josm - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: About
ur: متعلق

en: Homepage
ur: ہوم پیج

en: Info
ur: معلومات

en: Plugins
ur: پلگ‌انز

en: Warning
ur: انتباہ

en: Cancel
ur: منسوخ

en: Help
ur: مدد

en: Continue
ur: جاری
