json-glib master - en to gl translation catalogue (47 entries)

en: Prettify output
gl: Mellorar saída

en: Indentation spaces
gl: Espazos de sangrado

en: SPACES
gl: ESPAZOS

en: Output file
gl: Ficheiro de saída

en: FILE
gl: FICHEIRO

en: FILE…
gl: FICHEIRO…

note: Translators: the first %s is the program name, the second one * is the URI of the file, the third is the error message.
en: %s: %s: error opening file: %s
gl: %s: %s: erro ao abrir o ficheiro: %s

note: Translators: the first %s is the program name, the second one * is the URI of the file, the third is the error message.
en: %s: %s: error parsing file: %s
gl: %s: %s: error ao analizar o ficheiro: %s

note: Translators: the first %s is the program name, the * second one is the URI of the file.
en: %s: %s: error writing to stdout
gl: %s: %s: erro ao escribir na saída estándar

note: Translators: the first %s is the program name, the second one * is the URI of the file, the third is the error message.
en: %s: %s: error closing: %s
gl: %s: %s: erro ao pechar: %s

note: Translators: this message will appear after the usage string and before the list of options.
en: Format JSON files.
gl: Formato de ficheiros JSON.

en: json-glib-format formats JSON resources.
gl: Os recursos de JSON de json-glib-format.

note: Translators: the %s is the program name. This error message * means the user is calling json-glib-validate without any * argument.
en: Error parsing commandline options: %s
gl: Produciuse un erro ao analizar as opcións de liña de ordes: %s

en: Try “%s --help” for more information.
gl: Tente «%s --help» para máis información.

note: Translators: the %s is the program name. This error message * means the user is calling json-glib-validate without any * argument.
en: %s: missing files
gl: %s: ficheiros omitidos

note: Translators: this message will appear after the usage string and before the list of options.
en: Validate JSON files.
gl: Validar ficheiros JSON.

en: json-glib-validate validates JSON data at the given URI.
gl: json-glib-validate valida os datos JSON dunha URI fornecida.

note: translators: the %s is the name of the data structure
en: Expecting a JSON object, but the root node is of type “%s”
gl: Agardábase un obxecto JSON, pero o nodo raíz é de tipo «%s»

note: translators: the '%s' is the type name
en: Unexpected type “%s” in JSON node
gl: Tipo «%s» non agardado nun nodo JSON

en: Missing elements in JSON array to conform to a tuple
gl: Faltan elementos no vector JSON para conformar unha tupla

en: Missing closing symbol “)” in the GVariant tuple type
gl: Falta o símbolo de peche «)» na tupla de GVariant

en: Unexpected extra elements in JSON array
gl: Elementos adicionais non agardados no vector JSON

en: Invalid string value converting to GVariant
gl: Valor de cadea non válido ao converter a GVariant

en: A GVariant dictionary entry expects a JSON object with exactly one member
gl: Unha entrada do dicionario e GVariant agarda un obxecto JSON con só un membro

en: GVariant class “%c” not supported
gl: Clase «%c» de GVariant non admitida

en: Invalid GVariant signature
gl: Firma de GVariant non válida

en: JSON data is empty
gl: Datos de JSON baleiros

note: translators: %s: is the file name, the first %d is the line * number, the second %d is the position on the line, and %s is * the error message
en: %s:%d:%d: Parse error: %s
gl: %s:%d:%d: erro de análise: %s

en: JSON data must be UTF-8 encoded
gl: Os datos JSON deben ter a codificación UTF-8

en: Only one root node is allowed in a JSONPath expression
gl: Só se permite un nodo raíz nunha expresión JSONPath

note: translators: the %c is the invalid character
en: Root node followed by invalid character “%c”
gl: Nodo raíz seguido dun carácter «%c» non válido

en: Missing member name or wildcard after . character
gl: Falta o nome do membro ou comodín logo do carácter «.»

en: Malformed slice expression “%*s”
gl: Expresión de particionado «%*s» mal formada

en: Invalid set definition “%*s”
gl: Definición de conxunto non válida «%*s»

en: Invalid slice definition “%*s”
gl: Definición de particionado non válida «%*s»

en: Invalid array index definition “%*s”
gl: Definición de índice de vector non válida «%*s»

en: Invalid first character “%c”
gl: Primeiro carácter «%c» non válido

en: The current node is of type “%s”, but an array or an object was expected.
gl: O nodo actual é de tipo «%s», pero agardábase un obxecto ou un vector.

en: The index “%d” is greater than the size of the array at the current position.
gl: O índice «%d» é maior que o tamaño do vector na posición actual.

en: The index “%d” is greater than the size of the object at the current position.
gl: O índice «%d» é maior que o tamaño do obxecto na posición actual.

en: No node available at the current position
gl: Non hai ningún nodo dispoñíbel na posición actual

en: The current position holds a “%s” and not an array
gl: A posición actual ten un «%s» e non un vector

en: The current node is of type “%s”, but an object was expected.
gl: O nodo actual é de tipo «%s», pero agardábase un obxecto.

en: The member “%s” is not defined in the object at the current position.
gl: O membro «%s» non está definido no obxecto na posición actual.

en: The current position holds a “%s” and not an object
gl: A posición actual ten un «%s» e non un obxecto

en: The current position holds a “%s” and not a value
gl: A posición actual ten un «%s» e non un valor

en: The current position does not hold a string type
gl: A posición actual non ten un tipo de cadea
