josm - en to om translation catalogue (18 entries)

en: About
om: Waayee

en: Display the about screen.
om: waahee foddaa muldhisi

en: Help: {0}
om: gargarsaa:{0}

en: Java OpenStreetMap Editor
om: jaavaa

en: Last change at {0}
om: yeroo dhumaa jijjiramee{0}

en: Java Version {0}
om: maxxaansa jaavaa{0}

en: Homepage
om: fuula jalqaba

en: Translations
om: jijjirraa

en: Follow us on
om: nu hordofaa

en: Preferences are stored in {0}
om: Akkaata wal fakkeenyatin kuusuun{0}

en: Symbolic names for directories and the actual paths:
om: maqaa mallaatoolee kuusaa fi eddoosaani:

en: Info
om: oddeessi

en: Readme
om: na dubbisi

en: Revision
om: keessa deebi

en: Contribution
om: gummaacha

en: License
om: ragaa

en: Plugins
om: itti  madaaksuu

en: Installation Details
om: Akkaataa  itti  feetuu
