment
uk: Нотатки: Додати коментар

en: Comment on note
uk: Коментар нотатки

en: Add comment to note:
uk: Додати коментар до нотатки:

en: Close note
uk: Закрити нотатку

en: Notes: Close note
uk: Нотатки: Закрити нотатку

en: Close note with message:
uk: Закрити нотатку з повідомленням:

en: Create
uk: Створити

en: Notes: New note
uk: Нотатки: Створити нову нотатку

en: Reopen
uk: Перевідкрити

en: Reopen note
uk: Перевідкрити нотатку

en: Notes: Reopen note
uk: Нотатки: Перевідкрити нотатку

en: Reopen note with message:
uk: Перевідкрити нотатку з повідомленням:

en: Sort notes
uk: Сортувати нотатки

en: Notes: Sort notes
uk: Нотатки: Сортувати нотатки

en: Open in browser
uk: Відкрити в оглядачі

en: Open the note in an external browser
uk: Відкрити нотатку в оглядачі

en: Notes: Open note in browser
uk: Нотатки: Відкрити нотатку в оглядачі

en: Object type:
uk: Тип об’єкту:

[ctx: osm object types]
en: mixed
uk: мішаний

en: Choose the OSM object type
uk: Оберіть тип об’єкту OSM

en: Object ID:
uk: Ідентифікатор об’єкту:

en: Enter the ID of the object that should be downloaded
uk: Введіть ідентифікатор об’єкту, який потрібно завантажити з сервера

en: Object IDs can be separated by comma or space, for instance: {0}
uk: ID об’єктів повинні бути розділені комами або пробілами, наприклад: {0}

en: In mixed mode, specify objects like this: {0}<br/>({1} stands for <i>node</i>, {2} for <i>way</i>, and {3} for <i>relation</i>)
uk: У комбінованому режимі, зазначайте об’єкти так: {0}<br/>({1} означає <i>точку (node)</i>, {2} – <i>лінію (way)</i>, а {3} – <i>зв’язок (relation)</i>)

en: Ranges of object IDs are specified with a hyphen, for instance: {0}
uk: Діапазони ID об’єктів вказуються через дефіс, наприклад: {0}

en: Clipboard has more than {0} characters. Not auto-pasting.
    You may want to use Overpass instead.
uk: Буфер обміну містить більше ніж {0} символ(и).
    Можливо вам натомість краще скористатись Overpass.

en: Invalid ID list specified
    Cannot continue.
uk: Зазначено помилковий ID переліку
    Продовження неможливе.

en: Existing node
uk: Існуюча точка

en: Both nodes
uk: Обидві точки

en: New node
uk: Нова точка

en: Tags/Memberships
uk: Теґи/Членство

en: Unglue
uk: Відʼєднати

en: Where should the tags of the node be put?
uk: Куди перенести теґи точки?

en: Where should the memberships of this node be put?
uk: Куди перенести участь у звʼязках цієї точки?

en: Open a list of all relations.
uk: Відкрити список усіх зв’язків.

en: Relation list filter
uk: Фільтр переліку зв’язків

en: New
uk: Створити

en: Create a new relation
uk: Створити новий зв’язок

en: Relations: {0}/{1}
uk: Зв’язки: {0}/{1}

en: Relations: {0}
uk: Зв’язки: {0}

en: Search
uk: Пошук

en: Submit filter
uk: Додати фільтр

en: Filter string:
uk: Рядок фільтрування:

en: Search string:
uk: Рядок для пошуку:

en: Enter the search expression
uk: Введіть вираз для пошуку

en: select
uk: вибрати

en: add to selection
uk: додати до виділеного

en: remove from selection
uk: прибрати з виділеного

en: find in selection
uk: знайти у виділеному

en: case sensitive
uk: з врахуванням регістру

en: all objects
uk: усі об’єкти

en: Also include incomplete and deleted objects in search.
uk: Також включати в результати пошуку вилучені та неповні об’єкти.

en: add toolbar button
uk: додати на панель інструментів

en: Add a button with this search expression to the toolbar.
uk: Додає кнопку з пошуковим запитом на панель інструментів.

en: standard
uk: стандартний

en: regular expression
uk: регулярний вираз

en: MapCSS selector
uk: MapCSS-селектор

en: Results
uk: Результати

en: Search syntax
uk: Синтаксис пошуку

en: Invalid search expression
uk: Помилковий вираз для пошуку

en: Search by preset
uk: Шукати в заготовках

en: Search expression is not valid: 
    
     {0}
uk: Помилковий вираз для пошуку: 
    
     {0}

en: Hints
uk: Підказки

en: basics
uk: основне

en: ''Baker'' and ''Street'' in any key
uk: ''Baker'' та ''Street'' будь-де

en: ''Baker Street'' in any key
uk: ''Baker Street'' будь-де

en: ''valuefragment'' anywhere in ''key''
uk: ''valuefragment'' будь-де у ''key''

[ctx: search string example]
en: name:str matches name=Bakerstreet
uk: name:str збігається з name=Bakerstreet

en: ''valuefragment'' nowhere in ''key''
uk: ''valuefragment'' ніде у ''key''

en: matches if ''key'' exists
uk: збігається, якщо ''key'' існує

en: matches if ''key'' has a truthy value (''true'', ''yes'', ''1'', ''on'')
uk: збігається, коли ''key'' має істинне значення  (''true'', ''yes'', ''1'', ''on'')

en: ''key'' with exactly ''value''
uk: ''key'' з точним значенням ''value''

en: value of ''key'' matching the regular expression ''regexp''
uk: значення ''key'' збігається з регулярним виразом ''regexp''

en: ''key'' with any value
uk: ''key'' з будь-яким значенням

en: ''key'' with empty value
uk: ключ з порожнім значенням

en: ''value'' in any key
uk: ''value'' у будь-якому ключі

en: matches if ''key'' is greater than ''value'' (analogously, less than)
uk: виконується, якщо ''key'' більше ''value'' (аналогічно, якщо менше)

en: to quote operators.<br>Within quoted strings the <b>"</b> and <b>\</b> characters need to be escaped by a preceding <b>\</b> (e.g. <b>\"</b> and <b>\\</b>).
uk: для цитування операторів.<br>У рядках цитування <b>"</b> та <b>\</b> символи повинні бути екрановані за допомогою <b>\</b> (прикл. <b>\"</b> та <b>\\</b>).

en: combinators
uk: комбінатори

en: logical and (both expressions have to be satisfied)
uk: логічне «І» (обидва вирази повинні бути виконані)

en: logical or (at least one expression has to be satisfied)
uk: логічне «Або» (один з виразів повинен бути виконаний)

en: logical xor (one and only one expression has to be satisfied)
uk: логічний xor (має бути задоволений один і тільки один вираз)

en: logical not
uk: логічне «Ні»

en: use parenthesis to group expressions
uk: використовуйте дужки для групування виразів

en: objects
uk: об’єкти

en: all nodes
uk: всі точки

en: all ways
uk: всі лінії

en: all relations
uk: всі зв’язки

en: all closed ways
uk: всі замкнені лінії

en: object without useful tags
uk: об’єкт без корисних теґів

en: all objects that use the address preset
uk: всі об’єкти, які використовують заготовку Адреса

en: all objects that use any preset under the Geography/Nature group
uk: всі об’єкти, які використовують заготовки Географія/Природа

en: metadata
uk: метадані

en: objects changed by author
uk: об''єкти змінені автором

[ctx: search string example]
en: user:<i>OSM username</i> (objects with the author <i>OSM username</i>)
uk: user:<i>логін OSM</i> (об''єкти користувача <i>логін OSM</i>)

[ctx: search string example]
en: user:anonymous (objects without an assigned author)
uk: user:anonymous (об''єкти без авторів)

en: objects with given ID
uk: об’єкти із вказаними ID

[ctx: search string example]
en: id:0 (new objects)
uk: id:0 (нові об''єкти)

en: objects with given version
uk: об’єкти із вказаною версією

[ctx: search string example]
en: version:0 (objects without an assigned version)
uk: version:0 (об''єкти без версії)

en: objects with given changeset ID
uk: об’єкти із набору змін з вказаним ID

[ctx: search string example]
en: changeset:0 (objects without an assigned changeset)
uk: changeset:0 (об''єкти без наборів змін)

en: objects with last modification timestamp within range
uk: об’єкти із часом останньої модифікації із діапазону

en: properties
uk: властивості

en: ways with at least 20 nodes, or relations containing at least 20 nodes
uk: лінії як мінімум з 20 точок або зв’язки, що містять не менше 20 точок

en: nodes with at least 3 referring ways, or relations containing at least 3 ways
uk: точки, що входять до 3 або більше ліній, або зв’язки, що містять не менше 3 ліній

en: objects having 5 to 10 tags
uk: об’єкти, що мають від 5 до 10 теґів

en: relations with 2 members
uk: зв’язок з 2 членів

en: closed ways with an area of 100 m²
uk: полігон площею 100 м²

en: ways with a length of 200 m or more
uk: лінії довжиною 200 м та більше

en: state
uk: стан

en: all modified objects
uk: усі змінені об’єкти

en: all new objects
uk: усі нові об’єкти

en: all selected objects
uk: усі виділені об’єкти

en: all incomplete objects
uk: усі неповні об’єкти

en: all deleted objects (checkbox <b>{0}</b> must be enabled)
uk: всі вилучені обʼєкти (прапорець <b>{0}</b> повинен бути активним)

en: related objects
uk: пов’язані об’єкти

en: all children of objects matching the expression
uk: усі нащадки об’єктів, що задовольняють умовам

en: all parents of objects matching the expression
uk: усі пращури об’єктів, що задовольняють умовам

en: objects with given role in a relation
uk: об’єкти із зазначеною роллю у зв’язку

en: relation containing a member of role <i>stop</i>
uk: зв’язок, що містить членів з роллю <i>stop</i>

en: objects being part of a relation as role <i>stop</i>
uk: об’єкти, що є частиною зв’язку з роллю <i>stop</i>

en: n-th member of relation and/or n-th node of way
uk: n-ий член зв’язку та/або n-а точка лінії

en: every n-th member of relation and/or every n-th node of way
uk: кожний n-ий член зв’язку та/або кожна n-а точка лінії

en: view
uk: перегляд

en: objects in current view
uk: об’єкти у поточному виді

en: objects (and all its way nodes / relation members) in current view
uk: об’єкти (та всі їхні лінії, точки/члени зв’язків) у поточному виді

en: objects in downloaded area
uk: об’єкти у завантаженій ділянці

en: objects (and all its way nodes / relation members) in downloaded area
uk: об’єкти (та всі їхні лінії, точки/члени зв’язків) у завантаженій ділянці

en: location
uk: місце

en: {0} all objects having {1} as attribute are downloaded.
uk: {0} всі обʼєкти з параметрами {1} будуть завантажені.

en: {0} all object with the corresponding key/value pair located around Berlin. Note, the default value for radius is set to 1000m, but it can be changed in the generated query.
uk: {0} всі обʼєкти з відповідною парою ключ/значення, розташовані навколо Берліну. Зверніть увагу, типово радіус дорівнює 1000 м, але його можна змінити після створення запиту.

en: {0} all objects within the current selection that have {1} as attribute.
uk: {0} всі обʼєкти з поточної виділеної ділянки з параметрами {1}.

en: Selection
uk: Виділення

en: Open a selection list window.
uk: Відкрити вікно зі списком виділених об’єктів.

en: Zoom to selection
uk: Масштабувати до виділення

en: Zoom to selected element | Zoom to selected elements
uk[0]: Наблизитись до виділеного елемента
uk[1]: Наблизитись до виділених елементів
uk[2]: Наблизитись до виділених елементів

en: Sel.: Rel.:{0} / Ways:{1} / Nodes:{2}
uk: Вибр.: Зв’яз.:{0} / Ліній:{1} / Точок:{2}

en: Unselectable now
uk: Зараз не можна виділити

en: Always shown
uk: Завжди показувати

en: Dynamic
uk: Динамічно

en: Always hidden
uk: Завжди ховати

en: Toggle dynamic buttons
uk: Ввімкнути динамічні кнопки

en: Open preferences for this panel
uk: Відкрити налаштування для цієї панелі

en: Open help for this panel
uk: Показує довідку для цієї панелі

en: Undock the panel
uk: Відстикувати панелі

en: Close this panel. You can reopen it with the buttons in the left toolbar.
uk: Закрити цю панель. Ви можете відкрити її знову, використовуючи кнопки на лівій панелі.

en: Click to minimize/maximize the panel content
uk: Натисніть для згортання/розгортання панелі

en: Side buttons
uk: Динамічні кнопки

en: Authors
uk: Автори

en: Open a list of people working on the selected objects.
uk: Показати список людей, що працюють з виділеними об’єктами.

en: {0} Author | {0} Authors
uk[0]: {0} Автор
uk[1]: {0} Автори
uk[2]: {0} Авторів

en: Select objects submitted by this user
uk: Виділити об’єкти, надіслані цим учасником

en: User: objects submitted by selected user
uk: Автор: Обʼєкти надіслані виділеним автором

en: Launches a browser with information about the user
uk: Відкрити у оглядачі інформацію про учасника

en: User: Show info in browser
uk: Автор: Відкрити профіль в оглядачі

en: Only launching info browsers for the first {0} of {1} selected users
uk: Відкрити в оглядачі інформацію тільки про перших {0} з {1} виділених учасників

en: Author
uk: Автор

en: # Objects
uk: кіл-ть об’єктів

en: Validation Results
uk: Результати перевірки

en: Open the validation window.
uk: Відкрити вікно перевірки

en: Ignore for now
uk: Проігнорувати зараз

en: Ignore and remove from tree.
uk: Знехтувати та вилучити з дерева.

en: Fix
uk: Виправити

en: Fix the selected issue.
uk: Виправити виділені проблеми.

en: Ignore the selected issue next time.
uk: Не звертати уваги на виділені проблеми наступного разу.

en: Manage Ignore
uk: Виключення…

en: Manage the ignore list
uk: Керувати списком виключень

en: Lookup
uk: Пошук

en: Looks up the selected primitives in the error list.
uk: Знайти виділені примітиви в списку помилок.

en: Whole group
uk: Всю групу

en: Single elements
uk: Окремі елементи

en: Nothing
uk: Нічого

en: Ignore whole group or individual elements?
uk: Знехтувати всю групу чи окремі елементи?

en: Ignoring elements
uk: Знехтувані елементи

en: Fixing errors ...
uk: Виправлення помилок…

en: Fixing ({0}/{1}): ''{2}''
uk: Виправлення ({0}/{1}): ''{2}''

en: Updating map ...
uk: Оновлення мапи…

en: auto-fixed validator issues
uk: вади, які валідатор виправляє автоматично

en: Validator {0} List Management
uk: Валідатор. Керування списком {0}

en: Cannot understand the following type: {0}
uk: Неможливо зрозуміти наступне: {0}

en: Don''t ignore
uk: Не ігнорувати

en: {0}Should the validation be rerun?{1}
uk: {0}Чи слід перевірити ще раз?{1}

en: Ignored error filter changed
uk: Змінено фільтр помилок, що ігноруються

en: anonymous
uk: анонімний

en: Display the basic properties of the changeset
uk: Показати основні властивості набору змін

en: Display the tags of the changeset
uk: Показати теґи набору змін

en: Content
uk: Вміст

en: Display the objects created, updated, and deleted by the changeset
uk: Показати об’єкти, створені, оновлені і вилучені цим набором змін

en: Discussion
uk: Обговорення

en: Display the public discussion around this changeset
uk: Показати публічні обговорення цього набору змін

en: Close the dialog
uk: Закрити вікно

en: Query
uk: Отримати

en: Launch the dialog for querying changesets
uk: Відкрити вікно для отримання наборів змін

en: Remove from cache
uk: Вилучити з кешу

en: Remove the selected changesets from the local cache
uk: Вилучити вибрані набори змін з локального кешу

en: Close the selected changesets
uk: Закрити вибрані набори змін

en: Update changeset
uk: Оновити набір змін

en: Updates the selected changesets with current data from the OSM server
uk: Оновлення вибраних наборів змін поточними даними з сервера OSM

en: Download changeset content
uk: Завантажити з сервера вміст набору змін

en: Download the content of the selected changesets from the server
uk: Завантажити з сервера вміст виділених наборів змін

en: Download changed objects
uk: Завантажити змінені обʼєкти

en: Download the current version of the changed objects in the selected changesets
uk: Завантажити поточну версію змінених обʼєктів у вибраних наборах змін

en: My changesets
uk: Мої набори змін

en: Download my changesets from the OSM server (max. 100 changesets)
uk: Завантажити мої набори змін з сервера OSM (макс. 100 наборів змін)

en: <html>JOSM is currently running with an anonymous user. It cannot download<br>your changesets from the OSM server unless you enter your OSM user name<br>in the JOSM preferences.</html>
uk: <html>JOSM запущений від імені анонімного користувача. Він не може завантажити<br>ваші набори змін з сервера OSM, поки не введено ім’я користувача<br>в налаштуваннях JOSM.</html>

[ctx: changeset.upload-comment]
en: empty
uk: порожній

[ctx: changeset.state]
en: Open
uk: Відкритий

[ctx: changeset.state]
en: Closed
uk: Закритий

en: Status
uk: Стан

en: Created at
uk: Створено

en: Closed at
uk: Закрито

en: Changes
uk: Зміни

en: Discussions
uk: Обговорення

en: <html>The selected object is not available in the current<br>edit layer ''{0}''.</html> | <html>None of the selected objects is available in the current<br>edit layer ''{0}''.</html>
uk[0]: <html>Обраний об’єкт не доступний у поточному<br> редагованому шарі ''{0}''.</html>
uk[1]: <html>Жоден з виділених об’єктів не доступний у поточному<br>редагованому шарі ''{0}''.</html>
uk[2]: <html>Жоден з виділених об’єктів не доступний у поточному<br>редагованому шарі ''{0}''.</html>

en: Download objects
uk: Завантаження об’єктів

en: Download the current version of the selected objects
uk: Завантажити поточну версію виділених обʼєктів

en: Select in layer
uk: Виділити в шарі

en: Select the corresponding primitives in the current data layer
uk: Виберіть відповідні елементи в поточному шарі дані

en: Nothing to select
uk: Нема що вибирати

en: Zoom to in layer
uk: Масштабувати до поточного шару

en: Zoom to the corresponding objects in the current data layer
uk: Масштабувати до відповідних обʼєктів у поточному шарі

en: Nothing to zoom to
uk: Нема до чого масштабуватись

en: The content of this changeset is not downloaded yet.
uk: Зміст цього набору змін ще не завантажено.

en: Download now
uk: Завантажити зараз

en: Download the changeset content
uk: Завантажити вміст набору змін

en: Created
uk: Створено

en: Updated
uk: Оновлено

en: Deleted
uk: Вилучено

en: Name
uk: Назва

en: ID:
uk: Ідентифікатор:

en: Comment:
uk: Коментар:

en: Open/Closed:
uk: Відкрито/Закрито:

en: Created at:
uk: Створено в:

en: Closed at:
uk: Закрито:

en: Remove the changeset in the detail view panel from the local cache
uk: Вилучити з локального кешу набір правок, зазначений у панелі докладного вигляду

en: Update the changeset from the OSM server
uk: Оновлення набору змін з сервера OSM

en: View changeset
uk: Переглянути набір змін

en: Select the primitives in the content of this changeset in the current data layer
uk: Вибрати елементи у вмісті цього набору змін у поточному шарі даних

en: <html>None of the objects in the content of changeset {0} is available in the current<br>edit layer ''{1}''.</html>
uk: <html>Жоден з об’єктів набору змін {0} недоступний у поточному <br>шарі, що редагується ''{1}''.</html>

en: Zoom to the objects in the content of this changeset in the current data layer
uk: Масштабувати до відповідних об’єктів, що містяться в наборі змін у поточному шарі

en: Update changeset discussion
uk: Оновити обговорення набору змін

en: Update the changeset discussion from the OSM server
uk: Оновити обговорення набору змін з сервера OSM

en: Comment on changeset
uk: Коментар до набору змін

en: Add comment to changeset:
uk: Додати коментар до набору змін:

en: Date
uk: Дата

en: User
uk: Користувач

en: {0} [incomplete]
uk: {0} [неповний]

en: open
uk: відкритий

en: closed
uk: закритий

en: Download content
uk: Завантажити вміст

en: Download the changeset content from the OSM server
uk: Завантажити вміст набору змін з сервера OSM

en: Update content
uk: Оновити вміст

en: Update the changeset content from the OSM server
uk: Оновити вміст набору змін з сервера OSM

en: Changeset ID:
uk: Номер набору змін:

en: Enter a changeset id
uk: Введіть номер набору змін

en: Download the changeset with the specified id, including the changeset content
uk: Завантажити набір змін з вказаним номером, включаючи вміст набору змін

en: Select changesets owned by specific users
uk: Виберіть набори змін, що належать певним учасникам

en: Select changesets depending on whether they are open or closed
uk: Виберіть набори змін залежно від того, відкриті вони або закриті

en: Select changesets based on the date/time they have been created or closed
uk: Виберіть набори змін залежно від дати і часу, коли вони були створені або закриті

en: Select only changesets related to a specific bounding box
uk: Вибрати тільки набори змін, пов’язані з конкретним габаритним прямокутником

en: Cannot restrict the changeset query to a specific bounding box. The input is invalid.
uk: Неможливо обмежити запит на отримання набору змін в межах габаритного прямокутника. Введене помилкове значення.

en: <html>Please enter valid longitude/latitude values to restrict<br>the changeset query to a specific bounding box.</html>
uk: <html>Будь ласка, введіть правильні значення довготи/широти, щоб обмежити<br>отримання набору змін межами певного габаритного прямокутника.</html>

en: Invalid bounding box
uk: Помилковий габаритний прямокутник

en: Download my changesets only
uk: Завантажити тільки мої набори змін

en: <html>Select to restrict the query to your changesets only.<br>Unselect to include all changesets in the query.</html>
uk: <html>Позначте, щоб обмежитись тільки отриманням ваших наборів змін.<br>Зніміть позначку, щоб включити в запит всі набори змін.</html>

en: <html>Please select one the following <strong>standard queries</strong>.Select <strong>Download my changesets only</strong> if you only want to download changesets created by yourself.<br>Note that JOSM will download max. 100 changesets.</html>
uk: <html>Будь ласка, виберіть один з наступних <strong>стандартних запитів</strong>. Позначте <strong>Завантажити тільки мої набори</strong>, якщо ви бажаєте завантажити тільки набори змін, створені вами. Зверніть увагу, що JOSM може завантажити не більше 100 наборів змін.</html>

en: <html>Download the latest changesets</html>
uk: <html>Завантажити з сервера останні набори змін</html>

en: <html>Download my open changesets<br><em>Disabled. Please enter your OSM user name in the preferences first.</em></html>
uk: <html>Завантажити мої відкриті набори змін<br><em>Відключено. Будь ласка, вкажіть спочатку ваше ім’я учасника OSM в налаштуваннях.</em></html>

en: <html>Download my open changesets</html>
uk: <html>Завантажити мої відкриті набори змін</html>

en: <html>Download changesets in the current map view.<br><em>Disabled. There is currently no map view active.</em></html>
uk: <html>Завантажити набори змін для поточного виду мапи.<br><em>Відключено. На цей момент немає активного виду мапи.</em></html>

en: <html>Download changesets in the current map view</html>
uk: <html>Завантажити набори змін для поточного виду мапи</html>

en: Unexpected value for preference ''{0}'', got ''{1}''. Resetting to default query.
uk: Неочікуване значення ''{1}'' параметру налаштувань ''{0}''. Скидання до типового запиту.

en: Cannot create changeset query for open changesets of anonymous user
uk: Неможливо створити запит на відкриття набору змін для анонімного користувача

en: Basic
uk: Базовий

en: Download changesets using predefined queries
uk: Завантажити набори змін з використанням заданих запитів

en: From URL
uk: Із URL

en: Query changesets from a server URL
uk: Отримати набори змін з сервера за URL

en: Advanced
uk: Розширений

en: Use a custom changeset query
uk: Використовувати запит користувача для отримання набору змін

en: Query changesets
uk: Запит для отримання набору змін

en: Query and download changesets
uk: Запитати та завантажити з сервера набори змін

en: Please enter a valid changeset query URL first.
uk: Будь ласка, спершу введіть дійсний URL запиту набору змін.

en: Illegal changeset query URL
uk: Недійсний URL запиту для отримання набору змін

en: Close the dialog and abort querying of changesets
uk: Закрити діалог і припинити запит на отримання наборів змін

en: Please enter a date in the usual format for your locale.<br>Example: {0}<br>Example: {1}<br>Example: {2}<br>Example: {3}<br>
uk: Будь ласка, введіть дату в звичайному форматі для вашої мови.<br>Приклад: {0}<br>Приклад: {1}<br>Приклад: {2}<br>Приклад: {3}<br>

en: Query open changesets only
uk: Отримати тільки відкриті набори змін

en: Query closed changesets only
uk: Отримати тільки закриті набори змін

en: Query both open and closed changesets
uk: Отримати відкриті та закриті набори змін

en: Only changesets closed after the following date/time
uk: Тільки набори змін закриті після вказаної дати/часу

en: Only changesets closed after and created before a specific date/time
uk: Тільки набори змін закриті після і створені до вказаної дати/часу

en: Date:
uk: Дата:

en: Time:
uk: Час:

en: Closed after -
uk: Закрито після —

en: Date:
uk: Дата:

en: Created before -
uk: Створено до —

en: Cannot build changeset query with time based restrictions. Input is not valid.
uk: Неможливо створити запит на отримання набору змін на основі обмежень за часом. Введене невірне значення.

en: <html>Please enter valid date/time values to restrict<br>the query to a specific time range.</html>
uk: <html>Будь ласка, вкажіть правильні значення для дати/часу, щоб обмежити<br>запит зазначеними часовими межами.</html>

en: Invalid date/time values
uk: Помилкові значення дати/часу

en: Please enter a valid time in the usual format for your locale.<br>Example: {0}<br>Example: {1}<br>Example: {2}<br>Example: {3}<br>
uk: Будь ласка, введіть час у правильному форматі для вашої мови.<br>Приклад: {0}<br>Приклад: {1}<br>Приклад: {2}<br>Приклад: {3}<br>

en: The current value is not a valid user ID. Please enter an integer value > 0
uk: Поточне значення не є правильним ідентифікатором учасника. Будь ласка, введіть ціле значення > 0

en: Please enter an integer value > 0
uk: Будь ласка, введіть ціле число > 0

en: Please enter or paste an URL to retrieve changesets from the OSM API.
uk: Будь ласка, введіть або вставте URL, щоб отримати набори змін від OSM API.

en: Note that changeset queries are currently always submitted to ''{0}'', regardless of the host, port and path of the URL entered below.
uk: Зверніть увагу, що запити наборів змін у цей час завжди надсилаються до ''{0}'', незалежно від хосту, порту та шляху URL, введених нижче.

en: This changeset query URL is invalid
uk: Недійсний URL запиту отримання набору змін

en: Only changesets owned by the user with the following user ID
uk: Тільки набори змін учасника з ідентифікатором

en: Only changesets owned by the user with the following user name
uk: Тільки набори змін учасника з іменем

en: User ID:
uk: Ід. учасника:

en: User name:
uk: Ім’я користувача:

en: Only changesets owned by myself (disabled. JOSM is currently run by an anonymous user)
uk: Тільки мої набори змін (відключено. JOSM зараз працює під анонімним користувачем)

en: Only changesets owned by myself
uk: Тільки мої набори змін

en: Cannot restrict changeset query to the current user because the current user is anonymous
uk: Неможливо обмежити отримання наборів змін змінами поточного користувача, оскільки він є анонімним

en: Current value ''{0}'' for user ID is not valid
uk: Поточне значення ''{0}'' для ідентифікатора учасника недійсне

en: Cannot restrict the changeset query to the user name ''{0}''
uk: Неможливо обмежити отримання наборів змін змінами для учасника з іменем — ''{0}''

en: Please enter a valid user ID
uk: Будь ласка, введіть дійсний ідентифікатор учасника

en: Invalid user ID
uk: Недійсний ідентифікатор учасника

en: Please enter a non-empty user name
uk: Будь ласка, введіть непорожнє ім’я учасника

en: Invalid user name
uk: Неправильне ім’я учасника

en: Activate
uk: Активувати

en: Activate the selected layer
uk: Активувати вибраний шар

en: Activate layer
uk: Активувати шар

en: Cycle layer down
uk: Гортати шари вниз

en: Cycle through data layers in a downward direction
uk: Перемикання між шарами даних зверху вниз

en: Cycle through visible layers.
uk: Перемикатись між видимими шарами.

en: Cycle layers
uk: Гортати шари

en: Cycle layer up
uk: Гортати шари вверх

en: Cycle through data layers in an upward direction
uk: Перемикатись між шарами  даних знизу вверх

en: Delete the selected layers.
uk: Вилучити вибрані шари.

en: Duplicate this layer
uk: Дублювати шар

en: Copy of {0}
uk: Копія {0}

en: Copy {1} of {0}
uk: Копія {1} з {0}

en: Change visibility.
uk: Змінити видимість.

en: Show layer
uk: Показати шар

en: Adjust opacity of the layer.
uk: Налаштування рівня непрозрості шару.

en: Double click to reset.
uk: Подвійне клацання для скидання

en: Opacity
uk: Непрозорість

en: Adjust gamma value.
uk: Підлаштувати гамму.

en: Gamma
uk: Контрастність

[ctx: image sharpness]
en: blurred
uk: розмитий

[ctx: image sharpness]
en: normal
uk: звичайний

[ctx: image sharpness]
en: sharp
uk: читкіше

en: Adjust sharpness/blur value.
uk: Підлаштувати різкість.

en: Sharpness
uk: Різкість

[ctx: image colorfulness]
en: less
uk: менше

[ctx: image colorfulness]
en: normal
uk: звичайно

[ctx: image colorfulness]
en: more
uk: більше

en: Adjust colorfulness.
uk: Підлаштувати барвистість

en: Colorfulness
uk: Барвистість

en: Color
uk: Колір

en: Merge
uk: Об’єднати

en: Merge this layer into another layer
uk: Об’єднати цей шар з іншим шаром

en: Merge GPX layers
uk: Об’єднати шари GPX

en: Please select the order of the selected layers:<br>Tracks will be cut, when timestamps of higher layers are overlapping.
uk: Будь ласка, оберіть порядок виділених шарів:<br>Трек буде обрізаний, по часових мітках найвищого шару.

en: Connect overlapping tracks on cuts
uk: З’єднати треки, що перекриваються, під час обрізки

en: Move layer up
uk: Перемістити шар вгору

en: Move layer down
uk: Перемістити шар вниз

en: This will change the target layer to "{0}".<br>Would you like to continue?
uk: В результаті цільовим шаром стане "{0}".<br>Продовжувати?

en: GPX layer
uk: Шар GPX

en: Length
uk: Довжина

en: Segments
uk: Сегменти

en: {0} (target layer)
uk: {0} (цільовий шар)

en: Move the selected layer one row down.
uk: Перемістити вибраний шар на один рядок вниз.

en: Move the selected layer one row up.
uk: Перемістити виділений шар на один рядок вгору.

en: Show/hide
uk: Показати/приховати

en: Toggle visible state of the selected layer.
uk: Показати/приховати виділений шар.

en: Show/hide layer
uk: Показати/сховати шар

en: Copy all Keys/Values
uk: Копіювати всі Ключі/Значення

en: Copy the key and value of all the tags to clipboard
uk: Копіювання ключів та значень всіх теґів до буферу обміну

en: Copy Tags
uk: Копіювати теґи

en: Copy the key and value of the selected tags to clipboard
uk: Копіює ключ та значення виділених теґів до буферу обміну

en: Copy selected {0} Key/Value | Copy selected {0} Keys/Values
uk[0]: Копіювати {0} виділений - ключ/значення
uk[1]: Копіювати {0} виділених - ключа/значення
uk[2]: Копіювати {0} виділених - ключів/значень

en: Copy Value
uk: Копіювати значення

en: Copy the value of the selected tag to clipboard
uk: Копіювання значення виділеного теґу у буфер обміну

en: Launch browser with wiki help for selected object
uk: Запустити оглядач для огляду довідки по виділеному об’єкту

en: Go to OSM wiki for relation help
uk: Перейти на Вікі OSM для отримання довідки

en: Go to OSM wiki for tag help
uk: Опис теґа в ОСМ-Вікі

en: Discardable key: selection Foreground
uk: Застарілий теґ: виділення Foreground

en: Discardable key: foreground
uk: Застарілий теґ: foreground

en: Discardable key: selection Background
uk: Застарілий теґ: виділення Background

en: Discardable key: background
uk: Застарілий теґ: background

en: {0} different | {0} different
uk[0]: {0} різний
uk[1]: {0} різних
uk[2]: {0} різних

en: , {0} unset | , {0} unset
uk[0]: , {0} не встановлений
uk[1]: , {0} не встановлено
uk[2]: , {0} не встановлено

en: Select objects for which to change tags.
uk: Виділіть об’єкти для яких потрібно змінити теґи.

en: Tags for selected objects.
uk: Теґи виділених об’єктів.

en: Member Of
uk: Член групи

en: Position
uk: Розташування

en: Go to Taginfo ({0})
uk: Подивитись на Taginfo ({0})

en: Tag filter
uk: Фільтр теґів

en: Objects: {2} / Tags: {0} / Memberships: {1}
uk: Об’єкти: {2} / Теґи: {0} / Члени: {1}

en: Tags: {0} / Memberships: {1}
uk: Теґи: {0} / Членство: {1}

en: Delete the selected key in all objects
uk: Вилучити обраний ключ зі всіх об’єктів

en: Delete Tags
uk: Вилучити теґи

en: Change relation
uk: Змінити зв’язок

en: Delete from relation
uk: Вилучити зі зв’язку

en: Really delete selection from relation {0}?
uk: Ви дійсно бажаєте вилучити цей елемент зі зв’язку {0}?

en: Add a new key/value pair to all objects
uk: Додати нову пару ключ/значення до всіх об’єктів

en: Add Tag
uk: Додати теґ

en: Edit the value of the selected key for all objects
uk: Правити значення обраного ключа для всіх об’єктів

en: Edit Tags
uk: Редагувати теґи

en: Paste Value
uk: Вставити значення

en: Paste the value of the selected tag from clipboard
uk: Вставити значення вибраного теґу із буферу обміну

en: Search Key/Value/Type
uk: Шукати Ключ/Значення/Тип

en: Search with the key and value of the selected tag, restrict to type (i.e., node/way/relation)
uk: Шукати ключ і значення вибраного теґу, обмежених типом (тобто, node/way/relation)

en: Search Key/Value
uk: Шукати Ключ/Значення

en: Search with the key and value of the selected tag
uk: Шукати ключ і значення вибраного теґу

en: Change role for {0} in relation {1}
uk: Змінити роль для {0} у зв’язку {1}

en: Data selection has changed since the dialog was opened
uk: Виділені дані були змінені з моменту відкриття діалогу

en: Apply tag change to old selection?
uk: Застосувати зміни теґів до старого виділення?

en: Overwrite tag
uk: Перезаписати теґ

en: Change value? | Change values?
uk[0]: Змінити значення?
uk[1]: Змінити значення?
uk[2]: Змінити значення?

en: This will change {0} object. | This will change up to {0} objects.
uk[0]: Це змінить {0} об’єкт.
uk[1]: Це змінить {0} об’єкти.
uk[2]: Це змінить {0} об’єктів.

en: An empty value deletes the tag.
uk: Пусте значення вилучає теґ

en: You changed the key from ''{0}'' to ''{1}''.
uk: Ви змінили ключ з ''{0}'' на ''{1}''.

en: The new key is already used, overwrite values?
uk: Новий ключ вже використовується, перезаписати значення?

en: Change properties of up to {0} object | Change properties of up to {0} objects
uk[0]: Зміна властивостей {0} об’єкта
uk[1]: Зміна властивостей {0} об’єктів
uk[2]: Зміна властивостей {0} об’єктів

en: Use English language for tag by default
uk: Для теґів типово використовувати англійську

en: Add tag
uk: Додати теґ

en: This will change up to {0} object. | This will change up to {0} objects.
uk[0]: Це змінить до {0} об’єкта.
uk[1]: Це змінить до {0} об’єктів.
uk[2]: Це змінить до {0} об’єктів.

en: Please select a key
uk: Будь ласка, оберіть ключ

en: Set number of recently added tags
uk: Встановити кількість нещодавно доданих теґів

en: Remember last used tags after a restart
uk: Запам’ятати останні теґи після перезавантаження

en: Recent tags with existing key
uk: Останні теґи з існуючим ключем

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Hide
uk: Прихована

en: Refresh recent tags list after applying tag
uk: Оновити перелік останніх теґів після застосування теґу

en: No refresh
uk: Не оновлювати

en: Refresh tag status only (enabled / disabled)
uk: Оновити тільки стан теґів (вкл/викл)

en: Refresh tag status and list of recently added tags
uk: Оновити стан теґів та перелік останніх доданиї теґів

en: to apply first suggestion
uk: для застосування першої пропозиції

en: to add without closing the dialog
uk: для додавання без закриття діалогу

en: to add first suggestion without closing the dialog
uk: для додавання першої пропозиції без закриття діалогу

en: Please enter the number of recently added tags to display
uk: Введіть, будь ласка, кількість нещодавно доданих теґів для показу

en: Please enter integer number between 0 and {0}
uk: Будь ласка, вкажіть ціле число від 0 до {0}

en: Recently added tags
uk: Нещодавно додані теґи

en: Choose recent tag {0}
uk: Вибрати останній теґ {0}

en: Use this tag again
uk: Використати цей теґ знову

en: Apply recent tag {0}
uk: Застосувати останній теґ {0}

en: The key ''{0}'' is already used
uk: Ключ ''{0}'' вже використовується

en: Ignore key ''{0}''
uk: Знехтувати ключем ''{0}''

en: Ignore tag ''{0}''
uk: Знехтувати теґом ''{0}''

en: Edit ignore list
uk: Редагувати список виключень

en: You changed the value of ''{0}'': {1}
uk: Ви змінили значення ''{0}'': {1}

en: Overwrite?
uk: Перезаписати?

en: Go to Taginfo
uk: Перейти на Taginfo

en: Go to OSM Tag History
uk: Перейти до OSM Tag History

en: Edit the relation the currently selected relation member refers to
uk: Редагувати зв’язок, якому належить виділений член

en: Download all child relations (recursively)
uk: Завантажити усіх нащадків зв’язків (рекурсивно)

en: Download All Children
uk: Звантаження усіх нащадків

en: Download selected relations
uk: Завантажити виділені зв’язки

en: Download Selected Children
uk: Завантажити виділених нащадків

en: Conflict in data | Conflicts in data
uk[0]: Конфлікт в даних
uk[1]: Конфлікти в даних
uk[2]: Конфліктів у даних

en: Download relation members
uk: Завантажити членів зв’язку

en: <html>The child relation<br>{0}<br>is deleted on the server. It cannot be loaded</html>
uk: <html>Підпорядкований зв’язок <br>{0}<br> вилучений на сервері. Його не можливо завантажити</html>

en: Relation is deleted
uk: Зв’язок вилучено

en: Ignoring exception because task was canceled. Exception: {0}
uk: Нехтування помилкою, завдання було скасоване. Помилка: {0}

en: Downloading {0} incomplete object | Downloading {0} incomplete objects
uk[0]: Завантаження {0} неповного об’єкту
uk[1]: Завантаження {0} неповних об’єктів
uk[2]: Завантаження {0} неповних об’єктів

en: Downloading {0} incomplete child of relation ''{1}'' | Downloading {0} incomplete children of relation ''{1}''
uk[0]: Завантажується {0} неповний нащадок зв’язку ''{1}''
uk[1]: Завантажуються {0} неповних нащадка зв’язку ''{1}''
uk[2]: Завантажуються {0} неповних нащадків зв’язку ''{1}''

en: Downloading {0} incomplete child of {1} parent relations | Downloading {0} incomplete children of {1} parent relations
uk[0]: Завантаження {0} неповного нащадка {1} батьківських зв’язків
uk[1]: Завантаження {0} неповних нащадків {1} батьківських зв’язків
uk[2]: Завантаження {0} неповних нащадків {1} батьківських зв’язків

en: Download relations
uk: Завантаження зв’язків

en: Tags and Members
uk: Теґи та члени

en: Parent Relations
uk: Батьківські зв’язки

en: Child Relations
uk: Підпорядковані зв’язки

en: Enter a role and apply it to the selected relation members
uk: Ввести роль та застосувати її до виділених членів зв’язку

en: Apply Role:
uk: Застосувати роль:

en: New relation
uk: Новий зв’язок

en: Focus Relation Editor with relation ''{0}'' in layer ''{1}''
uk: Сфокусувати редактор зв’язків на зв’язку ''{0}'' у шарі ''{1}''

en: <html>There is at least one member in this relation referring<br>to the relation itself.<br>This creates circular dependencies and is discouraged.<br>How do you want to proceed with circular dependencies?</html>
uk: <html>Існує принаймні один член цього зв’язку,<br>що посилається сам на себе.<br>Це створює циклічну залежність і не рекомендується.<br>Що робити із циклічними залежностями?</html>

en: Remove them, clean up relation
uk: Вилучити їх із зв’язку

en: Ignore them, leave relation as is
uk: Знехтувати, залишити зв’язок як є

en: Sorry, shortcut "{0}" can not be enabled in Relation editor dialog
uk: Вибачте, комбінація клавіш "{0}" на може бути використана в діалозі редактора зв’язків

en: <html>This relation already has one or more members referring to<br>the object ''{0}''<br><br>Do you really want to add another relation member?</html>
uk: <html>Цей зв’язок вже містить один чи більше членів, які посилаються на<br>об’єкт ''{0}''<br><br>Ви дійсно хочете додати ще один член до зв’язку?</html>

en: Multiple members referring to same object.
uk: Кілька членів посилаються на один об’єкт

en: <html>You are trying to add a relation to itself.<br><br>This generates a circular dependency of parent/child elements and is therefore discouraged.<br>Skipping relation ''{0}''.</html>
uk: <html>Ви намагаєтесь додати зв’язок сам в себе.<br><br>Це призводить до циклічних залежностей з батьківських елементів та їх нащадків, що не рекомендується.<br>Пропускаємо зв’язок ''{0}''.</html>

en: <html>You are trying to add a child relation which refers to the parent relation.<br><br>This generates a circular dependency of parent/child elements and is therefore discouraged.<br>Skipping relation ''{0}''.<br>Relations that would generate the circular dependency:<br>{1}</html>
uk: <html>Ви намагаєтесь додати зв’язок-нащадок, що посилається на батьківський зв’язок.<br><br>Це призводить до циклічних залежностей з батьківських елементів та їх нащадків, що не рекомендується.<br>Пропускаємо зв’язок ''{0}''.<br>Зв’язки що можуть призводити до утворення циклічних залежностей:<br>{1}</html>

en: Select previous Gap
uk: Вибрати попередній розрив

en: Select the previous relation member which gives rise to a gap
uk: Виділити першого члена зв’язку, який спричиняє розрив

en: Select next Gap
uk: Вибрати наступний розрив

en: Select the next relation member which gives rise to a gap
uk: Виділити наступного члена зв’язку, який спричиняє розрив

en: Zoom to Gap
uk: Масштабувати до розриву

en: Zoom to the gap in the way sequence
uk: Масштабувати до розриву у послідовності лінії

en: Refers to
uk: Посилається на

en: Cannot add {0} since it is not part of dataset
uk: Не можливо додати {0} – не є частиною набору даних

en: including immediate children of parent relations
uk: в тому числі безпосередні нащадки батьківських зв’язків

en: Load parent relations
uk: Завантажити батьківські зв’язки

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Edit the currently selected relation
uk: Правити поточний зв’язок

en: Apply Changes
uk: Застосувати зміни

en: Create new relation in layer ''{0}''
uk: Створити новий зв’язок у шарі ''{0}''

en: Edit new relation in layer ''{0}''
uk: Правити новий зв’язок у шарі ''{0}''

en: Edit relation #{0} in layer ''{1}''
uk: Створити зв’язок #{0} у шарі ''{1}''

en: Load relation
uk: Завантажити зв’язок

en: Add all objects selected in the current dataset after the last selected member
uk: Додати усі виділені у поточному наборі даних об’єкти після останнього виділеного члена

en: Add all objects selected in the current dataset before the first member
uk: Додати усі виділені у поточному наборі даних об’єкти перед першим членом

en: Add all objects selected in the current dataset before the first selected member
uk: Додати усі виділені у поточному наборі даних об’єкти перед першим виділеним членом

en: Apply the current updates
uk: Застосувати поточні оновлення

en: Cancel the updates and close the dialog
uk: Скасувати оновлення та закрити діалог

en: Yes, save the changes and close
uk: Так, зберегти зміни та закрити

en: Click to save the changes and close this relation editor
uk: Натисніть, щоб зберегти зміни та закрити редактор зв’язків

en: No, discard the changes and close
uk: Ні, відкинути зміни та закрити

en: Click to discard the changes and close this relation editor
uk: Натисніть, щоб відкинути зміни та закрити редактор зв’язків

en: Cancel, continue editing
uk: Скасувати, продовжити редагування

en: Click to return to the relation editor and to resume relation editing
uk: Клацніть, щоб повернутися до редактора зв’язків та продовжити редагування

en: <html>The relation has been changed.<br><br>Do you want to save your changes?</html>
uk: <html>Зв’язок був змінений.<br><br>Чи бажаєте зберегти зміни?</html>

en: Unsaved changes
uk: Не збережені зміни

en: Delete the currently edited relation
uk: Вилучити зв’язок, що редагується

en: Relation Editor: Download Members
uk: Редактор зв’язків: Завантажити членів

en: Download all incomplete members
uk: Завантажити усіх неповних членів

en: Download selected incomplete members
uk: Завантажити виділених неповних членів

en: Relation Editor: Move Down
uk: Редактор зв’язків: Опустити

en: Move the currently selected members down
uk: Перемістити обраних членів вниз

en: Relation Editor: Move Up
uk: Редактор зв’язків: Підняти

en: Move the currently selected members up
uk: Перемістити обраних членів вгору

en: Apply the updates and close the dialog
uk: Застосувати оновлення і закрити діалог

en: Relation Editor: Refresh
uk: Редактор звʼязків: Оновити

en: Refresh relation from data layer
uk: Оновити звʼязок із шару даних

en: Refresh
uk: Оновити

en: Yes, discard changes and reload
uk: Так, відкинути зміни та перезавантажити дані

en: Click to discard the changes and reload data from layer
uk: Натисніть, щоб відкинути зміни та перезавантажити дані з шару

en: <html>You have unsaved changes in this editor window.<br><br>Do you want to discard these changes and reload data from layer?</html>
uk: <html>Ви маєте не збрежені зміни в цьому вікні редактора.<br><br>Бажаєте відкинути їх та перезавантажити дані з шару?</html>

en: Click to close window
uk: Натисніть, щоб закрити вікно

en: No, continue editing
uk: Ні, продовжити редагування

en: <html>Relation has been deleted outside editor.<br><br>Do you want to close this window?</html>
uk: <html>Звʼязок було вилучено за межами редактора.<br><br>Бажаєте закрити вікно?</html>

en: Deleted relation
uk: Вилучений звʼязок

en: Relation Editor: Remove
uk: Редактор зв’язків: Вилучити

en: Remove the currently selected members from this relation
uk: Вилучити виділених членів зі зв’язку

en: Remove all members referring to one of the selected objects
uk: Вилучити усіх членів, що посилаються на один із виділених об’єктів

en: Reverse the order of the relation members
uk: Змінити порядок членів зв’язку на протилежний

en: Yes, create a conflict and close
uk: Так, створити конфлікт і закрити

en: Click to create a conflict and close this relation editor
uk: Натисніть, щоб створити конфлікт і закрити редактор зв’язків

en: <html>This relation has been changed outside of the editor.<br>You cannot apply your changes and continue editing.<br><br>Do you want to create a conflict and close the editor?</html>
uk: <html>Цей зв’язок було змінено поза межами редактора<br>Ви не можете зберегти свої зміни та продовжити редагування.<br><br>Бажаєте позначити як конфлікт та закрити редактор?</html>

en: <html>Layer ''{0}'' already has a conflict for object<br>''{1}''.<br>Please resolve this conflict first, then try again.</html>
uk: <html>В шарі ''{0}'' вже є конфлікт для об’єкта <br>''{1}''.<br>Будь ласка, спочатку розв’яжіть цей конфлікт, а потім спробуйте знову..</html>

en: Select the currently edited relation
uk: Виділити звʼязок, що редагується

en: Select objects for selected relation members
uk: Виділити об’єкти для виділених членів зв’язку

en: Select relation members which refer to objects in the current selection
uk: Виділити членів зв’язку, які посилаються на об’єкти у поточному виділенні

en: Sets a role for the selected members
uk: Встановити роль для виділених членів

en: Apply Role
uk: Застосувати роль

en: You are setting an empty role on {0} object. | You are setting an empty role on {0} objects.
uk[0]: Ви встановили порожню роль для {0} об’єкта.
uk[1]: Ви встановили порожню роль для {0} об’єктів.
uk[2]: Ви встановили порожню роль для {0} об’єктів.

en: This is equal to deleting the roles of these objects.
uk: Це рівносильно вилученню ролей для цих об’єктів.

en: Do you really want to apply the new role?
uk: Ви дійсно бажаєте застосувати нову роль?

en: Yes, apply it
uk: Так, застосовувати

en: No, do not apply
uk: Ні, не застосовувати

en: Confirm empty role
uk: Підтвердити порожню роль

en: Relation Editor: Sort
uk: Редактор зв’язків: Сортування

en: Sort the relation members
uk: Впорядкувати членів зв’язку

en: Sort below
uk: Впорядкувати нижче

en: Sort the selected relation members and all members below
uk: Впорядкувати членів виділеного зв’язку і всіх членів розташованих нижче

en: way is connected
uk: лінія з’єднана

en: way is connected but has a wrong oneway direction
uk: лінія є приєднаною, але вона помилковий напрямок одностороннього руху

en: way is connected to previous relation member
uk: лінія з’єднана з попереднім членом зв’язку

en: way is connected to previous relation member but has a wrong oneway direction
uk: лінія є приєднаною до попереднього члена зв''язку, але вона має помилковий напрямок одностороннього руху

en: way is connected to next relation member
uk: лінія з’єднана з наступним членом зв’язку

en: way is connected to next relation member but has a wrong oneway direction
uk: лінія є приєднаною до наступного члена зв''язку, але вона має помилковий напрямок одностороннього руху

en: way is not connected to previous or next relation member
uk: лінія не з’єднана ні з попереднім, ні з наступним членом зв’язку

en: Test: {0}
uk: Перевірка: {0}

en: Different tests
uk: Різноманітні перевірки

en: Wrong number of arguments for bookmark
uk: Помилкова кількість аргументів для закладки

en: Home location
uk: Домівка

en: Error reading bookmark entry: %s
uk: Помилка читання закладки: %s

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: <html>There is currently no download area selected.</html>
uk: <html>Нині не обрана ділянка для завантаження з сервера.</html>

en: <html><strong>Current download area</strong> (minlon, minlat, maxlon, maxlat): </html>
uk: <html><strong>Поточна ділянка для завантаження з сервера</strong> (мін.дов, мін.шир, макс.дов, макс.шир): </html>

en: Create bookmark
uk: Створити закладку

en: Add a bookmark for the currently selected download area
uk: Додати закладку для завантаження вибраної ділянки

en: Currently, there is no download area selected. Please select an area first.
uk: Тепер немає жодної вибраної ділянки для завантаження. Будь ласка, виберіть ділянку.

en: Please enter a name for the bookmarked download area.
uk: Будь ласка, введіть ім’я закладки для ділянки.

en: Name of location
uk: Назва місцевості

en: Remove the currently selected bookmarks
uk: Вилучити вибрані закладки

en: Rename the currently selected bookmark
uk: Перейменувати вибрану закладку

en: Download bookmarks for my {0} last changesets
uk: Заватажити закладки для {0} останніх наборів змін

en: min lat
uk: мін. шир.

en: min lon
uk: мін. довг.

en: max lat
uk: макс. шир.

en: max lon
uk: макс. довг.

en: Copy bounds
uk: Копіювати межі

en: Clear textarea
uk: Очистити поле тексту

en: URL from www.openstreetmap.org (you can paste an URL here to download the area)
uk: Адреса з www.openstreetmap.org (ви можете вставити URL сюди для завантаження ділянки)

en: Bounding Box
uk: Габаритний прямокутник

en: The string ''{0}'' is not a valid double value.
uk: Рядок ''{0}'' не є правильним значенням.

en: Value for latitude in range [-90,90] required.
uk: Значення широти має бути в межах [-90,90].

en: Value for longitude in range [-180,180] required.
uk: Значення довготи має бути в межах [-180,180].

en: Open this dialog on startup
uk: Відкривати це вікно під час запуску

en: <html>Autostart ''Download from OSM'' dialog every time JOSM is started.<br>You can open it manually from File menu or toolbar.</html>
uk: <html>Відкривати вікно ''Завантажити з OSM'' щоразу під час запуску JOSM.<br>Ви можете відкрити його вручну через меню Файл або з панелі інструментів.</html>

en: Use left click&drag to select area, arrows or right mouse button to scroll map, wheel or +/- to zoom.
uk: Для виділення ділянки клацніть лівою кнопкою миші та розтягніть прямокутник, для пересування мапи використовуйте клавіші керування курсором або натисніть праву кнопку миші, для масштабування скористайтесь коліщатком миші чи клавішами +/-.

en: Click to close the dialog and to abort downloading
uk: Натисніть, щоб закрити діалог та припинити завантаження

en: Click to download the currently selected area
uk: Клацніть, щоб завантажити виділену ділянку

en: Click to download the currently selected area into a new data layer
uk: Клацніть, щоб завантажити виділену ділянку до нового шару даних

en: Download referrers (parent relations)
uk: Завантаження пов’язаних членів (батьківські зв’язки)

en: Download object
uk: Завантажити об’єкт

en: Start downloading
uk: Почати завантаження

en: Select if the referrers of the object should be downloaded as well, i.e.,parent relations and for nodes, additionally, parent ways
uk: Виберіть, якщо джерела об’єкта також повинні бути завантажені, наприклад, батьківські зв’язки, а для точок, крім того, батьківські лінії

en: Select if the members of a relation should be downloaded as well
uk: Виберіть, якщо члени зв’язку повинні також бути завантажені

en: Download referrers (parent relations and ways)
uk: Завантаження пов’язаних членів (батьківські зв’язки та лінії)

en: Download from OSM
uk: Завантажити з OSM

en: Data Sources and Types:
uk: Джерела і типи даних:

en: Please select a download area first.
uk: Будь ласка, виберіть спочатку ділянку для завантаження

en: The slippy map no longer shows the selected download bounds. Continue?
uk: На рухомій мапі більше не показуватимуться межі завантаження. Продовжувати?

en: Please select at least one download source.
uk: Будь ласка, оберіть принаймні одне джерело для завантаження.

en: No area selected yet
uk: Ділянку досі не вибрано

en: Download area too large; will probably be rejected by server
uk: Ділянка для завантаження надто велика; можлива відмова від сервера

en: Download area ok, size probably acceptable to server
uk: Розмір ділянки для завантаження прийнятний для сервера

en: OpenStreetMap data
uk: Дані OpenStreetMap

en: Select to download OSM data in the selected download area.
uk: Позначте, щоб завантажити з сервера OSM дані для виділеної ділянки

en: Raw GPS data
uk: Дані GPS

en: Select to download GPS traces in the selected download area.
uk: Позначте, щоб завантажити з сервера GPS-треки для виділеної ділянки

en: Select to download notes in the selected download area.
uk: Позначте для завантаження нотаток з виділеної ділянки.

en: Download from Overpass API
uk: Завантажити з Overpass API

en: Place your Overpass query below or generate one using the query wizard
uk: Вставте текст вашого запиту Overpass або створіть його скориставшись майстром запитів

en: Your saved queries:
uk: Ваші збережені запити:

en: Show/hide Overpass snippet list
uk: Показати/приховати перелік фрагментів запитів Overpass

en: Overpass query:
uk: Запит Overpass:

en: You entered an empty query. Do you want to download all data in this area instead?
uk: Ви не створили запит. Завантажити всі дані для цього місця, натомість?

en: Download all data?
uk: Завантажити всі дані?

en: Add new snippet
uk: Додати новий фрагмент

en: Delete selected snippet
uk: Вилучити виділений фрагмент

en: Edit selected snippet
uk: Редагувати виділений фрагмент

en: Overpass Query Wizard
uk: Майстер запитів Overpass

en: Build query
uk: Створити запит

en: Build query and execute
uk: Створити та надіслати запит

en: The Overpass wizard could not parse the following query:
uk: Майстер запитів Overpass не в змозі розібрати наступний запит:

en: Parse error
uk: Помилка розбору

en: Class Type
uk: Тип класу

en: Bounds
uk: Межі

en: Choose the server for searching:
uk: Виберіть пошуковий сервер:

en: Enter a place name to search for:
uk: Введіть назву місця для пошуку:

en: Areas around places
uk: Ділянки біля місця

en: Search more...
uk: Шукати ще…

en: Click to search for more places
uk: Натисніть, щоб знайти ще

en: Click to start searching for places
uk: Натисніть, щоб почати пошук місць

en: Querying name server
uk: Запит до сервера імен

en: Querying name server ...
uk: Запит до сервера імен…

en: Error occurred with query ''{0}'': ''{1}''
uk: Із запитом ''{0}'' виникла помилка: ''{1}''

en: Name server returned invalid data. Please try again.
uk: Сервер імен повернув помилкові дані. Спробуйте знов.

en: Bad response
uk: Хибна відповідь

en: Type
uk: Тип

en: Slippy map
uk: Рухома мапа

en: Tile Numbers
uk: Номери Клітинок

en: history
uk: історична довідка

en: Please select an item first
uk: Спочатку виділіть елемент

en: Edit item
uk: Редегувати елемент

en: Add snippet
uk: Додати фрагмент

en: Query cannot be empty
uk: Запит не може бути порожнім

en: This name can be used for the item
uk: Ця назва може бути використана для елемента

en: Item with this name already exists
uk: Елемент з такою назвою вже є

en: The item cannot be created with provided name
uk: Неможливо створити елемент з такою назвою

en: The item cannot be created with an empty query
uk: Неможливо створити елемент з порожнім запитом

en: Query Wizard
uk: Майстер запитів

en: Build an Overpass query using the query wizard
uk: Створіть запит Overpass за допомогою майстра запитів

en: JOSM Help Browser
uk: Оглядач довідки JOSM

en: Failed to read CSS file ''help-browser.css''. Exception is: {0}
uk: Не вдалося прочитати файл CSS ''help-browser.css''. Помилка: {0}

en: <html><p class="warning-header">Help content for help topic missing</p><p class="warning-body">Help content for the help topic <strong>{0}</strong> is not available yet. It is missing both in your local language ({1}) and in English.<br><br>Please help to improve the JOSM help system and fill in the missing information. You can both edit the <a href="{2}">help topic in your local language ({1})</a> and the <a href="{3}">help topic in English</a>.</p></html>
uk: <html><p class="warning-header">Допомога по цій темі відсутиня</p><p class="warning-body">Допомога для теми <strong>{0}</strong> ще не доступна. Вона відсутня, як вашою мовою ({1}), так і англійською.<br><br>Будь ласка, допоможіть покращити довідкову систему JOSM та напишіть довідку по відсутній темі. You can both edit the <a href="{2}">help topic in your local language ({1})</a> and the <a href="{3}">help topic in English</a>.</p></html>

en: <html><p class="error-header">Error when retrieving help information</p><p class="error-body">The content for the help topic <strong>{0}</strong> could not be loaded. The error message is (untranslated):<br><tt>{1}</tt></p></html>
uk: <html><p class="error-header">Сталася помилка під час отримання довідкової інформації</p><p class="error-body">Неможливо завантажити вміст довідкової статті <strong>{0}</strong>. Повідомлення про помилку (без перекладу):<br><tt>{1}</tt></p></html>

en: <html>Failed to open help page for url {0}.<br>This is most likely due to a network problem, please check<br>your internet connection</html>
uk: <html>Не вдалося відкрити сторінку довідки для url {0}.<br>Це швидше за все відбулося через проблеми з мережею, будь ласка, перевірте<br>ваше з’єднання з інтернет</html>

en: Failed to open URL
uk: Не вдалося відкрити URL

en: Open the current help page in an external browser
uk: Відкрити поточну сторінку довідки в зовнішньому оглядачі

en: Edit the current help page
uk: Правити поточну сторінку довідки

en: <html>The current URL <tt>{0}</tt><br>is an external URL. Editing is only possible for help topics<br>on the help server <tt>{1}</tt>.</html>
uk: <html>Поточне посилання <tt>{0}</tt><br> — це зовнішнє посилання. Можливе редагування тільки статей довідки <br>на сервері довідки<tt>{1}</tt>.</html>

en: Reload the current help page
uk: Перезавантажити поточну сторінку довідки

en: Go to the previous page
uk: Перейти до попередньої сторінки

en: Go to the next page
uk: Перейти до наступної сторінки

en: Go to the JOSM help home page
uk: Перейти до початкової сторінки довідки JOSM

en: Bad location in HTML document. Exception was: {0}
uk: Погане розташування в HTML документі. Помилка: {0}

en: Failed to open help page. The target URL is empty.
uk: Не вдалося відкрити сторінку довідки. Цільовий URL порожній.

en: Failed to open help page
uk: Не вдалося відкрити сторінку довідки.

en: Latitude:
uk: Широта:

en: Longitude:
uk: Довгота:

en: Distance:
uk: Відстань:

en: Coordinates
uk: Координати

en: History for node {0}
uk: Історія точки {0}

en: History for way {0}
uk: Історія лінії {0}

en: History for relation {0}
uk: Історія зв’язку {0}

en: Reload the history from the server
uk: Перезавантажити історію з сервера

en: You are about to open <b>{0}</b> history dialog.<br/>Do you want to continue? | You are about to open <b>{0}</b> different history dialogs simultaneously.<br/>Do you want to continue?
uk[0]: Ви збираєтесь відкрити <b>{0}</b> вікно з історією.<br/>Продовжувати?
uk[1]: Ви збираєтесь відкрити <b>{0}</b> вікна з історією.<br/>Продовжувати?
uk[2]: Ви збираєтесь відкрити <b>{0}</b> вікон з історією.<br/>Продовжувати?

en: History not initialized yet. Failed to set reference primitive.
uk: Історію ще не ініціалізовано. Не вдалося встановити посилання елемент.

en: Failed to set reference. Reference ID {0} does not match history ID {1}.
uk: Не вдалося встановити посилання. Ідентифікатор посилання {0} не відповідає ідентифікатору історії {1}.

en: Failed to set reference. Reference version {0} not available in history.
uk: Не вдалося встановити посилання. Номер версії {0} відсутній в історії.

en: History not initialized yet. Failed to set current primitive.
uk: Історію ще не ініціалізовано. Помилка налаштування поточного елемента.

en: Failed to set current primitive. Current version {0} not available in history.
uk: Помилка налаштування поточного елемента. Поточна версія {0} не доступна в історії.

en: Load history
uk: Завантаження історії

en: Loading history for node {0}
uk: Завантаження історії для точки {0}

en: Loading history for way {0}
uk: Завантаження історії для лінії {0}

en: Loading history for relation {0}
uk: Завантаження історії для зв’язку {0}

en: Node {0}
uk: Точка {0}

en: The nodes of this way are in reverse order
uk: Точки цієї лінії знаходяться у зворотньому порядку

en: Zoom to node
uk: Масштабувати до точки

en: Zoom to this node in the current data layer
uk: Масштабувати до цієї точки в поточному шарі

en: View changeset in web browser
uk: Переглянути набір змін у веб-оглядачі

en: Way {0}
uk: Лінія {0}

en: Relation {0}
uk: Зв’язок {0}

en: The members of this relation are in reverse order
uk: Члени зв’язку перебувають у зворотньому порядку

en: Zoom to member
uk: Наблизитись до члена зв’язку

en: Zoom to this member in the current data layer
uk: Наблизитись до цього члена на поточному вигляді мапи

en: Object
uk: Об’єкт

en: Key ''{0}'' was changed in version {1}
uk: Ключ ''{0}'' було змінено у версії {1}

en: Since
uk: Починаючи з

en: Open Changeset Manager
uk: Відкрити Менеджер наборів змін

en: Changeset comment
uk: Коментар набору змін

en: Changeset source
uk: Джерело даних набору змін

en: Imagery used
uk: Фон, що використовувався

en: <b>Source</b>:
uk: <b>Джерело</b>:

en: <b>Imagery</b>:
uk: <b>Фон</b>:

en: <html>Version <strong>{0}</strong> currently edited in layer ''{1}''</html>
uk: <html>Версію <strong>{0}</strong> в поточний момент змінено в шарі ''{1}''</html>

en: <html>Version <strong>{0}</strong> created on <strong>{1}</strong></html>
uk: <html>Версію <strong>{0}</strong> створено у <strong>{1}</strong></html>

en: This changeset has {0} comment | This changeset has {0} comments
uk[0]: Цей набір змін має {0} коментар
uk[1]: Цей набір змін має {0} коментарі
uk[2]: Цей набір змін має {0} коментарів

en: Changeset info
uk: Інформація набору змін

en: Launch browser with information about the changeset
uk: Запустити оглядач з інформацією про набір змін

en: Show changeset {0}
uk: Показати набір змін {0}

en: User info
uk: Учасник

en: Launch browser with information about the user
uk: Відкрити оглядач з інформацією про учасника

en: Show user {0}
uk: Показати {0}

en: Ver
uk: Вер

en: Editor
uk: Редактор

en: Failed to update primitive with id {0} because current edit layer is null
uk: Не вдалося оновити елемент з ідентифікатором {0}, тому що поточний шар, що редагується, порожній

en: Failed to update primitive with id {0} because current edit layer does not include such a primitive
uk: Не вдалося оновити елемент з ідентифікатором {0}, тому що поточний шар не містить такого елемента

en: Synchronize node {0} only
uk: Синхронізувати лише точку {0}

en: Synchronize way {0} only
uk: Синхронізувати лише лінію {0}

en: Synchronize relation {0} only
uk: Синхронізувати лише зв’язок {0}

en: Synchronize entire dataset
uk: Синхронізувати весь набір даних

en: <html>Uploading <strong>failed</strong> because the server has a newer version of one<br>of your nodes, ways, or relations.<br>The conflict is caused by the <strong>{0}</strong> with id <strong>{1}</strong>,<br>the server has version {2}, your version is {3}.<br><br>Click <strong>{4}</strong> to synchronize the conflicting primitive only.<br>Click <strong>{5}</strong> to synchronize the entire local dataset with the server.<br>Click <strong>{6}</strong> to abort and continue editing.<br></html>
uk: <html>Надсилання на сервер <strong>не вдалося<strong>, оскільки на сервері є більш нова версія однієї<br>з ваших точок, ліній або зв’язків.<br>Причиною конфлікту є <strong>{0}</strong> з ід. <strong>{1}</strong>,<br>версія даних на сервері {2}, ваша версія {3}.<br><br>Натисніть <strong>{4}</strong>, щоб синхронізувати тільки конфліктний елемент.<br>Натисніть <strong>{5}</strong>, щоб синхронізувати весь локальний набір даних з сервером.<br>Натисніть <strong>{6}</strong>, щоб перервати надсилання та продовжити редагування.<br></html>

en: <html>Uploading <strong>failed</strong> because the server has a newer version of one<br>of your nodes, ways, or relations.<br><br>Click <strong>{0}</strong> to synchronize the entire local dataset with the server.<br>Click <strong>{1}</strong> to abort and continue editing.<br></html>
uk: <html><strong>Надсилання на сервер <strong>не вдалося<strong>, оскільки на сервері є більш нова версія однієї<br>з ваших точок, ліній або зв’язків.<br><br>Натисніть <strong>{0}</strong> для синхронізації локальних даних з сервером. <br> Натисніть <strong>{1}</strong>, щоб перервати надсилання та продовжити редагування..<br></html>

en: <html>Uploading <strong>failed</strong> because you have been using<br>changeset {0} which was already closed at {1}.<br>Please upload again with a new or an existing open changeset.</html>
uk: <html>Надсилання на сервер <strong>не вдалося</strong>, тому що ви використовуєте<br>набір змін {0}, який вже був закритий {1}.<br>Будь ласка, надішліть знову з новим або існуючим відкритим набором змін.</html>

en: Changeset closed
uk: Набір змін закрито

en: Prepare conflict resolution
uk: Підготувати розв’язання конфлікту

en: Click to download all referring objects for {0}
uk: Натисніть, щоб завантажити всі пов’язані з {0} об’єкти

en: Click to cancel and to resume editing the map
uk: Клацніть, щоб скасувати і повернутися до редагування мапи

en: Click <strong>{0}</strong> to load them now.<br>If necessary JOSM will create conflicts which you can resolve in the Conflict Resolution Dialog.
uk: Натисніть <strong>{0}</strong> для їх завантаження.<br>У разі потреби JOSM створить конфлікт, який ви можете розв’язати на панелі Розв’язання конфліктів.

en: Object still in use
uk: Об’єкт все ще використовується

en: Error header "{0}" did not match with an expected pattern
uk: Заголовок помилки "{0}" відрізняється від очікуваного шаблону

en: Upload
uk: Надіслати

en: Select which actions to perform for this layer, if you click the leftmost button.
uk: Оберіть дію, що буде застосовуватись до цього шару, після натискання на останню кнопку ліворуч.

en: Check "Upload" to upload the changes to the OSM server.
uk: Позначте "Надіслати" для надсилання змін на сервер OSM.

en: Check "Save" to save the layer to the file specified on the left.
uk: Позначте "Зберегти" для збереження шару у файл, зазначений ліворуч.

en: A background upload is already in progress. Kindly wait for it to finish before uploading new changes
uk: Фонове завантаження вже виконується. Будь ласка, зачекайте, поки воно закінчиться, перш ніж завантажувати нові зміни

en: Automatically obtain source from current layers
uk: Автоматично заповнити source даними про поточні шари

en: I would like someone to review my edits.
uk: Я хотів би, щоб хтось перевірив мої правки.

en: Provide a brief comment for the changes you are uploading:
uk: Додайте стислі пояснення для змін, які ви завантажуєте:

en: Enter an upload comment
uk: Введіть коментар до даних, що надсилаються на сервер

en: Specify the data source for the changes
uk: Вкажіть джерело даних для змін

en: just once
uk: тільки один раз

en: Enter a source
uk: Додайте джерело

en: Changeset id:
uk: Набір змін:

en: Changeset comment:
uk: Коментар набору змін

en: New changeset
uk: Новий набір змін

en: Please select a changeset:
uk: Будь ласка, оберіть набір змін:

en: Please select which changeset the data shall be uploaded to and whether to close that changeset after the next upload.
uk: Виберіть, до якого набору змін будуть завантажені дані та чи закривати цей набір змін після наступного надсилання.

en: Select a changeset
uk: Обрати набір змін

en: Close changeset after upload
uk: Закрити набір змін після надсилання

en: Select to close the changeset after the next upload
uk: Вибрати, який набір змін треба закрити, після наступного надсилання даних

en: Load the list of your open changesets from the server
uk: Завантажити список ваших відкритих наборів змін з сервера

en: Close the currently selected open changeset
uk: Закрити вибраний поточний відкритий набір змін

en: <html>Please select the changesets you want to close</html>
uk: <html>Будь ласка, виберіть набори змін, які ви бажаєте закрити</html>

en: Open changesets
uk: Відкриті набори змін

en: Close changesets
uk: Закрити набори змін

en: Cancel closing of changesets
uk: Скасування закриття наборів змін

en: Closing changeset
uk: Закриття набору змін

en: Closing changeset {0}
uk: Закриття набору змін {0}

en: Failed to put Credential Dialog always on top. Caught security exception.
uk: Неможливо розмістити Діалог облікових даних зверху. Отримано помилку безпеки.

en: Enter credentials for OSM API
uk: Введіть облікові дані для OSM API

en: Enter credentials for host
uk: Введіть облікові дані для хосту

en: Enter credentials for HTTP proxy
uk: Введіть облікові дані для проксі HTTP

en: Password
uk: Пароль

en: Warning: The password is transferred unencrypted.
uk: Увага: Пароль передається незашифрованим.

en: Please enter the user name of your OSM account
uk: Будь ласка, введіть ім’я користувача для вашого облікового запису OSM

en: Please enter the password of your OSM account
uk: Будь ласка, введіть ваш пароль до облікового запису OSM

en: Authenticating at the OSM API ''{0}'' failed. Please enter a valid username and a valid password.
uk: Збій автентифікації у OSM API ''{0}''. Будь ласка, введіть правильне ім’я користувача і правильний пароль.

en: Please enter the user name of your account
uk: Будь ласка, введіть ім’я користувача вашого облікового запису

en: Please enter the password of your account
uk: Будь ласка, введіть пароль до облікового запису

en: Authenticating at the host ''{0}'' failed. Please enter a valid username and a valid password.
uk: Автентифікація на ''{0}'' не вдалась. Будь ласка, введіть правильні ім’я користувача та пароль.

en: Please enter the user name for authenticating at your proxy server
uk: Будь ласка, введіть ім’я користувача для автентифікації на проксі-сервері

en: Please enter the password for authenticating at your proxy server
uk: Будь ласка, введіть пароль для автентифікації на проксі-сервері

en: Authenticating at the HTTP proxy ''{0}'' failed. Please enter a valid username and a valid password.
uk: Збій автентифікації на HTTP-проксі ''{0}''. Будь ласка, введіть правильне ім’я користувача і правильний пароль.

en: Warning: depending on the authentication method the proxy server uses the password may be transferred unencrypted.
uk: Попередження: в залежності від методу автентифікації, пароль, який використовує проксі-сервер, може бути переданий в незашифрованому вигляді.

en: Authenticate
uk: Автентифікація

en: Authenticate with the supplied username and password
uk: Автентифікація із наданим іменем користувача та паролем

en: Cancel authentication
uk: Скасування автентифікації

en: Question
uk: Питання

en: Message
uk: Повідомлення

en: Enter text
uk: Введіть текст

en: Installing plugins
uk: Встановлення втулків

en: Downloading file
uk: Завантаження файлу

en: Downloading File {0}: {1} bytes...
uk: Завантаження файлу {0}: {1} байт…

en: Download finished
uk: Завантаження завершено

en: Unpacking {0} into {1}
uk: Розпакування {0} в {1}

en: Cannot download file ''{0}''. Its download link ''{1}'' is not a valid URL. Skipping download.
uk: Неможливо завантажити файл ''{0}''. Посилання для його завантаження ''{1}'' не є правильним URL. Пропускаємо завантаження.

en: Download objects via Overpass API
uk: Завантажити об’єкти через Overpass API

en: Could not retrieve the list of your open changesets because<br>JOSM does not know your identity.<br>You have either chosen to work anonymously or you are not entitled<br>to know the identity of the user on whose behalf you are working.
uk: Не вдалося отримати ваш список відкритих наборів змін, оскільки<br>JOSM не ідентифікував вас.<br>Або ви працюєте анонімно, або вам не дозволено<br>ідентифікувати учасника, від імені якого ви працюєте.

en: Missing user identity
uk: Ідентифікації учасника відсутня

en: Failed to retrieve user infos for the current JOSM user. Exception was: {0}
uk: Не вдалося отримати інформацію про поточного користувача JOSM. Помилка: {0}

en: Initializing nodes to download ...
uk: Ініціалізація точок для завантаження …

en: The server did not return data for the requested object, it was either deleted or does not exist. | The server did not return data for the requested objects, they were either deleted or do not exist.
uk[0]: Сервер не повернув дані для запитуваного об’єкта, він був або видалений, або його не існує.
uk[1]: Сервер не повернув дані для запитуваних об’єктів, вони були або видалені, або їх не існує.
uk[2]: Сервер не повернув дані для запитуваних об’єктів, вони були або видалені, або їх не існує.

en: The server replied with response code 404.<br>This usually means, the server does not know an object with the requested id.
uk: Сервер відповів на запит помилкою з кодом 404<br>Зазвичай це означає, що серверу нічого не відомо про об’єкт із таким id.

en: Object could not be downloaded | Some objects could not be downloaded
uk[0]: Неможливо завантажити об’єкт
uk[1]: Неможливо завантажити кілька об’єктів
uk[2]: Неможливо завантажити кілька об’єктів

en: One object could not be downloaded.<br> | {0} objects could not be downloaded.<br>
uk[0]: Неможливо завантажити один об’єкт.<br>
uk[1]: Неможливо завантажити {0} об’єкти.<br>
uk[2]: Неможливо завантажити {0} об’єктів.<br>

en: missing objects:
uk: відсутні об’єкти:

en: One downloaded object is deleted. | {0} downloaded objects are deleted.
uk[0]: Один завантажений об’єкт є вилученим
uk[1]: {0} завантажених об’єкти є вилученими
uk[2]: {0} завантажених об’єктів є вилученими

en: Either edit the path manually in the text field or click the "..." button to open a file chooser.
uk: Або ж виправте шлях вручну у текстовому полі, або ж натисніть на кнопку «…» для того, щоб відкрити вікно вибору файлу.

en: The bold text is the name of the layer.
uk: Назва шару виділена жирним шрифтом.

en: Click here to choose save path
uk: Натисніть тут, щоб обрати шлях для збереження

en: Layer ''{0}'' is not backed by a file
uk: Шар ''{0}'' поки ще не збережений у файлі

en: File ''{0}'' is not writable. Please enter another file name.
uk: Неможливо записати у файл ''{0}''. Будь ласка, введіть іншу назву файлу.

en: Click cell to change the file path.
uk: Клацніть на клітинку, щоб змінити шлях до файлу.

en: Launch a file chooser to select a file
uk: Відкрити діалог вибору файлу

en: Select filename
uk: Виберіть ім’я файлу

en: Work Offline...
uk: Працювати офлайн…

en: Block network access to resources
uk: Блокувати мережевий доступ до ресурсів

en: Open Recent
uk: Відкрити недавні

en: List of recently opened files
uk: Перелік нещодавно відкритих файлів

en: Clear
uk: Очистити

en: Clear the list of recently opened files
uk: Очистити перелік нещодавно відкритих файлів

en: Saving layer to ''{0}'' ...
uk: Збереження шару в ''{0}'' …

en: Unsaved changes - Save/Upload before exiting?
uk: Незбережені зміни — Зберегти локально або надіслати на сервер перед виходом?

en: Unsaved changes - Save/Upload before deleting?
uk: Незбережені зміни — Зберегти локально або надіслати на сервер перед вилученням?

en: Unsaved changes - Save/Upload before restarting?
uk: Незбережені зміни – Зберегти/Надіслати перед перезапуском?

en: Uploading and saving modified layers ...
uk: Надсилання на сервер та збереження змінених шарів…

en: <html>{0} layer has unresolved conflicts.<br>Either resolve them first or discard the modifications.<br>Layer with conflicts:</html> | <html>{0} layers have unresolved conflicts.<br>Either resolve them first or discard the modifications.<br>Layers with conflicts:</html>
uk[0]: <html>{0} шар містить не розв’язані конфлікти.<br>Або спочатку владнайте їх, або скасуйте зміни<br>Шар з конфліктами:</html>
uk[1]: <html>{0} шари містять не розв’язані конфлікти.<br>Або спочатку владнайте їх, або скасуйте зміни<br>Шари з конфліктами:</html>
uk[2]: <html>{0} шарів містять не розв’язані конфлікти.<br>Або спочатку владнайте їх, або скасуйте зміни<br>Шари з конфліктами:</html>

en: Unsaved data and conflicts
uk: Незбережені дані і конфлікти

en: <html>{0} layer needs saving but has no associated file.<br>Either select a file for this layer or discard the changes.<br>Layer without a file:</html> | <html>{0} layers need saving but have no associated file.<br>Either select a file for each of them or discard the changes.<br>Layers without a file:</html>
uk[0]: <html>{0} шар потрібно зберегти, але відсутній відповідний файл.<br>Або виберіть файл для цього шару, або скасуйте зміни.<br>Шар без файлу:</html>
uk[1]: <html>{0} шари потрібно зберегти, але відсутній відповідний файл.<br>Або виберіть файл для кожного шару, або скасуйте зміни.<br>Шари без файлу:</html>
uk[2]: <html>{0} шарів потрібно зберегти, але відсутній відповідний файл.<br>Або виберіть файл для кожного шару, або скасуйте зміни.<br>Шари без файлу:</html>

en: Unsaved data and missing associated file
uk: Незбережені дані і відсутній відповідний файл

en: <html>{0} layer needs saving but has an associated file<br>which cannot be written.<br>Either select another file for this layer or discard the changes.<br>Layer with a non-writable file:</html> | <html>{0} layers need saving but have associated files<br>which cannot be written.<br>Either select another file for each of them or discard the changes.<br>Layers with non-writable files:</html>
uk[0]: <html>{0} шар потрібно зберегти, але в пов’язаний з ним файл<br>неможливо здійснити запис.<br>Або оберіть інший файл для цього шару, або скасуйте зміни.<br>Шар з файлом, в який неможливо здійснити запис:</html>
uk[1]: <html>{0} шари потрібно зберегти, але в пов’язані з ними файли<br>неможливо здійснити запис.<br>Або оберіть інший файл для кожного шару, або скасуйте зміни.<br>Шари з файлами, в які неможливо здійснити запис:</html>
uk[2]: <html>{0} шарів потрібно зберегти, але в пов’язані з ними файли<br>неможливо здійснити запис.<br>Або оберіть інший файл для кожного шару, або скасуйте зміни.<br>Шари з файлами, в які неможливо здійснити запис:</html>

en: Unsaved data non-writable files
uk: Не збережені дані для файлів, в які неможливо здійснити запис

en: Close this dialog and resume editing in JOSM
uk: Закрити цей діалог і продовжити редагування в JOSM

en: Exit now!
uk: Вийти зараз!

en: Exit JOSM without saving. Unsaved changes are lost.
uk: Вийти з JOSM без збереження. Незбережені зміни будуть втрачені.

en: Restart now!
uk: Перезапустити зараз!

en: Restart JOSM without saving. Unsaved changes are lost.
uk: Перезапустити JOSM без збереження. Незбережені зміни будуть втрачені.

en: Delete now!
uk: Вилучити зараз!

en: Delete layers without saving. Unsaved changes are lost.
uk: Вилучити шари без збереження. Незбережені дані будуть втрачені.

en: Perform actions before exiting
uk: Виконати дію перед виходом

en: Exit JOSM with saving. Unsaved changes are uploaded and/or saved.
uk: Вихід з JOSM з збереженням. Незбережені зміни будуть збережені локально або завантажені на сервер.

en: Perform actions before restarting
uk: Виконати дію перед перезапуском

en: Restart JOSM with saving. Unsaved changes are uploaded and/or saved.
uk: Перезапустити JOSM зі збереженням. Незбережені обʼєкти будуть надіслані до сервера та/або збережені.

en: Perform actions before deleting
uk: Виконати дію перед вилученням

en: Save/Upload layers before deleting. Unsaved changes are not lost.
uk: Зберегти/Надіслати на сервер перед вилученням. Зміни не будуть втрачені.

en: Preparing layer ''{0}'' for upload ...
uk: Підготовка шару ''{0}'' для надсилання…

en: <html>An upload and/or save operation of one layer with modifications<br>was canceled or has failed.</html> | <html>Upload and/or save operations of {0} layers with modifications<br>were canceled or have failed.</html>
uk[0]: <html>Операція з надсилання/збереження шару зі змінами<br>була скасована або не вдалась.</html>
uk[1]: <html>Операції з надсилання/збереження {0} шарів зі змінами<br>були скасовані або не вдались.</html>
uk[2]: <html>Операція з надсилання/збереження {0} шарів зі змінами<br>були скасовані або не вдались.</html>

en: Incomplete upload and/or save
uk: Неповне збереження/надсилання на сервер

en: should be uploaded
uk: потрібно надіслати

en: should be saved
uk: потрібно зберегти

en: Layer ''{0}'' has modifications which should be uploaded to the server.
uk: В шарі ''{0}'' є зміни, які потрібно надіслати на сервер.

en: Layer ''{0}'' has modifications which are discouraged to be uploaded.
uk: Шар ''{0}'' містить зміни, які є небажаними для надсилання на сервер.

en: Layer ''{0}'' has no modifications to be uploaded.
uk: В шарі ''{0}'' немає змін, які потрібно надіслати на сервер.

en: Layer ''{0}'' has modifications which should be saved to its associated file ''{1}''.
uk: Шар ''{0}'' містить зміни, які потрібно зберегти у відповідний файл ''{1}''.

en: Layer ''{0}'' has no modifications to be saved.
uk: Шар ''{0}'' не містить змін для збереження.

en: Layer Name and File Path
uk: Назва шару та шлях до файлу

en: Recommended Actions
uk: Рекомендована дія

en: Actions To Take
uk: Обрана дія

en: Update objects
uk: Оновлення об’єктів

en: Changesets: Non-default advanced settings
uk: Набори змін: не типові розширені налаштування

en: Describe the changes you made
uk: Додайте опис ваших змін

en: Changeset tags:
uk: Теґи набору змін:

en: Settings
uk: Параметри

en: Decide how to upload the data and which changeset to use
uk: Вирішіть, як завантажувати дані та які використовувати набори змін

en: Upload to ''{0}''
uk: Надіслати до ''{0}''

en: Upload Changes
uk: Надіслати зміни

en: Upload the changed primitives
uk: Надіслати на сервер змінені елементи

en: Please enter a valid chunk size first
uk: Будь ласка, спочатку введіть правильний розмір порції

en: Illegal chunk size
uk: Помилковий розмір порції

en: The following required terms are missing: {0}
uk: Наступні обов’язкові визначення відсутні: {0}

en: The following forbidden terms have been found: {0}
uk: Було виявлено наступні заборонені визначення: {0}

en: <html>The following changeset tag contains an empty key/value:<br>{0}<br>Continue?</html> | <html>The following changeset tags contain an empty key/value:<br>{0}<br>Continue?</html>
uk[0]: <html>Теґ набору змін має порожні ключ/значення:<br>{0}<br>Продовжити?</html>
uk[1]: <html>Теґи набору змін мають порожні ключ/значення:<br>{0}<br>Продовжити?</html>
uk[2]: <html>Теґи набору змін мають порожні ключ/значення:<br>{0}<br>Продовжити?</html>

en: Empty metadata
uk: Відсутні метадані

en: Cancel the upload and resume editing
uk: Скасувати надсилання даних та повернутись до редагування

en: Object ''{0}'' is already deleted on the server. Skipping this object and retrying to upload.
uk: Об’єкт ''{0}'' вилучено на сервері. Пропускаємо його та намагаємось повторити надсилання.

en: Preparing objects to upload ...
uk: Підготування об’єктів до надсилання…

en: Objects are uploaded to a <strong>new changeset</strong>.
uk: Об’єкти надсилаються до <strong>нового набору змін</strong>.

en: Objects are uploaded to the <strong>open changeset</strong> {0} ''{1}''.
uk: Об’єкти, що завантажуються у <strong>відкритий набір змін</strong> {0} ''{1}''.

en: The changeset is going to be <strong>closed</strong> after this upload
uk: Набір правок буде <strong>закритий</strong> після надсилання на сервер

en: The changeset is <strong>left open</strong> after this upload
uk: Набір правок буде <strong>залишиться відкритим</strong> після цього надсилання на сервер

en: Uploading <strong>{0} object</strong> to <strong>1 changeset</strong> | Uploading <strong>{0} objects</strong> to <strong>1 changeset</strong>
uk[0]: Надсилання <strong>{0} об’єкта</strong> до <strong>1 набору змін</strong>
uk[1]: Надсилання <strong>{0} об’єктів</strong> до <strong>1 набору змін</strong>
uk[2]: Надсилання <strong>{0} об’єктів</strong> до <strong>1 набору змін</strong>

en: Uploading <strong>{0} object</strong> to <strong>1 changeset</strong> using <strong>1 request</strong> | Uploading <strong>{0} objects</strong> to <strong>1 changeset</strong> using <strong>1 request</strong>
uk[0]: Надсилання <strong>{0} об’єкта</strong> до <strong>1 набору змін</strong>, використовуючи <strong>1 запит</strong>
uk[1]: Надсилання <strong>{0} об’єктів</strong> до <strong>1 набору змін</strong>, використовуючи <strong>1 запит</strong>
uk[2]: Надсилання <strong>{0} об’єктів</strong> до <strong>1 набору змін</strong>, використовуючи <strong>1 запит</strong>

en: Uploading <strong>{0} objects</strong> to <strong>1 changeset</strong> using <strong>{1} requests</strong>
uk: Надсилання <strong>{0} об’єктів</strong> до <strong>1 набору змін</strong>, використовуючи <strong>{1} запит(и)</strong>

en: {0} objects exceed the max. allowed {1} objects in a changeset on the server ''{2}''. Please <a href="urn:changeset-configuration">configure</a> how to proceed with <strong>multiple changesets</strong>
uk: {0} об’єктів перевищують обмеження в {1} максимально дозволених об’єктів в наборі змін на сервері ''{2}''. Будь ласка, <a href="urn:changeset-configuration">налаштуйте</a> подальші дії для надсилання <strong>кількох наборів змін</strong>

en: Uploading <strong>{0} objects</strong> to <strong>multiple changesets</strong> using <strong>{1} requests</strong>
uk: надсилання на сервер <strong>{0} об’єктів</strong> в <strong>кількох наборах змін</strong>, використовуючи <strong>{1} запити(ів)</strong>

en: Settings:
uk: Налаштування:

en: … to server: <strong>{0}</strong>
uk: … на сервер: <strong>{0}</strong>

en: Uploading data for layer ''{0}''
uk: Надсилання даних з шару ''{0}''

en: Continue uploading
uk: Продовжити надсилання

en: Click to continue uploading to additional new changesets
uk: Натисніть для продовження надсилання в додаткові нові набори змін

en: Go back to Upload Dialog
uk: Повернутись до діалогу надсилання даних

en: Click to return to the Upload Dialog
uk: Натисніть, щоб повернутись до діалогу надсилання даних

en: Abort
uk: Скасувати

en: Click to abort uploading
uk: Натисніть для скасування надсилання

en: The server reported that the current changeset was closed.<br>This is most likely because the changesets size exceeded the max. size<br>of {0} objects on the server ''{1}''.
uk: Сервер повідомив, що поточний набір змін закрито.<br>Швидше за все, це сталося тому, що набір змін досяг свого максимального розміру — <br>{0} об’єктів на сервері ''{1}''.

en: There is {0} object left to upload. | There are {0} objects left to upload.
uk[0]: Лишилось завантажити {0} об’єкт.
uk[1]: Лишилось завантажити {0} об’єкти.
uk[2]: Лишилось завантажити {0} об’єктів.

en: Click ''<strong>{0}</strong>'' to continue uploading to additional new changesets.<br>Click ''<strong>{1}</strong>'' to return to the upload dialog.<br>Click ''<strong>{2}</strong>'' to abort uploading and return to map editing.<br>
uk: Натисніть ''<strong>{0}</strong>'', щоб продовжити надсилання на сервер у нові додаткові набори змін.<br>Натисніть ''<strong>{1}</strong>'', щоб повернутись до діалогу надсилання на сервер.<br>Натисніть ''<strong>{2}</strong>'', щоб скасувати надсилання на сервер та повернутись до редагування мапи.<br>

en: Changeset is full
uk: Набір змін заповнений

en: Node ''{0}'' is already deleted. Skipping object in upload.
uk: Точка ''{0}'' — вилучена. Об’єкт буде пропущено під час надсилання.

en: Way ''{0}'' is already deleted. Skipping object in upload.
uk: Лінія ''{0}'' — вилучена. Об’єкт буде пропущено під час надсилання.

en: Relation ''{0}'' is already deleted. Skipping object in upload.
uk: Зв’язок ''{0}'' — вилучений. Об’єкт буде пропущено під час надсилання.

en: Object ''{0}'' is already deleted. Skipping object in upload.
uk: Об’єкт ''{0}'' вилучений. Об’єкт буде пропущено під час надсилання.

en: Uploading {0} object... | Uploading {0} objects...
uk[0]: Надсилання {0} об’єкту…
uk[1]: Надсилання {0} об’єктів…
uk[2]: Надсилання {0} об’єктів…

en: Ignoring caught exception because upload is canceled. Exception is: {0}
uk: Нехтування виявленим винятку, оскільки надсилання на сервер скасовано. Помилка: {0}

en: Upload successful!
uk: Дані збережено!

en: <html>Mark modified objects <strong>from the current selection</strong> to be uploaded to the server.</html>
uk: <html>Позначте змінені об’єкти <strong>в поточному виборі</strong>, які треба надіслати на сервер.</html>

en: <html>Mark <strong>locally deleted objects</strong> to be deleted on the server.</html>
uk: <html>Позначте <strong>локально вилучені об’єкти</strong>, які потрібно вилучити на сервері.</html>

en: Select objects to upload
uk: Виділити об’єкти для надсилання

en: Please select the upload strategy:
uk: Будь ласка, виберіть стратегію надсилання:

en: Upload all objects in one request
uk: Надсилати всі об’єкти одним запитом

en: Upload objects in chunks of size:
uk: Надсилати об’єкти порціями:

en: Upload each object individually
uk: Надсилати кожний об’єкт окремо

en: <html><strong>Multiple changesets</strong> are necessary to upload {0} objects. Please select a strategy:</html>
uk: <html>Для надсилання {0} об’єктів потрібні <strong>кілька наборів змін</strong>. Будь ласка, оберіть стратегію:</html>

en: Fill up one changeset and return to the Upload Dialog
uk: Заповнити один набір змін і повернутися до діалогу надсилання даних на сервер

en: Open and use as many new changesets as necessary
uk: Відкрити і використовувати стільки наборів змін, скільки треба

en: <html>Cannot upload {0} objects in one request because the<br>max. changeset size {1} on server ''{2}'' is exceeded.</html>
uk: <html>Неможливо надіслати на сервер об’єкти в кількості {0} штук одним запитом, тому що<br>перевищено макс. розмір набору змін {1} на сервері ''{2}''.</html>

en: <html>There are <strong>multiple changesets</strong> necessary in order to upload {0} objects. Which strategy do you want to use?</html>
uk: <html>Потрібно використати<strong>кілька наборів змін</strong>, щоб надіслати {0} об’єктів. Яку стратегію ви бажаєте застосувати?</html>

en: (1 request)
uk: (1 запит)

en: (# requests unknown)
uk: (кількість запитів невідома)

en: ({0} request) | ({0} requests)
uk[0]: ({0} запит)
uk[1]: ({0} запити)
uk[2]: ({0} запитів)

en: Illegal chunk size <= 0. Please enter an integer > 1
uk: Помилковий розмір порції <= 0. Будь ласка, введіть ціле число > 1

en: Chunk size {0} exceeds max. changeset size {1} for server ''{2}''
uk: Розмір порції {0} перевищує макс. розмір набору змін {1} для сервера ''{2}''

en: Value ''{0}'' is not a number. Please enter an integer > 1
uk: Значення ''{0}'' — не число. Будь ласка, введіть ціле число > 1

en: Your upload comment is <i>rejected</i>.
uk: Ваш коментар до набору змін <i>забраковано</i>.

en: Your upload comment is <i>empty</i>, or <i>very short</i>.<br /><br />This is technically allowed, but please consider that many users who are<br />watching changes in their area depend on meaningful changeset comments<br />to understand what is going on!<br /><br />If you spend a minute now to explain your change, you will make life<br />easier for many other mappers.
uk: Ваш коментар — <i>порожній</i> або <i>дуже короткий</i>.<br /><br />Технічно, його можливо лишити таким, але зважте на те, що багато учасників<br />переглядають зміни у цій ділянці і бажають бачити зрозумілі пояснення<br />того, що тут було змінено!<br /><br />Якщо зараз ви витратите хвилину на пояснення того, що ви зробили,<br />це полегшить роботу інших учасників проекту.

en: Thank you for providing a changeset comment! This gives other mappers a better understanding of your intent.
uk: Дякуємо за створення коментаря до набору змін! Це дозволить іншим маперам краще зрозуміти ваші наміри.

en: Your changeset source is <i>rejected</i>.
uk: Вказані джерела до набору змін <i>забраковано</i>.

en: You did not specify a source for your changes.<br />It is technically allowed, but this information helps<br />other users to understand the origins of the data.<br /><br />If you spend a minute now to explain your change, you will make life<br />easier for many other mappers.
uk: Ви не вказали джерело інформації ваших змін.<br />Технічно це можливо, але така інформація допоможе<br />іншим маперам зрозуміти, звідки взялись ці дані.<br /><br />Якщо ви витратите кілька хвилин зараз, щоб пояснити ваші зміни, ви значно<br />спростите життя іншим маперам.

en: Thank you for providing the data source!
uk: Дякуємо за зазначення джерел ваших даних!

en: The bounding box of this changeset is very large – please consider splitting your changes!
uk: Ваш набір змін охоплює велику територію – подумаєте на про завантаження ваших змін локалізованими частинами!

en: Objects to add:
uk: Додати об’єкти:

en: Objects to modify:
uk: Змінити об’єкти:

en: Objects to delete:
uk: Вилучити об’єкти:

en: {0} object to add: | {0} objects to add:
uk[0]: Додати {0} об’єкт:
uk[1]: Додати {0} об’єкти:
uk[2]: Додати {0} об’єктів:

en: {0} object to modify: | {0} objects to modify:
uk[0]: Змінити {0} об’єкт:
uk[1]: Змінити {0} об’єкти:
uk[2]: Змінити {0} об’єктів:

en: {0} object to delete: | {0} objects to delete:
uk[0]: Вилучити {0} об’єкт:
uk[1]: Вилучити {0} об’єкти:
uk[2]: Вилучити {0} об’єктів:

en: All Formats
uk: Всі формати

en: Could not export ''{0}''.
uk: Неможливо експортувати ''{0}''.

en: Could not import ''{0}''.
uk: Неможливо імпортувати ''{0}''.

en: Could not import files.
uk: Неможливо імпортувати файли.

en: <html>Could not read file ''{0}''.<br>Error is:<br>{1}</html>
uk: <html>Неможливо прочитати файл ''{0}''.<br>Помилка:<br>{1}</html>

en: <html>Could not read files.<br>Error is:<br>{0}</html>
uk: <html>Неможливо прочитати файли.<br>Помилка:<br>{0}</html>

en: GeoJSON Files
uk: Файли GeoJSON

en: Layer ''{0}'' not supported
uk: Шар ''{0}'' не підтримується

en: GeoJSON file
uk: Файл GeoJSON

en: Note: GPL is not compatible with the OSM license. Do not upload GPL licensed tracks.
uk: Примітка: GPL не сумісна з ліцензією OSM. Не завантажуйте треки, ліцензовані під GPL.

en: GPS track description
uk: опис треку GPS

en: Add author information
uk: Додати інформацію про автора

en: Real name
uk: Справжнє ім’я

en: E-Mail
uk: Ел. пошта

en: Copyright (URL)
uk: Авторські права (URL)

en: Predefined
uk: Попередньо визначене

en: Copyright year
uk: Авторські права (рік)

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Save track colors in GPX file
uk: Збрегти колір треку в файл GPX

en: Use Garmin compatible GPX extensions
uk: Використовувати сумісне з Garmin розширення GPX

en: Save layer specific preferences
uk: Збереження налаштувань шару

en: Export options
uk: Опції експорту

en: Export and Save
uk: Експортувати і зберегти

en: Garmin track extensions only support 16 colors.
uk: Розширення Garmin підтримує тільки 16 кольорів.

en: If you continue, the closest supported track color will be used.
uk: У разі продовження, буде обрано найближчий підтримуваний колір треку.

en: Choose a predefined license
uk: Виберіть ліцензію з набору

en: GPX Files
uk: Файли GPX

en: Markers from {0}
uk: Мітки з {0}

en: Routes from {0}
uk: Маршрути від {0}

en: Error occurred while parsing gpx data for layer ''{0}''. Only a part of the file will be available.
uk: Під час розбору gpx-даних шару ''{0}'' виникла помилка. Буде доступною тільки частина файлу.

en: Error occurred while parsing gpx file ''{0}''. Only a part of the file will be available.
uk: Під час розбору gpx-файлу ''{0}'' виникла помилка. Буде доступною тільки частина файлу.

en: The imported track "{0}" might not be visible because it has the same color as the background.<br>You can change this in the context menu of the imported layer.
uk: Імпортований трек "{0}" може бути непомітним черз те що його колір збігається з кольором тла.<br>Колір можна змінити в контекстному меню імпортованого шару.

en: Parsing data for layer ''{0}'' failed
uk: Збій розбору даних шару ''{0}''

en: Coordinates imported: {0}
uk: Імпортовані координати: {0}

en: Import success:
uk: Успішний імпорт:

en: Import failure!
uk: Помилка імпорту!

en: Image Files
uk: Файли зображень

en: folder
uk: тека

en: Looking for image files
uk: Пошук файлів зображень

en: No image files found.
uk: Файли зображень не знайдені.

en: NMEA-0183 Files
uk: Файли NMEA-0183

en: Malformed sentences: {0}
uk: Пошкоджені фрази: {0}

en: Checksum errors: {0}
uk: Помилки контрольної суми: {0}

en: Unknown sentences: {0}
uk: Невідомі фрази: {0}

en: Zero coordinates: {0}
uk: Нульові координати: {0}

en: Note Files
uk: Файли Нотаток

en: OSM Server Files bzip2 compressed
uk: Файли сервера OSM стиснені bzip2

en: OsmChange File
uk: Файл OsmChange

en: File ''{0}'' does not exist.
uk: Не існує файлу "{0}".

en: No data found in file {0}.
uk: В файлі {0} немає даних.

en: Open OsmChange file
uk: Відкрити файл OsmChange

en: OSM Server Files
uk: Файли сервера OSM

en: <html>An error occurred while restoring backup file.<br>Error is:<br>{0}</html>
uk: <html>Сталася помилка під час відновлення резервної копії файлу.<br>Помилка: <br>{0}</html>

en: OSM Server Files gzip compressed
uk: Файли сервера OSM стиснені gzip

en: Invalid dataset
uk: Неправильні дані

en: No data found for layer ''{0}''.
uk: Дані для шару ''{0}'' не знайдені.

en: No data found in file ''{0}''.
uk: У файлі ''{0}'' дані не знайдені.

en: Open OSM file
uk: Відкрити файл OSM

en: OSM PBF Files
uk: Файл OSM PBF

en: OSM Server Files XZ compressed
uk: Файли сервера OSM стиснені XZ

en: OziExplorer Waypoint Files
uk: Файл маршрутних точок OziExplorer

en: RTKLib Positioning Solution Files
uk: Файл розвʼязання положення RTKLib

en: Validation Error Files
uk: Файл помилок валідатора

en: WMS Files (*.wms)
uk: Файли WMS (*.wms)

en: Unsupported WMS file version; found {0}, expected {1}
uk: Непідтримувана версія файлу WMS; знайдено {0}, очікувалось {1}

en: Native projections
uk: Початкові проєкції

en: Offset
uk: Зсув

en: Tile download projection
uk: Проекція для завантаження квадратів

en: Tile display projection
uk: Проекція для показу квадратів

en: Current zoom
uk: Поточний масштаб

en: Show tile info
uk: Показати дані квадрата

en: Tile Info
uk: Інформація про квадрат

en: Tile name
uk: Назва квадрата

en: Tile URL
uk: URL квадрата

en: Custom header: {0}
uk: Заголовок користувача: {0}

en: Tile size
uk: Розмір квадрата

en: Tile display size
uk: Розмір для показу квадратів

en: Reprojection
uk: Перепроецювання

en: Reprojected tile size
uk: Розмір перепроецьованого квадрату

en: Loaded
uk: Завантажено

en: Loading
uk: Завантаження

en: Metadata
uk: Метадані

en: Load tile
uk: Завантажити квадрат

en: Get tile status
uk: Інформація про тайл

en: Force tile rendering
uk: Примусове перестворення тайла

en: Failed to create tile source
uk: Збій створення джерела квадратів мапи

en: zoom in to load more tiles
uk: наблизитись для завантаження більшої кількості квадратів мапи

en: increase tiles zoom level (change resolution) to see more detail
uk: збільште масштаб квадратів (змініть роздільну здатність), щоб побачити більше деталей

en: Current zoom: {0}
uk: Поточний масштаб: {0}

en: Display zoom: {0}
uk: Масштаб показу: {0}

en: Pixel scale: {0}
uk: Масштаб пікселів {0}

en: Best zoom: {0}
uk: Найкращий масштаб: {0}

en: Estimated cache size: {0}
uk: Розрахунковий розмір кеша: {0}

en: === Cache stats ===
uk: === Статистика кешу ===

en: {0} ({1}), automatically downloading in zoom {2}
uk: {0} ({1}), автоматичне завантаження в масштабі {2}

en: {0} ({1}), downloading in zoom {2}
uk: {0} ({1}), завантаження в масштабі {2}

en: Downloaded {0}/{1} tiles
uk: Завантажено {0}/{1} квадратів

en: Save WMS file
uk: Зберегти файл WMS

en: Aerial imagery "{0}" might be misaligned. Please check its offset using GPS tracks!
uk: Супутниковий знімок "{0}" може бути зміщений. Будь ласка, перевірте зміщення використовуючи треки GPS!

en: Details...
uk: Подробиці…

en: Do not show this message again
uk: Більше не показувати це повідомлення

en: Hide this message
uk: Приховати це повідомлення

en: Unable to create directory {0}, autosave will be disabled
uk: Неможливо створити теку {0}, автозбереження буде відключене

en: Unable to create file {0}, other filename will be used
uk: Неможливо створити файл {0}, буде використане інше ім’я для файлу

en: IOError while creating file, autosave will be skipped: {0}
uk: Помилка вводу-виводу під час створення файлу, автозбереження буде пропущене: {0}

en: Unable to delete old backup file {0}
uk: Неможливо вилучити старий резервний файл {0}

en: Your work has been saved automatically.
uk: Вашу роботу було збережено автоматично

en: Restoring files
uk: Відновлення файлів

en: Unable to delete backup file {0}
uk: Невдалось створити файл резервної копії {0}

en: Unable to delete PID file {0}
uk: Невдалось вилучити PID-файл {0}

en: Unable to delete archived backup file {0}
uk: Невдалось вилучити заархівований файл резервної копії {0}

en: Customize Color
uk: Налаштувати колір

en: Default
uk: Типовий

en: Choose a color
uk: Вибрати колір

en: Name: {0}
uk: Назва: {0}

en: Description: {0}
uk: Опис: {0}

en: Creator: {0}
uk: Автор: {0}

en: {0} track, {1} track segments | {0} tracks, {1} track segments
uk[0]: {0} трек, {1} сегментів трека
uk[1]: {0} треки, {1} сегментів трека
uk[2]: {0} треків, {1} сегментів трека

en: Timespan
uk: Період

en: Number of<br/>Segments
uk: Кількість <br/>сегментів

en: {0} route,  | {0} routes,
uk[0]: {0} маршрут,
uk[1]: {0} маршрути,
uk[2]: {0} маршрутів,

en: {0} waypoint | {0} waypoints
uk[0]: {0} маршрутна точка
uk[1]: {0} маршрутні точки
uk[2]: {0} маршрутних точок

en: Jump to next segment
uk: Перейти до наступного відрізка

en: Jump to previous segment
uk: Перейти до попереднього відрізка

en: {0} track | {0} tracks
uk[0]: {0} трек
uk[1]: {0} треки
uk[2]: {0} треків

en:  ({0} segment) |  ({0} segments)
uk[0]:  ({0} сегмент)
uk[1]:  ({0} сегменти)
uk[2]:  ({0} сегментів)

en: Save GPX file
uk: Зберегти файл GPX

en: Collect segments of all tracks and combine in a single track.
uk: Об’єднати сегменти всіх треків в один трек.

en: Combine tracks of this layer
uk: Об’єднати треки цього шару

en: Split multiple track segments of one track into multiple tracks.
uk: Розділити кілька сегментів одного трека на кілька окремих треків.

en: Split track segments to tracks
uk: Розділити сегменти треку на треки

en: Split the tracks of this layer to one new layer each.
uk: Розділити треки цього шару, створивши для кожного новий шар.

en: Split tracks to new layers
uk: Розділити треки до нових шарів

en: Id
uk: Ід.

en: Min. zoom
uk: Мін. масштаб

en: Max. zoom
uk: Макс. масштаб

en: Unsupported imagery type: {0}
uk: Непідтримуваний тип фонового зображення: {0}

en: Next marker
uk: Наступна мітка

en: Jump to next marker
uk: Перейти до наступної мітки

en: Previous marker
uk: Попередня мітка

en: Jump to previous marker
uk: Перейти до попередньої мітки

en: All projections are supported
uk: Підтримуються усі проєкції

en: The layer {0} does not support the new projection {1}.
uk: Шар {0} не підтримує нову проєкцію {1}.

en: Supported projections are: {0}
uk: Підтримувані проєкції: {0}

en: Change the projection again or remove the layer.
uk: Змініть проєкцію або вилучіть шар.

en: Save Layer
uk: Зберегти шар

en: Trying to set a read only data layer as edit layer
uk: Спроба встановити шар даних, який є лише для читання, як редагований шар

en: Trying to delete the layer with background upload. Please wait until the upload is finished.
uk: Спроба вилучення шару, під час фонового надсилання даних. Будь ласка, зачекайте, поки надсилання не буде завершено.

en: A background upload is already in progress. Cannot reset state until the upload is finished.
uk: Відбувається фонове надсилання даних. Неможливо оновити стан, доки надсилання не закінчиться.

en: {0} note | {0} notes
uk[0]: {0} нотатка
uk[1]: {0} нотатки
uk[2]: {0} нотаток

en: Notes layer
uk: Нотатки

en: Total notes:
uk: Всього нотаток:

en: Changes need uploading?
uk: Надіслати зміни?

en: Save Note file
uk: Зберегти файл нотаток

en: outside downloaded area
uk: поза межами завантаженої ділянки

en: Data Layer {0}
uk: Дані {0}

en: Merging layers
uk: Злиття шарів

en: {0} deleted | {0} deleted
uk[0]: {0} вилучений
uk[1]: {0} вилучені
uk[2]: {0} вилучено

en: {0} incomplete | {0} incomplete
uk[0]: {0} неповний
uk[1]: {0} неповних
uk[2]: {0} неповних

en: {0} consists of:
uk: Шар {0} містить:

en: API version: {0}
uk: Версія API: {0}

en: Layer is locked
uk: Шар заблоковано

en: Download is blocked
uk: Завантаження заблоковано

en: Upload is discouraged
uk: Надсилання не рекомендується

en: Upload is blocked
uk: Надсилання заблоковане

en: Empty layer
uk: Порожній шар

en: Convert to GPX layer
uk: Перетворити в шар GPX

en: Converted from: {0}
uk: Перетворено з: {0}

en: Dataset consistency test
uk: Тест узгодженості набору даних

en: No problems found
uk: Проблем не виявлено

en: Following problems found:
uk: Виявлені наступні проблеми:

en: Save anyway
uk: Все одно зберегти

en: The layer contains no data.
uk: Шар не містить даних.

en: Conflicts
uk: Конфлікти

en: Reject Conflicts and Save
uk: Відкинути конфлікти та зберегти

en: There are unresolved conflicts. Conflicts will not be saved and handled as if you rejected all. Continue?
uk: Є невирішені конфлікти. Конфлікти не будуть зберігатися і оброблятися, ніби ви відкинули їх всі. Продовжити?

en: Save OSM file
uk: Зберегти файл OSM

en: Validation errors
uk: Помилки

en: No validation errors
uk: Перевірка не виявила помилок

en: Save Validation errors file
uk: Зберегти файл помилок валідатора

en: Set WMS Bookmark
uk: Встановити закладку WMS

en: Unable to find supported projection for layer {0}. Using {1}.
uk: Неможливо знайти підтримувану проєкцію для шару {0}. Використовуватиметься {1}.

en: Reprojecting layer {0} from {1} to {2}. For best image quality and performance, switch to one of the supported projections: {3}
uk: Змінення проєкції шару {0} з {1} на {2}. Для покращення якості та швидкодії оберіть одну з підтримуваних проєкцій: {3}

en: Adjust timezone and offset
uk: Налаштування часового поясу і зсуву

en: An error occurred while trying to match the photos to the GPX track. You can adjust the sliders to manually match the photos.
uk: Сталася помилка під час спроби зіставити фотографії з GPX треком. Ви можете вручну зіставити фотографії за допомогою повзунків.

en: Matching photos to track failed
uk: Не вдалося зіставити фотографії з треком

en: Timezone: {0}
uk: Часовий пояс: {0}

en: Minutes: {0}
uk: Хвилини: {0}

en: Seconds: {0}
uk: Секунди: {0}

en: (Time difference of {0} day) | Time difference of {0} days
uk[0]: Розбіжність у часі {0} день
uk[1]: Розбіжність у часі {0} дні
uk[2]: Розбіжність у часі {0} днів

en: Advanced settings
uk: Додаткові параметри

en: Segment settings
uk: Налаштування відрізків

en: Interpolate between segments
uk: Інтерполяція між відрізками

en: only when the segments are less than # minutes apart:
uk: тільки якщо відрізки відстоять менше, ніж на # хвилин:

en: only when the segments are less than # meters apart:
uk: тільки якщо відрізки відстоять менше, ніж на # метрів:

en: Tag images at the closest end of a segment, when not interpolated
uk: Позначте зображення в найближчому кінці відрізка, якщо немає інтерполяції

en: only within # minutes of the closest trackpoint:
uk: тільки в межах # хвилин до найближчої точки треку:

en: Track settings (note that multiple tracks can be in one GPX file)
uk: Налаштування треків (в одному GPX-файлі може бути декілька треків)

en: Interpolate between tracks
uk: Інтерполяція між треками

en: only when the tracks are less than # minutes apart:
uk: тільки якщо треки відрізняються менше, ніж на # хвилин:

en: only when the tracks are less than # meters apart:
uk: тільки якщо треки відрізняються менше, ніж на # метрів:

en: Tag images at the closest end of a track, when not interpolated<br>(also applies before the first and after the last track)
uk: Позначити зображення в найближчому кінці треку, якщо немає інтерполяції <br>(також застосовується до першого і після останнього треку)

en: Force tagging of all pictures (temporarily overrides the settings above).
uk: Примусове позначення всіх фотографій (тимчасово перекриває наведені вище налаштування).

en: This option will not be saved permanently.
uk: Цей параметр не зберігається постійно.

en: Correlate to GPX
uk: Відносяться до GPX

en: Invalid timezone
uk: Некоректний часовий пояс

en: Invalid offset
uk: Хибне зміщення

en: Correlate images with GPX track
uk: Зіставити зображення з GPX треком

en: Try Again
uk: Спробувати знову

en: No images could be matched!
uk: Немає відповідних зображень!

en: <No GPX track loaded yet>
uk: <GPX-трек ще не завантажено>

en: Error while parsing the date.
    Please use the requested format
uk: Помилка розбору дати.
    Будь ласка, використовуйте формат запиту

en: Invalid date
uk: Некоректна дата

en: GPX track:
uk: Трек GPX:

en: Open another GPX trace
uk: Відкрийте інший GPX-трек

en: Use support layer
uk: Використовувати шар підтримки

en: <html>Use photo of an accurate clock,<br>e.g. GPS receiver display</html>
uk: <html>Використовуйте фото для встановлення точного часу,<br>наприклад, з екрану GPS-приймача</html>

en: Auto-Guess
uk: Авто-вгадування

en: Matches first photo with first gpx point
uk: Перше фото припадає на першу точку gpx

en: Manual adjust
uk: Ручне налаштування

en: Advanced settings...
uk: Розширені налаштування…

en: Override position for:
uk: Перевстановити позицію для:

en: Images with geo location in exif data ({0}/{1})
uk: Зображення з координатами місця розташування в даних exif ({0}/{1})

en: Images that are already tagged ({0}/{1})
uk: Зображення, які вже позначені ({0}/{1})

en: Show Thumbnail images on the map
uk: Показувати ескіз зображення на мапі

en: Timezone:
uk: Часовий пояс:

en: Correlate
uk: Узгодити

en: No gpx selected
uk: gpx не виділено

en: <html>Matched <b>{0}</b> of <b>{1}</b> photo to GPX track.</html> | <html>Matched <b>{0}</b> of <b>{1}</b> photos to GPX track.</html>
uk[0]: <html><b>{0}</b> з <b>{1}</b> фото відповідає треку GPX.</html>
uk[1]: <html><b>{0}</b> з <b>{1}</b> фото відповідає треку GPX.</html>
uk[2]: <html><b>{0}</b> з <b>{1}</b> фото відповідає треку GPX.</html>

en: The selected photos do not contain time information.
uk: Вибрані фотографії не містять інформації про час.

en: Photos do not contain time information
uk: Фотографії не містять інформації про час.

en: The selected GPX track does not contain timestamps. Please select another one.
uk: Точки в обраному GPX треку не містять часових позначок. Будь ласка, виберіть інший.

en: GPX Track has no time information
uk: GPX Трек не має інформації про час

en: You should select a GPX track
uk: Ви повинні вибрати трек GPX

en: No selected GPX track
uk: Трек GPX не виділено

en: Correlation support layer
uk: Шар підтримки

en: Edit images sequence
uk: Редагувати послідовність зображень

en: Geotagged Images
uk: Зображення з геотеґами

en: {0} image loaded. | {0} images loaded.
uk[0]: Завантажено {0} зображення.
uk[1]: Завантажено {0} зображення.
uk[2]: Завантажено {0} зображень.

en: {0} was found to be GPS tagged. | {0} were found to be GPS tagged.
uk[0]: {0} знайдений, з GPS позначками.
uk[1]: {0} знайдені, з GPS позначками.
uk[2]: {0} знайдено, з GPS позначками.

en: {0} has updated GPS data. | {0} have updated GPS data.
uk[0]: {0} має оновлені дані GPS.
uk[1]: {0} мають оновлені дані GPS.
uk[2]: {0} мають оновлені дані GPS.

en: Offset angle in degrees:
uk: Кутове зміщення в градусах:

en: Shift image relative to the direction (in meters)
uk: Посунути зображення відповідно до напрямку зображення (метри)

en: Elevation:
uk: Висота над рівнем моря:

en: Set image direction towards the next GPX waypoint
uk: Встановити напрямок зображення в бік наступної точки GPX

en: Set image direction towards the next one
uk: Встановити напрямок зображення в бік наступного зображення

en: Error on file {0}
uk: Помилка в файлі {0}

en: No image
uk: Немає зображень

en: No EXIF time in file "{0}". Using last modified date as timestamp.
uk: Час EXIF відсутній у файлі "{0}". Використовуємо дату останньої зміни як відбиток часу.

en: Can''t parse metadata for file "{0}". Using last modified date as timestamp.
uk: Не вдається проаналізувати метадані файлу "{0}". Використовуємо дату останньої зміни як відбиток часу.

en: Geoimage: {0}
uk: Геозображення: {0}

en: Display geotagged images
uk: Показати зображення з геотеґами

en: Next
uk: Наступне

en: Show next Image
uk: Показати наступне зображення

en: Previous
uk: Попереднє

en: Show previous Image
uk: Показати попереднє зображення

en: First
uk: Перший

en: Show first Image
uk: Показати перше зображення

en: Last
uk: Останній

en: Show last Image
uk: Показати останнє зображення

en: Center view
uk: Центрувати вид

en: Zoom best fit and 1:1
uk: Масштабувати, щоб вписати зі співвідношенням сторін 1:1

en: Remove photo from layer
uk: Виличити фото з шару

en: Delete image file from disk
uk: Вилучити зображення з диску

en: Delete the file from disk? | Delete the {0} files from disk?
uk[0]: Вилучити файл з диска
uk[1]: Вилучити {0} файла з диска
uk[2]: Вилучити {0} файлів з диска

en: The image file will be permanently lost! | The images files will be permanently lost!
uk[0]: Файл зображення буде втраченний назавжди!
uk[1]: Файли зображень буде втрачено назавжди!
uk[2]: Файли зображень буде втрачено назавжди!

en: Image file could not be deleted.
uk: Неможливо вилучити файл зображення

en: Copy image path
uk: Копіювати шлях зображення

en: Move dialog to the side pane
uk: Пересунути діалог на бічну панель

en: Open image in external viewer
uk: Відкрити зображення у сторонньому оглядачі

en: Multiple images selected
uk: Виділено кілька зображень

en: 
    Altitude: {0} m
uk: 
    Висота: {0} м

en: 
    Speed: {0} km/h
uk: 
    Швидкість: {0} км/г

en: 
    Direction {0}°
uk: 
    Напрямок {0}°

en: 
    EXIF time: {0}
uk: 
    EXIF час: {0}

en: 
    GPS time: {0}
uk: 
    GPS час: {0}

en: 
    Caption: {0}
uk: 
    Підпис: {0}

en: 
    Headline: {0}
uk: 
    Заголовок: {0}

en: 
    Keywords: {0}
uk: 
    Ключові слова: {0}

en: 
    Object name: {0}
uk: 
    Назва об’єкта: {0}

en: Extracting GPS locations from EXIF
uk: Видобування координат GPS з EXIF

en: Starting directory scan
uk: Запуск сканування теки

en: Read photos...
uk: Переглянути фотографії…

en: Reading {0}...
uk: Перегляд {0}…

en: Unable to get canonical path for directory {0}
uk: Не вдалося отримати канонічний шлях до теки {0}

en: Scanning directory {0}
uk: Сканування теки {0}

en: Error while getting files from directory {0}
uk: Помилка читання файлів з теки {0}

en: One of the selected files was null
uk: Один з виділених файлів порожній

en: Show thumbnails
uk: Показувати мініатюри

en: Show image thumbnails instead of icons.
uk: Показувати мініатюри зображень замість значків

en: Synchronize time from a photo of the GPS receiver
uk: Синхронізуйте час з фото та GPS-приймача

en: <html>Take a photo of your GPS receiver while it displays the time.<br>Display that photo here.<br>And then, simply capture the time you read on the photo and select a timezone<hr></html>
uk: <html>Зробіть фото вашого GPS приймача, коли він показує час.<br>Покажіть його тут.<br>І потім, просто візьміть час з фото та оберіть часовий пояс<hr></html>

en: Photo time (from exif):
uk: Час з фото (з exif):

en: Gps time (read from the above photo):
uk: Час GPS (зі знімку над фото):

en: Photo taken in the timezone of:
uk: Фото, зроблене в часовому поясі:

en: Use daylight saving time (where applicable)
uk: Використовувати літній час (де це можливо)

en: Open another photo
uk: Відкрити інше фото

en: No date
uk: Без дати

en: Load images from Wikimedia Commons
uk: Завантажити зображення з Wikimedia Commons

en: Choose track visibility and colors
uk: Оберіть ступінь видимості треку та його колір

en: Select by date
uk: Обрати за датою

en: <html>Select all tracks that you want to be displayed. You can drag select a range of tracks or use CTRL+Click to select specific ones. The map is updated live in the background. Open the URLs by double clicking them, edit name and description by double clicking the cell.</html>
uk: <html>Виділіть всі треки, які ви бажаєте бачити. Ви можете виділити їх потягнувши мишею або виділити за допомогою  CTRL+Click тільки потрібні. Мапу оновлюватиметься у фоновому режимі. Посилання (URL) відкриваються подвійним клацанням на них, для зміни назви та опису зробіть подвійне клацання на комірці.</html>

en: Set track visibility for {0}
uk: Встановити видимість треків для {0}

en: Set color for selected tracks...
uk: Задати колір для виділених треків…

en: Show all
uk: Показати все

en: Show selected only
uk: Показати тільки виділені

en: The GPX layer contains fields that can be converted to OSM tags. How would you like to proceed?
uk: Шар GPX містить поля, які можна перетворити в теґи OSM. Як бажаєте вчинити?

en: Convert all fields
uk: Конвертувати всі поля

en: Only convert the following fields:
uk: Лише конвертувати наступні поля:

en: Do not convert any fields
uk: Не конвертувати нічого

en: Convert
uk: Конвертувати

en: Convert and remember selection
uk: Конвертувати та запам’ятати вибір

en: Convert to data layer
uk: Перетворити в шар даних

en: <html>Upload of unprocessed GPS data as map data is considered harmful.<br>If you want to upload traces, look here:</html>
uk: <html>Надсилання на сервер необроблених даних GPS під виглядом даних мапи вважається шкідливим.<br>Якщо хочете завантажити треки, ознайомтеся з цим:</html>

en: Would you like to simplify the ways in the converted layer?
uk: Хотіли б ви спростити лінії в перетвореному шарі?

en: Customize track drawing
uk: Налаштування креслення треків

en: From
uk: З

en: To
uk: По

en: No timestamp
uk: Немає відбитку часу

en: Select to download OSM data.
uk: Виділіть для завантаження даних OSM.

en: Select to download GPS traces.
uk: Виділіть для завантаження треків GPX.

en: Download everything within:
uk: Завантажити всі в межах:

en: meters
uk: метри

en: Maximum area per request:
uk: Максимальна ділянка для одного запиту:

en: Download near:
uk: Завантажити біля:

en: track only
uk: тільки треки

en: waypoints only
uk: тільки маршрутні точки

en: track and waypoints
uk: треки та маршрутні точки

en: Click to download
uk: Натисніть для завантаження

en: Click to download into a new data layer
uk: Клацніть щоб завантажити в новий шар даних

en: Click to cancel
uk: Натисніть для скасування

en: Download from OSM along this track
uk: Завантажити з OSM дані уздовж цього треку

en: Precache imagery tiles along this track
uk: Завантажити до кешу фонове зображення вздовж треку

en: Precaching WMS
uk: Завантаження до кешу WMS

en: Please select the imagery layer.
uk: Будь ласка, оберіть шар фонового зображення.

en: Select imagery layer
uk: Оберіть шар з зображенням

en: There are no imagery layers.
uk: Шари з фоновим зображенням відсутні.

en: No imagery layers
uk: Немає шарів з фоновим зображенням

en: Error while parsing {0}
uk: Помилка синтаксичного аналізу {0}

en: Could not read "{0}"
uk: Неможливо прочитати "{0}"

en: gps point
uk: точка GPS

en: 1 - Fixed
uk: 1 - Точно

en: 2 - Float
uk: 2 - Приблизно

en: 3 - Reserved
uk: 3 - Зарезервовано

en: 5 - Single
uk: 5 - Одне вимірювання

en: None
uk: Ні, не показувати

en: Float RTK
uk: Приблизний RTK

en: Estimated
uk: Прогноз

en: Manual
uk: Вручну

en: Simulated
uk: Моделювання

en: Quality
uk: Якість

en: GPS fix
uk: GPS корекція

en: Time
uk: Час

en: Direction
uk: Напрямок

en: Velocity, {0}
uk: Швидкість, {0}

en: Audio files (*.wav, *.mp3, *.aac, *.aif, *.aiff)
uk: Аудіофайли (*.wav, *.mp3, *.aac, *.aif, *.aiff)

en: Import Audio
uk: Імпортувати аудіо

en: <html>The data in the GPX layer ''{0}'' has been downloaded from the server.<br>Because its way points do not include a timestamp we cannot correlate them with audio data.</html>
uk: <html>Дані в шарі GPX ''{0}'' були завантажені з сервера.<br>Оскільки точки не містять міток часу, ми не можемо синхронізувати їх з аудіоданими.</html>

en: Import not possible
uk: Імпорт неможливий

en: Audio markers from {0}
uk: Аудіо-позначки з {0}

en: No GPX track available in layer to associate audio with.
uk: На шарі відсутній трек GPX, щоб накласти звук.

en: Some waypoints with timestamps from before the start of the track or after the end were omitted or moved to the start.
uk: Деякі маршрутні точки створені до початку треку або після його закінчення і будуть пропущені або перенесені на початок треку.

en: Some waypoints which were too far from the track to sensibly estimate their time were omitted.
uk: Деякі маршрутні точки, які були занадто далеко від інших, були проігноровані при розрахунку часу.

en: Import images
uk: Імпорт зображень

en: <html>The data in the GPX layer ''{0}'' has been downloaded from the server.<br>Because its way points do not include a timestamp we cannot correlate them with images.</html>
uk: <html><html>Дані в шарі GPX ''{0}'' були завантажені з сервера.<br>Оскільки точки не містять міток часу, ми не можемо синхронізувати їх з зображеннями.</html>

en: Markers From Named Points
uk: Позначки з іменованих точок

en: Named Trackpoints from {0}
uk: Іменовані точки треку з {0}

en: Auto load tiles
uk: Автозавантаження квадратів

en: Auto zoom
uk: Автомасштабування

en: Decrease zoom
uk: Зменшити масштаб

en: Flush tile cache
uk: Очистити кеш квадратів

en: Increase zoom
uk: Збільшити масштаб

en: Load all tiles
uk: Завантажити всі квадрати

en: Load all error tiles
uk: Завантажити усі помилкові квадрати

en: Convert to OSM Data
uk: Перетворити в дані OSM

en: Toggle layer {0}
uk: Увм/Вимк шар {0}

en: Show errors
uk: Показати помилки

en: Layer name
uk: Назва шару

en: Projection
uk: Проекція

en: Matrix set identifier
uk: Ідентифікатор набору матриць

en: Filter layers:
uk: Фільтр шарів:

en: Change resolution
uk: Змінити розподільчу здатність

en: Zoom to native resolution
uk: Масштабувати до природної розподільчої здатності

en: Malformed URI: {0}
uk: Неправильний URI: {0}

en: IO Exception: {0}
    {1}
uk: Помилка IO: {0}
    {1}

en: gps marker
uk: позначка GPS

en: marker | markers
uk[0]: позначка
uk[1]: позначки
uk[2]: позначок

en: {0} consists of {1} marker | {0} consists of {1} markers
uk[0]: {0} складається з {1} позначки
uk[1]: {0} складається з {1} позначок
uk[2]: {0} складається з {1} позначок

en: No existing audio markers in this layer to offset from.
uk: В цьому шарі відсутні аудіо-позначки, від яких можливо зробити зсув.

en: Show Text/Icons
uk: Показати текст/значки

en: Toggle visible state of the marker text and icons.
uk: Показати/приховати текст і значки.

en: Synchronize Audio
uk: Синхронізувати аудіо

en: You need to pause audio at the moment when you hear your synchronization cue.
uk: Вам необхідно призупинити відтворення, коли ви почуєте вашу мітку синхронізації.

en: Audio synchronized at point {0}.
uk: Аудіо синхронізовано у точці {0}.

en: Unable to synchronize in layer being played.
uk: Не вдається синхронізувати в шарі, який програється.

en: Make Audio Marker at Play Head
uk: Встановити аудіо-позначку на позиції програвання

en: You need to have paused audio at the point on the track where you want the marker.
uk: Ви повинні поставити аудіо на паузу в тій точці шляху, де хочете поставити позначку.

en: You need to drag the play head near to the GPX track whose associated sound track you were playing (after the first marker).
uk: Вам потрібно перетягнути повзунок програвача до GPX-треку, з яким пов’язана звукова доріжка (після першої позначки).

en: You need to SHIFT-drag the play head onto an audio marker or onto the track point where you want to synchronize.
uk: Натисніть SHIFT і перетягніть повзунок програвача на аудіо-позначку чи на точку треку, з якою ви бажаєте синхронізуватись.

en: Unable to create new audio marker.
uk: Неможливо створити нову аудіо-позначку.

en: There was an error while trying to display the URL for this marker
uk: Сталася помилка при спробі показати URL для цієї позначки

en: (URL was:
uk: (посилання:

en: Select the map painting styles
uk: Виберіть стилі відтворення мапи

en: Rendering {0} to {1}
uk: Подання {0} на {1}

en: Error - file not found: ''{0}''
uk: Помилка – файл не знайдено: ''{0}''

en: Expected integer number for option {0}, but got ''{1}''
uk: Очікувалось ціле число для параметра ''{0}'', замість ''{1}''

en: Expected integer number >= 0 for option {0}, but got ''{1}''
uk: Очікувалось ціле число >=0 для параметра ''{0}'', замість ''{1}''

en: Unable to parse {0} parameter: {1}
uk: Неможливо обробити параметр {0}: {1}

en: Expected key and value, separated by '':'' character for option {0}, but got ''{1}''
uk: Очікувались ключ та значення розділені символом '':'' для параметра ''{0}'', замість ''{1}''

en: Expected floating point number for option {0}, but got ''{1}''
uk: Очікувалось число з плаваючою точкою для параметра ''{0}'', замість ''{1}''

en: Expected two coordinates, separated by comma, for option {0}, but got ''{1}''
uk: Очікувались дві координати, розділені комою, для параметра ''{0}'', замість ''{1}''

en: In option {0}: {1}
uk: В параметрі {0}: {1}

en: Expected floating point number > 0 for option {0}, but got ''{1}''
uk: Очікувалось число з плаваючою точкою >0 для параметра ''{0}'', замість ''{1}''

en: Expected integer number > 0 for option {0}, but got ''{1}''
uk: Очікувалось ціле число >0 для параметра ''{0}'', замість ''{1}''

en: JOSM rendering command line interface
uk: Інтерфейс командного рядка рендерінгу JOSM

en: Renders data and saves the result to an image file.
uk: Показує дані та зберігає результат в графічний файл.

en: Input data file name (.osm)
uk: Назва вхідного файла даних (.osm)

en: Output image file name (.png); defaults to ''{0}''
uk: Назва вихідного графічного файла (.png); типово ''{0}''

en: Style file to use for rendering (.mapcss or .zip)
uk: Файл стилю, що використовується для рендерінгу даних (.mapcss або .zip)

en: This option can be repeated to load multiple styles.
uk: Цей параметр можна використовувати багато разів для завантаження кількох стилей.

en: Style setting (in JOSM accessible in the style list dialog right click menu)
uk: Параметри стиля (доступні в контекстному меню стиля в JOSM)

en: Applies to the last style loaded with the {0} option.
uk: Застосовується до останнього стилю, завантаженому параметром {0}.

en: Select zoom level to render. (integer value, 0=entire earth, 18=street level)
uk: Оберіть масштаб для рендерінга. (ціле значення, 0=вся Земля, 18=рівень вулиць)

en: Select the map scale
uk: Оберіть масштаб мапи

en: A value of 10000 denotes a scale of 1:10000 (1 cm on the map equals 100 m on the ground; display resolution: 96 dpi)
uk: Значення 10000 дорівнює масштабу 1:10000 (1 см мапи дорівнє 100 м на місцевості; розподільча здатність дисплею 96dpi)

en: Options {0} and {1} are mutually exclusive.
uk: Параметри {0} та {1} є взаємовиключними

en: Area to render, default value is ''{0}''
uk: Ділянка для рендерінгу, типове значення: {0}

en: With keyword ''{0}'', the downloaded area in the .osm input file will be used (if recorded).
uk: З ключовим словом ''{0}'' буде використовуватися завантажена ділянка з вхідного файлу .osm (якщо збережено).

en: Specify bottom left corner of the rendering area
uk: Зазначте лівий нижній кут ділянки рендерінгу

en: Used in combination with width and height options to determine the area to render.
uk: Використовується в поєднанні з параметрами width та height для визначення ділянки рендрінгу

en: Width of the rendered area, in meter
uk: Ширина ділянки рендерінгу, в метрах

en: Height of the rendered area, in meter
uk: Висота ділянки рендерінгу, в метрах

en: Width of the target image, in pixel
uk: Ширина зображення, в пікселях

en: Height of the target image, in pixel
uk: Висота зображення, в пікселях

en: Projection to use, default value ''{0}'' (web-Mercator)
uk: Типова проєкція ''{0}'' (web-Mercator)

en: Maximum image width/height in pixel (''{0}'' means no limit), default value: {1}
uk: Максимальна ширина/висота зображення в пікселях (''{0}'' - без обмежень), типово: {1}

en: To specify the rendered area and scale, the options can be combined in various ways
uk: Для зазначення ділянки для рендерінгу та масштабу, параметри можна поєднувати різним чином

en: If neither ''{0}'' nor ''{1}'' is given, the default value {2} takes effect and the bounds of the download area in the .osm input file are used.
uk: Якщо не зазначено ні ''{0}'', ані ''{1}'', типове значення {2} набирає чинності та використовуються межі завантаженої ділянки, збереженої в файлі *.osm.

en: Argument {0} given, but scale cannot be determined from remaining arguments
uk: Аргумент {0} зазначено, але масштаб не може бути визначений серед інших аргументів

en: Argument {0} given, expected {1} or {2}
uk: Аргумент {0} зазначено, очікувалось {1} або {2}

en: {0} mode, but no bounds found in osm data input file
uk: {0} режим, але неможливо визначити межі у вхідному файлі *.osm

en: Unable to determine scale, one of the options {0}, {1}, {2} or {3} expected
uk: Неможливо визначити масштаб, очікується один з параметрів {0}, {1}, {2} або {3}

en: In .osm data file ''{0}'' -
uk: В файлі даних .osm ''{0}'' -

en: Image dimensions ({0}x{1}) exceeds maximum image size {2} (use option {3} to change limit)
uk: Розмір зображення ({0}x{1}) перевищує максимально допустимі значення {2} (використовуйте параметр {3}, щоб змінити обмеження)

en: Style setting not found: ''{0}''
uk: Незнайдені параметри стилю: ''{0}''

en: Toggle all settings
uk: Вімкнути все

en: There was an error when loading this style. Select ''Info'' from the right click menu for details. | There were {0} errors when loading this style. Select ''Info'' from the right click menu for details.
uk[0]: Під час завантаження стилю виникла помилка. Подробиці у пункті "Інформація" контекстного меню.
uk[1]: Під час завантаження стилю виникли {0} помилки. Подробиці у пункті "Інформація" контекстного меню.
uk[2]: Під час завантаження стилю виникло {0} помилок. Подробиці у пункті "Інформація" контекстного меню.

en: loading style ''{0}''...
uk: завантаження стилю ''{0}''…

en: Failed to index validator rules. Error was: {0}
uk: Помилка індексації правил валідації. Помилка: {0}

en: Failed to load Mappaint styles from ''{0}''. Exception was: {1}
uk: Не вдалось завантажити стилі кольорів мапи з ''{0}''. Помилка: {1}

en: Failed to parse Mappaint styles from ''{0}''. Error was: {1}
uk: Не вдалось розібрати стилі кольорів мапи з ''{0}''. Помилка: {1}

en: Unable to replace argument {0} in {1}: {2}
uk: Неможливо замінити аргумент {0} в {1}: {2}

en: Failed to locate image ''{0}''
uk: Збій пошуку зображення ''{0}''

en: Save Access Token in preferences
uk: Зберегти мітку доступу у налаштуваннях

en: Access Token Key:
uk: Ключ мітки доступу:

en: Access Token Secret:
uk: Таємний ключ мітки доступу:

en: <html>Select to save the Access Token in the JOSM preferences.<br>Unselect to use the Access Token in this JOSM session only.</html>
uk: <html>Позначте, щоб зберегти мітку доступу в налаштуваннях JOSM.<br>Зніміть позначку, щоб використати мітку доступу тільки в поточній сесії JOSM.</html>

en: Use default settings
uk: Використовувати типові налаштування

en: Client ID:
uk: ID клієнта:

en: Client Secret:
uk: Секретний токен:

en: Redirect URL:
uk: URL перенаправлення:

en: Access Token URL:
uk: Посилання мітки доступу:

en: Authorize URL:
uk: Посилання для авторизації:

en: Click to reset the OAuth settings to default values
uk: Натисніть, щоб скинути налаштування OAuth на типові

en: Click to abort resetting to the OAuth default values
uk: Натисніть, щоб скасувати скидання налаштування OAuth на типові

en: <html>JOSM is about to reset the OAuth settings to default values.<br>The current custom settings are not saved.</html>
uk: <html>JOSM скинув налаштування OAuth на типові.<br>Попередні налаштування — не збережені.</html>

en: Overwrite custom OAuth settings?
uk: Перезаписати власні налаштування OAuth?

en: Fully automatic
uk: Автоматично

en: Semi-automatic
uk: Напівавтоматично

en: <html>Run a fully automatic procedure to get an access token from the OSM website.<br>JOSM accesses the OSM website on behalf of the JOSM user and fully<br>automatically authorizes the user and retrieves an Access Token.</html>
uk: <html>Запустити автоматичну процедуру отримання мітки доступу з веб-сайту OSM.<br>JOSM звернеться до веб-сайту OSM від імені користувача JOSM, повністю<br>автоматично авторизує користувача і отримає мітку доступу.</html>

en: <html>Run a semi-automatic procedure to get an access token from the OSM website.<br>JOSM submits the standards OAuth requests to get a Request Token and an<br>Access Token. It dispatches the user to the OSM website in an external browser<br>to authenticate itself and to accept the request token submitted by JOSM.</html>
uk: <html>Запустити напівавтоматичну процедуру отримання мітки доступу з веб-сайту OSM.<br>При цьому JOSM надішле стандартні запити OAuth, запит для отримання мітки запиту та самої<br>мітки доступу. Користувач буде направлений на веб-сайт OSM за допомогою зовнішнього оглядача,<br>щоб ідентифікуватись та отримати мітку запиту, надіслану з JOSM.</html>

en: <html>Enter an Access Token manually if it was generated and retrieved outside<br>of JOSM.</html>
uk: <html>Введіть мітку доступу вручну, якщо вона була створена та отримана за межами<br>JOSM.</html>

en: Please enter your OSM user name and password. The password will <strong>not</strong> be saved in clear text in the JOSM preferences and it will be submitted to the OSM server <strong>only once</strong>. Subsequent data upload requests don''t use your password any more.
uk: Будь ласка, введіть ваше ім’я та пароль користувача в OSM. Пароль <strong>не зберігається</strong> у відкритому вигляді у налаштуваннях JOSM та буде надісланий на сервер OSM <strong>тільки один раз</strong>. Для подальшого надсилання даних ваш пароль більше не буде використовуватись.

en: Username:
uk: Учасник:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Granted rights
uk: Надані права

en: Advanced OAuth properties
uk: Розширені параметри OAuth

en: Accept Access Token
uk: Прийняти мітку доступу

en: <html>You have successfully retrieved an OAuth Access Token from the OSM website. Click on <strong>{0}</strong> to accept the token. JOSM will use it in subsequent requests to gain access to the OSM API.</html>
uk: <html>Ви отримали мітку доступу OAuth з веб-сайту OSM. Натисніть на <strong>{0}</strong>, щоб прийняти мітку. JOSM буде використовувати її в майбутніх запитах на отримання доступу до OSM API.</html>

en: Authorize now
uk: Авторизуватись

en: Click to redirect you to the authorization form on the JOSM web site
uk: Натисніть, щоб перейти до форми авторизації на веб-сайті JOSM

en: Back
uk: Назад

en: Run the automatic authorization steps again
uk: Запустити процедуру автоматичної авторизації ще раз

en: Test Access Token
uk: Перевірити мітку доступу

en: Authorize JOSM to access the OSM API
uk: Авторизувати JOSM для отримання доступу до OSM API

en: <html>The automatic process for retrieving an OAuth Access Token<br>from the OSM server failed.<br><br>Please try again or choose another kind of authorization process,<br>i.e. semi-automatic or manual authorization.</html>
uk: <html>Не вдалося автоматично отримати мітку доступу OAuth<br>з сервера OSM.<br><br>Будь ласка, спробуйте ще раз або виберіть інший процес авторизації,<br>наприклад, напівавтоматичний або авторизацію вручну.</html>

en: OAuth authorization failed
uk: Збій OAuth авторизації

en: <html>The automatic process for retrieving an OAuth Access Token<br>from the OSM server failed because JOSM was not able to build<br>a valid login URL from the OAuth Authorize Endpoint URL ''{0}''.<br><br>Please check your advanced setting and try again.</html>
uk: <html>Не вдалося автоматично отримати мітку доступу OAuth <br>з сервера OSM, тому що JOSM не зміг згенерувати<br>правильне URL-посилання для входу з URL OAuth Authorize Endpoint ''{0}''.<br><br>Будь ласка, перевірте ваші розширені налаштування і спробуйте ще раз.</html>

en: Please enter an OAuth Access Token which is authorized to access the OSM server ''{0}''.
uk: Будь ласка, введіть мітку доступу OAuth, яка має дозвіл на доступ до сервера OSM ''{0}''.

en: Access Token
uk: Мітка доступу

en: Advanced OAuth parameters
uk: Розширені параметри OAuth

en: Enter the OAuth Access Token
uk: Введіть мітку доступу OAuth

en: Enter advanced OAuth properties
uk: Введіть розширені параметри OAuth

en: <html><body>Please enter an OAuth Access Token which is authorized to access the OSM server ''{0}''.</body></html>
uk: <html><body>Будь ласка, введіть мітку доступу OAuth, яка має дозвіл на доступ до сервера OSM "{0}".</body></html>

en: Please enter an Access Token Key
uk: Будь ласка, введіть ключ мітки доступу

en: The Access Token Key must not be empty. Please enter an Access Token Key
uk: Ключ мітки доступу не повинен бути порожнім. Будь ласка, введіть ключ мітки доступу

en: Click to test the Access Token
uk: Натисніть для перевірки мітки доступу

en: Authentication failed, please check browser for details.
uk: Помилка автентифікації, перевірте подробиці у вебоглядачі.

en: OAuth Authentication Failed
uk: Помилка автентифікації OAuth

en: With OAuth you grant JOSM the right to upload map data and GPS tracks on your behalf (<a href="{0}">more info...</a>).
uk: За допомогою OAuth, ви дозволяєте JOSM надсилати на сервер дані мапи та треки GPS, від свого імені (<a href="{0}">Докладно…</a>).

en: <strong>Warning:</strong> Since you are using not the default OSM API, make sure to set an OAuth consumer key and secret in the <i>Advanced OAuth parameters</i>.
uk: <strong>Попередження:</strong> Оскільки ви використовуєте не типовий OSM API, переконайтесь, що ви встановили Ключ користувача та Таємний ключ користувача в <i>Розширених параметрах OAuth</i>.

en: Get an Access Token for ''{0}''
uk: Отримати мітку доступу для ''{0}''

en: Close the dialog and cancel authorization
uk: Закрити діалог і скасувати авторизацію

en: Close the dialog and accept the Access Token
uk: Закрити діалог і прийняти мітку доступу

en: Allow to upload map data
uk: Дозволити надсилання даних мапи

en: Select to grant JOSM the right to upload map data on your behalf
uk: Виберіть, щоб дозволити JOSM надсилати дані мапи на сервер від вашого імені

en: Allow to upload GPS traces
uk: Дозволити надсилати GPS-треки

en: Select to grant JOSM the right to upload GPS traces on your behalf
uk: Виберіть, щоб дозволити JOSM надсилати треки GPS на сервер від вашого імені

en: Allow to download your private GPS traces
uk: Дозволити отримувати приватні GPS-треки

en: Select to grant JOSM the right to download your private GPS traces into JOSM layers
uk: Виберіть, щоб дозволити JOSM завантажувати ваші приватні треки GPS в шари JOSM

en: Allow to read your preferences
uk: Дозволити зчитувати ваші налаштування

en: Select to grant JOSM the right to read your server preferences
uk: Виберіть, щоб надати JOSM право читати ваші налаштування сервера

en: Allow to write your preferences
uk: Дозволити запис ваших налаштувань

en: Select to grant JOSM the right to write your server preferences
uk: Виберіть для надання JOSM прав на запис ваших налаштувань для сервера

en: Allow modifications of notes
uk: Дозволити змінювати нотатки

en: Select to grant JOSM the right to modify notes on your behalf
uk: Позначте, щоб JOSM мав змогу змінювати нотатки від вашого імені

en: Testing OAuth Access Token
uk: Перевірка мітки доступу OAuth

en: Retrieving user details with Access Token Key ''{0}'' was rejected.
uk: Отримання даних користувача з Ключем мітки доступу ''{0}'' було відхилено.

en: Retrieving user details with Access Token Key ''{0}'' was forbidden.
uk: Отримання даних користувача з Ключем мітки доступу ''{0}'' було заборонено.

en: <html>Successfully used the Access Token ''{0}'' to<br>access the OSM server at ''{1}''.<br>You are accessing the OSM server as user ''{2}'' with id ''{3}''.</html>
uk: <html>Для доступу до сервера OSM – ''{1}'' використовується<br>Мітка доступу: ''{0}''.<br>Ви маєте доступ до сервера OSM з обліковим записом ''{2}'' (uid: ''{3}'').</html>

en: Success
uk: Успішно

en: <html>Failed to access the OSM server ''{0}''<br>with the Access Token ''{1}''.<br>The server rejected the Access Token as unauthorized. You will not<br>be able to access any protected resource on this server using this token.</html>
uk: <html>Неможливо отримати доступ до сервера OSM ''{0}'' з<br>Міткою доступу ''{1}''.<br>Сервер відхилив Мітку доступу як неавтентифіковану. Ви не можете<br>отримати доступ до захищених ресурсів сервера, використовуючи цю мітку.</html>

en: Test failed
uk: Перевірку не пройдено

en: <html>The Access Token ''{1}'' is known to the OSM server ''{0}''.<br>The test to retrieve the user details for this token failed, though.<br>Depending on what rights are granted to this token you may nevertheless use it<br>to upload data, upload GPS traces, and/or access other protected resources.</html>
uk: <html>Мітка доступу ''{1}'' відома серверу OSM ''{0}''.<br>Однак, тест отримання даних користувача для цієї мітки не вдався.<br>Незалежно від того, які права має ця мітка, ви, все ж, можете використовувати її<br>для надсилання даних та GPS-треків на сервер, а також для доступу до інших захищених ресурсів.</html>

en: Token allows restricted access
uk: Мітка має обмежений доступ

en: <html>Failed to retrieve information about the current user from the OSM server ''{0}''.<br>This is probably not a problem caused by the tested Access Token, but<br>rather a problem with the server configuration. Carefully check the server<br>URL and your Internet connection.</html>
uk: <html>Не вдалось отримати інформацію про поточного користувача з сервера OSM ''{0}''.<br>Можливо, що це не проблема перевірки мітки доступу,<br>а скоріш проблема конфігурації сервера. Уважно перевірте<br>URL сервера та ваше з’єднання з інтернет.</html>

en: <html>Failed to sign the request for the OSM server ''{0}'' with the token ''{1}''.<br>The token ist probably invalid.</html>
uk: <html>Не вдалось підписати запит до сервера OSM ''{0}'' за допомогою мітки ''{1}''.<br>Можливо, що список міток зіпсовано.</html>

en: <html>The test failed because the server responded with an internal error.<br>JOSM could not decide whether the token is valid. Please try again later.</html>
uk: <html>Тест не пройшов, тому що сервер повідомив про внутрішню помилку.<br>JOSM не зміг визначити достовірність мітки. Будь ласка, спробуйте пізніше.</html>

en: Retrieving user info...
uk: Отримання інформації про користувача…

en: Close the preferences dialog and discard preference updates
uk: Закрити діалог налаштувань і скасувати внесені зміни

en: Save the preferences and close the dialog
uk: Зберегти налаштування і закрити діалог

en: You have to restart JOSM for some settings to take effect.
uk: Потрібно перезапустити JOSM, щоб зміни набрали сили.

en: Would you like to restart now?
uk: Ви бажаєте перезапустити програму зараз?

en: Download plugins
uk: Завантажити втулки

en: Icon paths:
uk: Шлях до значків:

en: Name (optional):
uk: Назва (необов’язково):

en: URL / File:
uk: URL / Файл:

en: active
uk: активний

en: Map paint style file (*.xml, *.mapcss, *.zip)
uk: Файл стилів показу мапи (*.xml, *.mapcss, *.zip)

en: Preset definition file (*.xml, *.zip)
uk: Файл заготовок (*.xml, *.zip)

en: Tag checker rule (*.validator.mapcss, *.zip)
uk: Правила перевірки теґів (*.validator.mapcss, *.zip)

en: Edit source entry:
uk: Правити запис:

en: Entry ''{0}'' requires JOSM Version {1}. (Currently running: {2})
uk: Елемент ''{0}'' потребує версію JOSM {1}. (Поточна версія: {2})

en: Continue anyway
uk: Продовжити

en: Cancel and return to the previous dialog
uk: Скасувати та повернутись до попереднього вікна

en: Ignore warning and install style anyway
uk: Знехтувати попередженням та встановити стиль

en: Some entries have unmet dependencies:
uk: Деякі елементи мають незадоволені залежності:

en: Reset
uk: Скинути

en: Reset to default
uk: Повернутися до типового

en: Add a new icon path
uk: Додати новий шлях до піктограм

en: Remove the selected icon paths
uk: Вилучити виділені шляхи до піктограм

en: Edit the selected icon path
uk: Змінити виділений шлях до піктограм

en: External resource entry: Active
uk: Зовнішні ресурси: Увімкнені

en: External resource entry: Inactive
uk: Зовнішні ресурси: Відключені

en: Tooltip
uk: Підказка

en: Icon
uk: Значок

en: Remove from toolbar
uk: Вилучити з панелі інструментів

en: Configure toolbar
uk: Налаштувати панель інструментів

en: Edit shortcut
uk: Змінити сполучення клавіш

en: Do not hide toolbar and menu
uk: Не приховувати панель інструментів та меню

en: Actions
uk: Дії

en: Toolbar
uk: Панель інструментів

en: Customize the elements on the toolbar.
uk: Налаштувати елементи панелі інструментів.

en: Separator
uk: Розділювач

en: Available
uk: Доступні

en: Action parameters
uk: Параметри дії

en: Parameter name
uk: Назва параметру

en: Parameter value
uk: Значення параметру

en: Toolbar action without name: {0}
uk: Дія панелі інструментів без імені: {0}

en: Strange toolbar value: {0}
uk: Дивні значення панелі інструментів: {0}

en: Toolbar action {0} overwritten: {1} gets {2}
uk: Дія панелі інструментів {0} перезаписана: {1} отримав(ла) {2}

en: Registered toolbar action without name: {0}
uk: Зареєстрована дія панелі інструментів без імені: {0}

en: Registered toolbar action {0} overwritten: {1} gets {2}
uk: Зареєстрована дія панелі інструментів {0} перезаписана: {1} отримав(ла) {2}

en: Toolbar: {0}
uk: Панель інструментів: {0}

en: add entry
uk: Додати пункт

en: Remove the selected entry
uk: Вилучити виділений пункт

en: Key: {0}
uk: Ключ: {0}

en: Edit boundaries
uk: Межі редагування

en: Internal JOSM boundaries
uk: Внутрішні межі JOSM

en: Reset preferences
uk: Скинути налаштування

en: You are about to clear all preferences to their default values<br />All your settings will be deleted: plugins, imagery, filters, toolbar buttons, keyboard, etc. <br />Are you sure you want to continue?
uk: Ви намагаєтесь скинути налаштування на типові значення<br />Всі ваші налаштування будуть вилучені: втулки, фільтри, кнопки на панелі інструментів, комбінації клавіш й т.і. <br />Ви дійсно бажаєте продовжити?

en: Advanced Preferences
uk: Розширені налаштування

en: Setting Preference entries directly. Use with caution!
uk: Безпосереднє встановлення налаштувань. Використовуйте з обережністю!

en: Read from file
uk: Читати з файлу

en: Export selected items
uk: Експорт виділених елементів

en: JOSM custom settings files (*.xml)
uk: Файли власних налаштувань користувача JOSM (*.xml)

en: Please select some preference keys not marked as default
uk: Оберіть, будь ласка, кілька параметрів, які не мають типових значень

en: Export preferences keys to JOSM customization file
uk: Експор параметрів JOSM у файл власних налаштувань користувача

en: What to do with preference lists when this file is to be imported?
uk: Що робити з налаштуваннями під час імпорту цього файлу?

en: Append preferences from file to existing values
uk: Додати налаштування з цього файлу до існуючих

en: Replace existing values
uk: Замінити існуючі налаштування

en: Open JOSM customization file
uk: Відкрити файл власних налаштувань користувача JOSM

en: Import log
uk: Журнал імпорту

en: <html>Here is file import summary. <br/>You can reject preferences changes by pressing "Cancel" in preferences dialog <br/>To activate some changes JOSM restart may be needed.</html>
uk: <html>Це файл із результатами імпорту. <br/>Ви можете скасувати зміни налаштувань, натиснувши на кнопку «Скасувати» у вікні налаштувань.<br/>Щоб задіяти деякі зміни, можливо, потрібно перезапустити JOSM.</html>

en: shortcut
uk: комбінації клавіш

en: color
uk: для кольорів

en: toolbar
uk: панелі інструментів

en: imagery
uk: фонових зображень

en: Load profile
uk: Завантажити профіль

en: Save {0} profile
uk: Зберегти профіль {0}

en: All the preferences of this group are default, nothing to save
uk: Всі налаштування для цієї групи є типовими — нічого зберігати

en: Choose profile file
uk: Оберіть файл профілю

en: Change list setting
uk: Змінити параметр списку

en: Change list of lists setting
uk: Змінити параметри переліку списків

en: Change list of maps setting
uk: Змінити параметри переліку мап

en: Entry {0}
uk: Пункт {0}

en: Select Setting Type:
uk: Оберіть тип налаштувань

en: Simple
uk: Простий

en: List
uk: Список

en: List of lists
uk: Перелік списків

en: List of maps
uk: Перелік мап

en: Add setting
uk: Додати параметр

en: Advanced Background: Changed
uk: Розширене значення фону: Змінений

en: Advanced Background: NonDefault
uk: Розширення Фону: нетипове

en: Current value is default.
uk: Поточне значення є типовим.

en: Default value is ''{0}''.
uk: Типове значення — ''{0}''.

en: Default value currently unknown (setting has not been used yet).
uk: Типове значення на поточний момент невідоме (параметр досі не використовувався).

en: Change string setting
uk: Змінити праметри рядка

en: Value:
uk: Значення:

en: Audio
uk: Аудіо

en: Settings for the audio player and audio markers.
uk: Налаштування аудіо-програвача та аудіо-позначок.

en: Display the Audio menu.
uk: Показати меню Звук.

en: Label audio (and image and web) markers.
uk: Підписувати мітки аудіо, картинок і вебу.

en: Display live audio trace.
uk: Показати звукові підказки у реальному часі

en: Explicit waypoints with valid timestamps.
uk: Явні маршрутні точки з дійсними часовими відбитками.

en: Explicit waypoints with time estimated from track position.
uk: Явні маршрутні точки з орієнтовним часом з позиції на треку.

en: Named trackpoints.
uk: Іменовані точки треку.

en: Modified times (time stamps) of audio files.
uk: Змінений час (часові відбитки) аудіофайлів.

en: Start of track (will always do this if no other markers available).
uk: Початок треку (завжди встановлювати, якщо інші мітки відсутні)

en: Show or hide the audio menu entry on the main menu bar.
uk: Показати або сховати меню роботи зі звуком на панелі Головного меню.

en: Display a moving icon representing the point on the synchronized track where the audio currently playing was recorded.
uk: Показати анімовану піктограму у точці треку, де був записаний звук, що зараз відтворюється.

en: Put text labels against audio (and image and web) markers as well as their button icons.
uk: Вставте текстові позначки напроти аудіо (зображення чи веб) мітки, такі ж як на їх значках.

en: When importing audio, make markers from...
uk: При імпортуванні звуку, створювати мітки з…

en: When importing audio, apply it to any waypoints in the GPX layer.
uk: Коли імпортується звук, застосовувати його для будь-яких маршрутних точок із шару GPX.

en: Automatically create audio markers from trackpoints (rather than explicit waypoints) with names or descriptions.
uk: Автоматично створювати аудіо-позначки з точок треку (замість явних маршрутних точок) з іменами або описами.

en: Create audio markers at the position on the track corresponding to the modified time of each audio WAV file imported.
uk: Створити аудіо-позначки в положенні на треку, відповідному часу зміни кожного імпортованого звукового файлу WAV.

en: The number of seconds to jump forward or back when the relevant button is pressed
uk: Показує, на скільки секунд вперед або назад слід перейти при натисканні відповідної кнопки

en: Forward/back time (seconds)
uk: Вперед/Назад час (в секундах)

en: The amount by which the speed is multiplied for fast forwarding
uk: Показує, у скільки разів збільшується швидкість при швидкому програванні

en: Fast forward multiplier
uk: Коефіцієнт швидкого програвання

en: Playback starts this number of seconds before (or after, if negative) the audio track position requested
uk: Відтворення почнеться через цю кількість секунд до (або після, у разі від’ємного значення) запитаної позиції аудіозапису

en: Lead-in time (seconds)
uk: Тривалість вступу (у секундах)

en: The ratio of voice recorder elapsed time to true elapsed time
uk: Відношення часу диктофонного запису до дійсно витраченого часу

en: Voice recorder calibration
uk: Калібрування звукозапису

en: Colors
uk: Кольори

en: Change colors used in program dialogs and in map paint styles.
uk: Змінює кольори, що використовуються в діалогах та в стилях подання даних мапи.

en: Paint style {0}: {1}
uk: Стиль {0}:{1}

en: Choose
uk: Вибрати

en: Choose a color for {0}
uk: Виберіть колір для {0}

en: Set all to default
uk: Встановити типові значення

en: Colors used by different objects in JOSM.
uk: Кольори, які використовуються різними об’єктами у JOSM.

[ctx: gui]
en: Display
uk: Дисплей

en: Various settings that influence the visual representation of the whole program.
uk: Різні налаштування, що впливають на зовнішній вигляд програми.

en: Draw Direction Arrows
uk: Показувати стрілки напрямку

en: Only on the head of a way.
uk: Тільки на початку лінії.

en: Draw oneway arrows.
uk: Стрілки для одностороннього руху.

en: Draw segment order numbers
uk: Показувати порядкові номери відрізків

en: Draw segment order numbers on selected way
uk: Показувати порядкові номери відрізків у виділеній лінії

en: Draw virtual nodes in select mode
uk: Показувати віртуальні точки в режимі вибору

en: Draw inactive layers in other color
uk: Показувати неактивні шари іншим кольором

en: Display discardable keys
uk: Показувати застарілі теґи

en: Use auto filters
uk: Використовувати автофільтри

en: Rule
uk: Лінійка

en: Highlight target ways and nodes
uk: Підсвічувати лінії та точки

en: Draw rubber-band helper line
uk: Показувати «гумову» допоміжну лінію

en: Smooth map graphics (antialiasing)
uk: Згладжені лінії (антиаліасінг)

en: Smooth map graphics in wireframe mode (antialiasing)
uk: Згладжувати елементи мапи в каркасному режимі

en: Draw only outlines of areas
uk: Показувати тільки зовнішні контури ділянок

en: Hide labels while dragging the map
uk: Не показувати назви під час пересування мапи

en: OSM Data
uk: Дані OSM

en: Settings that control the drawing of OSM data.
uk: Налаштування, що керують показом даних OSM.

en: Draw direction hints for way segments.
uk: Показувати напрямок на відрізках ліній.

en: Draw arrows in the direction of oneways and other directed features.
uk: Показувати стрілки для доріг з одностороннім рухом та для інших елементів, що мають напрямок.

en: Draw the order numbers of all segments within their way.
uk: Показувати порядкові номери на всіх відрізках лінії.

en: Draw the boundaries of data loaded from the server.
uk: Показувати межі ділянки, завантаженої з сервера.

en: Draw virtual nodes in select mode for easy way modification.
uk: Показувати віртуальні точки в режимі вибору, для зручності редагування.

en: Draw the inactive data layers in a different color.
uk: Показувати неактивні шари даних іншим кольором.

en: Apply antialiasing to the map view resulting in a smoother appearance.
uk: Застосувати згладжування мапи.

en: Apply antialiasing to the map view in wireframe mode resulting in a smoother appearance.
uk: Застосування згладжування для показу мапи в каркасному режимі призведе до більш плавного вигляду.

en: Highlight target nodes and ways while drawing or selecting
uk: Підсвічувати точки та лінії під курсором в режимі додавання або виділення об’єктів

en: This option suppresses the filling of areas, overriding anything specified in the selected style.
uk: Ця опція пригнічує заповнення ділянок, відкидаючи будь-що, що зазначено в обраному стилі.

en: This option hides the textual labels of OSM objects while dragging the map.
uk: Цей параметр дозволяє приховувати назви об’єктів OSM під час пересування мапи.

en: Display keys which have been deemed uninteresting to the point that they can be silently removed.
uk: Показувати теґи, які були визнані застарілими до такої міри, що вони можуть бути вилучені без попередження.

en: Display buttons to automatically filter numeric values of a predefined tag
uk: Показує кнопки для автоматичної фільтрації числових значень, для вказаних в налаштуваннях теґів

en: Options that affect drawing performance
uk: Параметри, що впливають на швидкодію

en: Segment drawing options
uk: Параметри показу відрізків

en: Select and draw mode options
uk: Параметри виділення та креслення

en: Other options
uk: Інші параметри

en: GPS Points
uk: Точки GPS

en: Settings that control the drawing of GPS tracks.
uk: Налаштування, що керують показом GPS-треків.

en: Auto
uk: Авто

[ctx: gpx_field]
en: Name
uk: Назва

[ctx: gpx_field]
en: Desc(ription)
uk: Опис

en: Everything
uk: Все

en: Name or offset
uk: Назва чи зсув

en: Custom
uk: Власне

en: Use global settings
uk: Використовувати загальні параметри

en: All
uk: Всі

en: Local files
uk: Локальні файли

en: Force lines if no segments imported
uk: Показувати лінії, якщо відрізки не імпортовані

en: Draw large GPS points
uk: Показувати великі точки GPS

en: Draw a circle from HDOP value
uk: Показувати кола на основі значень HDOP

en: Velocity (red = slow, green = fast)
uk: Швидкість (червоний = повільно, зелений = швидко)

en: Direction (red = west, yellow = north, green = east, blue = south)
uk: Напрямок (червоний = захід, жовтий = північ, зелений = схід, синій = південь)

en: Dilution of Position (red = high, green = low, if available)
uk: Розведення Позицій (червоний = високо, зелений = низько, якщо такі є)

en: Quality (RTKLib only, if available)
uk: Якість (тільки RTKLib, за наявності)

en: GPS fix value
uk: Значення GPS корекції

en: GPS reference ID
uk: GPS референс

en: Track date
uk: Дата треку

en: Heat Map (dark = few, bright = many)
uk: Теплова мапа (темно=мало, світло=багато)

en: Single Color (can be customized in the layer manager)
uk: Єдиний колір (може бути змінений через налаштування шару)

en: Car
uk: Автомобіль

en: Bicycle
uk: Велосипед

en: Foot
uk: Пішки

[ctx: Heat map]
en: User Normal
uk: Користувач (звичайна)

[ctx: Heat map]
en: User Light
uk: Користувач (світла)

[ctx: Heat map]
en: Traffic Lights
uk: Світлофор

[ctx: Heat map]
en: Inferno
uk: Пекло

[ctx: Heat map]
en: Viridis
uk: Зелень

[ctx: Heat map]
en: Wood
uk: Деревина

[ctx: Heat map]
en: Heat
uk: Спека

en: Use points instead of lines for heat map
uk: Використовувати точки замість ліній на тепловій мапі

en: Create markers when reading GPX
uk: Створювати мітки під час читання GPX

en: Fast drawing (looks uglier)
uk: Швидке креслення (виглядає гірше)

en: Dynamic color range based on data limits
uk: Динамічний діапазон кольорів заснований на обмеженнях даних

en: Smooth GPX graphics (antialiasing)
uk: Згладжування GPX треків (антиаліасінг)

en: Draw with Opacity (alpha blending)
uk: Показувати з напівпрозорістю (альфа-затемнення)

en: Automatically make a marker layer from any waypoints when opening a GPX layer.
uk: Автоматично створювати шар міток з будь-яких маршрутних точок при відкритті GPX шару.

en: Draw lines between raw GPS points
uk: Показувати лінії між точками GPS

en: Maximum length (in meters) to draw lines for local files. Set to ''-1'' to draw all lines.
uk: Максимальна довжина ліній (в метрах) для локальних файлів. Встановіть «-1», щоб показувати всі лінії.

en: Maximum length for local files (meters)
uk: Максимальна довжина для локальних файлів (в метрах)

en: Maximum length (in meters) to draw lines. Set to ''-1'' to draw all lines.
uk: Максимальна довжина (у метрах) ліній для показу. Встановіть «-1», щоб показувати всі лінії.

en: Maximum length (meters)
uk: Максимальна довжина (в метрах)

en: Force drawing of lines if the imported data contain no line information.
uk: Показувати лінії, навіть якщо немає імпортованої інформації про лінії.

en: Draw direction arrows for lines, connecting GPS points.
uk: Показувати стрілки на лініях, що з’єднують точки GPS.

en: Draw the direction arrows using table lookups instead of complex math.
uk: Показувати стрілки напрямку, використовуючи таблиці, замість математичних обчислень.

en: Do not draw arrows if they are not at least this distance away from the last one.
uk: Не показувати стрілки, якщо вони знаходяться близько від попередніх стрілок

en: Minimum distance (pixels)
uk: Мінімальна відстань (в пікселях)

en: Draw larger dots for the GPS points.
uk: Показувати точки GPS великими.

en: Width of drawn GPX line (0 for default)
uk: Товщина лінії GPX (0 — типова)

en: Drawing width of GPX lines
uk: Товщина ліній GPX

en: Apply antialiasing to the GPX lines resulting in a smoother appearance.
uk: Застосовування згладжування до ліній GPX призведе до їхнього плавнішого вигляду.

en: Apply dynamic alpha-blending and adjust width based on zoom level for all GPX lines.
uk: Застосовує динамічне альфа-затемнення та підлаштовує ширину в залежності від рівня масштабування для всіх GPX-треків

en: All points and track segments will have their own color. Can be customized in Layer Manager.
uk: Всі точки та відрізки треку матимуть власний колір. Змінюється через налаштування шару.

en: Colors points and track segments by velocity.
uk: Позначати колір відрізків та точок треку в залежності від швидкості.

en: Colors points and track segments by direction.
uk: Розфарбовувати точки та треки за напрямом.

en: Colors points and track segments by dilution of position (HDOP). Your capture device needs to log that information.
uk: Кольори точок і сегментів треку залежать від "зниження точності" (HDOP). Ваш пристрій захоплення для цього повинен реєструвати таку інформацію.

en: Colors points and track segments by RTKLib quality flag (Q). Your capture device needs to log that information.
uk: Розфарбовує точки та відрізки треків, що мають прапорець якості RTKLib (Q). Ваш пристрій має мати можливість реєструвати таку інформацію.

en: Colors points and track segments by GPS fix value.
uk: Забарвлення точок та відрізків відповідно до значень координат.

en: Colors points and track segments by GPS reference ID.
uk: Розфарбовувати точки та треки за GPS референсом

en: Colors points and track segments by its timestamp.
uk: Розфарбовувати точки та відрізки треку за їхнім часом.

en: Collected points and track segments for a position and displayed as heat map.
uk: Усереднена густина точок та відрізків треків у кожній позиції, що показується у вигляді теплової мапи.

en: Allows to tune the track coloring for different average speeds.
uk: Дозволяє настроювати забарвлення треку для різних середніх швидкостей.

en: Selects the color schema for heat map.
uk: Оберіть кольорову схему теплової мапи.

en: Track and Point Coloring
uk: Забарвлення треку та точок

en: Overlay gain adjustment
uk: Налаштування перекриття шарів

en: Lower limit of visibility
uk: Нижній поріг видимості

en: Adjust the gain of overlay blending.
uk: Налаштуйте перекриття шарів

en: Draw all GPX traces that exceed this threshold.
uk: Показувати всі треки GPX, що перевищують межу

en: Render engine uses points with simulated position error instead of lines.
uk: Рендер використовує точки з обчисленою похибкою визначення місцеположення замість ліній.

en: Colors points and track segments by data limits.
uk: Розфарбовувати точки та відрізки треку за обмеженнями на дані.

en: Waypoint labelling
uk: Маркування маршрутних точок

en: Audio waypoint labelling
uk: Аудіо-позначки дорожніх точок

en: Incorrect waypoint label pattern: {0}
uk: Некоректний шаблон дорожніх позначок: {0}

en: Incorrect pattern
uk: Некоректний шаблон

en: Incorrect audio waypoint label pattern: {0}
uk: Некоректний шаблон дорожніх аудіо-позначок: {0}

en: Show splash screen at startup
uk: Показувати заставку під час запуску

en: Show user name in title
uk: Показувати ім’я користувача в заголовку

en: Show object ID in selection lists
uk: Показувати ідентифікатор об’єктів у списку вибору

en: Show object version in selection lists
uk: Показувати версії в переліку об’єктів

en: Show node coordinates in selection lists
uk: Показати координати точок у списках вибору

en: Show localized name in selection lists
uk: Показати локалізовані назви в переліку вибору

en: Modeless working (Potlatch style)
uk: Безрежимна робота (в стилі Potlatch)

en: Preview object properties on mouse hover
uk: Перегляд властивостей обʼєкта по наведеню курсора

en: Prefer showing information for selected objects
uk: Надавати перевагу показу інформації для виділених обʼєктів

en: Dynamic buttons in side menus
uk: Динамічні кнопки в боковому меню

en: Display ISO dates
uk: Показувати дати в форматі ISO

en: Remember dialog geometries
uk: Запам’ятовувати розміри діалогових вікон

en: Use native file choosers (nicer, but do not support file filters)
uk: Використовувати діалог вибору файлів з ОС (миліший, але без підтримки фільтрування файлів)

en: Reverse zoom with mouse wheel
uk: Масшатбування у зворотньому напрямку коліщатком миші

en: Intermediate steps between native resolutions
uk: Проміжні кроки між рівнями роздільної здатності

en: Look and Feel
uk: Зовнішній вигляд

en: Show localized name in selection lists, if available
uk: Показати локалізовані назви у списках вибору, якщо можливо

en: Do not require to switch modes (potlatch style workflow)
uk: Не вимагає перемикання режимів (робочий стиль potlatch)

en: Show tags and relation memberships of objects in the properties dialog when hovering over them with the mouse pointer
uk: Показувати теґи та належність до звʼязків обʼєктів на панелі властивостей під час наведення на них курсора

en: Always show information for selected objects when something is selected instead of the hovered object
uk: Завжди показувати інформацію для виділених об’єктів, коли щось вибрано, замість об’єкта, на який наведено курсор

en: Display buttons in right side menus only when mouse is inside the element
uk: Показувати кнопки в боковому меню праворуч тільки коли вказівник миші знаходиться всередині елемента

en: Format dates according to {0}. Today''s date will be displayed as {1} instead of {2}
uk: Форматувати дату відповідно до {0}. Поточна дата повинна виглядати як {1}, а не {2}

en: Use file choosers that behave more like native ones. They look nicer but do not support some features like file filters
uk: Використання діалогу вибору файлів, що поводиться майже як вбудований. Він виглядає приємніше, але не підтримує деякі функції фільтрування файлів

en: Check if you feel opposite direction more convenient
uk: Ввімкніть, якщо ви звикли до зміни масштабу в іншому напрямку

en: Divide intervals between native resolution levels to smaller steps if they are much larger than zoom ratio
uk: Розділяє інтервал між рівнями роздільної здатності на невеликі кроки, якщо вони більші за рівень масштабування

en: Zoom steps to get double scale
uk: Кількість кроків до наступного масштабу

en: Higher value means more steps needed, therefore zoom steps will be smaller
uk: Вище значення – більше кроків, тож масштабування буде повільнішим

en: Language
uk: Мова

en: Change the language of JOSM.
uk: Змінює мову інтрефейсу JOSM.

en: Default (Auto determined)
uk: Типова (Автовизначення)

en: Add Imagery URL
uk: Додати посилання для фону

en: Is layer properly georeferenced?
uk: Чи шар правильно геоприв’язаний?

en: seconds
uk: секунд(и)

en: minutes
uk: хвилини

en: hours
uk: години

en: days
uk: дні(в)

en: Minimum cache expiry:
uk: Мінімальний термін дії кеша:

en: Set custom HTTP headers (if needed):
uk: Встановити власні HTTP заголовки (за потреби):

en: {0} Make sure OSM has the permission to use this service
uk: {0} Переконайтеся, що у вас є дозвіл на використання цієї служби для потреб OSM

en: {0} Enter URL (may be a style sheet url)
uk: {0} додайте URL (може бути посиланням на таблицю стилів)

en: {0} is replaced by tile zoom level, also supported:<br>offsets to the zoom level: {1} or {2}<br>reversed zoom level: {3}
uk: {0} замінений рівнем масштабування квадрату мапи, також підтримується:<br>заміна рівня масштабування: {1} чи {2}<br>зворотній рівень масштабування: {3}

en: {0} is replaced by X-coordinate of the tile
uk: {0} замінено на X-координати квадрату мапи

en: {0} is replaced by Y-coordinate of the tile
uk: {0} замінено на Y-координати квадрату мапи

en: {0} is replaced by a random selection from the given comma separated list, e.g. {1}
uk: {0} замінений випадковим елементом з наданого списку, розділеного комами, напр. {1}

en: {0} Enter maximum zoom (optional)
uk: {0} Введіть максимальний масштаб (не обов’язково)

en: {0} Edit generated {1} URL (optional)
uk: {0} Введіть створений {1} URL (не обов’язково)

en: {0} Enter name for this layer
uk: {0} Введіть назву шару

en: {0} Enter URL
uk: {0} Введіть URL

en: {0} is replaced by {1} (Yahoo style Y coordinate)
uk: {0} замінено на {1} (Yahoo стиль Y-координат)

en: {0} is replaced by {1} (OSGeo Tile Map Service Specification style Y coordinate)
uk: {0} замінено на {1} (OSGeo Tile Map Service Specification стиль Y-координат)

en: Store WMS endpoint only, select layers at usage
uk: Зберегти тільки кінцеву точку WMS, вибирайте шари при використанні

en: Use selected layers as default
uk: Використовувати виділені шари як типові

en: Show bounds
uk: Показати межі

en: {0} Enter GetCapabilities URL
uk: {0} Введіть GetCapabilities URL

en: {0} Get layers
uk: {0} Отримати шари

en: {0} Select layers
uk: {0} Виберіть шари

en: {0} Select image format
uk: {0} Виберіть формат зображення

en: Show Bounds
uk: Показати межі

en: No bounding box was found for this layer.
uk: Для цього шару не знайдено габаритного прямокутника.

en: Trying WMS urls
uk: Перевірка WMS посилання

en: Set default layer?
uk: Встановити типовий шар?

en: Choose default layer
uk: Обрати типовий шар

en: Error getting layers: {0}
uk: Помилка отримання шарів: {0}

en: You need to get fetch layers
uk: Вам потрібно отримати шари

en: Tile cache directory:
uk: Тека кешу квадратів мапи:

en: Maximum size of disk cache (per imagery) in MB:
uk: Максимальний обсяг дискового простору (на кожний шар фону) у Мб:

en: {0} cache, total cache size: {1}
uk: {0} кеш, загальний обсяг кешу: {1}

en: Cache name
uk: Назва кешу

en: Object Count
uk: Кількість об’єктів

en: Soft
uk: М’яко

en: Strong
uk: Сильно

en: Sharpen (requires layer re-add):
uk: Підсилення (потрібно пере-додавання шару):

en: Tiles zoom offset:
uk: Часовий пояс:

en: Header name
uk: Назва заголовка

en: Header value
uk: Значення заголовка

en: Imagery
uk: Фон

en: Modify list of imagery layers displayed in the Imagery menu
uk: Змінення переліку шарів, що показуються в меню Фон

en: Common Settings
uk: Загальні параметри

en: WMS Settings
uk: Параметри WMS

en: TMS Settings
uk: Параметри TMS

en: Imagery providers
uk: Постачальники фонів

en: Offset bookmarks
uk: Закладки положень

en: Cache
uk: Кеш

en: Please select the row to delete.
uk: Будь ласка, оберіть рядок для вилучення.

en: Layer
uk: Рівень

en: Easting
uk: Східніше

en: Northing
uk: Північніше

en: Imagery Background: Default
uk: Фонове зображення: Типове

en: Available default entries:
uk: Доступні типові записи:

en: Boundaries of selected imagery entries:
uk: Межі виділеного фону:

en: New default entries can be added in the <a href="{0}">Wiki</a>.
uk: Нові типові елементи можна додати у <a href="{0}">Wiki</a>.

en: Selected entries:
uk: Обрані записи:

en: Add a new {0} entry by entering the URL
uk: Додайте новий {0} елемент, ввівши URL

en: Remove entry
uk: Вилучити елемент

en: Copy selected default entries from the list above into the list below.
uk: Копіювати виділені типові елементи з переліку вище до переліку нижче.

en: Please select at least one row to copy.
uk: Будь ласка, виберіть принаймні один рядок для копіювання.

en: Menu Name
uk: Назва меню

en: Imagery URL
uk: Посилання фону

en: Menu Name (Default)
uk: Назва пункта меню (типова)

en: Imagery URL (Default)
uk: Посилання фону (Типове)

en: EULA license URL not available: {0}
uk: Посилання на ліцензію EULA не доступне: {0}

en: Malformed URL for the EULA licence: {0}
uk: Спотворене посилання на ліцензію EULA: {0}

en: Auto zoom by default:
uk: Автомасштабування:

en: Autoload tiles by default:
uk: Автозавантаження квадратів:

en: Min. zoom level:
uk: Мін. масштаб:

en: Max. zoom level:
uk: Макс. масштаб

en: Add to slippymap chooser:
uk: Додавати до вибору у slippymap:

en: Maximum concurrent downloads:
uk: Максимальна кількість одночасних завантажень:

en: Maximum concurrent downloads per host:
uk: Максимальна кількість одночасних завантажень хосту:

en: Simultaneous connections:
uk: Одночасних підключень:

en: Tile size:
uk: Розмір квадрату:

en: File backup
uk: Резервне копіювання файлів

en: Configure whether to create backup files
uk: Налаштування резервного копіювання

en: Auto save enabled
uk: Автозбереження

en: Auto save interval (seconds)
uk: Інтервал автозбереження (секунд)

en: Default value: {0}
uk: Типове значення: {0}

en: Auto saved files per layer
uk: Кількість файлів автозбереження для кожного шару

en: <i>(Autosave stores the changed data layers in periodic intervals. The backups are saved in JOSM''s preference folder. In case of a crash, JOSM tries to recover the unsaved changes on next start.)</i>
uk: <i>(За допомогою функції автоматичного збереження здійснюється збереження шарів з даними через певні проміжки часу. Резервні копію зберігаються у теку з налаштуваннями JOSM. У випадку збою, JOSM намагатиметься відновити незбережені зміни під час наступного запуску.)</i>

en: Keep backup files when saving data layers
uk: Не вилучати резервні копії під час збереження шарів даних

en: When saving, keep backup files ending with a ~
uk: При збереженні, зберігати резервні копії з розширенням ~

en: <i>(JOSM can keep a backup file when saving data layers. It appends ''~'' to the file name and saves it in the same folder.)</i>
uk: <i>(JOSM може залишати резервні копії, зберігаючи шари з даними. Він додає до їхньої назви ''~'' та зберігає у ту ж саму теку.)</i>

en: Notification at each save
uk: Повідомлення при кожному збереженні

en: When saving, display a small notification
uk: Під час збереження показувати невеличке повідомлення

en: Adapt the rendering of OSM objects
uk: Налаштування показу об’єктів OSM

en: Enable built-in icon defaults
uk: Використовувати типові значки

en: Available styles:
uk: Доступні стилі:

en: Active styles:
uk: Активні стилі:

en: Add a new style by entering filename or URL
uk: Додати новий стиль введенням імені файлу чи URL

en: New style entry:
uk: Новий стиль:

en: Remove the selected styles from the list of active styles
uk: Вилучити вибраний стиль зі списку активних стилів

en: Edit the filename or URL for the selected active style
uk: Змінити ім’я файлу або URL для вибраного активного стилю

en: Add the selected available styles to the list of active styles
uk: Додати виділені доступні стилі до списку активних стилів

en: Reloads the list of available styles from ''{0}''
uk: Перезавантажити список доступних стилів з ''{0}''

en: Loading style sources from ''{0}''
uk: Завантаження джерел стилів з ''{0}''

en: <html>Failed to load the list of style sources from<br>''{0}''.<br><br>Details (untranslated):<br>{1}</html>
uk: <html>Не вдалось завантажити список джерел стилів з<br>''{0}''.<br><br>Тонкощі (англ.):<br>{1}</html>

en: Warning: illegal format of entry in style list ''{0}''. Got ''{1}''
uk: Попередження: неправильний формат або запис у списку стилів ''{0}''. Отримано ''{1}''

en: Could not read tagging preset source: {0}
uk: Неможливо прочитати з джерела заготовок теґів: {0}

en: Could not read tagging preset source: {0}
    Do you want to keep it?
uk: Неможливо прочитати з джерела заготовок теґів: {0}
    Бажаєте залишити його?

en: <html>Tagging preset source {0} can be loaded but it contains errors. Do you really want to use it?<br><br><table width=600>Error is: [{1}:{2}] {3}</table></html>
uk: <html>Джерело заготовок теґів {0} можливо завантажити, але вони містять помилки. Ви дійсно бажаєте скористатися ним?<br><br><table width=600>Помилки: [{1}:{2}] {3}</table></html>

en: <html>Unable to parse tagging preset source: {0}. Do you really want to use it?<br><br><table width=400>Error is: [{1}:{2}] {3}</table></html>
uk: <html>Неможливо здійснити лексичний розбір джерела заготовок теґів: {0}. Ви дійсно бажаєте скористатися ним?<br><br><table width=400>Помилки: [{1}:{2}] {3}</table></html>

en: <html>Tagging preset source {0} can be loaded but it contains errors. Do you really want to use it?<br><br><table width=600>Error is: {1}</table></html>
uk: <html>Джерело заготовок теґів {0} можливо завантажити, але вони містять помилки. Ви дійсно бажаєте скористатися ним?<br><br><table width=600>Помилка: {1}</table></html>

en: <html>Unable to parse tagging preset source: {0}. Do you really want to use it?<br><br><table width=600>Error is: {1}</table></html>
uk: <html>Неможливо здійснити лексичний розбір джерела заготовок теґів: {0}. Ви дійсно бажаєте скористатися ним?<br><br><table width=600>Помилка: {1}</table></html>

en: Tagging Presets
uk: Заготовки теґів

en: Run data validator on user input
uk: Перевіряти дані під час їх вводу

en: Sort presets menu alphabetically
uk: Впорядкувати заготовки за алфавітом

en: Available presets:
uk: Доступні заготовки:

en: Active presets:
uk: Активні заготовки:

en: Add a new preset by entering filename or URL
uk: Додати нову заготовку введенням імені файлу чи URL

en: New preset entry:
uk: Нова заготовка:

en: Remove the selected presets from the list of active presets
uk: Вилучити виділеу заготовку із переліку задіяних заготовок

en: Edit the filename or URL for the selected active preset
uk: Правити ім’я файлу чи URL виділеної задіяної заготовки

en: Add the selected available presets to the list of active presets
uk: Додати виділені доступні заготовки до переліку задіяних заготовок

en: Reloads the list of available presets from ''{0}''
uk: Перезавантажити перелік доступних заготовок з ''{0}''

en: Loading preset sources from ''{0}''
uk: Завантаження сирців заготовок з ''{0}''

en: <html>Failed to load the list of preset sources from<br>''{0}''.<br><br>Details (untranslated):<br>{1}</html>
uk: <html>Збій завантаження переліку сирців заготовок з<br>''{0}''.<br><br>Подробиці (англ.):<br>{1}</html>

en: Warning: illegal format of entry in preset list ''{0}''. Got ''{1}''
uk: Попередження: помилковий формат записів у переліку ''{0}''. Маємо ''{1}''

en: Plugin {0} is still required by this plugin: | Plugin {0} is still required by these {1} plugins:
uk[0]: Втулок {0} все ще використовується втулком:
uk[1]: Втулок {0} все ще використовується {1} втулками:
uk[2]: Втулок {0} все ще використовується {1} втулками:

en: Plugin bundled with JOSM
uk: Втулок, що постачається з JOSM

en: Please click on <strong>Download list</strong> to download and display a list of available plugins.
uk: Натисніть на кнопку <strong>Завантажити список</strong>, щоб отримати список доступних втулків.

en: The filter returned no results.
uk: Нічого не знайдено

en: {0}: Version {1} (local: {2})
uk: {0}: Версія {1} (встановлено: {2})

en:  (requires: {0})
uk:  (потрібен: {0})

en: Configure available plugins.
uk: Налаштування доступних втулків.

en: The following plugin has been downloaded <strong>successfully</strong>: | The following {0} plugins have been downloaded <strong>successfully</strong>:
uk[0]: Цей втулок було <strong>успішно</strong> завантажено з сервера:
uk[1]: Ці {0} втулки було <strong>успішно</strong> завантажено з сервера:
uk[2]: Ці {0} втулків було <strong>успішно</strong> завантажено з сервера:

en: Downloading the following plugin has <strong>failed</strong>: | Downloading the following {0} plugins has <strong>failed</strong>:
uk[0]: <strong>Збій</strong> завантаження втулку:
uk[1]: <strong>Збій</strong> завантаження {0} втулків:
uk[2]: <strong>Збій</strong> завантаження {0} втулків:

en: <br>Error message(untranslated): {0}
uk: <br>Повідомлення про помилку (без перекладу): {0}

en: Please restart JOSM to activate the downloaded plugins.
uk: Будь ласка, перезавантажте JOSM, щоб активувати завантажені втулки.

en: Update plugins
uk: Оновити втулки

[ctx: plugins]
en: All
uk: Всі

[ctx: plugins]
en: Installed
uk: Встановлені

[ctx: plugins]
en: Available
uk: Доступні

en: Plugin update policy
uk: Правила оновлення втулків

en: Accept the new plugin sites and close the dialog
uk: Призначити нові сайти для втулків та закрити діалог

en: Configure Plugin Sites
uk: Налаштувати сайти втулків

en: Download list
uk: Завантажити список

en: Download the list of available plugins
uk: Завантажити список доступних втулків

en: Update the selected plugins
uk: Оновити обрані втулки

en: All installed plugins are up to date. JOSM does not have to download newer versions.
uk: Всі встановлені втулки в актуальному стані. JOSM не доведеться завантажувати нові версії.

en: Plugins up to date
uk: Втулки в актуальному стані

en: Configure sites...
uk: Налаштувати сайти…

en: Configure the list of sites where plugins are downloaded from
uk: Налаштувати список серверів, з яких можна завантажити втулки

en: Load from list...
uk: Завантажити зі списку…

en: Load plugins from a list of plugins
uk: Завантажити втулки зі списку

en: Disable all other plugins
uk: Вимкнути всі інші втулки

en: Enter a list of plugins you want to download.
uk: Вкажіть список втулків для завантаження.

en: You should add one plugin id per line, version information is ignored.
uk: Вам потрібно зазначити ідентифікатор втулка, по одному на рядок, інформація про версію ігнорується.

en: You can copy+paste the list of a status report here.
uk: Ви можете скопіювати та вставити сюди перелік втулків зі звіту про стан.

en: Load plugins from list
uk: Завантажити втулки зі списку

en: The following plugins were not found. Continue anyway?
uk: Наступні втулки відсутні. Все одно продовжувати?

en: Add JOSM Plugin description URL.
uk: Додати посилання на опис втулка JOSM.

en: Enter URL
uk: Введіть URL

en: Please select an entry.
uk: Будь ласка, виберіть запис.

en: Edit JOSM Plugin description URL.
uk: Редагувати посилання на опис втулка JOSM.

en: JOSM Plugin description URL
uk: Посилання на опис втулка JOSM

en: Update interval (in days):
uk: Інтервал оновлення (у днях):

en: Ask before updating
uk: Питати перед оновленням

en: Always update without asking
uk: Завжди оновлювати не питаючи

en: Never update
uk: Не оновлювати

en: Please decide whether JOSM shall automatically update active plugins at startup after an update of JOSM itself.
uk: Будь ласка, вирішіть, чи потрібно автоматично оновлювати встановлені втулки після завантаження нової версії JOSM.

en: Please decide whether JOSM shall automatically update active plugins after a certain period of time.
uk: Будь ласка, вирішіть, чи потрібно JOSM’у автоматично оновлювати активні втулки через певний проміжок часу.

en: By Code (EPSG)
uk: За кодом (EPSG)

en: Projection code
uk: Код проєкції

en: Projection name
uk: Назва проєкції

en: Invalid projection configuration: {0}
uk: Хибні налаштування проєкції: {0}

en: Projection configuration is valid.
uk: Налаштування проєкції правильне.

en: Validate
uk: Перевірити

en: Parameter information...
uk: Інформація параметрів…

en: Parameter information
uk: Інформація параметрів

en: Supported values:
uk: Підтримувані значення:

en: Projection parameters
uk: Параметри проєкції

en: False easting and false northing
uk: Помилкові східний та північний напрямки

en: Central meridian
uk: Центральний меридіан

en: Scaling factor
uk: Коефіцієнт масштабування

en: Ellipsoid name
uk: Назва еліпсоїду

en: Ellipsoid parameters
uk: Параметри еліпсоїду

en: Datum name
uk: Назва датуму

en: 3 or 7 term datum transform parameters
uk: 3 чи 7 виразів перетворення датуму

en: NTv2 grid file
uk: NTv2 файл сітки

en: Built-in:
uk: Вбудовані:

en: Projection bounds (in degrees)
uk: Межі проєкції (у градусах)

en: Sets the SRS=... parameter in the WMS request
uk: Встановіть праметр SRS=… в запиті WMS

en: Gauß-Krüger
uk: Gauß-Krüger (Гаус-Крюґер)

en: Gauß-Krüger Zone {0}
uk: Зона Гауса-Крюгера {0}

en: {0} ({1} to {2} degrees)
uk: {0} ({1} на {2} град.)

en: Lambert CC9 Zone (France)
uk: Зона Lambert CC9 (Франція)

en: Lambert CC Zone
uk: Зона Lambert CC

en: {0} (Corsica)
uk: {0} (Корсика)

en: Lambert 4 Zones (France)
uk: Зона Lambert 4 (Франція)

en: WGS84 Geographic
uk: Географічна WGS84

en: Belgian Lambert 1972
uk: Бельгія Ламберт 1972

en: Belgian Lambert 2008
uk: Бельгія Ламберт 2008

en: Lambert Zone (Estonia)
uk: Lambert-зона (Естонія)

en: Lambert 93 (France)
uk: Lambert 93 (Франція)

en: LKS-92 (Latvia TM)
uk: LKS-92 (Латвія TM)

en: Rijksdriehoekscoördinaten (Netherlands)
uk: Rijksdriehoekscoördinaten (Нідерланди)

en: SWEREF99 TM / EPSG:3006 (Sweden)
uk: SWEREF99 TM / EPSG:3006 (Швеція)

en: SWEREF99 13 30 / EPSG:3008 (Sweden)
uk: SWEREF99 13 30 / EPSG:3008 (Швеція)

en: Map Projection
uk: Проєкція

en: Projection method
uk: Тип проєкції

en: Set as default
uk: Встановити як типову

en: Default projection
uk: Типова проєкція

en: Default projection has been set to ''{0}''
uk: Проекцію ''{0}'' встановлено, як типову

en: Display coordinates as
uk: Показувати координати як

en: System of measurement
uk: Система вимірювання

en: The projection {0} could not be activated. Using Mercator
uk: Неможливо активувати проєкцію {0}. Використовується проєкція Меркатора

en: PUWG 1992 (Poland)
uk: PUWG 1992 (Польща))

en: PUWG 2000 Zone {0} (Poland)
uk: Зона PUWG 2000 {0} (Польща)

en: PUWG (Poland)
uk: PUWG (Польща)

en: PUWG Zone
uk: Зона PUWG

en: Swiss Grid (Switzerland)
uk: Швейцарська проєкція

en: Guadeloupe Fort-Marigot 1949
uk: Форт Marigot Гваделупа 1949

en: Guadeloupe Ste-Anne 1948
uk: Гваделупа Sainte Anne 1948

en: Martinique Fort Desaix 1952
uk: Мартиніка Форт Desaix 1952

en: Guyane RGFG95
uk: Гвіана RGFG95

en: UTM France (DOM)
uk: Франція UTM (DOM)

en: UTM Geodesic system
uk: Система координат UTM

en: North
uk: Північна

en: South
uk: Південна

en: Hemisphere
uk: Півкуля

en: Remote Control
uk: Дистанційне керування

en: Settings for the remote control feature.
uk: Налаштування функцій Дистанційного керування

en: Confirm all Remote Control actions manually
uk: Підтверджувати всі дії Дистанційного керування вручну

en: Allows JOSM to be controlled from other applications, e.g. from a web browser.
uk: Дозволяє управляти JOSM з інших застосунків, наприклад, веб-оглядача.

en: JOSM will always listen at <b>port {0}</b> (http) on localhost.<br>This port is not configurable because it is referenced by external applications talking to JOSM.
uk: JOSM отримуватиме запити на  <b>порт {0}</b> (http) у localhost.<br>Цей порт є незмінним, тому що на нього звертаються інші застосунки для встановлення зв''язку з JOSM.

en: Enable remote control
uk: Включити Дистанційне керування

en: Permitted actions:
uk: Допустимі дії:

en: Testing OSM API URL ''{0}''
uk: Перевірка URL OSM API ''{0}''

en: <html>''{0}'' is not a valid OSM API URL.<br>Please check the spelling and validate again.</html>
uk: <html>''{0}'' є помилковим URL OSM API.<br>Будь ласка, перевірте правильність написання і спробуйте ще раз.</html>

en: Invalid API URL
uk: Помилковий URL API

en: <html>Failed to build URL ''{0}'' for validating the OSM API server.<br>Please check the spelling of ''{1}'' and validate again.</html>
uk: <html>Не вдалося побудувати URL ''{0}'' для оцінки сервера OSM API.<br>Будь ласка, перевірте правильність написання ''{1}'' та спробуйте знов.</html>

en: <html>Failed to connect to the URL ''{0}''.<br>Please check the spelling of ''{1}'' and your Internet connection and validate again.</html>
uk: <html>Не вдалось перейти по URL ''{0}''.<br>Будь ласка, перевірте написання ''{1}'', а також ваше інтернет з’єднання, а потім спробуйте знов.</html>

en: Connection to API failed
uk: Підключення до API не вдалося

en: <html>Failed to retrieve a list of changesets from the OSM API server at<br>''{1}''. The server responded with the return code {0} instead of 200.<br>Please check the spelling of ''{1}'' and validate again.</html>
uk: <html>Не вдалось отримати список наборів змін з сервера OSM API <br>''{1}''. Сервер повернув код {0} замість коду 200.<br>Будь ласка, перевірте правильність написання ''{1}'' та спробуйте знов.</html>

en: <html>The OSM API server at ''{0}'' did not return a valid response.<br>It is likely that ''{0}'' is not an OSM API server.<br>Please check the spelling of ''{0}'' and validate again.</html>
uk: <html>Сервер OSM API ''{0}'' повернув неправильну відповідь.<br>Схоже, що ''{0}'' це не сервер OSM API.<br>Будь ласка, перевірте правильність написання ''{0}'' та спробуйте знов..</html>

en: Use Basic Authentication
uk: Базова автентифікація

en: Select to use HTTP basic authentication with your OSM username and password
uk: Виберіть, щоб використовувати базову автентифікацію HTTP з Вашим ім’ям користувача та паролем OSM

en: Use OAuth {0}
uk: OAuth {0}

en: Select to use OAuth {0} as authentication mechanism
uk: Оберіть використовувати OAuth {0} для автентифікації

en: Unsupported value in preference ''{0}'', got ''{1}''. Using authentication method ''OAuth 2.0 Authentication''.
uk: Непідтримуване значення в налаштуваннях,''{0}'' має ''{1}''. Використовується ''OAuth 2.0 Authentication''.

en: OSM username:
uk: Ім’я в OSM:

en: OSM password:
uk: Пароль в OSM:

en: Please enter your OSM password
uk: Будь ласка, введіть Ваш пароль OSM

en: Failed to retrieve OSM credentials from credential manager.
uk: Не вдалось отримати облікові дані ОСМ з менеджера облікових даних.

en: Failed to save OSM credentials to credential manager.
uk: Не вдалось зберегти облікові дані в менеджері облікових даних.

en: Periodically check for new messages
uk: Періодично перевіряти наявність нових повідомлень

en: Check interval (minutes):
uk: Інтервал перевірки (хв.):

en: Max age for closed notes (days):
uk: Максимальний термін показу закритих ноататок (днів):

en: Specifies the number of days a note needs to be closed to no longer be downloaded
uk: Задеє кількість днів до того, як закрита нотатка не буде завантажуватсь

en: Display Advanced OAuth Parameters
uk: Показати розширені параметри OAuth

en: Save to preferences
uk: Зберегти в налаштуваннях

en: Use OAuth for all requests to {0}
uk: Використовувати OAuth для всіх запитів до {0}

en: For user-based bandwidth limit instead of IP-based one
uk: Для обмеження пропускної здатності на користувача замість обмеження по IP

en: You do not have an Access Token yet to access the OSM server using OAuth. Please authorize first.
uk: Ви не маєте Мітки доступу, щоб отримати доступ до сервера OSM за допомогою OAuth. Будь ласка, спочатку авторизуйтесь.

en: You already have an Access Token to access the OSM server using OAuth.
uk: Ви вже маєте Мітку доступу для доступу до сервера OSM за допомогою OAuth.

en: Remove token
uk: Вилучити токен

en: Remove token from JOSM. This does not revoke the token.
uk: Вилучити токен з JOSM. Вилучення токена не призведе до його відкликання.

en: New Access Token
uk: Нова Мітка доступу

en: Click to step through the OAuth authorization process and generate a new Access Token
uk: Натисніть, щоб пройти процес авторизації OAuth та створити Мітку доступу

en: Click test access to the OSM server with the current access token
uk: Натисніть, щоб перевірити доступ до сервера OSM з поточною Міткою доступу

en: <html>Use the default OSM server URL (<strong>{0}</strong>)</html>
uk: <html>Використовувати типовий сервер OSM (<strong>{0}</strong>)</html>

en: Test the API URL
uk: Перевірити URL API

en: The API URL is valid.
uk: URL API правильне.

en: Validation failed. The API URL seems to be invalid.
uk: Перевірку не пройдено. URL API виглядає помилковим.

en: OSM API URL must not be empty. Please enter the OSM API URL.
uk: URL OSM API не повинно бути порожнім. Будь ласка, введіть URL OSM API.

en: The current value is not a valid URL
uk: Поточне значення — помилкове URL

en: Please enter the OSM API URL.
uk: Будь ласка, введіть URL OSM API.

en: Use Overpass server for object downloads
uk: Використовувати сервер Overpass для заватаження обʼєктів

en: Overpass server:
uk: Сервер Overpass:

en: Proxy
uk: Проксі

en: Configure whether to use a proxy server
uk: Налаштування проксі-сервера

en: No proxy for
uk: Немає проксі для

en: Proxy only for
uk: Проксі тільки для

en: Host:
uk: Хост:

[ctx: server]
en: Port:
uk: Порт:

en: Please enter a username and a password if your proxy requires authentication.
uk: Вкажіть ім’я користувача та пароль, якщо ваш проксі-сервер вимагає автентифікації користувача

en: No proxy for (hosts):
uk: Немає проксі для (хости):

en: Proxy only for (hosts):
uk: Проксі тільки для (хости):

en: No proxy
uk: Без проксі

en: Use standard system settings
uk: Використовувати стандартні налаштування системи

en: Use standard system settings (disabled. Start JOSM with <tt>-Djava.net.useSystemProxies=true</tt> to enable)
uk: Використовувати стандартні системні налаштування (заблоковано. Запустіть JOSM з параметром<tt>-Djava.net.useSystemProxies=true</tt> для розблокування)

en: Manually configure a HTTP proxy
uk: Ручне налаштування HTTP-проксі

en: Use a SOCKS proxy
uk: Використовувати SOCKS-проксі

en: JOSM is configured to use proxies from the system setting, but the JVM is not configured to retrieve them. Resetting preferences to ''No proxy''
uk: JOSM налаштовано на використання проксі-сервера із системними налаштуваннями, але віртуальна машина Java не налаштована на їхнє отримання. Скидання налаштувань на ''Без проксі''

en: OSM Server
uk: Сервер OSM

en: Connection Settings for the OSM server.
uk: Параметри з’єднання з сервером OSM.

en: Please enter your OSM user name
uk: Будь ласка, введіть ваше ім’я користувача в OSM

en: The user name cannot be empty. Please enter your OSM user name
uk: Ім’я користувача не може бути порожнім. Будь ласка, введіть Ваше ім’я користувача в OSM

en: Action
uk: Дія

en: Shortcut
uk: Комбінація клавіш

en: Shortcut Background: User
uk: Фонова комбінація: Користувач

en: Shortcut Background: Modified
uk: Фонова комбінація: Змінено

en: Use default
uk: Використовувати типові параметри

en: Key:
uk: Клавіша:

en: Attention: Use real keyboard keys only!
uk: Увага: Використовуйте лише присутні на клавіатурі клавіші!

en: Keyboard Shortcuts
uk: Сполучення клавіш

en: Changing keyboard shortcuts manually.
uk: Змінити сполучення клавіш вручну

en: Data validator
uk: Перевірка даних

en: An OSM data validator that checks for common errors made by users and editor programs.
uk: Валідатор даних OSM, перевіряє їх на наявність загальних помилок, що трапляються як з боку маперів так і програм-редакторів.

en: Available rules:
uk: Доступні правила:

en: Active rules:
uk: Активні правила:

en: Add a new rule by entering filename or URL
uk: Додати нові правила (файл чи URL)

en: New rule entry:
uk: Нові правила:

en: Remove the selected rules from the list of active rules
uk: Вилучити виділені правила з переліку активних правил

en: Edit the filename or URL for the selected active rule
uk: Зміна імені файлу чи URL для виділених правил

en: Add the selected available rules to the list of active rules
uk: Додати виділені доступні правила до переліку активних

en: Reloads the list of available rules from ''{0}''
uk: Перезавантажити перелік доступних правил з ''{0}''

en: Loading rule sources from ''{0}''
uk: Завантаження джерел правил з ''{0}''

en: <html>Failed to load the list of rule sources from<br>''{0}''.<br><br>Details (untranslated):<br>{1}</html>
uk: <html>Збій завантаження джерел правил з <br>''{0}''.<br><br>Подробиці (без перекладу):<br>{1}</html>

en: Warning: illegal format of entry in rule list ''{0}''. Got ''{1}''
uk: Попередження: неприпустимий формат записів в переліку правил ''{0}''. Маємо ''{1}''

en: Tag checker rules
uk: Правила перевірки теґів

en: Choose Tag checker rules to enable
uk: Оберіть правила для перевірки теґів

en: Use ignore list.
uk: Використовувати список виключень.

en: Use the ignore list to suppress warnings.
uk: Використовувати список виключень, щоб не показувати попередження.

en: Use error layer.
uk: Використовувати шар помилок.

en: Use the error layer to display problematic elements.
uk: Використовувати шар помилок для відображення проблемних елементів.

en: Show informational level.
uk: Показувати повідомлення інформаційного рівня.

en: Show the informational tests.
uk: Показувати інформаційні тести.

en: Show informational level on upload.
uk: Показати інформаційний рівень при надсиланні на сервер

en: Show the informational tests in the upload check windows.
uk: Показати інформаційні тести у вікні перевірки надсилання на сервер

en: On demand
uk: На вимогу

en: On upload
uk: При надсиланні

en: Tests
uk: Перевірки

en: Choose tests to enable
uk: Оберіть типи перевірок

en: Beginning task {2}: {0}{1}
uk: Початок завдання {2}: {0}{1}

en: Finishing task {2}: {0}{1} ({3})
uk: Кінець завдання {2}: {0}{1} ({3})

en: Progress of task {2}: {0}{1} is {3}% ({4})
uk: Хід виконання завдання {2}: {0}{1} is {3}% ({4})

en: multiple
uk: декілька

en: Remove old keys from up to {0} object | Remove old keys from up to {0} objects
uk[0]: Вилучити старі ключі з {0} об’єкту
uk[1]: Вилучити старі ключі з {0} об’єктів
uk[2]: Вилучити старі ключі з {0} об’єктів

en: Delete the selection in the tag table
uk: Вилучити виділене з таблиці теґів

en: Use preset ''{0}'' of group ''{1}''
uk: Використовувати заготовку "{0}" в групі ''{1}''

en: Use preset ''{0}''
uk: Використовувати заготовку "{0}"

en: Elements of type {0} are supported.
uk: Елементи типу {0} підтримуються.

en: This preset also sets: {0}
uk: Ця заготовка також встановлює: {0}

en: Apply Preset
uk: Застосувати заготовку

en: The preset <i>{0}</i> cannot be applied since nothing has been selected!
uk: Неможливо застосувати заготовку <i>{0}</i>, так як нічого не виділено!

en: The preset <i>{0}</i> cannot be applied since the selection is unsuitable!
uk: Неможливо застосувати заготовку <i>{0}</i>, так виділені невідповідні об’єкти

en: Change {0} object | Change {0} objects
uk[0]: Правка {0} об’єкта
uk[1]: Правка {0} об’єктів
uk[2]: Правка {0} об’єктів

en: Nothing selected!
uk: Нічого не вибрано!

en: Selection unsuitable!
uk: Невдалий вибір!

en: Change Tags
uk: Змінити теґи

en: Add or remove toolbar button
uk: Додати або вилучити кнопку на панель інструментів

en: Unknown type: {0}
uk: Невідомий тип: {0}

en: Preset group {1} / {0}
uk: Група заготовок {1} / {0}

en: Preset group {0}
uk: Група заготовок {0}

en: Reference {0} is being used before it was defined
uk: Посилання {0} було використане до того, як воно було визначено

en: Reference stack for {0} is too large
uk: Довідковий стек для {0} завеликий

en: Roles cannot appear more than once
uk: Ролі не можуть зазначатись більше одного разу

en: Preset role element without parent
uk: Роль елемента заготовки без батьків

en: Preset sub element without parent
uk: Вкладені елементи заготовок без батьків

en: Error parsing {0}:
uk: Помилка синтаксичного аналізу: {0}

en: Search presets
uk: Пошук заготовок

en: Search for objects by preset...
uk: Пошук обʼєктів по заготовках…

en: Search for objects by their presets.
uk: Шукати об’єкти за їх заготовками

en: Search for objects by preset
uk: Пошук об’єктів по заготовках

en: Show only applicable to selection
uk: Показати тільки ті, що застосовуються для виділеного

en: Search in tags
uk: Шукати в теґах

en: Add toolbar button
uk: Додати кнопку на панель

en: Preset preferences...
uk: Налаштування заготовок…

en: Click to open the tagging presets tab in the preferences
uk: Відкрити вкладку налаштування заготовок у Налаштуваннях

en: Broken tagging preset "{0}-{1}" - Java method given in ''values_from'' is not "{2}"
uk: Поламана заготовка "{0}-{1}" - метод Java, вказаний у ''values_from'' не "{2}"

en: Broken tagging preset "{0}-{1}" - Java method given in ''values_from'' threw {2} ({3})
uk: Поламана заготовка "{0}-{1}" - метод Java, вказаний у ''values_from'' скинуто {2} ({3})

en: Broken tagging preset "{0}-{1}" - number of items in ''{2}'' must be the same as in ''values''
uk: Пошкоджена загтовка "{0}-{1}" – кількість елементів в ''{2}''  має дорівнювати кількості "значень"

en: Detailed information: {0} <> {1}
uk: Докладна інформація: {0} <> {1}

en: <different>
uk: <різні>

en: This corresponds to the key ''{0}''
uk: Це відповідає ключу ''{0}''

en: More information about this feature
uk: Більше інформації про цей елемент

en: Optional Attributes:
uk: Необов’язкові атрибути:

en: Edit also …
uk: Редагувати також…

en: Keeps the original values of the selected objects unchanged.
uk: Лишати оригіналі значення у виділених об’єктів без змін.

en: Sets the key ''{0}'' to the value ''{1}''.
uk: Замінити ключ ''{0}'' на ''{1}''.

en: Clears the key ''{0}''.
uk: Очищує ключ ''{0}''.

en: Unknown ISO-3166 Code: {0}
uk: Невідомий код ISO-3166: {0}

en: Unknown requisite: {0}
uk: Невідомий запит: {0}

en: Unknown regexp value: {0}
uk: Невідомий регулярний вираз: {0}

en: Illegal member expression: {0}
uk: Некоректний вираз: {0}

en: Available roles
uk: Доступні ролі

en: role
uk: роль

en: count
uk: кількість

en: elements
uk: елементи

en: Select auto-increment of {0} for this field
uk: Оберіть авто-збільшення {0} для цього поля

en: Cancel auto-increment for this field
uk: Скасувати авто-збільшення для цього поля

en: Adjustable {0} not registered yet. Cannot set participation in synchronized adjustment.
uk: Регульований {0} ще не зареєстрований. Неможливо встановити участь у синхронізованих регулюваннях.

en: Adjustable {0} not registered yet.
uk: Регульований {0} ще не зареєстровано

en: Some of the key listeners forgot to remove themselves: {0}
uk: Деякі процедури відстеження натискання клавіш забули прибрати себе: {0}

en: Some of the key modifier listeners forgot to remove themselves: {0}
uk: Кілька відстежувачів ключових модифікаторів забули прибрати себе: {0}

en: All files (*.*)
uk: Усі файли (*.*)

en: Received error page:
uk: Отримано сторінку помилки:

en: {0}... [please type its number]
uk: {0}… [вкажіть номер]

en: Preference with key ''{0}'' does not include ''{1}''. Cannot restore window geometry from preferences.
uk: Параметр з ключем ''{0}'' не містить ''{1}''. Не вдається відновити геометрію вікна з налаштувань.

en: Preference with key ''{0}'' does not provide an int value for ''{1}''. Got {2}. Cannot restore window geometry from preferences.
uk: Параметр з ключем ''{0}'' не надає ціле (int) значення для ''{1}''. Отримано {2}. Не вдається відновити геометрію вікна з налаштувань.

en: Failed to parse field ''{1}'' in preference with key ''{0}''. Exception was: {2}. Cannot restore window geometry from preferences.
uk: Не вдалося розкласти поле ''{1}'' на складові в налаштуваннях з ключем ''{0}''. Помилка: {2}. Не вдається відновити геометрію вікна з налаштувань.

en: Preference with key ''{0}'' does not exist. Cannot restore window geometry from preferences.
uk: Параметра з ключем ''{0}'' не існує. Не вдається відновити геометрію вікна з налаштувань.

en: Ignoring malformed geometry: {0}
uk: Ігнорування спотвореної геометрії: {0}

en: Input validation: error
uk: Перевірка вхідних даних: помилка

en: Input validation: error background
uk: Перевірка вхідних даних: фон помилки

en: Input validation: warning
uk: Перевірка вхідних даних: попередження

en: Input validation: warning foreground
uk: Вхідна валідація: попередження

en: Input validation: warning background
uk: Перевірка вхідних даних: фон попередження

en: Input validation: valid
uk: Перевірка вхідних даних: все добре

en: Min. latitude
uk: Мін. широта

en: Min. longitude
uk: Мін. довгота

en: Max. latitude
uk: Макс. широта

en: Max. longitude
uk: Макс. довгота

en: URL from www.openstreetmap.org (you can paste a download URL here to specify a bounding box)
uk: URL з www.openstreetmap.org (ви можете вставити URL для завантаження з сервера, вказавши тут межі габаритного прямокутника)

en: The current value is not a valid changeset ID. Please enter an integer value > 0 or a changeset URL.
uk: Поточне значення не є правильним ідентифікатором набору змін. Будь ласка, введіть число більше за нуль або URL набору змін.

en: Please enter an integer value > 0 or a changeset URL.
uk: Введіть число більше за нуль або URL набору змін.

en: Please select the row to edit.
uk: Будь ласка, оберіть рядок для правки.

en: Add a new source to the list.
uk: Додати нове джерело у список.

en: Edit the selected source.
uk: Правити вибране джерело.

en: Delete the selected source from the list.
uk: Вилучити вибране джерело зі списку

en: Enter a search expression
uk: Введіть текст для пошуку

en: Right to Left
uk: Справа наліво

en: Switch the text orientation to Right-to-Left.
uk: Перемикає напрямок тексту для письма справа-наліво.

en: Left to Right
uk: Зліва направо

en: Switch the text orientation to Left-to-Right.
uk: Перемикає напрямок тексту для письма зліва-направо

en: The current value is not a valid OSM ID. Please enter an integer value > 0
uk: Поточне значення не є допустимим ідентифікатором OSM. Будь ласка, введіть ціле число > 0

en: false: the property is explicitly switched off
uk: хибність: параметр явно вимкнено

en: false: the property ''{0}'' is explicitly switched off
uk: false: властивість ''{0}'' явно вимкнено

en: true: the property is explicitly switched on
uk: істина: параметр явно увімкнено

en: true: the property ''{0}'' is explicitly switched on
uk: true: властивість ''{0}'' явно увімкнено

en: partial: different selected objects have different values, do not change
uk: частково: виділені обʼєкти мають різні значення, не змінювати

en: partial: different selected objects have different values for ''{0}'', do not change
uk: partial: частина з виділених обʼєктів мають різні значення ''{0}'', не змінюйте

en: unset: do not set this property on the selected objects
uk: не позначено: не встановлювати цей параметр для обраних об’єктів

en: unset: do not set the property ''{0}'' on the selected objects
uk: не позначено: не задавати значення ''{0}'' виділеним обʼєктам

en: Cut
uk: Вирізати

en: Right click = copy to clipboard
uk: Права кнопка миші = копіювати у буфер

en: Missing mandatory attribute ''{0}''.
uk: Відсутній обов’язковий атрибут ''{0}''

en: Illegal value for mandatory attribute ''{0}'' of type long. Got ''{1}''.
uk: Неприпустиме значення обов’язкового атрибуту ''{0}'' типу long. Отримано ''{1}''.

en: Illegal value for mandatory attribute ''{0}'' of type long (>=0). Got ''{1}''.
uk: Неприпустиме значення обов’язкового атрибуту ''{0}'' типу long (>=0). Отримано ''{1}''.

en: Illegal value for attribute ''{0}'' of type double. Got ''{1}''.
uk: Неприпустиме значення атрибуту ''{0}'' типу double. Отримано ''{1}''.

en: Illegal value for mandatory attribute ''{0}'' of type boolean. Got ''{1}''.
uk: Неприпустиме значення обов’язкового атрибуту ''{0}'' типу boolean. Отримано ''{1}''.

en: Illegal value for mandatory attribute ''{0}'' of type OsmPrimitiveType. Got ''{1}''.
uk: Неприпустиме значення обов’язкового атрибуту ''{0}'' типу OsmPrimitiveType. Отримано ''{1}''.

en: Way with external ID ''{0}'' includes missing node with external ID ''{1}''.
uk: Лінія із зовнішнім ідентифікатором ''{0}'' містить відсутню точку з зовнішнім ідентифікатором ''{1}''.

en: Deleted node {0} is part of way {1}
uk: Вилучена точка {0} є частиною лінії {1}

en: Way {0} with {1} nodes is incomplete because at least one node was missing in the loaded data.
uk: Лінія {0} з {1} точками не є повною, через те щонайменше одна з точок відсутня у завантажених даних.

en: Relation with external id ''{0}'' refers to a missing primitive with external id ''{1}''.
uk: Зв’язок із зовнішнім ідентифікатором ''{0}'' посилається на елемент з зовнішнім ідентифікатором ''{1}''.

en: Deleted member {0} is used by relation {1}
uk: Вилучений член {0} входить до складу зв’язку {1}

en: Prepare OSM data...
uk: Підготовка OSM-даних…

en: Parsing OSM data...
uk: Розбір даних OSM…

en: Preparing data set...
uk: Підготовка даних…

en: Post-processing data set...
uk: Після-обробка набору даних…

en: Rendering data set...
uk: Рендерінг набору даних…

en: Missing required attribute ''{0}''.
uk: Відсутній обов’язковий атрибут ''{0}''.

en: Illegal long value for attribute ''{0}''. Got ''{1}''.
uk: Неприпустима довжина значення атрибуту ''{0}''. Отримано ''{1}''.

en: Unsupported version: {0}
uk: Непідтримувана версія: {0}

en: Missing mandatory attributes on element ''bounds''. Got minlon=''{0}'',minlat=''{1}'',maxlon=''{2}'',maxlat=''{3}'', origin=''{4}''.
uk: Відсутні обовʼязкові атрибути елемента ''bounds''. Маємо: minlon=''{0}'',minlat=''{1}'',maxlon=''{2}'',maxlat=''{3}'', origin=''{4}''.

en: Illegal object with ID=0.
uk: Неприпустимий об’єкт з ід=0

en: Illegal value for attribute ''version'' on OSM primitive with ID {0}. Got {1}.
uk: Неприпустиме значення для атрибуту ''version'' у елемента OSM з ідентифікатором {0}. Отримано {1}.

en: Missing attribute ''version'' on OSM primitive with ID {0}.
uk: Відсутній атрибут ''version'' у елемента OSM з ідентифікатором {0}.

en: Normalizing value of attribute ''version'' of element {0} to {2}, API version is ''{3}''. Got {1}.
uk: Впорядкування значення {1} атрибуту ''version'' елементу {0} з {2}, версія API ''{3}''.

en: Unknown or unsupported API version. Got {0}.
uk: Невідома чи непідтримувана версія API. Отримано {0}.

en: Illegal value for attribute ''changeset'' on new object {1}. Got {0}. Resetting to 0.
uk: Неприпустиме значення атрибуту ''changeset'' у нового об’єкту {1}. Отримано {0}. Перевстановлено на 0.

en: Illegal value for attribute ''changeset''. Got {0}.
uk: Неприпустиме значення для атрибуту ''changeset''. Отримано {0}.

en: Missing key or value attribute in tag.
uk: Відсутні ключ або значення теґу

en: Illegal value for attributes ''lat'', ''lon'' on node with ID {0}. Got ''{1}'', ''{2}''.
uk: Неприпустиме значення для атрибутів ''lat'', ''lon'' для точки з ID {0}. Маємо: ''{1}'', ''{2}''.

en: Deleted way {0} contains nodes
uk: Вилучена лінія {0} містить точки

en: Deleted relation {0} contains members
uk: Вилучений зв’язок {0} має підпорядкованих членів

en: Missing attribute ''ref'' on member in relation {0}.
uk: Відсутній атрибут ''ref'' у члена зв’язку {0}.

en: Illegal value for attribute ''ref'' on member in relation {0}. Got {1}
uk: Неприпустиме значення атрибуту ''ref'' у члена зв’язку {0}. Отримано {1}

en: Incomplete <member> specification with ref=0
uk: Неповна специфікація <member> з ref=0

en: Missing attribute ''type'' on member {0} in relation {1}.
uk: Відсутній атрибут ''type'' у члена {0} в зв’язку {1}.

en: Illegal value for attribute ''type'' on member {0} in relation {1}. Got {2}.
uk: Неприпустиме значення атрибуту ''type'' у члена {0} в зв’язку {1}. Отримано {2}.

en: Downloading points {0} to {1}...
uk: Завантаження точок {0} з {1}…

en: Contacting OSM Server...
uk: З’єднання з сервером OSM…

en: Failed to open input stream for resource ''{0}''
uk: Не вдалося відкрити вхідний потік ресурсів ''{0}''

en: Failed to open file with extension ''{2}'' and namepart ''{3}'' in zip file ''{0}''. Exception was: {1}
uk: Не вдалось відкрити файл з розширенням ''{2}'' та іменем ''{3}'' в zip-файлі ''{0}''. Помилка: {1}

en: Cache update for {0}
uk: Оновлення кешу для {0}

en: The requested URL {0} was not found
uk: Потрібне посилання URL {0} не знайдене

en: Failed to rename file {0} to {1}.
uk: Збій перейменування файлу {0} у {1}.

en: Failed to load {0}, use cached file and retry next time: {1}
uk: Помилка завантаження {0}, використовуйте кешований файл та спробуйте наступного разу: {1}

en: Illegal value of attribute ''{0}'' of element ''{1}'' in server capabilities. Got ''{2}''
uk: Неприпустиме значення ''{2}'' атрибуту ''{0}'' елемента ''{1}'' у можливостях сервера.

en: Error adding certificate {0} - certificate fingerprint mismatch. Expected {1}, was {2}
uk: Помилка додавання сертифікату {0} – невідповідність відбитків сертифіката. Очікувалось {1}, замість {2}

en: Failed to parse date ''{0}'' replied by server.
uk: Сервер повідомив про невдалий розбір дати ''{0}''.

en: Unexpected format of error header for conflict in changeset update. Got ''{0}''
uk: Неочікуваний формат заголовку помилки для конфлікту у оновлені набору правок. Отримано ''{0}''

en: Illegal longitude value for parameter ''{0}'', got {1}
uk: Помилкове значення довготи для параметру ''{0}'', отримано {1}

en: Illegal latitude value for parameter ''{0}'', got {1}
uk: Помилкове значення широти для параметру ''{0}'', отримано {1}

en: Unexpected value for ''{0}'' in changeset query url, got {1}
uk: Неочікуване значення для ''{0}'' в URL запиті набору змін, маємо {1}

en: Cannot create a changeset query including both the query parameters ''uid'' and ''display_name''
uk: Неможливо створити запит набору правок, що включає обидва параметри ''uid'' та ''display_name''

en: Unsupported parameter ''{0}'' in changeset query string
uk: Непідтримуваний параметр ''{0}'' в рядку запиту набору змін

en: Unexpected format for port number in preference ''{0}''. Got ''{1}''.
uk: Неочікуваний формат номеру порту в налаштуваннях ''{0}''. Маємо''{1}''.

en: The proxy will not be used.
uk: Проксі не буде використовуватися.

en: Illegal port number in preference ''{0}''. Got {1}.
uk: Неправильний номер порту в налаштуванні ''{0}''. Отримано {1}.

en: Unexpected value for preference ''{0}'' found. Got ''{1}''. Will use no proxy.
uk: Неочікуване значення ''{1}'' параметру ''{0}''. Використовуємо пряме з’єднання ("Без проксі").

en: Unexpected parameters for HTTP proxy. Got host ''{0}'' and port ''{1}''.
uk: Неочікуваний параметр для HTTP-проксі. Маємо хост ''{0}'' та порт ''{1}''.

en: Unexpected parameters for SOCKS proxy. Got host ''{0}'' and port ''{1}''.
uk: Неочікуваний параметр для SOCKS-проксі. Маємо хост ''{0}'' та порт ''{1}''.

en: Connection to proxy ''{0}'' for URI ''{1}'' failed. Exception was: {2}
uk: З’єднання з проксі ''{0}'' для URI ''{1}'' не вдалось. Помилка: {2}

en: The JVM is not configured to lookup proxies from the system settings. The property ''java.net.useSystemProxies'' was missing at startup time.  Will not use a proxy.
uk: Віртуальна машина Java не налаштована на отримання системних налаштувань проксі-сервера. Параметр ''java.net.useSystemProxies'' був пропущений під час запуску. Використовуємо пряме з’єднання (Без проксі).

en: Parsing response from server...
uk: Розбір відповіді від сервера…

en: Postprocessing uploaded data...
uk: Постобробка завантажених даних…

en: Unexpected XML element with name ''{0}''
uk: Неочікуваний елемент XML з іменем ''{0}''

en: Relation/non-geometry feature without properties found: {0}
uk: Знайдено зв''язки/об''єкти без геометрії без властивостей: {0}

en: Relation/non-geometry feature without type found: {0}
uk: Знайдено зв''язки/об''єкти без геометрії без типу: {0}

en: Unknown json object found {0}
uk: Виявлено невідомий об’єкт json {0}

en: Geometry of feature {0} is null
uk: Розділ Geometry об’єкта {0} порожній

en: Downloading OSM data...
uk: Завантаження OSM даних…

en: {0} element does not have valid latitude and/or longitude.
uk: {0} елемент не містить коректної широти та/або довготи.

en: Parse error: invalid document structure for GPX document.
uk: Помилка розбору: неправильна структура документа GPX

en: (at line {0}, column {1})
uk: (рядок {0}, стовпець {1})

en: The file was created by "{0}".
uk: Файл створений "{0}".

en: Unknown mode {0}.
uk: Невідомий режим {0}.

en: get number of unread messages
uk: отримати кількість непрочитаних повідомлень

en: Message notifier
uk: Повідомлення

en: Fetching a package of nodes from ''{0}''
uk: Отримання пакету точок з ''{0}''

en: Fetching a package of ways from ''{0}''
uk: Отримання пакету ліній з ''{0}''

en: Fetching a package of relations from ''{0}''
uk: Отримання пакету зв’язків з ''{0}''

en: Downloading {0} object from ''{1}'' | Downloading {0} objects from ''{1}''
uk[0]: Завантаження {0} об’єкту з ''{1}''
uk[1]: Завантаження {0} об’єктів з ''{1}''
uk[2]: Завантаження {0} об’єктів з ''{1}''

en: Server replied with response code 404, retrying with an individual request for each object.
uk: Сервер відповів кодом 404, спробуйте надіслати об’єкти окремими індивідуальними запитами для кожного об’єкту.

en: Fetching node with id {0} from ''{1}''
uk: Отримання точки з ід. {0} з ''{1}''

en: Fetching way with id {0} from ''{1}''
uk: Отримання лінії з ід. {0} з ''{1}''

en: Fetching relation with id {0} from ''{1}''
uk: Отримання зв’язку з ід. {0} з ''{1}''

en: Server replied with response code 404 for id {0}. Skipping.
uk: Сервер повідомив про помилку з кодом 404 для ід. {0}. Пропускаємо.

en: Null pointer exception, possibly some missing tags.
uk: Помилка ''порожній покажчик'' – можливо, є відсутні теґи

en: {0} not available (offline mode)
uk: {0} недоступне (автономний режим)

en: JOSM website
uk: Сайт JOSM

en: Cache updates
uk: Оновлення кеша

en: Certificates
uk: Сертифікати

en: Unable to initialize OSM API.
uk: Неможливо ініціалізувати OSM API.

en: This version of JOSM is incompatible with the configured server.
uk: Ця версія JOSM несумісна з налаштованим сервером.

en: It supports protocol version 0.6, while the server says it supports {0} to {1}.
uk: Підтримується протокол версії 0.6, а сервер говорить, що підтримує версії {0} - {1}

en: Unexpected format of ID replied by the server. Got ''{0}''.
uk: Сервер повернув неочікуваний формат ідентифікатора. Отримано ''{0}''.

en: Unexpected format of new version of modified primitive ''{0}''. Got ''{1}''.
uk: Неочікуваний формат нової версії зміненого елемента ''{0}''. Отримано ''{1}''.

en: Unexpected format of new version of deleted primitive ''{0}''. Got ''{1}''.
uk: Несподіваний формат нової версії вилученого примітиву ''{0}''. Маємо ''{1}''.

en: Creating changeset...
uk: Створення набору змін…

en: Successfully opened changeset {0}
uk: Набір змін {0} успішно відкрито

en: Changeset ID > 0 expected. Got {0}.
uk: Очікується ідентифікатор набору змін > 0. Отримано {0}.

en: Updating changeset...
uk: Оновлення набору змін…

en: Updating changeset {0}...
uk: Оновлення набору змін {0}…

en: Closing changeset...
uk: Закриття набору змін…

en: Changeset must be closed in order to add a comment
uk: Щоб додати коментар, набір змін має бути закритим

en: Preparing upload request...
uk: Підготовка запиту для надсилання…

en: Waiting 10 seconds ...
uk: Очікування 10 секунд…

en: Starting retry {0} of {1} in {2} seconds ...
uk: Спроба {0} з {1} через {2} сек. …

en: OK - trying again.
uk: Так — спробуємо ще раз.

en: Starting retry {0} of {1}.
uk: Спроба {0} з {1}.

en: Current changeset is null. Cannot upload data.
uk: Поточний набір змін порожній. Не вдається надіслати дані.

en: ID of current changeset > 0 required. Current ID is {0}.
uk: Треба, щоб ідентифікатор поточного набору змін був > 0. Поточний Ід.: {0}.

en: Open changeset expected. Got closed changeset with id {0}.
uk: Очікується відкритий набір змін. Отримано закритий набір змін з ідентифікатором {0}.

en: Note upload failed
uk: Збій надсилання нотатки

en: Error parsing note response from server
uk: Помилка аналізу відповіді з сервера на нотатку

en: The server replied an error with code {0}.
uk: Сервер сповістив про помилку з кодом {0}.

en: (Code={0})
uk: (Код={0})

en: Prolog of OsmChange document already written. Please write only once.
uk: Початкова частина документа OsmChange вже записана. Будь ласка, пишіть лише один раз.

en: Prolog of OsmChange document not written yet. Please write first.
uk: Початкова частина документа OsmChange ще не записана. Будь ласка, запишіть її спочатку.

en: Unsupported start element ''{0}'' in changeset content at position ({1},{2}). Skipping.
uk: Непідтримуваний початковий елемент ''{0}'' в наборі змін в позиції ({1},{2}). Пропускаємо.

en: Illegal document structure. Found node, way, or relation outside of ''create'', ''modify'', or ''delete''.
uk: Неприпустима структура документу. Знайдено node, way або relation за межами ''create'', ''modify'' або ''delete''.

en: Unsupported end element ''{0}'' in changeset content at position ({1},{2}). Skipping.
uk: Непідтримуваний кінцевий елемент ''{0}'' в наборі змін в позиції ({1},{2}). Пропускаємо.

en: Parsing changeset content ...
uk: Розбір вмісту набору змін…

en: Illegal boolean value for attribute ''{0}''. Got ''{1}''.
uk: Неприпустиме булівське значення атрибуту ''{0}''. Отримано ''{1}''.

en: Illegal value for attribute ''{0}''. Got ''{1}''.
uk: Неприпустиме значення атрибуту ''{0}''. Отримано ''{1}''.

en: Illegal numeric value for attribute ''{0}''. Got ''{1}''.
uk: Неприпустиме числове значення атрибуту ''{0}''. Отримано ''{1}''.

en: Missing mandatory attribute ''{0}'' of XML element {1}.
uk: Відсутній обов’язковий атрибут ''{0}'' XML-елемента {1}.

en: Undefined element ''{0}'' found in input stream. Aborting.
uk: Невизначений елемент ''{0}'' знайдено у вхідному потоці. Скасовано.

en: Parsing list of changesets...
uk: Розбір списку наборів змін…

en: Obtain OAuth 2.0 token for authentication?
uk: Отримати токен OAuth 2.0 для автентифікації?

en: Obtain authentication to OSM servers
uk: Отримання автентифікації на серверах OSM

en: Failed to sign a HTTP connection with an OAuth Authentication header
uk: Не вдалося підписати HTTP-з’єднання, використовуючи заголовок автентифікації OAuth

en: Unexpected value for preference ''{0}''. Got ''{1}''.
uk: Неочікуване значення ''{1}'' параметру ''{0}''.

en: Parsing OSM history data ...
uk: Розбір даних історії OSM…

en: Undefined element ''{0}'' found in input stream. Skipping.
uk: Невизначений елемент ''{0}'' знайдений у вхідному потоці. Пропущено.

en: Reading was canceled
uk: Читання скасоване

en: Missing mandatory attribute ''{0}'' on <nd> of way {1}.
uk: Відсутній обов’язковий атрибут ''{0}'' у <nd> лінії {1}.

en: Illegal value of attribute ''ref'' of element <nd>. Got {0}.
uk: Невідповідне значення атрибуту ''ref'' елемента <nd>. Отримано {0}.

en: Line {0} column {1}:
uk: Лінія {0} стовпчик {1}:

en: Downloading referring ways ...
uk: Завантаження залежних ліній…

en: Downloading referring relations ...
uk: Завантаження залежних зв’язків

en: Reading changesets...
uk: Читання наборів змін…

en: Downloading changesets ...
uk: Завантаження наборів змін…

en: Reading changeset {0} ...
uk: Читання набору змін {0}…

en: Downloading changeset {0} ...
uk: Завантаження набору змін {0}…

en: Downloading {0} changeset ... | Downloading {0} changesets ...
uk[0]: Завантаження {0} набору змін…
uk[1]: Завантаження {0} наборів змін…
uk[2]: Завантаження {0} наборів змін…

en: Downloading content for changeset {0} ...
uk: Завантаження вмісту набору змін {0}…

en: Contacting OSM Server for {0}
uk: Звертаємося до сервера OSM за {0}

en: Downloading history...
uk: Завантаження історії…

en: Contacting Server...
uk: З’єднання з сервером…

en: Downloading OSM notes...
uk: Завантаження нотаток…

en: Downloading data...
uk: Звантаження даних…

en: Could not connect to the OSM server. Please check your internet connection.
uk: Не вдається підключитися до сервера OSM. Будь ласка, перевірте підключення до Інтернету.

en: Reading error text failed.
uk: Не вдалося прочитати текст помилки.

en: XML tag <user> is missing.
uk: XML-теґ <user> — відсутній.

en: Missing attribute ''{0}'' on XML tag ''{1}''.
uk: Відсутній атрибут ''{0}'' XML-теґу ''{1}''.

en: Illegal value for attribute ''{0}'' on XML tag ''{1}''. Got {2}.
uk: Неприпустиме значення атрибуту ''{0}'' у XML-теґа ''{1}''. Отримано {2}.

en: Reading user info ...
uk: Читання інформації про учасника…

en: Reading user preferences ...
uk: Читання налаштувань користувача…

en: Starting to upload with one request per primitive ...
uk: Початок надсилання даних на сервер окремими запитами по кожному елементу…

en: {0}% ({1}/{2}), {3} left. Uploading node ''{4}'' (id: {5})
uk: {0}% ({1}/{2}), {3} залишилось. Надсилання точки ''{4}'' (ід: {5})

en: {0}% ({1}/{2}), {3} left. Uploading way ''{4}'' (id: {5})
uk: {0}% ({1}/{2}), {3} залишилось. Надсилання лінії ''{4}'' (ід: {5})

en: {0}% ({1}/{2}), {3} left. Uploading relation ''{4}'' (id: {5})
uk: {0}% ({1}/{2}), {3} залишилось. Надсилання зв’язку ''{4}'' (ід: {5})

en: Starting to upload in one request ...
uk: Початок надсилання на сервер даних одним запитом…

en: Value >0 expected for parameter ''{0}'', got {1}
uk: Очікувалось значення >0 для параметра ''{0}'', отримано {1}

en: Starting to upload in chunks...
uk: Початок надсилання даних порціями…

en: ({0}/{1}) Uploading {2} object... | ({0}/{1}) Uploading {2} objects...
uk[0]: ({0}/{1}) надсилання {2} об’єкта…
uk[1]: ({0}/{1}) надсилання {2} об’єктів…
uk[2]: ({0}/{1}) надсилання {2} об’єктів…

en: Uploading data ...
uk: Надсилання даних…

en: Unexpected id 0 for osm primitive found
uk: Знайдено неочікуваний ідентифікатор 0 для елемента OSM

en: Failed to evaluate {0}
uk: Неможливо виконати {0}

en: Unexpected value for key ''{0}'' in preferences, got ''{1}''
uk: Неочікуване значення ''{1}'' для ключа ''{0}'' у налаштуваннях

en: {0} bytes have been read
uk: {0} байт було прочитано

en: unspecified reason
uk: невизначена причина

en: Error playing sound
uk: Помилка відтворення звуку

en: This is after the end of the recording
uk: Це відбувається після закінчення запису

en: <html><body><p class="warning-body"><strong>Note:</strong> The password is stored in plain text in the JOSM preferences file on your computer. </p></body></html>
uk: <html><body><p class="warning-body"><strong>Увага:</strong> Пароль зберігається у вигляді звичайного тексту у файлі налаштувань JOSM на вашому комп’ютері. </p></body></html>

en: Save user and password (unencrypted)
uk: Зберегти логін і пароль (незашифрованими)

en: Styles size {0} does not match layers size {1}
uk: Розмір в стилі {0} не збігається з розміром шару {1}

en: Assume
uk: Припущення

en: Existing values
uk: Поточні значення

en: <delete from {0} objects>
uk: <вилучити з {0} об’єкт(ів)>

en: Old values of
uk: Старі значення

en: Add tags to selected objects
uk: Додати теґи до виділених об’єктів

en: Add selected tags
uk: Додати виділені теґи

en: Add all tags
uk: Додати всі теґи

en: Add checked tags to selected objects
uk: Додати позначені теґи до виділених об’єктів

en: Shift+Enter: Add all tags to selected objects
uk: Shift+Enter: додати всі теґи до виділених об’єктів

en: Enable the checkbox to accept the value
uk: Поставте прапорець для отримання значень

en: Accept all tags from {0} for this session
uk: Застосувати всі теґи з {0} для цієї сесії

en: Load data from API
uk: Завантаження даних через API

en: Import data from URL
uk: Імпорт даних за посиланням

en: Open local files
uk: Відкриття локальних файлів

en: Open remote files
uk: Відкрийте віддалені файли

en: Load imagery layers
uk: Завантаження шарів із фоном

en: Change the selection
uk: Зміна виділення

en: Change the viewport
uk: Зміна положення мапи у поточному вікні

en: Create new objects
uk: Створення нових об’єктів

en: Read protocol version
uk: Отримання версії протоколу

en: Cannot start IPv4 remotecontrol server on port {0}: {1}
uk: Не вдалося запустити сервер дистанційного керування IPv4 на порту {0}: {1}

en: Cannot start IPv6 remotecontrol server on port {0}: {1}
uk: Не вдалося запустити сервер дистанційного керування IPv6 на порту {0}: {1}

en: RemoteControl::Accepting remote connections on {0}:{1}
uk: Дистанційне керування::Приймання віддалених з’єднаннь на {0}:{1}

en: RemoteControl::Server {0}:{1} stopped.
uk: Дистанційне керування::Сервер {0}:{1} зупинений.

en: Remote Control has been asked to create a new node.
uk: Через Дистанційне керування отримано запит на створення нової точки.

en: Coordinates:
uk: Координати:

en: There is no layer opened to add node
uk: Немає шарів, відкритих для додавання точок

en: Remote Control has been asked to create a new way.
uk: Через Дистанційне керування отримано запит на створення нової лінії.

en: Invalid coordinates: {0}
uk: Неприпустимі координати: {0}

en: There is no layer opened to add way
uk: Немає шарів, відкритих для додавання ліній

en: Add way
uk: Додати лінію

en: Remote Control has been asked to report its supported features. This enables web sites to guess a running JOSM version
uk: Через Дистанційне керування отримано запит про підтримувані можливості. Це дозволить веб-сайтам спробувати визначити вашу версію JOSM

en: Remote Control has been asked to load an imagery layer from the following URL:
uk: Через Дистанційне керування отримано запит на завантаження фону за наступним посиланням:

en: Remote imagery
uk: Віддалений фон

en: The following keys are mandatory, but have not been provided: {0}
uk: Наступні ключі є обовʼязковими, але вони не були зазначені: {0}

en: Remote Control has been asked to import data from the following URL:
uk: Через Дистанційне керування отримано запит на імпорт даних з наступного посилання:

en: Remote Control has been asked to load data from the API.
uk: Через Дистанційне керування отримано запит на завантаження даних з API.

en: You clicked on a JOSM remotecontrol link that would apply tags onto selected objects.
    Since no objects have been selected before this click, no tags were added.
    Select one or more objects and click the link again.
uk: Ви клацнули по посиланню дистанційного керування JOSM, що додає теґи до виділених об’єктів.
    Оскільки жодного об’єкта не виділено перед цим – теґи не були додані.
    Виділіть один чи більше об’єктів та клацніть на посилання знов.

en: You clicked on a JOSM remotecontrol link that would apply tags onto objects.
    Unfortunately that link seems to be broken.
    Technical explanation: the URL query parameter ''select='' or ''search='' has an invalid value.
    Ask someone at the origin of the clicked link to fix this.
uk: Ви клацнули по посиланню дистанційного керування JOSM, що додає теґи до виділених об’єктів.
    На жаль це посилання пошкоджене.
    Технічні деталі: параметр URL-запиту "select=" або "search=" містить неприпустиме значення.
    Попросіть тих, хто надав вам це посилання виправити його.

en: The latitudes must be between {0} and {1}
uk: Широта повинна бути між {0} і {1}

en: The longitudes must be between {0} and {1}
uk: Довгота повинна бути між {0} і {1}

en: The minima must be less than the maxima
uk: Мінімум має бути менше максимуму

en: Remote Control has been asked to load the following data:
uk: Було запропоновано завантажити наступні дані через Дистанційне керування:

en: Loading data
uk: Завантаження даних

en: Remote Control has been asked to load objects (specified by their id) from the API.
uk: Через Дистанційне керування був отриманий запит на завантаження об’єктів (за їхнім ID) через API.

en: No valid object identifier has been provided
uk: Не зазначено жодного дійсного ідентифікатора об’єкта

en: Remote Control has been asked to open a local file.
uk: Через Дистанційне керування отримано запит на відкриття локального файлу.

en: Do you want to allow this?
uk: Дозволити?

en: Yes, always
uk: Так, завжди

en: Yes, once
uk: Тільки, цього разу

en: Confirm Remote Control action
uk: Підтверджувати дії Дистанційного керування

en: Remote Control has been asked to report its protocol version. This enables web sites to detect a running JOSM.
uk: Через Дистанційне керування отримано запит про версію протоколу. Це дозволить веб сайтам визначити, чи запущено JOSM.

en: local file
uk: локальний файл

en: include
uk: додати

en: Layer contains unsaved data - save to file.
uk: Шар містить незбережені дані — зберегти у файл.

en: Layer does not contain unsaved data.
uk: Шар не містить не збережених даних.

en: Data:
uk: Дані:

en: Link to a OSM data file on your local disk.
uk: Посилання на OSM-файл на локальному диску

en: Include OSM data in the .joz session file.
uk: Додати дані OSM у файл сеансу .joz.

en: Link to a GPX data file on your local disk.
uk: Вкажіть шлях до вашого локального GPX-файлу.

en: Include GPX data in the .joz session file.
uk: Додавати дані GPX до файлу сесії .joz

en: No file association
uk: Невідомий тип файлу

en: GPX data will be included in the session file.
uk: Дані GPX будуть додані до файлу сесії.

en: OSM data will be included in the session file.
uk: Дані OSM будуть додані у файл сеансу.

en: Version ''{0}'' of meta data for geoimage layer is not supported. Expected: 0.1
uk: Версія ''{0}'' мета-даних шару geoimage не підтримується. Очікувалась: 0.1

en: include marker layer "{0}"
uk: додавати шар з позначками "{0}"

en: Version ''{0}'' of meta data for gpx track layer is not supported. Expected: 0.1
uk: Версія ''{0}'' мета-даних шару gpx track не підтримується. Очікувалась: 0.1

en: Version ''{0}'' of meta data for imagery layer is not supported. Expected: 0.1
uk: Версія ''{0}'' мета-даних шару фонового зображення не підтримується. Очікувалось: 0.1

en: Version ''{0}'' of meta data for marker layer is not supported. Expected: 0.1
uk: Версія ''{0}'' метаданих маркера шару не підтримується, Очікувалась: 0.1

en: Version ''{0}'' of meta data for note layer is not supported. Expected: 0.1
uk: Версія ''{0}'' метаданих для шару нотаток не підтримується. Очікувалось: 0.1

en: Version ''{0}'' of meta data for osm data layer is not supported. Expected: 0.1
uk: Версія ''{0}'' метаданих для шару даних не підтримується. Очікується: 0.1

en: File name expected for layer no. {0}
uk: Очікувалась назва файлу для шару № {0}

en: Session file (*.jos, *.joz)
uk: Файл сеансу (*.jos, *.joz)

en: Unsupported scheme ''{0}'' in URI ''{1}''.
uk: Непідтримувана схема ''{0}'' в URI ''{1}''.

en: Unexpected root element ''{0}'' in session file
uk: Неочікуваний кореневий елемент ''{0}'' у файлі сеансу

en: Version ''{0}'' of session file is not supported. Expected: 0.1
uk: Версія ''{0}'' файлу сеансу не підтримується. Очікувалась: 0.1

en: missing mandatory attribute ''index'' for element ''layer''
uk: відсутній обов’язковий атрибут ''index'' для елементу ''layer''

en: unexpected format of attribute ''index'' for element ''layer''
uk: неочікуваний атрибут ''index'' для елементу ''layer''

en: attribute ''index'' ({0}) for element ''layer'' must be unique
uk: атрибут ''index'' ({0}) для елементу ''layer'' повинен бути унікальним

en: missing layer with index {0}
uk: шар з індексом {0} — відсутній

en: missing mandatory attribute ''name'' for element ''layer''
uk: відсутній обов’язковий атрибут ''name'' для елементу ''layer''

en: missing mandatory attribute ''type'' for element ''layer''
uk: відсутній обов’язковий атрибут ''type'' для елементу ''layer''

en: Unable to load layer
uk: Неможливо завантажити шар

en: Cannot load layer of type ''{0}'' because no suitable importer was found.
uk: Неможливо завантажити шар з типом — ''{0}'', тому що відсутній потрібний інструмент для імпорту.

en: Cannot load layer {0} because it depends on layer {1} which has been skipped.
uk: Неможливо завантажити шар {0}, тому що він залежить від шару {1}, який був пропущений.

en: Error loading layer
uk: Помилка завантаження шару

en: <html>Could not load layer {0} ''{1}''.<br>Error is:<br>{2}</html>
uk: <html>Неможливо завантажити шар {0} ''{1}''.<br>Помилка:<br>{2}</html>

en: Skip layer and continue
uk: Пропустити шар та продовжити

en: expected .jos file inside .joz archive
uk: очікувався файл .jos всередині архіву .joz

en: Failed to create missing plugin preferences directory: {0}
uk: Збій створення відсутньої теки налаштувань втулків: {0}

en: Failed to create missing plugin user data directory: {0}
uk: Збій створення відсутньої теки даних користувача для втулків: {0}

en: Failed to create missing plugin cache directory: {0}
uk: Збій створення відсутньої теки кешу втулків: {0}

en: Skip Download
uk: Пропустити завантаження

en: Download Plugin
uk: Завантажити втулок

en: JOSM version {0} required for plugin {1}.
uk: JOSM версії {0} потребує втулок {1}.

en: Download skipped
uk: Завантаження пропущено

en: Cannot download plugin ''{0}''. Its download link is not known. Skipping download.
uk: Неможливо завантажити втулок ''{0}''. Невідоме посилання для його завантаження. Пропускаємо завантаження.

en: Cannot download plugin ''{0}''. Its download link ''{1}'' is not a valid URL. Skipping download.
uk: Неможливо завантажити втулок ''{0}''. Посилання для його завантаження ''{1}'' не є допустимим URL. Пропускаємо завантаження.

en: Failed to create plugin directory ''{0}''
uk: Не вдалося створити теку втулка ''{0}''

en: Downloading Plugin {0}...
uk: Завантаження втулку {0}…

en: An error occurred in plugin {0}
uk: У втулка {0} виникла помилка

en: integrated into main program
uk: включено до складу основної програми

en: replaced by new {0} plugin
uk: замінений новим втулком {0}

en: no longer required
uk: більше не потрібно

en: Plugin information
uk: Інформація про втулок

en: The following plugin is no longer necessary and has been deactivated: | The following plugins are no longer necessary and have been deactivated:
uk[0]: Наступний втулок більше не потрібний і був відключений:
uk[1]: Наступні втулки більше не потрібні і були відключені:
uk[2]: Наступні втулки більше не потрібні і були відключені:

en: <html>Loading of the plugin "{0}" was requested.<br>This plugin is no longer developed and very likely will produce errors.<br>It should be disabled.<br>Delete from preferences?</html>
uk: <html>Було запропоновано завантажити втулок "{0}".<br>Він більше не вдосконалюється і, можливо, буде працювати з помилками.<br>Краще його відключити.<br>Вилучити його з налаштувань?</html>

en: Plugin update
uk: Оновлення втулків

en: You updated your JOSM software.<br>To prevent problems the plugins should be updated as well.<br><br>Update plugins now?
uk: Ви оновили JOSM.<br>Щоб не було проблем, втулки теж варто оновити<br><br>Оновити втулки зараз?

en: Last plugin update more than {0} days ago.
uk: Останнє оновлення втулків відбувалось {0} днів тому.

en: Skipping plugin update after JOSM upgrade. Automatic update at startup is disabled.
uk: Пропуск оновлення втулків після оновлення JOSM. Автоматичне оновлення при старті відключене.

en: Skipping plugin update after elapsed update interval. Automatic update at startup is disabled.
uk: Пропуск періодичного оновлення втулків JOSM. Автоматичне оновлення при старті відключене.

en: Running plugin update after JOSM upgrade. Automatic update at startup is enabled.
uk: Запуск оновлення втулків після оновлення JOSM. Автоматичне оновлення при старті включене.

en: Running plugin update after elapsed update interval. Automatic update at startup is disabled.
uk: Запуск періодичного оновлення втулків JOSM. Автоматичне оновлення при старті відключене.

en: Unexpected value ''{0}'' for preference ''{1}''. Assuming value ''ask''.
uk: Неочікуване значення ''{0}'' для налаштування ''{1}''. Приймається значення ''ask''.

en: Click to update the activated plugins
uk: Натисніть, щоб оновити активовані втулки

en: Skip update
uk: Пропустити оновлення

en: Click to skip updating the activated plugins
uk: Натисніть, щоб пропустити оновлення активованих втулків

en: Plugin {0} requires a plugin which was not found. The missing plugin is: | Plugin {0} requires {1} plugins which were not found. The missing plugins are:
uk[0]: Втулок {0} потребує втулок, який не знайдено. Відсутній втулок:
uk[1]: Втулок {0} потребує {1} втулки, які не знайдено. Відсутні втулки:
uk[2]: Втулок {0} потребує {1} втулків, які не знайдено. Відсутні втулки:

en: Download and restart
uk: Завантажити та перезапустити

en: Click to download missing plugin and restart JOSM | Click to download missing plugins and restart JOSM
uk[0]: Клацніть, щоб завантажити відсутній втулок і перезапустити JOSM
uk[1]: Клацніть, щоб завантажити відсутні втулки і перезапустити JOSM
uk[2]: Клацніть, щоб завантажити відсутні втулки і перезапустити JOSM

en: Click to continue without this plugin | Click to continue without these plugins
uk[0]: Клацніть, щоб продовжити без цього втулка
uk[1]: Клацніть, щоб продовжити без цих втулків
uk[2]: Клацніть, щоб продовжити без цих втулків

en: Plugin {0} must be run on a {1} platform.
uk: Втулок {0} має запускатись на платформі {1}

en: Plugin {0} requires Java version {1}. The current Java version is {2}.<br>You have to update Java in order to use this plugin.
uk: Втулок {0} вимагає Java версії {1}. Поточна версія Java – {2}.<br>Вам потрібно оновити версію Java, щоб використовувати цей втулок.

en: <html>Plugin {0} requires JOSM version {1}. The current JOSM version is {2}.<br>You have to update JOSM in order to use this plugin.</html>
uk: <html>Втулок {0} вимагає JOSM версії {1}. Поточна версія JOSM — {2}.<br>Вам треба оновити JOSM, якщо ви бажаєте користуватись цим втулком.</html>

en: Could not load plugin {0}. Delete from preferences?
uk: Не вдалося завантажити втулок {0}. Вилучити його з налаштувань?

en: loading plugin ''{0}'' (version {1})
uk: завантаження втулка ''{0}'' (версія {1})

en: <html>Could not load plugin {0} because the plugin<br>main class ''{1}'' was not found.<br>Delete from preferences?</html>
uk: <html>Неможливо завантажити втулок {0} тому що головний клас<br>''{1}'' втулка не знайдений.<br>Вилучити його з налаштувань?</html>

en: Loading plugins ...
uk: Завантаження втулків…

en: Checking plugin preconditions...
uk: Перевірка передумов втулків…

en: Loading plugin ''{0}''...
uk: Завантаження втулка ''{0}''…

en: JOSM could not find information about the following plugin: | JOSM could not find information about the following plugins:
uk[0]: JOSM не міг знайти інформацію про втулок:
uk[1]: JOSM не міг знайти інформацію про наступні втулки:
uk[2]: JOSM не міг знайти інформацію про наступні втулки:

en: The plugin is not going to be loaded. | The plugins are not going to be loaded.
uk[0]: Втулок не буде завантажений.
uk[1]: Втулки не будуть завантажені.
uk[2]: Втулки не будуть завантажені.

en: Determining plugins to load...
uk: Визначення втулків для завантаження…

en: Removing deprecated plugins...
uk: Видалення застарілих втулків…

en: Removing unmaintained plugins...
uk: Вилучення втулків без супроводу…

en: Updating the following plugin has failed: | Updating the following plugins has failed:
uk[0]: Оновлення наступного втулка не вдалося:
uk[1]: Оновлення наступних втулків не вдалося:
uk[2]: Оновлення наступних втулків не вдалося:

en: Please open the Preference Dialog after JOSM has started and try to update it manually. | Please open the Preference Dialog after JOSM has started and try to update them manually.
uk[0]: Будь ласка, відкрийте діалог налаштувань після запуску JOSM та спробуйте оновити його вручну.
uk[1]: Будь ласка, відкрийте діалог налаштувань після запуску JOSM та спробуйте оновити їх вручну.
uk[2]: Будь ласка, відкрийте діалог налаштувань після запуску JOSM та спробуйте оновити їх вручну.

en: Plugin update failed
uk: Не вдалося оновити втулок

en: Failed to find plugin {0}
uk: Не вдалося знайти втулок {0}

en: Failed to download plugin information list
uk: Не вдалося завантажити перелік втулків

en: Disable plugin
uk: Вимкнути втулок

en: Click to delete the plugin ''{0}''
uk: Натисніть, щоб вилучити втулок ''{0}''

en: Keep plugin
uk: Залишити втулок

en: Click to keep the plugin ''{0}''
uk: Натисніть, щоб залишити втулок ''{0}''

en: Failed to install plugin ''{0}'' from temporary download file ''{1}''. {2}
uk: Не вдалось встановити втулок ''{0}'' із завантаженого файлу ''{1}''. {2}

en: Failed to delete outdated plugin ''{0}''.
uk: Не вдалося вилучити застарілий втулок ''{0}''.

en: Failed to install already downloaded plugin ''{0}''. Skipping installation. JOSM is still going to load the old plugin version.
uk: Не вдалось встановити завантажений втулок ''{0}''. Пропускаємо встановлення. JOSM все ще використовуватиме попередню версію втулка.

en: Failed to install plugin ''{0}'' from temporary download file ''{1}''. Renaming failed.
uk: Не вдалось встановити втулок ''{0}'' із завантаженого файлу ''{1}''. Перейменування не вдалось.

en: Update plugin
uk: Оновити втулок

en: Click to update the plugin ''{0}''
uk: Натисніть, щоб оновити втулок ''{0}''

en: Click to disable the plugin ''{0}''
uk: Натисніть, щоб відключити втулок ''{0}''

en: An unexpected exception occurred that may have come from the ''{0}'' plugin.
uk: Виникла неочікувана помилка, яка викликана втулком ''{0}''.

en: According to the information within the plugin, the author is {0}.
uk: Відповідно до інформації з втулка, автором є {0}.

en: Try updating to the newest version of this plugin before reporting a bug.
uk: Спробуйте оновити втулок до останньої версії, перш ніж повідомляти про помилку.

en: The plugin has been removed from the configuration. Please restart JOSM to unload the plugin.
uk: Втулок був вилучений з конфігурації. Будь ласка, перезавантажте JOSM, щоб вивантажити втулок.

en: no description available
uk: немає опису

en: Do not ask again and remember my decision (go to Preferences->Plugins to change it later)
uk: Більше не питати, і запам’ятати мій вибір (перейдіть до Налаштування-> Втулки, щоб змінити його пізніше)

en: Invalid jar file ''{0}''
uk: Неправильний jar файл ''{0}''

en: The plugin file ''{0}'' does not include a Manifest.
uk: Файл втулка ''{0}'' не містить Manifest.

en: Invalid URL ''{0}'' in plugin {1}
uk: Помилкове посилання ''{0}'' у втулку {1}

en: Invalid plugin description ''{0}'' in plugin {1}
uk: Помилковий опис ''{0}'' втулка {1}

en: Invalid plugin main version ''{0}'' in plugin {1}
uk: Помилкова основна версія втулка ''{0}'' у {1}

en: Missing plugin main version in plugin {0}
uk: Відсутня основна версія втулка у {0}

en: Invalid Java version ''{0}'' in plugin {1}
uk: Невідповідна версія Java ''{0}'' для втулка {1}

en: More info...
uk: Детальніше…

en: <b>Plugin provided by an external source:</b> {0}
uk: <b>Втулок надається зовнішнім джерелом:</b> {0}

en: Failed to create plugin information from manifest for plugin ''{0}''
uk: Неможливо створити інформацію про втулок з manifest’у втулка ''{0}''

en: Illegal entry in plugin list.
uk: Неприпустимий елемент у переліку втулків.

en: Reading local plugin information..
uk: Читання локальної інформації про втулки…

en: Processing plugin site cache files...
uk: Обробка інформації з кешу втулків…

en: Processing file ''{0}''
uk: Обробка файлу ''{0}''

en: Failed to scan file ''{0}'' for plugin information. Skipping.
uk: Не вдалось просканувати файл ''{0}'' на наявність інформації про втулок. Пропускаємо.

en: Processing plugin files...
uk: Обробка файлів втулків…

en: Download plugin list...
uk: Завантажити список втулків…

en: Downloading plugin list from ''{0}''
uk: Завантаження списку втулків з ''{0}''

en: Unsuccessful HTTP request
uk: Невдалий HTTP-запит

en: Plugin list download error
uk: Помилка завантаження переліку втулків

en: JOSM failed to download plugin list:
uk: JOSM не вдалось завантажити перелік втулків:

en: Details:
uk: Подробиці:

en: Failed to create plugin directory ''{0}''. Cannot cache plugin list from plugin site ''{1}''.
uk: Не вдалось створити теку для втулків ''{0}''. Неможливо створити кеш переліку втулків з сайту ''{1}''.

en: Writing plugin list to local cache ''{0}''
uk: Запис списку втулків в локальний кеш ''{0}''

en: Parsing plugin list from site ''{0}''
uk: Розбір списку втулків з сайту ''{0}''

en: Failed to parse plugin list document from site ''{0}''. Skipping site. Exception was: {1}
uk: Не вдалося здійснити розбір документу зі списком втулків з сайту ''{0}''. Сайт пропущено. Помилка: {1}

en: Processing plugin list from site ''{0}''
uk: Обробка списку втулків з сайту ''{0}''

en: <html>Failed to initialize communication with the OSM server {0}.<br>Check the server URL in your preferences and your internet connection.
uk: <html>Збій встановлення з’єднання з сервером OSM {0}.<br>Перевірте URL сервера в налаштуваннях, а також інтернет з’єднання.

en: <html>Failed to authenticate at the OSM server ''{0}''.<br>You are using OAuth to authenticate but currently there is no<br>OAuth Access Token configured.<br>Please open the Preferences Dialog and generate or enter an Access Token.</html>
uk: <html>Не вдалось автентифікуватися на сервері OSM ''{0}''.<br>Ви використовуєте автентифікацію OAuth, але зараз немає<br>налаштованої Мітки доступу OAuth.<br>Будь ласка, відкрийте діалог налаштувань та згенеруйте або введіть Мітку доступу.</html>

en: <strong>Failed</strong> to delete <strong>node {0}</strong>. It is still referred to by way {1}.<br>Please load the way, remove the reference to the node, and upload again. | <strong>Failed</strong> to delete <strong>node {0}</strong>. It is still referred to by ways {1}.<br>Please load the ways, remove the reference to the node, and upload again.
uk[0]: <strong>Збій</strong> вилучення <strong>точки {0}</strong>. Вона все ще пов’язана з лінією {1}.<br>Будь ласка, завантажте лінію, вилучіть прив’язку до точки та надішліть дані знову.
uk[1]: <strong>Збій</strong> вилучення <strong>точки {0}</strong>. Вона все ще пов’язана з лініями {1}.<br>Будь ласка, завантажте лінії, вилучіть прив’язку до точки та надішліть дані знову.
uk[2]: <strong>Збій</strong> вилучення <strong>точки {0}</strong>. Вона все ще пов’язана з лініями {1}.<br>Будь ласка, завантажте лінії, вилучіть прив’язку до точки та надішліть дані знову.

en: <strong>Failed</strong> to delete <strong>node {0}</strong>. It is still referred to by relation {1}.<br>Please load the relation, remove the reference to the node, and upload again. | <strong>Failed</strong> to delete <strong>node {0}</strong>. It is still referred to by relations {1}.<br>Please load the relations, remove the reference to the node, and upload again.
uk[0]: <strong>Збій</strong> вилучення <strong>точки {0}</strong>. Вона все ще пов’язана зі зв’язком {1}.<br>Будь ласка, завантажте зв’язок, вилучіть посилання на точку та надішліть дані знову.
uk[1]: <strong>Збій</strong> вилучення <strong>точки {0}</strong>. Вона все ще пов’язана зі зв’язками {1}.<br>Будь ласка, завантажте зв’язки, вилучіть посилання на точку та надішліть дані знову.
uk[2]: <strong>Збій</strong> вилучення <strong>точки {0}</strong>. Вона все ще пов’язана зі зв’язками {1}.<br>Будь ласка, завантажте зв’язки, вилучіть посилання на точку та надішліть дані знову.

en: <strong>Failed</strong> to upload <strong>way {0}</strong>. It refers to deleted node {1}.<br>Please load the node, remove the reference in the way, and upload again. | <strong>Failed</strong> to upload <strong>way {0}</strong>. It refers to deleted nodes {1}.<br>Please load the nodes, remove the reference in the way, and upload again.
uk[0]: <strong>Збій</strong> надсилання <strong>лінії {0}</strong>. Вона посилається на вилучену точку {1}.<br>Завантажте точку, вилучіть посилання на неї з лінії, та спробуйте надіслати ваші зміни знов.
uk[1]: <strong>Збій</strong> надсилання <strong>лінії {0}</strong>. Вона посилається на вилучені точки {1}.<br>Завантажте точки, вилучіть посилання на них з лінії, та спробуйте надіслати ваші зміни знов.
uk[2]: <strong>Збій</strong> надсилання <strong>лінії {0}</strong>. Вона посилається на вилучені точки {1}.<br>Завантажте точки, вилучіть посилання на них з лінії, та спробуйте надіслати ваші зміни знов.

en: <strong>Failed</strong> to delete <strong>way {0}</strong>. It is still referred to by relation {1}.<br>Please load the relation, remove the reference to the way, and upload again. | <strong>Failed</strong> to delete <strong>way {0}</strong>. It is still referred to by relations {1}.<br>Please load the relations, remove the reference to the way, and upload again.
uk[0]: <strong>Збій</strong> вилучення <strong>лінії {0}</strong>. Вона все ще пов’язана зі зв’язком {1}.<br>Будь ласка, завантажте зв’язок, вилучіть посилання на лінію та надішліть дані знову.
uk[1]: <strong>Збій</strong> вилучення <strong>лінії {0}</strong>. Вона все ще пов’язана зі зв’язками {1}.<br>Будь ласка, завантажте зв’язки, вилучіть посилання на лінію та надішліть дані знову.
uk[2]: <strong>Збій</strong> вилучення <strong>лінії {0}</strong>. Вона все ще пов’язана зі зв’язками {1}.<br>Будь ласка, завантажте зв’язки, вилучіть посилання на лінію та надішліть дані знову.

en: <strong>Failed</strong> to upload <strong>relation {0}</strong>. it refers to deleted node {1}.<br>Please load the node, remove the reference in the relation, and upload again. | <strong>Failed</strong> to upload <strong>relation {0}</strong>. it refers to deleted nodes {1}.<br>Please load the nodes, remove the reference in the relation, and upload again.
uk[0]: <strong>Збій</strong> надсилання <strong>зв’язку {0}</strong>. Він посилається на вилучену точку {1}.<br>Завантажте точку, вилучіть посилання на неї зі зв’язку, та спробуйте надіслати ваші зміни знов.
uk[1]: <strong>Збій</strong> надсилання <strong>зв’язку {0}</strong>. Він посилається на вилучені точки {1}.<br>Завантажте точки, вилучіть посилання на них зі зв’язку, та спробуйте надіслати ваші зміни знов.
uk[2]: <strong>Збій</strong> надсилання <strong>зв’язку {0}</strong>. Він посилається на вилучені точки {1}.<br>Завантажте точки, вилучіть посилання на них зі зв’язку, та спробуйте надіслати ваші зміни знов.

en: <strong>Failed</strong> to upload <strong>relation {0}</strong>. It refers to deleted way {1}.<br>Please load the way, remove the reference in the relation, and upload again. | <strong>Failed</strong> to upload <strong>relation {0}</strong>. It refers to deleted ways {1}.<br>Please load the ways, remove the reference in the relation, and upload again.
uk[0]: <strong>Збій</strong> надсилання <strong>зв’язку {0}</strong>. Він посилається на вилучену лінію {1}.<br>Завантажте лінію, вилучіть посилання на неї зі зв’язку, та спробуйте надіслати ваші зміни знов.
uk[1]: <strong>Збій</strong> надсилання <strong>зв’язку {0}</strong>. Він посилається на вилучені лінії {1}.<br>Завантажте лінії, вилучіть посилання на них зі зв’язку, та спробуйте надіслати ваші зміни знов.
uk[2]: <strong>Збій</strong> надсилання <strong>зв’язку {0}</strong>. Він посилається на вилучені лінії {1}.<br>Завантажте лінії, вилучіть посилання на них зі зв’язку, та спробуйте надіслати ваші зміни знов.

en: <strong>Failed</strong> to delete <strong>relation {0}</strong>. It is still referred to by relation {1}.<br>Please load the relation, remove the reference to the relation, and upload again. | <strong>Failed</strong> to delete <strong>relation {0}</strong>. It is still referred to by relations {1}.<br>Please load the relations, remove the reference to the relation, and upload again.
uk[0]: <strong>Збій</strong> вилучення <strong>зв’язку {0}</strong>. Він все ще пов’язаний зі зв’язком {1}.<br>Будь ласка, завантажте зв’язок, вилучіть посилання на зв’язок та надішліть дані знову.
uk[1]: <strong>Збій</strong> вилучення <strong>зв’язку {0}</strong>. Він все ще пов’язаний зі зв’язками {1}.<br>Будь ласка, завантажте зв’язки, вилучіть посилання на зв’язок та надішліть дані знову.
uk[2]: <strong>Збій</strong> вилучення <strong>зв’язку {0}</strong>. Він все ще пов’язаний зі зв’язками {1}.<br>Будь ласка, завантажте зв’язки, вилучіть посилання на зв’язок та надішліть дані знову.

en: <html>Uploading to the server <strong>failed</strong> because your current<br>dataset violates a precondition.<br>The error message is:<br>{0}</html>
uk: <html>Надсилання даних на сервер <strong>не вдалось</strong>, оскільки ваші дані<br> порушують обов’язкові умови.<br> Повідомлення про помилку:<br>{0}</html>

en: <html>Authentication at the OSM server with the username ''{0}'' failed.<br>Please check the username and the password in the JOSM preferences.</html>
uk: <html>Автентифікація на сервері OSM користувача з ім’ям ''{0}'' не вдалась.<br>Перевірте ім’я користувача та пароль в налаштуваннях JOSM. </html>

en: <html>Authentication at the OSM server with the OAuth token ''{0}'' failed.<br>Please launch the preferences dialog and retrieve another OAuth token.</html>
uk: <html>Автентифікація на сервері OSM користувача з міткою OAuth ''{0}'' не вдалась.<br>Будь ласка, запустіть діалог налаштувань та отримайте іншу мітку OAuth.</html>

en: <html>Authorisation at the OSM server failed.<br>The server reported the following error:<br>''{0}''</html>
uk: <html>Збій авторизація на сервері OSM.<br>Сервер сповістив про наступну помилку:<br>''{0}''</html>

en: <html>Authorisation at the OSM server failed.<br></html>
uk: <html>Не вдалось авторизуватись на сервері OSM.<br></html>

en: <html>Authorisation at the OSM server with the OAuth token ''{0}'' failed.<br>The token is not authorised to access the protected resource<br>''{1}''.<br>Please launch the preferences dialog and retrieve another OAuth token.</html>
uk: <html>Авторизація на сервері OSM за допомогою мітки OAuth ''{0}'' не вдалась.<br>Ця мітка не надає доступ до захищених ресурсів<br>''{1}''.<br>Будь ласка, запустіть діалог налаштувань та отримайте іншу мітку OAuth</html>

en: <html>Communication with the OSM server ''{0}'' timed out. Please retry later.</html>
uk: <html>Вийшов час очікування з’єднання з сервером OSM ''{0}''. Будь ласка, спробуйте пізніше.</html>

en: no error message available
uk: повідомлення про помилку не доступне

en: <html>Communication with the OSM server ''{0}''failed. The server replied<br>the following error code and the following error message:<br><strong>Error code:<strong> {1}<br><strong>Error message (untranslated)</strong>: {2}</html>
uk: <html>Збій з’єднання з сервером OSM ''{0}''. Відповідь сервера<br>містить наступний код та повідомлення про помилку:<br><strong>Код помилки:</strong> {1}<br><strong>Повідомлення про помилку (без перекладу):</strong> {2}</html>

en: <html>Closing of changeset <strong>{0}</strong> failed <br>because it has already been closed.
uk: <html>Збій закриття набору змін <strong>{0}</strong><br>, оскільки він вже закритий.

en: <html>Closing of changeset <strong>{0}</strong> failed<br> because it has already been closed on {1}.
uk: <html>Збій закриття набору змін <strong>{0}</strong><br>,оскільки він вже закритий {1}.

en: <html>The server reported that it has detected a conflict.<br>Error message (untranslated):<br>{0}</html>
uk: <html>Сервер повідомив, що він виявив конфлікт.<br>Повідомлення про помилку (без перекладу):<br>{0}</html>

en: <html>The server reported that it has detected a conflict.
uk: <html>Сервер повідомив про виявлення конфлікту.

en: <html>Failed to upload to changeset <strong>{0}</strong><br>because it has already been closed on {1}.
uk: <html>Не вдалось надіслати дані до набору змін <strong>{0}</strong><br>бо він був закритий {1}.

en: <html>Failed to open a connection to the remote server<br>''{0}''<br>for security reasons. This is most likely because you are running<br>in an applet and because you did not load your applet from ''{1}''.
uk: <html>Збій встановлення з’єднання із віддаленим сервером<br>''{0}''<br>з причин безпеки. Найімовірніше через те, що ви працюєте<br>у аплеті та ви не завантажили свій аплет з ''{1}''.

en: <html>Failed to open a connection to the remote server<br>''{0}''.<br>Please check your internet connection.
uk: <html>Збій встановлення з’єднання із віддаленим сервером<br>''{0}''.<br>Будь ласка, перевірте ваше інтернет з’єднання.

en: <html>Failed to upload data to or download data from<br>''{0}''<br>due to a problem with transferring data.<br>Details (untranslated): {1}</html>
uk: <html>Неможливо надіслати чи завантажити дані з<br>''{0}''<br>через проблеми з передачею даних.<br>Подробиці (без перекладу): {1}</html>

en: <html>Failed to download data. Its format is either unsupported, ill-formed, and/or inconsistent.<br><br>Details (untranslated): {0}</html>
uk: <html>Не вдалося завантажити дані. Їх формат або не підтримується, або вони пошкоджені чи несумісні.<br><br>Подробиці (без перекладу): {0}</html>

en: <html>Failed to download data.<br><br>Details: {0}</html>
uk: <html>Збій завантаження даних.<br><br>Подробиці: {0}</html>

en: <html>The OSM server<br>''{0}''<br>reported an internal server error.<br>This is most likely a temporary problem. Please try again later.
uk: <html>Сервер OSM<br>''{0}''<br>сповістив про внутрішню помилку.<br>Найімовірніше, це тимчасові проблеми. Спробуйте знову трохи пізніше.

en: The OSM server ''{0}'' reported a bad request.<br>
uk: Сервер OSM ''{0}'' повідомив про невдалий запит.<br>

en: The area you tried to download is too big or your request was too large.<br>Either request a smaller area or use an export file provided by the OSM community.
uk: Ділянка, яку ви намагалися завантажити, є занадто великою або ваш запит був надто великий.<br>Завантажте ділянку меншого розміру або скористайтесь файлами, які створюються OSM-спільнотою.

en: The OSM server ''{0}'' does not know about an object<br>you tried to read, update, or delete. Either the respective object<br>does not exist on the server or you are using an invalid URL to access<br>it. Please carefully check the server''s address ''{0}'' for typos.
uk: Серверу OSM ''{0}'' нічого не відомо про об’єкт,<br>який ви намагаєтесь прочитати, оновити чи вилучити. Або такий об’єкт<br>відсутній на сервері, або ви використовуєте помилкове посилання для доступу.<br>Будь ласка, уважно перевірте адресу сервера ''{0}'' на наявність помилок.

en: <html>Failed to open a connection to the remote server<br>''{0}''.<br>Host name ''{1}'' could not be resolved. <br>Please check the API URL in your preferences and your internet connection.
uk: <html>Збій встановлення з’єднання із віддаленим сервером<br>''{0}''.<br>Для імені ''{1}'' неможливо визначити адресу. <br>Будь ласка, перевірте URL для API у ваших налаштуваннях інтернет з’єднання.

en: <html>The server reports that an object is deleted.<br><strong>Uploading failed</strong> if you tried to update or delete this object.<br> <strong>Downloading failed</strong> if you tried to download this object.<br><br>The error message is:<br>{0}</html>
uk: <html>Сервер повідомляє, що об’єкт вилучено.<br><strong>Надсилання не вдалося</strong>, якщо ви намагались змінити або вилучити цей об’єкт.<br> <strong>Завантаження не вдалося</strong>, якщо ви намагались завантажити цей об’єкт.<br><br>Повідомлення про помилку:<br>{0}</html>

en: latitude
uk: широта

en: URL does not contain valid {0}
uk: URL не містить правильний {0}

en: longitude
uk: довгота

en: zoom
uk: масштаб

en: Unexpected response from HTTP server. Got {0} response without ''Location'' header. Can''t redirect. Aborting.
uk: Неочікувана відповідь від HTTP-сервера. Отримано {0} відповідь без ''Location'' у заголовку. Неможливо переадресувати. Припинення.

en: Download redirected to ''{0}''
uk: Завантаження перенаправлено на ''{0}''

en: Download redirected to different host (''{0}'' -> ''{1}''), removing authorization headers
uk: Завантаження переспрямовано на інший хост (''{0}'' -> ''{1}''), з вилученням заголовків авторизації

en: Too many redirects to the download URL detected. Aborting.
uk: Виявлено забагато переадресувань на URL завантаження. Припинення.

en: Unable to find translation for the locale {0}. Reverting to {1}.
uk: Не вдається знайти переклад мовою «{0}». Повертаємось до {1}.

en: Hiragana
uk: Хірагана

en: Katakana
uk: Катакана

en: Latin
uk: Латиниця

en: Pinyin
uk: Піньїнь

en: Rōmaji
uk: Ромадзі

en: Fatal: failed to locate image ''{0}''. This is a serious configuration problem. JOSM will stop working.
uk: Серйозна помилка: не вдалося знайти зображення ''{0}''. Це є серйозною проблемою налаштувань. JOSM не буде працювати.

en: Failed to handle zip file ''{0}''. Exception was: {1}
uk: Не вдалось обробити zip-файл ''{0}''. Помилка: {1}

en: Failed to access directory ''{0}'' for security reasons. Exception was: {1}
uk: Не вдалось отримати доступ до теки ''{0}'' з причин безпеки. Помилка: {1}

en: Cause:
uk: Причина:

en: To add another layer you need to allocate at least {0,number,#}MB memory to JOSM using -Xmx{0,number,#}M option (see http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=25677).
    Currently you have {1,number,#}MB memory allocated for JOSM
uk: Для додаваня ще одного шару JOSM потрібно виділити не менше ніж {0,number,#}МБ пам’яті за допомогою параметра -Xmx{0,number,#}M (див. see http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=25677).
    Зараз для JOSM виділено {1,number,#}МБ

en: Opening URL: {0}
uk: Відкриття URL: {0}

en: {0}: option ''{1}'' requires an argument
uk: {0}: параметр ''{1}'' потребує наявність аргументів

en: {0}: option ''{1}'' does not allow an argument
uk: {0}: параметр ''{1}'' не дозволяє застосування аргументів

en: {0}: option ''{1}'' is required
uk: {0}: параметр ''{1}'' є обов’язковим

en: {0}: option ''{1}'' may not appear multiple times
uk: {0}: параметр ''{1}'' не може з’являтися кілька разів

en: {0}: Error while handling option ''{1}''
uk: {0}: Помилка обробки параметра ''{1}''

en: {0}: Invalid value {2} for option ''{1}''
uk: {0}: помилкове значення {2} параметра ''{1}''

en: {0}: option ''{1}'' is ambiguous
uk: {0}: параметр ''{1}'' не є однозначним

en: {0}: unrecognized option ''{1}''
uk: {0}: невідомий параметр ''{1}''

en: URL does not contain {0}/{1}/{2}
uk: URL не містить {0}/{1}/{2}

en: You must update Java to Java {0} or later in order to run this version of JOSM
uk: Ви повинні оновити Java до {0} або пізнішої версії, щоб запустити цю версію JOSM

en: Please use a 64 bit version of Java -- this will avoid out of memory errors
uk: Будь ласка, використовуйте 64-розрядну версію Java – це дозволить уникнути помилок памʼяті

en: Missing JVM Arguments:<br>{0}
uk: Відсутні аргументи JVM:<br>{0}

en: JOSM may work improperly
uk: JOSM може працювати неправильно

en: JOSM will be unable to work properly and will exit
uk: JOSM не зможе працювати належним чином і закінчить роботу

en: reserved
uk: зарезервовано

en: Silent shortcut conflict: ''{0}'' moved by ''{1}'' to ''{2}''.
uk: Конфлікт комбінацій клавіш: ''{0}'' перепризначений з ''{1}'' на ''{2}''.

en: {0} completed in {1}
uk: {0} завершено з {1}

en: Obtained {0} Tag2Link rule from {1} | Obtained {0} Tag2Link rules from {1}
uk[0]: Отримано {0} правило Tag2Link з {1}
uk[1]: Отримано {0} правила Tag2Link з {1}
uk[2]: Отримано {0} правил Tag2Link з {1}

en: Search on {0}
uk: Шукати у {0}

en: View image
uk: Переглянути зображення

en: View Wikipedia article
uk: Переглянути статтю у Вікіпедії

en: View Wikidata item
uk: Переглянути Вікідата

en: View image on Wikimedia Commons
uk: Переглянути зображення на Wikimedia Commons

en: View category on Wikimedia Commons
uk: Переглянути категорію на Wikimedia Commons

en: Unknown territory id: {0}
uk: Нвідомий id території: {0}

en: Failed to parse external taginfo data at {0}: {1}
uk: Не вдалося зробити розьір зовнішніх даних taginfo {0}: {1}

en: There was {0} tag found in the buffer, it is suspicious! | There were {0} tags found in the buffer, it is suspicious!
uk[0]: У буфері знайдено {0} теґ, це підозріло!
uk[1]: У буфері знайдено {0} теґи, це підозріло!
uk[2]: У буфері знайдено {0} теґів, це підозріло!

en: Key is too long (max {0} characters):
uk: Ключ занадто довгий (макс. {0} символів):

en: Suspicious characters in key:
uk: Підозрілі символи в ключі:

en: Value is too long (max {0} characters):
uk: Значення занадто довге (макс. {0} символів):

en: Unable to delete file {0}
uk: Невдалось вилучити файл {0}

en: Unable to create directory {0}
uk: Неможливо створити теку {0}

en: ms
uk: мс

en: s
uk: c

en: min
uk: хв

en: h
uk: г

en: day | days
uk[0]: день
uk[1]: дні
uk[2]: днів

en: Failed to load XML schema.
uk: Помилка завантаження XML схеми

en: Error in search expression on position {0} - right side of or(|) expression must return set of primitives
uk: Помилка в пошуковому виразі в позиції {0} — права частина or(|) виразу повинна повертати перелік примітивів

en: Error in search expression on position {0} - left side of or(|) expression must return set of primitives
uk: Помилка в пошуковому виразі в позиції {0} — ліва частина or(|) виразу повинна повертати перелік примітивів

en: Error in search expression on position {0} - not(-) cannot be used in this context
uk: Помилка в пошуковому виразі в позиції {0} — not(-) не може використовуватись у цьому контексті

en: Error in search expression on position {0} - expression must return different then current primitive
uk: Помилка в пошуковому виразі в позиції {0} — вираз повинен повертати щось відмінне від поточного примітиву

en: Unexpected token ({0}) on position {1}
uk: Неочікувана послідовність ({0} у позиції{1})

en: Unexpected token on position {0}. Expected {1}, found {2}
uk: Неочікувана послідовність у позиції {0}. Очікувалось {1} замість {2}

en: Error while parsing search expression on position {0}
uk: Помилка під час розбору пошукового виразу в позиції {0}

en: Unexpected char on {0}. Expected {1} found {2}
uk: Неочікуваний символ у {0}. Очікується {1} замість {2}

en: Expected search expression
uk: Очікується пошуковий запит

en: You requested too many nodes (limit is 50,000). Either request a smaller area, or use planet.osm
uk: Запит містить забагато точок (максимум — 50 000). Оберіть меншу ділянку або використовуйте planet.osm

en: Database offline for maintenance
uk: База даних відключена для обслуговування

en: You have downloaded too much data. Please try again later.
uk: Ви завантажили забагато даних. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: The maximum bbox size is 0.25, and your request was too large. Either request a smaller area, or use planet.osm
uk: Максимальний розмір габаритного прямокутника — 0,25. Ви запитали занадто велику ділянку. Зменшіть ділянку або скористайтесь файлом planet.osm.

en: JOSM-Trac login at josm.openstreetmap.de
uk: Логін JOSM-Trac для josm.openstreetmap.de

en: could not get audio input stream from input URL
uk: неможливо отримати аудіопотік з введеного посилання

en: Audio Device Unavailable
uk: Аудіопристрій недоступний

en: You must make your edits public to upload new data
uk: Ви повинні зробити зміни загальнодоступними, щоб завантажити нові дані на сервер

en: town
uk: місто

[ctx: landuse]
en: forest
uk: лісовий масив

[ctx: landuse]
en: meadow
uk: левада

[ctx: landuse]
en: farmland
uk: поля

[ctx: landuse]
en: farmyard
uk: двір ферми

[ctx: landuse]
en: cemetery
uk: цвинтар

[ctx: landuse]
en: residential
uk: житловий район

[ctx: landuse]
en: greenfield
uk: ділянка під нову забудову

[ctx: landuse]
en: village_green
uk: сільский майдан

[ctx: landuse]
en: quarry
uk: карʼєр

[ctx: landuse]
en: allotments
uk: сади/городи

[ctx: landuse]
en: vineyard
uk: виноградник

[ctx: natural]
en: scrub
uk: чагарник

[ctx: natural]
en: wood
uk: дерева

[ctx: natural]
en: grassland
uk: лукопасовищне

[ctx: natural]
en: wetland
uk: болото

[ctx: natural]
en: heath
uk: верес

[ctx: amenity]
en: fire_station
uk: пожежна частина

[ctx: leisure]
en: park
uk: парк

[ctx: leisure]
en: track
uk: бігова доріжка

[ctx: building]
en: industrial
uk: промисловість

[ctx: Relation type]
en: associatedStreet
uk: Зв’язок (вулиця)

[ctx: Relation type]
en: boundary
uk: кордон

[ctx: Relation type]
en: bridge
uk: міст

[ctx: Relation type]
en: destination_sign
uk: вказівник напрямку

[ctx: Relation type]
en: enforcement
uk: регулювання руху

[ctx: Relation type]
en: multipolygon
uk: мультиполігон

[ctx: Relation type]
en: network
uk: мережа

[ctx: Relation type]
en: public_transport
uk: громадський транспорт

[ctx: Relation type]
en: restriction
uk: обмеження

[ctx: Relation type]
en: route
uk: маршрут

[ctx: Relation type]
en: route_master
uk: майстер маршрут

[ctx: Relation type]
en: superroute
uk: супер-маршрут

[ctx: Relation type]
en: site
uk: місцевість

[ctx: Relation type]
en: street
uk: вулиця (street)

[ctx: Relation type]
en: tunnel
uk: тунель

[ctx: Relation type]
en: waterway
uk: водний шлях

[ctx: Place type]
en: city
uk: місто

[ctx: Place type]
en: locality
uk: місцевість

[ctx: Place type]
en: village
uk: село

[ctx: Place type]
en: town
uk: місто

[ctx: Place type]
en: borough
uk: район

[ctx: Place type]
en: municipality
uk: муніципалітет

[ctx: Place type]
en: island
uk: острів

[ctx: Place type]
en: county
uk: округ

[ctx: Place type]
en: hamlet
uk: хутір

[ctx: Place type]
en: suburb
uk: передмістя

en: All Files
uk: Всі файли

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Abort file chooser dialog
uk: Закрити діалогове вікно вибору файла

en: Abort file chooser dialog.
uk: Перервати роботу діалогу вибору файлів.

en: Create New Folder
uk: Створити теку

en: Delete File
uk: Вилучити файл

en: Enter file name:
uk: Введіть назву файлу:

en: Enter path or folder name:
uk: Введіть шлях або ім’я теки:

en: Error
uk: Помилка

en: Error renaming file "{0}" to "{1}"
uk: Помилка перейменування файлу "{0}" в "{1}"

en: File name:
uk: Ім’я файлу:

en: File Name:
uk: Ім’я файлу:

en: FileChooser help.
uk: Довідка з вибору файлу.

en: Files
uk: Файли

en: Files of type:
uk: Файли типу:

en: Files of Type:
uk: Файли типу:

en: Filter:
uk: Фільтр:

en: Folders
uk: Теки

en: Home
uk: Домівка

en: Look in:
uk: Дивитись у:

en: Look In:
uk: Шукати у:

en: Modified
uk: Змінено

en: New Folder
uk: Нова тека

en: Open
uk: Відкрити

en: Open selected file
uk: Відкрити обраний файл

en: Open selected file.
uk: Відкрити виділений файл.

en: Rename File
uk: Перейменувати файл

en: Rename file "{0}" to
uk: Перйменувати файл ''{0}'' на

en: Save in:
uk: Зберегти у:

en: Save In:
uk: Зберегти у:

en: Save selected file.
uk: Зберегти виділений файл.

en: Selection:
uk: Виділення:

en: Size
uk: Розмір

en: Up One Level
uk: Рівнем вище

en: Update
uk: Оновити

en: Update directory listing.
uk: Оновити теку.

en: View
uk: Вид

en: Blue:
uk: Синій:

en: Color Name:
uk: Колір:

en: Green:
uk: Зелений:

en: Hue:
uk: Відтінок:

en: GTK Color Chooser
uk: Вибір кольору GTK

en: Red:
uk: Червоний:

en: Saturation:
uk: Насиченість:

en: You are about to create a new JOSM ticket.
uk: Ви збираєтеся створити новий тікет JOSM.

en: Please make sure to always use directly in JOSM <a href="wiki/Help/Action/ReportBug">Help/Report bug</a> or the button in <a href="wiki/Help/Action/About">About Dialog</a> (Shift-F1) to come here:
uk: Переконайтесь що ви завжди напряму використовуєте в JOSM меню <a href="wiki/Help/Action/ReportBug">Довідка/Повідомити про помилку</a> або кнопку в <a href="wiki/Help/Action/About">діалозі Про…</a> (Shift-F1) щоб дістатись сюди:

en: Using this prefills the bug report with useful information for us (<a href="wiki/Help/Action/ShowStatusReport">Status Report</a>). <b>Please do not create defect tickets without status report!
uk: Завдяки цьому, звіт про помилку попередньо заповнюється корисною для нас інформацією (<a href="wiki/Help/Action/ShowStatusReport">Звіт про стан</a>). <b>Будь ласка, не створюйте тікети без звіту про стан!

en: In any case, don’t be shy :) Please let us contact you if needed (either by <a href="register">creating an account</a> or entering your e-mail address below which is normally not visible, but can be extracted in specific situations), and you will be notified about ticket progress.
uk: У будь-якому випадку, не соромтеся :) Будь ласка, дозвольте нам зв’язатися з вами, якщо потрібно (або <a href="register">створивши обліковий запис</a>, або ввівши свою адресу електронної пошти нижче, яка зазвичай не показується на широкий загал, але може бути використана в певних ситуаціях), і ви будете сповіщені про хід розгляду тікета.

en: Surface
uk: Поверхня

en: paved
uk: з покриттям

en: unpaved
uk: без покриття

en: asphalt
uk: асфальт

en: concrete
uk: бетон

en: concrete:plates
uk: бетонні плити (суцільні)

en: concrete:lanes
uk: бетонні плити (колія)

en: paving_stones
uk: дорожні камені

en: sett
uk: бруківка

en: cobblestone
uk: булижник

en: unhewn_cobblestone
uk: нетесана бруківка

en: grass_paver
uk: бруківка з травою

en: compacted
uk: утрамбоване

en: fine_gravel
uk: мілкий гравій

en: gravel
uk: гравій

en: pebblestone
uk: галька

en: ground
uk: грунт

en: mud
uk: грязь

en: rock
uk: камʼяний

en: sand
uk: пісок

en: grass
uk: трава

en: wood
uk: деревина

en: metal
uk: метал

en: Smoothness
uk: Рівність

en: excellent
uk: неперевершено

en: Thin Rollers: rollerblade, skateboard
uk: Маленькі коліщатка; ролики, роликові дошки

en: good
uk: добре

en: Thin Wheels: racing bike
uk: Вузькі колеса: шосейні велосипеди

en: intermediate
uk: посередньо

en: Wheels: city bike, wheelchair, scooter
uk: Колісні засобі: велосипеди, візки, самокати

en: bad
uk: погано

en: Robust Wheels: trekking bike, car, rickshaw
uk: Міцні колеса: туристичний велосипед, автомобіль, рикша

en: very_bad
uk: дуже погано

en: High Clearance: light duty off-road vehicle
uk: Великий дорожній просвіт: автівки підвищеної проходимості

en: horrible
uk: жахливо

en: Off-Road: heavy duty off-road vehicle
uk: Позашляховики підвищеної проходимості

en: very_horrible
uk: дуже жахливо

en: Specialized off-road: tractor, ATV
uk: Спеціалізована техніка: трактори, квадроцикли

en: impassable
uk: неможливо

en: No wheeled vehicle
uk: Проїзд колісного транспорту неможливий

en: artificial_turf
uk: штучне трав’яне покриття

en: clay
uk: глина

en: acrylic
uk: акрил

en: tartan
uk: тартан

en: dirt
uk: бруд

en: Lanes
uk: Смуги

en: Lanes in way direction
uk: Кількість смуг в напрямку лінії

en: Lanes opposed to way direction
uk: Кількість смуг проти напрямку лінії

en: Max. speed (km/h)
uk: Макс. швидкість (км/г)

en: Max. speed in way direction
uk: Макс. швидкість в напрямку лінії

en: Max. speed opposed to way direction
uk: Макс. швидкість проти напрямку лінії

en: Bridge
uk: Міст

en: Tunnel
uk: Тунель

en: Embankment
uk: Насип

en: Cutting
uk: Виїмка

en: Lane Markings
uk: Розмітка смуг

en: Incline
uk: Нахил

en: Lit
uk: Освітлення

en: yes
uk: так

en: no
uk: ні

en: automatic
uk: автоматична

en: limited
uk: обмежений

en: disused
uk: не використовуються

en: Oneway
uk: Односторонній рух

en: Width (meters)
uk: Ширина (метри)

en: Bus bay
uk: Місце зупинки

[ctx: sidewalk]
en: both
uk: з обох боків

[ctx: sidewalk]
en: left
uk: ліворуч

[ctx: sidewalk]
en: right
uk: праворуч

en: Sidewalk
uk: Тротуар

[ctx: sidewalk]
en: no
uk: немає

[ctx: sidewalk]
en: separate
uk: окремо

en: Max. weight (tonnes)
uk: Макс. вага (в тоннах)

en: Max. axleload (tonnes)
uk: Макс. навантаження на вісь (тонн)

en: Max. height (meters)
uk: Макс. висота (м.)

en: Max. width (meters)
uk: Макс. ширина (м.)

en: Max. length (meters)
uk: Макс. довжина (м.)

en: Placement
uk: Розташування

en: Placement in way direction
uk: Розташування за напрямком лінії

en: Placement opposed to way direction
uk: Розташування проти напрямку лінії

en: Shoulder
uk: Узбіччя

en: both
uk: в обох

en: Service type
uk: Тип

en: yard
uk: депо

en: siding
uk: бокова колія

en: spur
uk: підʼїздна колія

en: crossover
uk: зʼєднувальна колія

en: Electrified
uk: Електрифікація

[ctx: electrified]
en: contact_line
uk: контактний дріт

[ctx: electrified]
en: no
uk: немає

[ctx: electrified]
en: yes
uk: так

[ctx: electrified]
en: rail
uk: рейка

en: Voltage in Volts (V)
uk: Напруга у вольтах (V)

en: Frequency in Hertz (Hz)
uk: Частота в герцах (Hz)

en: Gauge (mm)
uk: Ширина колії (в мм)

en: Non-motorized traffic:
uk: Немоторизований рух:

en: Horse
uk: Кінь

en: Motor vehicle traffic:
uk: Моторизований рух:

en: Motor vehicles
uk: Моторизований транспорт

en: destination
uk: за призначенням

en: delivery
uk: для доставки товарів

en: permissive
uk: дозволено власником

en: permit
uk: пропуск

en: private
uk: приватна

en: agricultural
uk: сільськогосподарського призначення

en: forestry
uk: для транспорту лісництва

en: Motorcar
uk: Автомобіль

en: Motorcycle
uk: Мотоцикл

en: Moped
uk: Мопеди

en: Mofa
uk: Скутери

en: Cross by bicycle
uk: Дозволено переїзд велосипедом

en: Cross on horseback
uk: Дозволено переїзд верхи

en: Height (meters)
uk: Висота (в метрах)

en: Animated
uk: Анімоване

en: winding_posters
uk: з вертикальною перемоткою

en: screen
uk: екран

en: trivision_blades
uk: призматрон

en: revolving
uk: карусель

en: digital_messages
uk: електронне табло

en: digital_prices
uk: електронне табло з цінами

en: Luminous
uk: З підсвіткою

en: Minimum age
uk: Мінімальний вік

en: Maximum age
uk: Максимальний вік

en: Reference
uk: Позначення

en: Operator
uk: Оператор

en: Service Times
uk: Розклад служінь

en: Opening Hours
uk: Години роботи

en: Wheelchairs
uk: Інвалідним візком

en: designated
uk: осн. призначення

en: Brand
uk: Торгова марка (Бренд)

en: Color (HTML name or hexadecimal code)
uk: Колір (HTML-назва чи шістнадцятковий код)

[ctx: color]
en: black
uk: чорний

[ctx: color]
en: blue
uk: синій

[ctx: color]
en: brown
uk: коричневий

[ctx: color]
en: gray
uk: сірий

[ctx: color]
en: green
uk: зелений

[ctx: color]
en: orange
uk: помаранчевий

[ctx: color]
en: purple
uk: пурпуровий

[ctx: color]
en: red
uk: червоний

[ctx: color]
en: silver
uk: срібний

[ctx: color]
en: white
uk: білий

[ctx: color]
en: yellow
uk: жовтий

en: Cuisine
uk: Кухня

en: african
uk: африканська

en: american
uk: американська

en: arab
uk: арабська

en: argentinian
uk: аргентинська

en: asian
uk: азійська

en: bagel
uk: бейґль

en: balkan
uk: балканська

en: barbecue
uk: барбекю

en: bavarian
uk: баварська

en: beef_bowl
uk: ґюдон

en: brazilian
uk: бразильська

en: burger
uk: бутерброди

en: cake
uk: тістечка

en: caribbean
uk: карибська

en: chicken
uk: курятина

en: chinese
uk: китайська

en: coffee_shop
uk: кавʼярня

en: crepe
uk: млинці

en: curry
uk: каррі

en: danish
uk: данська

en: donut
uk: пончики

en: ethiopian
uk: ефіопська

en: filipino
uk: філіпінська

en: fish
uk: риба

en: fish_and_chips
uk: риба і чіпси

en: french
uk: французька

en: friture
uk: фритюр

en: frozen_yogurt
uk: заморожений йогурт

en: german
uk: німецька

en: georgian
uk: грузинська

en: greek
uk: грецька

en: heuriger
uk: хойрігер

en: hot_dog
uk: хот-дог

en: ice_cream
uk: морозиво

en: indian
uk: індійська

en: indonesian
uk: індонезійська

en: international
uk: інтернаціональна

en: italian
uk: італійська

en: japanese
uk: японська

en: kebab
uk: кебаб/шашлик

en: korean
uk: корейська

en: lebanese
uk: ліванська

en: malaysian
uk: малазійська

en: mediterranean
uk: середземноморська

en: mexican
uk: мексиканська

en: moroccan
uk: марокканська

en: noodle
uk: локшина

en: pancake
uk: млинці

en: pasta
uk: макарони

en: persian
uk: перська

en: peruvian
uk: перуанська

en: pizza
uk: піца

en: polish
uk: польська

en: portuguese
uk: португальська

en: ramen
uk: рамен (локшина)

en: regional
uk: місцева

en: russian
uk: російська

en: sandwich
uk: сандвічі

en: sausage
uk: ковбаски

en: seafood
uk: морепродукти

en: soba
uk: соба (гречана локшина)

en: spanish
uk: іспанська

en: steak_house
uk: стейк хауз

en: sushi
uk: суші

en: tex-mex
uk: мексика-техас

en: tapas
uk: тапас

en: thai
uk: тайська

en: turkish
uk: турецька

en: vietnamese
uk: вʼєтнамська

en: wings
uk: крильця

en: Internet access
uk: Інтернет-доступ

en: wlan
uk: бездротовий

en: wired
uk: по проводах

en: terminal
uk: термінал

en: Internet access fee
uk: Плата за інтернет-доступ

en: Smoking
uk: Місця для паління

en: dedicated
uk: тільки для курців

en: separated
uk: роздільно

en: isolated
uk: ізольовано

en: outside
uk: за межами

en: pitch
uk: спортивний майданчик

en: sports_centre
uk: спортивний центр

en: stadium
uk: стадіон

en: Sport
uk: Спорт

[ctx: sport]
en: 10pin
uk: боулінг

[ctx: sport]
en: 9pin
uk: Кегельбан

[ctx: sport]
en: american_football
uk: американський футбол

[ctx: sport]
en: archery
uk: стрільба з лука

[ctx: sport]
en: athletics
uk: атлетика

[ctx: sport]
en: australian_football
uk: австралійський футбол

[ctx: sport]
en: baseball
uk: бейсбол

[ctx: sport]
en: basketball
uk: баскетбол

[ctx: sport]
en: beachvolleyball
uk: пляжний волейбол

[ctx: sport]
en: billiards
uk: більярд

[ctx: sport]
en: boules
uk: буль

[ctx: sport]
en: bowls
uk: кеглі

[ctx: sport]
en: canadian_football
uk: канадський футбол

[ctx: sport]
en: canoe
uk: каное

[ctx: sport]
en: chess
uk: шахи

[ctx: sport]
en: climbing
uk: сходження

[ctx: sport]
en: cricket
uk: крикет

[ctx: sport]
en: croquet
uk: крокет

[ctx: sport]
en: curling
uk: керлінг

[ctx: sport]
en: cycling
uk: їзда на велосипеді

[ctx: sport]
en: dog_racing
uk: собачі перегони

[ctx: sport]
en: equestrian
uk: кінний спорт

[ctx: sport]
en: field_hockey
uk: хокей на траві

[ctx: sport]
en: fitness
uk: фітнес

[ctx: sport]
en: gaelic_games
uk: гельські ігри

[ctx: sport]
en: golf
uk: гольф

[ctx: sport]
en: gymnastics
uk: гімнастика

[ctx: sport]
en: handball
uk: гандбол

[ctx: sport]
en: horse_racing
uk: кінні перегони

[ctx: sport]
en: ice_hockey
uk: хокей на льоду

[ctx: sport]
en: ice_skating
uk: катання на ковзанах

[ctx: sport]
en: karting
uk: картинг

[ctx: sport]
en: model_aerodrome
uk: авіамоделізм

[ctx: sport]
en: motocross
uk: мотокрос

[ctx: sport]
en: motor
uk: мотоспорт

[ctx: sport]
en: multi
uk: багатоборство

[ctx: sport]
en: pelota
uk: пелота

[ctx: sport]
en: racquet
uk: ракетка

[ctx: sport]
en: rc_car
uk: автомоделізм

[ctx: sport]
en: roller_skating
uk: катання на роликах

[ctx: sport]
en: rowing
uk: веслування

[ctx: sport]
en: rugby_league
uk: ліга регбі

[ctx: sport]
en: rugby_union
uk: союз регбі

[ctx: sport]
en: running
uk: біг

[ctx: sport]
en: safety_training
uk: самозахист

[ctx: sport]
en: scuba_diving
uk: підводне плавання з аквалангом

[ctx: sport]
en: shooting
uk: стрільба

[ctx: sport]
en: skateboard
uk: скейтборд

[ctx: sport]
en: soccer
uk: футбол

[ctx: sport]
en: surfing
uk: серфінг

[ctx: sport]
en: swimming
uk: плавання

[ctx: sport]
en: table_tennis
uk: настільний теніс

[ctx: sport]
en: tennis
uk: теніс

[ctx: sport]
en: volleyball
uk: волейбол

en: General Access
uk: Загальний доступ

en: customers
uk: клієнти

en: All vehicles
uk: Всі транспортні засоби

en: Ski
uk: На лижах

en: official
uk: офіційно

en: Snowmobile
uk: Снігоходом

en: Dog
uk: Собака

en: leashed
uk: на повідку

en: unleashed
uk: без повідка

en: Tags which are implied and do not need to be set are `motor_vehicle=no` and `emergency=destination`.
uk: Теґи які вже маються на увазі та не потребують явного зазначення: `motor_vehicle=no` та `emergency=destination`.

en: Fee
uk: Платна

en: Type of parking
uk: Тип стоянки

[ctx: parking]
en: carports
uk: навіс

[ctx: parking]
en: garage_boxes
uk: гаражні бокси

[ctx: parking]
en: lane
uk: смуга

[ctx: parking]
en: layby
uk: місце відпочинку

[ctx: parking]
en: multi-storey
uk: багаторівнева

[ctx: parking]
en: rooftop
uk: на даху

[ctx: parking]
en: sheds
uk: сарайчики

[ctx: parking]
en: street_side
uk: стоянка вздовж дороги

[ctx: parking]
en: surface
uk: наземна

[ctx: parking]
en: underground
uk: підземна

en: Reference number
uk: Номер

en: Time Limit
uk: Обмеження часу

en: Supervised
uk: Охороняється

en: Mo-Fr 09:00-18:00,Sa 08:00-14:00
uk: Пн-Пт 09:00-18:00,Сб 08:00-14:00

en: May-Sep 09:30-12:30,14:15-19:30
uk: Тра-Вер 09:30-12:30,14:15-19:30

en: Population
uk: Кількість населення

en: Postal Code
uk: Поштовий індекс

en: Website
uk: Веб-сайт

en: Distance (kilometers)
uk: Відстань (км)

en: Ascent (m)
uk: Підйом (м)

en: Descent (m)
uk: Пониження (м)

en: Roundtrip
uk: Кільце

en: Symbol description
uk: Опис символів

en: Genus
uk: Рід

en: Species
uk: Вид

en: Taxon
uk: Таксон

en: Leaf type
uk: Тип листя

en: broadleaved
uk: широколисті

en: needleleaved
uk: хвойні

en: mixed
uk: мішаний

en: leafless
uk: голі

en: Leaf cycle
uk: Фенологічний цикл

en: deciduous
uk: листяний

en: Plants that are leafless for a certain period during the year.
uk: Рослини, що скидають листя на певний період впродовж року.

en: evergreen
uk: вічнозелені

en: Plants that are never entirely without green foliage.
uk: Рослині, які ніколи не лишаються зовсім без зеленого лисття.

en: semi_deciduous
uk: напівлистяні

en: Plants that lose their foliage for a very short period, when old leaves fall off and new foliage growth is starting.
uk: Рослини, які скидають лисття на короткий період, коли старі осипались, а нові починають відростати.

en: semi_evergreen
uk: напіввічнозелені

en: Plants that lose most, but not all, of their foliage for a fraction of the year.
uk: Рослини, які скидають більшість, але не все листя на певний період впродовж року.

en: Habitat with evergreen and deciduous vegetation.
uk: Місцевість з вічнозеленими та листяними рослінами.

en: bahai
uk: бахаі

en: buddhist
uk: буддизм

en: caodaism
uk: каодизм

en: christian
uk: християнство

en: confucian
uk: конфуціанство

en: hindu
uk: індуїзм

en: jain
uk: джайнізм

en: jewish
uk: іудаїзм

en: muslim
uk: іслам

en: shinto
uk: синтоїзм

en: sikh
uk: сикхізм

en: spiritualist
uk: спіритуалізм

en: taoist
uk: даосизм

en: tenrikyo
uk: тенріїзм

en: unitarian_universalist
uk: унітарний універсалізм

en: zoroastrian
uk: зороастризм

en: Denomination
uk: Віросповідання

en: anglican
uk: англіканська

en: baptist
uk: баптизм

en: catholic
uk: католицизм

en: church_of_scotland
uk: церква шотландії

en: conservative
uk: консервативний юдаїзм

en: evangelical
uk: євангелізм

en: greek_catholic
uk: грекокатолицизм

en: greek_orthodox
uk: грецьке православ''я

en: ibadi
uk: ібадитська

en: iglesia_ni_cristo
uk: церква Христа (Філіппіни)

en: jehovahs_witness
uk: свідки Єгови

en: lutheran
uk: лютеранство

en: mahayana
uk: махаяна

en: methodist
uk: методизм

en: mormon
uk: мормонство

en: new_apostolic
uk: новоапостольська церква

en: nondenominational
uk: позаконфесійна

en: old_catholic
uk: старокатолици́зм

en: orthodox
uk: православ’я

en: pentecostal
uk: п’ятидесятники

en: presbyterian
uk: пресвітеріанство

en: protestant
uk: протестантизм

en: quaker
uk: квакери

en: reform
uk: реформістський юдаїзм

en: reformed
uk: кальвінізм

en: roman_catholic
uk: римо-католицька

en: romanian_orthodox
uk: румунська православна церква

en: russian_orthodox
uk: російська православна церква

en: serbian_orthodox
uk: сербська православна церква

en: seventh_day_adventist
uk: церква адвентистів сьомого дня

en: shaivism
uk: шиваізм

en: shaktism
uk: шактизм

en: shia
uk: шиїти

en: smartism
uk: смартизм

en: spiritist
uk: спіритизм

en: sunni
uk: суніти

en: tibetan
uk: тибетський буддизм

en: theravada
uk: тхеравада

en: united
uk: об''єднана церква Канади

en: united_methodist
uk: об''єднана методистська церква

en: vaishnavism
uk: вайшнавізм

en: vajrayana
uk: ваджраяна

[ctx: jewish]
en: orthodox
uk: ортодокси

[ctx: jewish]
en: conservative
uk: консерватори

[ctx: jewish]
en: nondenominational
uk: позаконфесійна

[ctx: jewish]
en: reform
uk: реформісти

en: Primary voltage in Volts (V)
uk: Первинна напруга у вольтах (V)

en: Secondary voltage in Volts (V)
uk: Вторинна напруга у вольтах (V)

en: Tertiary voltage in Volts (V)
uk: Третинна напруга у вольтах (V)

en: Amount of Cables
uk: Кількість кабелів

en: Amount of circuits
uk: Кількість ліній

en: Line attachment
uk: Кріплення

[ctx: power]
en: suspension
uk: проміжна

[ctx: power]
en: anchor
uk: анкерна

[ctx: power]
en: pin
uk: ізолятор знизу

[ctx: power]
en: pulley
uk: блок-натягувач

en: Line arrangement
uk: Розташування дротів

[ctx: power]
en: horizontal
uk: горизонтально

[ctx: power]
en: semi_horizontal
uk: напівгоризонтально

[ctx: power]
en: vertical
uk: вертикально

[ctx: power]
en: semi_vertical
uk: напіввертикально

[ctx: power]
en: triangular
uk: трикутник

[ctx: power]
en: delta
uk: дельта

[ctx: power]
en: square
uk: квадрат

[ctx: power]
en: unarranged
uk: невпорядковано

en: Line management
uk: Топологія

[ctx: Line management]
en: branch
uk: гілка

[ctx: Line management]
en: cross
uk: перетин

[ctx: Line management]
en: split
uk: розгалуження

[ctx: Line management]
en: straight
uk: прямо

[ctx: Line management]
en: termination
uk: кінець

[ctx: Line management]
en: transition
uk: перехід

[ctx: Line management]
en: transpose
uk: переплетення

en: Location
uk: Розташування

[ctx: power]
en: outdoor
uk: по за приміщенням

[ctx: power]
en: indoor
uk: в приміщенні

[ctx: power]
en: underground
uk: під землею

[ctx: power]
en: platform
uk: платформа

[ctx: power]
en: roof
uk: дах

[ctx: power]
en: surface
uk: наземна

[ctx: power]
en: Biofuel
uk: Біодизель

[ctx: power]
en: Oil
uk: Мазут

[ctx: power]
en: Diesel
uk: Дизель

[ctx: power]
en: Gasoline
uk: Бензин

[ctx: power]
en: Biogas
uk: Біогаз

[ctx: power]
en: Gas
uk: Газ

[ctx: power]
en: Biomass
uk: Біомаса

[ctx: power]
en: Waste
uk: Сміття

[ctx: power]
en: Coal
uk: Вугілля

[ctx: power]
en: Nuclear
uk: Атомна енергія

[ctx: power]
en: Geothermal
uk: Геотермальна

[ctx: power]
en: Hydro
uk: Гідроенергія

[ctx: power]
en: Osmotic
uk: Осмос

[ctx: power]
en: Tidal
uk: Приливи

[ctx: power]
en: Wave
uk: Хвилі

[ctx: power]
en: Solar
uk: Сонце

[ctx: power]
en: Wind
uk: Вітер

en: Start date
uk: Початок роботи

en: Plant generator type
uk: Тип генератора

en: output
uk: генерація

en: Output forms of energy:
uk: Вид вихідної енергії

en: Biogas
uk: Біогаз

en: Electricity
uk: Електрика

en: Hot Water
uk: Гаряча вода

en: Hot Air
uk: Гаряче повітря

en: Cold Water
uk: Холодна вода

en: Cold Air
uk: Холодне повітря

en: Compressed Air
uk: Компресор

en: Steam
uk: Пара

en: Vacuum
uk: Вакуум

en: Output forms of energy (optional):
uk: Вид вихідної енергії (необов’язково):

en: Utility
uk: Комунальні послуги

en: chemical
uk: хімічний

en: gas
uk: газ

en: heating
uk: тепло

en: hydrant
uk: гідрант

en: oil
uk: нафта

en: power
uk: електрика

en: sewerage
uk: каналізація

en: street_lighting
uk: вуличне освітлення

en: telecom
uk: телекомунікації

en: television
uk: телебачення

en: waste
uk: відходи

en: water
uk: вода

en: Material
uk: Матеріал

en: plastic
uk: пластик

en: steel
uk: сталь

en: stone
uk: камінь

en: Location transition
uk: З’єднання з підземним кабелем

en: Power rating (kVA/MVA)
uk: Номінальна потужність (кВА /МВА)

en: 2700 kVA
uk: 2700 кВА

en: 12500 kVA
uk: 12500 кВА

en: 15 MVA
uk: 15 МВА

en: 50 MVA
uk: 50 МВА

en: 100 MVA
uk: 100 МВА

en: Phases
uk: Фази

en: Number of devices
uk: Кількість пристроїв

en: Number of windings
uk: Кількість обмоток

en: Windings configuration
uk: Конфігурація обмоток

[ctx: power_windings]
en: star
uk: зірка

[ctx: power_windings]
en: delta
uk: трикутник

[ctx: power_windings]
en: open-delta
uk: розімкнутий трикутник

[ctx: power_windings]
en: zigzag
uk: зигзаг

[ctx: power_windings]
en: open
uk: незамкнена

[ctx: power_windings]
en: scott
uk: схема Скотта

[ctx: power_windings]
en: leblanc
uk: схема Леблана

en: Local loop type
uk: Остання миля

en: copper
uk: мідь

en: fibre
uk: оптоволокно

en: coaxial
uk: коаксіальний кабель

en: Bridge name
uk: Назва мосту

en: Toll
uk: Платна

en: Intermittent
uk: Пересихає

en: Seasonal
uk: В певну пору року

en: In the tidal range
uk: В зоні приливу

en: culvert
uk: кульверт

en: Water access rules:
uk: Правила доступу до води

en: Ship
uk: Корабель

en: Boat
uk: Човни

en: Motorboat
uk: Моторні човни

en: Canoe
uk: Каное

en: Substance
uk: Речовина

en: hot_water
uk: гаряча вода

en: steam
uk: пара

en: sewage
uk: каналізація

en: Only in case of manual actuator or manual mechanical drive:
uk: Тільки у випадку з ручним приводом або ручним механічним приводом:

en: Handle
uk: Рукоятка

[ctx: handle]
en: wheel
uk: колесо

[ctx: handle]
en: cross
uk: хрестовина

[ctx: handle]
en: lever
uk: ричаг

[ctx: handle]
en: crank
uk: кривошипний привід

[ctx: handle]
en: button
uk: кнопка

[ctx: handle]
en: no
uk: немає

en: Direction to close
uk: Напрямок закриття

en: clockwise
uk: за годинниковою стрілкою

en: anti_clockwise
uk: проти годинникової стрілки

en: Pump mechanism
uk: Механізм помпи

en: gear
uk: шестерні

en: screw
uk: гвинт

en: progressive_cavity
uk: кавітаційний гвинт

en: diaphragm
uk: мембрана

en: peristaltic
uk: перистальтична помпа

en: rope
uk: мотузкова помпа

en: rotary_vane
uk: пластинчастий ротор

en: piston
uk: поршень

en: centrifugal
uk: центрифуга

en: axial_flow
uk: осьова помпа

en: eductor_jet
uk: реактивна помпа

en: ram
uk: гідротаранна помпа

en: siphon
uk: сифонна помпа

en: pulser
uk: імпульсна помпа

en: airlift
uk: ерліфт

en: Mechanical coupling
uk: Механічна муфта

en: direct
uk: пряма

en: reducer
uk: редуктор

en: gearbox
uk: коробка передач

en: nodding_donkey
uk: маятник

en: belt
uk: ремінна передача

en: Mechanical driver
uk: Привід

en: manual
uk: вручну

en: electric_motor
uk: електро двигун

en: combustion_engine
uk: двигун внутрішнього згоряння

en: reciprocating_solenoid
uk: соленоїд зворотно-поступального руху

en: cylinder
uk: гідро/пневматични циліндр

en: turbine
uk: турбіна

en: Support
uk: Розташований на

[ctx: mounting/support]
en: pole
uk: стовпі

[ctx: mounting/support]
en: wall_mounted
uk: стіні

[ctx: mounting/support]
en: billboard
uk: дошці для оголошень

[ctx: mounting/support]
en: ground
uk: землі

en: Car brand
uk: Марка автомобіля

en: Motorcycle brand
uk: Марка мотоцикла

en: route segment
uk: відрізок маршруту

en: alternative segment
uk: альтернативний відрізок

en: approach segment
uk: підходи

en: excursion segment
uk: екскурсіоний відрізок

en: connection segment
uk: з’єднувальний сегмент

en: infrastructure
uk: інфраструктура

en: natural
uk: довкілля

en: guidepost
uk: вказівник

en: forward segment
uk: відрізок в попутному напрямку

en: backward segment
uk: відрізок в зворотньому напрямку

en: start endpoint
uk: точка старту

en: stop endpoint
uk: точка фініша

en: start and stop endpoint
uk: точка старт/фініш

en: From (initial stop)
uk: З (перша зупинка)

en: To (terminal stop)
uk: До (кінцева зупинка)

en: Via (intermediate stops)
uk: Через (Проміжні зупинки)

en: Network
uk: Мережа

en: Reservation
uk: Резервування

en: required
uk: обов’язково

en: recommended
uk: рекомендуєтся

en: Duration (M, MM, HH:MM, or HH:MM:SS)
uk: Час в путі (M, MM, HH:MM, чи HH:MM:SS)

en: Interval (M, MM, HH:MM, or HH:MM:SS)
uk: Інтервал (M, MM, HH:MM, або HH:MM:SS)

en: Climbing styles:
uk: Стиль сходження:

en: Boulders
uk: Боулдеринг

en: Sport climbing
uk: Спортивне скелелазіння

en: Top rope (approach at the route top + letting the rope down)
uk: Мотузка з гори (страхувальний трос закріплений на вершині)

en: Traditional climbing (no fixed anchors)
uk: Традиційне скелелазіння

en: Multi-pitch climbing
uk: Підйом у кілька етапів

en: Ice climbing
uk: Льодолазіння

en: Mixed climbing
uk: Змішане скелелазіння

en: Deep Water Soloing
uk: Одиночне скелелазіння над водою

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Rock/ice quality
uk: Якість скель/льоду

en: fragile
uk: крихкі

en: medium
uk: середній

en: solid
uk: суцільна

en: Rock type
uk: Тип скель

en: limestone
uk: вапняк

en: sandstone
uk: пісковик

en: granite
uk: граніт

en: basalt
uk: базальт

en: slate
uk: сланець

en: Summit/route log/register
uk: Реєєстр підйомів на вершину

en: Climbing routes indoor
uk: В приміщені

en: Climbing routes outdoor
uk: На свіжому повітрі

en: Official web site (e.g. operator)
uk: Офіційний веб-сайт (наприклад, оператор)

en: Unofficial web site
uk: Неофіційний веб-сайт

en: Communication type:
uk: Типи зв’язку

en: Mobile phone
uk: Мобільний телефон

en: Television
uk: Телебачення

en: Radio
uk: Радіо

en: Microwave
uk: Мікрохвильовий діапазон

en: Markings
uk: Розмітка

[ctx: crossing:markings]
en: no
uk: ні

[ctx: crossing:markings]
en: yes
uk: так

[ctx: crossing:markings]
en: surface
uk: спеціальне покриття

[ctx: crossing:markings]
en: lines
uk: лінії

[ctx: crossing:markings]
en: lines:paired
uk: парні лінії

[ctx: crossing:markings]
en: dashes
uk: пунктир

[ctx: crossing:markings]
en: dots
uk: точки

[ctx: crossing:markings]
en: zebra
uk: зебра

[ctx: crossing:markings]
en: zebra:double
uk: подвійна зебра

[ctx: crossing:markings]
en: zebra:paired
uk: парна зебра

[ctx: crossing:markings]
en: ladder
uk: у вигляді драбини

[ctx: crossing:markings]
en: ladder:skewed
uk: у вигляді драбини діагональні смуги

[ctx: crossing:markings]
en: ladder:paired
uk: парна розмітка у вигляді драбини

[ctx: crossing:markings]
en: pictograms
uk: піктограма

en: Gender of students
uk: Стать учнів

en: male
uk: чоловіча

en: female
uk: жіноча

en: Trail marking
uk: Позначення маршруту

en: poles
uk: стовпчик

en: cairns
uk: каїрн

en: symbols
uk: символи

en: Streets
uk: Дороги

en: Motorway
uk: Автомагістраль

[ctx: highway]
en: motorway
uk: автомагістраль

en: Street has no reference
uk: Вулиці без номеру дороги

en: Street has no name
uk: Вулиця не має назви

en: Destination
uk: Пункт призначення

en: Destination reference
uk: Пункт призначення (номер)

en: Motorway Link
uk: З’їзд з/на Автомагістраль

[ctx: highway]
en: motorway_link
uk: з’їзд з/на автомагістраль

en: Junction reference
uk: Номер з’їзду

en: Trunk
uk: Шосе

[ctx: highway]
en: trunk
uk: шосе

en: Motorroad
uk: Автомагістраль

en: Divided highway
uk: Розділені проїзні частини

en: Trunk Link
uk: З’їзд з/на Шосе

[ctx: highway]
en: trunk_link
uk: з’їзд з/на шосе

en: Primary
uk: Головна

[ctx: highway]
en: primary
uk: головна

en: Narrow
uk: Вузька

en: Overhead trolley wires
uk: Тролейбусна лінія

en: Primary Link
uk: З’їзд з/на Головну

[ctx: highway]
en: primary_link
uk: з’їзд з/на головну

en: Secondary
uk: Другорядна

[ctx: highway]
en: secondary
uk: другорядна

en: Secondary Link
uk: З’їзд з/на Другорядну

[ctx: highway]
en: secondary_link
uk: з’їзд з/на другорядну

en: Tertiary
uk: Третинна

[ctx: highway]
en: tertiary
uk: третина

en: Tertiary Link
uk: З’їзд з/на Третинну

[ctx: highway]
en: tertiary_link
uk: з’їзд з/на третину

en: Unclassified
uk: Не має класифікації

[ctx: highway]
en: unclassified
uk: дорога без класифікації

en: Passing Places
uk: Місце роз’їзду

en: Residential
uk: Місцевого значення

[ctx: highway]
en: residential
uk: місцевого значення

en: Oneway for bicycle
uk: Односторонній рух для велосипедів

en: Bicycle Road
uk: Велодорога

en: Highway type
uk: Тип дороги

[ctx: Highway]
en: residential
uk: місцевого значення

[ctx: Highway]
en: service
uk: службова

[ctx: Highway]
en: unclassified
uk: дорога без класифікації

[ctx: Highway]
en: path
uk: стежка

[ctx: Highway]
en: cycleway
uk: велодоріжка

en: Vehicle access
uk: Дозвіл для автомобілів

en: Living Street
uk: Житлова зона

[ctx: highway]
en: living_street
uk: житлова зона

en: Pedestrian
uk: Пішохідна зона

[ctx: highway]
en: pedestrian
uk: пішохідна зона

en: Area
uk: Полігон

en: Busway
uk: Швидкісний автобус

[ctx: highway]
en: busway
uk: швидкісний автобус

en: Embedded rails
uk: Вбудовані рейки

en: abandoned
uk: занедбано

en: construction
uk: будується

en: funicular
uk: фунікулер

en: light_rail
uk: Наземне метро

en: miniature
uk: мінізілізниця

en: narrow_gauge
uk: вузькоколійка

en: rail
uk: рейка

en: tram
uk: трамвайний

en: Trolley wire
uk: Тролейбусна лінія

en: Service
uk: Службовий проїзд

[ctx: highway]
en: service
uk: службовий проїзд

en: Service way type
uk: Тип проїзду

en: alley
uk: провулок

en: driveway
uk: під’їзна дорога

en: parking_aisle
uk: проїзд на стоянці

en: drive-through
uk: обслуговування автомобілістів

en: emergency_access
uk: аварійний підʼїзд

en: Parking Aisle
uk: Проїзд на стоянці

en: Escape
uk: Смуга аварійного гальмування

[ctx: highway]
en: escape
uk: для екстренного гальмування

en: Emergency lane beside long descending slopes for trucks and other vehicles to stop safely after brake failure.
uk: Смуга аварійного гальмування розташовується вздовж затяжних спусків для аварійної зупінкі вантажівок та иншіх транспортних засобів під час виходу з ладу гальмівної сістеми.

en: Raceway
uk: Гоночна траса

[ctx: highway]
en: raceway
uk: гоночний трек

en: Road (Unknown Type)
uk: Дорога (тип невідомий)

[ctx: highway]
en: road
uk: дорога

en: Construction
uk: Будується

[ctx: highway]
en: construction
uk: будується

[ctx: Highway]
en: Motorway
uk: Автомагістраль

[ctx: Highway]
en: Motorway Link
uk: З’їзд з/на Автомагістраль

[ctx: Highway]
en: Trunk
uk: Шосе

[ctx: Highway]
en: Trunk Link
uk: З’їзд з/на Шосе

[ctx: Highway]
en: Primary
uk: Головна

[ctx: Highway]
en: Primary Link
uk: З’їзд з/на Головну

[ctx: Highway]
en: Secondary
uk: Другорядна

[ctx: Highway]
en: Secondary Link
uk: З’їзд з/на Другорядну

[ctx: Highway]
en: Tertiary
uk: Третинна

[ctx: Highway]
en: Tertiary Link
uk: З’їзд з/на Третинну

[ctx: Highway]
en: Unclassified
uk: Без класифікації

[ctx: Highway]
en: Residential
uk: Місцевого значення

[ctx: Highway]
en: Service
uk: Службовий проїзд

[ctx: Highway]
en: Pedestrian
uk: Пішохідна зона

[ctx: Highway]
en: Bus Guideway
uk: Рейковий автобус

[ctx: Highway]
en: Bus Rapid Transit
uk: Автобус експрес

[ctx: Highway]
en: Escape
uk: Смуга аварійного гальмування

[ctx: Highway]
en: Raceway
uk: Гоночна траса

[ctx: Highway]
en: Track
uk: Путівець

[ctx: Highway]
en: Path
uk: Стежка

[ctx: Highway]
en: Dedicated Bridleway
uk: Дорога для вершників

[ctx: Highway]
en: Dedicated Cycleway
uk: Велодоріжка

[ctx: Highway]
en: Dedicated Footway
uk: Пішохідна доріжка

[ctx: Highway]
en: Steps
uk: Сходи

en: Junction
uk: Перехрестя

en: roundabout
uk: Круг

en: jughandle
uk: одностороннє

en: Road Restrictions
uk: Дорожні обмеження

en: No exit (cul-de-sac)
uk: Глухий кут

en: Winter road
uk: Зимова дорога

en: Ice road
uk: Крижана дорога

en: Max. speed Heavy Goods Vehicles (km/h)
uk: Макс. швидкість вантажівки понад 3,5 т (км/г)

en: Signposted advisory max. speed (km/h)
uk: Макс. швидкість зазначена знаком (км/г)

en: Min. speed (km/h)
uk: Мін. швидкість (км/г)

en: Overtaking
uk: Обгін

[ctx: overtaking]
en: yes
uk: так

[ctx: overtaking]
en: both
uk: з обох боків

[ctx: overtaking]
en: forward
uk: за напрямком лінії

[ctx: overtaking]
en: backward
uk: проти напрямку лінії

[ctx: overtaking]
en: no
uk: немає

en: Access Restrictions
uk: Обмеження доступу

en: Some road types already imply some access restrictions which should not be set again.
uk: Деякі типи доріг вже мають на увазі деякі обмеження доступу, які не потрібно встановлюваті знов.

en: Transport mode restrictions
uk: Обмеження за типами транспорту

en: use_sidepath
uk: збоку від дороги

en: Vehicles per type
uk: Транспортні засоби

en: Bicycle street
uk: Велосипедна вулиця

en: Carriage
uk: Гужовий транспорт

en: Light Commercial Vehicles (goods)
uk: Вантажівки до 3,5 т

en: Heavy Goods Vehicles (hgv)
uk: Вантажівки понад 3,5 т

en: B-double road train
uk: Автопоїзд (+2 причепи)

en: Agricultural Vehicles (with restrictions e.g. max. 25 km/h)
uk: Сільгоспмашини (з обмеженнями, напр., макс. 25 км/год)

en: 4WD only
uk: Тільки повний привід

en: Golf cart
uk: Гольфкарт

en: Vehicles per use
uk: Транспортні засоби за призначенням

en: Emergency vehicles
uk: Спецавтомобілі

en: Disabled
uk: Інваліди

en: High-occupancy vehicles (hov)
uk: Автомобілі з пасажирами

en: Public Service Vehicles (psv)
uk: Громадський транспорт

en: Public Transportation Bus
uk: Автобусний маршрут

en: Taxi
uk: Таксі

en: Tourist buses
uk: Туристичні автобуси

en: Hazmat
uk: Небезпечні грузи

en: Roundabout
uk: Круг

[ctx: Highway]
en: motorway
uk: автомагістраль

[ctx: Highway]
en: motorway_link
uk: з’їзд з/на автомагістраль

[ctx: Highway]
en: trunk
uk: шосе

[ctx: Highway]
en: trunk_link
uk: з’їзд з/на шосе

[ctx: Highway]
en: primary
uk: головна

[ctx: Highway]
en: primary_link
uk: з’їзд з/на головну

[ctx: Highway]
en: secondary
uk: другорядна

[ctx: Highway]
en: tertiary
uk: третина

[ctx: Highway]
en: living_street
uk: житлова зона

[ctx: Highway]
en: bus_guideway
uk: рейковий автобус

[ctx: Highway]
en: construction
uk: будується

en: Similar but different tags:
uk: Схожі, але відмінні теґи

en: Circular junction
uk: Перехрестя з круговим рухом

en: Ford
uk: Брід

en: stepping_stones
uk: перехід по камінню

en: Traffic Hazard
uk: Небезпека руху

en: Hazard
uk: Небезпека

[ctx: hazard]
en: animal_crossing
uk: перегін худоби/дикі тварини

[ctx: hazard]
en: bump
uk: пагорб

[ctx: hazard]
en: children
uk: діти

[ctx: hazard]
en: curve
uk: крива

[ctx: hazard]
en: curves
uk: криві

[ctx: hazard]
en: cyclists
uk: велосипедисти

[ctx: hazard]
en: dangerous_junction
uk: перехрещення рівнозначних доріг

[ctx: hazard]
en: dip
uk: вибоїна

[ctx: hazard]
en: falling_rocks
uk: падіння каміння

[ctx: hazard]
en: frost_heave
uk: крижаний горб

[ctx: hazard]
en: horse_riders
uk: вершики

[ctx: hazard]
en: ice
uk: лід

[ctx: hazard]
en: landslide
uk: зсув

[ctx: hazard]
en: loose_gravel
uk: викидання кам’яних матеріалів

[ctx: hazard]
en: low_flying_aircraft
uk: низьколітаючі літаки

[ctx: hazard]
en: pedestrians
uk: пішоходи

[ctx: hazard]
en: queues_likely
uk: затори в дорожньому русі

[ctx: hazard]
en: school_zone
uk: Шкільна_зона

[ctx: hazard]
en: side_winds
uk: Боковий вітер

[ctx: hazard]
en: slippery
uk: слизький

[ctx: hazard]
en: turn
uk: повернути

[ctx: hazard]
en: turns
uk: повернути

en: Ways
uk: Шляхи

en: Track
uk: Путівець

en: Tracktype
uk: Дорожнє покриття

en: grade1
uk: тип 1 (з покриттям)

en: Solid: Usually a paved or sealed surface
uk: Тверда: Зазвичай брукована або втрамбована поверхня

en: grade2
uk: тип 2 (гравій, втрамбований ґрунт)

en: Solid but unpaved: Usually an unpaved track with surface of gravel
uk: Тверда без покриття: Зазвичай путівець засипаний гравієм чи подібним матеріалом

en: grade3
uk: тип 3 (гравій з піском (не втрамбований))

en: Mostly Solid: Even mixture of hard and soft materials. Almost always an unpaved track
uk: В основному тверда: рівномірна суміш твердих і м’яких матеріалів. Майже завжди путівець без покриття

en: grade4
uk: тип 4 (ґрунт)

en: Mostly Soft: Almost always an unpaved track prominently with soil/sand/grass, but with some hard or compacted materials mixed in
uk: Переважно м’яка: Майже завжди путівець з не втрамбованим ґрунтом/піском/травою, але з домішками деяких твердих або ущільнених матеріалів

en: grade5
uk: тип 5 (пісок, трава)

en: Soft: Almost always an unimproved track lacking hard materials, same as surrounding soil
uk: М’яка: Майже завжди на путівці бракує твердих матеріалів, покриття таке саме як і навколишній ґрунт

[ctx: highway]
en: track
uk: путівець

en: MTB Scale
uk: Шкала для гірських велосипедів

en: Path
uk: Стежка

[ctx: highway]
en: path
uk: стежка

en: SAC Scale
uk: Шкала SAC

en: T1 - hiking trail
uk: T1 - стежка

en: Trail well cleared. Area flat or slightly sloped, no fall hazard
uk: Стежка розчищена. Місцевість пласка чи трохи нахилена, ризик падіння каміння відсутній

en: T2 - mountain hiking trail
uk: T2 - гірська стежка

en: Trail with continuous line and balanced ascent. Terrain partially steep, fall hazard possible
uk: Стежка з безперервним та збалансованим підйомом. Ландшафт частково крутий, можливі падіння каміння

en: T3 - difficult, exposed hiking trail
uk: T3 - важко, непозначена туристична стежка

en: exposed sites may be secured with ropes or chains, possible need to use hands for balance. Partly exposed sites with fall hazard, scree, pathless jagged rocks
uk: можливі ділянки, для проходження яких потрібне використання мотузок та ланцюгів, рук для балансування. Частково можливі ділянки з падіннями каменів, осипами, де шлях іде по гострому камінню

en: T4 - difficult, exposed, steep alpine trail
uk: Т4 - важко, круті стежки для альпіністів

en: sometimes need for hand use to get ahead. Terrain quite exposed, precarious grassy acclivities, jagged rocks, facile snow-free glaciers
uk: іноді потрібно використовувати руки, щоб просуватись вперед. Поверхня дуже нестійка, ненадійна, трав’янисті схили, гостре каміння, легкий сніг без льодовиків

en: T5 - difficult alpine trail with climbing
uk: T5 - важкі стежки для сходженням з альпіністським спорядженням

en: single plainly climbing up to second grade. Exposed, demanding terrain, jagged rocks, few dangerous glacier and snow
uk: одиночне рівномірне сходження другого класу. Можливі важкі ділянки, гостре каміння, кілька небезпечних льодовиків та сніг

en: T6 - hazardous alpine trail with climbing
uk: T6 - небезпечні для сходження стежки

en: climbing up to second grade. Often very exposed, precarious jagged rocks, glacier with danger to slip and fall
uk: сходження другого класу. Дуже висока ймовірність нестійких гострих каменів, льодовиків з небезпекою сходів лавин та падінням каменів

en: Visibility
uk: Видимість

[ctx: trail_visibility]
en: excellent
uk: неперевершено

[ctx: trail_visibility]
en: good
uk: добре

[ctx: trail_visibility]
en: intermediate
uk: посередньо

[ctx: trail_visibility]
en: bad
uk: погано

[ctx: trail_visibility]
en: horrible
uk: жахливо

[ctx: trail_visibility]
en: no
uk: відсутня

en: Segregated
uk: Виділена смуга

en: Informal
uk: Неофіційна

en: Dedicated Bridleway
uk: Дорога для вершників

[ctx: highway]
en: bridleway
uk: для вершників

en: Depending on the country, several access tags are implied and do not need to be set.
uk: В залежності від країни, кілька теґів, що обмежують доступ, маються на увазі та не потребують їх явного зазначення.

en: Globally, `horse=designated` and `motor_vehicle=no` are implied.
uk: Глобально, `horse=designated` та `motor_vehicle=no` маються на увазі.

en: Cycle Lane/Track
uk: Велодоріжка/Смуга

en: Cycleway
uk: Велодоріжка

[ctx: cycleway]
en: lane
uk: смуга

[ctx: cycleway]
en: track
uk: доріжка

[ctx: cycleway]
en: opposite_lane
uk: смуга в протилежному напрямку

[ctx: cycleway]
en: opposite_track
uk: доріжка в протилежному напрямку

[ctx: cycleway]
en: opposite
uk: в протилежному напрямку

[ctx: cycleway]
en: share_busway
uk: разом з громадським транспортом

[ctx: cycleway]
en: shared_lane
uk: суміщена смуга

[ctx: cycleway]
en: separate
uk: окремо

en: Cycleway left
uk: Велодоріжка ліворуч

en: Cycleway right
uk: Велодоріжка праворуч

en: Oneway (bicycle)
uk: Одностороння велодоріжка

en: Edit Highway Attributes:
uk: Властивості атрибуту highway

en: Highway
uk: Дорога

[ctx: Highway]
en: secondary_link
uk: з’їзд з/на другорядну

[ctx: Highway]
en: tertiary_link
uk: з’їзд з/на третину

en: Dedicated Cycleway
uk: Велодоріжка

[ctx: highway]
en: cycleway
uk: велодоріжка

en: Globally, `bicycle=designated` is implied.
uk: Глобально, `bicycle=designated` мається на увазі.

en: Pedestrians
uk: Пішоходи

en: Segregated Foot- and Cycleway
uk: Розділені пішохідна і велодоріжка

en: Combined Foot- and Cycleway
uk: Суміщені пішохідна і велодоріжка

en: Dedicated Footway
uk: Пішохідна доріжка

[ctx: highway]
en: footway
uk: пішохідна доріжка

[ctx: footway]
en: access_aisle
uk: прохід для пішоходів на стоянці

en: Marked footpath in a parking lot
uk: Позначені проходи для пішоходів на стоянках

[ctx: footway]
en: crossing
uk: пішохідний перехід

en: A pedestrian crossing
uk: Пішохідний перехід

[ctx: footway]
en: sidewalk
uk: тротуар

en: A footway alongside a street
uk: Тротуар вздовж дороги

[ctx: footway]
en: link
uk: зʼєднувальний відрізок

en: Footway sections that do not exist but are necessary for routing
uk: Частина пішохідної доріжки, що насправді не існує, використовується для створення звʼязаного дорожнього графа для потреб навігації

[ctx: footway]
en: traffic_island
uk: острівець безпеки

en: Footway sections inside a crossing island
uk: Частина пішохідного переходу яка знаходиться на острівці безпеки

[ctx: footway]
en: alley
uk: провулок

en: Access for back entrances and/or emergency access
uk: Забезпечує доступ до таких речей, як задні та пожежні виходи

en: Globally, `foot=designated` is implied.
uk: Глобально, `foot=designated` мається на увазі.

en: Steps
uk: Сходи

[ctx: highway]
en: steps
uk: сходи

en: Storeys
uk: Поверхи

en: Amount of Steps
uk: Кількість сходів

en: Ramp
uk: Пандус/Рампа

en: Stroller ramp
uk: Рампа для візків

en: Bicycle ramp
uk: Рампа для велосипедів

en: Wheelchair ramp
uk: Рампа для інвалідних візків

en: Luggage ramp
uk: Багажна рампа

en: Handrail
uk: Перила

en: Left handrail
uk: Перила ліворуч

en: Center handrail
uk: Перила по середині

en: Right handrail
uk: Перила праворуч

en: Escalator
uk: Ескалатор

en: forward
uk: за напрямком лінії

en: backward
uk: проти напрямку лінії

en: reversible
uk: зі змінним напрямком

en: Waypoints
uk: Маршрутні точки

en: Motorway Junction
uk: Магістральна розв’язка

[ctx: highway]
en: motorway_junction
uk: З’їзд з автомагістралі

en: Junction has no name
uk: Перехресття без назви

en: Number
uk: Номер

en: Junction has no reference
uk: Перехресття без номеру

en: Services
uk: Придорожні послуги

[ctx: highway]
en: services
uk: послуги

en: Toilets
uk: Туалет

en: Rest Area
uk: Зона відпочинку

[ctx: highway]
en: rest_area
uk: місце відпочинку

en: Drinking Water
uk: Питна вода

en: Traffic Signal
uk: Світлофор

[ctx: highway]
en: traffic_signals
uk: світлофор

en: Optional crossing attributes:
uk: Додаткові властивості перехрестя:

en: Pedestrian crossing type
uk: Тип пішохідного переходу

en: uncontrolled
uk: нерегульований

en: traffic_signals
uk: регульований

en: unmarked
uk: непозначений

en: Crossing type name (UK)
uk: Тип переходу (В.Британія)

en: zebra
uk: zebra (нерегульований)

en: pelican
uk: pelican (зі світлофором)

en: toucan
uk: toucan (вело-пішохідний зі світлофором)

en: puffin
uk: puffin (зі світлофором з кнопкою)

en: pegasus
uk: pegasus (для вершників)

en: tiger
uk: tiger (нерегульований вело-пішохідний)

en: Kerb
uk: Бордюр

[ctx: kerb]
en: flush
uk: в рівень з дорогою

[ctx: kerb]
en: lowered
uk: занижений

[ctx: kerb]
en: no
uk: немає

[ctx: kerb]
en: raised
uk: завишений

[ctx: kerb]
en: rolled
uk: скруглений

[ctx: kerb]
en: yes
uk: так

en: Crossing attendant
uk: Під наглядом регулювальника

en: With island
uk: З острівцем

en: In case of crossing traffic signals:
uk: У разі перетину світлофора:

en: Button operated
uk: Вмикається кнопкою

en: Sound signals
uk: Звукові сигнали

en: Optional values for specific countries
uk: Необов’язкові значення для певних країн

en: Stop
uk: Стоп

[ctx: highway]
en: stop
uk: знак Stop

en: N
uk: Пн

en: E
uk: Сх

en: S
uk: Пд

en: W
uk: Зх

en: Give Way
uk: Поступитися дорогою

[ctx: highway]
en: give_way
uk: дати дорогу

en: Advanced stop line
uk: Стоп-лінія для велосипедів

en: Mini-Roundabout
uk: Міні-круг

[ctx: highway]
en: mini_roundabout
uk: міні-кільцеве перехрестя

en: Pedestrian Crossing
uk: Пішохідний перехід

[ctx: highway]
en: crossing
uk: пішохідний перехід

en: Tactile Paving
uk: Тактильне мощення

en: incorrect
uk: неправильне

en: In case of traffic signals:
uk: У разі наявності світлофора

en: Traffic Calming
uk: Засоби для обмеження швидкості

en: Bump
uk: Лежачий поліцейський

en: Hump
uk: Широкий лежачий поліцейський

en: Table
uk: Стіл

en: Cushion
uk: Лежачий поліцейський з розривами

en: Rumble strip
uk: Шумові стрічки

en: Dip
uk: Жолоб

en: Chicane
uk: Шикана

en: Choker
uk: Звуження дороги

[ctx: traffic_calming]
en: Island
uk: Острів

en: Mini bumps
uk: Міні-горби

en: Passing Place
uk: Місце роз’їзду

[ctx: highway]
en: passing_place
uk: місце для роз’їзду

en: Turning Circle
uk: Круг для розвороту

[ctx: highway]
en: turning_circle
uk: круг для розвороту

en: Type of Turning Circle
uk: Тип місця для розвороту

en: circle
uk: коло

en: oval
uk: овал

en: knuckle
uk: Кісточка

en: hammer
uk: молот

en: square
uk: квадрат

en: Turning Loop
uk: Кільце для розвороту

[ctx: highway]
en: turning_loop
uk: кільце для розвороту

en: City Limit Sign
uk: Знак початок/кінець населеного пункту

en: Second Name
uk: Друга назва

en: Color of background (HTML name or hexadecimal code)
uk: Колір фону (назва HTML або шістнадцятковий код)

en: Speed Limit Sign
uk: Знак обмеження швидкості

en: Speed Camera
uk: Камера (радар)

[ctx: highway]
en: speed_camera
uk: камера контролю швидкості

en: Toll gantry
uk: Рамка оплати за проїзд

[ctx: highway]
en: toll_gantry
uk: рамка автоматичної сплати за проїзд

en: Traffic Mirror
uk: Дорожнє дзеркало

[ctx: highway]
en: traffic_mirror
uk: дорожне дзеркало

en: Highway milestone
uk: Верстовий стовп

[ctx: highway]
en: milestone
uk: кілометровий стовпчик

[ctx: junction=yes]
en: Named Junction
uk: Перехресття з назвою

en: Used in some countries for a named road junction who’s name serves for local orientation.
uk: Назви перехресть використовуються в деяких країнах для орієнтування.

en: Trailhead
uk: Початок маршруту

[ctx: highway]
en: trailhead
uk: початок

en: Waste Basket/Trash Can
uk: Урна для сміття

en: Elevator
uk: Ліфт

[ctx: highway]
en: elevator
uk: підйомник

en: Capacity (persons)
uk: Місткість (осіб)

en: Manufacturer
uk: Виробник

en: Indoor
uk: В приміщенні

en: Freight elevator
uk: Вантажний ліфт

en: Surveillance Camera
uk: Камера спостереження

en: indoor
uk: внутрішня

en: outdoor
uk: зовнішня

en: Grit Bin
uk: Контейнер з піском (щебенем)

en: Mountain Pass
uk: Перевал

en: Elevation (meters)
uk: Висота над рівнем моря (метрів)

en: Barriers
uk: Перепони

en: Block
uk: Блок

en: Bollard
uk: Стовпчик

en: Bollard type
uk: Тип стовпчика

en: rising
uk: піднімається

en: removable
uk: знімний

en: foldable
uk: складаний

en: fixed
uk: стаціонарний

en: Tags which are implied and do not need to be set are:
uk: Теґи, що маються на увази та не потруються явного зазначення:

en: `access=no`, `foot=yes` and `bicycle=yes`
uk: `access=no`, `foot=yes` та `bicycle=yes`

en: Cycle Barrier
uk: Перешкода для велосипедів

en: Cattle Grid
uk: Перешкода для виходу худоби

en: Bus Trap
uk: Проїзд для автобусів

en: `motor_vehicle=no`, `psv=yes`, `foot=yes` and `bicycle=yes`
uk: `motor_vehicle=no`, `psv=yes`, `foot=yes` та `bicycle=yes`

en: Spikes
uk: Шипи

en: Toll Booth
uk: Пункт сплати за проїзд

en: Border Control
uk: Прикордонний контроль

en: Hedge
uk: Жива огорожа

en: Fence
uk: Паркан

en: barbed_wire
uk: колючий дріт

en: bars
uk: вертикальні ґрати

en: chain_link
uk: сітка рабиця

en: electric
uk: електрика

en: pole
uk: стовп

en: railing
uk: горизонтальні ґрати

en: split_rail
uk: штахетник

en: wire
uk: дріт

en: Cable barrier
uk: Тросовий бар''єр

en: Guard Rail
uk: Захисна огорожа

en: Wall
uk: Стіна

en: brick
uk: цегла

en: castle_wall
uk: мур фортеці

en: dry_stone
uk: суха кладка

en: flood_wall
uk: захист від повіні

en: noise_barrier
uk: шумозахисний екран

en: seawall
uk: дамба захисту від хвиль

en: adobe
uk: саман

en: glass
uk: скло

en: masonry
uk: кам’яна кладка

en: reinforced_concrete
uk: залізобетон

en: City Wall
uk: Міська стіна

en: Two-sided
uk: Двобічний мур

en: Retaining Wall
uk: Підпірна стінка

en: Jersey Barrier
uk: Барʼєр Джерсі

en: Log
uk: Колода

[ctx: Barrier]
en: Ditch
uk: Канава

en: Tactile paving
uk: Тактильне мощення

en: Entrance (Barrier Opening)
uk: Прохід/проїзд в огорожі

en: Gate
uk: Ворота

en: Usually locked
uk: Зазвичай зачинено

en: Lift Gate
uk: Шлагбаум

[ctx: lift_gate]
en: single
uk: одинарний

[ctx: lift_gate]
en: double
uk: подвійний

en: Swing Gate
uk: Бічний шлагбаум

[ctx: swing_gate]
en: single
uk: однобічний

[ctx: swing_gate]
en: double
uk: подвійний

en: Hampshire Gate
uk: Дротяні ворота

en: Bump Gate
uk: Ворота, що відкриваються бампером

en: Kissing Gate
uk: Вузька хвіртка

en: The tag `foot=yes` is implied and does not need to be set.
uk: Теґ `foot=yes` мається на увазі та потребує явного зазначення.

en: Height Restrictor
uk: Обмеження висоти

en: Chain
uk: Ланцюг

en: Stile
uk: Перелаз

en: ladder
uk: сходи

en: squeezer
uk: вузький лаз

en: stepover
uk: перелаз

en: Turnstile
uk: Турнікет

en: Full-Height Turnstile
uk: Турнікет (в повний зріст)

en: Sally Port
uk: Подвійні ворота (шлюз)

en: Passageways
uk: Проїзди

en: Tunnel name
uk: Назва тунелю

en: Building Passage
uk: Проїзд в будівлі

en: Arcade
uk: Галерея

en: Open on left side
uk: Відкритий ліворуч

en: Open on right side
uk: Відкритий праворуч

en: Colonnade
uk: Колонада

en: Avalanche Protector
uk: Захист від лавин

[ctx: main group]
en: Water
uk: Вода

[ctx: sub group]
en: Water
uk: Вода

en: River
uk: Ріка

[ctx: waterway]
en: river
uk: ріка

en: Lock
uk: Шлюз

en: Stream
uk: Струмок

[ctx: waterway]
en: stream
uk: струмок

en: Tidal channel
uk: Літоральний водотік

[ctx: waterway]
en: tidal_channel
uk: канал відводу припливної води

en: Salt Water
uk: Солона вода

en: Canal
uk: Канал

[ctx: waterway]
en: canal
uk: канал

en: qanat
uk: підземний канал

en: flooded
uk: затоплюється

[ctx: usage]
en: transportation
uk: вантажоперевезення

[ctx: usage]
en: transmission
uk: водопостачання

[ctx: usage]
en: irrigation
uk: іригація

[ctx: usage]
en: headrace
uk: підвідний канал

[ctx: usage]
en: tailrace
uk: відвідний канал

[ctx: usage]
en: spillway
uk: водоскид

en: Drain
uk: Дренажний канал

[ctx: waterway]
en: drain
uk: дренажний канал

en: Ditch
uk: Канава

[ctx: waterway]
en: ditch
uk: канава

en: Spring
uk: Джерело

en: A point where groundwater naturally flows to the surface of the earth from underground.
uk: Місце в якому підземні води виходять на поверхню.

en: Waterfall
uk: Водоспад

[ctx: waterway]
en: waterfall
uk: водоспад

en: Weir
uk: Водозлив

[ctx: waterway]
en: weir
uk: водозлив

en: Dam
uk: Дамба

[ctx: waterway]
en: dam
uk: дамба

en: Levee
uk: Насип для захисту від повеней

en: Groyne
uk: Хвилелом

en: Breakwater
uk: Хвилеріз (Мол)

en: Culvert
uk: Кульверт

en: Penstock
uk: Турбінний водовід

[ctx: waterway]
en: pressurised
uk: герметизований

[ctx: pipeline]
en: overground
uk: надземний

[ctx: pipeline]
en: overhead
uk: над поверхнею

[ctx: pipeline]
en: surface
uk: наземний

[ctx: pipeline]
en: underwater
uk: підводний

en: Diameter (mm)
uk: Діаметр (мм)

en: Pressure (bar)
uk: Тиск (бар)

en: Flow rate with unit of measure
uk: Швидкість потоку з одиницями виміру

en: Basin
uk: Водойма

[ctx: landuse]
en: basin
uk: відкритий резервуар

en: retention
uk: накопичувальний "вологий"

en: infiltration
uk: інфільтраційний

en: detention
uk: накопичувальний "сухий"

en: evaporation
uk: випаровування

en: settling
uk: відстійник

en: Reservoir
uk: Водосховище

en: Covered Reservoir
uk: Критий резервуар

[ctx: natural]
en: Water
uk: Вода

en: A body of water, such as a lake, pond or river.
uk: Поверхня водойми, наприклад: озеро, ставок чи річка

en: Water Body
uk: Водойма

en: stream
uk: струмок

en: river
uk: ріка

en: canal
uk: канал

en: drain
uk: дренажний канал

en: ditch
uk: канава

en: pond
uk: ставок

en: lake
uk: озеро

en: lagoon
uk: лагуна

en: oxbow
uk: стариця

en: lock
uk: шлюз

en: basin
uk: відкритий резервуар

en: reservoir
uk: водосховище

en: wastewater
uk: відстійник стічної води

en: Intermittent (does not permanently contain water)
uk: Пересихає (не містить воду постійно)

en: Tailings Pond
uk: Хвостосховище

en: An area in which waterborn tailings are pumped to allow the separation of solids from the water
uk: Зона, в яку перекачують забруднену воду, щоб забезпечити відділення твердих частинок від води

en: Material associated with the tailings
uk: Матеріал, повʼязаний з хвостосховищами

en: aggregate
uk: заповнювач для бетону

en: bauxite
uk: боксит

en: coal
uk: вугілля

en: dimension_stone
uk: кам’яні блоки

en: gold
uk: золото

en: ilmenite
uk: ільменіт

en: iron_ore
uk: залізна руда

en: lead
uk: свинець

en: nickel
uk: нікель

en: rutile
uk: рутіл

en: salt
uk: сіль

en: silver
uk: срібло

en: tin
uk: олово

en: zinc
uk: цинк

en: zircon
uk: циркон

en: Intermittent (sometimes wet, sometimes dry)
uk: Пересихає (іноді вологий, іноді сухий)

en: Hazardous to human health due to chemical contamination
uk: Небезпечний для здоровʼя людини через хімічне забруднення

en: Coastline
uk: Узбережжя

en: Line between the sea and land (with the water on the right side of the way).
uk: Лінія між морем і сушею (вода повинна бути праворуч).

en: Wetland
uk: Заболочені землі

en: Waterlogged area, either permanently or seasonally with vegetation.
uk: Заболочені ділянки, покритті рослинністю (постійно, або в певну пору року)

en: bog
uk: торф’яне болото

en: fen
uk: Низинне болото

en: mangrove
uk: мангрові зарості

en: marsh
uk: болото з відкритою водою

en: reedbed
uk: плавні

en: saltern
uk: солончаки

en: saltmarsh
uk: болото з солоною відкритою водою

en: string_bog
uk: аапа-болото

en: swamp
uk: болото

en: tidalflat
uk: припливно-відливні ділянки

en: wet_meadow
uk: заболочені луки

en: Mud
uk: Грязі

en: Large area covered with mud.
uk: Велика площа, вкрита мулом.

en: Beach
uk: Пляж

en: A flat area of sand, gravel or pebble next to water.
uk: Пласка ділянка вкрита піском, гравієм чи галькою поруч з водою.

en: swimming
uk: плавання

en: surfing
uk: серфінг

en: Nudism
uk: Нудизм

en: obligatory
uk: обов''язковий

en: customary
uk: очікується

en: Bay
uk: Затока

en: An area of water mostly surrounded by land but with level connection to the ocean or a lake.
uk: Водні ділянки переважно оточені сушею, але зʼєднуються з океанами або озерами.

en: Fjord
uk: Фіорд

en: Cape
uk: Мис

en: A prominent, elevated piece of land sticking out into the sea or large lake.
uk: Значна частина суші, що видається у море чи велике озеро.

en: Strait
uk: Протока

en: Shipping
uk: Судноплавство

en: Ferry Terminal
uk: Поромний причал

en: Cargo
uk: Для перевезення

[ctx: cargo]
en: passengers
uk: пасажирів

[ctx: cargo]
en: vehicle
uk: автомобілів

[ctx: cargo]
en: bicycle
uk: велосипедів

[ctx: cargo]
en: hgv
uk: вантажівок

[ctx: cargo]
en: passengers;vehicle
uk: пасажирів;автомобілів

en: Ferry Route
uk: Поромна переправа

en: Highway type the ferry connects
uk: Дорога з якою з''єднується пором

en: Reaction ferry
uk: Реакційний пором

en: Marina
uk: Пристань для яхт

en: Dump Station
uk: Станція асенізації

en: public
uk: загальнодоступне

en: Marine Fuel
uk: Заправка

[ctx: waterway]
en: fuel
uk: паливо

en: Chevron
uk: Шеврон

en: Independent
uk: Незалежна

en: Fuel types:
uk: Види палива:

en: Diesel
uk: Дизельне

en: Bio Diesel
uk: Біодизель

en: Octane 80
uk: бензин (80)

en: Octane 87
uk: бензин (87)

en: Octane 91
uk: бензин (91)

en: Octane 92
uk: бензин (92)

en: Octane 95
uk: бензин (95)

en: Octane 98
uk: бензин (98)

en: Octane 100
uk: бензин (100)

en: E10 (10% Ethanol mix)
uk: E10 (10% суміш етанолу)

en: E85 (85% Ethanol mix)
uk: E85 (85% суміш етанолу)

en: Ethanol (alcohol)
uk: етанол (спирт)

en: LPG (Liquefied petroleum gas)
uk: пропан-бутан

en: CNG (Compressed Natural Gas)
uk: метан

en: Pier
uk: Пірс

en: Mooring
uk: Причал

en: commercial
uk: комерційного призначення

en: Floating
uk: Плаваючий

en: Lock Gate
uk: Ворота шлюзу

[ctx: waterway]
en: lock_gate
uk: ворота шлюзу

en: Turning Point
uk: Місце розвороту

[ctx: waterway]
en: turning_point
uk: місце розвороту

en: Slipway
uk: Сліп

en: Boatyard
uk: Човнова станція

[ctx: waterway]
en: boatyard
uk: човнова станція

en: Dock
uk: Док

[ctx: waterway]
en: dock
uk: док

en: Transport
uk: Транспорт

en: Railway
uk: Залізниця

en: Rail
uk: Рейки

[ctx: railway]
en: rail
uk: рейки

en: main
uk: головний

en: branch
uk: гілка

en: industrial
uk: промисловість

en: military
uk: військовий

en: tourism
uk: туристичний

en: freight
uk: вантажні

en: Narrow Gauge Rail
uk: Вузькоколійка

[ctx: railway]
en: narrow_gauge
uk: вузькоколійка

en: Monorail
uk: Монорейка

[ctx: railway]
en: monorail
uk: монорейка

en: Preserved
uk: Законсервована

[ctx: railway]
en: preserved
uk: законсервована

en: Light Rail
uk: Наземне метро

[ctx: railway]
en: light_rail
uk: наземне метро

en: Subway
uk: Метрополітен

[ctx: railway]
en: subway
uk: метро

en: Tram
uk: Трамвайна лінія

[ctx: railway]
en: tram
uk: трамвай

en: Funicular
uk: Фунікулер

[ctx: railway]
en: funicular
uk: фунікулер

en: Bus Guideway
uk: Рейковий автобус

[ctx: highway]
en: bus_guideway
uk: рейковий автобус

en: Miniature Rail
uk: Мінізалізниця

[ctx: railway]
en: miniature
uk: мінізілізниця

en: Railway construction
uk: Будівництво залізниці

[ctx: railway]
en: construction
uk: будується

en: Railway type
uk: Тип колії

en: Disused Rail
uk: Колії, що не використовуються

[ctx: railway]
en: disused
uk: не використовуються

en: Abandoned Rail
uk: Занедбані колії

[ctx: railway]
en: abandoned
uk: занедбані

en: Level Crossing
uk: Залізничний переїзд

[ctx: railway]
en: level_crossing
uk: з/д переїзд

en: Traffic lights
uk: Семафор

en: Barrier
uk: Огорожа

[ctx: crossing:barrier]
en: yes
uk: так

[ctx: crossing:barrier]
en: no
uk: ні

[ctx: crossing:barrier]
en: half
uk: наполовину

[ctx: crossing:barrier]
en: full
uk: повністю

[ctx: crossing:barrier]
en: double_half
uk: подвійна половинна

en: Crossing
uk: Перехід

[ctx: railway]
en: crossing
uk: пішохідний перехід

en: Crossing type
uk: Тип переходу

en: Turntable
uk: Поворотна платформа

[ctx: railway]
en: turntable
uk: поворотна платформа

en: Buffer Stop
uk: Буферний упор

[ctx: railway]
en: buffer_stop
uk: буферний упор

en: Railway Switch
uk: Стрілочний перевід

[ctx: railway]
en: switch
uk: стрілка

en: default
uk: типовий

en: Railway crossing
uk: Перетин колій

[ctx: railway]
en: railway_crossing
uk: перетин колій

en: Railway Signal
uk: Семафор

[ctx: railway]
en: signal
uk: семафор

en: Railway milestone
uk: Верстовий стовп

[ctx: railway]
en: milestone
uk: кілометровий стовпчик

en: Position (kilometers)
uk: Відмітка (км)

en: Aerialway
uk: Канатна дорога

en: Cable Car
uk: Фунікулер

en: Number of people per hour
uk: Кількість людей на годину

en: Number of people per car
uk: Кількість осіб в автівці

en: Typical journey time in minutes
uk: Час подорожі у хвилинах

en: Has heating?
uk: Є підігрів?

en: Chair Lift
uk: Крісельний підйомник

en: Number of people per chair
uk: Кількість осіб на крісло

en: Has bubble?
uk: Є навіс?

en: Gondola
uk: З підвісними кабінами

en: Number of people per gondola
uk: Кількість осіб в гондолі

en: Mixed Lift
uk: Змішаний підйомник

en: Number of people per gondola/chair
uk: Кількість осіб в гондолі/кріслі

en: Drag Lift
uk: Бугельний підйомник

en: drag_lift (general type - use only if exact type (see values below) is unknown)
uk: підйомник (загальний тип – використовується, якщо точний тип підйомника (див. нижче) не відомий)

en: t-bar
uk: T-подібний

en: j-bar
uk: J-подібний

en: platter
uk: бугельний

en: rope_tow
uk: рухомий канат

en: Magic Carpet
uk: Транспортерна стрічка

en: Goods
uk: Вантажна

en: Zip line
uk: Тиролька

[ctx: aerialway]
en: Station
uk: Станція

en: Pylon
uk: Опора

[ctx: car]
en: Parking
uk: Стоянка

en: Park and Ride
uk: Перехоплююча стоянка

en: bus
uk: автобусний

en: train
uk: залізниця

en: metro
uk: метро

en: ferry
uk: поромний

en: Capacity (overall)
uk: Місткість (загальна)

en: Spaces for Disabled
uk: Місця для інвалідів

en: Spaces for Women
uk: Місця для жінок

en: Spaces for Parents
uk: Місця для батьків

en: See the Wiki for other capacity:[types]=*.
uk: Дивись в Wiki інші категорії місткості capacity:[types]=*.

en: Only for street side parking:
uk: Тільки для стоянки вздовж дороги:

en: diagonal
uk: діагональна

en: parallel
uk: паралельна

en: perpendicular
uk: перпендикулярна

en: Parking Space
uk: Місце на стоянці

en: Type of parking space
uk: Тип місця для стоянки

en: disabled
uk: осіб з особливими потребами

en: normal
uk: звичайний

en: Capacity
uk: Місткість

en: Covered (with roof)
uk: Під навісом (з дахом)

en: Parking Entrance/Exit
uk: В''їзд/Виїзд зі стоянки

en: Fuel
uk: Заправка

en: With shop
uk: Із крамницею

en: convenience
uk: супутні товари

en: kiosk
uk: кіоск

en: Diesel (Gas To Liquid - ultimate diesel)
uk: Дизельне (зріджений газ — супер-дизель)

en: Diesel for Heavy Good Vehicles
uk: Дизельне для вантажівок

en: 1/25 mix (mofa/moped)
uk: паливна суміш 1/25 (для мопедів)

en: 1/50 mix (mofa/moped)
uk: паливна суміш 1/50 (для мопедів)

en: Additives:
uk: Добавки:

en: Diesel Exhaust Fluid (AdBlue/AUS32)
uk: Рідина для очищення викидів дизельних двигунів (AdBlue/AUS32))

en: Fuel cards:
uk: Паливні картки:

en: Charging Station
uk: Зарядна станція

en: Charging Network (Mobility Service Provider)
uk: Зарядна мережа (Провадер послуг)

en: Operator (Charge Point Operator)
uk: Оператор (Компанія-оператор точки зарядки)

en: Simultaneously usable charging spots
uk: Місця для одночасного заряджання

en: Storey
uk: Поверх

en: Surroundings and Fees:
uk: Плата та послуги:

en: Covered
uk: Навіс

en: Charging fee
uk: Плата за заряджання

en: Parking fee
uk: Плата за стоянку

en: Types of vehicles which can be charged:
uk: Типи траспортних засобів, які можна підзарядити

en: Cars
uk: Автомобілі

en: Motorcycles
uk: Мотоцикли

en: Trucks (HGV)
uk: Вантажівки (HGV)

en: (Note: For most charging stations, check ''Cars'' and ''Motorcycles''. Check ''Trucks'' only if there is sufficient space.)
uk: (Примітка: для більшості зарядних станцій можливе позначення "Автомобілі" та "Мотоцикли". Позначка "Вантажівки", якщо поруч достатньо місця.)

en: Number of Sockets:
uk: Кількість розеток:

en: IEC Type 2 (Mennekes) socket only
uk: IEC Type 2 (Mennekes) тільки розетка

en: IEC Type 2 (Mennekes) with cable
uk: IEC Type 2 (Mennekes) з кабелем

en: Charging Power (e.g. ''22 kW''):
uk: Потужність зарядки (наприклад, "22 kW"):

en: Unlocking (Authentication):
uk: Розблокування (Автентифікація):

en: Unlock through App
uk: Розблокувати через застосунок

en: Unlock through RFID/NFC
uk: Розблокувати через RFID/NFC

en: Usable without registration
uk: Можна використовувати без реєстрації

en: Edit Payment Methods (only if usable without registration)
uk: Способи оплати (лише якщо можна використовувати без реєстрації)

en: Wash
uk: Мийка

[ctx: car_wash]
en: Automated
uk: Автоматична

en: Self Service
uk: Самообслуговування

en: Car Dealer
uk: Автомобільний дилер

en: Second hand
uk: Вживані

en: only
uk: лише

en: Repair
uk: Автомайстерня

[ctx: shop=car_repair]
en: Service
uk: Сервіс

en: dealer
uk: продажа

en: repair
uk: обслуговування

en: parts
uk: запчастини

en: tyres
uk: шини

en: Parts
uk: Запчастини

en: Tires
uk: Шини

en: Rental
uk: Прокат

en: Pooling
uk: Попутники

en: Sharing
uk: Спільне користування

[ctx: motorcycle]
en: Parking
uk: Стоянка

en: Motorcycle Dealer
uk: Мотомагазин

en: Services:
uk: Підрозділи:

en: Sale
uk: Продаж

en: brand
uk: певної марки

en: oldtimer
uk: ретро

en: Safety inspection
uk: Перевірка безпеки

en: Clothes
uk: Одяг

[ctx: bicycle]
en: Parking
uk: Стоянка

en: anchors
uk: кільця

en: bollard
uk: стовпчик

en: ground_slots
uk: щілини в поверхні

en: informal
uk: неофіційна

en: lockers
uk: шафи

en: rack
uk: стійка

en: shed
uk: ангар

en: stands
uk: підставки

en: wall_loops
uk: петлі

en: Bike Dealer
uk: Веломагазин

en: Bicycles are sold
uk: Продаж велосипедів

en: Second-hand bicycles are sold
uk: Продаж б/в велосипедів

en: Bicycles are repaired
uk: Ремонт велосипедів

en: Bicycles are rented
uk: Прокат велосипедів

en: Free bicycle pump
uk: Безкоштовний велосипедний насос

en: Tools for do-it-yourself repair (may be a bike co-operative)
uk: Інструменти для ремонту власними силами

en: Bicycles are washed (for a fee)
uk: Мийка для велосипедів (платна)

en: Public Bicycle Repair Station
uk: Публічна станція ремонту велосипедів

en: Stand
uk: Стійка

[ctx: bicycle_repair_station]
en: Tools
uk: Інструменти

en: Chain tool
uk: Приладдя для ремонту ланцюгів

en: Bicycle Wash
uk: Веломийка

en: Automated
uk: Автоматичний

en: Public Transport
uk: Громадський транспорт

en: Public Transport Route (Rail)
uk: Маршрут громадського транспорту (залізничний)

en: Route type
uk: Тип маршруту

en: subway
uk: метро

en: monorail
uk: монорейка

en: stop position
uk: місце зупинки

en: stop position (exit only)
uk: місце зупинки (тільки вихід)

en: stop position (entry only)
uk: місце зупинки (тільки вхід)

en: platform
uk: платформа

en: platform (exit only)
uk: платформа (тільки вихід)

en: platform (entry only)
uk: платформа (тільки вихід)

en: Public Transport Route (Bus)
uk: Маршрут громадського транспорту (автобусний)

en: share_taxi
uk: маршрутні таксі

en: trolleybus
uk: тролейбус

en: hail and ride route segment
uk: ділянка з посадкою/висадкою на вимогу

en: Public Transport Route (Ferry)
uk: Маршрут громадського транспорту (Пором)

en: stop_position
uk: місце зупинки

en: Public Transport Route (Aerialway)
uk: Маршрут громадського транспорту (Канатна дорога)

en: Route Master
uk: Майстер маршрут

en: aerialway
uk: канатна дорога

en: route variant/direction (at least 2)
uk: варіант маршруту/напрямок (як мінімум 2)

en: Stop Area
uk: Зупинка

en: UIC reference
uk: UIC код

en: UIC name
uk: UIC назва

en: Stop Position
uk: Місце зупинки

en: Platform
uk: Платформа

en: Subway Entrance
uk: Вхід в метро

en: Station or amenities
uk: Станція чи т.і.

en: Bus
uk: Автобус

en: Trolleybus
uk: Тролейбус

en: Share taxi
uk: Маршрутне таксі

en: Train
uk: Потяг

en: Ferry
uk: Пором

en: Bench
uk: Лавка

en: Shelter
uk: Навіс

en: Passenger information display
uk: Інформаційне табло

en: Route references
uk: Номер маршрута

[ctx: railway]
en: Station
uk: Станція

en: Building
uk: Будівля

[ctx: railway]
en: subway_entrance
uk: вхід в метро

en: Ticket Machine
uk: Автомат продажу квитків

en: Public Transport (Legacy)
uk: Громадський транспорт (застаріле)

en: Public transport route (Legacy)
uk: Маршрут громадського транспорту (застарілий)

en: halt point
uk: точка зупинки

en: forward halt point
uk: точка зупинки в одному напрямку

en: backward halt point
uk: точка зупинки зворотнього напрямку

en: Public transport route (Legacy) (Ferry)
uk: Маршрут громадського транспорту (застарілий) (Пором)

en: Public transport route (Legacy) (Aerialway)
uk: Маршрут громадського транспорту (застарілий) (Канатна дорога)

[ctx: railway]
en: station
uk: станція

en: UIC-Reference
uk: код UIC

en: Railway Halt
uk: Залізнична зупинка

[ctx: railway]
en: halt
uk: зупинка

en: Tram Stop
uk: Трамвайна зупинка

[ctx: railway]
en: tram_stop
uk: зупинка трамваю

en: Railway Platform
uk: Залізнична платформа

[ctx: railway]
en: platform
uk: платформа

en: Reference (track number)
uk: Номер платформи (колії)

en: Bus Station
uk: Автобусна станція

en: Bus Stop
uk: Автобусна зупинка

[ctx: highway]
en: bus_stop
uk: зупинка автобуса

en: Bus Platform
uk: Автобусна платформа

[ctx: highway]
en: platform
uk: платформа

en: Airport
uk: Аеропорт

en: Airport Ground
uk: Територія аеропорту

en: Runway
uk: Злітно-посадкова смуга

en: Length (meters)
uk: Довжина (метри)

en: Taxiway
uk: Руліжна доріжка

en: Holding Position
uk: Місце зупинки перед ВПС

[ctx: aeroway holding_position]
en: intermediate
uk: проміжна

[ctx: aeroway holding_position]
en: runway
uk: злітно-посадкова смуга

en: Helipad
uk: Вертолітний майданчик

en: Apron
uk: Перон

en: Plane Parking Position
uk: Стоянка для літаків

en: Hangar
uk: Ангар

[ctx: building]
en: hangar
uk: ангар

[ctx: building]
en: yes
uk: так

[ctx: airmark]
en: Beacon
uk: Радіомаяк

en: Navigation aid
uk: Навігаційна споруда

en: Approach lighting system
uk: Сигнальні вогні перед посадковою смугою

en: Precision approach path indicator
uk: Вказівник траєкторії точного заходу

en: Visual approach slope indicator
uk: Візуальний вказівник кута зниження

en: Windsock
uk: Вітровказівник (флюгер)

en: Terminal
uk: Термінал

[ctx: airport]
en: Gate
uk: Вихід на посадку

en: Facilities
uk: Послуги

en: Accommodation
uk: Житло

en: Hotel
uk: Готель

en: Stars
uk: Зірки

en: Rooms
uk: Кількість кімнат

en: Beds
uk: Кількість ліжок

en: Motel
uk: Мотель

en: Guest House/Bed & Breakfast
uk: Гістьовий будинок/Ліжко та Сніданок

en: agritourism
uk: агротуризм

en: bed_and_breakfast
uk: сніданок та ліжко

en: Apartment
uk: Квартира

en: Number of apartments
uk: Кількість квартир

en: Chalet
uk: Дача/Шале

en: Hostel
uk: Хостел/Туристичний табір

en: Alpine Hut
uk: Гірський притулок

en: members_only
uk: тільки для членів

en: Wilderness Hut
uk: Сторожка

en: Shower
uk: Душ

en: seasonal
uk: періодично

en: Closer description
uk: Детальний опис

en: Caravan Site/RV Park
uk: Стоянка для будинків на колесах

en: Number of places
uk: Кількість місць

en: Power supply
uk: Наявність електрики

en: Tents allowed
uk: Дозволяються намети

en: Campsite
uk: Табір

en: Caravans allowed
uk: Трейлер парк

en: Backcountry
uk: Наметовий табір

en: Group only access
uk: Тільки організовані групи

en: Camp pitch
uk: Місце під намет

en: Unit number
uk: Номер участка

en: Permanent camping only
uk: Стаціонарні намети (тільки)

en: Food+Drinks
uk: Харчування

en: Restaurant
uk: Ресторан

en: Microbrewery
uk: Міні-пивоварня

en: Outdoor seating
uk: Місця на вулиці

en: Takeaway
uk: Страви на винос

en: Delivery
uk: Доставка

en: Kitchen Opening Hours
uk: Години роботи кухні

en: Fast Food
uk: Швидке харчування

en: Food Court
uk: Відкритий майданчик (кафе)

en: Cafe
uk: Кафе

en: Ice cream
uk: Морозиво

en: Pub
uk: Шинок

en: Beer Garden
uk: Пивниця під відкритим небом

en: Bar
uk: Бар

en: Diet
uk: Дієта

en: Vegetarian
uk: Вегетаріанська

en: Vegan
uk: Веганська

en: Lacto-vegetarian
uk: Лакто-вегетаріанська

en: Ovo-vegetarian
uk: Ово-вегетаріанська

en: Pescetarian
uk: Пескетаріанска

en: Fruitarian
uk: Фрукторіанська

en: Raw
uk: Сироїдіння

en: Dairy free
uk: Без молочних продуктів

en: Gluten free
uk: Без глютену

en: Lactose free
uk: Без лактози

en: Halal
uk: Халяльна

en: Kosher
uk: Кошерна

en: Tourism
uk: Туризм

en: Attraction
uk: Визначне місце

en: Viewpoint
uk: Оглядовий майданчик

en: Information Office
uk: Інформаційне бюро

en: An office where you can get information about a town or region.
uk: Бюро, в якому ви можете отримати інформацію про місто чи регіон.

en: A board with a map.
uk: Дошка з мапою.

en: Detail Grade
uk: Тип мапи

en: topo
uk: топографічна

en: street
uk: вулиця

en: scheme
uk: план-схема

en: toposcope
uk: топоскоп

en: Shown Area
uk: Територія

en: site
uk: місцевість

en: city
uk: місто

en: region
uk: область

en: Routes shown for:
uk: Маршрути:

en: Hiking
uk: піші

en: Cycling
uk: Велоспорт

en: Mountainbiking
uk: для гірського велосипеду

en: Skiing
uk: Лижі

en: Riding
uk: кінні

en: ... other transportation modes possible
uk: …інші можливі способи пересування

en: Information Board
uk: Інформаційна дошка

en: A board with information.
uk: Дошка з інформацією.

en: Board Content
uk: Вміст покажчика

en: notice
uk: повідомлення

en: nature
uk: рослинність

en: wildlife
uk: дикі тварини

en: plants
uk: рослини

en: geology
uk: геологія

en: Guidepost
uk: Вказівний стовп

en: A Signpost/Guidepost to indicate the directions to different destinations.
uk: Покажчик із вказівниками різних напрямків.

en: Route marker
uk: Мітка маршруту

en: Information Terminal
uk: Інформаційний термінал

en: Information access via electronic methods.
uk: Електронний доступ до інформації.

en: Audio Guide
uk: Аудіогід

en: Information using headphones or a mobile phone.
uk: Інформація надсилається на мобільний телефон чи навушники.

en: Audioguide via mobile phone?
uk: Аудіогід за допомогою мобільного телефону?

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Use E.123 format, e.g. +49 11223 456 7890
uk: Використовуйте формат E.123, наприклад, +380 44 123 4567

en: Other Information Point
uk: Інша інформація

en: Leisure
uk: Дозвілля

en: Movie Theater/Cinema
uk: Кінотеатр

en: Drive-in theater
uk: Автокінотеатр

en: Number of screens
uk: Кількість екранів

en: Bandstand
uk: Естрада для оркестру

en: Dance
uk: Танці

en: Bleachers
uk: Трибуни

en: Backrest
uk: Спинка

en: Zoo
uk: Зоопарк

en: aviary
uk: вольєр

en: birds
uk: птахи

en: butterfly
uk: метелики

en: enclosure
uk: загорожа

en: falconry
uk: соколині

en: petting_zoo
uk: контактний зоопарк

en: reptile
uk: рептилії

en: safari_park
uk: сафарі-парк

en: wildlife_park
uk: парк дикої природи

en: Animal enclosure
uk: Вольєр для тварин

en: Dog Park
uk: Собачий майданчик

en: Amusement/Theme Park
uk: Парк розваг

en: Water Park
uk: Аквапарк

en: Water Slide
uk: Водні гірки

en: Public bath
uk: Громадська лазня

[ctx: bath:type]
en: hammam
uk: хамам

[ctx: bath:type]
en: hot_spring
uk: гаряче джерело

[ctx: bath:type]
en: lake
uk: озеро

[ctx: bath:type]
en: onsen
uk: онсен

[ctx: bath:type]
en: river
uk: ріка

[ctx: bath:type]
en: sento
uk: сенто

[ctx: bath:type]
en: thermal
uk: термальне джерело

en: Open air
uk: На відкритому повітрі

[ctx: restroom]
en: Female
uk: Жіноча

[ctx: restroom]
en: Male
uk: Чоловіча

[ctx: restroom]
en: Unisex
uk: Для жінок і чоловіків

en: Resort
uk: Курорт

en: Beach Resort
uk: Пляжний курорт

en: Swimming Pool
uk: Басейн

en: Used for the water area only.
uk: Застосовується бепосередньо до вани басейну (не до будівлі).

en: Dive centre
uk: Дайвінг центр

en: Fitness Station
uk: Майданчик для фітнесу

en: Sauna
uk: Сауна

en: Horse Riding Centre
uk: Центр верхової їзди

en: Club
uk: Клуб

[ctx: club]
en: amateur_radio
uk: аматорське радіо

[ctx: club]
en: art
uk: мистецтво

[ctx: club]
en: astronomy
uk: астрономія

[ctx: club]
en: automobile
uk: автомобільний

[ctx: club]
en: board_games
uk: настільні ігри

[ctx: club]
en: card_games
uk: карткові ігри

[ctx: club]
en: charity
uk: благодійність

[ctx: club]
en: cinema
uk: кіноклуб

[ctx: club]
en: computer
uk: комп’ютерний

[ctx: club]
en: cooking
uk: кулінарний

[ctx: club]
en: culture
uk: культурологічний

[ctx: club]
en: dog
uk: кінологічний

[ctx: club]
en: doityourself
uk: зроби сам

[ctx: club]
en: environment_protection
uk: природозахисний

[ctx: club]
en: ethnic
uk: етнографічний

[ctx: club]
en: fan
uk: фанклуб

[ctx: club]
en: filmmaking
uk: кінематографічний

[ctx: club]
en: fishing
uk: рибальський

[ctx: club]
en: freemasonry
uk: масонський

[ctx: club]
en: game
uk: ігровий

[ctx: club]
en: gardening
uk: садовий

[ctx: club]
en: history
uk: історичний

[ctx: club]
en: hunting
uk: мисливський

[ctx: club]
en: motorcycle
uk: мотоклуб

[ctx: club]
en: music
uk: музичний

[ctx: club]
en: nature
uk: природознавчий

[ctx: club]
en: nudism
uk: нудистський

[ctx: club]
en: photography
uk: фотоклуб

[ctx: club]
en: politics
uk: політичний

[ctx: club]
en: scout
uk: скаутський

[ctx: club]
en: smoke
uk: курильний

[ctx: club]
en: social
uk: соціальний

[ctx: club]
en: sport
uk: спортивний

[ctx: club]
en: student
uk: студентський

[ctx: club]
en: surf_life_saving
uk: пляжні рятівники

[ctx: club]
en: theatre
uk: театральний

[ctx: club]
en: tourism
uk: туристичний

[ctx: club]
en: veterans
uk: ветеранський

[ctx: club]
en: yachting
uk: яхт-клуб

[ctx: club]
en: youth_movement
uk: молодіжний

en: In case of sport:
uk: Спорт:

en: Hackerspace
uk: Хакерспейс

en: Events Venue
uk: Місце для проведення подій

en: Playground
uk: Ігровий майданчик

en: Playground device
uk: Обладнання ігрового майданчика

[ctx: playground]
en: activitypanel
uk: ігрова дошка

[ctx: playground]
en: aerialrotator
uk: підвісна карусель, крутилка

[ctx: playground]
en: balancebeam
uk: бревно

[ctx: playground]
en: basketrotator
uk: вертлявий кошик

[ctx: playground]
en: basketswing
uk: обертовий кошик

[ctx: playground]
en: climbingframe
uk: лазалка

[ctx: playground]
en: climbingwall
uk: стінка-лазалка

[ctx: playground]
en: cushion
uk: подушка-батут

[ctx: playground]
en: exercise
uk: тренажер

[ctx: playground]
en: hopscotch
uk: класики

[ctx: playground]
en: horizontal_bar
uk: перекладина

[ctx: playground]
en: map
uk: мапа

[ctx: playground]
en: playhouse
uk: будиночок

[ctx: playground]
en: roundabout
uk: карусель

[ctx: playground]
en: sandpit
uk: пісочниця

[ctx: playground]
en: seesaw
uk: гойдалка-ваги

[ctx: playground]
en: sledding
uk: спуск

[ctx: playground]
en: slide
uk: гірка

[ctx: playground]
en: splash_pad
uk: обливачка

[ctx: playground]
en: springy
uk: пружинна гойдайлка

[ctx: playground]
en: structure
uk: споруда

[ctx: playground]
en: swing
uk: гойдалка

[ctx: playground]
en: teenshelter
uk: альтанка

[ctx: playground]
en: trampoline
uk: батут

[ctx: playground]
en: water
uk: вода

[ctx: playground]
en: youth_bench
uk: лавка

[ctx: playground]
en: zipwire
uk: мотузяний спуск

en: Picnic Site
uk: Місце для пікніка

en: Fireplace
uk: Вогнище

en: Picnic Table
uk: Стіл для пікніка

en: Public Grill
uk: Мангал

[ctx: grill]
en: Fuel
uk: Паливо

en: charcoal
uk: вугілля

en: Firepit
uk: Місце для вогнища

en: Fishing
uk: Рибалка

en: Bird Hide
uk: Пункт спостереження за птахами

en: Amusement arcade
uk: Зал ігрових автоматів

en: Adult gaming centre
uk: Гральні автомати

en: Gambling
uk: Азартні ігри

en: lottery
uk: лотерея

en: pachinko
uk: пачинко

en: slot_machines
uk: гральні автомати

en: bingo
uk: бінго

en: betting
uk: ставки

en: poker
uk: покер

en: Casino
uk: Казино

en: Night Club
uk: Нічний клуб

en: Strip Club
uk: Стрип-клуб

en: Brothel
uk: Дім розпусти

en: Culture
uk: Культура

en: Museum
uk: Музей

en: Gallery
uk: Галерея

en: Theatre
uk: Театр

en: Library
uk: Бібліотека

en: Public bookcase
uk: Книжна шафа

en: glass_cabinet
uk: скляна

en: metal_cabinet
uk: металева

en: wooden_cabinet
uk: дерев''яна

en: movable_cabinet
uk: пересувна

en: phone_box
uk: телефона будка

en: reading_box
uk: читацький куточок

en: sculpture
uk: скульптура

en: shelf
uk: полиця

en: shelter
uk: альтанка

en: Arts Centre
uk: Центр мистецтв

en: Artwork
uk: Витвори мистецтв

en: architecture
uk: архітектура

en: mural
uk: фреска

en: painting
uk: малюнок

en: statue
uk: статуя

en: bust
uk: бюст

en: installation
uk: інсталяція

en: graffiti
uk: графіті

en: Subject
uk: Об’єкт

en: Artist Name
uk: Автор

en: aluminium
uk: алюміній

en: brass
uk: мідь

en: bronze
uk: бронза

en: ceramic
uk: кераміка

en: iron
uk: залізо

en: marble
uk: мармур

en: Studio
uk: Студія

en: audio
uk: звук

en: radio
uk: радіо

en: video
uk: відео

en: Place of Worship
uk: Культове місце

en: Church
uk: Храм

en: Building type
uk: Тип будівлі

en: basilica
uk: базиліка

en: cathedral
uk: собор

en: chapel
uk: каплиця

en: church
uk: церква

en: temple
uk: храм

en: Mosque
uk: Мечеть

en: mosque
uk: мечеть

en: Synagogue
uk: Синагога

en: synagogue
uk: синагога

en: Buddhist Temple
uk: Буддистський храм

en: Hindu Temple
uk: Індуїстський храм

en: Shinto Shrine
uk: Синтоїстське святилище

en: Other Place of Worship
uk: Інші культові місця

en: Monastery
uk: Монастир

en: Community gender
uk: Стать громади

[ctx: gender]
en: female
uk: жіночий

[ctx: gender]
en: male
uk: чоловічий

[ctx: gender]
en: mixed
uk: мішаний

en: Public Building
uk: Громадські будівлі

en: Town Hall
uk: Мерія

en: Community Centre
uk: Суспільний центр

en: club_home
uk: будівля клубу

en: community_hall
uk: суспільний центр

en: cultural_centre
uk: культурний центр

en: environment_centre
uk: екозахист

en: events_venue
uk: події та заходи

en: family_centre
uk: сімейний центр

en: language_centre
uk: лінгвістичний центр

en: meeting_room
uk: лекторій

en: parish_hall
uk: зала для зборів парафіян

en: village_hall
uk: сільський клуб

en: youth_centre
uk: дитячий/юнацький центр

en: For
uk: Призначений для

en: child
uk: дитячий

en: juvenile
uk: юнацький

en: student
uk: студентів

en: girl
uk: дивчат

en: boy
uk: хлопців

en: man
uk: чоловіків

en: woman
uk: жінок

en: senior
uk: літніх осіб

en: family
uk: сімей

en: homosexual
uk: гомосексуалістів

en: multigeneration
uk: будь-якого віку

en: athlete
uk: спортсменів

en: immigrant
uk: іммігрантів

en: lgbtq
uk: LGBTQA+

en: Courthouse
uk: Суд

en: Prison
uk: В’язниця

en: Police
uk: Поліція/міліція

en: Ranger Station
uk: Лісництво

en: Fire Station
uk: Пожежна станція

en: Post Office
uk: Пошта

en: Education
uk: Освіта

en: Kindergarten
uk: Дитячий садок

en: ISCED level
uk: Рівень ISCED

en: School
uk: Школа

en: University
uk: Університет

en: College
uk: Коледж

en: Driving School
uk: Автошкола

en: License Classes
uk: Класи з теоретичної підготовки

en: Language school
uk: Мовна школа

en: Animal
uk: Тварини

en: Animal boarding
uk: Готель для тварин

en: bird
uk: птахи

en: cat
uk: коти

en: dog
uk: собаки

en: duck
uk: качки

en: horse
uk: коні

en: mammal
uk: ссавці

en: Animal breeding
uk: Розведення тварин

en: Animals bred
uk: Порода тварин

[ctx: animal_breeding]
en: alpaca
uk: альпака

[ctx: animal_breeding]
en: bird
uk: птахи

[ctx: animal_breeding]
en: cat
uk: коти

[ctx: animal_breeding]
en: chicken
uk: курчата

[ctx: animal_breeding]
en: cow
uk: корови

[ctx: animal_breeding]
en: dog
uk: собаки

[ctx: animal_breeding]
en: donkey
uk: віслюки

[ctx: animal_breeding]
en: fish
uk: риби

[ctx: animal_breeding]
en: goat
uk: кози

[ctx: animal_breeding]
en: sheep
uk: вівці

[ctx: animal_breeding]
en: horse
uk: коні

[ctx: animal_breeding]
en: pig
uk: свині

[ctx: animal_breeding]
en: poultry
uk: свійська птиця

[ctx: animal_breeding]
en: rabbit
uk: кролі

en: Veterinary
uk: Ветеринар

en: Animal shelter
uk: Притулок для тварин

en: Animal watering place
uk: Водопій для тварин

en: Health
uk: Медицина

en: Hospital
uk: Лікарня

en: Clinic
uk: Клініка

en: Doctor''s Office
uk: Кабінет лікаря

en: Dentist
uk: Стоматологія

en: Pharmacy
uk: Аптека

en: Dispensing
uk: За рецептом

en: Laboratory
uk: Лабораторія

en: Speciality
uk: Специалізація

[ctx: healthcare]
en: biology
uk: біологія

[ctx: healthcare]
en: blood_check
uk: аналіз крові

[ctx: healthcare]
en: clinical_pathology
uk: клінічні патології

en: Baby Hatch/Safe Haven
uk: Місце для покинутих немовлят

en: Emergency Access Point
uk: Пункт швидкої допомоги

[ctx: highway]
en: emergency_access_point
uk: місце отримання невідкладної допомоги

en: Point Number
uk: Номер пункту

en: Point Name
uk: Назва пункту

en: Emergency Phone Number
uk: Телефон швидкої допомоги

en: (Use number as shown on plate.)
uk: (Номер, так як він записаний на плашці)

en: Emergency
uk: Невідкладна допомога

en: Ambulance Station
uk: Станція швидкої допомоги

en: Emergency ward entrance
uk: Вхід до Швидкої допомоги

en: walk-in
uk: для пацієнтів

en: rescue_service
uk: службовий

en: Automated Defibrillator
uk: Автоматизований дефібрилятор

en: Location description
uk: Опис місця знаходження

en: Located inside a building?
uk: Розташований у будівлі?

en: Fire Extinguisher
uk: Вогнегасник

en: Fire Hose
uk: Пожежний рукав

en: Fire Hydrant
uk: Пожежний гідрант

en: Shape
uk: Форма

en: A pillar type hydrant.
uk: Гідрант у вигляді колонки.

en: A fire hydrant simple outlet located underground.
uk: Муфта для під’єднання до гідранту знаходиться під землею

en: A wall-mounted fire hydrant.
uk: Гідрант закріплено на стіні

en: A simple capped pipe, without the usual hydrant shape.
uk: Проста труба з кришкою, не виглядає як звичайний гідрант.

en: Pressure (bar) or suction
uk: Тиск (бар) або всмоктування

en: #
uk: число

en: Pressure in bar.
uk: Тиск в барах

en: Pressure but value unknown.
uk: Тиск є, але значення не відоме

en: suction
uk: всмоктування

en: Water is not pressurized, a pump is needed.
uk: Тику немає, потрібна помпа

en: Water source
uk: Джерело живлення

en: Hydrant is fed by the local distribution network.
uk: Гідрант живиться від місцевої розподільчої мережі.

en: A water well.
uk: Колодязь з виходом підземних вод

en: swimming_pool
uk: басейн

en: Hydrant Position
uk: Розташування

[ctx: hydrant position]
en: lane
uk: провулок

en: on the side of a road lane
uk: на обочині дороги

[ctx: hydrant position]
en: parking_lot
uk: на стоянці

en: in a parking lot
uk: на стоянці

[ctx: hydrant position]
en: sidewalk
uk: на тротуарі

en: on a sidewalk
uk: на тротуарі

[ctx: hydrant position]
en: green
uk: на газоні

en: in a grassy area
uk: на газоні

en: Pillar type
uk: Тип колонки

en: A style of pillar hydrant where the water shutoff valve is below ground.
uk: Тип гідранта, де клапан відключення води знаходиться під землею.

en: A style of pillar hydrant where the barrel is pressurized at all times, with individual valves for each outlet.
uk: Тип гідранта, який завжди під тиском, з індивідуальними клапанами для кожної муфти.

en: Number of couplings
uk: Кількість муфт

en: Coupling standard
uk: Тип муфт

en: Each coupling diameter (separated by ;)
uk: Перелік діаметрів розділених ";"

en: Color of the top section (bonnet) (HTML name or hexadecimal code)
uk: Колір верхньої частини (назва HTML або шістнадцятковий код)

en: Color of the caps (HTML name or hexadecimal code)
uk: Колір кришки (назва HTML або шістнадцятковий код)

en: Water Tank
uk: Резервуар з водою

en: Volume (liters)
uk: Ємність (літри)

en: Suction point
uk: Водозабір

en: Assembly Point
uk: Місце збору

en: Emergency Phone
uk: Телефон для екстрених викликів

en: Siren
uk: Сирена

en: pneumatic
uk: пнематична

en: electronic
uk: електронна

en: mechanical
uk: механічна

en: Purpose
uk: Призначення

en: tornado
uk: торнадо

en: fire
uk: пожежа

en: air_raid
uk: повітряна тривого

en: civil_defense
uk: громадянська оборона

en: Range (meters)
uk: Відстань чутності (метри)

en: Social Facility
uk: Соціальні послуги

en: Nursing Home
uk: Будинок престарілих

en: Nursing Home (Legacy)
uk: Будинок для людей похилого віку (застаріле)

en: Group Home
uk: Будинок групового мешкання

en: Assisted Living
uk: Будинок для осіб з обмеженими можливостями

en: Outreach
uk: Громадський соціальний центр

[ctx: social_facility]
en: Shelter
uk: Притулок

en: Food Bank
uk: Харчування

en: Toilets/Restrooms
uk: Туалет/Вбиральня

en: flush
uk: зі зливом

en: pitlatrine
uk: з вигрібною ямою

en: bucket
uk: відро

en: Usage Position
uk: Спосіб використання

en: seated
uk: унітаз

en: seated;urinal
uk: унітаз; пісуар

en: squat
uk: навприсядки

en: urinal
uk: пісуар

en: Changing table
uk: Сповивальний стіл

en: Count
uk: Кількість

[ctx: Changing table]
en: Location
uk: Розташування

en: dedicated_room
uk: окреме приміщення

en: female_toilet
uk: жіноча вбиральня

en: male_toilet
uk: чоловіча вбиральня

en: room
uk: в окремій кімнаті

en: sales_area
uk: в торговому залі

en: unisex_toilet
uk: загальна вбиральня

en: wheelchair_toilet
uk: вбиральня для візочників

en: Post Box
uk: Поштова скринька

en: Collection times
uk: Час виїмки

[ctx: post_box]
en: pillar
uk: тумба

[ctx: post_box]
en: lamp
uk: на ліхтарному стовпі

[ctx: post_box]
en: wall
uk: настінна

[ctx: post_box]
en: meter
uk: франко-пошта

en: Drive through
uk: Обслуговування автомобілістів

en: Private Mailbox
uk: Приватна поштова скринька

en: House number
uk: Номер будинку

en: Street name
uk: Вулиця

en: City name
uk: Назва міста

en: Post code
uk: Поштовий індекс

en: Country code
uk: Код країни

en: Optional tag only for address without post:street
uk: Додатковий теґ тільки для адрес без post:street

en: Place name
uk: Назва місцевості

en: Optional tags for specific countries
uk: Додатковий теґ використовується в деяких країнах

en: Unit/Suite
uk: Блок/комплекс

en: House name
uk: Назва будинку

en: Hamlet
uk: Хутір

en: Suburb
uk: Передмістя

en: Subdistrict
uk: Ділянка (підрайон)

en: District
uk: Район

en: Province
uk: Провінція

[ctx: addr:]
en: State
uk: Штат

en: Telephone
uk: Телефон

en: booth
uk: кабіна

en: Coins
uk: Монети

[ctx: payment]
en: Notes
uk: Банкноти

en: Telephone cards
uk: Телефонні картки

en: Internet Cafe
uk: Інтернет-кафе

en: Internet Access
uk: Доступ в Інтернет

en: Clock
uk: Годинник

[ctx: clock]
en: Display
uk: Циферблат

en: analog
uk: стрілочний

en: digital
uk: цифровий

en: sundial
uk: сонячний

en: unorthodox
uk: незвичайний

[ctx: clock]
en: Faces
uk: Циферблати

en: Visibility/readability
uk: Видно з відстані

en: house (up to 5m)
uk: будівля (до 5 м)

en: street (up to 20m)
uk: вулиця (до 20 м)

en: area (more than 20m)
uk: площа (більше 20м)

en: Shows current date
uk: Показує поточну дату

en: Shows temperature
uk: Показує температуру

en: Shows barometric pressure
uk: Показує атмосферний тиск

en: Shows humidity
uk: Показує вологість

en: Photo booth
uk: Фотокабінка

en: Recycling Container
uk: Контейнер вторсировини

en: Throw in times
uk: Вивіз сміття

en: Paper
uk: Папір

en: Paper packaging
uk: Паперова упаковка

en: Cardboard
uk: Картон

en: Newspaper
uk: Редакція газети/журналу

en: Magazines
uk: Журнали

en: Books
uk: Книги

en: Plastic
uk: Пластик

en: Plastic Bottles
uk: Пластикова тара

en: Plastic Packaging
uk: Пластикова упаковка

en: Beverage cartons
uk: Паперові упаковки від напоїв

en: Glass
uk: Скло

en: Glass Bottles
uk: Склотара

en: Cans
uk: Бляшанки

en: Shoes
uk: Взуття

en: Scrap Metal
uk: Металобрухт

en: Wood
uk: Дерева

en: Green Waste
uk: Рослинні відходи

en: Waste
uk: Відходи

en: Batteries
uk: Батарейки/Акумулятори

en: Small Appliances
uk: Дрібне приладдя

en: Electrical Appliances
uk: Електроприлади

en: Recycling Centre
uk: Центр переробки відходів

en: trash
uk: сміття

en: dog_excrement
uk: собачі екскременти

en: Waste Disposal/Dumpster
uk: Утилізація відходів/Контейнер для сміття

en: Sanitary Dump Station
uk: Станція асенізації

en: Suction pumpout
uk: Висмоктування

en: Gravity drain for hose
uk: Шланг для зливу самопливом

en: Casette or Elsan Disposal
uk: Касета або контейнер Elsan

en: Operation times
uk: Час роботи

en: Amount of Seats
uk: Кількість місць

en: Type of shelter
uk: Тип укриття

[ctx: shelter]
en: basic_hut
uk: сторожка

[ctx: shelter]
en: gazebo
uk: альтанка

[ctx: shelter]
en: lean_to
uk: навіс

[ctx: shelter]
en: picnic_shelter
uk: для пікніку

[ctx: shelter]
en: public_transport
uk: громадський транспорт

[ctx: shelter]
en: weather_shelter
uk: від негоди

[ctx: shelter]
en: wildlife_hide
uk: захист від диких тварин

en: Hunting Stand
uk: Мисливська вежа

[ctx: hunting stand]
en: Hide
uk: Приховати

en: Lockable
uk: Замикається на замок

en: Water Point
uk: Заправка водою

en: Valves
uk: Вентиль

en: Dunlop (Woods)
uk: Вело-ніпель Dunlop (Woods)

en: Schrader
uk: Автомобільний золотник

en: Advertising Column
uk: Рекламна тумба

en: Billboard
uk: Рекламний щит

en: Poster box
uk: Рекламна шафа

en: Sports
uk: Спорт

en: Sport Facilities
uk: Спортивні споруди

en: Stadium
uk: Стадіон

en: Stadium Building
uk: Споруда стадіону

en: Sports Centre
uk: Спортивний центр

en: Fitness Centre
uk: Фітнес-центр

en: Pitch
uk: Спортивний майданчик

en: Racetrack
uk: Бігова доріжка

en: Golf
uk: Гольф

en: Golf Course
uk: Поле для гольфу

[ctx: golf]
en: Tee
uk: Ті

[ctx: golf]
en: Hole
uk: Лунка

en: Par
uk: Пар

en: Handicap rating
uk: Гадікап

[ctx: golf]
en: Pin
uk: Прапор

[ctx: golf]
en: Bunker
uk: Пастка

[ctx: golf]
en: Natural
uk: Природній

[ctx: golf]
en: Frontal Water hazard
uk: Фронтальна водна перешкода

[ctx: golf]
en: Lateral water hazard
uk: Бічна водна перешкода

[ctx: golf]
en: Green
uk: Грін

[ctx: golf]
en: Fairway
uk: Фервей

[ctx: golf]
en: Rough
uk: Раф

[ctx: golf]
en: Driving range
uk: Тренувальна зона

en: Miniature Golf
uk: Міні-гольф

en: Multi
uk: Універсальний

[ctx: running]
en: pitch
uk: спортивний майданчик

[ctx: running]
en: sports_centre
uk: спортивний центр

[ctx: running]
en: fitness_centre
uk: фітнес-центр

[ctx: running]
en: stadium
uk: стадіон

[ctx: running]
en: track
uk: бігова доріжка

en: Nine-pin Bowling
uk: Кегельбан (9 кеглів)

en: Ten-pin Bowling
uk: Боулінг (10 кеглів)

en: Archery
uk: Стрільба з лука

en: Track and Field Athletics
uk: Легка атлетика

en: Running
uk: біг

en: Climbing site
uk: Майданчик для скелелазіння

en: Number of routes
uk: Кількість маршрутів

en: Usual elevation at the bottom of the routes
uk: Висота основи над рівнем моря

en: Usual route length (m)
uk: Звичайна довжина маршрута (м)

en: Minimal climbing length (m)
uk: Мінімальна довжина (м)

en: Maximum climbing length (m)
uk: Максимальна довжина (м)

en: UIAA: Simplest route
uk: UIAA: Найпростіший маршрут

en: UIAA: Most difficult route
uk: UIAA: Найбільш складний маршрут

en: UIAA: Main difficulty
uk: UIAA: Основна складність

en: French: Simplest route
uk: French: Найпростіший маршрут

en: French: Most difficult route
uk: French: Найбільш складний маршрут

en: French: Main difficulty
uk: French: Основна складність

en: Saxon: Simplest route
uk: Saxon: Найпростіший маршрут

en: Saxon: Most difficult route
uk: Saxon: Найбільш складний маршрут

en: Saxon: Main difficulty
uk: Saxon: Основна складність

en: Climbing route
uk: Маршрут для скелелазіння

en: Bolts
uk: Зачіпки

en: Pitches
uk: Виступи

en: Route length (m)
uk: Довжина маршруту (м)

en: UIAA grading
uk: Шкала UIAA

en: French grading
uk: Шкала French

en: Saxon grading
uk: Шкала Saxon

en: Canoeing/Kayaking
uk: Каное/Каякинг

en: Rowing
uk: Веслування

[ctx: racing]
en: pitch
uk: спортивний майданчик

[ctx: racing]
en: sports_centre
uk: спортивний центр

[ctx: racing]
en: stadium
uk: стадіон

[ctx: racing]
en: track
uk: трек

en: Dog Racing
uk: Собачі перегони

en: Equestrian Sport
uk: Кінний спорт

[ctx: riding]
en: Horse Riding Arena
uk: Манеж

[ctx: riding]
en: Horse Riding Centre
uk: Центр верхової їзди

[ctx: riding]
en: Sports Centre
uk: Спортивний центр

[ctx: riding]
en: Stadium
uk: Стадіон

[ctx: riding]
en: Racetrack
uk: Бігова доріжка

en: Horse Racing
uk: Кінні перегони

en: Gymnastics
uk: Гімнастика

en: fitness_centre
uk: фітнес-центр

en: Ice Skating
uk: Катання на ковзанах

en: ice_rink
uk: каток

en: Roller Skating
uk: Катання на роликах

en: Skateboard
uk: Скейтборд

en: Swimming
uk: Плавання

en: water_park
uk: аквапарк

en: Scuba Diving
uk: Підводне плавання з аквалангом

en: Piste type
uk: Тип лижні

en: connection
uk: з’єднання

en: downhill
uk: гірські лижі

en: hike
uk: піший туризм

en: ice_skate
uk: ковзани

en: nordic
uk: бігові лижі

en: playground
uk: ігровий майданчик

en: skitour
uk: лижна подорож

en: sled
uk: санки

en: sleigh
uk: сани

en: snow_park
uk: сніговий парк

en: Difficulty
uk: Складність

[ctx: piste:difficulty]
en: novice
uk: для початківеців

[ctx: piste:difficulty]
en: easy
uk: легко

[ctx: piste:difficulty]
en: intermediate
uk: посередньо

[ctx: piste:difficulty]
en: advanced
uk: для досвідчених

[ctx: piste:difficulty]
en: expert
uk: для фахівців

[ctx: piste:difficulty]
en: freeride
uk: фрірайд

en: Grooming
uk: Лижня

[ctx: piste:grooming]
en: classic
uk: класична

[ctx: piste:grooming]
en: mogul
uk: могул

[ctx: piste:grooming]
en: skating
uk: коньковий крок

[ctx: piste:grooming]
en: classic+skating
uk: для класичного і конькового

[ctx: piste:grooming]
en: scooter
uk: стрімкий спуск

[ctx: piste:grooming]
en: backcountry
uk: в глушині

en: Shooting
uk: Стрільба

en: Chess
uk: Шахи

en: picnic_table
uk: стіл для пікніка

en: Sport (Ball)
uk: Спорт (з м’ячем)

en: Soccer
uk: Футбол

en: Australian Football
uk: Австралійський футбол

en: American Football
uk: Американський футбол

en: Canadian Football
uk: Канадський футбол

en: Gaelic Games
uk: Гаельські Ігри

en: Hurling
uk: Херлінг

en: Football
uk: Футбол

en: Camogie
uk: Камоджі

en: Rounders
uk: Раундерз

en: Handball
uk: Гандбол

en: Rugby League
uk: Ліга регбі

en: Rugby Union
uk: Союз регбі

en: Baseball
uk: Бейсбол

en: Basketball
uk: Баскетбол

en: Hoops
uk: Кільця

en: Volleyball
uk: Волейбол

en: Beach Volleyball
uk: Пляжний волейбол

en: Billiards
uk: Більярд

en: golf_course
uk: поле для гольфу

en: Boule
uk: Боче

en: Lawn Bowling
uk: Боулз

en: Cricket
uk: Крикет

en: Croquet
uk: Крокет

en: Field Hockey
uk: Хокей на траві

en: Ice Hockey
uk: Хокей з шайбою

en: Curling
uk: Керлінг

en: Pelota
uk: Пелота

en: Racquetball
uk: Рокетбол

en: Table Tennis/Ping-Pong
uk: Настільний теніс/Пінг-Понг

en: Tennis
uk: Теніс

en: Motorsport
uk: Мотоспорт

en: Kart Racing
uk: Картинг

en: Motocross
uk: Мотокрос

en: Model Aerodrome
uk: Аеродром для авіамоделей

[ctx: aerialway]
en: pitch
uk: спортивний майданчик

[ctx: aerialway]
en: sports_centre
uk: спортивний центр

[ctx: aerialway]
en: track
uk: трек

en: RC Car
uk: Дистанційно керовані автомобілі

en: Man Made
uk: Штучні об’єкти

[ctx: building]
en: allotment_house
uk: дачний будиночок

[ctx: building]
en: bakehouse
uk: пекарня

[ctx: building]
en: barn
uk: амбар

[ctx: building]
en: basilica
uk: базиліка

[ctx: building]
en: boathouse
uk: елінг

[ctx: building]
en: bunker
uk: бункер

[ctx: building]
en: cabin
uk: халупа

[ctx: building]
en: carport
uk: навіс

[ctx: building]
en: cathedral
uk: собор

[ctx: building]
en: chapel
uk: каплиця

[ctx: building]
en: church
uk: церква

[ctx: building]
en: college
uk: коледж

[ctx: building]
en: commercial
uk: комерційного призначення

[ctx: building]
en: construction
uk: будується

[ctx: building]
en: cowshed
uk: корівник

[ctx: building]
en: digester
uk: біореактор

[ctx: building]
en: farm_auxiliary
uk: госп. споруда (ферма)

[ctx: building]
en: fire_station
uk: пожежна частина

[ctx: building]
en: garage
uk: гараж

[ctx: building]
en: garages
uk: гаражі

[ctx: building]
en: gasometer
uk: газгольдер

[ctx: building]
en: gatehouse
uk: брама

[ctx: building]
en: grandstand
uk: трибуни

[ctx: building]
en: greenhouse
uk: теплиця

[ctx: building]
en: hospital
uk: лікарня

[ctx: building]
en: kindergarten
uk: дитячий садок

[ctx: building]
en: kiosk
uk: кіоск

[ctx: building]
en: manufacture
uk: виробництво

[ctx: building]
en: monastery
uk: монастир

[ctx: building]
en: mosque
uk: мечеть

[ctx: building]
en: office
uk: офіс

[ctx: building]
en: pavilion
uk: павільйон

[ctx: building]
en: parking
uk: стоянка

[ctx: building]
en: public
uk: суспільне

[ctx: building]
en: retail
uk: роздрібна торгівля

[ctx: building]
en: riding_hall
uk: манеж

[ctx: building]
en: roof
uk: дах

[ctx: building]
en: ruins
uk: руїни

[ctx: building]
en: school
uk: школа

[ctx: building]
en: service
uk: службова споруда

[ctx: building]
en: shed
uk: сарай

[ctx: building]
en: silo
uk: сілос

[ctx: building]
en: sports_centre
uk: спортивний центр

[ctx: building]
en: sports_hall
uk: спорт центр

[ctx: building]
en: stable
uk: стайня

[ctx: building]
en: stadium
uk: стадіон

[ctx: building]
en: storage_tank
uk: резервуар

[ctx: building]
en: sty
uk: свинарник

[ctx: building]
en: supermarket
uk: супермаркет

[ctx: building]
en: synagogue
uk: синагога

[ctx: building]
en: temple
uk: храм

[ctx: building]
en: tent
uk: намет

[ctx: building]
en: toilets
uk: туалет

[ctx: building]
en: train_station
uk: залізнична станція

[ctx: building]
en: transformer_tower
uk: трансформаторна башта

[ctx: building]
en: transportation
uk: траспорт

[ctx: building]
en: university
uk: університет

[ctx: building]
en: warehouse
uk: склад

[ctx: building]
en: Levels above ground
uk: Поверхи над поверхнею

[ctx: building]
en: Levels below ground
uk: Поверхи під поверхнею

en: Residential Building
uk: Житлова будівля

[ctx: building]
en: residential
uk: житловий будинок

[ctx: building]
en: apartments
uk: багатоквартирний будинок

[ctx: building]
en: ger
uk: юрта

[ctx: building]
en: house
uk: житло

[ctx: building]
en: hotel
uk: готель

[ctx: building]
en: hut
uk: халупа

[ctx: building]
en: bungalow
uk: бунгало

[ctx: building]
en: dormitory
uk: гуртожиток

[ctx: building]
en: terrace
uk: таунхауз

[ctx: building]
en: detached
uk: окремо розташована будівля

[ctx: building]
en: farm
uk: ферма

[ctx: building]
en: stilt_house
uk: будинок на палях

en: Building part
uk: Частина будівлі

[ctx: building]
en: Skipped Levels
uk: Починається після поверху

en: Skipped height (meters)
uk: Починається з висоти (метри)

en: Building construction
uk: Будівництво

[ctx: building]
en: wayside_shrine
uk: придорожня рака

en: Entrance
uk: Вхід/В’їзд

[ctx: entrance]
en: yes
uk: так

[ctx: entrance]
en: main
uk: головний

[ctx: entrance]
en: service
uk: службовий

[ctx: entrance]
en: shop
uk: магазин

[ctx: entrance]
en: exit
uk: вихід

[ctx: entrance]
en: emergency
uk: аварійний

[ctx: entrance]
en: staircase
uk: в підʼїзд/на сходи

[ctx: entrance]
en: home
uk: помешкання

[ctx: entrance]
en: garage
uk: гараж

en: Door
uk: Двері

en: folding
uk: складні

en: hinged
uk: на петлях

en: loadingdock
uk: грузовий портал

en: overhead
uk: піднімаються вгору

en: sliding
uk: зсувні

en: trapdoor
uk: в підлозі

en: Entrance number
uk: Номер входу

en: Flat numbers
uk: Номери квартир

en: Non-public police facility
uk: Поліція - об’єкти інфраструктури

[ctx: police]
en: barracks
uk: казарми

[ctx: police]
en: car_pound
uk: штраф-майданчик

[ctx: police]
en: checkpoint
uk: пропускний пункт

[ctx: police]
en: detention
uk: ізолятор тимчасового утримання

[ctx: police]
en: naval_base
uk: водна база

[ctx: police]
en: offices
uk: адміністративна будівля

[ctx: police]
en: range
uk: стрільбище

[ctx: police]
en: storage
uk: склад

[ctx: police]
en: training_area
uk: тренувальний майданчик

[ctx: police]
en: yes
uk: так

en: Flagpole
uk: Флагшток

[ctx: flag]
en: advertising
uk: рекламний

[ctx: flag]
en: athletic
uk: спортивної команди

[ctx: flag]
en: governmental
uk: державний

[ctx: flag]
en: military
uk: військовий

[ctx: flag]
en: municipal
uk: муніципальний

[ctx: flag]
en: national
uk: національний

[ctx: flag]
en: organisation
uk: організації

[ctx: flag]
en: regional
uk: регіональний

[ctx: flag]
en: religious
uk: релігійний

[ctx: flag]
en: signal
uk: сигнальний

en: Cross
uk: Хрест

en: Works
uk: Заводи

en: Product
uk: Продукт

en: bakery_products
uk: хлібобулочні вироби

en: beer
uk: пиво

en: bricks
uk: цегла

en: dairy
uk: молочні продукути

en: electronics
uk: електроніка

en: food
uk: продукти харчування

en: furniture
uk: меблі

en: machinery
uk: станки

en: meat
uk: м’ясні вироби

en: packaging
uk: пакування

en: rice
uk: рис

en: sugar
uk: цукор

en: Chimney
uk: Димохід

en: Kiln
uk: Піч для випалу

en: lime
uk: вапно

en: Windmill
uk: Вітряк

en: Windpump
uk: Вітряк (помпа)

en: Pump
uk: Насос

[ctx: pump]
en: outdoor
uk: по за приміщенням

[ctx: pump]
en: indoor
uk: в приміщенні

[ctx: pump]
en: surface
uk: наземна

[ctx: pump]
en: underground
uk: підземний

[ctx: pump]
en: underwater
uk: підводний

en: Petroleum Well
uk: Нафтовидобувна помпа

en: Gasometer
uk: Газгольдер

en: Silo
uk: Сілос

en: Storage Tank
uk: Резервуар

[ctx: content]
en: fuel
uk: паливо

[ctx: content]
en: manure
uk: гній

[ctx: content]
en: oil
uk: мастило

[ctx: content]
en: sewage
uk: каналізація

[ctx: content]
en: silage
uk: силос

[ctx: content]
en: slurry
uk: пульпа

[ctx: content]
en: water
uk: вода

[ctx: content]
en: wine
uk: вино

en: Bunker Silo
uk: Силосна яма

en: Crane
uk: Кран

en: floor-mounted_crane
uk: стаціонарний

en: gantry_crane
uk: козловий кран

en: portal_crane
uk: портальний кран

en: travel_lift
uk: пересувний козловий кран

en: Goods conveyor
uk: Стрічка транспортер

en: Resource
uk: Видобувається

en: Pumping station
uk: Насосна станція

en: Mineshaft
uk: Вертикальний тунель

en: Function
uk: Призначення

en: winding
uk: для тросів

en: air
uk: вентиляційний

en: Depth (meters)
uk: Глибина (метри)

en: Visible Headframe
uk: Видима кліть на горі

en: Disused
uk: Не використовується

en: Heap
uk: Купа

en: Adit
uk: Штольня

en: Avalanche Protection
uk: Захист від лавин

en: Avalance protection
uk: Захист від лавин

en: snow_bridge
uk: гребінці

en: dam
uk: дамба

en: berm
uk: берма

en: mound
uk: пагорб

en: gas_ignition
uk: газовий факел

en: Utility Pole
uk: Стовп

en: Similar preset:
uk: Схожі заготовки:

en: Street Lamp
uk: Вуличний ліхтар

[ctx: highway]
en: street_lamp
uk: ліхтар

[ctx: lamp_type]
en: electric
uk: електрична

[ctx: lamp_type]
en: floodlight
uk: прожектор

[ctx: lamp_type]
en: sodium
uk: натрієва

[ctx: lamp_type]
en: solar_lamp
uk: сонячні панелі

en: Mounted on
uk: змонтована на

[ctx: lamp_mount]
en: bent_mast
uk: на пілоні

[ctx: lamp_mount]
en: straight_mast
uk: прямий стовп

[ctx: lamp_mount]
en: suspended
uk: на розтяжці

[ctx: lamp_mount]
en: wall
uk: на стіні

en: Street cabinet
uk: Розподільча шафа

en: cable_tv
uk: кабельне тб

en: postal_service
uk: поштова служба

en: traffic_control
uk: керування дорожнім рухом

en: traffic_monitoring
uk: моніторинг дорожнього руху

en: transport_management
uk: керування транспортом

en: water_management
uk: керування водопостачанням

en: Monitoring Station
uk: Станція спостереження

en: Monitoring:
uk: Спостерігається:

en: Water level
uk: Рівень води

en: Tide Level
uk: Висота хвиль

en: Groundwater
uk: Ґрунтові води

en: Traffic
uk: Трафік

en: Air Quality
uk: Чистота повітря

en: Noise
uk: Шум

en: GPS Signals
uk: Сигнал GPS

en: GLONASS Signals
uk: Сигнал GLONASS

en: Galileo Signals
uk: Сигнал Galileo

en: Weather
uk: Погода

en: Radiation
uk: Радіаційний фон

en: Seismic Activity
uk: Сейсмічна активність

en: Recording:
uk: Запис:

en: Manually
uk: Вручну

en: Remote
uk: Віддалено

en: Display:
uk: Інтерфейс:

en: Analog
uk: Аналоговий

en: Digital
uk: Цифровий

en: Telescope
uk: Телескоп

[ctx: telescope]
en: optical
uk: оптичний

[ctx: telescope]
en: radio
uk: радіо

[ctx: telescope]
en: gamma
uk: гамма

en: Type of construction
uk: Тип конструкції

en: dish
uk: тарілка

en: dome
uk: купольна

en: Telescope Diameter (meters)
uk: Діаметр телескопа (в метрах)

en: Survey Point
uk: Геодезичний пункт

en: andesite
uk: андезит

en: Zone
uk: Місце

en: parking
uk: стоянка

en: traffic
uk: дорога

en: shop
uk: магазин

en: bank
uk: банк

en: Camera
uk: Камера

[ctx: camera:type]
en: fixed
uk: нерухома

[ctx: camera:type]
en: panning
uk: панорамна

[ctx: camera:type]
en: dome
uk: купольна

[ctx: camera:mount]
en: wall
uk: настінна

[ctx: camera:mount]
en: pole
uk: на стовпі

[ctx: camera:mount]
en: ceiling
uk: на стелі

en: Direction in degrees
uk: Напрямок в градусах

en: Inclination in degrees
uk: Нахил в градусах

en: Towers
uk: Башти

en: Lighthouse
uk: Маяк

[ctx: man_made]
en: Beacon
uk: Навігаційний знак

en: Water Tower
uk: Водонапірна вежа

en: Antenna
uk: Антенна

en: Mast
uk: Щогла

[ctx: mast/tower]
en: communication
uk: зв’язку

[ctx: mast/tower]
en: lighting
uk: освітлення

[ctx: mast/tower]
en: monitoring
uk: спостереження

[ctx: mast/tower]
en: radar
uk: радар

[ctx: mast/tower]
en: siren
uk: сирена

en: freestanding
uk: окремо стояча

en: guyed_lattice
uk: ґратчаста на розтяжках

en: guyed_tube
uk: суцільна на розтяжках

en: lattice
uk: решітка

en: Tower
uk: Башта

[ctx: mast/tower]
en: bell_tower
uk: дзвіниця

[ctx: mast/tower]
en: cooling
uk: градирня

[ctx: mast/tower]
en: defensive
uk: фортифікаційна

[ctx: mast/tower]
en: minaret
uk: мінарет

[ctx: mast/tower]
en: observation
uk: спостереження

[ctx: mast/tower]
en: watchtower
uk: сторожова вежа

en: Big Communication Tower
uk: Велика комунікаційна вежа

en: Big communication tower, usually higher than 100 meters.
uk: Велика комунікаційна вежа, зазвичай вищща за 100 метрів

en: Pipeline
uk: Трубопровід

en: Pipeline Substation
uk: Трубопровідна підстанція

[ctx: pipeline]
en: compression
uk: компресорна

[ctx: pipeline]
en: distribution
uk: розподільча

[ctx: pipeline]
en: field_gathering
uk: збирально-накопичувальна

[ctx: pipeline]
en: inspection_gauge
uk: інспекційна

[ctx: pipeline]
en: measurement
uk: вимірувальна

[ctx: pipeline]
en: valve
uk: запорна

[ctx: pipeline]
en: valve_group
uk: запорна група

en: Pipeline Valve
uk: Вентиль трубопроводу

en: Valve type
uk: Тип вентиля

[ctx: valve]
en: butterfly
uk: дисковий затвор

[ctx: valve]
en: globe
uk: запорний клапан

[ctx: valve]
en: ball
uk: кульовий кран

[ctx: valve]
en: plug
uk: циліндричний клапан

[ctx: valve]
en: gate
uk: засувка

[ctx: valve]
en: needle
uk: головий клапан

[ctx: valve]
en: spool
uk: багатоходовий клапан

en: Actuator
uk: Актуатор

[ctx: actuator]
en: manual
uk: ручний

[ctx: actuator]
en: electric_motor
uk: електро двигун

[ctx: actuator]
en: hydraulic_cylinder
uk: гідроциліндр

[ctx: actuator]
en: pneumatic_cylinder
uk: пневмоциліндр

[ctx: actuator]
en: solenoid
uk: соленоїд

[ctx: actuator]
en: thermostatic
uk: термостат

en: Position sensor
uk: Контрольний датчик

en: optical
uk: оптичний

en: inductive
uk: індуктивний

en: Marker
uk: Позначка

[ctx: marker]
en: aerial
uk: підвісний

[ctx: marker]
en: ground
uk: наземний

[ctx: marker]
en: pedestal
uk: пішохідний

[ctx: marker]
en: plate
uk: табличка

[ctx: marker]
en: post
uk: стовпчик

[ctx: marker]
en: stone
uk: камінь

en: Manhole
uk: Люк

[ctx: manhole]
en: drain
uk: дренажний канал

[ctx: manhole]
en: gas
uk: газопровід

[ctx: manhole]
en: heat
uk: теплотраса

[ctx: manhole]
en: power
uk: електрика

[ctx: manhole]
en: rainwater
uk: дощова вода

[ctx: manhole]
en: sewer
uk: каналізаційні стоки

[ctx: manhole]
en: telecom
uk: телекомунікації

[ctx: manhole]
en: water
uk: вода

en: Water
uk: Вода

en: Water Works
uk: Водозабір

en: Wastewater Treatment Plant
uk: Очисні споруди

en: Watermill
uk: Водяний млин

en: Fountain
uk: Фонтан

en: Water Well
uk: Колодязь

en: powered
uk: приводиться в дію

en: Bridges
uk: Мости

en: aqueduct
uk: акведук

en: boardwalk
uk: настил з дошок

en: cantilever
uk: консольна балка

en: covered
uk: критий

en: low_water_crossing
uk: низько над водою

en: trestle
uk: естакада

en: viaduct
uk: віадук

en: Structure
uk: Конструкція

en: arch
uk: арочний

en: beam
uk: балочний

en: cable-stayed
uk: вантовий

en: floating
uk: понтонний

en: humpback
uk: горбатий міст

en: simple-suspension
uk: підвісний

en: suspension
uk: підвісний

en: truss
uk: на фермах

en: Movable Bridge
uk: Розвідний міст

en: bascule
uk: розкривається

en: drawbridge
uk: піднімається

en: lift
uk: піднімається вертикально

en: submersible
uk: заглиблюється

en: swing
uk: розвідний

en: transporter
uk: літаючий пором

en: retractable
uk: зсувний

en: tilt
uk: нахиляється

en: Bridge Support
uk: Опора мосту

en: abutment
uk: береговий уступ

en: lift_pier
uk: ліфтовий бик

en: pier
uk: бик

en: pivot_pier
uk: опорно-обертальний бик

en: pylon
uk: пілон

en: Bridge outline
uk: Контур мосту

en: movable
uk: розвідний

[ctx: preset group]
en: Military
uk: Військові обʼєкти

en: Airfield
uk: Аеродром

en: Barracks
uk: Казарми

en: Bunker
uk: Бункер

[ctx: bunker]
en: command
uk: командний

[ctx: bunker]
en: foxhole
uk: вогнева точка

[ctx: bunker]
en: gun_emplacement
uk: артелирийський

[ctx: bunker]
en: hardened_aircraft_shelter
uk: зміцнений ангар для літаків

[ctx: bunker]
en: mg_nest
uk: кулеметний пост

[ctx: bunker]
en: munitions
uk: склади

[ctx: bunker]
en: observation
uk: спостережний

[ctx: bunker]
en: personnel_shelter
uk: для особового складу

[ctx: bunker]
en: pillbox
uk: дот

[ctx: bunker]
en: technical
uk: технологічний

[ctx: bunker]
en: tobruk
uk: тобрук

[ctx: bunker]
en: overground
uk: на поверхні

[ctx: bunker]
en: underground
uk: підземний

[ctx: bunker]
en: underwater
uk: підводний

en: Historic
uk: історичного значення

en: Ruins
uk: Руїни

en: Range
uk: Вогневий рубіж

en: Power
uk: Енергетика

en: Power Plant
uk: Електростанція

en: Plant Source
uk: Джерело енергії станції

en: Biofuel Power Plant
uk: Біопаливна електростанція

en: Biogas Power Plant
uk: Біогазова електростанція

en: Biomass Power Plant
uk: Електростанція на біомасі

en: Method
uk: Спосіб

[ctx: generator method]
en: anaerobic_digestion
uk: анаеробного зброджування

[ctx: generator method]
en: combustion
uk: згоряння

[ctx: generator method]
en: gasification
uk: газифікація

en: Coal Power Plant
uk: Вугільна електростанція

en: Gas Power Plant
uk: Газова електростанція

en: Oil Power Plant
uk: Нафтова електростанція

en: Diesel Power Plant
uk: Дизельна електростанція

en: Gasoline Power Plant
uk: Бензинова електростанція

en: Nuclear Power Plant
uk: Атомна електростанція

[ctx: generator method]
en: fission
uk: розщеплення

[ctx: generator method]
en: fusion
uk: плавлення

en: Waste Power Plant
uk: Електростація яка працює на смітті

[ctx: generator method]
en: pyrolysis
uk: піроліз

en: Geothermal Power Plant
uk: Геотермальна електростанція

en: Hydro Power Plant
uk: Гідроелектростанція

[ctx: generator method]
en: run-of-the-river
uk: течія ріки

[ctx: generator method]
en: water-pumped-storage
uk: гідроакумулюючий

[ctx: generator method]
en: water-storage
uk: водосховище

en: Tidal Power Plant
uk: Приливна електростанція

[ctx: generator method]
en: barrage
uk: дамба

[ctx: generator method]
en: stream
uk: потік

en: Wave Power Plant
uk: Електростація яка використовує силу хвиль

en: Osmotic Power Plant
uk: Осмотична електростанція

en: Solar Power Plant
uk: Сонячна електростанція

[ctx: generator method]
en: photovoltaic
uk: фотоелектричний

[ctx: generator method]
en: thermal
uk: тепловий

en: Wind Power Plant
uk: Вітряна електростанція

en: Power Generator
uk: Генератор

en: Generator Source
uk: Джерело енергії генератора

en: Biofuel Power Generator
uk: Генератор на біопаливі

en: Generator Type
uk: Тип генератора

en: boiler
uk: бойлер

en: gas_turbine
uk: газова турбіна

en: reciprocating_engine
uk: поршневий двигун

en: steam_generator
uk: парогенератор

en: Biogas Power Generator
uk: Генератор на біогазі

en: Biomass Power Generator
uk: Генератор на біомасі

en: bioreactor
uk: біореактор

en: anaerobic_digestion / gasification
uk: метанове бродіння/газифікація

en: combustion
uk: згоряння

en: steam_turbine
uk: парова турбіна

en: Coal Power Generator
uk: Генератор на вугіллі

en: Gas Power Generator
uk: Генератор на газу

en: combined_cycle
uk: комбінований цикл

en: Oil Power Generator
uk: Генератор на мазуті

en: Diesel Power Generator
uk: Генератор на дизпаливі

en: Gasoline Power Generator
uk: Генератор на бензині

en: Nuclear Reactor
uk: Ядерний реактор

en: Boiling Water Reactor 1 (BWR-1)
uk: Киплячий ядерний реакторr 1 (BWR-1)

en: fission
uk: розщеплення

en: Boiling Water Reactor 2 (BWR-2)
uk: Киплячий ядерний реактор 2 (BWR-2)

en: Boiling Water Reactor 3 (BWR-3)
uk: Киплячий ядерний реактор 3 (BWR-3)

en: Boiling Water Reactor 4 (BWR-4)
uk: Киплячий ядерний реактор 4 (BWR-4)

en: Boiling Water Reactor 5 (BWR-5)
uk: Киплячий ядерний реактор 5 (BWR-5)

en: Boiling Water Reactor 6 (BWR-6)
uk: Киплячий ядерний реактор 6 (BWR-6)

en: CANada Deuterium Uranium reactor (CANDU)
uk: Важководний водо-водяний ядерний реактор виробництва Канади

en: cold-fusion
uk: холодний синтез

en: fusion
uk: плавлення

en: China Pressurized Reactor (CPR-1000)
uk: Китайський Реактор високого тиску (CPR-1000)

en: European Pressurized Reactor (EPR)
uk: Європейський Реактор високого тиску (EPR)

en: Inertial Confinement Fusion (ICF)
uk: Термоядерний синтез (ICF)

en: Pressurized water reactor (PWR)
uk: Водо-водяний ядерний реактор (PWR)

en: Reactor Bolshoy Moshchnosti Kanalniy 1000 (RBMK-1000)
uk: Реактор великої потужності канальний 1000 (RBMK-1000)

en: Reactor Bolshoy Moshchnosti Kanalniy 1500 (RBMK-1500)
uk: Реактор великої потужності канальний 1500 (RBMK-1500)

en: stellarator
uk: стеларатор

en: tokamak
uk: токамак

en: Vodo-Vodyanoi Energetichesky Reactor (VVER)
uk: Водно-водяний Енергетичний реактор (VVER)

en: Solar Power Generator
uk: Генератор на сонячній енергії

en: solar_photovoltaic_panel
uk: сонячні фотоелектричні панелі

en: photovoltaic
uk: фотоелектричний

en: solar_thermal_collector
uk: сонячний тепловий колектор

en: thermal
uk: тепловий

en: Solar tracking type
uk: Тип відстеження сонця

en: single_axis
uk: одна вісь

en: horizontal
uk: горизонтально

en: horizontal axis (HSAT)
uk: горизонтальна вісь (HSAT)

en: horizontal_tilted
uk: горизонтальний нахил

en: horizontal axis, tilted modules (HTSAT)
uk: горизонтальна вісь, нахилені модулі (HTSAT)

en: tilted
uk: нахилений

en: tilted axis (TSAT)
uk: нахилена вісь (TSAT)

en: vertical
uk: вертикально

en: vertical (VSAT)
uk: вертикально (VSAT)

en: dual_axis
uk: дві вісі

en: tip-tilt
uk: нахил-на-кінці

en: tip-tilt dual axis (TTDAT)
uk: нахил-на-кінці подвійна вісь (TTDAT)

en: alt-azimuth
uk: азимут-висота

en: azimuth-altitude dual axis (AADAT)
uk: азимут-висота подвійна вісь (AADAT)

en: Waste Power Generator
uk: Генератор на відходах

en: gasification
uk: газифікація

en: pyrolysis
uk: піроліз

en: Water Turbine
uk: Гідравлічна турбіна

en: francis_turbine
uk: турбіна Френсіса

en: all methods
uk: усі методи

en: hydrodynamic_screw
uk: шнекова гідротурбіна

en: run-of-the-river
uk: течія ріки

en: kaplan_turbine
uk: поворотно-лопатева гідротурбіна

en: run-of-the-river / water-storage
uk: течія ріки / водосховище

en: pelton_turbine
uk: ковшова турбіна

en: Tidal Water Turbine
uk: Турбіна приливних вод

en: horizontal_axis
uk: горизонтальна вісь

en: barrage
uk: дамба

en: vertical_axis
uk: вертикальна вісь

en: Wave Energy Converter
uk: Перетворення енергії хвиль

en: Osmotic Power Generator
uk: Осмотичний генератор

en: Geothermal Power Generator
uk: Геотермальний генератор

en: heat_pump
uk: тепловий насос

en: Wind Turbine
uk: Вітротурбіна

en: Heliostat
uk: Геліостат

en: Power Substation
uk: Електропідстанція

en: Type of substation
uk: Тип підстанції

[ctx: power]
en: compensation
uk: компесаційна

[ctx: power]
en: converter
uk: перетворювальний

[ctx: power]
en: distribution
uk: розподільчий

[ctx: power]
en: industrial
uk: промислова

[ctx: power]
en: minor_distribution
uk: ТП (трансформатор)

[ctx: power]
en: traction
uk: тягова

[ctx: power]
en: transition
uk: транзитна

[ctx: power]
en: transmission
uk: передавальна

en: Gas insulated
uk: Елегазовий

en: Power Transformer
uk: Трансформатор

en: Type of transformer
uk: Тип трансформатора

[ctx: power]
en: auxiliary
uk: допоміжний

[ctx: power]
en: generator
uk: генератор

[ctx: power]
en: main
uk: головний

[ctx: power]
en: phase_angle_regulator
uk: фазовий регулятор

[ctx: power]
en: yes
uk: так

en: Auto-transformer (windings type)
uk: Автотрасформатор (тип обмотки)

en: Power Switchgear
uk: Розподілювач

en: (Please only use this tag if more detailed mapping using busbars and bays is impossible!)
uk: (Будь ласка, використовуйте цей теґ лише у разі, якщо неможливо детально позначити шини та з’єднувачі!)

en: Power Busbar
uk: Шина

en: Power Bay
uk: З’єднувач

en: Power Switch
uk: Вимикач

en: Type of switch
uk: Тип розʼєднувача

[ctx: power]
en: circuit_breaker
uk: автоматичний вимикач

[ctx: power]
en: disconnector
uk: розʼєднувач

[ctx: power]
en: earthing
uk: заземлювач

[ctx: power]
en: mechanical
uk: механічний

en: Power Converter
uk: Конвертер

en: Type of converter
uk: Тип конвертера

[ctx: power]
en: lcc
uk: послідовно з’єднані конвертери

[ctx: power]
en: vsc
uk: тиристорний конвертер

[ctx: power]
en: back-to-back
uk: тиристорний та послідовно з’єднані конвертери

en: Amount of poles
uk: Кількість полюсів

en: monopole
uk: монополюсний

en: bipole
uk: двополюсний

en: Power rating (MVA)
uk: Номінальна потужність (МВА)

en: Power Compensator
uk: Компенсатор

en: Type of compensator
uk: Тип коменсатора

[ctx: power]
en: filter
uk: фільтр

[ctx: power]
en: series_capacitor
uk: лінійний накопичувач

[ctx: power]
en: series_reactor
uk: лінійний реактор

[ctx: power]
en: shunt_capacitor
uk: шунт накопичувач

[ctx: power]
en: shunt_reactor
uk: шунт реактор

[ctx: power]
en: statcom
uk: статичний синхокомпенсатор

[ctx: power]
en: static_var
uk: статичний ВАР

[ctx: power]
en: synchronous_condenser
uk: синхроконденсатор

en: Power rating (kvar/Mvar)
uk: Номінальна потужність (квар/Мвар)

en: 500 kvar
uk: 500 квар

en: 1 Mvar
uk: 1 Мвар

en: 5 Mvar
uk: 5 Мвар

en: Power Street Cabinet
uk: Трансформаторна будка

en: Transformer Tower
uk: Трансформаторна башта

en: Power Portal
uk: Портальна опора

en: tubular
uk: трубчастий

en: Portal design
uk: Конструкція опори

[ctx: power]
en: portal
uk: портал

[ctx: power]
en: portal_two-level
uk: дворівневий портал

[ctx: power]
en: portal_three-level
uk: трирівневий портал

en: Power Tower
uk: Опора ЛЕП

en: Tower design
uk: Конструкція вежі

[ctx: power]
en: one-level
uk: однорівнева

[ctx: power]
en: two-level
uk: дворівнева

[ctx: power]
en: donau
uk: дунай

[ctx: power]
en: three-level
uk: трирівнева

[ctx: power]
en: barrel
uk: бочка

[ctx: power]
en: asymmetric
uk: асиметрична

[ctx: power]
en: triangle
uk: трикутник

[ctx: power]
en: flag
uk: прапор

[ctx: power]
en: donau;one-level
uk: дунай;однорівнева

[ctx: power]
en: four-level
uk: чотирирівнева

[ctx: power]
en: six-level
uk: шестирівнева

[ctx: power]
en: nine-level
uk: дев’ятирівнева

[ctx: power]
en: delta_two-level
uk: дельта дворівнева

[ctx: power]
en: y-frame
uk: Y-подібна

[ctx: power]
en: x-frame
uk: X-подібна

[ctx: power]
en: h-frame
uk: H-подібна

[ctx: power]
en: guyed_h-frame
uk: H-подібна з розтяжками

[ctx: power]
en: guyed_v-frame
uk: V-подібна з розтяжками

[ctx: power]
en: bipole
uk: подвійні

[ctx: power]
en: monopolar
uk: одинарні

en: Triple tower
uk: потрійні

en: Incomplete tower
uk: неповні

en: Pole
uk: Опора

en: Pole with Switch
uk: Стовб з розʼєднувачем

en: Pole Attributes:
uk: Атрибути опори:

en: Switch Attributes:
uk: Параметри розʼєднувача

en: Pole with Transformer
uk: Опора з траснформатором

en: Transformer Attributes:
uk: Атрибути трансформатора:

en: Catenary mast
uk: Контактна мачта

[ctx: power]
en: Connection
uk: З’єднання

en: Insulator
uk: Ізолятор

en: Power Line
uk: Лінія електропередач

en: Line type
uk: Тип лінії

en: line
uk: високовольтна

en: minor_line
uk: низьковольтна

en: Number of conductors/wires per cable
uk: Кількість провідників/жил в кабелі

[ctx: power]
en: single
uk: одинарна

[ctx: power]
en: double
uk: подвійна

[ctx: power]
en: triple
uk: потрійна

[ctx: power]
en: quad
uk: чотири кабеля

[ctx: power]
en: fivefold
uk: п’ять кабелів

[ctx: power]
en: sixfold
uk: шість кабелів

[ctx: power]
en: eightfold
uk: вісім кабелів

en: Used for data communications
uk: Використовується для передачі даних

en: Power Cable
uk: Силовий кабель

[ctx: power cable]
en: overground
uk: надземний

[ctx: power cable]
en: overhead
uk: над поверхнею

[ctx: power cable]
en: surface
uk: наземний

[ctx: power cable]
en: underground
uk: підземний

[ctx: power cable]
en: underwater
uk: підводний

en: Telecom
uk: Телекомунікації

en: Telecom Street Cabinet
uk: Розподільча шафа

en: Telephone Exchange
uk: АТС

en: Connection Point
uk: Комутатор

en: Service Device
uk: Серверне обладнання

en: Historic Places
uk: Історичні місця

en: Castle
uk: За́мок

en: stately
uk: маєток

en: defensive
uk: оборонний за́мок

en: fortress
uk: фортеця

en: manor
uk: резиденція

en: palace
uk: палац

en: Fort
uk: Форт

en: Archaeological Site
uk: Археологічні пам’ятки

en: baths
uk: бані

en: catacombs
uk: катакомби

en: crannog
uk: кранног

en: fortification
uk: військове укріплення

en: geoglyph
uk: геогліфи

en: grave_field
uk: кілька могил

en: petroglyph
uk: наскальні малюнки

en: hut_circle
uk: кільцьовий фундамент

en: megalith
uk: мегаліт

en: necropolis
uk: некрополь

en: roman_circus
uk: римський цирк

en: roman_theater
uk: римський театр

en: roman_villa
uk: римська вілла

en: settlement
uk: поселення

en: tumulus
uk: курган

en: Fortification type
uk: Тип укріплення

en: hill_fort
uk: городище

en: Forts using a rise of elevation
uk: Постійні укріплені поселення обнесені огорожею

en: limes
uk: лімес

en: Fortifications for border defense
uk: Укріплення для оборони кордону

en: sconce
uk: шанець

en: A small protective fortification
uk: Невелике захисне укріплення

en: ring_ditch
uk: рондела

en: Circular ditched enclosures
uk: Огородження круглої форми

en: ringfort
uk: круглий форт

en: Circular fortified settlement
uk: Кругове укріплене поселення

en: motte
uk: мот

en: Raised area of ground for a castle
uk: Насип для замку

en: watchtower
uk: сторожова вежа

en: Military observation
uk: Військове спостереження

en: battery
uk: артилерійська батарея

en: A group of artillary (cannon) in a fixed fortification
uk: Артилерійська група (гармати) в стаціонарному укріпленні

en: Battlefield
uk: Поле бою

en: Palaeontological Site
uk: Палеонтологічні пам’ятки

en: Citywalls
uk: Міські мури

en: City gate
uk: Міська брама

en: Manor
uk: Маєток

en: Historic monastery
uk: Історичний монастир

en: Charcoal pile
uk: Вуглярка

en: Mine
uk: Шахта

en: Mine shaft
uk: Штольня

en: Shieling
uk: Пастухова колиба

en: Grave
uk: Могила

en: Tomb
uk: Гробниця

[ctx: tomb]
en: columbarium
uk: колумбарій

[ctx: tomb]
en: crypt
uk: крипт

[ctx: tomb]
en: hypogeum
uk: гіпогей

[ctx: tomb]
en: mausoleum
uk: мавзолей

[ctx: tomb]
en: pyramid
uk: піраміда

[ctx: tomb]
en: rock-cut
uk: висічена в скелі

[ctx: tomb]
en: sarcophagus
uk: саркофаг

[ctx: tomb]
en: tumulus
uk: курган

[ctx: tomb]
en: vault
uk: склеп

[ctx: tomb]
en: war_grave
uk: військове поховання

en: Monument
uk: Монумент

en: Memorial
uk: Пам’ятник

[ctx: memorial]
en: bust
uk: бюст

en: Like a statue, but only showing the upper half of a person.
uk: Бюсть, погруддя – зображення верхньої частини тіла особи.

[ctx: memorial]
en: plaque
uk: табличка

en: A commemorative sign, often mounted on a wall.
uk: Памʼятний знак, зазвичай розташовується на стінах будівель.

[ctx: memorial]
en: statue
uk: статуя

en: A statue representing a person.
uk: Статуя – представляє особу в повний зкріст.

[ctx: memorial]
en: stele
uk: стела

en: An upright slab engraved or painted with decorations or inscriptions.
uk: Вертикальна плита, з вигравійованими орнаментами чи написами.

[ctx: memorial]
en: stone
uk: камінь

en: A stone with an inscription, picture, or similar.
uk: Брила із написом, зображенням чи подібним.

[ctx: memorial]
en: war_memorial
uk: військовий меморіал

en: A building, monument, statue or other edifice celebrating a victory or commemorating those who died or were injured in a war.
uk: Будівля, памʼятник, статуя чи інша споруда, яка відзначає перемогу або вшановує памʼять тих, хто загинув або був поранений на війні.

[ctx: memorial]
en: sculpture
uk: скульптура

en: A non figurative sculpture which does not match any of the other categories.
uk: Абстрактна скульптура, яка не відповідає жодній з інших категорій.

[ctx: memorial]
en: cross
uk: хрест

en: A cross-shaped memorial.
uk: Хрестоподібний меморіал.

[ctx: memorial]
en: blue_plaque
uk: синя меморіальна дошка

en: A blue plaque commemorating a historical link to that location. (UK)
uk: Синя меморіальна дошка, яка вказує на історичний зв’язок із цим місцем. (Великобританія)

[ctx: memorial]
en: obelisk
uk: обеліск

en: An obelisk.
uk: Обеліск

[ctx: memorial]
en: ghost_bike
uk: велосипед привид

en: A bicycle painted white permanently placed as memorial for a victim of a road accident (usually cyclists).
uk: Велосипед, пофарбований у білий колір, встановлений як памʼятник жертвам ДТП (зазвичай це велосипедисти).

[ctx: memorial]
en: stolperstein
uk: камінь спотикання

en: 10cm × 10cm brass plaque commemorating victims of Nazi persecution. (EU,RU)
uk: Латунна табличка розміром 10 × 10 см, присвячена памʼяті жертв нацистських переслідувань.

[ctx: memorial]
en: bench
uk: лавка

en: A bench placed in memory of someone or something; usually has a plaque, and sometimes a statue sitting on (part of) it.
uk: Лавка, поставлена на згадку про когось чи щось; зазвичай має табличку, а іноді статую, що сидить на ній.

en: Inscription
uk: Напис

en: Wayside Cross
uk: Придорожній Хрест

en: Wayside Shrine
uk: Придорожня Рака

en: Place of worship
uk: Культове місце

en: Boundary Stone
uk: Межовий камінь

en: Milestone
uk: Верстовий стовп

en: Shops
uk: Магазини та Послуги

en: Food
uk: Харчування

en: Supermarket
uk: Супермаркет

en: Convenience Store
uk: Міні-маркет

en: Kiosk
uk: Кіоск

en: Bakery
uk: Пекарня

en: Butcher
uk: М’ясна лавка

en: Seafood
uk: Морепродукти

en: Dairy
uk: Молочні продукти

en: Cheese
uk: Сир

en: Deli (Fine Food)
uk: Делікатеси (Вишукана їжа)

en: Pastry
uk: Випічка

en: Confectionery
uk: Кондитерські вироби

en: Chocolate
uk: Шоколад

en: Herbalist
uk: Травник

en: Tea
uk: Чай

en: Coffee
uk: Кава

en: Frozen food
uk: Заморожені продукти

en: Public Market
uk: Ринок

en: Organic
uk: Екологічно чисті продукти

en: Greengrocer
uk: Овочевий

en: Farm Stand
uk: Стелаж з фермерськими товарами

en: Organic/Bio
uk: Натуральні продукти

en: Fair Trade
uk: Ярмарок

en: Alcohol
uk: Алкогольні напої

en: Beverages
uk: Напої

en: Wine
uk: Вино

[ctx: clothes]
en: babies
uk: немовлята

[ctx: clothes]
en: children
uk: діти

[ctx: clothes]
en: costumes
uk: костюми

[ctx: clothes]
en: denim
uk: джінси

[ctx: clothes]
en: fashion
uk: модний одяг

[ctx: clothes]
en: fur
uk: хутро

[ctx: clothes]
en: hats
uk: капелюхи

[ctx: clothes]
en: leather
uk: шкіряні вироби

[ctx: clothes]
en: maternity
uk: для вагітних

[ctx: clothes]
en: men
uk: чоловічий

[ctx: clothes]
en: motorcycle
uk: мотоекіпіровка

[ctx: clothes]
en: oversize
uk: великі розміри

[ctx: clothes]
en: schoolwear
uk: шкільна форма

[ctx: clothes]
en: sports
uk: спортивний одяг

[ctx: clothes]
en: suits
uk: чоловічі костюми

[ctx: clothes]
en: swimwear
uk: купальники

[ctx: clothes]
en: traditional
uk: національне вбрання

[ctx: clothes]
en: underwear
uk: спідня білизна

[ctx: clothes]
en: wedding
uk: весільне вбрання

[ctx: clothes]
en: women
uk: жіночій одяг

[ctx: clothes]
en: workwear
uk: робоча одежа

en: Boutique
uk: Бутік

[ctx: shop]
en: Shoes
uk: Взуття

[ctx: shoes]
en: Offers repairs
uk: Ремонт

en: Outdoor
uk: Товари для активного відпочинку

en: Dry Cleaning
uk: Хімчистка

en: Laundry
uk: Пральня

en: Laundry Service
uk: Прання

en: Tailor
uk: Кравець

en: Fabric
uk: Тканини

en: Electronic
uk: Електроніка

en: Computer
uk: Комп’ютери

en: Electronics
uk: Електроніка

en: Mobile Phone
uk: Мобільні телефони

en: Watches
uk: Годинники

en: Vacuum Cleaner
uk: Пилососи

en: Hifi
uk: Аудіо апаратура

en: Video
uk: Відео

en: Video Games
uk: Відеоігри

en: Music
uk: Музика

en: Cash
uk: Гроші

en: Bank
uk: Банк

en: Automated Teller Machine
uk: Банкомат

en: Money Exchange
uk: Обмін валют

en: Money transfer
uk: Грошові перекази

en: Deposits:
uk: Приймає:

en: Cash deposits
uk: Купюри

en: Coin deposits
uk: Монети

en: Pawnbroker
uk: Ломбард

en: Home decoration
uk: Оздоблення домівки

en: Doors
uk: Двері

en: Furniture
uk: Меблі

en: Kitchen
uk: Все для кухні

en: Houseware
uk: Предмети побуту

en: Pottery
uk: Гончарня

en: Curtain
uk: Штори та гардини

en: Art
uk: Оздоблення

en: Frame
uk: Рами

en: Bed
uk: Ліжка

en: Carpet
uk: Килими

en: Interior Decoration
uk: Оформлення інтер’єру

en: Lighting
uk: Ілюмінація

en: Antiques
uk: Антикваріат

[ctx: shop]
en: Swimming pool
uk: Басейн

en: Storage Rental
uk: Оренда комори для зберігання

en: Printed Material
uk: Друковані видання

en: Stationery
uk: Канцтовари

en: Copy Shop
uk: Поліграфічні послуги

en: Book Store
uk: Книжковий магазин

en: Newspaper Stand
uk: Газетна стійка

en: Ticket
uk: Квитки

en: For the body
uk: Догляд за тілом

en: Chemist
uk: Побутова хімія

en: Cosmetics
uk: Косметика

en: Perfumery
uk: Парфуми

en: Beauty
uk: Салон краси

en: Beauty services
uk: Салон краси

en: nails
uk: манікюр

en: tanning
uk: солярій

en: cosmetics
uk: косметичні процедури

en: spa
uk: спа

en: skin_care
uk: догляд за шкірою

en: waxing
uk: воскова епіляція

en: hair_removal
uk: видалення волосся

en: eyebrow
uk: догляд за бровами

en: massage
uk: масаж

en: eyelash
uk: догляд за віями

en: Tobacco
uk: Тютюн

en: E-cigarette
uk: Е-цигарки

en: Hairdresser/Barber
uk: Перукарня

en: Female
uk: Жіноча

en: Male
uk: Чоловіча

en: Unisex
uk: Для жінок і чоловіків

en: Massage
uk: Масаж

en: Tattoo
uk: Тату

en: Optician
uk: Оптика

en: Hearing Aids
uk: Слухові апарати

en: Medical Supply
uk: Медтехніка

en: Jewellery
uk: Ювелірні вироби

en: Erotic
uk: Секс-шоп

en: Department Store
uk: Універмаг

en: General Store
uk: Крамничка

en: Mall
uk: Торговельний центр

en: Florist
uk: Квітковий магазин

en: Garden Centre
uk: Садово-парковий центр

en: Do-It-Yourself Store
uk: Будматеріали

en: Hardware
uk: Господарські товари

en: Paint
uk: Малярні аксесуари

en: Gas
uk: Газ

en: Wholesale
uk: Оптова торгівля

[ctx: wholesale]
en: clothes
uk: одяг

[ctx: wholesale]
en: electro
uk: електротовари

[ctx: wholesale]
en: florist
uk: ківти

[ctx: wholesale]
en: food
uk: продукти харчування

[ctx: wholesale]
en: general
uk: загальна

[ctx: wholesale]
en: paper
uk: папір

[ctx: wholesale]
en: pharmacy
uk: фармація

[ctx: wholesale]
en: sanitary
uk: засоби гігієни

[ctx: wholesale]
en: seafood
uk: морепродукти

[ctx: wholesale]
en: supermarket
uk: супермаркет

en: Trade
uk: Торгівля

[ctx: trade]
en: agricultural_supplies
uk: сільськогосподарське знаряддя

[ctx: trade]
en: building_supplies
uk: будівельні матеріали

[ctx: trade]
en: catering_supplies
uk: ХоРеКа

[ctx: trade]
en: plumbing
uk: сантехніка

[ctx: trade]
en: tiles
uk: кахель

[ctx: trade]
en: timber
uk: деревина

[ctx: trade]
en: windows
uk: вікна

en: Travel Agency
uk: Турагенція

en: Scuba diving
uk: Пірнання з аквалангом

[ctx: shop]
en: Fishing
uk: Риболовля

en: Musical Instrument
uk: Музичні інструменти

en: Toys
uk: Іграшки

en: Gift/Souvenir
uk: Подарунки/Сувеніри

en: Variety Store
uk: Дискаунтер

en: Party supplies
uk: Все для святкування

en: Charity
uk: Благодійність

en: Alternative tagging: `shop=*` + `second_hand=yes` or `second_hand=only`
uk: Альтернативне теґування:  `shop=*` + `second_hand=yes` або `second_hand=only`

en: Bookmaker
uk: Букмекер

en: Lottery
uk: Лотерея

en: Bag
uk: Валізи

en: Pet
uk: Зоомагазин

en: Pet grooming
uk: Догляд за домашніми тваринами

en: Photo
uk: Фото

en: Security
uk: Безпека

en: Weapons
uk: Зброя

en: Funeral Directors
uk: Служба поховань

en: Vending Machine
uk: Торговий автомат

en: Vending products
uk: Товар

en: admission_tickets
uk: квитки

en: animal_feed
uk: корм для тварин

en: bicycle_tube
uk: вело шини

en: cigarettes
uk: сигарети

en: coffee
uk: кава

en: condoms
uk: презервативи

en: drinks
uk: напої

en: elongated_coin
uk: подовжені монети

en: excrement_bags
uk: пакети для екскрементів

en: fuel
uk: паливо

en: milk
uk: молоко

en: newspapers
uk: газети

en: parking_tickets
uk: талони на паркування

en: public_transport_tickets
uk: квитки на громадський транспорт

en: SIM_cards
uk: SIM-картки

en: stamps
uk: марки

en: sweets
uk: солодощі

en: telephone_vouchers
uk: телефонні картки

en: toys
uk: іграшки

en: Parcel Locker
uk: Поштомат

en: Parcel mail in
uk: Приймає посилки

en: returns_only
uk: тільки для повернення посилок

en: Parcel pickup
uk: Отримання посилок

en: Refrigerated
uk: З охолодженням

en: Payment Methods
uk: Спосіб оплати

en: Debit cards
uk: Дебетові картки

en: Credit cards
uk: Кредитні картки

en: Contactless payment
uk: Безконтактна оплата

en: Electronic purses and Charge cards
uk: Електронні гаманці та платіжні картки

en: Cryptocurrencies
uk: Кріптовалюти

en: Offices
uk: Офіси

[ctx: office]
en: Accountant
uk: Бухгалтерські послуги

[ctx: office]
en: Advertising agency
uk: Рекламна агенція

[ctx: office]
en: Architect
uk: Архітектор

[ctx: office]
en: Association
uk: Некомерційна організація

[ctx: office]
en: Private company
uk: Приватна компанія

[ctx: office]
en: Diplomatic
uk: Дипломатична установа

en: consulate
uk: консульство

en: embassy
uk: посольство

en: liaison
uk: місія

en: Receiving country code
uk: Код країни отримувача

[ctx: office]
en: Educational institution
uk: Навчальний заклад

[ctx: office]
en: Employment agency
uk: Бюро з працевлаштування

[ctx: office]
en: Estate agent
uk: Агенство нерухомості

[ctx: office]
en: Foundation
uk: Фундація

[ctx: office]
en: Government
uk: Уряд

en: administrative
uk: адміністративний

en: audit
uk: контрольно-ревізійне управління

en: cadaster
uk: кадастрова служба

en: culture
uk: міністерство/управління культури

en: customs
uk: митниця

en: data_protection
uk: служба захисту інформації

en: education
uk: освіта

en: environment
uk: служба охорони зовнішнього середовища

en: healthcare
uk: охорона здоров’я

en: legislative
uk: законодавчий орган

en: migration
uk: міграційна служба

en: ministry
uk: міністерство

en: pension_fund
uk: пенсійний фонд

en: prosecutor
uk: прокуратура

en: public_service
uk: комунальна служба

en: register_office
uk: РАГС

en: social_security
uk: соціальне страхування

en: social_services
uk: соціальний захист

en: statistics
uk: служба статистика

en: tax
uk: податкова

en: transportation
uk: транспорт

[ctx: office]
en: Insurance
uk: Страхування

[ctx: office]
en: It specialist
uk: ІТ компанія

[ctx: office]
en: Lawyer
uk: Адвокат

[ctx: office]
en: Newspaper
uk: Редакція газети/журналу

[ctx: office]
en: Non-governmental organisation (NGO)
uk: Неурядова громадська організація

[ctx: office]
en: Notary
uk: Нотаріус

[ctx: office]
en: Political party
uk: Політична партія

[ctx: office]
en: Religion
uk: Релігійна організація

[ctx: office]
en: Research
uk: Науково-дослідна установа

[ctx: office]
en: Tax advisor
uk: Податкова консультація

[ctx: office]
en: Telecommunication
uk: Телекомунікаційна компанія

en: Craft
uk: Майстерні

en: Beekeeper
uk: Бджоляр

en: Brewery
uk: Броварня

en: Winery
uk: Виноробня

en: Caterer
uk: Обслуговування бенкетів

en: Upholsterer
uk: Меблівник

en: Key cutter
uk: Виготовлення ключів

en: Locksmith
uk: Слюсар

en: Electrician
uk: Електрик

en: Electronics Repair
uk: Ремонт електроніки

en: Repairs mobile phones
uk: Ремонт мобільних телефонів

en: Repairs computers
uk: Ремонт компʼютерів

en: Repairs cameras
uk: Ремонт фото та кінокамер

en: Repairs hifi equipment
uk: Ремонт hifi техніки

en: Plumber
uk: Водопровідник

en: Hvac
uk: Кондиціонери та вентиляція

en: Painter
uk: Маляр

en: Tiler
uk: Плиточник

en: Window construction
uk: Виготовлення вікон

en: Carpenter
uk: Тесляр

en: Roofer
uk: Покрівельник

en: Photographer
uk: Фотограф

en: Handicraft
uk: Рукоділля

en: Gardener
uk: Садівництво

en: Shoemaker
uk: Швець

en: Sawmill
uk: Лісопилка

en: Stonemason
uk: Каменяр

en: Blacksmith
uk: Коваль

en: Metal construction
uk: Металеві вироби

en: Geography
uk: Географія

en: Boundaries
uk: Кордони

en: Administrative
uk: Адміністративний

en: Administrative level
uk: Адміністративний рівень

en: Maritime
uk: Морський кордон

en: Political
uk: Політичні

en: Division
uk: Поділ

en: canton
uk: кантон

en: linguistic_community
uk: мовна_спільнота

en: ward
uk: під контролем

en: National Park
uk: Національний парк

en: Protected Area
uk: Охоронювана територія

en: Protect Class
uk: Клас захисту

en: Title or type of protection
uk: Назва чи тип захисту

en: Hazardous Area
uk: Небезпечна зона

[ctx: hazard]
en: contamination
uk: забруднення

[ctx: hazard]
en: minefield
uk: мінне поле

[ctx: hazard]
en: nuclear
uk: атомна енергія

[ctx: hazard]
en: shooting_range
uk: стрільбище

[ctx: hazard]
en: unexploded_ordnance
uk: міни

en: Related law
uk: Небезпека

en: Border type
uk: Тип кордону

en: baseline
uk: берегова лінія

en: contiguous
uk: суміжни води

en: eez
uk: виняткова економічна зона

en: territorial
uk: територіальні води

en: Boundary Marker
uk: Межовий знак

en: Places
uk: Місця

en: Continent
uk: Континент

en: Country
uk: Країна

[ctx: place]
en: State
uk: Штат/Провінція

en: Region
uk: Область

en: County
uk: Округ

en: City
uk: Місто (понад 100 000)

en: Town
uk: Місто

en: Village
uk: Село

en: Isolated Dwelling
uk: Ізольоване житло

en: Quarter
uk: Квартал

en: Neighbourhood
uk: Мікрорайон

en: Municipality
uk: Муніципалітет

en: Farm
uk: Ферма

en: A farm within a bigger settlement
uk: Ферма в великому поселенні

en: (please use isolated_dwelling for an isolated farm)
uk: (будь ласка, використовуйте isolated_dwelling для ізольованного фермерського господарства)

en: City Block
uk: Міський квартал

en: Locality
uk: Місцевість

en: Square
uk: Площа

en: Peak
uk: Гірська вершина

en: The top (summit) of a mountain or hill.
uk: Вершина гори.

en: Saddle
uk: Перевал

en: A saddle point between mountains or hills.
uk: Перевал між горами чи пагорбами.

en: Glacier
uk: Льодовик

en: A persistent body of dense ice that is constantly moving under its own weight.
uk: Багаторічне природне накопичення щільного льоду, що постійно рухається під дією власної ваги.

en: Volcano
uk: Вулкан

en: A volcano, either dormant, extinct or active.
uk: Вулкан, в стані спокою, потухлий або активний.

en: Current Status
uk: Поточний стан

en: dormant
uk: в стані спокою

en: extinct
uk: потухлий

en: stratovolcano
uk: стратовулкан

en: shield
uk: щитовий

en: scoria
uk: шлаковий конус

en: Arête
uk: Хребет

en: Ridge
uk: Хребет

en: A mountain or hill ridge.
uk: Хребет гори чи пагорба.

en: Valley
uk: Долина

en: A low area between hills.
uk: Місцевість між пагорбами.

en: Cliff
uk: Скеля

en: A steep rock face exposure, with a significant vertical, or near vertical (leave the lower face to the right of the way).
uk: Крута скеля, що має майже вертикальний обрив з одного боку (нижня сторона повинна бути праворуч від лінії)

en: Earth Bank
uk: Крутий ґрунтовий схил

en: A steep earth bank, with a significant vertical, or near vertical (leave the lower face to the right of the way).
uk: Крутий ґрунтовий схил зі значною вертикаллю або майже вертикальний (залиште нижню грань – праворуч за напрямом лінії).

en: gully
uk: яр

en: scarp
uk: зсув ґрунту

en: cut_bank
uk: крутий берег

en: grassy_steep_slope
uk: крутий травʼяний схил

en: Sinkhole
uk: Карстове провалля

en: bluehole
uk: підводне

en: doline
uk: долина

en: estavelle
uk: еставела

en: pit
uk: колодязь

en: ponor
uk: понори

en: Caused by human activity
uk: Виникла внаслідок діяльності людини

en: Modified by human hand
uk: Змінено людськими руками

en: Cave Entrance
uk: Вхід до печери

en: The entrance to a cave.
uk: Вхід до печери.

en: Island
uk: Острів

en: Islet
uk: Острівець

en: Reef
uk: Риф

en: coral
uk: кораловий

en: oyster
uk: устричний

en: Nature
uk: Природа

en: Shrub
uk: Кущ

en: A single shrub.
uk: Окремий кущ.

en: Tree
uk: Дерево

en: A single tree.
uk: Поодиноке дерево.

en: Denotation
uk: Значимість

[ctx: tree denotation]
en: landmark
uk: орієнтир на місцевості

en: Trees remarkable due to its size or prominent location, usually visible from great distances and useful for navigation.
uk: Дерева, помітні через їх розміри або місце, які зазвичай видно з великих відстаней, є корисними для навігації.

[ctx: tree denotation]
en: natural_monument
uk: пам’ятка природи

en: Especially old tree, often with a particular shape. Usually protected for its uniqueness.
uk: Особливо старі дерева, іноді особливої ​​форми. Зазвичай захищаються законом через свою унікальність.

[ctx: tree denotation]
en: avenue
uk: алея

en: Trees aligned along a road.
uk: Дерева вздовж дороги.

[ctx: tree denotation]
en: urban
uk: міське

en: Trees found within settlements, e.g. in parks or spread through residential areas.
uk: Дерева, які знаходяться в населених пунктах, наприклад у парках або в житлових районах.

[ctx: tree denotation]
en: agricultural
uk: сільськогосподарське

en: Trees in agricultural use.
uk: Дерева сільськогосподарського значення.

en: Diameter crown (meters)
uk: Діаметр крони (в метрах)

en: Circumference (meters)
uk: Діаметр стовбура (в метрах)

en: Tree Row
uk: Ряд дерев

en: A line of trees.
uk: Дерева в рядок.

en: Shrubbery
uk: Декоративні кущі

en: An area of shrubbery that is actively maintained or pruned by humans.
uk: Ділянка кущів, яка активно доглядається або обрізається людьми.

en: Effective density
uk: Щільність

en: sparse
uk: рідкі кущі

en: Sparsely planted shrubbery. Generally speaking able-bodied persons could walk through them (although this is usually not desirable).
uk: Розріджено посаджені кущі. Взагалі через них можуть проходити особи без фізичних вад (хоча зазвичай це небажано).

en: Shrubbery with a medium density. Able-bodied persons might be able to barge through it, but it takes some effort and might result in scratches or soiled clothing.
uk: Кущі із середньої густоти. Особи без фізичних вад можуть пролізти через них, але це вимагає певних зусиль і може призвести до подряпин або забруднення одягу.

en: dense
uk: щільні кущі

en: Densely planted shrubbery. Effectively impassible without damaging the shrubbery (which at this point often acts as a hedge) and getting your clothes torn.
uk: Густо посаджені кущі. Майже непрохідні, якщо не намагатись їх пошкодити (який на цьому місці часто виконують роль живої огорожі), спроби можуть призвести до пошкодження одягу.

en: (Average) height
uk: Висота (середня)

en: Shape (useful for hedges etc.)
uk: Форма (корисно для живоплотів тощо)

[ctx: natural]
en: Wood
uk: Дерева

en: Woodland where timber production does not dominate use.
uk: Лісиста місцевість, в якій лісозаготівля не є основним видом діяльності.

en: Forest
uk: Лісовий масив

en: Cutline
uk: Просіка

[ctx: cutline]
en: border
uk: межа

[ctx: cutline]
en: firebreak
uk: протипожежна просіка

[ctx: cutline]
en: hunting
uk: мисливські угіддя

[ctx: cutline]
en: loggingmachine
uk: шлях для лісозаготівельної техніки

[ctx: cutline]
en: pipeline
uk: трубопровід

[ctx: cutline]
en: piste
uk: лижня

[ctx: cutline]
en: section
uk: просіка

en: Grassland
uk: Трави

en: Where vegetation is dominated by grasses (Poaceae) and other herbaceous (non-woody) plants. Excludes cultivated areas and wetlands.
uk: Місцевість, в якій переважать трав’янисті не-деревні рослини (злаки). Без посівних і водно-болотних угідь.

en: pampas
uk: пампаси

en: prairie
uk: прерія

en: puszta
uk: пуста

en: savanna
uk: савана

en: steppe
uk: степ

en: veld
uk: вельд

en: Nature Reserve
uk: Заповідник

en: Scree
uk: Осип

en: An accumulation of loose angular rocks.
uk: Скупчення кутастих каменів та уламків гірських порід.

en: Shingle
uk: Галька

en: An accumulation of loose rounded rocks on a beach or riverbed.
uk: Скупчення заокруглених каменів на пляжі або березі річки.

en: Fell
uk: Кам’яниста земля

en: Bare upper lying uncultivated land principally covered with grass and often grazed.
uk: Необроблені землі на високогір’ї, головним чином вкриті травою, що часто використовуються під випас.

en: Scrub
uk: Чагарник

en: Bare lower lying uncultivated land with bushes but little or no tree cover.
uk: Необроблені землі, головним чином вкриті кущами та рідко деревами.

en: Heath
uk: Пустир

en: Bare lower lying uncultivated land with a shrubland habitat found mainly on free-draining infertile, acidic soils, and is characterised by open, low-growing woody vegetation.
uk: Необроблені землі з деревно-чагарниковим покриттям, трапляються переважно на засушливих, безплідних, кислих ґрунтах, і характеризуються відкритою, низькорослою деревною рослинністю.

en: Sand
uk: Пісок

en: Large area covered with sand.
uk: Великі ділянки, вкриті піском.

en: Bare Rock
uk: Голі скелі

en: For areas of solid visible rock that is sparsely vegetated or not vegetated at all.
uk: Скелясті ділянки з рідкісною рослинністю або не покриті рослинністю взагалі.

en: Rock
uk: Скеля

en: A notable rock or group of rocks, with at least one of them firmly attached to the underlying bedrock.
uk: Примітна скеля або група великих каменів, з яких як мінімум один міцно пов’язаний з корінною породою.

en: Tourism attraction
uk: Туристічна пам’ятка

en: Stone
uk: Камінь

en: A single notable free-standing rock, which may differ from the composition of the terrain it lies in.
uk: Поодинокий, добре помітний камінь, який відрізняється від оточуючого середовища.

en: Land use
uk: Землекористування

en: Farmyard
uk: Двір ферми

en: Farmland
uk: Сільськогосподарські угіддя

en: Crop
uk: Вирощується

[ctx: crop]
en: barley
uk: ячмінь

[ctx: crop]
en: cereal
uk: зернові

[ctx: crop]
en: corn
uk: кукурудза

[ctx: crop]
en: grass
uk: трава

[ctx: crop]
en: hop
uk: хміль

[ctx: crop]
en: rape
uk: рапс

[ctx: crop]
en: rice
uk: рис

[ctx: crop]
en: soy
uk: соя

[ctx: crop]
en: sugarcane
uk: цукрова тростина

[ctx: crop]
en: tea
uk: чай

[ctx: crop]
en: wheat
uk: пшениця

en: Center pivot irrigation
uk: Кругова іригаційна установка

en: Meadow
uk: Левада

en: Type of meadow
uk: Тип левади

[ctx: meadow]
en: agricultural
uk: сільськогосподарського призначення

[ctx: meadow]
en: pasture
uk: пасовище

en: Orchard
uk: Фруктовий сад

[ctx: landuse]
en: orchard
uk: фруктовий сад

en: Trees
uk: Дерева

en: almond_trees
uk: мигдаль

en: apple_trees
uk: яблуні

en: apricot_trees
uk: абрикоси

en: avocado_trees
uk: авокадо

en: banana_plants
uk: банани

en: blueberry_plants
uk: чорниці

en: cacao_trees
uk: какао

en: cherimoya_trees
uk: черімоя

en: cherry_trees
uk: вишні

en: chestnut_trees
uk: каштани

en: coconut_palms
uk: кокосові пальми

en: coffea_plants
uk: кава

en: date_palms
uk: фінікові пальми

en: hazel_plants
uk: ліщина

en: hop_plants
uk: хміль

en: lemon_trees
uk: лимони

en: macadamia_trees
uk: макадамі

en: mango_trees
uk: манго

en: oil_palms
uk: олійні пальми

en: olive_trees
uk: оливкові дерева

en: orange_trees
uk: апельсин

en: papaya_trees
uk: папая

en: peach_trees
uk: персики

en: pear_trees
uk: груші

en: pecan_trees
uk: пекан

en: persimmon_trees
uk: хурма

en: pineapple_plants
uk: ананас

en: pistachio_trees
uk: фісташки

en: pitaya_plants
uk: пітая

en: plum_trees
uk: сливи

en: pomegranate_trees
uk: гранат

en: tea_plants
uk: чай

en: walnut_trees
uk: волоські горіхи

en: Vineyard
uk: Виноградник

en: Greenhouse Horticulture
uk: Теплиця

[ctx: landuse]
en: greenhouse_horticulture
uk: теплиці

en: Plant Nursery
uk: Розплідник рослин

[ctx: landuse]
en: plant_nursery
uk: розплідник рослин

en: Salt Pond
uk: Соляний ставок

[ctx: landuse]
en: salt_pond
uk: видобування солі

en: Aquaculture
uk: Аква-ферма

[ctx: landuse]
en: aquaculture
uk: аква-ферма

en: shrimp
uk: креветки

en: mussels
uk: молюски

en: Allotments
uk: Дачі/Горо́ди

en: Flowerbed
uk: Квітник

[ctx: landuse]
en: flowerbed
uk: квітник

en: Planter
uk: Вазон

en: The material the planter is made out of
uk: Матеріал, з якого виготовлено вазон

en: The material inside the planter
uk: Матеріал всередині вазона

en: Planter barrier
uk: Вазон-перепона

en: Garden
uk: Сад

en: Garden type
uk: Тип саду

en: residential
uk: біля будинку

en: community
uk: комунальний

en: botanical
uk: ботаничний

en: arboretum
uk: дендропарк

en: Aesthetic / Style
uk: Стиль

en: english
uk: англійський

en: zen
uk: японський сад каменів

en: Grass
uk: Газон

[ctx: landuse]
en: grass
uk: трава

en: Village Green
uk: Сільський майдан

en: Park
uk: Парк

en: Recreation Ground
uk: Майданчик для дозвілля

[ctx: landuse]
en: recreation_ground
uk: майданчик для дозвілля

en: Religious
uk: Релігійне

[ctx: landuse]
en: religious
uk: церковні землі

en: Cemetery
uk: Кладовище

en: Graveyard
uk: Цвинтар

en: Cemetery sector
uk: Сектор на кладовищі

en: Residential Area
uk: Житлова територія

[ctx: landuse type]
en: apartments
uk: багатоквартирний будинок

[ctx: landuse type]
en: halting_site
uk: місце зупинки для трейлерів

[ctx: landuse type]
en: rural
uk: приватний сектор

[ctx: landuse type]
en: single_family
uk: домоволодіння

[ctx: landuse type]
en: trailer_park
uk: стоянка трейлерів

[ctx: landuse type]
en: urban
uk: міська забудова

[ctx: landuse]
en: education
uk: освіта

en: Retail
uk: Роздрібна торгівля

[ctx: landuse]
en: retail
uk: роздрібна торгівля

en: Commercial
uk: Діловий район

[ctx: landuse]
en: commercial
uk: комерційного призначення

en: Industrial
uk: Промзона

[ctx: landuse]
en: industrial
uk: промисловість

[ctx: industrial]
en: bakery
uk: пекарня

[ctx: industrial]
en: brewery
uk: пивоварня

[ctx: industrial]
en: brickyard
uk: цегельний завод

[ctx: industrial]
en: depot
uk: депо

[ctx: industrial]
en: distributor
uk: дистриб’ютор

[ctx: industrial]
en: factory
uk: фабрика

[ctx: industrial]
en: grinding_mill
uk: млин

[ctx: industrial]
en: heating_station
uk: опалювальна станція

[ctx: industrial]
en: machine_shop
uk: механічні майстерні

[ctx: industrial]
en: mine
uk: шахта

[ctx: industrial]
en: oil
uk: нафтопромисловість

[ctx: industrial]
en: port
uk: порт

[ctx: industrial]
en: salt_pond
uk: видобування солі

[ctx: industrial]
en: sawmill
uk: лісопильня

[ctx: industrial]
en: scrap_yard
uk: авто розборка

[ctx: industrial]
en: shipyard
uk: верф

[ctx: industrial]
en: slaughterhouse
uk: скотобійня

[ctx: industrial]
en: warehouse
uk: склад

[ctx: industrial]
en: wellsite
uk: нафтове родовище

en: Garages
uk: Гаражі

[ctx: landuse]
en: garages
uk: гаражі

en: Railway Land
uk: Землі залізниці

[ctx: landuse]
en: railway
uk: залізниця

en: Military
uk: Військова зона

[ctx: landuse]
en: military
uk: для військових потреб

en: Construction Area
uk: Будівельний майданчик

[ctx: landuse]
en: construction
uk: будмайданчик

en: Construction type
uk: Тип будівництва

[ctx: landuse]
en: Residential Area
uk: Житлова забудова

[ctx: landuse]
en: Education
uk: Освіта

[ctx: landuse]
en: Retail
uk: Роздрібна торгівля

[ctx: landuse]
en: Commercial
uk: Діловий район

[ctx: landuse]
en: Industrial
uk: Промзона

[ctx: landuse]
en: Garages
uk: Гаражі

[ctx: landuse]
en: Railway Land
uk: Землі залізниці

[ctx: landuse]
en: Military
uk: Землі для військового використання

[ctx: landuse]
en: Religious
uk: Землі культово-релігійних об’єктів

[ctx: landuse]
en: Cemetery
uk: Кладовище

en: Brownfield
uk: Очищене місце під забудову

[ctx: landuse]
en: brownfield
uk: очищене місце під забудову

en: Greenfield
uk: Ділянка під нову забудову

en: Landfill
uk: Звалище

[ctx: landuse]
en: landfill
uk: звалище

en: Quarry
uk: Кар’єр

en: Annotation
uk: Вказівники

en: Alternative name
uk: Альтернативна назва

en: Historical name
uk: Історична назва

en: Local name
uk: Місцева назва

en: Regional name
uk: Регіональна назва

en: National name
uk: Національна назва

en: International name
uk: Міжнародна назва

en: Official name
uk: Офіційна назва

en: Common name abbreviation
uk: Загальна скорочена назва

en: Address
uk: Адреса

en: Address has no house number
uk: Адреса не має номера будинку

en: Optional tag only for address without addr:street
uk: Додатковий теґ, використовується для адрес без addr:street

en: Address Interpolation
uk: Вставка адрес

en: Numbering scheme
uk: Схема нумерації

en: odd
uk: непарні

en: even
uk: парні

en: alphabetic
uk: за абеткою

en: Accuracy
uk: Точність

en: actual
uk: актуальна

en: estimate
uk: приблизна

en: potential
uk: можлива

en: Contact (Common Schema)
uk: Контакти (Загальна схема)

en: Email Address
uk: Адреса ел. пошти

en: Mobile phone number
uk: Номер мобільного телефону

en: Fax Number
uk: Номер факсу

en: Image
uk: Зображення

[ctx: Contact]
en: Similar tags but different tagging schema:
uk: Схожі теґи, але для різних схем теґування

en: Contact (Schema with ''contact:*'' Prefix)
uk: Контакти (з префіксом ''contact:*'')

en: Social Networks
uk: Соціальні мережі

[ctx: social_network]
en: Ok
uk: Одноклассники

[ctx: social_network]
en: Vk
uk: ВКонтакте

[ctx: description=*]
en: A short text with additional information.
uk: Короткий текст з додатковою інформацією.

[ctx: description=*]
en: It might be viewable to the end user (perhaps using a search system or a map with pop-ups).
uk: Він може бути видимим для кінцевого користувача (можливо, за допомогою системи пошуку або у виринаючих підказках на мапі).

[ctx: the tag note=*]
en: Note
uk: Нотатка

[ctx: note=*]
en: An important hint for other mappers (not for the end user).
uk: Важливе зауваження для інших маперів (не для кінцевих користувачів).

[ctx: fixme=*]
en: A hint for other mappers (not for the end user), that an object needs an improvement.
uk: Важливе зауваження для інших маперів (не для кінцевих користувачів), що об’єкт потребує доопрацювання.

en: outer segment
uk: зовнішній сегмент

en: inner segment
uk: внутрішній сегмент

en: Boundary
uk: Кордони

en: Boundary type
uk: Тип Кордону

en: maritime
uk: морський

en: national_park
uk: національний парк

en: political
uk: політичний

en: postal_code
uk: поштовий індекс

en: protected_area
uk: особліво охоронювана територія

en: Sub area
uk: Підпорядкована територія

en: Administration centre
uk: Адміністративний центр

en: Label point
uk: Мітка з назвою

en: Outline of building
uk: Контур будівлі

en: Inner segment
uk: Внутрішній сегмент

en: Roof ridge
uk: Коник даху

en: Roof edge
uk: Край даху

en: Site
uk: Місцевість

en: Site name
uk: Назва місцевості

en: where to place the label
uk: Місце підпису

en: perimeter of the site
uk: периметр місцевості

en: entrances to the site, on the perimeter
uk: входи на периметрі

en: members of site
uk: члени місцевості

en: Turn Restriction
uk: Обмеження руху

en: Restriction
uk: Обмеження

en: no_left_turn
uk: поворот ліворуч заборонений

en: no_right_turn
uk: поворот праворуч заборонений

en: no_straight_on
uk: проїзд заборонений

en: no_u_turn
uk: розворот заборонений

en: only_right_turn
uk: тільки праворуч

en: only_left_turn
uk: тільки ліворуч

en: only_straight_on
uk: тільки прямо

en: from way
uk: з

en: via node or ways
uk: точка або лінія "via"

en: to way
uk: до

en: Lane Connectivity
uk: Зв’язаність смуг

en: Enforcement
uk: Обмеження

en: check
uk: пункт котролю

en: maxheight
uk: макс. висота

en: maxspeed
uk: макс. швидкість

en: maxweight
uk: макс. вага

en: mindistance
uk: мінімальна дистанція

en: toll
uk: платний проїзд

en: Max. height (meters, only if enforcement=maxheight)
uk: Макс. висота (в метрах, для enforcement=maxheight)

en: Max. speed (km/h, only if enforcement=maxspeed)
uk: Макс. швидкість (в км/г, для enforcement=maxspeed)

en: Max. weight (tonnes, only if enforcement=maxweight)
uk: Макс. вага (тонни, для enforcement=maxweight)

en: Min. vehicle distance (meters, only if enforcement=mindistance)
uk: Мін. відстань між автівками (в метрах, для enforcement=mindistance)

en: location of enforcement device
uk: розташування обмежувального пристрою

en: node on way where enforcement starts
uk: точка на лінії, на початку обмеження

en: where enforcement ends
uk: кінець обмеження

en: traffic light or barrier that stops you
uk: світлофор чи перешкода, що зупиняє вас

en: Enforcement (average speed)
uk: Камера фіксації (ср. швидкість)

en: ways forming the section of measurement
uk: лінії, де відбувається вимірювання

en: Routes
uk: Маршрути

en: Bicycle Route
uk: Веломаршрут

[ctx: network]
en: international
uk: міжнародний

[ctx: network]
en: national
uk: національний

[ctx: network]
en: regional
uk: регіональний

[ctx: network]
en: local
uk: місцевий

en: Mountain Biking Route
uk: Гірський веломаршрут

en: Hiking Route
uk: Пішохідний туристичний маршрут

en: Walking Route
uk: Пішохідний маршрут

en: Running Route
uk: Біговий маршрут

en: Fitness Trail
uk: Фітнес-стежка

en: fitness station
uk: Тренажерний комплекс

en: Riding Route
uk: Кінний маршрут

en: Piste Route
uk: Лижня

en: link segment
uk: з’єднуючий відрізок

en: shortcut segment
uk: скорочувальний відрізок

en: variant segment
uk: відрізок варіант

en: entry points
uk: точка початку

en: Ski Route
uk: Лижний маршрут

en: alpine
uk: гірсколижний

en: Detour Route
uk: Маршрут об’їзду

en: Ref of the way this is a detour to
uk: Номер/назва дороги, що оминається

en: fork node for alternative routes
uk: точка відгалуження альтернативного маршруту

en: Power Route
uk: Лінія електромереж

en: Railway Route
uk: Залізничний маршрут

en: Road Route
uk: Автомобільний маршрут

en: Superroute
uk: Супер-маршрут

en: Route Network
uk: Маршрутна мережа

en: member
uk: член

en: Route Node Network
uk: Точкова маршрутна мережа

[ctx: network]
en: international cycling
uk: міжнародний веломаршрут

[ctx: network]
en: national cycling
uk: національний веломаршрут

[ctx: network]
en: regional cycling
uk: регіональний веломаршрут

[ctx: network]
en: local cycling
uk: місцевий веломаршрут

[ctx: network]
en: international riding
uk: міжнародний кінний маршрут

[ctx: network]
en: national riding
uk: національний кінний маршрут

[ctx: network]
en: regional riding
uk: регіональний кінний маршрут

[ctx: network]
en: local riding
uk: місцевий кінний маршрут

[ctx: network]
en: international walking
uk: інтернаціональний пішохідний маршрут

[ctx: network]
en: national walking
uk: національний пішохідний маршрут

[ctx: network]
en: regional walking
uk: регіональний пішохідний маршрут

[ctx: network]
en: local walking
uk: місцевий пішохідний маршрут

en: route
uk: маршрут

en: junction
uk: перехрестя

en: connection route
uk: з’єднувальний маршрут

en: connection junction
uk: з’єднувальне перехрестя

en: Associated Street
uk: Вулиця (Associated Street)

en: house
uk: будинок

en: Street
uk: Вулиця (Street)

en: ways being part of street
uk: ліній — частини вулиці

en: addresses belonging to the street
uk: адреси по вулиці

en: houses belonging to the street
uk: будинки по вулиці

en: anything related to the street
uk: інше

en: Destination Sign
uk: Вказівник напрямку

en: Destination written on sign (w/o distance)
uk: Місце призначення (без відстані)

en: Time (hh:mm, for trekking)
uk: Час (чч:хх, для відстеженя)

en: Color of text (HTML name or hexadecimal code)
uk: Колір тексту (назва HTML або шістнадцятковий код)

en: Color of border/arrow (HTML name or hexadecimal code)
uk: Колір контура/стрілки (назва HTML або шістнадцятковий код)

en: last way before junction
uk: лінія до перехрестя

en: node of the intersection
uk: точка перехрестя

en: first way after junction
uk: лінія після перехрестя

en: position of sign
uk: місце знаходження знаку

en: Waterway
uk: Водний шлях

en: Subtype of waterway (largest one of members)
uk: Підвид водного шляху (найбільший із членів)

en: Name of river/lake/sea/ocean it runs into
uk: Назва ріки/озера/моря/океану куди впадає

en: Reference Sandre (FR)
uk: Номер Sandre (FR)

en: Reference FGKZ (DE)
uk: Номер FGKZ (DE)

en: Reference REGINE (NO)
uk: Номер REGINE (NO)

en: Reference GNIS (USA)
uk: Номер GNIS (USA)

en: Reference GNBC (CA)
uk: Номер GNBC (CA)

en: waterways (no riverbank)
uk: водні шляхи (не береги)

en: branch waterways (no riverbank)
uk: відгалуження (не береги)

en: spring of waterway
uk: початок водного шляху

en: place where waterway ends
uk: місце де закінчується водний путь

en: ways supported by (on top of) the bridge
uk: лінії, що проходять (з верху) по мосту

en: ways passing under the bridge
uk: лінії, що проходять під мостом

en: way forming the outline footprint
uk: лінія, що утворює контур

en: edge ways parallel to ''across''
uk: лінії контуру паралельні ''across''

en: ways passing through the tunnel
uk: лінії, що проходять по тунелю

en: edge ways parallel to ''through''
uk: лінії контуру, паралельні ''through''

en: Even housenumber in odd address interpolation.
uk: Парний номер будинку в інтерполяції непарних адрес.

en: Odd housenumber in even address interpolation.
uk: Непарний номер будинку в інтерполяції парних адрес.

en: Way with {0}. Tag each housenumber separately if possible.
uk: Лінія з {0}. За можливості позначте адресу кожного будинку окремо.

en: End node without housenumber in address interpolation.
uk: Кінцева точка лінії інтерполяції адрес без номеру будинка

en: Object has no {0}, however, it has {1} and {2} whose value looks like a housenumber.
uk: Обʼєкт не має {0}, проте, він має {1} та {2}, що виглядають як номер будинку.

en: Same value of {0} and {1}
uk: Те ж саме значення {0} і {1}

en: {0} without number
uk: {0} без номера

en: {0} without {1}
uk: {0} без {1}

en: {0} without access tags such as {1}, {2}, or {3}.
uk: {0} без теґів access, наприклад:  {1}, {2}, чи {3}.

en: suspicious barrier
uk: підозрілий бар’єр

en: Suspicious {0} on a connection of a small highway with a larger highway
uk: Підозра {0} щодо з’єднання незначної дороги з більш значною дорогою

en: {0} without {1} or {2}
uk: {0} без {1} чи {2}

en: {0} without {1}, {2} or {3}
uk: {0} без {1}, {2} або {3}

en: {0} without {1}, {2}, {3} or {4}
uk: {0} без {1}, {2}, {3} або {4}

en: suspicious tag combination
uk: Підозріла комбінація теґів

en: {0} together with {1}
uk: {0} разом з {1}

en: {0} together with {1} and {2}
uk: {0} разом з {1} та {2}

en: two objects, one with {0} and one with {1} + {2} + {3}
uk: два обʼєкти, один з {0} та інший з {1} + {2} + {3}

en: {0} on an inner multipolygon ring without further tags
uk: {0} на внутрішньому контурі мультиполігона без додаткових теґів

en: incomplete object: only {0}
uk: неповний об’єкт: тільки {0}

en: incomplete object: only {0} and {1}
uk: неповний об’єкт: тільки {0} та {1}

en: {0} together with {1} and conflicting values
uk: {0} разом з {1} та суперечливими значеннями

en: {0} on suspicious object
uk: {0} на сумнівному об’єкті

en: {0} together with {1}. The flow direction is defined by the way direction. Use {1} on {0} only in the rare case of a access restriction.
uk: {0} разом з {1}. Напрямок руху визначається напрямком лінії. Використовуйте {1} для {0} тільки в специфічних випадках зазначення заборон доступу.

en: natural water used for swimming pool
uk: natural=water у плавальних басейнах

en: sport without physical feature
uk: теґ sport без фізичного об’єкта

en: alternative name without {0}
uk: альтернативна назва без {0}

en: incomplete usage of {0} on a way without {1}
uk: неповне використання {0} на лінії без {1}

en: Same value of {0}, {1} and {2}
uk: Те ж саме значення {0}, {1} і {2}

en: {0} and {1} together with {2} and conflicting values
uk: {0} і {1} разом з {2} і значеннями, що спричиняють конфлікт

en: {0} on a relation without {1}
uk: {0} на звʼязку без {1}

en: Long waterway with {0} but without a tag which defines it as tunnel or underground. Remove {1} or add a tunnel tag if applicable. Also check crossing bridges and their {1} tags.
uk: Довгий водний шлях з {0}, але без теґу, що визначає його, як тунель або таким, що є під землею. Вилучіть {1} або додайте теґ tunnel, якщо можливо. Також перевірте перетини з мостами та їх {1} теґи.

en: Short waterway with {0} but without a tag which defines it as tunnel or underground. Remove {1} or add a tunnel tag if applicable. Also check crossing bridges and their {1} tags.
uk: Короткий водний шлях з {0}, але без теґу, що визначає його як тунель або таким, що є під землею. Вилучіть {1} або додайте теґ tunnel, якщо можливо. Також перевірте перетини з мостами та їх {1} теґи.

en: possibly missing {0} tag
uk: можливо, пропущено теґ {0}

en: Different number of lanes in the keys {0} and {1}
uk: Різна кількість смуг для ругу в ключах {0} та {1}

en: street with odd number of {0}, but without {1} and {2} or {3}
uk: дорога з непарним значенням {0}, але без {1} та {2} або {3}

en: {0} together with {1}. Tag each hydrant separately.
uk: {0} разом з {1}. Позначайте кожен гідрант окремо.

en: {0} together with {1} on a node. Remove {0}.
uk: {0} разом з {1} на точці. Вилучить {0}.

en: A linear object {0} without {1} has a tag indicating that it is an area.
uk: Лінійний об’єкт {0} без {1} має теґ що описує його як полігон.

en: {0} together with {1}. Remove {1}.
uk: {0} разом з {1}. Вилучіть {1}.

en: Combined foot- and cycleway without {0}.
uk: Суміщений вело-пішохідний шлях без {0}.

en: {0} without {1} and {2}
uk: {0} без {1} та {2}

en: {0} together with {1} but without {2}
uk: {0} разом з {1} але без {2}

en: {0} together with {1} and conflicting values plus no {2}
uk: {0} разом з {1} та конфліктними значеннями, плюс без {2}

en: {0} together with {1}. Probably {2} is meant.
uk: {0} разом з {1}. Можливо значить {2}.

en: {0} together with {1}. Should be used on a minor highway type or a node
uk: {0} разом з {1}. Має застосовуватись до доріг нижчих класів або до точок

en: {0} together with {1}. Is the fixme fixed?
uk: {0} разом з {1}. Чи виправлена проблема з fixme?

en: Use {0} only as value of {1}
uk: Використовуйте {0} тільки як значення для {1}

en: {0} together with {1} at right-hand traffic
uk: {0} разом з {1} у правосторонньому русі

en: {0} together with {1} at left-hand traffic
uk: {0} разом з {1} у лівосторонньому русі

en: No grooming defined for {0} skiing, add {1}
uk: Не вказано тип підготовки лижних – {0}, додайте {1}

en: No difficulty defined for skiing, add {0}
uk: Не вказано рівень складності лижної траси, додайте {0}

en: {0} is lower than {1} on {2}.
uk: {0} нижче ніж {1} у {2}.

en: {0} is lower or equal to {1} on {2}
uk: {0} менше або дорівнює {1} на {2}

en: {0} is deprecated
uk: {0} заборонено

en: deprecated tagging
uk: Небажане (застаріле) теґування

en: ''{0}'' is meaningless, use more specific tags, e.g. ''{1}''
uk: ''{0}'' не має сенсу, використовуйте більш конкретні теґи, наприклад ''{1}''

en: ''{0}'' does not specify the official mode of transportation, use ''{1}'' for example
uk: ''{0}'' не уточнює офіційний вид перевезень, використовуйте, наприклад ''{1}''

en: {0}={1} is unspecific. Instead of ''{1}'' please give more information about what exactly should be fixed.
uk: {0}={1} є неспецифічним. Замість ''{1}'' вкажіть докладнішу інформацію про те, що дійсно потрібно виправити.

en: Wrong usage of {0} tag. Remove {1}, because it is clear that the name is missing even without an additional tag.
uk: Неправильне використання теґу {0}. Вилучіть {1}, оскільки ясно, що назва відсутня, навіть без додаткових теґів.

en: {0} is unspecific. Instead use the key fixme with the information what exactly should be fixed in the value of fixme.
uk: {0} – не визначений. Замість цього використовуйте ключ fixme, в значенні якого вкажіть інформацію про те, що потрібно виправити.

en: {0} is deprecated. Please use instead a multipolygon.
uk: {0} є застрілим. Використовуйте замість цього мультиполігон.

en: {0} is deprecated. Please specify interval by using opening_hours syntax
uk: {0} є застарілим. Будь ласка, вказуйте час роботи, використовуючи синтаксис opening_hours

en: {0} is deprecated. Please delete this object and use a private layer instead
uk: {0} є застарілим. Будь ласка, вилучіть цей об’єкт та використовуйте приватний шар

en: {0}={1} is unspecific. Please replace ''{1}'' by a specific value.
uk: {0}={1} є неспецифічним. Будь ласка, вкажіть замість ''{1}'' конкретніше значення.

en: {0} should be replaced with {1}
uk: {0} потрібно замінити на {1}

en: {0} = {1}; remove {0}
uk: {0} = {1}; видаліть {0}

en: {0} is unspecific
uk: {0} є розпливчастим

en: Unusual key {0}, maybe {1} or {2} is meant
uk: Незвичайний ключ {0}, можливо це має бути {1} або {2}

en: Unspecific tag {0}
uk: Незрозумілий теґ {0}

en: Definition of {0} is unclear
uk: Визначення {0} є неточним

en: {0} is not recommended. Use the Reverse Ways function from the Tools menu.
uk: {0} не рекомендується. Скористайтесь пунктом «Змініти напрямок» з меню «Інструменти».

en: key with uncommon character
uk: Ключ з незвичайним символом

en: uncommon short key
uk: незвично короткий ключ

en: {0} is inaccurate. Use separate tags for each specific type, e.g. {1} or {2}.
uk: {0} є неточним. Використовуйте окремі теґи для кожного типу, на приклад {1} або {2}.

en: {0} is deprecated for {1}
uk: {0} є застарілим для {1}

en: {0} is deprecated. Use the {1}: key prefix instead.
uk: {0} є застрілим. Використовуйте {1}: префікс для ключа замість цього.

en: questionable key (ending with a number)
uk: Сумнівний ключ (з цифрою в кінці)

en: The key {0} has an uncommon value.
uk: Ключ {0} має дивне значення.

en: misspelled value
uk: значення з помилкою

en: wrong value: {0}
uk: невірне значення: {0}

en: {0} is not a building type.
uk: {0} не є будинком.

en: unusual value of {0}
uk: Незвичайне значення {0}

en: {0} as a tag on an object. Roles are specified in the relation members list instead.
uk: {0} є теґом об’єкта. Натомість роль зазначається в переліку членів зв’язку.

en: {0} with a temporary URL which may be outdated very soon
uk: {0} містить тимчасовий URL, що невдовзі може змінитись

en: {0} on a node. Should be used on a way.
uk: {0} на точці. Слід застосовувати до лінії.

en: {0} on a node. Should be used on a way or relation.
uk: {0} на точці. Потрібно застосовувати для ліній та звʼязків.

en: {0} on a node. Should be drawn as an area.
uk: {0} на точці. Слід застосовувати до полігону.

en: {0} on a node. Should be used in a relation
uk: {0} на точці. Повинен використовуватись для звʼязку

en: {0} on a way. Should be used on a node.
uk: {0} на лінії, замість точки.

en: {0} on a way. Should be used in a relation
uk: {0} на лінії, а повинен бути на зв’язку

en: {0} on a closed way. Should be used on an unclosed way.
uk: {0} на замкненій лінії. Має використовуватись не незамкненій лінії.

en: {0} on a relation
uk: {0} на зв’язку

en: node connects highway and building
uk: точка приєднує дорогу до будівлі

en: Object at Position 0.00E 0.00N. There is nothing at this position except an already mapped weather buoy.
uk: Об’єкт з позицією 0.00E 0.00N. У цьому місці немає нічого, окрім вже позначеного метеорологічного буя.

en: {0} on a node
uk: {0} на точці

en: Building inside building
uk: Будівля всередині іншої будівлі

en: Overlapping buildings
uk: Будинки, що перетинаються

en: Overlapping Water Areas
uk: Перетин/накладення водойм

en: Water area inside water area
uk: Вода в середині води

en: Overlapping Areas
uk: Полігони, що перекриваються

en: {0} inside {1}
uk: {0} в середині {1}

en: Overlapping Identical Natural Areas
uk: Перекриття ідентичних природних ділянок

en: Overlapping Identical Landuses
uk: Перекриття ідентичних ділянок землекористування

en: isolated node which must be connected to a way
uk: відокремлена точка, що повинна бути приєднана до лінії

en: node connects waterway and bridge
uk: точка є спільною для мосту та водного шляху

en: {0} node connected to a highway
uk: точка {0} приєднана до дороги

en: {0} node connected to an underground object
uk: {0} точка приєднана до підземного об’єкта

en: suspicious roundabout direction
uk: сумнівний напрям кругового руху

en: {0} on a large area
uk: {0} на великій площі

en: {0} on a small area
uk: {0} на маленькій площі

en: Too large building
uk: Завелика будівля

en: Waterway ends without a connection to another waterway or the direction of the waterway is wrong.
uk: Кінець водного шляху не зʼєднується з іншим водним шляхом, або його напрямок помилковий

en: Coastline inside {1}
uk: Берегова лінія в середині {1}

en: {0} should be on the node where {1} and {2} intersect
uk: {0} повинен бути точкою перетину {1} ​​і {2}

en: {0} is the tag for the linear waterway. To tag the water area use {1} + {2} instead.
uk: {0} – теґ для лінійних водних обʼєктів. Для позначення полігональних водних обʼєктів використовуйте {1} + {2}.

en: Ferry route is not connected to the road network or branches.
uk: Поромний маршрут не пов’язаний з дорожньою мережею або його відгалуженнями.

en: Ferry route is not connected to a ferry terminal or branches.
uk: Поромний маршрут не пов’язаний з поромним терміналом або його відгалуженнями.

en: abbreviated street name
uk: скорочене позначення вулиці

en: wrong highway tag on a node
uk: Помилковий теґ highway на точці

en: wrong crossing tag on a way
uk: Помилковий теґ crossing на лінії

en: Unnamed unclassified highway
uk: Дороги без класифікації, що не мають назви

en: highway without a reference
uk: Дороги без номера (ref)

en: Unspecific highway type
uk: Невизначений тип дороги

en: {0} is deprecated, use {1} instead. Also check similar tags like {2}
uk: {0} є застарілим, використовуйте {1}. Крім того, перевірте подібні теґи, такі як {2}

en: pedestrian railway crossing without {0}
uk: пішохідний перехід через залізничні колії без {0}

en: railway crossing without {0}
uk: залізничний переїзд без {0}

en: {0} without right of way
uk: {0} без зазначення пріоритету руху

en: Area with {0} above {1} is invalid
uk: Полігон {0} поверх {1} є помилкою

en: {0} with trailing number
uk: {0} закінчується цифрою

en: questionable value (ending with a number)
uk: сумнівне значення (закінчується цифрою)

en: {0} with multiple values
uk: {0} багатозначний теґ

en: empty value in semicolon-separated ''{0}''
uk: пусте значення в рядку з розділювачами (;) ''{0}''

en: numerical key
uk: числовий ключ

en: {0} value with + sign
uk: {0} значення зі знаком +

en: {0} should be an integer value between -5 and 5
uk: {0} повинно бути цілим числом між -5 та 5

en: negative {0} value
uk: негативне значення {0}

en: {0} should have numbers only with optional .5 increments
uk: ̱{0} повине бути тільки числом (з необовʼязковим кроком 0.5)

en: {0} is unnecessary for {1}
uk: {0} є непотрібним для {1}

en: unnecessary tag
uk: Непотрібний теґ

en: unusual value of {0}: use abbreviation for unit and space between value and unit
uk: незвичайне значення у {0}: використовуйте одиниці виміру через пробіл від значення

en: unusual value of {0}: use '' for foot and " for inches, no spaces
uk: незвичне значення {0}: використовуйте '' для футів і \" для дюймів, без пробілів

en: unusual value of {0}: use . instead of , as decimal separator
uk: неочікуване значення {0}: використовуйте "."(крапку) замість "," (коми) як десятковий розділювач

en: unusual value of {0}: meters is default; only positive values; point is decimal separator; if units, put space then unit
uk: незвичне значення {0}: типові одиниці виміру – метри; тільки позитивні значення; крапка – десятковий розділювач; за їх наявності, одиниці вимірювання відділяються пробілом від значення

en: tonne
uk: тонна

en: unusual value of {0}: {1} is default; only positive values; point is decimal separator; if units, put space then unit
uk: незвичне значення {0}: {1} є типовим; тільки позитивні значення; крапка – десятковий розділювач; одиниці виміру відділяються пробілом

en: km/h
uk: км/год

en: kilometers
uk: кілометри

en: voltage should be in volts with no units/delimiter/spaces
uk: напруга повинна зазначатись у вольтах без пробілів/роздільників/одиниць виміру

en: imprecise value of {0}
uk: неточне значення {0}

en: an integer value in millimeters, without unit
uk: ціле число в міліметрах, без одиниць виміру

en: unusual {0} value on narrow gauge railway
uk: незвичайне значення {0} для вузькоколійки

en: {0} must be a numeric value
uk: {0} має бути числовим значенням

en: {0} must be a positive integer number
uk: {0} має бути цілим позитивним числом

en: {0} must be a numeric value, in meters and without units
uk: {0} повинне бути числом в метрах, без зазначення одиниць виміру

en: Unnecessary amount of decimal places
uk: Зайва кількість десяткових знаків

en: Airport tagging
uk: Теґування аеропортів

en: unusual value of {0}: set unit e.g. {1} or {2}; only positive values; point is decimal separator; space between value and unit
uk: незвичайне значення {0}: встановіть одиниці виміру, напр. {1} або {2}; десятковий роздільник - точка; пробіл між значенням та одиницями виміру

en: Numeric name: {0}. Maybe {1} or {2} is meant.
uk: Число в назві: {0}. Можливо має бути {1} або {2}.

en: relation without type
uk: зв’язок без типу

en: {0} relation without {0} tag
uk: {0} зв’язок без теґу {0}

en: way with {0} is part of a {1} route relation
uk: лінія з {0} є частиною маршрутного зв’язку {1}

en: {0} of {1} member and {0} relation differ
uk: {0} з {1} членів та {0} зв’язків відрізняються

en: religion without denomination
uk: теґ religion без теґу denomination

en: unknown christian denomination
uk: невідоме християнське віросповідання

en: unknown muslim denomination
uk: невідоме мусульманське віросповідання

en: unknown jewish denomination
uk: невідоме іудейське віросповідання

en: street name contains ss
uk: назва вулиці містить ss

en: street name contains ß
uk: назва вулиці містить ß

en: {0} is deprecated in {1}
uk: {0} є застарілим в {1}

en: {0} is unnecessary
uk: {0} є непотрібним

en: {0} is optional on {1}
uk: {0} є необов’язковим для {1}

en: {0} makes no sense
uk: {0} не має сенсу

en: Nodes duplicating parent way tags
uk: Точки дублюють теґи батьківської лінії

en: {0} together with {1} and {2}. Remove {0}.
uk: {0} разом з {1} та {2}. Вилучіть {0}.

en: descriptive name
uk: Опис замість назви

en: {0} should not be uploaded
uk: ̱{0} не слід завантажувати

en: wikipedia tag has no language given, use ''wikipedia''=''language:page title''
uk: у теґа wikipedia не вказано мову, використовуйте формат ''wikipedia'' = ''код мови:назва сторінки''

en: wikipedia tag has an unknown language prefix
uk: у теґа wikipedia вказано невідомий префікс мови

en: wikipedia tag format is deprecated
uk: застарілий формат теґу wikipedia

en: ''wikipedia''=''language:page title''
uk: ''wikipedia''=''мова:назва сторінки''

en: wikipedia ''{0}'' language is obsolete, use ''{1}'' instead
uk: мовний код "{0}" теґу wikipedia є застарілим, використовуйте "{1}" замість нього

en: wikipedia ''{0}'' language is invalid, use ''{1}'' instead
uk: мовний код "{0}" теґу wikipedia є помилковим, використовуйте "{1}" замість нього

en: {0} tag should not have URL-encoded values like ''%27''
uk: значення теґу {0} не повинно містити URL-кодованих символів, наприклад "%27"

en: wikipedia title should not start with a space after language code
uk: Назва сторінки у Вікіпедії не повинна відокремлюватись пробілом від коду мови

en: wikipedia title should not have ''{0}'' prefix
uk: Назва сторінки у Вікіпедії не повинна мати префікс "{0}"

en: wikipedia page title should have first letter capitalized
uk: Назва сторінки у Вікіпедії повинна починатись з великої літери

en: wikipedia page title should have spaces instead of underscores (''_''→'' '')
uk: Назва сторінки у Вікіпедії повинна мати пробіли замість символів підкреслювання ("_"→" ")

en: wikipedia language seems to be duplicated, e.g. en:en:Foo
uk: Дублювання коду мови в значені теґа wikipedia – en:en:Foo

en: wikidata tag must be in Qnnnn format, where n is a digit
uk: Формат теґу wikidata – Qnnn, де n – цифри

en: wikipedia tag is set, but there is no wikidata tag. Wikipedia plugin might help with wikidata id lookups
uk: теґ wikipedia встановлено, але відсутній теґ wikidata. Втулок wikipedia може допомогти з пошуком ідентифікатора Вікіданих

en: {0} value looks like a {1} value
uk: значення {0} схоже на {1}

en: ''{0}'' tag is set, but no ''{1}'' tag. Make sure to set ''wikipedia=language:value'' for the main article and optional ''wikipedia:language=value'' only for additional articles that are not just other language variants of the main article.
uk: Встановлено  теґ ''{0}'', але відсутній теґ ''{1}''. Переконайтеся що ви встановили ''wikipedia=мова:назва сторінки'' для основної статті, не обов''язково можна додати ''wikipedia:мова=назва сторінки'', але тільки у випадках, коли ця стаття не просто стаття іншою мовою, а й містить додаткову інформацію.

en: Hide icons at low zoom
uk: Приховувати значки на малому масштабі

en: Less obtrusive node symbols at low zoom
uk: Менш нав’язливі символи точок при малих масштабах

en: Hide tagged waynodes at low zoom
uk: Приховувати протеґовані точки ліній на мілких масштабах

en: Display street labels (at high zoom)
uk: Показувати назви вулиць (на великих масштабах)

en: Use alternative turn restriction icon set
uk: Використовувати альтернативний набір значків

en: Display fill colour of areas with place=*
uk: Показувати заповнення кольором полігонів place=*

en: Areas are drawn with fill only around their inner edges
uk: Показувати зафарбовування полігонів тільки біля їх внутрішніх меж

en: Display note=* annotation on nodes
uk: Показувати примітки з note=* на точках

en: imagico.de: Prokletije Mountains
uk: imagico.de: гірський масив Проклетіе

en: Late summer imagery where usual sources are severely limited by clouds and snow (true color)
uk: Знімки кінця літа, там де звичайні джерела сильно обмежені хмарами і снігом (true color)

en: Municipality of Tirana (Open Labs GeoPortal)
uk: Муніципалітет Тирани (Open Labs GeoPortal)

en: Streets & Builings provided by the Muncipality of Tirana hosted by Open Labs
uk: Дороги та будівлі в Тирані, надаються гео-порталом Open Labs

en: Municipality of Tirana - Public Transport (Open Labs GeoPortal) (overlay)
uk: Муніципалітет Тирана – Громадський транспорт (Open Labs GeoPortal) (допоміжний шар)

en: Bus stops & lines provided by the Muncipality of Tirana hosted by Open Labs
uk: Автобусні зупинки і маршрути за даними муніципалітету Тирани, що зберігаються на геопорталі Open Labs

en: imagico.de: Antarctic Peninsula
uk: imagico.de: Антарктичний півострів

en: Recent mostly cloud free Sentinel-2 image of the central and southern part of the Antarctic Peninsula including the eastern part of Alexander Island (true color)
uk: Недавні, переважно вільні від хмар, зображення Sentinel-232 центральної та південної частини Антарктичного півострова, включаючи східну частину острова Земля Олександра (true color)

en: imagico.de: Belgica Mountains evening
uk: imagico.de: хребет Бельжика ввечері

en: Landsat 8 evening image of the Belgica Mountains showing a different lighting compared to the daytime image (true color)
uk: Landsat 8, вечірні знімки хребта Бельжика, з іншим освітленням у порівнянні з освітленням на денних знімках (true color)

en: imagico.de: Bunger Hills
uk: imagico.de: Бангер-Гіиллз

en: Largest ice free area at the East Antarctic coast - shows considerable amounts of non-permanent ice. (true color)
uk: Найбільша вільна від льоду область на східному узбережжі Антарктиди - на знімках значна кількість не постійного льодовикового покрову (true color).

en: imagico.de: Cape Adare
uk: imagico.de: мис Адер

en: Recent Sentinel-2 image of Cape Adare and parts of northern Victoria Land (true color)
uk: Недавні знімки Sentinel-2 мис Адер та північної частини Землі Вікторії (true color)

en: imagico.de: Elephant Island/Clarence Island
uk: imagico.de: Острів слонів/Острів Кларенс

en: Fairly clear up-to-date image for updating glacier edges (true color)
uk: Досить чітке актуальне зображення границь льодовика (true color)

en: imagico.de: Enderby Land and Kemp Coast
uk: imagico.de: Земля Ендбері та Берег Кемпа

en: Sentinel-2 images of Enderby Land and Kemp Coast (true color)
uk: Sentinel-2 - знімки Землі Ендербі та Берега Кемпа (true color)

en: imagico.de: Far southern Transantarctic Mnts. east
uk: imagico.de: південні Трансантарктичні гори схід

en: ASTER imagery from 2001-2009 from the far southern Transantarctic Mountains - eastern hemisphere, positional accuracy in parts is bad (true color with estimated blue)
uk: Зображення ASTER за період 2001-2009 південних Трансантарктичних гір, східна півкуля, позиціювання місцями не точне (true color з відновленим блакитним)

en: imagico.de: Far southern Transantarctic Mnts. west
uk: imagico.de: південні Трансантарктичні гори захід

en: ASTER imagery from 2001-2009 from the far southern Transantarctic Mountains - western hemisphere, positional accuracy in parts is bad (true color with estimated blue)
uk: Зображення ASTER за період 2001-2009 південних Трансантарктичних гір, західна півкуля, позиціювання місцями не точне (true color з відновленим блакитним)

en: imagico.de: Lambert Glacier east
uk: imagico.de: Льодовик Ламберта, схід

en: Recent Sentinel-2 image of the western part of the Lambert Glacier region and the eastern Prydz Bay coast (true color)
uk: Недавні знімки Sentinel-2 східної частини льодовика Ламберта і східного узбережжя затоки Прюдс (true color)

en: imagico.de: Lambert Glacier west
uk: imagico.de: Льодовик Ламберта, захід

en: Recent Sentinel-2 image of the western part of the Lambert Glacier region (true color)
uk: Недавні знімки Sentinel-2 східної частини льодовика Ламберта і західного узбережжя затоки Прюдс (true color)

en: imagico.de: Larsen C ice shelf after calving
uk: imagico.de: шельфовий льодовик Ларсена C після відділення айсберга

en: For updating the ice edge after the 2017 iceberg calving (true color)
uk: Для оновлення меж льодовика після відділення айсберга в 2017 (true color)

en: imagico.de: Lützow-Holm Bay
uk: imagico.de: залив Лютцов-Хольм

en: Up-to-date late season image or an area poorly mapped in OSM at the moment - lots of sea ice, be careful with distinguishing sea ice from ice shelves and floating glacier tongues. (true color)
uk: Актуальні знімки останнього сезону або територія погано замаплена в OSM, на поточний момент – багато морського льоду, будьте уважні у спробах розрізнити лід в морі від шельфового льоду або ділянок льодовиків, що спускаються до моря. (true color)

en: imagico.de: McMurdo Sound and Dry Valleys
uk: imagico.de: пролив Мак-Мердо та Сухі долини Мак-Мердо

en: Up-to-date late season image - not ice minimum, be careful with distinguishing sea ice from ice shelves. (true color)
uk: Актуальні знімки минулого сезону - НЕ мінімум льоду; будьте уважні, відрізняючи морський лід від шельфових льодовиків (true color).

en: imagico.de: Ohio Range
uk: imagico.de: хребет Огайо

en: ASTER imagery from 2001-2009 from the Ohio Range, positional accuracy in parts is bad (true color with estimated blue)
uk: Зображення ASTER за період 2001-2009 хребта Огайо, позиціювання місцями не точне (true color з відновленим блакитним)

en: imagico.de: Patuxent Range
uk: imagico.de: хребет Патуксент

en: ASTER imagery from 2001-2009 from the Patuxent Range, positional accuracy in parts is bad (true color with estimated blue)
uk: Зображення ASTER за період 2001-2009 хребта Патуксент, позиціювання місцями не точне (true color з відновленим блакитним)

en: imagico.de: Pensacola Mountains
uk: imagico.de: гори Пенсакола

en: Outside regular Landsat coverage and therefore not in LIMA and Bing/Maxar/Esri/Mapbox (true color)
uk: Поза звичайним покриттям Landsat і тому не входить до складу  LIMA та Bing/Maxar/Esri/Mapbox (справжні кольори)

en: imagico.de: Southern Transantarctic Mountains
uk: imagico.de: Південні Трансантарктичні гори

en: imagico.de: Sturge Island/Buckle Island March 2019
uk: imagico.de: острів Стердж/острів Бакл, 2019

en: Mostly cloud free image, including southern Young Island (true color)
uk: Переважно безхмарні знімки, включаючи південь острова Янга true color)

en: imagico.de: USGS 50k Topos McMurdo Dry Valleys
uk: imagico.de: топомапи USGS 50к Сухих долин Мак-Мердо

en: 1:50k topographic maps of the McMurdo Dry Valleys produced by USGS/LINZ
uk: Топографічні мапи Сухих долин Мак-Мердо від USGS / LINZ, масштаб 1:50000

en: imagico.de: USGS 250k Topos Antarctica
uk: imagico.de: USGS 250k топомапи Антарктида

en: USGS Antarctica 1:250k Reconnaissance Series topographic maps
uk: USGS Antarctica, топомапи серії Розвідка, масщтаб 1:250000

en: imagico.de: USGS 500k Antarctica maps
uk: imagico.de: USGS 500k топомапи Антарктида

en: Various USGS 1:500k maps: Antarctia Reconnaissance preliminary base (East Antarctic coast) and Antarctia sketch map (West Antarctic) (gray)
uk: Різноманітні мапи USGS масштабу 1:500000, Попередня базова розвідка Антарктиди (східне антарктичне узбережжя) та ескізна мапа Антарктиди (західна Антарктика) (gray)

en: imagico.de: Victoria Land east
uk: imagico.de: Земля Вікторії, схід

en: Recent Sentinel-2 image of the eastern part of Victoria Land, some clouds at the coast (true color)
uk: Недавні знімки Sentinel-2 східної частини Землі Вікторії, є трохи хмар над берегом (true color)

en: imagico.de: Victoria Land west
uk: imagico.de: Земля Вікторії, схід

en: Recent Sentinel-2 image of the western part of Victoria Land, some clouds at the coast (true color)
uk: Недавні знімки Sentinel-2 західної частини Землі Вікторії, є трохи хмар над берегом (true color)

en: imagico.de: Yamato/Queen Fabiola Mountains
uk: imagico.de: гори Ямато/Королеви Фабіоли

en: Recent Sentinel-2 image of the Yamato or Queen Fabiola Mountains, Belgica Mountains and Lützow-Holm Bay (true color)
uk: Недавні знімки Sentinel-2 гір Ямато або Королеви Фабіоли, гір Бельжіка і затоки Лютцов-Хольм (true color)

en: imagico.de: Young Island/Buckle Island January 2020
uk: imagico.de: острів Янг/острів Бакл, січень 2020

en: Cloud free summer image with sea ice (true color)
uk: Безхмарні літні знімки з льодом на морі (true color)

en: imagico.de: Young Island March 2020
uk: imagico.de: острів Янг, березень 2020

en: Almost cloud and sea ice free view of the island (true color)
uk: Майже безхмарні літні знімки та море без льоду (true color)

en: National Geographic Institute Argenmap (TMS)
uk: Національний географічний інститут Argenmap (TMS)

en: National Geographic Institute Argenmap (WMTS)
uk: Національний географічний інститут Argenmap (WMTS)

en: National Geographic Institute Argenmap gray
uk: Національний географічний інститут Аргентини, сіра мапа

en: National Geographic Institute (WMS)
uk: Національний географічний інститут (WMS)

en: Vector data from the National Geographic Institute of Argentina
uk: Векторні дані Національного інституту географії Аргентини

en: National Geographic Institute Atlas Argentina 500k (TMS)
uk: Національний географічний інститут Аргентини, Аталас 500к (TMS)

en: National Geographic Institute Atlas Tucumán 100k (TMS)
uk: Національний географічний інститут Аргентини, Аталас Тукуман 100k (TMS)

en: National Geographic Institute Mosaic 100k (TMS)
uk: Національний географічний інститут Аргентини, Мозаїка 100k (TMS)

en: National Geographic Institute Mosaic 250k (TMS)
uk: Національний географічний інститут Аргентини, Мозаїка 250k (TMS)

en: National Geographic Institute Mosaic 500k (TMS)
uk: Національний географічний інститут Аргентини, Мозаїка 500k (TMS)

en: National Geographic Institute Mosaic 50k (TMS)
uk: Національний географічний інститут Аргентини, Мозаїка 50k (TMS)

en: National Geographic Institute Orthophotos (WMS)
uk: Національний географічний інститут Аргентини, Ортофото (WMS)

en: National Geographic Institute Orthophotos Mosaic
uk: Національний географічний інститут Аргентини, Ортофото Мозаїка

en: National Geographic Institute UAV Orthophotos (WMS)
uk: Національний географічний інститут Аргентини, Ортофото з дронів (WMS)

en: National Geographic Institute UAV photos mosaic
uk: Національний географічний інститут Аргентини, Мозаїка фото з дронів

en: San Juan SDI (WMTS)
uk: Сан-Хуан SDI (WMTS)

en: Santa Cruz SDI (WMTS)
uk: Санта-Крусz SDI (WMTS)

en: CABA ortofotos 2017 (TMS)
uk: CABA ортофото 2017 (TMS)

en: CABA ortofotos 2021 (TMS)
uk: Ортофото CABA 2021 (TMS)

en: National Parks Administration (WMS)
uk: Адміністрація національних парків (WMS)

en: geoARBA - Buenos Aires Province Tax Agency (WMS)
uk: geoARBA - Податкова агенція провінції Буенос-Айрес (WMS)

en: National Glacier Inventory (WMTS)
uk: Національний реєстр льодовиків

en: Educational map (WMS)
uk: Освітня мапа (WMS)

en: Ministry of Agroindustry (WMS)
uk: Міністерство агропромисловісті (WMS)

en: Ministry of Energy and Mining (WMS)
uk: Міністерство енергетики та гірничодобувної промисловості (WMS)

en: imagico.de: Bahía Blanca (low tide)
uk: imagico.de: Баїя-Бланка (час відливу)

en: Tidal flats and islands at the coast (true color)
uk: Приливні мілини та острови на узбережжі (true color)

en: imagico.de: Bahía Blanca (high tide)
uk: imagico.de: Баїя-Бланка (час приливу)

en: AGRI black-and-white 2.5m
uk: AGRI чорно-біла 2,5 м

en: Launceston OrthoPhoto 2008
uk: Лончестон ортофото 2008

en: Launceston OrthoPhoto 2011
uk: Лончестон ортофото 2011

en: Launceston OrthoPhoto 2013
uk: Лончестон ортофото 2013

en: DCS NSW Base Map
uk: DCS NSW базова мапа

en: DCS NSW Topographic Map
uk: DCS NSW топографічна мапа

en: DCS NSW Imagery
uk: DCS NSW знімки

en: DCS NSW Administrative Boundaries Suburb
uk: DCS NSW адміністративні межі передмістя

en: DCS NSW Administrative Boundaries LGA
uk: DCS NSW адміністративні межі LGA

en: DCS NSW Administrative Boundaries County
uk: DCS NSW адміністративні межі округа

en: DCS NSW Administrative Boundaries Parish
uk: DCS NSW адміністративні межі парафії

en: DCS NSW Administrative Boundaries State Forest
uk: DCS NSW адміністративні межі державних лісів

en: DCS NSW Administrative Boundaries NPWS Reserve
uk: DCS NSW адміністративні межі NPWS Reserve

en: DCS NSW Floods 2021
uk: DCS NSW Повіні 2021

en: ACTmapi Imagery 2023-11
uk: ACTmapi зображення 2023-11

en: City of Melbourne May 2018
uk: Мельбурн, травень 2018

en: City of Melbourne Feb 2019
uk: Мельбурн, лютий 2019

en: Main Roads WA Road Hierarchy
uk: Головні дороги Західної Австралії

en: imagico.de: Northwest Heard Island
uk: imagico.de: Північний Захід острова Херд

en: Glaciers of Northwest Heard Island (mapped meanwhile) (false color IR)
uk: Льодовики на північному заході острова Херд (нещодавно замаплені) (ІЧ діапазон)

en: imagico.de: Heard Island coast
uk: imagico.de: узбережжя острова Херд

en: Recent image of Heard island with interior mostly cloud covered but mostly well visible coast (true color)
uk: Останні зображення острова Херд, внутрішня частина в основному закрита хмарами, але добре видно узбережжя (true color)

en: Vicmap Transport - Road Network
uk: Vicmap Transport - дороги

en: Vicmap Lite - Public Land (Parks and Reserves)
uk: Vicmap Lite - Землі громади (Парки та заповідники)

en: This layer is part of Vicmap Lite and contains polygon features delineating public land areas. This Vicmap Lite dataset is suited for use between scales of 1: 1 million and 1 : 5 million. The polygons were sourced from PLMMT100PLY. The level of attribute information, the number of features and the number of vertices has been simplified to suit the 1:1 million - 1 : 5 million scale range. The concept of a Scale Use Code has been introduced to help control the level of detail displayed.
uk: Цей шар є частиною Vicmap Lite та містить полігони державних земель. Дані Vicmap Lite підходять для використання на масштабах від 1:1 млн до 1:5 млн. Полігони отримані з PLMMT100PLY. Рівень атрибутивної інформації, кількість об’єктів та кількість вершин були адаптовані для того, щоб використовувати ці дані на масштабах від 1:1 млн до 1:5 млн. Для керування деталізацією було запроваджено концепцію кодування масштабу.

en: Vicmap Vegetation - Tree Density 1:25,000
uk: Vicmap Вегетація - Щільність дерев 1:25,000

en: A presence/absence tree cover dataset is derived from SPOT Panchromatic imagery (10m pixels) by a combination of digital classification and visual interpretation . The presence/absence dataset is then grouped into three density classes (Dense, Medium, Scattered) by neighbourhood and proximity cell based analysis. The raster dataset is converted to vector as a final step. Tree cover is defined as woody vegetation greater than 2 metres in height and with a crown cover (foliar density) greater than 10 percent.
uk: Дані про наявність/відсутність деревного  покрову отримані з панхроматичних знімків SPOT (10м/пікс) шляхом цифрової класифікації та візуальної інтерпретації. Набір даних про наявність/відсутність потім групується у три класи щільності (Щільний, Середній, Розсіяний) шляхом аналізу на основі сусідства та близькості. Растровий набір даних перетворюється у вектор, як завершальний крок. Деревний покрив визначається як деревна рослинність, що має висоту більш за 2 метри, і покрив крони (позакоренева щільність) більш ніж 10 відсотків

en: Vicmap Vegetation - Tree Density - Dense
uk: Vicmap Рослинність - Густота дерев - Щільна

en: Vicmap Vegetation Tree Density consists of data created from the Vicmap Vegetation Tree Extent statewide dataset (20cm pixels). The dataset was generalised to 2m pixels and then clustering rules were applied to group the data into three density classes. These density classes are Dense, Medium, and Sparse and show the spatial separation of woody vegetation. This classification was a pixel-by-pixel assessment where a pixel was allocated a density classification based on neighbouring pixels. The raster dataset was then converted to the statewide Vicmap Vegetation Tree Density vector dataset.
uk: Щільність деревної рослинності Vicmap складається з даних, створених із загальнодержавного набору даних Vicmap Vegetation Tree Extent (20 см пікселів). Набір даних був узагальнений до 2 млн пікселів, а потім були застосовані правила кластеризації для гуртування даних у три класи щільності. Ці класи, Щільний, Середній та Розріджений, показують просторовий розподіл деревної рослинності. Ця класифікація є попіксельною оцінкою, де піксель має класифікацію щільності на основі сусідніх пікселів. Потім набір растрових даних був перетворений у набір векторних даних Vicmap Vegetation Tree Density для всієї території.

en: Vicmap Hydro - Watercourse Network 1:25,000
uk: Vicmap Гідрографія - Мережа водотоків 1:25,000

en: Vicmap Hydro provides an accurate representation of natural and man made Hydrographic features across Victoria, at a capture scale of 1:25,000. It is used in a variety of applications, particularly in emergency services, natural resource management, planning and development, and digital map publication.
uk: Шар Vicmap Гідрографія надає точне представлення природних та штучних водотоків в штаті Вікторія, в масштабі 1:25,000. Він використовується в різних сферах, зокрема, рятувальними службами, службами управління природними ресурсами, при плануванні та розробці та публікації цифрових мап.

en: Maxar 2019-2020 Australian Bushfires Pre-event
uk: Maxar 2019-2020 Австралія, перед лісовими пожежами

en: imagico.de: Eastern Alps autumn colors 2019
uk: imagico.de: Східні Альпи, осінь, кольорові знімки 2019

en: Autumn colors in the eastern Alps - Austria, Germany, Italy and Slovenia (true color)
uk: Осінні кольорові знімки Альп – Австрія, Німеччина, Італія та Словенія (справжні кольори)

en: Basemap of Austria, based on government data.
uk: Базова мапа Австрії, заснована на даних уряду.

en: basemap.at Grey/Contour lines
uk: basemap.at Сірий/Ізолінії

en: Basemap of Austria, based on government data. Gray with contour lines
uk: Базова карта Австрії, заснована на урядових даних, сіра з ізолініями

en: basemap.at Orthofoto
uk: basemap.at ортофото

en: Orthofoto layer provided by basemap.at. "Successor" of geoimage.at imagery.
uk: Шар ортофотознімків, що надається basemap.at. "Наступник" шару geoimage.at.

en: basemap.at Overlay
uk: basemap.at - допоміжний шар

en: Annotation overlay provided by basemap.at.
uk: Шар з підписами від basemap.at.

en: basemap.at Terrain
uk: basemap.at - ландшафт

en: Terrain layer provided by basemap.at.
uk: Шар ландшафту від  basemap.at.

en: basemap.at Surface
uk: basemap.at - поверхня

en: Surface layer provided by basemap.at.
uk: Шар поверхні від  basemap.at.

en: Steiermark Orthophoto
uk: Штирія, ортофото

en: Orthophoto by Land Steiermark
uk: Ортофото від федеральної землі Штирія

en: Steiermark Terrain
uk: Штирія, рельєф

en: Terrain Model by Land Steiermark
uk: Модель рельєфу федеральної землі Штирія

en: Steiermark Surface
uk: Штирія, поверхня

en: Surface Model by Land Steiermark
uk: Модель поверхні федеральної землі Штирія

en: Tiris: DGM (Terrain model)
uk: Тирис: DGM (Модель ґрунтів)

en: Tiris: DOM (Surface model)
uk: Тирис: DGM (Модель поверхні)

en: Tiris: contour lines
uk: Tiris: лінії висот

en: Tiris: orthophoto
uk: Tiris: ортофото

en: Tiris: orthophoto infrared
uk: Tiris: ортофото ІЧ-діапазон

en: Vienna: General purpose
uk: Відень: загальна мапа

en: Vienna: Annotations
uk: Відень: підписи

en: Vienna: Aerial image
uk: Відень: аерофото

en: VoGIS: Real color image 2018 (10cm)
uk: VoGIS: Справжні кольори, зображення 2018 (10см)

en: VoGIS: Real color image 2020 (10cm)
uk: VoGIS: Справжні кольори, зображення 2020 (10см)

en: VoGIS: Aerial image
uk: VoGIS: Аерофото

en: VoGIS: Zoning plan
uk: VoGIS: Зонування

en: VoGIS: Heights and Terrain
uk: VoGIS: Висоти та рельєф

en: OpenStreetMap (Belgian Style)
uk: OpenStreetMap (Бельгійський стиль)

en: OpenStreetMap (Belgian Style - French)
uk: OpenStreetMap (Бельгійський стиль - французька)

en: OpenStreetMap (Belgian Style - Dutch)
uk: OpenStreetMap (Бельгійський стиль - голландська)

en: Digitaal Vlaanderen preliminary aerial imagery
uk: Попередні аерофотознімки Фландрії від Digitaal Vlaanderen

en: Digitaal Vlaanderen most recent aerial imagery
uk: Свіжі аерофотознімки Фландрії від Digitaal Vlaanderen

en: Digitaal Vlaanderen 2022 aerial imagery
uk: Аерофото Digitaal Vlaanderen, 2022

en: Digitaal Vlaanderen 2021 aerial imagery
uk: Аерофото Digitaal Vlaanderen, 2021

en: Digitaal Vlaanderen 2020 aerial imagery
uk: Аерофото Digitaal Vlaanderen, 2020

en: Digitaal Vlaanderen 2019 aerial imagery
uk: Аерофото Digitaal Vlaanderen, 2019

en: Digitaal Vlaanderen 2018 aerial imagery
uk: Аерофото Digitaal Vlaanderen, 2018

en: Digitaal Vlaanderen 2017 aerial imagery
uk: Аерофото Digitaal Vlaanderen, 2017

en: Digitaal Vlaanderen 2016 aerial imagery
uk: Аерофото Digitaal Vlaanderen, 2016

en: Digitaal Vlaanderen 2013-2015 aerial imagery 10cm
uk: Аерофото Digitaal Vlaanderen, 2013-2015, 10 см

en: Digitaal Hoogtemodel Vlaanderen II, Skyview factor 0,25 m
uk: Digitaal Vlaanderen Цифрова модель висот Фландрії II, коефіцієнт Skyview 0,25 м

en: Digitaal Hoogtemodel Vlaanderen II, multidirectionale hillshade 0,25 m
uk: Digitaal Vlaanderen Цифрова модель висот Фландрії II, багатонапрямне відтінення 0,25 м

en: URBIS numerical imagery
uk: URBIS числові знімки

en: URBISfr numerical imagery
uk: URBISfr цифрові знімки

en: URBISnl numerical imagery
uk: URBISnl цифрові знімки

en: URBIS most recent aerial imagery
uk: URBIS найновіші аерофотознімки

en: URBIS 2020 aerial imagery
uk: URBIS 2020 аерофото

en: URBIS 2019 aerial imagery
uk: URBIS 2019 аерофото

en: URBIS 2018 aerial imagery
uk: URBIS 2018 - Аерофотознімки

en: URBIS 2017 aerial imagery
uk: Аерофото URBIS 2017

en: URBIS 2016 aerial imagery
uk: URBIS 2016 - аерофото

en: URBIS 2015 aerial imagery
uk: URBIS 2015 - аерофото

en: URBIS 2014 aerial imagery
uk: URBIS 2014 - аерофото

en: URBIS 2012 aerial imagery
uk: URBIS 2012 - аерофото

en: URBIS 2009 aerial imagery
uk: URBIS 2009 - аерофото

en: SPW(allonie) PICC numerical imagery
uk: SPW(allonie) цифрове зображення PICC

en: SPW(allonie) most recent aerial imagery
uk: SPW(allonie) найсвіжіші знімки

en: SPW(allonie) 2021 aerial imagery
uk: SPW (allonie) аерофотознімки 2021

en: SPW(allonie) 2020 aerial imagery
uk: SPW (allonie) аерофотознімки 2020

en: SPW(allonie) 2019 aerial imagery
uk: SPW (allonie) аерофотознімки 2019

en: SPW(allonie) 2018 aerial imagery
uk: SPW(allonie) ареофото 2018

en: SPW(allonie) 2016 aerial imagery
uk: SPW(allonie) аерофото 2016

en: SPW(allonie) 2015 aerial imagery
uk: SPW(allonie) 2015 аерофото

en: SPW(allonie) 2012-2013 aerial imagery
uk: SPW(allonie) 2012-2013 аерофото

en: SPW(allonie) 2009-2010 aerial imagery
uk: SPW(allonie) 2009-2010 аерофото

en: SPW(allonie) shaded relief
uk: SPW(allonie) затінений рельєф

en: SPW(allonie) Réseau Hydrologique Wallon
uk: SPW(allonie) Валлонська гідрологічна мережа

en: Relief Wallonie - MNS 2021-2022 - 50cm
uk: Рельєф Валлонія - MNS 2021-2022 - 50см

en: TEC bus lines
uk: Автобусний маршрут TEC

en: TEC bus stops
uk: Автобусна зупинка TEC

en: imagico.de: Cotonou
uk: imagico.de: Котону

en: Patchy and partly cloudy coverage in usual sources (true color)
uk: Фрагментарне та частково закрите хмарами покриття зі звичайних джерел (true color)

en: imagico.de: Bouvet Island
uk: imagico.de: острів Буве

en: For more accurate coastline and glacier mapping (true color)
uk: Для більш точного додавання берегової лінії та льодовиків (true color)

en: IBGE Map of urban areas
uk: IBGE - мапа міських територій

en: IBGE Map of rural areas
uk: IBGE - мапа сільських територій

en: IBGE Street Names
uk: IBGE Назви вулиць

en: Brazilian Army Topographic Maps
uk: Топографічні мапи Бразильської армії

en: DER-ES
uk: DER-ES (Департамент автомобільних доріг штату Еспіріту-Санту)

en: IBGE BC250 - Isolated Rural Locations
uk: IBGE BC250 - Ізольовані сільські місцевості

en: IBGE BC250 - Rivers and Drainage
uk: IBGE BC250 - Річки та дренажні системи

en: IBGE BC250 - Highways Stretches
uk: IBGE BC250 - Автошляхи

en: IBGE BC250 - Indigenous Lands
uk: IBGE BC250 - Землі корінного населення

en: IBGE BC250 - Sustainable Use Units
uk: IBGE BC250 - Одиниці сталого розвитку

en: IBGE BC250 - Villages
uk: IBGE BC250 - Села

en: IBGE BC250 - Electrical Power Plant Generator
uk: IBGE BC250 - Генеруючи потужності електростанцій

en: IBGE BC250 - Municipalities
uk: IBGE BC250 - Муніципалітети

en: IBGE Federal District addresses
uk: IBGE Федеральний округ, адреси

en: Addresses data from IBGE
uk: Адресні дані від IBGE

en: Belo Horizonte Orthophoto 2015
uk: Белу-Оризонті, ортофото, 2015

en: 2015 Orthophotos provided by Belo Horizonte City Council.
uk: 2015 ортофото надаються міською радою Белу-Оризонті

en: Dourados Orthophotos
uk: Дорадус, ортофото

en: Dourados (2018) and several districts (2020) high-res aerial imagery.
uk: Знімки Дорадус (2018) та кілька районів (2018) у високій роздільній здатності

en: Dourados Street Names
uk: Дорадус, назви вулиць

en: Street names and geometry in Dourados.
uk: Геометрія та назви вулиць в Дорадус

en: Fortaleza Orthophoto 2010
uk: Форталеза, ортофото 2010

en: Aerial imagery in Fortaleza with 10 cm resolution. Note, this service uses geo-blocking.
uk: Аерофото у Форталезе з роздільною здатністю 10 см. Зауважте, що тут використовується геоблокування.

en: Fortaleza Orthophoto 2016
uk: Форталеза, ортофото 2016

en: Fortaleza Street Names
uk: Форталеза, назви вулиць

en: Street names and geometry in Fortaleza. Note, this service uses geo-blocking.
uk: Геометрія і назви вулиць у Форталезе. Зауважте, що тут використовується геоблокування.

en: Jaraguá do Sul Orthomosaic 2020
uk: Ярагуа-ду-Сул, Ортомозаїка 2020

en: Rio Mosaic 2019
uk: Ріо-де-Жанейро, 2019

en: 2019 Orthophotos mosaic from Rio de Janeiro city.
uk: Ріо-де-Жанейро, Ортомозаїка 2019

en: Rio Mosaic 2022
uk: Ріо-де-Жанейро, мозаїка 2022

en: 2022 Orthophotos mosaic from Rio de Janeiro city.
uk: 2022 Ортофото мозаїка Ріо-де-Жанейро.

en: BA. Paulo Afonso. 2022 Urban Map with suburbs
uk: Баія, Паулу-Афонсу, 2022 Мапа міста з передмістями

en: RS. Agudo. 2014 master plan
uk: Іспанія. Агудо. Генеральний план на 2014 рік

en: RS. Ibirubá. 2019 master plan. Urban zoning
uk: Іспанія. Ібібуба. 2019 генеральний план. Міське зонування

en: RS. Quaraí. 2006 master plan. Neighborhoods and Villages
uk: Іспанія. Куараї. Генеральний план на 2006 рік. Околиці та села

en: Sobral Orthophoto 2017
uk: Собрал, Ортофото 2017

en: Aerial imagery in Sobral (main city and Aracatiaçu, Jaibaras, and Taperuaba districts).
uk: Аерофото префектури Собрал (самого міста, а також районів Аракатиачу, Джайбарас і Таперуаба)

en: Curitiba Orthophoto 2019
uk: Курітіба Ортофото 2019

en: Aerial imagery in Curitiba, released by the municipality.
uk: Аерофотознімки в Курітібі, опубліковані муніципалітетом.

en: imagico.de: Rila and Pirin Mountains
uk: imagico.de: гори Ріла і Пірін

en: Geobase Hydrography - English
uk: Geobase - гідрографія (англійською)

en: Geobase Hydrography - French
uk: Geobase - гідрографія (французькою)

en: Geobase Roads - English
uk: Geobase: дороги - англійська

en: Geobase Roads - French
uk: Geobase: дороги - французька

en: Canvec - English
uk: Canvec (англійською)

en: Canvec - French
uk: Canvec (французькою)

en: imagico.de: Eastern Devon Island coast
uk: imagico.de: Східне узбережжя острова Девон

en: Coastline mostly mapped meanwhile (false color IR)
uk: Берегова лінія знята останім часом (ІЧ діапазон)

en: imagico.de: Northern Ellesmere Island
uk: imagico.de: острів Північний Елсмір

en: Assembled from July 2012 ASTER imagery (true color with estimated blue)
uk: Збірка зі знімків ASTER червня 2012 (true color з відновленим блакитним)

en: imagico.de: Northern Ellesmere Island July 2016
uk: imagico.de: Північний Елсмір липень 2016

en: Assembled from July 2016 ASTER imagery (true color with estimated blue)
uk: Збірка зі знімків ASTER червня 2016 (true color з відновленим блакитним)

en: imagico.de: Fogo, Cape Verde
uk: imagico.de: Фогу, Кабо-Верде

en: Image from after the 2014/2015 eruption (true color)
uk: Знімки після виверження 2014/2015 років (true color)

en: imagico.de: Isla Londonderry
uk: imagico.de: острів Лондондеррі

en: A lot of very coarse coastlines could be improved here, much snow cover though so no use for glacier mapping (false color IR)
uk: Багато узбереж, які були накреслені приблизно, можуть бути покращені тут, через велику кількість снігу не годиться для ля обкреслювання льодовиків (ІЧ діапазон)

en: imagico.de: Volcán Calbuco
uk: imagico.de: вулкан Кальбуко

en: Image from after the 2015 eruption (true color)
uk: Знімки після виверження 2015 року (true color)

en: Colombian Departments
uk: Департаменти Колумбії

en: Territorial entity of the first level of the political-administrative division of the State that groups municipalities and non-municipalized areas.
uk: Департамент - територіальна одиниця політично-адміністративного устрою Колумбії першого рівня, що включає муніципалітети та інші території.

en: Colombian Postal Codes
uk: Поштові індекси Колумбії

en: The postal code is a 6-digit code that complements the physical address and represents an area on the map of our country. This code determines the location and eliminates confusion with other neighborhoods or municipalities that have the same name.
uk: Поштовий індекс — це 6-значний код, який доповнює фізичну адресу та представляє область на мапі країни. Індекс визначає місце розташування та усуває плутанину з іншими районами чи муніципалітетами, які мають таку ж назву.

en: Colombian Rivers
uk: Ріки Колумбії

en: Vector cartography at a scale of 1:100,000 with total coverage of the Republic of Colombia. Contains information on territorial entities, land and river transport, hydrography, relief, orography, constructions. It is generated from the interpretation of objects in an orthorectified image coming from satellite or airborne platforms.
uk: Векторна мапа в масштабі 1:100 000 із повним покриттям Республіки Колумбія. Містить відомості про територіальні утворення, наземний та річковий транспорт, гідрографію, рельєф, орографію, споруди. Вона генерується на основі інтерпретації об’єктів на орторектифікованому зображенні, що надходить із супутникових або аероплатформ.

en: IDECA orthophotomosaic Bogota D.C. 2017
uk: IDECA ортофотомозаїка Столичний округ Богота, 2017

en: It contains an orthorectified raster mosaic of the Capital District of Bogotá, the Cerros Orientales and  part of the rural area of Bogotá of the localities of Ciudad Bolívar and Usme, corresponding to 75,000 hectares. It has 4 bands of the electromagnetic spectrum: Red, Green, Blue and Near Infrared, allowing to create a false color for forestry applications.
uk: Містить ортовивиправлену растрову мозаїку столичного округу Богота, Східних пагорбів та частини сільської місцевості Боготи в районах Сьюдад-Болівар і Усме, що відповідає 75 000 га. Мозаїка включає 4 області електромагнітного спектра: червону, зелену, синю та ближню інфрачервону, які дозволяють створити зображення в умовних кольорах для потреб лісового господарства.

en: osm-hr: Knin 2007 Aerial imagery
uk: osm-hr: Кнін 2007 аерофото

en: osm-hr: Zagreb 2012 Aerial imagery
uk: osm-hr: Загреб 2012 Аерофото

en: osm-hr: Zagreb 2018 Aerial imagery
uk: osm-hr: Загреб 2018 Аерофото

en: dgu.hr: Croatia 2011 Aerial imagery
uk: dgu.hr: Croatia 2011 аерофото

en: dgu.hr: Croatia 2014-2016 Aerial imagery
uk: dgu.hr: Croatia 2014-2016 аерофото

en: dgu.hr: Croatia 2017-2018 aerial imagery
uk: dgu.hr: Хорватія 2017-2018, аерофото

en: dgu.hr: Croatia 2019-2020 aerial imagery
uk: dgu.hr: Хорватія 2019-2020, аерофото

en: dgu.hr: Topo 25 new
uk: dgu.hr: Topo 25 оновлено

en: Czechia CUZK orthophoto
uk: Чехія CUZK ортофото

en: Czechia CUZK terrain DMR 5G greyscale
uk: Чехія CUZK поверхня DMR 5G відтінки сірого

en: Czech CUZK:KM
uk: Чехія CUZK:KM

en: Czech RUIAN budovy
uk: Чехія RUIAN будівлі

en: Czech RUIAN parcely
uk: Чехія RUIAN ділянки

en: Czech pLPIS
uk: Чехія pLPIS

en: Praha IPR latest orthophoto
uk: Прага IPR свіжі ортофото

en: Praha IPR low-vegetation orthophoto
uk: Прага IPR ортофото без листяного порову

en: Praha-surroundings IPR orthophoto 2019
uk: Околиці Праги, IPR ортофото 2019

en: SDFI Aerial Imagery
uk: SDFI аерофото

en: SDFI Cadastral Parcels INSPIRE View
uk: SDFI кадастрові ділянки у вигляді INSPIRE

en: SDFI Terrain Shadow Map (40 cm)
uk: SDFI Відтінена мапа рельєфу (40 см)

en: SDFI Surface Shadow Map (40 cm)
uk: SDFI Відтінена мапа поверхні (40 см)

en: imagico.de: El Altar
uk: imagico.de: вулкан Алтар

en: 2007 ASTER image offering better glacier coverage than common sources (true color with estimated blue)
uk: Знімки ASTER 2007 забезпечують краще охоплення льодовиків, ніж звичайні джерела (true color з відновленим блакитним)

en: imagico.de: Darwin and Wolf islands, Galapagos
uk: imagico.de: острови Дарвіна и Вулфа, Галапагоси

en: Recent image, only old and poor images in most other sources currently (true color)
uk: Нещодавні зображення, лише старі та неякісні зображення в більшості інших джерел (справжні кольори)

en: Estonia Basemap (Maaamet)
uk: Естонія Базова мапа (Maaamet)

en: Estonia Basemap Relief (Maaamet)
uk: Естонія, базова мапа, рельєф (Maaamet)

en: Estonia Ortho (Maaamet)
uk: Естонія Ортомапа (Maaamet)

en: Estonia Hillshade (Maaamet)
uk: Естонія рельєф (Maaamet)

en: Estonia Cadastre (Maaamet)
uk: Естонія кадастр (Maaamet)

en: Estonia Forestry (Maaamet)
uk: Естонія ліси (Maaamet)

en: MML Topographic Map
uk: MML - топографічна мапа

en: Topographic map from the National Land Survey of Finland
uk: Топографічна мапа від Національної земельної служби Фінляндії

en: MML Background Map
uk: MML - фонова мапа

en: Background map from the National Land Survey of Finland
uk: Фонова мапа від Національної земельної служби Фінляндії

en: MML Orthophoto
uk: MML - ортофото

en: Ortophotos from the National Land Survey of Finland
uk: Ортофото від Національної земельної служби Фінляндії

en: Helsinki region orthophoto
uk: Ортофото регіону Хельсінкі

en: Ortophotos from the municipalities of Espoo, Helsinki, Vantaa, Kirkkonummi and Nurmijärvi + HSL and HSY
uk: Ортофоти з муніципалітетів Еспо, Хельсінкі, Вантаа, Кіркконуммі та Нюрміярві + HSL та HSY

en: FTIA Road Network (overlay)
uk: FTIA Дорожня мережа (допоміжний шар)

en: Digiroad national road network from the Finnish Transport Infrastructure Agency, road link types.
uk: Національна мережа доріг Digiroad від Фінського агентства транспортної інфраструктури, типи доріг.

en: FTIA Road Network (Digiroad) options (overlay)
uk: FTIA Мережа доріг (Digiroad)

en: Digiroad national road network from the Finnish Transport Infrastructure Agency with several options for map layers.
uk: Національна мережа автомобільних доріг Digiroad від Агентства транспортної інфраструктури Фінляндії з додатковими параметрами.

en: Turku 2022 True ortho
uk: Турку, ортофото 2021

en: Turku region aerial imagery 2018
uk: Аерофотознімки регіону Турку 2018

en: Ortophoto for Turku metro area
uk: Ортофото Турку

en: Turku orthophoto 2021
uk: Турку, ортофото 2021

en: Kaarina, Paimio, and Lieto orthophoto
uk: Каріна, Пайміо та Лієто Ортофото

en: Orthophoto of Kaarina, Paimio, and Lieto municipalities
uk: Ортофото муніципалітетів Каріна, Пайміо та Лієто

en: Turku zoning plan
uk: Турку, план зонування

en: Zoning plan map for Turku municipality
uk: План зонування міста Турку

en: Turku topographic map
uk: Турку - топомапа

en: Topographic map by the city of Turku
uk: Топографічна мапа Турку

en: Maps by the city of Turku
uk: Мапи міста Турку

en: Nordic snowmobile overlay
uk: Допоміжний шар шляхів для снігоходів в Скандинавії

en: Kelkkareitit.fi snowmobile trails from OSM (Nordic coverage)
uk: Kelkkareitit.fi - шляхи для снігоходів з OSM (Скандинавія)

en: Turku region aerial imagery 2023
uk: Аерофотознімки регіону Турку 2023

en: Estompage RGE Alti Metropolitain (relief)
uk: Відтінення RGE Alti Metropolitain (рельєф)

en: French hillshading computed from hi-res DEM RGE Alti
uk: Рельєф у Франції обчислений за даними DEM вискої роздільної здантності від RGE Alti

en: French address registry or Base Adresses Nationale Ouverte
uk: Французький адресний реєстр (Base Adresses Nationale Ouverte)

en: Hydrographic network: courses and water features and POIs
uk: Гідрографічна мережа: водотоки, водні об’єкти та POI

en: BD Parcellaire Image Histo
uk: BD Parcellaire історичні зображення

en: French land registry (old paper raster, before digitalization and vectorization; contains additional details, such as hydronyms)
uk: Французький земельний реєстр (старі растрові паперові зображення, до оцифрування та векторизації; містять додаткові деталі, такі як гідроніми)

en: Volta
uk: Вольта

en: Power networks: lines, substations and supports
uk: Електромережі: лінії, підстанції та опори

en: PCRS raster ouvert
uk: PCRS растр

en: Cadastre
uk: Кадастр

en: French land registry
uk: Земельний реєстр Франції

en: Géolittoral - Orthophotos 2000
uk: Géolittoral - Ортофотознімки 2000

en: Géolittoral V2 - Orthophotos 2011-2014
uk: Géolittoral V2 - Ортофото 2011-2014

en: Géolittoral - Sentier du littoral
uk: Géolittoral - Узбережжя

en: OpenStreetMap (Basque Style)
uk: OpenStreetMap (Баскський стиль)

en: OpenStreetMap (Breton Style)
uk: OpenStreetMap (Бретонський стиль)

en: OpenStreetMap (Occitan Style)
uk: OpenStreetMap (Окситанський стиль)

en: Ortho HR IGN
uk: Ортофото HR IGN

en: Ortho HR IGN 2023
uk: Ортофото HR IGN 2023

en: Ortho HR IGN 2022
uk: Ортофото HR IGN 2022

en: Ortho HR IGN 2021
uk: Ортофото HR IGN 2021

en: Ortho HR IGN 2020
uk: Ортофото HR IGN 2020

en: Ortho HR IGN 2019
uk: Ортофото HR IGN 2019

en: Ortho HR IGN 2018
uk: Ортофото HR IGN 2018

en: Ortho HR IGN 2018 Antilles
uk: Ортофото HR IGN 2018 Антильес

en: Ortho HR IGN 2017 Antilles
uk: Ортофото HR IGN 2017 Антильес

en: Ortho HR IGN 2017
uk: Ортофото HR IGN 2017

en: Ortho HR IGN 2016
uk: Ортофото HR IGN 2016

en: Ortho HR IGN 2015
uk: Ортофото HR IGN 2015

en: Ortho HR IGN 2014
uk: Ортофото HR IGN 2014

en: Ortho HR IGN 2013
uk: Ортофото HR IGN 2013

en: Routes of the classified network (highways, nationals, departmentals)
uk: Класифіковані маршрути дорожньої мережі (автостради, дороги національного та регіонального значення)

en: Grand Angoulême 2019
uk: Гранд Ангулем 2019

en: Alpes-de-Haute-Provence 2010
uk: Альпи Верхнього Провансу 2010

en: Alpes-Maritimes 2009
uk: Приморські Альпи 2009

en: Alpes-Maritimes 2020 (Storm Alex)
uk: Приморські Альпи 2020 (Шторм Алекс)

en: Auvergne 2016 25cm CRAIG
uk: Овернь 2016 25см CRAIG

en: Auvergne 2013 25cm CRAIG
uk: Овернь 2013 25см CRAIG

en: Bassin d Arcachon 2018
uk: Басейн Аркашона 2018

en: Bayonne - 2016
uk: Байонна - 2016

en: Bayonne - Petit et Grand Bayonne 2019
uk: Байонна - Петі і Гранд Байонн 2019

en: Bordeaux - 2020
uk: Бордо - 2020

en: Bordeaux - 2016
uk: Бордо - 2016

en: Bordeaux - 2012
uk: Бордо - 2012

en: Bouches-du-Rhône 2009
uk: Буш-дю-Рон 2009

en: Brest - 2004
uk: Брест - 2004

en: Grand Est
uk: Гранд-Ест

en: The most recent RGB orthoimages of the Grand Est: 2021: departments 67, 68, 88 2022: department 08, 10, 51, 52, 54, 55, 57
uk: Найновіші ортофото в RGB у Гранд-Ест: 2021: департаменти 67, 68, 88 2022: департаменти 08, 10, 51, 52, 54, 55, 57

en: CA Haguenau 2019
uk: Агломерація Аґно 2019

en: Hautes-Alpes 2010
uk: Верхні Альпи 2010

en: Loire-Atlantique - Orthophotos 2016 - 10 cm
uk: Атлантична Луара - ортофото 2016 - 10 см

en: Métropole Européenne de Lille 2020
uk: Метрополіс Ліль 2020

en: Lyon Orthophoto 2022
uk: Ліон, ортофото, 2022

en: Lyon Orthophoto 2018
uk: Ліон, ортофото 2018

en: Lyon Orthophoto 2015/2018
uk: Ліон, ортофото 2015/2018

en: Lyon Orthophoto 2015
uk: Ліон, ортофото 2015/2018

en: Métropole de Metz 2022
uk: Метрополія Мец 2022

en: Métropole de Metz 2019
uk: Метраполія Меца 2019

en: Grand Montauban 2020
uk: Гран Монтобан, 2020

en: Mulhouse - 2018
uk: Мюлуз - 2018

en: Nancy - Orthophoto - 2023
uk: Нансі, ортофото, 2023

en: Nancy - Orthophoto - 2022
uk: Нансі, ортофото, 2022

en: Nancy - Orthophoto
uk: Нансі - ортофото

en: Nancy - Orthophoto - 2016
uk: Нансі - ортофото - 2016

en: Nancy - Orthophoto - 2012
uk: Нансі - ортофото - 2012

en: Nancy - Orthophoto - 2008
uk: Нансі - ортофото - 2008

en: Nancy - Orthophoto - 2005
uk: Нансі - ортофото - 2005

en: Nancy - Orthophoto - 2002
uk: Нансі - ортофото - 2002

en: Nancy - Orthophoto - 2001
uk: Нансі - ортофото - 2001

en: Nancy - Orthophoto - 1999
uk: Нансі - ортофото - 1999

en: Nancy - Orthophoto - 1994
uk: Нансі - ортофото - 1994

en: Rennes - 2021
uk: Ренн -2021

en: Rennes - 2020
uk: Ренн, 2020

en: Rennes - 2018
uk: Ренн, 2018

en: Rennes - 2014
uk: Ренн - 2014

en: Toulouse - Orthophotoplan 2022
uk: Тулуза - Ортофотоплан 2022

en: Toulouse - Orthophotoplan 2019
uk: Тулуза - Ортофотоплан 2019

en: Toulouse - Orthophotoplan 2017
uk: Тулуза - Ортофотоплан 2017

en: Toulouse - Orthophotoplan 2015
uk: Тулуза - ортофотоплани 2015

en: Toulouse - Orthophotoplan 2013
uk: Тулуза - Ортофотоплан 2013

en: Toulouse - Orthophotoplan 2011
uk: Тулуза - ортофотоплан 2011

en: Toulouse - Orthophotoplan 2007
uk: Тулуза - ортофотоплан 2007

en: Tours - Orthophotos 2013
uk: Тур - ортофото 2013

en: Tours - Orthophotos 2008-2010
uk: Тур - ортофото 2008-2010

en: Vaucluse 2010
uk: Воклюз - 2010

en: Vercors (Réserve naturelle des Hauts-Plateaux du Vercors) - Orthophoto - 1999 - 1 m
uk: Заповідник на території гірського масиву Веркор - ортофото - 1999 - 1 м

en: Vichy 2021 CRAIG
uk: Віші 2021 CRAIG

en: Hamburg DOP 20cm (HH LGV DOP20 2022)
uk: Гамбург DOP 20 см (HH LGV DOP20 2022)

en: Hamburg DK5 (HH LGV DK5 2022)
uk: Гамбург DK5 (HH LGV DK5 2022)

en: Bavaria (80 cm)
uk: Баварія (80 см)

en: Berlin/Geoportal DOP20RGB (2011)
uk: Берлін/геопортал DOP20RGB (2011)

en: Digital orthophotos for the entire Berlin city area with a ground resolution of 0.20 m in a sheet section of 2 km x 2 km.
uk: Цифрові ортофотографії Берліна з роздільною здатністю 0,20 м, розмір аркуша 2 х 2 км.

en: Berlin/Geoportal DOP20RGB (2014)
uk: Берлін/геопортал DOP20RGB (2014)

en: Berlin/Geoportal DOP20RGB (2015)
uk: Берлін/геопортал DOP20RGB (2015)

en: Berlin/Geoportal DOP20RGB (2016)
uk: Берлін/геопортал DOP20RGB (2016)

en: Berlin/Geoportal DOP20CIR (2016 infrared)
uk: Берлін/геопортал DOP20RGB (2016 ИК диапазон)

en: Berlin/Geoportal DOP20RGB (2017)
uk: Берлін/геопортал DOP20RGB (2017)

en: Berlin/Geoportal DOP20RGB (2018)
uk: Берлін/геопортал DOP20RGB (2018)

en: Berlin/Geoportal DOP20RGB (2019)
uk: Берлін/геопортал DOP20RGB (2019)

en: Berlin/Geoportal TrueDOP20RGB (2020)
uk: Берлін/геопортал TrueDOP20RGB (2020)

en: Berlin/Geoportal DOP20RGBI (2021)
uk: Берлін/Геопортал DOP20RGBI (2021)

en: Berlin/Geoportal TrueDOP20RGBI (2022)
uk: Берлін, Geoportal TrueDOP20RGBI (2022)

en: Berlin/Geoportal TrueDOP20RGBI (2023)
uk: Берлін/Геопортал TrueDOP20RGBI (2023)

en: Brandenburg GeoBasis-DE/LGB (2024): DOP20c
uk: Бранденбург GeoBasis-DE/LGB (2024): DOP20c

en: Brandenburg GeoBasis-DE/LGB (2024): DGM 1m
uk: Бранденбург GeoBasis-DE/LGB (2024): DGM 1м

en: Brandenburg GeoBasis-DE/LGB (2024): WebAtlasDE BE/BB
uk: Бранденбург GeoBasis-DE/LGB (2024): WebAtlasDE BE/BB

en: Deutsche Bahn VzG lines January 2017
uk: Deutsche Bahn - залізничні лінії VzG, січень 2017

en: Erlangen aerial imagery (2022 20 cm)
uk: Ерланґен, аерофото (2020, 20см)

en: Erlangen aerial imagery (2020 5,0 cm)
uk: Ерланґен, аерофото (2020, 5см)

en: Erlangen aerial imagery (2018 5.0 cm)
uk: Ерланген - аерофото (2018, 5 см)

en: Erlangen aerial imagery (2016 5.0 cm)
uk: Ерланген - аерофото (2016 5.0 см)

en: Metropole Ruhr: Luftbilder (10 cm)
uk: Агломерація Рур: Аерофотозйомка (10 см)

en: Metropole Ruhr historical aerial imagery 2021
uk: Історичні аерофотознімки конгломерату Рур, 2021

en: Metropole Ruhr historical aerial imagery 2020
uk: Історичні аерофотознімки конгломерату Рур, 2020

en: Metropole Ruhr historical aerial imagery 2019
uk: Історичні аерофотознімки конгломерату Рур, 2019

en: Metropole Ruhr historical aerial imagery 2017
uk: Історичні аерофотознімки конгломерату Рур, 2017

en: Metropole Ruhr historical aerial imagery 2015
uk: Історичні аерофотознімки конгломерату Рур, 2015

en: Metropole Ruhr historical aerial imagery 2013
uk: Історичні аерофотознімки конгломерату Рур, 2013

en: Metropole Ruhr historical aerial imagery 2011
uk: Історичні аерофотознімки конгломерату Рур, 2011

en: Metropole Ruhr historical aerial imagery 2009
uk: Історичні аерофотознімки конгломерату Рур, 2009

en: Metropole Ruhr historical aerial imagery 2006
uk: Історичні аерофотознімки конгломерату Рур, 2006

en: North Rhine-Westphalia aerial photograph
uk: Північна Рейн-Вестфалія аерофото

en: North Rhine-Westphalia ALKIS
uk: Рейн-Вестфалія ALKIS

en: North Rhine-Westphalia DTM hillshade
uk: Північний Рейн-Вестфалія, рельєф DTM

en: Display of the DTM shading in grayscale. The imaginary light source is located in the northwest. An elevation appears bright on the northwest slope and dark on the southeast slope. Layers are colored with medium brightness.
uk: Показує затінення DTM у відтінках сірого. Уявне джерело світла знаходиться на північному заході. Висоти показуються світлішими на північно-західному схилі та темними на південно-східному схилі. Шари забарвлені з середньою яскравістю.

en: North Rhine-Westphalia iDOP color
uk: Північний Рейн-Вестфалія, iDOP, кольорові

en: North Rhine-Westphalia iDOP color-infrared
uk: Північна Рейн-Вестфалія iDOP кольорові-інфрачервоні зображення

en: North Rhine-Westphalia iDOP near-infrared
uk: Північний Рейн-Вестфалія, арерофото, iDOP в ближнього ІЧ діапазону

en: North Rhine-Westphalia iDOP metadata
uk: Північний Рейн-Вестфалія, арерофото, iDOP, метадані

en: North Rhine-Westphalia vDOP color
uk: Північна Рейн-Вестфалія vDOP кольорові зображення

en: North Rhine-Westphalia vDOP color-infrared
uk: Північна Рейн-Вестфалія vDOP кольорові-інфрачервоні зображення

en: North Rhine-Westphalia vDOP near-infrared
uk: Північна Рейн-Вестфалія vDOP ближній інфрачервоний спектр

en: North Rhine-Westphalia vDOP metadata
uk: Північна Рейн-Вестфалія vDOP метадані

en: imagico.de: Northern German west coast tidalflats
uk: imagico.de: прибережні мілини Північної Німеччини

en: Up-to-date low tide imagery of the coast for updating mapping of tidalflats and shoals, superseeded by newer images (true color)
uk: Сучасні зображення припливів узбережжя для оновлення карти припливів і мілин, замінені новішими зображеннями (справжні кольори)

en: imagico.de: Northern German west coast tidalflats (infrared)
uk: imagico.de: прибережні мілини Північної Німеччини (інфрачервоні знімки)

en: Up-to-date low tide imagery of the coast for updating mapping of tidalflats and shoals, superseeded by newer images (false color IR)
uk: Сучасні зображення припливів узбережжя для оновлення карти припливів і мілин, замінені новішими зображеннями (псевдо ІЧ)

en: imagico.de: North Sea Coast 2016
uk: imagico.de: узбережжя Північного моря, 2016

en: Up-to-date low tide imagery of the coast for updating mapping of tidalflats and shoals (superseeded by newer image) (true color)
uk: Сучасні зображення припливів узбережжя для оновлення карти припливів і мілин, замінені новішими зображеннями (справжні кольори)

en: imagico.de: North Sea Coast 2017
uk: imagico.de: узбережжя Північного моря 2017

en: imagico.de: North Sea Coast spring 2018
uk: imagico.de: узбережжя Північного моря, весна 2018

en: Up-to-date low tide imagery of the coast for updating mapping of tidalflats and shoals (true color)
uk: Актуальні знімки узбережжя, зроблені під час відливу, для мапінгу приливних територій (true color)

en: Saxony latest aerial imagery
uk: Саксонія - свіжі знімки

en: Saxony unprocessed aerial imagery
uk: Саксонія - необроблені аерофотознімки

en: Saxony latest aerial imagery infrared
uk: Саксонія - свіжі ІЧ знімки

en: Saxony historical aerial imagery 2018-2020
uk: Саксонія історичні аерофотознімки 2018-2020

en: Saxony historical aerial imagery 2015-2017
uk: Саксонія аерофото 2015-2017

en: Saxony historical aerial imagery 2012-2014
uk: Саксонія історичні аерофотознімки 2012-2014

en: Saxony historical aerial imagery 2005
uk: Саксонія історичні аерофотознімки 2005

en: Saxony WebAtlasSN
uk: Саксонія WebAtlasSN

en: Saxony topographic map
uk: Саксонія - топографічна мапа

en: Saxony digital terrain model
uk: Саксонія - цифрова модель рельєфу

en: Saxony parcels and districts
uk: Саксонія, ділянки та райони

en: Saxony-Anhalt, LVermGeo, DOP20
uk: Саксонія-Ангальт, LVermGeo, DOP20

en: Saxony-Anhalt, LVermGeo, administrative boundaries
uk: Саксонія-Ангальт, LVermGeo, адмінподіл

en: Vector recording of administrative boundaries. The boundaries of the federal state, district, municipality and parts of the municipality are given.
uk: Вектори адміністративних меж, федеральних земель, районів, муніципалітетів та їх складових.

en: Saxony-Anhalt, LVermGeo, building shapes
uk: Саксонія-Ангальт, LVermGeo, контури будівель

en: Shape of buildings in saxony-anhalt
uk: Контури будівель Саксонія-Ангальт

en: Mainz all aerial imageries
uk: Майнц - все аерофото

en: Mainz latest aerial imagery
uk: Майнц - остані знімки

en: Munich latest aerial imagery 60cm (2017)
uk: Мюнхен, останні аерофотознімки 60см (2017)

en: Aktuelle Luftbilder der Landeshauptstadt München 20cm
uk: Поточні аерофотознімки столиці землі Мюнхен 20 см

en: Stuttgart latest aerial imagery
uk: Штутгарт, насвіжіші аерофото

en: Hesse DOP20
uk: Гессен DOP20

en: 20cm aerial imagery of Hesse
uk: Аерофото Гессена, 20 см

en: Hesse ALKIS
uk: Гессен ALKIS

en: cadastral map of Hesse
uk: Кадастрова мапа Гессену

en: Hesse DTK
uk: Гессен DTK

en: digital topographic map of Hesse
uk: Цифрова топографічна мапа Гессену

en: Hesse WebAtlas
uk: Гессен WebAtlas

en: WebAtlas of Hesse
uk: WebAtlas Гессену

en: Worms 2003
uk: Вормс 2003

en: Worms 2008
uk: Вормс 2008

en: Worms 2012
uk: Вормс 2012

en: Worms 2016
uk: Вормс 2016

en: Worms 2020
uk: Вормс 2020

en: StädteRegion Aachen ALKIS
uk: Регіон Аахен ALKIS

en: imagico.de: Qasigiannguit
uk: imagico.de: Касігіаннгуіт

en: Icebridge DMS image of the settlement - alignment might be poor
uk: Icebridge DMS - знімки поселення (вирівнювання може бути неточним)

en: imagico.de: Thule Air Base
uk: imagico.de: авіабаза Туле

en: Icebridge DMS image - alignment might be poor
uk: Знімки Icebridge DMS (вирівнювання може бути неточним)

en: imagico.de: Kangerlussuaq Autumn
uk: imagico.de: Канґерлуссуак восени

en: Icebridge DMS image of the airport and settlement - alignment might be poor
uk: Icebridge DMS: знімки аеропорту та поселення - вирівнювання може бути не точним

en: imagico.de: Kangerlussuaq Spring
uk: imagico.de: Канґерлуссуак весна

en: Icebridge DMS image of the airport and roads - alignment might be poor
uk: Icebridge DMS: знімки аеропорту та доріг - вирівнювання може бути не точним

en: imagico.de: Thule Airbase DMS low altitude overflight September 2015
uk: imagico.de: Авіабаза Туле DMS проліт на малих висотах вересень 2015

en: Icebridge DMS aerial images from Thule Airbase - alignment might be poor
uk: Icebridge DMS - аерознімки з авіабази Тулє (вирівнювання може бути неточним)

en: imagico.de: Thule Airbase DMS overflight September 2015
uk: imagico.de: Авіабаза Туле DMS проліт у вересені 2015

en: imagico.de: Thule Airbase DMS overflight October 2015
uk: imagico.de: Авіабаза Туле DMS проліт у жовтні 2015

en: imagico.de: Greenland mosaic
uk: imagico.de: Гренландія мозаїка

en: Landsat mosaic of Greenland (true color)
uk: Landsat - мозаїка Гренландії (true color)

en: imagico.de: May 2013 off-nadir Landsat
uk: imagico.de: травень 2013 Landsat від надіра

en: First available image north of the regular Landsat limit, mostly with seasonal snow cover so difficult to interpret, superseeded by newer images (true color)
uk: Перше доступне зображення на північ від звичайного покриття Landsat, в основному із сезонним сніжним покривом, який так важко дешифрувати, замінене на новіші зображення (справжні кольори)

en: imagico.de: Landsat off-nadir July 2016
uk: imagico.de: липень 2016 Landsat від надіра

en: Latest images north of the regular Landsat limit (true color)
uk: Останні знімки Landsat північніше звичайної межі (true color)

en: imagico.de: Landsat off-nadir early July 2020
uk: imagico.de: Landsat не в надірі, початок липня 2020

en: imagico.de: Landsat off-nadir late July 2020
uk: imagico.de: Landsat не в надірі, кінець липня 2020

en: imagico.de: Northern Greenland ASTER
uk: imagico.de: Північна Гренландія ASTER

en: Assembled from mostly 2012 ASTER imagery, some 2005 images mainly in the northeast (true color with estimated blue)
uk: Збірка, в переважно зі знімків ASTER 2012, деякі знімки 2005 року, в основному на північний схід (true color з відновленим блакитним0

en: Drone Imagery Matthew(Haiti) October 2016
uk: Matthew (Гаїті) - знімки з дрона, жовтень 2016

en: Canaan - American Red Cross, Dec-2017
uk: Ханаан - Американський Червоний Хрест, грудень 2017

en: Drone imagery collected December 2017 for Canaan, Haiti by American Red Cross in coordination with the Haitian Red Cross.
uk: Знімки з дрона Ханаана (Гаїті), зроблені в грудні 2017 Американським Червоним Хрестом спільно з представництвом Червоного Хреста в Гаїті.

en: FÖMI orthophoto 2000
uk: FÖMI ортофото 2000

en: FÖMI orthophoto 2005
uk: FÖMI ортофото 2005

en: FÖMI orthophoto 2007-2010
uk: FÖMI ортофото 2007-2010

en: Szeged orthophoto 2011
uk: Сегед - ортофото 2011

en: Inner part of Szeged
uk: Внутрішня частина Сегеда

en: Törökbálint orthophoto 2013
uk: Тьорьокбалінт - ортофото 2013

en: 5 cm resolution bald image
uk: 5 см нерозфарбоване зображення

en: Törökbálint orthophoto 2015
uk: Тьорьокбалінт - ортофото 2013

en: Törökbálint orthophoto 2018
uk: Тьорьокбалінт, ортофото 2018

en: Törökbálint orthophoto 2021
uk: Терекбалінт, ортофото 2021

en: Danube flood orthophoto 2013
uk: Повінь на Дунаї - ортофото 2013

en: Riverbank of Danube at Budapest, Szentendre and Szigetmonostor
uk: Русло Дунаю в Будапешті, Сентендре і Сігетмоносторе

en: Budapest district XI orthophoto 2015
uk: Будапешт, округ XI - ортофото 2015

en: Budapest district XI orthophoto 2017
uk: Будапешт, округ XI - ортофото 2017

en: Budapest district XI orthophoto 2019
uk: Будапешт XI район, ортофото2019

en: Budapest district XI orthophoto 2021
uk: Будапешт, XI район, ортофото 2021

en: Budapest district XI orthophoto 2023
uk: Будапешт, округ XI - ортофото 2023

en: Sóskút, Pusztazámor, Tárnok, Diósd orthophoto 2017
uk: Шошкут, Пустазамор, Тарнок, Діошд - ортофото 2017

en: 5 cm resolution bald image of 4 settlement
uk: Знімки 5 см без забарвлення 4-х поселень

en: Sátoraljaújhely orthophoto 2020
uk: Шаторальяуйхей ортофото 2020

en: openstreetmap.hu orthophotos
uk: Ортознімки openstreetmap.hu

en: OpenStreetMap Hungary (hiking routes)
uk: OpenStreetMap Угорщина (піші туристичні маршрути)

en: Hillshade Hungary
uk: Угорщина рель’єф

en: EUFAR Balaton orthophotos
uk: EUFAR - ортофото Балатону

en: 1940 geo-tagged photography from Balaton Limnological Institute.
uk: 1940 р. геотеговані фотографії Балатонського лімнологічного інституту.

en: R67 road orthophoto
uk: Дорога R67, ортофото

en: 10 cm resolution bald image of road R67 from Kaposfüred to Felsőmocsolád
uk: Знімки без рослинності з роздільною здатністю 10 см дороги R67 від Капашфурада до Фальшомаксалада

en: imagico.de: Eastern Iceland
uk: imagico.de: Східна Ісландія

en: Missing islets and inaccurate coast (true color)
uk: Відсутні острівці та неточна лінія узбережжя

en: imagico.de: Rann of Kutch
uk: imagico.de: Качський Ранн

en: Land/water distinction difficult to properly map based on Bing/Maxar/Esri/Mapbox images (false color IR)
uk: Різниця між водою та сушею, яку так важко мапити використовуючи знімки Bing/Maxar/Esri/Mapbox (псевдо ІЧ)

en: imagico.de: Sudirman Range 2015
uk: imagico.de: Судірман 2015

en: Older image of the Sudirman Range with no fresh snow showing glacier extent (true color)
uk: Старі знімки хребта Судірман без свіжого снігу, на яких видно межі льодовика (true color)

en: imagico.de: Southeastern Sulawesi
uk: imagico.de: Південно-Східний Сулавесі

en: Missing islands and coarse coastline due to cloud cover in Bing, lakes could also use additional detail (true color)
uk: Відсутні острівці та неточна лінія узбережжя, через хмарність на Bing, також для додавання додаткових елементів озерам (true color)

en: imagico.de: Anak Krakatau
uk: imagico.de: Анак-Кракатау

en: Recent Sentinel-2 image of the volcanic island (true color)
uk: Недавні знімки Sentinel-2 вулканічного острова (true color)

en: imagico.de: Bakun Reservoir
uk: imagico.de: водосховище Бакун

en: Missing in older pre-2011 images (true color)
uk: Відсутнє на старих знімках до 2011 р (true color)

en: imagico.de: Batam
uk: imagico.de: Батам

en: Missing Islands in OSM (true color)
uk: Відсутні в OSM острови (true color)

en: imagico.de: Sudirman Range 2016
uk: imagico.de: Судірман 2016

en: Cloud free image of the Sudirman Range but with fresh snow (true color)
uk: Знімки гірського хребта Судірман без хмар, але зі свіжим снігом (true color)

en: Ireland British War Office 1:25k GSGS 3906
uk: Ірландія Міністерство оборони Великобританії 1:25000 GSGS 3906

en: Ireland British War Office One-Inch 1941-43 GSGS 4136
uk: Ірландія Міністерство оборони Великобританії 1-дюйм 1941-43 GSGS 4136

en: Ireland Bartholomew Quarter-Inch 1940
uk: Ірландія, вид. Bartholomew, чвертьдюймова 1940

en: Ireland Civil Parishes and Baronies - Memorial Atlas
uk: Волості на баронства Ірландії – Пам’ятний атлас

en: Memorial Atlas of Ireland (1901) L.J. Richards
uk: Пам’ятний атлас Ірландії (1901) L.J. Richards

en: OSMIE Townlands
uk: OSMIE Таунленди

en: OSMIE EDs
uk: OSMIE Виборчі округи

en: OSMIE Civil Parishes
uk: OSMIE Волості

en: OSMIE Baronies
uk: OSMIE Баронства

en: OSMIE Local Election Areas
uk: OSMIE - місцеві виборчі округи

en: OSMIE Dail Election Areas
uk: OSMIE - виборчі округи Палати представників (Дойл Ерен)

en: OSMIE T.ie Land not in Counties
uk: OSMIE T.ie Землі по за графствами

en: Israel Hiking
uk: Ізраїль - туристичні маршрути (пішохідні)

en: Israel Hiking map
uk: Ізраїль - мапа пішохідних маршрутів

en: Israel MTB
uk: Ізраїль MTB

en: Israel MTB map
uk: Мапа Ізраїля з маршрутами для гірських велосипедів

en: Lombardia - Italy (CTR)
uk: Ломбардія - Італія (CTR)

en: Lombardia - Italy (CTR DBT)
uk: Ломбардія - Італія (CTR DBT)

en: Sicily - Italy
uk: Сицилія - ​​Італія

en: PCN 2006 - Italy
uk: PCN 2006 - Італія

en: PCN 2008 - IT Lazio+Umbria
uk: PCN 2008 - IT Лаціо+Умбрія

en: PCN 2012 - Italy
uk: PCN 2012 - Італія

en: South Tyrol Orthofoto 2011 (larger valleys)
uk: Південний Тіроль, ортофото 2011 (великі долини)

en: Orthophoto of South Tyrol from 2011 with up to 20cm resolution (larger valleys only)
uk: Ортофото Південного Тіролю за 2011 рік з роздільною здатністю до 20 см (лише великі долини)

en: South Tyrol Orthofoto 2014
uk: Південний Тіроль ортофото 2014

en: Southern half of the territory.
uk: Південна половина території.

en: South Tyrol Orthofoto 2015
uk: Південний Тіроль, ортофото 2015

en: Northern half of the territory. August-October 2015. Resolution 20cm.
uk: Північна половина території. Серпень-жовтень 2015 р. Роздільна здатність 20 см.

en: South Tyrol Orthofoto 2017
uk: Південний Тіроль, ортофото 2017

en: South Tyrol Orthofoto 2020
uk: Південний Тіроль, ортофото 2020

en: Full coverage of the territory. Resolution 20cm
uk: Повне покриття території. Роздільна здатність 20 см

en: South Tyrol Basemap
uk: Південний Тіроль, базова мапа

en: Basemap with standard background
uk: Базова мапа зі стандартним фоном

en: South Tyrol DEM Hillshade 2013 (0.5 m, partial)
uk: Південний Тіроль, DEM Hillshade 2013 (0.5 м, частково)

en: South Tyrol DEM Hillshade 2013 (2.5 m, full)
uk: Південний Тіроль, DEM Hillshade (2.5 м, повністю)

en: South Tyrol DTM Hillshade 2013 (0.5 m, partial)
uk: Південний Тіроль, DTM Hillshade 2013 (0.5 м, частково)

en: South Tyrol DTM Hillshade 2013 (2.5 m, full)
uk: Південний Тіроль, DTM Hillshade (2.5 м, повністю)

en: South Tyrol Elevation Contour Lines
uk: Південний Тіроль, ізолінії

en: Bologna ortofoto 2017
uk: Болонья, ортофото 2017

en: Japan GSI Standard Map
uk: Японія: стандартна мапа GSI

en: Japan GSI Standard Map. Widely covered.
uk: Japan GSI Стандартна мапа. Широке покриття

en: Japan GSI ortho Imagery
uk: Японія: ортознімки GSI

en: Japan GSI ortho Imagery. Usually better than bing, but a bit older.
uk: Japan GSI ортофото. Зазвичай краще, ніж Bing, але трохи застарілі.

en: GSI Kiban 2500. Good for tracing, but a bit older.
uk: GSI Kiban 2500. Годиться для використання, але трохи застаріле.

en: Japan GSI airphoto Imagery
uk: Японія, аерофотознімки GSI

en: Japan GSI airphoto Imagery. Not fully orthorectified, but a bit newer and/or differently covered than GSI ortho Imagery.
uk: Японія GSI аерофотознімки. Не повністю орторектифіковані, але нові та/або з різним покриттям, ніж GSI ortho Imagery.

en: Japan GSI seamlessphoto Imagery
uk: Japan GSI безшовні знімки

en: Japan GSI seamlessphoto Imagery. The collection of latest imageries of GSI ortho, airphoto, post disaster and others.
uk: Japan GSI безшовні знімки – збірка останніх знімків від GSI: орто, аерофото, знімки з місць стихійних лих та катастроф та інші.

en: Susono city orthophoto
uk: Сусоно, ортофото

en: Kakegawa city orthophoto
uk: Ортофото міста Какегава

en: Omaezaki city orthophoto
uk: Омаедзакі, ортофото

en: Atsugi city orthophoto
uk: Ацуга, ортофото

en: Itoigawa city orthophoto
uk: Ітойгава, ортофото

en: imagico.de: Aral Sea (low water level)
uk: imagico.de: Аральське море (низький рівень води)

en: Water and wetland extents, dams etc. (true color)
uk: Межі води та заболочених земель, дамби та т.і. (true color)

en: imagico.de: Aral Sea (high water level)
uk: imagico.de: Аральське море (високий рівень води)

en: Water and wetland extents, dams etc. - some remaining winter ice in the north (true color)
uk: Межі води та заболочених земель, дамби та т.і. - на півночі місцями льод (true color)

en: imagico.de: Northeast Caspian Sea 2018
uk: imagico.de: північний схід Каспійського моря, 2018

en: Coastal contruction and Kashagan oil field in Kazakhstan in May 2018 (true color)
uk: Берегові розробки і нафтогазове родовище Кашаган в Казахстані, травень 2018 (true color)

en: imagico.de: Mount Kenya 2016
uk: imagico.de: гора Кенія, 2016

en: Up-to-date image for glacier mapping (true color)
uk: Актуальні знімки для мапінгу льодовиків (true color)

en: Latvia - Soviet Army General Staff topographic maps
uk: Латвія - Топомапи, Ряданський Генштаб

en: Latvia - LVM GEO orthophoto
uk: Латвія - LVM GEO ортофото

en: Latvia - Orthophoto 1st cycle (1994-1999)
uk: Латвія - ортофото 1й випуск (1994-1999)

en: Latvia - Orthophoto 1st cycle B&W (1994-1999), 1:30000
uk: Латвія, ортофото, 1й цикл ЧБ (1994-1999), 1:30000

en: Made in 1994-1999 in cooperation with the Swedish company Swedesurvey Oy. In 1995, aerial photography of Daugavpils city and district was performed in cooperation with the Danish Ministry of Agriculture, aerial photography works are performed by the company Kampsax-Geoplan, and orthophoto maps are produced by the State Land Service (VZD) with a resolution of 1 meter. Aerial photography was performed with analog cameras to obtain black and white aerial at 1:30,000 scale. Satellite images of the Eastern border of Latvia were purchased in 2000-2001 from ICONOSS.
uk: Зроблено в 1994-1999 роках у співпраці зі шведською компанією Swedesurvey Oy. У 1995 році аерофотозйомка міста та району Даугавпілса була виконана у співпраці з Міністерством сільського господарства Данії, аерофотознімки виконала компанія Kampsax-Geoplan, а ортофотокарти виготовлені Державною земельною службою (VZD) з роздільною здатністю 1 метр. Аерофотозйомку проводили за допомогою аналогових камер у чорно-білому форматі в масштабі 1: 30000. Супутникові знімки східного кордону Латвії були придбані у 2000-2001 рр. У ICONOSS.

en: Latvia - Orthophoto 2nd cycle (2003-2005)
uk: Латвія - ортофото 2й випуск (2003-2005)

en: Latvia - Orthophoto (2010-2011), 1:5000
uk: Латвія — Ортофото (2010-2011), 1:5000

en: This service includes a color orthophoto map for the entire territory of Latvia with a resolution of 0.5 meters, obtained from aerial photography data for the years 2010-2011. The orthophoto map is linked to the LKS-92 TM coordinate system. The map sheet breakdown corresponds to the TKS-93 M 1:5000 map sheet nomenclature breakdown. Aerial photography was performed in cooperation with the Polish company MGGPAero. WMS service is freely provided by LVM (Latvian State Forestry, https://lvmgeo.lv/en/data).
uk: Цей сервіс містить кольорову ортофотокарту для всієї території Латвії з роздільною здатністю 0,5 метра, отриману з даних аерофотозйомки за 2010-2011 роки. Карта ортофото пов’язана з системою координат LKS-92 TM. Розподіл аркушів карт відповідає номенклатурі аркушів карт TKS-93 M 1: 5000. Аерофотозйомка була виконана у співпраці з польською компанією MGGPAero. Послуга WMS безкоштовно надається LVM (Латвійський державний лісгосп, https://lvmgeo.lv/en/data).

en: Latvia - Orthophoto (2013-2015), 1:5000
uk: Латвія — Ортофото (2010-2011), 1:5000

en: This service includes a color orthophoto map for the entire territory of Latvia with a resolution of 0.4 meters, obtained from aerial photography data for the years 2013-2015. The orthophoto map is linked to the LKS-92 TM coordinate system. The map sheet breakdown corresponds to the TKS-93 M 1:5000 map sheet nomenclature breakdown. Aerial photography was performed in cooperation with the Polish company MGGPAero. WMS service is freely provided by LVM (Latvian State Forestry, https://lvmgeo.lv/en/data).
uk: Цей сервіс містить кольорову ортофотокарту для всієї території Латвії з роздільною здатністю 0,5 метра, отриману з даних аерофотозйомки за 2010-2011 роки. Карта ортофото пов’язана з системою координат LKS-92 TM. Розподіл аркушів карт відповідає номенклатурі аркушів карт TKS-93 M 1: 5000. Аерофотозйомка була виконана у співпраці з польською компанією MGGPAero. Послуга WMS безкоштовно надається LVM (Латвійський державний лісгосп, https://lvmgeo.lv/en/data).

en: Latvia - Orthophoto (2016–2018), 1:5000
uk: Латвія, ортофото (2016–2018), 1:5000

en: This service includes a color orthophoto map for the entire territory of Latvia with a resolution of 0.25 meters, obtained from aerial photography data for the years 2016-2018. The orthophoto map is linked to the LKS-92 TM coordinate system. The map sheet breakdown corresponds to the TKS-93 M 1:5000 map sheet nomenclature breakdown. WMS service is freely provided by LVM (Latvian State Forestry, https://lvmgeo.lv/en/data).
uk: Цей сервіс включає кольорову ортофотокарту для всієї території Латвії з роздільною здатністю 0,25 метра, отриману з даних аерофотозйомки за 2016-2018 роки. Для ортофотомапи використовується система координат LKS-92 TM. Розбивка аркушів мапи відповідає номенклатурі аркушів мап TKS-93 M 1: 5000. Доступ до WMS надається LVM (Латвійський державна лісова служба, https://lvmgeo.lv/en/data).

en: Latvia - LVM GEO digital terrain model
uk: Латвія - LVM GEO цифрова модель рельєфу

en: Latvia - LĢIA digital terrain model (2013–2019)
uk: Латвія — LĢIA цифрова модель рельєфу (2013–2019)

en: The data were obtained by aerial laser scanning method. LIDAR point cloud with resolution of 1 m has been used for the development of this service and for better visualization relief shading has been used. The total density of points obtained shall be not less than 4 p/m² and the mean density of points characterizing the surface shall be not less than 1.5 p/m². WMS service is freely provided by LVM (Latvian State Forestry, https://lvmgeo.lv/en/data/services/digital-terrain-model).
uk: Дані були отримані методом повітряного лазерного сканування. Для розвитку цієї послуги використана хмара точок LIDAR з роздільною здатністю 1 м, а для кращої візуалізації - рельєфне затінення. Загальна щільність отриманих точок повинна бути не менше 4 п/м2, а середня щільність точок, що характеризують поверхню, не менше 1,5 п/м2. Послуга WMS безкоштовно надається LVM (Латвійський державний лісгосп, https://lvmgeo.lv/en/data/services/digital-terrain-model).

en: ORT10LT (Lithuania)
uk: ORT10LT (Литва)

en: geoportail.lu all layers
uk: geoportail.lu всі шари

en: geoportail.lu ortho latest
uk: geoportail.lu - найновіші ортознімки

en: openstreetmap.lu "mapper’s delight" hillshade lidar 2019 with unclassified points
uk: openstreetmap.lu – "улюблені багатьма маперами" лідарні знімки 2019 з некласифікованими точками

en: openstreetmap.lu "mapper’s delight" hillshade lidar 2019
uk: openstreetmap.lu – "улюблені багатьма маперами" лідарні знімки 2019

en: ANA Luxembourg DTM 2017 Multidirectional
uk: ANA Люксембург DTM 2017, кут сонця різноспрямований

en: Stadtbredimus Remembrement 2015 (5cm)
uk: Штадтбредімю, комасація земель 2015 (5см)

en: Wintrange Remembrement 2015 (5cm)
uk: Вінтренж, комасація земель 2015 (5см)

en: INEGI Digital Map of Mexico (WMS)
uk: INEGI Цифрова мапа Мексики (WMS)

en: INEGI Digital Map of Mexico (WMS) v6
uk: INEGI Цифрова мапа Мексики (WMS) v6

en: Moldova Ortophoto (2016)
uk: Молдова ортофото (2016)

en: 2016 Ortophotos, Moldova, Scale 1:5000, 20cm, true colours, covers practically the entire territory of the Republic of Moldova, except some areas from the east part of Moldova. [Geoportal.md server]
uk: 2016 Ортофото, Молдова, масштаб 1:5000, 20 см, природні кольори, покриває майже всю територію Республіки Молдова, окрім деяких частин на сході. [Geoportal.md]

en: Moldova Ortophoto, Center part (2020)
uk: Молдова, Ортофото, Центральна частина (2020)

en: 2020 Ortophotos, Centre part of Moldova, Scale 1:5000, 20cm, true colours, covers the center part of Moldova. [Moldova-map.md server]
uk: 2020 Ортофото, Центральна частина Молдови, масштаб 1:5000, 20см, природні кольори, покриває центральну частину Молдови. [Moldova-map.md server]

en: PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 7,5cm (WMS) latest
uk: PDOK аерофото Beeldmateriaal.nl 7,5см (WMS), найсвіжіші

en: Nationwide data set 7,5cm resolution color aerial imagery of the most recent year.
uk: Загальнонаціональний набір даних кольорові аерофотознімки з роздільною здатністю 7,5 см за останній рік.

en: PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 7,5cm (WMTS)
uk: PDOK аерофото Beeldmateriaal.nl 7,5см (WMTS)

en: LINZ NZ Aerial Imagery
uk: LINZ NZ - аерофотознімки

en: LINZ NZ Topo50 Gridless Maps
uk: LINZ NZ Topo50 - мапа без сітки

en: Environment Canterbury Imagery
uk: Зображення навколишнього середовища Кентербері

en: Norway Orthophoto
uk: Норвегія - ортофото

en: Norwegian orthophotos (max zoom 21), courtesy of Geovekst and Norkart.
uk: Норвегія ортофото (макс масшт 21), завдяки Geovekst and Norkart.

en: Norway Orthophoto (more recent, less zoom)
uk: Норвегія ортофото (свіжі, не всі масштаби)

en: Most recent Norwegian orthophotos (max zoom 19), courtesy of Geovekst and Kartverket.
uk: Свіжі ортофотознімки Норвегії (макс масшт 19), завдяки Geovekst and Kartverket.

en: Norway Orthophoto (historic)
uk: Норвегія - ортофото (історичні знімки)

en: Historic Norwegian orthophotos and maps, courtesy of Geovekst and Norkart.
uk: Історичні ортознімки та карти Норвегії, люб’язно надані Geovekst і Norkart.

en: Kartverket Sentinel 2 (options)
uk: Kartverket Sentinel 2 (варіанти)

en: Copernicus Sentinel-2 satellite images for Norway, processed by Kartverket
uk: Copernicus Sentinel-2 супутникові знімки Норвегії, оброблені Kartverket

en: Kartverket topo
uk: Kartverket - Топо

en: Topographic map, equivalent to Norway 1:50.000 map series at zoom 15.
uk: Топографічна мапа, еквівалентна серії мап Норвегії в 1:50.000 на 15 рівні масштабування.

en: Kartverket Hillshade overlay
uk: Kartverket - допоміжний шар рельєфу

en: Hillshade for Norway
uk: Рельєф Норвегії

en: Kartverket Contour Lines overlay
uk: Kartverket - допоміжний шар контурних ліній

en: Contours for Norway
uk: Контурні мапи Норвегії

en: Kartverket Nautical Charts
uk: Kartverket - морські навігаційні мапи

en: Norwegian nautical charts (includes Spitsbergen/Svalbard and Antarctica). Raster representation of paper charts. Updated biweekly.
uk: Норвезькі морські мапи (включають Шпіцберген і Антарктику). Растрове подання паперових мап. Оновлюється раз у 2 тижні.

en: Kartverket Norway Marine Boundaries options (overlay)
uk: Kartverket - варіанти морських кордонів Норвегії (допоміжний шар)

en: Norway''s maritime boundaries for EEZ, continental shelf, territorial sea, baseline etc.
uk: Морські кордони Норвегії ВЕЗ, континентального шельфу, територіального моря, базової лінії тощо.

en: Kartverket Marine Infrastructure options (overlay)
uk: Kartverket - об’єкти морської інфраструктупи (додатковий шар)

en: Marine cables, pipes, bridges, aquaculture farms, wrecks etc. in Norway.
uk: Морські кабелі, трубопроводи, мости, акваферми, верфі та інше в Новрегії

en: Kartverket Road Network overlay
uk: Kartverket - шар дорожньої мережі

en: Norwegian road network from the National Road database (NVDB), also used in Vbase and Elveg. Colours represent national, county, municipal, private and forest roads + footways/cycleways.
uk: Норвезька дорожня мережа з Національної бази дорожньої мережі (NVDB), також використовується в Vbase та Elveg. Кольори представляють національні, повітові, муніципальні, приватні та лісові дороги + пішохідні / велосипедні шляхи.

en: Kartverket Trails overlay
uk: Kartverket - шар туристичних маршрутів

en: Trails from the Norwegian database of `Tur og Friluftsruter´. Selectable categories for foot, bike and ski trails.
uk: Маршрути з норвезької бази даних "Tur og Friluftsruter". Вибір по категоріях для піших, велосипедних та лижних трас.

en: Kartverket Place Names overlay
uk: Kartverket - шар з назвами місць

en: Official Norwegian place names from the SSR database. Selectable categories.
uk: Офіційні норвезькі географічні назви з бази даних SSR. Вибір по категоріях.

en: Kartverket DTM Digital Terrain Model
uk: Kartverket DTM (цифрова модель рельєфу)

en: Shaded relief representation of the Norwegian digital terrain model (DTM), i.e. earth surface without trees, buildings and other objects.
uk: Цифрова модель рельєфу Норвегії (DTM) у вигляді тіньового рельєфу, тобто поверхні землі без дерев, будівель та інших об’єктів.

en: Kartverket DOM Digital Surface Model
uk: Kartverket DOM (цифрова модель поверхні)

en: Shaded relief representation of the Norwegian digital surface model (DOM), i.e. earth surface including trees, buildings and other objects on top of it.
uk: Цифрова модель рельєфу Норвегії (DOM) у вигляді тіньового рельєфу, тобто поверхні землі разом з деревами, будівлямі та іншимі об’єктами.

en: Kartverket Historic maps
uk: Kartverket - історичні мапи

en: Historic maps - for the time being `Amtskartserien´ 1826-1917.
uk: Історичні мапи - `Amtskartserien´ 1826-1917.

en: Kartverket Economic Maps (historic)
uk: Kartverket - економічні карти (історичні)

en: 1st edition of historic Economic maps for Norway 1960-90s (`Økonomisk kartverk´). Available from zoom 16. Please correct local imagery offset.
uk: 1-а редакція історичних економічних карт Норвегії 1960-90 рр. ( ''Økonomisk kartverk''). Доступна, починаючи з масштабу 16. Не забудьте поправити локальне зміщення знімка.

en: Kartverket Administrative Boundaries overlay
uk: Kartverket - шар адміністративних кордонів

en: Official administrative boundaries at the national, county and municipality levels
uk: Офіційні адміністративні кордони національного, регіонального та муніципального рівнів

en: Kartverket Historic Administrative Boundaries options (overlay)
uk: Kartverket - історичні адміністративні межі (допоміжний шар)

en: Official historic administrative boundaries at the county and municipality levels.
uk: Офіційні історичні адміністративні кордони на рівні округів та муніципалітетів.

en: Kartverket Cadastral overlay
uk: Kartverket - шар кадастру

en: Real estate boundaries from the official land register (`matrikkelen´). Monthly update.
uk: Межі земельних володінь з офіційного земельного регістра (`matrikkelen´). Щомісячне оновлення.

en: Kartverket Address overlay
uk: Kartverket - допоміжний шар з адресами

en: Street address from the official land register (`matrikkelen´).
uk: Адреси з офіційного земельного реєстру (`matrikkelen´).

en: Kartverket Aviation Obstructions overlay
uk: Kartverket - шар з перешкодами для літальних апаратів

en: Vertical obstructions to aircrafts, above 15m in rural areas and 30m in urban areas (e.g. masts, towers, high buildings, power lines)
uk: Вертикальні перешкоди для літальних апаратів, вище 15 м в сільській місцевості та 30 м в міській (щогли, вежі, високі будівлі, лінії електропередачі тощо)

en: Kartverket Accessibility overlay
uk: Kartverket - мапа доступності для осіб з особливими потребами

en: Accessibility for the visually impaired, wheelchairs and electrical wheelchairs.
uk: Доступність для осіб з вадами зору, а також осіб на звичайних та електричних інвалідних візках.

en: Kartverket Buildings overlay
uk: Kartverket - будинки (допоміжний шар)

en: INSPIRE buildings for Norway.
uk: INSPIRE, будівлі в Норвегії.

en: Kartverket Zoning Plans overlay
uk: Kartverket - плани зонування

en: Municipality zoning plans: 1) underground, 2) on ground, 3) over ground, 4) seabed, 5) in water.
uk: Муніципальні плани зонування: 1) під землею, 2) на землі, 3) над землею, 4) на морському дні, 5) у воді.

en: NVE Electricity Network overlay
uk: NVE - шар електромереж

en: Power lines (high voltage network) including transformers, submarine cables and pylons. Local distribution network is not included.
uk: Лінії електромережі (високовольтна мережа), включаючи трансформатори, підводні кабелі і опори. Локальні розподільні мережі не включені.

en: NVE Hydropower Plants overlay
uk: NVE - шар гідроелектростанцій

en: Hydropower plants including waterways (tunnel, canal, pipeline) and dams
uk: Гідроелектростанції, включаючи водні шляхи (тунелі, канали, трубопроводи) і греблі

en: NVE Wind Power Plants overlay
uk: NVE - шар вітроелектростанцій

en: Wind power turbines, farms and concession areas (blue: planned, light green: construction, dark green: built).
uk: Вітряки, вітроелектростанції та концесійні зони (синій: заплановані, світло-зелений: будуються, темно-зелений: побудовані).

en: NVE Avalanche Danger Areas overlay
uk: NVE - шар лавинонебезпечних зон

en: Potential snowslide areas, computed from theoretical height model. Valid for drops higher than 20-50 meters. Dark red=trigger area.
uk: Ділянки можливих снігових обвалів, обчислені за теоретичною висотною моделлю. Придатна для схилів вище 20-50 метрів. Темно-червоний = тригерная зона.

en: NOD Offshore Installations overlay
uk: NOD Шельфові установки (допоміжний шар)

en: Production platforms and oil/natural gas fields on the Norwegian continental shelf
uk: Платформи і родовища нафти і газу на норвезькому континентальному шельфі

en: Fiskeridirektoratet Aquaculture overlay
uk: Fiskeridirektoratet: шар аквагосподарства

en: Aquaculture/marine farms (licensed sites, may not yet have any installations)
uk: Аквагосподарства/морські ферми (ліцензовані ділянки, можуть бути поки що без встановленого обладнання)

en: Kystverket Navigational Aid overlay
uk: Норвезька національна навігаційна служба

en: Beacons, buoys, lights and fairways maintained by the Norwegian Coastal Administration
uk: Маяки, буи, вогні і фарватери, що утримуються Норвезькою береговою службою

en: Miljødirektoratet Protected Areas overlay
uk: Норвезьке агентство з навколишнього середовища - природоохороні території

en: Norwegian national parks, nature reserves and other protected areas and objects from Naturbase, including Svalbard/Spitsbergen
uk: Норвезькі національні парки, заповідники та інші охоронювані території і об’єкти з Naturbase, включаючи Свальбард/Шпіцберген

en: Miljødirektoratet Public Recreation Areas overlay
uk: Норвезьке агентство з навколишнього середовища - громадські місця відпочинку

en: Public recreation areas with State ownership ("friluftsområder").
uk: Зони відпочинку в державній власністі ("friluftsområder").

en: Miljødirektoratet Urban and Vacation Areas overlay
uk: Норвезьке агентство з навколишнього середовища міські та курортні зони, допоміжний шар

en: Urban settlements and vacation home areas.
uk: Зони міської та курортної забудови.

en: Miljødirektoratet Snowmobile overlay
uk: Норвезьке агентство з навколишнього середовища - маршрути для снігоходів

en: Permitted snowmobile/scooter tracks.
uk: Траси для снігоходів

en: Riksantikvaren Heritage Sites overlay
uk: Норвезька культурна спадщина

en: Archeological and architectural monuments/sites and cultural environments protected by law (''enkeltminner'') from the Norwegian Directorate for Cultural Heritage
uk: Археологічні та архітектурні пам’ятки / місця та культурні середовища, що охороняються законом від Норвезького управління культурної спадщини

en: DMF Mines overlay
uk: DMF Допоміжний шар з шахтами

en: Caution areas for mines from the Norwegian Directorate of Mining
uk: Небезпечні області шахт від Норвезького управління гірничої промисловості

en: SSB Urban Areas overlay
uk: SSB - шар заселених територій

en: Human settlements of at least 200 people with less than 200 meters between households
uk: Населені пункти з не менш як 200 мешканців, та відстанню між будинками менше ніж 200 метрів

en: SSB City Centres overlay
uk: SSB - шар центральних частин міст

en: Downtown areas with significant commercial and service activities.
uk: Ділові частини міст зі значною активністю в сферах комерції та послуг.

en: Oslo Urban Environment options (layer)
uk: Осло місцеве середовище (шар)

en: Environment data from the Municipality of Oslo, Agency for Urban Environment.
uk: Дані про навколишнє середовище муніципалітету Осло, Agency for Urban Environment.

en: Norwegian mountain biking map from OSM (max zoom 14-16, varies per region)
uk: Норвезька мапа маршрутів для гірських велосипедів від OSM (максимальний масштаб 14-16, залежить від регіону)

en: NPI Svalbard Orthophoto
uk: NPI - ортофото Шпіцбергена/Свальбарда

en: Orthophoto for Svalbard/Spitsbergen from the Norwegian Polar Institute
uk: Ортофото Свальбарда/Шпіцбергена від Норвезького Полярного Інституту

en: NPI Svalbard topo
uk: NPI - топомапа Шпіцбергена/Свальбарда

en: Topographic map for Svalbard from the Norwegian Polar Institute
uk: Топографічна мапа Шпіцбергена/Свальбарда від Норвезького Полярного Інституту

en: NPI Svalbard detailed topo
uk: NPI - докладна топомапа Шпіцбергена/Свальбарда

en: Detailed topographic map for Longyearbyen, Barentsburg and Ny-Ålesund from the Norwegian Polar Institute
uk: Докладна топографічна мапа Лонгйіра, Баренцбург і Ню-Олесунн від Норвезького Полярного Інституту

en: NPI Svalbard satellite
uk: NPI - супутникові знімки Шпіцбергена/Свальбарда

en: Satellite imagery for Svalbard from the Norwegian Polar Institute/USGS Landsat
uk: Супутникові знімки Шпіцбергена/Свальбарда від Норвезького Полярного Інституту / USGS Landsat

en: imagico.de: Svalbard mosaic
uk: imagico.de: мозаїка Шпіцбергену

en: Sentinel-2 mosaic of Svalbard (true color)
uk: Sentinel-2 - мозаїка Шпіцбергену (true color)

en: NPI Jan Mayen topo
uk: NPI - топомапа Ян-Майена

en: Topographic map for Jan Mayen from the Norwegian Polar Institute
uk: Топографічна мапа острова Ян-Майєн від Норвезького Полярного Інституту

en: imagico.de: Western Karakoram
uk: imagico.de: Західний Каракорум

en: Represents approximately minimum snow cover so can be well used for glacier mapping (true color)
uk: Мінімальний сніговий шар, добре підходить для мапінгу льодовиків (true color)

en: Gaza Strip - Pléiades - 2014/07/06
uk: Сектор Газа - Pléiades - 06.07.2014

en: Gaza Strip - Pléiades - 2014/07/06 (NIR)
uk: Сектор Газа - Pléiades - 06.07.2014 (NIR)

en: imagico.de: Panama Canal - Pacific side
uk: imagico.de: Панамський канал – Тихоокеанська частина

en: New locks with less clouds than in the Sentinel-2 image - make sure to check image alignment (true color)
uk: Нові шлюзи з меншою кількістю хмар, ніж на знімках Sentinel-2 - перевірте привʼязку знімків (true color)

en: imagico.de: Panama Canal
uk: imagico.de: Панамський канал

en: Images of the new locks (but partly cloudy) (true color)
uk: Знімки нових шлюзів (частково захмарені)

en: imagico.de: Vanatinai
uk: imagico.de: Ванатінаі

en: Coarse coastline due to cloud cover in Bing/Mapbox (true color)
uk: Приблизна лінія узбережжя через захмареність Bing/Mapbox (true color)

en: imagico.de: New Ireland
uk: imagico.de: Нова Ірландія

en: Many missing islands in OSM (mostly mapped meanwhile) (true color)
uk: Багато відсутніх в OSM островів (знятті останнім часом) (true color)

en: imagico.de: Coropuna
uk: imagico.de: Коропуна

en: imagico.de: Willkanuta Mountains and Quelccaya Ice Cap
uk: imagico.de: гори Вільканота та Крижана шапка Куелччая

en: Poor and outdated imagery in other sources (true color)
uk: Низькоякісні чи застаріли знімки в інших джерелах (true color)

en: Lupang Arenda, Taytay Drone Imagery
uk: Лупанг Аренда, Зображення з дрону від Тайтай

en: Pangasinán/Bulacan (Philippines HiRes)
uk: Пангасінан/Булакан (Філіппіни HiRes)

en: Geoportal 2: Orthophotomap (aerial image) WMTS
uk: Geoportal 2: ортофотомапа (аерофото) WMTS

en: Geoportal 2: Orthophotomap (aerial image) WMS
uk: Geoportal 2: Ортофотомапа (аерофото) WMS

en: Geoportal 2: High Resolution Orthophotomap (aerial image)
uk: Geoportal 2: ортофотоплан з високою роздільною здатністю (аерофото)

en: The aerial image is not available for the whole country.
uk: Ці аерофотознімки не покривають всю країну.

en: Geoportal 2: High Resolution Orthophotomap (aerial image) WMTS
uk: Geoportal 2: Ортофотомапа з високою розподільчою здатністю (аерофото) WMTS

en: Geoportal 2: Time Orthophotomap (aerial image) WMS
uk: Geoportal 2: Ортофотомапа WMS

en: Geoportal 2: True Orthophotomap (aerial image) WMS
uk: Geoportal 2: Ортофото в натуральних кольорах, WMS

en: Geoportal 2: Ewidencja budynków WMS
uk: Geoportal 2: Будинки WMS

en: Geoportal 2: Granice działek
uk: Geoportal 2: Межі кадастрових ділянок

en: Geoportal 2: Punkty adresowe
uk: Geoportal 2: Адреси

en: Geoportal 2: Nazwy ulic
uk: Geoportal 2: Назви вулиць

en: Geoportal 2: PRNG (geo names)
uk: Geoportal 2: PRNG (топоніми)

en: Geoportal 2: ISOK hillshade
uk: Geoportal 2: ISOK рельєф

en: Forest database BDoL (overlay)
uk: База даних лісів BDoL (допоміжний шар)

en: Będzin: Orthophotomap 2013 (aerial image)
uk: Бендзин: Ортофотомапа 2013 (аерофото)

en: Imagery only accessible from a Polish IP address.
uk: Зображення доступні лише з польських IP-адрес.

en: Będzin: Buildings
uk: Бендзин: Будинки

en: Będzin: Addresses
uk: Бендзин: адреси

en: Bytom: Orthophotomap 2012 (aerial image)
uk: Битом: Ортофотомапа 2012 (аерофото)

en: Bytom: Fotoplan 2014 (aerial image)
uk: Битом: Фотоплан 2014 (аерофото)

en: Bytom: Orthophotomap 2016 (aerial image)
uk: Битом: Ортофотомапа 2016 (аерофото)

en: Bytom: Buildings
uk: Битом: Будинки

en: Częstochowa: Buildings
uk: Ченстохова: Будинки

en: Częstochowa: Orthophotomap 2011 (aerial image)
uk: Ченстохова: Ортофотомапа 2011 (аерофото)

en: Częstochowa: Orthophotomap 2013 (aerial image)
uk: Ченстохова: Ортофотомапа 2013 (аерофото)

en: Częstochowa: Orthophotomap 2014 (aerial image)
uk: Ченстохова: Ортофотомапа 2014 (аерофото)

en: Częstochowa: Orthophotomap 2015 (aerial image)
uk: Ченстохова: Ортофотомапа 2015 (аерофото)

en: Częstochowa: Orthophotomap 2016 (aerial image)
uk: Ченстохова: Ортофотомапа 2016 (аерофото)

en: Częstochowa: Orthophotomap 2017 (aerial image)
uk: Ченстохова: Ортофотомапа 2017 (аерофото)

en: Częstochowa: Orthophotomap 2021 (aerial image)
uk: Ченстохова: Ортофотомапа 2021 (аерофото)

en: Gliwice: Orthophotomap 2013 (aerial image)
uk: Глівіце: Ортофотомапа 2013 (аерофото)

en: Gliwice: Orthophotomap 2017 (aerial image)
uk: Глівіце: Ортофотомапа 2017 (аерофото)

en: Gliwice: Orthophotomap 2018 (aerial image)
uk: Глівіце: Ортофотомапа 2018 (аерофото)

en: Gliwice: Orthophotomap 2020 (aerial image)
uk: Глівіце: Ортофотомапа 2020 (аерофото)

en: Gliwice: Buildings
uk: Глівіце: Будинки

en: Łódź: Buildings
uk: Човен: Будинки

en: Łódź: Orthophotomap 2019 (aerial image)
uk: Лодзь, Ортфотомапа 2019 (аерофото)

en: Powiat dębicki: Buildings
uk: Дембицький повіт: Будинки

en: Powiat łańcucki: Buildings
uk: Ланьцутський повіт: Будинки

en: Powiat ropczycko-sędziszowski: Buildings
uk: Ропчицько-Сендзішовський повіт: Будинки

en: Powiat rzeszowski: Buildings
uk: Ряшівський повіт: Будинки

en: Powiat rzeszowski: Orthophotomap (aerial image)
uk: Жешувський повіт: Ортофотомапа (аерофото)

en: Powiat stalowowolski: Buildings
uk: Стальововольський повіт: Будинки

en: Poznań: Orthophotomap 2014 (aerial image)
uk: Познань: Ортофотомапа 2014 (аерофото)

en: Poznań: Orthophotomap 2016 (aerial image)
uk: Познань: Ортофотомапа 2016 (аерофото)

en: Poznań: Latest Orthophotomap (aerial image)
uk: Познань: Свіжа ортофотомапа (аерофото)

en: Poznań: Latest Orthophotomap (aerial image) WMTS
uk: Познань, свіжі ортофото, WMTS

en: Przemyśl: Buildings
uk: Перемишль: Будинки

en: Przemyśl: Ortophotomap (aerial image)
uk: Перемишль: Ортофотомапа (аерофото)

en: Ruda Śląska: Orthophotomap (aerial image)
uk: Руда-Шльонська: Ортофотомапа (аерофото)

en: Siemianowice Śląskie: Orthophotomap (aerial image)
uk: Семяновиці-Шльонські: Ортофотомапа (аерофото)

en: Siemianowice Śląskie: Buildings
uk: Семяновіце-Шльонські: Будинки

en: Zabrze: Orthophotomap 2011 (aerial image)
uk: Забже: Ортофотомапа 2011 (аерофото)

en: Warszawa: Orthophotomap 2021 (aerial image)
uk: Варшава: Орфтофотомапа 2021 (аерознімки)

en: Wrocław: Orthophotomap 2015 (aerial image)
uk: Вроцлав: Ортофотомапа 2015 (аерофото)

en: Wrocław: Orthophotomap 2018 (aerial image)
uk: Вроцлав: Ортофотомапа 2018 (аерофото)

en: Orthophotos of the northern portion of mainland Portugal RGB - 25cm - 2021 (DGT)
uk: Ортофото материкової частини Португалії, RGB, 25см - 2021 (DGT)

en: Orthophotos of the northern portion of mainland Portugal IRG - 25cm - 2021 (DGT)
uk: Ортофото материкової частини Португалії, IRG, 25см - 2021 (DGT)

en: Orthophotos of mainland Portugal - 25cm - 2018 (DGT)
uk: Португалія, материкова частина, ортофото - 25см, 2018 (DGT)

en: Orthophotos of the coastal areas of mainland Portugal - 10cm - 2014-2015 (DGT)
uk: Ортофото прибережних районів материкової Португалії - 10 см - 2014-2015 (DGT)

en: Orthophotos of mainland Portugal - 50 cm - 2004-2006 (DGT)
uk: Ортофото материкової частини Португалії, 50 см, 2004-2006 (DGT)

en: Orthophotos of mainland Portugal - 1m - 1995 - Fake Color (DGT)
uk: Ортофото материкової частини Португалії, 1м, 1995, несправжні кольори (DGT)

en: Elevation hillshade of the coastal areas of mainland Portugal - 2m - 2014-2015 (DGT)
uk: Португалія, відмивка рельєфу узбережжя, 2м, 2014-2015 (DGT)

en: Official Administrative Charter of Portugal - CAOP 2022 (Mainland - Boundaries)
uk: Офіційна адміністративна поділ Португалії - CAOP 2022 (материк — кордони)

en: Land Use and Soil Occupation Charter of mainland Portugal - 2018 (DGT)
uk: Португалія, ґрунти та землекористування, 2018 (DGT)

en: Land Use and Soil Occupation Charter of mainland Portugal - 2015 (DGT)
uk: Португалія, ґрунти та землекористування, 2015 (DGT)

en: Land Use and Soil Occupation Charter of mainland Portugal - 2010 (DGT)
uk: Португалія, ґрунти та землекористування, 2010 (DGT)

en: Portugal Topographic Map (valentim.org)
uk: Топомапа Португалії (valentim.org)

en: Institute for Nature Conservation and Forests - GIS
uk: Інститут охорони природи та лісів - GIS

en: imagico.de: Kerch Strait
uk: imagico.de: Керченська протока

en: State of bridge construction in August 2016 (true color)
uk: Стан будівництва мосту в серпні 2016 (true color)

en: imagico.de: Kerch Strait 2018
uk: imagico.de: Керченська протока 2018 року

en: Bridge and surrounding after completion in April 2018 (true color)
uk: Міст та навколишня частина після завершення в квітні 2018 року (true color)

en: imagico.de: Pechora Sea Coast
uk: imagico.de: узбережжя Печорського моря

en: Sentinel-2 image of the Pechora Sea coast in autumn 2016 (true color)
uk: Знімки Sentinel-2 берега Печорського моря восени 2016 (true color)

en: imagico.de: Ushakov Island August 2016
uk: imagico.de: Острів Ушакова серпень 2016

en: Late summer imagery with few clouds (superseeded by newer image) (true color)
uk: Зображення кінця літа з невеликою кількістю хмар (замінено на новіші зображення) (справжні кольори)

en: imagico.de: Ushakov Island August 2020
uk: imagico.de: острів Ушакова, серпень 2020

en: Up-to-date late summer imagery with few clouds (true color)
uk: Актуальні знімки кінця літа з невеличкою хмарністю (true color)

en: imagico.de: Northern Dvina delta at low tide
uk: imagico.de: дельта Північної Двіни під час відливу

en: Beaches, tidal flats and other costal forms (true color)
uk: Пляжі, приливні мілини та інші берегові структури (true color)

en: imagico.de: Northern and Polar Ural mountains August 2016
uk: imagico.de: Північний і Полярний Урал серпень 2016

en: Up-to-date late summer imagery with few clouds - caution: not all visible snow is glaciers (true color)
uk: Актуальні знімки кінця літа з невеличкою хмарністю (true color) - увага: не весь сніг є льодовиками (true color)

en: imagico.de: Vostochny Cosmodrome
uk: imagico.de: космодром Східний (Восточний)

en: Recent image showing newest features (superseeded by newer image) (true color)
uk: Нещодавнє зображення з найновішими об''єктами (замінено новим зображенням)  (справжні кольори)

en: imagico.de: Vostochny Cosmodrome 2020
uk: imagico.de: космодром Східний 2020

en: September 2020 image with autumn colors (true color)
uk: Вересень 2020, осінні кольори (справжні кольори)

en: Singapore Landlot
uk: Сінгапур, Landlot

en: Singapore OneMap
uk: Сінгапур, OneMap

en: Freemap.sk Car
uk: Freemap.sk Автомобільна

en: Freemap.sk Hiking
uk: Freemap.sk Пішохідна

en: Freemap.sk Bicycle
uk: Freemap.sk Вело

en: Freemap.sk Ski
uk: Freemap.sk Лижна

en: Slovakia Historic Maps
uk: Словаччина: історичні мапи

en: Ortofotomozaika SR 2020-2022
uk: Ортофотомозаїка SR 2020-2022

en: Ortofotomozaika SR 2017-2019
uk: Ортофотомозаїка SR 2017-2019

en: DTM 5.0 gray terrain shading
uk: DTM 5.0 затінення рельєфу (сіре)

en: DTM 5.0 light terrain shading
uk: DTM 5.0 світле затінення рельєфу

en: DSM 1.0 gray surface shading
uk: DSM 1.0 затінення рельєфу (сіре)

en: RABA-KGZ: Slovenia farmland use
uk: RABA-KGZ: Словенія - використання сільгоспземель

en: RABA-KGZ: Slovenia built-up areas
uk: RABA-KGZ: Словенія - територія забудови

en: GURS: Building outlines
uk: GURS: контури будівель

en: GURS: Road lines
uk: GURS: дороги

en: GURS: DOF050 Orthophoto, DTK5... (WMTS)
uk: GURS: ортофото DOF050, DTK5... (WMTS)

en: GURS: Slovenia orthophoto 25cm (DOF025)
uk: GURS: Словенія ортофото 25см (DOF025)

en: Slovenia orthophoto 25cm/pixel (GURS DOF025), hosted by Level2.si
uk: Словенія, ортофото 25 см/пікс (GURS DOF025), з Level2.si

en: ARSO: LIDAR hillshade (WMTS)
uk: ARSO: LIDAR рельєф (WMTS)

en: MK: LIDAR hillshade+buildings (WMTS)
uk: MK: LIDAR відмивка+будівлі (WMTS)

en: Ljubljana: Orthophoto 2023 (WMTS)
uk: Люляна: Ортофото 2023 (WMTS)

en: Ljubljana: Orthophoto 2022 (WMTS)
uk: Любляна: Orthophoto 2022 (WMTS)

en: Ljubljana: Orthophoto 2020 (WMTS)
uk: Любляна: ортофото 2020 (WMTS)

en: Ljubljana: Orthophoto 2019 (WMTS)
uk: Любляна: ортофото 2019 (WMTS)

en: Ljubljana: Zazidalna situacija (WMTS)
uk: Любляна: стан забудови (WMTS)

en: City of Cape Town 2013 Aerial
uk: Місто Кейптаун 2013 аерофото

en: OpenStreetMap use only. City of Cape Town Aerial ortho-photography of the municipal area. 12cm ground sample distance
uk: Тільки для використання в OpenStreetMap. Аерофотознімки муніципальної області Кейп-Тауна. Розмір пікселя на місцевості (GSD) - 12 см

en: City of Cape Town 2015 Aerial
uk: Кейптаун, аерофото 2015

en: OpenStreetMap use only. City of Cape Town Aerial ortho-photography of the municipal area. 8cm ground sample distance
uk: Тільки для використання в OpenStreetMap. Аерофотознімки муніципальної області Кейп-Тауна. Розмір пікселя на місцевості (GSD) - 8 см

en: City of Cape Town 2017 Aerial
uk: Кейптаун, аерофото 2017

en: 2017 January orthorectified colour mosaic. Original imagery property of CCT. Imagery captured with digital camera to enable mosaic pixel size of 0.08m. Compressed to ecw 20x compression. Planimmetric fidelity expected within 0.3m. No restrictions on the digital file for non-commercial purposes.
uk: 2017 Січень орторектифікована кольорова мозаїка. Оригінальні властивості зображення в форматі CCT. Зображення, отримані за допомогою цифрової камери для створення мозаїчних зображень з розміром пікселя 0,08 м. Стиснуто до 20x ecw. Планіметрична точність очікується в межах 0,3 м. Немає обмежень на цифровий файл для некомерційних цілей.

en: City of Cape Town 2018 Aerial
uk: Кейптаун, аерофото 2018

en: 2018 February orthorectified colour mosaic. Original imagery property of CCT. Imagery captured with digital camera to enable mosaic pixel size of 0.08m. Compressed to ecw 20x compression. Planimmetric fidelity expected within 0.3m. No restrictions on the digital file for non-commercial purposes.
uk: 2018 Лютий орторектифікована кольорова мозаїка. Оригінальні властивості зображення в форматі CCT. Зображення, отримані за допомогою цифрової камери для створення мозаїчних зображень з розміром пікселя 0,08 м. Стиснуто до 20x ecw. Планіметрична точність очікується в межах 0,3 м. Немає обмежень на цифровий файл для некомерційних цілей.

en: City of Cape Town 2019 Aerial
uk: Місто Кейптаун 2019, аерофото

en: 2019 January orthorectified colour mosaic. Original imagery property of CCT. Imagery captured with digital camera to enable mosaic pixel size of 0.08m. Compressed to ecw 20x compression. Planimmetric fidelity expected within 0.3m. No restrictions on the digital file for non-commercial purposes.
uk: 2019 Січень орторектифікована кольорова мозаїка. Оригінальні властивості зображення в форматі CCT. Зображення, отримані за допомогою цифрової камери для створення мозаїчних зображень з розміром пікселя 0,08 м. Стиснуто до 20x ecw. Планіметрична точність очікується в межах 0,3 м. Немає обмежень на цифровий файл для некомерційних цілей.

en: City of Cape Town 2020 Aerial
uk: Місто Кейптаун 2020, аерофото

en: 2020 January orthorectified colour mosaic. Original imagery property of CCT. Imagery captured with digital camera to enable mosaic pixel size of 0.08m. Compressed to ecw 20x compression. Planimmetric fidelity expected within 0.3m. No restrictions on the digital file for non-commercial purposes.
uk: 2020 Січень орторектифікована кольорова мозаїка. Оригінальні властивості зображення в форматі CCT. Зображення, отримані за допомогою цифрової камери для створення мозаїчних зображень з розміром пікселя 0,08 м. Стиснуто до 20x ecw. Планіметрична точність очікується в межах 0,3 м. Немає обмежень на цифровий файл для некомерційних цілей.

en: City of Cape Town 2021 Aerial
uk: Місто Кейптаун 2021, аерофото

en: 2021 March orthorectified colour mosaic (updated: version 3). Original imagery property of CCT. Imagery captured with digital camera to enable mosaic pixel size of 0.08m. Compressed to ecw 10x compression. Planimmetric fidelity expected within 0.3m. No restrictions on the digital file for non-commercial purposes.
uk: 2021 Січень орторектифікована кольорова мозаїка. Оригінальні властивості зображення в форматі CCT. Зображення, отримані за допомогою цифрової камери для створення мозаїчних зображень з розміром пікселя 0,08 м. Стиснуто до 20x ecw. Планіметрична точність очікується в межах 0,3 м. Немає обмежень на цифровий файл для некомерційних цілей.

en: City of Cape Town 2022 Aerial
uk: Місто Кейптаун 2022, аерофото

en: 2022 January orthorectified colour mosaic (updated: version 2.1). Original imagery property of CCT. Imagery captured with digital camera to enable mosaic pixel size of 0.08m. Compressed to ecw 10x compression. Planimmetric fidelity expected within 0.3m. No restrictions on the digital file for non-commercial purposes.
uk: 2022 Січень орторектифікована кольорова мозаїка (онов: вер 2.1.). Оригінальні властивості зображення в форматі CCT. Зображення, отримані за допомогою цифрової камери для створення мозаїчних зображень з розміром пікселя 0,08 м. Стиснуто до 10x ecw. Планіметрична точність очікується в межах 0,3 м. Немає обмежень на цифровий файл для некомерційних цілей.

en: City of Cape Town 2023 Aerial
uk: Місто Кейптаун 2023 аерофото

en: 2023 January orthorectified colour mosaic (updated: version 4). Original imagery property of CCT. Imagery captured with digital camera to enable mosaic pixel size of 0.08m. Compressed to ecw 10x compression. Planimetric fidelity expected within 0.3m. No restrictions on the digital file for non-commercial purposes.
uk: Орторектифікована кольорова мозаїка за січень 2023 року (оновлена: версія 4). Оригінальні властивості зображень CCT. Зображення, зроблені цифровою камерою, щоб забезпечити розмір мозаїчного пікселя 0,08 м. Стиснутий до ecw 10x стиснення. Планіметрична точність очікується в межах 0,3 м. Немає обмежень на цифровий файл для некомерційних цілей.

en: South Africa CD:NGI Aerial
uk: Південна Африка CD:NGI Aerial

en: imagico.de: Leskov Island ASTER
uk: imagico.de: острів Лєскова ASTER

en: Missing in other image sources (true color with estimated blue)
uk: Відсутні в інших джерелах знімків дані (true color з відновленим блакитним)

en: imagico.de: Scott Island
uk: imagico.de: острів Скотта

en: Missing in other image sources (true color)
uk: Відсутні в інших джерелах знімків дані (true color)

en: imagico.de: Leskov Island Landsat
uk: imagico.de: острів Лєскова Landsat

en: imagico.de: Clerke Rocks
uk: imagico.de: скелі Клерк

en: imagico.de: Shag Rocks
uk: imagico.de: скелі Шаг

en: Mapa base de España
uk: Іспанія, базова мапа

en: Cartography of the National Geographic Institute and the Geographic Center of the Army
uk: Картографія Національного географічного інституту та Географічного центру армії

en: Catastro Spain
uk: Кадастрова мапа Іспанії

en: Cadastral Cartography of the General Directorate of Cadastre
uk: Кадастрова картографія Головного управління кадастру

en: LiDAR Spain
uk: LiDAR Іспанія

en: LiDAR Digital Surface Model generated by composition of four layers: shading, buildings, vegetation and hydrography.
uk: LiDAR Цифрова Поверхнева Модель , створення композиції з чотирьох шарів: затінення, будівлі, рослинність та гідрографія.

en: PNOA Spain
uk: PNOA Іспанія

en: Most recent orthophotos of the PNOA project (National Plan for Aerial Orthophotography)
uk: Найновіші ортофотографії проекту PNOA (Національний план аерофотографії)

en: GRAFCAN OrtoExpress Urbana - Canary Islands
uk: GRAFCAN OrtoExpress Urbana – Канарські острови

en: High resolution imagery covering the Canary Islands, 12.5 or 10 cm/pixel in urban areas, and 20 cm/pixel elsewhere. Older in some urban areas than the lower-resolution "GRAFCAN OrtoExpress".
uk: Знімки високої роздільної здатності Канарських островів, 12.5 та 10 см/пікс в заселених територіях, та 20 см/пікс в інших місцях. Старіші в деяких місцях ніж GRAFCAN OrtoExpress з більш низькою роздільною здатністю.

en: GRAFCAN OrtoExpress - Canary Islands
uk: GRAFCAN OrtoExpress – Канарські острови

en: High resolution imagery covering the Canary Islands, 20 cm/pixel. More recent in some urban areas than the higher-resolution "GRAFCAN OrtoExpress Urbana".
uk: Знімки з високою роздільною здатністю Канарських островів, 20 см/пікс. Свіжіші за більш якісні знімки GRAFCAN OrtoExpress Urbana.

en: ITACyL - Castile and León
uk: ITACyL - Кастилія і Леон

en: IDEIB - Balearic Islands
uk: IDEIB - Балеарські острови

en: Base Map - Geoportal of Santiago de Compostela
uk: Базова мапа, геопортал Сантьяго-де-Компостела

en: SITNA - Ortophoto Navarre
uk: SITNA - Наварра ортофото

en: SITNA - Basemap Navarre
uk: SITNA - Наварра

en: ICGC - Ortophoto Catalonia
uk: ICGC - Ортофото, Каталонія

en: ICGC - Topo Catalonia
uk: ICGC - Топомапа, Каталонія

en: imagico.de: Adams Bridge
uk: imagico.de: Адамів міст

en: Supplementing incomplete coverage in other sources (true color)
uk: Доповнюють неповне покриття з інших джерел (true color)

en: Lantmäteriet Topographic Map
uk: Lantmäteriet - топографічна мапа

en: Topographic map of Sweden 1:50 000
uk: Топографічна мапа Швеції 1:50 000

en: Lantmäteriet Economic Map ca. 1950-1978
uk: Lantmäteriet Економічна мапа 1950-1978

en: Scan of ´Economic maps´ ca. 1950-1978
uk: Скан ´Економіної мапи´ 1950-1978

en: Lantmäteriet General Staff Map 1859-1979
uk: Lantmäteriet Мапа Генерального штабу 1859-1979

en: Scan of ´Generalstabskartan´ 1859-1979
uk: Скан ´Generalstabskartan´ 1859-1979

en: Lantmäteriet Historic Orthophoto 1960
uk: Lantmäteriet - історичні ортофото 1960

en: Mosaic of Swedish orthophotos from the period 1955–1965. Older and younger pictures may occur.
uk: Мозаїка Шведських ортофото за період 1955-1965 рр. Можуть траплятись як старі так і нові зображення.

en: Lantmäteriet Historic Orthophoto 1975
uk: Lantmäteriet - історичні ортофото 1975

en: Mosaic of Swedish orthophotos from the period 1970–1980. Is under construction.
uk: Мозаїка Шведських ортофото за період 1970-1980 рр. Можуть траплятись як старі так і нові зображення.

en: Lantmäteriet Historic Orthophotos options
uk: Землевпорядні історичні оротофото

en: Mosaic of Swedish orthophotos, including from the period 1993–2005.
uk: Мозаїка ортофото Швеції за період 1993-2005.

en: Trafikverket Road Network (overlay)
uk: Trafikverket: дорожня мережа (допоміжний шар)

en: Swedish NVDB road network
uk: Шведська дорожня мережа NVDB

en: Trafikverket Road Network extra (overlay)
uk: Trafikverket - додаткові дані про дорожню мережу

en: Swedish NVDB extra details: Highway reference, traffic calming, rest area, bus stop, bridge, tunnel, speed camera
uk: Додаткові дані від NVDB: позначення доріг, засоби регулювання трафіку, зони відпочинку, автобусні зупинки, мости, тунелі, дорожні камери

en: Trafikverket Road Network options (overlay)
uk: Trafikverket - дорожня мережа, кілька варіантів шарів

en: Swedish NVDB road network with several options for map layers
uk: Додаткові дані від NVDB про дорожню мережу з різними варіантами подання даних.

en: Trafikverket Railway Network (overlay)
uk: Trafikverket: залізнична мережа (допоміжний шар)

en: Swedish railway network, including sidings
uk: Шведська мережа залізниць, включаючи бічні колії

en: Trafikverket Railway Network options (overlay)
uk: Trafikverket - мережа залізниць, кілька варіантів шарів

en: Swedish railway network with several options for map layers
uk: Шведська мережа залізниць з декількома варіантами шарів мапи

en: Naturvårdsverket Trails (overlay)
uk: Naturvårdsverket стежки (додатковий шар)

en: Daily updated trails in or around nature reserves as recorded by Swedish Environmental Protection Agency
uk: Пішохідні маршрути на заповідних територіях, що обслуговуються та щоденно оновлюються Шведською агенцією охорони навколишнього середовища

en: Naturvårdsverket Protected Areas options (overlay)
uk: Naturvårdsverket Об’єкти заповідних територій (додатковий шар)

en: Swedish national parks, nature reserves and other protected areas and objects
uk: Шведські національні парки, заповідники та інші заповідні території та об’єкти

en: Riksantikvarieämbetet Protected Heritage Areas (overlay)
uk: Riksantikvarieämbetet охоронювані території (допоміжний шар)

en: Protected areas for heritage buildings and religious heritage sites
uk: Заповідні території для споруд культурної спадщини та об’єктів релігійної спадщини

en: Riksantikvarieämbetet Heritage buildings (overlay)
uk: Riksantikvarieämbetet історичні споруди (допоміжний шар)

en: Heritage buildings and churches
uk: Будівлі та храми, культурна спадщина

en: Riksantikvarieämbetet Ruins (overlay)
uk: Riksantikvarieämbetet руїни (допоміжний шар)

en: Ruins of cultural-historical interst
uk: Руїни культурно-історичних пам’яток

en: Riksantikvarieämbetet Archaeological Sites and Monuments (overlay)
uk: Riksantikvarieämbetet археологічні розкопки та памʼятки (overlay)

en: Ancient and historical remains and monuments
uk: Стародавні та історичні залишки та пам’ятки

en: SCB Urban Areas (overlay)
uk: SCB Урбанізовані території (додатковий шар)

en: Human settlements of at least 200 people with less than 500 meters between households
uk: Поселення не менше ніж на 200 осіб із відстанню між домогосподарствами менше ніж 500 метрів

en: SCB Vacation Home Areas (overlay)
uk: SCB Території з будинками для відпочинку (додатковий шар)

en: Contiguous areas that consist mainly of holiday homes; a collection of at least 50 holiday homes, where the distance between them does not exceed 150 metres
uk: Території, які складаються переважно з будинків відпочинку; сукупністю не менше 50 будинків, де відстань між ними не перевищує 150 метрів

en: SCB Industrial zones (overlay)
uk: SCB Промислові зони (додатковий шар)

en: Geographically delimited areas which are characterized by large-scale and industrial land use
uk: Географічно розмежовані значні території промислового призначення

en: SCB Small Settlements (overlay)
uk: SCB Невеликі поселення (допоміжний шар)

en: Contiguous areas of buildings with 50-199 inhabitants and no more than 150 metres between houses
uk: Території знаходження будинків, де мешкають 50-199 осіб та де між будинками не більше 150 метрів

en: Skolverket Schools (overlay)
uk: Skolverket Школи (додатковий шар)

en: Swedish schools.
uk: Школи в Швеції

en: SVK Electricity Network (overlay)
uk: SVK Електричні мережі (додатковий шар)

en: Swedish transmission network for electricity
uk: Електромережі Швеції

en: Länsstyrelserna Wind Turbines (overlay)
uk: Повітові управи, Вітрогенератори (допоміжний шар)

en: Opertional (black) and planned (green) wind turbiens. Data from Vindbrukskollen.
uk: Діючі (чорним) та заплановані (зеленим) вітряки. Дані від Vindbrukskollen.

en: Snowmobile map Sweden
uk: Мапа шляхів для снігоходів (Швеція)

en: Snowmobile trails
uk: Шляхи для снігоходів

en: Stockholm Orthophoto
uk: Стокгольм ортофото

en: Orthophotos from the municipality of Stockholm 2019, CC0 license
uk: Ортофото муніципалітету Стокгольму, 2019, Ліцензія СС0

en: Sollentuna Orthophoto
uk: Соллентуна ортофото

en: Orthophotos from the municipality of Sollentuna 2016, open data
uk: Ортофото муніципалітету Соллентуна, 2016, відкриті дані

en: Lidingö Orthophoto
uk: Лідінге ортофото

en: Orthophotos from the municipality of Lidingö 2012, CC0 license
uk: Ортофото муніципалітету Лідінге, 2012, Ліцензія СС0

en: Linköping Orthophoto
uk: Лінчепінг ортофото

en: Orthophotos from the municipality of Linköping 2010, open data
uk: Ортофото муніципалітету Лінчепінг, 2016, відкриті дані

en: Kalmar North Orthophoto 2014
uk: Калмар північ, ортофото 2014

en: Orthophotos for the north coast of the municipality of Kalmar 2014
uk: Ортофото північного узбережжя муніципалітету Калмар, 2014

en: Kalmar South Orthophoto 2016
uk: Калмар південь ортофото 2016

en: Orthophotos for the south coast of the municipality of Kalmar 2016
uk: Ортофото південного узбережжя муніципалітету Калмар, 2016

en: Kalmar Urban Orthophoto 2018
uk: Калмар, місто, ортофото 2018

en: Orthophotos for urban areas of the municipality of Kalmar 2018
uk: Ортофото міської території муніципалітету Калмар, 2018

en: Kalmar Urban Orthophoto 2020
uk: Калмар, місто, ортофото 2020

en: Orthophotos for urban areas of the municipality of Kalmar 2020
uk: Ортофото міської території муніципалітету Калмар, 2020

en: Gothenburg Orthophoto
uk: Гетеборг, Ортофото

en: Most recent orthophotos for Gothenburg municipality
uk: Найсвіжіші ортофото муніципалітету Гетеборг

en: Gothenburg Historic Orthophoto options
uk: Гетеборг, історичні ортофото

en: Historic orthophotos for Gothenburg municipality
uk: Історичні ортофото муніципалітету Гетеборг

en: Gothenburg City map
uk: Гетеборг, мапа міста

en: The city map is an overview map that describes Gothenburg. It contains general information about land, communications, hydrography, buildings, address numbers and street names, administrative division and other orientation text.
uk: Мапа міста, оглядова мапа, яка описує Гетеборг. Вона містить загальну інформацію про землю, комунікації, гідрографію, будинки, адреси та назви вулиць, адміністративний поділ та іншу інформацію.

en: Gothenburg Hillshade
uk: Гетеборг, відмивка рельєфу

en: Web map service presenting hillshade and slope based on the 2017 elevation model for City of Gothenburg. Resolution 0.5 meters per pixel.
uk: Сервіс надає доступ до відмивки рельєфу на основі моделі висоти міста Гетеборг 2017. Роздільна здатність 0,5 метра на піксель.

en: Örebro options 1 (overlay)
uk: Еребру, варіанти 1 (допоміжний шар)

en: Public map features for Örebro municipality, part 1
uk: Частина 1 публічної мапи муніципалітету Еребру

en: Örebro options 2 (overlay)
uk: Еребру, варіанти 2 (допоміжний шар)

en: Public map features for Örebro municipality, part 2
uk: Частина 2 публічної мапи муніципалітету Еребру

en: Kanton Aargau 25cm (AGIS 2014)
uk: Кантон Аргау 25 см (AGIS 2014)

en: This imagery is provided via a proxy operated by https://sosm.ch/
uk: Ці зображення надаються через проксі-сервер, керований https://sosm.ch/

en: Kanton Aargau 25cm (AGIS 2016)
uk: Кантон Аргау 25см (AGIS 2016)

en: Kanton Aargau 25cm (AGIS 2017)
uk: Кантон Аргау 25см (AGIS 2017)

en: Kanton Aargau 25cm (AGIS 2019)
uk: Кантон Ааргау 25см (AGIS 2019)

en: Kanton Aargau 20cm (AGIS 2020)
uk: Кантон Ааргау 20 см (AGIS 2020)

en: Kanton Aargau 50cm DTM/Hillshade
uk: Кантон Ааргау 50 см DTM/Відмивка тіней

en: Kanton Zürich Orthophotos 2014/2015 10cm
uk: Кантон Цюрих - ортофото 2014/2015 10см

en: Kanton Zürich Orthophotos 2015/2016 10cm
uk: Кантон Цюрих - ортофото 2015/2016 10см

en: Kanton Zürich Orthophoto 2018 10cm
uk: Кантон Цюрих - ортофото 2018 10см

en: Kanton Zürich Orthophoto 2020 5cm
uk: Кантон Цюрих: ортофото 2020 5 см

en: Canton Zurich, Orthophoto ZH Spring 2021 RGB 5cm
uk: Кантон Цюрих, ортофото, весна 20221 RGB 5см

en: Kanton Zürich, Surface Hillshade 2014 50cm
uk: Кантон Цюріх, Відмивка поверхні 2014 50 см

en: Kanton Zurich, Surface Hillshade 2017
uk: Кантон Цюріх, Відмивка поверхні 2017

en: Kanton Zurich, Terrain Hillshade 2014 50cm
uk: Кантон Цюріх, Відмивка рельєфу 2014 50 см

en: Kanton Zurich, Terrain Hillshade 2017
uk: Кантон Цюріх, Відмивка рельєфу 2017

en: Canton Thurgau Base plan cadastral surveying
uk: Кантон Терґау Кадастровий план

en: Base plan cadastral surveying of the canton Thurgau coloured & black & white with properties, nomenclature, national, cantonal and municipal boundaries, individual objects, land cover, road names, contour lines and terrain model
uk: Базовий кадастровий план кантону Турґау кольоровий та чорно-білий з номенклатурою, національними, муніципальними та межами кантону, з індивідуальними об''єктами, покриттям, назвами доріг та контурними лініями, моделлю рельєфу

en: Canton Thurgau cycle routes
uk: Кантон Турґау, велодоріжки

en: Slow traffic: cycle path network (routes) indicated by signposts
uk: Повільний трафік: мережа велосипедних доріжок (маршрути), зазначені покажчиками

en: Canton Thurgau relief DTM
uk: Кантон Турґау, рельєф DTM

en: Digital representation of the terrain
uk: Цифрове зображення місцевості

en: Canton Thurgau hiking paths
uk: Кантон Турґау, маршрути для пішого туризму

en: Slow traffic: the course of the hiking trails with symbolic representations of signposts, underpasses, stairs and bridges. Information about the path surface and wheelchair accessibility.
uk: Повільний рух: розташування пішохідних маршрутів із символічними зображеннями покажчиків, проходів, сходів та мостів. Інформація про поверхню доріжки та доступність для візочників.

en: Canton Thurgau orthophoto 2017
uk: Кантон Турґау, ортофото 2017

en: City of St. Gallen
uk: Місто Сент-Галлен

en: 7.5 cm orthophoto from 2018
uk: 7.5 см ортофото 2018 року

en: Stadt Uster Orthophoto 2008 10cm
uk: Місто Устер: ортофото 2008 10 см

en: City of Zürich base map
uk: Цюрих, місто - базова мапа

en: City of Zürich Overview map (Steets, buildings, house numbers)
uk: Оглядова мапа міста Цюріх (вулиці, будівлі, номери будинків)

en: City of Zürich Orthophoto 2011
uk: Цюріх - ортофото 2011

en: City of Zürich Orthophoto 2013
uk: Місто Цюрих, ортофото 2013

en: City of Zürich Orthophoto 2013 quasi true
uk: Місто Цюрих Ортофото 2013 (можливо)

en: Canton Solothurn, Latest Orthophoto RGB
uk: Кантон Солотурн, свіжі ортофото RGB

en: Canton Solothurn, Latest Orthophoto Infrared
uk: Кантон Солотурн, свіжі ортофото ІЧ

en: Canton Solothurn, Orthophoto 2014 RGB
uk: Кантон Солотурн, ортофото 2014 RGB

en: Canton Solothurn, Orthophoto 2015 RGB
uk: Кантон Солотурн, ортофото 2015 RGB

en: Canton Solothurn, Orthophoto 2016 RGB
uk: Кантон Солотурн, ортофото 2016 RGB

en: Canton Solothurn, Orthophoto 2017 RGB
uk: Кантон Солотурн, ортофото 2017 RGB

en: Kanton Solothurn, DSM Relief 2014 50cm
uk: Кантон Солотурн, рель’єф DSM 2014 50 см

en: Kanton Solothurn, DTM Relief 2014 50cm
uk: Кантон Золтурн, рельєф DTM 2014, 50 см

en: Kanton Solothurn, DSM Relief 2018
uk: Кантон Солотурн, DSM рельєф 2018

en: Kanton Solothurn, DTM Relief 2018
uk: Кантон Золотурн, DTM рельєф 2018

en: Kanton Solothurn, DSM Relief 2019
uk: Кантон Солотурн, DSM рельєф 2019

en: Kanton Solothurn, DTM Relief 2019
uk: Кантон Солотурн, DTM рельєф 2019

en: Canton of Geneva 5cm (SITG 2011)
uk: Кантон Женева 5 см (SITG 2011)

en: Canton of Geneva 5cm (SITG 2016)
uk: Кантон Женева 5 см (SITG 2016)

en: Canton of Geneva 20cm (SITG 2018)
uk: Кантон Женева 20 см (SITG 2018)

en: Canton of Geneva 5cm (SITG 2019)
uk: Кантон Женева 5см (SITG 2019)

en: Canton of Geneva, DSM (SITG 2014)
uk: Кантон Женева, цифрова модель поверхні (SITG 2014)

en: Canton of Geneva, DSM (SITG 2017)
uk: Кантон Женева, DSM (SITG 2017)

en: Canton of Geneva, DSM (SITG 2019)
uk: Кантон Женева, DSM (SITG 2019)

en: Canton of Geneva, DTM (SITG 2014)
uk: Кантон Женева, DTM (SITG 2014)

en: Canton of Geneva, DTM (SITG 2017)
uk: Кантон Женева, DTM (SITG 2017)

en: Canton of Geneva, DTM (SITG 2019)
uk: Кантон Женева, DTM (SITG 2019)

en: Canton Fribourg 2016
uk: Кантон Фрібург, 2016

en: Kanton Bern, Buildings
uk: Кантон Берн, будинки

en: Kanton Bern, Digital surface model 50cm, Relief
uk: Кантон Берн, цифрова модель поверхні, 50 см, рельєф

en: Kanton Bern, Digital terrain model 50cm, Relief
uk: Кантон Берн, цифрова модель грунтів, 50 см, рельєф

en: Stadt Bern 10cm/25cm (2012)
uk: Місто Берн 10 см/25 см (2012)

en: Stadt Bern 10cm (2016)
uk: Місто Берн 10 см (2016)

en: Stadt Bern 10cm (2020)
uk: Місто Берн 10 см (2020)

en: Stadt Bern 10cm (2023)
uk: Місто Берн 10 см (2023)

en: Geoinformation Stadt Bern, Amtliche Vermessung
uk: Геоінформаційна система міста Берн, офіційне обстеження

en: Plan for the land register of the city of Bern (coloured).
uk: Земельний кадастр міста Берн (кольоровий).

en: Ville de Nyon - Orthophoto 2016 HD 5cm/pi
uk: місто Ньйон, Ортофото 2016 HD 5см/пікс

en: Cartoriviera - Orthophoto 2012
uk: Cartoriviera - ортофото 2012

en: SIGIP - Orthophoto 2012
uk: SIGIP - ортофото 2012

en: Lausanne - Orthophoto 2016
uk: Ліон, ортофото 2016

en: Bonvillars Orthophoto 2013
uk: Бонвіллар - ортофото 2013

en: Fiez Orthophoto 2013
uk: Фієз - ортофото 2013

en: Kanton Basel-Stadt 2015
uk: Кантон Базель-Штадт 2015

en: Kanton Basel-Stadt 2017
uk: Кантон Базель-Штадт 2017

en: Kanton Basel-Stadt 2020
uk: Кантон Базель-Штадт 2020

en: Kanton Basel-Landschaft 10cm (2015)
uk: Кантон Базель - ландшафт 10см (2015)

en: imagico.de: Central Alps in late September 2016
uk: imagico.de: Центральні Альпи, кінець вересня 2016

en: Up-to-date image for glacier mapping - beware of some fresh snow at higher altitudes (true color)
uk: Актуальні знімки для мапінгу льодовиків (true color). Візьміть до уваги наявність свіжого снігу на великих висотах.

en: imagico.de: Western Alps autumn colors 2017
uk: imagico.de: Західні Альпи, осінні кольори 2017

en: Autumn colors in the Alps, Jura and southwestern Germany  (true color)
uk: Осінні кольори в Альпах, гірському масиві Юра і південно-західної Німеччини (true color)

en: Kanton Zug 2011
uk: Кантон Цуг 2011

en: Expansion: whole canton Resolution: 10cm per pixel Photo flight: 2011-04-01
uk: Покриття: весь кантон. Роздільна здатність: 10 см/піксель. Дата польоту: 01.04.2011

en: Kanton Zug Nord 2016
uk: Північна частина кантону Цуг 2016

en: Orthophoto for the northern part of the canton Zug. Flown on 20.04.2016. 10cm resolution per pixel. Coverage: Communities of Cham, Steinhausen and Baar, as well as parts of Zug.
uk: Ортофото північної частини Цуга. Дата польоту 20.04.2016. Рішення 10 см/піксель. Покриття: громади Хама, Штайнгаузена та Бару, а також частини громади Цуга.

en: Kanton Zug Gemeinde Zug Süd 2018
uk: Кантон Цуг, Південна частина громади Цуг 2018

en: Orthophoto for the southern part of the municipality of Zug. Flown by drone on several days in early April 2018. 10cm resolution per pixel. Coverage: Southern part of the community of Zug. Flying before leaves grow, without snow cover.
uk: Ортофото південної частини муніципалітету Цуг. Постріли з безпілотника на кілька днів на початку квітня 2018 р. Роздільна здатність 10 см/піксель. Висвітлення: південна частина громади Цуг. Видаляється до появи листя, без снігового покриву.

en: Canton Zug (Walchwil and Zug (Alpli)) 2019
uk: Кантон Цуг (Вальвіль і Цуг (Альпи)) 2019

en: Canton Schaffhausen, relief 2013
uk: Кантон Шаффхаузен, рельєф 2013

en: Canton Schaffhausen, aerial imagery 2013
uk: Кантон Шаффхаузен, аерофотозйомка 2013

en: Taiwan e-Map Open Data
uk: Тайвань e-Map Open Data

en: Taiwan e-Map Open Data (with Contour Line)
uk: Тайвань e-Map Open Data (з лініями висот)

en: The emap from Taiwan National Land Surveying and Mapping Center
uk: Електронна мапа з Національного центру землеустрою та картографії Тайваню (NLSC)

en: Taiwan Village Boundaries
uk: Тайвань межі поселень

en: Taiwan Land-Section Data
uk: Тайвань Земельний поділ

en: imagico.de: Mount Kilimanjaro 2016
uk: imagico.de: гора Кіліманджаро 2016

en: Aşgabat (high resolution)
uk: Ашгабат (висока розподільча здатність)

en: USGS 3D Elevation Program
uk: USGS 3D Висота над рівнем моря

en: FSTopo - U.S. Forest Service
uk: FSTopo - Лісова служба США

en: National Agriculture Imagery Program
uk: Знімки Національної програми землеробства

en: The most recent year of 30/60cm 4-band DOQQs from the National Agriculture Imagery Program (NAIP) for each state in the contiguous United States.
uk: Знімки Національної програми землеробства Тогорічні 4-смугові DOQQ знімки 30/60 см від Національної програми землеробства (NAIP) для кожного штату в суміжних Сполучених Штатах.

en: TIGER Roads 2014
uk: Дороги TIGER 2014

en: At zoom level 16+, public domain map data from the US Census. At lower zooms, only changes since 2006 minus changes already incorporated into OpenStreetMap
uk: Для масштабу більше за 16 – публічні дані Бюро перепису населення США. Для більш низьких масштабів – тільки зміни починаючи з 2006 року, крім вже наявних в OpenStreetMap

en: TIGER Roads 2017
uk: Дороги TIGER 2017

en: Yellow = Public domain map data from the US Census. Red = Data not found in OpenStreetMap
uk: Жовті = дані US Censu на умовах суспільного надбання. Червоні = дані відсутні в OpenStreetMap

en: TIGER Roads 2018
uk: TIGER дороги, 2018

en: TIGER Roads 2019
uk: TIGER дороги 2019

en: TIGER Roads 2020
uk: TIGER Дороги 2020

en: U.S. Forest Roads Overlay
uk: Шар лісових доріг США

en: Highway: Green casing = unclassified. Brown casing = track. Surface: gravel = light brown fill, Asphalt = black, paved = gray, ground =white, concrete = blue, grass = green. Seasonal = white bars
uk: Дороги: зелений контур = unclassified. Коричневий контур = track. Поверхня: gravel = світло-коричнева заливка, asphalt = чорна, paved = сіра, ground = біла, concrete = синя, grass = зелена. Seasonal = біле штрихування

en: USGS Imagery
uk: USGS знімки

en: Public domain aerial imagery, mostly NAIP
uk: Загальнодоступні аерофотознімки, переважно NAIP

en: MassGIS L3 Parcels
uk: MassGIS L3 земельні ділянки

en: MassGIS 2021 Orthos
uk: MassGIS 2021 ортофото

en: MassGIS 2019 Orthos
uk: MassGIS - ортофото 2019

en: MiSAIL Oakland County Imagery 2020
uk: MiSAIL округ Окленд, знімки 2020

en: MiSAIL Oakland County Imagery 2023
uk: MiSAIL Зображення округу Окленд 2023

en: NC Latest Orthoimagery
uk: Північна Кароліна: останні ортознімки

en: Most recent true color imagery for the state of North Carolina. The imagery has a pixel resolution of 6 inches and is comprised of imagery flown in 2018, 2019, 2020, and 2021
uk: Найновіші зображення для штату Північна Кароліна в справжніх кольорах. Зображення мають роздільну здатність у 6 дюймів і складаються зі знімків, зроблених у 2018, 2019, 2020 та 2021 роках.

en: NH GRANIT 2021/2022 6-inch Orthophotos (Color)
uk: NH GRANIT 2021/2022 6-дюймів ортофото (в кольорі)

en: Statewide 2021/2022 6-inch Orthophotography for New Hampshire
uk: Загальнодержавна 2021/2022 6-дюймова ортофото Нью-Гемпшира

en: NH GRANIT 2021/2022 6-inch Orthophotos (Infrared)
uk: NH GRANIT 2021/2022 6-дюймів ортофото (в ІЧ)

en: NH GRANIT LiDAR Hillshade 2022 (Northwest)
uk: NH GRANIT LiDAR Hillshade 2022 (Північний Захід)

en: LiDAR-derived bare earth hillshaded terrain (illumination from the northwest) for New Hampshire. Generated from 7 separate LiDAR collections that covered the state as of 2022.  Collection dates range from 2011 to 2020.  Generally imagery is older in the north and newer in the south.
uk: Похідний від LiDAR рельєф (освічування з північного заходу) для Нью-Гемпшира. Отримано з 7 окремих колекцій LiDAR, які охоплювали штат станом на 2022 рік. Дати збору варіюються від 2011 до 2020 року. Як правило, зображення старіші на півночі і новіші на півдні.

en: NH GRANIT LiDAR Hillshade 2022 (Northeast)
uk: NH GRANIT LiDAR Hillshade 2022 (Північний Схід)

en: LiDAR-derived bare earth hillshaded terrain (illumination from the northeast) for New Hampshire. Generated from 7 separate LiDAR collections that covered the state as of 2022.  Collection dates range from 2011 to 2020.  Generally imagery is older in the north and newer in the south.
uk: Похідний від LiDAR рельєф, відтінена місцевість (освітлення з північного сходу) для Нью-Гемпшира. Отримано з 7 окремих колекцій LiDAR, які охоплювали штат станом на 2022 рік. Дати збору варіюються від 2011 до 2020 року. Як правило, зображення старіші на півночі і новіші на півдні.

en: imagico.de: Alaska Range
uk: imagico.de: діапазон Аляски

en: Recent summer image of the Alaska Range for mapping natural features (true color)
uk: Недавні літні знімки Аляскінського хребта для картографування природних об’єктів (true color)

en: imagico.de: Bogoslof Island 2017
uk: imagico.de: острів Богослова, 2017

en: Recent image from after the eruption (true color)
uk: Знімки відразу після виверження (true color)

en: imagico.de: Bogoslof Island 2019
uk: imagico.de: острів Богослова, 2019

en: Image update for the small volcanic island (true color)
uk: Оновлені знімки маленького вулканічного острова (true color)

en: imagico.de: Cook Inlet
uk: imagico.de: Затока Кука

en: Tidal flats and glaciers in surrounding mountains (true color)
uk: Приливні мілини та льодовики в горах навколо (true color)

en: NJ 2015 Aerial Imagery (Infrared)
uk: NJ 2015 аерофото (інфрачервоний діапазон)

en: Digital orthophotography of New Jersey, Near Infrared, 1 foot resolution
uk: Цифрові ортофотознімки Нью-Джерсі, ближній інфрачервоний діапазон, розподільча здатність 1 фут

en: NJ 2015 Aerial Imagery (Natural Color)
uk: NJ 2015 аерофото (true color)

en: Digital orthophotography of New Jersey, Natural Color, 1 foot resolution
uk: Цифрові ортофотознімки Нью-Джерсі, природні кольори, розподільча здатність 1 фут

en: NJ 2020 Aerial Imagery (Natural Color)
uk: Нью-Джерс,і 2020, аерофото (справжні кольори)

en: San Juan Metro Area: 2013 USACE Orthophotos
uk: Міська агломерація Сан-Хуан: ортофото USACE 2013

en: PR/USVI 2017 NOAA Hurricane Maria imagery
uk: PR/USVI 2017 NOAA Знімки урагану "Марія"

en: WA 2013 aerial imagery for San Juan County
uk: Округ Сан-Хуан (Вашингтон) - аерофото 2013

en: Public domain aerial imagery taken in May/June 2013 from San Juan County, WA. Resolution is 9 inch.
uk: Публічні аерофотознімки Травень/Червень графство Сан - Хуан, штат Вашингтон. 9 дюймів

en: WA 2016 aerial imagery for San Juan County
uk: Округ Сан-Хуан (Вашингтон) - аерофото 2016

en: Public domain aerial imagery taken in May, June, and July from San Juan County, WA. Resolution is 6 inch countywide.
uk: Знімки, що є громадським надбанням, були зроблені в травні, червні, липні в Сан-Хуан (Вашингтон), та мають розподільчу здатність 6 дюймів.

en: WA Vector Streetmap for San Juan County
uk: Сан-Хуан (Вашингтон) векторна мапа вулиць

en: Public domain street and address data from the San Juan County, WA. Updated at least quarterly.
uk: Публічні дані про адреси та вулиці від округу Сан-Хуан. штат Вашингтон. Оновлюються раз на квартал.

en: MD Latest 6 Inch Aerial Imagery
uk: MD Свіжі 6 дюймі аерофото

en: Six Inch resolution aerial imagery for the State of Maryland
uk: Знімки штат Меріленд, 6 дюймів

en: MD Three Inch Aerial Imagery
uk: Меріленд: знімки 3 дюйми

en: Three Inch Resolution Imagery for the cities of Rockville, Gaithersburg and Annapolis
uk: Знімки міст Роквілл, Гейтерсберг і Аннаполіс, 3 дюйми

en: Delaware 2012 Orthophotography
uk: Делавер - ортофото 2012

en: This data set consists of 0.3-meter pixel resolution (approximately 1-foot), 4-band true color and near infrared (R, G, B, IR) orthoimages covering New Castle, Kent and Sussex Counties in Delaware.
uk: Цей набір даних складається з ортознімків з роздільною здатністю 0.3 м в природних кольорах та ближньому ІЧ-діапазоні (4 діапазони - R, G, B, IR), що охоплюють округи Нью-Касл, Кент і Сассекс штату Делавер.

en: Delaware 2017 Orthophotography
uk: Делавер - ортофото 2017

en: Rhode Island Spring 2019 Aerial Imagery
uk: Род-Айленд, весна 2019 аерофото

en: Statewide 3-inch pixel resolution digital true color georeferenced aerial photographs of Rhode Island.
uk: Геоприв''язані фото штату Род-Айленд з природними кольорами з розподільчою здатністю 3 дійми на піксель

en: NYS Streets
uk: NYS Вулиці

en: NYS Orthos Online
uk: Ортофото штат Нью-Йорк

en: New York State High Resolution Digital Orthoimagery, 1 foot resolution, visible light
uk: Цифрові ортофото з високою роздільною здатністю штату Нью-Йорк, 1фт, видимий спектр

en: New York State High Resolution Digital Orthoimagery, 1 foot resolution, color IR
uk: Цифрова ортофото з високою роздільною здатністю штату Нью-Йорк, 1фт, ІЧ спектр

en: Washington Department of Transportation December 2021
uk: Вашингтон, Департамент транспорту, грудень 2021

en: Washington State Department of Transportation State and Local roads as submitted to FHWA in the Highway Performance Monitoring System. Included are abbreviated street names which must be expanded be entry into OSM
uk: Департамент транспорту штату Вашингтон: дороги державного та місцевого значення, що знаходяться у веденні Федерального управління автомагістралями (FHWA), згідно з даними системи моніторингу ефективності автодоріг (HPMS). У шар включені скорочені назви доріг для перетворення у відповідні теґи OSM

en: Mesa County GIS Valleywide 2022
uk: Округ Меса, ГІС Веллі-Вайд, 2022

en: Mesa County GIS imagery as seen on https://emap.mesacounty.us/viewer/
uk: Знімки округа Меса так як вони представлені у https://emap.mesacounty.us/viewer/

en: Mesa County GIS Valleywide 2020
uk: Округ Меса GIS Valleywide 2020

en: Mesa County GIS NAIP 2019
uk: Округ Меса GIS NAIP 2019

en: Mesa County GIS NAIP 2017
uk: Округ Меса GIS NAIP 2017

en: Mesa County GIS NAIP 2015
uk: Округ Меса GIS NAIP 2015

en: Mesa County GIS Valleywide 2018
uk: Округ Меса GIS Valleywide 2018

en: Ohio Statewide Imagery Program
uk: Програма знімання штату Огайо

en: Ohio Statewide Imagery Program III most current orthoimagery of every county at resolutions from 1 foot to 3 inches from 2017 through 2020.
uk: Програма знімання штату Огайо III найновіші ортофотознімки кожного округу з роздільною здатністю від 1 фута до 3 дюймів з 2017 по 2020 рік.

en: Ohio Statewide Imagery Program 6-Inch
uk: Програма знімання штату Огайо, 6 дюймів

en: Ohio Statewide Imagery Program III orthoimagery of 40 counties captured at 6-inch resolution in 2017 and 2018, plus OSIP I and OSIP II imagery in 16 more counties from 2010 through 2014.
uk: Ортофото 40 округів Огайо були зроблені в рамках Програми створення зображень штату Огайо із роздільною здатністю 6 дюймів у 2017-2018 роках, а також знімки OSIP I та OSIP II ще 16 округів зроблені впродовж 2010-2014 років.

en: Ohio Statewide Imagery Program 1-Foot
uk: Програма знімання штату Огайо, 1 дюйм

en: Ohio Statewide Imagery Program II orthoimagery of all 88 counties at 1-foot resolution from 2011 through 2014.
uk: Ортофото 88 округів Огайо були зроблені в рамках Програми створення зображень штату Огайо II із роздільною здатністю 1 фут впродовж 2011-2014 років.

en: Virginia Building Footprints
uk: Контурів будівель Вірджинії

en: Virginia Building Footprint Map Service
uk: Мапа контурів будівель Вірджинії

en: Virginia Imagery Service - Most Recent
uk: Фонові зображення Вірджинії - найсвіжіші

en: The most recently available VBMP orthoimagery for all of Virginia.
uk: Найновіші доступні ортоснімкі VBMP для всієї Вірджинії.

en: Virginia Property Lines
uk: Межі приватних володінь Вірджинії

en: A statewide Parcel service showing property ownership outlines where available
uk: Межі приватних ділянок по всьому штату, там де це можливо

en: Dakota County GIS 2017 Fall Leaf-Off 6-Inch
uk: Дакота County GIS 2017 осінь, опале листя, 6 дюймів

en: Dakota County GIS 2019 Spring Leaf-Off 6-Inch
uk: Округ Дакота, 2019 весна, 6 дюймів

en: HI Maui County Orthoimagery (2023)
uk: Ортофото округу Мауї, Гаваї, 2023

en: IndianaMap Orthoimagery 2016
uk: IndianaMap ортофото 2016

en: Orthophotography for 24 counties in central Indiana, collected during leaf-off conditions in 2016. One-foot resolution for Bartholomew, Boon, Brown, Carroll, Cass, Clinton, Elkhart, Hamilton, Hendricks, Howard, Johnson, Marion, Marshall, Pulaski, St. Joseph, Starke, and Tipton counties. Six-inch resolution for Fulton, Harrison, Jackson, Kosciusko, Monroe, Morgan, and Wabash counties.
uk: Ортофото для 24 округів у центральній Індіані, отримані у безлистяний період  у 2016 році. Розподільча здатність 1 фут — округи Bartholomew, Boon, Brown, Carroll, Cass, Clinton, Elkhart, Hamilton, Hendricks, Howard, Johnson, Marion, Marshall, Pulaski, St. Joseph, Starke та Tipton. 6 дюймів —  округи Fulton, Harrison, Jackson, Kosciusko, Monroe, Morgan та Wabash.

en: IndianaMap Orthoimagery 2017
uk: IndianaMap ортофото 2017

en: Orthophotography for 39 counties in eastern Indiana, collected during leaf-off conditions in 2017. One-foot resolution for Adams, Blackford, Clark, Crawford, Decatur, Delaware, Fayette, Floyd, Franklin, Grant, Hamilton, Hancock, Henry, Huntington, Jay, Jefferson, Jennings, Lagrange, Lawrence, Madison, Miami, Noble, Ohio, Orange, Randolph, Ripley, Rush, Scott, Switzerland, Union, and Washington counties. Six-inch resolution for Dearborn, Dekalb, Gibson, Shelby, Steuben, Wayne, Wells, and Whitley counties. Three-inch resolution for Hamilton County and Shelbyville.
uk: Ортофото для 39 округів у східній Індіані, отримані у безлистяний період  у 2017 році. Розподільча здатність 1 фут — округи Adams, Blackford, Clark, Crawford, Decatur, Delaware, Fayette, Floyd, Franklin, Grant, Hamilton, Hancock, Henry, Huntington, Jay, Jefferson, Jennings, Lagrange, Lawrence, Madison, Miami, Noble, Ohio, Orange, Randolph, Ripley, Rush, Scott, Switzerland, Union та Washingto. 6 дюймів —  округи Dearborn, Dekalb, Gibson, Shelby, Steuben, Wayne, Wells та Whitley. Три дюйми — округи Hamilton та Shelbyville.

en: IndianaMap Orthoimagery 2018
uk: IndianaMap ортофото 2018

en: Orthophotography for 19 counties and one city in western Indiana, collected during leaf-off conditions in 2018. One-foot resolution for Benton, Clay, Fountain, Greene, Jasper, LaPorte, Montogomery, Newton, Owen, Parke, Sullivan, Tippecanoe, Vigo, Warren, and White counties. Six-inch resolution for Allen, Lake, Porter, and Putnam counties. Three-inch resolution for Huntingburg.
uk: Ортофото для 19 округів у західній Індіані, отримані у безлистяний період  у 2018 році. Розподільча здатність 1 фут — округи  Benton, Clay, Fountain, Greene, Jasper, LaPorte, Montogomery, Newton, Owen, Parke, Sullivan, Tippecanoe, Vigo, Warren та White. 6 дюймів - повіти Allen, Lake, Porte та Putnam. 3 дюйми — округ Huntingburg.

en: 6-inch or 1-foot aerial imagery captured from 2012 to 2014 through the Kentucky Aerial Photography and Elevation Data Program (KyFromAbove) and published by the Kentucky Division of Geographic Information (DGI).
uk: 6'' або 1фт аерофото зняті в період 2012-2014 за програмою Kentucky Aerial Photography and Elevation Data Program (KyFromAbove) та опубліковані Kentucky Division of Geographic Information (DGI).

en: KyFromAbove 2019 6in
uk: KyFromAbove 2019 6''

en: 6-inch aerial imagery captured in 2019 through the Kentucky Aerial Photography and Elevation Data Program (KyFromAbove) and published by the Kentucky Division of Geographic Information (DGI).
uk: 6'' аерофото знімки створені у 2019 за програмою Kentucky Aerial Photography and Elevation Data Program (KyFromAbove) та опубліковані Kentucky Division of Geographic Information (DGI).

en: KyFromAbove 2020 6in
uk: Кентукі 2020, 6"

en: 6-inch aerial imagery captured in 2020 through the Kentucky Aerial Photography and Elevation Data Program (KyFromAbove) and published by the Kentucky Division of Geographic Information (DGI).
uk: 6-дюймові аерофотознімки, зроблені в 2020 році за допомогою програми аерофотозйомки та збору даних висот в Кентуккі (KyFromAbove) та опубліковані Відділом географічної інформації Кентуккі (DGI).

en: KyFromAbove 2021 6in
uk: KyFromAbove 2021, 6 дюймів

en: 6-inch aerial imagery captured in 2021 through the Kentucky Aerial Photography and Elevation Data Program (KyFromAbove) and published by the Kentucky Division of Geographic Information (DGI).
uk: 6-дюймові аерофотознімки, зроблені у 2021 році за допомогою Програми аерофотозйомки та даних про висоту Кентуккі (KyFromAbove) і опубліковані Відділом географічної інформації Кентуккі (DGI).

en: Texas Orthophoto (2015)
uk: Техас ортофото (2015)

en: Texas NAIP Imagery 2012
uk: Техас, знімки NAIP 2012

en: Texas NAIP Imagery 2014
uk: Техас, знімки NAIP 2014

en: Texas NAIP Imagery 2016
uk: Техас, знімки NAIP 2016

en: Texas NAIP Imagery 2018
uk: Техас, знімки NAIP 2018

en: Texas NAIP Imagery 2020
uk: Техас, знімки NAIP 2020

en: TX Smith County Imagery 2019
uk: Зображення округу Сміт, Техас, 2019

en: TX City of Amarillo Imagery 2015
uk: Зображення міста Амаріло, Техас, 2015

en: TX Dallas and Fort Worth Imagery 2015
uk: Зображення Даллас і Форт-Ворт, Техас, 2015

en: TX City of El Paso Imagery 2015
uk: Зображення міста Ель-Пасо, Техас, 2015

en: TX City of Lubbock Imagery 2015
uk: Зображення міста Лаббок, Техас, 2015

en: TX City of Georgetown Imagery 2015
uk: Зображення міста Джорджтаун, Техас, 2015

en: TX San Antonio River Authority Imagery 2016
uk: Зображення адміністрації Сан-Антоніо Рівер, Техас, 2016

en: TX Brazos County Imagery 2019
uk: Зображення округу Бразос, Техас, 2019

en: TX Capital Area Imagery 2019
uk: Зображення столичного району, Техас, 2019

en: PEMA Orthoimagery (6in)
uk: PEMA Ортофото (6 дюймів)

en: High resolution orthoimagery for the Commonwealth of Pennsylvania
uk: Ортофото високої роздільної здатності Співдружності Пенсільванії

en: CT ECO Shaded Relief
uk: CT ECO затінення рельєфу

en: Colored view of terrain derived from 2016 LiDAR data for State of Connecticut
uk: Кольорове зображення місцевості, отримане з даних LiDAR 2016 року для штату Коннектикут

en: CT ECO Orthoimagery 6 inch (2019)
uk: CT ECO ортофото, 6 дюймів, 2019

en: The 2019 6-inch 4-band orthoimagery for the State of Connecticut in natural color
uk: 4-смуговий ортографічний знімок 6 дюймів  штату Коннектикут у натуральному кольорі 2019 року

en: CT ECO Orthoimagery 3 inch (2016)
uk: CT ECO ортофото, 3 дюйми, 2016

en: The 2016 3-inch 4-band orthoimagery for the State of Connecticut in natural color
uk: 3-дюймові 4-смугові ортографічні знімки штату Коннектикут у натуральних кольорах 2016 року

en: MetroCOG Orthoimagery (2020)
uk: MetroCOG ортофото (2020)

en: The 2020 orthoimagery for MetroCOG regions
uk: Ортографото 2020 регіонів MetroCOG

en: VT VCGI LiDAR - DEM Hillshade
uk: VT VCGI LiDAR - DEM відтінення рельєфу

en: Vermont statewide hillshade composite of the bare earth derived from the digital elevation model. Sun angle orientation is 315° with 45° azimuth
uk: Мозаїка з відтіненням рельєфу у штаті Вермонт отримана з цифрової моделі висот (DEM). Кут орієнтації за сонцем 315° з азимутом 45°

en: VT VCGI LiDAR - DSM Hillshade
uk: VT VCGI LiDAR - DSM відтінення рельєфу

en: Vermont statewide hillshade composite of the earth surface from the digital surface model. Sun angle is multidirectional
uk: Мозаїка з затіненням рельєфу штату Вермонт створена із цифрової моделі поверхні. Кут сонця різноспрямований

en: VT VIP Orthoimagery - Infrared
uk: VT VIP Ортофото, ІЧ

en: The latest available infrared orthoimagery for the State of Vermont
uk: Останні доступні інфрачервоні ортофотознімки для штату Вермонт

en: VT VIP Orthoimagery - Best of Color
uk: VT VIP Ортофото, кольорові

en: The latest available natural color orthoimagery for the State of Vermont
uk: Останні доступні ортофотозображення в природних кольорах для штату Вермонт

en: imagico.de: Rwenzori Mountains
uk: imagico.de: гори Рувензори

en: Recent image of most of the remaining Rwenzori Mountains glaciers (false color IR)
uk: Недавні знімки більшості наявних льодовиків гір Рувензори (ІЧ-діапазон)

en: imagico.de: Rwenzori Mountains 2016
uk: imagico.de: гори Рувензори 2016

en: Ukraine - Orthophotomaps 2012
uk: Україна - ортофотоплани 2012

en: Orthophotomaps provided by the State Service of Ukraine for Geodesy, Cartography and Cadastre (StateGeoCadastre), CC BY 4.0
uk: Орфофотомапи, надаються Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру (StateGeoCadastre), CC BY 4.0

en: Ukraine - Dnipro 2019
uk: Україна - Дніпро 2019

en: Satellite images provided by the Main Architectural and Planning Department of the Dnipro City Council
uk: Супутникові знімки надаються Головним Архітектурно-планувальним департаментом Дніпровської міської ради

en: Ukraine - Dnipro Topographic Map
uk: Україна - Дніпро, топомапа М 1:2000

en: Ukraine - Kyiv 2014 (DZK)
uk: Україна - Київ 2014 (ДЗК)

en: Ukraine - Kyiv 2019
uk: Україна - Київ 2019

en: Ukraine - Kyiv Topographic Map
uk: Україна - Київ, топомапа

en: Ukraine - Mykolaiv 2018
uk: Україна - Миколаїв 2018

en: Ukraine - Vinnytsia 2018
uk: Україна - Вінниця 2018

en: Ukraine - Vinnytsia 2020
uk: Україна - Вінниця 2020

en: Ukraine - Vinnytsia 2021
uk: Україна - Вінниця 2021

en: Ukraine - Rivne 2011
uk: Україна - Рівне 2011

en: Ukraine - Andriivska OTG 2020
uk: Україна - Андріївська громада 2020

en: Ukraine - Lubetska OTG 2020
uk: Україна - Любецька громада 2020

en: Ukraine - Liubech 2019
uk: Україна - Любеч 2019

en: Ukraine - Cherkasy 2010
uk: Україна - Черкаси 2010

en: Ukraine - Cherkasy 2015
uk: Україна - Черкаси 2015

en: Ukraine - Cherkasy 2021
uk: Україна - Черкаси 2021

en: Ukraine - Pulyny 2020
uk: Україна - Пулини 2020

en: Ukraine - Mariupol
uk: Україна - Маріуполь

en: Ukraine - Lutsk 2015
uk: Україна - Луцьк 2015

en: Ukraine - Prylutske 2020
uk: Україна - Прилуцьке 2020

en: Ukraine - Kropyvnytskyi 2015
uk: Україна - Кропивницький 2015

en: Ukraine - Palanka Municipality
uk: Україна - Паланська громада

en: Ukraine - Novopskov Municipality
uk: Україна - Новопсковська селищна громада

en: Ukraine - Lozno-Oleksandrivka
uk: Україна - Лозно-Олександрівка

en: Ukraine - Pisochyn Municipality 2021
uk: Україна - Пісочинська громада 2021

en: Ukraine - Rohan Municipality
uk: Україна - Роганська громда

en: Ukraine - Nova Vodolaha
uk: Україна - Нова Водолага

en: Ukraine - Zachepylivka
uk: Україна - Зачепилівка

en: Ukraine - Mykolaivka
uk: Україна - Миколаївка

en: Ukraine - Mezhova and Demuryne
uk: Україна - Межова та Демурине

en: Ukraine - Koroviia 2021
uk: Україна - Коровія 2021

en: Ukraine - Chornivka 2021
uk: Україна - Чорнівка 2021

en: Ukraine - Chernivtsi 2015
uk: Україна - Чернівці 2015

en: Ukraine - Chernivtsi Topographic Map 2015
uk: Україна - Чернівці, топографічна мапа 2015

en: Ukraine - Chernivtsi Address Map
uk: Україна - Чернівці, адреси

en: Ukraine - Khmelnytskyi
uk: Україна - Хмельницький

en: Ukraine - Zhytomyr
uk: Україна - Житомир

en: Ukraine - Odesa
uk: Україна - Одеса

en: Ukraine - Kolomyia
uk: Україна - Коломия

en: Ukraine - Slavuta
uk: Україна - Славута

en: Ukraine - Nyzhnia Duvanka
uk: Україна - Нижня Дуванка

en: Ukraine - Chumaky Municipality
uk: Україна - Чумаківська громада

en: Ukraine - Radisne
uk: Україна - Радісне

en: Ukraine - Bilhorod-Dnistrovskyi
uk: Україна - Білгород-Дністровський

en: Ukraine - Serhiivka
uk: Україна - Сергіївка

en: Ukraine - Ovidiopol
uk: Україна - Овідіополь

en: Ukraine - Lymanske
uk: Україна - Лиманське

en: Ukraine - Velykodolynske
uk: Україна - Великодолинське

en: Ukraine - Tairove
uk: Україна - Таїрове

en: Ukraine - Avanhard
uk: Україна - Авангард

en: Ukraine - Novi Biliari
uk: Україна - Нові Білярі

en: Ukraine - Dobroslav
uk: Україна - Доброслав

en: Ukraine - Teplodar
uk: Україна - Теплодар

en: Ukraine - Biliaivka
uk: Україна - Біляївка

en: Ukraine - Petrivka
uk: Україна - Петрівка

en: Ukraine - Ivanivka
uk: Україна - Іванівка

en: Ukraine - Rozdilna
uk: Україна - Роздільна

en: Ukraine - Tsebrykove
uk: Україна - Цебрикове

en: Ukraine - Zatyshshia
uk: Україна - Затишшя

en: Ukraine - Shyriaeve
uk: Україна - Ширяєве

en: Ukraine - Savran
uk: Україна - Саврань

en: Ukraine - Zakharivka
uk: Україна - Захарівка

en: Ukraine - Liubashivka
uk: Україна - Любашівка

en: Ukraine - Okny
uk: Україна - Окни

en: Ukraine - Slobidka
uk: Україна - Слобідка

en: Ukraine - Zatoka and Karolino-Buhaz
uk: Україна - Затока та Кароліно-Бугаз

en: Ukraine - Haivoron 2018
uk: Україна - Гайворон 2018

en: Ukraine - Mena 2009
uk: Україна - Мена 2009

en: Ukraine - Staryi Saltiv
uk: Україна - Старий Салтів

en: 7th Series (OS7)
uk: 7-я серія (OS7)

en: Hampshire Aerial FCIR
uk: Гемпшир аерофотознімки FCIR

en: Hampshire Aerial RGB
uk: Гемпшир аерофотознімки RGB

en: OS New Popular Edition historic
uk: OS New Popular Edition історична

en: OS OpenData StreetView (April 2016)
uk: OS OpenData StreetView (ківтень 2016)

en: OS OpenMap Local (October 2022)
uk: OS OpenMap Local (жовтень 2022)

en: OSMUK Cadastral Parcels
uk: OSMUK Кадастрові ділянки

en: Perfectly aligned cadastral (land registry) parcels in Great Britain.
uk: Ідеально вирівняні кадастрові (земельні реєстри) ділянки у Великобританії.

en: Postcode centroids
uk: Центроїди зон поштових індексів

en: Centroids for postcodes in Great Britain from OS Code-Point
uk: Центроїди для зон поштових індексів у Великій Британії від OS Code-Point

en: Public Rights of Way
uk: Право пересування

en: Surrey Air Survey
uk: Суррей, аерозйомка

en: NLS - OS 6-inch Scotland 1842-82
uk: NLS - OS 6-дюймова мапа Шотландії 1842-82

en: NLS - OS 1:2,500 National Grid Maps, 1940s-1960s - double sheets
uk: NLS - OS 1:2,500 National Grid Maps, 1940s-1960s - подвійні аркуші

en: NLS - OS 1:2,500 National Grid Maps, 1940s-1960s - single sheets
uk: NLS - OS 1:2,500 National Grid Maps, 1940s-1960s - одинарні аркуші

en: NLS - OS 1:25k 1st Series 1937-61
uk: NLS - ОС 1:25000 1-й серії 1937-61

en: NLS - OS 1-inch 7th Series 1955-61
uk: NLS - ОС 1-дюймова 7-ї серії 1955-61

en: NLS - OS 25-inch (Scotland 1) 1892-1905
uk: NLS - OS 25-дюймів (Шотландія 1) 1892-1905

en: NLS - OS 25-inch (Scotland 2) 1892-1905
uk: NLS - OS 25-дюймів (Шотландія 2) 1892-1905

en: OS 1:25k historic (OSM-Limited)
uk: OS 1:25000 історична (OSM-Limited)

en: OS Scottish Popular historic
uk: OS Scottish Popular історична

en: NLS - Bartholomew Half Inch, 1897-1907
uk: NLS - вид. Bartholomew, напівдюймова, 1897-1907

en: OS Town Plans, Aberdeen 1866-1867 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Абердін 1866-1867 (NLS)

en: Detailed town plan of Aberdeen 1866-1867, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м Абердін (1866-1867), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Airdrie 1858 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Еірдрі 1858 (NLS)

en: Detailed town plan of Airdrie 1858, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Ейрдрі (1858), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Alexandria 1859 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Олександрія 1859 (NLS)

en: Detailed town plan of Alexandria 1859, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Олександрія (1859), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Alloa 1861-1862 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Оулла 1861-1862 (NLS)

en: Detailed town plan of Alloa 1861-1862, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Аллоа (1861-1862), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Annan 1859 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Ананн 1859 (NLS)

en: Detailed town plan of Annan 1859, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Аннан (1859), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Arbroath 1858 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Аброас 1858 (NLS)

en: Detailed town plan of Arbroath 1858, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Арброт (1858), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Ayr 1855 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Ер 1855 (NLS)

en: Detailed town plan of Ayr 1855, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Ейр (1855), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Berwick-upon-Tweed 1852 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Бервік-на-Твід 1852 (NLS)

en: Detailed town plan of Berwick-upon-Tweed 1852, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Бервік-апон-Твід (1852), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Brechin 1862 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Бріхін 1862 (NLS)

en: Detailed town plan of Brechin 1862, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Бріхін (1862), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Burntisland 1894 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Бурнтісланд 1894 (NLS)

en: Detailed town plan of Burntisland 1894, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Бернтайленд (1894), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Campbelton 1865 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Кемпбелтон 1865 (NLS)

en: Detailed town plan of Campbelton 1865, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Кемпбелтон (1865), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Coatbridge 1858 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Коатбрідж 1858 (NLS)

en: Detailed town plan of Coatbridge 1858, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Котбрідж (1858), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Cupar 1854 (NLS)
uk: OS: плани міст, Купар 1854 (NLS)

en: Detailed town plan of Cupar 1854, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Капар (1854), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Cupar 1893-1894 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Купар 1893-1894 (NLS)

en: Detailed town plan of Cupar 1893-1894, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Капар (1893-1894), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Dalkeith 1852 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Далкейт 1852 (NLS)

en: Detailed town plan of Dalkeith 1852, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Далкіт (1852), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Dalkeith 1893 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Далкейт 1893 (NLS)

en: Detailed town plan of Dalkeith 1893, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Далкіт (1893), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Dumbarton 1859 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Дамбартон 1859 (NLS)

en: Detailed town plan of Dumbarton 1859, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Дамбартон (1859), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Dumfries 1850 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Дамфріз 1850 (NLS)

en: Detailed town plan of Dumfries 1850, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Дамфріс (1850), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Dumfries 1893 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Дамфріз 1893 (NLS)

en: Detailed town plan of Dumfries 1893, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Дамфріс (1893), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Dundee 1857-1858 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Данді 1857-1858 (NLS)

en: Detailed town plan of Dundee 1857-1858, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Данді (1857-1858), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Dundee 1870-1872 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Данді 1870-1872 (NLS)

en: Detailed town plan of Dundee 1870-1872, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Данді (1870-1872), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Dunfermline 1854 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Данфермлін 1854 (NLS)

en: Detailed town plan of Dunfermline 1854, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Данфермлін (1854), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Dunfermline 1894 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Данфермлін 1894 (NLS)

en: Detailed town plan of Dunfermline 1894, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Данфермлін (1894), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Edinburgh 1849-1851 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Едінбург 1849-1851 (NLS)

en: Detailed town plan of Edinburgh 1849-1851, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Едінбург (1849-1851), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Edinburgh 1876-1877 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Едінбург 1876-1877 (NLS)

en: Detailed town plan of Edinburgh 1876-1877, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Едінбург (1876-1877), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Edinburgh 1893-1894 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Едінбург 1893-1894 (NLS)

en: Detailed town plan of Edinburgh 1893-1894, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Едінбург (1893-1894), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Edinburgh 1940s-1960s (NLS)
uk: OS Плани міст, Единбург 1940-1960 (NLS)

en: Detailed town plan of Edinburgh 1940s-1960s, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Едінбург (1940-і - 1960-і), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Elgin 1868 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Елгін 1868 (NLS)

en: Detailed town plan of Elgin 1868, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Елгін (1868), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Falkirk 1858-1859 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Фалкірк 1858-1859 (NLS)

en: Detailed town plan of Falkirk 1858-1859, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Фолкерк (1858-1859), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Forfar 1860-1861 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Форфар 1860-1861 (NLS)

en: Detailed town plan of Forfar 1860-1861, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Форфар (1860-1861), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Forres 1868 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Форрес Forres 1868 (NLS)

en: Detailed town plan of Forres 1868, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Форрес (1868), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Galashiels 1858 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Галашилс 1858 (NLS)

en: Detailed town plan of Galashiels 1858, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Галашилс (1858), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Girvan 1857 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Гірван 1857 (NLS)

en: Detailed town plan of Girvan 1857, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Герван (1857), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Glasgow 1857-1858 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Глазго 1857-1858 (NLS)

en: Detailed town plan of Glasgow 1857-1858, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Глазго (1857-1858), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Glasgow 1892-1894 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Глазго 1892-1894 (NLS)

en: Detailed town plan of Glasgow 1892-1894, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Глазго (1892-1894), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Greenock 1857 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Грінок 1857 (NLS)

en: Detailed town plan of Greenock 1857, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Грінок (1857), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Haddington 1853 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Хаддінгтон 1853 (NLS)

en: Detailed town plan of Haddington 1853, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Хаддінгтон (1853), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Haddington 1893 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Хаддінгтон 1893 (NLS)

en: Detailed town plan of Haddington 1893, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Хаддінгтон (1893), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Hamilton 1858 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Гамільтон 1858 (NLS)

en: Detailed town plan of Hamilton 1858, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Гамільтон (1858), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Hawick 1857-1858 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Хоїк 1857-1858 (NLS)

en: Detailed town plan of Hawick 1857-1858, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Хоїк (1857-1858), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Inverness 1867-1868 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Інвернесс 1867-1868 (NLS)

en: Detailed town plan of Inverness 1867-1868, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Інвернесс (1867-1868), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Irvine 1859 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Ірвін 1859 (NLS)

en: Detailed town plan of Irvine 1859, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Ервін (1859), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Jedburgh 1858 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Джедбург 1858 (NLS)

en: Detailed town plan of Jedburgh 1858, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Джедборо (1858), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Kelso 1857 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Келсо 1857 (NLS)

en: Detailed town plan of Kelso 1857, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Келсо (1857), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Kilmarnock 1857-1859 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Кілмарнок 1857-1859 (NLS)

en: Detailed town plan of Kilmarnock 1857-1859, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Кілмарнок (1857-1859), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Kirkcaldy 1855 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Киркалді 1855 (NLS)

en: Detailed town plan of Kirkcaldy 1855, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Керколді (1855), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Kirkcaldy 1894 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Киркалді 1894 (NLS)

en: Detailed town plan of Kirkcaldy 1894, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Керколді (1894), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Kirkcudbright 1850 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Кіркудбрайт 1850 (NLS)

en: Detailed town plan of Kirkcudbright 1850, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Керкубрі (1850), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Kirkcudbright 1893 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Кіркудбрайт 1893 (NLS)

en: Detailed town plan of Kirkcudbright 1893, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Керкубрі (1893), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Kirkintilloch 1859 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Кьоркентілек 1859 (NLS)

en: Detailed town plan of Kirkintilloch 1859, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Керкінтіллох (1859), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Kirriemuir 1861 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Кір’ємуір 1861 (NLS)

en: Detailed town plan of Kirriemuir 1861, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Кіррімьюір (1861), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Lanark 1858 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Ланарк 1858 (NLS)

en: Detailed town plan of Lanark 1858, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Ланарк (1858), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Linlithgow 1856 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Лінлітго 1856 (NLS)

en: Detailed town plan of Linlithgow 1856, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Лінлітгоу (1856), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, London 1893-1896 (NLS)
uk: OS Плани міста, Лондон, 1893-1896 (NLS)

en: Detailed town plan of London 1893-1896, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Детальний план міста Лондона 1893-1896 років, люб''язно наданий Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Mayole 1856-1857 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Майол 1856-1857 (NLS)

en: Detailed town plan of Mayole 1856-1857, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Мейбол (1856-1857), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Montrose 1861-1862 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Монтроуз 1861-1862 (NLS)

en: Detailed town plan of Montrose 1861-1862, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Монтроз (1861-1862), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Musselburgh 1853 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Массельбург 1853 (NLS)

en: Detailed town plan of Musselburgh 1853, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Масселбург (1853), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Musselburgh 1893 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Массельбург 1893 (NLS)

en: Detailed town plan of Musselburgh 1893, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Масселбург (1893), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Nairn 1867-1868 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Наїрн 1867-1868 (NLS)

en: Detailed town plan of Nairn 1867-1868, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Нерн (1867-1868), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Oban 1867-1868 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Обан 1867-1868 (NLS)

en: Detailed town plan of Oban 1867-1868, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Обан (1867-1868), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Paisley 1858 (NLS)
uk: OS Town Plans, Пейслі 1858 (NLS)

en: Detailed town plan of Paisley 1858, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Пейслі (1858), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Peebles 1856 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Піблз 1856 (NLS)

en: Detailed town plan of Peebles 1856, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Піблс (1856), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Perth 1860 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Перт 1860 (NLS)

en: Detailed town plan of Perth 1860, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Перт (1860), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Peterhead 1868 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Петерхед 1868 (NLS)

en: Detailed town plan of Peterhead 1868, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Пітерхед (1868), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Port Glasgow 1856-1857 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Порт Глазго 1856-1857 (NLS)

en: Detailed town plan of Port Glasgow 1856-1857, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Порт-Глазго (1856-1857), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Portobello 1893-1894 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Портобелло 1893-1894 (NLS)

en: Detailed town plan of Portobello 1893-1894, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Портобелло (1893-1894), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Rothesay 1862-1863 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Ротсей 1862-1863 (NLS)

en: Detailed town plan of Rothesay 1862-1863, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Ротсей (1862-1863), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Selkirk 1865 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Селкирк 1865 (NLS)

en: Detailed town plan of Selkirk 1865, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Селкерк (1865), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, St Andrews 1854 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Сент-Ендрюс 1854 (NLS)

en: Detailed town plan of St Andrews 1854, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Сент-Андрус (1854), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, St Andrews 1893 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Сент-Ендрюс 1893 (NLS)

en: Detailed town plan of St Andrews 1893, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Сент-Андрус (1893), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Stirling 1858 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Стірлінг 1858 (NLS)

en: Detailed town plan of Stirling 1858, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Стерлінг (1858), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Stonehaven 1864 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Стонхейвен 1864 (NLS)

en: Detailed town plan of Stonehaven 1864, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Стонхейвен (1864), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Stranraer 1847 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Странріїр 1847 (NLS)

en: Detailed town plan of Stranraer 1847, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Странрар (1847), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Stranraer 1863-1877 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Странріїр 1863-1877 (NLS)

en: Detailed town plan of Stranraer 1863-1877, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Странрар (1863-1877), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Stranraer 1893 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Странріїр 1893 (NLS)

en: Detailed town plan of Stranraer 1893, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Странрар (1893), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Strathaven 1858 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Стартхевен 1858 (NLS)

en: Detailed town plan of Strathaven 1858, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Стратхейвен (1858), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Wick 1872 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Виік 1872 (NLS)

en: Detailed town plan of Wick 1872, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Уїк (1872), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Wigtown 1848 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Вінгтон 1848 (NLS)

en: Detailed town plan of Wigtown 1848, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Уігтаун (1848), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: OS Town Plans, Wigtown 1894 (NLS)
uk: Плани міст від OS, Вінгтон 1894 (NLS)

en: Detailed town plan of Wigtown 1894, courtesy of National Library of Scotland.
uk: Докладний план м.Уігтаун (1894), надано Національною бібліотекою Шотландії.

en: IDE.uy Ortophotos 2019
uk: IDE.uy ортофото 2019

en: EOx cloudless Sentinel-2 2018
uk: EOx без хмар Sentinel-2 2018

en: Post-processed Sentinel Satellite imagery.
uk: Оброблені знімки Sentinel

en: EOx cloudless Sentinel-2 2019
uk: EOx Sentinel-2, без хмар, 2019

en: EOx cloudless Sentinel-2 2020
uk: EOx Sentinel-2, без хмар, 2020

en: EOx cloudless Sentinel-2 2021
uk: EOx Sentinel-2 2021 без хмар

en: EOx cloudless Sentinel-2 2022
uk: EOx безхмарний Sentinel-2 2022

en: Bing aerial imagery
uk: Bing аерофотознімки

en: HDM (Humanitarian OpenStreetMap Team)
uk: HDM (команда по створенню мап в OpenStreetMap для гуманітарної допомоги)

en: Esri World Imagery (Clarity) Beta
uk: Esri World Imagery (Очищені) Beta

en: Esri archive imagery that may be clearer and more accurate than the default layer.
uk: Архів знімків Esri, які можуть бути яснішими та точнішими, ніж звичані знімки.

en: OpenStreetMap Carto (Standard)
uk: OpenStreetMap Carto (Стандартний)

en: OpenStreetMap (French Style)
uk: OpenStreetMap (французький стиль)

en: OpenStreetMap (German Style)
uk: OpenStreetMap (німецький стиль)

en: OpenStreetMap GPS Traces
uk: GPS-треки OpenStreetMap

en: Public GPS traces uploaded to OpenStreetMap.
uk: Публічні GPS-треки, завантажені в OpenStreetMap.

en: Tracestrack Topo Universal
uk: Tracestrack Topo Універсальний

en: Public Transport (ÖPNV)
uk: Громадський транспорт (ÖPNV)

en: OpenSnowMap overlay
uk: OpenSnowMap

en: Overlay imagery for piste mapping in OSM. Updated daily.
uk: Шар для нанесення лижних трас в OSM. Оновлюється щотижня.

en: OpenRailwayMap - Default
uk: OpenRailwayMap - типовий шар

en: Overlay imagery showing railway infrastructure based on OpenStreetMap data
uk: Допоміжний шар, що показує залізничну інфраструктуру, на основі даних з OpenStreetMap

en: OpenRailwayMap - MaxSpeed
uk: OpenRailwayMap - швидкісний режим

en: Overlay imagery showing railway speed limits based on OpenStreetMap data
uk: Допоміжний шар, що показує обмеження швидкості на залізниці, на основі даних з OpenStreetMap

en: OpenRailwayMap - Signals
uk: OpenRailwayMap - семафори, сигнали

en: Overlay imagery showing railway signals based on OpenStreetMap data
uk: Допоміжний шар, що показує семафори, на основі даних з OpenStreetMap

en: Stamen Terrain Background
uk: Stamen Фон місцевості

en: Stamen Toner
uk: Stamen Тонер

en: Stamen Watercolor
uk: Stamen Акварель

en: Cambodia, Laos, Thailand, Vietnam, Malaysia, Myanmar bilingual
uk: Камбоджа, Лаос, Таїланд, Вʼєтнам, Малайзія, Мʼянма (двомовна)

en: USA/Mexico/Canada/Scandinavia Topo Maps
uk: США/Мексика/Канада/Скандинавія Топомапи

en: Strava cycling heatmap
uk: Strava теплова веломапа

en: Strava running heatmap
uk: Strava теплова мапа бігунів

en: Strava cycling and running heatmap
uk: Strava теплова мапа для бігунів та велосипедистів

en: Strava water sports heatmap
uk: Strava - водні види спорту

en: Strava winter sports heatmap
uk: Strava - зимові види спорту

en: Locator Overlay
uk: Шар Locator

en: Shows major features to help orient you.
uk: Показує основні обʼєкти, що допомагають зорієнтуватись.

en: QA Has Address
uk: QA Є адреси

en: QA No Address
uk: QA Без адрес

en: QA No Name
uk: QA Без назв

en: Waymarked Trails: Hiking
uk: Waymarked Trails: Пішки

en: Waymarked Trails: Cycling
uk: Waymarked Trails: Велосипед

en: Waymarked Trails: MTB
uk: Waymarked Trails: Гірський велоспорт

en: Waymarked Trails: Skating
uk: Waymarked Trails: Катання на ковзанах

en: Waymarked Trails: Horse Riding
uk: Waymarked Trails: Верхова їзда

en: Waymarked Trails: Winter Sports
uk: Waymarked Trails: Зимові види спорту

en: Wikimedia Map
uk: Мапа Вікімедії

en: OSM Inspector: Geometry
uk: OSM Inspector: Геометрія

en: OSM Inspector: Tagging
uk: OSM Inspector: Теґування

en: OSM Inspector: Places
uk: OSM Inspector: Місця

en: OSM Inspector: Highways
uk: OSM Inspector: Автошляхи

en: OSM Inspector: Areas
uk: OSM Inspector: полігони, мультіполігони і кордони

en: OSM Inspector: Routing
uk: OSM Inspector: Маршрути

en: OSM Inspector: Addresses
uk: OSM Inspector: Адреси

en: OSM Inspector: Coastline
uk: OSM Inspector: Берегова лінія

en: OSM Inspector: Public Transport - Stops
uk: OSM Inspector: Громадський транспорт - Зупинки

en: OSM Inspector: Public Transport - Routes
uk: OSM Inspector: Громадський транспорт - Маршрути

en: OSM Inspector: Water
uk: OSM Inspector: Вода

en: Overlay imagery for infrastructure mapping in OSM. Updated daily.
uk: Допоміжний шар для показу об’єктів інфраструктури в OSM. Оновлюється щоденно.

en: Mapillary Images and Point Features
uk: Зображення Mapillary та точкові об’єкти

en: Displays the Mapillary images positions and their sequences only, NOT the images itself.
uk: Показує розташування знімків та їх послідовностей, не містить самих знімків.

en: OpenAerialMap Mosaic by Kontur.io
uk: OpenAerialMap Mosaic від Kontur.io

en: All OpenAerialMap images in one mosaic layer, by Kontur.io
uk: Всі зображення OpenAerialMap зібрані в мозаїку від Kontur.io

en: RoadRunner generates centerlines that can be used to create or realign road geometry.
uk: RoadRunner генерує осьові лінії, які можна використовувати для створення або уточнення геометрії доріг.

en: GeoScribble Map Notes
uk: Примітки до GeoScribble

en: Hand-drawn map notes.
uk: Примітки до мапи, намальовані від руки.

en: Group common Address Interpolation inputs in a single dialog, as well as an option to automatically generate individual house number nodes from a Way.
uk: Єдиний загальний діалог для вводу адресної інтерполяції з можливістю автоматичної генерації окремих точок з номерами будинків з лінії інтерполяції.

en: Makes a pair of selected way segments parallel by rotating one of them around a chosen pivot.
uk: Робить пару виділених відрізків лінії паралельними, обертаючи один з них навколо обраного центру.

en: Provides Apache Commons library components. Not meant to be installed directly by users, but rather as a dependency for other plugins.
uk: Надає бібліотеку компонентів Apache Commons. Не призначений для безпосереднього встановлення користувачами, встановлюється тільки як залежність для інших втулків.

en: Provides Apache HTTP library. Not meant to be installed directly by users, but rather as a dependency for other plugins.
uk: Надає бібліотеку Apache HTTP. Не призначений для безпосереднього встановлення користувачами, встановлюється тільки як залежність для інших втулків.

en: Automatically assigns the address to a selected object in Austria. Data © Österreichisches Adressregister 2017, N 23806/2017.
uk: Автоматично присвоює адреси виділеним обʼєктам в Австрії. Дані: © Österreichisches Adressregister 2017, N 23806/2017.

en: Automatic tools to help on common issues
uk: Інструменти для автоматизації деяких поширених дій

en: Allows the user to correct angle of buildings to 90 degrees, and aligns all loaded buildings to nearest road.
uk: Дозволяє користувачу зробити кути будівель 90º та вирівняти їх вздовж найближчої дороги

en: Tools for drawing buildings.
uk: Інструменти для креслення будівель.

en: A special handler for the French land registry WMS server.
uk: Спеціальний обробник для сервера WMS французького земельного кадастру.

en: Overlays the canvec tile grid on the map and prints URL''s to the .zip files. Future goals: allow auto-downloading and loading of canvec .osm files
uk: Накладає решітку canvec на мапу та запаковує URL посилання у файл .zip. Майбутні цілі: дозволити автоматичне скачування і завантаження canvec .osm файлів.

en: Changeset Viewer plugin allows you to visualize the changesets in JOSM background
uk: Changeset Viewer дозволяє показувати набори змін як фоновий шар в JOSM

en: Color Plugin provide functionality for Josm users who want to put ’color’ attribute for roof and walls of the buildings.
uk: Втулок Color надає можливість користувачам JOSM додати атрибут  ’color’ до дахів та стін будівель.

en: Allows the user to create different color schemes and to switch between them. Just change the colors and create a new scheme. Used to switch to a white background with matching colors for better visibility in bright sunlight. See dialog in display preferences.
uk: Дозволяє користувачеві створювати різні колірні схеми і перемикатись між ними. Просто змініть колір і створіть нову схему. Використовується для перемикання на білий фон з відповідними кольорами для кращої видимості при яскравому сонячному світлі. Див. в налаштуваннях екрану.

en: Imports proprietary CSV files of the Columbus/Visiontac V-900 GPS logger into a GPX layer.
uk: Імпортує патентовані CSV-файли з Columbus/Visiontac V-900 GPS реєстратора до шару GPX .

en: Allows editing data in Level0L format
uk: Дозволяє змінювати дані в форматі Level0L

en: Implements a command line and enables to create your commands. See link for standard commands (arc, circle etc.)
uk: Надає командний рядок та можливість створення власних команд. Перейдіть за посиланням, щоб ознайомитись зі стандартними командами (arc, circle тощо)

en: Task configurations
uk: Налаштування завдань

en: Tool for conflating data (matching and merging).
uk: Інструмент для обʼєднання даних (пошук збігів та їх поєднання)

en: Downloads new data when you pan/zoom
uk: Завантажує дані під час масштабування/пересування мапою

en: Create a grid of ways.
uk: Створює сітку з ліній.

en: Customization of public public transport stops.
uk: Налаштування параметрів зупинок громадського транспорту.

en: Allows to import various file formats into JOSM directly. Currently supported: TangoGPS, Garmin Trainings Center TCX.
uk: Дозволяє імпортувати файли різних форматів безпосередньо в JOSM. Зараз підтримуються: TangoGPS, Garmin Trainings Center TCX.

en: Download your GPX tracks from openstreetmap.org
uk: Завантажує ваші GPX-треки з openstreetmap.org

en: This plugin directly upload GPS Traces from current active layer in JOSM to openstreetmap.org.
uk: Цей втулок завантажує GPS трек з поточного активного шару JOSM безпосередньо на openstreetmap.org.

en: Dxf Import
uk: Імпорт dxf

en: Allows the user to anonymize timestamps and delete parts of huge GPX tracks very fast.
uk: Дозволяє користувачеві робити анонімними часові мітки і вилучати частини великих GPX треків

en: Provides the EJML library for other JOSM plugins. Not meant to be installed directly by users, but rather as a dependency for other plugins.
uk: Надає бібліотеку EJML для інших втулків JOSM. Не призначений для безпосереднього встановлення користувачами, встановлюється тільки як залежність для інших втулків.

en: Shows the elevation profile and some statistical data of a GPX track.
uk: Показує профілі висот і деякі статистичні дані треку GPX.

en: Handling of French EPCIs (boundary=local_authority)
uk: Обробка французького EPCI (boundary=local_authority)

en: Provides an event bus more powerful than the traditional listeners registration
uk: Надає більш потужну шину подій, у порівнянні зі звичайною реєстрацією обробників

en: Use external scripts in JOSM
uk: Дозволяє використовувати зовнішні сценарії в JOSM

en: Fast drawing ways by mouse
uk: Швидке креслення ліній за допомогою миші

en: Garmin FIT files in JOSM
uk: Файли Garmin FIT в JOSM

en: Finds and fixes invalid street addresses in a comfortable way.
uk: Знаходить та виправляє помилки в адресах у зручний спосіб.

en: FlatLaf - Flat Look and Feel
uk: FlatLaf - Плаский Зовнішній вигляд

en: Talk with users editing the map nearby, be notified when someone comes close.
uk: Спілкуйтесь із іншими учасниками, що працюють з мапою поруч з вами, отримуйте сповіщення, якщо хтось з’являється поруч.

en: Provides parts of the GeoTools library for other JOSM plugins. Not meant to be installed directly by users, but rather as a dependency for other plugins.
uk: Надає частини бібліотеки GeoTool іншим втулкам JOSM. Не призначений для безпосереднього встановлення користувачами, встановлюється тільки як залежність для інших втулків.

en: Download GPS points from Globalsat dg100 data logger directly in JOSM.
uk: Дозволяє завантажити точки GPS з Globalsat dg100 data logger безпосередньо в JOSM.

en: Analyse a set of GPS points to obtain its centre and direction of spread.
uk: Аналіз набору точок GPS для отримання їх центру та напрямку поширення.

en: Visualizes routing information as a routing graph.
uk: Показує інформацію про маршрут у вигляді маршрутної діаграми.

en: Provides the GSON library for other JOSM plugins. Not meant to be installed directly by users, but rather as a dependency for other plugins.
uk: Надає бібліотеку GSON для інших втулків JOSM. Не призначений для безпосереднього встановлення користувачами, надається як залежність для інших втулків.

en: Simple tool to tag house numbers and addresses.
uk: Простий інструмент для додавання номерів будинків та адрес

en: Provides HTTP/2 support. Requires Java 11 or later.
uk: Впроваджує підтримку HTTP/2. Потрібна Java 11 та новіше

en: Enable additional image types such as webp (each image type must be enabled in preferences)
uk: Увімкніть додаткові типи зображень, наприклад webp (кожен тип зображення має бути ввімкненим в налаштуваннях)

en: Generate Imagery XML bounds from a multipolygon
uk: Створити межі зображення в форматі XML з мультиполігону

en: Export tiles from the imagery layer cache into the file system.
uk: Експортує квадрати шарів мапи з кеша у файлову систему

en: Database of imagery offsets: share and aquire imagery offsets with one button.
uk: База даних зміщень фонових зображень: поширення та встановлення зміщень фонових зображень однією кнопкою.

en: Another plugin to match images to the waypoints in a GPX file. A match is made when the ''name'', ''cmt'' or ''desc'' attribute of a waypoint tag matches the filename of an image.
uk: Втулок для поєднання зображень з маршрутними точками GPX треку. Поєднання буде здійснено, коли атрибут теґів ''name'', ''cmt'' або ''desc'' маршрутної точки, буде паруватись з ім’ям файлу зображення.

en: Plugin for importing spatial referenced images
uk: Втулок для імпорту просторово прив’язаних зображень

en: Import vector graphics (SVG)
uk: Імпорт векторної графіки (SVG)

en: Extends ImproveWayAccuracy mode with helpers to place nodes at accurate distances and angles.
uk: Розширює можливості інструмента ImproveWayAccuracy (покращення точності ліній), засобами для розташування точок з дотриманням певної відстані та кутів між ними.

en: This plugin simplifies the mapping and editing of indoor corridors.
uk: Цей втулок спрощує додавання та редагування коридорів в середині будівель.

en: Extra information about current layer objects pop ups - currently GPX trackpoint info
uk: Додаткова інформація про об’єкти поточного шару — інформація про маршрутні точки GPX

en: Provides Jackson JSON library. Not meant to be installed directly by users, but rather as a dependency for other plugins.
uk: Впроваджує бібліотеку Jackson JSON. Не призначений для безпосереднього встановлення користувачами, встановлюється тільки як залежність для інших втулків.

en: Provides additional OpenJFX (JavaFX) features such as MP3 audio playback.
uk: Впроваджує додаткові функції OpenJFX (JavaFX), такі як відтворення аудіо MP3.

en: Provides the JAXB library for other JOSM plugins. Not meant to be installed directly by users, but rather as a dependency for other plugins.
uk: Надає бібліотеку JAXB для інших втулків JOSM. Не призначений для безпосереднього встановлення користувачами, встановлюється тільки як залежність для інших втулків.

en: Provides Java Native Access (JNA) library. Not meant to be installed directly by users, but rather as a dependency for other plugins.
uk: Надає бібліотеку Java Native Access (JNA). Не потребує встановлення безпосередньо самим користувачем, лише для розв’язання залежностей із іншими втулками.

en: Provides Java Topology Suite (JTS) library and related utilities. Not meant to be installed directly by users, but rather as a dependency for other plugins.
uk: Надає бібліотеку Java Topology Suite (JTS) та пов’язані інструменти. Не потребує встановлення безпосередньо самим користувачем, лише для розв’язання залежностей із іншими втулками.

en: creates a channel digraph and checks a subset of channels if it is a junction or searches in a subset of channels for junctions
uk: Створює орграф та перевіряє підмножини каналів на те, чи є вони з’єднаннями, або шукає у підмножинах каналів з’єднання

en: Tools to help import Kartverket N50
uk: Інструменти, які допомагають під час імпорту Kartverket N50

en: Support live GPS input (moving dot) through a connection to gpsd server.
uk: Підтримує введення наживо GPS-даних (рухома точка) за допомогою під’єднання до сервісу gpsd.

en: Provides the Log4j library for other JOSM plugins. Not meant to be installed directly by users, but rather as a dependency for other plugins.
uk: Надає бібліотеку Log4j для інших втулків JOSM. Не призначений для безпосереднього встановлення користувачем, а тільки як залежність для інших втулків.

en: Provides the common LWJGL interfaces for other plugins
uk: Надає загальний інтрефейс LWJGL для інших втулків

en: Provides LWJGL natives for @{platform}
uk: Надає LWJGL natives для @{platform}

en: MapRoulette Tasks in JOSM
uk: Завдання MapRoulette в JOSM

en: Provide a measurement dialog and a layer to measure length and angle of segments, area surrounded by a (simple) closed way and create measurement paths (which also can be imported from a gps layer).
uk: Відкриває діалогове вікно, щоб створити шар для вимірювання довжини і кутів для ліній і полігонів, а також, щоб створити вимірювальний шлях (який може бути також імпортований із шару gps).

en: Merge overlapping part of ways.
uk: Злиття частин шляхів, що збігаються.

en: Adds no left turn for sets of 4 or 5 ways
uk: Додає заборону повороту ліворуч для наборів з 4 або 5 ліній

en: Allows to attribute tags to all objects in any selected area at once
uk: Дозволяє призначити теґи до всіх об’єктів в будь-якій виділеній області за один раз

en: NanoLog adjustment and browsing layer
uk: Шар NanoLog для перегляду та підлаштування

en: Use your system''s password manager to store the API username and password. (KWallet and gnome-keyring are supported.)
uk: Використовує ваш системний інструмент для збереження імені користувача та паролю до API. (Підтримуються KWallet та gnome-keyring)

en: Import OSM data in o5m format
uk: Імпорт даних OSM в форматі o5m

en: Allows JOSM to read Open Data formats (csv, xls, ods, kml, kmz, shp, mif) into an .osm data layer. Supports zip and 7z compression of these file types.
uk: Дозволяє JOSM відкривати формати Open Data (csv, xls, ods, kml, kmz, shp, mif) у шарі даних даних .osm. Підтримує ZIP та 7z стиснення цих типів файлів.

en: extended options for editing opening_hours
uk: Розширені параметри для редагування opening_hours

en: Allows opening gpx/osm files that intersect the currently visible screen area
uk: Дозволяє відкривати GPX/OSM файли, які перетинаються з межами поточного екрану

en: Display OpenStreetMap object information
uk: Показує інформацію про об’єкти OpenStreetMap

en: Bring in errors from Osm Inspector and display it on the current JOSM bounding box
uk: Завантажує помилки з Osm Inspector та показує їх у поточному місці знаходження JOSM

en: Import/export OSM data in PBF format
uk: Імпорт/експорт даних OSM у форматі PBF

en: Import PDF file into a layer and convert pdf lines to ways.
uk: Імпортує PDF-файл у шар та перетворює лінії з PDF в лінії шару.

en: Write gps position info to the image file header. Run this feature from the right click menu of the image layer.
uk: Записує позицію gps в заголовок файлу зображення. Увімкніть цю можливість, натиснувши праву клавішу миші на шарі зображення.

en: Make photos movable and position them on the map.
uk: Робить знімки рухомими для позиціювання їхнього положення на мапі.

en: A plugin for pmtile support
uk: Втулок для підтримки pmtile

en: Shows an additional information about point on map. Only Czech RUIAN and Spanish Cadastre Web Services modules are available at this moment.
uk: Показує додаткову інформацію про точку на мапі. На даний момент доступні лише дані Czech RUIAN там модулі веб-служб Іспанського Кадастру.

en: Read and write osmosis poly filter files
uk: Читає та записує файли фільтрів полігонів osmosis

en: Adds map printing to JOSM
uk: Додає можливість друкування мап з JOSM

en: This plugin simplifies the mapping and editing of public transport routes.
uk: Цей втулок спрощує нанесення і редагування маршрутів громадського транспорту.

en: The RasterFiltersPlugin allows to choose and apply some images'' filters to some layers
uk: Втулок RasterFilters дозволяє вибирати і застосовувати до деяких шарів фільтри зображень

en: Relation and multipolygon creating and editing panel.
uk: Панель створення та редагування зв’язків та мультиполігонів.

en: Plugin for reverting changesets
uk: Втулок для скасування наборів змін

en: Expand a simple intersection to a roundabout in gradual steps. Select an intersection node or a roundabout and press Crtl-Shift-R
uk: Поступово перетворює просте перехрестя в перехрестя з круговим рухом. Виділіть точку перехрестя або перехрестя з круговим рухом та натискайте Ctrl+Shift+R

en: Plugin for tagging of objects based on a selection of road signs. The dialog can be opened by clicking a small icon in the upper right corner of the properties window. Available country presets: Belgium, Czech Republic, Germany, Poland, Slovakia, Spain.
uk: Втулок для позначення об''єктів, що є дорожніми знаками. Для відкриття діалогу натисніть на маленький значок у верхньому правому куті вікна властивостей об''єктів. Доступні заготовки для: Бельгії, Чехії, Німеччини, Польщі, Словаччини, Іспанії.

en: Renders routes (bus, hiking trails, bicycle routes, ..). Route types must be defined in routes.xml file in plugin directory
uk: Показує маршрути (автобусні, туристичні, велосипедні, …). Типи маршрутів повинні бути визначені у файлі routes.xml у каталозі втулків

en: Provides routing capabilities.
uk: Надає можливості маршрутизації.

en: Loads data from SDS
uk: Завантажує дані із різних джерел (Розділених сховищ даних)

en: Imagery Layer for Sea Charts
uk: Шар фону для Морських мап

en: Edit features for Sea Charts
uk: Редагування об’єктів для Морських мап

en: Gives user more tools that facilitate aligning and rotation of buildings.
uk: Надає додаткові інструменти, що спрощують вирівнювання та обертання будівель.

en: Simplify area by removing nodes on very obtuse angles. This can be constrained by maximum removed area size. Also average nearby nodes.
uk: Спрощення полігону шляхом вилучення точок у дуже тупих кутах. Цей процес можна обмежити максимально допустимим розміром полігону, а також кількістю прилеглих точок.

en: Edit features for OpenSeaMap
uk: Редагування об’єктів OpenSeaMap

en: Allows to draw splines
uk: Дозволяє креслити криві

en: Allows to edit traffic information and export it to the urban mobility simulator SUMO
uk: Дозволяє редагувати інформацію про трафік та експортувати її в мобільний симулятор міста SUMO

en: Allow adding markers/nodes on current gps positions.
uk: Дозволяє додавати мітки/точки в поточній позиції GPS.

en: Provides a dialog for editing tags in a tabular grid.
uk: Показує вікно для редагування теґів в табличному вигляді.

en: Adds a tagging preset tester to the windows menu, which helps you developing of tagging presets (quick preview of the dialog that will popup). You can start the jar-file as standalone as well.
uk: Додає в меню «Панелі» пункт для перевірки заготовок теґів, який допомагає в створені заготовок (швидкий попередній перегляд діалогів). Ви також можете запустити jar-файл окремо.

en: Make terraced houses out of single blocks.
uk: Зробити ряд будинків по вулиці з одного блоку.

en: Adds a todo list dialog that makes it easy to go through large lists of objects
uk: Додає діалог переліку завдань, що дозволяє спростити обробку великих обсягів обʼєктів

en: Provides helper buttons to allow working with single button mouse (stylus). Activate by holding T and slip map with left mouse button
uk: Надає допоміжну кнопку, яка дозволяє працювати із одноклавішною мишею (стілусом). Активуйте її, утримуючи Т та пересувайте мапу за допомоги лівої кнопки миші.

en: Traces buildings from Czech cadastral map. Needs TracerServer (.NET or Mono) to be running.
uk: Нанесення будівель з мапи Чеського кадастру. Для запуску потрібний TracerServer (.NET або Mono).

en: Traces buildings and other shapes from a map. Needs Tracer2Server to be running.
uk: Відтворює контури будівель та інших об’єктів на мапі. Потребує для роботи Tracer2Server

en: Plugin to digital sign OSM-Data
uk: Втулок для накладення цифрового підпису на дані OSM

en: Editor to add turn lanes tags in highways
uk: Редактор для додавання теґів turn:lanes до доріг

en: Provides a straightforward GUI for adding, editing and deleting turn lanes.
uk: Надає простий графічний інтерфейс для додавання, редагування та вилучення правил руху по смугах.

en: The turnrestrictions plugin allows to enter maintain information about turn restrictions in the OpenStreetMap database.
uk: Втулок Turnrestrictions дозволяє ввести інформацію про обмеження на поворот до бази даних OpenStreetMap.

en: Allows undeleting object from OSM database
uk: Дозволяє відновлювати об’єкти, вилучені з бази даних OSM

en: Several utilities that make your life easier.
uk: Кілька інструментів, що полегшать ваше життя.

en: Easy downloading along a long set of interconnected ways
uk: Просте завантаження уздовж довгого набору взаємопов’язаних шляхів

en: Enables searching for waypoint imported from gpx file.
uk: Дозволяє пошук маршрутних точок, імпортованих із файлу gpx.

en: Drive a race car from point A to point B over aerial imagery, leave cacti behind.
uk: Ведіть гоночний автомобіль від точки A до точки B по супутниковому знімку, залишаючи кактуси позаду.

en: Choose or set a color for objects.
uk: Оберіть чи вкажіть колір об''єкта

en: Color Plugin
uk: Втулок Color

en: Tool: {0}
uk: Інструмент: {0}

en: Choose one node or way
uk: Оберіть точку чи лінію

en: Color Picker
uk: Вибір кольору

en: Columbus V-900 CSV Files
uk: Файли Columbus V-900 CSV

en: Importing CSV file ''%s''...
uk: Імпортування CSV файлу ''%s''…

en: Markers of
uk: Маркери

en: Show summary after import
uk: Показати підсумок після імпорту

en: Do not zoom after import
uk: Не масштабувати після імпорту

en: Ignore hdop/vdop/pdop entries
uk: Нехтувати елементами hdop/vdop/pdop

en: Warn on missing audio files
uk: Попереджати про відсутні аудіофайли

en: Warn on conversion errors
uk: Попереджати про помилки перетворення

en: Error in line
uk: Помилка в лінії

en: Missing audio file
uk: Відсутній аудіофайл

en: Commands
uk: Команди

en: No command has been found. Would you like to download and install default commands now?
uk: Команди не знайдені. Бажаєте завантажити та встановити типові команди?

en: No command found
uk: Команди не знайдені

en: Default commands have been successfully installed
uk: Типові команди успішно встановлені

en: Failed to download and install default commands.
    
    Error: {0}
uk: Не вдалося завантажити і встановити типові команди. 
    
    Помилка: {0}

en: Processing...
uk: Виконання…

en: Aborted
uk: Перервано

en: Error executing the script:
uk: Помилка виконання сценарію:

en: Command line
uk: Командний рядок

en: Set input focus to the command line.
uk: Встановлювати фокус у командний рядок.

en: Commands: {0}
uk: Команди: {0}

en: Point on the start
uk: Початкова точка

en: Point on the end
uk: Кінцева точка

en: Missing definition of new object with id {0}.
uk: Відсутне визначення нового об’єкту з id {0}.

en: Missing mandatory attribute ''{0}'' on <member> of relation {1}.
uk: Відсутні обов’язковий параметр ''{0}'' для <члена> зв’язку {1}.

en: Illegal value for attribute ''uid''. Got ''{0}''.
uk: Неприпустиме значення параметра ''uid''. Маємо ''{0}''.

en: nodes
uk: точки

en: ways
uk: лінії

en: relations
uk: зв’язки

en: OSM objects
uk: Об’єкти OSM

en: Can not draw outside of the world.
uk: Не вдається зробити за межами світу.

en: Create grid of ways
uk: Створити сітку з ліній

en: Forms a grid of ways in base to two existing that have various nodes and one in common
uk: Формувати сітку ліній, засновану на двох існуючих лініях, які мають різні точки і одну спільну точку

en: More tools: {0}
uk: Ще…: {0}

en: Select two ways with a node in common
uk: Виберіть дві лінії зі спільною точкою

en: Select two ways with alone a node in common
uk: Виберіть дві лінії з єдиною спільною точкою

en: Create a grid of ways
uk: Створити сітку з ліній

en: Download Track ...
uk: Завантажити Трек…

en: Download GPX track from openstreetmap.org
uk: Завантажити GPX-трек з openstreetmap.org

en: DirectDownload: Download GPX Track
uk: DirectDownload: Завантажити GPX трек

en: Download Track
uk: Завантаження Треку

en: Filename
uk: Назва файлу

en: Error occurred while parsing gpx file {0}. Only a part of the file will be available.
uk: Під час розбору файлу gpx {0} виникла помилка. Тільки частина цього файлу буде доступною.

en: Error fetching URL {0}
uk: Помилка отримання даних за посиланням {0}

en: Error parsing data from URL {0}
uk: Помилка синтаксичного розбору даних з {0}

en: Invalid URL {0}
uk: Помилкове посилання {0}

en: Private (only shared as anonymous, unordered points)
uk: Приватні (що видні іншим, як анонімні, невпорядковані точки)

en: Public (shown in trace list and as anonymous, unordered points)
uk: Загальнодоступні (показуються в переліку треків анонімно, як невпорядковані точки)

en: Trackable (only shared as anonymous, ordered points with timestamps)
uk: Відстежуванні (доступні тільки як анонімні, впорядковані точки з часовими позначками)

en: Identifiable (shown in trace list and as identifiable, ordered points with timestamps)
uk: Ідентифіковані (показуються у переліку треків як ідентифіковані, впорядковані точки з часовими позначками)

en: Upload Trace
uk: Надсилання треку на сервер

en: Upload Traces
uk: Надсилання треків на сервер

en: Defines the visibility of your trace for other OSM users.
uk: Визначає видимість вашого треку для інших учасників OSM.

en: https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Visibility_of_GPS_traces
uk: https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Uk:Visibility_of_GPS_traces

en: (What does that mean?)
uk: (Що це значить?)

en: Please enter Description about your trace.
uk: Будь ласка, введіть опис вашого треку.

en: Tags (comma delimited)
uk: Теґи (через кому)

en: Please enter tags about your trace.
uk: Введіть теґи, що описують ваш трек.

en: Selected track: {0}
uk: Виділений трек: {0}

en: No GPX layer selected. Cannot upload a trace.
uk: Шар GPX не вибрано. Не вдається надіслати трек на сервер.

en: Uploading trace ...
uk: Завантаження треку …

en: Upload canceled
uk: Надсилання скасовано

en: Error while uploading
uk: Помилка під час надсилання даних на сервер

en: GPX upload was successful
uk: Завантаження GPX було успішним

en: Upload failed. Server returned the following message:
uk: Збій при надсиланні. Сервер відповів наступним повідомленням:

en: Uploading GPX track: {0}% ({1} of {2})
uk: Надсилання GPX-трека на сервер: {0}% ({1} з {2})

en: No description provided. Please provide some description.
uk: Опис відсутній. Додайте деякий опис.

en: Uploading GPX Track
uk: Надсилання GPX-треку на сервер

en: Uploads traces to openstreetmap.org
uk: Надсилання треків на сайт openstreetmap.org

en: Importing...
uk: Імпортується…

en: Shape is started incorrectly
uk: Фігура починається неправильно

en: Can''t load SVG diagram
uk: Неможливо завантажити SVG діаграму

en: Can''t find root SVG element
uk: Неможливо визначити кореневий елемент SVG

en: Import primitives
uk: Імпорт примітивів

en: Cannot find configuration file!
uk: Неможливо знайти файл налаштувань!

en: DXF files [ImportDxf plugin] (*.dxf)
uk: Файли DXF [втулок ImportDxf] (*.dxf)

en: Please open or create data layer before importing
uk: Будь ласка, створіть чи відкрийте шар з даними перед імпортом

en: Import dxf
uk: Імпорт dxf

en: Scale:
uk: Масштаб:

en: unit(s) =
uk: одиниці =

en: m
uk: м

en: Shows elevation profile
uk: Показує профілі висоти

en: Elevation Profile
uk: Профілі висоти

en: Elevation Grid Layer (experimental!)
uk: Шар з сіткою висот (експериментальний!)

en: Shows elevation grid layer
uk: Показує шар з сіткою висот

en: Elevation Grid
uk: Сітка висот

en: zoom in to load any tiles
uk: наблизитись для завантаження будь-яких квадратів мапи

en: increase zoom level to see more detail
uk: збільшити масштаб, щоб побачити більше детелей

en: No SRTM data
uk: Без даних SRTM

en: Open the elevation profile window.
uk: Відкрити вікно профілів висоти

en: Min
uk: Мін.

en: Avrg
uk: Ср.

en: Max
uk: Макс.

en: Dist
uk: Відст.

en: Gain
uk: Збільшення

en: Tracks
uk: Треки

en: Zoom
uk: Масштаб

en: Elevation profile for track ''{0}''.
uk: Профіль висот для треку ''{0}''.

en: Elevation profile
uk: Профіль висоти

en: (No elevation data)
uk: (Висоти відсутні)

en: FIT Files (*.fit)
uk: Файли FIT (*.fit)

en: Processing FIT records
uk: Обробка записів FIT

en: Autosimplify
uk: Автоспрощення

en: Simplify with initial epsilon
uk: Спрощувати з початковим епсілон

en: Save as is
uk: Лишити так як є

en: Snap to nodes
uk: Прив’язуватись до точок

en: Add fixed points on click
uk: Додавати фіксовані точки клацанням

en: Add fixed points on spacebar
uk: Додавати фіксовані точки пробілом

en: Allow edit existing ways
uk: Дозволити редагування інсуючих ліній

en: Draw closed polygons only
uk: Креслення тільки замкнених ліній

en: FastDraw configuration
uk: Налаштування FastDraw

en: Try copying tags from properties table
uk: Спроба копіювати теґи з таблиці властивостей

en: Epsilon multiplier
uk: Множник епсілон

en: Starting Epsilon
uk: Початковий епсілон

en: Max points count per 1 km
uk: Максимальна кількість точок на 1 км

en: Enter key mode
uk: Поведінка «Enter»

en: Auto add tags
uk: Автододавання теґів

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Can not read settings
uk: Неможливо прочитати налаштування

en: Q=Options, Enter=save, Ctrl-Enter=save with tags, Up/Down=tune
uk: Q=Параметри, Enter=зберегти, Ctrl-Enter=зберегти з теґами, Up/Down=підлаштувати

en: Click or Click&drag to continue, Ctrl-Click to add fixed node, Shift-Click to delete, Enter to simplify or save, Ctrl-Shift-Click to start new line
uk: Клацніть або Клацніть та потягніть для продовження, клацніть, утримуючи Ctrl — для додання фіксованої точки, утримуючи Shift — для вилучення; Enter — для спрощення або збереження; клацніть утримуючи Ctrl-Shift — для створення нової лінії

en: FastDrawing
uk: Швидке креслення

en: Fast drawing mode
uk: Швидке креслення

en: Please move the mouse to draw new way
uk: Будь ласка, пересуньте мишу для креслення нової лінії

en: Are you sure you do not want to save the line containing {0} points?
uk: Ви впевнені, що не бажаєте зберегти лінію, яка містить {0} точок?

en: {0} m - length of the line
    {1} nodes
    {2} points per km (maximum)
    {3} points per km (average)
uk: {0} м — довжина лінії
    {1} точки
    {2} точок на км (максимум)
    {3} точок на км (в середньому)

en: Line information
uk: Інформація про лінію

en: Cannot place node outside of the world.
uk: Неможливо поставити точку за межами світу

en: Draw the way by mouse
uk: Креслити лінію мишею

en: min distance={0} px ({1} m)
uk: мін. відстань={0} пікс. ({1} м)

en: Eps={0}, {1} points, {2} p/km
uk: Eps={0}, {1} точок, {2} т/км

en: Fix addresses
uk: Виправити адреси

en: Show dialog with incomplete addresses
uk: Показати вікно з неповними адресами

en: Include objects used for guesses
uk: Включати об’єкти, що використовуються для припущення

en: Fix street addresses
uk: Виправлення адрес

en: Find and fix addresses without (valid) streets.
uk: Знаходить та виправляє адреси з відсутніми (неправильними) назвами вулиць.

en: Data: {0}
uk: Дані: {0}

en: Guess values for
uk: Вгадати значення

en: Address has no street
uk: Адреса не має назви вулиці

en: Address has no valid street
uk: Адреса не має правильної назви вулиці

en: Address has no post code
uk: Адреса не має поштового індексу

en: Address has no city
uk: Адреса не має назви міста

en: Address has no country
uk: Адреса не містить назви країни

en: Assign to
uk: Зв’язати з

en: Remove all address tags
uk: Вилучити всі теґи адреси

en: No name
uk: Без назви

en: Unresolved Addresses
uk: Нерозв’язані адреси

en: Select and close
uk: Виділити та закрити

en: Fix unresolved addresses
uk: Виправити нерозв’язані адреси

en: Complete Addresses
uk: Повні адреси

en: Incomplete Addresses
uk: Неповні адреси

en: Selected Addresses
uk: Вибрані адреси

en: Selected Street
uk: Вибрана вулиця

en: (No data)
uk: (без даних)

en: Show incomplete addresses
uk: Показати неповні адреси

en: items
uk: елементів

en: no items
uk: елементи відсутні

[ctx: address]
en: City
uk: Місто

en: Postcode
uk: Індекс

en: Turns all guesses into the corresponding tag values.
uk: Перетворити усі припущення у відповідні значення теґів.

en: Applied guessed values
uk: Застосувати вгадані значення

en: Applied guessed values for
uk: Застосувати вгадані значення до

en: Assign address to street
uk: Застосувати адресу до вулиці

en: Assign the selected address(es) to the selected street.
uk: Призначити виділену адресу(и) виділеній вулиці.

en: Set street name
uk: Задати назву вулиці

en: Convert ALL streets.
uk: Перетворити ВСІ вулиці.

en: Create relation between street and related addresses for ALL streets in the current layer.
uk: Створити зв’язок вулиці з пов’язаними адресами для ВСІХ вулиць у поточному шарі.

en: Convert to relation.
uk: Перетворити у зв’язок.

en: Create relation between street and related addresses.
uk: Створити зв’язок між вулицею та пов’язаними адресами.

en: Create address relation for
uk: Створити адресний зв’язок для

en: Guess
uk: Припущення

en: Tries to guess address data by picking the name of the closest object with according tag.
uk: Намагатись підібрати адресу, обираючи найближчий об’єкт з відповідним теґом.

en: Guessing address values
uk: Можливі значення адреси

en: Removes address related tags from the object.
uk: Вилучити у об’єкта теґи адреси

en: Remove address tags
uk: Вилучити теґи адреси

en: Marks selected addresses in the map
uk: Позначити виділені адреси на мапі

en: Select incomplete addresses
uk: Виділити неповні адреси

en: Selects all addresses with incomplete data.
uk: Виділити всі адреси з неповними даними.

en: Launches the HouseNumberTaggingTool dialog
uk: Відкриває діалог the HouseNumberTaggingTool

en: Use tag ''addr:street'' or ''addr:place''
uk: Використовувати ''addr:street'' чи ''addr:place''

en: House Number Editor
uk: Редактор номерів будинків

en: New values:
uk: Нові значення:

en: Existing values:
uk: Поточні значення:

en: Accept all existing values
uk: Прийняти всі поточні значення

en: House number increment:
uk: Прирощення номерів будинків

en: Accept existing value
uk: Прійняти поточні значення

en: Updating properties of up to {0} object | Updating properties of up to {0} objects
uk[0]: Оновлення властивостей {0} об’єкта
uk[1]: Оновлення властивостей {0} об’єктів
uk[2]: Оновлення властивостей {0} об’єктів

en: Default image projection
uk: Типова проєкція зображення

en: JOSM''s current projection
uk: Поточна проєкція JOSM

en: No projection file (.prj) found.<br>You can choose the default image projection ({0}) or JOSM''s current editor projection ({1}) as original image projection.<br>(It can be changed later from the right click menu of the image layer.)
uk: Файл проєкції (.prj) не знайдено.<br>Ви можете обрати типову проєкцію зображення ({0}) або ж поточну проєкцію JOSM ({1}) у якості оригінальної проєкції зображення.<br>(Її можна буде змінити потім, в контекстному меню шару зображення.)

en: Layer Properties
uk: Властивості Шару

en: Error while creating image layer: {0}
uk: Під час створення шару з фоновим зображенням виникла помилка: {0}

en: Import image
uk: Імпортувати зображення

en: Import georeferenced image
uk: Імпортувати зображення, прив’язане до координат

en: Error while creating image layer:
uk: Під час створення шару зображення сталась помилка:

en: Today
uk: Сьогодні

en: Month
uk: Місяць

en: Year
uk: Рік

en: Select Mapillary Image ({0})
uk: Виберіть зображення Mapillary ({0})

en: Select the Mapillary Image {0} on the {1} layer (downloads if needed)
uk: Виберіть зображення Mapillary {0} на шарі {1} (за потреби завантажте)

en: Select Mapillary Detection ({0})
uk: Виберіть детекції Mapillary ({0})

en: Select the Mapillary Detection {0}
uk: Виберіть Mapillary Detection {0}

en: Mapillary traffic signs layer
uk: Шар Mapillary з дорожніми знаками

en: Displays the layer displaying the traffic sign objects detected by Mapillary
uk: Показує шар з дорожніми знаками виявленими на знімках Mapillary

en: Mapillary point features layer
uk: Шар Mapillary з точковими обʼєктами

en: Displays the layer displaying the map point objects detected by Mapillary
uk: Показує шар з точковими обʼєктами виявленими на знімках Mapillary

en: Open Mapillary layer
uk: Відриває шар Mapillary

en: Export Mapillary images
uk: Експорт зображень Mapillary

en: Zoom to selected image
uk: Наблизитись до виділеного знімку

en: Zoom to the currently selected Mapillary image
uk: Масштабування до місця на зображені Mapillary

en: Add Map Feature to OSM
uk: Додати обʼєкт мапи до OSM

en: This currently removes the detection from the current layer, but may report back to Mapillary in the future
uk: Вилучає виявлені обʼєкти з поточного шару, та в майбутньому може сповіщати про це Mapillary

en: Comment to send to Mapillary
uk: Кроментар для надсилання до Mapillary

en: Why are you removing the object? (Note: not yet sent to Mapillary)
uk: Чому ви вилучили цей обʼєкт? (Примітка: зараз не надсилається до Mapillary)

en: False Positive
uk: Хибно позитивне

en: Bad Imagery
uk: Погане зображення

en: Erroneous Data
uk: Помилкові дані

en: Just remove it
uk: Просто приберіть це

en: Unknown Mapillary exception.
    This message may contain potentially sensitive information!
    {0}
    {1}
uk: Невідома помилка Mapillary.
    Це повідомлення може містити потенційно конфіденційну інформацію!
    {0}
    {1}

en: We have reached the Mapillary API limit. Disabling Mapillary networking until JOSM restart. Sorry.
    Logging in after the rate limit subsides may help prevent this in the future.
    {0}
uk: Ми досягли ліміту Mapillary API. Вимкнення мережевих функцій Mapillary до перезапуску JOSM.
    Вхід в систему після того, як обмеження буде зняте, може допомогти уникнути його в майбутньому.
    {0}

en: Mapillary Smart Edit: Add objects
uk: Mapillary Smart Edit: Додати обʼєкти

en: Delete Mapillary object
uk: Вилучити обʼєкт Mapillary

en: Snap to highway
uk: Притягувати до доріг

en: Enable experimental beta-features (might be unstable)
uk: Включити експериментальні бета-можливості (може бути нестабільним)

en: Enable/disable developer mode
uk: Увімкнути/Вимкунти режим розробника

en: hidden
uk: приховано

en: shown
uk: показано

en: No color selected
uk: Колір не обрано

en: Copy color
uk: Копіювати колір

en: Copied color to clipboard
uk: Колір скопійовано в буфер обміну

en: Display hour when the picture was taken
uk: Показати годину, коли було зроблено знімок

en: Center view on new image when using the buttons to jump to another image
uk: Центрувати мапу на новому зображені, коли ми використовуємо кнопки переходу до наступного зображення

en: When opening Mapillary image in web browser, show the blur editor instead of the image viewer
uk: Відкриваючи зображення Mapillary у вебоглядачі, показувати редактор розмиття замість переходу до перегляду зображень

[ctx: Checkbox label in JOSM settings]
en: Use computed location information
uk: Використовувати обчислене положення

en: Requires JOSM restart
uk: Потрібен перезапуск JOSM

en: Number of images to be pre-fetched (forwards and backwards)
uk: Кількість знімків для попереднього завантаження (вперед та назад)

en: Maximum distance to consider for changeset source calculations
uk: Максимальна відстань, яку слід враховувати для обчислень походження набору змін

en: Number of images to draw in the map view (affects performance)
uk: Кількість обʼєктів, які показувати на мапі (може вплинути на швидкодію)

en: You are logged in as ''{0}''.
uk: Ви увійшли як ''{0}''.

en: You are logged in.
uk: Ви увійшли.

en: You are currently not logged in.
uk: Ви наразі не ввійшли в систему.

en: Login
uk: Увійти

en: Logout
uk: Вихід

en: Mapillary: Image Navigation: Forward
uk: Mapillary: Перехід між зображеннями: Вперед

en: Mapillary: Image Navigation: Left
uk: Mapillary: Перехід між зображеннями: Ліворуч

en: Mapillary: Image Navigation: Right
uk: Mapillary: Перехід між зображеннями: Праворуч

en: Mapillary: Image Navigation: Turn Left
uk: Mapillary: Перехід між зображеннями: Поворот Ліворуч

en: Mapillary: Image Navigation: Turn Right
uk: Mapillary: Перехід між зображеннями: Поворот Праворуч

en: Mapillary: Image Navigation: Reverse
uk: Mapillary: Перехід між зображеннями: Розворот

en: Mapillary: Image Navigation: Back
uk: Mapillary: Перехід між зображеннями: Назад

en: Mapillary: Image Navigation: 360 panoramic
uk: Mapillary: Перехід між зображеннями: 360˚ панорами

en: Mapillary: Image Navigation
uk: Mapillary: Перехід між зображеннями

en: Navigate between different Mapillary images
uk: Перехід між зображеннями Mapillary

en: Turn left
uk: Поворот ліворуч

en: Forward
uk: Вперед

en: Turn right
uk: Поворот праворуч

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Pano
uk: Панорама

en: Mapillary Expert Filter
uk: Mapillary Розширений фільтр

en: Filter mapillary objects and hide/disable them.
uk: Фільтрування обʼєктів Mapillary їх показ/приховування.

en: Toggle: {0}
uk: Включити/Виключити: {0}

en: Export all images
uk: Експортувати всі знімки

en: Export selected sequence
uk: Експортувати виділену послідовність

en: Export selected images
uk: Експортувати виділені знімки

en: Select a directory
uk: Виберіть теку

en: Explore
uk: Дослідити

en: Years
uk: Роки

en: Months
uk: Місяці

en: Days
uk: Дні

en: Org
uk: Організація

en: Mapillary filter
uk: Фільтр Mapillary

en: Open Mapillary filter dialog
uk: Відкриває вікно налаштування фільтра Mapillary

en: Mapillary images Filter
uk: Фільтр зображень Mapillary

en: Picture Filters
uk: Фільтр зображень

en: Show Image types:
uk: Типи зображень:

en: Object Detection Filters
uk: Фільтр виявлених обʼєктів

en: Organizations
uk: Організації

en: Not older than:
uk: Не старше ніж:

en: Start
uk: Початок

en: End
uk: Кінець

en: Non-panoramic
uk: Не панорами

en: Panoramic
uk: Панорами

en: There is a newer version of JOSM and/or the Mapillary plugin. Please update.
uk: В наявності свіжа версія JOSM та/або втулка Mapillary. Будь ласка, оновіться.

en: Traffic Signs
uk: Дорожні знаки

en: Point Objects
uk: Точкові обʼєкти

en: Smart Edit Mode
uk: Режим смарт-редагування

en: Add Mapillary Objects to OpenStreetMap; some additional client-side filtering will occur.
uk: Додає обʼєкти Mapillary до OpenStreetMap; може застосовуватись фільтрування.

en: Filter Mapillary Detections
uk: Фільтр детекцій Mapillary

en: Select Visible
uk: Виділити показані

en: Select/Deselect all object detections on the current page
uk: Виділити/Зняти виділення з усіх обʼєктів на поточній сторінці

en: Show Relevant
uk: Показати відповідні

en: Only show objects on detection layers ("Relevant objects")
uk: Показує лише обʼєкти з шару детекцій ("Відповідні обʼєкти")

en: Show the previous page of items
uk: Показати попередню сторінку елементів

en: Show this number of items on each page
uk: Показувати число елементів на кожній сторінці

en: Show the next page of items
uk: Показати наступну сторінку з елементами

en: First Seen Start
uk: Вперше знайдені, початок

en: First Seen End
uk: Вперше знайдені, кінець

en: Last Seen Start
uk: В останнє знайдені, початок

en: Last Seen End
uk: В останнє знайдені, кінець

en: A tag with key <i>{0}</i> is already present on the selected OSM object.
uk: Теґ з ключем <i>{0}</i> вже є у виділеного об’єкта OSM.

en: Do you really want to replace the current value <i>{0}</i> with the new value <i>{1}</i>?
uk: Ви дійсно бажаєете замінити поточне значення <i>{0}</i> на нове <i>{1}</i>?

en: Tag conflict
uk: Конфлікт теґів

en: Image info
uk: Дані зображення

en: Displays detail information on the currently selected Mapillary image
uk: Показує дані поточного зображення Mapillary

en: Image info dialog
uk: Діалог з інформацією про зображення

en: Show detections on top of image
uk: Показувати детекції поверх зображення

en: View in browser
uk: Відкрити у веб-оглядачі

en: Copy URL
uk: Копіювати URL

en: Copied URL to clipboard …
uk: URL скопійовано до буферу обміну…

en: Copy key
uk: Копіювати ключ

en: Copied key to clipboard …
uk: Ключ скопійовано до буферу обміну…

en: Add Mapillary tag
uk: Додати теґ Mapillary

en: Image detections
uk: Детекції зображення

en: Organization
uk: Організація

en: Image actions
uk: Дії зі знімками

en: Image key
uk: Ключ знімка

en: Sequence key
uk: Ключ послідовності

en: Sequence offset
uk: Зміщення послідовності

en: {0} detections
uk: {0} детекцій

en: image has no key
uk: Знімок не має ключа

en: unknown user
uk: Невідомий користувач

en: unknown organization
uk: невідома організація

en: sequence has no key
uk: немає ключа послідовності

en: Could not open the URL {0} in a browser
uk: Неможливо відкрити URL {0} в оглядачі

en: Customize Mapillary track drawing
uk: Налаштування показу треків в Mapillary

en: Mapillary layer
uk: Шар Mapillary

en: {0} sequence, containing between {1} and {2} images (ø {3}) | {0} sequences, each containing between {1} and {2} images (ø {3})
uk[0]: {0} послідовність, від {1} до {2} зображень (ø {3})
uk[1]: {0} послідовності, кожна від {1} до {2} зображень (ø {3})
uk[2]: {0} послідовностей, кожна від {1} до {2} зображень (ø {3})

en: {0} image in total | {0} images in total
uk[0]: всього {0} зображення
uk[1]: всього {0} зображення
uk[2]: всього {0} зображень

en: {0} images in {1} sequences
uk: {0} зображень у {1} послідовностях

en: Dataset is currently being updated
uk: Зараз набір даних оновлюється

en: Mapillary image read should never occur on UI thread
uk: Процес перегляду зображень Mapillary ніколи не повинен відбуватися в потоці інтерфейсу користувача

en: Could not load image: {0}
uk: Неможливо завантажити зображення: {0}

en: Mapillary default
uk: Типові параметри Mapillary

en: Track Direction (red = west, yellow = north, green = east, blue = south)
uk: Детекція напрямку (червоний = захід, жовтий = північ, зелений = схід, синій = південь)

en: We cannot export {0}
uk: Неможливо експортувати {0}

en: Downloading…
uk: Завантаження…

en: Exporting Mapillary Images…
uk: Експорт зображень Mapillary…

en: Mapillary Filters
uk: Фільтри Mapillary

en: Remote Control has been asked to set Mapillary filters:
uk: Фільтри Mapillary було запропоновано встановити через Дистанційне керування

en: Start: {0}
uk: Початок: {0}

en: End: {0}
uk: Кінець: {0}

en: Organization: {0}
uk: Організація: {0}

en: Remote Control has been asked to load:
uk: Було запропоновано завантажити через Дистанційне керування:

en: Image:
uk: Зображення:

en: Sequence:
uk: Послідовність:

en: downloads street level images (currently supports {0})
uk: завантажує зображення вулиць (зараз підтримується {0})

en: No known image provider used
uk: Використовується невідомий постачальник

en: Only Mapillary images are supported at this time, use photo=Mapillary/<image_id>
uk: Наразі підтримуються лише зображення Mapillary, використовуйте photo=Mapillary/<image_id>

en: Only Mapillary sequences are supported at this time, use sequence=Mapillary/<sequence_id>
uk: Наразі підтримуються лише послідовності Mapillary, використовуйте photo=Mapillary/<image_id>

en: At least one of the optional arguments must be used ({0})
uk: Необхідно використати принаймні один необовʼязковий аргумент ({0})

en: Mapillary login
uk: Вхід до Mapillary

en: Login successful, return to JOSM.
uk: Успішний вхід, повертаємося в JOSM.

en: Could not refresh Mapillary token. HTTP Status Code {0}.
uk: Не вдалося оновити токен Mapillary. Код HTTP {0}.

en: Mapillary: Could not refresh login, logging out
uk: Mapillary: не вдалося оновити вхід, вихід із системи

en: Mapillary Images
uk: Зображення Mapillary

en: Mapillary Traffic Signs
uk: Дорожні знаки Mapillary

en: Mapillary Point Objects
uk: Точкові обʼєкти Mapillary

en: Total Mapillary images: {0}
uk: Всього зображень Mapillary: {0}

en: No images found
uk: Зображень не знайдено

en: Microsoft Streetside Images
uk: Знімки Microsoft Streetside

en: Streetside layer
uk: Шар Streetside

en: {0} downloaded images
uk: {0} завантажених зображень

en: {0} images in total
uk: {0} всього зображень

en: {0} images
uk: {0} зображень(я)

en: Open Streetside layer
uk: шар Open Streetside

en: Download Streetside images in current view
uk: Завантажити знімки Streetside для поточної ділянки

en: Walk mode
uk: Режим прогулянки

en: Zoom to the currently selected Streetside image
uk: Наблизитись до поточного виділеного знімку Streetside

en: No image selected
uk: Не обрано жодного зображення

en: Press "{0}" to download images
uk: Натисніть "{0}" для завантаження знімків

en: Microsoft Streetside image
uk: Знімок Microsoft Streetside

en: Open Streetside window
uk: Відкрити вікно Streetside

en: Next picture
uk: Наступний знімок

en: Shows the next picture in the sequence
uk: Показати наступний знімок в послідовності

en: Previous picture
uk: Попередній знімок

en: Shows the previous picture in the sequence
uk: Показати попередній знімок в послідовності

en: Jump to red
uk: Перейти до червоного

en: Jumps to the picture at the other side of the red line
uk: Перейти до знімка на іншій стороні червоної лінії

en: Jump to blue
uk: Перейти до синього

en: Jumps to the picture at the other side of the blue line
uk: Перейти до знімка на іншій стороні синьої лінії

en: Stops the walk.
uk: Зупинити прогулянку.

en: Play
uk: Пуск

en: Continues with the paused walk.
uk: Продовжує припинену прогулянку.

en: Pause
uk: Пауза

en: Pauses the walk.
uk: Призупиняє прогулянку.

en: Use 24 hour format
uk: Use 24 hour format UKRAINIAN Використовуйте 24-годинний формат

en: Move to picture''s location with next/previous buttons
uk: Переміщатися до місця розташування знімка кнопками вперед/назад

en: Preview images when hovering its icon
uk: Попередній перегляд знімків при наведені вказівника миші на значок

en: Cut off sequences at download bounds
uk: Обрізати послідовності на межах завантаження

en: When opening Streetside image in web browser, show the blur editor instead of the image viewer
uk: При відкритті знімка Streetside в браузері показувати редактор розмивання замість перегляду знімка

en: Download mode
uk: Режим завантаження

en: Wait for full quality pictures
uk: Зачекайте до завантаження знімків у повній роздільній здатності

en: Follow selected image
uk: Слідувати за виділеним знімком

en: Go forward
uk: Вперед

en: I got it, close this.
uk: Зрозуміло, закрити вікно.

en: Could not show ImageInfoHelpPopup, because probably the invoker component has disappeared from screen.
uk: Не вдалося показати ImageInfoHelpPopup, тому що, ймовірно, компонент елемента виклику зник з екрана.

en: Streetside 360° image info
uk: Streetside 360° інформація про знімки

en: Displays detail information on the currently selected Streetside image
uk: Показує докладні відомості про поточний виділений знімок Streetside

en: Select Microsoft Streetside from the Imagery menu, then click on a blue vector bubble..
uk: Виберіть пункт Microsoft Streetside в меню зображень, потім натисніть синію бульбашку вздовж дороги.

en: The Streetside layer has stopped downloading images, because the requested area is too big!
uk: Шар Streetside зупинив завантаження знімків, так як ділянка занадто велика!

en: To solve this problem, you could zoom in and load a smaller area of the map.
uk: Для вирішення цієї проблеми можете збільшити масштаб та завантажити меншу частину мапи.

en: To solve this problem, you could switch to download mode ''{0}'' andload Streetside images for a smaller portion of the map.
uk: Щоб вирішити цю проблему, ви можете перейти в режим завантаження ''{0}'' і завантажити вуличні зображення для меншої частини мапи.

en: everything in the visible area
uk: все з поточної ділянки

en: areas with downloaded OSM-data
uk: ділянки з завантаженими OSM-даними

en: only when manually requested
uk: тільки у разі запиту вручну

en: Downloading
uk: Звантаження

en: Exporting Streetside Images
uk: Експорт знімків Streetside

en: The amount of running downloads is equal to 0
uk: Кількість завантажень дорівнює 0

en: Downloading Streetside images
uk: Завантаження зображень Streetside

en: Total Streetside images: {0}
uk: Всього знімків Streetside: {0}

en: NanoLog of {0} entries
uk: NanoLog {0} елементів

en: NanoLog of {0} lines, {1} of them with coordinates.
uk: NanoLog {0} ліній, {1} з них з координатами.

en: Correlate with GPX...
uk: Встановлення співвідношення з GPX…

en: Put on GPX...
uk: Прив’язати доGPX…

en: Correlate entries with GPS trace
uk: Встановлення співвідношення з треком GPX

en: Save layer...
uk: Збереження шару…

en: Save NanoLog layer
uk: Зберегти шар NanoLog

en: Open NanoLog panel
uk: Відкрити панель NanoLog

en: Open NanoLog file...
uk: Відкрити файл NanoLog…

en: Could not read NanoLog file:
uk: Неможливо прочитати файл NanoLog:

en: Edit opening hours
uk: Години роботи

en: Edit time-tag of selected element in a graphical interface
uk: Змініть часовий теґ для виділеного елемента в графічному інтерфейсі

en: edit existing tag
uk: змінити наявний теґ

en: edit new tag
uk: додати новий теґ

en: Display clock in 12h mode.
uk: Показувати час у 12-годинному форматі.

en: Choose key
uk: Оберіть ключ

en: apply {0}
uk: застосувати {0}

en: There is something wrong in the value near:
uk: Щось не так у значенні біля:

en: Info: {0}
uk: Інфо: {0}

en: Correct the value manually and than press Enter.
uk: Виправте значення вручну та натисніть Enter.

en: Error in timeformat
uk: Помилка з форматом часу

en: open end
uk: відкрито до кінця доби

en: Import Osm Inspector Bugs...
uk: Імпорт помилок з Osm Inspector…

en: Open OsmInspector
uk: Відкрити OsmInspector

en: Open a OSM Inspector selection list window.
uk: Відкрити вікно вибору OSM Inspector.

en: Current Selected Bug Info
uk: Поточна відібрана інформація про помилки

en: Prev OSMI bug
uk: Попередня помилка (OSMI)

en: Next OSMI bug
uk: Наступна помилка (OSMI)

en: OSM Inspector Bugs
uk: Інспектор помилок (OSMI)

en: Selected Bug Info
uk: Інформація про помилку

en: Do you want to save current calibration of layer {0}?
uk: Бажаєте зберегти поточне калібрування для шару {0}?

en: Select an option
uk: Оберіть один з варіантів

en: Load Picture Calibration...
uk: Завантажити калібрування зображення…

en: Loads calibration data from a file
uk: Завантажити дані калібрування з файлу

en: Loading file failed: {0}
uk: Не вдалося завантажити файл: {0}

en: Problem occurred
uk: Виникла проблема

en: Import World File Calibration...
uk: Імпортувати калібрування з world-файлу…

en: Loads calibration data from a world file
uk: Завантаження даних калібрування з файлу

en: Reset Calibration
uk: Скинути Калібрування

en: Reset calibration
uk: Скинути калібрування

en: Calibration reset
uk: Перевстановити калібрування

en: Save Picture Calibration...
uk: Зберегти калібрування зображення…

en: Saves calibration data to a file
uk: Зберігає дані калібрування в файл

en: Saving file failed: {0}
uk: Не вдалося зберегти файл: {0}

en: Export World file Calibration...
uk: Експортувати калібрування у world-файл…

en: Saves calibration data to a world file
uk: Зберегти дані калібрування у world-файл…

en: PicLayer auto calibration
uk: Автоматичне калібрування PicLayer

en: Calibrated
uk: Відкалібровано

en: Calibrate picture with outline
uk: Калібрувати зображення по даним положення

en: New picture layer from clipboard
uk: Новий шар зображення з буфера обміну

en: Supported image files, *.zip, *.kml
uk: Підтримувані файли зображень, *.zip, *.kml

en: New picture layer from file...
uk: Новий шар зображення з файлу…

en: KML calibration is in beta stage and may produce incorrectly calibrated layers!
    Please use {0} to upload your KMLs that were calibrated incorrectly.
uk: Калібрування KML знаходиться в стані бета-тестування і може створювати неправильно
    відкалібровані шари!
    Будь ласка, використовуйте {0} для надсилання ваших KML, які неправильно відкалібровані.

en: Notification
uk: Повідомлення

en: PicLayer move
uk: Пересування PicLayer

en: Moved
uk: Пересунуто

en: Drag to move the picture
uk: Тягніть, щоб зрушити зображення

en: PicLayer rotate
uk: Повернути PicLayer

en: Rotated
uk: Обернено

en: Drag to rotate the picture
uk: Тягніть, щоб повернути зображення

en: PicLayer scale X
uk: Масштабування PicLayer по X

en: Scaled by X
uk: Масштабовано по X

en: Drag to scale the picture in the X Axis
uk: Тягніть, щоб масштабувати зображення по осі X

en: PicLayer scale
uk: Масштабування PicLayer

en: Scaled
uk: Масштабовано

en: Drag to scale the picture in the X and Y Axis
uk: Тягніть, щоб масштабувати зображення по осях X і Y

en: PicLayer scale Y
uk: Масштабування PicLayer по Y

en: Scaled by Y
uk: Масштабовано по Y

en: Drag to scale the picture in the Y Axis
uk: Тягніть, щоб масштабувати зображення по осі Y

en: PicLayer shear
uk: Викривлення PicLayer

en: Sheared
uk: Скошено

en: Drag to shear the picture
uk: Потягніть для змінення зображення

en: PicLayer Move point
uk: PicLayer Посунути точки

en: Point added/moved
uk: Точка додана/пересунута

en: Drag or create point on the picture
uk: Перетягніть чи створіть точку на зображенні

en: PicLayer Remove point
uk: PicLayer Вилучити точку

en: Point removed
uk: Точка вилучена

en: Remove point on the picture
uk: Вилучити точку на зображенні

en: PicLayer Transform point
uk: PicLayer Точки трансформації

en: Point transformed
uk: Точка трансформована

en: Transform point on the picture
uk: Точка трансформації зображення

en: Could not select layer!
uk: Не вдалося вибрати шар!

en: Calibration failed!
uk: Помилка калібрування!

en: <html> Calibration failed!<br>There must be a mistake -<br>dimension of object differ too much from original.<br></html>
uk: <html> Помилка калібрування!<br>Можливо помилка в тому, що<br>виміри об’єкта значно відрізаються від оригінала.<br></html>

en: AutoCalibration
uk: Автокалібрування

en: Please enter the required information.
uk: Будь ласка, додайте потрібну інформацію.

en: help
uk: довідка

en: <html><b>Building Corner Points</b></html>
uk: <html><b>Створення кутових точок</b></html>

en: <html>Point 1:<br>Point 2:<br>Point 3:<br></html>
uk: <html>Точка 1:<br>Точка 2:<br>Точка 3:<br></html>

en: Add Points...
uk: Додати точки…

en: <html><b>True Distances</b></html>
uk: <html><b>Справжня відстань</b></html>

en: Point 2 to Point 3 (meter):
uk: Точка 2 – Точка 3 (метри):

en: <html><b>Building Reference File</b></html>
uk: <html><b>Побудова референсного файлу</b></html>

en: Reference Name:
uk: Посилання:

en: Select a layer including the building outline as reference...
uk: Оберіть шар, що містить референсний контур будівлі для прив’язки…

en: Open a file including the building outline as reference...
uk: Відкрийте файл, що містить референсний контур будівлі для прив’язки…

en: Run
uk: Виконати

en: Point 1 to Point 2 (meter):
uk: Точка 1 – точка 2 (метри):

en: defined
uk: визначені

en: AutoCalibration - choose selection type
uk: Автокалібрування – обрати тип вибору

en: <html>Choose the type of selection you want to use.<br><br>If reference points are already defined in an open layer, <br>choose <b>defined</b>-option and select the points.<br>Else choose <b>manual</b>-option and set the reference points manually.</html>
uk: <html>Оберіть тип виділення, який ви бажаєте використовувати.<br><br>Якщо контрольні точки вже визначені у відкритому шарі, <br>оберіть <b>визначені</b> для їх використання та позначте точки.<br>В іншому разі оберіть <b>вручну</b>, та визначить контрольні точки самотужки.</html>

en: accept
uk: прийняти

en: reset
uk: скинути

en: AutoCalibration - check calibration
uk: Автокалібрування – перевірка

en: <html>Is the image calibrated correctly?</html>
uk: <html>Чи зображення відкалібровано правильно?</html>

en: Version ''{0}'' of meta data for piclayerImage layer is not supported. Expected: 0.1
uk: Версія ''{0}'' метаданих для шару piclayerImage не підтримується. Очікується: 0.1

en: Calibration Files
uk: Файли калібрування

en: Could not find the map object.
uk: Неможливо знайти об’єкт на мапі

en: PicLayer failed to load or import the image.
uk: PicLayer не взмозі завантажити чи імпортувати зображення.

en: Nothing in clipboard
uk: У буфері обміну нічого немає

en: The clipboard data is not an image
uk: Дані буфера обміну не є зображенням

en: Warning: failed to handle zip file ''{0}''. Exception was: {1}
uk: Попередження: не вдалося обробити zip-файл ''{0}''. Помилка: {1}

en: A calibration file associated to the picture file was found: {0}
uk: Калібрувальний файл, пов’язаний з файлом зображення, був знайдений у: {0}

en: Set "{0}" to yes/no/ask in the preferences
    to control the autoloading of calibration files.
uk: Встановіть "{0}" у yes/no/ask у налаштуваннях для
    керування автозавантаженням калібрувальних файлів.

en: Do you want to apply it ?
uk: Бажаєте застосувати?

en: Load calibration file?
uk: Завантажити калібрувальний файл?

en: It will be applied automatically.
uk: Він буде застосований автоматично.

en: Also, from now on, calibration files will always be loaded automatically.
uk: Отже, відтепер, калібрувальні файли будуть завантажуватись автоматично.

en: Get Address
uk: Отримати адреси

en: No address was found for this object.
uk: Для цього обʼєкта адресу не знайдено.

en: Successfully added address to selected object:
uk: Адресу було додано до виділеного обʼєкта:

en: Unknown Error:
uk: Невідома помилка:

en: Please set your API key in the preference window!
uk: Вкажіть ваш ключ доступу до API у вікні налаштувань!

en: Please select exactly one object.
uk: Оберіть лише один об’єкт.

en: Get address | Get addresses
uk[0]: Отримату адресу
uk[1]: Отримати адреси
uk[2]: Отримати адреси

en: Please obtain an API key from here https://api.address.gov.sa/
uk: Для отримання ключа API відвідайте https://api.address.gov.sa/

en: API Key
uk: Ключ API

en: Handy Address Interpolation Functions
uk: Функція ручної вставки адрес

en: Define Address Interpolation
uk: Визначити правила вставки адрес

en: Odd
uk: Непарні

en: Even
uk: Парні

en: Alphabetic
uk: За алфавітом

en: Numeric
uk: Числовий

en: Actual
uk: Поточне

en: Estimate
uk: Приблизне

en: Potential
uk: Потенційне

en: Relation: {0}
uk: Зв’язок: {0}

en: Associate with street using:
uk: Зв’язати з вулицею, використовуючи:

en: Numbering Scheme:
uk: Схема нумерації:

en: Increment:
uk: Приріст:

en: Starting #:
uk: Починаючи з №:

en: Ending #:
uk: Закінчуючи №:

en: Accuracy:
uk: Точність:

en: Convert way to individual house numbers.
uk: Перетворити лінію у індивідуальні номери будинків

en: Will associate {0} additional house number nodes
uk: Буде асоційовано {0} додаткових точок номерів будинків

en: City:
uk: Місто:

en: State:
uk: Регіон:

en: Post Code:
uk: Поштовий індекс:

en: Country:
uk: Країна:

en: Full Address:
uk: Повна адреса:

en: Optional Information:
uk: Додатково інформація:

en: Please select a street to associate with address interpolation way
uk: Будь ласка, виберіть вулицю, щоб зв’язати її з лінією встановлення адрес

en: Please select address interpolation way for this street
uk: Будь ласка, виберіть лінію встановлення адрес для цієї вулиці

en: Expected odd numbers for addresses
uk: Очікуються непарні номери будівель

en: Expected even numbers for addresses
uk: Очікуються непарні номери будівель

en: Expected valid number for increment
uk: Очікується правильний номер для прирощення

en: Country code must be 2 letters
uk: Код країни повинен складатись з 2 символів

en: Please enter valid number for starting and ending address
uk: Будь ласка, введіть правильний номер для початку та закінчення нумерації

en: Alphabetic address must end with a letter
uk: Алфавітна адреса має закінчуватися літерою

en: Starting and ending numbers must be the same for alphabetic addresses
uk: Початковий та кінцевий номери повинні буди однаковими для алфавітних адрес

en: Starting address letter must be less than ending address letter
uk: Літера початкової адреси повинна бути ближчою до початку алфавіту, ніж літера кінцевої адреси

en: Please enter valid number for starting address
uk: Будь ласка, введіть правильний номер для початкової адреси

en: Please enter valid number for ending address
uk: Будь ласка, введіть правильний номер для кінцевої адреси

en: Starting address number must be less than ending address number
uk: Номер початкової адреси повинен бути меншим за номер кінцевої адреси

en: Align Way Segments
uk: Вирівняти відрізки лінії

en: Please select two segments that don''t share any nodes.
    Alternatively put the pivot on their common node.
uk: Будь ласка, виділіть два відрізки, що не мають спільних точок.
    Або ж встановіть точку оберту на їхню спільну точку.

en: Aligning would result nodes ''outside the world''.
    Alignment not possible.
uk: Вирівнювання призведе до появи точки ''за межами світу''.
    Вирівнювання неможливе.

en: There is at least a non-pivot endpoint of the alignee that joins more than two way segments.
    Preserved angles type alignment is not possible.
uk: Це як мінімум не точка оберту на кінці відрізку для вирівнювання, що з’єднує більше ніж два відрізки.
    Вирівнювання зі збереженням кутів неможливе.

en: The alignment is not possible with maintaining the angles of the joint segments.
    Either choose the ''keep length'' aligning method or select other segments.
uk: Вирівнювання із збереженням кутів між з’єднаними відрізками неможливе.
    Оберіть метод вирівнювання ''зберігати довжину'' або ж виділіть інший відрізок.

en: An intersection point would fall outside its adjacent nodes.
    This is an unsupported scenario.
uk: Точка перетину буде виходити за межі її суміжних точок.
    Це непідтримуваний сценарій.

en: Undocumented problem occured.
uk: Виникла недокументована проблема.

en: AlignWayS: Alignment not possible
uk: AlignWayS: Вирівнювання неможливе

en: Align way segment
uk: Вирівняти відрізок лінії

en: Please select two segments that don''t share any nodes
     or put the pivot on their common node.
uk: Будь ласка, позначте два відрізки, що не мають спільних
     точок або встановіть вісь на їхню спільну точку.

en: Align Way Segments: Modes
uk: Вирівняти відрізки лінії: Методи

en: Align Ways control panel
uk: Панель керування вирівнюванням відрізків ліній

en: This panel activates in Align Ways mode:
uk: Ця панель активує режими вирівнювання відрізків

en: Length preserved
uk: Зберігати довжину

en: Angle preserved
uk: Зберігати кути

en: Align with:
uk: Вирівняти:

en: <html>Aligns the way segment to the reference so that its length is preserved.</html>
uk: <html>Вирівнювати відрізки лінії за взірцем так, щоб їхня довжина зберігалась.</html>

en: <html>Aligns the way segment to the reference so that the angles of its adjacent segments are preserved.<br/>The length of the aligned segment is likely to change as result.</html>
uk: <html>Вирівнювати відрізки ліній за взірцем так, щоб кути між з’єднаними лініями зберігались.<br/>Довжина вирівнюваного відрізку, можливо, зміниться.</html>

en: Align Ways
uk: Вирівнювання ліній

en: I''m ready!
uk: Я готовий!

en: AlignWays Tips
uk: Підказки AlignWays

en: AlignWays: What''s New...
uk: Вирівняти відрізки лінії: Що нового…

en: Align Ways mode
uk: Режим вирівнювання ліній

en: Parameter ''{0}'' must not be null
uk: Параметр "{0}" не повинен бути порожнім

en: Segment to be aligned cannot be the same with the reference segment.
    Please choose a different segment to be aligned.
uk: Відрізок, положення якого треба впорядкувати, не може бути таким же, як зразковий відрізок.
    Будь ласка, оберіть інший відрізок для впорядкування положення.

en: AlignWayS message
uk: повідомлення AlignWayS

en: Reference segment cannot be the same with the segment to be aligned.
    Please choose a different reference segment.
uk: Зразковий відрізок не може бути таким же, як відрізок, положення якого треба впорядкувати.
    Будь ласка, виберіть інший відрізок для зразка.

en: Ctrl-Click: select reference way segment; Alt-click: Clear selection
uk: Ctrl-Click: виділити зразковий відрізок лінії; Alt-Click: Зняти виділення

en: : Align segments; Alt-click: Clear selection
uk: : Вирівнювання відрізків; Alt-Click: Зняти виділення

en: Ctrl-click: select reference way segment; Click: select way segment to be aligned
uk: Ctrl-Click: виділити зразковий відрізок лінії; Click: виділити відрізок, який треба вирівняти

en: Click: select way segment to be aligned; Alt-click: Clear selection
uk: Click: виділити відрізок, який треба вирівняти; Alt-Click: Зняти виділення

en: Ctrl-Click: select reference way segment; Click: select way segment to be aligned
uk: Ctrl-Click: виділити зразковий відрізок лінії; Click: виділити відрізок, який треба вирівняти

en: Welcome to the</span><br>
    <span style="font-size: xx-large;">AlignWay<span style="color: rgb(204, 85, 0);">S</span> Plugin<br>
    </span><span style="font-size: medium;"><br>
    ...or it rather should be called <br>
    <span style="font-size: large;">AlignWayS(egments)</span> Plugin...
uk: Ласкаво просимо до</span><br>
    Втулка <span style="font-size: xx-large;">AlignWay<span style="color: rgb(204, 85, 0);">S</span><br>
    </span><span style="font-size: medium;"><br>
    …чи як ще він називається<br>
    <span style="font-size: large;">AlignWayS(egments)</span> Plugin…

en: <html>
    <p style="font-family: sans-serif; font-weight: bold;">AlignWays will
    help you to align two way segments. This can be handy when for instance
    you sketch the outlines of a building and want its side to be parallel
    with a street or road.<br>
    <br>
    Some tips may help before you start:
    </p>
    </html>
uk: <html>
    <p style="font-family: sans-serif; font-weight: bold;">AlignWays допоможе
    вам вирівняти два відрізки лінії. Це буває зручно, коли
    ви окреслюєте будівлю і бажаєте, щоб її стіни були паралельні до
    вулиці або дороги.
    <br>
    <br>Деякі поради стануть вам в нагоді:
    </p>
    </html>

en: <html>
    <div style="font-family: sans-serif;">
    <ul>
    <li><b>Select a reference segment.</b> You can do this by <b><i><span style="color:green">Ctrl-click</span></i></b>ing
    on a segment. The other, to be aligned segment will become parallel to
    this one. </li>
    </ul>
    </div>
    </html>
uk: <html>
    <div style="font-family: sans-serif;">
    <ul>
    <li><b>Виділіть зразковий відрізок.</b> Зробіть це за допомогою <b><i><span style="color:green">Ctrl-click</span></i></b>.
    Інший відрізок, положення якого треба впорядкувати, стане паралельним до цього відрізку.</li>
    </ul>
    </div>
    </html>

en: <html>
    <div style="font-family:sans-serif">
    <ul>
      <li><b>Select the to be aligned segment.</b> You can do this by simply <b><i><span style="color:green">click</span></i></b>ing on a different segment. 
    The rotation pivot will be highlighted by default in the centre of the segment.
      </li>
    </ul>
    </div>
    </html>
uk: <html>
    <div style="font-family:sans-serif">
    <ul>
      <li><b>Виділіть відрізок, положення якого потрібно впорядкувати.</b> Зробіть це, <b><i><span style="color:green">клацнувши</span></i></b> на нього. 
    Центр оберту буде підсвічений, типово, по середині відрізку.
      </li>
    </ul>
    </div>
    </html>

en: <html>
    <div style="font-family:sans-serif">
    <ul>
      <li>Optionally <b>change the rotation pivot point</b>. In order to get parallel with the reference segment, the to be aligned segment will rotate around this point. You can choose the two extremities or the centre of the segment by <b><i><span style="color:green">click</span></i></b>ing nearby. 
      </li>
    </ul>
    </div>
    </html>
uk: <html>
    <div style="font-family:sans-serif">
    <ul>
      <li>За потреби, <b>змініть центр оберту</b>. Щоб стати паралельно зі зразковим відрізком, вирівнюваний відрізок обертається навкруг центру оберту. Ви можете встановити центром оберту один з кінців або середину відрізку, <b><i><span style="color:green">клацнувши</span></i></b>поруч. 
      </li>
    </ul>
    </div>
    </html>

en: <html>
    <div style="font-family:sans-serif">
    <ul>
      <li><b>Align the segments.</b> Press <b><i><span style="color:green">{0}</span></i></b>. Alternatively you''ll find the command in the <b>Tools</b>
     menu or may want to place the action on the <b>toolbar</b>.
      </li>
    </ul>
    </div>
    </html>
uk: <html>
    <div style="font-family:sans-serif">
    <ul>
      <li><b>Вирівняти відрізки.</b> Натисніть <b><i><span style="color:green">{0}</span></i></b>. Або ж ви можете знайти відповідну команду у меню <b>Інструменти</b>
    чи додайте цю дію до <b>панелі інструментів</b>.
      </li>
    </ul>
    </div>
    </html>

en: <html>
    <div style="font-family:sans-serif">
    <b>Last hint:</b> There is an easy way to start over your selections if you want: <b><i><span style="color:green">Alt-Click</span></i></b> somewhere on the map.
    </div>
    </html>
uk: <html>
    <div style="font-family:sans-serif">
    <b>Last hint:</b> Є спосіб виділити заново будь-що, у разі потреби: використовуйте для цього <b><i><span style="color:green">Alt-Click</span></i></b>.
    </div>
    </html>

en: Don''t show this again
uk: Більше не показувати

en: What''s new...
uk: Що нового…

en: Added <b>angle preserving</b> aligning mode
uk: Додано режим вирівнювання із <b>збереженням кутів</b>

en: Various improvements and bugfixes
uk: Різні покращення та виправлення помилок

en: Errr...
uk: Помилк…

en: Browser not supported.
uk: Оглядач не підтримується.

en: Building address
uk: Адреса будівлі

en: empty
uk: порожньо

en: skip
uk: пропустити

en: House number:
uk: Номер будинку:

en: Street:
uk: Вулиця:

en: Post code:
uk: Поштовий індекс:

en: Building:
uk: Будинок:

en: Tags:
uk: Теґи:

en: Source:
uk: Джерело:

en: Name:
uk: Назва:

en: update building info
uk: оновити відомості про будівлю

en: Tag Element
uk: Задати теґи

en: Select an item to tag.
uk: Виділіть елемент для теґування.

en: Tag Building
uk: Позначити будівлю

en: Area Selection
uk: Виділити ділянку

en: Select an area (e.g. building) from an underlying image.
uk: Виділіть полігон (напр. будинок) на фоновому зображені.

en: Area Selector
uk: Виділення ділянки

en: Trying to detect an area at:
uk: Намагаюсь знайти полігони у:

en: Unable to detect a polygon where you clicked.
uk: Неможливо визначити полігон в цьому місці.

en: create closed way
uk: створити замкнену лінію

en: replace building
uk: замінити будівлю

en: Add address | Add addresses
uk[0]: Додати адресу
uk[1]: Додати адреси
uk[2]: Додати адреси

en: There is no active data layer, cannot show preset search dialog.
uk: Шар даних не активний, неможливо показати діалог пошуку заготовок.

en: No preset name configured in the settings, enter one.
uk: Назви заготовки немає в налаштуваннях, додайте назву в налаштування.

en: Could not find configured tagging preset: ''{0}''.
uk: Неможливо знайти заготовку: ''{0}''.

en: Selected preset is not suitable for a closed way, select another one: ''{0}''.
uk: Обрана заготовка не призначена для замкнених ліній, оберіть іншу: ''{0}''.

en: Tagging preset ''{0}'' does not have any tags to apply.
uk: Заготовка ''{0}'' не містить теґів, які б можна було застосувати.

en: Apply tagging preset default values: {0}
uk: Застосувати типові значення теґів: {0}

en: Unknown tagging style setting: ''{0}''.
uk: Невідомий стиль заготовки: ''{0}''.

en: Error Report
uk: Звіт про помилку

en: Something went wrong!
uk: Щось пішло не так!

en: Please file a bug report on the github project page under
uk: Будь ласка, сповістіть про помилку на сторінці проекту в GitHub

en: Let us know what you did and what happend add the following text to the bug report, so we can find the source of the issue.
uk: Розкажіть, що ви робили і що сталось, додайте наступний текст до повідомлення про помилку, в такий спосіб ми матимемо змогу знайти її джерело.

en: Area Selector - Preferences
uk: Виділення ділянки – налаштування

en: Settings for the area detection algorithm.
uk: Налаштування алгоритму визначення ділянки.

en: Boofcv - high resolution images
uk: Boofcv - зображення високої якості

en: Custom - low resolution images
uk: Настроюваний - зображення низької якості

en: Algorithm
uk: Алгоритм

en: Choose wich algorithm should be used. "Auto" tries to find an area with Boofcv and uses the custom algorithm as a fallback.
uk: Оберить який алгоритм використовувати. "Авто" намагається знайти ділянку за допомогою Boofcv, настроюванний алгоритм використовується у разі відмови.

en: Thinning Iterations
uk: Ітерації розрідження

en: How often thinning operation should be applied (Default {0}).
uk: Як часто слід застосовувати розрідження (типово {0}).

en: Distance Tolerance
uk: Допустиме відхилення відстані

en: Maximum distance in meters between a point and the line to be considered as a member of this line (Default: {0}).
uk: Максимальна відстань в метрах між точкою та лінією, яка означає, що точка належить цій лінії (Типово: {0}).

en: Angle Tolerance
uk: Допустиме відхилення кута

en: Lines with a smaller angle (degrees) than this will be combined to one line (Default {0}).
uk: Лінії, розташовані під кутом (в градусах) менше цього, будуть об’єднані в одну (Типово {0}).

en: Color Threshold
uk: Межа кольорового переходу

en: The color threshold defines how much a color may differ from the selected color. The red, green and blue values must be in the range of (selected - threshold) to (selected + threshold). (Default: {0}).
uk: Поріг кольору визначає, наскільки колір може відрізнятися від обраного. Значення червоного, зеленого і синього повинні бути в діапазоні від (вибраний - поріг) до (обраний + поріг). (Типово: {0}).

en: Use HSV based algorithm
uk: Використовувати алгоритм, заснований на HSV

en: Use hue and saturation instead of RGB distinction to select matching colors.
uk: Використовувати відтінок і насиченість замість значень RGB для вибору відповідних кольорів.

en: merge nodes
uk: об’єднати точки

en: Merge nodes with existing nodes
uk: Об’єднати точки з існуючими точками

en: Replace existing buildings
uk: Замінити наявну будівлю

en: Replace an existing building with the new one.
uk: Заміняє наявну будівлю на нову.

en: Don''t apply any tags, only create the polygon
uk: Не треба застосовувати жодних теґів; лише створити полігон

en: Preset search dialog
uk: Пошук заготовок

en: Specific preset
uk: Заготовка

en: Selected preset is not suitable for a closed way, select another one.
uk: Обрана заготовка не застосовується до замкнених ліній, оберіть іншу.

en: Apply preset tags directly
uk: Застосовувати теґи заготовки безпосередньо

en: Don''t show the preset dialog, but apply all non-empty tags of the preset directly to the created area
uk: Не показувати вікно заготовки та застосовувати непорожні теґи безпосередньо до створеного полігону

en: Show address dialog
uk: Адреси

en: Show Address Dialog after mapping an area
uk: Показувати адресний діалог після креслення

en: Use austria address helper
uk: Використовувати помічника додавання адрес (Австрія)

en: Automatically try to find the correct address via Austria Address Helper plugin
uk: Автоматично намагатись відшукати правильну адресу за допомогою втулка Austria Address Helper

en: Add source tag
uk: Додати теґ source

en: Add source tag.
uk: Додати теґ source.

en: Debug
uk: Відлагодження

en: Debugging mode will write images for each processing step.
uk: В режимі відлагодження будут створені зображення для кожного кроку оробки.

en: Please choose the address type
uk: Оберить тип адреси

en: <html>We could not automatically determine whether <strong>{0}</strong> (part of the address {0} {1}, {2} {3}) is a <strong>street</strong> or a <strong>place</strong> name. If <strong>{0}</strong> is an actual street, please choose "street" below. If, however, <strong>{0}</strong> is the name of a village, hamlet, territorial zone or any object other than a street, please choose "place".</html>
uk: <html>Ми не можемо автоматично визначити, чи є <strong>{0}</strong> (частина адреси {0} {1}, {2} {3}) <strong>вулицею</strong> або назвою <strong>місцевості</strong>. Якщо <strong>{0}</strong> є вулицею, оберіть, будь ласка, "вулиця" нижче. Якщо <strong>{0}</strong> є назвою села, хутора, місцевості або іншого обʼєкта, відмінного від вулиці, оберіть "місце".</html>

en: <html>{0} is a <strong>street</strong>.</html>
uk: <html>{0} є <strong>вулицею</strong>.</html>

en: <html>{0} is a <strong>place</strong>.</html>
uk: <html>{0} є <strong>місцем</strong>.</html>

en: <html>Remember my choice for <strong>{0}</strong> in {1} {2} for this session.</html>
uk: <html>Запамʼятати мій вибір для <strong>{0}</strong> в {1} {2} для цієї сесії.</html>

en: Fetch Address
uk: Отримати адресу

en: Austria Address Helper<br>Please select exactly one object.
uk: Austria Address Helper<br>Будь ласка, оберіть тільки один обʼєкт.

en: No address type selected. Aborting.
uk: Тип адреси не обрано. Роботу припинено.

en: Unable to check whether this address already exists in OpenStreetMap: Continue anyway?
uk: Не вдається перевірити, чи існує ця адреса в OpenStreetMap: Продовжувати в будь-якому випадку?

en: Address Duplicate Check Failed
uk: Помилка під час перевірки адрес на наявність дублікатів

en: The following objects in OpenStreetMap already have this address:
uk: Наступні об’єкти в OpenStreetMap вже мають цю адресу:

en: Are you sure that you want to add it?
uk: Ви впевнені, що хочете додати це?

en: Duplicate Address
uk: Дублікати адрес

en: Distance between building center and address coordinates:
uk: Відстань між центром будівлі та координатами адреси:

en: An unexpected exception occurred:
uk: Виникла неочікувана помилка:

en: An unexpected exception occurred while checking for address duplicates:
uk: Непередбачувана помилка під час перевірки адрес на наявність дублікатів:

en: Check existing addresses
uk: Перевірка наявних адрес

en: Server URL:
uk: URL сервера:

en: Combine LA buildings
uk: Злиття будинків в LA

en: Combine LA import buildings
uk: Об’єднує розділені будинки після імпорту в Лос-Анджелесі

en: revert tags
uk: відновити теґи

en: to {0} primitive | to {0} primitives
uk[0]: для {0} об’єкта
uk[1]: для {0} об’єктів
uk[2]: для {0} об’єктів

en: ReplaceBuilding
uk: Замінити будівлю

en: Replace imported buildings
uk: Замінити імпортовані будівлі

en: AutoTools:ReplaceBuilding
uk: AutoTools:Замінити будівлю

en: Select at least one building.
uk: Виділіть хоча б одну будівлю.

en: Select only buildings without nodes.
uk: Виділити тільки контур будівлі (без точок).

en: Select two buildings.
uk: Видиліть дві будівлі.

en: There is no building to replace
uk: Немає будівель для заміни

en: Select maximum two buildings.
uk: Виділіть не більше двох будівель.

en: Cannot replace relations.
uk: Неможливо замінити зв’язки.

en: This tool can only replace a node, upgrade a node to a way or a multipolygon, or replace a way with a way.
uk: Цей інструмент в змозі замінювати точки, оновлювати точку до лінії, чи лінію до мультиполігону, та замінювати лінію лінією

en: Cannot replace relations
uk: Неможливо замінити зв’язки

en: Node belongs to way(s), cannot replace.
uk: Точка належить лінії(ям) — заміна неможлива.

en: Relation is not a multipolygon, cannot be used as a replacement.
uk: Зв’язок не є мультиполігоном та не може використовуватись в якості заміни.

en: Replace geometry for node {0}
uk: Замінити геометрію для точки {0}

en: Please select one way that exists in the database and one new way with correct geometry.
uk: Будь ласка, виділіть одну лінію, що є в базі даних та нову лінію з правильною геометрією.

en: The ways must be entirely within the downloaded area.
uk: Лінія повинна повністю міститись у завантаженій ділянці.

en: The way to be replaced cannot have any nodes with properties or relation memberships unless they belong to both ways.
uk: Лінія, що замінюється, не може мати точок із теґами чи точок, що є членами зв’язків, якщо тільки вони не належать обом цим лініям.

en: Exceeded iteration limit for robust method, using simpler method.
uk: Досягнуто межу для ітерацій надійного методу, використовується спрощений метод.

en: Replace geometry for way {0}
uk: Змінити геометрію лінії {0}

en: Too many ways are added: {0}!
uk: Додано забагато ліній: {0}!

en: Knife tool
uk: Ніж

en: Split way.
uk: Розрізати лінію.

en: Building Generalization
uk: Узагальнення будівель

en: Beginners draw outlines often very inaccurate. Such buildings shall be converted to rectangular ones. Angles between 84-96 degrees are converted to 90 degrees.
uk: Початківці доволі часто креслять будівлі не точною Такі будівлі потрібно перетворити на прямокутні. Кути між 84-96 градусів перетворюються на кути 90 градусів.

en: There is no frame loaded !
uk: Нічого не завантажено!

en: Alert Message
uk: Попередження

en: Street Name:
uk: Вулиця:

en: Big buildings mode
uk: Режим великих будівель

en: Rotate crosshair
uk: Показувати лише курсор

en: Disable click+drag
uk: Вимкнути клац+потягнути

en: Switch between circle and rectangle modes
uk: Перемикання між прямокутними та круглими будівлями

en: Buildings tags:
uk: Теґи будівель:

en: This is similar to the select action toggling between lasso and rectangle select modes
uk: Подібно до перемикання режиму виділення з ласо на виділення прямокутником

en: Cannot place building outside of the world.
uk: Неможливо розмістити будівлі за межами світу.

en: Add nodes for building
uk: Додати точки до будівлі

en: Create building
uk: Створити будівлю

en: Add address for building
uk: Додати адресу до будівлі

en: Set building shape to circle
uk: Зробити контур будівлі круглим

en: Set buildings shape to circle
uk: Зробити контури будівель круглими

en: Set building shape to rectangle
uk: Зробити контур будівлі прямокутним

en: Set buildings shape to rectangle
uk: Зробити контури будівель прямокутними

en: Set buildings size
uk: Встановити розмір будівель

en: Use Address dialog
uk: Використовувати діалог адрес

en: Auto-select building
uk: Автоматичне виділення будівлі

en: Auto-select replaces existing selection
uk: Автовиділення замінює поточне виділення

en: Use address nodes under buildings
uk: Використовувати точки з адресами під будівлями

en: Circle
uk: Коло

en: Rectangle
uk: Прямокутник

en: Set buildings size and shape
uk: Задати розмір та контур будівлі

en: Buildings width/diameter:
uk: Ширина/діаметр будівлі:

en: Length step:
uk: Довжина будівлі, множник

en: Advanced...
uk: Додатково…

en: Draw buildings modes
uk: Режим креслення будівель

en: Draw buildings
uk: Креслення будівель

en: Point on the corner of the building to start drawing
uk: Вкажіть на кут будівлі, щоб розпочати креслення

en: Point on opposite end of the building
uk: Вкажіть на протилежний кут будівлі

en: Set width of the building
uk: Встановіть ширину будівлі

en: Merge address points
uk: Приєднати адресні точки

en: Move tags from address nodes inside buildings to building ways
uk: Перенести теґи з адресних точок в середині будівель на контур будівлі

en: Select both address nodes and building ways to merge
uk: Для злиття виділіть адресні точки і контури будівель

en: No address nodes found in the selection
uk: Жодної адресної точки не виділено

en: No building ways found in the selection
uk: Жодного конутру будівлі не виділено

en: There is {0} building with multiple address nodes inside | There are {0} buildings with multiple address nodes inside
uk[0]: {0} будівля з кількома адресними точками в середині
uk[1]: {0} будівлі з кількома адресними точками в середині
uk[2]: {0} будівель з кількома адресними точками в середині

en: There is {0} building with address conflicts | There are {0} buildings with address conflicts
uk[0]: {0} будівля з конфліктом адрес
uk[1]: {0} будівлі з конфліктом адрес
uk[2]: {0} будівель з конфліктом адрес

en: There are {0} buildings covering the same address node
uk: {0} будинків на які поширюється дія точки з адресою

en: No address nodes inside buildings found
uk: Немає адресних точок в середині будівель

en: Auto sourcing
uk: Автоматичні джерела

en: Please enable at least two WMS layers in the cadastre-fr plugin configuration.
    Layers ''Building'' and ''Parcel'' added by default.
uk: Будь ласка, увімкніть не менше двох шарів WMS у налаштуваннях втулку cadastre-fr.
    Шари ''Building'' та ''Parcel'' додаються згідно типових налаштувань.

en: Warning: failed to put option pane dialog always on top. Exception was: {0}
uk: Попередження: не вдалося ввімкнути параметр «завжди зверху» для діалогу додаткових параметрів . Помилка: {0}

en: To enable the cadastre WMS plugin, change
    the current projection to one of the cadastre
    projections and retry
uk: Щоб включити кадастровий втулок WMS, змініть
    поточну проєкцію на проєкцію кадастру
    та спробуйте ще раз

en: Change the current projection
uk: Змінити поточну проєкцію

en: Administrative boundary
uk: Адміністративний кордон

en: Extract commune boundary
uk: Витягти кордони комуни

en: Only on vectorized layers
uk: Тільки на векторизованних шарах

en: Cancel current grab
uk: Скасувати поточне захоплення

en: Cancel current grab (only vector images)
uk: Скасувати поточне захоплення (тільки векторні зображення)

en: Cadastre grab
uk: Захоплення кадастру

en: Download Image from French Cadastre WMS
uk: Завантажити зображення з WMS Кадастру Франції

en: Cadastre: {0}
uk: Кадастр: {0}

en: Georeference an image
uk: Геоприв’язка зображення

en: Grab non-georeferenced image
uk: Захопити не прив’язане до координат зображення

en: Georeferencing interrupted
uk: Прив’язку перервано

en: This image contains georeference data.
    Do you want to use them ?
uk: Це зображення містить дані з координатами.
    Ви бажаєте їх використовувати?

en: Load layer from cache
uk: Завантажити шар з кешу

en: Load location from cache (only if cache is enabled)
uk: Завантажити розташування із кешу (якщо він включений)

en: {0} not allowed with the current projection
uk: {0} не допускається в поточній проєкції

en: Cannot load cache {0} which is not compatible with current projection zone
uk: Неможливо завантажити кеш {0}, несумісний з поточною зоною проєкції

en: Selected file {0} is not a cache file from this plugin (invalid extension)
uk: Обраний файл {0} не є кеш-файлом цього втулка (неправильне розширення)

en: The location {0} is already on screen. Cache not loaded.
uk: Місце положення {0} вже на екрані. Кеш не завантажено.

en: (optional)
uk: (опціонально)

en: Change location
uk: Змінити місце положення

en: Set a new location for the next request
uk: Встановити нове місце положення для наступного запиту

en: Add a new municipality layer
uk: Додати новий шар муніципалітету

en: Commune
uk: Комуна

en: <html>Enter the town,village or city name.<br>Use the syntax and punctuation known by www.cadastre.gouv.fr .</html>
uk: <html> Введіть назву села, селища чи міста.<br>Використовуйте синтаксис і пунктуацію, опубліковану на www.cadastre.gouv.fr </html>

en: Departement
uk: Відділ

en: <html>Departement number (optional)</html>
uk: <html>Номер відділку (опціонально)</html>

en: Add new layer
uk: Додати новий шар

en: Open Cadastre Preferences
uk: Налаштування відкритого кадастру

en: Refine georeferencing
uk: Уточнити прив’язку

en: Improve georeferencing (only raster images)
uk: Покращити прив’язку (тільки растрових зображень)

en: Reset cookie
uk: Скинути файли кукі

en: Get a new cookie (session timeout)
uk: Отримати нові файли кукі (сесія закінчилась)

en: Save image as...
uk: Зберегти зображення як…

en: PNG files (*.png)
uk: PNG файли (*.png)

en: GeoTiff files (*.tif)
uk: GeoTiff файл (*.tif)

en: Export image (only raster images)
uk: Експорт зображення (тільки растрові зображення)

en: More than one WMS layer present
    Select one of them first, then retry
uk: Присутній більше, ніж один шар WMS.
    Виберіть спочатку один із них, а потім повторіть.

en: on polygon
uk: у багатокутнику

en: Helping tool for tag address
uk: Допоміжний інструмент для теґів адреси

en: CadastreFR - Buildings
uk: CadastreFR - Будинки

en: Next no
uk: Наступний номер

en: Enter addresses
uk: Ввести адреси

en: Adjust WMS
uk: Підлаштувати WMS

en: Adjust the position of the WMS layer (saved for raster images only)
uk: Налаштування положення шару WMS (збережено тільки для растрових зображень)

en: Add "source=..." to elements?
uk: Додати до елементів "source=…"?

en: Cadastre GeoAPI returned HTTP error {0}. This is not a JOSM bug.
    Please report the issue to {1}, {2} or {3}
uk: Відповідь від Cadastre GeoAPI – помилка HTTP {0}. Це не помилки в JOSM.
    Будь ласка, сповістіть про це тут {1}, {2} або {3}

en: Download from Cadastre
uk: Завантажити з кадастру

en: cadastre download panel
uk: панель завантаження кадастру

en: Objects:
uk: Обʼєкти:

en: Select to download buildings in the selected download area.
uk: Позначте для завантаження будинків у виділеній ділянці.

en: address
uk: адреса

en: Select to download addresses in the selected download area.
uk: Позначте для завантаження адрес у виділеній ділянці.

en: symbol
uk: символ

en: Select to download symbols in the selected download area.
uk: Позначте для завантаження символів у виділеній ділянці.

en: Select to download water bodies in the selected download area.
uk: Позначте для завантаження водойм у виділеній ділянці.

en: parcel
uk: ділянка

en: Select to download cadastral parcels in the selected download area.
uk: Позначте для завантаження участків у виділеній ділянці.

en: parcel number
uk: номер ділянки

en: Select to download cadastral parcel numbers in the selected download area.
uk: Позначте для завантаження кадастрових номерів участків у виділеній ділянці.

en: section
uk: розділ

en: Select to download cadastral sections in the selected download area.
uk: Позначте для завантаження кадастрових розділів у виділеній ділянці.

en: locality
uk: місце знаходження

en: Select to download localities in the selected download area.
uk: Позначте для завантаження місцевостей у виділеній ділянці

en: commune
uk: община

en: Select to download municipality boundary in the selected download area.
uk: Позначте для завантаження кордонів муніципалітетів у виділеній ділянці

en: <html>Nothing is enabled.<br>Please choose something to download.</html>
uk: <html>Нічого не вибрано.<br>Будь ласка, оберіть, що ви бажаєте завантажити.</html>

en: Download cadastre data
uk: Завантажити дані кадастру

en: Recipient
uk: Адресат

en: Diffusion restriction
uk: Дифузійне обмеження

en: Cadastre Edigeo files
uk: Кадастровий файл Edigeo

en: Replace original background by JOSM background color.
uk: Замінити тло оригіналу кольором тла JOSM

en: Reverse grey colors (for black backgrounds).
uk: Обернути сірий кольор (на чорному тлі).

en: Set background transparent.
uk: Встановити прозоре тло.

en: Disable image cropping during georeferencing.
uk: Відключити обрізку зображень під час гео-прив’язування

en: Use "Tableau d''assemblage"
uk: Використовувати «Таблицю збірки»

en: Replace grey shades by white color only
uk: Замініть сірі відтінки білим кольором

en: Select first WMS layer in list.
uk: Виберіть перший шар WMS зі списку

en: Don''t use relation for addresses (but "addr:street" on elements).
uk: Не використовувати зв’язки для адрес (крім "addr:street" у елементів)

en: Merge downloaded cadastre data layers together.
uk: Об’єднує завантажені шари даних кадастру в один.

en: off
uk: вимк

en: 25 m
uk: 25 м

en: 50 m
uk: 50 м

en: 100 m
uk: 100 м

en: high
uk: високий

en: low
uk: низька

en: Enable automatic caching.
uk: Увімкнути автоматичне кешування.

en: Max. cache size (in MB)
uk: Макс. розмір кешу (МБ)

en: French cadastre WMS
uk: WMS французького кадастру

en: A special handler of the French cadastre wms at www.cadastre.gouv.fr<BR><BR>Please read the Terms and Conditions of Use here (in French): <br><a href="http://www.cadastre.gouv.fr/scpc/html/CU_01_ConditionsGenerales_fr.html"> http://www.cadastre.gouv.fr/scpc/html/CU_01_ConditionsGenerales_fr.html</a> <BR>before any upload of data created by this plugin.
uk: Спеціальний обробник WMS-шару французького кадастру з www.cadastre.gouv.fr <BR> <BR> Будь ласка, прочитайте умови використання тут (французькою): <br> <A HREF = "http://www. cadastre.gouv.fr/scpc/html/CU_01_ConditionsGenerales_fr.html "> http://www.cadastre.gouv.fr/scpc/html/CU_01_ConditionsGenerales_fr.html </A> <BR> до надсилання на сервер будь-яких даних, створених за допомогою цього втулка.

en: <html>Value of key "source" when autosourcing is enabled</html>
uk: <html>Значення теґу "source", коли включені автоматичні джерела</html>

en: Replace the original white background by the background color defined in JOSM preferences.
uk: Замініть оригінальний білий колір фону на колір фону, визначений у налаштуваннях JOSM.

en: Invert the original black and white colors (and all intermediate greys). Useful for texts on dark backgrounds.
uk: Інвертувати чорний та білий кольори оригіналу (а також напівтони сірого). Корисно для текстів на темному тлі.

en: Allows multiple layers stacking
uk: Дозволяє нашарування кількох шарів

en: Set WMS layers transparency. Right is opaque, left is transparent.
uk: Встановити прозорість шарів WMS. Праворуч — непрозорий, ліворуч — прозорий.

en: Draw a rectangle around downloaded data from WMS server.
uk: Показувати прямокутник навколо даних, завантажених з сервера WMS.

en: Image resolution:
uk: Роздільна здатність зображення:

en: High resolution (1000x800)
uk: Висока роздільна здатність (1000x800)

en: Medium resolution (800x600)
uk: Середня роздільна здатність (800x600)

en: Low resolution (600x400)
uk: Низька роздільна здатність (600x400)

en: Image filter interpolation:
uk: Фільтр інтерполяції зображень:

en: Nearest-Neighbor (fastest) [ Default ]
uk: Найближчий-Сусід (дуже швидко) [типово]

en: Bilinear (fast)
uk: Білінійна (швидко)

en: Bicubic (slow)
uk: Бікубічна (повільно)

en: Vector images grab multiplier:
uk: Коефіцієнт захвату векторних зображень:

en: Grab one image full screen
uk: Захопити весь екран в одне зображення

en: Grab smaller images (higher quality but use more memory)
uk: Захоплювати у малі зображення (висока якість, але використовує більше пам’яті)

en: Fixed size square (default is 100m)
uk: Фіксований розмір площі (типово 100 м)

en: Fixed size (from 25 to 1000 meters)
uk: Фіксований розмір (від 25 до 1000 метрів)

en: Layers:
uk: Шари:

en: Sea, rivers, swimming pools.
uk: Море, річки, басейни.

en: Buildings, covers, underground constructions.
uk: Будівлі, сховища, підземні споруди.

en: Symbols like cristian cross.
uk: Символ, наприклад християнський хрест.

en: Parcels.
uk: Ділянки.

en: Parcels numbers, street names.
uk: Номера ділянок, назви вулиць.

en: Address, houses numbers.
uk: Адреси, номери будівель

en: Locality, hamlet, place.
uk: Населений пункт, хутір, селище.

en: Cadastral sections and subsections.
uk: Розділи і підрозділи кадастру.

en: Municipality administrative borders.
uk: Муніципальні адміністративні кордони.

en: Raster images grab multiplier:
uk: Коефіцієнт захвату растрових зображень:

en: Add the "Tableau(x) d''assemblage" in the list of cadastre sheets to grab.
uk: Додайте "Таблицю(і) збірки" у перелік кадастрових листів для захвату.

en: Replace greyscale by white color (smaller files and memory usage).
uk: Замініть сірі відтінки білим кольором (менші файли та використання пам’яті)

en: Display crosspieces:
uk: Показати перемички:

en: Allows an automatic caching
uk: Дозволяє автоматичне кешування

en: Oldest files are automatically deleted when this size is exceeded
uk: Найстаріші файли автоматично вилучаються у разі, якщо цей розмір буде перевищено

en: Automatically selects the first WMS layer if multiple layers exist when grabbing.
uk: Автоматично вибирати перший шар WMS під час захоплення, якщо існує кілька шарів.

en: Enable this to use the tag "add:street" on nodes.
uk: Увімкніть для можливості використання "addr:street" на точках.

en: Merge automatically all cadastre data layers in a single final layer.
uk: Автоматично об’єднує завантажені шари даних кадастру в один.

en: Unexpected file extension. {0}
uk: Несподіване розширення файлу. {0}

en: Location "{0}" found in cache.
    Load cache first ?
    (No = new cache)
uk: Положення "{0}" знайдене в кеші.
    Спочатку завантажити кеш?
    (Ні = новий кеш)

en: Select Feuille
uk: Виберіть шар

en: Error loading file.
    Probably an old version of the cache file.
uk: Помилка завантаження файлу.
    Можливо, в кеші стара версія файлу.

en: Lambert Zone {0} cache file (.{0})
uk: Зона Lambert {0} файл кешу (.{0})

en: Lambert CC9 Zone {0} cache file (.CC{0})
uk: Зона Lambert CC9 {0} файл кешу (.CC{0})

en: Guadeloupe Fort-Marigot cache file (.UTM1)
uk: Файл кешу Guadeloupe Fort-Marigot (.UTM1)

en: Guadeloupe Ste-Anne cache file (.UTM2)
uk: Файл кешу Guadeloupe Ste-Anne (.UTM2)

en: Martinique Fort Desaix cache file (.UTM3)
uk: Файл кешу Martinique Fort Desaix (.UTM3)

en: Reunion RGR92 cache file (.UTM4)
uk: Файл кешу Reunion RGR92 (.UTM4)

en: CadastreGrabber: Illegal url.
uk: CadastreGrabber: Недійсне посилання.

en: Cannot open a new client session.
    Server in maintenance or temporary overloaded.
uk: Не вдається відкрити нову сесію клієнта.
    Сервер на обслуговуванні або тимчасового перевантажений.

en: Town/city {0} not found or not available
    or action canceled
uk: Місто {0} не знайдено або не доступне
    або дію скасовано

en: Choose from...
uk: Виберіть з…

en: Select commune
uk: Виберіть комуну

en: Downloading {0}
uk: Завантажується {0}

en: Contacting WMS Server...
uk: З’єднання з сервером WMS…

en: Create buildings
uk: Створити будівлі

en: To avoid cadastre WMS overload,
    building import size is limited to 1 km2 max.
uk: Щоб запобігти надлишкового навантаження на WMS-шар кадастру,
    розмір імпортованих будівель обмежений до 1 кв.км.

en: Please, enable auto-sourcing and check cadastre millesime.
uk: Будь ласка, включіть авто-джерела та перевірте марочний кадастр

en: Extract SVG ViewBox...
uk: Витягти SVG ViewBox…

en: Extract best fitting boundary...
uk: Витягти краще розташування кордону…

en: Create boundary
uk: Створити кордон

en: Contacting cadastre WMS ...
uk: Зв’язуюся з кадастровим WMS…

en: Image already loaded
uk: Зображення вже завантажено

en: Municipality vectorized !
    Use the normal Cadastre Grab menu.
uk: Територію векторизовано!
    Використовуйте звичайне меню Отримати з кадастру

en: This commune is not vectorized.
    Please use the other menu entry to georeference a "Plan image"
uk: Ця комуна не векторизована.
    Будь ласка, скористайтесь іншим пунктом меню для гео-прив’язки "планів"

en: Click first corner for image cropping
    (two points required)
uk: Позначте перший кут для обрізки зображення
    (Потрібно позначити дві точки)

en: Image cropping
uk: Кадрування

en: Click first Lambert crosspiece for georeferencing
    (two points required)
uk: Клацніть на першу Lambert-перемичку для геоприв’язки
    (Потрібно позначити дві точки)

en: Image georeferencing
uk: Геоприв’язування зображень

en: Do you want to cancel completely
    or just retry
uk: Ви хочете повністю скасувати
    чи лише повторити спробу

en: Ooops. I failed to catch all coordinates
    correctly. Retry please.
uk: Ой. Мені не вдалося визначити всі координати 
    правильно. Повторіть, будь ласка.

en: Enter cadastre east,north position
uk: Введіть положення сходу та півночі кадастру

en: (Warning: verify north with arrow !!)
uk: (Попередження: перевірте північ за допомогою стрілки!!)

en: East
uk: Схід

en: I use the mouse
uk: Я користуюсь мишею

en: Set {0} Lambert coordinates
uk: Встановити {0} Lambert-координати

en: Click second corner for image cropping
uk: Позначте другий кут для обрізки зображення

en: Click second Lambert crosspiece for georeferencing
uk: Клацніть на другу Lambert-перемичку для геоприв’язки

en: Reset offset
uk: Перевстановити зміщення

en: Reset offset (only vector images)
uk: Перевстановити зміщення (тільки векторні зображення)

en: Blank Layer
uk: Порожній шар

en: WMS layer ({0}), {1} tile(s) loaded
uk: Шар WMS ({0}), {1} квадрат(и,ів) завантажено

en: Is not vectorized.
uk: Не векторизований.

en: Bounding box: {0}
uk: Габаритна рамка: {0}

en: Image size (px): {0}/{1}
uk: Розмір зображення (px): {0}/{1}

en: Is vectorized.
uk: Векторизований.

en: Commune bbox: {0}
uk: Габаритний прямокутник комуни: {0}

en: Unsupported cache file version; found {0}, expected {1}
    Create a new one.
uk: Непідтримувана версія кеш-файлу; знайдено {0}, очікувалось {1}
    Створіть новий.

en: Cache Format Error
uk: Помилка формату кешу

en: Lambert zone {0} in cache incompatible with current Lambert zone {1}
uk: Зона Lambert {0} в кеші не сумісна з поточною зоною Lambert {1}

en: Cache Lambert Zone Error
uk: Помилка кешу зони Lambert

en: canvec tile helper
uk: Квадрати CanVec

en: Changeset: {0}
uk: Набір змін: {0}

en: Next ->
uk: Далі ->

en: <- Previous
uk: <- Назад

en: Changeset viewer
uk: Перегляд наборів змін

en: Open changeset Viewer window.
uk: Вікдрити вікно перегляду наборів змін.

en: Tool:changeset-Viewer
uk: Інструмент: перегляд наборів змін

en: Get changeset in the area
uk: Отримати набори змін на цій ділянці

en: Display changeset
uk: Показати набір змін

en: Fill a changeset id!
uk: Введіть номер набору змін!

en: Open in OSM
uk: Відкрити в OSM

en: Check the right changeset Id, if it is ok, maybe the changeset was not processed yet, try again in few minutes!
uk: Перевірте правильність ідентифікатора набору змін. Якщо він правильний, то, можливо, набір змін ще не оброблений. Спробуйте знов через деякий час!

en: changeset-viewer
uk: оглядач наборів змін

en: Deleted objects
uk: Вилучені об'єкти

en: Created objects
uk: Створені об'єкти

en: Modified objects (old)
uk: Змінені об'єкти

en: Modified objects (new)
uk: Змінені об'єкти (нові)

en: Layer to draw OSM error
uk: Шар для показу помилок OSM

en: Please enter your OSMCha API Key (see link)
uk: Вкажіть свій ключ до API  OSMCha (див посилання)

en: Missing OSMCha API Key
uk: Відсутній ключ до API  OSMCha

en: Use
uk: Використати

en: Please select a scheme to use.
uk: Будь ласка, оберіть схему, що буде використовуватись.

en: Color Scheme
uk: Схема кольорів

en: Please select the scheme to delete.
uk: Будь ласка, оберіть схему для вилучення.

en: Use the selected scheme from the list.
uk: Використовувати обрану схему зі списку

en: Use the current colors as a new color scheme.
uk: Використовувати поточні кольори в якості нової колірної схеми.

en: Delete the selected scheme from the list.
uk: Вилучити обрану схему зі списку.

en: Color Schemes
uk: Колірні схеми

en: Copy as Level0L
uk: Копіювати як Level0L

en: Copy the selected objects in the Level0L format
uk: Скопіювати виділені об’єкти в форматі Level0L

en: Edit as Level0L
uk: Редагувати як Level0L

en: Edit the selected objects in an external editor in the Level0L format
uk: Редагувати виділені об’єкти в зовнішньому редакторі в форматі Level0L

en: Comfort0: Launching editor on file {0}
uk: Comfort0: Запуск редактора з файла {0}

en: Comfort0: Changing {0} primitive | Comfort0: Changing {0} primitives
uk[0]: Comfort0: Зміна {0} примітиву
uk[1]: Comfort0: Зміна {0} примітивів
uk[2]: Comfort0: Зміна {0} примітивів

en: No supported editor found. Please ''{0}'' set in advanced preferences!
uk: Редактор не знайдено. Будь ласка, вкажіть ''{0}'' в розширених параметрах!

en: Paste Level0L
uk: Вставити Level0L

en: Pastes Level0L format and updates objects in the dataset
uk: Вставляє об’єкти в форматі Level0L та оновлює їх в наборі даних

en: Task config
uk: Параметри завдання

en: Add New Config Task
uk: Додати нове завдання

en: Abort tag editing and close dialog
uk: Перервати редагування теґів і закрити діалог

en: Apply edited tags and close dialog
uk: Застосувати виправлені теґи і закрити діалог

en: Conflation
uk: Злиття

en: Activates the conflation plugin
uk: Активувати втулок conflation

en: Matches
uk: Збіги

en: Reference only
uk: Тільки основні

en: Subject only
uk: Тільки підлеглі

en: Matches ({0})
uk: Збіги ({0})

en: Reference only ({0})
uk: Тільки основні ({0})

en: Subject only ({0})
uk: Тільки підлеглі ({0})

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Configure conflation options
uk: Налаштування параметрів злиття

en: Remove selected matches
uk: Вилучити виділені збіги

en: Remove ({0})
uk: Вилучити ({0})

en: Conflate
uk: Злиття

en: Conflate selected objects
uk: Злиття виділених об’єктів

en: Replace
uk: Замінити

en: Conflation: {0}
uk: Злиття: {0}

en: Conflate {0} objects
uk: Обʼєднати {0} обʼєктів

en: Conflate ({0})
uk: Обʼєднати ({0})

en: Zoom to selected primitive(s)
uk: Масштабувати до виділеного примітиву(ів)

en: Select selected primitive(s)
uk: Вибрати виділені примітиви

en: Select the primitives currently selected in the list
uk: Вибрати примітиви виділені зараз в переліку

en: Generating matches
uk: Генерування збігів

en: Some items where ignored as their geometry is not compatible with the JTS library
uk: Деякі елементи були проігноровані, оскільки їхня геометрія несумісна з бібліотекою JTS

en: Finding matches
uk: Пошук збігів

en: Sorting scores
uk: Оцінка

en: Discarding inferior matches
uk: Відкинути внутрішні збіги

en: Conflate object pair
uk: Об’єднання пари об’єктів

en: Cannot replace geometry.
uk: Неможливо замінити геометрію.

en: Added {0} object to subject layer | Added {0} objects to subject layer
uk[0]: Додано {0} об’єкт до підлеглого шару
uk[1]: Додано {0} об’єкти до підлеглого шару
uk[2]: Додано {0} об’єктів до підлеглого шару

en: Moved {0} conflation match to unmatched list | Moved {0} conflation matches to unmatched list
uk[0]: {0} збіг переміщено до переліку невідповіднестей
uk[1]: {0} збіги переміщено до переліку невідповіднестей
uk[2]: {0} збігв переміщено до переліку невідповіднестей

en: Delete {0} conflation match | Delete {0} conflation matches
uk[0]: {0} збіг вилучено
uk[1]: {0} збіги вилучено
uk[2]: {0} збігів вилучено

en: Remove {0} unmatched objects
uk: Вилучити {0} об’єктів, що не мають збігів

en: Interrupted Sequence ({0}/{1}): {2}
uk: Перервана послідовність ({0}/{1}): {2}

en:  Max:
uk:  Макс:

en: Filter by area. Min:
uk: Фільтр за площею. Мін.:

en: Filter by window. Buffer:
uk: Фільтрувати по вікну. Буфер:

en: Union up to
uk: Приєднувати до

en:  adjacent Reference features
uk:  суміжні Еталоні обʼєкти

en: Weight
uk: Вага

en: Standard Distance
uk: Звичайна відстань

en: below
uk: менше

en: Maximum Distance
uk: Максимальна відстань

en: Centroid Distance
uk: Відстань між центроїдами

en: Hausdorff Distance (Centroids Aligned)
uk: Відстань Гаусдорфа (між впорядкованими центроїдами)

en: Symmetric Difference
uk: Симетрична різниця

en: Symmetric Difference (Centroids Aligned)
uk: Симетрична різниця (між впорядкованими центроїдами)

en: Compactness
uk: Щільність

en: Angle Histogram. Bins:
uk: Кутова гістограма. Діапазони:

en: Tags (Exact Match):
uk: Теґи (Точний збіг):

en: Tags (Levenshtein Distance):
uk: Теґи (відстань Левенштейна):

en: List of tags to match
uk: Перелік теґів для порівняння

en: Identical Elements Filter
uk: Фільтр пошуку ідентичних елементів

en: Avoid matching an element with itself
uk: Запобігає порівнюванню елемента з самим собою

en: Filtering will speed up the matching process. Filter By Window weeds out matches between features whose envelopes do not overlap. Filter By Area is used to weed out very small and very large features.
uk: Фільтрація дозволить прискорити процес пошуку збігів. Фільтр по Вікну відсіює збіги між обʼєктами, чиї огинаючи не перекривають одна іншу. Фільтр за площею використовується для відсіювання дуже маленьких та дуже великих обʼєктів

en: Better matches may be found by creating temporary unions of features sharing a common edge.
uk: Кращі результати можна отримати шляхом тимчасових обʼєднань обʼєктів зі спільними сторонами.

en: Matching
uk: Порівняння

en: Filtering
uk: Фільтрування

en: Unioning
uk: Поєднання

en: Programming
uk: Програмування

en: Replace Geometry
uk: Замінити геометрію

en: Merge Tags
uk: Обʼєднати теґи:

en: List of tags to merge
uk: Перелік теґів для злиття

en: except
uk: за винятком

en: List of tags to NOT merge (they will be ignored)
uk: Перелік теґів, які НЕ треба зливати (вони будуть проігноровані)

en: Overwrite tags without confirmation
uk: Замінювати теґи без підтвердження

en: List of tags to overwrite on conflict using reference layer without confirmation
uk: Перелік теґів, які будуть перезаписані у разі конфлікту зі зразковим шаром, без отримання підтвердження

en: Simple Example
uk: Простий приклад

en: Advanced Example
uk: Складний приклад

en: <Please select data>
uk: <Виберіть дані>

en: Configure conflation settings
uk: Налаштування параметрів злиття

en: Generate matches
uk: Знайти збіги

en: Merging
uk: Злиття

en: Reference:
uk: Зразок:

en: Subject:
uk: Підмет:

en: Selections must be made for both reference and subject.
uk: Потрібно виділити основний та підлеглий об’єкти

en: Incomplete selections
uk: Неповне виділення

en: Restore subject selection
uk: Відновити виділення підлеглого об’єкта

en: Restore reference selection
uk: Відновити виділення основного об’єкта

en: Freeze subject selection
uk: Зафіксувати виділення підлеглого об’єкта

en: No valid OSM data layer present.
uk: Немає відповідного шару з даними ОСМ.

en: Error freezing selection
uk: Помилка фіксації виділення

en: Nothing is selected, please try again.
uk: Нічого не вибрано, спробуйте знову.

en: Empty selection
uk: Нічого не виділено

en: Freeze reference selection
uk: Зафіксувати виділення в довідковому шарі

en: Reference and subject sets should better be different.
uk: Набори зразків та підметів повинні відрізнятись

en: Relations are not supported yet, please do not select them.
uk: Звʼязки поки що не підтримуються, будь ласка, не включайте їх в перелік.

en: Disambiguating
uk: Усунення неоднозначностей

en: One to One
uk: Один до одного

en: Distance
uk: Відстань

en: Standard
uk: Стандартне

en: Centroid
uk: Центроїд

en: Hausdorff
uk: Гаусдорф

en: List of tags to match (default: none)
uk: Перелік теґів для порівняння (типово: немає)

en: Disabling continuous download until you zoom in
uk: Вимикає постійне завантаження даних поки ви змінюєте масштабування

en: Download OSM data continuously
uk: Безперервно завантажувати дані з OSM

en: Download map data continuously when paning and zooming.
uk: Безперервне завантаження даних під час масштабування/пересування мапою

en: Toggle the continuous download on/off
uk: Включити/Виключити безперервне завантаження даних

en: Activate continuous downloads at startup.
uk: Активувати під час запуску JOSM

en: Supress the default modal progress monitor when downloading.
uk: Не показувати діалог з прогресом завантаження даних

en: Download Settings
uk: Налаштування завантаженя

en: Settings for the continuous download.
uk: Параметри безперервного завантаження

en: If this plugin is active at startup. This default state will not change when you are toggeling the plugin with the menu option.
uk: Поведінка втулка під час запуску JOSM. Ця типова поведінка втулку не зміниться навіть, якщо ви зміните режим роботи в меню.

en: Maximum number of threads used for downloading, increasing this will cause the client to send more concurrent queries to the server.
uk: Максимальна кількість потоків для завантаження. Збільшення цього параметра призведе до зростання кількості одночасних запитів до сервера.

en: Requires restart
uk: Потрібне перезавантаження

en: Max threads
uk: Потоки

en: Maximum number of boxes to download for each pan/zoom.
uk: Максимальна кількість частин для завантаження для кожної зміни масштабу/пересування.

en: Max download boxes
uk: Частин для завантаження

en: Time in milliseconds after a pan/zoom before it starts downloading. Additional changes in the viewport in the waiting time will reset the timer.
uk: Час в мілісекундах після масштабування/пересування до початку завантаження. Додаткова зміна поточного положення мапи у вікні мапи продовж цього періоду, перезапускає таймер.

en: Wait time (milliseconds)
uk: Час очікування (мілісекунди)

en: How much extra area around the viewport is it going to download. Setting this to 0 will not download any extra data.
uk: Показує наскільки треба відступити, щоб завантажити додаткові дані, за межами поточної ділянки. 0 - не розширювати ділянку для завантаження

en: Extra download area
uk: Розширити ділянку завантаження

en: Max area to download in degrees^2. Increasing this number will cause the plugin to download areas when you are zoomed far out.
uk: Максимальна площа для завантаження в градусах^2. Збільшення цього параметра призведе до завантаження даних на великих масштабах.

en: Max download area
uk: Максимальна площа

en: The strategy for finding what areas to request from the server.
uk: Алгоритм вибору ділянок для завантаження з сервера.

en: Download strategy
uk: Стратегія завантаження

en: Suppress the progress monitor that is shown when downloading. If this option is selected there is no indication that something is being done, and no way to cancel the download.
uk: Не показувати індикатор завантаження. Після увімкнення цього параметру діалог з інформацією про стан завантаження даних не буде показуватись, отже у вас не буде можливості скасувати завантаження даних.

en: TangoGPS Files (*.log)
uk: Файли TangoGPS (*.log)

en: Coordinates imported:
uk: Координати імпортовано:

en: Format errors:
uk: Помилки формату:

en: TangoGPS import success
uk: Імпорт TangoGPS завершений

en: TangoGPS import failure!
uk: Імпрот TangoGPS не вдався

en: TCX Files (*.tcx)
uk: TCX файли (*.tcx)

en: EditGpx
uk: Редагувати Gpx

en: Layer for editing GPX tracks
uk: Шар для редагування GPX треків

en: Convert to GPX layer with anonymised time
uk: Перетворити на GPX шар зі знеособленим часом

en: edit gpx tracks
uk: Редагувати gpx треки

en: EditGPX Mode
uk: Режим EditGPX

en: Import path from GPX layer
uk: Імпортувати шлях із шару даних GPX

en: Drop existing path
uk: Очистити наявний шлях

en: No GPX data layer found.
uk: Не знайдено шару даних GPX

en: External tool error
uk: Помилка зовнішнього інструмента

en: Child script have returned invalid data.
    
    stderr contents:
uk: Сценарій-нащадок повернув помилкові дані.
    
    зміст stderr:

en: External Tool: {0}
uk: Зовнішні інструменти: {0}

en: Edit tool
uk: Правити інструмент

en: CmdLine:
uk: Командний рядок:

en: External tools
uk: Зовнішні інструменти

en: Delete tool "{0}"?
uk: Вилучити інструмент ''{0}''?

en: Are you sure?
uk: Ви впевнені?

en: New tool...
uk: Новий інструмент…

en: Install
uk: Встановити

en: Public
uk: Загальний чат

en: Could not get server response, check logs
uk: Не вдалося отримати відповідь сервера, перевірте журнали

en: Failed to login as {0}:
uk: Не вдалося увійти в систему як {0}:

en: The server did not return user ID
uk: Сервер не повернув код користувача

en: Failed to get messages as {0}:
uk: Збій отримання повідомлення {0}:

en: GeoChat
uk: ГеоЧат

en: Open GeoChat panel
uk: Відкрити панель ГеоЧату

en: Zoom in to see messages
uk: Наблизитись, щоб побачити повідомлення

en: Enable autologin
uk: Входити автоматично

en: {0} user | {0} users
uk[0]: {0} особа
uk[1]: {0} особи
uk[2]: {0} осіб

en: not logged in
uk: не ввійшли в систему

en: Failed to log in to GeoChat:
uk: Збій підключення до GeoChat:

en: Failed to send message:
uk: Не вдалося надіслати повідомлення:

en: User {0} has left
uk: Учасник {0} вийшов

en: User {0} is mapping nearby
uk: Учасник {0} мапить поруч з вами

en: Users mapping nearby:
uk: Учасники поруч:

en: Private chat
uk: Приватний чат

en: Close tab
uk: Закрити вкладку

en: Clear log
uk: Очистити журнал

en: Show users on map
uk: Показати учасників на мапі

en: Position only
uk: Тільки положення

en: Position, Time, Date, Speed
uk: Положення, Час, Дата, Швидкість

en: Position, Time, Date, Speed, Altitude
uk: Положення, Час, Дата, Швидкість, Висота

en: A By Time
uk: А — За часом

en: A By Distance
uk: А — За відстанню

en: B By Time
uk: Б — За часом

en: B By Distance
uk: Б — За відстанню

en: C By Time
uk: В — За часом

en: C By Distance
uk: В — За відстанню

en: Data Logging Format
uk: Формат журналу даних

en: Disable data logging if speed falls below
uk: Відключити реєстрацію даних, якщо швидкість падає нижче

en: Disable data logging if distance falls below
uk: Відключити реєстрацію даних, якщо відстань стає менше

en: Unknown logFormat
uk: Невідомий формат реєстрації даних

en: Port:
uk: Порт:

en: refresh the port list
uk: оновити список портів

en: Configure Device
uk: Налаштування пристрою

en: Connection Error.
uk: Помилка підключення.

en: configure the connected DG100
uk: налаштування підключеного DG100

en: delete data after import
uk: вилучити дані після імпорту

en: Importing data from device.
uk: Імпортувати дані з пристрою

en: Importing data from DG100...
uk: Імпортувати дані з DG100…

en: Error deleting data.
uk: Помилка вилучення даних

en: imported data from {0}
uk: імпортовано дані з {0}

en: No data found on device.
uk: На пристрої немає даних

en: Connection failed.
uk: Невдале підключення.

en: Cannot load library rxtxSerial. If you need support to install it try Globalsat homepage at http://www.raphael-mack.de/josm-globalsat-gpx-import-plugin/
uk: Не вдається завантажити бібліотеку rxtxSerial. Якщо вам потрібна консультація зі встановлення, завітайте до Домівки Globalsat за адресою http://www.raphael-mack.de/josm-globalsat-gpx-import-plugin/

en: Globalsat Import
uk: Імпорт Globalsat

en: Import Data from Globalsat Datalogger DG100 into GPX layer.
uk: Імпорт даних з Globalsat Datalogger DG100 у шар GPX.

en: Import
uk: Імпортувати

en: GPS Blams
uk: GPS "бах!"

en: GPSBlam
uk: GPSБах

en: select gpx points and "blam!", find centre and direction of spread
uk: виділіть точки gpx та, "бах!", знайдіть центр та напрямок їхнього розповсюдження

en: Classes element below root child level
uk: Елемент класу нижче рівня основного нащадка

en: Class element ({0}) outside classes element
uk: Елемент класу ({0}) поза класом елемента

en: Class element without name
uk: Елемент класу без назви

en: Tag element outside basetag and implication elements
uk: Елемент теґу поза теґом або причетним елементом

en: Implications element below root child level
uk: Причетний елемент нижче рівня основного нащадка

en: Tag without key
uk: Теґ без ключа

en: Tag without value (key is {0})
uk: Теґ без значення (ключ {0})

en: Closed classes while it was not open
uk: Замкнення класу, що не був відкритий

en: Closed classes element before all class elements were closed
uk: Замкнення елементу класу перед тим, як всі елементи класу були закриті

en: Closed class element while none was open
uk: Закриття елементу класу до його відкриття

en: Closed basetags while it was not open
uk: Закриття теґу до його відкриття

en: Closed implications while it was not open
uk: Закриття причетного елементу до його відкриття

en: Tag element inside other tag element
uk: Теґ елементу всередині іншого теґу

en: Invalid opening xml tag <{0}> in state {1}
uk: Неправильний відкриваючий xml-теґ <{0}> у позиції {1}

en: Condition isn''t finished at </condition> tag
uk: Умови не закінчуються теґом </condition>

en: Closing tag element that was not open
uk: Закриття теґу елемента до його відкриття

en: Invalid closing xml tag </{0}> in state {1}
uk: Неправильний закриваючий xml-теґ <{0}> у позиції {1}

en: Some tags have not been closed; now in state {0}
uk: Деякі теґи не закриті; перебувають у стані {0}

en: Key element without attribute k
uk: Ключ без атрибуту k

en: Condition is already finished at <{0}>
uk: Умови вже закінчені у <{0}>

en: Unknown tag for condition: {0}
uk: Невідомий теґ умов: {0}

en: Element must not have children: {0}
uk: Елемент не повинен мати нащадків: {0}

en: Condition is already finished at </{0}>
uk: Умови вже закінчені у </{0}>

en: <and> needs at least one child
uk: <and> потрібен хоча б один нащадок

en: <or> needs at least one child
uk: <or> потрібен хоча б один нащадок

en: <not> needs at least one child
uk: <not> потрібен хоча б один нащадок

en: Wrong closing tag {0} (</{1}> expected)
uk: Помилковий кінцевий теґ {0} (очікується </{1}>)

en: Condition {0} not yet finished
uk: Умова {0} не закінчена

en: Group not yet evaluated
uk: Група ще не обчислена

en: Collection must contain at least one condition
uk: Набір повинен мати хоча б одну умову

en: No ruleset has been selected!
uk: Жодного вибраного набору правил!

en: No ruleset
uk: Немає набору правил

en: Syntax exception in access ruleset:
    {0}
uk: Помилка синтаксису в наборі правил:
    {0}

en: File not found:
    {0}
uk: Файл не знайдено:
    {0}

en: Problem when accessing a file:
    {0}
uk: Проблема під час доступу до файлу:
    {0}

en: File not found:
uk: Файл не знайдено:

en: Couldn''t find built-in ruleset {0}
uk: Неможливо знайти вбудований набір правил {0}

en: height (m)
uk: висота (м)

en: width (m)
uk: ширина (м)

en: length (m)
uk: довжина (м)

en: speed (km/h)
uk: швидкість (км/г)

en: weight (t)
uk: вага (т)

en: axleload (t)
uk: навантаження на вісь (т)

en: Bookmark name
uk: Закладка

en: Bookmark name already exists!
uk: Така закладка вже існує!

en: Bookmark name must not contain ''{0}''!
uk: Назва закладки не повинна містити ''{0}''!

en: Access class
uk: Клас доступу

en: Access class must not contain ''{0}''!
uk: Клас доступу не повинен містити ''{0}''!

en: Access types
uk: Тип доступу

en: Vehicle properties
uk: Властивості автомобіля

en: Road requirements
uk: Дорожні вимоги

en: Max. incline up (%, pos.)
uk: Макс. підйом (%)

en: Maximum incline the vehicle can go up
uk: Максимальний кут підйому для транспортних засобів

en: Max. incline down (%, pos.)
uk: Макс. спуск (%)

en: Maximum incline the vehicle can go down
uk: Максимальний кут спуску для транспортних засобів

en: Surface blacklist
uk: Чорний список типів поверхні

en: List of surfaces the vehicle cannot use, values are separated by semicolons (;)
uk: Перелік типів поверхні, не придатних для руху транспортних засобів, значення розділяються (;)

en: max. tracktype grade
uk: макс. рівень типу покриття

en: Worst tracktype (1-5) the vehicle can still use, 0 for none
uk: Найгірші типи (1-5) придатні для руху траспортних засобів, 0 - рух неможливий

en: Change bookmark
uk: Змінити закладку

en: Edit access parameters
uk: Властивості параметрів доступу

en: Graph View Dialog
uk: Перегляд графу

en: Open the dialog for graph view configuration.
uk: Відкриває діалог для налаштування перегляду графа.

en: end nodes
uk: кінець точок

en: incline
uk: нахил

en: Ruleset:
uk: Набір правил:

en: Parameters:
uk: Параметри:

en: Coloring:
uk: Забарвлення:

en: Create/update graph
uk: Створити/оновити граф

en: Graphview
uk: Граф

en: Settings for the Graphview plugin that visualizes routing graphs.
uk: Налаштування втулка Граф, який дозволяє візуалізувати дорожній граф.

en: Ruleset
uk: Набір правил

en: Use built-in rulesets
uk: Використовувати вбудовані набори правил

en: External ruleset directory:
uk: Тека наборів правил:

en: Select directory
uk: Обрати теку

en: Vehicle
uk: Транспортний засіб

en: Restore defaults
uk: Відновити типові

en: Visualization
uk: Візуалізація

en: Draw directions separately
uk: Креслити напрямки окремо

en: Node color
uk: Колір точки

en: Arrow color
uk: Колір стрілок

en: Arrowhead fill color
uk: Колір стрілок напрямку

en: Arrowhead placement
uk: Розташування стрілок напрямку

en: New bookmark
uk: Нова закладка

en: Really delete "{0}"?
uk: Дійсно вилучити "{0}"?

en: Bookmark deletion
uk: Вилучення закладки

en: Really restore default bookmarks?
    All manually added or edited bookmarks will be lost!
uk: Дійсно відновити типові закладки?
    Усі додані вручну чи скоректовані закладки будуть втрачені!

en: Bookmark reset
uk: Перевстановлення закладок

en: Choose node color
uk: Оберіть колір точки

en: Choose arrow color
uk: Виберіть колір стрілок

en: Choose arrowhead fill color
uk: Оберіть колір для стрілок напрямку

en: Routing graph calculated by the GraphView plugin
uk: Дорожній граф створений за допомогою втулка Граф

en: GraphView layer is not mergable
uk: Шар Граф не об’єднується з іншими шарами

en: graphview default node
uk: типова точка graphview

en: graphview default segment
uk: типовий відрізок graphview

en: graphview arrowhead core
uk: стрілка graphview

en: Weights must be given as positive decimal numbers with unit "t" or without unit.
uk: Вагу потрібно зазначати позитивним десятковим числом разом з одиницею виміру "t" чи без неї.

en: Lengths must be given as positive decimal numbers with unit "m", "km", "mi" or without unit.
    Alternatively, the format FEET'' INCHES" can be used.
uk: Довжину потрібно зазначати позитивним десятковим числом разом з одиницею виміру "m", "km", "mi" чи без неї.
    Допускається використання формату ФУТИ'' ДЮЙМИ".

en: Speeds should be given as numbers without unit or as numbers followed by "mph".
uk: Швидкість зазначається позитивним десятковим числом без одиниці виміру чи числом разом із "mph".

en: Inclines must be given as positive decimal numbers with followed by "%".
uk: Нахил зазначається позитивним десятковим числом у процентах ("%").

en: Tracktype grades must be given as integers between 0 and 5.
uk: Тип поверхні може бути цілим числом від 0 до 5.

en: Surface values must not contain any of the following characters: '','', '' '{' '',  '' '}' '', ''='', ''|''
uk: Значення теґу surface не повинно містити наступні символи: '','', '' '{' '',  '' '}' '', ''='', ''|''

en: Enable or disable additional image formats. Disabling an image format requires a restart.
uk: Вмикає або вимикає додаткові формати зображень. Вимкнення формату зображення потребує перезапуску.

en: webp (recommended, implementation provided by TwelveMonkeys, BSD-3-Clause)
uk: webp (рекомендовано, реалізація від TwelveMonkeys, BSD-3-Clause)

en: Imagery XML Files
uk: XML-файли зображень

en: Save Imagery XML file
uk: Зберегти XML-файл зображення

en: XML Imagery Bounds
uk: Межі зображення в форматі XML

en: Generate Imagery XML bounds for the selection
uk: Створити межі зображення в форматі XML для виділеного

en: edit bounds for selected defaults
uk: змінити межі для типового виділення

en: Download imagery XML bounds
uk: Завантажити XML-межі фону

en: Validating error in file {0}:
    {1}
    Do you want to continue without validating the file ?
uk: Помилки у файлі {0}:
    {1}
    Чи бажаєте продовжити роботу без перевірки файлів ?

en: Open Imagery XML file
uk: Відкрити XML-файл зображення

en: Export tiles
uk: Експортувати квадрати

en: Export cached tiles to file system.
uk: Експортувати квадрати з кеша до файлової системи

en: Exporting cached tiles
uk: Експорт квадратів з кеша

en: Failed to write image file {0}: {1}
uk: Не вдалося записати файл зображення {0}: {1}

en: Failed to write image file {0}.
uk: Не вдалося записати файл зображення {0}.

en: Exported {0} tile from layer {1}. | Exported {0} tiles from layer {1}.
uk[0]: Експортовано {0} квадрат з шару {1}.
uk[1]: Експортовано {0} квадрати з шару {1}.
uk[2]: Експортовано {0} квадратів з шару {1}.

en: Export file system path already exists but is not a directory.
uk: Шлях для експорту до файлової системи вже існує, але це не тека.

en: Failed to create export directory: {0}
uk: Не вдалося створити теку для експорту: {0}

en: Failed to create export directory.
uk: Не вдалося створити теку для експорту.

en: Append cache name
uk: Долучити назву кеша

en: Export Tiles
uk: Експортувати квадрати

en: Cache name:
uk: Назва кеша:

en: Object count:
uk: Кількість обʼєктів:

en: file system path
uk: шлях файлової системи

en: File system path the tiles are exported to.
uk: Шлях у файловій системі куди будуть експортуватись квадрати.

en: Export directory:
uk: Тека для експорту:

en: Append cache name to export directory.
uk: Долучити назву кеша до теки для експорту

en: Tiles will be exported to directory {0}
uk: Квадрати будуть експортовані в теку {0}

en: No export directory set.
uk: Не вказано теку для експорту.

en: Calibration Layer
uk: Калібрувальний шар

en: A deprecated calibration geometry of {0} nodes by {1}
uk: Застаріла калібрувальна геометрія з {0} вузлів, від {1}

en: A calibration geometry of {0} nodes by {1}
uk: Калібрувальна геометрія з {0} вузлів, від {1}

en: Change Color
uk: Змінити колір

en: Deprecate Offset
uk: Вилучити зсув

en: Are you sure this imagery offset is wrong?
uk: Ви впевнені, що це зміщення знімка є неправильним?

en: Are you sure this calibration geometry is aligned badly?
uk: Ви впевнені, що ця калібрувальна геометрія є погано прив’язаною?

en: Warning: deprecation is basically irreversible!
uk: Увага: видалення є практично незворотним!

en: To store imagery offsets you must be a registered OSM user.
uk: Для збереження зсувів зареєструйтеся в OSM.

en: Please enter the reason why you mark this imagery offset as deprecated
uk: Чому ви відзначаєте це зміщення знімка як застаріле?

en: Please enter the reason why you mark this calibration geometry as deprecated
uk: Чому ви відзначаєте цю калібрувальну геометрію застарілою?

en: Notifying the server of the deprecation...
uk: Повідомляю сервер про застарілий запис…

en: Get Imagery Offset...
uk: Отримати зміщення фону…

en: Download offsets for current imagery from a server
uk: Завантаження зміщень для поточного фону з сервера

en: No data for this region. Please adjust imagery layer and upload an offset.
uk: Поруч немає даних. Будь ласка, прив’яжіть фоновий знімок і відправте зсув на сервер.

en: Loading imagery offsets...
uk: Завантаження зсуву фону…

en: Error processing XML response: {0}
uk: Помилка обробки XML-відповіді: {0}

en: Imagery Offset Database
uk: База зсувів знімків

en: mm
uk: мм

en: cm
uk: см

en: km
uk: км

en: Calibration geometries
uk: Калібрувальні геометрії

en: Deprecated offsets
uk: Застарілі зміщення

en: The topmost imagery layer has been shifted to presumably match
    OSM data in the area. Please check that the offset is still valid
    by downloading GPS tracks and comparing them and OSM data to the imagery.
uk: Верхній шар знімків є зсунутим та повинен відповідати
    даним OSM поруч. Перевірте, що зсув є все ще актуальним,
    завантаживши GPS-треки та порівнявши їх та дані OSM зі знімками.

en: A layer has been added with a calibration geometry. Hide data layers,
    find the corresponding feature on the imagery layer and move it accordingly.
uk: Додано шар із калібрувальною геометрією. Приховайте шар з даними,
    знайдіть відповідний об’єкт на знімках та посуньте їх під геометрію.

en: Deprecated by {0} on {1}
uk: Відзначено як застаріле {1} користувачем {0}

en: Created by {0} on {1}
uk: Створено {1} користувачем {0}

en: Offset Information
uk: Інформація про зсув

en: Report this offset
uk: Повідомити модераторам

en: You are to notify moderators of this offset. Why?
uk: Ви повідомляєте модераторам про цей запис. Чому?

en: Reporting the offset...
uk: Повідомлення про зсув…

en: An imagery offset of {0}
uk: Зсув знімка в {0}

en: Imagery ID
uk: Ідентифікатор фону

en: A calibration geometry of {0} nodes
uk: Калібрувальна геометрія з {0} точок

en: Determined right here
uk: Визначено в цьому місці

en: Determined {0} away
uk: Визначено в {0}

en: Reason
uk: Причина

en: This entry has been reported.
uk: Модератори повідомлені.

en: Server has rejected the request
uk: Сервер відхилив запит

en: Unable to connect to the server
uk: Неможливо з’єднатися з сервером

en: Store Imagery Offset...
uk: Збереження зміщення фону…

en: Upload an offset for current imagery (or calibration object geometry) to a server
uk: Надіслати зсув фонового шару (чи геометрію калібрувального об’єкту) на сервер

en: Store calibration geometry
uk: Зберегти калібрувальну геометрію

en: Store imagery offset
uk: Зберегти зсув фону

en: The selected object can be used as a calibration geometry. What do you intend to do?
uk: Обраний об’єкт може бути використаний в якості калібрувальної геометрії. Що робити?

en: The topmost imagery layer has no offset. Are you sure you want to upload this?
uk: Верхній фоновий шар не зміщено. Зберегти нульовий зсув на сервері?

en: You are registering an imagery offset. Other users in this area will be able to use it for mapping.
    Please make sure it is as precise as possible, and describe a region this offset is applicable to.
uk: Ви зберігаєте зсув фону. Інші учасники будуть використовувати його під час креслення мапи
    цієї місцевості. Переконайтесь, що він є максимально точним, та опишіть місцевість, для якої він підходить.

en: You are registering a calibration geometry. It should be the most precisely positioned object, with
    clearly visible boundaries on various satellite imagery. Please describe this object and its whereabouts.
uk: Ви зберігаєте калібрувальну геометрію. Вона повинна бути ідеально прив’язаною, а у відповідного
    об’єкта чіткі межі і достатній для різних знімків розмір. Опишіть об’єкт та його місцезнаходження.

en: Uploading a new offset...
uk: Надсилання нового зсуву…

en: This string should be 3 to 200 letters long.
uk: Цей рядок повинен бути від 3 до 200 знаків в довжину.

en: Normal
uk: Звичайний

en: Rotate 90
uk: Повернути на 90°

en: Rotate 180
uk: Повернути на 180°

en: Rotate 270
uk: Повернути на 270°

en: WayPoint Image
uk: Зображення з маршрутної точки

en: Display non-geotagged photos
uk: Показати фотографії, що не мають координат

en: Imported Images
uk: Імпортовані зображення

en: Next image
uk: Наступне зображення

en: Previous image
uk: Попереднє зображення

en: Rotate left
uk: Повернути вліво

en: Rotate image left
uk: Повернути зображення ліворуч

en: Rotate right
uk: Повернути вправо

en: Rotate image right
uk: Повернути зображення праворуч

en: Import vector graphics
uk: Імпорт векторної графіки

en: SVG files [ImportVec plugin] (*.svg)
uk: Файли SVG [втулок ImportVec] (*.svg)

en: Improve Way
uk: Покращення ліній

en: Improve Way mode
uk: Режим покращення ліній

en: Mode: Enable way accuracy helpers
uk: Режим: увімкнути помічників

en: improve way accuracy helper turn angle text
uk: покращення точності ліній - величина кута

en: improve way accuracy helper distance text
uk: покращення точності ліній - відстань

en: improve way accuracy helper arc fill
uk: покращення точності ліній - заливка дуг

en: improve way accuracy helper arc stroke
uk: покращення точності ліній - контури дуг

en: improve way accuracy helper perpendicular line
uk: покращення точності ліній - перпендикуляри

en: improve way accuracy helper equal angle circle
uk: покращення точності ліній - однакові кути, вписані в коло

en: Concourse wizard ...
uk: Майстер вестибюлів …

en: Opens up a wizard to create a concourse
uk: Вікдриває мастер для створення вестибюлів

en: Vertical layer:
uk: Вертикальний шар:

en: Structure type:
uk: Тип споруди:

en: Offset into background:
uk: Зміщення фундаменту:

en: Please insert a value.
uk: Додайте значення.

en: Please press spacebar first to add "outer" object to relation.
uk: Натисніть спочатку пробіл, щоб додати об’єкт "outer" до зв’язку.

en: Relation-Error
uk: Помилка зв’язку

en: Import BIM File
uk: Імпорт файлів BIM

en: BIM importer is in beta version! 
     You can help to improve the BIM import by reporting bugs or other issues. For more details see logfile: <i>
uk: BIM Importer все ще знаходиться в бета-версії! 
     Ви можете допомогти покращити імпорт BIM, повідомляючи про помилки або інші недоліки. Для отримання додаткової інформації див. файл журналу: <i>

en: No data selected.
uk: Нічого не виділено.

en: No relation or no relation member with role "outer" selected.
uk: Не виділено зв’язок або член зв’язку з роллю "outer".

en: POWER
uk: ВМК/ВИМК

en: Activates the plug-in
uk: Задіяти втулок

en: Working Level
uk: Поверх

en: Selects the working level.
uk: Вибір поверху для роботи

en: Level Name
uk: Назва поверху

en: Optional name-tag for a level.
uk: Неробовʼязкова назва поверху

en: The object preset you want to tag.
uk: Заготовка для обраного обʼєкта

en: Sets the name tag when the room-object is selected.
uk: Вкажіть назву для приміщення, якщо обрано обʼєкт room.

en: Sets the ref tag when the room-object is selected.
uk: Вкажіть номер для приміщення, якщо обрано обʼєкт room.

en: Apply Tags
uk: Застосувати теґи

en: Add a new level
uk: Додати новий поверх

en: <html> Please insert the new level-tag number you want to add.<br>  <i>Info</i>: <br> If the OK button got pressed you will switch to the drawing action.<br>To finish the new object please press spacebar. The new level<br>will be tagged automatically. </html>
uk: <html> Вставте нове значення теґу level, яке ви хочете додати.<br>  <i>Інформація</i>: <br>Натискання кнопки Так перемикає в режим креслення.<br>Для завершення нового об’єкту натисніть пробіл. Теґ для нового поверху<br>буде додано автоматично.</html>

en: level number:
uk: Номер поверху:

en: Example: ''2'' or ''3''
uk: Наприклад: "2" або "3"

en: Indoor Mapping Helper
uk: Помічник для створення мап приміщень

en: Toolbox for indoor mapping assistance
uk: Існтрумент для додавання планів приміщень

en: Insert level
uk: Додати поверх

en: Add a new level to layer.
uk: Додати нових поверх до шару.

en: Show Help-Browser.
uk: Показати Довідку

en: Level name
uk: Назва поверху

en: Sets optional name tag for a level.
uk: Необов’язкова назва для поверху (теґ level_name)

en: Working level: NONE
uk: Поверх: НІ

en: Shows the current working level.
uk: Показати поточний поверх.

en: Deactivate automatic level tagging.
uk: Вимкнути автоматичне додавання теґів поверхам.

en: Sets the name tag.
uk: Задає значення теґу name.

en: Sets the referance tag.
uk: Задає значення теґу ref.

en: Repeat on
uk: Повторюється на

en: Sets the repeat on tag when highway objects are selected. Please tag like this: -3-4 or -2--3 or 5-6 .
uk: Задає значення теґу repeat_on, якщо виділено об’єкт з теґом highway. Наприклад: -3-4 або -2--3 чи 5-6.

en: Creation-Tool for multipolygon with role: outer. To finish press the spacebar.
uk: Створює члена мультиполігона з роллю outer. Натисніть пробіл для завершення.

en: Creation-Tool for multipolygons with role: inner. To finish press spacebar. To add to relation select "outer" and press enter.
uk: Створює члена мультиполігона з роллю inner. Натисніть пробіл для завершення. Для додавання до зв’язку виділіть "outer" та натисніть Enter.

en: Deactivate multipolygon function.
uk: Вимкнути функцію створення мультиполігонів.

en: Add selected tags and/or relations to obeject.
uk: Додати обрані теґи та/або зв’язки до об’єкта.

en: Working level: {0}
uk: Поверх: {0}

en: InfoMode
uk: ІнфоРежим

en: GPX info mode
uk: Інформація GPX

en: Move the mouse to show trackpoint info for current layer. Hold shift to highlight tracks
uk: Переміщайте мишу, щоб показати інформацію про точки треку поточного шару. Утримуйте Shift для підсвічування треків.

en: Delete this
uk: Вилучити це

en: Delete this&older
uk: Вилучити це та старіше

en: Track name:
uk: Трек:

en: JavaFX is not available.
uk: JavaFX недоступний.

en:  Please install OpenJFX through your package manager.
uk:  Встановіть OpenJFX за допомогою вашого менеджера пакунків.

en:  Please update to Java 11+.
uk:  Оновіться до Java 11+.

en: Channel-Digraph created from the active OSM-Layer
uk: Канал-Орграф створено з активного шару OSM

en: Create Channel Digraph
uk: Створити Канал Орграф

en: this layer is no osm data layer
uk: цей шар не є шаром даних osm

en: Converting OSM graph into Channel Digraph
uk: Перетворення графа OSM в канал орграфу

en: filtering ways
uk: фільтрування ліній

en: creating Channel-Digraph
uk: створення Каналу-Орграфу

en: sealing Digraph
uk: ущільнення Орграфу

en: calculating Strong Connectedness
uk: розрахунок Міцності Зв’язаності

en: creating DigraphLayer
uk: створення ШаруОрграфу

en: JunctionChecking
uk: Перевірка Розв’язок

en: Open the junctionchecking window.
uk: Відкрити вікно для перевірки розв’язок

en: junctions
uk: розв’язки

en: Channel-Digraph creation
uk: Створення Каналу-Орграфу

en: seal Channel Digraph
uk: ущільнення Каналу Орграфу

en: calculate strong connected channels
uk: обчислення міцно зв’язаних каналів

en: Junctionchecking/junctions searching
uk: Перевірка/пошук розв’язок

en: order of junction (n):
uk: порядок виїзду (n):

en: produce OSM-Relations: junction
uk: створити Зв’язок (OSM): розв’язку

en: if enabled the plugin produces osm-relations from the junction subgraphs
uk: якщо увімкнено, втулок створює зв’язки OSM з підграфів розв’язок

en: create the channel digraph
uk: створити канал орграфа

en: Check
uk: Перевірити

en: check the subset for junction properties
uk: перевіряти набір властивостей перехрестя

en: Search
uk: Пошук

en: search for junctions in the channel subset
uk: пошук розв’язок у підмножині каналів

en: The marked channels contains a junctioncandidate (white). To test this candidat mark these channel and press the "Check" button again.
uk: Позначені канали містять можливі розв’язки (білим). Для перевірки позначте цей канал та натисніть кнопку «Перевірити» знов.

en: The marked channels are a {0}-ways junction
uk: Позначені канали є розв’язкою {0} шляхів

en: The marked channels are not a junction:
uk: Позначені канали не є розв’язкою:

en: construct channel digraph and search for junctions
uk: побудувати канал орграфа та шукати розв’язки

en: Number of {0}-ways junctions found: {1}
uk: Кількість {0}-лінійних перехрещень: {1}

en: generate all combinations from entrie/exit candidates
uk: згенерувати усі варіанти в’їзду/виїзду з/на розв’язку

en: Check the direction
uk: Перевірте напрямок

en: Check the direction of the selected stream/river. Is it correct?
     Progress:
uk: Перевірте напрямок виділеного струмка/ріки. Він є вірним?
     Виконано:

en: Correct
uk: Вірно

en: Wrong
uk: Не вірно

en: <HTML><U>C</U>orrect direction</HTML>
uk: <HTML><U>В</U>вірний напрямок</HTML>

en: Direction of river is correct.
uk: Напрямок течії ріки вказано вірно.

en: <HTML><U>W</U>rong dirrection</HTML>
uk: <HTML><U>Н</U>е вірний напрямок</HTML>

en: Direction of river is wrong.
uk: Напрямок течії ріки вказано не вірно.

en: <HTML><U>I</U>gnore this way</HTML>
uk: <HTML><U>І</U>гнорувати цю лінію</HTML>

en: Ignore direction of this way.
uk: Не зважати на напрямок цієї лінії.

en: Check direction of streams
uk: Перевірити напрямок течії струмків

en: Check direction of streams and rivers
uk: Перевірити напрямок течії струмків та рік

en: No more directions to check!
uk: Обʼєкти для перевірки відсутні!

en: Replace way
uk: Замінити лінію

en: Replace way of selected way with a new way
uk: Замінити виділену лінію новою

en: This tool replaces coastline of one way with another, and so requires exactly two coatline ways to be selected.
uk: Цей інструмент заміняє берегову лінію на лінію з новою геометрією, для цього потрібно виділити обидві лінії.

en: Disable GPSD
uk: Вимкнути GPSD

en: Show Distance to nearest way
uk: Показувати відстань до найближчої лінії

en: LiveGPS settings
uk: Налаштування LiveGPS

en: Here you can change some preferences of LiveGPS plugin
uk: Тут ви можете змінити деякі налаштування втулка LiveGPS

en: Host address of gpsd, default is {0}
uk: Адреса хосту gpsd, стандартно – {0}

en: Host address of gpsd
uk: Адреса хосту gpsd

en: Port number of gpsd, default is {0}
uk: Номер порту gpsd, стандартно – {0}

en: Port number gpsd
uk: Номер порту gpsd

en: .Serial device for direct NMEA input, does not exist by default.</html>
uk: . Послідовний пристрій для прямого введення NMEA, типово не існує.</html>

en: Serial device
uk: Послідовний пристрій

en: <html>For Linux {0}, {1}, {2} or {3} (<b>x</b> means any number beginning with 0).<br>For Windows {4} to {5} (COM ports bigger than 9 wont work).</html>
uk: <html>Для Linux {0}, {1}, {2} або {3} (<b>x</b> означає будь-яке число, що починається з 0).<br>Для Windows від {4} до {5} (COM-порти більше ніж 9 не працюватимуть).</html>

en: Connection Failed
uk: Невдала спроба з’єднання

en: Not connected
uk: Не з’єднано

en: Connecting
uk: З’єднується

en: Connected
uk: З’єднано

en: NMEA Connection Failed
uk: Збій зʼєднання NMEA

en: NMEA Not connected
uk: NMEA не підʼєднано

en: no name
uk: без назви

en: Live GPS
uk: GPS наживо

en: Show GPS data.
uk: Показати GPS-дані.

en: Status gpsd
uk: Стан gaps

en: Status NMEA
uk: Стан NMEA

en: Way Info
uk: Інформація про лінію

en: Speed
uk: Швидкість

en: Course
uk: Курс

en: Way Info [m]
uk: Інформація про лінію [м]

en: {0} km/h
uk: {0} км/г

en: {0} deg
uk: {0}º

en: LiveGPS layer
uk: Шар LiveGPS

en: Capture GPS Track
uk: Захоплення GPS-треків

en: Connect to gpsd server and show current position in LiveGPS layer.
uk: Під’єднатись до сервера gpsd і показати поточне положення на шарі LiveGPS.

en: Center Once
uk: Центрувати тільки один раз

en: Center the LiveGPS layer to current position.
uk: Центрувати шар LiveGPS у поточному положенні.

en: Auto-Center
uk: Автоцентрування

en: Continuously center the LiveGPS layer to current position.
uk: Безперервно центрувати шар LiveGPS на поточному положенні.

en: MapRoulette: Zoom to task selection
uk: MapRoulette: Наблизьтесь для вибору завдань

en: Ignore Task
uk: Ігнорувати завдання

en: Ignore Challenge
uk: Ігнорувати виклик

en: Download task {0}
uk: Завантажити завдання {0}

en: Download MapRoulette Task
uk: Завантажити завдання MapRoulette

en: Downloading MapRoulette Task {0}
uk: Завантаження завдання MapRoulette {0}

en: Do you want to download {0}
uk: Бажаєте завантажити {0}

en: Downloading MapRoulette Data
uk: Завантаження даних MapRoulette

en: Please log in to OpenStreetMap in JOSM
uk: Будь ласка, увійдіть у свій обліковий запис OSM в JOSM

en: Please log in to the MapRoulette instance at least once: {0}
uk: Будь ласка, увійдіть до MapRoulette хоча б раз: {0}

en: Fixed
uk: Виправлено

en: Skipped
uk: Пропущено

en: Answered
uk: Є відповідь

en: Too Hard / Cannot see
uk: Важко/Не видно

en: Validated
uk: Перевірено

en: Already Fixed / Not an Issue
uk: Вже виправлено / Не помилка

en: The {0} {1} (v{2}) has changed since the challenge was created.<br>Continue?
uk: {0} {1} (v{2}) змінилося після створення виклику.<br>Продовжити?

en: Cooperative Challenge: Mismatched version types
uk: Кооперативний виклик: невідповідні типи версій

en: MapRoulette Cooperative Challenge
uk: Кооперативний виклик MapRoulette

en: MapRoulette OSC change
uk: MapRoulette, зміни OSC

en: Move data between datasets
uk: Перенести дані між наборами даних

en: Could not fetch instruction from parent challenge
uk: Не вдалося отримати інструкцію з батьківського виклику

en: Tag
uk: Теґ

en: MapRoulette Tasks
uk: Завдання MapRoulette

en: Download MapRoulette Tasks in the selected download area
uk: Завантаження завдань MapRoulette для обраної території

en: MapRoulette task geometry
uk: Геометрія завдання MapRoulette

en: MapRoulette Task Layer
uk: MapRoulette, шар завдань

en: MapRoulette Task Layer:
uk: MapRoulette, шар завдань:

en: MapRoulette Preferences
uk: Налаштування MapRoulette

en: MapRoulette OpenStreetMap Preference Key
uk: MapRoulette ключ налаштувань OpenStreetMap

en: Server Settings
uk: Параметри сервера

en: MapRoulette Server Settings
uk: Параметри сервера MapRoulette

en: Ignored Tasks
uk: Проігноровані завдання

en: Ignored Challenges
uk: Проігноровані виклики

en: Task List
uk: Перелік завдань

en: MapRoulette Task List Settings
uk: Налаштування переліку завдань MapRoulette

en: Project
uk: Проєкт

en: Challenge
uk: Виклик

en: Task Name
uk: Назва завдання

en: Task ID
uk: Ід завдання

en: Challenge Name
uk: Назва виклику

en: Challenge ID
uk: Ід виклику

en: Task Preferences
uk: Параметри завдання

en: Future home of Task Preferences
uk: Майбутнє місце для Налаштувань завдань

en: Current MapRoulette Task
uk: Поточне завдання MapRoulette

en: This is the current MapRoulette Task
uk: Поточне завдання MapRoulette

en: MapRoulette: Current task
uk: MapRoulette: Поточне завдання

en: Instructions:
uk: Інструкції:

en: Please select a locked task
uk: Будь ласка, оберіть заблоковане вами завдання

en: Creates
uk: Створює

en: Tag Updates
uk: Оновлення теґів

en: Select Primitives
uk: Оберіть примітиви

en: Select the OSM primitives for this task
uk: Оберіть примітиви OSM для цього завдання

en: MapRoulette: Select task primitives
uk: MapRoulette: Оберіть кілька примітивів

en: MapRoulette: Mark Task as {0}
uk: MapRoulette: Позначити завдання як {0}

en: <html>Mark all selected tasks?<br>This will apply all tag fixes and geometry fixes!</html>
uk: <html>Позначити всі вибрані завдання?<br>Це застосує всі виправлення теґів і виправлення геометрії!</html>

en: Mark all selected tasks?
uk: Позначити всі виділені завдання?

en: Apply OSC directly to the edit layer?
uk: Застосувати OSC безпосередньо до шару з даними?

en: Show
uk: Показати

en: Request Review
uk: Запитати перевірку

en: Task Feedback
uk: Зворотній відгук до завдання

en: No: the suggested tags are wrong
uk: Ні: запропоновані теґи є помилковими

en: Yes: the suggested tags are correct
uk: Так: запропоновані теґи вірні

en: Apply OSC
uk: Застосувати OSC

en: Apply the suggested change from the task
uk: Застосувати запропоновані в заданні зміни

en: Start Task
uk: Розпочати роботу з завданням

en: Start MapRoulette Tasks
uk: Розпочати завдання MapRoulette

en: MapRoulette: Start or Stop Tasks
uk: MapRoulette: Розпочати або закінчити роботу з завданням

en: Could not lock tasks
uk: Не вдалося заблокувати завдання

en: Stop Task
uk: Зупинити роботу з завданням

en: Stop MapRoulette Tasks
uk: Зупинити роботу з завданням MapRoulette

en: Downloaded MapRoulette tasks
uk: Завантажені завдання MapRoulette

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Open Task in browser
uk: Відкрити завдання у вебоглядачі

en: Open MapRoulette Tasks in browser
uk: Відкрити завдання MapRoulette у вебоглядачі

en: MapRoulette: Open Tasks in browser
uk: MapRoulette: Відкрити завдання у вебоглядачі

en: Download Data
uk: Завантажити дані

en: Download MapRoulette Tasks
uk: Завантажити завдання MapRoulette

en: MapRoulette: Download Tasks
uk: MapRoulette: Завантаження завдань

en: MapRoulette: Task Modified
uk: MapRoulette: Завдання змінене

en: MapRoulette: Task Locked
uk: MapRoulette: Завдання заблоковане

en: Priority: {0}
uk: Пріоритет: {0}

en: Difficulty: {0}
uk: Складність: {0}

en: Modified: {0}
uk: Змінено: {0}

en: Type: {0}
uk: Тип: {0}

en: Status: {0}
uk: Стан: {0}

en: MapRoulette Task
uk: Завдання MapRoulette

en: Did you finish the following MapRoulette Task?
uk: Ви виконали завдання MapRoulette?

en: Instructions:
uk: Інструкції:

en: Changes for {0}
uk: Зміни до {0}

en: Fetching OpenStreetMap User Preferences
uk: Отримання параметрів користувача OpenStreetMap

en: Getting MapRoulette API Key
uk: Отримання ключа MapRoulette API

en: Measured values
uk: Результати вимірювання

en: Open the measurement window.
uk: Відкрити вікно вимірювань.

en: Reset current measurement results and delete measurement path.
uk: Скидання поточних результатів вимірювань та вилучення вимірювального шляху.

en: Path Length
uk: Довжина шляху

en: Selection Length
uk: Довжина виділення

en: Selection Area
uk: Область виділення

en: Selection Radius
uk: Радіус виділення

en: Angle
uk: Кут

en: Angle between two selected Nodes
uk: Кут між двома виділеними точками

en: Layer to make measurements
uk: Шар для проведення вимірювань

en: measurement mode
uk: режим вимірювання

en: Measurements
uk: Вимірювання

en: Merge overlap
uk: Злиття перекриття

en: Merge overlap of ways.
uk: Злиття перекриття ліній.

en: Merge Overlap (combine)
uk: Злиття перекриття (комбіноване)

en: Michigan Left
uk: Мічиганський поворот ліворуч

en: Adds no left turn for sets of 4 or 5 ways.
uk: Додає заборону повороту ліворуч на групу з 4 або 5 ліній.

en: Please select 4 or 5 ways to assign no left turns.
uk: Будь ласка, виберіть 4 або 5 ліній, щоб призначити заборону повороту ліворуч.

en: Please select 4 ways that form a closed relation.
uk: Будь ласка, виділіть 4 лінії, що утворюють закритий зв’язок.

en: Unable to order the ways. Please verify their directions
uk: Неможливо впорядкувати лінії. Будь ласка, перевірте їхні напрямки

en: Create Michigan left turn restriction
uk: Створити обмеження повороту ліворуч (Мічіган)

en: Unable to find via nodes. Please check your selection
uk: Неможливо знайти точки «через». Будь ласка, перевірте свій вибір

en: About Plugin
uk: Про втулок

en: Native password manager plugin
uk: Рідний втулок керування паролями

en: No native password manager could be found!
uk: Було знайдено сторонній менеджер паролів!

en: Depending on your Operating System / Distribution, you may have to create a default keyring / wallet first.
uk: В залежності від вашої операційної системи/дистрибутиву вам треба спочатку створити типове сховище паролів.

en: No thanks, use JOSM''s plain text preferences storage
uk: Ні, дякую, використовувати збереження налаштувань JOSM у вигляді звичайного тексту

en: Found sensitive data that is still saved in JOSM''s preference file (plain text).
uk: Знайдено конфіденційні дані, які до цих пір зберігаються в файл налаштувань JOSM (у текстовому вигляді).

en: Transfer to password manager and remove from preference file
uk: Перенести у менеджер паролів і вилучити з файлу налаштувань

en: No, just keep it
uk: Ні, лишити так як є

en: Close the dialog and discard all changes
uk: Закрити вікно та відкинути усі зміни

en: Proceed and go to the next page
uk: Продовжити та перейти до наступної сторінки

en: Finish
uk: Завершити

en: Confirm the setup and close this dialog
uk: Підтвердити налаштування і закрити діалог

en: JOSM/OSM API/Username
uk: JOSM/OSM API/Ім’я користувача

en: JOSM/OSM API/Password
uk: JOSM/OSM API/Пароль

en: {0}/Username
uk: {0}/Користувач

en: {0}/Password
uk: {0}/Пароль

en: JOSM/Proxy/Username
uk: JOSM/Proxy/Ім’я користувача

en: JOSM/Proxy/Password
uk: JOSM/Proxy/Пароль

en: JOSM/OAuth/{0}/Token
uk: JOSM/OAuth/{0}/Токен

en: JOSM/OAuth/{0}/Parameters
uk: JOSM/OAuth/{0}/Параметри

en: Native Password Manager Plugin
uk: Втулок рідного менеджеру паролів

en: The username and password is protected by {0}.
uk: Ім’я користувача та пароль захищено {0}.

en: username
uk: ім’я користувача

en: password
uk: пароль

en: proxy username
uk: ім’я користувача проксі

en: proxy password
uk: пароль проксі

en: oauth key
uk: oauth ключ

en: oauth secret
uk: oauth секрет

en: <br><strong>Warning:</strong> There may be sensitive data left in your preference file. ({0})
uk: <br><strong>Попередження:</strong> У вашому файлі налаштувань можуть лишитись конфіденційні дані. ({0})

en: Save user and password ({0})
uk: Зберегти ім’я користувача та пароль ({0})

en: Plain text, JOSM default
uk: Простий текст, JOSM (типово)

en: Use {0}
uk: Використовувати {0}

en: Encrypt data with Windows logon credentials
uk: Шифрування даних з обліковими даними Windows Logon

en: The native password manager plugin detected {0} on your system.
uk: Втулок рідного менеджера паролів знайшов {0} у вашій системі.

en: OSM Server Files o5m compressed
uk: Файли сервера OSM стиснені o5m

en: Invalid changeset id: {0}
uk: Неприпустимий id набору змін: {0}

en: Invalid timestamp: {0}
uk: Неприпустимий час: {0}

en: wrong header byte
uk: неправильний байт заголовка

en: Reading was canceled at file offset {0}
uk: Читання було скасовано на зміщенні у файлі {0}

en: unsupported header
uk: непідтримуваний заголовок

en: Reading OSM data...
uk: Читання даних OSM…

en: Import was canceled
uk: Імпорт скасовано

en: Split by municipality
uk: Поділ за муніципалітетами

en: Split this data by municipality (admin_level=8).
uk: Розділити дані за муніципалітетами (admin_level=8).

en: Split by sector
uk: Поділ за секторами

en: Split this data by sector (admin_level=10).
uk: Розділити дані за секторами (admin_level=10).

en: Split by neighbourhood
uk: Поділ на околиці

en: Split this data by neighbourhood (admin_level=11).
uk: Розділити дані по околицях (admin_level=11).

en: Download open data
uk: Завантажити open data

en: License URL not available: {0}
uk: URL ліцензії недоступний: {0}

en: OpenData preferences
uk: Налаштування OpenData

en: License Agreement
uk: Ліцензійна угода

en: Accept
uk: Застосувати

en: Refuse
uk: Відмовити

en: I understand and accept these terms and conditions
uk: Я розумію і приймаю ці умови

en: View the full text of this license
uk: Переглянути повний текст цієї ліцензії

en: I refuse these terms and conditions. Cancel download.
uk: Я не приймаю ці умови. Скасувати завантаженя.

en: Module bundled with opendata plugin
uk: Модуль поставляється з втулком OpenData

en: Please click on <strong>Download list</strong> to download and display a list of available modules.
uk: Натисніть <strong>Завантажити список</strong> для завантаження та показу списку доступних модулів.

en: The following module has been downloaded <strong>successfully</strong>: | The following {0} modules have been downloaded <strong>successfully</strong>:
uk[0]: Наступний модуль був <strong>успішно</strong> завантажений:
uk[1]: Наступні {0} модулі були <strong>успішно</strong> завантажені:
uk[2]: Наступні {0} модулів були <strong>успішно</strong> завантажені:

en: Downloading the following module has <strong>failed</strong>: | Downloading the following {0} modules has <strong>failed</strong>:
uk[0]: Завантаження наступного модуля <strong>зазнало невдачі</strong>:
uk[1]: Завантаження наступних {0} модулів <strong>зазнало невдачі</strong>:
uk[2]: Завантаження наступних {0} модулів <strong>зазнало невдачі</strong>:

en: Search:
uk: Знайти:

en: Modules
uk: Модулі

en: Accept the new module sites and close the dialog
uk: Прийняти нові сайти з модулями і закрити вікно

en: Configure Module Sites
uk: Налаштування сайтів модулів

en: Download the list of available modules
uk: Завантажити список доступних модулів

en: Update modules
uk: Оновити модулі

en: Update the selected modules
uk: Оновити виділені модулі

en: Please restart JOSM to activate the downloaded modules.
uk: Будь ласка, перезапустіть JOSM для активації завантажених модулів.

en: All installed modules are up to date. JOSM does not have to download newer versions.
uk: Всі встановлені модулі в актуальному стані. JOSM не потрібно завантажувати нові версії.

en: Modules up to date
uk: Модулі в актуальному стані.

en: Configure the list of sites where modules are downloaded from
uk: Налаштувати список сайтів, з яких завантажуються модулі

en: Add Open Data Module description URL.
uk: Додати URL з описом модуля Open Data.

en: Edit Open Data Module description URL.
uk: Редагувати URL з описом модуля Open Data.

en: Open Data Module description URL
uk: URL з описом модуля Open Data

en: Download OSM data corresponding to the current data set.
uk: Завантажити OSM дані, пов’язані з поточним набором даних.

en: Set the selected elements on the map to the selected items in the list above.
uk: Виділити на мапі об’єкти, вибрані у списку вгорі.

en: Diff
uk: Розбіжності

en: Perform diff between current data set and existing OSM data.
uk: Знайти відмінності між поточним набором даних та наявними даними OSM.

en: Tools
uk: Інструменти

en: Open tools menu for this data.
uk: Відкрити меню інструментів для цих даних.

en: Open the OpenData window.
uk: Відкрити вікно OpenData.

en: Raw data
uk: Неопрацьовані дані

en: OpenData Preferences
uk: Налаштування OpenData

en: A special handler for various Open Data portals<br/><br/>Please read the Terms and Conditions of Use of each portal<br/>before any upload of data loaded by this plugin.
uk: Спеціальний обробник для різних порталів Open Data<br/><br/>Будь ласка, прочитайте Умови використання для кожного порталу<br/>перед надсиланням даних до сервера OSM, завантажених цим втулком.

en: General settings
uk: Загальні параметри

en: Import only raw data (i.e. do not add/delete tags or replace them by standard OSM tags)
uk: Імпортувати тільки неопрацьовані дані (тобто не додавати/вилучати теґи і не замінювати їх на стандартні теґи OSM)

en: Overpass API server:
uk: Сервер Overpass API:

en: Overpass API server used to download OSM data
uk: Для завантаження даних OSM використовується сервер Overpass API

en: XAPI server:
uk: XAPI-сервер:

en: XAPI server used to download OSM data when Overpass API is not available
uk: XAPI-сервер використовується для завантаження даних OSM, якщо сервер Overpass API недоступний

en: Download modules
uk: Завантажити модулі

en: View summary
uk: Переглянути звіт

en: View full text
uk: Переглянути повний текст

en: ''Lambert CC 9 zones'' coordinates found with different zone codes for X and Y:
uk: Координати ''Lambert CC 9 zones'' мають різні коди зон для X та Y:

en: OpenData XML files
uk: Файли OpenData XML

en: File to load
uk: Файл для завантаження

en: 7Zip Files
uk: Файли 7Zip

en: Reading 7Zip file...
uk: Читання файлу 7Zip…

en: Zip Files
uk: Файли Zip

en: Reading Zip file...
uk: Читання файлу Zip…

en: Cannot transform to WGS84
uk: Не вдається перетворити в WGS84

en: JOSM was unable to find a strict mathematical transformation between ''{0}'' and WGS84.<br /><br />Do you want to try a <i>lenient</i> method, which will perform a non-precise transformation (<b>with location errors up to 1 km</b>) ?<br/><br/>If so, <b>do NOT upload</b> such data to OSM !
uk: JOSM не вдається знайти чіткого математичного перетворення між ''{0}'' та WGS84.<br /><br />Чи бажаєте спробувати <i>м’який</i> метод, який виконає нечітке перетворення (<b>з похибкою у розміщенні до 1 км</b>) ?<br/><br/>Якщо так, <b>НЕ НАДСИЛАЙТЕ</b> такі дані до OSM !

en: Try lenient method
uk: Спробувати м’який метод

en: Loading shapefile ({0} layers)
uk: Завантаження shapefile ({0} шар(ів))

en: Loading shapefile ({0} features)
uk: Завантаження шейп-файлу ({0} об’єкт(ів))

en: Unable to detect Coordinate Reference System.
    Would you like to fallback to ESPG:4326 (WGS 84) ?
uk: неможливо визначити систему координат.
    Чи бажаєте використовувати типово ESPG:4326 (WGS 84) ?

en: Warning: CRS not found
uk: Попередження: CRS не знайдено

en: Unable to detect CRS !
uk: Неможливо виявити CRS!

en: GML files
uk: Файли GML

en: KML/KMZ files
uk: Файли KML/KMZ

en: MapInfo files
uk: Файли MapInfo

en: Shapefiles
uk: Шейп-файли

en: Unable to find a data store for file {0}
uk: Неможливо знайти сховище даних для файлу {0}

en: GeoPackage files
uk: Файли GeoPackage

en: CSV files
uk: Файли CSV

en: ODS files
uk: Файли ODS

en: No valid coordinates have been found.
uk: Не знайдено правильних координат.

en: Invalid file. Bad length on line {0}. Expected {1} columns, got {2}.
uk: Помилковий файл. Неправильна довжина лінії {0}. Очікувалось {1} стовпчиків, маємо {2}.

en: XLS files
uk: Файли XLS

en: View OSM Wiki page
uk: Переглянути сторінку OSM-Вікі

en: Launch browser to the OSM Wiki page of the selected data set
uk: Відкрити веб-оглядач із сторінкою OSM-Вікі для виділеного набору даних

en: View Local Portal page
uk: Переглянути сторінку Local Portal

en: Launch browser to the local portal page of the selected data set
uk: Відкрити веб-оглядач із сторінкою Local Portal для виділеного набору даних

en: View National Portal page
uk: Переглянути сторінку National Portal

en: Launch browser to the national portal page of the selected data set
uk: Відкрити веб-оглядач із сторінкою National Portal для виділеного набору даних

en: View License
uk: Переглянути ліцензію

en: Launch browser to the license page of the selected data set
uk: Відкрити веб-оглядач із ліцензією для виділеного набору даних

en: View License (summary)
uk: Переглянути Ліцензію (стисло)

en: Launch browser to the summary license page of the selected data set
uk: Відкрити веб-оглядач із стислою ліцензією для виділеного набору даних

en: View the license of the selected data set
uk: Переглянути ліцензію для виділеного набору даних

en: Warning: Cannot download module ''{0}''. Its download link is not known. Skipping download.
uk: Попередження: Неможливо завантажити модуль ''{0}''. Посилання для його завантаження невідоме. Пропускаємо завантаження.

en: Warning: Cannot download module ''{0}''. Its download link ''{1}'' is not a valid URL. Skipping download.
uk: Попередження: Неможливо завантажити модуль ''{0}''. Посилання для його завантаження ''{1}'' не є допустимим URL. Пропускаємо завантаження.

en: Downloading Module {0}...
uk: Завантаження модуля {0}…

en: An error occurred in module {0}
uk: В модулі {0} виникла помилка

en: Last module update more than {0} days ago.
uk: Останій раз модуль оновлювався {0} днів тому.

en: Click to update the activated modules
uk: Клацніть для оновлення активних модулів

en: Click to skip updating the activated modules
uk: Клацніть для того, щоб пропустити оновлення активних модулів

en: Skipping module update after elapsed update interval. Automatic update at startup is disabled.
uk: Пропуск періодичного оновлення модуля. Автоматичне оновлення в момент запуску відключено.

en: Running module update after elapsed update interval. Automatic update at startup is disabled.
uk: Запуск періодичного оновлення модуля. Автоматичне оновлення в момент запуску відключено.

en: Could not load module {0}. Delete from preferences?
uk: Не вдалося завантажити модуль {0}. Вилучити його з налаштувань?

en: loading module ''{0}'' (version {1})
uk: завантаження модуля ''{0}'' (версія {1})

en: <html>Could not load module {0} because the module<br>main class ''{1}'' was not found.<br>Delete from preferences?</html>
uk: <html>Неможливо завантажити модуль {0}, тому що головний клас<br>модуля ''{1}'' не знайдений.<br>Вилучити його з налаштувань?</html>

en: Loading modules ...
uk: Завантаження модулів…

en: Checking module preconditions...
uk: Перевірка передумов модулів…

en: Loading module ''{0}''...
uk: Завантаження модуля ''{0}''…

en: JOSM could not find information about the following module: | JOSM could not find information about the following modules:
uk[0]: JOSM не вдалося знайти інформацію про наступний модуль:
uk[1]: JOSM не вдалося знайти інформацію про наступні модулі:
uk[2]: JOSM не вдалося знайти інформацію про наступні модулі:

en: The module is not going to be loaded. | The modules are not going to be loaded.
uk[0]: Цей модуль не буде завантажений.
uk[1]: Ці модулі не будуть завантажені.
uk[2]: Ці модулі не будуть завантажені.

en: Updating the following module has failed: | Updating the following modules has failed:
uk[0]: Оновлення наступного модулю не вдалося:
uk[1]: Оновлення наступних модулів не вдалося:
uk[2]: Оновлення наступних модулів не вдалося:

en: Module update failed
uk: Оновлення модулів не вдалося

en: Warning: failed to download module information list
uk: Увага: не вдалося завантажити список з інформацією про модулі

en: Disable module
uk: Відключити модуль

en: Click to delete the module ''{0}''
uk: Клацніть для вилучення модуля ''{0}''

en: Keep module
uk: Залишити модуль

en: Click to keep the module ''{0}''
uk: Клацніть, щоб залишити модуль ''{0}''

en: Warning: failed to delete outdated module ''{0}''.
uk: Попередження: не вдалося вилучити застарілий модуль ''{0}''.

en: Warning: failed to install already downloaded module ''{0}''. Skipping installation.JOSM is still going to load the old module version.
uk: Попередження: не вдалося встановити вже завантажений модуль ''{0}''. Пропуск встановлення. JOSM все ще збирається завантажити стару версію модуля.

en: Warning: failed to install module ''{0}'' from temporary download file ''{1}''. Renaming failed.
uk: Попередження: не вдалося встановити модуль ''{0}'' з тимчасового файлу завантаження ''{1}''. Перейменування не вдалося.

en: Do not ask again and remember my decision (go to Preferences->Modules to change it later)
uk: Більше не питати і запам’ятати мій вибір (перейдіть Налаштування -> Модулі, щоб змінити його пізніше)

en: The module file ''{0}'' does not include a Manifest.
uk: Файл модуля ''{0}'' не містить Manifest.

en: Invalid URL ''{0}'' in module {1}
uk: Помилковий URL ''{0}'' в модулі {1}

en: <b>Module provided by an external source:</b> {0}
uk: <b>Модуль надається із зовнішнього джерела:</b> {0}

en: Failed to create module information from manifest for module ''{0}''
uk: Не вдалося створити інформацію модуля з маніфесту для модуля ''{0}''

en: Illegal entry in module list.
uk: Неприпустимий вміст у переліку модулів.

en: Reading local module information..
uk: Читання локальної інформації модуля…

en: Processing module site cache files...
uk: Обробка файлу кешу сайта модулів…

en: Warning: Failed to scan file ''{0}'' for module information. Skipping.
uk: Попередження: Помилка сканування файлу ''{0}'' з інформацією модуля. Пропускаємо.

en: Processing module site cache icon files...
uk: Обробка файлу кешу значків сайту модуля…

en: Processing module files...
uk: Обробка файлів модулів…

en: Download module list...
uk: Завантаження списку модулів…

en: Downloading module list from ''{0}''
uk: Завантаження списку модулів з ''{0}''

en: Warning: failed to create module directory ''{0}''. Cannot cache module list from module site ''{1}''.
uk: Попередження: збій створення теки модуля ''{0}''. Неможливо створити кеш з переліком модулів сайту ''{1}''.

en: Writing module list to local cache ''{0}''
uk: Запис списку модулів до локального кешу ''{0}''

en: Parsing module list from site ''{0}''
uk: Опрацювання списку модулів з сайту ''{0}''

en: Failed to parse module list document from site ''{0}''. Skipping site. Exception was: {1}
uk: Не вдалося обробити список модулів з сайту ''{0}''. Пропускаємо сайт. Помилка: {1}

en: Processing module list from site ''{0}''
uk: Обробка списку модулів з сайту ''{0}''

en: Open Visible...
uk: Відкрити видиме…

en: Open only files that are visible in current view.
uk: Відкривати тільки файли, які є видимими у поточному виді.

en: No view open - cannot determine boundaries!
uk: Вид не відкритий — неможливо визначити межі!

en: Unknown file extension: {0}
uk: Невідоме розширення файлу: {0}

en: Parsing file "{0}" failed
uk: Не вдалось розібрати файл ''{0}''

en: Copy: {0}
uk: Копіювати: {0}

en: and
uk: та

en: Open in browser {0}
uk: Відкрити в оглядачі {0}

en: OpenStreetMap obj info
uk: Інфо про об’єкт OpenStreetMap

en: Open OpenStreetMap obj info window
uk: Відкрити вікно з інформацією про об’єкт OpenStreetMap

en: Object Id
uk: Id Об’єкта

en: Version
uk: Версiя

en: Images
uk: Зображення

en: OSM Server Files pbf compressed
uk: Файли сервера OSM стиснені pbf

en: Download PBF
uk: Завантажити PBF

en: Invalid DenseNodes key/values table
uk: Неприпустимі значення ключ/значення таблиці DenseNodes

en: Canceled: Waiting for reader to react
uk: Скасовано: В очікуванні реакції зчитувача

en: Transform error: Min X must be smaller than max
uk: Помилка перетворення: Мінімальне значення X повинно бути менше за максимальне

en: Transform error: Min Y must be smaller than max
uk: Помилка перетворення: Мінімальне значення Y повинно бути менше максимального

en: Transform error: Points too close
uk: Помилка перетворення: Точки дуже близько одна до одної

en: Transform error: Unsupported variant.
uk: Помилка перетворення: Непідтримуваний варіант.

en: Transform error: Unsupported orientation
uk: Помилка перетворення: Непідтримувана орієнтація

en: X-value of bottom left reference point
uk: Значення X нижньої лівої контрольної точки

en: Y-value of bottom left reference point
uk: Значення Y нижньої лівої контрольної точки

en: East-value of bottom left reference point
uk: Значення Сходу нижньої лівої контрольної точки

en: North-value of bottom left reference point
uk: Значення Півночі нижньої лівої контрольної точки

en: Get from Preview
uk: Отримати з попереднього перегляду

en: Select a single node from preview
uk: Оберіть окрему точку в попереднім перегляді

en: X-value of top right reference point
uk: Значення X верхньої правої контрольної точки

en: Y-value of top right  reference point
uk: Значення Y верхньої правої контрольної точки

en: East-value of top right reference point
uk: Значення Сходу верхньої правої контрольної точки

en: North-value of top right reference point
uk: Значення Півночі верхньої правої контрольної точки

en: Check Placement
uk: Перевірка положення

en: Bind to coordinates
uk: Прив’язка до координат

en: Top right (max) corner:
uk: Правий верхній (макс) кут:

en: East:
uk: Схід:

en: North:
uk: Північ:

en: Bottom left (min) corner:
uk: Нижній лівий (мін) кут:

en: Please select exactly one node.
uk: Будь ласка, виділіть тільки одну точку

en: Check numbers
uk: Перевірка значень

en: Projection of the PDF-Document
uk: Проекція документа PDF

en: Projection:
uk: Проекція:

en: Show target
uk: Показати ціль

en: Finished
uk: Завершено

en: Load preview ...
uk: Завантажити для попереднього перегляду…

en: PDF preview:
uk: Попередній перегляд PDF:

en: PDF files
uk: Файли PDF

en: Import PDF
uk: Імпорт PDF

en: OSM files
uk: Файли OSM

en: Preparing
uk: Триває підготовка

en: Could not parse color
uk: Неможливо визначити колір

en: Parsing file
uk: Розбір файлу

en: File not found.
uk: Файл не знайдено.

en: Error while parsing: {0}
uk: Помилки під час розбору: {0}

en: Removing parallel segments
uk: Вилучення паралельних відрізків

en: Joining nodes
uk: Приєднання точок

en: Joining adjacent segments
uk: З’єднання суміжних відрізків

en: Removing small objects
uk: Вилучення малих об’єктів

en: Removing large objects
uk: Вилучення великих об’єктів

en: Finalizing layers
uk: Завершення створення шарів

en: Building JOSM layer
uk: Шар JOSM з будівлями

en: Postprocessing layer
uk: Післяобробка шару

en: Saving to file.
uk: Збереження у файл.

en:  Writing to file
uk:  Запис до файлу

en: Debug info
uk: Інформація для відлагодження

en: Merge close nodes
uk: Злити точки, що знаходяться поруч

en: Remove objects smaller than
uk: Вилучити об’єкти, менші за

en: Remove objects larger than
uk: Вилучити об’єкти, більші за

en: Only this color
uk: Тільки цього кольору

en: Remove parallel lines
uk: Вилучити паралельні лінії

en: Take only first X paths
uk: Використовувати тільки перше значення X шляху

en: Color/width change
uk: Змінити колір/товщину

en: Shape closed
uk: Замкнена форма

en: Single segments
uk: Окремі відрізки

en: Orthogonal shapes
uk: Ортогональні форми

en: Import settings
uk: Імпорт налаштувань

en: Tolerance:
uk: Відхилення:

en: Max distance:
uk: Макс. відстань:

en: Introduce separate layers for:
uk: Впроваджувати окремі шари для:

en: Import PDF file
uk: Імпорт PDF файлів

en: Import PDF file.
uk: Імпорт PDF файлів.

en: Extended
uk: Розширений

en: User Interface
uk: Інтерфейс

en: Interactions:
uk: Взаємодія:

en: Processing defaults
uk: Обробка типових завдань

en:  {0} objects so far
uk:  {0} об’єкт(ів) лишилось

en: Parsing PDF
uk: Розбір PDF

en: Encrypted documents not supported.
uk: Зашифровані документи не підтримуються

en: The PDF file must have exactly one page.
uk: PDF файл повинен складатися з однієї сторінки.

en: Read error:
uk: Помилка читання:

en: Write error:
uk: Помилка запису:

en: Write coordinates to image header
uk: Записати координати в заголовок зображення

en: Write position information into the exif header of the following files:
uk: Записати інформацію про місце знаходження в exif-розділ наступних файлів:

en: The file "{0}" can not be updated. Only JPEG and TIFF images are supported.
uk: Файл "{0}" не може бути оновлений. Підтримуються лише зображення JPEG та TIFF.

en: {0} file can not be updated. Only JPEG and TIFF images are supported. | {0} files can not be updated. Only JPEG and TIFF images are supported.
uk[0]: {0} файл не може бути оновлений. Підтримуються лише зображення JPEG та TIFF.
uk[1]: {0} файли не можуть бути оновлені. Підтримуються лише зображення JPEG та TIFF.
uk[2]: {0} файлів не можуть бути оновлені. Підтримуються лише зображення JPEG та TIFF.

en: Warning: Some metadata in TIFF files may be lost. Always keep a backup!
uk: Попередження: Деякі метадані у файлах TIFF можуть бути втрачені. Завжди зберігайте резервну копію!

en: settings
uk: налаштування

en: keep backup files
uk: зберегти резервні копії

en: change file modification time:
uk: змінити час модифікації файлу:

en: to gps time
uk: на час за gps

en: to previous value (unchanged mtime)
uk: на попереднє значення (незмінений mtime)

en: Photo Geotagging Plugin
uk: Втулок геопозначення фотографій

en: Proceed
uk: Продовжити

en: The GPS tag could not be added to the following file because there is not enough free space in the EXIF section: | The GPS tag could not be added to the following files because there is not enough free space in the EXIF section:
uk[0]: Теґ GPS не буде додано до файлу через відсутність вільного місця в розділі EXIF:
uk[1]: Теґ GPS не буде додано до файлів через відсутність вільного місця в розділі EXIF:
uk[2]: Теґ GPS не буде додано до файлів через відсутність вільного місця в розділі EXIF:

en: ({0} more file) | ({0} more files)
uk[0]: (ще {0} файл)
uk[1]: (ще {0} файли)
uk[2]: (ще {0} файлів)

en: This can likely be fixed by rewriting the entire EXIF section, however some (rare) unknown tags may get lost in the process.<br>Would you like to proceed anyway?
uk: Це можна виправити за допомоги перезапису розділу EXIF, однак деякі (рідкісні) невідомі теґи можуть бути втрачені під час перезапису.<br>Продовжувати все одно?

en: Writing position information to image files...
uk: Запис інформації про місце знаходження у файли зображень…

en: Retry
uk: Повторити

en: Unable to process file ''{0}'':
uk: Неможливо обробити файл ''{0}'':

en: Writing position information to image files... Estimated time left: {0}
uk: Запис інформації про розташування в файли зображень… Залишилось: {0}

en: Could not read mtime.
uk: Неможливо прочитати mtime.

en: Could not write mtime.
uk: Неможливо записати mtime.

en: File could not be deleted!
uk: Файл не може бути знищений!

en: Could not rename file!
uk: Не вдається перейменувати файл!

en: Could not rename file {0} to {1}!
uk: Неможливо перейменувати файл {0} на {1}!

en: <html><h3>There are old backup files in the image directory!</h3>
uk: <html><h3>Існують старі резервні файли в каталозі зображень!</h3>

en: Override old backup files?
uk: Замінити старі резервні копії?

en: Keep old backups and continue
uk: Зберегти старі резервні копії і продовжити

en: Override
uk: Перезаписати

en: Could not delete temporary file!
uk: Не вдалося вилучити тимчасовий файл!

en: Test failed: Could not read mtime.
uk: Тест не пройдено: Неможливо прочитати mtime.

en: Test failed: Could not write mtime.
uk: Тест не пройдено: Не можу записати mtime.

en: Adjust photos
uk: Уточнення розташування фото

en: Move and position photos
uk: Пересування та позиціювання знімків

en: Click+drag photo, control+alt+click to position photo, control+click to set direction.
uk: Click+drag фото, control+alt+click для позиціювання фото, control+click задає напрямок

en: Please load some photos.
uk: Завантажте кілька знімків.

en: Edit photo GPS data
uk: Редагувати GPS-дані знімка

en: Edit GPS data of selected photo.
uk: Редагувати GPS-дані виділеного знімка

en: Edit Photo GPS Data
uk: Редагувати GPS-дані знімка

en: (Empty values delete the according fields.)
uk: (Порожні значення видаляють відповідні поля.)

en: coordinates
uk: координати

en: Latitude and longitude
uk: Широта і довгота

en: altitude
uk: висота над р.м.

en: Altitude:
uk: Висота над р.м.:

en: speed
uk: швидкість

en: positive number or empty
uk: позитивне число або нічого

en: Speed:
uk: Швидкість:

en: direction
uk: напрямок

en: range -360.0 .. 360.0, or empty
uk: в діапазоні -360.0 .. 360.0 або нічого

en: Direction:
uk: Напрямок:

en: Edit coordinates in separate editor
uk: Змінити координати в окремому редакторі

en: Edit Image Coordinates
uk: Змінити координати зображення

en: Undo changes made in this dialog
uk: Відмінити зміни, зроблені в цьому діалозі

en: Reload GPS data from image file
uk: Перезавантажити GPS-дані з файла зображення

en: New layer for untagged images
uk: Новий шар для непозначених знімків

en: Untagged Images
uk: Непозначені знімки

en: Add PMTiles layer
uk: Додати шар PMTiles

en: Do you want to add a layer based off of {0}?
uk: Бажаєте додати шар базується на {0}?

en: PMTiles tilesets ({0})
uk: Набір тайлів PMTiles ({0})

en: Data could not be read
uk: Не вдалося прочитати дані

en: Point info
uk: Інформація точки

en: Point info.
uk: Інформація точки.

en: Connecting server
uk: З’єднання з сервером

en: Data not available.
uk: Дані відсутні.

en: Automatically detect the module
uk: Автоматично виявляти модуль

en: Point information settings
uk: Налаштування PointInfo

en: Settings for the point information plugin.
uk: Налаштування втулка PointInfo.

en: Try to guess the appropriate module from the location. If it fails, use the module selected below.
uk: Намагатись визначати потрібний модуль по поточній позиції. У разі невдачі, використовувати модуль, позначений нижче.

en: The module called to get the point information.
uk: Модуль, що використовується для отримання інформації про точку.

en: Module
uk: Модуль

en: Add new address point
uk: Додати нову адресну точку

en: Tags copied to clipboard.
uk: Теґи скопійовано до буферу обміну

en: New address point added.
uk: Додано нову адресну точку.

en: Download Osmosis poly
uk: Завантажити Osmosis poly

en: Data contains unclosed ways.
uk: Дані містять незамкнені лінії.

en: Reading polygon filter file...
uk: Читання файлу фільтра полігону…

en: Error reading poly file: {0}
uk: Помилка читання файлу полігону: {0}

en: The file must begin with a polygon name
uk: На початку файлу повинна бути назва полігону

en: Empty line in coordinate section
uk: Порожній рядок в розділі координат

en: There are less than 2 points in an area
uk: У цій ділянці менше ніж дві точки

en: Found coordinates ''{0}'' instead of name
uk: Знайдено координати ''{0}'' замість імені

en: Invalid coordinates were found: {0}, {1}
uk: Були виявлені помилкові координати: {0}, {1}

en: {0} points were outside world bounds and were moved
uk: {0} точок, що знаходились за межами світу, були вилучені

en: Unable to parse {0} as a number
uk: Неможливо обробити {0} як число

en: A polygon coordinate line must contain exactly 2 numbers
uk: Координати лінії полігону повинні містити принаймні 2 числа

en: Osmosis polygon filter files
uk: Файл фільтрів полігонів Osmosis

en: Print...
uk: Друк...

en: Print the map
uk: Друк мапи

en: Print the Map
uk: Друк мапи

en: Printer
uk: Принтер

en: Media
uk: Носій

en: Printer settings
uk: Налаштування принтера

en: Scale
uk: Масштабувати

en: Resolution
uk: Роздільна здатність

en: Map information
uk: Інформація мапи

en: Map Preview
uk: Попередній перегляд мапи

en: Zoom To Page
uk: Масштабувати до розміру сторінки

en: Zoom To Actual Size
uk: Масштабувати до актуального розміру

en: Print
uk: Друк

en: Printing has been cancelled.
uk: Друк був скасований.

en: Printing stopped
uk: Друк зупинено

en: Printing has failed.
uk: Збій друку.

en: Create Stops from GTFS ...
uk: Створити зупинки з GTFS …

en: Create Stops from a GTFS file
uk: Створити зупинки із файлу GTFS

en: Select GTFS file (stops.txt)
uk: Вибрати файл GTFS (stops.txt)

en: File "{0}" does not exist
uk: Файл "{0}" не існує

en: IOException "{0}" occurred
uk: Сталася помилка вводу/виводу "{0}"

en: There exists no dataset. Try to download data from the server or open an OSM file.
uk: Набір даних відсутній. Спробуйте завантажити дані з сервера, чи відкрити файл OSM.

en: No data found
uk: Дані відсутні

en: The GTFS file was empty.
uk: Файл GTFS порожній.

en: Route patterns ...
uk: Шаблони маршрутів…

en: Edit Route patterns for public transport
uk: Правити шаблони маршрутів громадського транспорту

en: Route Patterns
uk: Шаблони маршрутів

en: Overview
uk: Огляд

en: Itinerary
uk: Маршрут

en: Stops
uk: Зупинки

en: Existing route patterns:
uk: Наявні шаблони маршрутів:

en: Reflect
uk: Віддзеркалити

en: Required tags:
uk: Обов’язкові теґи:

en: Common tags:
uk: Загальні теґи:

en: Additional tags:
uk: Додаткові теґи:

en: Add a new Tag
uk: Додати теґ

en: Name/Id
uk: Назва/Ід

en: Find
uk: Шукати

en: Mark
uk: Позначити

en: Ref
uk: Посилання

en: Stops are possible on the
uk: Зупинка можлива

en: right hand side
uk: праворуч

en: left hand side
uk: ліворуч

en: Maximum distance from route
uk: Максимальна відстань від маршруту

en: Suggest Stops
uk: Пропонувати зупинки

en: Create Stops from GPX ...
uk: Створити зупинки по GPX…

en: Create Stops from a GPX file
uk: Створити зупинки з файла GPX

en: Select GPX file
uk: Вибрати файл GPX

en: The GPX file contained no tracks or waypoints.
uk: Файл GPX не містить ні треку, ні маршрутних точок.

en: moved
uk: пересунуто

en: added
uk: додано

en: Public Transport: Enable GTFSStops
uk: Громадський транспорт: Увімкнути зупинки GTFS

en: Public Transport: Catch GTFS stops
uk: Громадський транспорт: Захопити зупинки GTFS

en: skipped
uk: пропущено

en: Public Transport: Disable GTFS
uk: Громадський транспорт: Відключити GTFS

en: Public Transport: Join GTFS stops
uk: Громадський транспорт: Приєднати зупинки GTFS

en: Public Transport: Change stop type
uk: Громадський транспорт: Змінити тип зупинки

en: Public Transport: Add track stop
uk: Громадський транспорт: Додати зупинку

en: Public Transport: Delete track stop
uk: Громадський транспорт: Вилучити зупинку

en: Public Transport: Detach track stop list
uk: Громадський транспорт: Відокремити перелік зупинок

en: Public Transport: Edit track stop list
uk: Громадський транспорт: Редагувати перелік зупинок

en: Public Transport: Relocate nodes in track stoplist
uk: Громадський транспорт: Перерозташувати точки у переліку зупинок

en: Public Transport: sort track stop list
uk: Громадський транспорт: Відсортувати перелік зупинок

en: Public Transport: Suggest stops
uk: Громадський транспорт: Пропонувати зупинки

en: Public Transport: Detach waypoints
uk: Громадський транспорт: Відокремити маршрутні точки

en: Public Transport: Disable waypoints
uk: Громадський транспорт: Відключити маршрутні точки

en: Public Transport: Enable waypoints
uk: Громадський транспорт: Включити маршрутні точки

en: Public Transport: Edit waypoint name
uk: Громадський транспорт: Редагувати назву маршрутної точки

en: Can''t parse a time from this string.
uk: Неможливо визначити час із цього рядка.

en: Invalid value
uk: Некоректне значення

en: Create Stops from GTFS
uk: Створити зупинки з GTFS

en: GTFS-Stops
uk: GTFS-Зупинки

en: Type of stops to add
uk: Типи зупинок для додавання

en: Time on your GPS device
uk: Час на вашому GPS пристрої

en: HH:MM:SS.sss
uk: ГГ:ХХ:СС.ссс

en: Time on your stopwatch
uk: Час на вашому годиннику

en: Time window
uk: Час

en: Move Threshold
uk: Межа зсуву

en: Catch
uk: Захопити

en: Join
uk: Приєднати

en: Create Stops from GPX
uk: Створити зупинки з GPX

en: Tracks in this GPX file:
uk: Треки у файлі GPX:

en: Detach
uk: Відокремити

en: implicit
uk: неявно

en: State
uk: Штат

en: pending
uk: у черзі

en: [incomplete]
uk: [неповний]

en: [empty way]
uk: [порожня лінія]

en: [gap]
uk: [пропуск]

en: Stopname
uk: Назва зупинки

en: The GPX file doesn''t contain valid trackpoints. Please use a GPX file that has trackpoints.
uk: Файл GPX не містить правильних точок треку. Будь ласка, скористайтесь файлом GPX, який містить інформацію про трек.

en: GPX File Trouble
uk: Проблеми з файлом GPX

en: unnamed
uk: без назви

en: Filters
uk: Фільтри

en: Choose Filter
uk: Виберіть фільтр

en: JSlider initialization error. Make sure your meta-inf is correct.
uk: Помилка ініціалізації JSlider. Переконайтесь що meta-inf є вірним.

en: Image Filters
uk: Фільтри зображення

en: Filter Name
uk: Назва фільтра

en: Relation Toolbox
uk: Інструменти для роботи зі зв’язками

en: Open relation/multipolygon editor panel
uk: Відкрити панель редактора зв’язків/мультиполігонів

en: Specify role
uk: Зазначити роль

en: Change relation member roles to {0}
uk: Змінити роль члена зв’язку на {0}

en: Create administrative boundary relations
uk: Створити зв’язок з адміністративними кордонами

en: Add tags boundary and admin_level to boundary relation ways
uk: Додати теґи boundary та admin_level до ліній членів зв’язку

en: Move area tags from contour to relation
uk: Перемістити теґи ділянок з контурів на зв’язки

en: When moving tags, consider even non-repeating ones
uk: Під час переміщення теґів, обробляти навіть ті, що не повторюються

en: Always split ways of neighbouring multipolygons
uk: Завжди розділяти лінії сусідніх мультиполігонів

en: Change role
uk: Змінити роль

en: Enter role for selected members
uk: Ввести роль для виділених членів

en: Relation Toolbox: {0}
uk: Інструменти для роботи зі зв’язками: {0}

en: another...
uk: інше…

en: Add/remove members from the chosen relation
uk: Додати/вилучити членів із обраного зв’язку

en: Clear the chosen relation
uk: Очистити обраний зв’язок

en: Create a multipolygon from selected objects
uk: Створити мультиполігон із виділених об’єктів

en: Create multipolygons from rings
uk: Створити мультиполігон з кільця

en: Move tags from ways to relation
uk: Переміщення теґів із ліній на зв’язки

en: Enter admin level and name for the border relation:
uk: Введіть значення для admin_level та name у зв’язках кордонів:

en: Create a relation from selected objects
uk: Створити зв’язок із виділених об’єктів

en: Choose a type for the relation:
uk: Оберіть тип зв’язку:

en: Delete relation
uk: Вилучити зв’язок

en: Download incomplete members for the chosen relation
uk: Завантажити неповних членів обраного зв’язку

en: Download referrers
uk: Завантажити дані, що посилаються на поточний об’єкт

en: Download referrers for the chosen relation and its members.
uk: Завантажити пов’язані об’єкти для обраного зв’язку та його членів

en: Duplicate relation
uk: Дублювати зв’язок

en: Open relation editor for the chosen relation
uk: Відкрити редактор зв’язків з обраним зв’язком

en: Find a relation
uk: Знайти зв’язок

en: Reconstruct polygon
uk: Перетворити на полігон

en: Reconstruct polygon from multipolygon relation
uk: Перетворює зв’язок мультиполігону на полігон

en: Multipolygon must consist only of ways
uk: В складі мультиполігону мають бути тільки лінії

en: Reconstruct polygons from relation {0}
uk: Реконструкція полігонів із зв’язку {0}

en: Reconstruct route
uk: Реконструювати маршрут

en: Open relation wiki page
uk: Відкрити сторінку вікі з інформацією про зв’язки

en: Select relation in main selection.
uk: Вибрати зв’язок із основного виділення

en: Fix roles of the chosen relation members
uk: Виправити ролі членів вибраного зв’язку

en: Complete multipolygon for way {0}
uk: Доповнити мультиполігон лінією {0}

en: Two rings are equal, and this must not be.
uk: Два кола однакові, такого не повинно бути.

en: Multipolygon from rings
uk: Мультиполігон складається з кіл

en: Node without ''house'' role found
uk: Знайдено точку без ролі ''house''

en: Way without ''house'' or ''street'' role found
uk: Знайдено лінію без ролі ''house'' або ''street''

en: Relation without ''house'' role found
uk: Знайдено зв’язок без ролі ''house''

en: Relation does not have name
uk: Зв’язок не має назви

en: Relation has streets with different names
uk: Зв’язок містить вулиці з різними назвами

en: fix associatedStreet relation
uk: виправлення зв’язків associatedStreet

en: Relation without ''subarea'' role found
uk: Знайдено зв’язок без ролі ''subarea''

en: Node without ''label'' or ''admin_centre'' role found
uk: Знайдено точку без ролі ''label'' або ''admin_centre''

en: Way without ''inner'' or ''outer'' role found
uk: Знайдено лінію без ролі ''inner'' або ''outer''

en: Node without ''stop'' or ''platform'' role found
uk: Точка без ролі ''stop'' або ''platform''

en: Way platform without ''platform'' role found
uk: Лінія платформи без ролі ''platform''

en: Revert changeset fully
uk: Повністю скасувати набір змін

en: Revert selection only
uk: Скасувати зміни тільки виділених об’єктів

en: Revert selection and restore deleted objects
uk: Скасувати зміни для виділених об’єктів та відновити вилучені об’єкти

en: Revert changeset
uk: Скасувати набір змін

en: Revert
uk: Відновити

en: Enter the ID of the changeset that should be reverted
uk: Введіть Id набору змін, який потрібно скасувати

en: <html>Select to download data into a new data layer.<br>Unselect to download into the currently active data layer.</html>
uk: <html>Позначте, щоб завантажити дані в новий шар даних.<br>Зніміть позначку, щоб завантажити дані у поточний активний шар.</html>

en: The current input is not a list of valid changeset IDs. Please enter one or more integer values > 0 or full changeset URLs.
uk: Поточний перелік не є вірним списком ідентифікаторів наборів змін. Будь ласка, вкажіть одне чи більше число більші за нуль або перелік URL.

en: Please enter one or more integer values > 0 or full changeset URLs.
uk: Будь ласка, вкажіть одне чи більше число більші за нуль або перелік URL.

en: Reverted changeset
uk: Скасований набір змін

en: It is not allowed to revert changeset from {0}
uk: Не допускається скасування набору змін {0}

en: Downloading history for {0} object | Downloading history for {0} objects
uk[0]: Завантаження історії {0} об''єкта
uk[1]: Завантаження історії {0} об''єктів
uk[2]: Завантаження історії {0} об''єктів

en: Unexpected data in changeset #{1}
uk: Неочікувані дані в наборі змін №{1}

en: Missing merge target for {0}
uk: Відсутній цільовий об’єкт для злиття з {0}

en: Checking coordinates of {0} node | Checking coordinates of {0} nodes
uk[0]: Перевірка координат {0} точки
uk[1]: Перевірка координат {0} точок
uk[2]: Перевірка координат {0} точок

en: Fetching multi-objects
uk: Отримання декількох обʼєктів

en: Changeset {0}: {1}
uk: Набір змін {0}: {1}

en: Preparing history data...
uk: Підготовка даних історії…

en: Remote Control has been asked to revert a changeset.
uk: Через Дистанційне керування отримано запит на скасування набору правок.

en: Reverting...
uk: Скасування …

en: This changeset has objects that are not present in current dataset.
    It is needed to download them before reverting. Do you want to continue?
uk: Цей набір змін містить об’єкти, яких немає в поточному наборі даних.
    Їх потрібно спочатку завантажити, перед тим як скасувати. Чи бажаєте продовжити?

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Revert was canceled
uk: Відновлення даних скасовано

en: Revert changesets
uk: Скасувати зміни

en: Reverting changeset {0}
uk: Скасування набору змін {0}

en: See {0}
uk: Див. {0}

en: Please solve conflicts and maybe try again to revert.
uk: Розв’яжіть конфлікти та, за портреби, спробуйте виконати відкат ще раз.

en: Revert changeset {0}
uk: Скасувати зміни {0}

en: Partially revert changeset {0}
uk: Частково скасувати зміни {0}

en: Roundabout Expander
uk: Перетворення в кільце

en: Road Sign Plugin
uk: Втулок Дорожні знаки

en: signs
uk: знаки

en: Change Properties
uk: Змінити параметри

en: Country preset:
uk: Шаблони для країн:

en: Show all signs
uk: Показати всі знаки

en: Show a selection of the most useful signs
uk: Показати підбірку найкорисніших знаків

en: Belgium
uk: Бельгія

en: Czech Republic
uk: Чеська Республіка

en: Spain
uk: Іспанія

en: Germany
uk: Німеччина

en: Poland
uk: Польща

en: Slovakia
uk: Словаччина

en: Roadsign tagging
uk: Теґи для дорожніх знаків

en: Add tags by clicking on road signs
uk: Додавати теґи, клацаючи на знаки

en: Roadsigns plugin: open dialog
uk: Втулок Дорожні знаки: відкрити вікно

en: custom
uk: власний набір

en: Could not read tagging preset source: ''{0}''
uk: Неможливо прочитати джерело заготовок теґів: ''{0}''

en: Error parsing tagging preset from ''{0}'':
uk: Помилка розбору заготовок теґів з ''{0}'':

en: Sign {0}
uk: Знак {0}

en: Additional sign {0}
uk: табличка {0}

en: routing active route
uk: відстеження активного маршруту

en: routing inactive route
uk: відстеження неактивного маршруту

en: Routing
uk: Маршрутизація

en: Click to add destination.
uk: Натисніть, щоб додати місце призначення

en: Click and drag to move destination
uk: Натисніть та тягніть, щоб перемістити місце призначення

en: Click to remove destination
uk: Натисніть, щоб вилучити місце призначення

en: Open a list of routing nodes
uk: Відкрити список точок маршруту

en: Add routing layer
uk: Додати шар маршрутизації

en: Criteria
uk: Критерій

en: Shortest
uk: Найкоротший

en: Fastest
uk: Найшвидший

en: Ignore oneways
uk: Не зважати на односторонній рух

en: Reverse route
uk: Зворотній маршрут

en: Clear route
uk: Очистити маршрут

en: Reconstruct Graph
uk: Реконструювати граф

en: Routing Plugin Preferences
uk: Налаштування втулку маршрутизації

en: Configure routing preferences.
uk: Задати налаштування маршрутизації

en: Speed (Km/h)
uk: Швидкість (км/г)

en: Enter weight values
uk: Введіть обмеження ваги

en: New value for {0}
uk: Нове значення для {0}

en: Preference ''{0}'' missing. Cannot initialize SdsApi.
uk: Параметр ''{0}'' відсутній. Неможливо ініціалізувати SdsApi.

en: <html><body><p class="warning-body"><strong>Warning:</strong> The password is stored in plain text in the JOSM preferences file. </p></body></html>
uk: <html><body><p class="warning-body"><strong>Попередження:</strong>Пароль в файлі налаштувань JOSM зберігається у вигляді простого тексту.</p></body></html>

en: Enter credentials for Separate Data Store API
uk: Введіть облікові дані для Separate Data Store API

en: Please enter the user name of your SDS account
uk: Введіть ваше ім’я користувача

en: Please enter the password of your SDS account
uk: Ввведіть ваш пароль для облікового запису SDS

en: Authenticating at the SDS API ''{0}'' failed. Please enter a valid username and a valid password.
uk: Автентифікація SDS API ''{0}'' не вдалась. Будь ласка, введіть правильні ім’я користувача і пароль.

en: SDS data file
uk: Файл даних SDS

en: Load...
uk: Завантажити…

en: Load separate data store data from a file.
uk: Завантаження даних SDS з файлу.

en: Loading files
uk: Завантаження файлів

en: Information about SDS.
uk: Інформація про SDS.

en: About SDS...
uk: Про SDS…

en: Open a preferences dialog for SDS.
uk: Відкрити діалог налаштувань для SDS.

en: Configures access to the Separate Data Store.
uk: Налаштовує доступ до Separate Data Store.

en: Server
uk: Сервер

en: The URL under which the SDS server can be contacted.
uk: URL для підключення до сервера SDS.

en: The user name at the SDS server. You need to create an account with the SDS admin first.
uk: Ім’я користувача на сервері SDS. Вам потрібно спершу створити обліковий запис SDS.

en: The password at the SDS server. You need to create an account with the SDS admin first.
uk: Пароль на сервері SDS. Вам потрібно спершу створити обліковий запис SDS.

en: Tags beginning with this prefix are never saved to OSM, but to the SDS server only.
uk: Теґи, що мають цей префікс, ніколи не зберігаються на сервері OSM, тільки на сервері SDS.

en: SDS server URL
uk: URL сервера SDS

en: SDS username
uk: Ім’я користувача SDS

en: SDS password
uk: Пароль SDS

en: Test credentials now
uk: Перевірити облікові дані

en: SDS tag prefix
uk: Префікс для теґів SDS

en: Connection successful.
uk: З’єднання встановлено.

en: Cannot connect to SDS server:
uk: Не вдалося підключитися до сервера SDS:

en: Save...
uk: Зберегти…

en: Save the current separate data store information to a file.
uk: Зберегти поточні дані SDS у файл.

en: Save SDS file
uk: Зберегти файл SDS

en: No object selected
uk: Немає виділених об’єктів

en: SeaChart Editor
uk: Редактор SeaChart

en: Seamark Inspector
uk: Перевірка навігаційних знаків

en: Select only one object
uk: Виділіть тільки один об’єкт

en: Select a map object
uk: Виділіть об’єкт на мапі

en: Please enter minimal distance in metres
uk: Введіть мінімальну відстань в метрах

en: Please enter numeric angle in degrees
uk: Введіть величину кута в градусах

en: Shape actions panel
uk: Панель дій з формами

en: Shape mode control panel
uk: Панель керування формами

en: Rotate Mode:
uk: Режим обертання:

en: Clockwise
uk: За годинниковою стрілкою

en: Counter Clockwise
uk: Проти годинникової стрілки

en: Input angle here
uk: Введіть кут

en: Rotate
uk: Повернути

en: Align building
uk: Вирівняти будівлі

en: Select building
uk: Виділіть будівлі

en: Select road
uk: Виділіть дорогу

en: Select none
uk: Зняти виділення

en: Min Distance:
uk: Мін. відстань:

en: Input min distance
uk: Введіть мінімальну відстань

en: Align all buildings
uk: Вирівняти всі будівлі

en: Delete overlay
uk: Вилучити шар

en: Simplify Area
uk: Спростити полігон

en: Delete unnecessary nodes from an area.
uk: Вилучити непотрібні точки з полігону.

en: Yes, delete nodes
uk: Так, вилучити точки

en: Delete nodes outside of downloaded data regions
uk: Вилучити точки за межами завантажених з сервера даних

en: No, abort
uk: Ні, скасувати

en: The selected way has nodes outside of the downloaded data region. | The selected ways have nodes outside of the downloaded data region.
uk[0]: Вибрана лінія містить точки поза межами завантаженої області.
uk[1]: Вибрані лінії містять точки поза межами завантаженої області.
uk[2]: Вибрані лінії містять точки поза межами завантаженої області.

en: Do you want to delete them anyway?
uk: Ви все одно хочете їх вилучити?

en: Delete nodes outside of data regions?
uk: Вилучити точки за межами області даних?

en: average nearby nodes
uk: усереднювати ближні точки

en: Node of the way (area) is removed if all of <u>Angle Weight</u>, <u>Area Weight</u> and <u>Distance Weight</u> are greater than 1. <u>Weight</u> is computed as <u>Value</u> / <u>Threshold</u>, where <u>Value</u> is one of <u>Angle</u>, <u>Area</u> and <u>Distance</u> computed from every three adjanced points of the way.<ul><li><u>Value</u> of <u>Angle</u> is angle in degrees on the second node</li><li><u>Value</u> of <u>Area</u> is area formed by triangle</li><li><u>Value</u> of the <u>Distance</u> is Cross Track Error Distance</li></ul>All three <u>Weight</u>s multiplied by its <u>Factor</u>s are summed and node of the lowest sum is removed first. Removal continues until there is no node to remove.Merge Nearby Nodes is another step of the simplification that merges adjanced nodes that are closer than <u>Threshold</u> meters.
uk: Точки лінії (фігури) будуть вилучені, якщо всі значення <u>Angle Weight (Вага кута)</u>, <u>Area Weight (Вага площі)</u> та <u>Distance Weight (Вага відстані)</u> більші за 1. <u>Weight (Вага)</u> вираховується, як <u>Value (Значення)</u> / <u>Threshold (Поріг)</u>, де: <u>Value (Значення)</u> є одним зі значень <u>Angle (Кута)</u>, <u>Area (Площі)</u> та <u>Distance (Відстані)</u> вирахуваних із трьох суміжних точок лінії.<ul><li><u>Значенням</u> <u>Кута</u> є значення кута в градусах до другої точки</li><li><u>Значенням</u> <u>Площі</u> є площа трикутника</li><li><u>Значенням</u> <u>Відстані</u> є відстань Cross Track Error Distance</li></ul>Усі три <u>Ваги</u>, помножені на їхні <u>Коефіцієнти</u>, сумуються і точка з найменшою сумою вилучається першою. Вилучення триває до тих пір, доки не лишиться точок для вилучення. Об’єднання найближчих точок є наступним кроком спрощення, який зливає найближчі точки, що знаходяться ближче ніж <u>Threshold (Поріг)</u> у метрах.

en: Angle Threshold
uk: Граничний кут

en: Angle Factor
uk: Кутовий коефіцієнт

en: Area Threshold
uk: Гранична площа

en: Area Factor
uk: Коефіцієнт площі

en: Distance Threshold
uk: Гранична відстань

en: Distance Factor
uk: Коефіцієнт відстані

en: Merge Nearby Nodes Threshold
uk: Поріг злиття найближчих точок

en: SeaMap Editor
uk: Редактор морських мап

en: Spline drawing
uk: Креслення лекальних кривих

en: Draw a spline curve
uk: Накреслити лекальну криву

en: Spline goes outside of the world.
uk: Крива виходить за межі світу.

en: Add an existing node to spline: {0}
uk: Додати існуючу точку до кривої: {0}

en: Add a new node to spline: {0}
uk: Додати нову точку до кривої: {0}

en: Delete spline node {0}
uk: Вилучити точку кривої {0}

en: Finish spline
uk: Завершити криву

en: Splines
uk: Криві

en: Spline drawing preferences
uk: Налаштування креслення кривих

en: Curve steps
uk: Кроки кривої

en: Undelete node {0}
uk: Відновити вилучену точку {0}

en: OSM Export
uk: Експорт OSM

en: Export traffic data to SUMO network file.
uk: Експорт даних трафіку в файл мережі SUMO.

en: SUMO Export
uk: Експорт SUMO

en: AutoSave LiveData
uk: Автозбереження редагованих даних

en: Save captured data to file every minute.
uk: Зберігати захоплені дані в файл щохвилини.

en: Error while exporting {0}: {1}
uk: Помилка під час експорту {0}: {1}

en: Duplicate hotkey for button ''{0}'' - button will be ignored!
uk: Подвоєння комбінації клавіш ''{0}'' - буде проігноровано!

en: SurveyorPlugin needs LiveGpsPlugin, but could not find it!
uk: Втулку SurveyorPlugin потрібен втулок LiveGpsPlugin, але його не знайдено!

en: Surveyor...
uk: Землемір…

en: Open surveyor tool.
uk: Відкрити Землемір.

en: Surveyor
uk: Землемір

en: Could not read surveyor definition: {0}
uk: Не вдалося прочитати визначення землеміра: {0}

en: Error parsing {0}: {1}
uk: Помилка при розборі {0}: {1}

en: Surveyor waypoint layer
uk: Інспектор шару маршрутних точок

en: {0} start
uk: {0} початок

en: {0} end
uk: {0} кінець

en: Waypoint Description
uk: Опис маршртуної точки

en: Edit tags
uk: Правити теґи

en: Launches the tag editor dialog
uk: Відкриває діалог редактора теґів

en: JOSM Tag Editor Plugin
uk: Втулок JOSM для редагування теґів

en: Presets
uk: Заготовки

en: Highlight
uk: Підсвічування

en: Group
uk: Група

en: Item
uk: Елемент

en: Search:
uk: Пошук:

en: unexpected column number {0}
uk: несподіваний номер стовпця {0}

en: Tagging Preset Tester
uk: Аналізатор заготовок теґів

en: Open the tagging preset test tool for previewing tagging preset dialogs.
uk: Відкрийте засіб аналізу заготовок теґів, щоб скористатися діалогом перегляду цих теґів.

en: You have to specify tagging preset sources in the preferences first.
uk: У першу чергу ви повинні вказати в налаштуваннях джерела заготовок теґів.

en: Enter housenumbers or amount of segments
uk: Введіть номери будинків чи кількість сегментів

en: Terrace a house
uk: Пронумерувати будинок

en: Interpolation
uk: Інтерполяція

en: Lowest Number
uk: Найменший номер

en: Lowest housenumber of the terraced house
uk: Найменший номер для ряду будинків

en: Highest Number
uk: Найбільший номер

en: List of Numbers
uk: Список номерів

en: add to existing associatedStreet relation
uk: додати до існуючого зв’язку associatedStreet

en: create an associatedStreet relation
uk: створити зв’язок associatedStreet

en: keep outline way
uk: зберегти лінію зовнішнього контуру

en: Street name:
uk: Назва вулиці:

en: Even/Odd
uk: Парні/Непарні

en: Lowest number
uk: Найменший номер

en: Highest number
uk: Найбільший номер

en: Lowest housenumber cannot be higher than highest housenumber
uk: Найменший номер не може бути більшим за найбільший

en: Housenumbers do not match odd/even setting
uk: Номери будинків не відповідають налаштуванням парні/непарні

en: Segment must be a number greater 1
uk: Сегмент повинен бути цілим числом більше 1

en: {0} must be greater than 0
uk: {0} повинно бути більше, ніж 0

en: {0} is not a number
uk: {0} не є числом

en: Reverse a terrace
uk: Зворотній ряд будинків по вулиці

en: Reverses house numbers on a terrace.
uk: Обернути номери будинків по вулиці.

en: Cannot reverse!
uk: Неможливо обернути!

en: Reverse Terrace
uk: Зворотній ряд будинків по вулиці

en: Terrace a building
uk: Ряд будинків по вулиці

en: Creates individual buildings from a long building.
uk: Створити окремі будівлі з довгої будівлі

en: Invalid selection
uk: Неправильне виділення

en: Select a single, closed way of at least four nodes. (Optionally you can also select a street for the addr:street tag and a node to mark the start of numbering.)
uk: Виділіть одну замкнену лінію, що містить не менше чотирьох точок. (Додатково ви можете також виділити вулицю, яку буде додано в addr:street та точку, від якої треба починати нумерацію)

en: Terrace
uk: Ряд будинків по вулиці

en: Todo list
uk: Перелік завдань

en: Open the todo list.
uk: Відкрити перелік завдань.

en: Zoom to the selected item in the todo list.
uk: Наблизитись до обраного елемента з переліку завдань

en: Select all Unmarked and Zoom
uk: Виділити всі необроблені та наблизитись

en: Select and zoom to all of the unmarked items in the todo list.
uk: Виділити та наблизитись до всіх не позначених елементів з переліку завдань.

en: Pass
uk: Пропустити

en: Moves on to the next item but leaves this item in the todo list.
uk: Переходить до наступного елемента, але залишає цей елемент у списку завдань.

en: Pass over element without marking it
uk: Пропустити елемент не позначаючи його

en: Add the selected items to the todo list.
uk: Додати виділені елементи до переліку завдань.

en: Clear and add
uk: Очистити і додати

en: Clear list, add the selected items to the todo list and zoom first item.
uk: Очистити список, додати вибрані елементи до списку та перейти до першого елемента.

en: Clear and add elements
uk: Очистити та додати елементи

en: Mark selected
uk: Позначити виділені

en: Mark the selected items (on the map) as done in the todo list.
uk: Позначте вибрані елементи (на мапі) як виконані у списку завдань.

en: Mark selected element done
uk: Позначити вибрані елементи завершеними

en: Mark the selected item in the todo list as done.
uk: Позначити виділений елемент в списку як виконаний.

en: Mark element done
uk: Позначити, як оброблений

en: Mark all
uk: Позначити всі

en: Mark all items in the todo list as done.
uk: Позначити всі елементи переліку як оброблені

en: Unmark all
uk: Зняти позначення з усіх

en: Unmark all items in the todo list that have been marked as done.
uk: Скасувати позначення для всіх елементів, що були позначені як оброблені.

en: Clear the todo list
uk: Очистити перелік завдань

en: Remove all items (marked and unmarked) from the todo list.
uk: Вилучити всі елементи (оброблені та необроблені) з переліку завдань

en: Todo list {0}/{1} ({2}%)
uk: Перелік завдань {0}/{1} ({2}%)

en: Browse
uk: Огляд

en: Browse map with left button
uk: Оглядати мапу, використовуючи ліву кнопку миші

en: Merge objects nodes
uk: Об’єднати точки об’єктів

en: Tracer
uk: Трасувальник

en: Tracer.
uk: Трасувальник.

en: Tracing
uk: Трасування

en: Tracer building
uk: Трасувальник будівлі

en: An unknown error has occurred
uk: Сталась невідома помилка

en: Change tag {0} to {1}
uk: Змінити теґ {0} на {1}

en: The Tracer2Server version isn''t compatible with this plugin. Please download version {0} from
    {1}.
uk: Версія Tracer2Server не сумісна із втулком. Будь ласка, завантажте версію {0} з
    {1}.

en: New version of Tracer2Server is available. For best results please upgrade to version {0}.
uk: Наявна нова версія Tracer2Server. Для отримання кращих результатів оновіться до версії {0}.

en: No set of parameter is active!
uk: Не активовано жодного набору параметрів!

en: Select parameter
uk: Оберіть параметр

en: Tracer2: add a way with {0} points
uk: Tracer2: додавання лінії з {0} точки(ок)

en: Tracer2: modify way to {0} points
uk: Tracer2: зміна лінії з {0} точки(ок)

en: Tracer2 error
uk: Tracer2 помилка

en: Parameter for server request
uk: Параметри для запиту до сервера

en: Resolution:
uk: Роздільність:

en: Mode:
uk: Режим:

en: Threshold:
uk: Поріг:

en: Points per circle:
uk: Точок в колі:

en: Tag:
uk: Теґ:

en: Preferred values:
uk: Переважні значення:

en: Delete parameter "{0}"?
uk: Вилучити параметр "{0}"?

en: Add new
uk: Додати новий

en: Add predefined
uk: Додати зумовлений

en: Select predefined parameter
uk: Вибрати зумовлений параметр

en: Modify list of parameter for server request.
uk: Змінити перелік параметрів для запиту до сервера

en: Parameter:
uk: Параметр:

en: Tracer2Server isn''t running. Please start the Server.
    If you don''t have the server, please download it from
    {0}.
uk: Tracer2Server не запущений. Будь ласка, запустіть Server.
    Якщо у вас немає сервера, завантажте його з
    {0}.

en: Tracer2Server hasn''t found anything.
uk: Tracer2Server нічого не знайшов.

en: Tracer2Server has detected an error.
uk: Tracer2Server виявив помилку.

en: Export sigs...
uk: Експорт підписів…

en: Export all signatures to XML file.
uk: Експорт всіх підписів в файл XML.

en: Export sigs to XML...
uk: Експорт підписів в XML…

en: Save Signatures file
uk: Зберегти файл підписів

en: Get all referenced but not actually present OSM objects from OSM server.
uk: Отримати всі пов’язані, але зараз відсутні, об’єкти OSM з сервера OSM.

en: Download referenced osm objects...
uk: Завантажити пов’язані osm-об’єкти…

en: {0} Signatures loaded. All referenced OSM objects found.
uk: Завантажено {0} підпис(и|ів). Знайдено всі пов’язані OSM об’єкти.

en: {0} of {1} OSM objects are referenced but not there.
    Do you want to load them from OSM-Server?
uk: {0} з {1} об’єктів OSM на які є посилання не завантажені.
    Бажаєте завантажити їх з сервера OSM?

en: Load objects from server
uk: Завантаження об’єктів з сервера

en: Download signed data
uk: Завантаження підписаних даних

en: Warning: Ignoring exception because task was canceled. Exception: {0}
uk: Попередження: Нехтування помилкою, через скасоване завдання. Помилка: {0}

en: Generating new Keypair.
    Collecting randomness...
uk: Створення нових пар Ключ=Значення.
    Збирання випадковостей…

en: OSM-Info
uk: OSM-інфо

en: Signed
uk: Підписано

en: Object signatures
uk: Підписи об’єктів

en: Open object signing window.
uk: Відкрити вікно підписування об’єктів.

en: Check
uk: Перевірка

en: Check all available signatures for selected object.
uk: Перевірка всіх наявних підписів для вибраного об’єкта.

en: Sign
uk: Підпис

en: Digital sign selected Tags, if you believe they are correct.
uk: Накладання цифрового підпису на Теґи, до яких ви маєте впевненість у їхній достовірності.

en: Show all available signatures for selected attribute.
uk: Показати всі наявні підписи для вибраного атрибута.

en: Show deleted tags and notes if they were signed before
uk: Показати вилучені теґи та примітки, якщо вони були підписані раніше

en: Use default (and maybe existing) GnuPG directory ({0}) to store new keys and configs.
uk: Використовувати типову теку GnuPG ({0}) для зберігання ключів та налаштувань.

en: Use separate GnuPG directory ({0}) to store new keys and configs.
uk: Використовувати окрему теку GnuPG ({0}) для зберігання ключів та налаштувань.

en: Trust OSM Settings
uk: Налаштування Trust OSM

en: Change GPG and privacy settings of the trustosm plugin.
uk: Змінити налаштування конфіденційності та GPG для втулка trustosm.

en: Use separate GnuPG configuration directory?
uk: Використовувати окрему теку налаштувань GnuPG?

en: Dialog
uk: Діалог

en: Signed key value pair was: {0}={1}
uk: Підписана пара: {0}={1}

en: {0} Signatures found.
uk: Знайдено підписів — {0}

en: Signature Info
uk: Інформація про підпис

en: Sorry, there are no Signatures for the selected Node.
uk: На жаль, для виділеної точки підпис відсутній.

en: No Signature found
uk: Підписи не знайдено

en: Selected node was:
    {0}
uk: Виділена точка була:
    {0}

en: Sorry, there are no Signatures for the selected Attribute.
uk: На жаль, відсутні підписи для вибраного атрибуту.

en: Selected key value pair was:
    {0}={1}
uk: Виділена пара:
    {0}={1}

en: Sorry, there are no Signatures for the selected Segment.
uk: На жаль, для виділеного відрізку підпис відсутній.

en: Selected WaySegment was:
uk: Виділений відрізок був:

en: Signature Files
uk: Файли електронних підписів

en: Error while exporting {0}:
    {1}
uk: Помилка при експортуванні {0}:
    {1}

en: OSM Signature Files
uk: Файли підписів OSM

en: Only digits allowed in osmid: ''{0}''.
uk: В osmid дозволені тільки цифри: ''{0}''.

en: Could not parse OpenPGP message.
uk: Неможливо розібрати повідомлення OpenPGP.

en: Prepare stuff...
uk: Підготовка матеріалів…

en: Parsing Signature data...
uk: Розбір даних підпису…

en: The Signature is broken!
uk: Підпис пошкоджений!

en: Manipulation Warning
uk: Попередження махінацій

en: Select a signing key from your keyring-file:
uk: Оберіть ключ для підписування з вашого файлу з ключами:

en: Don''t ask again for the key
uk: Більше не запитувати ключ

en: Use a random key from this list
uk: Використовувати випадковий ключ з переліку

en: Create new Key
uk: Створити новий ключ

en: Select a Key to sign
uk: Оберіть ключ для підписування

en: The object with the ID "{0}" ({1}) is newly created.
    You can not sign it, because the signature would lose the ID-Reference after uploading it to the OSM-server.
uk: Об’єкт з ID "{0}" ({1}) є новоствореним.
    Ви не можете підписати його, тому що після надсилання на сервер буде втрачено зв’язок між ключем та ID.

en: Signing canceled!
uk: Підпис скасовано!

en: Please give a tolerance in meters
uk: Будь ласка, додайте припущення у метрах

en: Select as much as you like:
uk: Виділіть стільки, скільки вам потрібно:

en: Survey
uk: Обстеження

en: Aerial Photography
uk: Аерофотознімки

en: Web Recherche
uk: Веб пошук

en: Trusted persons told me
uk: За словами обізнаних осіб

en: Which source did you use?
uk: Яке джерело Ви використовуєте?

en: never
uk: ніколи

en: Primary user-ID:
uk: Основний ID користувача:

en: Key-ID:
uk: ID ключа:

en: Fingerprint:
uk: Відбиток:

en: Algorithm:
uk: Алгоритм:

en: Strength in bit:
uk: Довжина, біт:

en: Creation date:
uk: Дата створення:

en: Expiration date:
uk: Дата закінчення:

en: PGP-Key details
uk: Подробиці ключа PGP

en: User-ID:
uk: ID користувача:

en: Select algorithm:
uk: Вибрати алгоритм:

en: Choose Bitlength (Strength):
uk: Оберіть довжину (міцність):

en: Encryption algorithm to protect private key:
uk: Алгоритм шифрування для захисту закритого ключа:

en: Choose an expiry date for the key:
uk: Виберіть дату закінчення строку дії ключа:

en: Create a new signing key
uk: Створіть новий ключ для підписування

en: Turn lanes tagging - editor
uk: Turn lanes - редактор

en: Turn lanes tagging - Editor
uk: Turn lanes - Редактор

en: turn lanes tagging - editor
uk: turn lanes - редактор

en: Turn Lanes Editor
uk: Turn Lanes Редактор

en:  The number of lanes has fixed according number of turns
uk:  Значення lane змінене відповідно до кількості вказаних смуг для руху

en:  The number of lanes:forward has fixed according number of turns
uk:  Значення lanes:forward змінене відповідно до кількості вказаних смуг для руху

en:  The number of lanes:both_ways has fixed according number of turns
uk:  Значення lanes:both_ways змінене відповідно до кількості вказаних смуг для руху

en:  The number of lanes:backward has fixed according number of turns
uk:  Значення lanes:backward змінене відповідно до кількості вказаних смуг для руху

en: check the right direction of the way
uk: перевірте напрямок лінії

en: Unidirectional road
uk: Односторонній рух

en: Build unidirectional road
uk: Створити дорогу з одностороннім рухом

en: Bidirectional road
uk: Двосторонній рух

en: Build bidirectional road
uk: Створити дорогу з двостороннім рухом

en: Use "none"
uk: Використовувати "none"

en: use "none" instead of empty values
uk: використовувати "none" замість пустого значення

en: Preset turn lanes
uk: Заготовки turn lanes

en: Recently turn lanes edits
uk: Нещодавні зміни turn lanes

en: Both way lane
uk: Реверс. смуга

en: Backward
uk: Назад

en: Number of backward lanes
uk: Кількість смуг backward

en: Number of forward lanes
uk: Кількість смуг forward

en: Both way
uk: Реверс.смуга

en: Number of lanes
uk: Кількість смуг

en: Directional
uk: Напрямок

en: Turn lanes
uk: Turn lanes (заготовки)

en: No such lane.
uk: Така смуга відсутня

en: <html>The number of lanes is not specified for one or more roads; please add missing lanes tags.</html>
uk: <html>Кількість смуг не вказана для однієї чи більше доріг; будь ласка, додайте відсутні теґи смуг.</html>

en: <html>An error occurred while constructing the model. Please run the validator to make sure the data is consistent.<br><br>Error: {0}</html>
uk: <html>Під час конструювання моделі виникла помилка. Будь ласка, виконайте перевірку, щоб переконатись у цілісності даних.<br><br>Помилка: {0}</html>

en: Edit turn relations and lane lengths for selected node.
uk: Редагувати зв’язок з напрямки руху по смугах та їх довжину для виділеної точки.

en: Validate turn- and lane-length-relations for consistency.
uk: Перевірка зв’язків з напрямками руху по смугах на узгодженість.

en: Turn Lanes
uk: Напрямки руху по смугах

en: Edit turn lanes
uk: Редагувати напрямки руху по смугах

en: Left-hand traffic direction:
uk: Лівосторонній рух:

en: Quick-Fix
uk: Швидка правка

en: Revalidate all turnlanes-relations.
uk: Перевірити ще раз всі зв’язки.

en: Automatically fixes the issue.
uk: Автоматично виправляти проблеми.

en: Selects the offending relation.
uk: Позначити неправильні зв’язки

en: Add turn
uk: Додати поворот

en: Delete lane.
uk: Вилучити смугу.

en: Delete turn.
uk: Вилучити поворот

en: {0} lanes are not referenced in any turn-relation.
uk: {0} смуг(а|и) не належать до жодного зв’язку.

en: Put the ways in order.
uk: Встановіть порядок проїзду.

en: The from-way is empty.
uk: Немає лінії «from».

en: The from-way both starts as well as ends at the via-node.
uk: Лінія «from» починається та закінчується в точках «via».

en: The to-way is empty.
uk: Немає лінії «to».

en: The to-way both starts as well as ends at the via-node.
uk: Лінія «to» починається та закінчується у точках «via».

en: The from-way does not start or end at the via-node.
uk: Лінія «from» не починається чи не закінчується у точці «via».

en: The to-way does not start or end at the via-node.
uk: Лінія «to» не починається або не закінчується у точці «via».

en: Relation references non-existent (regular) lane {0}
uk: Зв’язок посилається на неіснуючу (звичайну) смугу {0}

en: Relation references non-existent extra lane {0}
uk: Зв’язок посилається на неіснуючу додаткову смугу {0}

en: Integer list "{0}" contains unexpected values.
uk: Список "{0}" містить неочікувані значення.

en: Create/Edit turn restriction...
uk: Створити/редагувати обмеження на поворот…

en: Create or edit a turn restriction.
uk: Створити або редагувати обмеження на поворот.

en: In the following table you can edit the <strong>raw tags</strong> of the OSM relation representing this turn restriction.
uk: В наступній таблиці ви можете редагувати <strong>необроблені теґи</strong> зв’язків OSM, що встановлюють обмеження на поворот.

en: In the following table you can edit the <strong>raw members</strong> of the OSM relation representing this turn restriction.
uk: В наступній таблиці ви можете редагувати <strong>необроблених членів</strong> зв’язків OSM, що встановлюють обмеження на поворот.

en: Type:
uk: Тип:

en: From:
uk: Від:

en: To:
uk: До:

en: Vias:
uk: Через:

en: Copy to the clipboard
uk: Копіювати у буфер обміну

en: Cannot find object with id ''{0}'' in layer ''{1}''
uk: Неможливо знайти об’єкт з id ''{0}'' на шарі ''{1}''

en: Cannot add object ''{0}'' as relation member because it is deleted or invisible in layer ''{1}''
uk: Неможливо додати об’єкт ''{0}'' в якості члена зв’язку, тому що він є вилученим або невидимим в шарі ''{1}''

en: Clear the selected roles or delete the selected members
uk: Очистити вибрані ролі або вилучити виділених членів

en: Insert new relation members from object in the clipboard
uk: Вставити нових членів зв’язку з об’єктів у буфері обміну

en: Move the selected relation members down by one position
uk: Пересунути виділених членів зв’язку вниз на одну позицію

en: Move the selected relation members up by one position
uk: Пересунути виділених членів зв’язку вгору на одну позицію

en: Edit basic attributes of a turn restriction
uk: Правити основні атрибути обмеження на поворот

en: Edit the raw tags and members of this turn restriction
uk: Правити теґи та членів цього обмеження на поворот

en: Errors/Warnings
uk: Помилки/Попередження

en: Show errors and warnings related to this turn restriction
uk: Показати помилки та попередження, пов’язані з цим обмеження на поворот

en: Create a new turn restriction in layer ''{0}''
uk: Створити нове обмеження на поворот в шарі ''{0}''

en: Edit a new turn restriction in layer ''{0}''
uk: Правити нове обмеження на поворот в шарі ''{0}''

en: Edit turn restriction ''{0}'' in layer ''{1}''
uk: Правити обмеження на поворот ''{0}'' в шарі ''{1}''

en: There is still an unresolved error or warning identified for this turn restriction. You are recommended to resolve this issue first. | There are still {0} errors and/or warnings identified for this turn restriction. You are recommended to resolve these issues first.
uk[0]: Існує нерозв’язана помилка чи попередження для цього обмеження на поворот. Рекомендується спочатку розв’язати цю проблему.
uk[1]: Існують {0} нерозв’язані помилки чи попередження для цього обмеження на поворот. Рекомендується спочатку розв’язати цю проблему.
uk[2]: Існують {0} нерозв’язаних помилок чи попереджень для цього обмеження на поворот. Рекомендується спочатку розв’язати цю проблему.

en: Do you want to save anyway?
uk: Бажаєте зберегти в будь-якому випадку?

en: Yes, save anyway
uk: Так, все одно зберегти

en: Save the turn restriction despite of errors and/or warnings
uk: Зберегти обмеження на поворот, незважаючи на помилки та/або попередження

en: No, resolve issues first
uk: Ні, спочатку розв’язати проблеми

en: Cancel saving and start resolving pending issues first
uk: Скасувати збереження і спочатку розв’язати невирішені проблеми

en: Pending errors and warnings
uk: Невирішені помилки та попередження

en: This turn restriction refers to an object which was deleted outside of this turn restriction editor: | This turn restriction refers to {0} objects which were deleted outside of this turn restriction editor:
uk[0]: Це обмеження на поворот посилається на об’єкт, який був вилучений за межами цього редактора:
uk[1]: Це обмеження на поворот посилається на {0} об’єкти, які були вилучені за межами цього редактора:
uk[2]: Це обмеження на поворот посилається на {0} об’єктів, які були вилучені за межами цього редактора:

en: Updates to this turn restriction can''t be saved unless deleted members are removed.<br>How to you want to proceed?
uk: Оновлення в цьому обмеженні на поворот не можуть бути збережені, поки вилучені члени не будуть прибрані.<br>Як ви хочете продовжити

en: Remove deleted members and save
uk: Прибрати вилучених членів і зберегти

en: Cancel and return to editor
uk: Скасувати і повернутися у редактор

en: Deleted members in turn restriction
uk: Вилучені члени в обмеженні на поворот

en: Create a conflict and close this turn restriction editor
uk: Створити конфлікт і закрити редактор обмежень на поворот

en: Return to the turn restriction editor and resume editing
uk: Повернутись в редактор обмежень на поворот та продовжити редагування

en: <html>This turn restriction has been changed outside of the editor.<br>You cannot apply your changes and continue editing.<br><br>Do you want to create a conflict and close the editor?</html>
uk: <html>Це обмеження повороту було змінено за межами редактора.<br>Ви не можете застосувати зміни та продовжити редагування.<br><br>Бажаєте створити конфлікт і закрити редактор?</html>

en: Already participating in a conflict
uk: Вже беруть участь в конфлікті

en: Delete this turn restriction
uk: Вилучити це обмеження повороту

en: Select this turn restriction
uk: Вибрати це обмеження повороту

en: Activate the layer this turn restriction belongs to and zoom to it
uk: Активувати шар, до якого відноситься це обмеження повороту, та масштабувати до нього

en: {0} warning | {0} warnings
uk[0]: {0} попередження
uk[1]: {0} попередження
uk[2]: {0} попереджень

en: {0} error | {0} errors
uk[0]: {0} помилка
uk[1]: {0} помилки
uk[2]: {0} помилок

en: no issues
uk: проблем немає

en: please select a way
uk: будь ласка, виділіть лінію

en: multiple objects with role ''{0}''
uk: кілька об’єктів, що мають роль''{0}''

en: Delete from turn restriction
uk: Вилучити з обмеження на поворот

en: Accept the currently selected way
uk: Застосувати виділену зараз лінію

en: Paste from the clipboard
uk: Вставити з буфера обміну

en: Create new turn restriction
uk: Створити нове обмеження на поворот

en: Launch the turn restriction editor to create a new turn restriction
uk: Запустити редактор обмеження на поворот, щоб створити нове обмеження на поворот

en: No Right Turn
uk: Поворот праворуч заборонено

en: No Left Turn
uk: Поворот ліворуч заборонено

en: No U-Turn
uk: Розворот заборонено

en: No Straight On
uk: Проїзд заборонено

en: Only Right Turn
uk: Тільки праворуч

en: Only Left Turn
uk: Тільки ліворуч

en: Only Straight On
uk: Тільки прямо

en: Warning: failed to load icon for turn restriction type ''{0}''
uk: Попередження: неможливо завантажити піктограму для обмеження на поворот, типу ''{0}''

en: please select a turn restriction type
uk: будь ласка, оберіть тип обмеження повороту

en: Select the vehicle types this turn restriction is <strong>not</strong> applicable for.
uk: Оберіть тип транспортних засобів, на які <strong>не</strong> розповсюджується це обмеження повороту.

en: Public Service Vehicles
uk: Громадський транспорт

en: Public service vehicles like buses, tramways, etc.
uk: Громадський транспорт: автобуси, трамваї, тощо

en: Heavy Goods Vehicles
uk: Вантажівки

en: Motorcars
uk: Механічні транспортні засоби

en: Bicycles
uk: Велосипеди

en: Mopeds
uk: Мопеди

en: Use standard exceptions
uk: Використовувати стандартні винятки

en: Use non-standard exceptions
uk: Використовувати нестандартні винятки

en: Remove the currently selected vias
uk: Вилучити вибрані елементи «через»

en: Move the selected vias down by one position
uk: Перемістити виділені елементи «через» вниз на одну позицію

en: Move the selected vias up by one position
uk: Перемістити виділені елементи «через» вгору на одну позицію

en: Copy the selected vias to the clipboard
uk: Скопіювати виділені елементи «через» в буфер обміну

en: Insert ''via'' objects from the clipboard
uk: Вставити елементи «через» з буфера обміну

en: Failed to retrieve OSM object with id {0} from dataset {1}. Cannot add it as ''via''.
uk: Не вдалося отримати об’єкти OSM з ідентифікатором {0} з набору даних {1}. Неможливо додати їх як елементи «через».

[ctx: turnrestrictions]
en: From:
uk: З:

[ctx: turnrestriction]
en: To:
uk: До:

en: no participating way with role ''from''
uk: немає причетної лінії з роллю «з» («from»)

en: no participating way with role ''to''
uk: немає причетної лінії з роллю «до» («to»)

en: Only participating in selection
uk: Тільки причетні до виділених

en: <html>Select to display turn restrictions related to object in the current selection only.<br>Deselect to display all turn restrictions in the current data set.</html>
uk: <html>Виберіть, щоб показати лише ті обмеження поворотів, які належать до виділених об’єктів.<br>Скасуйте вибір, щоб показати всі обмеження поворотів в поточному наборі даних.</html>

en: Turn Restrictions
uk: Обмеження поворотів

en: Display and manage turn restrictions in the current data set
uk: Відображення та керування обмеженнями повороту у поточному наборі даних

en: Open an editor for the selected turn restriction
uk: Відкрити редактор для цього обмеження на поворот

en: Delete the selected turn restriction
uk: Вилучити обмеження повороту

en: Create a new turn restriction
uk: Створити обмеження повороту

en: Set the current JOSM selection to the selected turn restrictions
uk: Встановити поточне виділення JOSM на виділені обмеження на поворот

en: Select in current data layer
uk: Виділити в поточному шарі даних

en: Zoom to the currently selected turn restrictions
uk: Масштабувати до виділеного обмеження повороту

en: An OSM plugin for editing turn restrictions.
uk: Втулок OSM для редагування обмежень повороту.

en: Development of the turn restriction plugin was sponsored by <a href="http://www.skobbler.de">skobbler GmbH</a>.
uk: Спонсором створення цього втулку була компанія <a href="http://www.skobbler.de">skobbler GmbH</a>.

en: Configure the preferences for the turnrestrictions plugin
uk: Змінити налаштування втулка обмежень повороту

en: Sponsor
uk: Спонсор

en: The Basic Editor can optionally display the list of via-objects of a turn restriction. If enabled, one can edit them in the Basic editor too. If disabled, editing of via-objects is possible in the Advanced Editor only.
uk: Базовий редактор може додатково показати список елементів «через» у обмеженні на поворот. Якщо дозволено, їх також можливо редагувати у Базовому редакторі. Якщо ні, редагування елементів «через» можливо лише у Розширеному редакторі.

en: Display and edit list of via-objects in the Basic Editor
uk: Показувати та редагувати елементи «через» в Базовому редакторі

en: Road signs - Set A
uk: Дорожні знаки — набір A

en: Road signs - Set B
uk: Дорожні знаки — набір Б

en: Please select the set of road sign icons to be used in the plugin.
uk: Будь ласка, оберіть набір піктограм дорожніх знаків, що буде використовуватись втулком

en: Warning: the preference with key ''{0}'' has an unsupported value ''{1}''. Assuming the default value ''set-a''.
uk: Попередження: налаштування клавіші ''{0}'' містить непідтримуване значення ''{1}''. Припускаємо, що типовим значенням є ''set-a''.

en: This turn restriction uses the way <span class="object-name">{0}</span> with role <tt>from</tt> <strong>and</strong> with role <tt>to</tt>. In a turn restriction, the way with role <tt>from</tt> should be different from the way with role <tt>to</tt>, though.
uk: Це обмеження на поворот використовує лінію <span class="object-name">{0}</span> з роллю <tt>from</tt> <strong>та</strong> з роллю <tt>to</tt>. У обмеженні на поворот, лінія з роллю <tt>from</tt> повинна відрізнятися від лінії з роллю <tt>to</tt>.

en: Delete ''from''
uk: Вилучити «з» (from)

en: Removes the member with role ''from''
uk: Вилучає членів, що мають роль «з» (from)

en: Delete ''to''
uk: Вилучити «до» (to)

en: Removes the member with role ''to''
uk: Вилучає членів, що мають роль «до» (to)

en: Fix in editor
uk: Виправити в редакторі

en: Go to Basic Editor and manually choose members with roles ''from'' and ''to''
uk: Перейдіть в Базовий редактор та вручну оберіть членів, що мають ролі «з» та «до»

en: This turn restriction uses a non-standard restriction type <tt>{0}</tt> for the tag key <tt>restriction</tt>. It is recommended to use standard values only. Please select one in the Basic editor.
uk: Для цього обмеження повороту використано нестандартний тип <tt>{0}</tt> для теґу <tt>restriction</tt>. Рекомендується використовувати лише стандартні значення. Будь ласка, оберіть одне з них в Базовому редакторі.

en: Go to Basic Editor and manually choose a turn restriction type
uk: Перейдіть до Базового редактору та вручну оберіть тип обмеження повороту.

en: The <strong>from</strong>-way <span class="object-name">{0}</span> and the <strong>to</strong>-way <span class="object-name">{1}</span> intersect at node <span class="object-name">{2}</span> but this node isn''t a <strong>via</strong>-object.<br> It is recommended to set it as unique <strong>via</strong>-object.
uk: Лінія <strong>з</strong> <span class="object-name">{0}</span> та лінія <strong>до</strong> <span class="object-name">{1}</span> перетинаються у точці <span class="object-name">{2}</span>, але вона не є об’єктом <strong>через</strong>.<br> Рекомендується задати її як єдиний об’єкт <strong>через</strong>.

en: Set via-Object
uk: Задати як елемент «через»

en: Replaces the currently configured via-objects with the node at the intersection
uk: Замінити вже встановлені елементи «через» на точку перетину

en: Go to Basic Editor and manually fix the list of via-objects
uk: Перейти до Базового редактора та вручну виправити список елементів «через»

en: A turn restriction must declare the type of restriction. Please select a type in the Basic Editor.
uk: Обмеження повороту повинно вказувати тип обмеження. Будь ласка, оберіть тип в Базовому редакторі.

en: A way with role <tt>from</tt> is required in a turn restriction.
uk: Лінія з роллю <tt>з</tt> повинна обов’язково бути у обмеженні на поворот.

en: A way with role <tt>to</tt> is required in a turn restriction.
uk: Лінія з роллю <tt>до</tt> повинна обов’язково бути у обмеженні на поворот.

en: Please go to the Basic editor and manually choose a way.
uk: Будь ласка, перейдіть до Базового редактора та вручну оберіть лінію.

en: Add in editor
uk: Додати в редакторі

en: Add a way with role ''from''
uk: Додати лінію з роллю «з»

en: Add a way with role ''to''
uk: Додати лінію з роллю «до»

en: The two ways participating in the turn restriction <strong>aren''t connected.</strong>
uk: Дві лінії, що беруть участь у обмеженні на поворот, <strong>не з’єднані</strong>.

en: Make sure you add one or more via objects (nodes or ways) to the turn restriction.
uk: Переконайтесь, що ви додали один чи більше об’єктів з роллю «через» (точок або ліній) до обмеження на поворот.

en: Go to the Advanced Editor and add via objects
uk: Перейдіть до Розширеного редактора та додайте об’єкти з роллю «через»

en: A turn restriction requires exactly one way with role <tt>from</tt>. This turn restriction has {0} ways in this role. Please remove {1} of them.
uk: Обмеження на поворот потребує лише одну лінію з роллю <tt>з</tt>. Це обмеження має таких ліній {0} шт. Будь ласка, вилучіть {1} з них.

en: A turn restriction requires exactly one way with role <tt>to</tt>. This turn restriction has {0} ways in this role. Please remove {1} of them.
uk: Обмеження на поворот потребує лише одну лінію з роллю <tt>до</tt>. Це обмеження має таких ліній {0} шт. Будь ласка, вилучіть {1} з них.

en: Go to the Advanced Editor and remove the members
uk: Перейдіть до Розширеного редактора та вилучіть членів

en: The tag <tt>except</tt> has the non-standard value <tt>{0}</tt>. It is recommended to use standard values for <tt>except</tt> only.
uk: Теґ <tt>except</tt> має нестандартне значення <tt>{0}</tt>. Рекомендується використовувати тільки стандартні значення для <tt>except</tt>.

en: Go to Basic Editor and select standard vehicle type based exceptions
uk: Перейдіть до Базового редактора та виберіть транспортні засоби, на які не розповсюджується обмеження на поворот

en: The required tag <tt>{0}={1}</tt> is missing.
uk: Потрібний теґ <tt>{0}={1}</tt> відсутній.

en: Add missing tag
uk: Додати відсутній теґ

en: Add the missing tag {0}={1}
uk: Додати відсутній теґ {0}={1}

en: The way <span class="object-name">{0}</span> with role <tt>from</tt> and the way <span class="object-name">{1}</span> with role <tt>to</tt> intersect at node <span class="object-name">{2}</span>. <p> Both ways should be split at the intersecting node.
uk: Лінія <span class="object-name">{0}</span> з роллю <tt>з</tt> та лінія <span class="object-name">{1}</span> з роллю <tt>до</tt> перетинаються у точці <span class="object-name">{2}</span>. <p> Обидві лінії треба розділити у точці перетину.

en: The way <span class="object-name">{0}</span> with role <tt>{1}</tt> should be split at node <span class="object-name">{2}</span> where it connects to way <span class="object-name">{3}</span>.
uk: Лінію <span class="object-name">{0}</span> з роллю <tt>{1}</tt> потрібно розділити у точці <span class="object-name">{2}</span>, де вона з’єднується з лінією <span class="object-name">{3}</span>.

en: Split now
uk: Розділити зараз

en: Split the ways
uk: Розділити лінії

en: This turn restriction uses the node <span class="object-name">{0}</span> as member with role <tt>{1}</tt>.
uk: Обмеження на поворот використовує точку <span class="object-name">{0}</span> у якості члена з роллю <tt>{1}</tt>.

en: This turn restriction uses the relation <span class="object-name">{0}</span> as member with role <tt>{1}</tt>.
uk: Обмеження на поворот використовує зв’язок <span class="object-name">{0}</span> у якості члена з роллю <tt>{1}</tt>.

en: A way is required instead.
uk: Замість цього потрібна лінія.

en: Delete the member from the turn restriction
uk: Вилучити члена з обмеження повороту

en: Change to the Basic Editor and select a way
uk: Перейдіть у Базовий редактор та виділіть лінію

en: Object could not be undeleted | Some objects could not be undeleted
uk[0]: Об’єкт не вдалося відновити
uk[1]: Об’єкти не вдалося відновити
uk[2]: Об’єкти не вдалося відновити

en: One object could not be undeleted.<br> | {0} objects could not be undeleted.<br>
uk[0]: {0} об’єкт не вдалося відновити<br>
uk[1]: {0} об’єкти не вдалося відновити<br>
uk[2]: {0} об’єктів не вдалося відновити<br>

en: The server replied with response code 404.<br>This usually means, the server does not know an object with the requested id. Maybe it was redacted.
uk: Сервер повернув код  404.<br>Зазвичай це означає, що сервер не знає нічого про об’єкт з таким id. Можливо, його було змінено.

en: Undelete object...
uk: Відновити об’єкт…

en: Undelete object by id
uk: Відновити об’єкт за ідентифікатором

en: Undelete Object
uk: Відновити об’єкт

en: Undelete object
uk: Відновити об’єкт

en: Enter the type and ID of the objects that should be undeleted, e.g., ''n1 w2''
uk: Введіть тип та ID об’єктів, які потрібно відновити, наприклад ''n1 w2''

en: Select if the data should be added into a new layer
uk: Виділіть, якщо треба, щоб дані додавались до нового шару

en: Start undeleting
uk: Розпочати відновлення

en: Close dialog and cancel
uk: Закрити діалог та скасувати

en: Add nodes at intersections
uk: Додати точку на перетині ліній

en: Add missing nodes at intersections of selected ways.
uk: Додати відсутні точки на перетинах виділених ліній.

en: Please select one or more ways with intersections of segments.
uk: Будь ласка, виділіть одну чи більше ліній з відрізками, що перетинаються.

en: Align Way Nodes
uk: Впорядкування точок лінії

en: Align nodes in a way
uk: Розташувати точки у лінію

en: The way with selected nodes can not be straightened.
uk: Лінію із виділеними точками неможливо випрямити.

en: Internal error: number of nodes is {0}.
uk: Внутрішня помилка: кількість точок — {0}

en: Copy all tags of selected objects to paste buffer.
uk: Копіювати всі теґи виділених обʼєктів в буфер обміну.

en: Extract node
uk: Від’єднати точку

en: Extracts node from a way
uk: Від’єднати точку від лінії

en: This tool extracts node from its ways and requires single node to be selected.
uk: Цей інструмент від’єднує точку від ліній та потребує лише виділеної точки.

en: Extract node confirmation
uk: Підтвердження виокремлення точок

en: You are about to extract a node which can have other referrers not yet downloaded.<br>This can cause problems because other objects (that you do not see) might use them.<br>Do you really want to extract?
uk: Ви збираєтесь виокремити точки, які можуть бути членами ще незавантажених об’єктів.<br>Це може спричинити проблеми, оскільки інші об’єкти (яких ви не бачите) можуть використовувати їх.<br>Виокремити?

en: Extract node from line
uk: Від’єднання точки від лінії

en: Paste Relations
uk: Вставити зв’язок

en: Paste relation membership from objects in the buffer onto selected object(s)
uk: Вставити членство об’єкта з буферу обміну у виділений(і) об’єкт(и)

en: Split Object
uk: Розділення Об’єктів

en: Split an object at the selected nodes.
uk: Розділяє об’єкти у позначених точках.

en: The current selection cannot be used for splitting.
uk: Поточне виділення неможливо розділити.

en: Only one multipolygon can be selected for splitting
uk: Тільки один мультиполігон можна виділити для розділення

en: Splitting multipolygons requires a split way to be selected
uk: Розділення мультиполігонів вимагає вибору лінії для розділення

en: There is more than one way using the node you selected. Please select the way as well. | There is more than one way using the nodes you selected. Please select the way as well.
uk[0]: Ця точка належить більше ніж до одної лінії. Виділіть інші лінії також.
uk[1]: Ці точки належать більше ніж до одної лінії. Виділіть інші лінії також.
uk[2]: Ці точки належать більше ніж до одної лінії. Виділіть інші лінії також.

en: The selected way is not closed.
uk: Виділена лінія не замкнена.

en: The selected way does not contain the selected node. | The selected way does not contain all the selected nodes.
uk[0]: Виділена лінія не містить виділену точку.
uk[1]: Виділена лінія не містить виділених точок
uk[2]: Виділена лінія не містить всіх виділених точок

en: The selected way is not a split way, please select split points or split way too.
uk: Виділена лінія не є лінією перетину, будь ласка, виділіть також точки або лінію перетину.

en: The selected nodes can not be consecutive nodes in the object.
uk: Вибрані точки не можуть бути послідовними точками об’єкта.

en: Multipolygon split would create invalid multipolygons! Split was not performed.
uk: Розділення мультиполігону могло призвести до створення пошкоджених мультиполігонів! Розділення не відбулось.

en: Multipolygon split created invalid multipolygons! Please review and fix these errors.
uk: Розділення мультиполігону призвело до створення пошкодженого мультиполігону! Будь ласка, перевірте результат та виправте помилки.

en: Cannot split incomplete multipolygon
uk: Неможливо розділити не повний мультиполігон

en: Cannot split multipolygon with multiple outer polygons
uk: Неможливо розділити мультиполігон у якого кілька зовнішніх контурів

en: Split ways must not be a member of the multipolygon
uk: Лінії, що розділюються, не мають бути членами мультиполігону

en: Multipolygon has unclosed rings
uk: Мультиполігон має незамкнені контури

en: The split way does not start/end on the multipolygon outer ways
uk: Лінія поділу не починається/закінчується на зовнішньому контурі мультиполігону

en: Error in multipolygon: {0}
uk: Помилки у мультиполігоні: {0}

en: Split way crosses inner polygon
uk: Лінія поділу перетинає внутрішній контур

en: Split adjacent ways
uk: Розділити суміжні лінії

en: Split adjacent ways on T-intersections
uk: Розділити суміжні лінії на Т-подібному перехресті

en: There are several ways containing one of the splitting nodes. Select ways participating in this operation.
uk: Кілька ліній мають точку для розділення. Виділіть лінії, які беруть участь у розділенні.

en: The selection cannot be used for action ''{0}''
uk: Виділення не може використовуватись для ''{0}''

en: Symmetry
uk: Симетрія

en: Please select at least two nodes for symmetry axis and something else to mirror.
uk: Будь ласка, виділіть не менше двох точок для осі симетрії та ще щось для віддзеркалення.

en: Paste tags from previous selection
uk: Вставити теґи із попереднього виділення

en: Paste tags from the previously selected object(s) (not from clipboard).
uk: Вставити теґи, присутні на попередньо виділеному об''єкті (не з буфера обміну).

en: Add Source Tag
uk: Додати теґ source

en: Add remembered source tag
uk: Додати теґ source з попереднього об’єкта

en: UnGlue Relation
uk: Розділити Зв’язок

en: Duplicate nodes, ways and relations that are used by multiple relations.
uk: Подвоює точки, лінії та зв’язки, що використовуються у декількох зв’язках.

en: Unglued Relations
uk: Розділені Зв’язки

en: Change relation member for {0} {1}
uk: Заміна члену зв’язку {0} {1}

en: Radius too small
uk: Радіус замалий

en: Nothing to do
uk: Нема що робити

en: Could not detect which part of the closed way should be changed
uk: Неможливо визначити яку частину замкненої лінії треба змінити

en: Circle arc
uk: Дуга

en: Create a circle arc
uk: Створити дугу кола

en: Could not use selection to create a curve
uk: Неможливо використати виділення для створення кривої

en: Could not use selection to create a curve: {0}
uk: Неможливо скористатись виділеним для створення дуги: {0}

en: Select custom URL
uk: Налаштувати URL

en: Please select one of custom URLs (configured in Preferences)
uk: Будь ласка, виберіть один із URL (задається в Налаштуваннях)

en: Ask every time
uk: Запитувати щоразу

en: Configure custom URL
uk: Налаштування URL

en: Open custom URL
uk: Відкрити URL

en: Opens specified URL browser
uk: Відкрити вказаний URL в оглядачі

en: Utilsplugin2 settings
uk: Налаштування Utilsplugin2

en: Here you can change some preferences of Utilsplugin2 functions
uk: Тут ви можете змінити деякі налаштування функцій Utilsplugin2

en: Save to file
uk: Зберегти у файл

en: Load from file
uk: Завантажити з файлу

en: Please edit custom URLs and select one row to use with the tool<br/> <b>&#123;key&#125;</b> is replaced with the tag value<br/> <b>&#123;#id&#125;</b> is replaced with the element ID<br/> <b>&#123;#type&#125;</b> is replaced with "node","way" or "relation" <br/> <b>&#123;#lat&#125; , &#123;#lon&#125;</b> is replaced with map center latitude/longitude <br/> Your can manually load settings from file <b>customurl.txt</b> in JOSM folder
uk: Будь ласка, змініть URL користувача та оберіть один рядок для використання з інструментом<br/> <b>&#123;key&#125;</b> заміненим на значення теґу<br/> <b>&#123;#id&#125;</b> зміненим на ідентифікатор елементу<br/> <b>&#123;#type&#125;</b> заміненим на "node","way" чи "relation" <br/> <b>&#123;#lat&#125; , &#123;#lon&#125;</b> заміненим на координати широту/довготу центру<br/> Ви можете завантажити параметри із файлу <b>customurl.txt</b> з теки JOSM

en: Custom URL configuration
uk: Налаштування URL

en: Lat Lon tool
uk: Створити за координатами

en: Create geometry by entering lat lon coordinates for it.
uk: Створення геометрії за допомогою вводу координат.

en: Enter the coordinates for the new nodes, one for each line.<br/>If you enter two lines with the same coordinates there will be generated duplicate nodes.<br/>You can separate longitude and latitude with space, comma or semicolon.<br/>Use positive numbers or N, E characters to indicate North or East cardinal direction.<br/>For South and West cardinal directions you can use either negative numbers or S, W characters.<br/>Coordinate value can be in one of three formats:<ul><li><i>degrees</i><tt>&deg;</tt></li><li><i>degrees</i><tt>&deg;</tt> <i>minutes</i><tt>&#39;</tt></li><li><i>degrees</i><tt>&deg;</tt> <i>minutes</i><tt>&#39;</tt> <i>seconds</i><tt>&quot</tt></li></ul>Symbols <tt>&deg;</tt>, <tt>&#39;</tt>, <tt>&prime;</tt>, <tt>&quot;</tt>, <tt>&Prime;</tt> are optional.<br/><br/>Some examples:<ul><li>49.29918&deg; 19.24788&deg;</li><li>N 49.29918 E 19.24788</li><li>W 49&deg;29.918&#39; S 19&deg;24.788&#39;</li><li>N 49&deg;29&#39;04&quot; E 19&deg;24&#39;43&quot;</li><li>49.29918 N, 19.24788 E</li><li>49&deg;29&#39;21&quot; N 19&deg;24&#39;38&quot; E</li><li>49 29 51, 19 24 18</li><li>49 29, 19 24</li><li>E 49 29, N 19 24</li><li>49&deg; 29; 19&deg; 24</li><li>N 49&deg; 29, W 19&deg; 24</li><li>49&deg; 29.5 S, 19&deg; 24.6 E</li><li>N 49 29.918 E 19 15.88</li><li>49 29.4 19 24.5</li><li>-49 29.4 N -19 24.5 W</li></ul><li>48 deg 42&#39; 52.13" N, 21 deg 11&#39; 47.60" E</li></ul>
uk: Введіть координати для нових точок, по одній для кожного рядка.<br/>Якщо ви введете два рядки з однаковими координатами — будуть створені подвійні точки.<br/>Ви можете відокремлювати широту від довготи пробілом, комою, чи крапкою з комою.<br/>Використовуйте додатні числа чи символи N, E для зазначення Північного чи Східного напрямків.<br/>Для Південного та Західного напрямків ви можете використовувати від’ємні числа або символи S, W.<br/>Значення координат повинні відповідати одному з трьох форматів:<ul><li><i>градуси</i><tt>&deg;</tt></li><li><i>градуси</i><tt>&deg;</tt> <i>хвилини</i><tt>&#39;</tt></li><li><i>градуси</i><tt>&deg;</tt> <i>хвилини</i><tt>&#39;</tt> <i>секунди</i><tt>&quot</tt></li></ul>Символи <tt>&deg;</tt>, <tt>&#39;</tt>, <tt>&prime;</tt>, <tt>&quot;</tt>, <tt>&Prime;</tt> не є обов’язковими.<br/><br/>Приклади:<ul><li>49.29918&deg; 19.24788&deg;</li><li>N 49.29918 E 19.24788</li><li>W 49&deg;29.918&#39; S 19&deg;24.788&#39;</li><li>N 49&deg;29&#39;04&quot; E 19&deg;24&#39;43&quot;</li><li>49.29918 N, 19.24788 E</li><li>49&deg;29&#39;21&quot; N 19&deg;24&#39;38&quot; E</li><li>49 29 51, 19 24 18</li><li>49 29, 19 24</li><li>E 49 29, N 19 24</li><li>49&deg; 29; 19&deg; 24</li><li>N 49&deg; 29, W 19&deg; 24</li><li>49&deg; 29.5 S, 19&deg; 24.6 E</li><li>N 49 29.918 E 19 15.88</li><li>49 29.4 19 24.5</li><li>-49 29.4 N -19 24.5 W</li></ul><li>48 deg 42&#39; 52.13" N, 21 deg 11&#39; 47.60" E</li></ul>

en: Tag multiple objects [alpha]
uk: Додати теґи до кількох об’єктів [alpha]

en: Edit tags of object list in table
uk: Редагувати теґи переліку об’єктів в таблиці

en: Tag multiple objects
uk: Додати теґи до кількох об’єктів

en: Sync with JOSM selection
uk: Синхронізувати з виділеним

en: Zoom to objects
uk: Масштабувати до об’єктів

en: Remove tag
uk: Вилучити теґ

en: Delete tags from multiple objects
uk: Вилучити теґи у кількох об’єктів

en: Duplicate tags from the first
uk: Копіювати теґи з першого

en: Set tags for multiple objects
uk: Призначити теґи кільком об’єктам

en: Delete from history
uk: Вилучити із історії

en: Find primitives with these tags
uk: Знайти примітиви з цими теґами

en: Replace geometry of selected object with a new one
uk: Заміняє геометрію виділеного об’єкту на нову

en: This tool replaces geometry of one object with another, and so requires exactly two objects to be selected.
uk: Цей інструмент замінює геометрію одного об’єкта на геометрію іншого, для цього потрібно виділити два об’єкти.

en: Both ways are new and have new nodes, cannot decide which one has the correct geometry.
uk: Обидві лінії нові та мають нові точки. Неможливо вирішити, яка з них має правильну геометрію.

en: Replace Membership
uk: Замінити члена звʼязку

en: In relations where the selected object is member of, replace it with a new one
uk: У звʼязках, де виділений обʼєкт є членом, замінти його на новий

en: Replaced ''{0}'' by ''{1}'' in {2} relation | Replaced ''{0}'' by ''{1}'' in {2} relations
uk[0]: Замінено ''{0}'' на ''{1}'' в {2} звʼязку
uk[1]: Замінено ''{0}'' на ''{1}'' в {2} звʼязках
uk[2]: Замінено ''{0}'' на ''{1}'' в {2} звʼязках

en: The first selected object ''{0}'' is not part of any relation
uk: Перший виділений обʼєкт ''{0}'' не є членом жодного звʼязку

en: Range of child primitives count
uk: Кількість нащадків

en: Range of parent primitives count
uk: Кількість батьків

en: Range of referencing relation count
uk: Діапазон пов’язаних зв’язків

en: Range of attached ways count
uk: Кількість з’єднаних ліній

en: Adjacent nodes
uk: Сусідні точки

en: Select adjacent nodes
uk: Виділити сусідні точки

en: Adjacent ways
uk: Суміжні лінії

en: Adjacent ways will be selected. Nodes will be deselected.
uk: Прилеглі лінії будуть виділені. Точки будуть відсіяні.

en: All connected ways
uk: Усі з’єднані лінії

en: Select all connected ways
uk: Виділити усі з’єднані лінії

en: Intersecting ways
uk: Лінії, що перетинаються

en: Select intersecting ways
uk: Виділити лінії, що перетинаються

en: Please select some ways to find connected and intersecting ways!
uk: Будь ласка, виділіть кілька ліній для знаходження з’єднаних ліній, та ліній, що з ними перетинаються!

en: All intersecting ways
uk: Усі лінії, що перетинаються

en: Select all intersecting ways
uk: Виділити усі лінії, що перетинаються

en: Please select some ways to find all connected and intersecting ways!
uk: Будь ласка, виділіть кілька ліній для знаходження з’єднаних ліній, та ліній, що з ними перетинаються!

en: Middle nodes
uk: Точки всередині

en: Select middle nodes
uk: Виділити точки всередині

en: Please select two nodes connected by way!
uk: Будь ласка, виділіть дві точки, з’єднані лінією!

en: Reached max recursion depth: {0}
uk: Досягнуто максимальної глибини рекурсії: {0}

en: All inside [testing]
uk: Все всередині [тестування]

en: Select all inside selected polygons
uk: Виділення всього всередині виділених полігонів

en: All inside
uk: Все всередині

en: Nothing found. Please select some closed ways or multipolygons to find all primitives inside them!
uk: Нічого не знайдено. Будь ласка, виберіть кілька замкнутих ліній або мультиполігонів, щоб знайти всі примітиви в них!

en: Area boundary [testing]
uk: Межі полігону [тест]

en: Select relation or all ways that forms area boundary
uk: Вибір зв’язку чи всіх ліній, що утворюють межі полігону

en: Nothing found. Please select way that is a part of some polygon formed by connected ways
uk: Нічого не знайдено. Будь ласка, виділіть лінію, що є частиною полігону, сформованого із з’єднаних ліній

en: Select Highway
uk: Виділити дорогу

en: Select highway for the name/ref given
uk: Виділити дорогу із заданими параметрами name/ref

en: Please select one or two ways for this action
uk: Будь ласка, для цього виділіть одну чи дві лінії

en: Select last modified nodes
uk: Виділити останні змінені точки

en: Select last modified ways
uk: Виділити останні змінені лінії

en: Select Way Nodes
uk: Виділити точки лінії

en: Select all nodes of a selected way.
uk: Виділяє всі точки виділеної лінії

en: Undo selection
uk: Скасувати виділення

en: Reselect last added object or selection form history
uk: Виділити знов останні додані об’єкти чи виділення із історії

en: Unselect nodes
uk: Зняти виділення з точок

en: Removes all nodes from selection
uk: Зняти виділення з усіх точок

en: Maxspeed consistency
uk: Послідовність значень Maxspeed

en: Looks for short ways that have the same maxspeed on both sides
uk: Пошук коротких відрізків, які мають однакові значення maxspeed з обох кінців

en: testing
uk: тестування

en: Maxspeed has a blank spot with equal maxspeeds on either side
uk: У Maxspeed є порожнє місце з однаковими максимальними швидкостями по обидва боки

en: Way Download
uk: Завантажити лінію

en: Download map data on the end of selected way
uk: Завантажити дані мапи, що лежать на кінці обраної лінії

en: <html>Neither a node nor a way with an endpoint outside of the<br>current download areas is selected.<br>Select a node on the start or end of a way or an entire way first.</html>
uk: <html>Ні точка на лінії, ні сама лінія з кінцем, що лежить за межами<br>поточної ділянки завантаження не вибрані.<br>Спочатку треба вибрати точку на початку чи при кінці, або всю лінію.</html>

en: <html>Could not find a unique node to start downloading from.</html>
uk: <html>Не вдалося знайти унікальну точку, щоб почати з неї завантаження.</html>

en: <html>There are no ways connected to node ''{0}''. Aborting.</html>
uk: <html>Відсутні лінії, приєднані до точки ''{0}''. Переривання.</html>

en: Way downloader data inconsistency. Prior connected way ''{0}'' wasn''t discovered after download
uk: Невідповідність даних втулку завантаження ліній. Раніше приєднана лінія ''{0}'' не знайдена після завантаження даних з сервера

en: <html>There aren''t further connected ways to download.<br>A potential duplicate node of the currently selected node was found, though.<br><br>The currently selected node is ''{0}''<br>The potential duplicate node is ''{1}''<br>Merge the duplicate node onto the currently selected node and continue way downloading?</html>
uk: <html>Більше немає приєднаних ліній для завантаження з сервера.<br>Однак знайшовся можливий дублікат виділеної точки.<br><br>Виділена точка: ''{0}''.<br>Можливий дублікат: ''{1}''<br>Об’єднати виділену точку з дублікатом і продовжити завантаження ліній з сервера?</html>

en: Merge duplicate node?
uk: Об’єднати дублікати точок?

en: <html>No more connected ways to download.</html>
uk: <html>Більше немає приєднаних ліній для завантаження з сервера.</html>

en: Node ''{0}'' is a junction with more than 2 connected ways.
uk: Точка ''{0}'' — це з’єднання більше 2 ліній, що перетинаються.

en: Enter search expression here..
uk: Введіть тут фразу для пошуку…

en: Select waypoint to move map
uk: Виберіть маршрутну точку для переміщення мапи

en: Waypoint search
uk: Пошук маршрутних точок

en: Search after waypoint. Click and move the map view to the waypoint.
uk: Пошук після маршрутної точки. Клацніть та потягніть мапу до маршрутної точки.

en: Go driving
uk: Кермувати

en: Drive a race car on this layer
uk: Керуйте гоночним автомобілем на цьому шарі

en: Tunnel Start
uk: Початок тунелю

en: Village/City
uk: Село/Місто

en: Parking
uk: Стоянка

en: Fuel Station
uk: АЗС

en: Shopping
uk: Магазини

en: WC
uk: Туалет

en: Camping
uk: Кемпінг

en: Test
uk: Перевірка
