josm - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: About
ku: Der barê

en: Homepage
ku: Malper

en: Translations
ku: Werger

en: Info
ku: Agahî

en: Revision
ku: Sererastî

en: License
ku: Peyman

en: Plugins
ku: Pêvek

en: Translators
ku: Wergêr

en: OK
ku: TEMAM

en: Warning
ku: Hişyarî

en: Help
ku: Alîkarî
