json-glib master - en to sl translation catalogue (47 entries)

en: Prettify output
sl: Olepšaj odvod

en: Indentation spaces
sl: Presledki zamika

en: SPACES
sl: PRESLEDKI

en: Output file
sl: Odvodna datoteka

en: FILE
sl: DATOTEKA

en: FILE…
sl: DATOTEKA ...

note: Translators: the first %s is the program name, the second one * is the URI of the file, the third is the error message.
en: %s: %s: error opening file: %s
sl: %s: %s: napaka odpiranja datoteke: %s

note: Translators: the first %s is the program name, the second one * is the URI of the file, the third is the error message.
en: %s: %s: error parsing file: %s
sl: %s: %s: napaka razčlenjevanja datoteke: %s

note: Translators: the first %s is the program name, the * second one is the URI of the file.
en: %s: %s: error writing to stdout
sl: %s: %s: napaka pisanja na standardni odvod

note: Translators: the first %s is the program name, the second one * is the URI of the file, the third is the error message.
en: %s: %s: error closing: %s
sl: %s: %s: napaka zapiranja: %s

note: Translators: this message will appear after the usage string and before the list of options.
en: Format JSON files.
sl: Oblikuj datoteke JSON.

en: json-glib-format formats JSON resources.
sl: Možnost json-glib-format oblikuje zapis virov JSON.

note: Translators: the %s is the program name. This error message * means the user is calling json-glib-validate without any * argument.
en: Error parsing commandline options: %s
sl: Napaka med razčlenjevanjem možnosti ukazne vrstice: %s

en: Try “%s --help” for more information.
sl: Poskusite zagnati ukaz »%s --help« za več podrobnosti.

note: Translators: the %s is the program name. This error message * means the user is calling json-glib-validate without any * argument.
en: %s: missing files
sl: %s: manjkajoče datoteke

note: Translators: this message will appear after the usage string and before the list of options.
en: Validate JSON files.
sl: Overi datoteke JSON.

en: json-glib-validate validates JSON data at the given URI.
sl: Možnost json-glib-validate overi podatke JSON za podani naslov URI.

note: translators: the %s is the name of the data structure
en: Expecting a JSON object, but the root node is of type “%s”
sl: Pričakovan je predmet JSON, vendar pa je korensko vozlišče vrste »%s«

note: translators: the '%s' is the type name
en: Unexpected type “%s” in JSON node
sl: Nepričakovana vrsta »%s« v vozlišču JSON

en: Missing elements in JSON array to conform to a tuple
sl: Manjkajo predmeti v polju JSON za skladnost z n-terico.

en: Missing closing symbol “)” in the GVariant tuple type
sl: Manjka zaključni znak » ) « v vrsti n-terice GVariant

en: Unexpected extra elements in JSON array
sl: Nepričakovan dodatni predmet polja JSON

en: Invalid string value converting to GVariant
sl: Neveljavna vrednost niza med pretvarjanjem v GVariant

en: A GVariant dictionary entry expects a JSON object with exactly one member
sl: Slovar GVariant pričakuje predmet JSON z natanko enim določilom

en: GVariant class “%c” not supported
sl: Razred GVariant »%c« ni podprt.

en: Invalid GVariant signature
sl: Neveljaven podpis GVariant

en: JSON data is empty
sl: Podatki JSON so prazni

note: translators: %s: is the file name, the first %d is the line * number, the second %d is the position on the line, and %s is * the error message
en: %s:%d:%d: Parse error: %s
sl: %s:%d:%d: napaka razčlenjevanje: %s

en: JSON data must be UTF-8 encoded
sl: Podatki JSON morajo biti kodirani v naboru UTF-8

en: Only one root node is allowed in a JSONPath expression
sl: Le eno korensko vozlišče je dovoljeno v izrazu JSONPath

note: translators: the %c is the invalid character
en: Root node followed by invalid character “%c”
sl: Korensko vozlišče se konča z neveljavnim znakom »%c«

en: Missing member name or wildcard after . character
sl: Manjka ime člana ali pa nadomestni znak po znaku . (pika)

en: Malformed slice expression “%*s”
sl: Napačno oblikovan izraz rezine »%*s«

en: Invalid set definition “%*s”
sl: Neveljavno določilo »%*s«

en: Invalid slice definition “%*s”
sl: Neveljavno določilo rezine »%*s«

en: Invalid array index definition “%*s”
sl: Neveljavno določilo kazala polja »%*s«

en: Invalid first character “%c”
sl: Neveljaven prvi znak »%c«

en: The current node is of type “%s”, but an array or an object was expected.
sl: Trenutno vozlišče je vrste »%s«, pričakovano pa je polje ali predmet.

en: The index “%d” is greater than the size of the array at the current position.
sl: Kazalo »%d« je večje od velikosti polja na trenutnem položaju.

en: The index “%d” is greater than the size of the object at the current position.
sl: Kazalo »%d« je večje od velikosti predmeta na trenutnem položaju.

en: No node available at the current position
sl: Na trenutnem položaju ni razpoložljivega vozlišča.

en: The current position holds a “%s” and not an array
sl: Trenutni položaj vsebuje »%s« in ne polja

en: The current node is of type “%s”, but an object was expected.
sl: Trenutno vozlišče je vrste »%s«, pričakovan pa je predmet.

en: The member “%s” is not defined in the object at the current position.
sl: Določilo »%s« ni določan v predmetu na trenutnem položaju.

en: The current position holds a “%s” and not an object
sl: Trenutni položaj vsebuje »%s« in ne predmeta

en: The current position holds a “%s” and not a value
sl: Trenutni položaj vsebuje »%s« in ne vrednosti

en: The current position does not hold a string type
sl: Trenutni položaj ne vsebuje niza
