josm - en to la translation catalogue (8 entries)

en: About
la: De hac re

en: Java Version {0}
la: Versio Java {0}

en: Homepage
la: Pagina prima

en: Translations
la: Translationes

en: Info
la: Circa

en: Readme
la: LegeMe

en: License
la: Licentia

en: Plugins
la: Additra
