json-glib master - en to sk translation catalogue (47 entries)

en: Prettify output
sk: Skrášliť výstup

en: Indentation spaces
sk: Odsadenie v medzerách

en: SPACES
sk: MEDZERY

en: Output file
sk: Výstupný súbor

en: FILE
sk: SÚBOR

en: FILE…
sk: SÚBOR…

note: Translators: the first %s is the program name, the second one * is the URI of the file, the third is the error message.
en: %s: %s: error opening file: %s
sk: %s: %s: chyba pri otváraní súboru: %s

note: Translators: the first %s is the program name, the second one * is the URI of the file, the third is the error message.
en: %s: %s: error parsing file: %s
sk: %s: %s: chyba pri analyzovaní súboru: %s

note: Translators: the first %s is the program name, the * second one is the URI of the file.
en: %s: %s: error writing to stdout
sk: %s: %s: chyba pri zápise do štandardného výstupu

note: Translators: the first %s is the program name, the second one * is the URI of the file, the third is the error message.
en: %s: %s: error closing: %s
sk: %s: %s: chyba pri zatváraní: %s

note: Translators: this message will appear after the usage string and before the list of options.
en: Format JSON files.
sk: Formátovať súbory JSON.

en: json-glib-format formats JSON resources.
sk: json-glib-format sformátuje zdroje JSON.

note: Translators: the %s is the program name. This error message * means the user is calling json-glib-validate without any * argument.
en: Error parsing commandline options: %s
sk: Chyba pri analýze volieb príkazového riadka: %s

en: Try “%s --help” for more information.
sk: Viac informácií získate po zadaní príkazu „%s --help“.

note: Translators: the %s is the program name. This error message * means the user is calling json-glib-validate without any * argument.
en: %s: missing files
sk: %s: chýbajúce súbory

note: Translators: this message will appear after the usage string and before the list of options.
en: Validate JSON files.
sk: Overovať súbory JSON.

en: json-glib-validate validates JSON data at the given URI.
sk: json-glib-validate overí údaje JSON na danej URI.

note: translators: the %s is the name of the data structure
en: Expecting a JSON object, but the root node is of type “%s”
sk: Očakáva sa objekt JSON, ale koreňový uzol je typu „%s“

note: translators: the '%s' is the type name
en: Unexpected type “%s” in JSON node
sk: Neočakávaný typ „%s“ v uzle JSON

en: Missing elements in JSON array to conform to a tuple
sk: Chýbajú prvky v poli JSON na zmenu n-tice

en: Missing closing symbol “)” in the GVariant tuple type
sk: Chýba uzatvárací symbol „)“ v type n-tica pre GVariant

en: Unexpected extra elements in JSON array
sk: Neočakávané nadbytočné prvky v poli JSON

en: Invalid string value converting to GVariant
sk: Neplatná hodnota reťazca, ktorý sa má konvertovať na typ GVariant

en: A GVariant dictionary entry expects a JSON object with exactly one member
sk: Položka typu slovník pre GVariant očakáva objekt JSON s presne jedným členom

en: GVariant class “%c” not supported
sk: Trieda pre GVariant „%c“ nie je podporovaná

en: Invalid GVariant signature
sk: Neplatný podpis pre GVariant

en: JSON data is empty
sk: Dáta JSON sú prázdne

note: translators: %s: is the file name, the first %d is the line * number, the second %d is the position on the line, and %s is * the error message
en: %s:%d:%d: Parse error: %s
sk: %s:%d:%d: Chyba analýzy: %s

en: JSON data must be UTF-8 encoded
sk: Údaje JSON musia byť v kódovaní UTF-8

en: Only one root node is allowed in a JSONPath expression
sk: Vo výraze JSONPath môže byť len jeden koreňový uzol

note: translators: the %c is the invalid character
en: Root node followed by invalid character “%c”
sk: Za koreňovým uzlom je neplatný znak „%c“

en: Missing member name or wildcard after . character
sk: Chýba názov člena alebo zástupný znak po znaku „.“

en: Malformed slice expression “%*s”
sk: Chybný výraz „%*s“ pre výsek

en: Invalid set definition “%*s”
sk: Neplatná definícia množiny „%*s“

en: Invalid slice definition “%*s”
sk: Neplatná definícia výseku „%*s“

en: Invalid array index definition “%*s”
sk: Neplatná definícia indexu poľa „%*s“

en: Invalid first character “%c”
sk: Neplatný prvý znak „%c“

en: The current node is of type “%s”, but an array or an object was expected.
sk: Bolo očakávané pole alebo objekt, ale aktuálny uzol je typu „%s“.

en: The index “%d” is greater than the size of the array at the current position.
sk: Index s hodnotou „%d“ poľa na aktuálnej pozícii je väčší ako jeho veľkosť.

en: The index “%d” is greater than the size of the object at the current position.
sk: Index s hodnotou „%d“ objektu na aktuálnej pozícii je väčší ako jeho veľkosť.

en: No node available at the current position
sk: Na aktuálnej pozícii nie je dostupný žiadny uzol

en: The current position holds a “%s” and not an array
sk: Na aktuálnej pozícii je „%s“ a nie pole

en: The current node is of type “%s”, but an object was expected.
sk: Bol očakávaný objekt, ale aktuálny uzol je typu „%s“.

en: The member “%s” is not defined in the object at the current position.
sk: Člen „%s“ nie je definovaný v objekte na aktuálnej pozícii.

en: The current position holds a “%s” and not an object
sk: Na aktuálnej pozícii je „%s“ a nie objekt

en: The current position holds a “%s” and not a value
sk: Na aktuálnej pozícii je „%s“ a nie hodnota

en: The current position does not hold a string type
sk: Na aktuálnej pozícii je „%s“ a nie reťazec
