josm - en to mg translation catalogue (12 entries)

en: About
mg: Mombamomba

en: Display the about screen.
mg: Asehoy ny fafaana "Mombamomba ny JOSM".

en: Version {0}
mg: Kinova {0}

en: Java Version {0}
mg: Kinova Java : {0}

en: Homepage
mg: Renipejy

en: Translations
mg: Dikan-teny

en: Follow us on
mg: Araho izahy ao amin''i

en: Info
mg: Fampahafantarana

en: Readme
mg: Vakioaho

en: Failed to save default preferences.
mg: Tsy nety ny fitahirizana ny safidy

en: {0}: option ''{1}'' requires an argument
mg: {0}: tsy maintsy misy tovana ny safidy "{1}"

en: {0}: option ''{1}'' is ambiguous
mg: {0}: tsy mazava na mifangaro ny safidy {1}
