josm - en to ka translation catalogue (66 entries)

en: About
ka: შესახებ

en: Display the about screen.
ka: გახსენი აღწერის ეკრანი

en: Java OpenStreetMap Editor
ka: OpenStreetMap ჯავა რედაქტორი

en: Last change at {0}
ka: უკანასკნელი ცვლილება {0}

en: Java Version {0}
ka: ჯავას ვერსია {0}

en: Homepage
ka: მთავარი გვერდი

en: Readme
ka: წამიკითხე

en: Revision
ka: გადახედვა

en: Contribution
ka: კონტრიბუცია

en: About JOSM...
ka: JOSM-ის შესახებ

en: Please select at least one already uploaded node, way, or relation.
ka: გთხოვთ აირჩიეთ, მინიმუმ, ერთი უკვე ატვირთული წერტილი, გზა ან კავშირი

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Please select the target layer.
ka: გთხოვთ მონიშნოთ სამიზნე ფენა

en: Select target layer
ka: მონიშნეთ სამიზნე ფენა

en: Cancel
ka: უარი

en: <html>There are no layers the source layer<br>''{0}''<br>could be merged to.</html>
ka: <html>არ არის არცერთი ფენა,<br>''{0}''<br>რომელთანაც წყაროდ გამოყენებული ფენა შეიძლება გაერთიანდეს.</html>

en: No target layers
ka: არაა სამიზნე ფენები

en: Error
ka: შეცდომა

en: Add Node...
ka: დაამატე წერტილი...

en: Add a node by entering latitude / longitude or easting / northing.
ka: წერტილის დამატება გრძედი / განედი ან აღმოსავლეთი / ჩრდილოეთის შეყვანით.

en: Move the selected nodes into a circle.
ka: გადაიტანე მონიშნული წერტილები წრეში

en: Move the selected nodes in to a line.
ka: გადაიტანე მონიშნული წერტილები ხაზში

en: Please select at least three nodes.
ka: გთხოვ მონიშნე სამი წერტილი მაინც,

en: data
ka: მონაცემები

en: layer
ka: ფენა

en: selection
ka: მონიშნული

en: conflict
ka: კონფლიქტი

en: download
ka: ჩამოტვირთე

en: previous
ka: წინა

en: next
ka: შემდეგი

en: Nothing selected to zoom to.
ka: მიახლოვებისთვის არაფერი არ არის მონიშნული

en: Information
ka: ინფორმაცია

en: Zoom to {0}
ka: მიაახლოვე {0}

en: No conflicts to zoom to
ka: მიახლოებისთვის არცერთი კონფლიქტი არ არსებობს

en: File: {0}
ka: ფაილი {0}

en: Combine Way
ka: გინდა გზა შეაერთო?

en: Change directions?
ka: გინდა შეცვალო მიმართულება?

en: Reverse and Combine
ka: შეაბრუნე და შეაერთე

en: Please select at least two ways to combine.
ka: გთხოვთ, მონიშნოთ მინიმუმ ორი გზა შეერთებისთვის.

en: Copy
ka: გააკეთე ასლი

en: Please select something to copy.
ka: გთხოვთ, მონიშნეთ რაიმე ასლის გასაკეთებლად

en: Create Circle
ka: შექმენი წრე

en: Create a circle from three selected nodes.
ka: შექმენი წრე სამი მონიშნული წერტილიდან

en: Please select exactly two or three nodes or one way with exactly two or three nodes.
ka: გთხოვთ, მონიშნეთ ზუსტად ორი ან სამი წერთილი ან ერთი ზუსტად ორი ან სამი წერტილით

en: Those nodes are not in a circle. Aborting.
ka: ის წერტილები არ არის წრეში. ვაუქმებ.

en: Delete
ka: წაშალე

en: Delete selected objects.
ka: წაშალე მონიშნული ობიექტები

en: Distribute the selected nodes to equal distances along a line.
ka: გაანაწილე მონიშნული წერტილები თანაბარ დაშორებაზე ხაზის გასწვრივ.

en: Download object...
ka: გადმოწერე ობიექტი.

en: Duplicate
ka: გააკეთე დუბლირება.

en: Help
ka: დახმარება

en: Overwrite
ka: გადააწერე

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Click to abort launching external browsers
ka: დააჭირე, რომ გააუქმო გარე ბროუზერის გახსნა

en: Select if the data should be downloaded into a new layer
ka: მონიშნე მონაცემები, რომელიც უნდა იქნას გადმოქაჩული ახალ ფენაში.

en: Close dialog and cancel downloading
ka: დახურე დიალოგის ფანჯარა და გააუქმე გადმოქაჩვა.

en: File exists. Overwrite?
ka: ფაილი არსებობს. გადავაწერო?

en: UNKNOWN
ka: უცნიბი

en: Parameter "downloadgps" does not accept file names or file URLs
ka: პარამეტრი "გადმოწერეgps" არ იღებს ფაილის სახელსა და ლინკს

en: Creating main GUI
ka: ინტერფეისის შექმნა

en: Object type:
ka: ობიექტის ტიპი:

en: Choose the OSM object type
ka: აირჩიე OSM-ის ობიექტის ტიპი.

en: Object ID:
ka: ობიექტის საიდენტიფიკაციო ნომერი:

en: Enter the ID of the object that should be downloaded
ka: შეიყვანე ობიექტის ნომერი, რომელიც უნდა იქნას გადმოქაჩული

en: Merge
ka: შეერთება

en: Start downloading
ka: დაიწყე გადმოქაჩვა.
