josm - en to lv translation catalogue (340 entries)

en: About
lv: Par programmu

en: Display the about screen.
lv: Attēlot informācijas logu par programmu.

en: Help: {0}
lv: Palīdzība: {0}

en: Java OpenStreetMap Editor
lv: Java OpenStreetMap redaktors

en: Version {0}
lv: Versija {0}

en: Last change at {0}
lv: Pēdējās izmaiņas no {0}

en: Java Version {0}
lv: Java versija {0}

en: Homepage
lv: Mājaslapa

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Follow us on
lv: Seko mums

en: Preferences are stored in {0}
lv: Preferences tiek glabātas {0}

en: Symbolic names for directories and the actual paths:
lv: Simboliskie nosaukumi katalogiem un īstajiem ceļiem

en: Readme
lv: Lasimani

en: Revision
lv: Pārskatīšana

en: Contribution
lv: Palīdzība

en: License
lv: Licence

en: Plugins
lv: Paplašinājumi

en: Installation Details
lv: Uzstādīšanas norādījumi

en: Translators
lv: Tulkotāji

en: About JOSM...
lv: Par JOSM...

en: OK
lv: Labi

en: Report bug
lv: Ziņot par kļūdu

en: unset
lv: atiestatīt

en: Open directory
lv: Atvērt katalogu

en: Failed to locate resource ''{0}''.
lv: Neizdevās atrast resursu ''{0}''.

en: Failed to load resource ''{0}'', error is {1}.
lv: Neizdevās ielādēt resursu ''{0}'', kļūda ir {1}.

en: Please select at least one already uploaded node, way, or relation.
lv: Lūdzu, izvēlieties vismaz vienu jau augšupielādētu punktu, ceļu vai relāciju

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Please select the target layer.
lv: Lūdzu, izvēlies mērķa slāni.

en: Select target layer
lv: Izvēlies mērķa slāni

en: Cancel
lv: Atsaukt

en: <html>There are no layers the source layer<br>''{0}''<br>could be merged to.</html>
lv: Nav slāņu, ar ko izejas slānis<br>''{0}''<br>var būt sapludināts.</html>

en: No target layers
lv: Nav mērķa slāņu

en: Select
lv: Izvēlieties

en: Selects those elements on the map which are chosen on the list above.
lv: Izvēlas tos elementus kartē, kas ir izvēlēti augstāk izvietotajā sarakstā.

en: History
lv: Vēsture

en: Download and show the history of the selected objects
lv: Lejupielādēt un parādīt atlasīto objektu vēsturi

en: Select WMS layers
lv: Izvēlēties WMS slāņus

en: Add layers
lv: Pievienot slāņus

en: Time filter for "{0}" such as "{1}"
lv: Laika filtrs "{0}" kā "{1}"

en: Invalid service URL.
lv: Nederīgs pakalpojuma URL

en: WMS Error
lv: WMS kļūda

en: Could not retrieve WMS layer list.
lv: Neizdevās izgūt WMS slāņu sarakstu.

en: Could not parse WMS layer list.
lv: Neizdevās parsēt WMS slāņu sarakstu.

en: Could not parse WMTS layer list.
lv: Neizdevās parsēt WMS slāņu sarakstu.

en: WMTS Error
lv: WMTS kļūda

en: Error
lv: Kļūda

en: Select image format for WMS layer
lv: Izvēlēties attēla formātu WMS slānim

en: Add Node...
lv: Pievienot mezglu...

en: Add a node by entering latitude / longitude or easting / northing.
lv: Pievienot mezglu, ievadot platuma / garuma grādus vai ziemeļu platuma / austrumu garuma starpības

en: Tools: {0}
lv: Rīki: {0}

en: Align Nodes in Circle
lv: Izvietot mezglus aplī

en: Move the selected nodes into a circle.
lv: Pārvietot iezīmētos mezglus aplī.

en: Nothing changed
lv: Nekas neizmainījās

en: One or more nodes involved in this action is outside of the downloaded area.
lv: Viens vai vairāki mezgli, kas iesaistīti šajā darbībā, atrodas ārpus lejupielādētā laukuma.

en: Align Nodes in Line
lv: Izvietot mezglus līnijā

en: Move the selected nodes in to a line.
lv: Pārvietot iezīmētos mezglus līnijā.

en: Please select at least three nodes.
lv: Lūdzu, iezīmējiet vismaz trīs mezglus.

en: Can not align a polygon. Abort.
lv: Nevar līdzināt poligonu. Pārtraukt.

en: Intersection of three or more ways can not be solved. Abort.
lv: Triju vai vairāku ceļu krustojumu nevar atrisināt. Pārtraukt.

en: Two parallels ways found. Abort.
lv: Divi paralēli ceļi atrasti. Pārtraukt

en: data
lv: dati

en: layer
lv: slānis

en: selection
lv: izvēle

en: conflict
lv: konflikts

en: download
lv: lejupielādēt

en: problem
lv: problēma

en: previous
lv: iepriekšējais

en: next
lv: nākamais

en: Nothing selected to zoom to.
lv: Nav iezīmēts mērogošanas objekts.

en: Information
lv: Informācija

en: Zoom to {0}
lv: Mērogot uz {0}

en: Zoom the view to {0}.
lv: Mērogot skatu uz {0}.

en: View: {0}
lv: Skats: {0}

en: No conflicts to zoom to
lv: Nav konfliktu, uz ko mērogot

en: Changeset Manager
lv: Izmaiņkopu pārvaldnieks

en: Toggle visibility of Changeset Manager window
lv: Pārslēft izmaiņkopas pārvaldnieka redzamību

en: Close open changesets...
lv: Aizvērt atvērtās izmaiņkopas...

en: Close open changesets
lv: Aizvērt atvērtās izmaiņkopas

en: File: {0}
lv: Datne: {0}

en: There are no open changesets
lv: Te nav atvērtu izmaiņkopu

en: No open changesets
lv: Nav atvērtu izmaiņkopu

en: Downloading open changesets ...
lv: Lejupielādē atvērtās izmaiņkopas ...

en: Combine Way
lv: Apvienot ceļu

en: Combine several ways into one.
lv: Apvienot vairākus ceļus vienā.

en: Change directions?
lv: Mainīt virzienus?

en: Reverse and Combine
lv: Mainīt virzienu un apvienot

en: The ways can not be combined in their current directions.  Do you want to reverse some of them?
lv: Ceļus nevar apvienot pašreizējos virzienos. Vai vēlaties mainīt virzienu dažiem no tiem?

en: Could not combine ways<br>(They could not be merged into a single string of nodes)
lv: Nevarēja apvienot ceļus<br>(Tos nevarēja sapludināt vienā mezglu virknē)

en: Reverse Ways
lv: Mainīt ceļu virzienu

en: Combine {0} way | Combine {0} ways
lv[1]: Apvienot {0} ceļu
lv[2]: Apvienot {0} ceļus

en: Please select at least two ways to combine.
lv: Lūdzu, iezīmējiet vismaz divus ceļus, ko apvienosiet.

en: Combine ways refused<br>(A shared node is outside of the download area)
lv: Neizdevās apvienot ceļus<br>(Kopīgais mezgls atrodas ārpus lejupielādētā laukuma)

en: Copy
lv: Kopēt

en: Copy selected objects to paste buffer.
lv: Kopēt iezīmētos objektus ievietošanai buferī.

en: Edit: {0}
lv: Rediģēt: {0}

en: Please select something to copy.
lv: Lūdzu, izvēlieties kaut ko kopēšanai.

en: Copy Coordinates
lv: Kopēt koordinātas

en: Copy coordinates of selected nodes to clipboard.
lv: Kopēt izvēlēto mezglu koordinātas starpliktuvē.

en: Create Circle
lv: Izveidot apli

en: Create a circle from three selected nodes.
lv: Izveidot apli no trim iezīmētiem mezgliem.

en: Please select exactly two or three nodes or one way with exactly two or three nodes.
lv: Lūdzu, izvēlieties tieši divus vai trīs mezglus, vai vienu ceļu ar tieši diviem vai trim mezgliem.

en: Those nodes are not in a circle. Aborting.
lv: Šie punkti nav aplī. Darbība tiek pārtraukta.

en: Cannot add a node outside of the world.
lv: Nevar pievienot mezglu ārpus pasaules.

en: Update multipolygon
lv: Atjaunot multipoligonu

en: Create multipolygon
lv: Izveidot multipoligonu

en: No data loaded.
lv: Dati nav ielādēti.

en: You must select at least one way.
lv: Izvēlieties vismaz vienu ceļu.

en: Non-Way member removed from multipolygon | Non-Way members removed from multipolygon
lv[1]: Bezceļa elements noņemts no multipoligona
lv[2]: Bezceļa elementi noņemts no multipoligona

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete selected objects.
lv: Dzēst izvēlētos objektus.

en: Delete confirmation
lv: Dzēst apstiprinājumu

en: You are about to delete incomplete objects.<br>This will cause problems because you don''t see the real object.<br>Do you really want to delete?
lv: Jūs grasāties izdzēst nepabeigtus objektus.<br>Tas var izraisīt problēmas, jo neredzat īsto objektu.<br>Vai tiešām vēlaties dzēst?

en: You are about to delete {0} relation: {1}<br/>This step is rarely necessary and cannot be undone easily after being uploaded to the server.<br/>Do you really want to delete? | You are about to delete {0} relations: {1}<br/>This step is rarely necessary and cannot be undone easily after being uploaded to the server.<br/>Do you really want to delete?
lv[1]: Jūs grasāties dzēst {0} saistību: {1}<br/>Šī darbība ir reti nepieciešama un nevar tikt vienkārši atsaukta pēc augšupielādes serverī.<br> Vai tiešām vēlaties dzēst?
lv[2]: Jūs grasāties dzēst {0} saistības: {1}<br/>Šī darbība ir reti nepieciešama un nevar tikt vienkārši atsaukta pēc augšupielādes serverī.<br> Vai tiešām vēlaties dzēst?

en: Delete relation?
lv: Dzēst saistību?

en: Delete Layer
lv: Dzēst slāni

en: Delete the active layer. Does not delete the associated file.
lv: Dzēst aktīvo slāni. Netiek izdzēsts saistītā datne.

en: Dialogs panel
lv: Dialogu panelis

en: Toggle dialogs panel, maximize mapview
lv: Pārslēgt dialogu paneli, maksimizēt kartes skatu

en: Distribute Nodes
lv: Sadalīt mezglus

en: Distribute the selected nodes to equal distances along a line.
lv: Sadalīt izvēlētos mezglus vienādos attālumos pa līniju.

en: Ignoring {0} nodes with null coordinates
lv: Tiek ignorēti {0} mezgli ar nulles koordinātām

en: Please select :
    * One no self-crossing way with at most two of its nodes;
    * Three nodes.
lv: Lūdzu, izvēlieties :
    * Vienu ceļu, kas nešķērso sevi, ar ne vairāk kā diviem tā mezgliem;
    * Trīs mezglus.

en: Download data
lv: Lejupielādēt datus

en: Download data...
lv: Lejupielādēt datus...

en: Download map data from a server of your choice
lv: Lejupielādēt kartus datus no izvēlētā servera

en: <html>This action will require {0} individual<br>download request. Do you wish<br>to continue?</html> | <html>This action will require {0} individual<br>download requests. Do you wish<br>to continue?</html>
lv[1]: <html>Šī darbībai būs nepieciešams {0} individuālais<br>lejupielādes pieprasījums. Vai vēlaties<br>turpināt?</html>
lv[2]: <html>Šī darbībai būs nepieciešams {0} individuālie<br>lejupielādes pieprasījumi. Vai vēlaties<br>turpināt?</html>

en:   adding {0} {1}
lv:   pievieno {0} {1}

en: Calculating Download Area
lv: Aprēķina lejupielādes laukumu

en: Download along...
lv: Lejupielādēt līdzi...

en: Download OSM data along the selected ways.
lv: Lejupielādēt OSM datus pa izvēlētajiem ceļiem.

en: Download Along
lv: Lejupielādēt līdzi

en: Please select 1 or more ways to download along
lv: Lūdzu, izvēlieties vismaz 1 vai vairāk ceļu, ko lejupielādēt līdzi

en: Download from OSM along selected ways
lv: Lejupielādēt no OSM pa izvēlētajiem ceļiem

en: Download notes in current view
lv: Lejupielādēt piezīmes pašreizējā skatā

en: Download in current view
lv: Lejupielādēt pašreizējā skatā

en: Download map data from the OSM server in current view
lv: Lejupielādēt kartes datus no OSM servera pašreizējā skatā

en: Download object...
lv: Lejupielādēt objektu...

en: Download OSM object by ID
lv: Lejupielādēt OSM objektu pēc ID

en: Download parent ways/relations...
lv: Lejupielādēt hierarhiski augstākas pakāpes ceļus/saistības...

en: Download objects referring to one of the selected objects
lv: Lejupielādēt objektus, kas atsaucas uz vienu no izvēlētajiem objektiem

en: Draw boundaries of downloaded data
lv: Zīmēt lejupielādēto datu robežas

en: Enable/disable hatched background rendering of areas outside of the downloaded areas.
lv: Iespējot/atspējot iesvītrotā fona apgabalu atveidošanu ārpus lejupielādētajiem apgabaliem.

en: Duplicate
lv: Dublēt

en: Duplicate selection.
lv: Dublēt izvēli

en: Exit
lv: Iziet

en: Exit the application.
lv: Iziet no aplikācijas.

en: Expert Mode
lv: Lietpratēja režīms

en: Enable/disable expert mode
lv: Iespējot/atspējot lietpratēja režīmu

en: Follow line
lv: Sekot līnijai

en: Continues drawing a line that shares nodes with another line.
lv: Turpina zīmēt līniju, kurai ir kopīgi mezgli ar citu līniju.

en: Follow
lv: Sekot

en: Fullscreen view
lv: Pilnekrāna skats

en: Toggle fullscreen view
lv: Pārslēgt pilnekrāna skatu

en: Export to GPX...
lv: Eksportēt uz GPX...

en: Export the data to GPX file.
lv: Eksportēt datus uz GPX datni.

en: Nothing to export. Get some data first.
lv: Nav, ko eksportēt. Iegūstiet vispirms datus.

en: Export GPX file
lv: Eksportēt GPX datni

en: Help
lv: Palīgs

en: Display history information about OSM ways, nodes, or relations.
lv: Attēlot vēsturisko informāciju par OSM ceļiem, mezgliem vai saistībām.

en: Show history
lv: Parādīt vēsturi

en: History (web)
lv: Vēsture (tīmeklis)

en: Display history information about OSM ways, nodes, or relations in web browser.
lv: Parādīt vēsturisko informāciju par OSM ceļiem, mezgliem vai saistībām tīmekļa pārlūkā.

en: New offset
lv: Jauna nobīde

en: Adjust the position of this imagery layer
lv: Pielabot attēlu slāņa pozīciju

en: Overwrite
lv: Pārrakstīt

en: Offset bookmark already exists. Overwrite?
lv: Grāmatzīme nobīdei jau eksistē. Pārrakstīt?

en: Adjust imagery offset
lv: Pielabot attēla nobīdi

en: Use arrow keys or drag the imagery layer with mouse to adjust the imagery offset.
    You can also enter east and north offset in the {0} coordinates.
    If you want to save the offset as bookmark, enter the bookmark name below
lv: Lietojiet bultas taustiņus lai pārvietotu attēla slāni ar peli lai pielabotu bildes nobīdi.
    Jūs variet arī ievadīt {0} koordinātes.
    Ja vēlaties saglabāt nobīdi kā grāmatzīmi, ievadiet grāmatzīmes nosaukumu zemāk

en: Bookmark name:
lv: Grāmatzīmes nosaukums:

en: Join overlapping Areas
lv: Apvienot pārklātos reģionus

en: Joins areas that overlap each other
lv: Apvienot laukumus, kas viens otru pārklāj

en: Please select at least one closed way that should be joined.
lv: Lūdzu atzīmējat kaut vienu slēgtu ceļu kurus vajag savienot

en: One of the selected ways is not closed and therefore cannot be joined.
lv: Viens no atzīmētiem ceļiem nav slēgts un tamdēļ tos nevar savienot.

en: This can lead to nodes being deleted accidentally.
lv: Rezultātā, nepamatoti var tikt izdzēsti punkti

en: Are you really sure to continue?
lv: Esat pārliecināti, ka vēlaties turpināt?

en: Please abort if you are not sure
lv: Lūdzu pārtrauciet, ja neesat pārliecināti

en: No intersection found. Nothing was changed.
lv: Netika atrasts krustojums. Nekas nav mainījies.

en: Delete relations
lv: Dzēst relāciju

en: Join Node to Way
lv: Pievienot mezglu ceļam

en: No Shortcut
lv: Nav saīsnes

en: Jump to Position
lv: Lēkt uz pozīciju

en: You can also paste an URL from www.openstreetmap.org
lv: Jūs varat arī ievadīt URL no www.openstreetmap.org

en: Latitude
lv: Platums

en: Longitude
lv: Garums

en: Zoom (in metres)
lv: Tuvināt (metros)

en: Jump there
lv: Lēkt tur

en: Visit Homepage
lv: Apmeklēt mājaslapu

en: WMS URL or Image ID:
lv: WMS URL vai attēla ID:

en: Merge layer
lv: Sapludināt slāni

en: Merge the current layer into another layer
lv: Iepludināt esošo slāni citā slānī.

en: Merge Nodes
lv: Apvienot punktus

en: Merge nodes into the oldest one.
lv: Apievienot punktus vienā (vecākajā)

en: Abort Merging
lv: Par apvienošanu

en: Merge selection
lv: Apvienot iezīmēto

en: Mirror
lv: Spogulis

en: up
lv: augšup

en: left
lv: pa kreisi

en: right
lv: pa labi

en: down
lv: lejup

en: Move objects {0}
lv: Pārvietot objektus {0}

en: Move {0}
lv: Pārvietot {0}

en: New Layer
lv: Jauns slānis

en: Create a new map layer.
lv: Izveidot jaunu kartes slāni

en: Continue
lv: Turpināt

en: Click to abort launching external browsers
lv: Nospiediet, lai pārtrauktu ārējo pārlūku palaišanu

en: URL Files
lv: URL datnes

en: Open...
lv: Atvērt...

en: Open a file.
lv: Atvērt datni.

en: Unable to locate file  ''{0}''.
lv: Nevar atrast datni "{0}".

en: Opening files
lv: Atver datnes

en: Cannot open {0} file with the file importer ''{1}''. | Cannot open {0} files with the file importer ''{1}''.
lv[1]: Nevar atvērt {0} datni ar datņu importētāju "{1}"
lv[2]: Nevar atvērt {0} datnes ar datņu importētāju "{1}"

en: Cannot open {0} file because file does not exist or no suitable file importer is available. | Cannot open {0} files because files do not exist or no suitable file importer is available.
lv[1]: Nevar atvērt {0} datni, jo datne nepastāv vai nav pieejams piemērots datņu importētājs
lv[2]: Nevar atvērt {0} datnes, jo datne nepastāv vai nav pieejams piemērots datņu importētājs

en: <html>Cannot open directory ''{0}''.<br>Please select a file.</html>
lv: <html>Nevar atvērt ''{0}''.<br>Lūdzu izvēlieties datni.</html>

en: Open file
lv: Atvērt datni

en: Opening {0} file... | Opening {0} files...
lv[1]: Atver {0} datni...
lv[2]: Atver {0} datnes...

en: Opening file ''{0}'' ...
lv: Atver datni "{0}" ...

en: Ok
lv: Labi

en: Open Location...
lv: Atvērt vietu...

en: Open an URL.
lv: Atvērt URL

en: Select if the data should be downloaded into a new layer
lv: Izvēlieties, ja datiem jābūt ielādētiem jaunā slānī

en: Download Location
lv: Lejupielādes vieta

en: Download URL
lv: Lejupielādes URL

en: Start downloading data
lv: Sākt datu lejupielādi

en: Close dialog and cancel downloading
lv: Aizvērt logu un atcelt lejupielādi

en: Usage
lv: Pielietojums

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Preferences...
lv: Uzstādījumi...

en: Preferences
lv: Uzstādījumi

en: Purge
lv: Iztīrīt

en: Redo
lv: Atcelt atsaukšanu

en: Rename layer
lv: Pārsaukt slāni

en: Also rename the file
lv: Arī pārsaukt šo datni

en: Could not rename file ''{0}''
lv: Nevarēja pārsaukt datni ''{0}''

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save the current data.
lv: Saglabāt pašreizējos datus

en: Save As...
lv: Saglabāt kā...

en: File exists. Overwrite?
lv: Datne jau eksistē. Vai pārrakstīt?

en: Save the current data to a new file.
lv: Saglabāt pašreizējos datus jaunā datnē.

en: Select All
lv: Izvēlēties visu

en: Load a session from file.
lv: Ielādēt sesiju no datnes.

en: <html>Could not load session file ''{0}''.<br>Error is:<br>{1}</html>
lv: <html>Nevarēja ielādēt sesijas datni ''{0}''.<br>Kļūda:<br>{1}</html>

en: Session file (archive) (*.joz)
lv: Sesijas datne (arhīvs) (*.joz)

en: Session file (*.jos)
lv: Sesijas datne (*.jos)

en: <html>Could not save session file ''{0}''.<br>Error is:<br>{1}</html>
lv: <html>Nevarēja saglabāt sesijas datni ''{0}''.<br>Kļūda:<br>{1}</html>

en: Save the current session to a new file.
lv: Saglabāt pašreizējo sesiju jaunā datnē.

en: Show Status Report
lv: Parādīt statusa atskaiti

en: Status Report
lv: Statusa atskaite

en: Copy to clipboard and close
lv: Kopēt starpliktuvē un aizvērt

en: Close
lv: Aizvērt

en: Yes
lv: Jā

en: Cancel operation
lv: Atcelt darbību

en: Undo
lv: Atsaukt

en: Undo the last action.
lv: Atsaukt pēdējo darbību

en: Unselect All
lv: Noņemt izvēli

en: Update data
lv: Atjaunot datus

en: Update selection
lv: Atjaunināt izvēli

en: Upload data
lv: Augšupielādēt datus

en: No changes to upload.
lv: Nav izmaiņu ko augšupielādēt.

en: Upload selection
lv: Augšupielādējiet izvēlēto

en: Zoom In
lv: Pietuvināt

en: Zoom Out
lv: Attālināt

[ctx: audio]
en: Back
lv: Atpakaļ

[ctx: audio]
en: Jump back.
lv: Lekt atpakaļ

en: Audio: {0}
lv: Skaņa: {0}

[ctx: audio]
en: Faster
lv: Ātrāk

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Export GPX file starting from first member
lv: Eksportēt GPX datni, sākot no pirmā locekļa

en: Export GPX file starting from last member
lv: Eksportēt GPX datni, sākot no pēdējā locekļa

en: {0} nodes in way {1} exceed the max. allowed number of nodes {2}
lv: {0} mezgli posmā {1} pārsniedz maksimālo atļauto mezglu skaitu {2}

en: API Capabilities Violation
lv: API iespēju pārkāpums

en: Unable to set file non-readable {0}
lv: Nevarēja iestatīt datni par nelasāmu {0}

en: Unable to set file non-writable {0}
lv: Nevarēja iestatīt datni par nerakstāmu {0}

en: Unable to set file non-executable {0}
lv: Nevarēja iestatīt datni par izpildāmu {0}

en: Unable to set file readable {0}
lv: Nevarēja iestatīt datni par lasāmu {0}

en: Unable to set file writable {0}
lv: Nevarēja iestatīt datni par rakstāmu {0}

en: Missing preference file ''{0}''. Creating a default preference file.
lv: Pietrūkst iestatījumu datne "{0}". Tiek veidota noklusējuma iestatījumu datne.

en: Replacing existing preference file ''{0}'' with default preference file.
lv: Tiek aizstāta pastāvošā iestatījumu datne "{0}" ar noklusējuma iestatījumu datni.

en: <html>Failed to initialize preferences.<br>Failed to reset preference file to default: {0}</html>
lv: <html>Nevarēja inicializēt iestatījumus.<br>Nevarēja atiestatīt iestatījumu datni uz noklusējuma: {0}</html>

en: Failed to load defaults cache file: {0}
lv: Nevarēja ielādēt noklusējuma iestatījumu kešatmiņas datni: {0}

en: Failed to delete faulty defaults cache file: {0}
lv: Nevarēja ielādēt kļūdaino noklusējuma iestatījumu kešatmiņas datni: {0}

en: <html>Preferences file had errors.<br> Making backup of old one to <br>{0}<br> and trying to read last good preference file <br>{1}<br>.</html>
lv: <html>Iestatījumu datnē bija kļūdas.<br> Tiek veidots vecās dublējums uz <br>{0}<br>, un tiek mēģināts lasīt pēdējo piemēroto iestatījumu datni<br>{1}<br>.</html>

en: Failed to initialize preferences. Failed to reset preference file to default: {0}
lv: Nevarēja inicializēt iestatījumus. Nevarēja atiestatīt iestatījumu datni uz noklusējuma: {0}

en: <html>Preferences file had errors.<br> Creating a new default preference file.</html>
lv: <html>Preferenču datnē bija kļūdas.<br> Tiek veidota jauna preferenču datne.</html>

en: <html>Settings file asks to append preferences to <b>{0}</b>,<br/> but its default value is unknown at this moment.<br/> Please activate corresponding function manually and retry importing.
lv: <html>Iestatījumu datne prasa pievienot preferences <b>{0}</b>,<br/>, bet to noklusējuma vērtība pašreiz nav zināma.<br/> Lūdzu, aktivizējiet atbilstošo funkciju manuāli un vēlreiz centieties importēt.

en: UNKNOWN
lv: NEZINĀMS

en: Error reading revision info from revision file: {0}
lv: Notika kļūda, lasot revīzijas informāciju no revīzijas datnes: {0}

en: Unexpected JOSM version number in revision file, value is ''{0}''
lv: Negaidīts JOSM versijas numurs revīzijas datnē, vērtība ir "{0}"

en: The revision file ''/REVISION'' is missing.
lv: Trūkst revīzijas datnes ''/REVISION''.

en: <end-of-file>
lv: <datnes-beigas>

en: Grid shift file ''{0}'' for option +nadgrids not supported.
lv: Režģa maiņas datne ''{0}''"opcijai +nadgrids nav atbalstīta

en: [file]
lv: [datne]

en: Reads input data from one or more files listed as positional arguments. When no files are given, or the filename is "-", data is read from standard input.
lv: Nolasa ievadītos datus no vienas vai vairākām datnēm, kas norādītas kā pozicionālie argumenti. Kad nav dotu datņu, vai datnes nosaukums ir "-", dati tiek nolasīti no standarta ievades.

en: Could not access data file:
    {0} | Could not access data files:
    {0}
lv[1]: Nevarēja piekļūt datnei:
    {0}
lv[2]: Nevarēja piekļūt datnēm:
    {0}

en: Ignoring malformed URL: "{0}"
lv: Ignorēju sliktformētu URL: "{0}"

en: Ignoring malformed file URL: "{0}"
lv: Ignorēju sliktformētu faila URL: "{0}

en: Parameter "downloadgps" does not accept file names or file URLs
lv: Parametrs "downloadgps" nepieņem failu vārdus vai failu URL

en: Object deleted | Objects deleted
lv[0]: Objekts dzēsts

en: Creating main GUI
lv: Izveidoju galveno saskarni

en: Building main menu
lv: Izveido pamatizvēlni

en: Updating user interface
lv: Atjaunina lietotāja saskarni

en: Initializing OSM API
lv: Sartē OSM API

en: Initializing validator
lv: Startē validatoru

en: Initializing map styles
lv: Startē karšu stilus

en: Download
lv: Lejupielādēt

en: Object type:
lv: Objekta tips

[ctx: osm object types]
en: mixed
lv: jaukts

en: Choose the OSM object type
lv: Izvēlietie OSM objekta tipu

en: Object ID:
lv: Objekta ID:

en: Enter the ID of the object that should be downloaded
lv: Ievadiet lejupielādējamā objekta ID

en: Copy of {0}
lv: Kopija no {0}

en: Copy {1} of {0}
lv: Kopija {1} no {0}

en: Merge
lv: Sapludināt

en: Download relation members
lv: Lejupielādēt relāciju locekļus

en: Reload
lv: Pārlādēt

en: Download object
lv: Lejupielādēt objektu

en: Start downloading
lv: Sākt lejupielādi

en: missing objects:
lv: trūkstošs objekts:

en: All Formats
lv: Visi formāti

en: Note: GPL is not compatible with the OSM license. Do not upload GPL licensed tracks.
lv: Piezīme: GPL nav savietojams ar OSM licenci. Neielādējiet GPL licencētas pēdas!

en: Add author information
lv: Pievienot autora informāciju

en: Real name
lv: Īstais vārds

en: E-Mail
lv: E-pasts

en: Copyright (URL)
lv: Autortiesības (URL)

en: Predefined
lv: Pirmsdefinēts

en: Copyright year
lv: Autortiesību gads

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Export options
lv: Eksporta opcijas

en: Export and Save
lv: Eksportēt un saglabāt

en: Choose a predefined license
lv: Izvēlaties predefinētu licensi

en: Save GPX file
lv: Saglabāt GPX failu

en: Save Layer
lv: Saglabāt slāni

en: Save anyway
lv: Saglabāt tāpat

en: Conflicts
lv: Konfliktē

en: Save OSM file
lv: Saglabāt OSM failu

en: The projection {0} could not be activated. Using Mercator
lv: Projekciju {0} nevar aktivizēt. Lietoju Mercator

en: Download referrers
lv: Lejuplādes piesaistītājs

en: No, abort
lv: Nē, pārtraukt

en: The selected way has nodes outside of the downloaded data region. | The selected ways have nodes outside of the downloaded data region.
lv[0]: Izvēlētam ceļam ir punkti kas ir ārpus lejuplādētā datu reģiona.
lv[1]: Izvēlētajiem ceļiem ir punkti kas ir ārpus lejuplādētā datu reģiona.

en: Error while exporting {0}:
    {1}
lv: Kļūda eksportējot {0}:
    {1}
