josm - en to ms translation catalogue (23 entries)

en: About
ms: Tentang

en: Version {0}
ms: Versi {0}

en: Last change at {0}
ms: Pengubahan terakhir pada {0}

en: Java Version {0}
ms: Versi Java {0}

en: Info
ms: Maklumat

en: Readme
ms: Baca saya

en: Contribution
ms: Sumbangan

en: About JOSM...
ms: Tentang JOSM

en: Cancel
ms: Batal

en: selection
ms: pemilihan

en: download
ms: muat turun

en: Help
ms: Bantuan

en: up
ms: atas

en: left
ms: kiri

en: right
ms: kanan

en: down
ms: bawah

en: UNKNOWN
ms: TIDAK DIKETAHUI

en: Creating main GUI
ms: Membina GUI utama

en: Download
ms: Muat turun

en: Copyright (URL)
ms: Hak cipta (URL)

en: Copyright year
ms: Tahun hak cipta

en: Keywords
ms: Kata kunci

en: Church
ms: Gereja
