josm - en to lt translation catalogue (6448 entries)

en: About
lt: Apie

en: Display the about screen.
lt: Rodyti langą Apie.

en: Help: {0}
lt: Žinynas: {0}

en: Java OpenStreetMap Editor
lt: Java OpenStreetMap rengyklė

en: Version {0}
lt: Versija {0}

en: Last change at {0}
lt: Paskutinis pakeitimas {0}

en: Java Version {0}
lt: Java versija {0}

en: Homepage
lt: Interneto svetainė

en: Translations
lt: Vertimai

en: Follow us on
lt: Sekite mus

en: Preferences are stored in {0}
lt: Nuostatos saugomos {0}

en: Symbolic names for directories and the actual paths:
lt: Simboliniai aplankų vardai ir faktiniai keliai:

en: Info
lt: Informacija

en: Readme
lt: Skaitykite

en: Revision
lt: Leidimas

en: Contribution
lt: Kūrėjai

en: License
lt: Licencija

en: Plugins
lt: Papildiniai

en: Installation Details
lt: Įdiegimo detalės

en: Translators
lt: Vertėjai

en: About JOSM...
lt: Apie JOSM...

en: OK
lt: Gerai

en: Report bug
lt: Pranešti apie klaidą

en: unset
lt: nenustatyta

en: Open directory
lt: Atverti aplanką

en: Failed to locate resource ''{0}''.
lt: Nepavyko aptikto resurso ''{0}''.

en: Failed to load resource ''{0}'', error is {1}.
lt: Nepavyko įkelti resurso „{0}, klaida yra {1}.

en: Please select at least one already uploaded node, way, or relation.
lt: Parinkite bent vieną jau išsiųstą tašką, kelią ar ryšį.

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Please select the target layer.
lt: Parinkite paskirties sluoksnį.

en: Select target layer
lt: Parinkite paskirties sluoksnį

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: <html>There are no layers the source layer<br>''{0}''<br>could be merged to.</html>
lt: <html>Nėra sluoksnių, su kuriais pradinis sluoksnis<br>„{0}“<br>galėtų būti sulietas.</html>

en: No target layers
lt: Nėra paskirties sluoksnių

en: Select
lt: Pažymėti

en: Selects those elements on the map which are chosen on the list above.
lt: Pažymi tuos elementus žemėlapyje, kurie yra pasirinkti sąraše aukščiau.

en: History
lt: Istorija

en: Download and show the history of the selected objects
lt: Atsiųsti ir parodyti pažymėtų objektų istoriją

en: Select WMS layers
lt: Parinkite WMS sluoksnius

en: Add layers
lt: Pridėti sluoksnius

en: Invalid service URL.
lt: Netinkamas šaltinio URL

en: WMS Error
lt: WMS klaida

en: Could not retrieve WMS layer list.
lt: Nepavyko gauti WMS sluoksnių sąrašo.

en: Could not parse WMS layer list.
lt: Nepavyko išnagrinėti WMS sluoksnių sąrašo.

en: Could not parse WMTS layer list.
lt: Nepavyko išanalizuoti WMTS sluoksnių sąrašo.

en: WMTS Error
lt: WMTS klaida

en: Error
lt: Klaida

en: Select image format for WMS layer
lt: Parinkite WMS sluoksnio piešinio formatą

en: Show only layers for current view
lt: Rodyti tik sluoksnius dabartiniam rodiniui

en: Add Node...
lt: Pridėti tašką...

en: Add a node by entering latitude / longitude or easting / northing.
lt: Pridėti tašką įvedant platumą / ilgumą arba nuokrypį į rytus / šiaurę.

en: Tools: {0}
lt: Įrankiai: {0}

en: Align Nodes in Circle
lt: Išdėstyti taškus į apskritimą

en: Move the selected nodes into a circle.
lt: Perkelti parinktus taškus į apskritimą.

en: Selection could not be used to align in circle.
lt: Pažymėjims negalėjo būti panaudotas išdėstymui apskritimu.

en: Nothing changed
lt: Niekas nepasikeitė

en: Please select only one node as center.
lt: Pažymėkite tik vieną tašką kaip centrą.

en: Not enough nodes to calculate center.
lt: Nepakanka taškų centrui apskaičiuiti.

en: Cannot determine center of circle for this geometry.
lt: Nepavyko nustatyti apskritimo centro šiai geometrijai.

en: Align Nodes in Line
lt: Išdėstyti taškus į tiesę

en: Move the selected nodes in to a line.
lt: Perkelti parinktus taškus į tiesę

en: Please select at least three nodes.
lt: Parinkite bent tris taškus

en: Can not align a polygon. Abort.
lt: Nepavyksta lygiuoti daugiakampio. Nutraukti.

en: Intersection of three or more ways can not be solved. Abort.
lt: Trijų ar daugiau kelių susikirtimo išspręsti negalima. Nutraukti.

en: Two parallels ways found. Abort.
lt: Rasti du lygiagretūs keliai. Nutraukti.

en: data
lt: duomenys

en: layer
lt: sluoksnis

en: selection
lt: pažymėjimas

en: conflict
lt: prieštaravimas

en: download
lt: parsiųsti

en: problem
lt: problemą

en: previous
lt: ankstesnis

en: next
lt: kitas

en: Nothing selected to zoom to.
lt: Neparinkta ką priartinti.

en: Information
lt: Informacija

en: Zoom to {0}
lt: Priartinti {0}

en: Zoom the view to {0}.
lt: Priartinti vaizdą į {0}.

en: View: {0}
lt: Rodymas: {0}

en: No conflicts to zoom to
lt: Nėra konfliktų priartinimui

en: Changeset Manager
lt: Pakeitimų tvarkytuvė

en: Toggle visibility of Changeset Manager window
lt: Perjungti pakeitimų tvarkytuvės lango matomumą

en: Windows: {0}
lt: Langai: {0}

en: Close open changesets...
lt: Užverti atvertus pakeitimus...

en: Close open changesets
lt: Užverti atvertus pakeitimus

en: File: {0}
lt: Failas: {0}

en: There are no open changesets
lt: Čia nėra atvertų pakeitimų

en: No open changesets
lt: Nėra atvertų pakeitimų

en: Downloading open changesets ...
lt: Parsiunčiami atverti pakeitimai ...

en: Combine Way
lt: Sujungti kelius

en: Combine several ways into one.
lt: Sujungti keletą kelių į vieną.

en: Change directions?
lt: Pakeisti kryptis?

en: Reverse and Combine
lt: Apsukti ir sujungti

en: The ways can not be combined in their current directions.  Do you want to reverse some of them?
lt: Keliai negali būti sujungti su esamomis kryptimis. Ar norite vieno iš jų kryptį pakeisti?

en: Could not combine ways<br>(They could not be merged into a single string of nodes)
lt: Nepavyko sujungti kelių<br>(Jų nepavyko sujungti į vientisą taškų eilę)

en: Reverse Ways
lt: Apsukti kelius

en: Combine {0} way | Combine {0} ways
lt[0]: Sujungti {0} kelią
lt[1]: Sujungti {0} kelius
lt[2]: Sujungti {0} kelių

en: Please select at least two ways to combine.
lt: Parinkite bent du kelius sujungiant.

en: Combine confirmation
lt: Sujungimo patvirtinimas

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Copy selected objects to paste buffer.
lt: Kopijuoti parinktą objektą į iškarpinę.

en: Edit: {0}
lt: Keisti: {0}

en: Please select something to copy.
lt: Parinkite ką nukopijuoti.

en: Copy Coordinates
lt: Kopijuoti koordinates

en: Copy coordinates of selected nodes to clipboard.
lt: Kopijuoti parinktų taškų koordinates į iškarpinę.

en: Copy server URLs
lt: Kopijuoti serverio URL

en: Copy server URLs of selected objects to clipboard.
lt: Kopijuoti pasirinktų objektų serverio URL į iškarpinę.

en: Create Circle
lt: Sukurti apskritimą

en: Create a circle from three selected nodes.
lt: Sukurti apskritimą iš trijų parinktų taškų.

en: Please select exactly two or three nodes or one way with exactly two or three nodes.
lt: Parinkite du arba tris taškus arba vieną kelią su dviem arba trimis taškais.

en: Those nodes are not in a circle. Aborting.
lt: Taškai ne apskritime. Nutraukiama.

en: Cannot add a node outside of the world.
lt: Negalima pridėti taško už pasaulio ribų.

en: Update multipolygon
lt: Atnaujinti multipoligoną

en: Create multipolygon
lt: Sukurti multipoligoną

en: No data loaded.
lt: Jokie duomenys neįkelti.

en: You must select at least one way.
lt: Jūs turite pasirinkti bent vieną kelią.

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Delete selected objects.
lt: Šalinti pažymėtus objektus.

en: Delete confirmation
lt: Šalinimo patvirtinimas

en: You are about to delete incomplete objects.<br>This will cause problems because you don''t see the real object.<br>Do you really want to delete?
lt: Ruošiatės pašalinti nepilnus objektus.<br>Tai sukels problemų, nes nematote tikro objekto.<br>Ar tikrai norite pašalinti?

en: You are about to delete {0} relation: {1}<br/>This step is rarely necessary and cannot be undone easily after being uploaded to the server.<br/>Do you really want to delete? | You are about to delete {0} relations: {1}<br/>This step is rarely necessary and cannot be undone easily after being uploaded to the server.<br/>Do you really want to delete?
lt[0]: Ruošiatės pašalinti {0} ryšį: {1}<br/>Toks žingsnis retai reikalingas ir nėra lengvai atstatomas po to, kai pakeitimai išsiunčiami į serverį.<br/>Ar tikrai norite pašalinti?
lt[1]: Ruošiatės pašalinti {0} ryšius: {1}<br/>Toks žingsnis retai reikalingas ir nėra lengvai atstatomas po to, kai pakeitimai išsiunčiami į serverį.<br/>Ar tikrai norite pašalinti?
lt[2]: Ruošiatės pašalinti {0} ryšių: {1}<br/>Toks žingsnis retai reikalingas ir nėra lengvai atstatomas po to, kai pakeitimai išsiunčiami į serverį.<br/>Ar tikrai norite pašalinti?

en: Delete relation?
lt: Pašalinti ryšį?

en: Delete Layer
lt: Pašalinti sluoksnį

en: Delete the active layer. Does not delete the associated file.
lt: Pašalinkite aktyvųjį sluoksnį. Neištrina susijusio failo.

en: Dialogs panel
lt: Dialogų skiltis

en: Toggle dialogs panel, maximize mapview
lt: Perjungti dialogų skiltį, didinti žemėlapio vaizdą

en: Successfully saved file {0}
lt: Sėkmingai išsaugotas failas {0}

en: Distribute Nodes
lt: Paskirstyti taškus

en: Distribute the selected nodes to equal distances along a line.
lt: Paskirstyti pažymėtus taškus vienodais atstumais tiesėje.

en: Ignoring {0} nodes with null coordinates
lt: Ignoruojama {0} taškų su tuščiomis koordinatėmis

en: Please select :
    * One no self-crossing way with at most two of its nodes;
    * Three nodes.
lt: Prašome pažymėti:
    * Vieną savęs nekertantį kelią su ne daugiau nei dviem jo taškais;
    * Tris taškus.

en: Download data
lt: Atsiųsti duomenis

en: Download data...
lt: Atsiųsti duomenis...

en: Download map data from a server of your choice
lt: Atsiųsti žemėlapio duomenis iš pasirinkto serverio

en:   adding {0} {1}
lt:   pridedama {0} {1}

en: Calculating Download Area
lt: Apskaičiuojama atsiuntimo sritis

en: Download along...
lt: Atsiųsti palei...

en: Download OSM data along the selected ways.
lt: Atsiųsti OSM duomenis palei pažymėtus kelius.

en: Download Along
lt: Atsiųsti palei

en: Please select 1 or more ways to download along
lt: Pažymėkite 1 ar daugiau kelių palei kuriuos atsiųsti

en: Download from OSM along selected ways
lt: Atsiųsti iš OSM palei pažymėtus kelius

en: Download notes in current view
lt: Atsiųsti pastabas dabartiniame rodinyje

en: Download in current view
lt: Atsiųsti dabartiniame rodinyje

en: Download map data from the OSM server in current view
lt: Atsiųsti dabartinio rodinio žemėlapio duomenis iš OSM serverio

en: Download object...
lt: Atsiųsti objektą...

en: Download OSM object by ID
lt: Atsiųsti OSM objektą pagal ID

en: Download parent ways/relations...
lt: Atsiųsti tėvinius kelius/ryšius...

en: Download objects referring to one of the selected objects
lt: Atsiųsti objektus, kurie priklauso vienam iš pažymėtų objektų

en: Draw boundaries of downloaded data
lt: Piešti atsiųstų duomenų ribas

en: Enable/disable hatched background rendering of areas outside of the downloaded areas.
lt: Įjungti/išjungti brūkšniuoto fono atvaizdavimą neatsiųstiems plotams.

en: Duplicate
lt: Dubliuoti

en: Duplicate selection.
lt: Dubliuoti pažymėjimą.

en: Exit
lt: Baigti

en: Exit the application.
lt: Baigti programą.

en: Expert Mode
lt: Eksperto veiksena

en: Enable/disable expert mode
lt: Įjungti/išjungti eksperto veikseną

en: Follow line
lt: Sekti liniją

en: Continues drawing a line that shares nodes with another line.
lt: Tęsti tiesę, kuri dalijasi taškais su kita tiese.

en: Follow
lt: Sekti

en: Fullscreen view
lt: Visame ekrane

en: Toggle fullscreen view
lt: Perjungti viso ekrano veikseną

en: Export to GPX...
lt: Eksportuoti į GPX...

en: Export the data to GPX file.
lt: Eksportuoti duomenis į GPX failą.

en: Nothing to export. Get some data first.
lt: Nėra ką eksportuoti. Pirma gaukite duomenų.

en: Export GPX file
lt: Eksportuoti GPX failą

en: Help
lt: Žinynas

en: Display history information about OSM ways, nodes, or relations.
lt: Parodyti OSM kelių, taškų arba ryšių detalią istoriją.

en: Show history
lt: Rodyti istoriją

en: History (web)
lt: Istorija (Internete)

en: Display history information about OSM ways, nodes, or relations in web browser.
lt: Naršyklėje rodyti istorinę informaciją apie OSM kelius, taškus ar ryšius.

en: New offset
lt: Naujas poslinkis

en: Adjust the position of this imagery layer
lt: Derinti vaizdų sluoksnio poziciją

en: Overwrite
lt: Pakeisti

en: Offset bookmark already exists. Overwrite?
lt: Poslinkio žymelė jau yra. Perrašyti?

en: Adjust imagery offset
lt: Derinti vaizdų poslinkį

en: Use arrow keys or drag the imagery layer with mouse to adjust the imagery offset.
    You can also enter east and north offset in the {0} coordinates.
    If you want to save the offset as bookmark, enter the bookmark name below
lt: Naudokite rodyklių klavišus arba stumkite vaizdų sluoksnį pele, kad pakeistumėte vaizdų poslinkį.
    Taip pat galite įvesti rytų ar šiaurės poslinkį {0} koordinatėse.
    Jei norite įrašyti poslinkį kaip žymelę, žemiau įveskite žymelės pavadinimą

en: Offset:
lt: Poslinkis:

en: Bookmark name:
lt: Žymelės pavadinimas:

en: Advanced info
lt: Papildoma informacija

en: Display advanced object information about OSM nodes, ways, or relations.
lt: Rodyti papildomą informaciją apie OSM taškus, kelius ar ryšius.

en: Advanced info (web)
lt: Papildoma informacija (tinklas)

en: Display object information about OSM nodes, ways, or relations in web browser.
lt: Objekto informaciją apie OSM taškus, kelius arba ryšius rodyti naršyklėje.

en: Invert Selection
lt: Invertuoti pažymėjimą

en: Selection: {0}
lt: Pažymėjimas: {0}

en: Join overlapping Areas
lt: Sujungti persidengiančius plotus

en: Joins areas that overlap each other
lt: Sujungia vienas kitą dengiančius plotus

en: Please select at least one closed way that should be joined.
lt: Prašome pažymėti bent vieną uždarą kelią, kuris turi būti sujungtas.

en: One of the selected ways is not closed and therefore cannot be joined.
lt: Vienas iš pažymėtų kelių yra neuždaras, todėl negali būti sujungtas.

en: Join area confirmation
lt: Plotų sujungimo patvirtinimas

en: This can lead to nodes being deleted accidentally.
lt: Tokiu būdu taškai gali būti atsitiktinai pašalinti.

en: Are you really sure to continue?
lt: Ar tikrai norite tęsti?

en: Please abort if you are not sure
lt: Prašome nutraukti, jei nesate įsitikinę

en: The selected area is incomplete. Continue?
lt: Pažymėtas plotas yra nepilnas. Tęsti?

en: No intersection found. Nothing was changed.
lt: Nerastas susikirtimas. Niekas nepakeista.

en: Move tags from ways to relations
lt: Perkelti žymas iš kelių į ryšius

en: Removed duplicate nodes
lt: Pašalinti dubliuotus taškus

en: Added node on all intersections
lt: Pridėti tašką visuose susikirtimuose

en: Assemble new polygons
lt: Sukurti naujus daugiakampius

en: Delete relations
lt: Šalinti ryšius

en: Delete Ways that are not part of an inner multipolygon
lt: Šalinti kelius, kurie nėra vidinio multipoligono dalimi

en: Some of the ways were part of relations that have been modified.<br>Please verify no errors have been introduced.
lt: Kai kurie iš kelių priklausę pakeistiems ryšiams.<br>Prašome patikrinti, kad neatsirado klaidų.

en: Fix tag conflicts
lt: Pataisyti žymų konfliktus

en: Split ways into fragments
lt: Padalinti kelią į fragmentus

en: Sorry. Cannot handle multipolygon relations with multiple outer ways.
lt: Atsiprašome. Negalima apdoroti multipoligonų ryšių, turinčių kelis išorinius kelius.

en: Sorry. Cannot handle way that is outer in multiple multipolygon relations.
lt: Atsiprašome. Negalima apdoroti kelio, kuris yra išorinis keliuose multipoligonų ryšiuose.

en: Sorry. Cannot handle way that is both inner and outer in multipolygon relations.
lt: Atsiprašome. Negalima apdoroti kelio, kuris yra tiek vidinis, tiek išorinis kelias multipoligonų ryšiuose.

en: Sorry. Cannot handle way that is inner in multiple multipolygon relations.
lt: Atsiprašome. Negalima apdoroti kelio, kuris yra vidinis keliuose multipoligonų ryšiuose.

en: Removed Element from Relations
lt: Pašalintas elementas iš ryšių

en: Remove tags from inner ways
lt: Pašalinti žymas iš vidinių kelių

en: Joined overlapping areas
lt: Sujungtos persidengiančios sritys

en: Join Node to Way
lt: Prijungti tašką prie kelio

en: Include a node into the nearest way segments
lt: Įtraukti tašką į artimiausio kelio segmentą

en: Move Node onto Way
lt: Perkelti tašką ant kelio

en: Move the node onto the nearest way segments and include it
lt: Perkelti tašką ant artimiausio kelio segmento ir jį įtraukti

en: No Shortcut
lt: Nėra nuorodos

en: Jump to Position
lt: Eiti į poziciją

en: Opens a dialog that allows to jump to a specific location
lt: Atveria dialogą, leidžiantį peršokti į konkrečią vietą

en: Enter Lat/Lon to jump to position.
lt: Persikėlimui į vietą įveskite platumą/ilgumą.

en: You can also paste an URL from www.openstreetmap.org
lt: Taipogi galite įdėti URL iš www.openstreetmap.org

en: Enter a place name to search for
lt: Įveskite vietovės pavadinimą paieškai

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Zoom (in metres)
lt: Mastelis (metrais)

en: Jump there
lt: Eiti čia

en: Could not parse Latitude, Longitude or Zoom. Please check.
lt: Nepavyko išnagrinėti platumos, ilgumos ir mastelio. Prašome patikrinti.

en: Unable to parse Lon/Lat
lt: Nepavyko išnagrinėti ilgumos/platumos.

en: Rectified Image...
lt: Rektifikuotas piešinys...

en: Download Rectified Images From Various Services
lt: Atsisiųsti rektifikuotus piešinius iš įvairių paslaugų

en: Imagery: {0}
lt: Vaizdai: {0}

en: Custom WMS Link
lt: Sava WMS nuoroda

en: Supported Rectifier Services:
lt: Palaikomos rektifikavimo paslaugos:

en: Visit Homepage
lt: Apsilankyti Namų puslapyje

en: WMS URL or Image ID:
lt: WMS URL arba piešinio ID:

en: Add Rectified Image
lt: Pridėti rektifikuotą piešinį

en: Couldn''t match the entered link or id to the selected service. Please try again.
lt: Nepavyko atitikti įvestos nuorodos arba parinktos paslaugos id. Prašome bandyti dar kartą.

en: No valid WMS URL or id
lt: Netinkamas WMS URL arba id

en: Merge layer
lt: Sujungti sluoksnius

en: Merge the current layer into another layer
lt: Sujungti aktyvų sluoksnį su kitu sluoksniu

en: Merging layers with different upload policies
lt: Sujungiami sluoksniai su skirtingomis išsiuntimo strategijomis

en: You are about to merge data between layers ''{0}'' and ''{1}''.<br /><br />These layers have different upload policies and should not been merged as it.<br />Merging them will result to enforce the stricter policy (upload discouraged) to ''{1}''.<br /><br /><b>This is not the recommended way of merging such data</b>.<br />You should instead check and merge each object, one by one, by using ''<i>Merge selection</i>''.<br /><br />Are you sure you want to continue?
lt: Jūs tuoj suliesite duomenis iš sluoksnių „{0}“ ir „{1}“.<br /><br />Šių sluoksnių išsiuntimo nuostatos skiriasi, todėl jie neturėtų būti sulieti tokie, kokie yra.<br />Po suliejimo sluoksniui „{1}“ bus įjungta griežtesnė nuostata (siūloma neišsiųsti).<br /><br /><b>Tai nerekomenduojamas būdas sulieti tokius duomenis</b>.<br />Vietoje to, jūs turėtumėte patikrinti ir sulieti kiekvieną objektą atskirai, naudodami „<i>Sulieti žymėjimą</i>“.<br /><br />Ar tikrai norite tęsti?

en: Ignore this hint and merge anyway
lt: Ignoruoti šį patarimą ir vis tiek sulieti

en: Merge Nodes
lt: Sulieti taškus

en: Merge nodes into the oldest one.
lt: Sulieti taškus į seniausią tašką.

en: Please select at least two nodes to merge or one node that is close to another node.
lt: Suliejimui prašome pažymėti bent du taškus arba vieną, kuris yra netoli kito.

en: Abort Merging
lt: Nutraukti suliejimą

en: Click to abort merging nodes
lt: Spauskite taškų suliejimui nutraukti

en: Cannot merge nodes: Would have to delete way {0} which is still used by {1}
lt: Negalima sulieti taškų: reikėtų pašalinti kelią {0}, kurį vis dar naudoja {1}

en: Merge {0} node | Merge {0} nodes
lt[0]: Sulieti {0} tašką
lt[1]: Sulieti {0} taškus
lt[2]: Sulieti {0} taškų

en: Merge selection
lt: Sulieti pažymėjimą

en: Merge the currently selected objects into another layer
lt: Sulieti dabar pažymėtus objektus į kitą sluoksnį

en: Merging too many objects with different upload policies
lt: Suliejama per daug objektų su skirtingais įkėlimo nustatymais

en: You are about to merge more than 1 object between layers ''{0}'' and ''{1}''.<br /><br /><b>This is not the recommended way of merging such data</b>.<br />You should instead check and merge each object, <b>one by one</b>.<br /><br />Are you sure you want to continue?
lt: Jūs ruošiatės sulieti daugiau nei 1 objektą tarp sluoksnių „{0}“ ir „{1}“.<br /><br /><b>Tai nerekomenduojamas tokių duomenų suliejimo būdas</b>.<br />Geriau būtų patikrinti <b>kiekvieną objektą atskirai</b>.<br /><<br />Ar tikrai norite tęsti?

en: Mirror
lt: Veidrodinis

en: Mirror selected nodes and ways.
lt: Veidrodinis parinktų taškų ir kelių atvaizdas.

en: Please select at least one node or way.
lt: Parinkite bent vieną tašką ar kelią.

en: up
lt: aukštyn

en: left
lt: kairėn

en: right
lt: dešinėn

en: down
lt: žemyn

en: Move objects {0}
lt: Perkelti objektą {0}

en: Move {0}
lt: Perkelti {0}

en: Moves Objects {0}
lt: Perkelti objektus {0}

en: Cannot move objects outside of the world.
lt: Negalima perkelti objektus iš šio pasaulio.

en: Move Node...
lt: Perkelti tašką...

en: Edit latitude and longitude of a node.
lt: Keisti taško platumą ir ilgumą.

en: New Layer
lt: Naujas sluoksnis

en: Create a new map layer.
lt: Sukurti naują žemėlapio sluoksnį

en: Open {0}
lt: Atverti {0}

en: You are about to launch {0} browser window.<br>This may both clutter your screen with browser windows<br>and take some time to finish. | You are about to launch {0} browser windows.<br>This may both clutter your screen with browser windows<br>and take some time to finish.
lt[0]: Ruošiatės atverti {0} naršyklės langą.<br>Tai gali užgriozdinti ekraną naršyklių langais<br>ir užtrukti kažkiek laiko.
lt[1]: Ruošiatės atverti {0} naršyklės langus.<br>Tai gali užgriozdinti ekraną naršyklių langais<br>ir užtrukti kažkiek laiko.
lt[2]: Ruošiatės atverti {0} naršyklės langų.<br>Tai gali užgriozdinti ekraną naršyklių langais<br>ir užtrukti kažkiek laiko.

en: Continue
lt: Tęsti

en: Click to continue and to open {0} browser | Click to continue and to open {0} browsers
lt[0]: Spauskite, norėdami tęsti ir atverti {0} naršyklę
lt[1]: Spauskite, norėdami tęsti ir atverti {0} naršykles
lt[2]: Spauskite, norėdami tęsti ir atverti {0} naršyklių

en: Click to abort launching external browsers
lt: Paspauskite, sustabdyti paleidžiamą interneto naršykles

en: URL Files
lt: URL failai

en: Open...
lt: Atverti...

en: Open a file.
lt: Atverti failą.

en: Unable to locate file  ''{0}''.
lt: Nepavyko rasti failo „{0}“.

en: Opening files
lt: Atveriami failai

en: Cannot open {0} file with the file importer ''{1}''. | Cannot open {0} files with the file importer ''{1}''.
lt[0]: Nepavyko atverti {0} failo su failų importuotoju „{1}“.
lt[1]: Nepavyko atverti {0} failų su failų importuotoju „{1}“.
lt[2]: Nepavyko atverti {0} failų su failų importuotoju „{1}“.

en: Cannot open {0} file because file does not exist or no suitable file importer is available. | Cannot open {0} files because files do not exist or no suitable file importer is available.
lt[0]: Nepavyko atverti {0} failo, nes failo nėra arba nėra tinkamo importuotojo.
lt[1]: Nepavyko atverti {0} failų, nes failų nėra arba nėra tinkamo importuotojo.
lt[2]: Nepavyko atverti {0} failų, nes failų nėra arba nėra tinkamo importuotojo.

en: no importer
lt: nėra importuotojo

en: does not exist
lt: neegzistuoja

en: <html>Cannot open directory ''{0}''.<br>Please select a file.</html>
lt: <html>Negalima atverti aplanko „{0}“.<br>Prašome parinkti failą.</html>

en: Open file
lt: Atverti failą

en: Opening {0} file... | Opening {0} files...
lt[0]: Atveriamas {0} failas...
lt[1]: Atveriami {0} failai...
lt[2]: Atveriama {0} failų...

en: Opening file ''{0}'' ...
lt: Atveriamas failas „{0}“...

en: Which tasks to perform?
lt: Kurias užduotis vykdyti?

en: Ok
lt: Gerai

en: Open Location...
lt: Atverti vietą...

en: Open an URL.
lt: Atverti URL.

en: Enter URL to download:
lt: Įveskite URL parsiuntimui:

en: Enter an URL from where data should be downloaded
lt: Įveskite URL, iš kur turi būti atsiųsti duomenys

en: Download as new layer
lt: Atsiųsti kaip naują sluoksnį

en: Select if the data should be downloaded into a new layer
lt: Pasirinkite, ar duomenys turi būti parsiųsti į naują sluoksnį

en: Zoom to downloaded data
lt: Priartinti atsiųstus duomenis

en: Select to zoom to entire newly downloaded data.
lt: Pažymėkite visų atsiųstų duomenų priartinimui.

en: Download Location
lt: Parsiuntimo vieta

en: Download URL
lt: Parsiuntimo URL

en: Start downloading data
lt: Pradėti duomenų atsiuntimą

en: Close dialog and cancel downloading
lt: Uždaryti dialogą ir nutraukti atsiuntimą

en: Cannot open URL ''{0}''<br>The following download tasks accept the URL patterns shown:<br>{1}
lt: Nepavyko atverti URL „{0}“<br>Šios atsiuntimo užduotys priima parodytus URL šablonus:<br>{1}

en: <h3>When one or more ways are selected, the shape is adjusted such, that all angles are 90 or 180 degrees.</h3>You can add two nodes to the selection. Then, the direction is fixed by these two reference nodes. (Afterwards, you can undo the movement for certain nodes:<br>Select them and press the shortcut for Orthogonalize / Undo. The default is Shift-Q.)
lt: <h3>Kai pažymėtas vienas ar daugiau kelių, forma keičiama taip, kad visi kampai būtų 90 ar 180 laipsnių.<h3>Į pažymėjimą galite pridėti du taškus. Tada kryptis pataisoma pagal šiuos du atskaitos taškus. (Po to galite atšaukti kai kurių taškų perkėlimą:<br>Pažymėkite juos ir spauskite klavišų kombinaciją Ortogonalizuoti / Atstatyti. Numatyta kombinacija yra Shift-Q.)

en: Orthogonalize Shape
lt: Ortogonalizuoti formą

en: Move nodes so all angles are 90 or 180 degrees
lt: Perkelti taškus taip, kad visi kampai būtų 90 arba 180 laipsnių

en: Orthogonalize Shape / Undo
lt: Ortogonalizuoti formą / Atstatyti

en: Undo orthogonalization for certain nodes
lt: Atšaukti tam tikrų taškų ortogonalizavimą

en: Orthogonalize / Undo
lt: Ortogonalizuoti / Atstatyti

en: Orthogonalize Shape / Undo<br>Please select nodes that were moved by the previous Orthogonalize Shape action!
lt: Ortogonalizuoti formą / Atstatyti<br>Prašome pažymėti taškus, kurie buvo perkelti ankstesniu formos ortogonalizavimo veiksmu!

en: <html>You are using the EPSG:4326 projection which might lead<br>to undesirable results when doing rectangular alignments.<br>Change your projection to get rid of this warning.<br>Do you want to continue?</html>
lt: <html>Jūs naudojate EPSG:4326 projekciją, kurios pasekmė gali būti<br>nepageidaujami rezultatai darant stačiakampius lygiavimus.<br>Pakeiskite projekciją, kad išvengtumėte šio įspėjimo.<br>Ar norite tęsti?</html>

en: Usage
lt: Panaudojimas

en: Selection must consist only of ways and nodes.
lt: Pažymėti turi būti tik keliai ir taškai

en: Orthogonalize
lt: Ortogonalizuoti

en: <html>Please make sure all selected ways head in a similar direction<br>or orthogonalize them one by one.</html>
lt: <html>Prašome įsitikinti, kad visų pažymėtų kelių kryptys sutampa<br>arba ortogonalizuoti juos po vieną.</html>

en: Please select ways with angles of approximately 90 or 180 degrees.
lt: Prašome pažymėti kelius, kurių kampai daugmaž 90 ar 180 laipsnių.

en: Paste
lt: Įdėti

en: Paste contents of clipboard.
lt: Įdėti iškarpinės turinį.

en: Paste at source position
lt: Įdėti šaltinio pozicijoje

en: Paste contents of clipboard at the position they were copied from.
lt: Įdėti iškarpinės turinį pozicijoje iš kurios nukopijuota.

en: Paste Tags
lt: Įdėti žymas

en: Apply tags of contents of paste buffer to all selected items.
lt: Pritaikyti iškarpinės turinio žymas visiems pažymėtiems objektams.

en: Preferences...
lt: Nuostatos...

en: Open a preferences dialog for global settings.
lt: Atverti bendrų nustatymų dialogą.

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Purge...
lt: Pamiršti...

en: Forget objects but do not delete them on server when uploading.
lt: Pamiršti objektus, bet jų nepašalinti išsiunčiant pakeitimus į serverį.

en: Purge
lt: Pamiršti

en: Confirm Purging
lt: Patvirtinti pamiršimą

en: This operation makes JOSM forget the selected objects.<br> They will be removed from the layer, but <i>not</i> deleted<br> on the server when uploading.
lt: Šiuo veiksmu JOSM pamiršta pažymėtus objektus.<br>Jie bus išimti iš sluoksnio, bet <i>nebus</i> pašalinti<br>serveryje išsiunčiant duomenis.

en: The following dependent objects will be purged<br> in addition to the selected objects:
lt: Šie priklausomi duomenys bus pamiršti<br>kartu su pažymėtais objektais:

en: Add to selection
lt: Pridėti prie pažymėjimo

en: Some of the objects are modified.<br> Proceed, if these changes should be discarded.</html>
lt: Kai kurie objektai buvo pakeisti.<br>Tęskite, jei šiuos pakeitimus reikia pamiršti.</html>

en: Clear Undo/Redo buffer
lt: Išvalyti Atšauki/Atstatyti buferį

en: Redo
lt: Atstatyti

en: Redo the last undone action.
lt: Atstatyti paskutinį atšauktą veiksmą

en: Redo ...
lt: Atstatyti...

en: Redo {0}
lt: Pakartoti {0}

en: Rename layer
lt: Pervadinti sluoksnį

en: Also rename the file
lt: Failą taip pat pervadinti

en: Could not rename file ''{0}''
lt: Nepavyko pervadinti failo „{0}“

en: Reorder imagery layers
lt: Pertvarkyti vaizdų sluoksnius

en: Reorders non-overlay imagery layers.
lt: Pertvarko neperdangos vaizdų sluoksnius.

en: Report a ticket to JOSM bugtracker
lt: Praneškite apie JOSM problemą

en: Restart
lt: Paleisti iš naujo

en: Restart the application.
lt: Iš naujo paleisti programą

en: Click to restart later.
lt: Spauskite, kad paleistumėte vėliau.

en: Restore selected tags
lt: Atstatyti pažymėtas žymas

en: Reverse way
lt: Keisti kelio kryptį

en: Reverse the direction of all selected ways.
lt: Apsukti visų parinktų kelių kryptis.

en: Please select at least one way.
lt: Parinkite bent vieną kelią.

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save the current data.
lt: Išsaugoti dabartinius duomenis.

en: Save As...
lt: Išsaugoti kaip...

en: No Exporter found! Nothing saved.
lt: Nerastas eksportuotojas! Niekas neįrašyta.

en: File exists. Overwrite?
lt: Failas egzistuoja. Perrašyti?

en: <html>An error occurred while saving.<br>Error is:<br>{0}</html>
lt: <html>Pasirodė klaida, kai buvo saugoma.<br>Klaida yra:<br>{0}</html>

en: Save the current data to a new file.
lt: Išsaugoti dabartinius duomenis naujame faile.

en: Search Notes...
lt: Ieškoti pastabose...

en: Download notes from the note search API
lt: Atsisiųsti pastabas iš pastabų paieškos API

en: Search the OSM API for notes containing words:
lt: OSM API ieškoti pastabų, kuriose yra žodžiai:

en: Search for notes
lt: Ieškoti pastabų

en: You must enter a search term
lt: Turite įvesti paieškos žodį

en: Select All
lt: Pažymėti viską

en: Select all undeleted objects in the data layer. This selects incomplete objects too.
lt: Pažymėti visus nepašalintus objektus duomenų sluoksnyje. Tai taip pat pažymi nepilnus objektus.

en: Non-branching way sequences
lt: Neišsišakojančios kelių sekos

en: Select non-branching sequences of ways
lt: Pažymėti neišsišakojančias kelių sekas

en: Load Session
lt: Įkelti seansą

en: Load a session from file.
lt: Įkelti seansą iš failo.

en: Open session
lt: Atverti seansą

en: Loading session ''{0}''
lt: Įkeliamas seansas „{0}“

en: Data Error
lt: Duomenų Klaida

en: IO Error
lt: IO Klaida

en: <html>Could not load session file ''{0}''.<br>Error is:<br>{1}</html>
lt: <html>Nepavyko įkelti seanso failo „{0}“.<br>Klaida:<br>{1}</html>

en: Save Session
lt: Įrašyti seansą

en: Session file (archive) (*.joz)
lt: Seanso failas (archyvas) (*.joz)

en: Session file (*.jos)
lt: Seanso failas (*.jos)

en: <html>Could not save session file ''{0}''.<br>Error is:<br>{1}</html>
lt: <html>Nepavyko įrašyti seanso failo „{0}“.<br>Klaida:<br>{1}</html>

en: Save As
lt: Įrašyti kaip

en: Layers
lt: Sluoksniai

en: No exporter for this layer
lt: Nėra eksportuotojo šiam sluoksniui

en: Save Session As...
lt: Įrašyti seansą kaip...

en: Save the current session to a new file.
lt: Įrašyti dabartinį seansą į naują failą.

en: Show status report with useful information that can be attached to bugs
lt: Parodyti būsenos suvestinę su naudinga informacija, kuri gali būti pridėta prie klaidos pranešimų

en: Show Status Report
lt: Parodyti būsenos suvestinę

en: Status Report
lt: Būsenos suvestinė

en: Copy to clipboard and close
lt: Kopijuoti į iškarpinę ir uždaryti

en: Close
lt: Užverti

en: Simplify Way
lt: Supaprastinti kelią

en: Delete unnecessary nodes from a way.
lt: Pašalinti nereikalingus taškus iš kelio.

en: Please select at least one way to simplify.
lt: Parinkite bent vieną kelią supaprastini

en: Yes
lt: Taip

en: Simplify all selected ways
lt: Supaprastinti visus parinktu kelius

en: Cancel operation
lt: Nutraukti operaciją

en: The selection contains {0} ways. Are you sure you want to simplify them all?
lt: Pažymėjime yra {0} kelių. Ar tikrai norite visus juos supaprastinti?

en: Simplify ways?
lt: Supaprastinti kelius?

en: Simplify {0} way | Simplify {0} ways
lt[0]: Supaprastinti {0} kelią
lt[1]: Supaprastinti {0} kelius
lt[2]: Supaprastinti {0} kelių

en: Simplify Way (remove {0} node) | Simplify Way (remove {0} nodes)
lt[0]: Supaprastinti kelią (pašalinti {0} tašką)
lt[1]: Supaprastinti kelią (pašalinti {0} taškus)
lt[2]: Supaprastinti kelią (pašalinti {0} taškų)

en: Split Way
lt: Padalinti kelią

en: Split a way at the selected node.
lt: Padalinti kelią ties parinktu tašku.

en: Cannot split since another split operation is already in progress
lt: Negalima padalinti, nes šiuo metu vykdomas kitas padalinimo veiksmas

en: The current selection cannot be used for splitting - no node is selected.
lt: Dabartinis pažymėjimas negali būti panaudotas dalinimui - nepažymėtas taškas.

en: The selected nodes do not share the same way.
lt: Pažymėti taškai nėra tame pačiame kelyje.

en: The selected node is not in the middle of any way. | The selected nodes are not in the middle of any way.
lt[0]: Pažymėtas taškas nėra jokio kelio viduryje.
lt[1]: Pažymėti taškai nėra jokio kelio viduryje.
lt[2]: Pažymėti taškai nėra jokio kelio viduryje.

en: There is more than one way using the node you selected. Please select the way also. | There is more than one way using the nodes you selected. Please select the way also.
lt[0]: Parinktu tašku naudojasi daugiau nei vienas kelias. Parinkite šį kelią taip pat.
lt[1]: Parinktais taškais naudojasi daugiau nei vienas kelias. Parinkite šį kelią taip pat.
lt[2]: Parinktais taškais naudojasi daugiau nei vienas kelias. Parinkite šį kelią taip pat.

en: Which way segment should reuse the history of {0}?
lt: Kuris kelio segmentas turėtų panaudoti {0} istoriją?

en: Segment {0}: {1}
lt: Segmentas {0}: {1}

en: Search preset...
lt: Ieškoti ruošinio...

en: Show preset search dialog
lt: Rodyti ruošinių paieškos dialogo langą

en: Discourage upload
lt: Neskatinti išsiuntimo

en: Upload is discouraged
lt: Siūloma neįkelti

en: UnGlue Ways
lt: Atjungti kelius

en: Duplicate nodes that are used by multiple ways.
lt: Dubliuoti taškus, kurie naudojami keleto kelių.

en: This node is not glued to anything else.
lt: Šis taškas prie nieko neprijungtas.

en: None of these nodes are glued to anything else.
lt: Šie taškai prie nieko neprijungti.

en: None of this way''s nodes are glued to anything else.
lt: Joks šio kelio taškas nėra prijungtas prie ko nors kito.

en: The current selection cannot be used for unglueing.
lt: Dabartinis pažymėjimas negali būti panaudotas atjungimui.

en: Select either:
lt: Pasirinkite:

en: * One tagged node, or
lt: * Vieną tašką su žymą, arba

en: * One node that is used by more than one way, or
lt: * Vieną tašką naudojamą daugiau nei vieno kelio, arba

en: * One node that is used by more than one way and one of those ways, or
lt: * Vieną tašką naudojamą daugiau nei vieno kelio ir vieną iš tų kelių, arba

en: * One way that has one or more nodes that are used by more than one way, or
lt: * Vieną kelią kuris turi vieną ir daugiau taškų naudojamų daugiau nei vieno kelio, arba

en: * One way and one or more of its nodes that are used by more than one way.
lt: * Vieną kelią ir vieną ar daugiau taškų kurie naudojami daugiau nei vieno kelio.

en: Note: If a way is selected, this way will get fresh copies of the unglued
    nodes and the new nodes will be selected. Otherwise, all ways will get their
    own copy and all nodes will be selected.
lt: Pastaba: Jei kelias pažymėtas, jis gaus neprijungtų taškų naujas
    kopijas ir šie taškai bus pažymėti. Kitu atveju, visi keliai gaus savo
    kopijas ir visi taškai bus pažymėti.

en: Unglued Node
lt: Atjungtas taškas

en: Dupe into {0} node | Dupe into {0} nodes
lt[0]: Kopijuoti į {0} tašką
lt[1]: Kopijuoti į {0} taškus
lt[2]: Kopijuoti į {0} taškų

en: Dupe {0} node into {1} nodes | Dupe {0} nodes into {1} nodes
lt[0]: Kopijuoti {0} tašką į {1} taškų
lt[1]: Kopijuoti {0} taškus į {1} taškų
lt[2]: Kopijuoti {0} taškų į {1} taškų

en: Unglue confirmation
lt: Atjungimo patvirtinimas

en: You are about to unglue incomplete objects.<br>This will cause problems because you don''t see the real object.<br>Do you really want to unglue?
lt: Jūs ruošiatės atjungti nepilnus objektus.<br>Tai gali sukelti problemų, nes nematote tikro objekto.<br>Ar tikrai norite atjungti?

en: Ensure that the relation has not been broken! | Ensure that the relations have not been broken!
lt[0]: Įsitikinkite, kad ryšys nebuvo sugadintas!
lt[1]: Įsitikinkite, kad ryšiai nebuvo sugadinti!
lt[2]: Įsitikinkite, kad ryšiai nebuvo sugadinti!

en: Disconnect Node from Way
lt: Atjungti tašką nuo kelio

en: Disconnect nodes from a way they currently belong to
lt: Atjungia taškus nuo kelio, kuriam jie dabar priklauso

en: Select at least one node to be disconnected.
lt: Parinkite bent vieną tašką atjungimui.

en: Selected node cannot be disconnected from anything. | Selected nodes cannot be disconnected from anything.
lt[0]: Pažymėtas taškas negali būti nuo nieko atjungtas
lt[1]: Pažymėti taškai negali būti nuo nieko atjungti
lt[2]: Pažymėti taškai negali būti nuo nieko atjungti

en: The affected way would disappear after disconnecting the selected node. | The affected way would disappear after disconnecting the selected nodes.
lt[0]: Atjungus pažymėtą tašką dings susietas kelias.
lt[1]: Atjungus pažymėtus taškus dings susietas kelias.
lt[2]: Atjungus pažymėtus taškus dings susietas kelias.

en: Some irrelevant nodes have been removed from the selection
lt: Kai kurie nereikalingi taškai buvo pašalinti iš pažymėjimo

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Undo the last action.
lt: Atšaukti paskutinį veiksmą.

en: Undo ...
lt: Atšaukti...

en: Undo {0}
lt: Atšaukti {0}

en: Unselect All
lt: Atžymėti visus

en: Unselect all objects.
lt: Atžymėti visus objektus

en: Update data
lt: Atnaujinti duomenis

en: Updates the objects in the active data layer from the server.
lt: Atnaujina aktyvaus duomenų sluoksnio objektus iš serverio.

en: Update modified
lt: Atnaujinti pakeistus

en: Updates the currently modified objects from the server (re-downloads data)
lt: Atnaujina šiuo metu pakeistus objektus iš serverio (iš naujo atsiunčia duomenis)

en: No current dataset found
lt: Nerasta dabartinė duomenų aibė

en: Did not find an object with id {0} in the current dataset
lt: Dabartinėje duomenų aibėje nerastas objektas su id {0}

en: Update selection
lt: Atnaujinti pažymėjimą

en: Updates the currently selected objects from the server (re-downloads data)
lt: Atnaujina dabar pažymėtus objektus iš serverio (iš naujo atsiunčia duomenis)

en: There are no selected objects to update.
lt: Nėra pažymėtų objektų atnaujinimui

en: Selection empty
lt: Pažymėjimas tuščias

en: Upload data...
lt: Išsiųsti duomenis...

en: Upload all changes in the active data layer to the OSM server
lt: Išsiųsti visus aktyvaus sluoksnio duomenų pakeitimus į OSM serverį

en: Upload data
lt: Išsiųsti duomenis

en: <html>The data to be uploaded participates in unresolved conflicts of layer ''{0}''.<br>You have to resolve them first.</html>
lt: <html>Įkeliami duomenys dalyvauja neišspręstame sluoksnio „{0}“ konflikte.<br>Visų pirma turite jį išspręsti.</html>

en: Upload discouraged
lt: Išsiuntimas neskatinamas

en: You are about to upload data from the layer ''{0}''.<br /><br />Sending data from this layer is <b>strongly discouraged</b>. If you continue,<br />it may require you subsequently have to revert your changes, or force other contributors to.<br /><br />Are you sure you want to continue?
lt: Jūs ruošiatės išsiųsti duomenis iš sluoksnio „{0}“.<br /><br />Duomenų išsiųsti iš šio sluoksnio <b>primygtinai nesiūlome</b>. Jei tęsite,<br />jums gali vėliau tekti atstatyti pakeitimus arba priversti ką nors kitą tai padaryti.<br /><br />Ar tikrai norite tęsti?

en: Ignore this hint and upload anyway
lt: Ignoruoti šią pastabą ir vis tiek išsiųsti

en: No changes to upload.
lt: Nėra pakeitimų išsiuntimui.

en: Nothing to upload. Get some data first.
lt: Nėra ką išsiųsti. Pirma gaukite duomenų.

en: Upload note changes to server
lt: Išsiųsti pastabų pakeitimus į serverį

en: Upload notes
lt: Išsiųsti pastabas

en: Uploading notes to server
lt: Pastabos išsiunčiamos į serverį

en: Upload selection...
lt: Išsiųsti pažymėjimą...

en: Upload all changes in the current selection to the OSM server.
lt: Išsiųsti visus dabartinio pažymėjimo pakeitimus į OSM serverį.

en: Upload selection
lt: Išsiųsti pažymėjimą

en: Checking parents for deleted objects
lt: Tikrinami ištrintų objektų tėvai

en: Reading parents of ''{0}''
lt: Skaitomi „{0}“ tėvai

en: Checking for deleted parents in the local dataset
lt: Ieškoma ištrintų tėvų vietinėje duomenų aibėje

en: Validation
lt: Tikrinti

en: Performs the data validation
lt: Atlieka duomenų patikrinimą

en: Viewport Following
lt: Matomo ploto sekimas

en: Enable/disable automatic moving of the map view to last placed node
lt: Įjungia/išjungia automatinį rodomo ploto pastūmimą paskutinio pridėto taško link

en: Wireframe View
lt: Vielos rodinys

en: Enable/disable rendering the map as wireframe only
lt: Įjungti/išjungti žemėlapio atvaizdavimą tik kaip rėmą iš vielos

en: Zoom In
lt: Priartinti

en: Zoom In (Keypad)
lt: Pritraukti (skaičių klaviatūra)

en: Zoom Out
lt: Atitolinti

en: Zoom Out (Keypad)
lt: Atitolinti (skaičių klaviatūra)

en: Zoom to
lt: Priartinti

en: Zoom to the object the first selected member refers to
lt: Priartinti pirmą pažymėtą objektą

en: Zooming disabled because layer of this relation is not active
lt: Pritraukimas išjungtas, nes šio ryšio sluoksnis yra neaktyvus

en: Zooming disabled because there is no selected member
lt: Pritraukimas išjungtas, nes nėra pažymėtų narių

en: Zoom to the first selected node
lt: Priartinti pirmą pažymėtą tašką

en: Zooming disabled because layer of this way is not active
lt: Pritraukimas išjungtas, nes šio kelio sluoksnis yra neaktyvus

en: Zooming disabled because there is no selected node
lt: Pritraukimas išjungtas, nes nėra pažymėtų taškų

[ctx: audio]
en: Back
lt: Atgal

[ctx: audio]
en: Jump back.
lt: Šokti į pabaiga

en: Audio: {0}
lt: Garsas {0}

[ctx: audio]
en: Faster
lt: Greičiau

[ctx: audio]
en: Faster Forward
lt: Persukti į Prieki

[ctx: audio]
en: Forward
lt: Pirmyn

[ctx: audio]
en: Jump forward
lt: Šokti į pradžią

[ctx: audio]
en: Next Marker
lt: Kitas žymeklis

[ctx: audio]
en: Play next marker.
lt: Groti kitą žymeklį.

[ctx: audio]
en: Play/Pause
lt: Groti/Pristabdyti

en: Play/pause audio.
lt: Groti/Pristabdyti įrašą

[ctx: audio]
en: Previous Marker
lt: Ankstesnis žymeklis

[ctx: audio]
en: Play previous marker.
lt: Groti ankstesnį žymeklį.

[ctx: audio]
en: Slower
lt: Lėčiau

[ctx: audio]
en: Slower Forward
lt: Lėtesnis pirmyn

en: <html>You are going to reverse the way ''{0}'',<br/> whose semantic meaning of its tag ''{1}'' is defined by its direction.<br/>Do you really want to change the way direction, thus its semantic meaning?</html> | <html>You are going to reverse the way ''{0}'',<br/> whose semantic meaning of these tags are defined by its direction:<br/>{1}Do you really want to change the way direction, thus its semantic meaning?</html>
lt[0]: <html>Jūs ruošiatės pakeisti kryptį kelio „{0}“,<br/>kurio semantinė žymos „{1}“ reikšmė yra nustatoma kryptimi.<br/>Ar tikrai norite pakeisti kelio kryptį, tokiu būdu pakeisdami jo semantinę reikšmę?</html>
lt[1]: <html>Jūs ruošiatės pakeisti kryptį kelio „{0}“,<br/>kurio semantinė šių žymų reikšmė yra nustatoma kryptimi:<br/>{1}Ar tikrai norite pakeisti kelio kryptį, tokiu būdu pakeisdami jo semantinę reikšmę?</html>
lt[2]: <html>Jūs ruošiatės pakeisti kryptį kelio „{0}“,<br/>kurio semantinė šių žymų reikšmė yra nustatoma kryptimi:<br/>{1}Ar tikrai norite pakeisti kelio kryptį, tokiu būdu pakeisdami jo semantinę reikšmę?</html>

en: Reverse directional way.
lt: Pakeisti kelio kryptį

en: When reversing this way, the following changes are suggested in order to maintain data consistency.
lt: Keičiant kelio kryptį, siūlomi šie pakeitimai, kad būtų išlaikytas duomenų nuoseklumas

en: Apply selected changes
lt: Pritaikyti pažymėtus pakeitimus

en: Do not apply changes
lt: Netaikyti pakeitimų

en: Please select which changes you want to apply.
lt: Prašome parinkti, kuriuos pakeitimus taikyti.

en: Tags of
lt: Žymos

en: Roles in relations referring to
lt: Rolės ryšiuose, susijusiuose su

en: Automatic tag correction
lt: Automatinis žymų taisymas

en: Downloading changeset content
lt: Parsiunčiamas pakeitimo turinys

en: ({0}/{1}) Downloading changeset {2}...
lt: ({0}/{1}) Parsiunčiamas pakeitimas {2}...

en: ({0}/{1}) Downloading content for changeset {2}...
lt: ({0}/{1}) Parsiunčiamas turinys pakeitimui {2}...

en: Download changesets
lt: Atsiųsti pakeitimus

en: Querying and downloading changesets
lt: Užklausiami ir atsiunčiami pakeitimai

en: Determine user id for current user...
lt: Nustatyti dabartinio naudotojo id...

en: Query and download changesets ...
lt: Užklausti ir atsiųsti pakeitimus...

en: Errors during download
lt: Klaidos atsiuntimo metu

en: Download GeoJSON
lt: Atsiųsti GeoJSON

en: Download GPS
lt: Atsiųsti GPS

en: Downloading GPS data
lt: Atsiunčiami GPS duomenys

en: Downloaded GPX Data
lt: Atsiųsti GPX duomenys

en: No notes found in this area.
lt: Nerasta pastabų šiame plote.

en: Download OSM Notes
lt: Atsisiųsti OSM pastabas

en: Downloading notes
lt: Atsiunčiamos pastabos

en: Notes
lt: Pastabos

en: {0} note has been downloaded. | {0} notes have been downloaded.
lt[0]: Parsiųsta {0} pastaba.
lt[1]: Parsiųstos {0} pastabos.
lt[2]: Parsiųsta {0} pastabų.

en: Since the download limit was {0}, there might be more notes to download.
lt: Kadangi atsiuntimo riba yra {0}, gali būti likę dar neatsiųstų pastabų.

en: Request a smaller area to make sure that all notes are being downloaded.
lt: Nurodykite mažesnį plotą, kad tikrai atsiųstumėte visas pastabas.

en: More notes to download
lt: Daugiau pastabų atsiuntimui

en: Download OSM Notes within Bounds
lt: Atsisiųsti OSM pastabas ribose

en: Download OSM Note by ID
lt: Atsiųsti OSM pastabą pagal ID

en: Download OSM Change
lt: Atsiųsti OSM pakeitimą

en: No data found in this area.
lt: Šiame plote duomenų nerasta.

en: Download OSM
lt: Atsiųsti OSM

en: Downloading data
lt: Atsiunčiami duomenys

en: Ignoring exception because download has been canceled. Exception was: {0}
lt: Klaida ignoruojama nes atsiuntimas buvo nutrauktas. Klaida buvo: {0}

en: OSM Server URL:
lt: OSM serverio URL:

en: Command
lt: Komanda

en: Request details: {0}
lt: Užklausos detalės: {0}

en: Download OSM URL
lt: OSM atsiuntimo URL

en: There was {0} conflict during import. | There were {0} conflicts during import.
lt[0]: Importuojant buvo {0} konfliktas.
lt[1]: Importuojant buvo {0} konfliktai.
lt[2]: Importuojant buvo {0} konfliktų.

en: Conflict during download | Conflicts during download
lt[0]: Konfliktas atsisiunčiant
lt[1]: Konfliktai atsisiunčiant
lt[2]: Konfliktai atsisiunčiant

en: ({0}/{1}) Loading parents of node {2}
lt: ({0}/{1}) Atsiunčiami taško {2} tėvai

en: ({0}/{1}) Loading parents of way {2}
lt: ({0}/{1}) Atsiunčiami kelio {2} tėvai

en: ({0}/{1}) Loading parents of relation {2}
lt: ({0}/{1}) Atsiunčiami ryšio {2} tėvai

en: Download session
lt: Atsiųsti seansą

en: Download {0} of {1} ({2} left)
lt: Atsiunčiama {0} iš {1} ({2} liko)

en: Updating data
lt: Atnaujinami duomenys

en: Check on the server
lt: Tikrinti serveryje

en: Click to check whether objects in your local dataset are deleted on the server
lt: Spauskite, kad patikrintumėte, ar jūsų vietinės duomenų aibės objektai yra pašalinti serveryje

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Click to abort and to resume editing
lt: Spauskite, kad nutrauktumėte ir tęstumėte keitimą

en: There is {0} object in your local dataset which might be deleted on the server.<br>If you later try to delete or update this the server is likely to report a conflict. | There are {0} objects in your local dataset which might be deleted on the server.<br>If you later try to delete or update them the server is likely to report a conflict.
lt[0]: Yra {0} objektas jūsų vietinėje duomenų aibėje, kuris gali būti pašalintas serveryje.<br>Jei vėliau bandysite juos šalinti ar keisti, serveris tikriausiai praneš apie konfliktą.
lt[1]: Yra {0} objektai jūsų vietinėje duomenų aibėje, kurie gali būti pašalinti serveryje.<br>Jei vėliau bandysite juos šalinti ar keisti, serveris tikriausiai praneš apie konfliktą.
lt[2]: Yra {0} objektų jūsų vietinėje duomenų aibėje, kurie gali būti pašalinti serveryje.<br>Jei vėliau bandysite juos šalinti ar keisti, serveris tikriausiai praneš apie konfliktą.

en: Click <strong>{0}</strong> to check the state of this object on the server. | Click <strong>{0}</strong> to check the state of these objects on the server.
lt[0]: Spauskite <strong>{0}</strong>, kad patikrintumėte šio objekto būseną serveryje.
lt[1]: Spauskite <strong>{0}</strong>, kad patikrintumėte šių objektų būsenas serveryje.
lt[2]: Spauskite <strong>{0}</strong>, kad patikrintumėte šių objektų būsenas serveryje.

en: Click <strong>{0}</strong> to ignore.</html>
lt: Spauskite <strong>{0}</strong>, jei norite ignoruoti.</html>

en: Deleted or moved objects
lt: Pašalinti arba perkelti objektai

en: The following errors occurred during mass download: {0}
lt: Vykdant masinį atsiuntimą įvyko šios klaidos: {0}

en: Error during download
lt: Klaida atsiuntimo metu

en: Add a new Note
lt: Pridėti naują pastabą

en: Add note mode
lt: Pastabų pridėjimo veiksena

en: Click the location where you wish to create a new note
lt: Spauskite vietą, kurioje norite sukurti naują pastabą

en: Create a new note
lt: Sukurti naują pastabą

en: Create note
lt: Sukurti pastabą

en: Enter a detailed comment to create a note
lt: Įveskite detalų komentarą, kad sukurtumėte pastabą

en: You must enter a comment to create a new note
lt: Privalote įvesti komentarą, kad sukurtumėte pastabą

en: Delete Mode
lt: Šalinimo veiksena

en: Delete nodes or ways.
lt: Pašalinti taškus arba kelius.

en: Mode: {0}
lt: Veiksena: {0}

en: Click to delete. Shift: delete way segment. Alt: do not delete unused nodes when deleting a way. Ctrl: delete referring objects.
lt: Spauskite, kad ištrintumėte. Shift: naikinti kelio segmentą. Alt: netrinti nenaudojamų taškų trinant kelią. Ctrl: trinti susietus objektus.

en: draw angle snap
lt: paišymo kampų pritraukimas

en: draw angle snap highlight
lt: paišymo kampų pritraukimo paryškinimas

en: helper line
lt: pagalbos eilutė

en: Draw
lt: Piešti

en: Draw nodes
lt: Nupiešti taškus

en: Backspace in Add mode
lt: „Backspace“ klavišas pridėjimo veiksenoje

en: Add node
lt: Pridėti tašką

en: Add node into way
lt: Pridėti tašką prie kelio

en: Connect existing way to node
lt: Prijungti esamą kelią prie taško

en: Add a new node to an existing way
lt: Pridėti naują tašką prie esamo kelio

en: Add node into way and connect
lt: Pridėti tašką prie kelio ir prijungti

en: Create new node.
lt: Sukurti naują taką.

en: Select node under cursor.
lt: Pažymėti tašką po žymekliu.

en: Insert new node into way. | Insert new node into {0} ways.
lt[0]: Įterpti naują tašką į kelią.
lt[1]: Įterpti naują tašką į {0} kelius.
lt[2]: Įterpti naują tašką į {0} kelių.

en: Start new way from last node.
lt: Pradėti nauja kelią nuo paskutinio taško.

en: Continue way from last node.
lt: Tęsti kelią nuo paskutinio taško.

en: Angle snapping active.
lt: Kampų pritraukimas įjungtas.

en: Finish drawing.
lt: Baigti braižyti.

en: Angle snapping
lt: Kampų pritraukimas

en: Switch angle snapping mode while drawing
lt: Perjungti kampų pritraukimo veikseną paišant

en: Toggle snapping by {0}
lt: Perjungti pritraukimą prie {0}

en: Show helper geometry
lt: Rodyti pagalbininko geometriją

en: Snap to node projections
lt: Pritraukti prie taško projekcijų

en: Disable
lt: Išjungti

en: FIX
lt: PATAISYTI

en: Dual alignment
lt: Dvigubas lygiavimas

en: Switch dual alignment mode while extruding
lt: Perjungti dvigubo lygiavimo veikseną išstumiant

en: Extrude
lt: Ištempti

en: Create areas
lt: Kurti plotus

en: Extrude Dual alignment
lt: Išstumti dvigubą lygiavimą

en: Drag a way segment to make a rectangle. Ctrl-drag to move a segment along its normal, Alt-drag to create a new rectangle, double click to add a new node.
lt: Tempkite kelio segmentą, kad sukurtumėte stačiakampį. Ctrl-tempkite, kad perkeltumėte segmentą statmenai, Alt-tempkite, kad sukurtumėte stačiakampį, du kartus spauskite, kad pridėtumėte naują tašką.

en: Dual alignment active.
lt: Dvigubas lygiavimas įjungtas.

en: Segment collapsed due to its direction reversing.
lt: Segmentas suiro dėl krypties pakeitimo.

en: Move a segment along its normal, then release the mouse button.
lt: Perkelkite segmentą statmenai, tada atleiskite pelės mygtuką.

en: Move the node along one of the segments, then release the mouse button.
lt: Perkelkite tašką sulig vienu iš segmentų, tada atleiskite pelės mygtuką.

en: Draw a rectangle of the desired size, then release the mouse button.
lt: Pieškite norimo dydžio stačiakampį, tada atleiskite pelės klavišą.

en: Extrude: main line
lt: Ištempti: pagrindinė linija

en: Extrude: helper line
lt: Išstumti: pagalbinė linija

en: Extrude Way
lt: Ištempti kelią

en: Improve Way Accuracy
lt: Gerinti kelio tikslumą

en: Improve Way Accuracy mode
lt: Kelio tikslumo gerinimo veiksena

en: improve way accuracy helper line
lt: kelio tikslumo gerinimo pagalbininko linija

en: Click on the way to start improving its shape.
lt: Spauskite ant kelio, kad pradėtumėte jo formos gerinimą.

en: Select a way that you want to make more accurate.
lt: Parinkite kelią, kurį norite padaryti tikslesniu.

en: Click to add a new node. Release Ctrl to move existing nodes or hold Alt to delete.
lt: Spauskite, kad pridėtumėte naują tašką. Atleiskite Ctrl, kad perkeltumėte esamus taškus ar laikykite Alt ištrynimui.

en: Click to delete the highlighted node. Release Alt to move existing nodes or hold Ctrl to add new nodes.
lt: Spauskite, kad ištrintumėte pažymėtą tašką. Atleiskite Alt, kad perkeltumėte esamus taškus ar Ctrl, kad pridėtumėte naujus taškus.

en: Click to move the highlighted node. Hold Ctrl to add new nodes, or Alt to delete.
lt: Spauskite, kad perkeltumėte pažymėtą tašką. Laikykite Ctrl, kad pridėtumėte naujus taškus ar Alt, kad trintumėte.

en: Add a new node to way | Add a new node to {0} ways
lt[0]: Pridėti tašką į kelią
lt[1]: Pridėti tašką į {0} kelius
lt[2]: Pridėti tašką į {0} kelių

en: Cannot delete node that has tags
lt: Negalima pašalinti taško, turinčio žymų

en: make parallel helper line
lt: lygiagrečių kūrimo pagalbinė linija

en: Parallel
lt: Lygiagretus

en: Make parallel copies of ways
lt: Kurti lygiagrečias kelių kopijas

en: Select ways as in Select mode. Drag selected ways or a single way to create a parallel copy (Alt toggles tag preservation)
lt: Parinkite kelius kaip žymėjimo veiksenoje. Tempkite pažymėtus kelius ar vieną kelią, kad sukurtumėte lygiagrečią kopiją (Alt perjungia žymų išlaikymą)

en: Hold Ctrl to toggle snapping
lt: Laikykite Ctrl pritraukimo perjungimui

en: ParallelWayAction
    The ways selected must form a simple branchless path
lt: LygiagrečiųKeliųVeiksmas
    Pažymėti keliai turi formuoti paprastą kelią be atsišakojimų

en: Drag play head
lt: Tempto grojimo galvutę

en: Drag play head and release near track to play audio from there; SHIFT+release to synchronize audio at that point.
lt: Tempkite grojimo galvutę ir paleskite šalia pėdsako, kad grotumėte garsą nuo ten; SHIFT+paleiskite, kad sinchronizuotumėte garsą tame taške.

en: Select mode
lt: Pažymėjimo veiksena

en: Select, move, scale and rotate objects
lt: Pažymėti, perkelti, pasukti objektus ir keisti jų dydį

en: Are you sure that you want to move elements with attached ways that are hidden by filters?
lt: Ar jūs užtikrintas,  kad jūs norite perkelti elementus su pridėtais keliais,  kurie yra paslėpti filtrų?

en: You moved more than {0} element. Moving a large number of elements is often an error.
    Really move them? | You moved more than {0} elements. Moving a large number of elements is often an error.
    Really move them?
lt[0]: Perkėlėte daugiau nei {0} elementą. Didelio kiekio elementų perkėlimas dažnai yra klaida.
    Tikrai juos perkelti?
lt[1]: Perkėlėte daugiau nei {0} elementus. Didelio kiekio elementų perkėlimas dažnai yra klaida.
    Tikrai juos perkelti?
lt[2]: Perkėlėte daugiau nei {0} elementų. Didelio kiekio elementų perkėlimas dažnai yra klaida.
    Tikrai juos perkelti?

en: Move elements
lt: Perkelti elementus

en: Move them
lt: Perkelti juos

en: Undo move
lt: Atšaukti perkėlimą

en: Release the mouse button to stop moving.
lt: Atleiskite pelės mygtuką, kad baigtumėte perkėlimą.

en: Release the mouse button to stop rotating.
lt: Atleiskite pelės mygtuką, kad baigtumėte sukimą.

en: Release the mouse button to stop scaling.
lt: Atleiskite pelės mygtuką, kad baigtumėte mastelio keitimą.

en: Add and move a virtual new node to way | Add and move a virtual new node to {0} ways
lt[0]: Pridėti ir perkelti naują virtualų tašką į {0} kelią
lt[1]: Pridėti ir perkelti naują virtualų tašką į {0} kelius
lt[2]: Pridėti ir perkelti naują virtualų tašką į {0} kelių

en: Lasso Mode
lt: Laisvo pažymėjimo veiksena

en: Lasso selection mode: select objects within a hand-drawn region
lt: Laisvo pažymėjimo veiksena: pažymėti objektus ranka pieštoje srityje

en: Split mode
lt: Padalinimo veiksena

en: Split ways
lt: Padalinti kelius

en: Splitting closed ways is not yet implemented.
lt: Uždarų kelių padalinimas dar neįgyvendintas.

en: User:
lt: Naudotojas:

en: Zoom mode
lt: Priartinimo veiksena

en: Zoom and move map
lt: Priartinti ir paslinkti žemėlapį

en: Zoom by dragging or Ctrl+. or Ctrl+,; move with Ctrl+up, left, down, right; move zoom with right button
lt: Mastelio keitimas tempiant arba spaudžiant Ctrl+ ar Ctrl+,; perkėlimas Ctrl+aukštyn, kairėn, žemyn, dešinėn; perkėlimas keičiant mastelį - dešiniu mygtuku

en: Add all objects selected in the current dataset after the last member
lt: Pridėti visus dabartinėje aibėje pažymėtus elementus po paskutinio nario

en: Add selection to relation
lt: Pridėti pažymėjimą į ryšį

en: {0}Add selection to relation{1}: Verify every single relation to avoid damage!
lt: {0}Pridėti pažymėjimą į ryšį{1}: Patikrinkite kiekvieną ryšį pažeidimams išvengti!

en: Add selection to {0} relation | Add selection to {0} relations
lt[0]: Pridėti pažymėjimą į {0} ryšį
lt[1]: Pridėti pažymėjimą į {0} ryšius
lt[2]: Pridėti pažymėjimą į {0} ryšių

en: Delete the selected relation
lt: Šalinti pažymėtą ryšį

en: Download all members of the selected relations
lt: Atsiųsti visus pažymėtų ryšių narius

en: Download members
lt: Atsiųsti narius

en: Download relation with members
lt: Atsiųsti ryšį su nariais

en: Download with members
lt: Atsiųsti su nariais

en: Download incomplete members of selected relations
lt: Atsiųsti nepilnus pažymėtų ryšių narius

en: Download incomplete members
lt: Atsiųsti nepilnus narius

en: Create a copy of this relation and open it in another editor window
lt: Sukurti šio ryšio kopiją ir atverti kitą tvarkytuvės langą

en: Edit
lt: Keisti

en: Call relation editor for selected relation
lt: Iškviesti ryšių tvarkytuvę pažymėtam ryšiui

en: You are about to open <b>{0}</b> different relation editor simultaneously.<br/>Do you want to continue? | You are about to open <b>{0}</b> different relation editors simultaneously.<br/>Do you want to continue?
lt[0]: Ketinate atverti <b>{0}</b> skirtingų ryšių tvarkytuvę.<br/>Ar norite tęsti?
lt[1]: Ketinate atverti <b>{0}</b> skirtingų ryšių tvarkytuves.<br/>Ar norite tęsti?
lt[2]: Ketinate atverti <b>{0}</b> skirtingų ryšių tvarkytuvių.<br/>Ar norite tęsti?

en: Confirmation
lt: Patvirtinimas

en: List of recent relations
lt: Paskiausių ryšių sąrašas

en: Open recent relation
lt: Atidaryti paskiausius ryšius

en: Relation Editor: {0}
lt: Ryšių tvarkytuvė: {0}

en: Select in relation list
lt: Pažymėti ryšių sąraše

en: Select relation in relation list.
lt: Parinkite ryšį ryšių sąraše.

en: Add the members of all selected relations to current selection
lt: Pridėti visų pažymėtų ryšių narius į dabartinį pažymėjimą

en: Select the members of all selected relations
lt: Pažymėti visus pažymėtų ryšių narius

en: Select members (add)
lt: Pažymėti narius (pridėti)

en: Select members
lt: Pažymėti narius

en: Add the selected relations to the current selection
lt: Pridėti pažymėtus ryšius prie dabartinio pažymėjimo

en: Set the current selection to the list of selected relations
lt: Dabartinį pažymėjimą pakeisti pažymėtų ryšių sąrašu

en: Select relation (add)
lt: Pažymėti ryšį (pridėti)

en: Select relation
lt: Pažymėti ryšį

en: Search...
lt: Ieškoti...

en: Search for objects
lt: Ieškoti objektų

en: No match found for ''{0}''
lt: „{0}“ nerasta

en: Nothing added to selection by searching for ''{0}''
lt: Ieškant „{0}“ į pažymėjimą nieko nepridėta

en: Nothing removed from selection by searching for ''{0}''
lt: Ieškant „{0}“ iš pažymėjimo nieko neišimta

en: Nothing found in selection by searching for ''{0}''
lt: Ieškant „{0}“ pažymėjime nieko nerasta

en: Found {0} matches
lt: Rasta {0} atitikmenų

en: Searching
lt: Ieškoma

en: Searching in {0} object | Searching in {0} objects
lt[0]: Ieškoma {0} objecte
lt[1]: Ieškoma {0} objektuose
lt[2]: Ieškoma {0} objekte (-uose)

en: {0} nodes in way {1} exceed the max. allowed number of nodes {2}
lt: {0} taškai kelyje {1} viršija maksimalų leidžiamų taškų skaičių {2}

en: API Capabilities Violation
lt: API galimybių pažeidimas

en: Automatically truncating value of tag ''{0}'' on deleted object {1}
lt: Automatiškai apkarpoma žymos „{0}“ reikšmė ištrintame objekte {1}

en: Length of value for tag ''{0}'' on object {1} exceeds the max. allowed length {2}. Values length is {3}.
lt: Žymos „{0}“ objekte {1} reikšmės ilgis vir6ija maksimalų. Leidžiamas ilgis {2}. Reikšmės ilgis {3}.

en: Precondition violation
lt: Nepatenkinta sąlyga

en: Removed obsolete tags
lt: Pašalintos nebenaudojamos žymos

en: Fix deprecated tags
lt: Taisyti pasenusias žymas

en: <html>{0} relations build a cycle because they refer to each other.<br>JOSM cannot upload them. Please edit the relations and remove the cyclic dependency.</html>
lt: <html>{0} ryšių sukuria ciklą, nes jie turi nuorodų vienas į kitą.<br>JOSM negali jų išsiųsti. Prašome pakeisti ryšius ir panaikinti ciklines priklausomybes.</html>

en: Relation ...
lt: Ryšys...

en: ... refers to relation
lt: ...rodo į ryšį

en: Cycling dependencies
lt: Ciklinės priklausomybės

en: Uploading modified notes
lt: Išsiunčiamos pakeistos pastabos

en: Note {0} failed: {1}
lt: Pastaba {0} nepavyko: {1}

en: Notes failed to upload
lt: Nepavyko įrašyti pastabų

en: The JOSM data validator partially checked the objects to be uploaded and found some problems. Try fixing them, but do not harm valid data. When in doubt ignore the findings.<br> You can see the findings in the Validator Results panel too. Further checks on all data can be started from that panel.
lt: JOSM duomenų tikrintuvė dalinai patikrino siųstinus objektus ir rado problemų. Pamėginkite jas ištaisyti, bet nesugadinkite teisingų duomenų. Jei abejojate, ignoruokite rastas problemas.<br> Rastas problemas taip pat galite matyti tikrinimo rezultatų lange. Tolesni visų duomenų patikrinimai gali būti pradėti tame lange.

en: Errors
lt: Klaidos

en: Usually this should be fixed.
lt: Paprastai tai reikia pataisyti

en: Warnings
lt: Perspėjimai

en: Fix these when possible.
lt: Pataisykite, kai įmanoma.

en: Other
lt: Kita

en: Suspicious data found. Upload anyway?
lt: Rasti įtartini duomenys. Vis tiek išsiųsti?

en: Continue upload
lt: Tęsti išsiuntimą

en: Add node {0}
lt: Pridėti tašką {0}

en: Add way {0}
lt: Pridėti kelią {0}

en: Add relation {0}
lt: Pridėti ryšį {0}

en: Added {0} object | Added {0} objects
lt[0]: Pridėtas {0} objektas
lt[1]: Pridėti {0} objektai
lt[2]: Pridėta {0} objektų

en: New way {0} has 0 nodes
lt: Naujas kelias {0} turi 0 taškų

en: Change node {0}
lt: Keisti tašką {0}

en: Change way {0}
lt: Keisti kelią {0}

en: Change relation {0}
lt: Keisti ryšį {0}

en: Change nodes of {0}
lt: Keisti {0} taškus

en: Remove "{0}" for node ''{1}''
lt: Išimti „{0}“ taškui „{1}“

en: Remove "{0}" for way ''{1}''
lt: Išimti „{0}“ keliui „{1}“

en: Remove "{0}" for relation ''{1}''
lt: Išimti „{0}“ ryšiui „{1}“

en: Set {0}={1} for node ''{2}''
lt: Nustatyti {0}={1} taškui „{2}“

en: Set {0}={1} for way ''{2}''
lt: Nustatyti {0}={1} keliui „{2}“

en: Set {0}={1} for relation ''{2}''
lt: Nustatyti {0}={1} ryšiui „{2}“

en: Remove "{0}" for {1} object | Remove "{0}" for {1} objects
lt[0]: Išimti „{0}“ {1} objektui
lt[1]: Išimti „{0}“ {1} objektams
lt[2]: Išimti „{0}“ {1} objektų

en: Set {0}={1} for {2} object | Set {0}={1} for {2} objects
lt[0]: Nustatyti {0}={1} {2} objektui
lt[1]: Nustatyti {0}={1} {2} objektams
lt[2]: Nustatyti {0}={1} {2} objektų

en: Deleted {0} tags for {1} object | Deleted {0} tags for {1} objects
lt[0]: Ištrinta {0} žymų {1} objektui
lt[1]: Ištrinta {0} žymų {1} objektams
lt[2]: Ištrinta {0} žymų {1} objektų

en: Set {0} tags for {1} object | Set {0} tags for {1} objects
lt[0]: Nustatyta {0} žymų {1} objektui
lt[1]: Nustatyta {0} žymų {1} objektams
lt[2]: Nustatyta {0} žymų {1} objektų

en: Replace "{0}" by "{1}" for
lt: Keisti „{0} į „{1}“

en: object | objects
lt[0]: objektas
lt[1]: objektai
lt[2]: objektų

en: Change relation member role for {0} {1}
lt: Keisti ryšio nario rolę {0} {1}

en: Deleted ''{0}''
lt: Ištrintas „{0}“

en: At least one object to delete required, got empty collection
lt: Reikia bent vieno objekto ištrynimui, gautas tuščias rinkinys

en: Delete node {0}
lt: Trinti tašką {0}

en: Delete way {0}
lt: Trinti kelią {0}

en: Delete relation {0}
lt: Trinti ryšį {0}

en: Delete {0} object | Delete {0} objects
lt[0]: Šalinti {0} objektą
lt[1]: Šalinti {0} objektus
lt[2]: Šalinti {0} objektų

en: Delete {0} node | Delete {0} nodes
lt[0]: Trinti {0} tašką
lt[1]: Trinti {0} taškus
lt[2]: Trinti {0} taškų

en: Delete {0} way | Delete {0} ways
lt[0]: Trinti {0} kelią
lt[1]: Trinti {0} kelius
lt[2]: Trinti {0} kelių

en: Delete {0} relation | Delete {0} relations
lt[0]: Šalinti {0} ryšį
lt[1]: Šalinti {0} ryšius
lt[2]: Šalinti {0} ryšių

en: Move {0} node | Move {0} nodes
lt[0]: Perkelti {0} tašką
lt[1]: Perkelti {0} taškus
lt[2]: Perkelti {0} taškų

en: Purged {0} object | Purged {0} objects
lt[0]: Išvalytas {0} objektas
lt[1]: Išvalyti {0} objektai
lt[2]: Išvalyta {0} objektų

en: Removed nodes from {0}
lt: Išimti taškai iš {0}

en: Rotate {0} node | Rotate {0} nodes
lt[0]: Pasukti {0} tašką
lt[1]: Pasukti {0} taškus
lt[2]: Pasukti {0} taškų

en: Scale {0} node | Scale {0} nodes
lt[0]: Keisti {0} taško dydį
lt[1]: Keisti {0} taškų dydį
lt[2]: Keisti {0} taškų dydį

en: Selected {0} object | Selected {0} objects
lt[0]: Pažymėtas {0} objektas
lt[1]: Pažymėti {0} objektai
lt[2]: Pažymėta {0} objektų

en: Sequence: {0}
lt: Seka: {0}

en: You must select two or more nodes to split a circular way.
lt: Parinkite du ar daugiau taškų norėdami padalinti apskritą kelią.

en: The way cannot be split at the selected nodes. (Hint: Select nodes in the middle of the way.)
lt: Kelio negalima padalinti ties parinktais taškais. (Užuomina: parinkite taškus kelio viduryje.)

en: Yes, download the missing members
lt: Taip, atsiųsti trūkstamus narius

en: No, abort the split operation
lt: Ne, nutraukti padalinimo operaciją

en: No, perform the split without downloading
lt: Ne, atlikti padalinimą be aatsiuntimo

en: This way is part of a relation. | This way is part of {0} relations.
lt[0]: Šis kelias yra ryšio dalis.
lt[1]: Šis kelias yra {0} ryšių dalis.
lt[2]: Šis kelias yra {0} ryšių dalis.

en: this relation
lt: šio ryšio

en: these relations
lt: šių ryšių

en: one relation | {0} relations
lt[0]: vieno ryšio
lt[1]: {0} ryšių
lt[2]: {0} ryšių

en: For {0} the correct order of the new way parts could not be determined. To fix this, some missing relation members should be downloaded first.
lt: Teisinga {0} naujų kelių dalių tvarka nenustatyta. Norint išspręsti iš pradžių reikia atsiųsti trūkstamus ryšio narius.

en: Download missing relation members?
lt: Atsiųsti trūkstamus ryšio narius?

en: Missing relation members will be downloaded. Should this be done automatically from now on?
lt: Trūkstami ryšio nariai bus atsiųsti. Ar tai turėtų būti daroma automatiškai ateityje?

en: Downloading missing relation members
lt: Atsiunčiami trūkstami ryšio nariai

en: A role based relation membership was copied to all new ways.<br>You should verify this and correct it when necessary.
lt: Rolėmis paremta ryšio narystė nukopijuota visiems naujiems keliams.<br>Turėtumėte patikrinti ir jei reikia - pataisyti.

en: A relation membership was copied to all new ways.<br>You should verify this and correct it when necessary.
lt: Ryšio narystė nukopijuota visiems naujiems keliams.<br>Turėtumėte patikrinti ir jei reikia - pataisyti.

en: Split way {0} into {1} part | Split way {0} into {1} parts
lt[0]: Dalinti kelią {0} į {1} dalį
lt[1]: Dalinti kelią {0} į {1} dalis
lt[2]: Dalinti kelią {0} į {1} dalių

en: Transform {0} node | Transform {0} nodes
lt[0]: Transformuoti {0} tašką
lt[1]: Transformuoti {0} taškus
lt[2]: Transformuoti {0} taškų

en: <html>Layer ''{0}'' already has a conflict for object<br>''{1}''.<br>This conflict cannot be added.</html>
lt: <html>Sluoksnis „{0}“ jau turi konfliktą objekte<br>„{1}“.<br>Šio konflikto negalima pridėti.</html>

en: Double conflict
lt: Dvigubas konfliktas

en: Layer ''{0}'' does not exist any more. Cannot remove conflict for object ''{1}''.
lt: Sluoksnio „{0}“ daugiau nebėra. Negalima pašalinti konflikto objekte „{1}“.

en: Add conflict for ''{0}''
lt: Pridėti konfliktą objektui „{0}“

en: Cannot undo command ''{0}'' because layer ''{1}'' is not present any more
lt: Negalima atšaukti komandos „{0}“, nes sluoksnio „{1}“ daugiau nebėra

en: Resolve conflicts in coordinates in {0}
lt: Išspręsti konfliktus koordinatėse {0}

en: Cannot resolve undecided conflict.
lt: Negalima išspręsti nenuspręsto konflikto.

en: Resolve conflicts in deleted state in {0}
lt: Išspręsti ištrintos būsenos konfliktus {0}

en: Set the ''modified'' flag for node {0}
lt: Taškui {0} nustatyti gairę „pakeistas“

en: Set the ''modified'' flag for way {0}
lt: Keliui {0} nustatyti gairę „pakeistas“

en: Set the ''modified'' flag for relation {0}
lt: Ryšiui {0} nustatyti gairę „pakeistas“

en: Resolve conflicts in member list of relation {0}
lt: Išspręsti konfliktus ryšio {0} narių sąraše

en: Resolve {0} tag conflict in node {1} | Resolve {0} tag conflicts in node {1}
lt[0]: Išspręsti {0} žymų konfliktą taške {1}
lt[1]: Išspręsti {0} žymų konfliktus taške {1}
lt[2]: Išspręsti {0} žymų konfliktų taške {1}

en: Resolve {0} tag conflict in way {1} | Resolve {0} tag conflicts in way {1}
lt[0]: Išspręsti {0} žymų konfliktą kelyje {1}
lt[1]: Išspręsti {0} žymų konfliktus kelyje {1}
lt[2]: Išspręsti {0} žymų konfliktų kelyje {1}

en: Resolve {0} tag conflict in relation {1} | Resolve {0} tag conflicts in relation {1}
lt[0]: Išspręsti {0} žymų konfliktą ryšyje {1}
lt[1]: Išspręsti {0} žymų konfliktus ryšyje {1}
lt[2]: Išspręsti {0} žymų konfliktų ryšyje {1}

en: Resolve version conflict for node {0}
lt: Išspręsti taško {0} versijos konfliktą

en: Resolve version conflict for way {0}
lt: Išspręsti kelio {0} versijos konfliktą

en: Resolve version conflict for relation {0}
lt: Išspręsti ryšio {0} versijos konfliktą

en: Resolve conflicts in node list of way {0}
lt: Išspręsti kelio {0} taškų sąrašo konfliktą

en: Main dataset does not include node {0}
lt: Pagrindiniame duomenų rinkinyje nėra taško {0}

en: Illegal latitude value ''{0}''
lt: Netinkama platumos reikšmė „{0}“

en: Illegal longitude value ''{0}''
lt: Netinkama ilgumos reikšmė „{0}“

en: Unable to set file non-readable {0}
lt: Nepavyko nustatyti failo neskaitomu {0}

en: Unable to set file non-writable {0}
lt: Nepavyko nustatyti failo nerašomu {0}

en: Unable to set file non-executable {0}
lt: Nepavyko nustatyti failo nevykdomu {0}

en: Unable to set file readable {0}
lt: Nepavyko nustatyti failo skaitomu {0}

en: Unable to set file writable {0}
lt: Nepavyko nustatyti failo rašomu {0}

en: Failed to initialize preferences. Preference directory ''{0}'' is not a directory.
lt: Nepavyko inicializuoti nustatymų. Nustatymų aplankas „{0}“ nėra aplankas.

en: <html>Failed to initialize preferences.<br>Preference directory ''{0}'' is not a directory.</html>
lt: <html>Nepavyko inicializuoti nustatymų.<br>Nustatymų aplankas „{0}“ nėra aplankas.</html>

en: Failed to initialize preferences. Failed to create missing preference directory: {0}
lt: Nepavyko inicializuoti nustatymų. Nepavyko sukurti trūkstamo nustatymų aplanko: {0}

en: <html>Failed to initialize preferences.<br>Failed to create missing preference directory: {0}</html>
lt: <html>Nepavyko inicializuoti nustatymų.<br>Nepavyko sukurti trūkstamo nustatymų aplanko: {0}</html>

en: Missing preference file ''{0}''. Creating a default preference file.
lt: Trūksta nustatymų failo „{0}“. Kuriamas numatytasis nustatymų failas.

en: Replacing existing preference file ''{0}'' with default preference file.
lt: Egzistuojantis nustatymų failas „{0}“ keičiamas numatytuoju nustatymų failu.

en: <html>Failed to initialize preferences.<br>Failed to reset preference file to default: {0}</html>
lt: <html>Nepavyko inicializuoti nustatymų.<br>Nepavyko nustatymo failo pakeisti numatytuoju: {0}</html>

en: Failed to load defaults cache file: {0}
lt: Nepavyko įkelti numatyto podėlio failo: {0}

en: Failed to delete faulty defaults cache file: {0}
lt: Nepavyko pašalinti klaidingo numatytųjų reikšmių podėlio failo: {0}

en: Failed to initialize preferences. Failed to reset preference file to default: {0}
lt: Nepavyko inicializuoti nustatymus. Nepavyko nustatymų failo pakeisti numatytuoju: {0}

en: Failed to persist preferences to ''{0}''
lt: Nepavyko išlaikyti nustatymo „{0}“

en: Failed to save default preferences.
lt: Nepavyko išsaugoti numatytųjų nustatymų.

en: <html>Settings file asks to append preferences to <b>{0}</b>,<br/> but its default value is unknown at this moment.<br/> Please activate corresponding function manually and retry importing.
lt: <html>Nustatymų failas prašo pridėti nustatymus prie <b>{0}</b>,<br/>bet jo numatytoji reikšmė šiuo metu nežinoma.<br/>Prašome aktyvuoti atitinkamą funkciją rankiniu būdu ir pakartoti importą.

en: Metric
lt: Metrinė

en: Chinese
lt: Kinų

en: Imperial
lt: Britiška

en: Nautical Mile
lt: Jūrmylės

en: Expected non-empty value for parameter ''{0}'', got ''{1}''
lt: Tikėtasi netuščios parametro „{0}“ reikšmės, gauta „{1}“

en: UNKNOWN
lt: NEŽINOMAS

en: Error reading revision info from revision file: {0}
lt: Klaida skaitant revizijos informaciją iš revizijos failo: {0}

en: Unexpected JOSM version number in revision file, value is ''{0}''
lt: Netikėta JOSM versija peržiūros faile, reikšmė yra „{0}“

en: The revision file ''/REVISION'' is missing.
lt: Nėra peržiūros failo „/REVISION“.

en: Already registered a conflict for primitive ''{0}''.
lt: Jau užregistruotas primityvo „{0}“ konfliktas.

[ctx: compass]
en: S
lt: P

[ctx: compass]
en: N
lt: Š

[ctx: compass]
en: W
lt: V

[ctx: compass]
en: E
lt: R

en: deg° min'' sec"
lt: laip° min'' sek"

en: Decimal Degrees
lt: Dešimtainiai laipsniai

en: Unable to parse as coordinate value: ''{0}''
lt: Nepavyko išnagrinėti kaip koordinatės reikšmės: „{0}“

en: deg° min'' (Nautical)
lt: laip° min'' (Jūrų)

en: Projected Coordinates
lt: Projektuotos koordinatės

en: Error while parsing offset.
    Expected format: {0}
lt: Klaida nagrinėjant poslinkį:
    Tikėtasi formato: {0}

en: Error while parsing timezone.
    Expected format: {0}
lt: Klaida nagrinėjant laiko juostą.
    Tikėtasi formato: {0}

en: Aerial or satellite photo
lt: Oro ar palydovinė nuotrauka

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Historic or otherwise outdated map
lt: Istorinis ar kitaip pasenęs žemėlapis

en: Map based on OSM data
lt: OSM duomenimis paremtas žemėlapis

en: Historic or otherwise outdated aerial or satellite photo
lt: Istorinė ar kitaip pasenusi oro ar palydovinė nuotrauka

en: Imagery not matching any other category
lt: Vaizdai nesantys kitoje kategorijoje

en: {0} mirror server {1}
lt: {0} dubliuojantis serveris {1}

en: {0} mirror server
lt: {0} dubliuojantis serveris

en: Date of imagery: {0}
lt: Vaizdų data: {0}

en: Imagery category: {0}
lt: Vaizdų kategorija: {0}

en: This imagery is marked as best in this region in other editors.
lt: Šie vaizdai kitose rengyklėse yra pažymėti kaip geriausi šiam regionui.

en: This imagery is an overlay.
lt: Šis vaizdas yra perdanga.

en: Update default entries
lt: Atnaujinti numatytuosius įrašus

en: Update imagery ''{0}''
lt: Atnaujinti vaizdus „{0}“

en: Drop old imagery ''{0}''
lt: Pašalinti senus vaizdus „{0}“

en: {0} is not a valid WMS argument. Please check this server URL:
    {1}
lt: {0} nėra teisingas WMS argumentas. Prašome patikrinti šio serverio URL:
    {1}

en: HTTP error {0} when loading tiles
lt: HTTP klaida {0} įkeliant kaladėles

en: Error downloading tiles: {0}
lt: Klaida įkeliant kaladėles: {0}

en: No tiles at this zoom level
lt: Šiame mastelyje nėra kaladėlių

en: Could not load image from tile server
lt: Nepavyko įkelti vaizdo iš kaladėlių serverio

en: Select WMTS layer
lt: Pasirinkti WMTS sluoksnį

en: No default layer selected, choosing first layer.
lt: Nepažymėtas numatytasis sluoksnis, parenkamas pirmasis sluoksnis.

en: No layers defined by getCapabilities document: {0}
lt: Jokie sluoksniai nebuvo apibrėžti getCapabilities dokumento: {0}

en: WMTS Parser error - start element {0} has different name than end element {2}
lt: WMTS Analizatoriaus klaida  -  pradžios elementas {0} turi kitokį pavadinimą, nei pabaigos elementas {2}

en: Only square tiles are supported. {0}x{1} returned by server for TileMatrix identifier {2}
lt: Tik kvadratinės kaladėlės yra palaikomos. Serverio buvo grąžinta {0}x{1}, TileMatrix identifikatoriui {2}

en: Loading {0}
lt: Įkeliama {0}

en: Note
lt: Pastaba

en: Failed to store OAuth Access Token to credentials manager
lt: Nepavyko išsaugoti OAuth prieigos rakto į prisijungimo duomenų tvarkytuvę

en: Current credential manager is of type ''{0}''
lt: Dabartinė prisijungimo duomenų tvarkytuvė yra „{0}“ tipo

en: ID > 0 expected. Got {0}.
lt: Tikėtasi ID > 0. Gauta {0}.

en: Version > 0 expected. Got {0}.
lt: Tikėtasi versijos > 0. Gauta {0}.

en: Cannot assign a changesetId > 0 to a new primitive. Value of changesetId is {0}
lt: Nepavyksta priskirti changesetId > 0 naujam primityvui. PakeitimoId reikšmė yra {0}

en: A primitive with ID = 0 cannot be invisible.
lt: Primityvas su ID = 0 negali būti nematomas.

en: Changeset
lt: Pakeitimas

en: Cyclic dependency between relations:
lt: Ciklinė priklausomybė tarp ryšių:

en: Unable to add primitive {0} to the dataset because it is already included
lt: Nepavyksta į duomenų rinkinį pridėti primityvo {0}, nes jis jau pridėtas

en: JOSM expected to find primitive [{0} {1}] in dataset but it is not there. Please report this at {2}. This is not a critical error, it should be safe to continue in your work.
lt: JOSM tikėjosi duomenų rinkinyje rasti primityvą [{0} {1}], bet jo ten nėra. Prašome pranešti apie tai čia {2}. Tai nėra kritinė klaida, turėtumėte galėti saugiai tęsti darbą.

en: Missing merge target for way with id {0}
lt: Nėra suliejimo paskirties keliui su id {0}

en: Object of type {0} with id {1} was marked to be deleted, but it''s missing in the source dataset
lt: Tipo {0} objektas su id {1} buvo pažymėtas ištrynimui, bet jo nėra pradiniame duomenų rinkinyje

en: Missing merge target for node with id {0}
lt: Nėra suliejimo paskirties taškui su id {0}

en: Missing merge target for relation with id {0}
lt: Nėra suliejimo paskirties ryšiui su id {0}

en: Missing merge target of type {0} with id {1}
lt: Nėra suliejimo paskirties tipo {0} su id {1}

en: Conflict in ''visible'' attribute for object of type {0} with id {1}
lt: Konfliktas „matomame“ atribute objektui tipo {0} su id {1}

en: Merging data...
lt: Suliejami duomenys...

en: highway
lt: greitkelis

en: railway
lt: geležinkelis

en: waterway
lt: vandens kelias

en: landuse
lt: žemėnauda

en: building
lt: pastatas

en: {0} node | {0} nodes
lt[0]: {0} taškas
lt[1]: {0} taškai
lt[2]: {0} taškų

en: incomplete
lt: nepilnas

en: node | nodes
lt[0]: taškas
lt[1]: taškai
lt[2]: taškų

en: House {0}
lt: Namas {0}

en: House number {0} at {1}
lt: Namo numeris {0} esantis {1}

en: House number {0}
lt: Namo numeris {0}

en: {0} member | {0} members
lt[0]: {0} narys
lt[1]: {0} nariai
lt[2]: {0} narių

en: public transport
lt: viešasis transportas

en: relation | relations
lt[0]: ryšys
lt[1]: ryšiai
lt[2]: ryšių

en: Changeset {0}
lt: Pakeitimas {0}

en: <html>Error in filter <code>{0}</code>:<br>{1}
lt: <html>Klaida filtre <code>{0}</code>:<br>{1}

en: Error in filter
lt: Klaida filtre

en: <p><b>{0}</b> object hidden | <p><b>{0}</b> objects hidden
lt[0]: <p><b>{0} objektas paslėptas
lt[1]: <p><b>{0} objektai paslėpti
lt[2]: <p><b>{0} objektų paslėpta

en: <b>{0}</b> object disabled | <b>{0}</b> objects disabled
lt[0]: <b>{0}</b> objektas išjungtas
lt[1]: <b>{0}</b> objektai išjungti
lt[2]: <b>{0}</b> objektų išjungta

en: Cannot add a way with only {0} nodes.
lt: Negalima pridėti kelio, kuris turi tik {0} taškus.

en: Each node must connect exactly 2 ways
lt: Kiekvienas taškas turi sujungti tiksliai 2 kelius

en: Cannot merge because either of the participating primitives is new and the other is not
lt: Negalima sulieti, nes vienas iš dalyvaujančių primityvų yra naujas, o kitas - ne

en: Cannot merge primitives with different ids. This id is {0}, the other is {1}
lt: Negalima sulieti primityvų su skirtingais id. Šis id yra {0}, o kitas - {1}

en: way | ways
lt[0]: kelias
lt[1]: keliai
lt[2]: kelių

en: closedway
lt: uždaras kelias

en: multipolygon
lt: multipoligonas

en: Tag collection cannot be applied to a primitive because there are keys with multiple values.
lt: Žymų rinkinio negalima pritaikyti primityvui, nes yra raktų su sudėtinėmis reikšmėmis.

en: <anonymous>
lt: <anoniminis>

en: Cannot add node {0} to incomplete way {1}.
lt: Negalima pridėti taško {0} į nepilną kelią {1}.

en: Nodes in way must be in the same dataset
lt: Kelio taškai turi būti tame pačiame duomenų rinkinyje

en: Deleted node referenced by {0}
lt: Ištrintas taškas, priklausantis {0}

en: Complete node {0} with null coordinates in way {1}
lt: Baikite tašką {0} su tuščiomis koordinatėmis kelyje {1}

en: Cannot compare primitive with ID ''{0}'' to primitive with ID ''{1}''.
lt: Negalima sulyginti primityvo su ID „{0}“ su primityvu su ID „{1}“.

en: Parameter {0} not in range 0..{1}. Got ''{2}''.
lt: Parametras {0} ne intervale 0..{1}. Gauta „{2}“.

en: <not>
lt: <ne>

en: <or>
lt: <arba>

en: <left parent>
lt: <kairys skliaustas>

en: <right parent>
lt: <dešinys skliaustas>

en: <colon>
lt: <kabliataškis>

en: <equals>
lt: <lygu>

en: <key>
lt: <raktas>

en: <question mark>
lt: <klaustukas>

en: <end-of-file>
lt: <failo-pabaiga>

en: The regex "{0}" had a parse error at offset {1}, full error:
    
    {2}
lt: įvyko reguliariojo reiškinio „{0}“ nagrinėjimo klaida ties pozicija {1}, visa klaida:
    
    {2}

en: The regex "{0}" had a parse error, full error:
    
    {1}
lt: įvyko regex „{0}“ nagrinėjimo klaida, pilna klaida:
    
    {1}

en: Range of numbers expected
lt: Tikimasi skaičių intervalo

en: Expecting {0} after {1}
lt: Tikimasi {0} po {1}

en: Range of primitive ids expected
lt: Tikimasi primityvių id intervalo

en: Range of changeset ids expected
lt: Tikimasi pakeitimų id intervalo

en: Range of versions expected
lt: Tikimasi versijų intervalo

en: Key cannot be empty when tag operator is used. Sample use: key=value
lt: Raktas negali būti tuščias, kai naudojamas žymos operatorius. Pavyzdys: raktas=reikšmė

en: Unknown primitive type: {0}. Allowed values are node, way or relation
lt: Nežinomas primityvo tipas: {0}. Leistinos reikšmės yra node, way arba relation

en: Positive integer expected
lt: Tikimasi teigiamo sveiko skaičiaus

en: Cannot parse timestamp ''{0}''
lt: Negalima išnagrinėti laiko žymos ''{0}''

en: Unknown preset name:
lt: Nežinomas ruošinio vardas

en: Failed to parse MapCSS selector
lt: Nepavyko išnagrinėti MapCSS parinkiklio

en: Unexpected token: {0}
lt: Netikėta leksema: {0}

en: Missing parameter for OR
lt: Trūksta OR parametro

en: Missing parameter for XOR
lt: Trūksta XOR parametro

en: Missing operator for NOT
lt: Trūksta NOT operatoriaus

en: Unexpected token. Expected {0}, found {1}
lt: Netikėta leksema. Tikėtasi {0}, rasta {1}

[ctx: search]
en: CS
lt: SR

[ctx: search]
en: CI
lt: NR

en: Failed to load map renderer class ''{0}''. The class wasn''t found.
lt: Nepavyko įkelti žemėlapio braižymo klasės „{0}“. Klasė nerasta.

en: Can''t activate map renderer class ''{0}'', because the class wasn''t found.
lt: Negalima aktyvuoti žemėlapio braižymo klasės „{0}“, nes klasė nerasta.

en: Activating the standard map renderer instead.
lt: Vietoje to aktyvuojamas standartinis žemėlapio braižymas.

en: Can''t activate map renderer class ''{0}'', because it isn''t a subclass of ''{1}''.
lt: Negalima aktyvuoti žemėlapio braižymo klasės „{0}“, nes ji nėra „{1}“ poklasis.

en: Can''t activate map renderer class ''{0}'', because it isn''t registered as map renderer.
lt: Negalima aktyvuoti žemėlapio braižymo klasės „{0}“, nes ji nėra registruota kaip žemėlapio braižytoja.

en: Wireframe Map Renderer
lt: Vielinis žemėlapio braižymas

en: Renders the map as simple wire frame.
lt: Braižo žemėlapį kaip paprastą vielų rėmą.

en: Styled Map Renderer
lt: Stilizuotas žemėlapio braižymas

en: Renders the map using style rules in a set of style sheets.
lt: Braižo žemėlapį pagal stiliaus taisykles keliose stilių lentelėse.

en: inactive
lt: neaktyvus

en: selected
lt: pažymėta

en: Relation: selected
lt: Ryšys: pažymėtas

en: Node: standard
lt: Taškas: standartinis

en: Node: connection
lt: Taškas: prijungtas

en: Node: tagged
lt: Taškas: su žyme

en: untagged way
lt: kelias be žymos

en: background
lt: fonas

en: highlight
lt: paryškinimas

en: highlight wireframe
lt: paryškintas rėmas

en: untagged
lt: be žymų

en: text
lt: tekstas

en: areatext
lt: ploto tekstas

en: Failed to create missing preferences directory: {0}
lt: Nepavyko sukurti trūkstamo nustatymų aplanko: {0}

en: <html>Failed to create missing preferences directory: {0}</html>
lt: <html>Nepavyko sukurti trūkstamo nustatymų aplanko: {0}</html>

en: Failed to create missing user data directory: {0}
lt: Nepavyko sukurti trūkstamo naudotojo duomenų aplanko: {0}

en: <html>Failed to create missing user data directory: {0}</html>
lt: <html>Nepavyko sukurti trūkstamo naudotojo duomenų aplanko: {0}</html>

en: Failed to create missing cache directory: {0}
lt: Nepavyko sukurti trūkstamo podėlio aplanko: {0}

en: <html>Failed to create missing cache directory: {0}</html>
lt: <html>Nepavyko sukurti trūkstamo podėlio aplanko: {0}</html>

en: Expected element ''{0}'', but got ''{1}''
lt: Tikėtąsi elemento ''{0}'', bet gauta ''{1}''

en: value expected
lt: tikimasi vertės

en: Short Description:
lt: Trumpas aprašymas:

en: Author:
lt: Autorius:

en: Webpage:
lt: Tinklalapis:

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Version:
lt: Versija:

en: Minimum JOSM Version:
lt: Minimali JOSM versija:

en: by {0}
lt: pagal {0}

en: JOSM default (MapCSS)
lt: JOSM numatytasis (MapCSS)

en: Internal style to be used as base for runtime switchable overlay styles
lt: Vidinis stilius, naudojamas kaip pagrindas veikiantiems perjungiamiems  perdangų stiliams

en: Internal Preset
lt: Vidiniai ruošiniai

en: The default preset for JOSM
lt: Numatytieji JOSM ruošiniai

en: Addresses
lt: Adresai

en: Checks for errors on addresses
lt: Ieško klaidų adresuose

en: Tag combinations
lt: Žymų kombinacijos

en: Checks for missing tag or suspicious combinations
lt: Ieško trūkstamų žymų ar įtartinų kombinacijų

en: Deprecated features
lt: Pasenusios ypatybės

en: Checks for deprecated features
lt: Ieško pasenusių ypatybių

en: Geometry
lt: Geometrija

en: Checks for geometry errors
lt: Ieško geometrijos klaidų

en: Highways
lt: Keliai

en: Checks for errors on highways
lt: Ieško klaidų keliuose

en: Multiple values
lt: Sudėtinės reikšmės

en: Checks for wrong multiple values
lt: Ieško neteisingų sudėtinių reikšmių

en: Numeric values
lt: Skaitinės reikšmės

en: Checks for wrong numeric values
lt: Ieško neteisingų skaitinių reikšmių

en: Religion
lt: Religija

en: Checks for errors on religious objects
lt: Ieško klaidų religiniuose objektuose

en: Relations
lt: Ryšiai

en: Checks for errors on relations
lt: Ieško klaidų ryšiuose

en: Territories
lt: Teritorijos

en: Checks for territories-specific features
lt: Tikrina teritorijoms būdingas savybes

en: Unnecessary tags
lt: Nereikalingos žymos

en: Checks for unnecessary tags
lt: Ieško nereikalingų žymų

en: Wikipedia
lt: Vikipedija

en: Checks for wrong wikipedia tags
lt: Ieško neteisingų Vikipedijos žymų

en: UTM projection (''+proj=utm'') requires ''+zone=...'' parameter.
lt: UTM projekcija (''+proj=utm'') reikalauja ''+zona=...'' parametro.

en: Expected integer value in range 1-60 for ''+zone=...'' parameter.
lt: Parametrui „+zone=...“ tikėtasi sveiko skaičiaus intervale 1-60

en: No unit found for: {0}
lt: Šiam nerasta vieneto: {0}

en: Unknown parameter: ''{0}''.
lt: Nežinomas parametras: „{0}“.

en: Value expected for parameter ''{0}''.
lt: Parametrui „{0}“ tikėtasi reikšmės.

en: No value expected for parameter ''{0}''.
lt: Parametrui „{0}“ reikšmės nesitikėta.

en: Parameter must begin with a ''+'' character (found ''{0}'')
lt: Parametras turi prasidėti „+“ simboliu (rasta „{0}“)

en: Unexpected parameter format (''{0}'')
lt: Netikėtas parametro formatas („{0}“)

en: Value ''{0}'' for option +init not supported.
lt: Reikšmė „{0}“ parinkčiai +init nepalaikoma.

en: Ellipsoid ''{0}'' not supported.
lt: Elipsoidas „{0}“ nepalaikomas.

en: Combination of ellipsoid parameters is not supported.
lt: Elipsoido parametrų rinkinys nepalaikomas.

en: Unknown datum identifier: ''{0}''
lt: Nežinomas datum identifikatorius: „{0}“

en: Ellipsoid required (+ellps=* or +a=*, +b=*)
lt: Reikia elipsoido (+ellps=* arba +a=*, +b=*)

en: Grid shift file ''{0}'' for option +nadgrids not supported.
lt: Tinklelio poslinkio failas „{0}“ parinkčiai +nadgrids nepalaikomas.

en: Unexpected number of arguments for parameter ''towgs84'' (must be 3 or 7)
lt: Netikėtas parametro „towgs84“ argumentų skaičius (turi būti 3 arba 7)

en: Unable to parse value of parameter ''towgs84'' (''{0}'')
lt: Nepavyko išnagrinėti parametro „towgs84“ reikšmės („{0}“)

en: Projection required (+proj=*)
lt: Reikia projekcijos (+proj=*)

en: Unknown projection identifier: ''{0}''
lt: Nežinomas projekcijos identifikatorius: „{0}“

en: Unexpected number of arguments for parameter ''+bounds'' (must be 4)
lt: Netikėtas parametro „+bounds“ argumentų skaičius (turi būti 4)

en: Expected number argument for parameter ''{0}''
lt: Tikėtasi skaitinio argumento parametrui „{0}“

en: Unable to parse value ''{1}'' of parameter ''{0}'' as number.
lt: Nepavyksta išnagrinėti parametro „{0}“ reikšmės „{1}“ kaip skaičiaus.

en: Unable to parse value ''{1}'' of parameter ''{0}'' as coordinate value.
lt: Nepavyksta išnagrinėti parametro „{0}“ reikšmės „{1}“ kaip koordinatės.

en: Custom Projection
lt: Sava projekcija

en: Error: {0}
lt: Klaida: {0}

en: JOSM projection command line interface
lt: JOSM projekcijų tekstinė sąsaja

en: Description
lt: Aprašas

en: Converts coordinates from one coordinate reference system to another.
lt: Konvertuoja koordinates iš vienos koordinačių sistemos į kitą.

en: Options
lt: Parametrai

en: Show this help
lt: Rodyti šį žinyną

en: Switch input and output crs
lt: Sukeisti įvesties ir išvesties koordinačių sistemas

en: Switch order of input coordinates (east/north, lon/lat)
lt: Pakeisti įvesties koordinačių tvarką (rytai/šiaurė, ilg./plat.)

en: Switch order of output coordinates (east/north, lon/lat)
lt: Pakeisti išvesties koordinačių tvarką (rytai/šiaurė, ilg./plat.)

en: The format for input and output coordinate reference system is similar to that of the PROJ.4 software.
lt: Įvesties ir išvesties koordinačių sistemos formatas yra panašus į PROJ.4 programos formatą.

en: [file]
lt: [failas]

en: Reads input data from one or more files listed as positional arguments. When no files are given, or the filename is "-", data is read from standard input.
lt: Skaito įvesties duomenis iš vieno ar daugiau failų išvardintų kaip poziciniai argumentai. Kai failai nepateikti, arba failo vardas yra „-“, duomenys skaitomi iš standartinės įvesties.

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Expected two coordinates, separated by white space, found {0} in ''{1}''
lt: Tikėtasi dviejų koordinačių, atskirtų tarpu, „{1}“ rasta {0}

en: Unable to parse number ''{0}''
lt: Nepavyko išanalizuoti skaičiaus „{0}“

en: Albers Equal Area
lt: Alberso lygiaplotė

en: Parameter ''{0}'' required.
lt: Parametras „{0}“ privalomas.

en: standard parallels are opposite
lt: standartinės pararelės yra priešingos

en: Double Stereographic
lt: Dviguba stereografija

en: Lambert Azimuthal Equal Area
lt: Lamberto azimutinė lygiaplotė

en: Lat/lon (Geodetic)
lt: Plat/ilg (Geodetic)

en: Mercator
lt: Merkaratorius

en: Oblique Mercator
lt: Įstrižas Merkatorius

en: Unsuitable parameters ''{0}'' and ''{1}'' for two point method.
lt: Netinkami parametrai ''{0}'' ir ''{1}'' dviejų taškų metodui.

en: Illegal value for parameter ''{0}'': {1}
lt: Negalima vertė parametrui ''{0}'': {1}

en: error in initialization
lt: Inicializacijos klaida

en: Polar Stereographic
lt: Polinė stereografija

en: Polar Stereographic: Parameter ''{0}'' must be 90 or -90.
lt: Polinė stereografija: Parametras ''{0}'' turi būti 90 arba -90.

en: Sinusoidal
lt: Sinusoidinė

en: Ignore list
lt: Ignoravimų sąrašas

en: Error initializing test {0}:
     {1}
lt: Klaida inicializuojant testą {0}:
     {1}

en: validation error
lt: tikrinimo klaida

en: validation warning
lt: tikrinimo įspėjimas

en: validation other
lt: tikrinimo kita

en: Running test {0}
lt: Vykdomas testas {0}

en: Validating
lt: Tikrinama

en: Test {0}/{1}: Starting {2}
lt: Testas {0}/{1}: Pradedama {2}

en: Updating ignored errors ...
lt: Atnaujinamos ignoruotos klaidos...

en: Missing argument - input data file ({0})
lt: Trūksta argumento – įvesties duomenų failo ({0})

en: E-mail address is invalid
lt: El. pašto adresas netinkamas

en: E-mail address contains an invalid username: {0}
lt: El. pašto adrese yra netinkamas naudotojo vardas: {0}

en: E-mail address contains an invalid domain: {0}
lt: El. pašto adrese yra netinkamas domenas: {0}

en: Email validator
lt: Elektroninio pašto tikrintuvė

en: URL is invalid
lt: URL netinkamas

en: URL contains an invalid protocol: {0}
lt: URL aptiktas netinkamas protokolas: {0}

en: URL contains an invalid authority: {0}
lt: URL aptikti netinkami įgaliojimai: {0}

en: URL contains an invalid path: {0}
lt: URL aptiktas netinkamas kelias: {0}

en: URL contains an invalid query: {0}
lt: URL aptikta netinkama užklausa: {0}

en: URL contains an invalid fragment: {0}
lt: URL aptiktas netinkamas fragmentas: {0}

en: URL validator
lt: URL tikrintuvė

en: Checks for errors in addresses and associatedStreet relations.
lt: Ieško klaidų adresuose ir associatedStreet ryšiuose.

en: Multiple associatedStreet relations
lt: Keli associatedStreet ryšiai

en: House number without street
lt: Namo numeris be gatvės

en: Duplicate house numbers
lt: Dubliuoti namo numeriai

en: House number ''{0}'' duplicated
lt: Namo numerio „{0}“ dublis

en: Multiple street names in relation
lt: Kely gatvių pavadinimai ryšyje

en: House number too far from street
lt: Namo numeris per toli nuo gatvės

en: API Capabilities
lt: API galimybės

en: Checks for errors against API capabilities
lt: Ieško klaidų pagal API galimybes

en: Way contains more than {0} nodes. It should be replaced by a multipolygon
lt: Kelyje yra daugiau nei {0} taškų. Jį reikėtų pakeisti multipoligonu

en: Way contains more than {0} nodes. It should be split or simplified
lt: Kelyje yra daugiau nei {0} taškų. Jį reikia padalinti arba supaprastinti

en: Barriers and entrances
lt: Barjerai ir įėjimai

en: Checks for errors in barriers and entrances.
lt: Ieško klaidų barjeruose ir įėjimuose.

en: Barrier entrance not set on a barrier
lt: Barjerui nenurodytas barjero įėjimas

en: Coastlines
lt: Kranto linijos

en: This test checks that coastlines are correct.
lt: Šis testas tikrina, ar teisingos kranto linijos.

en: Reversed coastline: land not on left side
lt: Atbulas krantas: žemė ne kairėje pusėje

en: Unconnected coastline
lt: Neprijungta kranto linija

en: Unordered coastline
lt: Nesurikiuota kranto linija

en: Reversed coastline
lt: Atbula kranto linija

en: invalid coastline
lt: netinkamos kranto linijos

en: Conditional Keys
lt: Sąlyginiai raktai

en: Tests for the correct usage of ''*:conditional'' tags.
lt: Teisingo „*:conditional“ žymų naudojimo testai.

en: Does not match pattern ''restriction value @ condition''
lt: Neatitinka šablono „apribojimo reikšmė @ sąlyga“

en: {0} is not a valid restriction value
lt: {0} nėra tinkama apribojimo reikšmė

en: Wrong syntax in {0} key
lt: Neteisinga sintaksė rakte {0}

en: Error in {0} value: {1}
lt: Klaida {0} reikšmėje: {1}

en: Connectivity Relations
lt: Susisiekimo ryšiai

en: Validates connectivity relations
lt: Tikrina susisiekimo ryšius

en: Connectivity relation without connectivity tag
lt: Susisiekimo ryšys be susisiekimo žymos

en: Crossing ways
lt: Susikertantys keliai

en: Crossing barriers
lt: Susikertantys barjerai

en: Crossing highways
lt: Susikertantys greitkeliai

en: Crossing railways
lt: Susikertantys geležinkeliai

en: Crossing waterways
lt: Susikertantys vandens keliai

en: Crossing building/highway
lt: Susikertantis pastatas/greitkelis

en: Crossing building/railway
lt: Susikertantis pastatas/geležinkelis

en: Crossing building/residential area
lt: Susikertantis pastatas/gyvenamasis plotas

en: Crossing building/waterway
lt: Susikertantis pastatas/vandens kelias

en: Crossing building/way
lt: Susikertantis pastatas/kelias

en: Crossing highway/railway
lt: Susikertantis greitkelis/geležinkelis

en: Crossing highway/waterway
lt: Susikertantis greitkelis/vandens kelias

en: Crossing highway/way
lt: Susikertantis greitkelis/kelias

en: Crossing railway/waterway
lt: Susikertantis geležinkelis/vandens kelias

en: Crossing railway/way
lt: Susikertantis geležinkelis/kelias

en: Crossing residential area/way
lt: Susikertantis gyvenamasis plotas/kelias

en: Crossing waterway/way
lt: Susikertantis vandens kelias/kelias

en: Crossing boundaries
lt: Susikertančios ribos

en: Self crossing ways
lt: Save kertantys keliai

en: This test checks if two roads, railways, waterways or buildings crosses in the same layer, but are not connected by a node.
lt: Testas tikrina, ar du keliai, geležinkeliai, vandens keliai ar pastatai kertasi tame pačiame lygmenyje, bet nėra sujungti tašku.

en: Direction nodes
lt: Krypties taškai

en: Check for nodes which have a ''forward'' or ''backward'' direction
lt: Ieškoti taškų, kurie turi „pirmyn“ ar „atgal“ kryptį

en: Duplicated nodes
lt: Dubliuoti taškai

en: This test checks that there are no nodes at the very same location.
lt: Testas tikrina, ar nėra kelių taškų toje pačioje pozicijoje.

en: Mixed type duplicated nodes
lt: Skirtingų tipų taškų dubliai

en: Highway duplicated nodes
lt: Kelio taškų dubliai

en: Railway duplicated nodes
lt: Geležinkelio taškų dubliai

en: Waterway duplicated nodes
lt: Vandens kelių taškų dubliai

en: Boundary duplicated nodes
lt: Ribos taškų dubliai

en: Power duplicated nodes
lt: Elektros linijų taškų dubliai

en: Natural duplicated nodes
lt: Gamtos plotų taškų dubliai

en: Building duplicated nodes
lt: Pastatų taškų dubliai

en: Landuse duplicated nodes
lt: Žemėnaudos taškų dubliai

en: Other duplicated nodes
lt: Kiti taškų dubliai

en: Nodes at same position
lt: Taškai toje pačioje pozicijoje

en: Duplicated relations
lt: Ryšių dubliai

en: This test checks that there are no relations with same tags and same members with same roles.
lt: Šis testas tikrina, ar nėra ryšių su tomis pačiomis žymomis ir tais pačiais nariais su tomis pačiomis rolėmis.

en: Relations with same members
lt: Ryšiai su tais pačiais nariais

en: Identical members
lt: Identiški nariai

en: Delete duplicate relations
lt: Šalinti ryšių dublius

en: Duplicated ways
lt: Kelių dubliai

en: This test checks that there are no ways with same node coordinates and optionally also same tags.
lt: Testas tikrina ar nėra kelių su tomis pačiomis taškų koordinatėmis ir galbūt tomis pačiomis žymomis.

en: Ways with same position
lt: Keliai su ta pačia pozicija

en: Delete duplicate ways
lt: Šalinti kelių dublius

en: Duplicated way nodes
lt: Kelių taškų dubliai

en: Checks for ways with identical consecutive nodes.
lt: Ieško kelių su identiška taškų seka.

en: Performs semantic checks on highways.
lt: Vykdo semantinį kelių tikrinimą.

en: Incorrect roundabout (highway: {0} instead of {1})
lt: Netinkamas žiedas (kelias: {0} vietoje {1})

en: Highway link is not linked to adequate highway/link
lt: Kelio jungtis neprijungta prie tinkamo kelio/jungties

en: Incomplete pedestrian crossing tagging. Required tags are {0} and {1}.
lt: Nepilnas pėsčiųjų perėjos žymėjimas. Reikalingos žymos yra {0} ir {1}.

en: Unknown country code: {0}
lt: Nežinomas šalies kodas: {0}

en: Unknown source:maxspeed context: {0}
lt: Nežinomas source:maxspeed kontekstas: {0}

en: Internet tags
lt: Interneto žymos

en: Checks for errors in internet-related tags.
lt: Ieško klaidų su internetu susijusiose žymose.

en: ''{0}'': {1}
lt: „{0}“: {1}

en: Lane tags
lt: Juostų žymos

en: Test that validates ''lane:'' tags.
lt: Testas tikrina „lane:“ žymas.

en: Number of {0} greater than {1}
lt: {0} skaičius didesnis už {1}

en: {0}+{1}
lt: {0} + {1}

en: Number of lane dependent values inconsistent
lt: Nenuoseklus skaičius nuo juostų priklausančių reikšmių

en: Number of lane dependent values inconsistent in forward direction
lt: Nenuoseklus skaičius nuo juostų priklausančių reikšmių pirmyn

en: Number of lane dependent values inconsistent in backward direction
lt: Nenuoseklus skaičius nuo juostų priklausančių reikšmių atgal

en: Long segments
lt: Ilgi segmentai

en: This tests for long way segments, which are usually errors.
lt: Tai ieško ilgų kelio segmentų, kurie paprastai reiškia klaidą.

en: Very long segment of {0} kilometers
lt: Labai ilgas {0} kilometrų segmentas

en: Tag checker (MapCSS based)
lt: Žymų tikrinimas (pagal MapCSS)

en: This test checks for errors in tag keys and values.
lt: Šis testas ieško klaidų žymose ir jų reikšmėse.

en: unknown
lt: nežinoma

en: Adding {0} to tag checker
lt: Prie žymų tikrinimo pridedamas {0}

en: Failed to add {0} to tag checker
lt: Nepavyko pridėti {0} į žymų tikrintuvę

en: Fix of {0}
lt: {0} pataisymas

en:  or
lt:  arba

en: {0}, use {1} instead
lt: {0}, vietoje jo naudokite {1}

en: Multipolygon
lt: Multipoligonas

en: This test checks if multipolygons are valid.
lt: Šis testas tikrina, ar teisingi multipoligonai.

en: Incomplete multipolygon relation was modified
lt: Nepilnas multipoligono ryšys buvo modifikuotas

en: No area style for multipolygon
lt: Multipoligonas neturi ploto stiliaus

en: With the currently used mappaint style the style for inner way equals the multipolygon style
lt: Su dabar naudojamu mappaint stiliumi, vidinio kelio stilius sutampa su multipoligono stiliumi

en: Area style on outer way
lt: Ploto stilius išoriniame kelyje

en: Multipolygon is not closed
lt: Neuždaras multipoligonas

en: Self-intersecting polygon ring
lt: Save kertantis daugiakampis žiedas

en: Intersection between multipolygon ways
lt: Multipoligono kelių susikirtimas

en: Multipolygon rings are equal
lt: Multipoligono žiedai vienodi

en: Role for ''{0}'' should be ''{1}''
lt: „{0}“ rolė turėtų būti „{1}“

en: Multipolygon inner way is outside
lt: Multipoligono vidinis kelias yra išorėje

en: Non-Way in boundary
lt: Ne kelias riboje

en: Non-Way in multipolygon
lt: Ne kelias multipoligone

en: Missing name:* translation
lt: Trūksta name:* vertimo

en: This test finds multilingual objects whose ''name'' attribute is not equal to some ''name:*'' attribute and not a composition of ''name:*'' attributes, e.g., Italia - Italien - Italy.
lt: Šis testas randa objektus, kurių „name“ atributas nėra lygus kuriam nors „name:*“ atributui ir nėra sudarytas iš kitų „name:*“ atributų, pvz., Nemunėlis – Mēmele.

en: Missing name:*={0}. Add tag with correct language key.
lt: Trūksta name:*={0}. Pridėkite žymą su teisingu kalbos raktu.

en: A name is missing, even though name:* exists.
lt: Trūksta pavadinimo (name), nors yra name:*.

en: Enable strict mode.
lt: Įjungti griežtą veikseną

en: Opening hours syntax
lt: Darbo laiko sintaksė

en: This test checks the correct usage of the opening hours syntax.
lt: Šis testas tikrina teisingą darbo laiko sintaksę.

en: Overlapping ways
lt: Persidengiantys keliai

en: This test checks that a connection between two nodes is not used by more than one way.
lt: Šis testas tikrina, kad jungtis tarp dviejų taškų nebūtų naudojama daugiau nei viename kelyje.

en: Overlapping highways
lt: Persidengiantys keliai

en: Overlapping railways
lt: Persidengiantys geležinkeliai

en: Way contains segment twice
lt: Segmentas du kartus įtrauktas į kelią

en: Power lines
lt: Elektros linijos

en: missing tag
lt: trūkstama žyma

en: Public Transport Route
lt: Viešojo transporto maršrutas

en: Route relation contains a ''{0}'' role
lt: Maršruto ryšyje yra ''{0}'' rolė

en: Route relation contains a gap
lt: Maršruto ryšyje yra tarpas

en: Stop position not part of route
lt: Sustojimo pozicija nėra maršruto dalis

en: Role verification problem
lt: Rolės tikrinimo problema

en: Relation checker
lt: Ryšių tikrintuvė

en: Checks for errors in relations.
lt: Ieško klaidų ryšiuose.

en: Relation is empty
lt: Ryšys yra tuščias

en: Route scheme is unspecified. Add {0} ({1}=public_transport; {2}=legacy)
lt: Nenurodyta maršruto schema. Pridėkite {0} ({1}=public_transport; {2}=legacy)

en: Relation type is unknown
lt: Nežinomas ryšio tipas

en: <empty>
lt: <tuščias>

en: Role ''{0}'' missing
lt: Trūksta rolės „{0}“

en: Number of ''{0}'' roles too low ({1})
lt: Rolių „{0}“ skaičius per mažas ({1})

en: Number of ''{0}'' roles too high ({1})
lt: Rolių „{0}“ skaičius per didelis ({1})

en: Almost right angle buildings
lt: Beveik stačiojo kampo pastatai

en: Checks for buildings that have angles close to right angle and are not orthogonalized.
lt: Ieško pastatų, kurie turi kampus artimus stačiajam kampui ir nėra ortogonalizuoti.

en: Building with an almost square angle
lt: Pastatas su beveik stačiu kampu

en: Self-intersecting ways
lt: Save kertantys keliai

en: This test checks for ways that contain some of their nodes more than once.
lt: Šis testas ieško kelių, kuriuose kuris nors taškas kartojasi daugiau nei kartą.

en: Sharp angles
lt: Smailūs kampai

en: Sharp angle
lt: Smailus kampas

en: Similarly named ways
lt: Panašiai pavadinti keliai

en: This test checks for ways with similar names that may have been misspelled.
lt: Šis testas ieško kelių, kurių pavadinimai panašūs, todėl gali būti parašyti su klaida.

en: Tag checker
lt: Žymų tikrintuvė

en: Adding {0} to ignore tags
lt: {0} pridedama prie ignoruojamų žymų

en: Invalid spellcheck line: {0}
lt: Netinkama rašybos tikrinimo eilutė: {0}

en: Adding {0} to spellchecker
lt: {0} pridedama prie rašybos tikrinimo

en: Object type not in preset
lt: Objekto tipas ne ruošinyje

en: Object type {0} is not supported by tagging preset: {1}
lt: Objekto tipas {0} nėra palaikomas žymų ruošinio: {1}

en: tag describing the area is missing
lt: trūksta žymos apibūdinančios plotą

en: tag describing the area might be missing
lt: tikriausiai trūksta žymos apibūdinančios plotą

en: Tags with empty values
lt: Žymos su tuščiomis reikšmėmis

en: Property values start or end with white space
lt: Savybės reikšmė prasideda ar baigiasi tarpu

en: Property values contain multiple white spaces
lt: Savybės vertės turi daug baltų plotų

en: Property values contain HTML entity
lt: Savybės reikšmėje yra HTML esybė

en: Invalid white space in property key
lt: Netinkamas tarpas savybės rakte

en: Presets do not contain property value
lt: Ruošiniuose nėra savybės reikšmės

en: Misspelled property key
lt: Klaidingai parašytas savybės raktas

en: Key ''{0}'' looks like ''{1}''.
lt: Raktas ''{0}'' atrodo kaip ''{1}''.

en: Presets do not contain property key
lt: Išankstiniuose rinkiniuose nėra savybės rakto

en: Key ''{0}'' not in presets.
lt: Rakto „{0}“ nėra ruošiniuose.

en: Value ''{0}'' for key ''{1}'' not in presets.
lt: Rakto „{1}“ reikšmės „{0}“ nėra ruošiniuose.

en: Check property keys.
lt: Tikrinti savybių raktus.

en: Validate that property keys are valid checking against list of words.
lt: Tikrinta, kad savybių raktai tinkami pagal žodžių sąrašą.

en: Use complex property checker.
lt: Naudoti sudėtingą savybių tikrintuvę.

en: Validate property values and tags using complex rules.
lt: Tikrinti savybių reikšmes ir žymas naudojant sudėtingas taisykles.

en: TagChecker source
lt: TagChecker šaltinis

en: Data sources ({0})
lt: Duomenų šaltiniai ({0})

en: Check property values.
lt: Tikrinti savybių reikšmes

en: Validate that property values are valid checking against presets.
lt: Tikrinti, kad savybių reikšmės yra tinkamos pagal ruošinius.

en: Check for fixme.
lt: Ieškoti fixme.

en: Looks for nodes or ways with fixme in any property value.
lt: Ieško taškų ar kelių su „fixme“ bet kurioje savybės reikšmėje.

en: Check for presets types.
lt: Ieškoti ruošinių tipų.

en: Validate that objects types are valid checking against presets.
lt: Tikrinti, kad objektų tipai yra teisingi pagal ruošinius.

en: Check for regions.
lt: Tikrinti regionus.

en: Validate that objects are in the correct region.
lt: Tikrinti, kad objektai yra teisingame regione.

en: Fix tags
lt: Taisyti žymas

en: Turn restrictions
lt: Posūkio apribojimai

en: This test checks if turn restrictions are valid.
lt: Tikrina, ar posūkio apribojimai teisingi.

en: Unknown turn restriction
lt: Nežinomas posūkio apribojimas

en: Unexpected role ''{0}'' in turn restriction
lt: Netikėta rolė „{0}“ posūkio apribojime.

en: Unexpected member type in turn restriction
lt: Netikėtas nario tipas posūkio apribojime

en: More than one "from" way found
lt: Rastas daugiau nei vienas „from“ (iš) kelias

en: More than one "to" way found
lt: Rastas daugiau nei vienas „to“ (į) kelias

en: More than one "via" node found
lt: Rastas daugiau nei vienas „via“ (per) taškas

en: Cannot mix node and way for role "via"
lt: Rolei „via“ (per) negalima maišyti taško ir kelio

en: No "from" way found
lt: Nerastas „from“ (iš) kelias

en: No "to" way found
lt: Nerastas „to“ (į) kelias

en: "from" way equals "to" way
lt: "from" (iš) kelias atitinka "to" (į) kelią

en: No "via" node or way found
lt: Nerastas „via“ (per) taškas arba kelias

en: Superfluous turn restriction as "to" way is oneway
lt: Perteklinis posūkio apribojimas nes „į“ kelias yra vienpusis

en: Superfluous turn restriction as "from" way is oneway
lt: Perteklinis posūkio apribojimas nes „iš“ kelias yra vienpusis

en: The "from" way does not start or end at a "via" node.
lt: „from“ (iš) kelias neprasideda ar nesibaigia „via“ (per) taške.

en: The "to" way does not start or end at a "via" node.
lt: „to“ (į) kelias neprasideda ir nesibaigia „via“ (per) taške

en: The "from" and the first "via" way are not connected.
lt: „from“ (iš) ir pirmas „via“ (per) keliai nesijungia.

en: The "via" ways are not connected.
lt: „via“ (per) keliai nėra sujungti.

en: The last "via" and the "to" way are not connected.
lt: Paskutinis „via“ (per) ir „to“ (į) keliai nesusijungia.

en: Unclosed Ways
lt: Atviri keliai

en: This tests if ways which should be circular are closed.
lt: Šis testas tikrina, kad keliai, kurie turi būti apvalūs yra uždari.

en: Unclosed way
lt: Atviras kelias

en: natural type {0}
lt: natūralus tipas {0}

en: landuse type {0}
lt: žemėnaudos tipas {0}

en: sport type {0}
lt: sporto tipas {0}

en: tourism type {0}
lt: turizmo tipas {0}

en: shop type {0}
lt: parduotuvės tipas {0}

en: leisure type {0}
lt: laisvalaikio tipas {0}

en: waterway type {0}
lt: vandens kelio tipas {0}

en: boundary type {0}
lt: ribos tipas {0}

en: area
lt: plotas

en: Area style way is not closed
lt: Ploto tipo kelias neuždaras

en: Unconnected highways
lt: Neprijungti keliai

en: Unconnected railways
lt: Neprijungti geležinkeliai

en: Unconnected waterways
lt: Neprijungti vandens keliai

en: Unconnected natural lands and landuses
lt: Neprijungti natūralios gamtos ir žemėnaudos plotai

en: Unconnected power ways
lt: Neprijungtos elektros linijos

en: This test checks if a way has an endpoint very near to another way.
lt: Testas tikrina, ar kelio paskutinis taškas nėra šalia kito kelio.

en: Way end node near other highway
lt: Kelio paskutinis taškas šalia kito kelio

en: Way end node near other way
lt: Kelio paskutinis taškas šalia kito kelio

en: Way node near other way
lt: Kelio taškas šalia kito kelio

en: Connected way end node near other way
lt: Prijungto kelio paskutinis taškas šalia kito kelio

en: Unconnected nodes without physical tags
lt: Neprijungti taškai be fizinių žymų

en: Untagged and unconnected nodes
lt: Neprijungti taškai be žymų

en: This test checks for untagged nodes that are not part of any way.
lt: Šis testas ieško taškų, kurie neturi jokių žymų ir nepriklauso jokiems keliams.

en: No tags
lt: Be žymių

en: Has key ''note'' or ''comment'' or ''description''
lt: Turi raktą „note“ arba „comment“ arba „description“

en: Has key ''watch''
lt: Turi raktą „watch“

en: Has key ''source''
lt: Turi raktą „source“

en: Untagged, empty and one node ways
lt: Keliai be žymų, tušti ar vieno taško keliai

en: This test checks for untagged, empty and one node ways.
lt: Šis testas ieško kelių be žymų, tuščių ar vieno taško kelių.

en: Unnamed ways
lt: Bevardžiai keliai

en: Unnamed junction
lt: Bevardė jungtis

en: Untagged ways (commented)
lt: Keliai be Žymės (su komentaru)

en: Untagged ways
lt: Keliai be Žymės

en: Empty ways
lt: Tušti keliai

en: One node ways
lt: Vieno taško keliai

en: Way connected to Area
lt: Kelias prijungtas prie ploto

en: Checks for ways connected to areas.
lt: Ieško kelių, prijungtų prie plotų.

en: Way terminates on Area
lt: Kelias baigiasi ties plotu

en: Wrongly Ordered Ways
lt: Blogai surikiuoti keliai

en: This test checks the direction of water, land and coastline ways.
lt: Šis testas tikrina vandens, žemės ir kranto kelių kryptį.

en: Reversed land: land not on left side
lt: Atbula žemė: žemė ne kairėje pusėje

en: Show this dialog again the next time
lt: Kitą kartą ir vėl rodyti šį dialogą

en: Do not show again (this operation)
lt: Daugiau nerodyti (šiam veiksmui)

en: Do not show again (this session)
lt: Daugiau nerodyti (šiame seanse)

en: Do not show again (remembers choice)
lt: Daugiau nerodyti (atsiminti pasirinkimą)

en: Ignoring malformed URL: "{0}"
lt: Ignoruojamas blogai suformuotas URL: „{0}“

en: Ignoring malformed file URL: "{0}"
lt: Ignoruojamas blogai suformuotas failo URL: „{0}“

en: Parameter "downloadgps" does not accept file names or file URLs
lt: Parametras "downloadgps" nepriima failo vardo arba failo URLs

en: Security exception
lt: Saugumo klaida

en: Network exception
lt: Tinklo klaida

en: IO Exception
lt: Įvesties/išvesties klaida

en: Illegal Data
lt: Neleistini duomenys

en: Offline mode
lt: Darbas neprisijungus

en: Internal Server Error
lt: Vidinė serverio klaida

en: Bad Request
lt: Bloga užklausa

en: Not Found
lt: Nerasta

en: Conflict
lt: Konfliktas

en: Authentication failed
lt: Tapatumo nustatyti nepavyko

en: Access to redacted version ''{0}'' of {1} {2} is forbidden.
lt: Prieiga prie pašalintos {1} {2} versijos „{0}“ yra uždrausta.

en: Authorisation Failed
lt: Prieigos suteikimas nepavyko

en: Client Time Out
lt: Klientui baigėsi laikas

en: Bandwidth Limit Exceeded
lt: Viršytas pralaidumo limitas

en: Communication with OSM server failed
lt: Ryšys su OSM serveriu nepavyko

en: Unknown host
lt: Nežinomas serveris

en: Object deleted | Objects deleted
lt[0]: Objektas pašalintas
lt[1]: Objektai pašalinti
lt[2]: Objektai pašalinti

en: Show help information
lt: Rodyti pagalbą

en: Downloading "Message of the day"
lt: Parsiunčiamas dienos pranešimas

en: Failed to read MOTD. Exception was: {0}
lt: Nepavyko perskaityti MOTD. Klaida: {0}

en: Message of the day not available
lt: Nepasiekiamas dienos pranešimas

en: Click to close the dialog
lt: Spauskite dialogo lango uždarymui

en: Imagery offset
lt: Vaizdų poslinkis

[ctx: menu]
en: Imagery
lt: Vaizdai

[ctx: layer]
en: Offset
lt: Poslinkis

en: You are running version {0} of Java.
lt: Naudojate Java {0} versiją.

en: This version is no longer supported by {0} since {1} and is not recommended for use.
lt: Ši versija jau nebepalaikoma {0} nuo {1} ir nėra rekomenduojama naudoti.

en: JOSM will soon stop working with this version; we highly recommend you to update to Java {0}.
lt: JOSM greitai nustos veikti su šia Java versija; mes labai rekomenduojame atnaujinti į Java {0}.

en: You may face critical Java bugs; we highly recommend you to update to Java {0}.
lt: Galite susidurti su kritinėmis Java klaidomis; rekomenduojame atnaujinti į Java {0}.

en: Would you like to update now ?
lt: Ar norite atnaujinti dabar?

en: Outdated Java version
lt: Pasenusi Java versija

en: Update Java
lt: Atnaujinkite Java

en: usage
lt: naudojimas

en: commands
lt: komandos

en: launch JOSM (default, performed when no command is specified)
lt: paleisti JOSM (numatytoji, vykdoma nenurodžius komandos)

en: render data and save the result to an image file
lt: atvaizduoti duomenis ir išsaugoti rezultatą paveiksle

en: convert coordinates from one coordinate reference system to another
lt: konvertuoti koordinates iš vienos koordinačių sistemos į kitą

en: For details on the {0} and {1} commands, run them with the {2} option.
lt: Jei reikia daugiau informacijos apie komandas {0} ir {1}, vykdykite jas su parametru {2}.

en: The remainder of this help page documents the {0} command.
lt: Likusi šio žinyno puslapio dalis dokumentuoja komandą {0}.

en: options
lt: parinktys

en: Standard unix geometry argument
lt: Standartinis unix geometrijos argumentas

en: Download the bounding box
lt: Atsiųsti apibrėžtą stačiakampį

en: Download the location at the URL (with lat=x&lon=y&zoom=z)
lt: Atsiųsti URL vietą (su lat=x&lon=y&zoom=z)

en: Open a file (any file type that can be opened with File/Open)
lt: Atverti failą (bet koks failo tipas, kurį galima atidaryti su Failas/Atverti)

en: Download the bounding box as raw GPS
lt: Atsiųsti apibrėžimą stačiakampiu kaip pradinį GPS

en: Download the location at the URL (with lat=x&lon=y&zoom=z) as raw GPS
lt: Atsiųsti vietą iš URL (su lat=x&lon=y&zoom=z) kaip pradinį GPS

en: Select with the given search
lt: Parinkti su nurodyta paieška

en: Launch in maximized mode
lt: Paleisti išdidintame režime

en: Reset the preferences to default
lt: Atkurti numatytąsias parinkčių reikšmes

en: Changes preferences according to the XML file
lt: Pakeičia parinktis pagal XML failą

en: Set preference key to value
lt: Keisti nustatymo rakto reikšmę

en: Set the language
lt: Nustatyti kalbą

en: Displays the JOSM version and exits
lt: Parodo JOSM versiją ir išsijungia

en: Print debugging messages to console
lt: Spausdinti derinimo pranešimus į konsolę

en: Skip loading plugins
lt: Praleisti papildinių įkėlimą

en: Disable access to the given resource(s), separated by comma
lt: Išjungti prieigą prie nurodytų resursų, atskirtų kableliu

en: options provided as Java system properties
lt: parinktys, pateiktos kaip Java sistemos savybės

en: Change the JOSM directory name
lt: Pakeisti JOSM aplanko vardą

en: /PATH/TO/JOSM/PREF
lt: /KELIAS/IKI/JOSM/NUSTATYMŲ

en: Set the preferences directory
lt: Nurodyti nustatymų aplanką

en: Default: {0}
lt: Numatyta: {0}

en: /PATH/TO/JOSM/USERDATA
lt: /KELIAS/IKI/JOSM/NAUDOTOJO_DUOMENŲ

en: Set the user data directory
lt: Nustatyti naudotojo duomenų aplanką

en: /PATH/TO/JOSM/CACHE
lt: /KELIAS/IKI/JOSM/PODĖLIO

en: Set the cache directory
lt: Nustatyti podėlio aplanką

en: /PATH/TO/JOSM/HOMEDIR
lt: /KELIAS/IKI/JOSM/NAMŲ_APLANKO

en: Set the preferences+data+cache directory (cache directory will be josm.home/cache)
lt: Nustatyti nuostatų+duomenų+podėlio aplanką (podėlio aplankas bus josm.home/cache)

en: -Djosm.home has lower precedence, i.e. the specific setting overrides the general one
lt: -Djosm.home turi mažesnį prioritetą, t.y. konkretus nustatymas permuša bendrąjį

en: note: For some tasks, JOSM needs a lot of memory. It can be necessary to add the following
          Java option to specify the maximum size of allocated memory in megabytes
lt: pastaba: Kai kurioms užduotims JOSM reikia daug atminties. Gali prireikti pridėti šią
          Java parinktį, kad nurodytumėte maksimalų naudojamos atminties kiekį megabaitais

en: examples
lt: pavyzdžiai

en: Parameters --download, --downloadgps, and --selection are processed in this order.
lt: Parametrai --download, --downloadgps ir --selection apdorojami šia tvarka.

en: Make sure you load some data if you use --selection.
lt: Įsitikinkite, kad įkeliate kokius nors duomenis, jei naudojate --selection

en: Log level is at {0} ({1}, {2})
lt: Žurnalo lygis yra {0} ({1}, {2})

en: Plugin loading skipped
lt: Priedų įkėlimas praleistas

en: Enabled detailed debug level (trace)
lt: Įjungtas detalus derinimo lygis (pėdsakai)

en: Initializing
lt: Inicijuojama

en: Setting defaults
lt: Nustatomos numatytosios reikšmės

en: Creating main GUI
lt: Kuriama pagrindinė grafinė sąsaja

en: Updating plugins
lt: Atnaujinami papildiniai

en: Installing updated plugins
lt: Diegiami atnaujinti papildiniai

en: Loading early plugins
lt: Įkeliami ankstyvieji papildiniai

en: Loading plugins
lt: Įkeliami papildiniai

en: ''{0}'' is not a valid value for argument ''{1}''. Possible values are {2}, possibly delimited by commas.
lt: „{0}“ yra netinkama argumento „{1}“ reikšmė. Galimos reikšmės yra {2}, galbūt atskirtos kableliais.

en: JOSM is running in offline mode. This resource will not be available: {0} | JOSM is running in offline mode. These resources will not be available: {0}
lt[0]: JOSM dirba neprisijungusiame režime. Šis resursas bus neprieinamas: {0}
lt[1]: JOSM dirba neprisijungusiame režime. Šie resursai bus neprieinami: {0}
lt[2]: JOSM dirba neprisijungusiame režime. Šie resursai bus neprieinami: {0}

en: Unsaved osm data
lt: Neišsaugoti osm duomenys

en: Restore
lt: Atkurti

en: Discard
lt: Atmesti

en: JOSM found {0} unsaved osm data layer.  | JOSM found {0} unsaved osm data layers.
lt[0]: JOSM rado {0} neišsaugotą osm duomenų sluoksnį.
lt[1]: JOSM rado {0} neišsaugotus osm duomenų sluoksnius.
lt[2]: JOSM rado {0} neišsaugotų osm duomenų sluoksnių.

en: It looks like JOSM crashed last time. Would you like to restore the data?
lt: Panašu, kad paskutinį kartą JOSM nulūžo. Ar norėtumėte atkurti duomenis?

en: Change proxy settings
lt: Keisti tarpinio serverio nustatymus

en: Proxy errors occurred
lt: Įvyko tarpinio serverio klaidų

en: JOSM tried to access the following resources:<br>{0}but <b>failed</b> to do so, because of the following proxy errors:<br>{1}Would you like to change your proxy settings now?
lt: JOSM bandė prieiti prie šių resursų:<br>{0}, bet <b>nesugebėjo</b> tai padaryti dėl šių tarpinio serverio klaidų:<br>{1}Ar norėtumėte dabar pakeisti savo tarpinio serverio nustatymus?

en: Network errors occurred
lt: Įvyko tinklo klaidų

en: JOSM tried to access the following resources:<br>{0}but <b>failed</b> to do so, because of the following network errors:<br>{1}It may be due to a missing proxy configuration.<br>Would you like to change your proxy settings now?
lt: JOSM bandė prieiti prie šių resursų:<br>{0}, bet <b>nesugebėjo</b> to padaryti dėl šių tinklo klaidų:<br>{1}Šito priežastis galėjo būti trūkstama tarpinio serverio konfigūracija.<br>Ar norėtumėte dabar pakeisti šliuzo nustatymus?

en: You have {0} unread message. | You have {0} unread messages.
lt[0]: Turite {0} neperskaitytą pranešimą.
lt[1]: Turite {0} neperskaitytus pranešimus.
lt[2]: Turite {0} neperskaitytų pranešimų.

en: Click here to see your inbox.
lt: Spauskite čia gautiems pranešimams peržiūrėti

en: Initializing coordinate format
lt: Inicijuojamas koordinačių formatas

en: Starting file watcher
lt: Pradedamas failų stebėjimas

en: Executing platform startup hook
lt: Vykdomas platformos paleidimas

en: Building main menu
lt: Kuriamas pagrindinis meniu

en: Updating user interface
lt: Atnaujinama naudotojo sąsaja

en: Initializing internal boundaries data
lt: Inicijuojami vidiniai ribų duomenys

en: Initializing OSM API
lt: Inicijuojamas OSM API

en: Removed layer {0} because it is not allowed by the configured API.
lt: Pašalintas sluoksnis {0} nes jo neleidžia konfiguruotas API.

en: Initializing validator
lt: Inicijuojama tikrintuvė

en: Initializing presets
lt: Inicijuojami ruošiniai

en: Initializing map styles
lt: Inicijuojami žemėlapio stiliai

en: Loading imagery preferences
lt: Įkeliamos vaizdų nuostatos

[ctx: menu]
en: File
lt: Failas

[ctx: menu]
en: Edit
lt: Taisa

[ctx: menu]
en: View
lt: Rodymas

[ctx: menu]
en: Mode
lt: Veiksena

[ctx: menu]
en: Tools
lt: Įrankiai

[ctx: menu]
en: More tools
lt: Daugiau įrankių

[ctx: menu]
en: Data
lt: Duomenys

[ctx: menu]
en: Selection
lt: Pažymėjimas

[ctx: menu]
en: Presets
lt: Ruošiniai

en: More...
lt: Daugiau...

[ctx: menu]
en: Help
lt: Žinynas

en: Menu: {0}
lt: Meniu: {0}

en: Main toolbar
lt: Pagrindinė įrankių juosta

en: Toggles the visibility of the main toolbar (i.e., the horizontal toolbar)
lt: Perjungia pagrindinės įrankių juostos (horizontalios) matomumą

en: Edit toolbar
lt: Keitimo įrankių juosta

en: Toggles the visibility of the edit toolbar (i.e., the vertical tool)
lt: Keičia keitimo įrankių juostos (vertikalios) matomumą

en: Imagery preferences...
lt: Vaizdų nuostatos...

en: Click to open the imagery tab in the preferences
lt: Spauskite vaizdų kortelei nuostatose atverti

[ctx: menu]
en: Audio
lt: Garsas

en: Do not hide toolbar
lt: Neslėpti įrankių juostos

en: Hide this button
lt: Slėpti šį mygtuką

en: Click the arrow at the bottom to show it again.
lt: Spauskite rodyklę apačioje, kad vėl jį rodytumėte.

en: Hide edit toolbar
lt: Slėpti keitimo įrankių juostą

en: Hide or show this toggle button
lt: Slėpti ar rodyti šį perjungimo mygtuką

en: Move right
lt: Perkelti dešinėn

en: Map: {0}
lt: Žemėlapis: {0}

en: Move left
lt: Perkelti kairėn

en: Move up
lt: Perkelti aukštyn

en: Move down
lt: Perkelti žemyn

en: scale
lt: mastelis

en: Status bar background
lt: Būsenos juostos fonas

en: Status bar background: active
lt: Būsenos juostos fonas: aktyvus

en: Status bar foreground
lt: Būsenos juostos tekstas

en: Status bar foreground: active
lt: Būsenos juostos tekstas: aktyvus

en: The (compass) heading of the line segment being drawn.
lt: Braižomo linijos segmento (kompaso) kryptis.

en: The angle between the previous and the current way segment.
lt: Kampas tarp ankstesnio ir dabartinio kelio segmento.

en: The length of the new way segment being drawn.
lt: Naujo braižomo kelio segmento ilgis.

en: The name of the object at the mouse pointer.
lt: Objekto ties pelės žymekliu pavadinimas

en: Middle click again to cycle through.<br>Hold CTRL to select directly from this list with the mouse.<hr>
lt: Spauskite vidurinį mygtuką dar kartą, kad pereitumėte prie kito elemento.<br>Laikykite CTRL, kad pažymėtumėte tiesiai iš šio sąrašo su pele.<hr>

en: (no object)
lt: (nėra objekto)

en: Do not hide status bar
lt: Neslėpti būsenos juostos

en: The northing at the mouse pointer.
lt: Nuokrypis į šiaurę ant pelės žymeklio.

en: The easting at the mouse pointer.
lt: Nuokrypis į  rytus ant pelės žymeklio.

en: The geographic latitude at the mouse pointer.
lt: Pelės žymeklio geografinė platuma.

en: The geographic longitude at the mouse pointer.
lt: Pelės žymeklio geografinė ilguma

en: System of measurement changed to {0}
lt: Matavimo sistema pakeista į {0}

en: Default (open, closed, new)
lt: Numatytas (atviros, uždarytos, naujos)

en: Username
lt: Naudotojo vardas

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Last change date
lt: Paskutinio pakeitimo data

en: Select note sorting method
lt: Parinktie pastabų rikiavimo metodą

en: Click to cancel the current operation
lt: Spauskite dabartinio veiksmo nutraukimui

en: In background
lt: Fone

en: Click to run job in background
lt: Spauskite darbo vykdymui fone

[ctx: menu]
en: Windows
lt: Langai

en: <h2>Filter active: {0}</h2>
lt: <h2>Aktyvus filtras: {0}</h2>

en: </p><p>Click again on filter button to see all objects.</p></html>
lt: </p><p>Spauskite dar kartą ant filtro mygtuko visiems objektams pamatyti.</p></html>

en: Enlarge
lt: Išplėsti

en: Shrink
lt: Sutraukti

en: Show downloaded area
lt: Rodyti atsiųstą plotą

en: <html>Please select a <strong>range of OSM tiles</strong> at a given zoom level.</html>
lt: <html>Prašome parinkite <strong>OSM kaladėlių intervalą</strong> nurodytame mastelio lygyje.</html>

en: Zoom level:
lt: Mastelio lygis:

en: from tile
lt: iš kaladėlės

en: up to tile
lt: iki kaladėlės

en: <html>Alternatively you may enter a <strong>tile address</strong> for a single tile in the format <i>zoomlevel/x/y</i>, e.g. <i>15/256/223</i>. Tile addresses in the format <i>zoom,x,y</i> or <i>zoom;x;y</i> are valid too.</html>
lt: <html>Arba įveskite <strong>kaladėlės adresą</strong> vienai kaladėlei formatu <i>mastelis/x/y</i>, pvz., <i>15/256/223</i>. Kaladėlės adresai formatu <i>mastelis,x,y</i> arba <i>mastelis;x;y</i> galimi taip pat.</html>

en: Tile address:
lt: Kaladėlės adresas:

en: Apply the tile address
lt: Pritaikyti kaladėlės adresą

en: Please enter a tile address
lt: Įveskite kaladėlės adresą

en: The current value isn''t a valid tile address
lt: Dabartinė reikšmė nėra tinkamas kaladėlės adresas

en: Please enter a tile index
lt: Prašome įvesti kaladėlių indeksą

en: The current value isn''t a valid tile index for the given zoom level
lt: Dabartinė reikšmė nėra tinkamas kaladėlių indeksas nurodytame mastelyje

en: You have encountered a bug in JOSM
lt: Susidūrėte su JOSM klaida

en: An unexpected exception occurred.
    This is always a coding error. If you are running the latest version of JOSM, please consider being kind and file a bug report.
lt: Įvyko išimtinė situacija.
    Tai visuomet programavimo klaida. Jei naudojate naujausią JOSM versiją, apsvarstykite galimybę pranešti apie klaidą.

en: Debug information
lt: Derinimo informacija

en: Manually report at:
lt: Pranešti rankiniu būdu:

en: Is JOSM up to date?
lt: Ar JOSM naujausios versijos?

en: Send bug report
lt: Pranešti apie klaidą

en: If you are running the latest version of JOSM and the plugins, please file a bug report in our bugtracker.
    There the error information should already be filled in for you. Please include information on how to reproduce the error and try to supply as much detail as possible.
lt: Jei naudojate naujausias JOSM ir papildinių versijas, praneškite apie klaidą į mūsų klaidų sekimo sistemą.
    Ten informacija apie klaidą jau turėtų būti užpildyta. Įtraukite informaciją kaip atkartoti problemą ir stenkitės pateikti kiek įmanoma daugiau detalių.

en: Suppress this error for this session.
lt: Nerodyti šios klaidos šiame seanse.

en: Suppress further error dialogs for this session.
lt: Nerodyti kitų klaidos dialogų langų šiame seanse.

en: Ignore this error.
lt: Ignoruoti šią klaidą

en: Include the system status report.
lt: Įtraukti sistemos būsenos ataskaitą.

en: Include information about the data you were working on.
lt: Įtraukti informaciją apie duomenis prie kurių dirbote.

en: Include all stack traces.
lt: Įtraukti dėklo pėdsakus.

en: Opening the bug report failed. Please report manually using this website:
lt: Nepavyko sukurti pranešimo apie klaidą. Praneškite rankiniu būdu šioje svetainėje:

en: Your current version of JOSM is {0}
lt: Dabartinė JOSM versija yra {0}

en: JOSM is searching for updates...
lt: JOSM ieško atnaujinimų...

en: JOSM is up to date.
lt: JOSM yra naujausios versijos.

en: JOSM is out of date. The current version is {0}. Try updating JOSM.
lt: JOSM yra pasenęs. Dabartinė versija yra {0}. Atnaujinkite JOSM.

en: Before you file a bug report make sure you have updated to the latest version of JOSM here:
lt: Prieš pranešdami apie klaidą įsitikinkite, kad atnaujinote JOSM į naujausią versiją čia:

en: Update JOSM
lt: Atnaujinti JOSM

en: Conflict background: no conflict
lt: Konflikto fonas: nėra konflikto

en: Conflict background: decided
lt: Konflikto fonas: nuspręstas

en: Conflict background: undecided
lt: Konflikto fonas: nenuspręstas

en: Conflict background: drop
lt: Konflikto fonas: išmesti

en: Conflict background: keep
lt: Konflikto fonas: palikti

en: Conflict background: combined
lt: Konflikto fonas: kombinuota

en: Conflict background: selected
lt: Konflikto fonas: parinkta

en: Conflict foreground: undecided
lt: Konflikto tekstas: neapsispręsta

en: Conflict foreground: drop
lt: Konflikto tekstas: išmesti

en: Conflict foreground: keep
lt: Konflikto tekstas: palikti

en: Conflict background: empty row
lt: Konflikto fonas: tuščia eilutė

en: Conflict background: frozen
lt: Konflikto fonas: užšaldyta

en: Conflict background: in comparison
lt: Konflikto fonas: lyginama

en: Conflict foreground: in comparison
lt: Konflikto tekstas: lyginama

en: Conflict background
lt: Konflikto fonas

en: Conflict foreground
lt: Konflikto tekstas

en: Conflict background: not in opposite
lt: Konflikto fonas: nėra priešingame

en: Conflict background: in opposite
lt: Konflikto fonas: yra priešingame

en: Conflict background: same position in opposite
lt: Konflikto fonas: ta pati padėtis priešingame

en: Conflict background: keep one tag
lt: Konflikto fonas: palikti vieną žymą

en: Conflict foreground: keep one tag
lt: Konflikto tekstas: palikti vieną žymą

en: Conflict background: drop tag
lt: Konflikto fonas: išmesti žymą

en: Conflict foreground: drop tag
lt: Konflikto tekstas: išmesti žymą

en: Conflict background: keep all tags
lt: Konflikto fonas: palikti visas žymas

en: Conflict foreground: keep all tags
lt: Konflikto tekstas: palikti visas žymas

en: Conflict background: sum all numeric tags
lt: Konflikto fonas: sumuoti visas skaitmenines žymas

en: Conflict foreground: sum all numeric tags
lt: Konflikto tekstas: sumuoti visas skaitmenines žymas

en: Conflict background: keep member
lt: Konflikto fonas: palikti narį

en: Conflict foreground: keep member
lt: Konflikto tekstas: palikti narį

en: Conflict background: remove member
lt: Konflikto fonas: išimti narį

en: Conflict foreground: remove member
lt: Konflikto tekstas: išimti narį

en: {0} more...
lt: {0} daugiau...

en: The following objects could not be copied to the target object<br>because they are deleted in the target dataset:
lt: Šių objektų nepavyko nukopijuoti į paskirties objektą,<br>nes jie pašalinti paskirties duomenų rinkinyje:

en: Merging deleted objects failed
lt: Nepavyko sulieti ištrintų objektų

en: List in role {0} is currently not participating in a compare pair.
lt: Rolės {0} sąrašas šiuo metu nedalyvauja lyginimo poroje.

en: Unexpected value of parameter ''index''. Got {0}.
lt: Netikėta parametro „index“ reikšmė. Gauta {0}.

en: Item {0} not found in list.
lt: Elementas {0} nerastas sąraše.

en: lock scrolling
lt: užrakinti prasukimą

en: Compare
lt: Palyginti

en: My version
lt: Mano versija

en: List of elements in my dataset, i.e. the local dataset
lt: Mano duomenų aibės elementų sąrašas, pvz. lokali duomenų aibė.

en: Merged version
lt: Sulieta versija

en: List of merged elements. They will replace the list of my elements when the merge decisions are applied.
lt: Sulietų elementų sąrašas. Jie pakeis mano elementų sąrašą, kai bus pritaikyti suliejimo sprendimai.

en: Their version
lt: Jų versija

en: List of elements in their dataset, i.e. the server dataset
lt: Jų duomenų aibės elementų sąrašas, pvz. serverio duomenų aibė

en: Copy my selected nodes to the start of the merged node list
lt: Kopijuoti mano pažymėtus taškus į sulieto taškų sąrašo pradžią

en: Copy my selected elements to the end of the list of merged elements.
lt: Kopijuoti mano pažymėtus elementus į sulieto elementų sąrašo pabaigą.

en: Copy my selected elements before the first selected element in the list of merged elements.
lt: Kopijuoti mano pažymėtus elementus prieš pirmą pažymėtą elementą sulietų elementų sąraše.

en: Copy my selected elements after the first selected element in the list of merged elements.
lt: Kopijuoti mano pažymėtos elementus po pirmo pažymėto elemento sulietų elementų sąraše.

en: Copy their selected element to the start of the list of merged elements.
lt: Kopijuoti jų pažymėtus elementus į sulietų elementų sąrašo pradžią.

en: Copy their selected elements to the end of the list of merged elements.
lt: Kopijuoti jų parinktus elementus į sulietų elementų sąrašo pabaigą.

en: Copy their selected elements before the first selected element in the list of merged elements.
lt: Kopijuoti jų pažymėtus elementus prieš pirmą pažymėta sulietų elementų sąrašo elementą.

en: Copy their selected element after the first selected element in the list of merged elements
lt: Kopijuoti jų pažymėtą elementą po pirmo pažymėto elemento sulietų elementų sąraše

en: Copy all my elements to the target
lt: Kopijuoti visus mano elementus į paskirtį

en: Copy all their elements to the target
lt: Kopijuoti visus jų elementus į paskirtį

en: Move up the selected entries by one position.
lt: Pakelti pažymėtus įrašus viena pozicija aukštyn

en: Move down the selected entries by one position.
lt: Nuleisti pažymėtus įrašus viena pozicija žemyn

en: Remove the selected entries from the list of merged elements.
lt: Išimti pažymėtus įrašus iš sulietų elementų sąrašo.

en: Freeze
lt: Fiksuoti

en: Freeze the current list of merged elements.
lt: Užšaldyti dabartinį sulietų elementų sąrašą.

en: Unfreeze
lt: Nefiksuoti

en: Unfreeze the list of merged elements and start merging.
lt: Atšaldyti sulietų elementų sąrašą ir pradėti suliejimą.

en: <html>Click <strong>{0}</strong> to start merging my and their entries.</html>
lt: <html>Spauskite <strong>{0}</strong>, kad pradėtumėte mano ir jų įrašų suliejimą.</html>

en: <html>Click <strong>{0}</strong> to finish merging my and their entries.</html>
lt: <html>Spauskite <strong>{0}</strong>, kad baigtumėte mano ir jų įrašų suliejimą.</html>

en: My version ({0} entry) | My version ({0} entries)
lt[0]: Mano versija ({0} įrašas)
lt[1]: Mano versija ({0} įrašai)
lt[2]: Mano versija ({0} įrašų)

en: Merged version ({0} entry) | Merged version ({0} entries)
lt[0]: Sulieta versija ({0} įrašas)
lt[1]: Sulieta versija ({0} įrašai)
lt[2]: Sulieta versija ({0} įrašų)

en: Their version ({0} entry) | Their version ({0} entries)
lt[0]: Jų versija ({0} įrašas)
lt[1]: Jų versija ({0} įrašai)
lt[2]: Jų versija ({0} įrašų)

en: My version (local dataset)
lt: Mano versija (vietinė duomenų aibė)

en: Properties in my dataset, i.e. the local dataset
lt: Mano duomenų aibės savybės, t. y., vietinės duomenų aibės

en: Properties in the merged element. They will replace properties in my elements when merge decisions are applied.
lt: Sulieto elemento savybės. Jos pakeis savybes mano elemente, kai bus pritaikyti suliejimo sprendimai.

en: Their version (server dataset)
lt: Jų versija (serverio duomenų aibė)

en: Properties in their dataset, i.e. the server dataset
lt: Jų duomenų aibės savybės, t.y. serverio duomenų aibės

en: My with Their
lt: Mano su jų

en: My with Merged
lt: Mano su sulietu

en: Their with Merged
lt: Jų su sulietu

en: Role {0} is not participating in compare pair {1}.
lt: Rolė {0} nedalyvauja poros {1} palyginime.

en: Properties
lt: Savybės

en: Tags
lt: Žymės

en: Nodes
lt: Taškai

en: Members
lt: Nariai

en: No pending tag conflicts to be resolved
lt: Nėra spręstinų žymų konfliktų

en: Tags({0} conflict) | Tags({0} conflicts)
lt[0]: Žymos({0} konfliktas)
lt[1]: Žymos({0} konfliktai)
lt[2]: Žymos({0} konfliktų)

en: {0} pending tag conflict to be resolved | {0} pending tag conflicts to be resolved
lt[0]: {0} spręstinas žymų konfliktas
lt[1]: {0} spręstinų žymų konfliktas
lt[2]: {0} spręstinų žymų konfliktas

en: Nodes(resolved)
lt: Taškai (išspręsta)

en: Merged node list frozen. No pending conflicts in the node list of this way
lt: Taškų suliejimo sąrašas užšaldytas. Šio kelio taškų sąraše nėra spręstinų konfliktų

en: Nodes(with conflicts)
lt: Taškai (su konfliktais)

en: Pending conflicts in the node list of this way
lt: Šio kelio taškų sąrašo spręstini konfliktai

en: Members(resolved)
lt: Nariai (išspręsta)

en: Merged member list frozen. No pending conflicts in the member list of this relation
lt: Sulietų narių sąrašas užšaldytas. Nėra šio ryšio narių sąrašo spręstinų konfliktų

en: Members(with conflicts)
lt: Nariai (su konfliktais)

en: Pending conflicts in the member list of this relation
lt: Šio ryšio narių spręstini konfliktai

en: No pending property conflicts
lt: Nėra spręstinų savybių konfliktų

en: Properties(with conflicts)
lt: Savybės (su konfliktais)

en: Pending property conflicts to be resolved
lt: Spręstini savybių konfliktai

en: Conflict Resolution
lt: Konflikto sprendimas

en: Node
lt: Taškas

en: Merged nodes not frozen yet. Cannot build resolution command.
lt: Sulieti taškai dar neužšaldyti. Negalima sukurti sprendimo komandos.

en: (none)
lt: (nėra)

en: deleted
lt: ištrintas

en: not deleted
lt: ne ištrintas

en: Deleted State:
lt: Pašalinta būsena:

en: Coordinates:
lt: Koordinatės:

en: Referenced by:
lt: Priklauso:

en: Keep my coordinates
lt: Palikti mano koordinates

en: Keep their coordinates
lt: Palikti jų koordinates

en: Undecide conflict between different coordinates
lt: Nenuspręsti konflikto dėl skirtingų koordinačių

en: Keep my deleted state
lt: Palikti mano pašalintą būseną

en: Keep their deleted state
lt: Palikti jų pašalintą būseną

en: Undecide conflict between deleted state
lt: Neišspręsti konflikto dėl pašalintos būsenos

en: Role
lt: Rolė

en: Primitive
lt: Primityvas

en: Merged members not frozen yet. Cannot build resolution command
lt: Sulieti nariai dar ne įšaldyti. Negalima sukonstruoti sprendimo komandos

en: <undefined>
lt: <neapibrėžta>

en: The merged dataset will not include a tag with key {0}
lt: Sulietoje duomenų aibėje nebus žymos su raktu {0}

en: My dataset does not include a tag with key {0}
lt: Mano duomenų aibėje nėra žymos su raktu {0}

en: Cannot apply undecided tag merge item.
lt: Negalima pritaikyti nenuspręstą žymos suliejimo elementą.

en: Key
lt: Raktas

en: Value
lt: Reikšmė

en: Keep the selected key/value pairs from the local dataset
lt: Palikti pažymėtą rakto/reikšmės porą iš vietinės duomenų aibės

en: Keep the selected key/value pairs from the server dataset
lt: Palikti pažymėtą rakto/reikšmės porą iš serverio duomenų aibės

en: Mark the selected tags as undecided
lt: Nustatyti pažymėtą žymą kaip nenuspręstą

en: Their dataset does not include a tag with key {0}
lt: Jų duomenų aibėje nėra žymos su raktu {0}

en: Conflicts when combining primitives
lt: Konfliktai jungiant primityvus

en: Conflicts when combining ways - combined way is ''{0}''
lt: Konfliktai jungiant kelius - sujungtas kelias yra „{0}“

en: Conflicts when merging nodes - target node is ''{0}''
lt: Konfliktai suliejant taškus - galutinis taškas yra „{0}“

en: No conflicts to resolve
lt: Nėra spręstinų konfliktų

en: Cancel conflict resolution
lt: Nutraukti konfliktų sprendimą

en: Apply resolved conflicts
lt: Pritaikyti išspręstus konfliktus

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: You are about to combine {1} object, which is part of {0} relation:<br/>{2}Combining these objects may break this relation. If you are unsure, please cancel this operation.<br/>If you want to continue, you are shown a dialog to decide how to adapt the relation.<br/><br/>Do you want to continue? | You are about to combine {1} objects, which are part of {0} relations:<br/>{2}Combining these objects may break these relations. If you are unsure, please cancel this operation.<br/>If you want to continue, you are shown a dialog to decide how to adapt the relations.<br/><br/>Do you want to continue?
lt[0]: Jūs tuoj sujungsite {1} objektą, kuris yra {0} ryšio dalis:<br/>{2}Šių objektų suliejimas gali sugadinti šį ryšį. Jei nesate tikri, prašome nutraukti šį veiksmą.<br/>Jei norite tęsti, jums bus parodytas dialogas, kuriame galėsite nuspręsti, kaip pritaikyti ryšį.<br/><br/>Ar norite tęsti?
lt[1]: Jūs tuoj sujungsite {1} objektus, kurie yra {0} ryšių dalis:<br/>{2}Šių objektų suliejimas gali sugadinti šį ryšį. Jei nesate tikri, prašome nutraukti šį veiksmą.<br/>Jei norite tęsti, jums bus parodytas dialogas, kuriame galėsite nuspręsti, kaip pritaikyti ryšį.<br/><br/>Ar norite tęsti?
lt[2]: Jūs tuoj sujungsite {1} objektų, kurie yra {0} ryšių dalis:<br/>{2}Šių objektų suliejimas gali sugadinti šį ryšį. Jei nesate tikri, prašome nutraukti šį veiksmą.<br/>Jei norite tęsti, jums bus parodytas dialogas, kuriame galėsite nuspręsti, kaip pritaikyti ryšį.<br/><br/>Ar norite tęsti?

en: You are about to combine {0} objects, but the following tags are used conflictingly:<br/>{1}If these objects are combined, the resulting object may have unwanted tags.<br/>If you want to continue, you are shown a dialog to fix the conflicting tags.<br/><br/>Do you want to continue? | You are about to combine {0} objects, but the following tags are used conflictingly:<br/>{1}If these objects are combined, the resulting object may have unwanted tags.<br/>If you want to continue, you are shown a dialog to fix the conflicting tags.<br/><br/>Do you want to continue?
lt[0]: Jūs tuoj sujungsite {0} objektus, bet šios žymos naudojamos skirtingai:<br/>{1}Jei objektai bus sujungti, gautas objektas gali turėti nereikalingų žymų.<br/>Jei norite tęsti, jums bus parodytas dialogas, leidžiantis sutvarkyti žymas.<br/><br/>Ar norite tęsti?
lt[1]: Jūs tuoj sujungsite {0} objektus, bet šios žymos naudojamos skirtingai:<br/>{1}Jei objektai bus sujungti, gautas objektas gali turėti nereikalingų žymų.<br/>Jei norite tęsti, jums bus parodytas dialogas, leidžiantis sutvarkyti žymas.<br/><br/>Ar norite tęsti?
lt[2]: Jūs tuoj sujungsite {0} objektus, bet šios žymos naudojamos skirtingai:<br/>{1}Jei objektai bus sujungti, gautas objektas gali turėti nereikalingų žymų.<br/>Jei norite tęsti, jums bus parodytas dialogas, leidžiantis sutvarkyti žymas.<br/><br/>Ar norite tęsti?

en: <i>missing</i>
lt: <i>trūksta</i>

en: Choose a value
lt: Pasirinkite reikšmę

en: none
lt: nėra

en: all
lt: visi

en: sum
lt: suma

en: Please decide which values to keep
lt: Prašome nuspręsti, kurias reikšmes palikti

en: Value ''{0}'' is going to be applied for key ''{1}''
lt: Reikšmė „{0}“ bus pritaikyta raktui „{1}“

en: All numeric values sumed as ''{0}'' are going to be applied for key ''{1}''
lt: Visos skaitinės reikšmės susumuotos kaip „{0}“ bus pritaikytos raktui „{1}“

en: The key ''{0}'' and all its values are going to be removed
lt: Raktas „{0}“ ir jo reikšmės bus pašalintos

en: All values joined as ''{0}'' are going to be applied for key ''{1}''
lt: Visos reikšmės, sujungtos kaip „{0}“ bus pritaikytos raktui „{1}“

en: Tag collection does not include the selected value ''{0}''.
lt: Žymų rinkinyje nėra pažymėtos reikšmės „{0}“

en: Not decided yet
lt: Dar nenuspręsta

en: Tags from nodes
lt: Žymos iš taškų

en: Tags from ways
lt: Žymos iš kelių

en: Tags from relations
lt: Žymos iš ryšių

en: Conflicts in pasted tags
lt: Konfliktai įdėtose žymose

en: Paste ...
lt: Įdėti...

en: From ...
lt: Iš ...

en: To ...
lt: Į ...

en: {0} tag | {0} tags
lt[0]: {0} žyma
lt[1]: {0} žymos
lt[2]: {0} žymų

en: {0} way | {0} ways
lt[0]: {0} kelias
lt[1]: {0} keliai
lt[2]: {0} kelių

en: {0} relation | {0} relations
lt[0]: {0} ryšys
lt[1]: {0} ryšiai
lt[2]: {0} ryšių

en: Position {0} is out of range. Current number of members is {1}.
lt: Vieta {0} yra už ribų. Dabartinis narių skaičius yra {1}.

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Keep
lt: Palikti

en: Undecided
lt: Nenuspręsta

en: Remove this relation member from the relation
lt: Išimti šį narį iš ryšio

en: Keep this relation member for the target object
lt: Palikti šį ryšio narį galutiniame objekte

en: Role:
lt: Rolė:

en: Enter a role for all relation memberships
lt: Įveskite rolę visoms ryšio narystėms

en: Tag modified relations with
lt: Pažymėti pakeistus ryšius su

en: <html>Select to enable entering a tag which will be applied<br>to all modified relations.</html>
lt: <html>Pažymėkite, kad įjungtumėte įvedimą žymos, kuri bus pritaikyta<br>visiems pakeistiems ryšiams.</html>

[ctx: tag]
en: Key:
lt: Raktas:

en: <html>Enter a tag key, e.g. <strong><tt>fixme</tt></strong></html>
lt: <html>Įveskite žymos raktą, pvz. <strong><tt>fixme</tt></strong></html>

en: Value:
lt: Reikšmė:

en: <html>Enter a tag value, e.g. <strong><tt>check members</tt></strong></html>
lt: <html>Įveskite žymos reikšmę, pvz. <strong><tt>patikrinti narius</tt></strong></html>

en: <html>The combined ways are members in one or more relations. Please decide whether you want to <strong>keep</strong> these memberships for the combined way or whether you want to <strong>remove</strong> them.<br>The default is to <strong>keep</strong> the first way and <strong>remove</strong> the other ways that are members of the same relation: the combined way will take the place of the original way in the relation.</html>
lt: <html>Sujungti keliai yra vieno ar kelių ryšių nariai. Prašome nuspręsti, ar norite sujungtus kelius <strong>palikti</strong> nariais ar norite juos <strong>išimti</strong>.<br>Numatytoji elgsena yra <strong>palikti</strong> pirmą kelią ir <strong>išimti</strong> visus kitus kelius, kurie yra to paties ryšio nariai: sujungtas kelias užims pradinio kelio poziciją ryšyje.</html>

en: <html>The merged nodes are members in one or more relations. Please decide whether you want to <strong>keep</strong> these memberships for the target node or whether you want to <strong>remove</strong> them.<br>The default is to <strong>keep</strong> the first node and <strong>remove</strong> the other nodes that are members of the same relation: the target node will take the place of the original node in the relation.</html>
lt: <html>Sujungti taškai yra vieno ar daugiau ryšių nariai. Prašome nuspręsti, ar norite <strong>palikti</strong> gautus sujungtus taškus nariais ar norite juos <strong>išimti</strong>.<br>Numatytoji elgsena yra <strong>palikti</strong> pirmą tašką ir <strong>išimti</strong> visus kitus taškus, kurie yra to paties ryšio nariai: galutinis taškas užims pradinio taško vietą ryšyje.</html>

en: Apply this role to all members
lt: Pritaikyti šią rolę visiems nariams

en: Pos.
lt: Poz.

en: Orig. Way
lt: Prad. kelias

en: Show tags with conflicts only
lt: Rodyti tik žymas su konfliktais

en: Show tags with multiple values only
lt: Rodyti žymas tik su sudėtinėmis reikšmėmis

en: <html>Please select the values to keep for the following tags.</html>
lt: <html>Prašome parinkti kurias reikšmes palikti šioms žymoms.</html>

en: Apply?
lt: Pritaikyti?

en: Relation
lt: Ryšys

en: Old role
lt: Senoji rolė

en: New role
lt: Nauja rolė

en: Old key
lt: Senasis raktas

en: Old value
lt: Sena reikšmė

en: New key
lt: Naujas raktas

en: New value
lt: Nauja reikšmė

en: Pasting {0} tag | Pasting {0} tags
lt[0]: Įkeliama {0} žyma
lt[1]: Įkeliamos {0} žymos
lt[2]: Įkeliama {0} žymų

en: to {0} object | to {0} objects
lt[0]: į {0} objektą
lt[1]: į {0} objektus
lt[2]: į {0} objektų

en: Delete incomplete members?
lt: Trinti nepilnus narius?

en: Paste without incomplete members
lt: Įdėti be nepilnų narių

en: The copied data contains incomplete objects.  When pasting the incomplete objects are removed.  Do you want to paste the data without the incomplete objects?
lt: Nukopijuotose duomenyse yra nepilnų objektų. Įdedant nepilni objektai pašalinami. Ar norite įdėti duomenis be nepilnų objektų?

en: Do you want to paste these tags?
lt: Ar norite įdėti šias žymas?

en: Clear buffer
lt: Išvalyti buferį

en: Ignore warnings
lt: Ignoruoti įspėjimus

en: <html><p> Sorry, it is impossible to paste tags from buffer. It does not contain any JOSM object or suitable text. </p></html>
lt: <html><p> Atsiprašome, neįmanoma įkelti žymų iš buferio. Jame nėra jokių JOSM objektų ar tinkamo teksto. </p></html>

en: For selected objects only
lt: Tik pažymėtiems objektams

en: <html>Select to show changesets for the currently selected objects only.<br>Unselect to show all changesets for objects in the current data layer.</html>
lt: <html>Parinkite rodymui pokyčių tik dabar pažymėtiems objektams.<br>Nužymėkite, kad rodytumėte visus pokyčius visiems dabartinio sluoksnio objektams.</html>

en: Changesets
lt: Pakeitimai

en: Open the list of changesets in the current layer.
lt: Atverti dabartinio sluoksnio pakeitimų sąrašą.

en: Select all objects assigned to the currently selected changesets
lt: Pažymėti visus objektus priskirtus dabar pažymėtiems pakeitimams

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Download information about the selected changesets from the OSM server
lt: Atsiųsti informaciją apie pažymėtus pakeitimus iš OSM serverio

en: Close the selected open changesets
lt: Užverti pažymėtus atvertus pakeitimus

en: Show info
lt: Rodyti informaciją

en: Open a web page for each selected changeset
lt: Atverti tinklalapį kiekvienam pažymėtam pakeitimui

en: Details
lt: Informacija

en: Opens the Changeset Manager window for the selected changesets
lt: Atidaro pakeitimų tvarkytuvės langą pažymėtiems pakeitimams

en: Command Stack
lt: Komandų dėklas

en: Open a list of all commands (undo buffer).
lt: Atverti visų komandų sąrašą (atšaukimo buferis)

en: Command Stack: Undo: {0} / Redo: {1}
lt: Komandų atmintis: Atstatyti: {0} / pakartoti: {1}

en: Selects the objects that take part in this command (unless currently deleted)
lt: Pažymi objektus, dalyvaujančius šioje komandoje (nebent jie pašalinti)

en: Select and zoom
lt: Pažymėti ir didinti

en: Selects the objects that take part in this command (unless currently deleted), then and zooms to it
lt: Pažymi objektus, kurie dalyvauja šioje komandoje (nebent jie pašalinti), tada pastumia vaizdą prie jų

en: Undo the selected and all later commands
lt: Atšaukti pažymėtas ir visas vėlesnes komandas

en: Redo the selected and all earlier commands
lt: Pakartoti visas pažymėtas ir vėlesnes komandas

en: Resolve conflicts
lt: Išspręsti konfliktus

en: Conflict: {0} unresolved | Conflicts: {0} unresolved
lt[0]: Konfliktas: {0} neišspręstas
lt[1]: Konfliktai: {0} neišspręsti
lt[2]: Konfliktų: {0} neišspręstų

en: Rel.:{0} / Ways:{1} / Nodes:{2}
lt: Ryšiai: {0} / Keliai: {1} / Taškai: {2}

en: Resolve
lt: Išspręsti

en: Open a merge dialog of all selected items in the list above.
lt: Atverti suliejimo dialogą visiems aukščiau rodomo sąrašo elementams.

en: Resolve to my versions
lt: Išspręsti į mano versijas

en: Resolves all unresolved conflicts to ''my'' version
lt: Išsprendžia visus neišspręstus konfliktus ''my'' (mano) versijai

en: Resolve to their versions
lt: Išspręsti į jų versijas

en: Resolves all unresolved conflicts to ''their'' version
lt: Išspręsti visus neišspręstus konfliktus į ''their'' (jų) versiją

en: There was {0} conflict detected. | There were {0} conflicts detected.
lt[0]: Aptiktas {0} konfliktas.
lt[1]: Aptikti {0} konfliktai.
lt[2]: Aptikta {0} konfliktų.

en: Click to close this dialog and continue editing
lt: Spauskite, kad uždarytumėte šį dialogą ir tęstumėte redagavimą

en: Conflicts detected
lt: Aptikti konfliktai

en: Cancel conflict resolution and close the dialog
lt: Nutraukti konfliktų sprendimą ir uždaryti dialogą

en: Apply resolved conflicts and close the dialog
lt: Pritaikyti konfliktų sprendimą ir uždaryti dialogą

en: Apply Resolution
lt: Pritaikyti sprendimą

en: Close anyway
lt: Užverti vis tiek

en: Continue resolving
lt: Tęsti sprendimą

en: <html>You did not finish to merge the differences in this conflict.<br>Conflict resolutions will not be applied unless all differences<br>are resolved.<br>Click <strong>{0}</strong> to close anyway.<strong> Already<br>resolved differences will not be applied.</strong><br>Click <strong>{1}</strong> to return to resolving conflicts.</html>
lt: <html>Jūs nebaigėte sulieti šio konflikto skirtumų.<br>Konflikto sprendimai nebus pritaikyti, kol neišspręsti visi skirtumai.<br>Spauskite <strong>{0}</strong>, kad vis tiek uždarytumėte.<br><strong>Jau išspręsti skirtumai nebus pritaikyti.</strong><br>Spauskite <strong>{1}</strong>, kad grįžtumėte spręsti konfliktus.</html>

en: Conflict not resolved completely
lt: Konfliktai pilnai neišspręstas

en: Resolve conflicts for ''{0}''
lt: Išspręsti „{0}“ konfliktus

en: Please confirm to remove <strong>{0} object</strong>. | Please confirm to remove <strong>{0} objects</strong>.
lt[0]: Prašome patvirtinti <strong>{0} objekto</strong> ištrinimą.
lt[1]: Prašome patvirtinti <strong>{0} objektų</strong> ištrinimą.
lt[2]: Prašome patvirtinti <strong>{0} objektų (-o)</strong> ištrinimą.

en: {0} relation is affected. | {0} relations are affected.
lt[0]: {0} ryšys yra paveiktas.
lt[1]: {0} ryšiai yra paveikti.
lt[2]: {0} ryšis (-iai) yra paveiktas (-i).

en: Deleting {0} object | Deleting {0} objects
lt[0]: Trinamas {0} objektas
lt[1]: Trinami {0} objektai
lt[2]: Trinama {0} objektų

en: Delete objects
lt: Šalinti objektus

en: To delete
lt: Bus pašalinti

en: From Relation
lt: Iš ryšio

en: Click to close the dialog and remove the object from the relations
lt: Spauskite, kad uždarytumėte dialogą ir ištrintumėte objektą iš ryšių

en: Click to close the dialog and to abort deleting the objects
lt: Spauskite, kad uždarytumėte dialogą ir netrintumėte objektų

en: Filter
lt: Filtras

en: Filter objects and hide/disable them.
lt: Filtruoti objektus ir slėpti/išjungti juos.

en: Enable filter
lt: Įjungti filtrą

en: Multikey: {0}
lt: Kelios žymos: {0}

en: Hide filter
lt: Slėpti filtrą

en: Hiding filter
lt: Slėpimo filtras

en: Inverse filter
lt: Atvirkštinis filtras

en: Filter mode
lt: Filtro veiksena

en: Add
lt: Pridėti

en: Add filter.
lt: Pridėti filtrą.

en: Edit filter.
lt: Redaguoti filtrą.

en: Delete filter.
lt: Šalinti filtrą.

en: Up
lt: Aukštyn

en: Move filter up.
lt: Pakelti filtrą.

en: Down
lt: Žemyn

en: Move filter down.
lt: Nuleisti filtrą.

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Reverse
lt: Atvirkščiai

[ctx: filter]
en: E
lt: Įj

[ctx: filter]
en: H
lt: S

[ctx: filter]
en: Text
lt: Tekstas

[ctx: filter]
en: M
lt: R

[ctx: filter]
en: R
lt: K

[ctx: filter]
en: A
lt: P

[ctx: filter]
en: D
lt: Iš

en: <h2>Filter active</h2>
lt: <h2>Filtras aktyvus</h2>

en: </p><p>Close the filter dialog to see all objects.<p></html>
lt: </p><p>Užverkite filtro dialogo langą visiems objektams pamatyti.<p></html>

en: not in data set
lt: ne duomenų aibėje

en: Node:
lt: Taškas:

en: Way:
lt: Kelias:

en: Relation:
lt: Ryšys:

en: deleted-on-server
lt: ištrintas-serveryje

en: modified
lt: pakeistas

en: filtered/hidden
lt: atfiltruota/paslėpta

en: filtered/disabled
lt: atfiltruota/išjungta

en: has direction keys (reversed)
lt: turi krypties raktus (atbulus)

en: has direction keys
lt: turi krypties raktus

en: State:
lt: Būsena:

en: Data Set:
lt: Duomenų aibė:

en: Edited at:
lt: Pakeista:

en: <new object>
lt: <naujas objektas>

en: Edited by:
lt: Pakeitė:

en: In changeset:
lt: Pakeitime:

en: Tags:
lt: Žymos:

en: Centroid:
lt: Centroidas:

en: Length: {0}
lt: Ilgis: {0}

en: Area: {0}
lt: Plotas: {0}

en: {0} Member:  | {0} Members:
lt[0]: {0} narys:
lt[1]: {0} nariai:
lt[2]: {0} narių:

en:  as "{0}"
lt:  kaip "{0}"

en: {0} Nodes:
lt: {0} taškai:

en: Bounding box:
lt: Apimties stačiakampis:

en: Bounding box (projected):
lt: Apimties stačiakampis (projektuotas):

en: Center of bounding box:
lt: Apimties stačiakampio centras:

en: Coordinates (projected):
lt: Koordinatės (projektuotos):

en: UTM Zone
lt: UTM Zona

en: Part of:
lt: Dalis:

en: In conflict with:
lt: Konfliktuoja su:

en: Advanced object info
lt: Sudėtingesnė objekto info

en: map style
lt: žemėlapio stilius

en: edit counts
lt: redagavimų skaičius

en: The 2 selected objects have identical style caches.
lt: 2 pažymėti objektai turi identiškus stilių podėlius.

en: The 2 selected objects have different style caches.
lt: 2 pažymėti objektai turi skirtingus stilių podėlius.

en: Warning: The 2 selected objects have equal, but not identical style caches.
lt: Įspėjimas: 2 pažymėti objektai turi lygius, bet ne identiškus stilių podėlius.

en: {0} user last edited the selection: | {0} users last edited the selection:
lt[0]: {0} naudotojas paskutinis keitė pažymėjimą:
lt[1]: {0} naudotojai paskutiniai keitė pažymėjimą:
lt[2]: {0} naudotojų paskutiniai keitė pažymėjimą:

en: Enter the coordinates for the new node.
lt: Įveskite koordinates naujam taškui.

en: You can separate longitude and latitude with space, comma or semicolon.
lt: Jūs galite atskirti ilgumą ir platumą su tarpu, kableliu arba kabliataškiu.

en: Use positive numbers or N, E characters to indicate North or East cardinal direction.
lt: Naudokite teigiamus skaičius arba N, E simbolius šiaurės ar rytų krypčiai parodyti.

en: For South and West cardinal directions you can use either negative numbers or S, W characters.
lt: Pietų ir vakarų kryptims, galite naudoti tiek neigiamus skaičius, tiek S, W simbolius.

en: Coordinate value can be in one of three formats:
lt: Koordinatės vertė gali būti trijų formatų:

en: <i>degrees</i><tt>&deg;</tt>
lt: <i>laipsniai</i><tt>&deg;</tt>

en: <i>degrees</i><tt>&deg;</tt> <i>minutes</i><tt>&#39;</tt>
lt: <i>laipsniai</i><tt>&deg;</tt> <i>minutės</i><tt>&#39;</tt>

en: <i>degrees</i><tt>&deg;</tt> <i>minutes</i><tt>&#39;</tt> <i>seconds</i><tt>&quot</tt>
lt: <i>laipsniai</i><tt>&deg;</tt> <i>minutės</i><tt>&#39;</tt> <i>sekundės</i><tt>&quot</tt>

en: Symbols <tt>&deg;</tt>, <tt>&#39;</tt>, <tt>&prime;</tt>, <tt>&quot;</tt>, <tt>&Prime;</tt> are optional.
lt: Simboliai <tt>&deg;</tt>, <tt>&#39;</tt>, <tt>&prime;</tt>, <tt>&quot;</tt>, <tt>&Prime;</tt> yra neprivalomi.

en: You can also use the syntax <tt>lat="..." lon="..."</tt> or <tt>lat=''...'' lon=''...''</tt>.
lt: Jūs taip pat galite naudoti sintaksę <tt>lat="..." lon="..."</tt> or <tt>lat=''...'' lon=''...''</tt>.

en: Some examples:
lt: Šiek tiek pavyzdžių:

en: Projected coordinates:
lt: Projektuotos koordinatės:

en: Enter easting and northing (x and y) separated by space, comma or semicolon.
lt: Įveskite rytus ir šiaurę (x ir y), atskirtus tarpu, kableliu ar kabliataškiu.

en: Lat/Lon
lt: Plat/Ilg

en: East/North
lt: Rytai/Šiaurė

en: Please enter a Easting and Northing
lt: Prašome įvesti Rytus ir Šiaurę

en: Toggle visibility of layer: {0}
lt: Perjungti sluoksnio matomumą: {0}

en: Open a list of all loaded layers.
lt: Atverti visų įkeltų sluoksnių sąrašą.

en: layer is currently visible (click to hide layer)
lt: sluoksnis šiuo metu matomas (spauskite, kad paslėptumėte)

en: layer is currently hidden (click to show layer)
lt: sluoksnis šiuo metu paslėptas (spauskite, kad parodytumėte)

en: this layer is the active layer
lt: šis sluoksnis yra aktyvus sluoksnis

en: this layer is not currently active (click to activate)
lt: šis sluoksnis šiuo metu neaktyvus (spauskite, kad padarytumėte aktyviu)

en: scale follows native resolution of this layer
lt: skalė seka savąją sluoksnio rezoliuciją

en: scale follows native resolution of another layer (click to set this layer)
lt: skalė seka kito sluoksnio sąvąją rezoliuciją (paspauskite, kad nustatytumėte šį sluosknį)

en: this layer has no native resolution
lt: šis sluoksnis neturi savosios rezoliucijos

en: Information about layer
lt: Sluoksnio informacija

en: Map paint preferences...
lt: Žemėlapio piešimo stiliai...

en: Map Paint Styles
lt: Žemėlapio piešimo stiliai

en: configure the map painting style
lt: konfigūruoti žemėlapio piešimo stilių

en: On/Off
lt: Įjungti/Išjungti

en: Turn selected styles on or off
lt: Įjungti arba išjungti pažymėtus stilius

en: Move the selected entry one row down.
lt: Perkelti pažymėtą įrašą viena eilute žemyn.

en: Move the selected entry one row up.
lt: Perkelti pažymėtą įrašą viena eilute aukštyn.

en: Reload from file
lt: Iš naujo įkelti iš failo

en: reload selected styles from file
lt: iš naujo įkelti pažymėtus stilius iš failo

en: Save as...
lt: Išsaugoti kaip...

en: Save a copy of this Style to file and add it to the list
lt: Įrašyti šio stiliaus kopiją į failą ir pridėti jį į sąrašą

en: Map paint style file (*.mapcss, *.zip)
lt: Žemėlapio piešimo stilius (*.mapcss, *.zip)

en: Map paint style file (*.xml, *.zip)
lt: Žemėlapio piešimo stilius (*.xml, *.zip)

en: Reloading style sources
lt: Iš naujo įkeliami stilių šaltiniai

en: Save style ''{0}'' as ''{1}''
lt: Įrašyti stilių „{0}“ kaip „{1}“

en: view meta information, error log and source definition
lt: peržiūrėti meta informaciją, klaidų žurnalą ir šaltinio apibrėžimą

en: Map Style info
lt: Žemėlapio stiliaus info

en: Source
lt: Šaltinis

en: Title:
lt: Antraštė:

en: Built-in Style, internal path:
lt: Įtaisytasis stilius, vidinis kelias:

en: Path:
lt: Kelias:

en: Icon:
lt: Piktograma:

en: Background:
lt: Fonas:

en: Style is currently active?
lt: Stilius dabar aktyvus?

en: No
lt: Ne

en: Style settings
lt: Stiliaus nustatymai

en: Customize the style
lt: Tinkinti stilių

en: Search menu items
lt: Ieškoti meniu elementų

en: Mini map
lt: Mini žemėlapis

en: Displays a small map of the current edit location
lt: Prie dabartinės keitimo vietos rodo nedidelį žemėlapį

en: List of notes
lt: Pastabų sąrašas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Add comment
lt: Pridėti komentarą

en: Comment on note
lt: Komentuoti pastabą

en: Add comment to note:
lt: Pridėti komentarą prie pastabos:

en: Close note
lt: Užverti pastabą

en: Close note with message:
lt: Užverti pastabą su pranešimu:

en: Create
lt: Sukurti

en: Reopen
lt: Iš naujo atidaryti

en: Reopen note
lt: Iš naujo atverti pastabą

en: Reopen note with message:
lt: Iš naujo atverti pastabą su pranešimu:

en: Sort notes
lt: Rikiuoti pastabas

en: Open the note in an external browser
lt: Atverti pastabą išorinėje naršyklėje

en: Object type:
lt: Objekto tipas:

[ctx: osm object types]
en: mixed
lt: įvairus

en: Choose the OSM object type
lt: Pasirinkite OSM objekto tipą

en: Object ID:
lt: Objekto ID:

en: Enter the ID of the object that should be downloaded
lt: Įveskite objekto ID, kuris bus parsiųstas

en: Object IDs can be separated by comma or space, for instance: {0}
lt: Objektų ID gali būti atskirti kableliais ar tarpais, pavyzdžiui: {0}

en: In mixed mode, specify objects like this: {0}<br/>({1} stands for <i>node</i>, {2} for <i>way</i>, and {3} for <i>relation</i>)
lt: Mišriojoje veiksenoje, nurodykite tokius objektus kaip šiuos: {0}<br/>({1} galioja <i>taškui</i>, {2} <i>keliui</i>, ir {3} <i>ryšiui</i>)

en: Ranges of object IDs are specified with a hyphen, for instance: {0}
lt: Objektų rėžių ID gali būti nurodyti su brūkšniu, pavyzdžiui: {0}

en: Invalid ID list specified
    Cannot continue.
lt: Nurodytas netinkamas ID sąrašas
    Negalima tęsti.

en: Existing node
lt: Egzistuojančiame taške

en: Both nodes
lt: Abiejuose taškuose

en: New node
lt: Naujame taške

en: Tags/Memberships
lt: Žymos/narystės

en: Unglue
lt: Atjungti

en: Where should the tags of the node be put?
lt: Kur turėtų būti priskirtos taško žymos?

en: Where should the memberships of this node be put?
lt: Kur turėtų būti priskirtos šio taško narystės?

en: Open a list of all relations.
lt: Atverti ryšių sąrašą

en: Relation list filter
lt: Ryšių sąrašo filtras

en: New
lt: Naujas

en: Create a new relation
lt: Sukurti naują ryšį

en: Relations: {0}/{1}
lt: Ryšiai: {0}/{1}

en: Relations: {0}
lt: Ryšiai: {0}

en: Search
lt: Paieška

en: Submit filter
lt: Pateikti filtrą

en: Filter string:
lt: Filtro eilutė:

en: Search string:
lt: Paieškos eilutė:

en: Enter the search expression
lt: Įveskite paieškos išraišką

en: add to selection
lt: pridėti prie pažymėtų

en: remove from selection
lt: pašalinti iš pažymėtų

en: find in selection
lt: ieškoti pažymėjime

en: case sensitive
lt: skirti raidžių dydį

en: all objects
lt: visi objektai

en: Also include incomplete and deleted objects in search.
lt: Taipogi įtraukti į paiešką nepilnus ir ištrintus objektus.

en: add toolbar button
lt: pridėti įrankių juostos mygtuką

en: standard
lt: standartinė

en: regular expression
lt: reguliarusis reiškinys

en: MapCSS selector
lt: MapCSS parinkiklis

en: Search syntax
lt: Paieškos sintaksė

en: Invalid search expression
lt: Netinkama paieškos išraiška

en: Search by preset
lt: Paieška pagal ruošinį

en: Search expression is not valid: 
    
     {0}
lt: Netinkama paieškos išraiška: 
    
     {0}

en: Hints
lt: Patarimai

en: basics
lt: pagrindai

en: Baker Street
lt: Kepyklos gatvė

en: ''Baker'' and ''Street'' in any key
lt: „Kepyklos“ ir „Gatvė“ bet kurioje žymoje

en: "Baker Street"
lt: „Kepyklos gatvė“

en: ''Baker Street'' in any key
lt: „Kepyklos gatvė“ bet kurioje žymoje

en: ''valuefragment'' anywhere in ''key''
lt: „reikšmėsdalis“ bet kur „rakte“

en: ''valuefragment'' nowhere in ''key''
lt: „reikšmėsdalis“ niekur „rakte“

en: matches if ''key'' exists
lt: atitinka, jei „žyma“ egzistuoja

en: ''key'' with exactly ''value''
lt: „raktas“ su tikslia „reikšme“

en: ''key'' with any value
lt: „raktas“ su bet kokia reikšme

en: ''value'' in any key
lt: „reikšmė“ bet kurioje žymoje

en: matches if ''key'' is greater than ''value'' (analogously, less than)
lt: atitinka, jei „žyma“ didesnė už „reikšmę“ (analogiškai su mažiau už)

en: to quote operators.<br>Within quoted strings the <b>"</b> and <b>\</b> characters need to be escaped by a preceding <b>\</b> (e.g. <b>\"</b> and <b>\\</b>).
lt: veiksmų išskyrimas kabutėmis.<br>Kabutėmis išskirtame tekste prieš <b>"</b> ir <b>\</b> simbolius reikia rašyti <b>\</b> (pvz., <b>\"</b> ir <b>\\</b>).

en: combinators
lt: kombinatoriai

en: logical and (both expressions have to be satisfied)
lt: loginis ir (abi išraiškos turi būti teisingos)

en: logical or (at least one expression has to be satisfied)
lt: loginis arba (bent viena išraiška turi būti teisinga)

en: logical not
lt: loginis ne

en: use parenthesis to group expressions
lt: išraiškų grupavimui naudokite skliaustus

en: objects
lt: objektai

en: all nodes
lt: visi taškai

en: all ways
lt: visi keliai

en: all relations
lt: visi ryšiai

en: all closed ways
lt: visi uždari keliai

en: object without useful tags
lt: objektas be naudingų žymų

en: all objects that use the address preset
lt: visi objektai naudojantys adreso ruošinį

en: all objects that use any preset under the Geography/Nature group
lt: visi objektai naudojantys bet kurį ruošinį iš Geografija/Gamta grupės

en: metadata
lt: meta duomenys

en: objects with given ID
lt: objektai su duota ID

en: objects with given version
lt: objektai su duota versija

en: objects with given changeset ID
lt: objektai su nurodytu pakeitimo ID

en: objects with last modification timestamp within range
lt: objektai su paskutine keitimo data intervale

en: properties
lt: savybės

en: ways with at least 20 nodes, or relations containing at least 20 nodes
lt: keliai su ne mažiau nei 20 taškų arba ryšiai, kuriuose yra bent 20 taškų

en: nodes with at least 3 referring ways, or relations containing at least 3 ways
lt: taškai su bent 3 susijusiais keliais arba ryšiai su bent 3 keliais

en: objects having 5 to 10 tags
lt: objektai, turintys nuo 5 iki 10 žymų

en: closed ways with an area of 100 m²
lt: uždari keliai, kurių plotas 100 m²

en: ways with a length of 200 m or more
lt: keliai, ilgesni už 200 m

en: state
lt: būsena

en: all modified objects
lt: visi pakeisti objektai

en: all new objects
lt: visi nauji objektai

en: all selected objects
lt: visi pažymėti objektai

en: all incomplete objects
lt: visi nepilni objektai

en: all deleted objects (checkbox <b>{0}</b> must be enabled)
lt: visi pašalinti taškai (langelis <b>{0}</b> privalo būti pažymėtas)

en: related objects
lt: susiję objektai

en: all children of objects matching the expression
lt: išraišką atitinkančių objektų vaikai

en: all parents of objects matching the expression
lt: išraišką atitinkančių objektų tėvai

en: objects with given role in a relation
lt: objektai su nurodyta role ryšyje

en: relation containing a member of role <i>stop</i>
lt: ryšyje yra narys rolės <i>stop</i>

en: objects being part of a relation as role <i>stop</i>
lt: objektai, esantis dalis ryšio kaip rolė <i>stop</i>

en: n-th member of relation and/or n-th node of way
lt: n-tasis ryšio narys ir/arba n-tasis kelio taškas

en: every n-th member of relation and/or every n-th node of way
lt: kiekvienas n-tasis ryšio narys ir/arba kiekvienas n-tasis kelio taškas

en: view
lt: rodinys

en: objects in current view
lt: objektai dabartiniame rodinyje

en: objects (and all its way nodes / relation members) in current view
lt: objektai (ir visi jo kelio taškai / ryšio nariai) dabartiniame rodinyje

en: objects in downloaded area
lt: objektai atsiųstame plote

en: objects (and all its way nodes / relation members) in downloaded area
lt: objektai (ir visi jo kelių taškai / ryšių nariai) atsisiųstame plote

en: location
lt: vieta

en: {0} all objects having {1} as attribute are downloaded.
lt: {0} visi objektai turintys {1} kaip atributą yra atsiunčiami.

en: {0} all object with the corresponding key/value pair located around Berlin. Note, the default value for radius is set to 1000m, but it can be changed in the generated query.
lt: {0} visi objektai su atitinkama rakto/reikšmės pora esantys aplink Berlyną. Pastaba, numatytoji spindulio reikšmė yra 1000 m, bet gali būti pakeista sugeneruotoje užklausoje.

en: {0} all objects within the current selection that have {1} as attribute.
lt: {0} visi objektai dabartiniame pažymėjime turintys {1} kaip atributą.

en: Selection
lt: Pažymėti objektai

en: Open a selection list window.
lt: Atverti pažymėjimo sąrašo langą.

en: Zoom to selection
lt: Priartinti pažymėjimą

en: Zoom to selected element | Zoom to selected elements
lt[0]: Priartinti pažymėtą elementą
lt[1]: Priartinti pažymėtus elementus
lt[2]: Priartinti pažymėtus elementus

en: Sel.: Rel.:{0} / Ways:{1} / Nodes:{2}
lt: Paž.: Ryš:{0} / Kel:{1} / Taškai:{2}

en: Unselectable now
lt: Dabar nepažymimi

en: Always shown
lt: Visada rodoma

en: Dynamic
lt: Dinaminis

en: Always hidden
lt: Visada paslėpta

en: Toggle dynamic buttons
lt: Perjungti dinaminius mygtukus

en: Open preferences for this panel
lt: Atverti šio skydelio nuostatas

en: Undock the panel
lt: Atkabinti skydelį

en: Close this panel. You can reopen it with the buttons in the left toolbar.
lt: Uždaryti šį skydelį. Vėliau galite jį iš naujo atverti mygtukais kairėje įrankių juostoje.

en: Click to minimize/maximize the panel content
lt: Spauskite skydelio turiniui suskleisti/išskleisti

en: Side buttons
lt: Krašto mygtukai

en: Authors
lt: Autoriai

en: Open a list of people working on the selected objects.
lt: Atverti sąrašą žmonių, dirbančių su pažymėtais objektais.

en: {0} Author | {0} Authors
lt[0]: {0} autorius
lt[1]: {0} autoriai
lt[2]: {0} autorių

en: Select objects submitted by this user
lt: Pažymėti objektus, įkeltus šio naudotojo

en: Launches a browser with information about the user
lt: Paleidžia naršyklę su informacija apie naudotoją

en: Only launching info browsers for the first {0} of {1} selected users
lt: Info naršyklės paleidžiamos tik pirmiems {0} iš {1} pažymėtų naudotojų

en: Author
lt: Autorius

en: # Objects
lt: # Objektai

en: Validation Results
lt: Tikrinimo rezultatai

en: Open the validation window.
lt: Atverti tikrinimo langą.

en: Ignore for now
lt: Ignoruoti šiam kartui

en: Ignore and remove from tree.
lt: Ignoruoti ir pašalinti iš medžio.

en: Fix
lt: Pataisyti

en: Fix the selected issue.
lt: Pataisyti parinktą problemą

en: Ignore the selected issue next time.
lt: Kitą kartą ignoruoti pasirinktą problemą.

en: Manage Ignore
lt: Valdyti ignoravimą

en: Manage the ignore list
lt: Valdyti ignoravimų sąrašą

en: Lookup
lt: Ieškoti

en: Looks up the selected primitives in the error list.
lt: Ieško pažymėtų primityvų klaidų sąraše.

en: Whole group
lt: Visą grupę

en: Single elements
lt: Pavienius elementus

en: Nothing
lt: Nieko

en: Ignore whole group or individual elements?
lt: Ignoruoti visą grupę arba pavienius elementus?

en: Ignoring elements
lt: Ignoruojami elementai

en: Fixing errors ...
lt: Tvarkomos klaidos ...

en: Fixing ({0}/{1}): ''{2}''
lt: Tvarkoma ({0}/{1}): ''{2}''

en: Updating map ...
lt: Atnaujinamas žemėlapis ...

en: auto-fixed validator issues
lt: automatiškai pataisytos tikrintuvės problemos

en: Validator {0} List Management
lt: Tikrintuvės sąrašo valdymas: {0}

en: Don''t ignore
lt: Neignoruoti

en: Ignored error filter changed
lt: Ignoruojamų klaidų filtras pasikeitė

en: anonymous
lt: anoniminis

en: Display the basic properties of the changeset
lt: Rodyti pagrindines pakeitimo savybes

en: Display the tags of the changeset
lt: Rodyti pakeitimo žymas

en: Content
lt: Turinys

en: Display the objects created, updated, and deleted by the changeset
lt: Rodyti objektus, sukurtus, pakeistus ir pašalintus šiuo pakeitimu

en: Discussion
lt: Diskusija

en: Display the public discussion around this changeset
lt: Rodyti viešą šio pakeitimo aptarimą

en: Close the dialog
lt: Užverti dialogą

en: Query
lt: Užklausa

en: Launch the dialog for querying changesets
lt: Paleisti pakeitimų užklausų dialogo langą

en: Remove from cache
lt: Išimti iš podėlio

en: Remove the selected changesets from the local cache
lt: Išimti pažymėtus pakeitimus iš vietinio podėlio

en: Close the selected changesets
lt: Užverti pažymėtus pakeitimus

en: Update changeset
lt: Atnaujinti pakeitimą

en: Updates the selected changesets with current data from the OSM server
lt: Atnaujina pažymėtus pakeitimus pagal dabartinius duomenis OSM serveryje

en: Download changeset content
lt: Atsiųsti pakeitimo turinį

en: Download the content of the selected changesets from the server
lt: Atsiųsti pažymėtų pakeitimų turinį iš serverio

en: Download changed objects
lt: Atsiųsti pakeistus objektus

en: Download the current version of the changed objects in the selected changesets
lt: Atsiųsti pakeistų objektų dabartinę versiją pažymėtuose pakeitimuose.

en: My changesets
lt: Mano pakeitimai

en: Download my changesets from the OSM server (max. 100 changesets)
lt: Parsiųsti mano pakeitimus iš OSM serverio (daugiausiai 100 pakeitimų)

en: <html>JOSM is currently running with an anonymous user. It cannot download<br>your changesets from the OSM server unless you enter your OSM user name<br>in the JOSM preferences.</html>
lt: <html>JOSM šiuo metu veikia su anoniminiu naudotoju. Jis negali atsiųsti<br>jūsų pakeitimų iš OSM serverio, nebent jūs įvesite savo OSM naudotojo vardą<br>JOSM nustatymuose.</html>

[ctx: changeset.upload-comment]
en: empty
lt: tuščias

[ctx: changeset.state]
en: Open
lt: Atverti

[ctx: changeset.state]
en: Closed
lt: Užverta

en: Created at
lt: Sukurtas

en: Closed at
lt: Užvertas

en: Discussions
lt: Diskusijos

en: <html>The selected object is not available in the current<br>edit layer ''{0}''.</html> | <html>None of the selected objects is available in the current<br>edit layer ''{0}''.</html>
lt[0]: <html>Pažymėtas objektas nepasiekiamas dabartiniame<br>keičiamame sluoksnyje „{0}“.</html>
lt[1]: <html>Nei vienas iš pažymėtų objektų nepasiekiamas dabartiniame<br>keičiamame sluoksnyje „{0}“.</html>
lt[2]: <html>Nei vienas iš pažymėtų objektų nepasiekiamas dabartiniame<br>keičiamame sluoksnyje „{0}“.</html>

en: Download objects
lt: Atsiųsti objektus

en: Download the current version of the selected objects
lt: Atsisiųsti pasirinktų objektų dabartinę versiją

en: Select in layer
lt: Parinkti sluoksnyje

en: Select the corresponding primitives in the current data layer
lt: Pažymėti atitinkamus primityvus dabartiniame duomenų sluoksnyje

en: Nothing to select
lt: Nėra ką parinkti

en: Zoom to in layer
lt: Padidinti sluoksnį

en: Zoom to the corresponding objects in the current data layer
lt: Padidinti atitinkamus objektus dabartiniame duomenų sluoksnyje

en: Nothing to zoom to
lt: Nėra ko padidinti

en: The content of this changeset is not downloaded yet.
lt: Šio pakeitimo turinys dar neatsiųstas.

en: Download now
lt: Atsisiųsti dabar

en: Download the changeset content
lt: Atsiųsti pakeitimo turinį

en: Created
lt: Sukurtas

en: Updated
lt: Atnaujintas

en: Deleted
lt: Ištrintas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Comment:
lt: Komentaras:

en: Open/Closed:
lt: Atvertas/Užvertas:

en: Created at:
lt: Sukurta:

en: Remove the changeset in the detail view panel from the local cache
lt: Išimti pakeitimą detalaus rodinio kortelėje iš vietinio podėlio

en: Update the changeset from the OSM server
lt: Atnaujinti pakeitimą iš OSM serverio

en: View changeset
lt: Peržiūrėti pakeitimą

en: Select the primitives in the content of this changeset in the current data layer
lt: Pažymėti šio pakeitimo primityvus dabartiniame duomenų sluoksnyje

en: <html>None of the objects in the content of changeset {0} is available in the current<br>edit layer ''{1}''.</html>
lt: <html>Nei vienas iš pakeitimo {0} turinio objektų neprieinamas dabartiniame<br>keičiamame sluoksnyje „{1}“.</html>

en: Zoom to the objects in the content of this changeset in the current data layer
lt: Padidinti šio pakeitimo turinio objektus dabartiniame duomenų sluoksnyje

en: Update changeset discussion
lt: Atnaujinti pakeitimo aptarimą

en: Update the changeset discussion from the OSM server
lt: Atnaujinti pakeitimo aptarimą iš OSM serverio

en: Date
lt: Data

en: User
lt: Naudotojas

en: {0} [incomplete]
lt: {0} [nebaigta]

en: open
lt: atvertas

en: closed
lt: užvertas

en: Download content
lt: Atsiųsti turinį

en: Download the changeset content from the OSM server
lt: Atsiųsti pakeitimo turiį iš OSM serverio

en: Update content
lt: Atnaujinamas turinys

en: Update the changeset content from the OSM server
lt: Atnaujinti pakeitimo turinį iš OSM serverio

en: Changeset ID:
lt: Pakeitimo ID:

en: Enter a changeset id
lt: Įveskite pakeitimo id

en: Download the changeset with the specified id, including the changeset content
lt: Atsiųsti pakeitimą su nurodytu id, įskaitant ir pokyčio turinį

en: Select changesets owned by specific users
lt: Pažymėti pakeitimus priklausančius konkretiems naudotojams

en: Select changesets depending on whether they are open or closed
lt: Pažymėti pakeitimus priklausomai nuo to, ar jie atverti, ar užverti

en: Select changesets based on the date/time they have been created or closed
lt: Pažymėti pakeitimus pagal datą/laiką, kai jie buvo sukurti ar užverti

en: Select only changesets related to a specific bounding box
lt: Pažymėti tik pakeitimus, susijusius su konkrečiu apimties stačiakampiu

en: Cannot restrict the changeset query to a specific bounding box. The input is invalid.
lt: Negalima apriboti pakeitimų užklausos konkrečiam apimties stačiakampiui. Netinkama įvestis.

en: <html>Please enter valid longitude/latitude values to restrict<br>the changeset query to a specific bounding box.</html>
lt: <html>Prašome įvesti tinkamas ilgumos/platumos reikšmes, kad apribotumėte<br>pakeitimų užklausą konkrečiame apimties stačiakampyje.</html>

en: Invalid bounding box
lt: Netinkamas apribojantis stačiakampis

en: Download my changesets only
lt: Atsiųsti tik mano pakeitimus

en: <html>Select to restrict the query to your changesets only.<br>Unselect to include all changesets in the query.</html>
lt: <html>Pažymėkite, kad apribotumėte užklausą tik jūsų pakeitimams.<br>Atžymėkite visų pakeitimų įtraukimui.</html>

en: <html>Please select one the following <strong>standard queries</strong>.Select <strong>Download my changesets only</strong> if you only want to download changesets created by yourself.<br>Note that JOSM will download max. 100 changesets.</html>
lt: <html>Prašome pažymėti vieną iš šių <strong>standartinių užklausų</strong>. Pažymėkite <strong>Atsiųsti tik mano pakeitimus</strong>, jei norite atsiųsti tik jūsų sukurtus pakeitimus.<br>Atkreipkite dėmesį, kad JOSM atsiųs ne daugiau 100 pakeitimų.</html>

en: <html>Download the latest changesets</html>
lt: <html>Atsiųsti paskutinius pakeitimus</html>

en: <html>Download my open changesets<br><em>Disabled. Please enter your OSM user name in the preferences first.</em></html>
lt: <html>Atsiųsti mano atvertus pakeitimus<br><em>Išjungta. Iš pradžių nustatymuose įveskite savo OSM naudotojo vardą.</em></html>

en: <html>Download my open changesets</html>
lt: <html>Atsiųsti mano atvertus pakeitimus</html>

en: <html>Download changesets in the current map view.<br><em>Disabled. There is currently no map view active.</em></html>
lt: <html>Atsiųsti pakeitimus dabartiniame žemėlapio rodinyje.<br><em>Išjungta. Šiuo metu nėra aktyvaus žemėlapio rodinio.</em></html>

en: <html>Download changesets in the current map view</html>
lt: <html>Atsiųsti pakeitimus dabartiniame žemėlapio rodinyje</html>

en: Unexpected value for preference ''{0}'', got ''{1}''. Resetting to default query.
lt: Netikėta nustatymo „{0}“ reikšmė, gauta „{1}“. Grąžinama numatytoji užklausa.

en: Cannot create changeset query for open changesets of anonymous user
lt: Nepavyksta sukurti užklausos anoniminio naudotojo atvertiesm pakeitimams

en: Basic
lt: Paprastas

en: Download changesets using predefined queries
lt: Atsiųsti pakeitimus naudojant išankstines užklausas

en: From URL
lt: Iš URL

en: Query changesets from a server URL
lt: Užklausti pakeitimų iš serverio URL

en: Advanced
lt: Sudėtingesnis

en: Use a custom changeset query
lt: Naudoti savo pakeitimų užklausą

en: Query changesets
lt: Užklausti pakeitimų

en: Query and download changesets
lt: Užklausti ir atsiųsti pakeitimų

en: Please enter a valid changeset query URL first.
lt: Įveskite tinkamą pakeitimų užklausos URL.

en: Illegal changeset query URL
lt: Netinkamas pakeitimų užklausos URL

en: Close the dialog and abort querying of changesets
lt: Užverti dialogo langą ir nutraukti pakeitimų užklausą

en: Please enter a date in the usual format for your locale.<br>Example: {0}<br>Example: {1}<br>Example: {2}<br>Example: {3}<br>
lt: Prašome įvesti datą jūsų lokalei įprastu formatu.<br>Pavyzdžiui: {0}<br>Pavyzdžiui: {1}<br>Pavyzdžiui: {2}<br>Pavyzdžiui: {3}<br>

en: Query open changesets only
lt: Ieškoti tik atvertuose pakeitimuose

en: Query closed changesets only
lt: Ieškoti tik užvertuose pakeitimuose

en: Query both open and closed changesets
lt: Ieškoti ir atvertuose, ir užvertuose pakeitimuose

en: Only changesets closed after the following date/time
lt: Tik pakeitimai, užverti po šios datos/laiko

en: Only changesets closed after and created before a specific date/time
lt: Tik pakeitimai, užverti po ir sukurti prieš nurodytą datą/laiką

en: Date:
lt: Data:

en: Time:
lt: Laikas:

en: Closed after -
lt: Užvertas po -

en: Date:
lt: Data:

en: Created before -
lt: Sukurtas prieš -

en: Cannot build changeset query with time based restrictions. Input is not valid.
lt: Negalima sukurti pakeitimų užklausos su laiko apribojimais. Netinkama įvestis.

en: <html>Please enter valid date/time values to restrict<br>the query to a specific time range.</html>
lt: <html>Prašome įvesti tinkamas datos/laiko reikšmes, kad apribotumėte<br>užklausą konkrečiame laiko intervale.</html>

en: Invalid date/time values
lt: Netinkamos datos/laiko reikšmės

en: Please enter a valid time in the usual format for your locale.<br>Example: {0}<br>Example: {1}<br>Example: {2}<br>Example: {3}<br>
lt: Prašome įvesti tinkamą laiką įprastu jūsų lokalei formatu.<br>Pavyzdys: {0}<br>Pavyzdys: {1}<br>Pavyzdys: {2}<br>Pavyzdys: {3}<br>

en: The current value is not a valid user ID. Please enter an integer value > 0
lt: Dabartinė reikšmė netinka naudotojo ID. Prašome įvesti teigiamą sveiką skaičių

en: Please enter an integer value > 0
lt: Prašome įvesti teigiamą sveiką skaičių

en: Please enter or paste an URL to retrieve changesets from the OSM API.
lt: Prašome įvesti arba įdėti URL, kad gautumėte pakeitimus iš OSM API.

en: Note that changeset queries are currently always submitted to ''{0}'', regardless of the host, port and path of the URL entered below.
lt: Atkreipkite dėmesį, kad pakeitimų užklausos dabar visada siunčiamos į „{0}“, nepriklausomai nuo URL serverio, prievado ir kelio, įvesto žemiau.

en: This changeset query URL is invalid
lt: Šis pakeitimų užklausos URL yra netinkamas

en: Only changesets owned by the user with the following user ID
lt: Tik pakeitimai, priklausantys naudotojui su šiuo naudotojo ID

en: Only changesets owned by the user with the following user name
lt: Tik pakeitimai, priklausantys naudotojui su šiuo naudotojo vardu

en: User ID:
lt: Naudotojo ID:

en: User name:
lt: Naudotojo vardas:

en: Only changesets owned by myself (disabled. JOSM is currently run by an anonymous user)
lt: Tik man priklausantys pakeitimai (išjungta. JOSM šiuo metu veikia kaip anoniminis naudotojas)

en: Only changesets owned by myself
lt: Tik pakeitimuose, priklausančiuose man

en: Cannot restrict changeset query to the current user because the current user is anonymous
lt: Negalima apriboti pakeitimų užklausos dabartiniu naudotoju, nes dabartinis naudotojas yra anonimas

en: Current value ''{0}'' for user ID is not valid
lt: Dabartinė naudotojo ID reikšmė „{0}“ yra netinkama

en: Cannot restrict the changeset query to the user name ''{0}''
lt: Negalima apriboti pakeitimų užklausos naudotojo vardu „{0}“

en: Please enter a valid user ID
lt: Įveskite tinkamą naudotojo ID

en: Invalid user ID
lt: Netinkamas naudotojo ID

en: Please enter a non-empty user name
lt: Prašome įvesti ne tuščią naudotojo vardą

en: Invalid user name
lt: Klaidingas naudotojo vardas

en: Activate
lt: Aktyvinti

en: Activate the selected layer
lt: Aktyvuoti pažymėtą sluoksnį

en: Activate layer
lt: Aktyvuoti sluoksnį

en: Delete the selected layers.
lt: Šalinti pažymėtus sluoksnius.

en: Duplicate this layer
lt: Kopijuoti šį sluoksnį

en: Copy of {0}
lt: {0} kopija

en: Copy {1} of {0}
lt: {0} kopija {1}

en: Show layer
lt: Rodyti sluoksnį

en: Adjust opacity of the layer.
lt: Keisti sluoksnio permatomumą.

en: Opacity
lt: Permatomumas

en: Gamma
lt: Gama

en: Sharpness
lt: Ryškumas

en: Colorfulness
lt: Spalvingumas

en: Color
lt: Spalva

en: Merge
lt: Sujungti

en: Merge this layer into another layer
lt: Sulieti šį sluoksnį su kitu sluoksniu

en: Length
lt: Ilgis

en: Move the selected layer one row down.
lt: Perkelti pažymėtą sluoksnį viena eilute žemyn.

en: Move the selected layer one row up.
lt: Perkelti pažymėtą sluoksnį viena eilute aukštyn.

en: Show/hide
lt: Rodyti/slėpti

en: Toggle visible state of the selected layer.
lt: Perjungti pažymėto sluoksnio matomumą.

en: Show/hide layer
lt: Rodyti/slėpti sluoksnį

en: Copy all Keys/Values
lt: Kopijuoti visus raktus/reikšmes

en: Copy the key and value of all the tags to clipboard
lt: Kopijuoti visų žymų raktus ir reikšmes į iškarpinę

en: Copy Tags
lt: Kopijuoti žymas

en: Copy Value
lt: Kopijuoti reikšmę

en: Copy the value of the selected tag to clipboard
lt: Kopijuoti pažymėtos žymos reikšmę į iškarpinę

en: Launch browser with wiki help for selected object
lt: Paleisti naršyklę su pažymėto objekto vikio žinynu

en: Go to OSM wiki for relation help
lt: Eiti į OSM vikio ryšio žinyną

en: Go to OSM wiki for tag help
lt: Eiti į OSM vikio žymos žinyną

en: Discardable key: selection Foreground
lt: Išmetamas raktas: pažymėjimo tekstas

en: Discardable key: foreground
lt: Išmetamas raktas: tekstas

en: Discardable key: selection Background
lt: Išmetamas raktas: pažymėjimo fonas

en: Discardable key: background
lt: Išmetamas raktas: fonas

en: {0} different | {0} different
lt[0]: {0} skirtinga
lt[1]: {0} skirtingos
lt[2]: {0} skirtingų

en: , {0} unset | , {0} unset
lt[0]: , {0} nenustatyta
lt[1]: , {0} nenustatytos
lt[2]: , {0} nenustatytų

en: Select objects for which to change tags.
lt: Parinkite objektus, kuriems keisti žymas.

en: Tags for selected objects.
lt: Žymos, pažymėtiems objektams

en: Member Of
lt: Šio ryšio narys

en: Position
lt: Padėtis

en: Go to Taginfo ({0})
lt: Į Taginfo ({0})

en: Tag filter
lt: Žymų filtras

en: Objects: {2} / Tags: {0} / Memberships: {1}
lt: Objektai: {2} / Žymos: {0} / Narystės: {1}

en: Tags: {0} / Memberships: {1}
lt: Žymos: {0} / Narystės: {1}

en: Delete the selected key in all objects
lt: Šalinti pažymėtą raktą visiems objektams

en: Delete Tags
lt: Šalinti žymas

en: Change relation
lt: Keisti ryšį

en: Delete from relation
lt: Išimti iš ryšio

en: Really delete selection from relation {0}?
lt: Tikrai trinti pažymėjimą iš ryšio {0}?

en: Add a new key/value pair to all objects
lt: Pridėti naują rakto/reikšmės porą į visus objektus

en: Add Tag
lt: Pridėti žymą

en: Edit the value of the selected key for all objects
lt: Keisti pažymėto rakto reikšmę visuose objektuose

en: Edit Tags
lt: Keisti žymas

en: Paste Value
lt: Įdėti reikšmę

en: Paste the value of the selected tag from clipboard
lt: Įdėti pažymėtos žymos reikšmę iš iškarpinės

en: Search Key/Value/Type
lt: Ieškoti Rakto/Vertės/Tipo

en: Search with the key and value of the selected tag, restrict to type (i.e., node/way/relation)
lt: Ieškoti su pažymėtos žymos raktu ir reikšme, apriboti pagal tipą (t.y. tašką/kelią/ryšį)

en: Search Key/Value
lt: Ieškoti pagal raktą/reikšmę

en: Search with the key and value of the selected tag
lt: Ieškoti pagal pažymėtos žymos raktą ir reikšmę

en: Change value? | Change values?
lt[0]: Keisti reikšmę?
lt[1]: Keisti reikšmes?
lt[2]: Keisti reikšmes?

en: This will change {0} object. | This will change up to {0} objects.
lt[0]: Tai pakeis {0} objektą.
lt[1]: Tai pakeis iki {0} objektų.
lt[2]: Tai pakeis iki {0} objektų.

en: An empty value deletes the tag.
lt: Tuščia reikšmė ištrina žymą.

en: You changed the key from ''{0}'' to ''{1}''.
lt: Jūs pakeitėte raktą iš „{0}“ į „{1}“.

en: The new key is already used, overwrite values?
lt: Naujas raktas jau panaudotas, perrašyti reikšmes?

en: Change properties of up to {0} object | Change properties of up to {0} objects
lt[0]: Keisti savybes ne daugiau {0} objektui
lt[1]: Keisti savybes ne daugiau {0} objektams
lt[2]: Keisti savybes ne daugiau {0} objektų

en: Use English language for tag by default
lt: Pagal nutylėjimą naudoti anglišką žymos reikšmę

en: Add tag
lt: Pridėti žymą

en: This will change up to {0} object. | This will change up to {0} objects.
lt[0]: Tai pakeis iki {0} objekto.
lt[1]: Tai pakeis iki {0} objektų.
lt[2]: Tai pakeis iki {0} objektų.

en: Please select a key
lt: Pasirinkite raktą

en: Set number of recently added tags
lt: Nustatyti paskiausiai pridėtų žymų skaičių

en: Remember last used tags after a restart
lt: Atsiminti paskutines naudotas žymas paleidus iš naujo

en: Recent tags with existing key
lt: Paskiausios žymos, su egzistuojančiu raktu

en: Enable
lt: Įgalinti

en: Hide
lt: Slėpti

en: Refresh recent tags list after applying tag
lt: Įkelti iš naujo paskesnių žymų sąrašą, pabaigus žymos pritaikymą

en: No refresh
lt: Nėra įkėlimo iš naujo

en: Refresh tag status only (enabled / disabled)
lt: Įkelti iš naujo tik žymos statusą  (įjungtas / išjungtas)

en: Refresh tag status and list of recently added tags
lt: Įkelti iš naujo žymos statusą ir sąrašą anksčiau įkeltų žymų

en: to apply first suggestion
lt: pirmam pasiūlymui pritaikyti

en: to add without closing the dialog
lt: pridėti neužveriant dialogo lango

en: to add first suggestion without closing the dialog
lt: pridėti pirmą pasiūlymą neužveriant dialogo lango

en: Please enter the number of recently added tags to display
lt: Įveskite skaičių, kiek rodyti paskiausiai įvestų žymų

en: Please enter integer number between 0 and {0}
lt: Prašome įvesti sveiką skaičių nuo 0 iki {0}

en: Recently added tags
lt: Paskiausiai pridėtos žymos

en: Choose recent tag {0}
lt: Parinkite paskiausiai naudotą žymą {0}

en: Use this tag again
lt: Vėl naudoti šią žymą

en: Apply recent tag {0}
lt: Pritaikyti neseniai naudotą žymą {0}

en: The key ''{0}'' is already used
lt: Raktas „{0}“ jau naudojamas

en: Ignore key ''{0}''
lt: Ignoruoti raktą „{0}“

en: Ignore tag ''{0}''
lt: Ignoruoti žymą „{0}“

en: Go to Taginfo
lt: Į Taginfo

en: Go to OSM Tag History
lt: Eiti į OSM žymos istoriją

en: Edit the relation the currently selected relation member refers to
lt: Redaguoti ryšį, kuriam priklauso dabar pažymėtas ryšio narys

en: Download all child relations (recursively)
lt: Atsiųsti visus vaikinius ryšius (rekursyviai)

en: Download All Children
lt: Atsiųsti visus vaikus

en: Download selected relations
lt: Atsiųsti pažymėtus ryšius

en: Download Selected Children
lt: Atsiųsti pažymėtus vaikus

en: Conflict in data | Conflicts in data
lt[0]: Konfliktas duomenyse
lt[1]: Konfliktai duomenyse
lt[2]: Konfliktai duomenyse

en: Download relation members
lt: Atsiųsti ryšio narius

en: <html>The child relation<br>{0}<br>is deleted on the server. It cannot be loaded</html>
lt: <html>Vaikinis ryšys<br>{0}<br>ištrintas serveryje. Jo negalima įkelti.</html>

en: Relation is deleted
lt: Ryšys ištrintas

en: Ignoring exception because task was canceled. Exception: {0}
lt: Klaida ignoruojama, nes užduotis buvo nutraukta. Klaida: {0}

en: Downloading {0} incomplete object | Downloading {0} incomplete objects
lt[0]: Atiunčiamas {0} nepilnas objektas
lt[1]: Atsiunčiami {0} nepilni objektai
lt[2]: Atsiunčiama {0} nepilnų objektų

en: Downloading {0} incomplete child of relation ''{1}'' | Downloading {0} incomplete children of relation ''{1}''
lt[0]: Atsiunčiamas {0} nepilnas ryšio „{1}“ vaikas
lt[1]: Atsiunčiami {0} nepilnas ryšio „{1}“ vaikai
lt[2]: Atsiunčiama {0} nepilnas ryšio „{1}“ vaikų

en: Downloading {0} incomplete child of {1} parent relations | Downloading {0} incomplete children of {1} parent relations
lt[0]: Atsiunčiamas {0} nepilnas {1} tėvinių ryšių vaikas
lt[1]: Atsiunčiami {0} nepilni {1} tėvinių ryšių vaikai
lt[2]: Atsiunčiama {0} nepilnų {1} tėvinių ryšių vaikų

en: Download relations
lt: Atsiųsti ryšius

en: Tags and Members
lt: Žymos ir nariai

en: Parent Relations
lt: Tėviniai ryšiai

en: Child Relations
lt: Vaikiniai ryšiai

en: Enter a role and apply it to the selected relation members
lt: Įveskite rolę ir pritaikykite ją pažymėtiems ryšio nariams

en: Apply Role:
lt: Pritaikyti rolę:

en: New relation
lt: Naujas ryšys

en: Focus Relation Editor with relation ''{0}'' in layer ''{1}''
lt: Fokusuoti ryšių tvarkytuvę su ryšiu „{0}“ sluoksnyje „{1}“

en: <html>There is at least one member in this relation referring<br>to the relation itself.<br>This creates circular dependencies and is discouraged.<br>How do you want to proceed with circular dependencies?</html>
lt: <html>Šiame ryšyje yra bent vienas narys, rodantis<br>į patį ryšį.<br>Tai sukuria ciklines priklausomybes, todėl siūloma to nedaryti.<br>Ką norite daryti su ciklinėmis priklausomybėmis?</html>

en: Remove them, clean up relation
lt: Išimti jas, išvalyti ryšį

en: Ignore them, leave relation as is
lt: Ignoruoti juos, palikti ryšį tokį, koks jis yra

en: Sorry, shortcut "{0}" can not be enabled in Relation editor dialog
lt: Atsiprašome, klavišų kombinacija „{0}“ negali būti įjungta ryšių tvarkytuvės dialogo lange

en: <html>This relation already has one or more members referring to<br>the object ''{0}''<br><br>Do you really want to add another relation member?</html>
lt: <html>Šiame ryšyje jau yra vienas ar daugiau narių, rodančių į<br>objektą „{0}“<br><br>Ar tikrai norite pridėti dar vieną ryšio narį?</html>

en: Multiple members referring to same object.
lt: Daugiau nei vienas narys rodo į tą patį objektą.

en: Select previous Gap
lt: Parinkti ankstesnį tarpą

en: Select the previous relation member which gives rise to a gap
lt: Parinkti ankstesnį ryšio narį, kuris sukuria tarpą

en: Select next Gap
lt: Parinkti kitą tarpą

en: Select the next relation member which gives rise to a gap
lt: Parinkti kitą ryšio narį, kuris sukuria tarpą

en: Zoom to Gap
lt: Padidinti tarpą

en: Zoom to the gap in the way sequence
lt: Padidinti kelių sekos tarpą

en: Refers to
lt: Nurodo į

en: Cannot add {0} since it is not part of dataset
lt: Negalima pridėti {0} nes nėra duomenų aibės dalis

en: including immediate children of parent relations
lt: įskaitant tiesioginių tėvinių ryšių vaikus

en: Load parent relations
lt: Įkelti tėvinius ryšius

en: Reload
lt: Atnaujinti

en: Edit the currently selected relation
lt: Redaguoti dabar pažymėtą ryšį

en: Apply Changes
lt: Pritaikyti pakeitimus

en: Create new relation in layer ''{0}''
lt: Sukurti naują ryšį sluoksnyje „{0}“

en: Edit new relation in layer ''{0}''
lt: Keisti naują ryšį sluoksnyje „{0}“

en: Edit relation #{0} in layer ''{1}''
lt: Keisti ryšį #{0} sluoksnyje ''{1}''

en: Load relation
lt: Įkelti ryšį

en: Add all objects selected in the current dataset after the last selected member
lt: Pridėti visus objektus, pažymėtus dabartinėje duomenų aibėje, po paskutinio pažymėto nario

en: Add all objects selected in the current dataset before the first member
lt: Pridėti visus objektus, pažymėtus dabartinėje duomenų aibėje, prieš pirmą narį

en: Add all objects selected in the current dataset before the first selected member
lt: Pridėti visus objektus, pažymėtus dabartinėje duomenų aibėje, prieš pirmą pažymėtą narį

en: Apply the current updates
lt: Pritaikyti dabartinius atnaujinimus

en: Cancel the updates and close the dialog
lt: Nutraukti atnaujinimus ir uždaryti dialogą

en: Yes, save the changes and close
lt: Taip, išsaugoti pakeitimus ir užverti

en: Click to save the changes and close this relation editor
lt: Spauskite pakeitimams įrašyti ir uždaryti ryšių tvarkytuvę

en: No, discard the changes and close
lt: Ne, atmesti pakeitimus ir užverti

en: Click to discard the changes and close this relation editor
lt: Spauskite pakeitimams atmesti ir uždaryti ryšių tvarkytuvę

en: Cancel, continue editing
lt: Atsisakyti, tęsti redagavimą

en: Click to return to the relation editor and to resume relation editing
lt: Spauskite grįžimui į ryšių tvarkytuvę ir ryšio redagavimo pratęsimui

en: <html>The relation has been changed.<br><br>Do you want to save your changes?</html>
lt: <html>Ryšys buvo pakeistas.<br><br>Ar norite įrašyti savo pakeitimus?</html>

en: Unsaved changes
lt: Neįrašyyi pakeitimai

en: Delete the currently edited relation
lt: Šalinti dabar redaguojamą ryšį

en: Relation Editor: Download Members
lt: Ryšių tvarkytuvė: atsiųsti narius

en: Download all incomplete members
lt: Atsiųsti visus nepilnus narius

en: Download selected incomplete members
lt: Atsiųsti pažymėtus nepilnus narius

en: Relation Editor: Move Down
lt: Ryšių tvarkytuvė: perkelti žemyn

en: Move the currently selected members down
lt: Perkelti pažymėtus narius žemyn

en: Relation Editor: Move Up
lt: Ryšių tvarkytuvė: perkelti aukštyn

en: Move the currently selected members up
lt: Perkelti dabar pažymėtus narius aukštyn

en: Apply the updates and close the dialog
lt: Pritaikyti atnaujinimus ir užverti dialogą

en: Relation Editor: Refresh
lt: Ryšių tvarkytuvė: įkelti iš naujo

en: Refresh relation from data layer
lt: Įkelti iš naujo ryšį iš duomenų sluoksnio

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Yes, discard changes and reload
lt: Taip, atmesti pakeitimus ir įkelti iš naujo

en: Click to discard the changes and reload data from layer
lt: Spauskite pakeitimams atmesti ir duomenims įkelti iš sluoksnio

en: <html>You have unsaved changes in this editor window.<br><br>Do you want to discard these changes and reload data from layer?</html>
lt: <html>Yra neišsaugotų pakeitimų tvarkytuvės lange.<br><br>Ar norite atmesti šiuos pakeitimus ir iš naujo įkelti duomenis iš sluoksnio?</html>

en: Click to close window
lt: Paspauskite, kad uždaryti langą

en: No, continue editing
lt: Ne, tęsti keitimą

en: <html>Relation has been deleted outside editor.<br><br>Do you want to close this window?</html>
lt: <html>Žyma buvo ištrinta už rengyklės ribų.<br><br>Ar jūs norite uždaryti šį langą?</html>

en: Deleted relation
lt: Ištrintas ryšys

en: Relation Editor: Remove
lt: Ryšių tvarkytuvė: išimti

en: Remove the currently selected members from this relation
lt: Išimti dabar pažymėtus narius iš šio ryšio

en: Remove all members referring to one of the selected objects
lt: Išimti visus narius, rodančius į vieną iš pažymėtų objektų

en: Reverse the order of the relation members
lt: Atvirkščia ryšio narių tvarka

en: Yes, create a conflict and close
lt: Taip, sukurti konfliktą ir uždaryti

en: Click to create a conflict and close this relation editor
lt: Spauskite, kad sukurtumėte konfliktą ir uždarytumėte šią ryšių tvarkytuvę

en: <html>This relation has been changed outside of the editor.<br>You cannot apply your changes and continue editing.<br><br>Do you want to create a conflict and close the editor?</html>
lt: <html>Šis ryšys buvo pakeistas už tvarkytuvės ribų.<br>Jūs negalite pritaikyti savo pakeitimų ir tęsti redagavimo.<br><br>Ar norite sukurti konfliktą ir uždaryti tvarkytuvę?</html>

en: <html>Layer ''{0}'' already has a conflict for object<br>''{1}''.<br>Please resolve this conflict first, then try again.</html>
lt: <html>Sluoksnyje „{0}“ jau yra objekto „{1}“ konfliktas.<br>Prašome iš pradžių išspręsti šį konfliktą<br>ir tada bandyti dar kartą.</html>

en: Select the currently edited relation
lt: Pažymėti dabar redaguojamą ryšį

en: Select objects for selected relation members
lt: Pažymėti objektus pažymėtiems ryšio nariams

en: Select relation members which refer to objects in the current selection
lt: Pažymėti ryšių narius, rodančius į dabar pažymėtus objektus

en: Sets a role for the selected members
lt: Nustato pažymėtų narių rolę

en: Apply Role
lt: Pritaikyti rolę

en: You are setting an empty role on {0} object. | You are setting an empty role on {0} objects.
lt[0]: Jūs nustatote tuščią rolę {0} objektui.
lt[1]: Jūs nustatote tuščią rolę {0} objektams.
lt[2]: Jūs nustatote tuščią rolę {0} objektų.

en: This is equal to deleting the roles of these objects.
lt: Tai tolygu šių objektų rolės ištrynimui.

en: Do you really want to apply the new role?
lt: Ar tikrai norite pritaikyti naują rolę?

en: Yes, apply it
lt: Taip, pritaikyti

en: No, do not apply
lt: Ne, nepritaikyti

en: Confirm empty role
lt: Patvirtinkite tuščią rolę

en: Relation Editor: Sort
lt: Ryšių tvarkytuvė: rikiuoti

en: Sort the relation members
lt: Rikiuoti ryšio narius

en: Sort below
lt: Rūšiuoti žemiau

en: Sort the selected relation members and all members below
lt: Rūšiuoti pasirinktus ryšių naius ir visus narius žemiau

en: way is connected
lt: kelias prijungtas

en: way is connected to previous relation member
lt: kelias prijungtas prie ankstesnio ryšio nario

en: way is connected to next relation member
lt: kelias prijungtas prie kito ryšio nario

en: way is not connected to previous or next relation member
lt: kelias neprijungtas prie ankstesnio ar kito ryšio nario

en: Wrong number of arguments for bookmark
lt: Netinkamas žymelės argumentų skaičius

en: Home location
lt: Namų vieta

en: Error reading bookmark entry: %s
lt: Klaida skaitant žymelės įrašą: %s

en: Bookmarks
lt: Žymekliai

en: <html>There is currently no download area selected.</html>
lt: <html>Šiuo metu nepažymėta joks atsiuntimo plotas.</html>

en: <html><strong>Current download area</strong> (minlon, minlat, maxlon, maxlat): </html>
lt: <html><strong>Dabartinis atsiuntimo plotas</strong> (minilg, minplat, maksilg, maksplat): </html>

en: Create bookmark
lt: Sukurti žymelę

en: Add a bookmark for the currently selected download area
lt: Pridėti žymelę dabar pažymėtam atsiuntimo plotui

en: Currently, there is no download area selected. Please select an area first.
lt: Dabar nepažymėtas joks atsiuntimo plotas. Prašome iš pradžių pažymėti plotą.

en: Please enter a name for the bookmarked download area.
lt: Prašome įvesti įsiminto atsiuntimo ploto pavadinimą.

en: Name of location
lt: Vietovės pavadinimas

en: Remove the currently selected bookmarks
lt: Išimti dabar pažymėtas žymeles

en: Rename the currently selected bookmark
lt: Pervadinti dabar pažymėtą žymelę

en: Download bookmarks for my {0} last changesets
lt: Atsiųsti žymeklius mano {0} paskutiniams pakeitimams

en: min lat
lt: min plat

en: min lon
lt: min ilg

en: max lat
lt: maks plat

en: max lon
lt: maks ilg

en: Clear textarea
lt: Valyti teksto plotą

en: URL from www.openstreetmap.org (you can paste an URL here to download the area)
lt: URL iš www.openstreetmap.org (čia galite įkelti URL, kad atsiųstumėte plotą)

en: Bounding Box
lt: Apimties stačiakampis

en: The string ''{0}'' is not a valid double value.
lt: Eilutė „{0}“ nėra tinkama trupmeninio skaičiaus reikšmė.

en: Value for latitude in range [-90,90] required.
lt: Reikia platumos reikšmės intervale [-90,90].

en: Value for longitude in range [-180,180] required.
lt: Reikia ilgumos reikšmės intervale [-180,180]

en: Open this dialog on startup
lt: Atverti šį dialogą paleidus

en: <html>Autostart ''Download from OSM'' dialog every time JOSM is started.<br>You can open it manually from File menu or toolbar.</html>
lt: <html>Automatiškai atverti „Atsiųsti iš OSM“ dialogo langą kiekvieną kartą paleidus JOSM.<br>Galite jį atverti patys iš Failo meniu arba įrankių juostos.</html>

en: Use left click&drag to select area, arrows or right mouse button to scroll map, wheel or +/- to zoom.
lt: Naudokite kairį paspaudimą ir tempimą, kad pažymėtumėte plotą, rodykles ar dešinį pelės mygtuką, kad pastumtumėte žemėlapį, ratuką ar +/- mastelio keitimui.

en: Click to close the dialog and to abort downloading
lt: Spauskite, kad užvertumėte dialogą ir nutrauktumėte atsiuntimą

en: Click to download the currently selected area
lt: Spauskite pažymėto ploto atsiuntimui

en: Click to download the currently selected area into a new data layer
lt: Spauskite pažymėto ploto atsiuntimui į naują duomenų sluoksnį

en: Download referrers (parent relations)
lt: Atsiųsti turinčius nuorodas (tėvinius ryšius)

en: Download object
lt: Atsiųsti objektą

en: Start downloading
lt: Pradėti atsiuntimą

en: Select if the referrers of the object should be downloaded as well, i.e.,parent relations and for nodes, additionally, parent ways
lt: Pažymėkite, jei norite atsiųsti ir objektus naudojančius ryšius, t.y. tėvinius ryšius, o taškams, papildomai, ir tėvinius kelius

en: Select if the members of a relation should be downloaded as well
lt: Pažymėkite, jei taipogi reikia atsiųsti ir ryšių narius

en: Download referrers (parent relations and ways)
lt: Atsiųsti priklausomus (tėvinius ryšius ir kelius)

en: Download from OSM
lt: Atsiųsti iš OSM

en: Data Sources and Types:
lt: Duomenų šaltiniai ir tipai:

en: Please select a download area first.
lt: Prašome iš pradžių pažymėti atsiunčiamą plotą.

en: No area selected yet
lt: Dar nepažymėtas joks plotas

en: Download area too large; will probably be rejected by server
lt: Atsiuntimo plotas per didelis, serveris jo tikriausiai nepriims

en: Download area ok, size probably acceptable to server
lt: Atsiuntimo plotas tinkamas, dydis tikriausiai tinkamas serveriui

en: OpenStreetMap data
lt: OpenStreetMap duomenys

en: Select to download OSM data in the selected download area.
lt: Pažymėkite, kad atsiųstumėte OSM duomenis parinktame atsiuntimo plote.

en: Raw GPS data
lt: Neapdoroti GPS duomenys

en: Select to download GPS traces in the selected download area.
lt: Pažymėkite, kad atsiųstumėte GPS pėdsakus parinktame atsiuntimo plote.

en: Select to download notes in the selected download area.
lt: Pažymėkite, kad atsiųstumėte pastabas parinktame atsiuntimo plote.

en: Download from Overpass API
lt: Atsiųsti iš Overpass API

en: Your saved queries:
lt: Jūsų išsaugotos užklausos:

en: Show/hide Overpass snippet list
lt: Rodyti/paslėpti Overpass fragmentų sąrašą

en: Overpass query:
lt: Overpass užklausa:

en: You entered an empty query. Do you want to download all data in this area instead?
lt: Įvedėte tuščią užklausą. Gal vietoje to norite atsiųsti visus duomenis šiame plote?

en: Download all data?
lt: Atsiųsti visus duomenis?

en: Add new snippet
lt: Pridėti naują fragmentą

en: Delete selected snippet
lt: Pašalinti pasirinktą fragmentą

en: Edit selected snippet
lt: Redaguoti pasirinktą fragmentą

en: Overpass Query Wizard
lt: Overpass užklausų vediklis

en: Build query
lt: Sukurti užklausą

en: Build query and execute
lt: Sukurti užklausą ir įvykdyti

en: The Overpass wizard could not parse the following query:
lt: Overpass vediklis negalėjo išnagrinėti šios užklausos:

en: Parse error
lt: Apdorojimo klaida

en: Class Type
lt: Klasės tipas

en: Bounds
lt: Apimtis

en: Choose the server for searching:
lt: Parinkite paieškos serverį:

en: Enter a place name to search for:
lt: Įveskite vietovės pavadinimą paieškai:

en: Areas around places
lt: Plotai apie vietoves

en: Click to start searching for places
lt: Paspauskite pradėti vietų paiešką

en: Querying name server
lt: Užklausiama pavadinimų serveryje

en: Querying name server ...
lt: Užklausiamas vardų serveris...

en: Name server returned invalid data. Please try again.
lt: Vardų serveris grąžino netinkamus duomenis. Prašome bandyti dar kartą.

en: Bad response
lt: Netinkamas atsakas

en: Type
lt: Tipas

en: Slippy map
lt: Stumdomas žemėlapis

en: Tile Numbers
lt: Kaladėlių numeriai

en: history
lt: istorija

en: Please select an item first
lt: Iš pradžių pasirinkite elementą

en: Edit item
lt: Redaguoti elementą

en: Add snippet
lt: Pridėti fragmentą

en: Query cannot be empty
lt: Užklausa negali būti tuščia

en: This name can be used for the item
lt: Šis vardas gali būti naudojamas elementui

en: Item with this name already exists
lt: Elementas su šiuo vardu jau egzistuoja

en: The item cannot be created with provided name
lt: Elementas su pateiktu vardu negali būti sukurtas

en: The item cannot be created with an empty query
lt: Elementas negali būti sukurtas su tuščia užklausa

en: Query Wizard
lt: Užklausų vediklis

en: JOSM Help Browser
lt: JOSM pagalbos naršyklė

en: Failed to read CSS file ''help-browser.css''. Exception is: {0}
lt: Nepavyko perskaityti CSS failo „help-browser.css“. Klaida: {0}

en: <html><p class="warning-header">Help content for help topic missing</p><p class="warning-body">Help content for the help topic <strong>{0}</strong> is not available yet. It is missing both in your local language ({1}) and in English.<br><br>Please help to improve the JOSM help system and fill in the missing information. You can both edit the <a href="{2}">help topic in your local language ({1})</a> and the <a href="{3}">help topic in English</a>.</p></html>
lt: <html><p class="warning-header">Nėra pagalbos turinio pagalbos temai</p><p class="warning-body">Pagalbos turinys pagalbos temai <strong>{0}</strong> dar nesukurtas. Jo nėra nei jūsų kalba ({1}), nei angliškai.<br><br>Prašome padėti tobulinti JOSM pagalbos sistemą ir užpildyti trūkstamą informaciją. Jūs galite redaguoti <a href="{2}">pagalbos temą jūsų vietine kalba ({1})</a> ir <a href="{3}">anglišką pagalbos temos versiją</a>.</p></html>

en: <html><p class="error-header">Error when retrieving help information</p><p class="error-body">The content for the help topic <strong>{0}</strong> could not be loaded. The error message is (untranslated):<br><tt>{1}</tt></p></html>
lt: <html><p class="error-header">Klaida gaunant pagalbos informaciją</p><p class="error-body">Nepavyko įkelti pagalbos temos <strong>{0}</strong> informacijos. Klaidos pranešimas (neverstas):<br><tt>{1}</tt></p></html>

en: <html>Failed to open help page for url {0}.<br>This is most likely due to a network problem, please check<br>your internet connection</html>
lt: <html>Nepavyko atverti pagalbos puslapio url {0}.<br>Tikriausiai yra tinklo problemų, prašome patikrinti<br>jūsų interneto jungtį</html>

en: Failed to open URL
lt: Nepavyko atverti URL

en: Open the current help page in an external browser
lt: Atverti dabartinį pagalbus puslapį išorinėje naršyklėje

en: Edit the current help page
lt: Keisti dabartinį pagalbos puslapį

en: <html>The current URL <tt>{0}</tt><br>is an external URL. Editing is only possible for help topics<br>on the help server <tt>{1}</tt>.</html>
lt: <html>Dabartinis URL <tt>{0}</tt><br>yra išorinis URL. Keisti galima tik pagalbos įrašus<br>pagalbos serveryje <tt>{1}</tt>.</html>

en: Reload the current help page
lt: Iš naujo įkelti dabartinį pagalbos puslapį

en: Go to the previous page
lt: Eiti į ankstesnį puslapį

en: Go to the next page
lt: Eiti į kitą puslapį

en: Go to the JOSM help home page
lt: Eiti į JOSM pagalbos namų puslapį

en: Bad location in HTML document. Exception was: {0}
lt: Netinkama vieta HTML dokumente. Klaida: {0}

en: Failed to open help page. The target URL is empty.
lt: Nepavyko atverti pagalbos puslapio. Paskirties URL yra tuščias.

en: Failed to open help page
lt: Nepavyko atverti pagalbos puslapio

en: Latitude:
lt: Platuma:

en: Longitude:
lt: Ilguma:

en: Distance:
lt: Atstumas:

en: Coordinates
lt: Koordinatės

en: History for node {0}
lt: Taško {0} istorija

en: History for way {0}
lt: Kelio {0} istorija

en: History for relation {0}
lt: Ryšio {0} istorija

en: Reload the history from the server
lt: Atsiųsti iš naujo istoriją iš serverio

en: You are about to open <b>{0}</b> history dialog.<br/>Do you want to continue? | You are about to open <b>{0}</b> different history dialogs simultaneously.<br/>Do you want to continue?
lt[0]: Ruošiatės atverti <b>{0}</b> istorijos dialogo langą.<br/>Ar norite tęsti?
lt[1]: Ruošiatės atverti <b>{0}</b> skirtingus istorijos dialogo langus vienu metu.<br/>Ar norite tęsti?
lt[2]: Ruošiatės atverti <b>{0}</b> skirtingų istorijos dialogo langų vienu metu.<br/>Ar norite tęsti?

en: History not initialized yet. Failed to set reference primitive.
lt: Istorija dar neinicializuota. Nepavyko nustatyti atskaitos primityvo.

en: Failed to set reference. Reference ID {0} does not match history ID {1}.
lt: Nepavyko nustatyti atskaitos. Atskaitos ID {0} neatitinka istorijos ID {1}.

en: Failed to set reference. Reference version {0} not available in history.
lt: Nepavyko nustatyti atskaitos. Atskaitos versijos {0} nėra istorijoje.

en: History not initialized yet. Failed to set current primitive.
lt: Istorija dar neinicializuota. Nepavyko nustatyti dabartinio primityvo.

en: Failed to set current primitive. Current version {0} not available in history.
lt: Nepavyko nustatyti dabartinio primityvo. Dabartinės versijos {0} nėra istorijoje.

en: Load history
lt: Įkeliama istorija

en: Loading history for node {0}
lt: Įkeliama istorija taškui {0}

en: Loading history for way {0}
lt: Įkeliama istorija keliui {0}

en: Loading history for relation {0}
lt: Įkeliama istorija ryšiui {0}

en: Node {0}
lt: Taškas {0}

en: The nodes of this way are in reverse order
lt: Žymos šiame kelyje yra apsuktu nuoseklumu

en: Zoom to node
lt: Padidinti tašką

en: Zoom to this node in the current data layer
lt: Padidinti tašką dabartiniame duomenų sluoksnyje

en: View changeset in web browser
lt: Peržiūrėti pakeitimą naršyklėje

en: Way {0}
lt: Kelias {0}

en: Relation {0}
lt: Ryšys  {0}

en: Object
lt: Objektas

en: Open Changeset Manager
lt: Atverti pakeitimų tvarkytuvę

en: Changeset comment
lt: Pakeitimo komentaras

en: Changeset source
lt: Pakeitimo šaltinis

en: Imagery used
lt: Naudoti vaizdai

en: <b>Source</b>:
lt: <b>Šaltinis</b>:

en: <b>Imagery</b>:
lt: <b>Vaizdai</b>:

en: <html>Version <strong>{0}</strong> currently edited in layer ''{1}''</html>
lt: <html>Versija <strong>{0}</strong> dabar redaguojama sluoksnyje „{1}“</html>

en: <html>Version <strong>{0}</strong> created on <strong>{1}</strong></html>
lt: <html>Versija <strong>{0}</strong> sukurta <strong>{1}</strong></html>

en: This changeset has {0} comment | This changeset has {0} comments
lt[0]: Pakeitimas turi {0} komentarą
lt[1]: Pakeitimas turi {0} komentarų
lt[2]: Pakeitimas turi {0} komentarų (-ą)

en: Changeset info
lt: Pakeitimo informacija

en: Launch browser with information about the changeset
lt: Paleisti naršyklę su pakeitimo informacija

en: Show changeset {0}
lt: Rodyti pakeitimą {0}

en: User info
lt: Informacija apie naudotoją

en: Launch browser with information about the user
lt: Paleisti naršyklę su naudotojo informacija

en: Show user {0}
lt: Rodyti naudotoją {0}

en: Editor
lt: Rengyklė

en: Failed to update primitive with id {0} because current edit layer is null
lt: Nepavyko atnaujinti primityvo su id {0}, nes dabartinis redagavimo sluoksnis yra tuščias

en: Failed to update primitive with id {0} because current edit layer does not include such a primitive
lt: Nepavyko atnaujinti primityvo su id {0}, nes dabartiniame redagavimo sluoksnyje nėra tokio primityvo

en: Synchronize node {0} only
lt: Sinchronizuoti tik tašką {0}

en: Synchronize way {0} only
lt: Sinchronizuoti tik kelią {0}

en: Synchronize relation {0} only
lt: Sinchronizuoti tik ryšį {0}

en: Synchronize entire dataset
lt: Sinchronizuoti visą duomenų rinkinį

en: <html>Uploading <strong>failed</strong> because the server has a newer version of one<br>of your nodes, ways, or relations.<br>The conflict is caused by the <strong>{0}</strong> with id <strong>{1}</strong>,<br>the server has version {2}, your version is {3}.<br><br>Click <strong>{4}</strong> to synchronize the conflicting primitive only.<br>Click <strong>{5}</strong> to synchronize the entire local dataset with the server.<br>Click <strong>{6}</strong> to abort and continue editing.<br></html>
lt: <html>Įkėlimas <strong>nepavyko</strong>, nes serveryje yra naujesnė vieno <br>iš jūsų taškų, kelių ar ryšių versija.<br>Konflikto priežastis yra <strong>{0}</strong> su id <strong>{1}</strong>,<br>serveryje yra versija {2}, o pas jus - {3}.<br><br>Spauskite <strong>{4}</strong>, kad sinchronizuotumėte tik konflikto primityvą.<br>Spauskite <strong>{5}</strong>, kad sinchronizuotumėte visą vietinį duomenų rinkinį su serveriu.<br>Spauskite <strong>{6}</strong>, kad nutrauktumėte ir tęstumėte redagavimą.<br></html>

en: <html>Uploading <strong>failed</strong> because the server has a newer version of one<br>of your nodes, ways, or relations.<br><br>Click <strong>{0}</strong> to synchronize the entire local dataset with the server.<br>Click <strong>{1}</strong> to abort and continue editing.<br></html>
lt: <html>Įkėlimas <strong>nepavyko</strong>, nes serveryje yra naujesnė vieno iš jūsų<br>taškių, kelių ar ryšių versija.<br><br>Spauskite <strong>{0}</strong>, kad sinchronizuotumėte visą vietinį duomenų rinkinį su serveriu.<br>Spauskite <strong>{1}</strong>, kad nutrauktumėte ir tęstumėte redagavimą.<br></html>

en: <html>Uploading <strong>failed</strong> because you have been using<br>changeset {0} which was already closed at {1}.<br>Please upload again with a new or an existing open changeset.</html>
lt: <html>Išsiuntimas <strong>nepavyko</strong>, nes naudojote<br>pakeitimą {0}, kuris jau buvo užvertas {1}.<br>Išsiųskite iš naujo su nauju arba esamu atvertu pakeitimu.</html>

en: Changeset closed
lt: Pakeitimas užvertas

en: Prepare conflict resolution
lt: Paruošti konflikto sprendimą

en: Click to download all referring objects for {0}
lt: Spauskite, kad atiųstumėte visus susijusius su {0} objektus

en: Click to cancel and to resume editing the map
lt: Spauskite, kad nutrauktumėte ir tęstumėte žemėlapio redagavimą

en: Click <strong>{0}</strong> to load them now.<br>If necessary JOSM will create conflicts which you can resolve in the Conflict Resolution Dialog.
lt: Spauskite <strong>{0}</strong>, kad įkeltumėte juos dabar.<br>Jei reikia, JOSM sukurs konfliktus, kuriuos jūs tada galėsite išspręsti Konfliktų sprendimo dialoge.

en: Object still in use
lt: Objektas vis dar naudojamas

en: Error header "{0}" did not match with an expected pattern
lt: Klaidos antraštė„{0}“ neatitiko klaidos šablono

en: Upload
lt: Išsiuntimas

en: Select which actions to perform for this layer, if you click the leftmost button.
lt: Pasirinkite, kuriuos veiksmus vykdyti šiame sluoksnyje, jei paspaudi kairiausiąjį mygtuką.

en: Check "Upload" to upload the changes to the OSM server.
lt: Patikrinti punktą "Įkėlimas", kad įkelti pakeitimus į OSM serverį.

en: Check "Save" to save the layer to the file specified on the left.
lt: Patikrinti punktą "Išsaugoti", kad išsaugoti sluoksnį į failą, nurodytą kairėje.

en: Automatically obtain source from current layers
lt: Automatiškai gauti šaltinį iš dabartinių sluoksnių

en: I would like someone to review my edits.
lt: Norėčiau, kad kas nors peržiūrėtų mano pakeitimus.

en: Provide a brief comment for the changes you are uploading:
lt: Trumpas aprašymas jūsų išsiunčiamiems pakeitimams:

en: Enter an upload comment
lt: Įveskite įkėlimo komentarą

en: Specify the data source for the changes
lt: Nurodykite pakeitimų duomenų šaltinį

en: just once
lt: tik šįkart

en: Enter a source
lt: Įveskite šaltinį

en: Changeset id:
lt: Pakeitimo id:

en: Changeset comment:
lt: Pakeitimo komentaras:

en: Close changeset after upload
lt: Užverti pakeitimą po išsiuntimo

en: Select to close the changeset after the next upload
lt: Pažymėkite pakeitimo užvėrimui po kito išsiuntimo

en: Load the list of your open changesets from the server
lt: Įkelti jūsų atvertų pakeitimų sąrašą iš serverio

en: Close the currently selected open changeset
lt: Užverti dabar pažymėtą atvertą pakeitimą

en: <html>Please select the changesets you want to close</html>
lt: <html>Prašome pažymėti pakeitimus, kuriuos norite užverti</html>

en: Open changesets
lt: Atverti pakeitimai

en: Close changesets
lt: Užverti pakeitimus

en: Cancel closing of changesets
lt: Nutraukti pakeitimų užvėrimą

en: Closing changeset
lt: Užveriamas pakeitimas

en: Closing changeset {0}
lt: Užveriamas pakeitimas {0}

en: Failed to put Credential Dialog always on top. Caught security exception.
lt: Nepavyko prisijungimo duomenų dialogo laikyti visada viršuje. Įvyko saugumo klaida.

en: Enter credentials for OSM API
lt: Įveskite prisijungimo prie OSM API duomenis

en: Enter credentials for host
lt: Įveskite prisijungimo prie serverio duomenis

en: Enter credentials for HTTP proxy
lt: Įveskite HTTP tarpinio serverio prisijungimo duomenis

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Warning: The password is transferred unencrypted.
lt: Įspėjimas: Slaptažodis siunčiamas nešifruotas.

en: Please enter the user name of your OSM account
lt: Prašome įvesti jūsų OSM paskyros naudotojo vardą

en: Please enter the password of your OSM account
lt: Prašome įvesti jūsų OSM paskyros slaptažodį

en: Authenticating at the OSM API ''{0}'' failed. Please enter a valid username and a valid password.
lt: OSM API „{0}“ autentikacija nepavyko. Prašome įvesti tinkamą naudotojo vardą ir slaptažodį.

en: Please enter the user name of your account
lt: Įveskite savo paskyros vardą

en: Please enter the password of your account
lt: Įveskite savo paskyros slaptažodį

en: Authenticating at the host ''{0}'' failed. Please enter a valid username and a valid password.
lt: Stoties „{0}“ autentikacija nepavyko. Prašome įvesti tinkamą naudotojo vardą ir slaptažodį.

en: Please enter the user name for authenticating at your proxy server
lt: Prašome įvesti naudotojo vardą autentikacijai su jūsų tarpiniu serveriu

en: Please enter the password for authenticating at your proxy server
lt: Prašome įvesti slaptažodį autentikacijai su jūsų tarpiniu serveriu

en: Authenticating at the HTTP proxy ''{0}'' failed. Please enter a valid username and a valid password.
lt: HTTP tarpinio serverio „{0}“ tapatumo nustatymas nepavyko. Prašome įvesti tinkamą naudotojo vardą ir slaptažodį.

en: Warning: depending on the authentication method the proxy server uses the password may be transferred unencrypted.
lt: Įspėjimas: priklausomai nuo tapatumo nustatymo metodo, tarpinio serverio naudojamas slaptažodis gali būti persiunčiamas nešifruotas.

en: Authenticate
lt: Patvirtinti tapatybę

en: Authenticate with the supplied username and password
lt: Autentikuotis su nurodytu vardu ir slaptažodžiu

en: Cancel authentication
lt: Nutraukti tapatumo nustatymą

en: Question
lt: Klausimas

en: Message
lt: Pranešimas

en: Enter text
lt: Įveskite tekstą

en: Installing plugins
lt: Diegiami papildiniai

en: Downloading file
lt: Atsiunčiamas failas

en: Downloading File {0}: {1} bytes...
lt: Atsiunčiamas failas {0}: {1} baitai...

en: Download finished
lt: Atsiuntimas baigtas

en: Unpacking {0} into {1}
lt: Išpakuojamas {0} į {1}

en: Cannot download file ''{0}''. Its download link ''{1}'' is not a valid URL. Skipping download.
lt: Nepavyko atsiųsti failo „{0}“. Jo atsiuntimo nuoroda „{1}“ yra netinkamas URL. Atsiuntimas praleidžiamas.

en: Could not retrieve the list of your open changesets because<br>JOSM does not know your identity.<br>You have either chosen to work anonymously or you are not entitled<br>to know the identity of the user on whose behalf you are working.
lt: Nepavyko gauti jūsų atvertų pakeitimų sąrašo, nes<br>JOSM nežino jūsų identiteto.<br>Arba pasirinkote dirbti anonimiškai, arba jums neleidžiama<br>sužinoti naudotojo, kurio vardu jūs dirbate, vardo.

en: Missing user identity
lt: Trūksta naudotojo identiteto

en: Failed to retrieve user infos for the current JOSM user. Exception was: {0}
lt: Nepavyko gauti dabartinio JOSM naudotojo informacijos. Klaida: {0}

en: Initializing nodes to download ...
lt: Inicializuojami taškai atsiuntimui...

en: The server replied with response code 404.<br>This usually means, the server does not know an object with the requested id.
lt: Stotis atsakė kodu 404.<br>Paprastai tai reiškia, kad stotis nežino objekto su nurodytu id.

en: Object could not be downloaded | Some objects could not be downloaded
lt[0]: Nepavyko atsiųsti objekto
lt[1]: Nepavyko atsiųsti objektų
lt[2]: Nepavyko atsiųsti objektų

en: One object could not be downloaded.<br> | {0} objects could not be downloaded.<br>
lt[0]: Nepavyko atsiųsti vieno objekto.<br>
lt[1]: Nepavyko atsiųsti {0} objektų.<br>
lt[2]: Nepavyko atsiųsti {0} objektų.<br>

en: missing objects:
lt: trūkstami objektai:

en: One downloaded object is deleted. | {0} downloaded objects are deleted.
lt[0]: Vienas atsiųstas objektas yra pašalintas.
lt[1]: {0} atsiųsti objektai yra pašalinti.
lt[2]: {0} atsiųstų objektų yra pašalinti.

en: Either edit the path manually in the text field or click the "..." button to open a file chooser.
lt: Arba keiskite kelią rankomis tekstiniame lauke, arba spauskite „...“ mygtuką, kad atvertumėte failo pasirinkimo dialogą.

en: The bold text is the name of the layer.
lt: Riebus tekstas yra sluoksnio pavadinimas.

en: Click here to choose save path
lt: Spauskite čia saugojimo keliui parinkti

en: Layer ''{0}'' is not backed by a file
lt: Sluoksnis „{0}“ nėra susijęs su failu

en: File ''{0}'' is not writable. Please enter another file name.
lt: Negalima rašyti į failą „{0}“. Prašome įrašyti kitą failo pavadinimą.

en: Click cell to change the file path.
lt: Spauskite langelį, kad pakeistumėte kelią iki failo.

en: Launch a file chooser to select a file
lt: Paleisti failų parinkimo dialogą failo parinkimui

en: Select filename
lt: Pasirinkite failą

en: Work Offline...
lt: Dirbti neprisijungus prie tinklo...

en: Block network access to resources
lt: Blokuoti tinklo prieigą prie resursų

en: Open Recent
lt: Atverti neseniai naudotą

en: List of recently opened files
lt: Paskiausiai atvertų failų sąrašas

en: Clear
lt: Valyti

en: Clear the list of recently opened files
lt: Valyti neseniai atvertų failų sąrašą

en: Saving layer to ''{0}'' ...
lt: Saugomas sluoksnis į „{0}“ ...

en: Unsaved changes - Save/Upload before exiting?
lt: Neįrašyti pakeitimai - Įrašyti/Išsiųsti prieš išeinant?

en: Unsaved changes - Save/Upload before deleting?
lt: Neįrašyti pakeitimai - Įrašyti/Išsiųsti prieš šalinant?

en: Unsaved changes - Save/Upload before restarting?
lt: Neįrašyti pakeitimai - Įrašyti/Išsiųsti prieš paleidžiant iš naujo?

en: Uploading and saving modified layers ...
lt: Įkeliami ir įrašomi pakeisti sluoksniai...

en: <html>{0} layer has unresolved conflicts.<br>Either resolve them first or discard the modifications.<br>Layer with conflicts:</html> | <html>{0} layers have unresolved conflicts.<br>Either resolve them first or discard the modifications.<br>Layers with conflicts:</html>
lt[0]: <html>{0} sluoksnis turi neišspręstų konfliktų.<br>Arba išspręskite juos arba atmeskite pakeitimus.<br>Sluoksnis su konfliktais:</html>
lt[1]: <html>{0} sluoksniai turi neišspręstų konfliktų.<br>Arba išspręskite juos arba atmeskite pakeitimus.<br>Sluoksniai su konfliktais:</html>
lt[2]: <html>{0} sluoksnių turi neišspręstų konfliktų.<br>Arba išspręskite juos arba atmeskite pakeitimus.<br>Sluoksniai su konfliktais:</html>

en: Unsaved data and conflicts
lt: Neįrašyti duomenys ir konfliktai

en: <html>{0} layer needs saving but has no associated file.<br>Either select a file for this layer or discard the changes.<br>Layer without a file:</html> | <html>{0} layers need saving but have no associated file.<br>Either select a file for each of them or discard the changes.<br>Layers without a file:</html>
lt[0]: <html>Reikia įrašyti {0} sluoksnį, bet nėra susijusio failo.<br>Arba parinkite failą šiam sluoksniui, arba atšaukite pakeitimus.<br>Sluoksnis be failo:</html>
lt[1]: <html>Reikia įrašyti {0} sluoksnius, bet nėra susijusių failų.<br>Arba parinkite failus šiems sluoksniams, arba atšaukite pakeitimus.<br>Sluoksniai be failų:</html>
lt[2]: <html>Reikia įrašyti {0} sluoksnių, bet nėra susijusių failų.<br>Arba parinkite failus šiems sluoksniams, arba atšaukite pakeitimus.<br>Sluoksniai be failų:</html>

en: Unsaved data and missing associated file
lt: Neįrašyti duomenys ir trūkstami susiję failai

en: <html>{0} layer needs saving but has an associated file<br>which cannot be written.<br>Either select another file for this layer or discard the changes.<br>Layer with a non-writable file:</html> | <html>{0} layers need saving but have associated files<br>which cannot be written.<br>Either select another file for each of them or discard the changes.<br>Layers with non-writable files:</html>
lt[0]: <html>{0} sluoksnį reikia įrašyti, bet su juo susijęs failas,<br>į kurį negalima rašyti.<br>Arba parinkite kitą failą šiam sluoksniui, arba išmeskite pakeitimus.<br>Sluoksnis su neįrašomu failu:</html>
lt[1]: <html>{0} sluoksnius reikia įrašyti, bet su jais susiję failai,<br>į kurių negalima rašyti.<br>Arba parinkite kitus failus šiems sluoksniams, arba išmeskite pakeitimus.<br>Sluoksniai su neįrašomais failais:</html>
lt[2]: <html>{0} sluoksnių reikia įrašyti, bet su jais susiję failai,<br>į kurių negalima rašyti.<br>Arba parinkite kitus failus šiems sluoksniams, arba išmeskite pakeitimus.<br>Sluoksniai su neįrašomais failais:</html>

en: Unsaved data non-writable files
lt: Neįrašyti duomenys neįrašomi failai

en: Close this dialog and resume editing in JOSM
lt: Uždaryti šį dialogą ir tęsti redagavimą JOSM

en: Exit now!
lt: Išeiti dabar!

en: Exit JOSM without saving. Unsaved changes are lost.
lt: Išeiti iš JOSM neįrašius pakeitimų. Neįrašyti pakeitimai bus prarasti.

en: Restart now!
lt: Paleisti iš naujo dabar!

en: Restart JOSM without saving. Unsaved changes are lost.
lt: Paleisti JOSM iš naujo neįrašius pakeitimų. Neįrašyti pakeitimai bus prarasti.

en: Delete now!
lt: Šalinti dabar!

en: Delete layers without saving. Unsaved changes are lost.
lt: Pašalinti sluoksnius neįrašant. Neįrašyti pakeitimai bus prarasti.

en: Perform actions before exiting
lt: Atlikti veiksmus prieš išeinant

en: Exit JOSM with saving. Unsaved changes are uploaded and/or saved.
lt: Išeiti iš JOSM įrašant. Neįrašyti pakeitimai išsiunčiami ir/arba įrašomi.

en: Perform actions before restarting
lt: Atlikti veiksmus prieš paleidžiant iš naujo

en: Restart JOSM with saving. Unsaved changes are uploaded and/or saved.
lt: Paleisti JOSM iš naujo išsaugojant. Neišsaugoti pakeitimai yra išsiunčiami ir/arba įrašomi.

en: Perform actions before deleting
lt: Atlikti veiksmus prieš šalinant

en: Save/Upload layers before deleting. Unsaved changes are not lost.
lt: Įrašyti/Išsiųsti sluoksnius prieš šalinant. Neįrašyti pakeitimai nebus prarasti.

en: Preparing layer ''{0}'' for upload ...
lt: Ruošiamas sluoksnis „{0}“ išsiuntimui ...

en: <html>An upload and/or save operation of one layer with modifications<br>was canceled or has failed.</html> | <html>Upload and/or save operations of {0} layers with modifications<br>were canceled or have failed.</html>
lt[0]: <html>Vieno sluoksnio su pakeitimais įkėlimo ir/arba įrašymo operacija<br>buvo nutraukta arba nepavyko.</html>
lt[1]: <html>{0} sluoksnių su pakeitimais įkėlimo ir/arba įrašymo operacija<br>buvo nutraukta arba nepavyko.</html>
lt[2]: <html>{0} sluoksnių su pakeitimais įkėlimo ir/arba įrašymo operacija<br>buvo nutraukta arba nepavyko.</html>

en: Incomplete upload and/or save
lt: Nepilnas įkėlimas ir/arba įrašymas

en: should be uploaded
lt: reikia įkelti

en: should be saved
lt: reikia įrašyti

en: Layer ''{0}'' has modifications which should be uploaded to the server.
lt: Sluoksnyje „{0}“ yra pakeitimų, kuriuos reikia įkelti į serverį.

en: Layer ''{0}'' has modifications which are discouraged to be uploaded.
lt: Sluoksnyje „{0}“ yra pakeitimų, kurių siūlome nekelti.

en: Layer ''{0}'' has no modifications to be uploaded.
lt: Sluoksnyje „{0}“ nėra pakeitimų, kuriuos reikėtų įkelti.

en: Layer ''{0}'' has modifications which should be saved to its associated file ''{1}''.
lt: Sluoksnyje „{0}“ yra pakeitimų, kuriuos reikia įrašyti į susijusį failą „{1}“.

en: Layer ''{0}'' has no modifications to be saved.
lt: Sluoksnyje „{0}“ nėra pakeitimų, kuriuos reikėtų įrašyti.

en: Layer Name and File Path
lt: Sluoksnio pavadinimas ir kelias iki failo

en: Recommended Actions
lt: Rekomenduojami veiksmai

en: Actions To Take
lt: Vykdyti veiksmus

en: Update objects
lt: Atnaujinti objektus

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Decide how to upload the data and which changeset to use
lt: Nuspręskite, kaip išsiųsti duomenis ir kuriuos pakeitimus naudoti

en: Upload to ''{0}''
lt: Išsiųsti į „{0}“

en: Upload Changes
lt: Išsiųsti pakeitimus

en: Upload the changed primitives
lt: Įkelti pokyčio primityvus

en: Please enter a valid chunk size first
lt: Prašome pradžioje įvesti tinkamą gabalo dydį

en: Illegal chunk size
lt: Netinkamas gabalo dydis

en: <html>The following changeset tag contains an empty key/value:<br>{0}<br>Continue?</html> | <html>The following changeset tags contain an empty key/value:<br>{0}<br>Continue?</html>
lt[0]: <html>Šioje pakeitimo žymoje yra tuščias raktas/reikšmė:<br>{0}<br>Tęsti?</html>
lt[1]: <html>Šiose pakeitimo žymose yra tušti raktai/reikšmės:<br>{0}<br>Tęsti?</html>
lt[2]: <html>Šiose pakeitimo žymose yra tušti raktai/reikšmės:<br>{0}<br>Tęsti?</html>

en: Empty metadata
lt: Tušti metaduomenys

en: Cancel the upload and resume editing
lt: Nutraukti įkėlimą ir tęsti redagavimą

en: Object ''{0}'' is already deleted on the server. Skipping this object and retrying to upload.
lt: Objektas „{0}“ jau ištrintas serveryje. Objektas praleidžiamas ir įkėlimas bandomas dar kartą.

en: Preparing objects to upload ...
lt: Ruošiami objektai išsiuntimui ...

en: Objects are uploaded to a <strong>new changeset</strong>.
lt: Objektai išsiunčiami į <strong>naują pakeitimą</strong>.

en: The changeset is going to be <strong>closed</strong> after this upload
lt: Pakeitimas po išsiuntimo bus <strong>užvertas</strong>

en: The changeset is <strong>left open</strong> after this upload
lt: Pakeitimas po išsiuntimo bus <strong>paliktas atviras</strong>

en: Uploading <strong>{0} object</strong> to <strong>1 changeset</strong> | Uploading <strong>{0} objects</strong> to <strong>1 changeset</strong>
lt[0]: Išsiunčiamas <strong>{0} objektas</strong> kaip <strong>1 pakeitimas</strong>
lt[1]: Išsiunčiami <strong>{0} objektai</strong> kaip <strong>1 pakeitimas</strong>
lt[2]: Išsiunčiama <strong>{0} objektų</strong> kaip <strong>1 pakeitimas</strong>

en: Uploading <strong>{0} object</strong> to <strong>1 changeset</strong> using <strong>1 request</strong> | Uploading <strong>{0} objects</strong> to <strong>1 changeset</strong> using <strong>1 request</strong>
lt[0]: Išsiunčiamas <strong>{0} objektas</strong> kaip <strong>1 pakeitimas</strong> naudojant <strong>1 užklausą</strong>
lt[1]: Išsiunčiami <strong>{0} objektai</strong> kaip <strong>1 pakeitimas</strong> naudojant <strong>1 užklausą</strong>
lt[2]: Išsiunčiama <strong>{0} objektų</strong> kaip <strong>1 pakeitimas</strong> naudojant <strong>1 užklausą</strong>

en: Uploading <strong>{0} objects</strong> to <strong>1 changeset</strong> using <strong>{1} requests</strong>
lt: Įkeliami <strong>{0} objektai</strong> į <strong>1 pokytį</strong> naudojant <strong>{1} užklausų</strong>

en: Uploading <strong>{0} objects</strong> to <strong>multiple changesets</strong> using <strong>{1} requests</strong>
lt: Įkeliami <strong>{0} objektai</strong> į <strong>kelis pakeitimus</strong> naudojant <strong>{1} užklausų</strong>

en: Uploading data for layer ''{0}''
lt: Išsiunčiami sluoksnio „{0}“ duomenys

en: Continue uploading
lt: Tęsti išsiuntimą

en: Click to continue uploading to additional new changesets
lt: Spauskite išsiuntimui į papildomus naujus pakeitimus tęsti

en: Go back to Upload Dialog
lt: Grįžti į įkėlimo dialogą

en: Click to return to the Upload Dialog
lt: Spauskite, kad grįžtumėte į įkėlimo dialogą

en: Abort
lt: Nutraukti

en: Click to abort uploading
lt: Spauskite išsiuntimui nutraukti

en: The server reported that the current changeset was closed.<br>This is most likely because the changesets size exceeded the max. size<br>of {0} objects on the server ''{1}''.
lt: Serveris pranešė, kad dabartinis pakeitimas buvo užvertas.<br>Tikriausiai taip atsitiko todėl, kad pakeitimo dydis viršijo maksimalų<br>{0} objektų apribojimą serveryje „{1}“.

en: There is {0} object left to upload. | There are {0} objects left to upload.
lt[0]: Liko įkelti {0} objektą.
lt[1]: Liko įkelti {0} objektus.
lt[2]: Liko įkelti {0} objektų.

en: Click ''<strong>{0}</strong>'' to continue uploading to additional new changesets.<br>Click ''<strong>{1}</strong>'' to return to the upload dialog.<br>Click ''<strong>{2}</strong>'' to abort uploading and return to map editing.<br>
lt: Spauskite „<strong>{0}</strong>“ išsiuntimui į papildomus naujus pakeitimus tęsti.<br>Spauskite „<strong>{1}</strong>“ grįžimui į išsiuntimo dialogo langą.<br>Spauskite „<strong>{2}</strong>“ išsiuntimo nutraukimui ir grįžimui į žemėlapio redagavimą.<br>

en: Changeset is full
lt: Pakeitimas yra pilnas

en: Node ''{0}'' is already deleted. Skipping object in upload.
lt: Taškas „{0}“ jau ištrintas. Objektas išmetamas iš įkėlimo.

en: Way ''{0}'' is already deleted. Skipping object in upload.
lt: Kelias „{0}“ jau ištrintas. Objektas išmetamas iš įkėlimo.

en: Relation ''{0}'' is already deleted. Skipping object in upload.
lt: Ryšys „{0}“ jau ištrintas. Objektas išmetamas iš įkėlimo.

en: Object ''{0}'' is already deleted. Skipping object in upload.
lt: Objektas „{0}“ jau ištrintas. Objektas išmetamas iš įkėlimo.

en: Uploading {0} object... | Uploading {0} objects...
lt[0]: Išsiunčiamas {0} objektas...
lt[1]: Išsiunčiami {0} objektai...
lt[2]: Išsiunčiama {0} objektų...

en: Ignoring caught exception because upload is canceled. Exception is: {0}
lt: Ignoruojama klaida, nes įkėlimas nutrauktas. Klaida: {0}

en: Upload successful!
lt: Išsiuntimas sėkmingas!

en: <html>Mark modified objects <strong>from the current selection</strong> to be uploaded to the server.</html>
lt: <html>Pažymėti pakeistus objektus <strong>iš dabartinio pažymėjimo</strong> įkėlimui į serverį.</html>

en: <html>Mark <strong>locally deleted objects</strong> to be deleted on the server.</html>
lt: <html>Pažymėti <strong>vietoje ištrintus objektus</strong> ištrynimui serveryje.</html>

en: Select objects to upload
lt: Pasirinkite objektus išsiuntimui

en: Please select the upload strategy:
lt: Prašome parinkti įkėlimo strategiją:

en: Upload each object individually
lt: Išsiųsti kiekvieną objektą atskirai

en: Fill up one changeset and return to the Upload Dialog
lt: Užpildyti vieną pakeitimą ir grįžti į išsiuntimo dialogo langą

en: Open and use as many new changesets as necessary
lt: Atverti ir naudoti tiek naujų pakeitimų, kiek reikia

en: <html>Cannot upload {0} objects in one request because the<br>max. changeset size {1} on server ''{2}'' is exceeded.</html>
lt: <html>Negalima išsiųsti {0} objektų viena užklausa, nes viršytas maksimalus<br>pakeitimo dydis {1} serveryje „{2}“.</html>

en: <html>There are <strong>multiple changesets</strong> necessary in order to upload {0} objects. Which strategy do you want to use?</html>
lt: <html>Reikia <strong>kelių pakeitimų</strong>, kad būtų išsiųsti {0} objektai. Kurią strategiją norite naudoti?</html>

en: (1 request)
lt: (1 užklausa)

en: (# requests unknown)
lt: (# užklausų nežinoma)

en: ({0} request) | ({0} requests)
lt[0]: ({0} užklausa)
lt[1]: ({0} užklausos)
lt[2]: ({0} užklausų)

en: Illegal chunk size <= 0. Please enter an integer > 1
lt: Netinkamas gabalo dydis <= 0. Prašome įvesti sveiką skaičių > 1

en: Chunk size {0} exceeds max. changeset size {1} for server ''{2}''
lt: Gabalo dydis {0} viršija didžiausią galimą pakeitimo dydį {1} serveryje „{2}“

en: Value ''{0}'' is not a number. Please enter an integer > 1
lt: Reikšmė „{0}“ nėra skaičius. Prašome įvesti sveiką skaičių > 1

en: Your upload comment is <i>empty</i>, or <i>very short</i>.<br /><br />This is technically allowed, but please consider that many users who are<br />watching changes in their area depend on meaningful changeset comments<br />to understand what is going on!<br /><br />If you spend a minute now to explain your change, you will make life<br />easier for many other mappers.
lt: Jūsų išsiuntimo komentaras <i>tuščias</i> arba <i>labai trumpas</i>.<br /><br />Tai techniškai priimtina, bet nepamirškite,<br>kad daugeliui naudotojų, kurie stebi pokyčius juos dominančiuose regionuose,<br />reikia prasmingų pakeitimų komentarų,<br />kad būtų galima suprasti, kas vyksta!<br /><br />Jei dabar sugaišite minutę paaiškindami savo pakeitimą,<br />palengvinsite gyvenimą daugeliui kitų žymėtojų.

en: Thank you for providing a changeset comment! This gives other mappers a better understanding of your intent.
lt: Ačiū, kad pateikėte pakeitimo komentarą! Tai leidžia kitiems žymėtojams geriau suprasti jūsų tikslą.

en: You did not specify a source for your changes.<br />It is technically allowed, but this information helps<br />other users to understand the origins of the data.<br /><br />If you spend a minute now to explain your change, you will make life<br />easier for many other mappers.
lt: Jūs nenurodėte jūsų pakeitimų šaltinio.<br />Tai techniškai leidžiama, bet ši informacija padeda kitiems<br />naudotojams suprasti, kokiu pagrindu keitėte duomenis.<br /><br />Jei dabar sugaišite minutę pakeitimų paaiškinimui,<br />palengvinsite gyvenimą daugeliui kitų žymėtojų.

en: Thank you for providing the data source!
lt: Ačiū, kad pateikėte duomenų šaltinį!

en: The bounding box of this changeset is very large – please consider splitting your changes!
lt: Pakeitimo apimties stačiakampis labai didelis – apsvarstykite galimybę išskaidyti pakeitimus!

en: Objects to add:
lt: Pridėti objektai:

en: Objects to modify:
lt: Pakeisti objektai:

en: Objects to delete:
lt: Ištrinami objektai:

en: {0} object to add: | {0} objects to add:
lt[0]: {0} objektas pridėjimui:
lt[1]: {0} objektai pridėjimui:
lt[2]: {0} objektų pridėjimui:

en: {0} object to modify: | {0} objects to modify:
lt[0]: {0} objektas modifikavimui:
lt[1]: {0} objektai modifikavimui:
lt[2]: {0} objektų modifikavimui:

en: {0} object to delete: | {0} objects to delete:
lt[0]: {0} objektas šalinimui:
lt[1]: {0} objektai šalinimui:
lt[2]: {0} objektų šalinimui:

en: All Formats
lt: Visi formatai

en: Could not export ''{0}''.
lt: Negalima eksportuoti ''{0}''.

en: Could not import ''{0}''.
lt: Negalima importuoti ''{0}''.

en: Could not import files.
lt: Negalima importuoti failų.

en: <html>Could not read file ''{0}''.<br>Error is:<br>{1}</html>
lt: <html>Neišeina perskaityti failo ''{0}''.<br>Klaida yra:<br>{1}</html>

en: <html>Could not read files.<br>Error is:<br>{0}</html>
lt: <html>Neišeina perskaityti failų.<br>Klaida yra:<br>{0}</html>

en: GeoJSON Files
lt: GeoJSON failai

en: Layer ''{0}'' not supported
lt: Sluoksnis ''{0}'' nėra palaikomas

en: GeoJSON file
lt: GeoJSON failas

en: Note: GPL is not compatible with the OSM license. Do not upload GPL licensed tracks.
lt: Pastaba: GPL nesuderinama su OSM licenzija. Neišsiųskite GPL licencijuotų kelių.

en: GPS track description
lt: GPS pėdsako aprašas

en: Add author information
lt: Pridėti informacija apie autorių

en: Real name
lt: Tikrasis vardas

en: E-Mail
lt: El.paštas

en: Copyright (URL)
lt: Autorinės teisės (URL)

en: Predefined
lt: Iš anksto numatytas

en: Copyright year
lt: Autorinių teisių metai

en: Keywords
lt: Raktažodis

en: Export options
lt: Eksportavimo nustatymai

en: Export and Save
lt: Eksportuoti ir Išsaugoti

en: Choose a predefined license
lt: Pasirinkite iš anksto numatytą licenziją

en: GPX Files
lt: GPX failai

en: Markers from {0}
lt: Žymekliai iš {0}

en: Error occurred while parsing gpx data for layer ''{0}''. Only a part of the file will be available.
lt: Įvyko klaida analizuojant sluoksnio „{0}“ gpx duomenis. Tik dalis failo bus prieinama.

en: Error occurred while parsing gpx file ''{0}''. Only a part of the file will be available.
lt: Įvyko klaida analizuojant gpx failą „{0}“. Tik dalis failo bus prieinama.

en: Parsing data for layer ''{0}'' failed
lt: Sluoksnio „{0}“ duomenų analizė nepavyko

en: Coordinates imported: {0}
lt: Importuota koordinačių: {0}

en: Image Files
lt: Vaizdo failai

en: folder
lt: aplankas

en: Looking for image files
lt: Žiūrima vaizdo failų

en: No image files found.
lt: Vaizdo failai nerasti.

en: NMEA-0183 Files
lt: NMEA-0183 failai

en: Malformed sentences: {0}
lt: Blogai suformuoti sakiniai: {0}

en: Checksum errors: {0}
lt: Kontrolinių sumų klaidos: {0}

en: Unknown sentences: {0}
lt: Nežinomi sakiniai: {0}

en: Zero coordinates: {0}
lt: Nulinės koordinatės: {0}

en: Note Files
lt: Pastabų failai

en: OSM Server Files bzip2 compressed
lt: OSM serverio failai suspausti bzip2

en: OsmChange File
lt: OsmChange failas

en: File ''{0}'' does not exist.
lt: Failas „{0}“ neegzistuoja.

en: No data found in file {0}.
lt: Nerasta duomenų faile {0}.

en: Open OsmChange file
lt: Atverti OsmChange failą

en: OSM Server Files
lt: OSM serverio failai

en: <html>An error occurred while restoring backup file.<br>Error is:<br>{0}</html>
lt: <html>Įvyko klaida atkuriant atsarginės kopijos failą.<br>Klaida:<br>{0}</html>

en: OSM Server Files gzip compressed
lt: OSM serverio failai suspausti bzip2

en: Invalid dataset
lt: Klaidinga duomenų aibė

en: No data found for layer ''{0}''.
lt: Nerasta duomenų sluoksniui ''{0}''.

en: No data found in file ''{0}''.
lt: Nerasta duomenų faile ''{0}''.

en: Open OSM file
lt: Atverti OSM failą

en: OSM Server Files XZ compressed
lt: OSM serverio failais suspausti XZ

en: Validation Error Files
lt: Tikrinimo klaidų failai

en: WMS Files (*.wms)
lt: WMS failai (*.wms)

en: Unsupported WMS file version; found {0}, expected {1}
lt: Nepalaikoma WMS failo versija; rasta {0}, tikėtasi {1}

en: Native projections
lt: Savosios projekcijos

en: Offset
lt: Poslinkis

en: Tile download projection
lt: Kaladėlių atsiuntimo projekcija

en: Tile display projection
lt: Kaladėlių rodymo projekcija

en: Current zoom
lt: Dabartinis mastelis

en: Show tile info
lt: Rodyti kaladėlės informaciją

en: Tile Info
lt: Kaladėlės info

en: Tile name
lt: Kaladėlės pavadinimas

en: Tile URL
lt: Kaladėlės URL

en: Tile size
lt: Kaladėlės dydis

en: Tile display size
lt: Kaladėlės rodymo dydis

en: Reprojection
lt: Perprojektavimas

en: Reprojected tile size
lt: Perprojektuotos kaladėlės dydis

en: Metadata
lt: Metaduomenys

en: Load tile
lt: Įkelti kaladėlę

en: Failed to create tile source
lt: Nepavyko sukurti kaladėlių šaltinio

en: zoom in to load more tiles
lt: padidinkite, kad įkeltumėte daugiau kaladėlių

en: increase tiles zoom level (change resolution) to see more detail
lt: padidinkite kaladėlių mastelį (pakeiskite skiriamąją gebą) detalėms pamatyti

en: Current zoom: {0}
lt: Dabartinis mastelis: {0}

en: Display zoom: {0}
lt: Rodyti mastelį: {0}

en: Pixel scale: {0}
lt: Taško mastelis: {0}

en: Best zoom: {0}
lt: Geriausias mastelis: {0}

en: Estimated cache size: {0}
lt: Apytikris podėlio dydis: {0}

en: {0} ({1}), automatically downloading in zoom {2}
lt: {0} ({1}), automatiškai atsiunčiama priartinus {2}

en: {0} ({1}), downloading in zoom {2}
lt: {0} ({1}), atsiunčiama priartinus {2}

en: Downloaded {0}/{1} tiles
lt: Atsiųsta {0}/{1} kaladėlių

en: Save WMS file
lt: Išsaugoti WMS failą

en: Aerial imagery "{0}" might be misaligned. Please check its offset using GPS tracks!
lt: Aeronuotraukos „{0}“ gali būti su poslinkiu. Patikrinkite poslinkį naudodami GPS pėdsakus!

en: Details...
lt: Išsamiau...

en: Do not show this message again
lt: Daugiau nerodyti šio pranešimo

en: Unable to create directory {0}, autosave will be disabled
lt: Nepavyksta sukurti aplanko {0}, automatinis įrašymas išjungtas

en: Unable to create file {0}, other filename will be used
lt: Nepavyko sukurti failo {0}, bus naudojamas kitas failo pavadinimas

en: IOError while creating file, autosave will be skipped: {0}
lt: Įvesties klaida kuriant failą, automatinis įrašymas bus praleistas: {0}

en: Unable to delete old backup file {0}
lt: Nepavyko pašalinti seno atsarginio failo {0}

en: Your work has been saved automatically.
lt: Jūsų darbas buvo automatiškai įrašytas.

en: Restoring files
lt: Atkuriami failai

en: Unable to delete backup file {0}
lt: Nepavyko ištrinti atsarginio failo {0}

en: Unable to delete PID file {0}
lt: Nepavyko ištrinti PID failo {0}

en: Unable to delete archived backup file {0}
lt: Nepavyko ištrinti archyvuoto atsarginio failo {0}

en: Customize Color
lt: Keisti spalvą

en: Default
lt: Numatyta

en: Choose a color
lt: Parinkite spalvą

en: Name: {0}
lt: Pavadinimas: {0}

en: Description: {0}
lt: Aprašas: {0}

en: Timespan
lt: Trukmė

en: {0} route,  | {0} routes,
lt[0]: {0} maršrutas
lt[1]: {0} maršrutai
lt[2]: {0} maršrutų

en: {0} waypoint | {0} waypoints
lt[0]: {0} kelio taškas
lt[1]: {0} kelio taškai
lt[2]: {0} kelio taškų

en: {0} track | {0} tracks
lt[0]: {0} pėdsakas
lt[1]: {0} pėdsakai
lt[2]: {0} pėdsakų

en: Save GPX file
lt: Išsaugoti GPX failą

en: Min. zoom
lt: Min. didinimas

en: Max. zoom
lt: Maks. didinimas

en: Unsupported imagery type: {0}
lt: Nepalaikomas vaizdo tipas: {0}

en: Next marker
lt: Kitas žymeklis

en: Jump to next marker
lt: Peršokti prie kito žymeklio

en: Previous marker
lt: Ankstesnis žymeklis

en: Jump to previous marker
lt: Peršokti prie ankstesnio žymeklio

en: All projections are supported
lt: Palaikomos visos projekcijos

en: The layer {0} does not support the new projection {1}.
lt: Sluoksnis {0} nepalaiko naujos projekcijos {1}.

en: Supported projections are: {0}
lt: Palaikomos projekcijos yra: {0}

en: Change the projection again or remove the layer.
lt: Pakeisti projekciją vėl arba pašalinti sluoksnį.

en: Save Layer
lt: Išsaugoti sluoksnį

en: {0} note | {0} notes
lt[0]: {0} pastaba
lt[1]: {0} pastabos
lt[2]: {0} pastabų

en: Notes layer
lt: Pastabų sluoksnis

en: Total notes:
lt: Iš viso pastabų:

en: Changes need uploading?
lt: Pakeitimus reikia įkelti?

en: Save Note file
lt: Išsaugoti pastabų failą

en: outside downloaded area
lt: už atsiųsto ploto ribų

en: Data Layer {0}
lt: Duomenų sluoksnis {0}

en: Merging layers
lt: Suliejami sluoksniai

en: {0} deleted | {0} deleted
lt[0]: {0} pašalintas
lt[1]: {0} pašalinti
lt[2]: {0} pašalinti

en: {0} incomplete | {0} incomplete
lt[0]: {0} nepilnas
lt[1]: {0} nepilni
lt[2]: {0} nepilnų

en: {0} consists of:
lt: {0} susideda iš:

en: API version: {0}
lt: API versija: {0}

en: Download is blocked
lt: Atsiuntimas blokuotas

en: Upload is blocked
lt: Išsiuntimas blokuotas

en: Convert to GPX layer
lt: Konvertuoti į GPX sluoksnį

en: Converted from: {0}
lt: Konvertuota iš: {0}

en: Dataset consistency test
lt: Duomenų aibės nuoseklumo tikrinimas

en: No problems found
lt: Problemų nerasta

en: Following problems found:
lt: Rastos šios problemos:

en: Save anyway
lt: Vis tiek įrašyti

en: Conflicts
lt: Nesuderinamumas

en: Reject Conflicts and Save
lt: Atmesti konfliktus ir Išsaugoti

en: There are unresolved conflicts. Conflicts will not be saved and handled as if you rejected all. Continue?
lt: Liko neišspręstų konfliktų. Konfliktai nebus išsaugoti ir bus laikoma, kad atsisakėte jų. Tęsti?

en: Save OSM file
lt: Išsaugoti OSM failą

en: Validation errors
lt: Tikrinimo klaidos

en: No validation errors
lt: Nėra tikrinimo klaidų

en: Save Validation errors file
lt: Išsaugoti tikrinimo klaidų failą

en: Set WMS Bookmark
lt: Nustatyti WMS žymelę

en: Unable to find supported projection for layer {0}. Using {1}.
lt: Nepavyko rasti palaikomos projekcijos sluoksniui {0}. Naudojama {1}.

en: Reprojecting layer {0} from {1} to {2}. For best image quality and performance, switch to one of the supported projections: {3}
lt: Perprojektuojamas sluoksnis {0} iš {1} į {2}. Geriausiai vaizdo kokybei ir našumui perjunkite į vieną iš palaikomų projekcijų: {3}

en: Adjust timezone and offset
lt: Keisti laiko juostą ir poslinkį

en: An error occurred while trying to match the photos to the GPX track. You can adjust the sliders to manually match the photos.
lt: Bandant atitaikyti nuotraukas su GPX pėdsaku įvyko klaida. Galite pataisyti šliaužiklius rankomis, kad sutapatintumėte nuotraukas.

en: Matching photos to track failed
lt: Nepavyko sutapatinti nuotraukų su pėdsaku

en: Timezone: {0}
lt: Laiko juosta: {0}

en: Minutes: {0}
lt: Minutės: {0}

en: Seconds: {0}
lt: Sekundės: {0}

en: (Time difference of {0} day) | Time difference of {0} days
lt[0]: (Laiko skirtumas - {0} diena)
lt[1]: (Laiko skirtumas - {0} dienos)
lt[2]: (Laiko skirtumas - {0} dienų)

en: Advanced settings
lt: Sudėtingesni nustatymai

en: Correlate to GPX
lt: Koreliuoti su GPX

en: Invalid timezone
lt: Netinkama laiko juosta

en: Invalid offset
lt: Netinkamas poslinkis

en: Correlate images with GPX track
lt: Koreliuoti nuotraukas su GPX pėdsaku

en: Try Again
lt: Bandyti dar kartą

en: No images could be matched!
lt: Nepavyko sutapatinti jokių nuotraukų!

en: <No GPX track loaded yet>
lt: <Neįkeltas joks GPS pėdsakas>

en: Error while parsing the date.
    Please use the requested format
lt: Klaida nagrinėjant datą.
    Naudokite prašomą formatą

en: Invalid date
lt: Netinkama data

en: GPX track:
lt: GPX pėdsakas:

en: Open another GPX trace
lt: Įkelti kitą GPX pėdsaką

en: <html>Use photo of an accurate clock,<br>e.g. GPS receiver display</html>
lt: <html>Naudokite tikslaus laikrodžio nuotrauką,<br>pvz. GPS imtuvo monitoriaus</html>

en: Auto-Guess
lt: Auto-spėti

en: Matches first photo with first gpx point
lt: Sutapatina pirmą nuotrauką su pirmu gpx tašku

en: Manual adjust
lt: Rankinis derinimas

en: Override position for:
lt: Perrašyti poziciją:

en: Images with geo location in exif data ({0}/{1})
lt: Nuotraukos su koordinatėmis exif duomenyse ({0}/{1})

en: Images that are already tagged ({0}/{1})
lt: Nuotraukos, kurios jau sužymėtos ({0}/{1})

en: Show Thumbnail images on the map
lt: Žemėlapyje rodyti nuotraukų miniatiūras

en: Timezone:
lt: Laiko juosta:

en: Correlate
lt: Koreliuoti

en: No gpx selected
lt: Neparinkti jokie gpx

en: <html>Matched <b>{0}</b> of <b>{1}</b> photo to GPX track.</html> | <html>Matched <b>{0}</b> of <b>{1}</b> photos to GPX track.</html>
lt[0]: <html><b>{0}</b> iš <b>{1}</b> nuotraukų atitiko GPX pėdsaką.</html>
lt[1]: <html><b>{0}</b> iš <b>{1}</b> nuotraukų atitiko GPX pėdsaką.</html>
lt[2]: <html><b>{0}</b> iš <b>{1}</b> nuotraukų atitiko GPX pėdsaką.</html>

en: The selected photos do not contain time information.
lt: Parinktose nuotraukose nėra laiko informacijos

en: Photos do not contain time information
lt: Nuotraukose nėra laiko informacijos

en: The selected GPX track does not contain timestamps. Please select another one.
lt: Parinktame GPX pėdsake nėra laiko žymų. Prašome parinkti kitą.

en: GPX Track has no time information
lt: GPX pėdsake nėra laiko informacijos

en: You should select a GPX track
lt: Turite parinkti GPX pėdsaką

en: No selected GPX track
lt: Nėra parinkto GPX pėdsako

en: Geotagged Images
lt: Geopažymėti vaizdai

en: {0} image loaded. | {0} images loaded.
lt[0]: {0} paveikslas įkeltas.
lt[1]: {0} paveikslai įkelti.
lt[2]: {0} paveikslų įkelti.

en: {0} was found to be GPS tagged. | {0} were found to be GPS tagged.
lt[0]: {0} rastas su GPS žymomis
lt[1]: {0} rasti su GPS žymomis
lt[2]: {0} rastų su GPS žymomis

en: {0} has updated GPS data. | {0} have updated GPS data.
lt[0]: {0} turi atnaujintus GPS duomenis.
lt[1]: {0} turi atnaujintus GPS duomenis.
lt[2]: {0} turi atnaujintus GPS duomenis.

en: Error on file {0}
lt: Klaida faile {0}

en: No image
lt: Nėra atvaizdžio

en: Geoimage: {0}
lt: Geovaizdas: {0}

en: Display geotagged images
lt: Rodyti vaizdus su geografinėmis žymomis

en: Next
lt: Kitas

en: Show next Image
lt: Rodyti kitą atvaizdį

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Show previous Image
lt: Rodyti ankstesnį atvaizdį

en: Show first Image
lt: Rodyti pirmą atvaizdį

en: Show last Image
lt: Rodyti paskutinį atvaizdį

en: Center view
lt: Centruoti vaizdą

en: Zoom best fit and 1:1
lt: Geriausias mastelis ir 1:1

en: Delete image file from disk
lt: Pašalinti atvaizdžio failą iš disko

en: Image file could not be deleted.
lt: Nepavyko pašalinti paveikslo failo.

en: Copy image path
lt: Kopijuoti paveikslo kelią

en: Move dialog to the side pane
lt: Perkelti dialogą į šoninį skydelį

en: 
    Altitude: {0} m
lt: 
    Aukštis: {0} m

en: 
    Speed: {0} km/h
lt: 
    Greitis: {0} km/h

en: 
    EXIF time: {0}
lt: 
    EXIF laikas: {0}

en: 
    Direction {0}°
lt: 
    Kryptis {0}°

en: Extracting GPS locations from EXIF
lt: Iš EXIF ištraukiamos GPS vietos

en: Starting directory scan
lt: Pradedamas aplanko skenavimas

en: Read photos...
lt: Skaitomos nuotraukos...

en: Reading {0}...
lt: Skaitoma {0}...

en: Unable to get canonical path for directory {0}
lt: Nepavyksta gauti kanoninio kelio aplankui {0}

en: Scanning directory {0}
lt: Skenuojamas aplankas {0}

en: Error while getting files from directory {0}
lt: Klaida gaunant failus iš aplanko {0}

en: One of the selected files was null
lt: Vienas iš parinktų failų buvo tuščias

en: Show thumbnails
lt: Rodyti miniatiūras

en: Show image thumbnails instead of icons.
lt: Rodyti paveikslų miniatiūras vietoje piktogramų.

en: Synchronize time from a photo of the GPS receiver
lt: Sinchronizuoti nuotraukos laiką su GPS imtuvo

en: <html>Take a photo of your GPS receiver while it displays the time.<br>Display that photo here.<br>And then, simply capture the time you read on the photo and select a timezone<hr></html>
lt: <html>Nufotografuokite savo GPS imtuvą kai jis rodo laiką.<br>Parodykite nuotrauką čia.<br>Tada tiesiog įveskite laiką, kurį matote nuotraukoje ir parinkite laiko zoną<hr></html>

en: Photo time (from exif):
lt: Nuotraukos laikas (iš exif):

en: Gps time (read from the above photo):
lt: Gps laikas (perskaitytas iš nuotraukos aukščiau):

en: Open another photo
lt: Atverti kitą nuotrauką

en: No date
lt: Be datos

en: Load images from Wikimedia Commons
lt: Įkelti vaizdus iš Vikitekos

en: Select by date
lt: Parinkti pagal datą

en: Set track visibility for {0}
lt: Nustatyti pėdsako matomumą skirtą {0}

en: Show all
lt: Rodyti visus

en: Show selected only
lt: Rodyti tik pasirinktus

en: Convert to data layer
lt: Konvertuoti į duomenų sluoksnį

en: <html>Upload of unprocessed GPS data as map data is considered harmful.<br>If you want to upload traces, look here:</html>
lt: <html>Neapdorotų GPS pėdsakų įkėlimas kaip žemėlapio duomenų laikomas žalingu.<br>Jei norite įkelti pėdsakus, žiūrėkite čia:</html>

en: Customize track drawing
lt: Keisti pėdsako paišymą

en: From
lt: Nuo

en: To
lt: Iki

en: No timestamp
lt: Nėra laiko žymos

en: Select to download OSM data.
lt: Parinkite, kad atsiųstumėte OSM duomenis

en: Select to download GPS traces.
lt: Parinkite, kad atsiųstumėte GPS pėdsakus

en: Download everything within:
lt: Atsiųsti viską plote:

en: meters
lt: metrai

en: Maximum area per request:
lt: Maksimalus plotas per užklausą:

en: Download near:
lt: Atsiųsti greta:

en: track only
lt: tik pėdsakas

en: waypoints only
lt: tik kelio žymos

en: track and waypoints
lt: pėdsakas ir kelio žymos

en: Click to download
lt: Spauskite atsiuntimui

en: Click to download into a new data layer
lt: Spauskite atsiuntimui į naują duomenų sluoksnį

en: Click to cancel
lt: Spauskite nutraukimui

en: Download from OSM along this track
lt: Atsiųsti iš OSM palei šį pėdsaką

en: Precache imagery tiles along this track
lt: Iš anksto padėti į podėlį vaizdų kaladėles palei šį pėdsaką

en: Precaching WMS
lt: WMS dedamas į podėlį iš anksto

en: Please select the imagery layer.
lt: Pasirinkite vaizdų sluoksnį.

en: Select imagery layer
lt: Pasirinkite vaizdų sluoksnį

en: There are no imagery layers.
lt: Nėra vaizdų sluoksnių.

en: No imagery layers
lt: Nėra vaizdų sluoksnių

en: Error while parsing {0}
lt: Klaida nagrinėjant {0}

en: Could not read "{0}"
lt: Neperskaitoma "{0}"

en: gps point
lt: gps taškas

en: None
lt: Nėra

en: Manual
lt: Rankinis

en: Track date
lt: Pėdsako data

en: Audio files (*.wav, *.mp3, *.aac, *.aif, *.aiff)
lt: Audio failai (*.wav, *.mp3, *.aac, *.aif, *.aiff)

en: Import Audio
lt: Importuoti garsą

en: <html>The data in the GPX layer ''{0}'' has been downloaded from the server.<br>Because its way points do not include a timestamp we cannot correlate them with audio data.</html>
lt: <html>GPX sluoksnio „{0}“ duomenys įkelti iš serverio.<br>Kadangi juose nėra laiko, jų negalima susieti su audio duomenimis.</html>

en: Import not possible
lt: Importas neįmanomas

en: Audio markers from {0}
lt: Garso žymekliai iš {0}

en: No GPX track available in layer to associate audio with.
lt: Sluoksnyje nėra GPX pėdsakų, su kuriais būtų galima susieti garsą.

en: Some waypoints with timestamps from before the start of the track or after the end were omitted or moved to the start.
lt: Kai kurie taškai su laiku prieš pėdsako pradžią arba po jo pabaigos buvo praleisti arba perkelti į pradžią.

en: Some waypoints which were too far from the track to sensibly estimate their time were omitted.
lt: Kai kurie taškai, kurie buvo per toli nuo pėdsako, kad būtų galima nuspėti jų laiką, buvo praleisti.

en: Import images
lt: Importuoti atvaizdžius

en: <html>The data in the GPX layer ''{0}'' has been downloaded from the server.<br>Because its way points do not include a timestamp we cannot correlate them with images.</html>
lt: <html>GPX sluoksnio „{0}“ duomenys buvo atsiųsti iš serverio.<br>Juose nėra laiko, todėl šių pėdsakų negalima susieti su nuotraukomis.</html>

en: Markers From Named Points
lt: Žymos iš pavadintų taškų

en: Named Trackpoints from {0}
lt: Pavadinti pėdsako taškai iš {0}

en: Auto load tiles
lt: Automatiškai įkelti kaladėles

en: Auto zoom
lt: Auto artinimas

en: Decrease zoom
lt: Mažinti

en: Flush tile cache
lt: Išvalyti kaladėlių podėlį

en: Increase zoom
lt: Didinti

en: Load all tiles
lt: Įkelti visas kaladėles

en: Load all error tiles
lt: Įkelti visas klaidingas kaladėles

en: Show errors
lt: Rodyti klaidas

en: Layer name
lt: Sluoksnio pavadinimas

en: Projection
lt: Projekcija

en: Matrix set identifier
lt: Matricos rinkinio identifikatorius

en: Change resolution
lt: Keisti skiriamąją gebą

en: Zoom to native resolution
lt: Keisti mastelį iki savosios skiriamosios gebos

en: gps marker
lt: gps žyma

en: marker | markers
lt[0]: žyma
lt[1]: žymos
lt[2]: žymų

en: {0} consists of {1} marker | {0} consists of {1} markers
lt[0]: {0} yra {1} žyma
lt[1]: {0} yra {1} žymos
lt[2]: {0} yra {1} žymų

en: No existing audio markers in this layer to offset from.
lt: Šiame sluoksnyje nėra esamų audio žymų, nuo kurių būtų galima paslinkti.

en: Show Text/Icons
lt: Rodyti tekstą/piktogramas

en: Toggle visible state of the marker text and icons.
lt: Perjungti žymų teksto ir piktogramų matomumą.

en: Synchronize Audio
lt: Sinchronizuoti garsą

en: You need to pause audio at the moment when you hear your synchronization cue.
lt: Jums reikia sustabdyti garsą tuo metu, kai jūs girdite savo sinchronizacijos užuominą.

en: Audio synchronized at point {0}.
lt: Garsas sinchronizuotas taške {0}.

en: Unable to synchronize in layer being played.
lt: Nepavyksta sinchronizuoti grojamame sluoksnyje.

en: Make Audio Marker at Play Head
lt: Sukurti garso žymą grojimo pozicijoje

en: You need to have paused audio at the point on the track where you want the marker.
lt: Jums reikėjo sustabdyti garsą pėdsako taške, kuriame norite palikti žymą.

en: You need to drag the play head near to the GPX track whose associated sound track you were playing (after the first marker).
lt: Jums reikia pertempti grojimo vietą arčiau GPX pėdsako, kurio susietą garso takelį jūs grojate (po pirmo žymeklio).

en: You need to SHIFT-drag the play head onto an audio marker or onto the track point where you want to synchronize.
lt: Jums reikia SHIFT-pertraukti grojimo vietą ant garso žymeklio arba ant pėdsako taško, kurį norite sinchronizuoti.

en: Unable to create new audio marker.
lt: Nepavyko sukurti naujo garso žymeklio.

en: There was an error while trying to display the URL for this marker
lt: Bandant parodyti šio žymeklio URL įvyko klaida

en: (URL was:
lt: (URL buvo:

en: Select the map painting styles
lt: Parinkite žemėlapio piešimo stilius

en: Rendering {0} to {1}
lt: Atvaizduojama {0} į {1}

en: Error - file not found: ''{0}''
lt: Klaida - failas nerastas: „{0}“

en: Expected integer number for option {0}, but got ''{1}''
lt: Tikėtasi sveikojo skaičiaus parametrui {0}, bet gauta „{1}“

en: Expected integer number >= 0 for option {0}, but got ''{1}''
lt: Tikėtasi teigiamo sveikojo skaičiaus parametrui {0}, bet gauta „{1}“

en: Unable to parse {0} parameter: {1}
lt: Nepavyko išnagrinėti parametro {0}: {1}

en: Expected key and value, separated by '':'' character for option {0}, but got ''{1}''
lt: Tikėtasi rakto ir reikšmės atskirtų simboliu „:“ parametrui {0}, bet gauta „{1}“

en: Expected floating point number for option {0}, but got ''{1}''
lt: Tikėtasi slankiojo kablelio skaičiaus parametrui {0}, bet gauta „{1}“

en: Expected two coordinates, separated by comma, for option {0}, but got ''{1}''
lt: Tikėtasi dviejų koordinačių atskirtų kableliu parametrui {0}, bet gauta „{1}“

en: In option {0}: {1}
lt: Parametre {0}: {1}

en: Expected floating point number > 0 for option {0}, but got ''{1}''
lt: Tikėtasi teigiamo slankiojo kablelio skaičiaus parametrui {0}, bet gauta „{1}“

en: Expected integer number > 0 for option {0}, but got ''{1}''
lt: Tikėtasi teigiamo sveikojo skaičiaus parametrui {0}, bet gauta „{1}“

en: JOSM rendering command line interface
lt: JOSM atvaizdavimo tekstinė sąsaja

en: Renders data and saves the result to an image file.
lt: Atvaizduoja duomenis ir išsaugo rezultatą paveikslo faile.

en: Input data file name (.osm)
lt: Įvesties duomenų failo vardas (.osm)

en: Output image file name (.png); defaults to ''{0}''
lt: Išvesties paveikslo failo vardas (.png); numatytasis „{0}“

en: Style file to use for rendering (.mapcss or .zip)
lt: Stiliaus failas naudojamas atvaizdavimui (.mapcss arba .zip)

en: This option can be repeated to load multiple styles.
lt: Šis parametras gali būti kartojamas keletui stilių įkelti.

en: Style setting (in JOSM accessible in the style list dialog right click menu)
lt: Stiliaus nustatymas (JOSM prieinama stilių sąrašo dialogo lango kontekstiniame meniu)

en: Applies to the last style loaded with the {0} option.
lt: Taikoma paskutiniam stiliui įkeltam su {0} parinktimi.

en: Select zoom level to render. (integer value, 0=entire earth, 18=street level)
lt: Parenka pritraukimą atvaizdavimui. (sveikasis skaičius, 0=visa žemė, 18=gatvių lygis)

en: Select the map scale
lt: Parenka žemėlapio mastelį

en: A value of 10000 denotes a scale of 1:10000 (1 cm on the map equals 100 m on the ground; display resolution: 96 dpi)
lt: Reikšmė 10000 reiškia mastelį 1:10000 (1 cm žemėlapyje lygus 100 m ant žemės; skiriamoji geba: 96 taškai colyje)

en: Options {0} and {1} are mutually exclusive.
lt: Parinktys {0} ir {1} yra tarpusavyje nesuderinamos.

en: Area to render, default value is ''{0}''
lt: Plotas atvaizdavimui, numatytoji reikšmė „{0}“

en: With keyword ''{0}'', the downloaded area in the .osm input file will be used (if recorded).
lt: Su raktažodžiu „{0}“ bus naudojamas atsiųstas plotas .osm įvesties faile (jei įrašytas).

en: Specify bottom left corner of the rendering area
lt: Nurodo atvaizdavimo ploto apatinį kairįjį kampą

en: Used in combination with width and height options to determine the area to render.
lt: Naudojama kartu su ploto ir aukščio parinktimis atvaizduojamo ploto nustatymui,

en: Width of the rendered area, in meter
lt: Atvaizduojamo ploto plotis metrais

en: Height of the rendered area, in meter
lt: Atvaizduojamo ploto aukštis metrais

en: Width of the target image, in pixel
lt: Atvaizduojamo ploto plotis pikseliais

en: Height of the target image, in pixel
lt: Atvaizduojamo ploto aukštis pikseliais

en: Projection to use, default value ''{0}'' (web-Mercator)
lt: Naudotina projekcija, numatytoji reikšmė „{0}“ (web-Mercator)

en: Maximum image width/height in pixel (''{0}'' means no limit), default value: {1}
lt: Didžiausias paveikslėlio plotis/aukštis pikseliais („{0}“ – be limito), numatytoji reikšmė: {1}

en: To specify the rendered area and scale, the options can be combined in various ways
lt: Atvaizduojamam plotui ir masteliui nurodyti parinktys gali būti kombinuojamos įvairiais būdais

en: If neither ''{0}'' nor ''{1}'' is given, the default value {2} takes effect and the bounds of the download area in the .osm input file are used.
lt: Jei nenurodyta nei „{0}“, nei „{1}“, taikoma numatytoji reikšmė {2} ir naudojamos atsiųsto ploto ribos .osm įvesties faile.

en: Argument {0} given, but scale cannot be determined from remaining arguments
lt: Duotas argumentas {0}, bet mastelis negali būti nustatytas iš likusių argumentų

en: Argument {0} given, expected {1} or {2}
lt: Duotas argumentas {0}, tikėtasi {1} arba {2}

en: {0} mode, but no bounds found in osm data input file
lt: {0} veiksena, bet osm duomenų įvesties faile nerastos ribos

en: Unable to determine scale, one of the options {0}, {1}, {2} or {3} expected
lt: Nepavyko nustatyti mastelio, tikėtasi vienos iš parinkčių {0}, {1}, {2} arba {3}

en: In .osm data file ''{0}'' -
lt: .osm duomenų faile „{0}“ –

en: Image dimensions ({0}x{1}) exceeds maximum image size {2} (use option {3} to change limit)
lt: Paveikslėlio matmenys ({0}x{1}) viršija didžiausią paveikslėlio dydį {2} (naudokite parinktį {3} limitui pakeisti)

en: Style setting not found: ''{0}''
lt: Stiliaus nustatymas nerastas: „{0}“

en: There was an error when loading this style. Select ''Info'' from the right click menu for details. | There were {0} errors when loading this style. Select ''Info'' from the right click menu for details.
lt[0]: Įkeliant šį stilių įvyko klaida. Parinkite „Info“ iš dešinio paspaudimo meniu, kad gautumėte daugiau informacijos.
lt[1]: Įkeliant šį stilių įvyko {0} klaidos. Parinkite „Info“ iš dešinio paspaudimo meniu, kad gautumėte daugiau informacijos.
lt[2]: Įkeliant šį stilių įvyko {0} klaidų. Parinkite „Info“ iš dešinio paspaudimo meniu, kad gautumėte daugiau informacijos.

en: loading style ''{0}''...
lt: įkeliamas stilius „{0}“...

en: Failed to index validator rules. Error was: {0}
lt: Nepavyko indeksuoti tikrintuvės taisyklių. Klaida: {0}

en: Failed to load Mappaint styles from ''{0}''. Exception was: {1}
lt: Nepavyko įkelti žemėlapio paišymo stilių iš „{0}“. Klaida buvo: {1}

en: Failed to parse Mappaint styles from ''{0}''. Error was: {1}
lt: Nepavyko išnagrinėti žemėlapio paišymo stilių iš „{0}“. Klaida: {1}

en: Unable to replace argument {0} in {1}: {2}
lt: Nepavyksta pakeisti argumento {0} esančio {1}: {2}

en: Failed to locate image ''{0}''
lt: Nepavyko lokalizuoti piešinio ''{0}''

en: Save Access Token in preferences
lt: Išsaugoti prieigos raktą nustatymuose

en: Access Token Key:
lt: Prieigos raktas:

en: Access Token Secret:
lt: Prieigos rakto paslaptis:

en: <html>Select to save the Access Token in the JOSM preferences.<br>Unselect to use the Access Token in this JOSM session only.</html>
lt: <html>Pažymėkite prieigos rakto išsaugojimui JOSM nustatymuose.<br>Atžymėkite prieigos rakto naudojimui tik šiame JOSM seanse.</html>

en: Use default settings
lt: Naudoti numatytuosius nustatymus

en: Access Token URL:
lt: Prieigos rakto URL:

en: Authorize URL:
lt: Autorizavimo URL:

en: Click to reset the OAuth settings to default values
lt: Spauskite OAuth nustatymų atkūrimui į numatytąsias reikšmes

en: Click to abort resetting to the OAuth default values
lt: Spauskite OAuth nustatymų atkūrimui į numatytąsias reikšmes nutraukti

en: <html>JOSM is about to reset the OAuth settings to default values.<br>The current custom settings are not saved.</html>
lt: <html>JOSM ruošiasi atkurti OAuth nustatymų numatytąsias reikšmes.<br>Dabartiniai adaptuoti nustatymas nėra išsaugoti.</html>

en: Overwrite custom OAuth settings?
lt: Perrašyti adaptuotus OAuth nustatymus?

en: Fully automatic
lt: Visiškai automatinė

en: Semi-automatic
lt: Iš dalies automatinė

en: <html>Run a fully automatic procedure to get an access token from the OSM website.<br>JOSM accesses the OSM website on behalf of the JOSM user and fully<br>automatically authorizes the user and retrieves an Access Token.</html>
lt: <html>Vykdyti visiškai automatinę procedūrą prieigos raktui prie OSM svetainės gauti.<br>JOSM kreipiasi į OSM svetainę JOSM naudotojo vardu ir visiškai<br>automatiškai nustato naudoto prieigos teises ir gauna prieigos raktą.</html>

en: <html>Run a semi-automatic procedure to get an access token from the OSM website.<br>JOSM submits the standards OAuth requests to get a Request Token and an<br>Access Token. It dispatches the user to the OSM website in an external browser<br>to authenticate itself and to accept the request token submitted by JOSM.</html>
lt: <html>Vykdyti iš dalies automatinę procedūrą prieigos raktui prie OSM svetainės gauti.<br>JOSM išsiunčia standartines OAuth užklausas prieigos rakto užklausai ir<br>prieigos raktui. Tada nusiunčia naudotoją į OSM svetainę išorinėje naršyklėje<br>tapatumo nustatymui ir JOSM išsiųstai prieigos rakto užklausai priimti.</html>

en: <html>Enter an Access Token manually if it was generated and retrieved outside<br>of JOSM.</html>
lt: <html>Įveskite prieigos raktą rankinių būdu, jei jis buvo sugeneruotas ir gautas<br>ne JOSM.</html>

en: Please enter your OSM user name and password. The password will <strong>not</strong> be saved in clear text in the JOSM preferences and it will be submitted to the OSM server <strong>only once</strong>. Subsequent data upload requests don''t use your password any more.
lt: Prašome įvesti jūsų OSM naudotojo vardą ir slaptažodį. Slaptažodis <strong>nebus</strong> saugomas atviru tekstu JOSM nustatymuose ir bus siunčiamas į OSM serverį <strong>tik vieną kartą</strong>. Vėlesni duomenų įkėlimai jūsų slaptažodžio daugiau nebenaudos.

en: Username:
lt: Naudotojo vardas :

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Granted rights
lt: Leidžiamos teisės

en: Advanced OAuth properties
lt: Sudėtingesnės OAuth savybės

en: Accept Access Token
lt: Priimti prieigos raktą

en: <html>You have successfully retrieved an OAuth Access Token from the OSM website. Click on <strong>{0}</strong> to accept the token. JOSM will use it in subsequent requests to gain access to the OSM API.</html>
lt: <html>Sėkmingai gavote OAuth prieigos raktą iš OSM svetainės. Spauskite <strong>{0}</strong> prieigos raktui priimti. JOSM jį naudos vėlesnėse užklausose prieigai prie OSM API gauti.</html>

en: Authorize now
lt: Autorizuotis dabar

en: Click to redirect you to the authorization form on the JOSM web site
lt: Spauskite persikėlimui į į autorizacijos formą JOSM svetainėje

en: Back
lt: Atgal

en: Run the automatic authorization steps again
lt: Paleisti automatinius autorizavimo žingsnius dabar

en: Test Access Token
lt: Tikrinti prieigos raktą

en: Authorize JOSM to access the OSM API
lt: Autorizuoti JOSM prieigai prie OSM API

en: <html>The automatic process for retrieving an OAuth Access Token<br>from the OSM server failed.<br><br>Please try again or choose another kind of authorization process,<br>i.e. semi-automatic or manual authorization.</html>
lt: <html>Automatinis OAuth prieigos rakto gavimo procesas<br>iš OSM serverio nepavyko.<br><br>Bandykite dar kartą arba pasirinkite kitą prieigos suteikimo procesą,<br>pvz., iš dalies automatinį ar rankinį prieigos suteikimą.</html>

en: OAuth authorization failed
lt: OAuth prieigos suteikimas nepavyko

en: <html>The automatic process for retrieving an OAuth Access Token<br>from the OSM server failed because JOSM was not able to build<br>a valid login URL from the OAuth Authorize Endpoint URL ''{0}''.<br><br>Please check your advanced setting and try again.</html>
lt: <html>Automatinis OAuth prieigos rakto gavimo procesas<br>iš OSM serverio nepavyko, nes JOSM negalėjo sukurti<br>teisingo URL iš OAuth prieigos suteikimo galinio URL „{0}“.<br><br>Patikrinkite sudėtingesnes nuostatas ir bandykite dar kartą.</html>

en: Please enter an OAuth Access Token which is authorized to access the OSM server ''{0}''.
lt: Įveskite OAuth prieigos raktą kuriam leidžiama prieiti prie OSM serverio „{0}“.

en: Access Token
lt: Prieigos raktas

en: Advanced OAuth parameters
lt: Sudėtingesni OAuth parametrai

en: Enter the OAuth Access Token
lt: Įveskite OAuth prieigos raktą

en: Enter advanced OAuth properties
lt: Įveskite sudėtingesnes OAuth savybes

en: <html><body>Please enter an OAuth Access Token which is authorized to access the OSM server ''{0}''.</body></html>
lt: <html><body>Įveskite OAuth prieigos raktą, kuriam leidžiama prieiti prie OSM serverio „{0}“.</body></html>

en: Please enter an Access Token Key
lt: Įveskite prieigos raktą

en: The Access Token Key must not be empty. Please enter an Access Token Key
lt: Prieigos raktas privalo būti ne tuščias. Įveskite prieigos raktą

en: Click to test the Access Token
lt: Spauskite prieigos rakto patikrinimui

en: With OAuth you grant JOSM the right to upload map data and GPS tracks on your behalf (<a href="{0}">more info...</a>).
lt: Su OAuth suteikiate JOSM teisę išsiųsti žemėlapio duomenis ir GPS pėdsakus savo vardu (<a href="{0}">daugiau informacijos...</a>).

en: <strong>Warning:</strong> Since you are using not the default OSM API, make sure to set an OAuth consumer key and secret in the <i>Advanced OAuth parameters</i>.
lt: <strong>Dėmesio:</strong> Kadangi jūs nenaudojate numatytosios OSM API, nepamirškite nustatyti OAuth naudotojo rakto ir paslapties <i>Advanced OAuth parametruose</i>.

en: Get an Access Token for ''{0}''
lt: Gauti prieigos raktą „{0}“

en: Close the dialog and cancel authorization
lt: Uždarykite langą ir atšaukite autorizaciją

en: Close the dialog and accept the Access Token
lt: Užverti dialogo langą ir priimti prieigos raktą

en: Allow to upload map data
lt: Leisti įkelti žemėlapio duomenis

en: Select to grant JOSM the right to upload map data on your behalf
lt: Parinkite, kad suteiktumėte JOSM teisę įkelti duomenis jūsų vardu

en: Allow to upload GPS traces
lt: Leisti įkelti GPS pėdsakus

en: Select to grant JOSM the right to upload GPS traces on your behalf
lt: Parinkite, kad duotumėte JOSM teisę įkelti GPS pėdsakus jūsų vardu

en: Allow to download your private GPS traces
lt: Leisti kitiems atsisiųsti Jūsų privačius GPS pėdsakus

en: Select to grant JOSM the right to download your private GPS traces into JOSM layers
lt: Pažymėkite, jei leidžiate JOSM atsisiųsti Jūsų privačius GPS pėdsakus į JOSM sluoksnius

en: Allow to read your preferences
lt: Leisti skaityti Jūsų nustatymus

en: Select to grant JOSM the right to read your server preferences
lt: Parinkite, kad duotumėte JOSM teisę skaityti jūsų serverio nustatymus

en: Allow to write your preferences
lt: Leisti įrašyti Jūsų nustatymus

en: Select to grant JOSM the right to write your server preferences
lt: Parinkite, kad duotumėte JOSM teisę įrašyti jūsų serverio nustatymus

en: Allow modifications of notes
lt: Leisti modifikuoti pastabas

en: Select to grant JOSM the right to modify notes on your behalf
lt: Parinkite, kad duotumėte JOSM teisę keisti pastabas jūsų vardu

en: Testing OAuth Access Token
lt: Tikrinamas OAuth prieigos raktas

en: Retrieving user details with Access Token Key ''{0}'' was rejected.
lt: Naudotojo duomenų gavimas su prieigos raktu „{0}“ atmestas.

en: Retrieving user details with Access Token Key ''{0}'' was forbidden.
lt: Naudotojo duomenų gavimas su prieigos raktu „{0}“ uždraustas.

en: <html>Successfully used the Access Token ''{0}'' to<br>access the OSM server at ''{1}''.<br>You are accessing the OSM server as user ''{2}'' with id ''{3}''.</html>
lt: <html>Sėkmingai panaudotas prieigos raktas „{0}“<br>kreipimuisi į OSM serverį „{1}“.<br>Kreipiatės į OSM serverį kaip naudotojas „{2}“ su ID „{3}“.</html>

en: Success
lt: Sėkmė

en: <html>Failed to access the OSM server ''{0}''<br>with the Access Token ''{1}''.<br>The server rejected the Access Token as unauthorized. You will not<br>be able to access any protected resource on this server using this token.</html>
lt: <html>Nepavyko prieiti prie OSM serverio „{0}“<br>su prieigos raktu „{1}“.<br>Serveris atmetė prieigos raktą kaip nesankcionuotą. Negalėsite<br>prieiti prie bet kokio apsaugoto resurso šiame serveryje su šiuo prieigos raktu.</html>

en: Test failed
lt: Testas nesėkmingas

en: <html>The Access Token ''{1}'' is known to the OSM server ''{0}''.<br>The test to retrieve the user details for this token failed, though.<br>Depending on what rights are granted to this token you may nevertheless use it<br>to upload data, upload GPS traces, and/or access other protected resources.</html>
lt: <html>Prieigos raktas „{1}“ yra žinomas OSM serveriui „{0}“.<br>Tačiau naudotojo duomenų gavimo testas su šiuo prieigos raktu nepavyko.<br>Priklausomai nuo to, kokios teisės buvo suteiktos šiam prieigos raktui, galėsite jį naudoti<br>duomenų, GPS pėdsakų išsiuntimui irba prieigai prie kitų apsaugotų resursų.</html>

en: Token allows restricted access
lt: Prieigos raktas leidžia ribotą prieigą

en: <html>Failed to retrieve information about the current user from the OSM server ''{0}''.<br>This is probably not a problem caused by the tested Access Token, but<br>rather a problem with the server configuration. Carefully check the server<br>URL and your Internet connection.</html>
lt: <html>Nepavyko gauti informacijos apie dabartinį naudotoją iš OSM serverio „{0}“.<br>Tai greičiausiai ne prieigos rakto sukelta problema, bet<br>problema su serverio konfigūracija. Atidžiai patikrinkite serverio<br>URL ir interneto ryšį.</html>

en: <html>Failed to sign the request for the OSM server ''{0}'' with the token ''{1}''.<br>The token ist probably invalid.</html>
lt: <html>Nepavyko pasirašyti užklausos OSM serveriui „{0}“ su prieigos raktu „{1}“.<br>Prieigos raktas greičiausiai neteisingas.</html>

en: <html>The test failed because the server responded with an internal error.<br>JOSM could not decide whether the token is valid. Please try again later.</html>
lt: <html>Patikrinimas nepavyko, nes serveris atsakė su vidine klaida.<br>JOSM negalėjo nustatyti, ar prieigos raktas galiojantis. Bandykite dar kartą vėliau.</html>

en: Retrieving user info...
lt: Gaunama naudotojo informacija...

en: Close the preferences dialog and discard preference updates
lt: Uždaryti nustatymų dialogą ir panaikinti visus pakeitimus

en: Save the preferences and close the dialog
lt: Išsaugoti nustatymus ir uždaryti langą

en: You have to restart JOSM for some settings to take effect.
lt: Turite paleisti JOSM iš naujo, kad įsigaliotų kai kurie nustatymai.

en: Would you like to restart now?
lt: Ar norite paleisti iš naujo dabar?

en: Download plugins
lt: Atsiųsti papildinius

en: Icon paths:
lt: Piktogramų keliai:

en: Name (optional):
lt: Vardas (neprivalomas):

en: URL / File:
lt: URL / Failas:

en: active
lt: aktyvus

en: Map paint style file (*.xml, *.mapcss, *.zip)
lt: Žemėlapio piešimo stilius (*.xml, *.mapcss, *.zip)

en: Preset definition file (*.xml, *.zip)
lt: Šablono failas (*.xml, *.zip)

en: Tag checker rule (*.validator.mapcss, *.zip)
lt: Žymų tikrinimo taisyklė (*.validator.mapcss, *.zip)

en: Edit source entry:
lt: Keisti šaltinio įrašą:

en: Entry ''{0}'' requires JOSM Version {1}. (Currently running: {2})
lt: Įrašui „{0}“ reikia JOSM Versijos {1}. (Dabar paleista: {2})

en: Continue anyway
lt: Tęsti vis tiek

en: Cancel and return to the previous dialog
lt: Nutraukti ir grįžti į ankstesnį dialogą

en: Ignore warning and install style anyway
lt: Ignoruoti įspėjimą ir vis tiek įdiegti stilių

en: Some entries have unmet dependencies:
lt: Kai kurie įrašai turi nenustatytų priklausomybių:

en: Reset
lt: Atstatyti

en: Reset to default
lt: Atstatyti numatytąsias

en: Add a new icon path
lt: Pridėti naują piktogramų kelią

en: Remove the selected icon paths
lt: Pašalinti pažymėtus piktogramų kelius

en: Edit the selected icon path
lt: Keisti pažymėtą piktogramų kelią

en: Tooltip
lt: Paaiškinimas

en: Icon
lt: Piktograma

en: Remove from toolbar
lt: Pašalinti iš įrankių juostos

en: Configure toolbar
lt: Konfigūruoti įrankių juostą

en: Edit shortcut
lt: Keisti sparčiuosius klavišus

en: Do not hide toolbar and menu
lt: Neslėpti įrankių juostos ir menu

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Toolbar
lt: Įrankių juosta

en: Customize the elements on the toolbar.
lt: Pritaikyti įrankių juostos elementus.

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Available
lt: Prieinami

en: Action parameters
lt: Veiksmo parametrai

en: Parameter name
lt: Parametro pavadinimas

en: Parameter value
lt: Parametro reikšmė

en: Toolbar action without name: {0}
lt: Įrankių juostos veiksmas be pavadinimo: {0}

en: Strange toolbar value: {0}
lt: Nesuprantama įankių juostos reikšmė: {0}

en: Toolbar action {0} overwritten: {1} gets {2}
lt: Įrankių juostos veiksmas {0} perrašytas: {1} gauna {2}

en: Registered toolbar action without name: {0}
lt: Registruotas įrankių juostos veiksmas be pavadinimo: {0}

en: Registered toolbar action {0} overwritten: {1} gets {2}
lt: Registruotas įrankių juostos veiksmas {0}: {1} gauna {2}

en: Toolbar: {0}
lt: Įrankių juosta: {0}

en: add entry
lt: pridėti įrašą

en: Remove the selected entry
lt: Pašalinti pažymėtą įrašą

en: Key: {0}
lt: Raktas: {0}

en: Reset preferences
lt: Atstatyti nustatymus

en: You are about to clear all preferences to their default values<br />All your settings will be deleted: plugins, imagery, filters, toolbar buttons, keyboard, etc. <br />Are you sure you want to continue?
lt: Ruošiatės atstatyti visų nustatymų numatytąsias reikšmes<br />Visi jūsų nustatymai bus pašalinti: papildiniai, vaizdai, filtrai, įrankių juostos mygtukai, spartieji klavišai ir t. t.<br />Ar tikrai norite tęsti?

en: Advanced Preferences
lt: Sudėtingesni nustatymai

en: Setting Preference entries directly. Use with caution!
lt: Nustatymų įrašai keičiami tiesiogiai. Naudokite atsargiai!

en: Read from file
lt: Skaityti iš failo

en: Export selected items
lt: Eksportuoti pažymėtus

en: JOSM custom settings files (*.xml)
lt: JOSM savi nustatymų failai (*.xml)

en: Please select some preference keys not marked as default
lt: Prašome parinkti kelis nustatymų raktus, nepažymėtus kaip numatytuosius

en: Export preferences keys to JOSM customization file
lt: Eksportuoti nustatymų raktus į JOSM nustatymų failą

en: What to do with preference lists when this file is to be imported?
lt: Ką daryti su nustatymų sąrašais, kai šis failas bus importuojamas?

en: Append preferences from file to existing values
lt: Pridėti nustatymus iš failo prie esamų reikšmių

en: Replace existing values
lt: Pakeisti esamas reikšmes

en: Open JOSM customization file
lt: Atverti JOSM nustatymų failą

en: Import log
lt: Importo žurnalas

en: <html>Here is file import summary. <br/>You can reject preferences changes by pressing "Cancel" in preferences dialog <br/>To activate some changes JOSM restart may be needed.</html>
lt: <html>Čia yra failo importo suvestinė.<br/>Jūs galite atmesti nustatymų pakeitimus nustatymų dialoge paspaudę „Nutraukti“.<br/>Kai kurių pakeitimų įgalinimui gali prireikti iš naujo paleisti JOSM.</html>

en: shortcut
lt: nuoroda

en: color
lt: spalva

en: toolbar
lt: įrankių juosta

en: imagery
lt: vaizdai

en: Load profile
lt: Įkelti profilį

en: Save {0} profile
lt: Išsaugoti profilį {0}

en: All the preferences of this group are default, nothing to save
lt: Visi šios grupės nustatymai yra numatytieji, nėra ko įrašyti

en: Choose profile file
lt: Pasirinkite profilio failą

en: Change list setting
lt: Keisti sąrašo nustatymus

en: Change list of lists setting
lt: Keisti sąrašų sąrašo nustatymus

en: Change list of maps setting
lt: Keisti žemėlapio nustatymų sąrašą

en: Entry {0}
lt: Įrašas {0}

en: Select Setting Type:
lt: Parinkite nustatymo tipą:

en: Simple
lt: Paprasta

en: List
lt: Sąrašas

en: List of lists
lt: Sąrašų sąrašas

en: List of maps
lt: Žemėlapių sąrašas

en: Add setting
lt: Pridėti nuostatą

en: Advanced Background: Changed
lt: Sudėtingesnis fonas: pakeistas

en: Advanced Background: NonDefault
lt: Sudėtingesnis fonas: ne numatytasis

en: Current value is default.
lt: Dabartinė reikšmė yra numatytoji.

en: Default value is ''{0}''.
lt: Numatytoji reikšmė yra „{0}“.

en: Default value currently unknown (setting has not been used yet).
lt: Numatytoji reikšmė šiuo metu nežinoma (nustatymas dar nebuvo panaudotas).

en: Change string setting
lt: Keisti eilutės nustatymą

en: Value:
lt: Reikšmė:

en: Settings for the audio player and audio markers.
lt: Garso grotuvo ir garso žymų nustatymai

en: Display the Audio menu.
lt: Rodyti garso meniu.

en: Label audio (and image and web) markers.
lt: Žymėti garso (ir vaizdo, ir tinklo) žymeklius.

en: Display live audio trace.
lt: Rodyti gyvą garso pėdsaką.

en: Explicit waypoints with valid timestamps.
lt: Tikslūs kelio taškai su tinkamomis laiko žymomis.

en: Explicit waypoints with time estimated from track position.
lt: Tikslūs kelio taškai su laiku, paskaičiuotu pagal pėdsako poziciją.

en: Named trackpoints.
lt: Pėdsako taškai su pavadinimais.

en: Modified times (time stamps) of audio files.
lt: Modifikuoti garso failų laikai (laiko žymos).

en: Start of track (will always do this if no other markers available).
lt: Pėdsako pradžia (visada tai darys, jei nėra kitų žymeklių).

en: Show or hide the audio menu entry on the main menu bar.
lt: Rodyti ar slėpti garso meniu įrašą pagrindinėje meniu juostoje.

en: Display a moving icon representing the point on the synchronized track where the audio currently playing was recorded.
lt: Rodyti judančią piktogramą, vaizduojančią sinchronizuojamo takelio tašką, kur dabar grojamas garsas buvo įrašytas.

en: Put text labels against audio (and image and web) markers as well as their button icons.
lt: Dėti teksto etiketes ties garso (ir vaizdo ir tinklo) žymekliais kartu su jų mygtuku piktogramomis.

en: When importing audio, make markers from...
lt: Importuojant garsą, kurti žymeklius iš...

en: When importing audio, apply it to any waypoints in the GPX layer.
lt: Importuojant garsą, pritaikyti jį bet kuriems taškams GPX sluoksnyje.

en: Automatically create audio markers from trackpoints (rather than explicit waypoints) with names or descriptions.
lt: Automatiškai kurti garso žymeklius iš pėdsako taškų (o ne iš atskirai pažymėtų taškų) su vardais arba aprašymais.

en: Create audio markers at the position on the track corresponding to the modified time of each audio WAV file imported.
lt: Kurti garso žymeklius pėdsako pozicijoje, atitinkančioje kiekvieno importuoto WAV failo laiką.

en: The number of seconds to jump forward or back when the relevant button is pressed
lt: Skaičius sekundžių, persukamų pirmyn arba atgal paspaudus atitinkamą mygtuką

en: Forward/back time (seconds)
lt: Pirmyn/atgal laikas (sekundės)

en: The amount by which the speed is multiplied for fast forwarding
lt: Kiekis. dėl kurio greitis  yra padidinamas, kad būtų greitai prasukta pirmyn

en: Fast forward multiplier
lt: Greito prasukimo daugiklis

en: Playback starts this number of seconds before (or after, if negative) the audio track position requested
lt: Grojimas prasideda tiek sekundžių prieš (arba po, jei neigiamas) prašytą garso takelio poziciją

en: Lead-in time (seconds)
lt: Įvedimo laikas (sekundėmis)

en: The ratio of voice recorder elapsed time to true elapsed time
lt: Garso įrašymo praleisto laiko ir tikro praleisto laiko santykis

en: Voice recorder calibration
lt: Garso įrašymo kalibravimas

en: Colors
lt: Spalvos

en: Change colors used in program dialogs and in map paint styles.
lt: Keisti spalvas naudojamas programos dialogo languose ir žemėlapio piešimo stiliuose.

en: Paint style {0}: {1}
lt: Paišymo stilius {0}: {1}

en: Choose
lt: Pasirinkti

en: Choose a color for {0}
lt: Pasirinkite {0} spalvą

en: Set all to default
lt: Nustatyti visas į numatytąsias

en: Colors used by different objects in JOSM.
lt: Skirtingų JOSM objektų naudojamos spalvos.

[ctx: gui]
en: Display
lt: Rodymas

en: Various settings that influence the visual representation of the whole program.
lt: Įvairūs nustatymai, kurie įtakoja visos programos atvaizdavimą.

en: Draw Direction Arrows
lt: Piešti krypties rodykles

en: Only on the head of a way.
lt: Tik kelio viršūnėje.

en: Draw oneway arrows.
lt: Piešti vienpusio eismo rodykles.

en: Draw segment order numbers
lt: Piešti segmentų tvarkos numerius

en: Draw segment order numbers on selected way
lt: Piešti segmentų tvarkos numerius pažymėtame kelyje

en: Draw virtual nodes in select mode
lt: Piešti virtualius taškus pažymėjimo veiksenoje

en: Draw inactive layers in other color
lt: Piešti neaktyvius sluoksnius kita spalva

en: Display discardable keys
lt: Rodyti išmetamus raktus

en: Use auto filters
lt: Naudoti automatinius filtrus

en: Rule
lt: Taisyklė

en: Highlight target ways and nodes
lt: Paryškinti paskirties kelius ir taškus

en: Draw rubber-band helper line
lt: Piešti guminę pagalbinę liniją

en: Smooth map graphics (antialiasing)
lt: Lyginti žemėlapio grafiką (glodinimas)

en: Smooth map graphics in wireframe mode (antialiasing)
lt: Lyginti žemėlapio grafiką vielos veiksenoje (glodinimas)

en: Draw only outlines of areas
lt: Piešti tik plotų kontūrus

en: Hide labels while dragging the map
lt: Slėpti etiketes velkant žemėlapį

en: OSM Data
lt: OSM duomenys

en: Settings that control the drawing of OSM data.
lt: Nustatymai kontroliuojantys OSM duomenų piešimą

en: Draw direction hints for way segments.
lt: Piešti krypties žymes kelio segmentams.

en: Draw arrows in the direction of oneways and other directed features.
lt: Piešti rodykles vienpusio eismo ir kitų kryptinių objektų kryptimi.

en: Draw the order numbers of all segments within their way.
lt: Piešti visų segmentų tvarkos numerius jų kelyje.

en: Draw the boundaries of data loaded from the server.
lt: Paišyti iš serverio atsiųstų duomenųn ribas

en: Draw virtual nodes in select mode for easy way modification.
lt: Piešti virtualius taškus pažymėjimo veiksenoje lengvam kelio modifikavimui.

en: Draw the inactive data layers in a different color.
lt: Piešti neaktyvius duomenų sluoksnius kita spalva.

en: Apply antialiasing to the map view resulting in a smoother appearance.
lt: Naudoti glodinimą žemėlapio rodinyje taip gaunant lygesnį vaizdą.

en: Apply antialiasing to the map view in wireframe mode resulting in a smoother appearance.
lt: Naudoti glodinimą žemėlapio rodinyje vielos veiksenoje taip gaunant lygesnį vaizdą.

en: This option suppresses the filling of areas, overriding anything specified in the selected style.
lt: Ši parinktis nerodo plotų užpildymo, nustelbia visus nurodymus pasirinktame stiliuje.

en: Display keys which have been deemed uninteresting to the point that they can be silently removed.
lt: Rodyti raktus, kurie laikomi tokiais neįdomiais, kad gali būti tyliai panaikinti.

en: Display buttons to automatically filter numeric values of a predefined tag
lt: Rodyti mygtukus automatiniam nustatytos žymos skaitinių reikšmių filtrui

en: Options that affect drawing performance
lt: Parinktys įtakojančios piešimo našumą

en: Segment drawing options
lt: Segmentų piešimo parinktys

en: Select and draw mode options
lt: Pažymėjimo ir piešimo veiksenos parinktys

en: Other options
lt: Kitos parinktys

en: GPS Points
lt: GPS taškai

en: Settings that control the drawing of GPS tracks.
lt: Nustatymai kontroliuojantys GPS linijų piešimą

en: Auto
lt: Automatika

[ctx: gpx_field]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: gpx_field]
en: Desc(ription)
lt: Aprašymas

en: Everything
lt: Viskas

en: Name or offset
lt: Pavadinimas arba poslinkis

en: Custom
lt: Bendras

en: Use global settings
lt: Naudoti visuotinius parametrus

en: All
lt: Visi

en: Local files
lt: Vietiniai failai

en: Force lines if no segments imported
lt: Būtinai kurti linijas, jei neimportuoti segmentai

en: Draw large GPS points
lt: Piešti didelius GPS taškus

en: Velocity (red = slow, green = fast)
lt: Greitis (raudona = lėtai, žalia = greitai)

en: Direction (red = west, yellow = north, green = east, blue = south)
lt: Kryptis (raudona = vakarai, geltona = šiaurė, žalia = rytai, mėlyna = pietūs)

en: Dilution of Position (red = high, green = low, if available)
lt: Pozicijos silpnumas (raudona = didelis, žalia = mažas, jei prieinama)

en: Heat Map (dark = few, bright = many)
lt: Intensyvumo žemėlapis (tamsu = mažai, šviesu = daug)

en: Car
lt: Automobilis

en: Bicycle
lt: Dviratis

en: Foot
lt: Pėstieji

[ctx: Heat map]
en: User Normal
lt: Naudotojo normali

[ctx: Heat map]
en: User Light
lt: Naudotojo šviesi

[ctx: Heat map]
en: Traffic Lights
lt: Šviesoforas

[ctx: Heat map]
en: Inferno
lt: Pragaras

[ctx: Heat map]
en: Viridis
lt: Žalia

[ctx: Heat map]
en: Wood
lt: Mediena

[ctx: Heat map]
en: Heat
lt: Intensyvumas

en: Use points instead of lines for heat map
lt: Naudoti taškus vietoje linijų intensyvumo žemėlapiui

en: Create markers when reading GPX
lt: Sukurti žymeklius skaitant GPX

en: Fast drawing (looks uglier)
lt: Greitas braižymas (atrodo prasčiau)

en: Dynamic color range based on data limits
lt: Dinaminis spalvų rėžis pagal duomenų limitus

en: Smooth GPX graphics (antialiasing)
lt: Lyginti GPX grafiką (glodinimas)

en: Draw with Opacity (alpha blending)
lt: Piešti su permatomumu (alfa perėjimas)

en: Automatically make a marker layer from any waypoints when opening a GPX layer.
lt: Automatiškai sukurti žymelės sluoksnį iš bet kokių kelio taškų, kai atidaromas GPX sluoksnis.

en: Draw lines between raw GPS points
lt: Nupiešti linijas tarp naujų GPS taškų

en: Maximum length (in meters) to draw lines for local files. Set to ''-1'' to draw all lines.
lt: Didžiausias ilgis (metrais), kad nupiešti linijas vietiniams failams. Nustatyti ''-1'', kad brėžti visas linijas.

en: Maximum length for local files (meters)
lt: Didžiausias ilgis vietiniams failams (metrais)

en: Maximum length (in meters) to draw lines. Set to ''-1'' to draw all lines.
lt: Didžiausias ilgis (metrais), kad piešti linijas. Nustatyti ''-1'', kad piešti visas linijas.

en: Maximum length (meters)
lt: Didžiausias ilgis (metrais)

en: Force drawing of lines if the imported data contain no line information.
lt: Priverstinai piešti linijas, jei importuoti duomenys neturi informacijos apie linijas.

en: Draw direction arrows for lines, connecting GPS points.
lt: Piešti krypties rodykles linijoms, jungiančioms GPS taškus.

en: Draw the direction arrows using table lookups instead of complex math.
lt: Piešti krypties rodykles, naudojantis lentelės peržiūra vietoje kompleksinės matematikos.

en: Do not draw arrows if they are not at least this distance away from the last one.
lt: Nepieškite rodyklės, jei jie nėra bent jau tokiu atstumu toliau nuo ankstesniojo.

en: Minimum distance (pixels)
lt: Minimalus atstumas (pikseliais)

en: Draw larger dots for the GPS points.
lt: Piešti didesnius taškus GPS taškams.

en: Width of drawn GPX line (0 for default)
lt: Nupieštos GPX linijos storis (numatyta 0)

en: Drawing width of GPX lines
lt: GPX linijų piešimo storis

en: Apply antialiasing to the GPX lines resulting in a smoother appearance.
lt: Naudoti GPX linijų glodinimą taip gaunant lygesnį vaizdą.

en: Apply dynamic alpha-blending and adjust width based on zoom level for all GPX lines.
lt: Taikyti dinaminį alfa perėjimą ir reguliuoti visų GPX linijų plotį pagal mastelio lygį.

en: Colors points and track segments by velocity.
lt: Spalvina taškus ir pėdsako segmentus pagal greitį.

en: Colors points and track segments by direction.
lt: Spalvina taškus ir pėdsako segmentus pagal kryptį.

en: Colors points and track segments by dilution of position (HDOP). Your capture device needs to log that information.
lt: Spalvos taškai ir pėdsakų segmentai, pozicijos skiedim (HDOPu). Jūsų fiksavimo įtaisas turi turėti prieigą prie šios informacijos.

en: Colors points and track segments by its timestamp.
lt: Spalvina taškus ir pėdsako segmentus pagal laiko žymą.

en: Collected points and track segments for a position and displayed as heat map.
lt: Pozicijos surinkti taškai ir kelių segmentai rodomi kaip intensyvumo žemėlapis.

en: Allows to tune the track coloring for different average speeds.
lt: Leidžia derinti pėdsakų spalvą skirtingiems vidutiniams greičiams.

en: Selects the color schema for heat map.
lt: Parenka spalvų schemą intensyvumo žemėlapiui.

en: Track and Point Coloring
lt: Pėdsako ir taško spalvos

en: Overlay gain adjustment
lt: Perdangos stiprinimo reguliavimas

en: Lower limit of visibility
lt: Apatinė matomumo riba

en: Adjust the gain of overlay blending.
lt: Reguliuoti perdangos perėjimo stiprinimą.

en: Draw all GPX traces that exceed this threshold.
lt: Piešti visus GPX pėdsakus, kurie viršija šį slenkstį.

en: Render engine uses points with simulated position error instead of lines.
lt: Atvaizdavimo variklis naudos taškus su modeliuota pozicija vietoje linijų.

en: Colors points and track segments by data limits.
lt: Spalvina taškus ir pėdsako segmentus pagal duomenų limitus.

en: Waypoint labelling
lt: Kelio taško žymėjimas

en: Audio waypoint labelling
lt: Garso kelio taško žymėjimas

en: Incorrect waypoint label pattern: {0}
lt: Neteisingas kelio taško etiketės šablonas: {0}

en: Incorrect pattern
lt: Neteisingas šablonas

en: Incorrect audio waypoint label pattern: {0}
lt: Neteisingas garso kelio taško etiketės šablonas: {0}

en: Show splash screen at startup
lt: Rodyti prisistatymo langą paleidžiant programą

en: Show user name in title
lt: Rodyti naudotojo vardą antraštėje

en: Show object ID in selection lists
lt: Rodyti objekto ID pažymėjimo sąrašuose

en: Show object version in selection lists
lt: Rodyti objekto versiją pažymėjimo sąrašuose

en: Show node coordinates in selection lists
lt: Rodyti taško koordinates pažymėjimo sąrašuose

en: Show localized name in selection lists
lt: Rodyti lokalizuotą vardą pažymėjimo sąrašuose

en: Modeless working (Potlatch style)
lt: Darbas be veiksenų (Potlatch stiliaus)

en: Preview object properties on mouse hover
lt: Rodyti objekto savybes užvedus pelės žymeklį

en: Prefer showing information for selected objects
lt: Teikti pirmenybę pažymėto objekto informacijai

en: Dynamic buttons in side menus
lt: Dinaminiai mygtukai šoniniuose meniu

en: Display ISO dates
lt: Rodyti ISO datas

en: Remember dialog geometries
lt: Prisiminti dialogo langų geometrijas

en: Use native file choosers (nicer, but do not support file filters)
lt: Naudoti savąjį failų parinkiklį (gražesnis, bet nepalaiko failų filtrų)

en: Reverse zoom with mouse wheel
lt: Apsukti artinimą su pelės ratuku

en: Intermediate steps between native resolutions
lt: Tarpiniai žingsniai tarp savųjų rezoliucijų

en: Look and Feel
lt: Išvaizda ir elgsena

en: Show localized name in selection lists, if available
lt: Jei yra, rodyti lokalizuotą vardą pažymėjimo sąrašuose

en: Do not require to switch modes (potlatch style workflow)
lt: Nereikalauti perjungti veiksenų (potlatch stiliaus darbo eiga)

en: Show tags and relation memberships of objects in the properties dialog when hovering over them with the mouse pointer
lt: Rodyti objektų žymas ir ryšių priklausomybes savybių dialogo lange ant jų užvedus pelės žymeklį

en: Always show information for selected objects when something is selected instead of the hovered object
lt: Visada rodyti pažymėtų objektų informaciją, kai kažkas pažymėta, vietoje užvesto objekto

en: Display buttons in right side menus only when mouse is inside the element
lt: Rodyti mygtukus dešiniajame meniu tik kai žymeklis yra elemento viduje

en: Format dates according to {0}. Today''s date will be displayed as {1} instead of {2}
lt: Formatuoti datas pagal {0}. Šiandienos data bus rodoma kaip {1} vietoje {2}

en: Use file choosers that behave more like native ones. They look nicer but do not support some features like file filters
lt: Naudoti failų parinkiklius, kurie elgiasi kaip savieji. Jie atrodo gražiau, bet nepalaiko kai kurių galimybių, pvz., failų filtrų

en: Check if you feel opposite direction more convenient
lt: Pažymėkite, jei priešinga kryptis yra patogesnė

en: Divide intervals between native resolution levels to smaller steps if they are much larger than zoom ratio
lt: Padalinti intervalus tarp savųjų rezoliucijos lygių į mažesnius žingsnius, jei jie yra daug didesni, nei artinimo koeficentas

en: Zoom steps to get double scale
lt: Artinimo žingsniai, kad gauti dvigubą skalę

en: Higher value means more steps needed, therefore zoom steps will be smaller
lt: Aukštesnė vertė reiškia, kad reikia daugiau žingsnių, todėl artinimo žingsniai bus mažesni

en: Language
lt: Kalba

en: Change the language of JOSM.
lt: Pakeisti JOSM kalbą.

en: Default (Auto determined)
lt: Numatytoji (Automatiškai nustatyta)

en: Add Imagery URL
lt: Pridėti vaizdų URL

en: {0} Make sure OSM has the permission to use this service
lt: {0} Įsitikinkite, kad OSM turi teisę naudoti šią paslaugą

en: {0} is replaced by tile zoom level, also supported:<br>offsets to the zoom level: {1} or {2}<br>reversed zoom level: {3}
lt: {0} pakeičiama kaladėlių mastelio lygiu, taip pat palaikoma:<br>mastelio lygio poslinkis: {1} arba {2}<br>atvirkštinis mastelio lygis: {3}

en: {0} is replaced by X-coordinate of the tile
lt: {0} pakeičiama kaladėlės X koordinate

en: {0} is replaced by Y-coordinate of the tile
lt: {0} pakeičiama kaladėlės Y koordinate

en: {0} is replaced by a random selection from the given comma separated list, e.g. {1}
lt: {0} pakeičiama atsitiktine atranka iš duoto kableliais atskirto sąrašo, pavyzdžiui, {1}

en: {0} Enter maximum zoom (optional)
lt: {0} Įveskite maksimalų mastelį (neprivaloma)

en: {0} Edit generated {1} URL (optional)
lt: {0} Redaguokite sugeneruotą {1} URL (neprivaloma)

en: {0} Enter name for this layer
lt: {0} Įveskite pavadinimą šiam sluoksniui

en: {0} Enter URL
lt: {0} Įveskite URL

en: {0} is replaced by {1} (Yahoo style Y coordinate)
lt: {0} pakeičiama {1} (Yahoo stiliaus Y koordinate)

en: {0} is replaced by {1} (OSGeo Tile Map Service Specification style Y coordinate)
lt: {0} pakeičiama {1} (OSGeo žemėlapių kaladėlių paslaugų specifikacijos stiliaus Y koordinate)

en: Store WMS endpoint only, select layers at usage
lt: Įrašyti tik WMS paskutinį tašką, pasirinkti naudojamus sluosknius

en: Show bounds
lt: Rodyti ribas

en: {0} Enter GetCapabilities URL
lt: {0} Įveskite GetCapabilities URL

en: {0} Get layers
lt: {0} Gauti sluoksnius

en: {0} Select layers
lt: {0} Pasirinkti sluoksnius

en: {0} Select image format
lt: {0} Pasirinkti vaizdų formatą

en: Show Bounds
lt: Rodyti ribas

en: No bounding box was found for this layer.
lt: Jokio apibrėžto stačiakampio nerasta šiam sluoksniui.

en: Set default layer?
lt: Nustatyti numatytąjį sluoksnį?

en: Choose default layer
lt: Pasirinkite numatytąjį sluoksnį

en: Error getting layers: {0}
lt: Klaida gaunant sluoksnius: {0}

en: Tile cache directory:
lt: Kaladėlių podėlio aplankas:

en: Maximum size of disk cache (per imagery) in MB:
lt: Disko podėlio didžiausias leidžiamas dydis (vaizdui) megabaitais:

en: {0} cache, total cache size: {1}
lt: {0} podėlis, iš viso podėlyje: {1}

en: Cache name
lt: Podėlio pavadinimas

en: Object Count
lt: Objektų kiekis

en: Soft
lt: Švelnus

en: Strong
lt: Stiprus

en: Sharpen (requires layer re-add):
lt: Aštrinimas (reikalauja pridėti sluoksnį iš naujo):

en: Tiles zoom offset:
lt: Kaladėlių mastelio poslinkis:

en: Modify list of imagery layers displayed in the Imagery menu
lt: Modifikuoti vaizdų sluoksnių sąrašą rodomą vaizdų meniu

en: Common Settings
lt: Bendri nustatymai

en: WMS Settings
lt: WMS nustatymai

en: TMS Settings
lt: TMS nustatymai

en: Imagery providers
lt: Vaizdų tiekėjai

en: Offset bookmarks
lt: Poslinkio žymelės

en: Cache
lt: Podėlis

en: Please select the row to delete.
lt: Pasirinkite eilutę šalinimui.

en: Layer
lt: Sluoksnis

en: Easting
lt: Į rytus

en: Northing
lt: Į šiaurę

en: Imagery Background: Default
lt: Vaizdų fonas: numatytasis

en: Available default entries:
lt: Prieinami numatytieji įrašai:

en: New default entries can be added in the <a href="{0}">Wiki</a>.
lt: Nauji numatytieji įrašai gali būti pridėti <a href="{0}">Vikyje</a>.

en: Selected entries:
lt: Pasirinkti įrašai:

en: Add a new {0} entry by entering the URL
lt: Pridėti naują {0} įrašą įvedant URL

en: Remove entry
lt: Pašalinti įrašą

en: Please select at least one row to copy.
lt: Pažymėkite bent vieną eilutę kopijavimui.

en: Menu Name
lt: Meniu pavadinimas

en: Imagery URL
lt: Vaizdų URL

en: Menu Name (Default)
lt: Meniu pavadinimas (numatytasis)

en: Imagery URL (Default)
lt: Vaizdų URL (numatytasis)

en: EULA license URL not available: {0}
lt: EULA licencijos URL yra negalimas: {0}

en: Malformed URL for the EULA licence: {0}
lt: Blogai suformuotas GNLS licencijos URL: „{0}“

en: Auto zoom by default:
lt: Numatytas auto didinimas:

en: Autoload tiles by default:
lt: Numatytas automatinis kaladėlių įkėlimas:

en: Min. zoom level:
lt: Min. didinimo lygis:

en: Max. zoom level:
lt: Maks. didinimo lygis:

en: Add to slippymap chooser:
lt: Pridėti į žemėlapio rūšies pasirinkimus:

en: Maximum concurrent downloads:
lt: Daugiausiai lygiagrečių atsiuntimų:

en: Maximum concurrent downloads per host:
lt: Daugiausiai lygiagrečių atsiuntimų serveriui:

en: Simultaneous connections:
lt: Vienalaikės jungtys:

en: Tile size:
lt: Kaladėlės dydis:

en: File backup
lt: Failų atsarginės kopijos

en: Configure whether to create backup files
lt: Konfigūruokite, ar kurti atsargines failų kopijas

en: Auto save enabled
lt: Automatinis įrašymas įjungtas

en: Auto save interval (seconds)
lt: Automatinio įrašymo intervalas (sekundėmis)

en: Default value: {0}
lt: Numatytoji reikšmė: {0}

en: Auto saved files per layer
lt: Automatiškai įrašytų failų skaičius sluoksniui

en: <i>(Autosave stores the changed data layers in periodic intervals. The backups are saved in JOSM''s preference folder. In case of a crash, JOSM tries to recover the unsaved changes on next start.)</i>
lt: <i>(Automatinis įrašymas periodiškai išsaugo pakeistus duomenų sluoksnius. Atsarginės kopijos yra saugomos JOSM nustatymų aplanke. Įvykus strigčiai JOSM bando atkurti neišsaugotus pakeitimus kito paleidimo metu.)</i>

en: Keep backup files when saving data layers
lt: Palikti atsargines kopijas saugant duomenų sluoksnius

en: When saving, keep backup files ending with a ~
lt: Palikti atsarginės kopijos failą su ~ pabaigoje, kai saugoma

en: <i>(JOSM can keep a backup file when saving data layers. It appends ''~'' to the file name and saves it in the same folder.)</i>
lt: <i>(JOSM gali palikti atsarginės kopijos failą, kai įrašomi duomenų sluoksniai. Failo vardo gale bus pridėta „~“, o failas įrašytas tame pačiame aplanke.)</i>

en: Notification at each save
lt: Pranešimas įrašant

en: When saving, display a small notification
lt: Rodyti nedidelį pranešimą, kai įrašoma

en: Adapt the rendering of OSM objects
lt: Pritaikyti OSM objektų piešimą

en: Enable built-in icon defaults
lt: Įjungti numatytąsias įtaisytąsias piktogramas

en: Available styles:
lt: Prieinami stiliai:

en: Active styles:
lt: Aktyvūs stiliai:

en: Add a new style by entering filename or URL
lt: Pridėti naują stilių įvedant failą ar URL

en: New style entry:
lt: Naujo stiliaus įvestis:

en: Remove the selected styles from the list of active styles
lt: Išimti pažymėtus stilius iš aktyvių stilių sąrašo

en: Edit the filename or URL for the selected active style
lt: Redaguoti pažymėto aktyvaus stiliaus failą ar URL

en: Add the selected available styles to the list of active styles
lt: Pridėti pažymėtus prieinamus stilius į aktyvių stilių sąrašą

en: Reloads the list of available styles from ''{0}''
lt: Iš naujo įkelia prieinamų stilių sąrašą iš „{0}“

en: Loading style sources from ''{0}''
lt: Įkeliami stilių šaltiniai iš „{0}“

en: <html>Failed to load the list of style sources from<br>''{0}''.<br><br>Details (untranslated):<br>{1}</html>
lt: <html>Nepavyko įkelti stilių šaltinio sąrašo iš<br>''{0}''.<br><br>Detalės (neišverstos):<br>{1}</html>

en: Warning: illegal format of entry in style list ''{0}''. Got ''{1}''
lt: Dėmesio: nelegalus įvesties stilių sąraše, formatas ''{0}''. Gauta ''{1}''

en: Could not read tagging preset source: {0}
lt: Nepavyko perskaityti žymėjimo ruošinių šaltinio: {0}

en: Could not read tagging preset source: {0}
    Do you want to keep it?
lt: Nepavyko perskaityti žymėjimo ruošinių šaltinio: {0}
    Ar norite jį palikti?

en: <html>Tagging preset source {0} can be loaded but it contains errors. Do you really want to use it?<br><br><table width=600>Error is: [{1}:{2}] {3}</table></html>
lt: <html>Žymėjimo ruošinių šaltinis {0} gali būti įkeltas, bet su klaidomis. Ar tikrai norite jį naudoti?<br><br><table width=600>Klaida: [{1}:{2}] {3}</table></html>

en: <html>Unable to parse tagging preset source: {0}. Do you really want to use it?<br><br><table width=400>Error is: [{1}:{2}] {3}</table></html>
lt: <html>Nepavyko išnagrinėti žymėjimo ruošinių šaltinio: {0}. Ar tikrai norite jį naudoti?<br><br><table width=400>Klaida: [{1}:{2}] {3}</table></html>

en: <html>Tagging preset source {0} can be loaded but it contains errors. Do you really want to use it?<br><br><table width=600>Error is: {1}</table></html>
lt: <html>Žymėjimo ruošinių šaltinis {0} gali būti įkeltas, bet su klaidomis. Ar tikrai norite jį naudoti?<br><br><table width=600>Klaida: {1}</table></html>

en: <html>Unable to parse tagging preset source: {0}. Do you really want to use it?<br><br><table width=600>Error is: {1}</table></html>
lt: <html>Nepavyko išnagrinėti žymėjimo ruošinių šaltinio: {0}. Ar tikrai norite jį naudoti?<br><br><table width=600>Klaida: {1}</table></html>

en: Tagging Presets
lt: Žymėjimo ruošiniai

en: Run data validator on user input
lt: Vykdyti duomenų tikrintuvę po naudotojo veiksmų

en: Sort presets menu alphabetically
lt: Suskirstyti ruošinius abėcėlės tvarka

en: Available presets:
lt: Prieinami ruošiniai:

en: Active presets:
lt: Aktyvūs ruošiniai:

en: Add a new preset by entering filename or URL
lt: Pridėti naują ruošinį įvedant failo vardą ar URL

en: New preset entry:
lt: Naujo ruošinio įrašas:

en: Remove the selected presets from the list of active presets
lt: Naikinti pažymėtus ruošinius iš aktyvių ruošinių sąrašo

en: Edit the filename or URL for the selected active preset
lt: Redaguoti failo vardą ar URL pažymėtam aktyviam ruošiniui

en: Add the selected available presets to the list of active presets
lt: Pridėti pažymėtus prieinamus ruošinius į aktyvių ruošinių sąrašą

en: Reloads the list of available presets from ''{0}''
lt: Iš naujo įkelia prieinamų ruošinių sąrašą iš „{0}“

en: Loading preset sources from ''{0}''
lt: Įkeliami ruošinių šaltiniai iš „{0}“

en: <html>Failed to load the list of preset sources from<br>''{0}''.<br><br>Details (untranslated):<br>{1}</html>
lt: <html>Nepavyko įkelti ruošinių šaltinių sąrašo iš<br>„{0}“.<br><br>Išsami informacija (neišversta):<br>{1}</html>

en: Warning: illegal format of entry in preset list ''{0}''. Got ''{1}''
lt: Įspėjimas: neleistinas įrašo formatas ruošinių sąraše „{0}“. Gauta „{1}“

en: Plugin {0} is still required by this plugin: | Plugin {0} is still required by these {1} plugins:
lt[0]: Papildinys {0} dar reikalingas šiam papildiniui:
lt[1]: Papildinys {0} dar reikalingas šiems {1} papildiniams:
lt[2]: Papildinys {0} dar reikalingas šiems {1} papildinių:

en: Plugin bundled with JOSM
lt: Papildinys pridėtas kartu su JOSM

en: Please click on <strong>Download list</strong> to download and display a list of available plugins.
lt: Spauskite <strong>Atsiųsti sąrašą</strong> prieinamų papildinių sąrašui atsiųsti ir parodyti.

en: {0}: Version {1} (local: {2})
lt: {0}: versija {1} (vietinė: {2})

en:  (requires: {0})
lt:  (reikalinga: {0})

en: Update plugins
lt: Atnaujinti papildinius

en: Configure available plugins.
lt: Konfigūruoti prieinamus papildinius.

en: The following plugin has been downloaded <strong>successfully</strong>: | The following {0} plugins have been downloaded <strong>successfully</strong>:
lt[0]: Šis papildinys atsiųstas <strong>sėkmingai</strong>:
lt[1]: Šie {0} papildiniai atsiųsti <strong>sėkmingai</strong>:
lt[2]: Šie {0} papildinių atsiųsti <strong>sėkmingai</strong>:

en: Downloading the following plugin has <strong>failed</strong>: | Downloading the following {0} plugins has <strong>failed</strong>:
lt[0]: Šio papildinio atsiuntimas <strong>nesėkmingas</strong>:
lt[1]: Šių {0} papildinių atsiuntimas <strong>nesėkmingas</strong>:
lt[2]: Šių {0} papildinių atsiuntimas <strong>nesėkmingas</strong>:

en: <br>Error message(untranslated): {0}
lt: <br>Klaidos pranešimas(neišverstas): {0}

en: Please restart JOSM to activate the downloaded plugins.
lt: Paleiskite JOSM iš naujo atsiųstiems papildiniams aktyvuoti.

[ctx: plugins]
en: All
lt: Visi

[ctx: plugins]
en: Installed
lt: Įdiegti

[ctx: plugins]
en: Available
lt: Prieinami

en: Plugin update policy
lt: Papildinių atnaujinimo politika

en: Accept the new plugin sites and close the dialog
lt: Priimti naujas papildinių svetaines ir užverti dialogo langą

en: Configure Plugin Sites
lt: Konfigūruoti papildinių svetaines

en: Download list
lt: Atsiųsti sąrašą

en: Download the list of available plugins
lt: Atsiųsti prieinamų papildinių sąrašą

en: Update the selected plugins
lt: Atnaujinti pasirinktus papildinius

en: All installed plugins are up to date. JOSM does not have to download newer versions.
lt: Visi įdiegti papildiniai yra naujausių versijų. JOSM nereikia atsiųsti naujesnių versijų.

en: Plugins up to date
lt: Papildiniai naujausių versijų

en: Configure sites...
lt: Konfigūruoti svetaines...

en: Configure the list of sites where plugins are downloaded from
lt: Konfigūruokite svetainių sąrašą iš kurių atsiunčiami papildiniai

en: Load from list...
lt: Įkelti iš sąrašo...

en: Load plugins from a list of plugins
lt: Įkelti papildinius iš papildinių sąrašo

en: Disable all other plugins
lt: Išjungti visus kitus papildinius

en: Enter a list of plugins you want to download.
lt: Įveskite papildinių, kuriuos norite atsiųsti, sąrašą.

en: You should add one plugin id per line, version information is ignored.
lt: Turite pridėti po vieną papildinio id eilutėje, versijos informacija ignoruojama.

en: You can copy+paste the list of a status report here.
lt: Čia galite įdėti būsenos suvestinės sąrašą.

en: Load plugins from list
lt: Įkelti papildinius iš sąrašo

en: The following plugins were not found. Continue anyway?
lt: Šie papildiniai nerasti. Vis tiek tęsti?

en: Add JOSM Plugin description URL.
lt: Pridėkite JOSM papildinių aprašo URL.

en: Enter URL
lt: Įveskite URL

en: Please select an entry.
lt: Prašome pasirinkti įrašą.

en: Edit JOSM Plugin description URL.
lt: Taisykite JOSM papildinių aprašo URL.

en: JOSM Plugin description URL
lt: JOSM papildinių aprašo URL

en: Update interval (in days):
lt: Atnaujinimo intervalas (dienomis):

en: Ask before updating
lt: Klausti prieš atnaujinant

en: Always update without asking
lt: Visada atnaujinti neklausiant

en: Never update
lt: Niekada nenaujinti

en: Please decide whether JOSM shall automatically update active plugins at startup after an update of JOSM itself.
lt: Nuspręskite, ar JOSM automatiškai atnaujins aktyvius papildinius paleidimo metu po JOSM atnaujinimo.

en: Please decide whether JOSM shall automatically update active plugins after a certain period of time.
lt: Nuspręskite, ar JOSM automatiškai atnaujins aktyvius papildinius po tam tikro laiko.

en: By Code (EPSG)
lt: Pagal kodą (EPSG)

en: Projection code
lt: Projekcijos kodas

en: Projection name
lt: Projekcijos pavadinimas

en: Invalid projection configuration: {0}
lt: Neteisinga projekcijos konfigūracija: {0}

en: Projection configuration is valid.
lt: Projekcijos konfigūracija yra teisinga.

en: Validate
lt: Tikrinti

en: Parameter information...
lt: Parametrų informacija...

en: Parameter information
lt: Parametrų informacija

en: Supported values:
lt: Palaikomos reikšmės:

en: Projection parameters
lt: Projekcijos parametrai

en: False easting and false northing
lt: Neteisingas rytų pasirinkimas ir neteisingas šiaurės pasirinkimas

en: Central meridian
lt: Centrinis meridianas

en: Scaling factor
lt: Skaliavimo faktorius

en: Ellipsoid name
lt: Epsiloido pavadinimas

en: Ellipsoid parameters
lt: Epsiloido parametrai

en: Datum name
lt: Datum pavadinimas

en: 3 or 7 term datum transform parameters
lt: 3 arba 7 termino datum transformuoti parametrai

en: NTv2 grid file
lt: NTv2 tinklelio failas

en: Built-in:
lt: Įtaisytoji:

en: Projection bounds (in degrees)
lt: Projekcijos kraštai (laipsniais)

en: Sets the SRS=... parameter in the WMS request
lt: Nustato SRS=... parametrą WMS užklausos metu

en: GK Zone
lt: GK Zona

en: {0} ({1} to {2} degrees)
lt: {0} ({1} iki {2} laipsniai)

en: Lambert CC9 Zone (France)
lt: Lambert CC9 Zone (Prancūzija)

en: Lambert CC Zone
lt: Lambert CC Zona

en: {0} (Corsica)
lt: {0} (Korsika)

en: Lambert 4 Zones (France)
lt: Lambert 4 Zones (Prancūzija)

en: Belgian Lambert 1972
lt: Belgijos Lambert 1972

en: Belgian Lambert 2008
lt: Belgijos Lambert 2008

en: Lambert Zone (Estonia)
lt: Lambert Zone (Estija)

en: Lambert 93 (France)
lt: Lambert 93 (Prancūzija)

en: LKS-92 (Latvia TM)
lt: LKS-92 (Latvija TM)

en: Rijksdriehoekscoördinaten (Netherlands)
lt: Rijksdriehoekscoördinaten (Nyderlandai)

en: SWEREF99 13 30 / EPSG:3008 (Sweden)
lt: SWEREF99 13 30 / EPSG:3008 (Švedija)

en: Map Projection
lt: Žemėlapio projekcija

en: Projection method
lt: Projekcijos metodas

en: Set as default
lt: Nustatyti numatytąja

en: Default projection
lt: Numatytoji projekcija

en: Default projection has been set to ''{0}''
lt: Numatytoji projekcija nustatyta į „{0}“

en: Display coordinates as
lt: Rodyti koordinates kaip

en: System of measurement
lt: Matų sistema

en: The projection {0} could not be activated. Using Mercator
lt: Nepavyko aktyvuoti projekcijos {0}. Naudojama Mercator

en: PUWG 1992 (Poland)
lt: PUWG 1992 (Lenkija)

en: PUWG 2000 Zone {0} (Poland)
lt: PUWG 2000 Zone {0} (Lenkija)

en: PUWG (Poland)
lt: PUWG (Lenkija)

en: PUWG Zone
lt: PUWG Zona

en: Swiss Grid (Switzerland)
lt: Swiss Grid (Šveicarija)

en: Guadeloupe Fort-Marigot 1949
lt: Gvadelupės Fort-Marigot 1949

en: Guadeloupe Ste-Anne 1948
lt: Gvadelupės Ste-Anne 1948

en: Martinique Fort Desaix 1952
lt: Martinikos Fort Desaix 1952

en: Reunion RGR92
lt: Reunjono RGR92

en: Guyane RGFG95
lt: Gajanos RGFG95

en: UTM France (DOM)
lt: UTM Prancūzija (DOM)

en: UTM Geodesic system
lt: UTM Geodezinė sistema

en: North
lt: Šiaurė

en: South
lt: Pietūs

en: Hemisphere
lt: Hemisfera

en: Remote Control
lt: Nuotolinis valdymas

en: Settings for the remote control feature.
lt: Nuotolinio valdymo nustatymai.

en: Confirm all Remote Control actions manually
lt: Patvirtinti visus nuotolinio valdymo veiksmus rankiniu būdu

en: Allows JOSM to be controlled from other applications, e.g. from a web browser.
lt: Leidžia kontroliuoti JOSM iš kitų programų, pavyzdžiui, saityno naršyklės.

en: JOSM will always listen at <b>port {0}</b> (http) on localhost.<br>This port is not configurable because it is referenced by external applications talking to JOSM.
lt: JOSM visada lauks prisijungimo <b>prievadu {0}</b> (http) lokaliame kompiuteryje.<br>Šis prievadas nekonfigūruojamas, nes yra naudojamas išorinių aplikacijų bendravimui su JOSM.

en: Enable remote control
lt: Įjungti nuotolinį valdymą

en: Permitted actions:
lt: Leidžiami veiksmai:

en: Testing OSM API URL ''{0}''
lt: Testuojamas OSM API URL „{0}“

en: <html>''{0}'' is not a valid OSM API URL.<br>Please check the spelling and validate again.</html>
lt: <html>„{0}“ nėra teisingas OSM API URL.<br>Patikrinkite rašybą ir tikrinkite dar kartą.</html>

en: Invalid API URL
lt: Neteisingas API URL

en: <html>Failed to build URL ''{0}'' for validating the OSM API server.<br>Please check the spelling of ''{1}'' and validate again.</html>
lt: <html>Nepavyko sukurti URL „{0}“ OSM API serverio patikrinimui.<br>Patikrinkite „{1}“ rašybą ir tikrinkite dar kartą.</html>

en: <html>Failed to connect to the URL ''{0}''.<br>Please check the spelling of ''{1}'' and your Internet connection and validate again.</html>
lt: <html>Nepavyko prisijungti prie URL „{0}“.<br>Patikrinkite „{1}“ rašybą, interneto ryšį ir tikrinkite dar kartą.</html>

en: Connection to API failed
lt: Prisijungimas prie API nepavyko

en: <html>Failed to retrieve a list of changesets from the OSM API server at<br>''{1}''. The server responded with the return code {0} instead of 200.<br>Please check the spelling of ''{1}'' and validate again.</html>
lt: <html>Nepavyko nuskaityti pakeitimų sąrašo iš OSM API serverio<br>„{1}“. Serveris grąžino kodą {0} vietoje 200.<br>Patikrinkite „{1}“ rašybą ir bandykite vėl.</html>

en: <html>The OSM API server at ''{0}'' did not return a valid response.<br>It is likely that ''{0}'' is not an OSM API server.<br>Please check the spelling of ''{0}'' and validate again.</html>
lt: <html>OSM API serveris „{0}“ negrąžino teisingo atsakymo.<br>Greičiausiai „{0}“ nėra OSM API serveris.<br>Patikrinkite „{0}“ rašybą ir tikrinkite dar kartą.</html>

en: Use Basic Authentication
lt: Naudoti bazinį tapatumo nustatymą

en: Select to use HTTP basic authentication with your OSM username and password
lt: Pasirinkite bazinio HTTP tapatumo nustatymo su savo OSM naudotojo vardu ir slaptažodžiu naudojimui

en: Use OAuth {0}
lt: Naudoti OAuth {0}

en: Select to use OAuth {0} as authentication mechanism
lt: Pasirinkite naudoti OAuth {0} tapatumo nustatymui

en: OSM username:
lt: OSM naudotojas:

en: OSM password:
lt: OSM slaptažodis

en: Please enter your OSM password
lt: Įveskite savo OSM slaptažodį

en: Failed to retrieve OSM credentials from credential manager.
lt: Nepavyko gauti OSM prisijungimo duomenų iš prisijungimo duomenų tvarkytuvės.

en: Failed to save OSM credentials to credential manager.
lt: Nepavyko išsaugoti OSM prisijungimo duomenų į prisijungimo duomenų tvarkytuvę.

en: Periodically check for new messages
lt: Periodiškai tikrinti, ar nėra naujų pranešimų

en: Check interval (minutes):
lt: Tikrinimo intervalas (minutėmis):

en: Max age for closed notes (days):
lt: Užvertų pastabų didžiausias amžius (dienomis):

en: Specifies the number of days a note needs to be closed to no longer be downloaded
lt: Nurodo dienų skaičių, kurį pastaba turi būti užverta, kad daugiau nebūtų atsiunčiama

en: Display Advanced OAuth Parameters
lt: Rodyti sudėtingesnius OAuth parametrus

en: Save to preferences
lt: Išsaugoti į nustatymus

en: Use OAuth for all requests to {0}
lt: Naudoti OAuth visoms užklausoms į {0}

en: For user-based bandwidth limit instead of IP-based one
lt: Naudotoju paremtam pralaidumo limitui vietoje IP paremto

en: You do not have an Access Token yet to access the OSM server using OAuth. Please authorize first.
lt: Dar neturite prieigos rakto prieigai prie OSM serverio naudojant OAuth. Iš pradžių suteikite prieigą.

en: You already have an Access Token to access the OSM server using OAuth.
lt: Jau turite prieigos raktą prieigai prie OSM serverio naudojant OAuth.

en: Remove token
lt: Pašalinti raktą

en: Remove token from JOSM. This does not revoke the token.
lt: Pašalinti raktą iš JOSM. Tai nesustabdo rakto galiojimo.

en: New Access Token
lt: Naujas prieigos raktas

en: Click to step through the OAuth authorization process and generate a new Access Token
lt: Spauskite OAuth prieigos suteikimo proceso įvykdymui ir naujo prieigos rakto sugeneravimui

en: Click test access to the OSM server with the current access token
lt: Spauskite prieigai su dabartiniu prieigos raktu prie OSM serverio patikrinti

en: <html>Use the default OSM server URL (<strong>{0}</strong>)</html>
lt: <html>Naudoti numatytąjį OSM serverio URL (<strong>{0}</strong>)</html>

en: Test the API URL
lt: Tikrinti API URL

en: The API URL is valid.
lt: API URL teisingas.

en: Validation failed. The API URL seems to be invalid.
lt: Tikrinimas nepavyko. Panašu, kad API URL neteisingas.

en: OSM API URL must not be empty. Please enter the OSM API URL.
lt: OSM API URL negali būti tuščias. Prašome įvesti OSM API URL.

en: The current value is not a valid URL
lt: Dabartinė vertė nėra teisinga URL

en: Please enter the OSM API URL.
lt: Prašome įvesti OSM API URL.

en: Use Overpass server for object downloads
lt: Naudoti Overpass serverį duomenų atsiuntimui

en: Overpass server:
lt: Overpass serveris:

en: Proxy
lt: Tarpinis serveris

en: Configure whether to use a proxy server
lt: Konfigūruoti, ar reikia naudoti tarpinį serverį

en: Host:
lt: Serveris:

[ctx: server]
en: Port:
lt: Prievadas:

en: Please enter a username and a password if your proxy requires authentication.
lt: Įveskite naudotojo vardą ir slaptažodį, jei tarpinis serveris reikalauja tapatumo nustatymo.

en: No proxy
lt: Be tarpinio serverio

en: Use standard system settings
lt: Naudoti standartinius sistemos nustatymus

en: Use standard system settings (disabled. Start JOSM with <tt>-Djava.net.useSystemProxies=true</tt> to enable)
lt: Naudoti standartinius sistemos nustatymus (išjungta. Įjungimui paleiskite JOSM su <tt>-Djava.net.useSystemProxies=true</tt>)

en: Manually configure a HTTP proxy
lt: Rankiniu būdu konfigūruoti HTTP tarpinį serverį

en: Use a SOCKS proxy
lt: Naudoti SOCKS tarpinį serverį

en: JOSM is configured to use proxies from the system setting, but the JVM is not configured to retrieve them. Resetting preferences to ''No proxy''
lt: JOSM yra konfigūruotas naudoti tarpinius serverius iš sistemos nustatymų, bet JVM nėra konfigūruota jiems gauti. Nustatymai nustatomi į „Be tarpinio serverio“

en: OSM Server
lt: OSM serveris

en: Connection Settings for the OSM server.
lt: Ryšio nustatymai OSM serveriui.

en: Please enter your OSM user name
lt: Įveskite savo OSM naudotojo vardą

en: The user name cannot be empty. Please enter your OSM user name
lt: Naudotojo vardas negali būti tuščias. Įveskite savo OSM naudotojo vardą

en: Action
lt: Veiksmas

en: Shortcut
lt: Spartusis klavišas

en: Shortcut Background: User
lt: Sparčiojo klavišo fonas: naudotojo

en: Shortcut Background: Modified
lt: Sparčiojo klavišo fonas: modifikuotas

en: Use default
lt: Naudoti numatytąjį

en: Key:
lt: Klavišas:

en: Attention: Use real keyboard keys only!
lt: Dėmesio: naudokite tik tikrus klaviatūros klavišus!

en: Keyboard Shortcuts
lt: Spartieji klavišai

en: Changing keyboard shortcuts manually.
lt: Sparčiųjų klavišų keitimas.

en: Data validator
lt: Duomenų tikrintuvė

en: An OSM data validator that checks for common errors made by users and editor programs.
lt: OSM duomenų tikrintuvė, kuri ieško naudotojų ar redagavimo programų padarytų dažnai pasitaikančių klaidų.

en: Available rules:
lt: Prieinamos taisyklės:

en: Active rules:
lt: Aktyvios taisyklės:

en: Add a new rule by entering filename or URL
lt: Įvesti naują taisyklę keičiant failo pavadinimą arba URL

en: New rule entry:
lt: Naujos taisyklės įvestis:

en: Remove the selected rules from the list of active rules
lt: Pašalinti pasirinktas taisykles iš aktyvių taisyklių sąrašo

en: Edit the filename or URL for the selected active rule
lt: Keisti failo pavadinimą arba URL, pasirinktai aktyviai taisyklei

en: Add the selected available rules to the list of active rules
lt: Pridėti pasirinktas galimas taisykles į aktyvių taisyklių sąrašą

en: Reloads the list of available rules from ''{0}''
lt: Perkrauna galimų taisyklių sąrašą iš ''{0}''

en: Loading rule sources from ''{0}''
lt: Kraunami taisyklės šaltiniai iš ''{0}''

en: <html>Failed to load the list of rule sources from<br>''{0}''.<br><br>Details (untranslated):<br>{1}</html>
lt: <html>Nepavyko įkrauti taisyklės šaltinių sąrašo iš<br>''{0}''.<br><br>Detalės (neišversta):<br>{1}</html>

en: Warning: illegal format of entry in rule list ''{0}''. Got ''{1}''
lt: Dėmesio: negalimas įvesties formatas taisyklių sąraše ''{0}''. Gauta ''{1}''

en: Tag checker rules
lt: Žymų tikrintuvės taisyklės

en: Choose Tag checker rules to enable
lt: Pasirinkite žymų tikrintuvės taisykles įjungimui

en: Use ignore list.
lt: Naudoti ignoravimų sąrašą.

en: Use the ignore list to suppress warnings.
lt: Naudoti ignoravimų sąrašą įspėjimų nerodymui.

en: Use error layer.
lt: Naudoti klaidų sluoksnį.

en: Use the error layer to display problematic elements.
lt: Naudoti klaidų sluoksnį probleminiams elementams parodyti.

en: Show informational level.
lt: Rodyti informacinį lygį.

en: Show the informational tests.
lt: Rodyti informacinius testus.

en: Show informational level on upload.
lt: Rodyti informacinį lygį išsiunčiant.

en: Show the informational tests in the upload check windows.
lt: Rodyti informacinius testus išsiuntimo patikrinimo languose.

en: On demand
lt: Tik prireikus

en: On upload
lt: Išsiunčiant

en: Tests
lt: Testai

en: Choose tests to enable
lt: Pasirinkite testus įjungimui

en: multiple
lt: daugianaris

en: Remove old keys from up to {0} object | Remove old keys from up to {0} objects
lt[0]: Pašalinti senus raktus iš {0} objekto
lt[1]: Pašalinti senus raktus iš {0} objektų
lt[2]: Pašalinti senus raktus iš {0} objektų

en: Delete the selection in the tag table
lt: Ištrinti pasirinkimą žymų lentelėje

en: Use preset ''{0}'' of group ''{1}''
lt: Naudoti ruošinį „{0}“ grupėje „{1}“

en: Use preset ''{0}''
lt: Naudoti ruošinį „{0}“

en: Elements of type {0} are supported.
lt: Palaikomi elementai: „{0}“.

en: This preset also sets: {0}
lt: Šis ruošinys taip pat nustato: {0}

en: Apply Preset
lt: Taikyti ruošinį

en: The preset <i>{0}</i> cannot be applied since nothing has been selected!
lt: Ruošinys <i>{0}</i> negali būti pritaikytas nes niekas nepažymėta!

en: The preset <i>{0}</i> cannot be applied since the selection is unsuitable!
lt: Ruošinys <i>{0}</i> negali būti pritaikytas nes pažymėjimas netinkamas!

en: Change {0} object | Change {0} objects
lt[0]: Pakeisti {0} objektą
lt[1]: Pakeisti {0} objektus
lt[2]: Pakeisti {0} objektų

en: Nothing selected!
lt: Niekas nepasirinkta!

en: Selection unsuitable!
lt: Pažymėjimas netinkamas!

en: Change Tags
lt: Pakeisti žymas

en: Add or remove toolbar button
lt: Pridėti ar pašalinti įrankių juostos mygtuką

en: Unknown type: {0}
lt: Nežinomas tipas: {0}

en: Preset group {1} / {0}
lt: Ruošinių grupė {1} / {0}

en: Preset group {0}
lt: Ruošinių grupė {0}

en: Reference {0} is being used before it was defined
lt: Nuoroda {0} jau buvo naudojama prieš tai, kai ji buvo apibrėžta

en: Roles cannot appear more than once
lt: Rolės negali pasirodyti daugiau nei kartą

en: Preset role element without parent
lt: Paruošti rolės elementą be tėvo

en: Preset sub element without parent
lt: Paruošti paelementį be tevo

en: Error parsing {0}:
lt: Nagrinėjimo klaida {0}:

en: Search presets
lt: Ieškoti ruošinio

en: Search for objects by preset...
lt: Ieškoti objektų pagal ruošinį...

en: Search for objects by preset
lt: Ieškoti objektų pagal ruošinį

en: Show only applicable to selection
lt: Rodyti tik tinkamus pažymėjimui

en: Search in tags
lt: Ieškoti žymose

en: Add toolbar button
lt: Pridėti įrankių juostos mygtuką

en: Preset preferences...
lt: Ruošinių nuostatos...

en: Click to open the tagging presets tab in the preferences
lt: Spauskite, kad atvertumėte žymėjimo ruošinių kortelę nustatymuose

en: Broken tagging preset "{0}-{1}" - Java method given in ''values_from'' is not "{2}"
lt: Klaidingas žymėjimo ruošinys „{0}-{1}“ – Java metodas nurodytas „values_from“ nėra „{2}“

en: Broken tagging preset "{0}-{1}" - Java method given in ''values_from'' threw {2} ({3})
lt: Klaidingas žymėjimo ruošinys „{0}-{1}“ – Java metodas nurodytas „values_from“ sukėlė išimtinę situaciją {2} ({3})

en: Detailed information: {0} <> {1}
lt: Detali informacija: {0} <> {1}

en: <different>
lt: <įvairūs>

en: This corresponds to the key ''{0}''
lt: Tai atitinka raktą ''{0}''

en: More information about this feature
lt: Daugiau informacijos apie šią priemonę

en: Optional Attributes:
lt: Papildomi atributai:

en: Edit also …
lt: Taip pat redaguoti …

en: Unknown requisite: {0}
lt: Nežinomas rekvizitas: {0}

en: Unknown regexp value: {0}
lt: Nežinoma reguliariojo reiškinio reikšmė: {0}

en: Illegal member expression: {0}
lt: Negalimas nario išreiškimas: {0}

en: Available roles
lt: Prieinamos rolės

en: role
lt: rolė

en: count
lt: skaičius

en: elements
lt: elementai

en: Select auto-increment of {0} for this field
lt: Pasirinkti {0} auto-prieaugį šiam laukui

en: Cancel auto-increment for this field
lt: Atšaukti auto-prieaugį šiam laukui

en: Adjustable {0} not registered yet. Cannot set participation in synchronized adjustment.
lt: Reguliuojamas {0} dar nėra registruotas. Negalima nustatyti dalyvavimo sinchronizuotame reguliavime.

en: Adjustable {0} not registered yet.
lt: Reguliuojamas {0} dar neprisiregistravęs.

en: Some of the key listeners forgot to remove themselves: {0}
lt: Kai kurie pagrindiniai klausytojai pasimiršo save pašalinti: {0}

en: Some of the key modifier listeners forgot to remove themselves: {0}
lt: Kai kurie pagrindiniai modifikuojantys klausytojai pasimiršo save pašalinti: {0}

en: All files (*.*)
lt: Visi failai (*.*)

en: Received error page:
lt: Gautas klaidos puslapis:

en: {0}... [please type its number]
lt: {0}... [įveskite jo numerį]

en: Preference with key ''{0}'' does not include ''{1}''. Cannot restore window geometry from preferences.
lt: Nuostata su raktu „{0}“ neapima „{1}“. Neįmanoma atkurti langų geometrijos iš nuostatų.

en: Preference with key ''{0}'' does not provide an int value for ''{1}''. Got {2}. Cannot restore window geometry from preferences.
lt: Nuostata su raktu „{0}“ nepateikia „{1}“ sveikojo skaičiaus reikšmės. Gauta {2}. Neįmanoma atkurti langų geometrijos iš nuostatų.

en: Failed to parse field ''{1}'' in preference with key ''{0}''. Exception was: {2}. Cannot restore window geometry from preferences.
lt: Nepavyko išnagrinėti lauko „{1}“ nuostatoje su raktu „{0}“. Išimtinė situacija: {2}. Neįmanoma atkurti langų geometrijos iš nuostatų.

en: Preference with key ''{0}'' does not exist. Cannot restore window geometry from preferences.
lt: Nuostata su raktu „{0}“ neegzistuoja. Neįmanoma atkurti langų geometrijos iš nuostatų.

en: Ignoring malformed geometry: {0}
lt: Ignoruojama blogai suformuota geometrija: {0}

en: Min. latitude
lt: Min. platuma

en: Min. longitude
lt: Min. ilguma

en: Max. latitude
lt: Maks. platuma

en: Max. longitude
lt: Maks. ilguma

en: URL from www.openstreetmap.org (you can paste a download URL here to specify a bounding box)
lt: URL iš www.openstreetmap.org (galite įdėti atsiųstą URL čia tam, kad nurodytumėte apibrėžtą stačiakampį)

en: Please select the row to edit.
lt: Prašome parinkti eilutę redagavimui.

en: Add a new source to the list.
lt: Pridėti naują šaltinį į sąrašą.

en: Edit the selected source.
lt: Redaguoti pasirinktą šaltinį.

en: Delete the selected source from the list.
lt: Ištrinti pasirinktą šaltinį iš sąrašo.

en: Enter a search expression
lt: Įveskite paieškos terminą

en: The current value is not a valid OSM ID. Please enter an integer value > 0
lt: Dabartinė vertė nėra galima OSM ID. Prašome įvesti sveiką vertę > 0

en: false: the property is explicitly switched off
lt: netiesa: savybė yra išjungta

en: false: the property ''{0}'' is explicitly switched off
lt: netiesa: savybė „{0}“ yra išjungta

en: true: the property is explicitly switched on
lt: tiesa: savybė yra įjungta

en: true: the property ''{0}'' is explicitly switched on
lt: tiesa: savybė „{0}“ yra įjungta

en: partial: different selected objects have different values, do not change
lt: dalinai: skirtingi pasirinkti objectai turi skirtingas vertes, nekeiskite

en: partial: different selected objects have different values for ''{0}'', do not change
lt: iš dalies: skirtingi pažymėti objektai turi skirtingas „{0} reikšmes, nekeiskite

en: unset: do not set this property on the selected objects
lt: nenustatyta: nenustatyti šios savybės pažymėtiems objektams

en: unset: do not set the property ''{0}'' on the selected objects
lt: atžymėta: nenustatyti savybės „{0}“ pažymėtiems objektams

en: Cut
lt: Iškirpti

en: Right click = copy to clipboard
lt: Dešinys paspaudimas = kopijuoti į iškarpinę

en: Missing mandatory attribute ''{0}''.
lt: Trūkstamas pirminis atributas ''{0}''.

en: Illegal value for mandatory attribute ''{0}'' of type long. Got ''{1}''.
lt: Neleistina ilgojo sveikojo skaičiaus privalomo atributo „{0}“ reikšmė. Gauta „{1}“.

en: Illegal value for mandatory attribute ''{0}'' of type long (>=0). Got ''{1}''.
lt: Neleistina ilgojo sveikojo skaičiaus (>=0) privalomo atributo „{0}“ reikšmė. Gauta „{1}“.

en: Illegal value for attribute ''{0}'' of type double. Got ''{1}''.
lt: Neleistina dvigubo slankiojo kablelio skaičiaus atributo „{0}“ reikšmė. Gauta „{1}“.

en: Illegal value for mandatory attribute ''{0}'' of type boolean. Got ''{1}''.
lt: Neleistina loginio atributo „{0}“ reikšmė. Gauta „{1}“.

en: Illegal value for mandatory attribute ''{0}'' of type OsmPrimitiveType. Got ''{1}''.
lt: Neleistina OsmPrimitiveType privalomo atributo „{0}“ reikšmė. Gauta „{1}“.

en: Way with external ID ''{0}'' includes missing node with external ID ''{1}''.
lt: Kelias su išoriniu ID „{0}“ turi trūkstamą tašką su išoriniu ID „{1}“.

en: Deleted node {0} is part of way {1}
lt: Ištrintas taškas {0} yra dalis kelio {1}

en: Way {0} with {1} nodes is incomplete because at least one node was missing in the loaded data.
lt: Kelias {0} su {1} taškais yra nepilnas, nes trūksta bent vieno taško įkeltuose duomenyse.

en: Relation with external id ''{0}'' refers to a missing primitive with external id ''{1}''.
lt: Ryšys su išoriniu id „{0}“ rodo į trūkstamą primityvą su išoriniu id „{1}“.

en: Deleted member {0} is used by relation {1}
lt: Ištrintas narys {0} yra naudojamas ryšio {1}

en: Prepare OSM data...
lt: Paruošti OSM duomenis...

en: Parsing OSM data...
lt: Nagrinėjami OSM duomenys...

en: Preparing data set...
lt: Ruošiama duomenų aibė...

en: Rendering data set...
lt: Atvaizduojamas duomenų rinkinys...

en: Missing required attribute ''{0}''.
lt: Trūksta reikalaujamo atributo ''{0}''.

en: Illegal long value for attribute ''{0}''. Got ''{1}''.
lt: Neleistina ilgojo sveikojo skaičiaus reikšmė atributui „{0}“. Gauta „{1}“.

en: Unsupported version: {0}
lt: Nepalaikoma versija: {0}

en: Missing mandatory attributes on element ''bounds''. Got minlon=''{0}'',minlat=''{1}'',maxlon=''{2}'',maxlat=''{3}'', origin=''{4}''.
lt: Elementui „bounds“ trūksta privalomų atributų. Gauta minlon=„{0}“,minlat=„{1}“,maxlon=„{2}“,maxlat=„{3}“, origin=„{4}“.

en: Illegal object with ID=0.
lt: Netinkamas objektas su ID=0.

en: Illegal value for attribute ''version'' on OSM primitive with ID {0}. Got {1}.
lt: Neleistina OSM primityvo su ID {0} atributo „version“ reikšmė. Gauta „{1}“.

en: Missing attribute ''version'' on OSM primitive with ID {0}.
lt: Primityvui su ID {0} trūksta atributo „version“.

en: Normalizing value of attribute ''version'' of element {0} to {2}, API version is ''{3}''. Got {1}.
lt: Normalizuojama elemento {0} atributo „version“ reikšmė į {2}, API versija yra „{3}“. Gauta {1}.

en: Unknown or unsupported API version. Got {0}.
lt: Nežinoma arba nepalaikoma API versija. Gauta {0}.

en: Illegal value for attribute ''changeset'' on new object {1}. Got {0}. Resetting to 0.
lt: Neleistina atributo „changeset“ reikšmė naujam objektui {1}. Gauta {0}. Atstatoma į 0.

en: Illegal value for attribute ''changeset''. Got {0}.
lt: Neleistina atributo „changeset“ reikšmė. Gauta {0}.

en: Missing key or value attribute in tag.
lt: Trūkstamas rakto arba vertės atributas žymoje.

en: Illegal value for attributes ''lat'', ''lon'' on node with ID {0}. Got ''{1}'', ''{2}''.
lt: Neleistinos atributų „lat“, „lon“ reikšmės taškui su ID {0}. Gauta „{1}“, „{2}“.

en: Deleted way {0} contains nodes
lt: Pašalintas kelias {0} turėjo taškų

en: Deleted relation {0} contains members
lt: Ištrintas ryšys {0} turėjo narių

en: Missing attribute ''ref'' on member in relation {0}.
lt: Trūksta atributo „ref“ nariui ryšyje {0}.

en: Illegal value for attribute ''ref'' on member in relation {0}. Got {1}
lt: Neleistina nario ryšyje {0} atributo „ref“ reikšmė. Gauta „{1}“.

en: Incomplete <member> specification with ref=0
lt: Nepilna <member> specifikacija su ref=0

en: Missing attribute ''type'' on member {0} in relation {1}.
lt: Trūksta atributo „type“ nariui {0} ryšyje {1}.

en: Illegal value for attribute ''type'' on member {0} in relation {1}. Got {2}.
lt: Neleistina nario {0} ryšyje {1} atributo „type“ reikšmė. Gauta „{2}“.

en: Downloading points {0} to {1}...
lt: Atsiunčiami taškai {0} į {1}...

en: Contacting OSM Server...
lt: Susisiekiama su  OSM serveriu...

en: Failed to open input stream for resource ''{0}''
lt: Nepavyko atverti įvesties srauto resursui „{0}“

en: Failed to open file with extension ''{2}'' and namepart ''{3}'' in zip file ''{0}''. Exception was: {1}
lt: Nepavyko atverti failo su plėtiniu „{2}“ ir vardo dalimi „{3}“ zip faile „{0}“. Išimtinė situacija: {1}

en: Cache update for {0}
lt: Podėlio {0} atnaujinimas

en: The requested URL {0} was not found
lt: Užklaustas URL {0} nerastas

en: Failed to rename file {0} to {1}.
lt: Nepavyko pervadinti failo {0} į {1}.

en: Failed to load {0}, use cached file and retry next time: {1}
lt: Nepavyko įkelti {0}, naudoti failą podėlyje ir bandyti kitą kartą: {1}

en: Illegal value of attribute ''{0}'' of element ''{1}'' in server capabilities. Got ''{2}''
lt: Neleistina elemento „{1}“ atributo „{0}“ reikšmė serverio charakteristikose. Gauta „{2}“.

en: Error adding certificate {0} - certificate fingerprint mismatch. Expected {1}, was {2}
lt: Klaida pridedant liudijimą {0} - liudijimo kontrolinio kodo neatitiktis. Tikėtasi {1}, buvo {2}

en: Failed to parse date ''{0}'' replied by server.
lt: Nepavyko išnagrinėti datos „{0}“ grąžintos serverio.

en: Unexpected format of error header for conflict in changeset update. Got ''{0}''
lt: Netikėtas pakeitimo atnaujinimo konflikto klaidos antraštės formatas. Gauta „{0}“

en: Unexpected value for ''{0}'' in changeset query url, got {1}
lt: Netikėta „{0}“ reikšmė pakeitimų užklausos URL, gauta {1}

en: Illegal longitude value for parameter ''{0}'', got {1}
lt: Negalima ilgumos vertė parametrui ''{0}'', gauta {1}

en: Illegal latitude value for parameter ''{0}'', got {1}
lt: Negalima platumos vertė parametrui „{0}“, gauta {1}

en: Cannot create a changeset query including both the query parameters ''uid'' and ''display_name''
lt: Negalima sukurti pakeitimų užklausos iš karto su abiem užklausos parametrais „uid“ ir „display_name“

en: Unsupported parameter ''{0}'' in changeset query string
lt: Nepalaikomas parametras „{0}“ pakeitimų užklausoje

en: Unexpected format for port number in preference ''{0}''. Got ''{1}''.
lt: Netikėtas prievado numerio formatas nustatyme „{0}“. Gauta „{1}“.

en: The proxy will not be used.
lt: Tarpinis serveris nebus naudojamas.

en: Illegal port number in preference ''{0}''. Got {1}.
lt: Neteisingas prievado numeris nustatyme „{0}“. Gauta {1}.

en: Unexpected value for preference ''{0}'' found. Got ''{1}''. Will use no proxy.
lt: Rasta netikėta reikšmė nustatyme „{0}“. Gauta „{1}“. Tarpinis serveris nebus naudojamas.

en: Unexpected parameters for HTTP proxy. Got host ''{0}'' and port ''{1}''.
lt: Netikėti parametrai HTTP tarpiniam serveriui. Gautas serveris „{0}“ ir prievadas „{1}“.

en: Unexpected parameters for SOCKS proxy. Got host ''{0}'' and port ''{1}''.
lt: Netikėti parametrai SOCKS tarpiniam serveriui. Gautas serveris „{0}“ ir prievadas „{1}“.

en: Connection to proxy ''{0}'' for URI ''{1}'' failed. Exception was: {2}
lt: Prisijungimas prie tarpinio serverio „{0}“ adresui „{1}“ nepavyko. Išimtinė situacija: {2}

en: The JVM is not configured to lookup proxies from the system settings. The property ''java.net.useSystemProxies'' was missing at startup time.  Will not use a proxy.
lt: JVM nesukonfigūruota ieškoti tarpinių serverių sistemos nustatymuose. Savybė „java.net.useSystemProxies“ nerasta paleidimo metu. Tarpiniai serveriai nebus naudojami.

en: Parsing response from server...
lt: Nagrinėjamas serverio atsakymas...

en: Unexpected XML element with name ''{0}''
lt: Netikėtas XML elementas, su vardu ''{0}''

en: Downloading OSM data...
lt: Atsiunčiami OSM duomenys...

en: Parse error: invalid document structure for GPX document.
lt: Nagrinėjimo klaida: neteisinga GPX dokumento struktūra.

en: (at line {0}, column {1})
lt: (eilutėje {0}, skiltis {1})

en: Unknown mode {0}.
lt: Nežinoma veiksena {0}.

en: get number of unread messages
lt: gauti neskaitytų pranešimų skaičių

en: Message notifier
lt: Pranešimų pranešiklis

en: Fetching a package of nodes from ''{0}''
lt: Gaunamas taškų rinkinys iš „{0}“

en: Fetching a package of ways from ''{0}''
lt: Gaunamas kelių rinkinys iš „{0}“

en: Fetching a package of relations from ''{0}''
lt: Gaunamas ryšių rinkinys iš „{0}“

en: Downloading {0} object from ''{1}'' | Downloading {0} objects from ''{1}''
lt[0]: Atsiunčiamas {0} objektas iš „{1}“
lt[1]: Atsiunčiami {0} objektai iš „{1}“
lt[2]: Atsiunčiama {0} objektų iš „{1}“

en: Server replied with response code 404, retrying with an individual request for each object.
lt: Serveris atsakė kodu 404, bandoma dar kartą su individualiomis užklausomis kiekvienam objektui.

en: Fetching node with id {0} from ''{1}''
lt: Gaunamas taškas su id {0} iš „{1}“

en: Fetching way with id {0} from ''{1}''
lt: Gaunamas kelias su id {0} iš „{1}“

en: Fetching relation with id {0} from ''{1}''
lt: Gaunamas ryšys su id {0} iš „{1}“

en: Server replied with response code 404 for id {0}. Skipping.
lt: Serveris atsakė su atsakymo kodu 404, id {0}. Praleidžiama.

en: Null pointer exception, possibly some missing tags.
lt: Tuščios nuorodos reikšmė, tikriausiai trūkstamos žymos.

en: {0} not available (offline mode)
lt: {0} neprieinama (režimas neprisijungus)

en: JOSM website
lt: JOSM svetainė

en: Cache updates
lt: Podelio atnaujinimai

en: Certificates
lt: Liudijimai

en: Changeset ID > 0 expected. Got {0}.
lt: Tikėtasi pakeitimo ID > 0. Gauta {0}.

en: Unable to initialize OSM API.
lt: Negalima inicializuoti OSM API.

en: This version of JOSM is incompatible with the configured server.
lt: Ši JOSM versija yra nesuderinama su sukonfigūruotu serveriu.

en: It supports protocol version 0.6, while the server says it supports {0} to {1}.
lt: Ji palaiko protokolo 0.6 versiją, o serveris palaiko nuo {0} iki {1}.

en: Unexpected format of ID replied by the server. Got ''{0}''.
lt: Netikėtas ID formatas serverio atsakyme. Gauta „{0}“.

en: Unexpected format of new version of modified primitive ''{0}''. Got ''{1}''.
lt: Netikėtas naujos versijos modifikuoto primityvo „{0}“ formatas. Gauta „{1}“.

en: Creating changeset...
lt: Kuriamas pakeitimas...

en: Successfully opened changeset {0}
lt: Sėkmingai atvertas pakeitimas {0}

en: Updating changeset...
lt: Atnaujinamas pakeitimas...

en: Updating changeset {0}...
lt: Atnaujinamas {0} pakeitimas...

en: Closing changeset...
lt: Užveriamas pakeitimas...

en: Preparing upload request...
lt: Pasiruošiama įkėlimo užklausai...

en: Waiting 10 seconds ...
lt: Laukiama 10 sekundžių ...

en: Starting retry {0} of {1} in {2} seconds ...
lt: Pradedamas bandymas iš naujo {0}, iš {1}, per {2} sekundes ...

en: OK - trying again.
lt: Gerai - bandoma vėl.

en: Starting retry {0} of {1}.
lt: Pradedama bandymą iš naujo {0} iš {1}.

en: Current changeset is null. Cannot upload data.
lt: Dabartinis pakeitimas yra nulis. Negalima išsiųsti duomenų.

en: ID of current changeset > 0 required. Current ID is {0}.
lt: Reikalingas dabartinio pakeitimo ID > 0. Dabartinis ID yra {0}.

en: Open changeset expected. Got closed changeset with id {0}.
lt: Tikėtasi atverto pakeitimo. Gautas užvertas pakeitimas su id {0}.

en: Note upload failed
lt: Pastabų išsiuntimas nepavyko

en: Error parsing note response from server
lt: Klaida nagrinėjant pastabos atsakymą iš serverio

en: The server replied an error with code {0}.
lt: Severis išvedė klaidą, su kodu {0}.

en: (Code={0})
lt: (Kodas={0})

en: Prolog of OsmChange document already written. Please write only once.
lt: OsmChange dokumento prologas jau įrašytas. Įrašykite tik vieną kartą.

en: Prolog of OsmChange document not written yet. Please write first.
lt: OsmChange dokumento prologas dar neparašytas. Prašome parašyti tai pirmi.

en: Unsupported start element ''{0}'' in changeset content at position ({1},{2}). Skipping.
lt: Nepalaikomas pradžios elementas „{0}“ pakeitimo turinio pozicijoje ({1},{2}). Praleidžiama.

en: Illegal document structure. Found node, way, or relation outside of ''create'', ''modify'', or ''delete''.
lt: Netinkama dokumento struktūra. Rastas taškas, kelias arba ryšys „create“, „modify“ ar „delete“ išorėje.

en: Unsupported end element ''{0}'' in changeset content at position ({1},{2}). Skipping.
lt: Nepalaikomas pabaigos elementas „{0}“ pakeitimo turinio pozicijoje ({1},{2}). Praleidžiama.

en: Parsing changeset content ...
lt: Nagrinėjamas pakeitimo turinys...

en: Illegal boolean value for attribute ''{0}''. Got ''{1}''.
lt: Netinkama atributo „{0}“ loginė reikšmė. Gauta „{1}“.

en: Illegal value for attribute ''{0}''. Got ''{1}''.
lt: Neleistina atributo „{0}“ reikšmė. Gauta „{1}“.

en: Illegal numeric value for attribute ''{0}''. Got ''{1}''.
lt: Neteisinga atributo „{0}“skaitinė reikšmė. Gauta „{1}“.

en: Missing mandatory attribute ''{0}'' of XML element {1}.
lt: Trūksta XML elemento {1} privalomo atributo „{0}“.

en: Undefined element ''{0}'' found in input stream. Aborting.
lt: Neapibrėžtas elementas „{0}“ rasta įvesties sraute. Nutraukiama.

en: Parsing list of changesets...
lt: Nagrinėjamas pakeitimų sąrašas...

en: Failed to sign a HTTP connection with an OAuth Authentication header
lt: Nepavyko pasirašyti HTTP ryšio su OAuth tapatumo nustatymo antrašte

en: Unexpected value for preference ''{0}''. Got ''{1}''.
lt: Netikėta nustatymo „{0}“ reikšmė. Gauta „{1}“.

en: Parsing OSM history data ...
lt: Nagrinėjami OSM istorijos duomenys ...

en: Undefined element ''{0}'' found in input stream. Skipping.
lt: Neapibrėžtas elementas „{0}“ rastas įvedimo sraute. Praleidžiamas.

en: Reading was canceled
lt: Skaitymo atsisakyta

en: Missing mandatory attribute ''{0}'' on <nd> of way {1}.
lt: Trūksta <nd> privalomo atributo „{0}“ keliui {1}.

en: Illegal value of attribute ''ref'' of element <nd>. Got {0}.
lt: Neleistina elemento <nd> atributo „ref“ reikšmė. Gauta „{0}“.

en: Line {0} column {1}:
lt: Eilutė {0} stulpelis {1}:

en: Downloading referring ways ...
lt: Atsiunčiami priklausantys keliai ...

en: Downloading referring relations ...
lt: Atsiunčiami priklausantys ryšiai ...

en: Reading changesets...
lt: Skaitomi pakeitimai...

en: Downloading changesets ...
lt: Atsiunčiami pakeitimai...

en: Reading changeset {0} ...
lt: Skaitomas {0} pakeitimas...

en: Downloading changeset {0} ...
lt: Atsiunčiamas {0} pakeitimas...

en: Downloading {0} changeset ... | Downloading {0} changesets ...
lt[0]: Atsiunčiamas {0} pakeitimas...
lt[1]: Atsiunčiami {0} pakeitimai...
lt[2]: Atsiunčiama {0} pakeitimų...

en: Downloading content for changeset {0} ...
lt: Atsiunčiamas pakeitimo {0} turinys...

en: Contacting OSM Server for {0}
lt: Susisiekiama su OSM serveriu dėl {0}

en: Downloading history...
lt: Atsiunčiama istorija...

en: Contacting Server...
lt: Jungiamasi prie serverio...

en: Downloading OSM notes...
lt: Atsiunčiamos OSM pastabos...

en: Downloading data...
lt: Atsiunčiami duomenys…

en: Could not connect to the OSM server. Please check your internet connection.
lt: Nepavyko prisijungti prie OSM serverio. Prašome patikrinti savo ryšį su internetu.

en: Reading error text failed.
lt: Klaidos teksto skaitymas nepavyko.

en: XML tag <user> is missing.
lt: Trūksta XML žymos <user>.

en: Missing attribute ''{0}'' on XML tag ''{1}''.
lt: Trūkstamas atributas ''{0}'' XML žymoje ''{1}''.

en: Illegal value for attribute ''{0}'' on XML tag ''{1}''. Got {2}.
lt: Neleistina XML žymos „{1}“ atributo „{0}“ reikšmė. Gauta „{2}“.

en: Reading user info ...
lt: Skaitoma naudotojo informacija ...

en: Reading user preferences ...
lt: Skaitomi naudotojo nustatymai...

en: Starting to upload with one request per primitive ...
lt: Pradedamas išsiuntimas su viena užklausa primityvui...

en: {0}% ({1}/{2}), {3} left. Uploading node ''{4}'' (id: {5})
lt: {0} % ({1}/{2}), {3} liko. Išsiunčiamas taškas „{4}“ (id: {5})

en: {0}% ({1}/{2}), {3} left. Uploading way ''{4}'' (id: {5})
lt: {0} % ({1}/{2}), {3} liko. Išsiunčiamas kelias „{4}“ (id: {5})

en: {0}% ({1}/{2}), {3} left. Uploading relation ''{4}'' (id: {5})
lt: {0} % ({1}/{2}), {3} liko. Išsiunčiamas ryšys „{4}“ (id: {5})

en: Starting to upload in one request ...
lt: Pradedama įkelti vienu prašymu ...

en: Value >0 expected for parameter ''{0}'', got {1}
lt: Buvo tikimasi vertės >0 parametrui ''{0}'', gauta {1}

en: Starting to upload in chunks...
lt: Pradedamas išsiuntimas gabalais...

en: ({0}/{1}) Uploading {2} object... | ({0}/{1}) Uploading {2} objects...
lt[0]: ({0}/{1}) Išsiunčiamas {2} objektas...
lt[1]: ({0}/{1}) Išsiunčiami {2} objektai...
lt[2]: ({0}/{1}) Išsiunčiama {2} objektų...

en: Uploading data ...
lt: Išsiunčiami duomenys ...

en: Unexpected id 0 for osm primitive found
lt: Rastas netikėtas id 0 osm primityvui

en: Failed to evaluate {0}
lt: Nepavyko išanalizuoti {0}

en: Unexpected value for key ''{0}'' in preferences, got ''{1}''
lt: Netikėta rakto „{0}“ reikšmė nustatymuose, gauta „{1}“

en: {0} bytes have been read
lt: {0} baitai (-ų/as) buvo perskaityti (-as)

en: unspecified reason
lt: nenurodyta priežastis

en: Error playing sound
lt: Klaida grojant garsą

en: This is after the end of the recording
lt: Tai yra už įrašo pabaigos

en: Save user and password (unencrypted)
lt: Išsaugoti naudotojo vardą ir slaptažodį (nešifruotą)

en: Assume
lt: Prisiminti

en: Existing values
lt: Egzistuojančios vertės

en: <delete from {0} objects>
lt: <ištrinti iš {0} objectų (-o)>

en: Old values of
lt: Senos reikšmės žymoje

en: Add tags to selected objects
lt: Pridėti žymas pažymėtiems objektams

en: Add selected tags
lt: Pridėti pažymėtas žymas

en: Add all tags
lt: Pridėti visas žymas

en: Add checked tags to selected objects
lt: Pridėti patikrintas žymas į pasirinktus objektus

en: Shift+Enter: Add all tags to selected objects
lt: Shift+Enter: Pridėti visas žymas pažymėtiems objektams

en: Enable the checkbox to accept the value
lt: Pažymėkite langelį reikšmei priimti

en: Accept all tags from {0} for this session
lt: Priimti visas žymas iš {0} šiame seanse

en: Load data from API
lt: Įkelti duomenis iš API

en: Import data from URL
lt: Importuoti duomenis iš URL

en: Open local files
lt: Atverti vietinius failus

en: Open remote files
lt: Atvevrti nuotolinius failus

en: Load imagery layers
lt: Įkelti vaizdų sluoksnius

en: Change the selection
lt: Pakeisti pažymėjimą

en: Change the viewport
lt: Keisti matomą plotą

en: Create new objects
lt: Sukurti naujus objektus

en: Read protocol version
lt: Nuskaityti protokolo versiją

en: Cannot start IPv4 remotecontrol server on port {0}: {1}
lt: Nepavyko paleisti IPv4 nuotolinio valdymo serverio su prievadu {0}: {1}

en: Cannot start IPv6 remotecontrol server on port {0}: {1}
lt: Nepavyko paleisti IPv6 nuotolinio valdymo serverio su prievadu {0}: {1}

en: RemoteControl::Accepting remote connections on {0}:{1}
lt: RemoteControl::Priimami nuotoliniai prisijungimai per {0}:{1}

en: RemoteControl::Server {0}:{1} stopped.
lt: RemoteControl::Serveris {0}:{1} sustabdytas.

en: Remote Control has been asked to create a new node.
lt: Per nuotolinį valdymą buvo paprašyta sukurti naują tašką.

en: Coordinates:
lt: Koordinatės:

en: There is no layer opened to add node
lt: Kad pridėti tašką, neatidarytas joks sluoksnis

en: Remote Control has been asked to create a new way.
lt: Per nuotolinį valdymą prašoma sukurti naują kelią.

en: Invalid coordinates: {0}
lt: Neteisingos koordinatės: {0}

en: There is no layer opened to add way
lt: Neatidarytas joks sluoksnis, kad sukurti kelią

en: Add way
lt: Pridėti kelią

en: Remote Control has been asked to report its supported features. This enables web sites to guess a running JOSM version
lt: Per nuotolinį valdymą buvo paprašyta pranešti jo palaikomus ypatybes. Tai leidžia interneto svetainėms nustatyti veikiančią JOSM versiją

en: Remote Control has been asked to load an imagery layer from the following URL:
lt: Per nuotolinį valdymą prašoma įkelti vaizdų sluoksnį iš šio URL:

en: Remote imagery
lt: Nuotoliniai vaizdai

en: The following keys are mandatory, but have not been provided: {0}
lt: Šie raktai yra privalomi, bet nebuvo pateikti: {0}

en: Remote Control has been asked to import data from the following URL:
lt: Per nuotolinį valdymą buvo paprašyta įkelti duomenis iš duoto interneto adreso:

en: Remote Control has been asked to load data from the API.
lt: Per nuotolinį valdymą buvo paprašyta įkelti duomenis iš API.

en: The latitudes must be between {0} and {1}
lt: Platumos turi būti tarp {0} ir {1}

en: The longitudes must be between {0} and {1}
lt: Ilgumos turi būti tarp {0} ir {1}

en: The minima must be less than the maxima
lt: Minima turi būti mažesnė nei maksima

en: Remote Control has been asked to load the following data:
lt: Per nuotolinį valdymą buvo paprašyta įkelti duotus duomenus:

en: Loading data
lt: Įkeliami duomenys

en: Remote Control has been asked to load objects (specified by their id) from the API.
lt: Per nuotolinį valdymą buvo paprašyta įkelti objektus (nurodytus per jų id) iš API

en: Remote Control has been asked to open a local file.
lt: Per nuotolinį valdymą buvo paprašyta atidaryti vietinį failą

en: Do you want to allow this?
lt: Ar norite tai leisti?

en: Confirm Remote Control action
lt: Patvirtinti nuotolinio valdymo veiksmą

en: Remote Control has been asked to report its protocol version. This enables web sites to detect a running JOSM.
lt: Per nuotolinį valdymą buvo paprašyta pranešti jo protokolo versiją. Tai leidžia interneto svetainėms aptikti veikiantį JOSM.

en: local file
lt: vietinis failas

en: include
lt: įtraukti

en: Layer contains unsaved data - save to file.
lt: Sluoksnis turi neišsaugotų duomenų - išsaugoti į failą

en: Layer does not contain unsaved data.
lt: Sluoksnis neturi neišsaugotų duomenų.

en: Data:
lt: Duomenys:

en: Link to a OSM data file on your local disk.
lt: Nuoroda į GPX failą vietiniame diske.

en: Include OSM data in the .joz session file.
lt: Įtraukti OSM duomenis į .joz seanso failą.

en: Link to a GPX data file on your local disk.
lt: Nuoroda į GPX duomenų failą jūsų vietiniame diske.

en: Include GPX data in the .joz session file.
lt: Įtraukti GPX duomenis į .joz seanso failą.

en: No file association
lt: Nėra asociacijos su failu

en: GPX data will be included in the session file.
lt: GPX duomenys bus įtraukti į seanso failą.

en: OSM data will be included in the session file.
lt: OSM duomenys bus įtraukti į seanso failą.

en: Version ''{0}'' of meta data for geoimage layer is not supported. Expected: 0.1
lt: Geovaizdo sluoksnio meta duomenų versija „{0}“ nepalaikoma. Tikėtasi: 0.1

en: Version ''{0}'' of meta data for gpx track layer is not supported. Expected: 0.1
lt: GPX pėdsakų sluoksnio meta duomenų versija „{0}“ nepalaikoma. Tikėtasi: 0.1

en: Version ''{0}'' of meta data for imagery layer is not supported. Expected: 0.1
lt: Vaizdų sluoksnio meta duomenų versija „{0}“ nepalaikoma. Tikėtasi: 0.1

en: Version ''{0}'' of meta data for marker layer is not supported. Expected: 0.1
lt: Žymeklių sluoksnio meta duomenų versija „{0}“ nepalaikoma. Tikėtasi: 0.1

en: Version ''{0}'' of meta data for note layer is not supported. Expected: 0.1
lt: Pastabų sluoksnio meta duomenų versija „{0}“ nepalaikoma. Tikėtasi: 0.1

en: Version ''{0}'' of meta data for osm data layer is not supported. Expected: 0.1
lt: OSM duomenų sluoksnio meta duomenų versija „{0}“ nepalaikoma. Tikėtasi: 0.1

en: File name expected for layer no. {0}
lt: Tikėtąsi failo vardo, sluoksniui nr. {0}

en: Session file (*.jos, *.joz)
lt: Seanso failas (*.jos, *.joz)

en: Unsupported scheme ''{0}'' in URI ''{1}''.
lt: Nepalaikoma schema ''{0}'' elemente URI ''{1}''.

en: Unexpected root element ''{0}'' in session file
lt: Netikėtas pagrindinis elementas „{0}“ seanso faile

en: Version ''{0}'' of session file is not supported. Expected: 0.1
lt: Seanso failo versija „{0}“ nepalaikoma. Tikėtasi: 0.1

en: missing mandatory attribute ''index'' for element ''layer''
lt: trūksta privalomo atributo „index“ elementui „layer“

en: unexpected format of attribute ''index'' for element ''layer''
lt: netikėtas atributo „index“ formatas elementui „layer“

en: attribute ''index'' ({0}) for element ''layer'' must be unique
lt: atributas „index“ ({0}) elementui „layer“ privalo būti unikalus

en: missing layer with index {0}
lt: trūksta sluoksnio su indeksu {0}

en: missing mandatory attribute ''name'' for element ''layer''
lt: trūksta privalomo atributo „name“ elementui „layer“

en: missing mandatory attribute ''type'' for element ''layer''
lt: trūksta privalomo atributo „type“ elementui „layer“

en: Unable to load layer
lt: Nepavyko įkelti sluoksnio

en: Cannot load layer of type ''{0}'' because no suitable importer was found.
lt: Nepavyko įkelti sluoksnio su tipu „{0}“, nes nerastas tinkamas įkėliklis.

en: Cannot load layer {0} because it depends on layer {1} which has been skipped.
lt: Nepavyko įkelti sluoksnio {0}, nes jis priklauso nuo sluoksnio {1}, kuris buvo praleistas.

en: Error loading layer
lt: Klaida įkeliant sluoksnį

en: <html>Could not load layer {0} ''{1}''.<br>Error is:<br>{2}</html>
lt: <html>Nepavyko įkelti sluoksnio {0} „{1}“.<br>Klaida:<br>{2}</html>

en: Skip layer and continue
lt: Praleisti sluoksnį ir tęsti

en: expected .jos file inside .joz archive
lt: tikėtasi .jos failo, .joz archyvo viduje

en: Failed to create missing plugin preferences directory: {0}
lt: Nepavyko sukurti trūkstamo papildinių nustatymų aplanko: {0}

en: Failed to create missing plugin user data directory: {0}
lt: Nepavyko sukurti trūkstamo papildinių naudotojo duomenų aplanko: {0}

en: Failed to create missing plugin cache directory: {0}
lt: Nepavyko sukurti trūkstamo papildinių podėlio aplanko: {0}

en: Skip Download
lt: Praleisti atsiuntimą

en: Download Plugin
lt: Atsiųsti papildinį

en: JOSM version {0} required for plugin {1}.
lt: Papildiniui {1} reikalinga JOSM versija {0}.

en: Download skipped
lt: Atsiuntimas praleistas

en: Cannot download plugin ''{0}''. Its download link is not known. Skipping download.
lt: Nepavyko atsiųsti papildinio „{0}“. Jo atsiuntimo nuoroda nežinoma. Atsiuntimas praleidžiamas.

en: Cannot download plugin ''{0}''. Its download link ''{1}'' is not a valid URL. Skipping download.
lt: Nepavyko atsiųsti papildinio „{0}“. Jo atsiuntimo nuoroda „{1}“ neteisingas URL. Atsiuntimas praleidžiamas.

en: Failed to create plugin directory ''{0}''
lt: Nepavyko sukurti papildinių aplanko „{0}“

en: Downloading Plugin {0}...
lt: Atsiunčiamas papildinys {0}...

en: An error occurred in plugin {0}
lt: Papildinyje „{0}“ įvyko klaida

en: Disable plugin
lt: Išjungti papildinį

en: integrated into main program
lt: integruota į pagrindinę programą

en: replaced by new {0} plugin
lt: pakeista nauju {0} papildiniu

en: no longer required
lt: nebereikalingas

en: Plugin information
lt: Papildinio informacija

en: The following plugin is no longer necessary and has been deactivated: | The following plugins are no longer necessary and have been deactivated:
lt[0]: Šis papildinys daugiau nebereikalingas ir buvo deaktyvintas:
lt[1]: Šie papildiniai daugiau nebereikalingi ir buvo deaktyvinti:
lt[2]: Šie papildiniai daugiau nebereikalingi ir buvo deaktyvinti:

en: <html>Loading of the plugin "{0}" was requested.<br>This plugin is no longer developed and very likely will produce errors.<br>It should be disabled.<br>Delete from preferences?</html>
lt: <html>Užklausta įkelti papildinį „{0}“.<br>Šis papildinys daugiau neplėtojamas ir greičiausiai sukels klaidų.<br>Jis turėtų būti išjungtas.<br>Pašalinti iš nuostatų?</html>

en: Plugin update
lt: Papildinio atnaujinimas

en: You updated your JOSM software.<br>To prevent problems the plugins should be updated as well.<br><br>Update plugins now?
lt: Atnaujinote JOSM programinę įrangą.<br>Problemoms išvengti papildiniai taip pat turėtų būti atnaujinti.<br><br>Atnaujinti papildinius dabar?

en: Last plugin update more than {0} days ago.
lt: Paskutinis papildinių atnaujinimas daugiau kaip prieš {0} d.

en: Skipping plugin update after JOSM upgrade. Automatic update at startup is disabled.
lt: Praleidžiamas papildinių atnaujinimas po JOSM atnaujinimo. Automatinis atnaujinimas paleidimo metu išjungtas.

en: Skipping plugin update after elapsed update interval. Automatic update at startup is disabled.
lt: Praleidžiamas papildinių atnaujinimas po suėjusio termino. Automatinis atnaujinimas paleidimo metu išjungtas.

en: Running plugin update after JOSM upgrade. Automatic update at startup is enabled.
lt: Vykdomas papildinių atnaujinimas po JOSM atnaujinimo. Automatinis atnaujinimas paleidimo metu įjungtas.

en: Running plugin update after elapsed update interval. Automatic update at startup is disabled.
lt: Vykdomas papildinių atnaujinimas po suėjusio termino. Automatinis atnaujinimas paleidimo metu įjungtas.

en: Unexpected value ''{0}'' for preference ''{1}''. Assuming value ''ask''.
lt: Netikėta nustatymo „{1}“ reikšmė „{0}“. Imama reikšmė „ask“.

en: Click to update the activated plugins
lt: Spauskite aktyviems papildiniams atnaujinti

en: Skip update
lt: Praleisti atnaujinimą

en: Click to skip updating the activated plugins
lt: Spauskite aktyvių papildinių atnaujinimui praleisti

en: Plugin {0} requires a plugin which was not found. The missing plugin is: | Plugin {0} requires {1} plugins which were not found. The missing plugins are:
lt[0]: Papildiniui {0} reikalingas nerastas papildinys. Trūkstamas papildinys:
lt[1]: Papildiniui {0} reikalingi {1} nerasti papildiniai. Trūkstami papildiniai:
lt[2]: Papildiniui {0} reikalingi {1} nerastų papildinių. Trūkstami papildiniai:

en: Download and restart
lt: Atsisiųsti ir perkrauti

en: Click to download missing plugin and restart JOSM | Click to download missing plugins and restart JOSM
lt[0]: Spauskite trūkstamam papildiniui atsiųsti ir paleisti JOSM iš naujo
lt[1]: Spauskite trūkstamiems papildiniams atsiųsti ir paleisti JOSM iš naujo
lt[2]: Spauskite trūkstamiems papildiniams atsiųsti ir paleisti JOSM iš naujo

en: Click to continue without this plugin | Click to continue without these plugins
lt[0]: Spauskite, norėdami tęsti be šio papildinio
lt[1]: Spauskite, norėdami tęsti be šių papildinių
lt[2]: Spauskite, norėdami tęsti be šių papildinių

en: <html>Plugin {0} requires JOSM version {1}. The current JOSM version is {2}.<br>You have to update JOSM in order to use this plugin.</html>
lt: <html>Papildiniui {0} reikalinga JOSM {1} versija. Dabartinė JOSM versija yra {2}.<br>Turite atnaujinti JOSM, jei norite naudoti šį papildinį.</html>

en: Could not load plugin {0}. Delete from preferences?
lt: Nepavyko įkelti papildinio {0}. Pašalinti iš nuostatų?

en: loading plugin ''{0}'' (version {1})
lt: įkeliamas papildinys „{0}“ (versija {1})

en: <html>Could not load plugin {0} because the plugin<br>main class ''{1}'' was not found.<br>Delete from preferences?</html>
lt: <html>Nepavyko įkelti papildinio {0}, nes papildinio<br>pagrindinė klasė „{1}“ nerasta.<br>Pašalinti iš nuostatų?</html>

en: Loading plugins ...
lt: Įkeliami papildiniai...

en: Checking plugin preconditions...
lt: Tikrinami papildinių priešsąlygiai...

en: Loading plugin ''{0}''...
lt: Įkeliamas papildinys „{0}“...

en: JOSM could not find information about the following plugin: | JOSM could not find information about the following plugins:
lt[0]: JOSM nepavyko rasti informacijos apie šį papildinį:
lt[1]: JOSM nepavyko rasti informacijos apie šiuos papildinius:
lt[2]: JOSM nepavyko rasti informacijos apie šiuos papildinius:

en: The plugin is not going to be loaded. | The plugins are not going to be loaded.
lt[0]: Papildinys nebus įkeltas.
lt[1]: Papildiniai nebus įkelti.
lt[2]: Papildiniai nebus įkelti.

en: Determining plugins to load...
lt: Nustatomi papildiniai įkėlimui...

en: Removing deprecated plugins...
lt: Šalinami pasenę papildiniai...

en: Removing unmaintained plugins...
lt: Šalinami neprižiūrimi papildiniai...

en: Updating the following plugin has failed: | Updating the following plugins has failed:
lt[0]: Šio papildinio atnaujinimas nepavyko:
lt[1]: Šių papildinių atnaujinimas nepavyko:
lt[2]: Šių papildinių atnaujinimas nepavyko:

en: Please open the Preference Dialog after JOSM has started and try to update it manually. | Please open the Preference Dialog after JOSM has started and try to update them manually.
lt[0]: Atverkite nuostatų dialogo langą po JOSM paleidimo ir pabandykite atnaujinti rankiniu būdu.
lt[1]: Atverkite nuostatų dialogo langą po JOSM paleidimo ir pabandykite atnaujinti rankiniu būdu.
lt[2]: Atverkite nuostatų dialogo langą po JOSM paleidimo ir pabandykite atnaujinti rankiniu būdu.

en: Plugin update failed
lt: Papildinio atnaujinimas nepavyko

en: Failed to find plugin {0}
lt: Nepavyko rasti papildinio {0}

en: Failed to download plugin information list
lt: Nepavyko atsiųsti papildinių informacijos sąrašo

en: Click to delete the plugin ''{0}''
lt: Spauskite papildiniui „{0}“ pašalinti

en: Keep plugin
lt: Palikti papildinį

en: Click to keep the plugin ''{0}''
lt: Spauskite papildiniui „{0}“ palikti

en: Failed to install plugin ''{0}'' from temporary download file ''{1}''. {2}
lt: Nepavyko įdiegti papildinio „{0}“ iš laikino atsiuntimo failo „{1}“. {2}

en: Failed to delete outdated plugin ''{0}''.
lt: Nepavyko pašalinti pasenusio papildinio „{0}“.

en: Failed to install already downloaded plugin ''{0}''. Skipping installation. JOSM is still going to load the old plugin version.
lt: Nepavyko įdiegti jau parsiųsto papildinio „{0}“. Įdiegimas praleidžiamas. JOSM įkels seną papildinio versiją.

en: Failed to install plugin ''{0}'' from temporary download file ''{1}''. Renaming failed.
lt: Nepavyko įdiegti papildinio „{0}“ iš laikino atsiuntimo failo „{1}“. Nepavyko pervadinti.

en: Update plugin
lt: Atnaujinti papildinį

en: Click to update the plugin ''{0}''
lt: Spauskite papildiniui „{0}“ atnaujinti

en: Click to disable the plugin ''{0}''
lt: Spauskite papildiniui „{0}“ išjungti

en: An unexpected exception occurred that may have come from the ''{0}'' plugin.
lt: Įvyko išimtinė situacija, kurią galėjo sukelti papildinys „{0}“.

en: According to the information within the plugin, the author is {0}.
lt: Pagal papildinio informaciją jo autorius yra {0}.

en: Try updating to the newest version of this plugin before reporting a bug.
lt: Pamėginkite atnaujinti į naujausią versiją prieš pranešdami apie klaidą.

en: The plugin has been removed from the configuration. Please restart JOSM to unload the plugin.
lt: Papildinys buvo pašalintas iš konfigūracijos. Paleiskite JOSM iš naujo papildiniui iškelti.

en: no description available
lt: nėra aprašo

en: Do not ask again and remember my decision (go to Preferences->Plugins to change it later)
lt: Daugiau neklausti ir prisiminti sprendimą (jei norėsite pakeisti, eikite į Nuostatos->Papildiniai)

en: Invalid jar file ''{0}''
lt: Netinkamas jar failas „{0}“

en: The plugin file ''{0}'' does not include a Manifest.
lt: Papildinio failas „{0}“ neturi manifesto.

en: Invalid URL ''{0}'' in plugin {1}
lt: Neteisingas URL „{0}“ papildinyje {1}

en: Invalid plugin description ''{0}'' in plugin {1}
lt: Neteisingas papildinio aprašas „{0}“ papildinyje {1}

en: Invalid plugin main version ''{0}'' in plugin {1}
lt: Neteisinga papildinio pagrindinė versija „{0}“ papildinyje {1}

en: Missing plugin main version in plugin {0}
lt: Trūksta papildinio pagrindinės versijos papildinyje {0}

en: More info...
lt: Daugiau informacijos...

en: <b>Plugin provided by an external source:</b> {0}
lt: <b>Papildinys pateiktas išorinio šaltinio:</b> {0}

en: Failed to create plugin information from manifest for plugin ''{0}''
lt: Nepavyko sukurti papildinio informacijos iš papildinio „{0}“ manifesto

en: Illegal entry in plugin list.
lt: Neleistinas įrašas papildinių sąraše.

en: Reading local plugin information..
lt: Skaitoma vietinė papildinių informacija...

en: Processing plugin site cache files...
lt: Apdorojami papildinių svetainių podėlio failai...

en: Processing file ''{0}''
lt: Apdorojamas failas „{0}“

en: Failed to scan file ''{0}'' for plugin information. Skipping.
lt: Nepavyko peržiūrėti failo „{0}“ papildinio informacijai. Praleidžiama.

en: Processing plugin files...
lt: Apdorojami papildinių failai...

en: Download plugin list...
lt: Atsiųsti papildinių sąrašą...

en: Downloading plugin list from ''{0}''
lt: Atsiunčiamas papildinių sąrašas iš „{0}“

en: Unsuccessful HTTP request
lt: Nesėkminga HTTP užklausa

en: Plugin list download error
lt: Papildinių sąrašo atsiuntimo klaida

en: JOSM failed to download plugin list:
lt: JOSM nepavyko atsiųsti papildinių sąrašo:

en: Details:
lt: Išsamiau:

en: Failed to create plugin directory ''{0}''. Cannot cache plugin list from plugin site ''{1}''.
lt: Nepavyko sukurti papildinių aplanko „{0}“. Nepavyko įtraukti papildinių sąrašo iš papildinių svetainės „{1}“ į podėlį.

en: Writing plugin list to local cache ''{0}''
lt: Rašomas papildinių sąrašas į vietinį podėlį „{0}“

en: Parsing plugin list from site ''{0}''
lt: Nagrinėjamas papildinių sąrašas iš svetainės „{0}“

en: Failed to parse plugin list document from site ''{0}''. Skipping site. Exception was: {1}
lt: Nepavyko išnagrinėti papildinių sąrašo dokumento iš svetainės „{0}“. Svetainė praleidžiama. Išimtinė situacija buvo: {1}

en: Processing plugin list from site ''{0}''
lt: Apdorojamas papildinių sąrašas iš svetainės „{0}“

en: <html>Failed to initialize communication with the OSM server {0}.<br>Check the server URL in your preferences and your internet connection.
lt: <html>Nepavyko inicijuoti ryšio su OSM serveriu {0}.<br>Patikrinkite serverio URL nustatymuose ir interneto ryšį.

en: <html>Failed to authenticate at the OSM server ''{0}''.<br>You are using OAuth to authenticate but currently there is no<br>OAuth Access Token configured.<br>Please open the Preferences Dialog and generate or enter an Access Token.</html>
lt: <html>Nepavyko nustatyti tapatumo OSM serveryje „{0}“.<br>Naudojate OAuth tapatumui nustatyti, bet dar nėra sukonfigūruoto<br>OAuth prieigos rakto.<br>Atverkite nustatymų dialogo langą ir sugeneruokite arba įveskite prieigos raktą.</html>

en: <strong>Failed</strong> to delete <strong>node {0}</strong>. It is still referred to by way {1}.<br>Please load the way, remove the reference to the node, and upload again. | <strong>Failed</strong> to delete <strong>node {0}</strong>. It is still referred to by ways {1}.<br>Please load the ways, remove the reference to the node, and upload again.
lt[0]: <strong>Nepavyko</strong> pašalinti <strong>taško {0}</strong>. Į jį vis dar rodo kelias {1}.<br>Įkelkite kelią, pašalinkite nuorodą į tašką ir vėl išsiųskite.
lt[1]: <strong>Nepavyko</strong> pašalinti <strong>taško {0}</strong>. Į jį vis dar rodo keliai {1}.<br>Įkelkite kelius, pašalinkite nuorodas į tašką ir vėl išsiųskite.
lt[2]: <strong>Nepavyko</strong> pašalinti <strong>taško {0}</strong>. Į jį vis dar rodo keliai {1}.<br>Įkelkite kelius, pašalinkite nuorodas į tašką ir vėl išsiųskite.

en: <strong>Failed</strong> to delete <strong>node {0}</strong>. It is still referred to by relation {1}.<br>Please load the relation, remove the reference to the node, and upload again. | <strong>Failed</strong> to delete <strong>node {0}</strong>. It is still referred to by relations {1}.<br>Please load the relations, remove the reference to the node, and upload again.
lt[0]: <strong>Nepavyko</strong> pašalinti <strong>taško {0}</strong>. Į jį vis dar rodo ryšys {1}.<br>Įkelkite ryšį, pašalinkite nuorodą į tašką ir vėl išsiųskite.
lt[1]: <strong>Nepavyko</strong> pašalinti <strong>taško {0}</strong>. Į jį vis dar rodo ryšiai {1}.<br>Įkelkite ryšius, pašalinkite nuorodas į tašką ir vėl išsiųskite.
lt[2]: <strong>Nepavyko</strong> pašalinti <strong>taško {0}</strong>. Į jį vis dar rodo ryšiai {1}.<br>Įkelkite ryšius, pašalinkite nuorodas į tašką ir vėl išsiųskite.

en: <strong>Failed</strong> to delete <strong>way {0}</strong>. It is still referred to by relation {1}.<br>Please load the relation, remove the reference to the way, and upload again. | <strong>Failed</strong> to delete <strong>way {0}</strong>. It is still referred to by relations {1}.<br>Please load the relations, remove the reference to the way, and upload again.
lt[0]: <strong>Nepavyko</strong> pašalinti <strong>kelio {0}</strong>. Į jį vis dar rodo ryšys {1}.<br>Įkelkite ryšį, pašalinkite nuorodą į kelią ir vėl išsiųskite.
lt[1]: <strong>Nepavyko</strong> pašalinti <strong>kelio {0}</strong>. Į jį vis dar rodo ryšiai {1}.<br>Įkelkite ryšius, pašalinkite nuorodas į kelią ir vėl išsiųskite.
lt[2]: <strong>Nepavyko</strong> pašalinti <strong>kelio {0}</strong>. Į jį vis dar rodo ryšiai {1}.<br>Įkelkite ryšius, pašalinkite nuorodas į kelią ir vėl išsiųskite.

en: <strong>Failed</strong> to delete <strong>relation {0}</strong>. It is still referred to by relation {1}.<br>Please load the relation, remove the reference to the relation, and upload again. | <strong>Failed</strong> to delete <strong>relation {0}</strong>. It is still referred to by relations {1}.<br>Please load the relations, remove the reference to the relation, and upload again.
lt[0]: <strong>Nepavyko</strong> pašalinti <strong>ryšio {0}</strong>. Į jį vis dar rodo ryšys {1}.<br>Įkelkite ryšį, pašalinkite nuorodą į ryšį ir vėl išsiųskite.
lt[1]: <strong>Nepavyko</strong> pašalinti <strong>ryšio {0}</strong>. Į jį vis dar rodo ryšiai {1}.<br>Įkelkite ryšius, pašalinkite nuorodas į ryšį ir vėl išsiųskite.
lt[2]: <strong>Nepavyko</strong> pašalinti <strong>ryšio {0}</strong>. Į jį vis dar rodo ryšiai {1}.<br>Įkelkite ryšius, pašalinkite nuorodas į ryšį ir vėl išsiųskite.

en: <html>Uploading to the server <strong>failed</strong> because your current<br>dataset violates a precondition.<br>The error message is:<br>{0}</html>
lt: <html>Išsiuntimas į serverį <strong>nepavyko</strong>, nes dabartinė<br>duomenų aibė pažeidžia prielaidą.<br>Klaidos pranešimas:<br>{0}</html>

en: <html>Authentication at the OSM server with the username ''{0}'' failed.<br>Please check the username and the password in the JOSM preferences.</html>
lt: <html>Tapatumo nustatymas OSM serveryje su naudotojo vardu „{0}“ nepavyko.<br>Patikrinkite naudotojo vardą ir slaptažodį JOSM nustatymuose.</html>

en: <html>Authentication at the OSM server with the OAuth token ''{0}'' failed.<br>Please launch the preferences dialog and retrieve another OAuth token.</html>
lt: <html>Tapatumo nustatymas OSM serveryje su OAuth prieigos raktu „{0}“ nepavyko.<br>Atverkite nustatymų dialogo langą ir gaukite kitą OAuth prieigos raktą.</html>

en: <html>Authorisation at the OSM server failed.<br>The server reported the following error:<br>''{0}''</html>
lt: <html>Prieigos suteikimas OSM serveryje nepavyko.<br>Serveris pranešė šią klaidą:<br>„{0}“</html>

en: <html>Authorisation at the OSM server failed.<br></html>
lt: <html>Prieigos suteikimas OSM serveryje nepavyko.<br></html>

en: <html>Authorisation at the OSM server with the OAuth token ''{0}'' failed.<br>The token is not authorised to access the protected resource<br>''{1}''.<br>Please launch the preferences dialog and retrieve another OAuth token.</html>
lt: <html>Prieigos suteikimas OSM serveryje su OAuth prieigos raktu „{0}““ nepavyko.<br>Prieigos raktui nėra suteikta prieiga kreiptis į apsaugotą resursą<br>„{1}“.<br>Atverkite nustatymų dialogo langą ir gaukite kitą OAuth prieigos raktą.</html>

en: <html>Communication with the OSM server ''{0}'' timed out. Please retry later.</html>
lt: <html>Baigėsi ryšio su OSM serveriu „{0}“ laikas. Bandykite vėliau.</html>

en: no error message available
lt: neprieinamas klaidos pranešimas

en: <html>Communication with the OSM server ''{0}''failed. The server replied<br>the following error code and the following error message:<br><strong>Error code:<strong> {1}<br><strong>Error message (untranslated)</strong>: {2}</html>
lt: <html>Nepavyko ryšys su OSM serveriu „{0}“. Serveris atsakė<br>su šiuo klaidos kodu ir klaidos pranešimu:<br><strong>Klaidos kodas:<strong> {1}<br><strong>Klaidos pranešimas (neišverstas)</strong>: {2}</html>

en: <html>Closing of changeset <strong>{0}</strong> failed <br>because it has already been closed.
lt: <html>Nepavyko užverti <strong>{0}</strong> pakeitimo,<br>nes jis jau užvertas.

en: <html>Closing of changeset <strong>{0}</strong> failed<br> because it has already been closed on {1}.
lt: <html>Nepavyko užverti <strong>{0}</strong> pakeitimo,<br>nes jis jau užvertas {1}.

en: <html>The server reported that it has detected a conflict.<br>Error message (untranslated):<br>{0}</html>
lt: <html>Serveris pranešė, kad aptiko konfliktą.<br>Klaidos pranešimas (neišverstas):<br>{0}</html>

en: <html>The server reported that it has detected a conflict.
lt: <html>Serveris pranešė,  kad užfiksavo konfliktą.

en: <html>Failed to upload to changeset <strong>{0}</strong><br>because it has already been closed on {1}.
lt: <html>Nepavyko išsiųsti į <strong>{0}</strong> pakeitimą,<br>nes jis jau užvertas {1}.

en: <html>Failed to open a connection to the remote server<br>''{0}''<br>for security reasons. This is most likely because you are running<br>in an applet and because you did not load your applet from ''{1}''.
lt: <html>Nepavyko prisijungti prie nutolusio serverio<br>„{0}“<br>dėl saugumo sumetimų. Tai greičiausiai yra todėl, kad vykdote<br>kaip programėlę ir neįkėlėte programėlės iš „{1}“.

en: <html>Failed to open a connection to the remote server<br>''{0}''.<br>Please check your internet connection.
lt: <html>Nepavyko užmegzti ryšio su nutolusiu serveriu<br>„{0}“.<br>Patikrinkite interneto ryšį.

en: <html>Failed to upload data to or download data from<br>''{0}''<br>due to a problem with transferring data.<br>Details (untranslated): {1}</html>
lt: <html>Nepavyko išsiųsti ar atsiųsti duomenų iš<br>„{0}“<br>dėl problemos siunčiant duomenis.<br>Išsamiau (neišversta): {1}</html>

en: <html>Failed to download data. Its format is either unsupported, ill-formed, and/or inconsistent.<br><br>Details (untranslated): {0}</html>
lt: <html>Nepavyko atsiųsti duomenų. Duomenų formatas nepalaikomas, neteisingo formato ir/arba nenuoseklus.<br><br>Detalės (neišversta): {0}</html>

en: <html>Failed to download data.<br><br>Details: {0}</html>
lt: <html>Nepavyko atsisiųsti duomenų.<br><br>Detalės: {0}</html>

en: <html>The OSM server<br>''{0}''<br>reported an internal server error.<br>This is most likely a temporary problem. Please try again later.
lt: <html>OSM serveris<br>„{0}“<br>pranešė apie vidinę serverio klaidą.<br>Tai greičiausiai laikina problema. Pamėginkite vėliau.

en: The OSM server ''{0}'' reported a bad request.<br>
lt: OSM serveris „{0}“ pranešė apie blogą užklausą.<br>

en: The OSM server ''{0}'' does not know about an object<br>you tried to read, update, or delete. Either the respective object<br>does not exist on the server or you are using an invalid URL to access<br>it. Please carefully check the server''s address ''{0}'' for typos.
lt: OSM serveris „{0}“ nežino apie objektą, kurį<br>bandėte perskaityti, atnaujinti ar pašalinti. Arba atitinkamas objektas<br>neegzistuoja serveryje, arba naudojate neteisingą URL prie jo<br>prieiti. Patikrinkite serverio adresą „{0}“.

en: <html>Failed to open a connection to the remote server<br>''{0}''.<br>Host name ''{1}'' could not be resolved. <br>Please check the API URL in your preferences and your internet connection.
lt: <html>Nepavyko užmegzti ryšio su nutolusiu serveriu<br>„{0}“.<br>Nepavyko nustatyti serverio „{1}“ adreso. <br>Patikrinkite API URL nustatymuose ir interneto ryšį.

en: <html>The server reports that an object is deleted.<br><strong>Uploading failed</strong> if you tried to update or delete this object.<br> <strong>Downloading failed</strong> if you tried to download this object.<br><br>The error message is:<br>{0}</html>
lt: <html>Serveris praneša, kad objektas pašalintas.<br><strong>Išsiuntimas nepavyko</strong>, jei bandėte atnaujinti ar pašalinti šį objektą.<br> <strong>Atsiuntimas nepavyko</strong>, jei bandėte atsiųsti šį objektą.<br><br>Klaidos pranešimas:<br>{0}</html>

en: latitude
lt: platuma

en: URL does not contain valid {0}
lt: URL neturi galimo {0}

en: longitude
lt: ilguma

en: zoom
lt: artinti

en: Unexpected response from HTTP server. Got {0} response without ''Location'' header. Can''t redirect. Aborting.
lt: Netikėtas atsakymas iš HTTP serverio. Gautas {0} atsakymas be „Location“ antraštės. Negalima nukreipti. Nutraukiama.

en: Download redirected to ''{0}''
lt: Atsisiuntimas perkeltas į ''{0}''

en: Too many redirects to the download URL detected. Aborting.
lt: Per daug aptikta nukreipimų į atsiųstą URL. Atmetama.

en: Unable to find translation for the locale {0}. Reverting to {1}.
lt: Nepavyko rasti vertimo lokalei {0}. Grįžtama į {1}.

en: Fatal: failed to locate image ''{0}''. This is a serious configuration problem. JOSM will stop working.
lt: Fatalu: nepavyko lokalizuoti paveikslėlio ''{0}''. Tai yra rimta konfigūracijos problema. JOSM nustos veikti.

en: Failed to handle zip file ''{0}''. Exception was: {1}
lt: Nepavyko apdoroti zip failo „{0}“. Išimtinė situacija: {1}

en: Failed to access directory ''{0}'' for security reasons. Exception was: {1}
lt: Nepavyko prieiti prie aplanko „{0}“ dėl saugumo priežasčių. Išimtinė situacija: {1}

en: Cause:
lt: Priežastis:

en: To add another layer you need to allocate at least {0,number,#}MB memory to JOSM using -Xmx{0,number,#}M option (see http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=25677).
    Currently you have {1,number,#}MB memory allocated for JOSM
lt: Kad pridėti kitą sluoksnį, jūs turite naudoti bent {0,number,#}MB atminties į JOSM, naudojant -Xmx{0,number,#}M parinktį (žiūrėti http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=25677).
    Šiuo metu jūs turite {1,number,#}MB atminties, kuri naudojama JOSM

en: Opening URL: {0}
lt: Atidaromas URL: {0}

en: {0}: option ''{1}'' requires an argument
lt: {0}: parinkčiai „{1}“ argumentas

en: {0}: option ''{1}'' is ambiguous
lt: {0}: parinktis „{1}“ dviprasmiška

en: URL does not contain {0}/{1}/{2}
lt: URL neturi {0}/{1}/{2}

en: reserved
lt: rezervuota

en: Silent shortcut conflict: ''{0}'' moved by ''{1}'' to ''{2}''.
lt: Tylus sparčiųjų klavišų konfliktas: „{1}“ perkeltas iš „{0}“ į „{2}“.

en: {0} completed in {1}
lt: {0} baigta per {1}

en: Unknown territory id: {0}
lt: Nežinomas teritorijos id: {0}

en: Failed to parse external taginfo data at {0}: {1}
lt: Nepavyko išnagrinėti išorinių taginfo duomenų {0}: {1}

en: There was {0} tag found in the buffer, it is suspicious! | There were {0} tags found in the buffer, it is suspicious!
lt[0]: Rasta {0} žyma buferyje, įtartina!
lt[1]: Rastos {0} žymos buferyje, įtartina!
lt[2]: Rasta {0} žymų buferyje, įtartina!

en: Key is too long (max {0} characters):
lt: Raktas per ilgas (maks. {0} simboliai):

en: Suspicious characters in key:
lt: Įtartini simboliai rakte:

en: Value is too long (max {0} characters):
lt: Vertė per ilga (maks. {0} simboliai):

en: Unable to delete file {0}
lt: Nepavyko pašalinti failo {0}

en: Unable to create directory {0}
lt: Nepavyko sukurti aplanko {0}

en: min
lt: min.

en: h
lt: val.

en: day | days
lt[0]: diena
lt[1]: dienos
lt[2]: dienų

en: Failed to load XML schema.
lt: Nepavyko įkelti XML schemos.

en: Error in search expression on position {0} - right side of or(|) expression must return set of primitives
lt: Klaida paieškos reiškinyje pozicijoje {0} - dešinė or(|) išraiškos pusė privalo grąžinti primityvų aibę

en: Error in search expression on position {0} - left side of or(|) expression must return set of primitives
lt: Klaida paieškos reiškinyje pozicijoje {0} - kairė or(|) išraiškos pusė privalo grąžinti primityvų aibę

en: Error in search expression on position {0} - not(-) cannot be used in this context
lt: Klaida paieškos reiškinyje pozicijoje {0} - not(-) negali būti naudojama šiame kontekste

en: Error in search expression on position {0} - expression must return different then current primitive
lt: Klaida paieškos reiškinyje pozicijoje {0} - išraiška privalo grąžinti kitą nei šis primityvą

en: Unexpected token ({0}) on position {1}
lt: Netikėta leksema ({0}) pozicijoje {1}

en: Unexpected token on position {0}. Expected {1}, found {2}
lt: Netikėta leksema pozicijoje {0}. Tikėtasi {1}, rasta {2}

en: Error while parsing search expression on position {0}
lt: Klaida nagrinėjant paieškos išraišką pozicijoje {0}

en: Unexpected char on {0}. Expected {1} found {2}
lt: Netikėtas simbolis {0}. Tikėtasi {1} rasta {2}

en: Expected search expression
lt: Tikėtasi paieškos reiškinio

en: You requested too many nodes (limit is 50,000). Either request a smaller area, or use planet.osm
lt: Užklausėte per daug taškų (limitas yra 50.000). Užklauskite mažesnio ploto, arba naudokite planet.osm

en: Database offline for maintenance
lt: Duomenų bazė nepasiekiama dėl priežiūros darbų

en: You have downloaded too much data. Please try again later.
lt: Atsisiuntėte per daug duomenų. Bandykite vėliau.

en: The maximum bbox size is 0.25, and your request was too large. Either request a smaller area, or use planet.osm
lt: Didžiausias apimties stačiakampio dydis yra 0.25, jūsų užklausa buvo per didelė. Užklauskite mažesnio ploto arba naudokite planet.osm

en: JOSM-Trac login at josm.openstreetmap.de
lt: JOSM-Trac prisijungimas josm.openstreetmap.de

en: could not get audio input stream from input URL
lt: nepavyko gauti audio įvedimo srauto iš įvedimo URL

en: Audio Device Unavailable
lt: Garso įtaisas nepasiekiamas

en: You must make your edits public to upload new data
lt: Privalote padaryti savo keitimus viešais naujiems duomenims išsiųsti

en: town
lt: miestelis

[ctx: landuse]
en: forest
lt: miškas

[ctx: landuse]
en: meadow
lt: pieva

[ctx: landuse]
en: farmland
lt: dirbama žemė

[ctx: landuse]
en: farmyard
lt: ūkio_kiemas

[ctx: landuse]
en: cemetery
lt: kapinės

[ctx: landuse]
en: residential
lt: gyvenamasis

[ctx: landuse]
en: greenfield
lt: vystoma_teritorija

[ctx: landuse]
en: village_green
lt: gyvenvietės_žalioji_erdvė

[ctx: landuse]
en: quarry
lt: karjeras

[ctx: landuse]
en: allotments
lt: sklypai

[ctx: landuse]
en: vineyard
lt: vynuogynas

[ctx: natural]
en: scrub
lt: krūmai

[ctx: natural]
en: wood
lt: medžiai

[ctx: natural]
en: grassland
lt: pieva

[ctx: natural]
en: wetland
lt: pelkė

[ctx: natural]
en: heath
lt: dykynė

[ctx: amenity]
en: fire_station
lt: gaisrinė

[ctx: leisure]
en: park
lt: parkas

[ctx: leisure]
en: track
lt: takas

[ctx: building]
en: industrial
lt: industrinis

[ctx: Relation type]
en: associatedStreet
lt: asocijuotaGatvė

[ctx: Relation type]
en: boundary
lt: riba

[ctx: Relation type]
en: bridge
lt: tiltas

[ctx: Relation type]
en: destination_sign
lt: tikslo_ženklas

[ctx: Relation type]
en: enforcement
lt: vykdymas

[ctx: Relation type]
en: multipolygon
lt: multipoligonas

[ctx: Relation type]
en: network
lt: tinklas

[ctx: Relation type]
en: public_transport
lt: viešasis_transportas

[ctx: Relation type]
en: restriction
lt: apribojimas

[ctx: Relation type]
en: route
lt: maršrutas

[ctx: Relation type]
en: route_master
lt: maršruto_meistras

[ctx: Relation type]
en: site
lt: vieta

[ctx: Relation type]
en: street
lt: gatvė

[ctx: Relation type]
en: tunnel
lt: tunelis

[ctx: Relation type]
en: waterway
lt: vandens kelias

[ctx: Place type]
en: city
lt: miestas

[ctx: Place type]
en: locality
lt: vietovė

[ctx: Place type]
en: village
lt: kaimas

[ctx: Place type]
en: town
lt: miestelis

[ctx: Place type]
en: borough
lt: miestelis

[ctx: Place type]
en: municipality
lt: savivaldybė

[ctx: Place type]
en: island
lt: sala

[ctx: Place type]
en: county
lt: apygarda

[ctx: Place type]
en: hamlet
lt: viensėdis

[ctx: Place type]
en: suburb
lt: priemiestis

en: All Files
lt: Visus Failus

en: Attributes
lt: Atributai

en: Abort file chooser dialog
lt: Atmesti failo pasirinkimo dialogą

en: Abort file chooser dialog.
lt: Atmesti failo pasirinkimo dialogą.

en: Create New Folder
lt: Sukurti naują aplanką

en: Delete File
lt: Pašalinti failą

en: Enter file name:
lt: Įveskite failo pavadinimą:

en: Enter path or folder name:
lt: Įvesti kelią arba aplanko vardą:

en: Error
lt: Klaida

en: Error renaming file "{0}" to "{1}"
lt: Klaida pervadinant failą „{0}“ į „{1}“

en: File name:
lt: Failo pavadinimas:

en: File Name:
lt: Failo pavadinimas:

en: FileChooser help.
lt: FailoPasirinkimo pagalba.

en: Files
lt: Failai

en: Files of type:
lt: Failų tipai:

en: Files of Type:
lt: Failų tipai:

en: Filter:
lt: Filtras:

en: Folders
lt: Aplankai

en: Home
lt: Pradžia

en: Look in:
lt: Kur žiūrėti:

en: Look In:
lt: Kur žiūrėti:

en: Modified
lt: Pakeistas

en: New Folder
lt: Naujas aplankas

en: Open
lt: Atverti

en: Open selected file
lt: Atverti pasirinktą failą

en: Open selected file.
lt: Atverti pasirinktą failą.

en: Rename File
lt: Pervadinti Failą

en: Rename file "{0}" to
lt: Pervadinti failą "{0}" į

en: Save in:
lt: Išsaugoti į:

en: Save In:
lt: Išsaugoti Į

en: Save selected file.
lt: Išsaugoti pasirinktą failą.

en: Selection:
lt: Pasirinkimas:

en: Size
lt: Dydis

en: Up One Level
lt: Aukščiau vienu lygiu

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Update directory listing.
lt: Atnaujinti aplanko sąrašyną.

en: View
lt: Rodyti

en: Blue:
lt: Mėlyna:

en: Color Name:
lt: Spalvos pavadinimas:

en: Green:
lt: Žalia:

en: Hue:
lt: Atspalvis:

en: GTK Color Chooser
lt: GTK spalvų parinkimas

en: Red:
lt: Raudona:

en: Saturation:
lt: Grynis:

en: Surface
lt: Paviršius

en: paved
lt: grįstas

en: unpaved
lt: negrįstas

en: asphalt
lt: asfaltas

en: concrete
lt: betonas

en: concrete:plates
lt: betonas:plokštės

en: concrete:lanes
lt: betonas:juostos

en: paving_stones
lt: trinkelės

en: sett
lt: tašyti_akmenys

en: cobblestone
lt: grįsta akmenimis

en: grass_paver
lt: ažūrinės_trinkelės

en: compacted
lt: sutankintas

en: fine_gravel
lt: smulkus_žvyras

en: gravel
lt: žvyras

en: pebblestone
lt: skalda

en: ground
lt: žemė

en: mud
lt: purvas

en: rock
lt: uolinis

en: sand
lt: smėlis

en: grass
lt: žolė

en: wood
lt: medis

en: metal
lt: metalas

en: stone
lt: akmuo

en: Smoothness
lt: Lygumas

en: excellent
lt: puikus

en: Thin Rollers: rollerblade, skateboard
lt: Smulkūs ratukai: riedučiai, riedlentė

en: good
lt: geras

en: Thin Wheels: racing bike
lt: Ploni ratai: lenktyninis dviratis

en: intermediate
lt: vidutinis

en: Wheels: city bike, wheelchair, scooter
lt: Ratai: miesto dviratis, invalidų vežimėlis, paspirtukas

en: bad
lt: blogas

en: Robust Wheels: trekking bike, car, rickshaw
lt: Tvirti ratai: kelioninis dviratis, automobilis rikša

en: very_bad
lt: labai_blogas

en: horrible
lt: siaubingas

en: Off-Road: heavy duty off-road vehicle
lt: Bekelė: sunkaus tipo visureigis

en: very_horrible
lt: labai_siaubingas

en: Specialized off-road: tractor, ATV
lt: Specializuota bekelė: traktorius, visureigis

en: impassable
lt: neišvažiuojamas

en: No wheeled vehicle
lt: Ne ratuota transporto priemonė

en: clay
lt: molis

en: dirt
lt: gruntas

en: Lanes
lt: Juostos

en: Lanes in way direction
lt: Juostos kelio kryptimi

en: Lanes opposed to way direction
lt: Juostos prieš kelio kryptį

en: Max. speed (km/h)
lt: Greičio riba (km/h)

en: Max. speed in way direction
lt: Maks. greitis kelio kryptimi

en: Max. speed opposed to way direction
lt: Maks. greitis prieš kelio kryptį

en: Bridge
lt: Tiltas

en: Tunnel
lt: Tunelis

en: Embankment
lt: Pylimas

en: Cutting
lt: Iškasa

en: Incline
lt: Nuolydis

en: Lit
lt: Apšviesta

en: yes
lt: taip

en: no
lt: ne

en: limited
lt: ribotas

en: Oneway
lt: Vienpusis

en: Width (meters)
lt: Plotis (metrais)

[ctx: sidewalk]
en: both
lt: abipus

[ctx: sidewalk]
en: left
lt: kairėje

[ctx: sidewalk]
en: right
lt: dešinėje

en: Sidewalk
lt: Šaligatvis

[ctx: sidewalk]
en: no
lt: nėra

[ctx: sidewalk]
en: separate
lt: atskiras

en: Max. weight (tonnes)
lt: Ribota masė (tonos)

en: Max. axleload (tonnes)
lt: Ribota vienos ašies apkrova (tonos)

en: Max. height (meters)
lt: Ribotas aukštis (metrais)

en: Max. width (meters)
lt: Ribotas plotis (metrais)

en: Max. length (meters)
lt: Ribotas ilgis (metrais)

en: Placement
lt: Padėtis

en: Service type
lt: Paslaugos tipas

en: yard
lt: manevrinė stotis

en: siding
lt: atšaka

en: spur
lt: aklakelis

en: crossover
lt: susieinantys_bėgiai

en: Electrified
lt: Elektrifikavimas

[ctx: electrified]
en: contact_line
lt: kontaktinė_linija

[ctx: electrified]
en: no
lt: ne

[ctx: electrified]
en: yes
lt: taip

[ctx: electrified]
en: rail
lt: bėgis

en: Voltage in Volts (V)
lt: Įtampa voltais (V)

en: Frequency in Hertz (Hz)
lt: Dažnis hercais (Hz)

en: 16.67
lt: 16,67

en: Gauge (mm)
lt: Bėgių plotis (mm)

en: Horse
lt: Arkliu

en: Motor vehicles
lt: Mašinos

en: destination
lt: paskirtis

en: delivery
lt: pristatymas

en: private
lt: privatus

en: agricultural
lt: agrikultūra

en: forestry
lt: miškininkystė

en: Motorcar
lt: Automobiliai

en: Motorcycle
lt: Motociklai

en: Height (meters)
lt: Aukštis (metrais)

en: Minimum age
lt: Mažiausias amžius

en: Maximum age
lt: Didžiausias amžius

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Operator
lt: Operatorius

en: Service Times
lt: Paslaugų teikimo laikas

en: Opening Hours
lt: Darbo valandos

en: Wheelchairs
lt: Neįgaliųjų vežimėliai

en: Brand
lt: Prekės ženklas

en: Toilets
lt: Tualetai

en: customers
lt: klientams

en: Color (HTML name or hexadecimal code)
lt: Spalva (HTML vardas arba šešioliktainis kodas)

[ctx: color]
en: black
lt: juoda

[ctx: color]
en: blue
lt: mėlyna

[ctx: color]
en: brown
lt: ruda

[ctx: color]
en: gray
lt: pilka

[ctx: color]
en: green
lt: žalia

[ctx: color]
en: red
lt: raudona

[ctx: color]
en: white
lt: balta

en: Cuisine
lt: Virtuvė

en: american
lt: amerikietiška

en: asian
lt: rytiečių

en: barbecue
lt: barbekiu

en: burger
lt: mėsainiai

en: chicken
lt: vištiena

en: chinese
lt: kinų

en: coffee_shop
lt: kava

en: fish
lt: žuvis

en: french
lt: prancūzų

en: frozen_yogurt
lt: šaldytas_jogurtas

en: german
lt: vokiečių

en: greek
lt: graikų

en: ice_cream
lt: ledai

en: indian
lt: indų

en: international
lt: tarptautinė

en: italian
lt: italų

en: japanese
lt: japonų

en: kebab
lt: kebabai

en: korean
lt: korėjietiška

en: mexican
lt: meksikiečių

en: noodle
lt: makaronai

en: pizza
lt: pica

en: regional
lt: vietinis

en: sandwich
lt: sumuštiniai

en: seafood
lt: jūros_produktai

en: spanish
lt: ispaniška

en: steak_house
lt: kepsniai

en: sushi
lt: suši

en: thai
lt: tajų

en: turkish
lt: turkų

en: vietnamese
lt: vietnamietiška

en: Internet access
lt: Interneto prieiga

en: wlan
lt: belaidis

en: wired
lt: laidinis

en: terminal
lt: terminalas

en: Internet access fee
lt: Interneto prieigos mokestis

en: Smoking
lt: Rūkantiems

en: dedicated
lt: specialiai

en: separated
lt: atskirai

en: isolated
lt: izoliuotas

en: outside
lt: lauke

en: pitch
lt: aikštelė

en: sports_centre
lt: sporto_centras

en: stadium
lt: stadionas

en: Sport
lt: Sportas

[ctx: sport]
en: 10pin
lt: boulingas

[ctx: sport]
en: 9pin
lt: 9_kėglių_boulingas

[ctx: sport]
en: american_football
lt: amerikietiškas_futbolas

[ctx: sport]
en: archery
lt: šaudymas_iš_lanko

[ctx: sport]
en: athletics
lt: atletika

[ctx: sport]
en: australian_football
lt: australietiškas_futbolas

[ctx: sport]
en: baseball
lt: beisbolas

[ctx: sport]
en: basketball
lt: krepšinis

[ctx: sport]
en: beachvolleyball
lt: paplūdimio tinklinis

[ctx: sport]
en: billiards
lt: biliardas

[ctx: sport]
en: boules
lt: bočė

[ctx: sport]
en: bowls
lt: žolės_kamuolys

[ctx: sport]
en: canadian_football
lt: kanadietiškas_futbolas

[ctx: sport]
en: canoe
lt: kanojos

[ctx: sport]
en: climbing
lt: laipiojimas

[ctx: sport]
en: cricket
lt: kriketas

[ctx: sport]
en: croquet
lt: kroketas

[ctx: sport]
en: cycling
lt: dviračiai

[ctx: sport]
en: dog_racing
lt: šunų_lenktynės

[ctx: sport]
en: equestrian
lt: jojimas

[ctx: sport]
en: field_hockey
lt: žolės_riedulys

[ctx: sport]
en: gaelic_games
lt: gėlų_žaidimai

[ctx: sport]
en: golf
lt: golfas

[ctx: sport]
en: gymnastics
lt: gimnastika

[ctx: sport]
en: handball
lt: rankinis

[ctx: sport]
en: horse_racing
lt: žirgų_lenktynės

[ctx: sport]
en: ice_hockey
lt: ledo_ritulys

[ctx: sport]
en: ice_skating
lt: čiuožimas_ant_ledo

[ctx: sport]
en: karting
lt: kartingas

[ctx: sport]
en: model_aerodrome
lt: modelių_aerodromas

[ctx: sport]
en: motocross
lt: motokrosas

[ctx: sport]
en: motor
lt: motorų

[ctx: sport]
en: multi
lt: daug

[ctx: sport]
en: racquet
lt: rakečių

[ctx: sport]
en: rc_car
lt: rc_modeliai

[ctx: sport]
en: roller_skating
lt: riedučiai

[ctx: sport]
en: rugby_league
lt: regbio_lyga

[ctx: sport]
en: rugby_union
lt: regbio_sąjunga

[ctx: sport]
en: running
lt: bėgimas

[ctx: sport]
en: shooting
lt: šaudymas

[ctx: sport]
en: skateboard
lt: riedlentė

[ctx: sport]
en: soccer
lt: futbolas

[ctx: sport]
en: swimming
lt: plaukimas

[ctx: sport]
en: table_tennis
lt: stalo_tenisas

[ctx: sport]
en: tennis
lt: tenisas

[ctx: sport]
en: volleyball
lt: tinklinis

en: General Access
lt: Bendra prieiga

en: All vehicles
lt: Viso transporto priemonės

en: Ski
lt: Slidės

en: Snowmobile
lt: Sniego motociklas

en: Fee
lt: Mokestis

[ctx: parking]
en: multi-storey
lt: daugiaaukštis

[ctx: parking]
en: rooftop
lt: ant_stogo

[ctx: parking]
en: surface
lt: paviršius

[ctx: parking]
en: underground
lt: požeminis

en: Reference number
lt: Nuorodos numeris

en: Supervised
lt: Prižiūrimas

en: Mo-Fr 09:00-18:00,Sa 08:00-14:00
lt: Pr-Pn 09:00-18:00, Št 08:00-14:00

en: May-Sep 09:30-12:30,14:15-19:30
lt: Geg-Rug 09:30-12:30, 14:15-19:30

en: Population
lt: Populiacija

en: Postal Code
lt: Pašto kodai

en: Website
lt: Interneto svetainė

en: Ascent (m)
lt: Pakilimas (m)

en: Descent (m)
lt: Nusileidimas (m)

en: Symbol description
lt: Simbolio aprašas

en: Genus
lt: Gentis

en: Species
lt: Rūšys

en: Taxon
lt: Taksonas

en: broadleaved
lt: plačialapiai

en: needleleaved
lt: spygliuočiai

en: mixed
lt: įvairūs

en: leafless
lt: belapiai

en: deciduous
lt: nukrentantys

en: Plants that are leafless for a certain period during the year.
lt: Augalai, kurie yra belapiai tam tikrą periodą metuose.

en: evergreen
lt: visžaliai

en: Plants that are never entirely without green foliage.
lt: Augalai, kurie niekada nebūna be žalios lapijos

en: semi_deciduous
lt: pusiau_nukrentantys

en: Plants that lose their foliage for a very short period, when old leaves fall off and new foliage growth is starting.
lt: Augalai, kurie yra belapiai labai trumpą laiką, kai seni lapai nukrenta, o nauja lapija pradeda augti.

en: semi_evergreen
lt: pusiau_visžaliai

en: Plants that lose most, but not all, of their foliage for a fraction of the year.
lt: Augalai, kurie praranda didžiąją dalį lapijos dalį laiko metuose.

en: Habitat with evergreen and deciduous vegetation.
lt: Arealas su visžaliais ir periodiškai numetančiais lapus augalais.

en: bahai
lt: bahajų_tikėjimas

en: buddhist
lt: budizmas

en: christian
lt: krikščionybė

en: hindu
lt: induizmas

en: jain
lt: džainizmas

en: jewish
lt: judaizmas

en: muslim
lt: islamas

en: shinto
lt: sintoizmas

en: sikh
lt: sikhizmas

en: spiritualist
lt: spiritualizmas

en: taoist
lt: daoizmas

en: zoroastrian
lt: zoroastrizmas

en: Denomination
lt: Denominacija

en: anglican
lt: anglikonų

en: baptist
lt: baptistų

en: catholic
lt: katalikų

en: evangelical
lt: evangelikų

en: greek_catholic
lt: graikų_katalikų

en: jehovahs_witness
lt: jehovos_liuditojų

en: lutheran
lt: liuteronų

en: methodist
lt: metodistų

en: mormon
lt: mormonų

en: old_catholic
lt: senosios_katalikų

en: orthodox
lt: stačiatikių

en: pentecostal
lt: penkiasdešimtininkų

en: presbyterian
lt: presbiterionų

en: protestant
lt: protestantų

en: quaker
lt: kvakerių

en: roman_catholic
lt: romos_katalikų

en: shia
lt: šiitų

en: sunni
lt: sunitų

en: Amount of Cables
lt: Kabelių skaičius

en: Amount of circuits
lt: Grandinių skaičius

en: Location
lt: Vieta

[ctx: power]
en: outdoor
lt: lauke

[ctx: power]
en: indoor
lt: viduje

[ctx: power]
en: underground
lt: po_žeme

[ctx: power]
en: platform
lt: platforma

en: Start date
lt: Pradžios data

en: Output forms of energy:
lt: Energijos produkcijos formos:

en: Compressed Air
lt: Suslėgtas oras

en: Output forms of energy (optional):
lt: Energijos produkcijos formos (neprivaloma):

en: gas
lt: dujos

en: oil
lt: nafta

en: water
lt: vanduo

en: Material
lt: Medžiaga

en: plastic
lt: plastmasė

en: steel
lt: plienas

en: Power rating (kVA/MVA)
lt: Elektros galia (kVA/MVA)

en: Phases
lt: Fazės

en: Toll
lt: Mokestis

en: Intermittent
lt: Protarpinis

en: Seasonal
lt: Sezoninis

en: In the tidal range
lt: Potvynio ir atoslūgio zonoje

en: culvert
lt: pralaida

en: Water access rules:
lt: Vandens prieigos taisyklės:

en: Substance
lt: Medžiaga

en: steam
lt: garai

en: sewage
lt: nuotėkos

en: clockwise
lt: pagal laikrodžio rodyklę

en: Support
lt: Suportas

[ctx: mounting/support]
en: pole
lt: stulpas

[ctx: mounting/support]
en: wall_mounted
lt: ant_sienos

[ctx: mounting/support]
en: billboard
lt: reklamos_stendas

[ctx: mounting/support]
en: ground
lt: žemė

en: Car brand
lt: Automobilių markė

en: Motorcycle brand
lt: Motociklų markė

en: route segment
lt: maršruto segmentas

en: From (initial stop)
lt: Iš (pradinė stotelė)

en: To (terminal stop)
lt: Į (galutinė stotelė)

en: Via (intermediate stops)
lt: Per (tarpinės stotelės)

en: Network
lt: Tinklas

en: Orientation
lt: Orientacija

en: medium
lt: vidutinis

en: Streets
lt: Gatvės

en: Motorway
lt: Automagistralė/Greitkelis

en: Street has no name
lt: Gatvė neturi pavadinimo

en: Destination
lt: Tikslas

en: Destination reference
lt: Tikslo nuoroda

en: Motorway Link
lt: Automagistralės/Greitkelio jungtis

en: Trunk
lt: Magistralinis kelias

en: Trunk Link
lt: Magistralinio kelio jungtis

en: Primary
lt: Krašto kelias/Pagrindinė gatvė

en: Narrow
lt: Siauras

en: Overhead trolley wires
lt: Troleibuso laidai

en: Primary Link
lt: Krašto kelio/Pagrindinės gatvės jungtis

en: Secondary
lt: Rajoninis grįstas kelias/Aptarnaujančioji (C1) gatvė

en: Secondary Link
lt: Rajoninio grįsto kelio/Aptarnaujančios (C1) gatvės jungtis

en: Tertiary
lt: Rajoninis negrįstas kelias/Aptarnaujančioji (C2) gatvė

en: Tertiary Link
lt: Rajoninio grįsto kelio/Aptarnaujančios (C2) gatvės jungtis

en: Unclassified
lt: Neklasifikuotas kelias

en: Passing Places
lt: Apsilenkimo vietos

en: Residential
lt: Gyvenvietės gatvė

en: Oneway for bicycle
lt: Vienpusis dviračiams

en: Bicycle Road
lt: Dviračių eismo kelias

en: Highway type
lt: Greitkelio tipas

[ctx: Highway]
en: residential
lt: gyvenamasis

[ctx: Highway]
en: service
lt: privažiavimas

[ctx: Highway]
en: unclassified
lt: neklasifikuotas

[ctx: Highway]
en: cycleway
lt: dviračių_takas

en: Living Street
lt: Gyvenamoji zona

en: Pedestrian
lt: Pėsčiųjų gatvė

en: Area
lt: Sritis

en: rail
lt: bėgiai

en: tram
lt: tramvajus

en: Service
lt: Privažiavimas

en: Service way type
lt: Privažiavimo tipas

en: alley
lt: skersgatvis

en: driveway
lt: įvažiavimas

en: parking_aisle
lt: privažiavimas_prie_stovėjimo_vietų

en: Parking Aisle
lt: Privažiavimas prie stovėjimo vietų aikštelėje

en: Escape
lt: Priverstinio sustojimo nuovaža

en: Raceway
lt: Lenktynių trasa

en: Road (Unknown Type)
lt: Kelias (nežinomo tipo)

en: Construction
lt: Statoma gatvė/kelias

en: Junction
lt: Sankryža

en: roundabout
lt: žiedas

en: Road Restrictions
lt: Kelio apribojimai

en: No exit (cul-de-sac)
lt: Aklagatvis (cul-de-sac)

en: Min. speed (km/h)
lt: Ribotas Mažiausias greitis (km/h)

en: Light Commercial Vehicles (goods)
lt: Sunkvežimiukai

en: Heavy Goods Vehicles (hgv)
lt: Sunkvežimiai

en: Emergency vehicles
lt: Specialiajam transportui

en: Public Service Vehicles (psv)
lt: Viešų paslaugų transportas (psv)

en: Taxi
lt: Taksi

en: Roundabout
lt: Žiedas

[ctx: Highway]
en: living_street
lt: gyvenamoji_zona

en: Ford
lt: Brasta

en: Ways
lt: Keliai

en: Track
lt: Vėžė

en: Tracktype
lt: Vėžės būklė

en: grade1
lt: būklė1

en: grade2
lt: būklė2

en: grade3
lt: būklė3

en: grade4
lt: būklė4

en: grade5
lt: būklė5

en: Path
lt: Takas

en: Visibility
lt: Matomumas

[ctx: trail_visibility]
en: excellent
lt: puikus

[ctx: trail_visibility]
en: good
lt: geras

[ctx: trail_visibility]
en: intermediate
lt: vidutinis

[ctx: trail_visibility]
en: bad
lt: blogas

[ctx: trail_visibility]
en: horrible
lt: siaubingas

[ctx: trail_visibility]
en: no
lt: nėra

en: Dedicated Bridleway
lt: Jodinėjimui skirtas takas

en: Cycle Lane/Track
lt: Dviračių juosta/takas

en: Cycleway
lt: Dviračių takas

en: Cycleway left
lt: Dviračių takas kairėje

en: Cycleway right
lt: Dviračių takas dešinėje

en: Oneway (bicycle)
lt: Vienpusis (dviratis)

en: Highway
lt: Plentas

en: Dedicated Cycleway
lt: Takas skirtas dviračiams

en: Pedestrians
lt: Pėstieji

en: Segregated Foot- and Cycleway
lt: Segreguotas dviračių/pėsčiųjų takas

en: Combined Foot- and Cycleway
lt: Takas skirtas tiek pėstiesiems tiek dviračiams

en: Dedicated Footway
lt: Takas skirtas pėstiesiems

en: Steps
lt: Laiptai

en: Amount of Steps
lt: Žingsnių skaičius

en: Wheelchair ramp
lt: Neįgaliųjų vežimėlio rampa

en: Motorway Junction
lt: Greitkelio sankryža

en: Number
lt: Skaičius

en: Services
lt: Paslaugos

en: Rest Area
lt: Poilsio vieta

en: Drinking Water
lt: Geriamasis vanduo

en: Traffic Signal
lt: Šviesoforas

en: Direction
lt: Kryptis

en: Pedestrian crossing type
lt: Pėsčiųjų perėjos tipas

en: uncontrolled
lt: nekontroliuojama

en: traffic_signals
lt: šviesoforas

en: unmarked
lt: nepažymėta

en: zebra
lt: perėja

en: Kerb
lt: Bordiūras

en: Optional values for specific countries
lt: Pasirenkamos reikšmės konkrečiai šaliai

en: Give Way
lt: Duoti kelią

en: Mini-Roundabout
lt: Mini-žiedinė sankryža

en: Pedestrian Crossing
lt: Pėsčiųjų perėja

en: informal
lt: neformalus

en: In case of traffic signals:
lt: Jei yra šviesoforas:

en: Traffic Calming
lt: Greičio mažinimo priemonė

en: Passing Place
lt: Apsilenkimo vieta

en: Turning Circle
lt: Apsisukimo ratas

[ctx: highway]
en: turning_circle
lt: apsisukimo_ratas

en: Turning Loop
lt: Apsisukimo kilpa

en: Speed Limit Sign
lt: Greičio apribojimo ženklas

en: Speed Camera
lt: Greičio matuoklis

en: Traffic Mirror
lt: Kelio/gatvės sferinis veidrodis

[ctx: junction=yes]
en: Named Junction
lt: Sankryža su pavadinimu

en: Waste Basket/Trash Can
lt: Šiukšlių dėžė

en: Elevator
lt: Liftas

en: Surveillance Camera
lt: Vaizdo stebėjimo kamera

en: Grit Bin
lt: Dėžės žvyrui/druskai

en: Mountain Pass
lt: Kalnų perėja

en: Barriers
lt: Barjerai

en: Block
lt: Blokas

en: Bollard
lt: Stulpas

en: Bollard type
lt: Stulpo tipas

en: rising
lt: kylantis

en: removable
lt: pašalinamas

en: Cycle Barrier
lt: Dviračių barjeras

en: Cattle Grid
lt: Grotelės nuo žvėrių

en: Bus Trap
lt: Autobusų šliuzas

en: Spikes
lt: Smaigaliai

en: Toll Booth
lt: Rinkliavos būdelė

en: Border Control
lt: Sienos kontrolė

en: Hedge
lt: Gyvatvorė

en: Fence
lt: Tvora

en: barbed_wire
lt: spygliuota_viela

en: chain_link
lt: grandinė

en: electric
lt: elektrinis

en: pole
lt: stulpas

en: wire
lt: viela

en: Guard Rail
lt: Atitvarai

en: Wall
lt: Siena

en: City Wall
lt: Miesto siena

en: Retaining Wall
lt: Atraminė siena

[ctx: Barrier]
en: Ditch
lt: Griovys

en: Entrance (Barrier Opening)
lt: Įėjimas (barjero atidarymas)

en: Gate
lt: Vartai

en: Lift Gate
lt: Pakeliami Vartai

en: Swing Gate
lt: Sukamieji vartai

en: Hampshire Gate
lt: Hampšyro vartai

en: Bump Gate
lt: Smūginiai vartai

en: Kissing Gate
lt: Ūkininkų praėjimas

en: Chain
lt: Grandinė

en: Stile
lt: Kopynė

en: Turnstile
lt: Turniketas

en: Sally Port
lt: Įėjimas į fortifikuotą vietą

en: Arcade
lt: Arkada

en: Colonnade
lt: Kolonada

en: Avalanche Protector
lt: Lavinos apsauga

[ctx: main group]
en: Water
lt: Vanduo

[ctx: sub group]
en: Water
lt: Vanduo

en: River
lt: Upė

en: Stream
lt: Upelis

en: Salt Water
lt: Jūros vanduo

en: Canal
lt: Kanalas

en: Drain
lt: Drenažas

en: Ditch
lt: Griovys

en: Spring
lt: Šaltinis

en: A point where groundwater naturally flows to the surface of the earth from underground.
lt: Taškas, kur gruntinis vanduo natūraliai išteka į paviršių.

en: Waterfall
lt: Krioklys

en: Weir
lt: Vandens slenkstis

en: Dam
lt: Užtvanka

en: Groyne
lt: Bangolaužis

en: Breakwater
lt: Molas

en: Culvert
lt: Pralaida

[ctx: pipeline]
en: overground
lt: po žeme

[ctx: pipeline]
en: underwater
lt: po vandeniu

en: Basin
lt: Kūdra

en: Reservoir
lt: Tvenkinys

en: Covered Reservoir
lt: Uždengtas rezervuaras

[ctx: natural]
en: Water
lt: Vanduo

en: Water Body
lt: Vandens telkinys

en: stream
lt: upelis

en: river
lt: upė

en: canal
lt: kanalas

en: drain
lt: drenažas

en: ditch
lt: griovys

en: pond
lt: tvenkinys

en: lake
lt: ežeras

en: lagoon
lt: lagūna

en: reservoir
lt: rezervuaras

en: Coastline
lt: Pakrantė

en: Line between the sea and land (with the water on the right side of the way).
lt: Riba tarp jūros ir žemės (su vandeniu dešinėje kelio pusėje).

en: Wetland
lt: Pelkė

en: Waterlogged area, either permanently or seasonally with vegetation.
lt: Užlietas plotas, visuomet arba sezoniškai su augalija.

en: bog
lt: pelkė

en: mangrove
lt: mangrovė

en: marsh
lt: raistas

en: reedbed
lt: nendrynas

en: saltmarsh
lt: druskožemis

en: swamp
lt: pelkė

en: tidalflat
lt: jūros užliejama dumblėta sekluma

en: Mud
lt: Purvynė

en: Beach
lt: Paplūdimys

en: A flat area of sand, gravel or pebble next to water.
lt: Plokščias smėlio, žvyro ar žvirgždo plotas šalia vandens.

en: swimming
lt: plaukimas

en: Bay
lt: Įlanka

en: Shipping
lt: Laivininkystė

en: Ferry Terminal
lt: Kelto terminalas

en: Ferry Route
lt: Kelto maršrutas

en: Marina
lt: Valčių prieplauka

en: Independent
lt: Nepriklausoma

en: Fuel types:
lt: Kuro tipas:

en: Diesel
lt: Dyzelis

en: Bio Diesel
lt: Biodyzelis

en: Octane 80
lt: 80 oktanas

en: Octane 91
lt: 91 oktanas

en: Octane 92
lt: 92 oktanas

en: Octane 95
lt: 95 oktanas

en: Octane 98
lt: 98 oktanas

en: Octane 100
lt: 100 oktanas

en: E10 (10% Ethanol mix)
lt: E10 (10 % etanolio mišinys)

en: E85 (85% Ethanol mix)
lt: E85 (85 % etanolio mišinys)

en: LPG (Liquefied petroleum gas)
lt: LPG (suskystintos naftos dujos)

en: CNG (Compressed Natural Gas)
lt: CNG (suslėgtos gamtinės dujos)

en: Pier
lt: Molas

en: Turning Point
lt: Posūkio vieta

en: Slipway
lt: Slipas

en: Boatyard
lt: Elingas

en: Dock
lt: Dokas

en: Transport
lt: Transportas

en: Railway
lt: Geležinkelis

en: Rail
lt: Bėgiai

en: main
lt: pagrindinis

en: branch
lt: atšaka

en: industrial
lt: industrinis

en: military
lt: karinis

en: tourism
lt: turistinis

en: Monorail
lt: Vienbėgis geležinkelis

en: Subway
lt: Metro

en: Tram
lt: Tramvajus

en: Funicular
lt: Funikulierius

en: Disused Rail
lt: Nenaudojamas geležinkelis

en: Abandoned Rail
lt: Apleistas Geležinkelis

en: Level Crossing
lt: Pervaža

en: Traffic lights
lt: Šviesoforas

en: Barrier
lt: Užkarda

[ctx: crossing:barrier]
en: yes
lt: taip

[ctx: crossing:barrier]
en: no
lt: ne

[ctx: crossing:barrier]
en: half
lt: dalinis

[ctx: crossing:barrier]
en: full
lt: pilnas

en: Crossing
lt: Perėja

en: Crossing type
lt: Pervažos tipas

en: Turntable
lt: Grįžratis

en: Railway Switch
lt: Geležinkelio iešmas

en: Cable Car
lt: Funikulieriaus vagonas

en: Number of people per hour
lt: Žmonių skaičius per valandą

en: Number of people per car
lt: Žmonių skaičius vagonui

en: Typical journey time in minutes
lt: Tipinis kelionės laikas minutėmis

en: Has heating?
lt: Yra šildymas?

en: Number of people per chair
lt: Žmonių skaičius kėdei

en: Number of people per gondola
lt: Žmonių skaičius gondolai

en: Number of people per gondola/chair
lt: Žmonių skaičius gondolai/kėdei

[ctx: aerialway]
en: Station
lt: Stotis

en: bus
lt: autobusas

en: train
lt: traukinys

en: ferry
lt: keltas

en: Capacity (overall)
lt: Vietų skaičius (visas)

en: Spaces for Disabled
lt: Vietos Neįgaliesiems

en: Spaces for Women
lt: Vietos Moterims

en: Spaces for Parents
lt: Vietos tėvams

en: Parking Space
lt: Stovėjimo vieta

en: Capacity
lt: Vietų skaičius

en: Covered (with roof)
lt: Dengta (po stogu)

en: Fuel
lt: Degalinė

en: With shop
lt: Su parduotuve

en: convenience
lt: parduotuvė

en: kiosk
lt: kioskas

en: Charging Station
lt: Įkrovos stotelė

en: Wash
lt: Plovykla

en: Car Dealer
lt: Automobilių prekiautojas

en: Second hand
lt: Panaudoti

en: only
lt: tik

en: Repair
lt: Remontas

en: Parts
lt: Dalys

en: Tires
lt: Padangos

en: Rental
lt: Nuoma

en: Sharing
lt: Dalinimasis

en: Motorcycle Dealer
lt: Motociklų prekiautojas

en: Services:
lt: Paslaugos:

en: Clothes
lt: Drabužiai

en: Bike Dealer
lt: Dviračių prekiautojas

en: Bicycles are sold
lt: Parduodami dviračiai

en: Second-hand bicycles are sold
lt: Parduodami naudoti dviračiai

en: Bicycles are repaired
lt: Remontuojami dviračiai

en: Bicycles are rented
lt: Nuomojami dviračiai

en: Free bicycle pump
lt: Nemokama pompa dviračiams

en: Public Transport
lt: Viešasis transportas

en: Public Transport Route (Rail)
lt: Viešojo transporto maršrutas (geležinkelis)

en: Route type
lt: Maršruto tipas

en: stop position
lt: sustojimo vieta

en: stop position (exit only)
lt: sustojimo vieta (tik išėjimas)

en: stop position (entry only)
lt: sustojimo vieta (tik įėjimas)

en: platform
lt: platforma

en: platform (exit only)
lt: platforma (tik išėjimui)

en: platform (entry only)
lt: platforma (tik įėjimui)

en: Public Transport Route (Bus)
lt: Viešojo transporto maršrutas (autobusas)

en: trolleybus
lt: troleibusas

en: Stop Area
lt: Sustojimo zona

en: UIC reference
lt: UIC nuoroda

en: UIC name
lt: UIC vardas

en: Stop Position
lt: Sustojimo vieta

en: Platform
lt: Platforma

en: Bus
lt: Autobusas

en: Trolleybus
lt: Troleibusas

en: Train
lt: Traukinys

en: Ferry
lt: Keltas

en: Bench
lt: Suolelis

en: Shelter
lt: Pastogė

[ctx: railway]
en: Station
lt: Stotis

en: Building
lt: Pastatas

en: Ticket Machine
lt: Bilietų automatas

en: Public Transport (Legacy)
lt: Viešasis transportas (legatas)

en: Tram Stop
lt: Tramvajaus stotelė

en: Railway Platform
lt: Geležinkelio platforma

en: Reference (track number)
lt: Tako numeris

en: Bus Station
lt: Autobusų stotis

en: Bus Stop
lt: Autobusų stotelė

en: Bus Platform
lt: Autobusų platforma

en: Airport
lt: Aerouostas

en: Runway
lt: Kilimo/leidimosi takas

en: Length (meters)
lt: Ilgis (metrai)

en: Hangar
lt: Angaras

[ctx: building]
en: hangar
lt: angaras

en: Terminal
lt: Terminalas

[ctx: airport]
en: Gate
lt: Vartai

en: Facilities
lt: Infrastruktūra

en: Accommodation
lt: Apgyvendinimas

en: Hotel
lt: Viešbutis

en: Stars
lt: Žvaigždės

en: Beds
lt: Lovos

en: Motel
lt: Motelis

en: Guest House/Bed & Breakfast
lt: Svečių namai/Nakvynė ir pusryčiai

en: Apartment
lt: Apartamentai

en: Number of apartments
lt: Apartamentų skaičius

en: Chalet
lt: Vasarnamis

en: Hostel
lt: Bendrabutis

en: Alpine Hut
lt: Alpių namelis

en: Shower
lt: Dušas

en: Number of places
lt: Vietų skaičius

en: Power supply
lt: Elektros tiekimas

en: Food+Drinks
lt: Maistas+Gėrimai

en: Restaurant
lt: Restoranas

en: Microbrewery
lt: Mikro alaus darykla

en: Outdoor seating
lt: Vietos lauke

en: Fast Food
lt: Greitas maistas

en: Food Court
lt: Maisto kiemas

en: Cafe
lt: Kavinė

en: Ice cream
lt: Ledai

en: Pub
lt: Aludė

en: Beer Garden
lt: Aludė lauke

en: Bar
lt: Baras

en: Diet
lt: Dieta

en: Tourism
lt: Turizmas

en: Attraction
lt: Lankoma vieta

en: Viewpoint
lt: Apžvalgos taškas

en: Information Office
lt: Informacijos biuras

en: An office where you can get information about a town or region.
lt: Biuras, kuriame galima gauti informacijos apie miestą ar regioną.

en: street
lt: gatvė

en: site
lt: vieta

en: city
lt: miestas

en: region
lt: regionas

en: Skiing
lt: Slidinėjimas

en: Information Board
lt: Informacijos lenta

en: Guidepost
lt: Rodyklės stulpelis

en: A Signpost/Guidepost to indicate the directions to different destinations.
lt: Kelrodis/rodyklės stulpelis krypčiai į įvairias vietas parodyti

en: Information Terminal
lt: Informacijos terminalas

en: Information access via electronic methods.
lt: Prieiga prie informacijos elektroniniais metodais.

en: Audio Guide
lt: Audio gidas

en: Information using headphones or a mobile phone.
lt: Informacija naudojant ausines ar mobilų telefoną.

en: Audioguide via mobile phone?
lt: Audiogidas per mobilų telefoną?

en: Other Information Point
lt: Kitas informacijos taškas

en: Leisure
lt: Laisvalaikis

en: Movie Theater/Cinema
lt: Kino teatras

en: Drive-in theater
lt: Įvažiuojamasis kino teatras

en: Number of screens
lt: Ekranų skaičius

en: Backrest
lt: Atlošas

en: Zoo
lt: Zoologijos sodas

en: Dog Park
lt: Šunų parkas

en: Amusement/Theme Park
lt: Pramogos/Pramogų parkas

en: Water Park
lt: Vandens parkas

[ctx: bath:type]
en: thermal
lt: terminė

en: Swimming Pool
lt: Plaukimo baseinas

en: Playground
lt: Žaidimų aikštelė

en: Picnic Site
lt: Pikniko vieta

en: Fireplace
lt: Ugniakuras

en: Picnic Table
lt: Pikniko stalas

en: Public Grill
lt: Viešasis grilis

[ctx: grill]
en: Fuel
lt: Degalinė

en: Firepit
lt: Ugniavietė

en: Fishing
lt: Žvejyba

en: Night Club
lt: Naktinis klubas

en: Strip Club
lt: Striptizo klubas

en: Brothel
lt: Viešnamis

en: Culture
lt: Kultūra

en: Museum
lt: Muziejus

en: Theatre
lt: Teatras

en: Library
lt: Biblioteka

en: Arts Centre
lt: Menų centras

en: Artwork
lt: Meno kūrinys

en: installation
lt: instaliacija

en: Studio
lt: Studija

en: audio
lt: garsas

en: video
lt: vaizdas

en: Place of Worship
lt: Šventykla

en: Church
lt: Bažnyčia

en: Building type
lt: Pastato tipas

en: basilica
lt: bazilika

en: cathedral
lt: katedra

en: chapel
lt: koplyčia

en: church
lt: bažnyčia

en: temple
lt: šventykla

en: Mosque
lt: Mečetė

en: mosque
lt: mečetė

en: Synagogue
lt: Sinagoga

en: synagogue
lt: sinagoga

en: Buddhist Temple
lt: Budistų šventykla

en: Hindu Temple
lt: Induizmo šventykla

en: Shinto Shrine
lt: Sintoizmo šventykla

en: Other Place of Worship
lt: Kita šventykla

en: Public Building
lt: Viešasis pastatas

en: Town Hall
lt: Rotušė

en: Community Centre
lt: Bendruomenės centras

en: Courthouse
lt: Teismo rūmai

en: Prison
lt: Kalėjimas

en: Police
lt: Policija

en: Fire Station
lt: Gaisrinė

en: Post Office
lt: Paštas

en: Education
lt: Švietimas

en: School
lt: Mokykla

en: University
lt: Universitetas

en: College
lt: Kolegija

en: Driving School
lt: Vairavimo mokykla

en: Veterinary
lt: Veterinarija

en: Animal watering place
lt: Gyvulių girdykla

en: Health
lt: Sveikata

en: Hospital
lt: Ligoninė

en: Clinic
lt: Klinika

en: Doctor''s Office
lt: Gydytojo kabinetas

en: Dentist
lt: Dantistas

en: Pharmacy
lt: Vaistinė

en: Baby Hatch/Safe Haven
lt: Gyvybės langelis/Saugus prieglobstis

en: Emergency Access Point
lt: Pagalbos prieigos taškas

en: Emergency
lt: Skubi pagalba

en: Automated Defibrillator
lt: Automatinis defibriliatorius

en: Fire Hydrant
lt: Priešgaisrinis hidrantas

[ctx: pipeline]
en: wall
lt: siena

en: swimming_pool
lt: plaukimo_baseinas

en: Emergency Phone
lt: Pagalbos telefonas

en: electronic
lt: elektroninė

en: Nursing Home
lt: Slaugos namai

en: Food Bank
lt: Maisto bankas

en: Toilets/Restrooms
lt: Tualetai/Tualeto kambariai

en: Post Box
lt: Pašto dėžutė

en: House number
lt: Namo numeris

en: Street name
lt: Gatvės pavadinimas

en: City name
lt: Miesto pavadinimas

en: Post code
lt: Pašto kodas

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: Place name
lt: Vietovės pavadinimas

en: Unit/Suite
lt: Sekcija/Butas

en: House name
lt: Namo pavadinimas

en: Hamlet
lt: Viensėdis

en: Suburb
lt: Priemiestis

en: Subdistrict
lt: Seniūnija/Mikrorajonas/Parajonis

en: District
lt: Savivaldybė/Apygarda/Rajonas

en: Province
lt: Provincija

[ctx: addr:]
en: State
lt: Valstija

en: Telephone
lt: Telefonas

en: Coins
lt: Monetos

[ctx: payment]
en: Notes
lt: Pastabos

en: Internet Cafe
lt: Interneto kavinė

en: Internet Access
lt: Interneto prieiga

en: Clock
lt: Laikrodis

en: Recycling Container
lt: Perdirbimo konteineris

en: Throw in times
lt: Išmetimo laikai

en: Paper
lt: Popierius

en: Paper packaging
lt: Popierinė pakuotė

en: Cardboard
lt: Kartonas

en: Newspaper
lt: Laikraščiai

en: Magazines
lt: Žurnalai

en: Books
lt: Knygos

en: Plastic
lt: Plastmasė

en: Plastic Bottles
lt: Plastikiniai buteliai

en: Plastic Packaging
lt: Plastikinė pakuotė

en: Beverage cartons
lt: Gėrimų pakuotės

en: Glass
lt: Stiklas

en: Glass Bottles
lt: Stikliniai buteliai

en: Cans
lt: Skardinės

en: Shoes
lt: Batai

en: Scrap Metal
lt: Metalo laužas

en: Wood
lt: Medžiai

en: Green Waste
lt: Žaliosios atliekos

en: Waste
lt: Atliekos

en: Batteries
lt: Baterijos

en: Small Appliances
lt: Maži prietaisai

en: Electrical Appliances
lt: Elektros prietaisai

en: Recycling Centre
lt: Perdirbimo centras

en: Waste Disposal/Dumpster
lt: Atliekų tvarkymas/Konteineris

en: Type of shelter
lt: Pastogės tipas

[ctx: shelter]
en: picnic_shelter
lt: pikniko_pastogė

[ctx: shelter]
en: weather_shelter
lt: orų_pastogė

en: Hunting Stand
lt: Medžiotojo namelis

en: Water Point
lt: Vandens taškas

en: Advertising Column
lt: Reklamos stulpas

en: Billboard
lt: Reklamos stendas

en: political
lt: politinė

en: Sports
lt: Sportas

en: Stadium
lt: Stadionas

en: Sports Centre
lt: Sporto centras

en: Pitch
lt: Aikštelė

en: Racetrack
lt: Lenktynių Trasa

en: Multi
lt: Daugiafunkcinis

[ctx: running]
en: track
lt: takelis

en: Archery
lt: Šaudymas iš Lanko

en: Track and Field Athletics
lt: Lengvoji atletika

[ctx: racing]
en: track
lt: trasa

en: Dog Racing
lt: Šunų lenktynės

en: Horse Racing
lt: Žirgų lenktynės

en: Swimming
lt: Plaukimas

en: Difficulty
lt: Sunkumas

en: Shooting
lt: Šaudymas

en: Sport (Ball)
lt: Sportas (Kamuolio)

en: Soccer
lt: Futbolas

en: Australian Football
lt: Australietiškas futbolas

en: American Football
lt: Amerikietiškas futbolas

en: Canadian Football
lt: Kanadietiškas futbolas

en: Football
lt: Futbolas

en: Handball
lt: Rankinis

en: Rugby League
lt: Regbio lyga

en: Rugby Union
lt: Regbio sąjunga

en: Baseball
lt: Beisbolas

en: Basketball
lt: Krepšinis

en: Volleyball
lt: Tinklinis

en: Beach Volleyball
lt: Paplūdimio tinklinis

en: Racquetball
lt: Raketbolas

en: Tennis
lt: Tenisas

[ctx: aerialway]
en: track
lt: trasa

en: RC Car
lt: RC Mašina

en: Man Made
lt: Žmogaus sukurta

[ctx: building]
en: barn
lt: daržinė

[ctx: building]
en: commercial
lt: komercinis

[ctx: building]
en: cowshed
lt: tvartas

[ctx: building]
en: garage
lt: garažas

[ctx: building]
en: garages
lt: garažai

[ctx: building]
en: greenhouse
lt: šiltnamis

[ctx: building]
en: hospital
lt: ligoninė

[ctx: building]
en: office
lt: biuras

[ctx: building]
en: retail
lt: prekyba

[ctx: building]
en: roof
lt: stogas

[ctx: building]
en: school
lt: mokykla

[ctx: building]
en: shed
lt: pašiūrė

[ctx: building]
en: supermarket
lt: prekybos_centras

[ctx: building]
en: university
lt: universitetas

[ctx: building]
en: warehouse
lt: sandėlis

en: Residential Building
lt: Gyvenamasis pastatas

[ctx: building]
en: residential
lt: gyvenamasis

[ctx: building]
en: apartments
lt: apartamentai

[ctx: building]
en: house
lt: namas

[ctx: building]
en: hut
lt: trobelė

[ctx: building]
en: farm
lt: ferma

en: Building part
lt: Pastato dalis

[ctx: building]
en: Skipped Levels
lt: Praleisti lygiai

en: Entrance
lt: Įėjimas

[ctx: entrance]
en: emergency
lt: avarinis

en: food
lt: maistas

[ctx: content]
en: wine
lt: vynas

en: Crane
lt: Kranas

en: Mineshaft
lt: Šachta

en: Disused
lt: Nenaudojama

en: Street Lamp
lt: Gatvės žibintas

en: Monitoring Station
lt: Stebėjimų stotis

en: Monitoring:
lt: Stebima:

en: Traffic
lt: Eismas

en: Type of construction
lt: Konstrukcijos tipas

en: traffic
lt: eismas

en: shop
lt: parduotuvė

en: bank
lt: bankas

en: Camera
lt: Kamera

en: Lighthouse
lt: Švyturys

en: Tower
lt: Bokštas

en: Pipeline
lt: Vamzdynas

[ctx: pipeline]
en: measurement
lt: matmuo

en: Wastewater Treatment Plant
lt: Nuotekų valymo įrenginiai

en: Bridges
lt: Tiltai

en: aqueduct
lt: akvedukas

en: viaduct
lt: viadukas

en: Movable Bridge
lt: Pakeliamasis tiltas

en: drawbridge
lt: pakeliamas_tiltas

en: Bridge Support
lt: Tilto atrama

en: Bridge outline
lt: Tilto kontūras

en: Ruins
lt: Griuvėsiai

en: Power
lt: Elektra

en: Power Plant
lt: Elektrinė

en: Method
lt: Metodas

[ctx: generator method]
en: photovoltaic
lt: fotovoltinis

[ctx: generator method]
en: thermal
lt: terminis

en: Power Generator
lt: Elektros generatorius

en: Biofuel Power Generator
lt: Biokuro elektros generatorius

en: Generator Type
lt: Generatoriaus tipas

en: steam_generator
lt: garo_generatorius

en: Biogas Power Generator
lt: Biodujų elektros generatorius

en: Biomass Power Generator
lt: Biomasės elektros generatorius

en: steam_turbine
lt: garo_turbina

en: Coal Power Generator
lt: Anglies elektros generatorius

en: Gas Power Generator
lt: Dujų elektros generatorius

en: Oil Power Generator
lt: Mazuto elektros generatorius

en: Diesel Power Generator
lt: Dyzelino elektros generatorius

en: Gasoline Power Generator
lt: Benzino elektros generatorius

en: Solar Power Generator
lt: Saulės elektros generatorius

en: solar_photovoltaic_panel
lt: saulės_fotovoltinė_plokštė

en: photovoltaic
lt: fotovoltinis

en: solar_thermal_collector
lt: saulės_terminis_kolektorius

en: thermal
lt: terminis

en: Waste Power Generator
lt: Atliekų elektros generatorius

en: Water Turbine
lt: Vandens turbina

en: all methods
lt: visi metodai

en: Tidal Water Turbine
lt: Potvynio vandens turbina

en: Osmotic Power Generator
lt: Osmosinis elektros generatorius

en: Geothermal Power Generator
lt: Geoterminis elektros generatorius

en: heat_pump
lt: karščio_pompa

en: Power Substation
lt: Elektros pastotė

en: Type of substation
lt: Pastotės tipas

[ctx: power]
en: industrial
lt: industrinė

en: Power Transformer
lt: Elektros transformatorius

en: Type of transformer
lt: Transformatoriaus tipas

en: Power rating (MVA)
lt: Elektros galia (MVA)

[ctx: power]
en: filter
lt: filtras

[ctx: power]
en: asymmetric
lt: asimetrinis

[ctx: power]
en: y-frame
lt: y-rėmas

[ctx: power]
en: x-frame
lt: x-rėmas

[ctx: power]
en: h-frame
lt: h-rėmas

en: Incomplete tower
lt: Nebaigtas bokštas

en: Power Line
lt: Elektros linija

en: Power Cable
lt: Elektros kabelis

en: Historic Places
lt: Istorinės vietovės

en: Castle
lt: Pilis

en: Archaeological Site
lt: Archeologinė vieta

en: Battlefield
lt: Mūšio laukas

en: Palaeontological Site
lt: Paleontologijos vieta

en: Monument
lt: Monumentas

en: Memorial
lt: Memorialas

[ctx: memorial]
en: stone
lt: akmuo

[ctx: memorial]
en: war_memorial
lt: karo_memorialas

en: Place of worship
lt: Šventykla

en: Boundary Stone
lt: Ribos akmuo

en: Shops
lt: Parduotuvės

en: Food
lt: Maistas

en: Supermarket
lt: Prekybos centras

en: Convenience Store
lt: Savitarnos parduotuvė

en: Kiosk
lt: Kioskas

en: Bakery
lt: Kepykla

en: Butcher
lt: Mėsininkas

en: Seafood
lt: Jūros produktai

en: Dairy
lt: Pieno produktai

en: Cheese
lt: Sūris

en: Deli (Fine Food)
lt: Delikatesai

en: Pastry
lt: Kepiniai

en: Confectionery
lt: Saldumynai

en: Chocolate
lt: Šokoladas

en: Herbalist
lt: Žolininkas

en: Tea
lt: Arbata

en: Coffee
lt: Kava

en: Frozen food
lt: Šaldytas maistas

en: Public Market
lt: Turgus

en: Organic
lt: Ekologiškas

en: Greengrocer
lt: Daržovės ir vaisiai

en: Farm Stand
lt: Ūkininko krautuvėlė

en: Organic/Bio
lt: Ekologiškas

en: Fair Trade
lt: Sąžininga prekyba

en: Alcohol
lt: Alkoholis

en: Beverages
lt: Gėrimai

en: Wine
lt: Vynas

en: Dry Cleaning
lt: Cheminė valykla

en: Laundry
lt: Skalbykla

en: Tailor
lt: Siuvėjas

en: Fabric
lt: Audiniai

en: Electronic
lt: Elektronika

en: Computer
lt: Kompiuteriai

en: Electronics
lt: Elektronika

en: Mobile Phone
lt: Mobilieji telefonai

en: Vacuum Cleaner
lt: Dulkių siurbliai

en: Hifi
lt: Stereoaparatūra

en: Video Games
lt: Vaizdo žaidimai

en: Music
lt: Muzika

en: Cash
lt: Grynieji

en: Bank
lt: Bankas

en: Automated Teller Machine
lt: Bankomatas

en: Money Exchange
lt: Pinigų keitykla

en: Pawnbroker
lt: Lombardas

en: Home decoration
lt: Namų dekoravimas

en: Furniture
lt: Baldai

en: Kitchen
lt: Virtuvė

en: Houseware
lt: Namų apyvokos reikmenys

en: Pottery
lt: Puodžius

en: Curtain
lt: Užuolaidos

en: Frame
lt: Rėmeliai

en: Bed
lt: Lovos

en: Interior Decoration
lt: Vidaus dekoravimas

en: Antiques
lt: Antikvaras

en: Printed Material
lt: Spauda

en: Stationery
lt: Raštinės reikmenys

en: Copy Shop
lt: Kopijavimo paslaugos

en: Book Store
lt: Knygynas

en: Newspaper Stand
lt: Spaudos kioskas

en: Ticket
lt: Bilietai

en: For the body
lt: Kūnui

en: Chemist
lt: Švaros prekės

en: Cosmetics
lt: Kosmetika

en: Perfumery
lt: Kvepalai

en: Beauty
lt: Grožis

en: Tobacco
lt: Tabakas

en: Hairdresser/Barber
lt: Kirpykla

en: Tattoo
lt: Tatuiruotės

en: Optician
lt: Optikas

en: Hearing Aids
lt: Klausomieji aparatai

en: Medical Supply
lt: Medicinos reikmenys

en: Jewellery
lt: Juvelyriniai dirbiniai

en: Erotic
lt: Erotika

en: Department Store
lt: Universalinė parduotuvė

en: Mall
lt: Parduotuvių rajonas

en: Florist
lt: Gėlininkas

en: Garden Centre
lt: Sodininkystės centras

en: Do-It-Yourself Store
lt: Pasidaryk pats parduotuvė

en: Hardware
lt: Statybinės prekės

en: Paint
lt: Dažai

en: Craft
lt: Profesija

[ctx: wholesale]
en: supermarket
lt: prekybos_centras

en: Travel Agency
lt: Kelionių agentūra

en: Musical Instrument
lt: Muzikiniai instrumentai

en: Toys
lt: Žaislai

en: Gift/Souvenir
lt: Dovanos/Suvenyrai

en: Variety Store
lt: Įvairių prekių parduotuvė

en: Bookmaker
lt: Lažybininkas

en: Lottery
lt: Loterija

en: Bag
lt: Rankinės

en: Pet
lt: Naminiai gyvūnai

en: Photo
lt: Fotografija

en: Funeral Directors
lt: Laidojimo paslaugos

en: Vending Machine
lt: Prekybos automatas

en: coffee
lt: kava

en: excrement_bags
lt: išmatų_maišeliai

en: newspapers
lt: laikraščiai

en: toys
lt: žaislai

en: Payment Methods
lt: Apmokėjimo būdai

en: Debit cards
lt: Debeto kortelė

en: Credit cards
lt: Kredito kortelė

en: Electronic purses and Charge cards
lt: Elektroninės piniginės ir mokėjimo kortelės

en: Offices
lt: Biurai

[ctx: office]
en: Accountant
lt: Buhalteris

[ctx: office]
en: Advertising agency
lt: Reklamos agentūra

[ctx: office]
en: Architect
lt: Architektas

[ctx: office]
en: Association
lt: Asociacija

[ctx: office]
en: Private company
lt: Privati kompanija

[ctx: office]
en: Educational institution
lt: Švietimo įstaiga

[ctx: office]
en: Employment agency
lt: Darbo agentūra

[ctx: office]
en: Estate agent
lt: Nekilnojamojo turto agentas

[ctx: office]
en: Foundation
lt: Fondas

[ctx: office]
en: Government
lt: Valdžia

en: administrative
lt: administracinė

en: tax
lt: mokesčių

[ctx: office]
en: Insurance
lt: Draudimas

[ctx: office]
en: IT Specialist
lt: IT specialistas

[ctx: office]
en: Lawyer
lt: Advokatas

[ctx: office]
en: Newspaper
lt: Laikraštis

[ctx: office]
en: Non-governmental organisation (NGO)
lt: Nevyriausybinė organizacija (NVO)

[ctx: office]
en: Notary
lt: Notaras

[ctx: office]
en: Political party
lt: Politinė partija

[ctx: office]
en: Religion
lt: Religija

[ctx: office]
en: Research
lt: Mokslas

[ctx: office]
en: Tax advisor
lt: Mokesčių konsultantas

[ctx: office]
en: Telecommunication
lt: Telekomunikacija

en: Beekeeper
lt: Bitininkas

en: Brewery
lt: Alaus darykla

en: Winery
lt: Vyno gamintojas

en: Caterer
lt: Maisto ir gėrimų tiekėjas

en: Upholsterer
lt: Baldų apmušėjas

en: Key cutter
lt: Raktų gamintojas

en: Locksmith
lt: Spynininkas

en: Electrician
lt: Elektrikas

en: Plumber
lt: Santechnikas

en: Painter
lt: Dažytojas

en: Tiler
lt: Plytelių klojėjas

en: Window construction
lt: Langų gamyba

en: Carpenter
lt: Dailidė

en: Roofer
lt: Stogdengys

en: Photographer
lt: Fotografas

en: Handicraft
lt: Rankų darbas

en: Gardener
lt: Sodininkas

en: Shoemaker
lt: Batsiuvys

en: Sawmill
lt: Lentpjūvė

en: Stonemason
lt: Mūrininkas

en: Blacksmith
lt: Kalvis

en: Metal construction
lt: Metalo konstruktorius

en: Geography
lt: Geografija

en: Boundaries
lt: Ribos

en: Administrative
lt: Administracinės

en: Administrative level
lt: Administracinis lygis

en: Maritime
lt: Jūrinės

en: Political
lt: Politinės

en: National Park
lt: Nacionalinis parkas

en: Protected Area
lt: Saugomos teritorijos

en: Border type
lt: Ribos tipas

en: Places
lt: Vietovės

en: Continent
lt: Žemynas

en: Country
lt: Šalis

[ctx: place]
en: State
lt: Valstija

en: Region
lt: Regionas

en: County
lt: Apygarda

en: City
lt: Miestas

en: Town
lt: Miestelis

en: Village
lt: Kaimas

en: Isolated Dwelling
lt: Vienkiemis

en: Neighbourhood
lt: Mikrorajonas

en: Farm
lt: Ferma

en: A farm within a bigger settlement
lt: Ferma didesnėje gyvenvietėje

en: (please use isolated_dwelling for an isolated farm)
lt: (naudokite isolated_dwelling izoliuotai fermai)

en: Locality
lt: Vietovė

en: Peak
lt: Viršukalnė

en: Saddle
lt: Balnakalnis

en: A saddle point between mountains or hills.
lt: Balnakalnio taškas tarp dviejų kalnų ar kalvų.

en: Glacier
lt: Ledynas

en: Volcano
lt: Ugnikalnis

en: A volcano, either dormant, extinct or active.
lt: Ugnikalnis – neveikiantis, užgesęs arba aktyvus.

en: Ridge
lt: Kalvagūbris

en: A mountain or hill ridge.
lt: Kalno ar kalvos kalvagūbris

en: Valley
lt: Slėnis

en: Cliff
lt: Uolos

en: Cave Entrance
lt: Urvo įėjimas

en: The entrance to a cave.
lt: Įėjimas į urvą.

en: Island
lt: Sala

en: Islet
lt: Salelė

en: Reef
lt: Rifas

en: coral
lt: koralinis

en: oyster
lt: austrių

en: Nature
lt: Gamta

en: Tree
lt: Medis

en: A single tree.
lt: Vienas medis.

en: Tree Row
lt: Medžių eilė

en: A line of trees.
lt: Medžių eilė.

en: Woodland where timber production does not dominate use.
lt: Miškinga vietovė, kurioje medienos gamyba nedominuoja.

en: Forest
lt: Miškas

en: Cutline
lt: Proskyna

[ctx: cutline]
en: border
lt: riba

[ctx: cutline]
en: section
lt: sekcija

en: Grassland
lt: Pieva

en: Where vegetation is dominated by grasses (Poaceae) and other herbaceous (non-woody) plants. Excludes cultivated areas and wetlands.
lt: Kur dominuoja žolės (Migliniai) ir kiti žoliniai (nesumedėję) augalai. Neįtraukia dirbamų plotų ir pelkių.

en: Nature Reserve
lt: Gamtos draustinis

en: Scree
lt: Nuobirynas

en: Shingle
lt: Žvirgždas

en: An accumulation of loose rounded rocks on a beach or riverbed.
lt: Palaidų apvalių akmenų sankaupa paplūdimyje ar upės vagoje.

en: Fell
lt: Kalvota vieta

en: Scrub
lt: Krūmai

en: Bare lower lying uncultivated land with bushes but little or no tree cover.
lt: Plika, žemiau esanti, nekultivuojama žemė su krūmais, bet mažai medžių.

en: Heath
lt: Dykynė

en: Bare lower lying uncultivated land with a shrubland habitat found mainly on free-draining infertile, acidic soils, and is characterised by open, low-growing woody vegetation.
lt: Skurdi, žemai apaugusi nedirbama žemė su krūmyniniu arealu,  dažniausiai randamu laisvai nutekančiame, nederlingame, rūgštiniame dirvožemyje,  apibūdinamu atvira, žemai augančia sumedėjusia augalija.

en: Sand
lt: Smėlis

en: Large area covered with sand.
lt: Didelis smėliu dengtas plotas

en: Bare Rock
lt: Plika uoliena

en: For areas of solid visible rock that is sparsely vegetated or not vegetated at all.
lt: Plotams su ištisine matoma uoliena, kuri retai apaugusi arba neapaugusi iš viso.

en: Rock
lt: Uola

en: A notable rock or group of rocks, with at least one of them firmly attached to the underlying bedrock.
lt: Žymi uola ar uolų grupė, kur bent viena iš jų yra tvirtai prijungta prie pamatinės uolienos.

en: Tourism attraction
lt: Turistų lankoma vieta

en: Stone
lt: Akmuo

en: A single notable free-standing rock, which may differ from the composition of the terrain it lies in.
lt: Vienas žymus, laisvai stovintis akmuo, kuris gali skirtis nuo vietovės, kurioje guli, struktūros.

en: Land use
lt: Žemėnauda

en: Farmyard
lt: Ūkio kiemas (ferma)

en: Farmland
lt: Dirbamoji žemė

[ctx: crop]
en: wheat
lt: kviečiai

en: Meadow
lt: Pieva

en: Orchard
lt: Sodas

en: tea_plants
lt: arbatmedžiai

en: Vineyard
lt: Vynuogynas

en: Greenhouse Horticulture
lt: Sodininkystės šiltnamis

en: Plant Nursery
lt: Augalų daigynas

en: Aquaculture
lt: Akvakultūra

en: Allotments
lt: Sklypai

en: Garden
lt: Sodelis

en: Grass
lt: Žolė

en: Village Green
lt: Gyvenvietės žalioji erdvė

en: Park
lt: Parkas

en: Recreation Ground
lt: Rekreacinė erdvė

en: Religious
lt: Religinė

en: Cemetery
lt: Kapinės

en: Graveyard
lt: Kapinės šventoriuje

en: Residential Area
lt: Gyvenamasis plotas

en: Retail
lt: Mažmeninė prekyba

en: Commercial
lt: Komercinė

en: Industrial
lt: Industrinė

en: Garages
lt: Garažai

en: Railway Land
lt: Geležinkelio teritorija

en: Military
lt: Karinė

en: Construction Area
lt: Statybos

en: Brownfield
lt: Apleisti plotai

en: Greenfield
lt: Vystoma teritorija

en: Landfill
lt: Sąvartynas

en: Quarry
lt: Karjeras

en: Annotation
lt: Anotacija

en: Regional name
lt: Vietinis pavadinimas

en: International name
lt: Tarptautinis pavadinimas

en: Official name
lt: Oficialus pavadinimas

en: Address
lt: Adresas

en: Address Interpolation
lt: Adresų interpoliacija

en: odd
lt: nelyginis

en: even
lt: lyginis

en: Contact (Common Schema)
lt: Kontaktai (bendra schema)

en: Email Address
lt: El. pašto adresas

en: Fax Number
lt: Fakso Numeris

en: Contact (Schema with ''contact:*'' Prefix)
lt: Kontaktai (schema su „contact:*“ prefiksu)

[ctx: the tag note=*]
en: Note
lt: Pastaba

en: Boundary
lt: Riba

en: Boundary type
lt: Ribos tipas

en: maritime
lt: jūrinė

en: postal_code
lt: pašto_kodas

en: protected_area
lt: saugoma_teritorija

en: Turn Restriction
lt: Posūkio apribojimas

en: traffic light or barrier that stops you
lt: šviesoforas ar sustabdantis barjeras

en: ways forming the section of measurement
lt: keliai sudarantys matavimo sekciją

[ctx: network]
en: international
lt: tarptautinis

en: house
lt: namas

en: Street
lt: Gatvė

en: addresses belonging to the street
lt: gatvei priklausantys adresai

en: houses belonging to the street
lt: gatvei priklausantys namai

en: node of the intersection
lt: sankryžos taškas

en: Waterway
lt: Vandens kelias

en: Subtype of waterway (largest one of members)
lt: Vandens kelio potipis (didžiausias iš narių)

en: waterways (no riverbank)
lt: vandens keliai (be pakrančių)

en: {0} without {1}
lt: {0} be {1}

en: {0} without {1} or {2}
lt: {0} be {1} ar {2}

en: {0} without {1}, {2} or {3}
lt: {0} be {1}, {2} ar {3}

en: suspicious tag combination
lt: įtartina žymų kombinacija

en: {0} together with {1}
lt: {0} kartu su {1}

en: incomplete object: only {0}
lt: nepilnas objektas: tik {0}

en: incomplete object: only {0} and {1}
lt: nepilnas objektas: tik {0} ir {1}

en: {0} together with {1} and conflicting values
lt: {0} kartu su {1} ir prieštaringomis reikšmėmis

en: {0} on suspicious object
lt: {0} ant įtartino objekto

en: natural water used for swimming pool
lt: baseine naudojamas natūralus vanduo

en: sport without physical feature
lt: sportas be fizinės savybės

en: alternative name without {0}
lt: alternatyvus pavadinimas be {0}

en: incomplete usage of {0} on a way without {1}
lt: nepilnas {0} naudojimas ant kelio be {1}

en: {0} and {1} together with {2} and conflicting values
lt: {0} ir {1} kartu su {2} ir prieštaringomis reikšmėmis

en: {0} on a relation without {1}
lt: {0} ant ryšio be {1}

en: Different number of lanes in the keys {0} and {1}
lt: Skirtingas juostų skaičius raktuose {0} ir {1}

en: street with odd number of {0}, but without {1} and {2} or {3}
lt: gatvė su nelyginiu {0} skaičiumi, bet be {1} ir {2} arba {3}

en: {0} together with {1} on a node. Remove {0}.
lt: {0} kartu su {1} ant taško. Pašalinkite {0}.

en: {0} is deprecated
lt: {0} pasenusi

en: deprecated tagging
lt: pasenęs žymėjimas

en: {0}={1} is unspecific. Instead of ''{1}'' please give more information about what exactly should be fixed.
lt: {0}={1} netikslu. Vietoje „{1}“ pateikite daugiau informacijos apie tai, kas tiksliai turi būti sutvarkyta.

en: {0} is unspecific. Instead use the key fixme with the information what exactly should be fixed in the value of fixme.
lt: {0} yra netikslu. Vietoje to naudokite raktą fixme su informacija, ką tiksliai reikia pataisyti fixme reikšmėje.

en: {0} is deprecated. Please use instead a multipolygon.
lt: {0} yra pasenęs. Vietoje to naudokite multipoligoną.

en: {0} is deprecated. Please specify interval by using opening_hours syntax
lt: {0} pasenusi. Nurodykite intervalą naudodami „opening_hours“ sintaksę

en: {0} is deprecated. Please delete this object and use a private layer instead
lt: {0} pasenusi. Pašalinkite šį objektą ir vietoje jo naudokite privatų sluoksnį

en: {0}={1} is unspecific. Please replace ''{1}'' by a specific value.
lt: {0}={1} yra netikslu. Pakeiskite „{1}“ tikslia reikšme.

en: key with uncommon character
lt: raktas su nedažnu simboliu

en: uncommon short key
lt: nedažnas trumpas raktas

en: {0} is deprecated for {1}
lt: {0} yra pasenusi naudojant su {1}

en: {0} is deprecated. Use the {1}: key prefix instead.
lt: {0} yra pasenusi. Naudokite {1}: „key“ prefiksą.

en: questionable key (ending with a number)
lt: abejotinas raktas (baigiasi skaičiumi)

en: The key {0} has an uncommon value.
lt: Raktas {0} turi neeilinę reikšmę.

en: {0} on a node. Should be used on a way.
lt: {0} ant taško. Turėtų būti naudojama ant kelio.

en: {0} on a node. Should be used on a way or relation.
lt: {0} ant taško. Turėtų būti naudojama ant kelio ar ryšyje.

en: {0} on a way. Should be used on a node.
lt: {0} ant kelio. Turėtų būti naudojama ant taško.

en: {0} on a way. Should be used in a relation
lt: {0} ant kelio. Turėtų būti naudojama ryšyje.

en: node connects highway and building
lt: taškas jungia kelią ir pastatą

en: Building inside building
lt: Pastatas pastate

en: Overlapping Identical Landuses
lt: Persidengiančios vienodos žemėnaudos

en: node connects waterway and bridge
lt: taškas jungia vandens kelią ir tiltą

en: {0} node connected to a highway
lt: {0} taškas prijungtas prie kelio

en: suspicious roundabout direction
lt: įtartina žiedo kryptis

en: {0} on a small area
lt: {0} mažam plotui

en: Too large building
lt: Per didelis pastatas

en: Waterway ends without a connection to another waterway or the direction of the waterway is wrong.
lt: Vandens kelias baigiasi be jungties su kitu vandens keliu, arba vandens kelio kryptis neteisinga.

en: {0} is the tag for the linear waterway. To tag the water area use {1} + {2} instead.
lt: {0} yra žyma vandens keliui. Vandens plotui žymėti naudokite {1} + {2}.

en: abbreviated street name
lt: sutrumpintas gatvės pavadinimas

en: wrong highway tag on a node
lt: neteisinga kelio žyma ant taško

en: wrong crossing tag on a way
lt: neteisinga perėjos žyma ant kelio

en: Unnamed unclassified highway
lt: Bevardis neklasifikuotas kelias

en: {0} is deprecated, use {1} instead. Also check similar tags like {2}
lt: {0} yra pasenusi, naudokite {1}. Taip pat žiūrėkite panašias žymas, kaip {2}

en: pedestrian railway crossing without {0}
lt: pėsčiųjų geležinkelio pervaža be {0}

en: railway crossing without {0}
lt: geležinkelio pervaža be {0}

en: {0} with multiple values
lt: {0} su sudėtinėmis reikšmėmis

en: {0} is unnecessary for {1}
lt: {0} yra nereikalinga {1}

en: {0} must be a numeric value
lt: {0} privalo būti skaitinė reikšmė

en: {0} relation without {0} tag
lt: {0} ryšys be {0} žymos

en: religion without denomination
lt: religija be denominacijos

en: unknown christian denomination
lt: nežinoma krikščioniška denominacija

en: unknown muslim denomination
lt: nežinoma musulmoniška denominacija

en: unknown jewish denomination
lt: nežinoma žydiška denominacija

en: {0} is unnecessary
lt: {0} yra nereikalinga

en: Nodes duplicating parent way tags
lt: Taškai dubliuoja tėvinio kelio žymas

en: wikipedia tag has no language given, use ''wikipedia''=''language:page title''
lt: žymai wikipedia nenurodyta kalba, naudokite „wikipedia“=„kalba:puslapio pavadinimas“

en: wikipedia tag has an unknown language prefix
lt: žyma wikipedia turi nežinomą kalbos prefiksą

en: wikipedia tag format is deprecated
lt: „wikipedia“ žymos formatas pasenęs

en: ''wikipedia''=''language:page title''
lt: „wikipedia“=„kalba:puslapio pavadinimas“

en: wikipedia ''{0}'' language is obsolete, use ''{1}'' instead
lt: wikipedia „{0}“ kalba yra pasenusi, vietoje jos naudokite „{1}“

en: wikipedia ''{0}'' language is invalid, use ''{1}'' instead
lt: wikipedia „{0}“ kalba yra neteisinga, vietoje jos naudokite „{1}“

en: wikipedia title should not start with a space after language code
lt: wikipedia pavadinimas neturi prasidėti tarpu po kalbos kodo

en: wikipedia title should not have ''{0}'' prefix
lt: wikipedia pavadinimas neturi turėti prefikso „{0}“

en: wikipedia page title should have first letter capitalized
lt: wikipedia puslapio pavadinimas turėtų prasidėti didžiąja raide

en: wikipedia page title should have spaces instead of underscores (''_''→'' '')
lt: wikipedia puslapio pavadinimas turi būti su tarpais, o ne pabraukimais („_“→„ “)

en: wikipedia language seems to be duplicated, e.g. en:en:Foo
lt: panašu, kad wikipedia kalba dubliuota, pvz., lt:lt:Foo

en: wikidata tag must be in Qnnnn format, where n is a digit
lt: žyma wikidata privalo būti Qnnnn formatu, kur n yra skaitmuo

en: wikipedia tag is set, but there is no wikidata tag. Wikipedia plugin might help with wikidata id lookups
lt: žyma wikipedia nustatyta, bet nėra wikidata žymos. Wikipedia papildinys gali padėti su wikidata id paieška

en: Hide icons at low zoom
lt: Slėpti piktogramas mažai priartinus

en: Less obtrusive node symbols at low zoom
lt: Mažiau į akis krintantys taškų simboliai mažai priartinus

en: Display street labels (at high zoom)
lt: Rodyti gatvių pavadinimus (smarkiai priartinus)

en: Use alternative turn restriction icon set
lt: Naudoti alternatyvų posūkio apribojimo piktogramų rinkinį

en: Display fill colour of areas with place=*
lt: Rodyti užpildymo spalvą plotams su place=*

en: Areas are drawn with fill only around their inner edges
lt: Plotai piešiami su užpildu tik aplink vidinius kraštus

en: AGRI black-and-white 2.5m
lt: AGRI juodai balta 2.5m

en: Tiris: DGM (Terrain model)
lt: Tiris: DGM (Reljefo modelis)

en: Tiris: DOM (Surface model)
lt: Tiris: DOM (Paviršiaus modelis)

en: URBIS 2015 aerial imagery
lt: URBIS 2015 aeronuotraukos

en: URBIS 2014 aerial imagery
lt: URBIS 2014 aeronuotraukos

en: URBIS 2012 aerial imagery
lt: URBIS 2012 aeronuotraukos

en: URBIS 2009 aerial imagery
lt: URBIS 2009 aeronuotraukos

en: SPW(allonie) PICC numerical imagery
lt: SPW(allonie) PICC numerinės nuotraukos

en: SPW(allonie) 2015 aerial imagery
lt: SPW(allonie) 2015 aeronuotraukos

en: SPW(allonie) 2012-2013 aerial imagery
lt: SPW(allonie) 2012-2013 aeronuotraukos

en: SPW(allonie) 2009-2010 aerial imagery
lt: SPW(allonie) 2009-2010 aeronuotraukos

en: Addresses data from IBGE
lt: Adresų duomenys iš IBGE

en: Estonia Basemap (Maaamet)
lt: Estijos bazinis žemėlapis (Maaamet)

en: Estonia Ortho (Maaamet)
lt: Estijos ortofoto (Maaamet)

en: Estonia Hillshade (Maaamet)
lt: Estijos reljefo šešėliai (Maaamet)

en: Estonia Cadastre (Maaamet)
lt: Estijos kadastras (Maaamet)

en: Estonia Forestry (Maaamet)
lt: Estijos miškai (Maaamet)

en: Bordeaux - 2012
lt: Bordo, Prancūzija - 2012

en: Toulouse - Orthophotoplan 2013
lt: Toulouse - Orthophotoplan 2013 (Tulūza, Prancūzija)

en: Toulouse - Orthophotoplan 2011
lt: Toulouse - Orthophotoplan 2011 (Tulūza, Prancūzija)

en: Toulouse - Orthophotoplan 2007
lt: Toulouse - Orthophotoplan 2007 (Tulūza, Prancūzija)

en: OSMIE Civil Parishes
lt: OSMIE parapijos

en: OSMIE Baronies
lt: OSMIE baronijos

en: Sicily - Italy
lt: Sicilija - Italija

en: PCN 2006 - Italy
lt: PCN 2006 - Italija

en: PCN 2008 - IT Lazio+Umbria
lt: PCN 2008 - IT Lacijus+Umbrija

en: PCN 2012 - Italy
lt: PCN 2012 - Italija

en: ORT10LT (Lithuania)
lt: ORT10LT (Lietuva)

en: Gaza Strip - Pléiades - 2014/07/06
lt: Gazos ruožas - Pléiades - 2014/07/06

en: Gaza Strip - Pléiades - 2014/07/06 (NIR)
lt: Gazos ruožas - Pléiades - 2014/07/06 (NIR)

en: Geoportal 2: PRNG (geo names)
lt: Geoportal 2: PRNG (geo pavadinimai)

en: Geoportal 2: ISOK hillshade
lt: Geoportal 2: ISOK reljefo šešėliai

en: Bytom: Fotoplan 2014 (aerial image)
lt: Bytomas (Bytom): Fotoplan 2014 (oro nuotrauka)

en: Freemap.sk Car
lt: Freemap.sk automobiliams

en: Freemap.sk Hiking
lt: Freemap.sk žygiams

en: Freemap.sk Ski
lt: Freemap.sk slidinėjimams

en: Slovakia Historic Maps
lt: Slovakijos istoriniai žemėlapiai

en: RABA-KGZ: Slovenia farmland use
lt: RABA-KGZ: Slovėnijos dirbamos žemės naudojimas

en: RABA-KGZ: Slovenia built-up areas
lt: RABA-KGZ: Slovėnijos užstatytos teritorijos

en: South Africa CD:NGI Aerial
lt: Pietų Afrika CD:NGI oro nuotraukos

en: Catastro Spain
lt: Catastro Ispanija

en: PNOA Spain
lt: PNOA Ispanija

en: ITACyL - Castile and León
lt: ITACyL - Kastilija ir Leonas

en: Kanton Aargau 25cm (AGIS 2014)
lt: Argau kantonas 25cm (AGIS 2014)

en: This imagery is provided via a proxy operated by https://sosm.ch/
lt: Šie vaizdai yra pateikiami per tarpinį serverį valdomą https://sosm.ch/

en: Fiez Orthophoto 2013
lt: Fyzo Orthophoto 2013

en: 7th Series (OS7)
lt: Septintos serijos (OS7)

en: OS New Popular Edition historic
lt: OS Naujas Populiarus Leidinys - istorinis

en: NLS - OS 6-inch Scotland 1842-82
lt: NLS - OS 6 colių Škotija 1842-82

en: NLS - OS 1:25k 1st Series 1937-61
lt: NLS - OS 1:25k I serijos 1937-61

en: NLS - OS 1-inch 7th Series 1955-61
lt: NLS - OS 1 colio VII serijos 1955-61

en: OS 1:25k historic (OSM-Limited)
lt: OS 1:25k istorinis (OSM-ribotas)

en: OS Scottish Popular historic
lt: OS Škotijos Popularius istorinis

en: NLS - Bartholomew Half Inch, 1897-1907
lt: NLS - Bartolomėjaus pusė coliaus, 1897-1907

en: OS Town Plans, Aberdeen 1866-1867 (NLS)
lt: OS miesto planai, Aberdynas 1866-1867 (NLS)

en: OS Town Plans, Airdrie 1858 (NLS)
lt: OS miesto planai, Airdrie 1858 (NLS)

en: OS Town Plans, Alexandria 1859 (NLS)
lt: OS miesto planai, Aleksandrija 1859 (NLS)

en: OS Town Plans, Alloa 1861-1862 (NLS)
lt: OS miesto planai, Alloa 1861-1862 (NLS)

en: OS Town Plans, Annan 1859 (NLS)
lt: OS miesto planai, Ananas 1859 (NLS)

en: OS Town Plans, Arbroath 1858 (NLS)
lt: OS mieto planai, Arbroath 1858 (NLS)

en: OS Town Plans, Ayr 1855 (NLS)
lt: OS miesto planai, Ayr 1855 (NLS)

en: OS Town Plans, Berwick-upon-Tweed 1852 (NLS)
lt: OS miesto planai, Bervikas prie Tvydo 1852 (NLS)

en: OS Town Plans, Brechin 1862 (NLS)
lt: OS miesto planai, Brečinas 1862 (NLS)

en: OS Town Plans, Burntisland 1894 (NLS)
lt: OS miesto planai, Burntislandas 1894 (NLS)

en: OS Town Plans, Campbelton 1865 (NLS)
lt: OS miesto planai, Kampbeltonas 1865 (NLS)

en: OS Town Plans, Coatbridge 1858 (NLS)
lt: OS miesto planai, Kotbridžas 1858 (NLS)

en: OS Town Plans, Cupar 1854 (NLS)
lt: OS miesto planai, Kuparas 1854 (NLS)

en: OS Town Plans, Cupar 1893-1894 (NLS)
lt: OS miesto planai, Kuparas 1893-1894 (NLS)

en: OS Town Plans, Dalkeith 1852 (NLS)
lt: OS miesto planai, Dalkeitas 1852 (NLS)

en: OS Town Plans, Dalkeith 1893 (NLS)
lt: OS miesto planai, Dalkeitas 1893 (NLS)

en: OS Town Plans, Dumbarton 1859 (NLS)
lt: OS miesto planai, Dumbartonas 1859 (NLS)

en: OS Town Plans, Dumfries 1850 (NLS)
lt: OS miesto planai, Dumfries 1850 (NLS)

en: OS Town Plans, Dumfries 1893 (NLS)
lt: OS miesto planai, Dumfries 1893 (NLS)

en: OS Town Plans, Dundee 1857-1858 (NLS)
lt: OS miesto planai, Dundis 1857-1858 (NLS)

en: OS Town Plans, Dundee 1870-1872 (NLS)
lt: OS miesto planai, Dundis 1870-1872 (NLS)

en: OS Town Plans, Dunfermline 1854 (NLS)
lt: OS miesto planai, Dunfermlainas 1854 (NLS)

en: OS Town Plans, Dunfermline 1894 (NLS)
lt: OS miesto planai, Dunfermlainas 1894 (NLS)

en: OS Town Plans, Edinburgh 1849-1851 (NLS)
lt: OS miesto planai, Edinburgas 1849-1851 (NLS)

en: OS Town Plans, Edinburgh 1876-1877 (NLS)
lt: OS miesto planai, Edinburgas 1876-1877 (NLS)

en: OS Town Plans, Edinburgh 1893-1894 (NLS)
lt: OS miesto planai,  Edinburgas 1893-1894 (NLS)

en: OS Town Plans, Elgin 1868 (NLS)
lt: OS miesto planai, Elginas 1868 (NLS)

en: OS Town Plans, Falkirk 1858-1859 (NLS)
lt: OS miesto planai, Falkirkas 1858-1859 (NLS)

en: OS Town Plans, Forfar 1860-1861 (NLS)
lt: OS miesto planai, Forfaras 1860-1861 (NLS)

en: OS Town Plans, Forres 1868 (NLS)
lt: OS miesto planai, Foresas 1868 (NLS)

en: OS Town Plans, Galashiels 1858 (NLS)
lt: OS miesto planai, Galashiels 1858 (NLS)

en: OS Town Plans, Girvan 1857 (NLS)
lt: OS miesto planai, Girvanas 1857 (NLS)

en: OS Town Plans, Glasgow 1857-1858 (NLS)
lt: OS miesto planai, Glazgas 1857-1858 (NLS)

en: OS Town Plans, Glasgow 1892-1894 (NLS)
lt: OS miesto planai, Glazgas 1892-1894 (NLS)

en: OS Town Plans, Greenock 1857 (NLS)
lt: OS miesto planai, Grynokas 1857 (NLS)

en: OS Town Plans, Haddington 1853 (NLS)
lt: OS miesto planai, Hadingtonas 1853 (NLS)

en: OS Town Plans, Haddington 1893 (NLS)
lt: OS miesto planai, Hadingtonas 1893 (NLS)

en: OS Town Plans, Hamilton 1858 (NLS)
lt: OS miesto planai, Hamiltonas 1858 (NLS)

en: OS Town Plans, Hawick 1857-1858 (NLS)
lt: OS miesto planai, Havikas 1857-1858 (NLS)

en: OS Town Plans, Inverness 1867-1868 (NLS)
lt: OS miesto planai, Invernesas 1867-1868 (NLS)

en: OS Town Plans, Irvine 1859 (NLS)
lt: OS miesto planai, Irvinas 1859 (NLS)

en: OS Town Plans, Jedburgh 1858 (NLS)
lt: OS miesto planai, Jedburgas 1858 (NLS)

en: OS Town Plans, Kelso 1857 (NLS)
lt: OS miesto planai, Kelso 1857 (NLS)

en: OS Town Plans, Kilmarnock 1857-1859 (NLS)
lt: OS miesto planai, Kilmarnokas 1857-1859 (NLS)

en: OS Town Plans, Kirkcaldy 1855 (NLS)
lt: OS miesto planai, Kirkkaldis 1855 (NLS)

en: OS Town Plans, Kirkcaldy 1894 (NLS)
lt: OS miesto planai, Kirkkaldis 1894 (NLS)

en: OS Town Plans, Kirkcudbright 1850 (NLS)
lt: OS miesto planai, Kirkkudbraitas 1850 (NLS)

en: OS Town Plans, Kirkcudbright 1893 (NLS)
lt: OS miesto planai, Kirkkudbraitas 1893 (NLS)

en: OS Town Plans, Kirkintilloch 1859 (NLS)
lt: OS miesto planai,, Kirkintillochas 1859 (NLS)

en: OS Town Plans, Kirriemuir 1861 (NLS)
lt: OS miesto planai, Kirriemuiras 1861 (NLS)

en: OS Town Plans, Lanark 1858 (NLS)
lt: OS miesto planai, Lanarkas 1858 (NLS)

en: OS Town Plans, Linlithgow 1856 (NLS)
lt: OS miesto planai, Linlithgavas 1856 (NLS)

en: OS Town Plans, Mayole 1856-1857 (NLS)
lt: OS miesto planai, Mayole 1856-1857 (NLS)

en: OS Town Plans, Montrose 1861-1862 (NLS)
lt: OS miesto planai, Montrose 1861-1862 (NLS)

en: OS Town Plans, Musselburgh 1853 (NLS)
lt: OS miesto planai, Muselburgas 1853 (NLS)

en: OS Town Plans, Musselburgh 1893 (NLS)
lt: OS miesto planai, Muselburgas 1893 (NLS)

en: OS Town Plans, Nairn 1867-1868 (NLS)
lt: OS miesto planai, Nairnas 1867-1868 (NLS)

en: OS Town Plans, Oban 1867-1868 (NLS)
lt: OS miesto planai, Obanas 1867-1868 (NLS)

en: OS Town Plans, Peebles 1856 (NLS)
lt: OS miesto planai, Peebles 1856 (NLS)

en: OS Town Plans, Perth 1860 (NLS)
lt: OS miesto planai,  Pertas 1860 (NLS)

en: OS Town Plans, Peterhead 1868 (NLS)
lt: OS miesto planai, Peterhedas 1868 (NLS)

en: OS Town Plans, Port Glasgow 1856-1857 (NLS)
lt: OS miesto planai,  Glazgo uostas 1856-1857 (NLS)

en: OS Town Plans, Portobello 1893-1894 (NLS)
lt: OS miesto planai, Portabelas 1893-1894 (NLS)

en: OS Town Plans, Rothesay 1862-1863 (NLS)
lt: OS miesto planai, Rothesay 1862-1863 (NLS)

en: OS Town Plans, Selkirk 1865 (NLS)
lt: OS miesto planai, Selkirkas 1865 (NLS)

en: OS Town Plans, St Andrews 1854 (NLS)
lt: OS miesto planai, Šv. Andriaus 1854 (NLS)

en: OS Town Plans, St Andrews 1893 (NLS)
lt: OS miesto planai, Šv. Andriaus 1893 (NLS)

en: OS Town Plans, Stirling 1858 (NLS)
lt: OS miesto planai, Stirlingas 1858 (NLS)

en: OS Town Plans, Stonehaven 1864 (NLS)
lt: OS miesto planai, Stonehavenas 1864 (NLS)

en: OS Town Plans, Stranraer 1847 (NLS)
lt: OS miesto planai, Stranraeras 1847 (NLS)

en: OS Town Plans, Stranraer 1863-1877 (NLS)
lt: OS miesto planai, Stranraeras 1863-1877 (NLS)

en: OS Town Plans, Stranraer 1893 (NLS)
lt: OS miesto planai, Stranraeras 1893 (NLS)

en: OS Town Plans, Strathaven 1858 (NLS)
lt: OS miesto planai, Strathavenas 1858 (NLS)

en: OS Town Plans, Wick 1872 (NLS)
lt: OS miesto planai, Vikas 1872 (NLS)

en: OS Town Plans, Wigtown 1848 (NLS)
lt: OS miesto planai, Vigtaunas 1848 (NLS)

en: OS Town Plans, Wigtown 1894 (NLS)
lt: OS miesto planai, Vigtaunas 1894 (NLS)

en: Bing aerial imagery
lt: Bing oro nuotraukos

en: HDM (Humanitarian OpenStreetMap Team)
lt: HDM (Humanitarinė OpenStreetMap komanda)

en: Mapbox Satellite
lt: Mapbox palydovinis

en: OpenCycleMap
lt: OpenCycleMap (pritaikyta dviračiams)

en: OpenStreetMap (German Style)
lt: OpenStreetMap (Vokiško stiliaus)

en: OpenStreetMap GPS Traces
lt: OpenStreetMap GPS trasos

en: Public Transport (ÖPNV)
lt: Viešasis transportas (ÖPNV)

en: Strava cycling heatmap
lt: Strava dviračių intensyvumo žemėlapis

en: Strava running heatmap
lt: Strava bėgimo intensyvumo žemėlapis

en: Strava cycling and running heatmap
lt: Strava dviračių ir bėgimo intensyvumo žemėlapis

en: Locator Overlay
lt: Locator perdanga

en: Waymarked Trails: Hiking
lt: Pažymėtos trasos:  žygiams

en: Waymarked Trails: Cycling
lt: Pažymėtos trasos:  dviračiams

en: Waymarked Trails: MTB
lt: Pažymėtos trasos:  kalnų dviračiams

en: Waymarked Trails: Skating
lt: Pažymėtos trasos: čiuožinėjimams

en: Waymarked Trails: Horse Riding
lt: Pažymėtos trasos: jodinėjimams

en: Waymarked Trails: Winter Sports
lt: Pažymėtos trasos: žiemos sportui

en: OSM Inspector: Geometry
lt: OSM tikrintuvė: geometrija

en: OSM Inspector: Tagging
lt: OSM tikrintuvė: žymėjimas

en: OSM Inspector: Places
lt: OSM tikrintuvė: vietos

en: OSM Inspector: Highways
lt: OSM tikrintuvė: keliai

en: OSM Inspector: Routing
lt: OSM tikrintuvė: maršruto parinkimas

en: OSM Inspector: Addresses
lt: OSM tikrintuvė: adresai

en: Tools for drawing buildings.
lt: Įrankiai pastatų braižymui.

en: Create a grid of ways.
lt: Sukurti kelių tinklelį.

en: Download your GPX tracks from openstreetmap.org
lt: Atsisiųskite savo GPX pėdsaką iš openstreetmap.org

en: Shows the elevation profile and some statistical data of a GPX track.
lt: Rodo aukščio profilį ir šiek tiek statistinių duomenų iš GPX pėdsako.

en: Handling of French EPCIs (boundary=local_authority)
lt: Prancūzų EPCI (boundary=local_authority) apdorojimas

en: Fast drawing ways by mouse
lt: Greitas kelių piešimas pele

en: Finds and fixes invalid street addresses in a comfortable way.
lt: Randa ir sutaiso neteisingai pažymėtus adresus patogiu būdu.

en: Talk with users editing the map nearby, be notified when someone comes close.
lt: Kalbėkite su naudotojais, redaguojančiais žemėlapį šalia jūsų, būkite informuotas, jeigu kažkas prie jūsų artėja.

en: Visualizes routing information as a routing graph.
lt: Vizualizuoja maršruto parinkimo informaciją kaip maršruto parinkimo grafą.

en: Export tiles from the imagery layer cache into the file system.
lt: Eksportuoti kaladėles iš vaizdų sluoksnio podėlio į failų sistemą.

en: Database of imagery offsets: share and aquire imagery offsets with one button.
lt: Vaizdų poslinkių duomenų bazė: dalinkitės ir gaukite vaizdų poslinkius vienu mygtuku.

en: Import vector graphics (SVG)
lt: Importuoti vektorinę grafiką (SVG)

en: Merge overlapping part of ways.
lt: Sujungti persidengiančias kelių vietas.

en: Adds no left turn for sets of 4 or 5 ways
lt: Prideda draudžiamojo posūkio į kairę ženklų rinkiniams iš 4 arba 5 kelių.

en: Write gps position info to the image file header. Run this feature from the right click menu of the image layer.
lt: Įrašyti GPS pozicijos informaciją į vaizdo failo antraštę. Naudokite šią funkciją per vaizdų sluoksnio kontekstinį meniu.

en: Make photos movable and position them on the map.
lt: Padaryti, kad fotografijos judėtų ir pozicionuoti jas ant žemėlapio.

en: Adds map printing to JOSM
lt: Į JOSM prideda žemėlapių spausdinimą

en: This plugin simplifies the mapping and editing of public transport routes.
lt: Šis papildinys supaprastina viešojo transporto maršrutų žymėjimą ir redagavimą.

en: Plugin for reverting changesets
lt: Papildinys pakeitimų grąžinimui

en: Provides routing capabilities.
lt: Teikia maršruto parinkimo galimybes.

en: Loads data from SDS
lt: Įkelti duomenis iš SDS

en: Editor to add turn lanes tags in highways
lt: Tvarkytuvė posūkių juostoms keliuose pridėti

en: Provides a straightforward GUI for adding, editing and deleting turn lanes.
lt: Teikia nesudėtingą grafinę sąsają pridedant, keičiant ar naikinant eismo kryptis sankryžose.

en: Handy Address Interpolation Functions
lt: Patogios adresų interpoliacijos funkcijos

en: Define Address Interpolation
lt: Apibrėžkite adresų interpoliaciją

en: Odd
lt: Nelyginis

en: Even
lt: Lyginis

en: Actual
lt: Tikrasis

en: Estimate
lt: Apytikslis

en: Potential
lt: Potencialus

en: Relation: {0}
lt: Ryšys: {0}

en: Starting #:
lt: Pradžia #:

en: Ending #:
lt: Pabaiga #:

en: Accuracy:
lt: Tikslumas:

en: City:
lt: Miestas:

en: State:
lt: Valstija:

en: Post Code:
lt: Pašto Kodas:

en: Country:
lt: Šalis:

en: Full Address:
lt: Pilnas Adresas:

en: Optional Information:
lt: Neprivaloma Informacija:

en: Please select a street to associate with address interpolation way
lt: Pasirinkite gatvę susiejimui su adresų interpoliacijos keliu

en: Please select address interpolation way for this street
lt: Pasirinkite adresų interpoliacijos kelią šiai gatvei

en: Country code must be 2 letters
lt: Šalies kodas privalo būti iš 2 raidžių

en: Ignore hdop/vdop/pdop entries
lt: Ignoruoti hdop/vdop/pdop įrašus

en: Warn on conversion errors
lt: Įspėti dėl konvertavimo klaidų

en: No command has been found. Would you like to download and install default commands now?
lt: Nerasta jokių komandų. Ar norite atsiųsti ir įdiegti numatytąsias komandas dabar?

en: Default commands have been successfully installed
lt: Numatytosios komandos sėkmingai įdiegtos

en: Failed to download and install default commands.
    
    Error: {0}
lt: Nepavyko atsiųsti ir įdiegti numatytųjų komandų.
    
    Klaida: {0}

en: Illegal value for attribute ''uid''. Got ''{0}''.
lt: Neleistina atributo „uid“ reikšmė. Gauta „{0}“.

en: nodes
lt: taškai

en: ways
lt: keliai

en: relations
lt: ryšiai

en: OSM objects
lt: OSM objektai

en: Select two ways with a node in common
lt: Pažymėkite du kelius su bendru tašku

en: Download Track ...
lt: Atsiunčiamas kelias ...

en: Download GPX track from openstreetmap.org
lt: Atsisiųskite GPX kelią iš openstreetmap.org

en: Download Track
lt: Atsisiųsti Kelią

en: Error fetching URL {0}
lt: Klaida ištraukiant iš URL {0}

en: Trackable (only shared as anonymous, ordered points with timestamps)
lt: Stebima (dalinamasi tik anonimiškai, sudelioti taškai su laiko žymomis)

en: Selected track: {0}
lt: Pasirinktos trasos: {0}

en: Error while uploading
lt: Klaida išsiunčiant

en: GPX upload was successful
lt: GPX išsiuntimas sėkmingas

en: Uploading GPX track: {0}% ({1} of {2})
lt: Išsiunčiamas GPX pėdsakas: {0} % ({1} iš {2})

en: Uploading GPX Track
lt: Išsiunčiamas GPX pėdsakas

en: zoom in to load any tiles
lt: padidinkite, kad įkeltumėte kaladėles

en: increase zoom level to see more detail
lt: padidinkite, kad matytumėte daugiau detalių

en: Min
lt: Mažiausiais

en: Avrg
lt: Vidutinis

en: Max
lt: Didžiausiais

en: Dist
lt: Atstumas

en: Time
lt: Laikas

en: Tracks
lt: Trasos

en: Zoom
lt: Priartinti

en: Elevation profile for track ''{0}''.
lt: Aukščio profilis trasai ''{0}''.

en: Autosimplify
lt: Automatiškai supaprastinti

en: Save as is
lt: Išsaugoti kai yra

en: Snap to nodes
lt: Kibti prie taškų

en: Max points count per 1 km
lt: Didžiausias taškų skaičius 1 km

en: Auto add tags
lt: Automatiškai pridėti žymas

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Can not read settings
lt: Neįmanoma nuskaityti nustatymų

en: Q=Options, Enter=save, Ctrl-Enter=save with tags, Up/Down=tune
lt: Q=Nustatymai, Enter=išsaugoti, Ctrl-Enter=išsaugoti su žymomis, Up/Down=derinti

en: Fix addresses
lt: Taisyti adresus

en: Show dialog with incomplete addresses
lt: Rodyti dialogo langą su nepilnais adresais

en: Include objects used for guesses
lt: Įtraukti objektus naudotus spėjimams

en: Fix street addresses
lt: Taisyti gatvės adresus

en: Find and fix addresses without (valid) streets.
lt: Ieškoti ir taisyti adresus be (tinkamos) gatvės.

en: Address has no street
lt: Adresas be gavės

en: Address has no valid street
lt: Adresas be tinkamos gatvės

en: Address has no post code
lt: Adresas be pašto kodo

en: Address has no city
lt: Adresas be miesto

en: Address has no country
lt: Adresas be šalies

en: Assign to
lt: Priskirti prie

en: Remove all address tags
lt: Pašalinti visas adresų žymes

en: Incomplete Addresses
lt: Nepilni adresai

en: Selected Street
lt: Pažymėta gatvė

en: (No data)
lt: (Nėra duomenų)

en: Show incomplete addresses
lt: Rodyti nepilnus adresus

[ctx: address]
en: City
lt: Miestas

en: Postcode
lt: Pašto kodas

en: Assign address to street
lt: Priskirti adresą gatvei

en: Assign the selected address(es) to the selected street.
lt: Priskirti parinktą adresą(-us) parinktai gatvei.

en: Set street name
lt: Nustatyti gatvės pavadinimą

en: Select incomplete addresses
lt: Pažymėti nepilnus adresus

en: Selects all addresses with incomplete data.
lt: Pažymėti visus adresus su nepilnais duomenimis.

en: House Number Editor
lt: Namo numerių tvarkytuvė

en: Rotate 90
lt: Pasukti 90

en: Rotate 180
lt: Pasukti 180

en: Rotate 270
lt: Pasukti 270

en: Toggle: {0}
lt: Perjungti {0}

en: Imported Images
lt: Importuotos nuotraukos

en: Rotate left
lt: Pasukti kairėn

en: Rotate right
lt: Pasukti dešinėn

en: Default image projection
lt: Numatytoji vaizdo projekcija

en: JOSM''s current projection
lt: JOSM dabartinė projekcija

en: No projection file (.prj) found.<br>You can choose the default image projection ({0}) or JOSM''s current editor projection ({1}) as original image projection.<br>(It can be changed later from the right click menu of the image layer.)
lt: Projekcijos failas (.prj) nerastas.<br>Galite pasirinkti numatytąją projekciją ({0}) arba JOSM dabartinę rengyklės projekciją ({1}) kaip originalią vaizdo projekciją.<br>(Ji gali būti pakeista vėliau iš vaizdų sluoksnio kontekstinio meniu.)

en: Error while creating image layer: {0}
lt: Klaida kuriant vaizdų sluoksnį: {0}

en: Import image
lt: Importuoti paveikslėlį

en: Error while creating image layer:
lt: Klaida kuriant vaizdų sluoksnį:

en: Track name:
lt: Trasos pavadinimas:

en: Show
lt: Rodyti

en: Zoom to selected image
lt: Priartinti pažymėtą vaizdą

en: Forward
lt: Pirmyn

en: Mapillary filter
lt: Mapillary filtras

en: Open Mapillary filter dialog
lt: Atverti Mapillary filtrų dialogo langą

en: Mapillary Filters
lt: Mapillary filtrai

en: Remote Control has been asked to set Mapillary filters:
lt: Nuotolinis valdymas paprašytas nustatyti Mapillary filtrus:

en: Login successful, return to JOSM.
lt: Prisijungimas sėkmingas, grįžkite į JOSM.

en: Press "{0}" to download images
lt: Spauskite „{0}“ vaizdams atsiųsti

en: Use 24 hour format
lt: Naudoti 24 valandų formatą

en: Edit opening hours
lt: Redaguoti darbo laiką

en: Display clock in 12h mode.
lt: Rodyti 12-os valandų laikrodį.

en: Choose key
lt: Pasirinkite raktą

en: apply {0}
lt: pritaikyti {0}

en: Info: {0}
lt: Informacija {0}

en: Load Picture Calibration...
lt: Įkelti paveikslėlių kalibraciją...

en: Save Picture Calibration...
lt: Įrašyti paveikslėlių kalibraciją...

en: New picture layer from clipboard
lt: Naujas paveikslėlių sluoksnis iš iškarpinės

en: New picture layer from file...
lt: Naujas paveikslėlių sluoksnis iš failo...

en: Nothing in clipboard
lt: Iškarpinė tuščia

en: The clipboard data is not an image
lt: Iškarpinės duomenys – ne vaizdas

en: Road Sign Plugin
lt: Kelio ženklų papildinys

en: settings
lt: nustatymai

en: Country preset:
lt: Šalies ruošinys:

en: Roadsign tagging
lt: Kelio ženklų žymėjimas

en: Add tags by clicking on road signs
lt: Prideda žymas paspaudus ant kelio ženklų

en: Roadsigns plugin: open dialog
lt: Kelio ženklų papildinys: atverti dialogo langą

en: Could not read tagging preset source: ''{0}''
lt: Nepavyko perskaityti žymėjimo ruošinio šaltinio: „{0}“

en: Error parsing tagging preset from ''{0}'':
lt: Klaida nagrinėjant žymėjimo ruošinį iš „{0}“:

en: Sign {0}
lt: Ženklas {0}

en: Successfully added address to selected object:
lt: Sėkmingai pridėtas adresas į pažymėtą objektą:

en: Delete overlay
lt: Pašalinti perdangą

en: Simplify Area
lt: Supaprastinti Sritį

en: Delete unnecessary nodes from an area.
lt: Šalinti nereikalingus ploto taškus.

en: Yes, delete nodes
lt: Taip, šalinti taškus

en: No, abort
lt: Ne, nutraukti

en: The selected way has nodes outside of the downloaded data region. | The selected ways have nodes outside of the downloaded data region.
lt[0]: Pažymėtas kelias turi taškų už atsiųsto duomenų regiono.
lt[1]: Pažymėti keliai turi taškų už atsiųsto duomenų regiono.
lt[2]: Pažymėti keliai turi taškų už atsiųsto duomenų regiono.

en: Name:
lt: Vardas:

en: Resolution:
lt: Skiriamoji geba:

en: Align Way Segments
lt: Lygiuoti kelio segmentus

en: Align way segment
lt: Lygiuoti kelio segmentą

en: Align Way Segments: Modes
lt: Lygiuoti kelio segmentus: veiksenos

en: Align Ways control panel
lt: Kelių lygiavimo valdymo pultas

en: Align with:
lt: Lygiuoti su:

en: Align Ways
lt: Lygiuoti kelius

en: I''m ready!
lt: Pasiruošęs!

en: Align Ways mode
lt: Kelių lygiavimo veiksena

en: Parameter ''{0}'' must not be null
lt: Parametras „{0}“ privalo būti ne nulis

en: <html>
    <div style="font-family:sans-serif">
    <ul>
      <li><b>Align the segments.</b> Press <b><i><span style="color:green">{0}</span></i></b>. Alternatively you''ll find the command in the <b>Tools</b>
     menu or may want to place the action on the <b>toolbar</b>.
      </li>
    </ul>
    </div>
    </html>
lt: <html>
    <div style="font-family:sans-serif">
    <ul>
      <li><b>Lygiuoti segmentus.</b> Spauskite <b><i><span style="color:green">{0}</span></i></b>. Taip pat komandą rasite <b>Įrankių</b>
     meniu, arba galite pridėti veiksmą <b>įrankių juostoje</b>.
      </li>
    </ul>
    </div>
    </html>

en: What''s new...
lt: Kas naujo...

en: Various improvements and bugfixes
lt: Įvairūs patobulinimai ir klaidų taisymas

en: Browser not supported.
lt: Naršyklė nepalaikoma.

en: Building address
lt: Pastato adresas

en: skip
lt: praleisti

en: House number:
lt: Namo numeris:

en: Street:
lt: Gatvė:

en: Post code:
lt: Pašto kodas:

en: Building:
lt: Pastatas:

en: Tags:
lt: Žymos:

en: Area Selector
lt: Ploto parinkiklis

en: Unable to detect a polygon where you clicked.
lt: Nepavyko aptikti poligono kur paspaudėte.

en: Error Report
lt: Pranešimas apie klaidą

en: Something went wrong!
lt: Įvyko kažkas ne taip!

en: Area Selector - Preferences
lt: Ploto parinkiklis – nustatymai

en: Settings for the area detection algorithm.
lt: Ploto aptikimo algoritmo nustatymai.

en: merge nodes
lt: sulieti taškus

en: Merge nodes with existing nodes
lt: Sulieti taškus su egzistuojančiais taškais

en: Debug
lt: Derinimas

en: Debugging mode will write images for each processing step.
lt: Derinimo veiksena įrašys vaizdus kiekvienam apdorojimo žingsniui.

en: Select only buildings without nodes.
lt: Pažymėti tik pastatus be taškų

en: Replace geometry for node {0}
lt: Pakeisti geometriją taškui {0}

en: Please select one way that exists in the database and one new way with correct geometry.
lt: Pažymėkite vieną kelią, kuris egzistuoja duomenų bazėje, ir vieną naują kelią su teisinga geometrija.

en: Exceeded iteration limit for robust method, using simpler method.
lt: Viršytas veiksmingo metodo iteracijų limitas, naudojamas paprastesnis metodas.

en: Replace geometry for way {0}
lt: Pakeisti geometriją keliui {0}

en: Street Name:
lt: Gatvės Pavadinimas:

en: Big buildings mode
lt: Didelių pastatų veiksena

en: Rotate crosshair
lt: Pasukti kryželį

en: Disable click+drag
lt: Išjungti paspaudimas+tempimas

en: Buildings tags:
lt: Pastatų žymos:

en: Cannot place building outside of the world.
lt: Negalima sukurti pastato už pasaulio ribų.

en: Create building
lt: Sukurti pastatą

en: Set building shape to circle
lt: Nustatyti pastato formą į apskritimą

en: Set buildings shape to circle
lt: Nustatyti pastatų formą į apskritimą

en: Set building shape to rectangle
lt: Nustatyti pastato formą į stačiakampį

en: Set buildings shape to rectangle
lt: Nustatyti pastatų formą į stačiakampį

en: Set buildings size
lt: Nustatyti pastatų dydžius

en: Use Address dialog
lt: Naudoti adresų dialogo langą

en: Auto-select building
lt: Automatiškai pažymėti pastatus

en: Use address nodes under buildings
lt: Naudoti adresų taškus po pastatais

en: Circle
lt: Apskritimas

en: Rectangle
lt: Stačiakampis

en: Set buildings size and shape
lt: Nustatyti pastatų dydį ir formą

en: Buildings width/diameter:
lt: Pastatų plotis/diametras:

en: Length step:
lt: Ilgio žingsnis:

en: Advanced...
lt: S

en: Draw buildings
lt: Braižyti pastatus

en: Point on the corner of the building to start drawing
lt: Spauskite ant pastato kampo braižymui pradėti

en: Point on opposite end of the building
lt: Spauskite kitame pastato gale

en: Set width of the building
lt: Nustatykite pastato plotį

en: Merge address points
lt: Sulieti adresų taškus

en: Move tags from address nodes inside buildings to building ways
lt: Perkelti žymas iš adresų taškų pastatų viduje į pastatų kelius

en: Select both address nodes and building ways to merge
lt: Pažymėkite ir adresų taškus, ir pastatų kelius suliejimui

en: No address nodes found in the selection
lt: Nerasta adresų taškų pažymėjime

en: There is {0} building with multiple address nodes inside | There are {0} buildings with multiple address nodes inside
lt[0]: Yra {0} pastatas su keliais adresų taškais viduje
lt[1]: Yra {0} pastatai su keliais adresų taškais viduje
lt[2]: Yra {0} pastatų su keliais adresų taškais viduje

en: There is {0} building with address conflicts | There are {0} buildings with address conflicts
lt[0]: Yra {0} pastatas su adresų konfliktais
lt[1]: Yra {0} pastatai su adresų konfliktais
lt[2]: Yra {0} pastatų su adresų konfliktais

en: No address nodes inside buildings found
lt: Nerasta adresų taškų pastatų viduje

en: Change the current projection
lt: Pakeisti dabartinę projekciją

en: Extract commune boundary
lt: Išrinkti komunos ribą

en: Download Image from French Cadastre WMS
lt: Atsiųsti vaizdus iš Prancūzų kadastro WMS

en: Load layer from cache
lt: Įkelti sluoksnį iš podėlio

en: {0} not allowed with the current projection
lt: {0} neleidžiama su dabartine projekcija

en: Cannot load cache {0} which is not compatible with current projection zone
lt: Nepavyko įkelti podėlio {0}, kuris yra nesuderinamas su dabartine projekcijos zona

en: The location {0} is already on screen. Cache not loaded.
lt: Vieta {0} jau ekrane. Podėlis neįkeltas.

en: <html>Enter the town,village or city name.<br>Use the syntax and punctuation known by www.cadastre.gouv.fr .</html>
lt: <html>Įveskite miestelio, kaimo ar miesto pavadinimą.<br>Naudokite sintaksę ir skyrybą žinomą www.cadastre.gouv.fr .</html>

en: Add new layer
lt: Pridėti naują sluoksnį

en: PNG files (*.png)
lt: PNG failai (*.png)

en: Export image (only raster images)
lt: Eksportuoti vaizdą (tik taškiniams vaizdams)

en: CadastreFR - Buildings
lt: CadastreFR - Pastatai

en: Enter addresses
lt: Įveskite adresus

en: Download from Cadastre
lt: Atsiųsti iš Cadastre

en: address
lt: adresas

en: symbol
lt: simbolis

en: locality
lt: vietovė

en: high
lt: aukštis

en: off
lt: išjungta

en: Max. cache size (in MB)
lt: Didžiausias podėlio dydis (MB)

en: Draw a rectangle around downloaded data from WMS server.
lt: Piešti stačiakampį apie atsiųstus duomenis iš WMS serverio.

en: Image resolution:
lt: Paveikslo skiriamoji geba:

en: High resolution (1000x800)
lt: Aukšta skiriamoji geba (1000x800)

en: Medium resolution (800x600)
lt: Vidutinė skiriamoji geba (800x600)

en: Low resolution (600x400)
lt: Žema skiriamoji geba (600x400)

en: Image filter interpolation:
lt: Paveikslo filtro interpoliacija:

en: Layers:
lt: Sluoksniai:

en: Sea, rivers, swimming pools.
lt: Jūra, upės, plaukimo baseinai.

en: Address, houses numbers.
lt: Adresas, namų numeriai.

en: Locality, hamlet, place.
lt: Vietovė, viensėdis, vieta.

en: Municipality administrative borders.
lt: Savivaldybės administracinės ribos.

en: Oldest files are automatically deleted when this size is exceeded
lt: Seniausi failai automatiškai pašalinami kai viršijamas šis dydis

en: Location "{0}" found in cache.
    Load cache first ?
    (No = new cache)
lt: Vieta „{0}“ rasta podėlyje.
    Pirmiau įkelti podėlį?
    (Ne = naujas podėlis)

en: Error loading file.
    Probably an old version of the cache file.
lt: Klaida įkeliant failą.
    Greičiausiai sena podėlio failo versija.

en: Town/city {0} not found or not available
    or action canceled
lt: Miestelis/miestas {0} nerastas ar neprieinamas
    arba atsisakyta veiksmo

en: Choose from...
lt: Pasirinkite iš...

en: Downloading {0}
lt: Parsiunčiama {0}

en: Contacting WMS Server...
lt: Jungiamasi prie WMS serverio...

en: Create buildings
lt: Pastatų kūrimas

en: Extract best fitting boundary...
lt: Išrinkti geriausiai tinkančią ribą...

en: Create boundary
lt: Sukurti ribą

en: East
lt: Rytai

en: Reset offset
lt: Atstatyti poslinkį

en: Reset offset (only vector images)
lt: Atstatyti poslinkį (tik vektoriniams vaizdams)

en: Blank Layer
lt: Tuščias sluoksnis

en: Bounding box: {0}
lt: Apimties stačiakampis: {0}

en: Unsupported cache file version; found {0}, expected {1}
    Create a new one.
lt: Nepalaikoma podėlio failo versija; rasta {0}, tikėtasi {1}
    Sukurkite naują.

en: Open changeset Viewer window.
lt: Atverto pakeitimo žiūryklės langas.

en: Use the current colors as a new color scheme.
lt: Naudoti dabartines spalvas kaip naują spalvų schemą.

en: Matches
lt: Atitikmenys

en: Matches ({0})
lt: Atitikmenys ({0})

en: Remove selected matches
lt: Pašalinti pažymėtus atitikmenis

en: Replace
lt: Pakeisti

en: Zoom to selected primitive(s)
lt: Priartinti pažymėtus primityvus

en: Generating matches
lt: Generuojami atitikmenys

en: Finding matches
lt: Ieškoma atitikmenų

en: Discarding inferior matches
lt: Atmetami prastesni atitikmenys

en: Cannot replace geometry.
lt: Nepavyko pakeiti geometrijos.

en: Weight
lt: Masė

en: Compactness
lt: Kompaktiškumas

en: Replace Geometry
lt: Pakeisti geometriją

en: Generate matches
lt: Generuoti atitikmenis

en: Supress the default modal progress monitor when downloading.
lt: Nerodyti numatytojo modalinio eigos lango atsiunčiant.

en: Suppress the progress monitor that is shown when downloading. If this option is selected there is no indication that something is being done, and no way to cancel the download.
lt: Nerodyti eigos lango, kuris rodomas atsiunčiant. Jei pažymėta, nėra indikacijos, kad kažkas yra daroma ir nėra būdo atsisakyti atsiuntimo.

en: Coordinates imported:
lt: Importuota koordinačių:

en: TangoGPS import success
lt: TangoGPS pavyko importuoti

en: TangoGPS import failure!
lt: TangoGPS nepavyko importuoti!

en: TCX Files (*.tcx)
lt: TCX Failai (*.tcx)

en: Layer for editing GPX tracks
lt: Sluoksnis naudojamas GPX trasų keitimui

en: edit gpx tracks
lt: keisti gpx trasas

en: External tools
lt: Išoriniai įrankiai

en: Invalid opening xml tag <{0}> in state {1}
lt: Neteisinga atverianti xml žyma <{0}> būsenoje {1}

en: Invalid closing xml tag </{0}> in state {1}
lt: Neteisinga užverianti xml žyma </{0}> būsenoje {1}

en: Some tags have not been closed; now in state {0}
lt: Kai kurios žymos nebuvo užvertos; dabar būsenoje {0}

en: Syntax exception in access ruleset:
    {0}
lt: Sintaksės išimtinė situacija prieigos taisyklėje:
    {0}

en: Couldn''t find built-in ruleset {0}
lt: Nepavyko rasti įtaisytųjų taisyklių {0}

en: height (m)
lt: aukštis (m)

en: width (m)
lt: plotis (m)

en: length (m)
lt: ilgis (m)

en: speed (km/h)
lt: greitis (km/h)

en: weight (t)
lt: masė (t)

en: axleload (t)
lt: ašies apkrova (t)

en: Road requirements
lt: Kelio reikalavimai

en: max. tracktype grade
lt: maks. vėžės būklė

en: Worst tracktype (1-5) the vehicle can still use, 0 for none
lt: Blogiausia vėžės būklė (1-5): galima naudoti transporto priemonę, 0: negalima

en: Settings for the Graphview plugin that visualizes routing graphs.
lt: GraphView papildinio, kuris vizualizuoja maršruto parinkimo grafus, nustatymai.

en: Use built-in rulesets
lt: Naudoti įtaisytąsias taisykles

en: Restore defaults
lt: Atkurti numatytuosius

en: Draw directions separately
lt: Piešti kryptis atskirai

en: Really restore default bookmarks?
    All manually added or edited bookmarks will be lost!
lt: Tikrai atkurti numatytuosius adresyno įrašus?
    Visi rankiniu būdu pridėti ar redaguoti įrašai bus prarasti!

en: Routing graph calculated by the GraphView plugin
lt: Maršruto parinkimo grafas apskaičiuotas GraphView papildinio

en: Tracktype grades must be given as integers between 0 and 5.
lt: Vežės būklė turi būti nurodyta sveikaisiais skaičiais tarp 0 ir 5.

en: Imagery XML Files
lt: Vaizdų XML failai

en: Save Imagery XML file
lt: Įrašyti vaizdų XML failą

en: Download imagery XML bounds
lt: Atsiųsti vaizdų XML ribas

en: Open Imagery XML file
lt: Atverti vaizdų XML failą

en: A deprecated calibration geometry of {0} nodes by {1}
lt: Pasenusi {0} taškų kalibravimo geometrija {1}

en: Deprecate Offset
lt: Pasendinti poslinkį

en: Are you sure this imagery offset is wrong?
lt: Ar esate tikri, kad šis vaizdų poslinkis klaidingas?

en: To store imagery offsets you must be a registered OSM user.
lt: Vaizdų poslinkiams įrašyti turite būti registruotas OSM naudotojas.

en: Please enter the reason why you mark this imagery offset as deprecated
lt: Įveskite priežastį, kodėl pažymėjote šį vaizdų poslinkį kaip pasenusį

en: Please enter the reason why you mark this calibration geometry as deprecated
lt: Įveskite priežastį, kodėl pažymėjote šią kalibravimo geometriją kaip pasenusią

en: Get Imagery Offset...
lt: Gauti vaizdų poslinkį...

en: Download offsets for current imagery from a server
lt: Atsiųsti dabartinių vaizdų poslinkius iš serverio

en: No data for this region. Please adjust imagery layer and upload an offset.
lt: Nėra duomenų šiame regione. Suderinkite vaizdų sluoksnį ir išsiųskite poslinkį.

en: Loading imagery offsets...
lt: Įkeliami vaizdų poslinkiai...

en: Imagery Offset Database
lt: Vaizdų poslinkių duomenų bazė

en: Deprecated offsets
lt: Pasenę poslinkiai

en: An imagery offset of {0}
lt: „{0}“ vaizdų poslinkis

en: Imagery ID
lt: Vaizdų ID

en: Unable to connect to the server
lt: Nepavyko prisijungti prie serverio

en: Store Imagery Offset...
lt: Saugoti vaizdų poslinkį...

en: Store imagery offset
lt: Saugoti vaizdų poslinkį

en: The topmost imagery layer has no offset. Are you sure you want to upload this?
lt: Aukščiausias vaizdų sluoksnis neturi poslinkio. Ar tikrai norite tai išsiųsti?

en: You are registering an imagery offset. Other users in this area will be able to use it for mapping.
    Please make sure it is as precise as possible, and describe a region this offset is applicable to.
lt: Registruojate vaizdų poslinkį. Kiti naudotojai šioje vietovėje galės jį naudoti žymėjimui.
    Užtikrinkite, kad jis yra kiek įmanoma tikslus ir aprašykite regioną, kuriam šis poslinkis tinkamas.

en: Uploading a new offset...
lt: Išsiunčiamas naujas poslinkis...

en: filtering ways
lt: filtruojami keliai

en: Ignore direction of this way.
lt: Ignoruoti šio kelio kryptį.

en: Capture GPS Track
lt: Sulaikyti GPS trasą

en: Measured values
lt: Išmatuotos reikšmės

en: Open the measurement window.
lt: Atverti matavimo langą.

en: Reset current measurement results and delete measurement path.
lt: Atstatyti dabartinio matavimo rezultatus ir pašalinti matavimo kelią.

en: Path Length
lt: Kelio ilgis

en: Selection Length
lt: Pažymėjimo ilgis

en: Selection Area
lt: Pažymėjimo plotas

en: Selection Radius
lt: Pažymėjimo spindulys

en: Angle
lt: Kampas

en: Angle between two selected Nodes
lt: Kampas tarp dviejų pažymėtų taškų

en: Layer to make measurements
lt: Sluoksnis matavimams

en: measurement mode
lt: Matavimo veiksena

en: Measurements
lt: Matavimai

en: Unable to order the ways. Please verify their directions
lt: Nepavyko surikiuoti kelių. Patikrinkite jų kryptis

en: About Plugin
lt: Apie papildinį

en: Close the dialog and discard all changes
lt: Užverti dialogo langą ir atmesti visus pakeitimus

en: JOSM/Proxy/Username
lt: JOSM/Tarpinis serveris/Naudotojas

en: JOSM/Proxy/Password
lt: JOSM/Tarpinis serveris/Slaptažodis

en: The username and password is protected by {0}.
lt: Naudotojo vardas ir slaptažodis apsaugoti {0}.

en: username
lt: naudotojas

en: password
lt: slaptažodis

en: proxy username
lt: tarpinio serverio naudotojas

en: proxy password
lt: tarpinio serverio slaptažodis

en: oauth key
lt: oauth raktas

en: oauth secret
lt: oauth paslaptis

en: Plain text, JOSM default
lt: Grynasis tekstas, JOSM numatytasis

en: Encrypt data with Windows logon credentials
lt: Šifruoti duomenis su Windows prisijungimo duomenimis

en: OSM Server Files o5m compressed
lt: OSM serverio failai suspausti o5m

en: Invalid changeset id: {0}
lt: Neteisingas pakeitimo id: {0}

en: Split by neighbourhood
lt: Skaidyti pagal mikrorajoną

en: Split this data by neighbourhood (admin_level=11).
lt: Skaidyti šiuos duomenis pagal mikrorajoną (admin_level=11).

en: License URL not available: {0}
lt: Licencijos URL negalimas: {0}

en: OpenData preferences
lt: AtviriDuomenys nustatymai

en: License Agreement
lt: Licencijos Sutartis

en: Accept
lt: Priimta

en: Refuse
lt: Atmesta

en: Search:
lt: Paieška:

en: Please restart JOSM to activate the downloaded modules.
lt: Paleiskite JOSM iš naujo atsiųstiems moduliams aktyvuoti.

en: All installed modules are up to date. JOSM does not have to download newer versions.
lt: Visi įdiegti moduliai yra naujausių versijų. JOSM nereikia atsiųsti naujesnių versijų.

en: Modules up to date
lt: Moduliai yra naujausių versijų

en: Download OSM data corresponding to the current data set.
lt: Atsiųsti OSM duomenis atitinkančius dabartinę duomenų aibę.

en: Set the selected elements on the map to the selected items in the list above.
lt: Žemėlapyje pažymėti elementus, kurie pažymėti aukščiau esančiame sąraše.

en: Perform diff between current data set and existing OSM data.
lt: Atlikti skirtumų palyginimą tarp dabartinės duomenų aibės ir egzistuojančių OSM duomenų.

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Open tools menu for this data.
lt: Atverti įrankių meniu šiems duomenims.

en: Open the OpenData window.
lt: Atverti AtviriDuomenys langą.

en: OpenData Preferences
lt: AtviriDuomenys nustatymai

en: Overpass API server:
lt: Overpass API serveris:

en: Overpass API server used to download OSM data
lt: Overpass API serveris naudojamas OSM duomenims atsiųsti

en: XAPI server:
lt: XAPI serveris:

en: XAPI server used to download OSM data when Overpass API is not available
lt: XAPI serveris naudojamas OSM duomenims atsiųsti kai Overpass API neprieinama

en: Download modules
lt: Atsiųsti modulius

en: OpenData XML files
lt: OpenData XML failai

en: Zip Files
lt: Zip Failai

en: JOSM was unable to find a strict mathematical transformation between ''{0}'' and WGS84.<br /><br />Do you want to try a <i>lenient</i> method, which will perform a non-precise transformation (<b>with location errors up to 1 km</b>) ?<br/><br/>If so, <b>do NOT upload</b> such data to OSM !
lt: JOSM nepavyko surasti griežtos matematinės transformacijos tarp „{0}“ ir WGS84.<br /><br />Ar norite pabandyti <i>negriežtą</i> metodą, kuris atliks netikslią transformaciją (<b>su vietos paklaida iki 1 km</b>) ?<br/><br/>Jei taip, <b>nesiųskite</b> tokių duomenų į OSM!

en: Try lenient method
lt: Bandyti negriežtą metodą

en: GML files
lt: GML failai

en: KML/KMZ files
lt: KML/KMZ failai

en: MapInfo files
lt: MapInfo failai

en: CSV files
lt: CSV failai

en: ODS files
lt: ODS failai

en: XLS files
lt: XLS failai

en: View the license of the selected data set
lt: Parodyti pasirinktos duomenų aibės licenciją

en: Warning: Cannot download module ''{0}''. Its download link is not known. Skipping download.
lt: Įspėjimas: Nepavyko atsiųsti modulio „{0}“. Jo atsiuntimo nuoroda nežinoma. Atsiuntimas praleidžiamas.

en: Warning: Cannot download module ''{0}''. Its download link ''{1}'' is not a valid URL. Skipping download.
lt: Įspėjimas: Nepavyko atsiųsti modulio „{0}“. Jo atsiuntimo nuoroda „{1}“ neteisingas URL. Atsiuntimas praleidžiamas.

en: Could not load module {0}. Delete from preferences?
lt: Nepavyko įkelti modulio {0}. Pašalinti iš nuostatų?

en: loading module ''{0}'' (version {1})
lt: įkeliamas modulis „{0}“ (versija {1})

en: <html>Could not load module {0} because the module<br>main class ''{1}'' was not found.<br>Delete from preferences?</html>
lt: <html>Nepavyko įkelti modulio {0}, nes modulio<br>pagrindinė klasė „{1}“ nerasta.<br>Pašalinti iš nuostatų?</html>

en: JOSM could not find information about the following module: | JOSM could not find information about the following modules:
lt[0]: JOSM nepavyko rasti informacijos apie šį modulį:
lt[1]: JOSM nepavyko rasti informacijos apie šiuos modulius:
lt[2]: JOSM nepavyko rasti informacijos apie šiuos modulius:

en: Warning: failed to download module information list
lt: Įspėjimas: nepavyko atsiųsti modulių informacijos sąrašo

en: Warning: failed to delete outdated module ''{0}''.
lt: Įspėjimas: nepavyko pašalinti pasenusio modulio „{0}“.

en: Do not ask again and remember my decision (go to Preferences->Modules to change it later)
lt: Daugiau neklausti ir prisiminti sprendimą (jei norėsite pakeisti, eikite į Nuostatos->Moduliai)

en: The module file ''{0}'' does not include a Manifest.
lt: Modulio failas „{0}“ neturi manifesto.

en: Download module list...
lt: Atsiųsti modulių sąrašą...

en: Open only files that are visible in current view.
lt: Atverti tik failus, kurie yra matomi dabartiniame rodinyje.

en: Unknown file extension: {0}
lt: Neatpažintas failo plėtinys: {0}

en: OSM Server Files pbf compressed
lt: OSM serverio failai suspausti pbf

en: Projection:
lt: Projekcija:

en: Finished
lt: Baigta

en: PDF files
lt: PDF failai

en: OSM files
lt: OSM failai

en: File not found.
lt: Failas nerastas.

en: Joining nodes
lt: Sujungiami taškai

en: Removing small objects
lt: Šalinami smulkūs objektai

en: Building JOSM layer
lt: Kuriamas JOSM sluoksnis

en: Postprocessing layer
lt: Apdorojamas sluoksnis

en: Debug info
lt: Derinimo informacija

en: <html><h3>There are old backup files in the image directory!</h3>
lt: <html><h3>Yra senų atsarginių kopijų failų paveikslų aplanke!</h3>

en: Override old backup files?
lt: Nustelbti senus atsarginių kopijų failus?

en: Keep old backups and continue
lt: Palikti senus atsarginių kopijų failus ir tęsti

en: coordinates
lt: koordinatės

en: Latitude and longitude
lt: Platuma ir ilguma

en: Edit coordinates in separate editor
lt: Redaguoti koordinates atskiroje tvarkytuvėje

en: Undo changes made in this dialog
lt: Atšaukti šiame dialogo lange padarytus pakeitimus

en: Tags copied to clipboard.
lt: Žymos nukopijuotos į iškarpinę.

en: Reading polygon filter file...
lt: Skaitomas daugiakampių filtro failas...

en: Osmosis polygon filter files
lt: Osmosis daugiakampių filtrų failas

en: Print...
lt: Spausdinti...

en: Print the map
lt: Atspausdinti žemėlapį

en: Print the Map
lt: Atspausdinti Žemėlapį

en: Printer
lt: Spausdintuvas

en: Media
lt: Popierius

en: Printer settings
lt: Spausdintuvo nustatymai

en: Resolution
lt: Skiriamoji geba

en: Map Preview
lt: Žemėlapio peržiūra

en: Printing stopped
lt: Spausdinimas sustabdytas

en: Download incomplete route relation members
lt: Atsiųsti nepilnus maršruto ryšio narius

en: Replace Membership
lt: Pakeisti narius

en: Extract node from line
lt: Išimti tašką iš linijos

en: Check if route relations are compatible with public transport version 2
lt: Patikrinti ar maršruto ryšiai yra suderinami su viešojo transporto 2 versija

en: Public transport routes
lt: Viešojo transporto maršrutai

en: Visualize public transport routes
lt: Pavaizduoti viešojo transporto maršrutus

en: Displays stops of selected public transport routes as graph
lt: Rodo stoteles iš pasirinkto viešojo transporto maršruto, kaip grafiką

en: There exists no dataset. Try to download data from the server or open an OSM file.
lt: Duomenų aibė neegzistuoja. Bandykite atsiųsti duomenis iš serverio ar atverti OSM failą.

en: Edit Route patterns for public transport
lt: Keisti maršruto paternus viešąjam transportui

en: Stops
lt: Stotelės

en: Common tags:
lt: Dažnos žymos:

en: Public Transport: Enable GTFSStops
lt: Viešasis transportas: įjungti GTFSStops

en: Public Transport: Catch GTFS stops
lt: Viešasis transportas: pagauti GTFS stoteles

en: Public Transport: Disable GTFS
lt: Viešasis transportas:  išjungti GTFS

en: Public Transport: Join GTFS stops
lt: Viešasis transportas: bendros GTFS stotelės

en: Public Transport: Change stop type
lt: Viešasis transportas: pakeisti stotelės tipą

en: Public Transport: Add track stop
lt: Viešasis transportas: pridėti stotelę trasoje

en: Public Transport: Delete track stop
lt: Viešasis transportas: panaikinti stotelę trasoje

en: Public Transport: Detach track stop list
lt: Viešasis transportas: atskirti trasos stotelių sąrašą

en: Public Transport: Edit track stop list
lt: Viešasis transportas: keisti trasos stotelių sąrašą

en: Public Transport: Relocate nodes in track stoplist
lt: Viešasis transportas: pakeisti taškų vietas, trasos stotelių sąraše

en: Public Transport: sort track stop list
lt: Viešasis transportas: suskirstyti trasos stotelių sąrašą

en: Public Transport: Suggest stops
lt: Viešasis transportas: pasiūlyti stotelių

en: Public Transport: Detach waypoints
lt: Viešasis transportas: atjungti tarpinius taškus

en: Public Transport: Disable waypoints
lt: Viešasis transportas: išjungti tarpinius taškus

en: Public Transport: Enable waypoints
lt: Viešasis transportas: įjungti tarpinius taškus

en: Public Transport: Edit waypoint name
lt: Viešasis transportas: keisti tarpinio taško pavadinimą

en: unnamed
lt: bevardis

en: JSlider initialization error. Make sure your meta-inf is correct.
lt: JSlider inicializavimo klaida. Įsitikinkite, kad meta-inf yra teisinga.

en: Open relation/multipolygon editor panel
lt: Atverti ryšių/multipoligono tvarkytuvės panelę

en: Create administrative boundary relations
lt: Kurti administracinių ribų ryšius

en: Add tags boundary and admin_level to boundary relation ways
lt: Pridėti boundary ir admin_level žymas ribų rišių keliams

en: Enter admin level and name for the border relation:
lt: Įveskite administracinį lygį ir vardą ribos ryšiui:

en: Download incomplete members for the chosen relation
lt: Atsiųsti nepilnus narius pasirinktam ryšiui

en: Open relation editor for the chosen relation
lt: Atverti ryšių tvarkytuvę pasirinktam ryšiui

en: Node without ''house'' role found
lt: Rastas taškas be rolės „house“

en: Revert changeset fully
lt: Visiškai grąžinti pakeitimą

en: Revert selection and restore deleted objects
lt: Grąžinti pažymėjimą ir atkurti pašalintus objektus

en: Revert changeset
lt: Grąžinti pakeitimą

en: Enter the ID of the changeset that should be reverted
lt: Įveskite pakeitimo, kuris turėtų būti grąžintas, ID

en: <html>Select to download data into a new data layer.<br>Unselect to download into the currently active data layer.</html>
lt: <html>Parinkite, kad atsiųstumėte duomenis į naują duomenų sluoksnį.<br>Nužymėkite, kad atsiųstumėte į dabar aktyvų duomenų sluoksnį.</html>

en: Reverted changeset
lt: Pakeitimas grąžintas

en: It is not allowed to revert changeset from {0}
lt: Negalima grąžinti pakeitimo iš {0}

en: Preparing history data...
lt: Ruošiami istorijos duomenys...

en: Remote Control has been asked to revert a changeset.
lt: Nuotolinio valdymo paprašyta grąžinti pakeitimą.

en: This changeset has objects that are not present in current dataset.
    It is needed to download them before reverting. Do you want to continue?
lt: Šis pakeitimas turi objektų, kurių nėra dabartinėje duomenų aibėje.
    Reikia juos atsiųsti prieš grąžinimą. Ar norite tęsti?

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: routing active route
lt: maršruto parinkimo aktyvus maršrutas

en: routing inactive route
lt: maršruto parinkimo neaktyvus maršrutas

en: Routing
lt: Maršruto parinkimas

en: Open a list of routing nodes
lt: Atverti maršruto parinkimo taškų sąrašą

en: Add routing layer
lt: Pridėti maršruto parinkimo sluoksnį

en: Ignore oneways
lt: Ignoruoti vienpusius

en: Routing Plugin Preferences
lt: Maršruto parinkimo papildinio nuostatos

en: Configure routing preferences.
lt: Konfigūruoti maršruto parinkimo nuostatas.

en: Speed (Km/h)
lt: Greitis (Km/h)

en: Enter weight values
lt: Įveskite svorių reikšmes

en: New value for {0}
lt: Nauja reikšmė {0}

en: Enter credentials for Separate Data Store API
lt: Įveskite prisijungimo prie „Separate Data Store API“ duomenis

en: Information about SDS.
lt: Informacija apie SDS.

en: About SDS...
lt: Apie SDS...

en: SDS server URL
lt: SDS serverio URL

en: SDS username
lt: SDS naudotojas

en: SDS password
lt: SDS slaptažodis

en: Test credentials now
lt: Tikrinti prisijungimo duomenis dabar

en: Connection successful.
lt: Prisijungimas sėkmingas.

en: Save...
lt: Išsaugoti...

en: Save SDS file
lt: Išsaugoti SDS failą

en: No object selected
lt: Joks objektas nepažymėtas

en: AutoSave LiveData
lt: Automatiškai įrašyti LiveData

en: Edit tags
lt: Keisti žymas

en: Launches the tag editor dialog
lt: Paleidžia žymų tvarkytuvės langą

en: JOSM Tag Editor Plugin
lt: JOSM žymų tvarkytuvės papildinys

en: Presets
lt: Ruošiniai

en: Search:
lt: Ieškoti:

en: Tagging Preset Tester
lt: Žymėjimo ruošinių testavimas

en: Interpolation
lt: Interpoliacija

en: Creates individual buildings from a long building.
lt: Sukuria individualius pastatus iš ilgo pastato.

en: Turn lanes tagging - editor
lt: Posūkių juostų žymėjimas – tvarkytuvė

en: Turn lanes tagging - Editor
lt: Posūkių juostų žymėjimas – tvarkytuvė

en: turn lanes tagging - editor
lt: posūkių juostų žymėjimas – tvarkytuvė

en: Turn Lanes Editor
lt: Posūkių juostų tvarkytuvė

en: Backward
lt: Atgal

en: <html>The number of lanes is not specified for one or more roads; please add missing lanes tags.</html>
lt: <html>Eismo juostų skaičius nėra apibrėžtas vienam ar daugiau kelių; prašome pridėti trūkstamus juostų žymes.</html>

en: Turn Lanes
lt: Eismo kryptys

en: Edit turn lanes
lt: Keisti eismo kryptis

en: Quick-Fix
lt: Greitas Pataisymas

en: Revalidate all turnlanes-relations.
lt: Pertikrinti visas eismo kryptis-ryšius

en: Delete lane.
lt: Šalinti juostą.

en: Delete turn.
lt: Šalinti posūkį.

en: Copy to the clipboard
lt: Kopijuoti į iškarpinę

en: Insert new relation members from object in the clipboard
lt: Įterpti naujus ryšio narius iš objekto iškarpinėje

en: Errors/Warnings
lt: Klaidos/Įspėjimai

en: {0} warning | {0} warnings
lt[0]: {0} įspėjimas
lt[1]: {0} įspėjimai
lt[2]: {0} įspėjimų

en: {0} error | {0} errors
lt[0]: {0} klaida
lt[1]: {0} klaidos
lt[2]: {0} klaidų

en: Paste from the clipboard
lt: Įdėti iš iškarpinės

en: Create new turn restriction
lt: Sukurti naują krypties apribojimą

en: Launch the turn restriction editor to create a new turn restriction
lt: Paleisti krypties ribojimų tvarkytuvę naujam krypties apribojimui sukurti

en: No Right Turn
lt: Sukti į Dešinę Draudžiama

en: No Left Turn
lt: Sukti į Kairę Draudžiama

en: No U-Turn
lt: Apsisukti draudžiama

en: No Straight On
lt: Eismas tiesiai draudžiamas

en: Only Right Turn
lt: Važiuoti į Dešinę

en: Only Left Turn
lt: Važiuoti į Kairę

en: Only Straight On
lt: Važiuoti Tiesiai

en: Public Service Vehicles
lt: Viešojo transporto priemonės

en: Public service vehicles like buses, tramways, etc.
lt: Viešojo transporto priemonės: autobusai, tramvajai ir pan.

en: Heavy Goods Vehicles
lt: Sunkvežimis

en: Motorcars
lt: Automobiliai

en: Bicycles
lt: Dviračiai

en: Copy the selected vias to the clipboard
lt: Kopijuoti pažymėtus „via“ į iškarpinę

en: Insert ''via'' objects from the clipboard
lt: Įdėti „via“ objektus iš iškarpinės

[ctx: turnrestrictions]
en: From:
lt: Iš:

[ctx: turnrestriction]
en: To:
lt: Į:

en: Display and manage turn restrictions in the current data set
lt: Rodyti ir valdyti posūkių apribojimus dabartinėje duomenų aibėje

en: Sponsor
lt: Rėmėjas

en: Road signs - Set A
lt: Kelio ženklai - rinkinys A

en: Road signs - Set B
lt: Kelio ženklai - rinkinys B

en: Please select the set of road sign icons to be used in the plugin.
lt: Prašome pasirinkti kelio ženklų simbolių rinkinį naudojimui papildinyje.

en: Delete ''from''
lt: Šalinti „from“

en: Delete ''to''
lt: Šalinti „to“

en: Fix in editor
lt: Taisyti tvarkytuvėje

en: Add missing tag
lt: Pridėti trūkstamą žymą

en: Add the missing tag {0}={1}
lt: Pridėti trūkstamą žymą {0}={1}

en: Split now
lt: Perskirti dabar

en: Split the ways
lt: Perskirti kelią

en: Undelete object...
lt: Grąžinti pašalintą objektą...

en: Undelete object by id
lt: Grąžinti pašalintą objektą pagal id

en: Undelete Object
lt: Grąžinti pašalintą objektą

en: Undelete object
lt: Grąžinti pašalintą objektą

en: Enter the type and ID of the objects that should be undeleted, e.g., ''n1 w2''
lt: Įveskite pašalintų objektų, kurie turėtų būti grąžinti, tipą ir ID, pvz., „n1 w2“

en: Add nodes at intersections
lt: Pridėti taškus susikirtimuose

en: Add missing nodes at intersections of selected ways.
lt: Pridėti trūkstamus taškus pažymėtų kelių sankirtose.

en: Please select one or more ways with intersections of segments.
lt: Pažymėkite vieną ar daugiau kelių su segmentų susikirtimu.

en: Align Way Nodes
lt: Lygiuoti kelio taškus

en: Align nodes in a way
lt: Lygiuoti kelio taškus

en: Copy all tags of selected objects to paste buffer.
lt: Kopijuoti visas pažymėtų objektų žymas į iškarpinę.

en: Extract node
lt: Išimti tašką

en: Extracts node from a way
lt: Išima tašką iš kelio

en: This tool extracts node from its ways and requires single node to be selected.
lt: Šis įrankis išima tašką iš jo kelio ir reikalauja, kad būtų pažymėtas vienas taškas.

en: Paste Relations
lt: Įdėti ryšius

en: Paste relation membership from objects in the buffer onto selected object(s)
lt: Įdėti ryšių narystę iš objektų iškarpinėje pažymėtiems objektams

en: Split Object
lt: Perskirti objektą

en: Split an object at the selected nodes.
lt: Perskiria objektą pažymėtuose taškuose.

en: The current selection cannot be used for splitting.
lt: Dabartinė parinktis negali būti panaudota perskyrimui.

en: The selected way is not closed.
lt: Pažymėtas kelias nėra uždaras.

en: The selected way does not contain the selected node. | The selected way does not contain all the selected nodes.
lt[0]: Pažymėtame kelyje nėra pažymėto taško.
lt[1]: Pažymėtame kelyje nėra pažymėtų taškų.
lt[2]: Pažymėtame kelyje nėra pažymėtų taškų.

en: The selected way is not a split way, please select split points or split way too.
lt: Pažymėtas kelias nėra padalintas kelias, pažymėkite dalinimo taškus ar dalinimo kelią.

en: Split adjacent ways
lt: Perskirti gretimus kelius

en: Split adjacent ways on T-intersections
lt: Perskirti gretimus kelius T sankryžose

en: Symmetry
lt: Simetrija

en: Paste tags from previous selection
lt: Įdėti žymas iš ankstesnio pažymėjimo

en: Paste tags from the previously selected object(s) (not from clipboard).
lt: Įdėti žymas iš anksčiau pažymėtų objektų (ne iš iškarpinės).

en: Add Source Tag
lt: Pridėti šaltinio žymą

en: Add remembered source tag
lt: Pridėti prisimintą šaltinio žymą

en: UnGlue Relation
lt: Atjungti ryšį

en: Duplicate nodes, ways and relations that are used by multiple relations.
lt: Dubliuoti taškus, kelius ir ryšius, kurie yra naudojami kelių ryšių.

en: Unglued Relations
lt: Atjungti ryšiai

en: Circle arc
lt: Apskritimo lankas

en: Create a circle arc
lt: Sukurti apskritimo lanką

en: Select custom URL
lt: Pasirinkite pritaikytą URL

en: Please select one of custom URLs (configured in Preferences)
lt: Pasirinkite vieną iš pritaikytų URL (sukonfigūruotą nuostatose)

en: Ask every time
lt: Visą laiką klausti

en: Configure custom URL
lt: Konfigūruoti pritaikytą URL

en: Open custom URL
lt: Atverti pritaikytą URL

en: Opens specified URL browser
lt: Atveria pritaikytą URL naršyklėje

en: Utilsplugin2 settings
lt: Utilsplugin2 nustatymai

en: Here you can change some preferences of Utilsplugin2 functions
lt: Čia galite pakeisti Utilsplugin2 funkcijų kai kuriuos nustatymus

en: Save to file
lt: Išsaugoti į failą

en: Load from file
lt: Įkelti iš failo

en: Please edit custom URLs and select one row to use with the tool<br/> <b>&#123;key&#125;</b> is replaced with the tag value<br/> <b>&#123;#id&#125;</b> is replaced with the element ID<br/> <b>&#123;#type&#125;</b> is replaced with "node","way" or "relation" <br/> <b>&#123;#lat&#125; , &#123;#lon&#125;</b> is replaced with map center latitude/longitude <br/> Your can manually load settings from file <b>customurl.txt</b> in JOSM folder
lt: Redaguokite pritaikytus URL ir pasirinkite vieną eilutę naudojimui su įrankiu<br/> <b>&#123;key&#125;</b> pakeičiama žymos reikšme<br/> <b>&#123;#id&#125;</b> pakeičiama elemento ID<br/> <b>&#123;#type&#125;</b> pakeičiama į „node“, „way“ ar „relation“ <br/> <b>&#123;#lat&#125; , &#123;#lon&#125;</b> pakeičiama žemėlapio centro platuma/ilguma<br/> Galite rankiniu būdu įkelti nustatymus iš failo <b>customurl.txt</b> JOSM aplanke

en: Custom URL configuration
lt: Pritaikyto URL konfigūracija

en: Lat Lon tool
lt: Plat Ilg įrankis

en: Create geometry by entering lat lon coordinates for it.
lt: Sukurti geometriją įvedant jos platumos, ilgumos koordinates.

en: Enter the coordinates for the new nodes, one for each line.<br/>If you enter two lines with the same coordinates there will be generated duplicate nodes.<br/>You can separate longitude and latitude with space, comma or semicolon.<br/>Use positive numbers or N, E characters to indicate North or East cardinal direction.<br/>For South and West cardinal directions you can use either negative numbers or S, W characters.<br/>Coordinate value can be in one of three formats:<ul><li><i>degrees</i><tt>&deg;</tt></li><li><i>degrees</i><tt>&deg;</tt> <i>minutes</i><tt>&#39;</tt></li><li><i>degrees</i><tt>&deg;</tt> <i>minutes</i><tt>&#39;</tt> <i>seconds</i><tt>&quot</tt></li></ul>Symbols <tt>&deg;</tt>, <tt>&#39;</tt>, <tt>&prime;</tt>, <tt>&quot;</tt>, <tt>&Prime;</tt> are optional.<br/><br/>Some examples:<ul><li>49.29918&deg; 19.24788&deg;</li><li>N 49.29918 E 19.24788</li><li>W 49&deg;29.918&#39; S 19&deg;24.788&#39;</li><li>N 49&deg;29&#39;04&quot; E 19&deg;24&#39;43&quot;</li><li>49.29918 N, 19.24788 E</li><li>49&deg;29&#39;21&quot; N 19&deg;24&#39;38&quot; E</li><li>49 29 51, 19 24 18</li><li>49 29, 19 24</li><li>E 49 29, N 19 24</li><li>49&deg; 29; 19&deg; 24</li><li>N 49&deg; 29, W 19&deg; 24</li><li>49&deg; 29.5 S, 19&deg; 24.6 E</li><li>N 49 29.918 E 19 15.88</li><li>49 29.4 19 24.5</li><li>-49 29.4 N -19 24.5 W</li></ul><li>48 deg 42&#39; 52.13" N, 21 deg 11&#39; 47.60" E</li></ul>
lt: Įveskite koordinates naujiems taškams, po vieną eilutėje.<br/>Jei įvesite dvi eilutes su tomis pačiomis koordinatėmis, bus sugeneruoti dubliuoti taškai.<br/>Ilgumą ir platumą galite atskirti tarpu, kableliu ar kabliataškiu.<br/>Naudokite teigiamus skaičius arba N, E simbolius šiaurės ar rytų krypčiai.<br/>Pietų ir vakarų kryptims, galite naudoti tiek neigiamus skaičius, tiek S, W simbolius.<br/>Koordinatės reikšmė gali būti pateikta vienu iš trijų formatų:<ul><li><i>laipsniai</i><tt>&deg;</tt></li><li><i>laipsniai</i><tt>&deg;</tt> <i>minutės</i><tt>&#39;</tt></li><li><i>laipsniai</i><tt>&deg;</tt> <i>minutės</i><tt>&#39;</tt> <i>sekundės</i><tt>&quot</tt></li></ul>Simboliai <tt>&deg;</tt>, <tt>&#39;</tt>, <tt>&prime;</tt>, <tt>&quot;</tt>, <tt>&Prime;</tt> yra neprivalomi.<br/><br/>Keletas pavyzdžių:<ul><li>49.29918&deg; 19.24788&deg;</li><li>N 49.29918 E 19.24788</li><li>W 49&deg;29.918&#39; S 19&deg;24.788&#39;</li><li>N 49&deg;29&#39;04&quot; E 19&deg;24&#39;43&quot;</li><li>49.29918 N, 19.24788 E</li><li>49&deg;29&#39;21&quot; N 19&deg;24&#39;38&quot; E</li><li>49 29 51, 19 24 18</li><li>49 29, 19 24</li><li>E 49 29, N 19 24</li><li>49&deg; 29; 19&deg; 24</li><li>N 49&deg; 29, W 19&deg; 24</li><li>49&deg; 29.5 S, 19&deg; 24.6 E</li><li>N 49 29.918 E 19 15.88</li><li>49 29.4 19 24.5</li><li>-49 29.4 N -19 24.5 W</li></ul><li>48 deg 42&#39; 52.13" N, 21 deg 11&#39; 47.60" E</li></ul>

en: Please enter a GPS coordinates
lt: Prašome įvesti GPS koordinates

en: Tag multiple objects [alpha]
lt: Keisti žymas keliems objektams [alfa]

en: Edit tags of object list in table
lt: Keisti objektų sąrašo lentelėje žymas

en: Tag multiple objects
lt: Keisti žymas keliems objektams

en: Delete from history
lt: Pašalinti iš istorijos

en: Replace geometry of selected object with a new one
lt: Pakeisti pažymėto objekto geometriją nauja

en: Adjacent nodes
lt: Gretimi taškai

en: Select adjacent nodes
lt: Pažymėti gretimus taškus

en: Adjacent ways
lt: Gretimi keliai

en: Adjacent ways will be selected. Nodes will be deselected.
lt: Gretimi keliai bus pažymėti. Taškai bus atžymėti.

en: All connected ways
lt: Visi sujungti keliai

en: Select all connected ways
lt: Pažymėti visus sujungtus kelius

en: Intersecting ways
lt: Susikertantys keliai

en: Select intersecting ways
lt: Pažymėti susikertančius kelius

en: All intersecting ways
lt: Visi susikertantys keliai

en: Select all intersecting ways
lt: Pažymėti visus susikertančius kelius

en: Middle nodes
lt: Centriniai taškai

en: Select middle nodes
lt: Pažymėti centrinius taškus

en: Please select two nodes connected by way!
lt: Parinkite du taškus sujungtus keliu!

en: All inside [testing]
lt: Viskas viduje [testuojama]

en: Select all inside selected polygons
lt: Pažymėti viską pažymėtų poligonų viduje

en: Nothing found. Please select some closed ways or multipolygons to find all primitives inside them!
lt: Nieko nerasta. Pažymėkite uždarus kelius ar multipoligonus visiems primityvams juose rasti!

en: Area boundary [testing]
lt: Ploto riba [testuojama]

en: Select relation or all ways that forms area boundary
lt: Pažymėkite ryšį arba visus kelius sudarančius ploto ribą

en: Select Highway
lt: Pažymėti greitkelį

en: Select highway for the name/ref given
lt: Pažymėti greitkelį su nustatyta name/ref reikšme

en: Please select one or two ways for this action
lt: Pažymėkite vieną ar du kelius šiam veiksmui

en: Select last modified nodes
lt: Pažymėti vėliausiai modifikuotus taškus

en: Select last modified ways
lt: Pažymėti vėliausiai modifikuotus kelius

en: Select Way Nodes
lt: Pažymėti kelio taškus

en: Select all nodes of a selected way.
lt: Pažymėti visus pažymėto kelio taškus.

en: Undo selection
lt: Atšaukti pažymėjimą

en: Reselect last added object or selection form history
lt: Pažymėti vėliausiai pridėtą objektą arba istorinį pažymėjimą

en: Unselect nodes
lt: Atžymėti taškus

en: Removes all nodes from selection
lt: Pašalina visus taškus iš pažymėjimo

en: Fetch Wikidata IDs
lt: Gauti Wikidata IDs

en: Fetch Wikidata IDs using the ''wikipedia'' tag
lt: Gauti Wikidata IDs naudojant „wikipedia“ žymą

en: Add Wikidata
lt: Pridėti Wiki duomenis

en: Add Wikidata for language ''{0}''
lt: Pridėti Wiki duomenis kalbai ''{0}''

en: Add names from Wikipedia
lt: Pridėti pavadinimus iš Wikipedia

en: Fetches interwiki links from Wikipedia in order to add several name tags
lt: Ištraukiami interwiki ryšiai iš Wikipedijos, kad galima būtų pridėti kelias pavadinimų žymas

en: Could not add names. Wikipedia tag is not recognized!
lt: Nepavyko pridėti pavadinimų. Wikipedia žymė neatpažinta.

en: Copies the {0} template to the system clipboard instantiated with the coordinates of the first selected node
lt: Kopijuoja {0} šabloną į iškarpinę užpildytą pirmojo pažymėto taško koordinatėmis

en: Copy {0} template
lt: Kopijuoti {0} šabloną

en: Overwrite key
lt: Perrašyti raktą

en: Download from Sophox API
lt: Atsiųsti iš Sophox API

en: Find places of education at least 2km, and at most 3km from the center of the selection
lt: Rasti mokslo įstaigas mažiausiai 2 km, daugiausiai 3 km nuo pažymėjimo centro

en: Sophox server
lt: Sophox serveris

en: Sets the default language for the Wikipedia articles
lt: Nustato Vikipedijos straipsnių numatytąją kalbą

en: language code
lt: kalbos kodas

en: language
lt: kalba

en: label
lt: pavadinimas

en: Labels
lt: Pavadinimai

en: Links
lt: Nuorodos

en: Search Wikidata items
lt: Ieškoti Wikidata elementų

en: Search Wikipedia category
lt: Ieškoti Wikipedia kategorijoje

en: Load category
lt: Įkelti kategoriją

en: Fetch Wikipedia articles with coordinates
lt: Ištraukti Wikipedijos straipsnius su koordinatėmis

en: Download elements
lt: Atsiųsti elementus

en: Not linked yet
lt: Dar nesujungta

en: Fetches all coordinates from Wikidata in the current view
lt: Gauna visas koordinates iš Wikidata dabartiniame rodinyje

en: Fetches all coordinates from Wikipedia in the current view
lt: Gauna visas koordinates iš Vikipedijos dabartiniame rodinyje

en: Fetches a list of all Wikipedia articles of a category
lt: Gauna sąrašą visų Vikipedijos straipsnių kategorijoje

en: Pastes Wikipedia articles from the system clipboard
lt: Įdeda Vikipedijos straipsnius iš sistemos iškarpinės

en: clipboard
lt: iškarpinė

en: Open Article
lt: Atverti straipsnį

en: Opens the Wikipedia article of the selected item in a browser
lt: Atveria pažymėto elemento Vikipedijos straipsnį naršyklėje

en: Adds a ''wikipedia'' tag corresponding to this article to the selected objects
lt: Prideda „wikipedia“ žymą atitinkančią šį straipsnį pažymėtiems objektams

en: Change wikipedia tag?
lt: Keisti wikipedia žymę?

en: Go driving
lt: Važiuokite

en: Drive a race car on this layer
lt: Vairuokite lenktyninį automobilį ant šio sluoksnio

en: Tunnel Start
lt: Tunelio pradžia

en: Village/City
lt: Kaimas/Miestas

en: Parking
lt: Stovėjimo aikštelė
