juk - en to be translation catalogue (70 entries)

en: Search Criteria
be: Крытэрый пошуку

en: Folder List
be: Спіс тэчак

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExampleOptionsBase) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Example
be: Прыклад

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Artist:
be: Выканаўца:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Genre:
be: Жанр:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Year:
be: Год:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleArtist)
en: Artist
be: Выканаўца

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleAlbum)
en: Album
be: Альбом

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleGenre)
en: Genre
be: Жанр

en: New Name
be: Новая назва

en: No Change
be: Без зменаў

en: Time
be: Час

en: &Play
be: &Граць

en: &Stop
be: &Спыніць

[ctx: previous track]
en: Previous
be: Папярэдняя

[ctx: next track]
en: &Next
be: &Наступная

en: Volume Up
be: Гучней

en: Volume Down
be: Цішэй

en: Play / Pause
be: Граць / Паўза

en: Seek Forward
be: Праматаць наперад

en: Docking in System Tray
be: Значка ў сістэмным трэі

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
be: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
be: &Выгляд

note: i18n: ectx: Menu (player)
en: &Player
be: &Прайгравальнік

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
be: &Настаўленні

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
be: Галоўная панель начыння

en: Configure Shortcuts
be: Наставіць скароты

en: Scott Wheeler
be: Скот Уіллер

en: Daniel Molkentin
be: Даніель Молькенцін

en: Zack Rusin
be: Зак Русін

en: Antonio Larrosa Jimenez
be: Антоніо Ларроса Джыменэз

en: DCOP interface
be: DCOP інтэрфейс

en: Allan Sandfeld Jensen
be: Аллан Сандфкльд Джэнсен

en: Year
be: Год

en: Length
be: Працягласць

en: Bitrate
be: Бітрэйт

en: Comment
be: Каментар

en: File Name
be: Назва файла

en: File Name (full path)
be: Назва файла (поўны шлях)

en: Edit
be: Змяніць

en: Edit '%1'
be: Змяніць '%1'

en: Create New Playlist
be: Стварыць новы спіс прайравання

en: View Modes
be: Рэжым выгляду

en: Keep
be: Пакінуць

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bRemove)
en: &Remove
be: &Выдаліць

en: R&emove
be: В&ыдаліць

en: Collection
be: Калекцыя

en: Rename
be: Перайменаваць

en: History
be: Гісторыя

en: &Rename...
be: З&мяніць назву...

en: Reload
be: Абнавіць

en: &Delete
be: В&ыдаліць

en: Refresh
be: Абнавіць

en: Case Sensitive
be: З улікам рэгістру

en: &Save
be: &Запісаць

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commentLabel)
en: &Comment:
be: &Каментар:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, artistNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, trackNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, albumNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, genreEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheck
en: Enable
be: Уключаны

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bAdd)
en: &Add
be: &Дадаць

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bModify)
en: &Modify
be: З&мяніць

en: File Exists
be: Файл існуе

en: Replace
be: Замяніць

en: Error
be: Памылка

en: artist
be: выканаўца

en: genre
be: жанр

en: album
be: альбом

en: Play Queue
be: Чарга

en: Tree
be: Дрэва

en: Artists
be: Выканаўцы

en: Albums
be: Альбомы

en: Genres
be: Жанры
