josm - en to ga translation catalogue (14 entries)

en: About
ga: Maidir Leis

en: Java Version {0}
ga: Leagan Java  {0}

en: Homepage
ga: Leathanach Baile

en: Info
ga: Eolas

en: Revision
ga: Leasú

en: License
ga: Ceadúnas

en: Plugins
ga: Breiseáin

en: Warning
ga: Rabhadh

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Select
ga: Roghnaigh

en: Error
ga: Earráid

en: Help
ga: Cabhair

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Merge
ga: Cumaisc
