josm - en to hi translation catalogue (22 entries)

en: About
hi: परिचय

en: Version {0}
hi: संस्करण {0}

en: Homepage
hi: मुख पृष्ठ

en: Info
hi: सूचना

en: Revision
hi: संशोधन

en: License
hi: लाइसेंस

en: Plugins
hi: प्लगइन्स

en: Warning
hi: चेतावनी

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Error
hi: गलती

en: data
hi: ड़ॉटा

en: layer
hi: परत

en: Information
hi: जानकारी

en: Copy
hi: नक़ल

en: Delete
hi: मिटाएँ

en: Help
hi: सहायता

en: Overwrite
hi: मिटाकर लिखें

en: Latitude
hi: अक्षांश

en: Longitude
hi: देशान्तर

en: Continue
hi: जारी रखें

en: UNKNOWN
hi: अज्ञात

en: Merge
hi: मिलाएँ
