juk - en to fa translation catalogue (236 entries)

en: Create Search Playlist
fa: ایجاد فهرست پخش جستجو

en: Playlist name:
fa: نام فهرست پخش:

en: Search Criteria
fa: جستجوی معیارها

en: Match any of the following
fa: تطبیق هر کدام از موارد زیر

en: Match all of the following
fa: تطبیق تمام موارد زیر

en: Fewer
fa: کمتر

en: The music data cache has been corrupted. JuK needs to rescan it now. This may take some time.
fa: نهانگاه داده موسیقی خراب شده است. حالا لازم است که JuK آن را مجدداً پویش کند. ممکن است مقداری وقت‌گیر باشد.

en: Collection List
fa: فهرست مجموعه

en: Removing an item from the collection will also remove it from all of your playlists. Are you sure you want to continue?
    
    Note, however, that if the directory that these files are in is in your "scan on startup" list, they will be readded on startup.
fa: حذف یک فقره از مجموعه، آن را از تمام فهرست پخشتان هم حذف می‌کند. مطمئن هستید که می‌خواهید ادامه بدهید؟
    
    با وجود این، توجه داشته باشید که اگر فهرست راهنمایی که این پرونده‌ها در آن هستند در فهرست »پویش هنگام راه‌اندازی« شما باشد، هنگام راه‌اندازی مجدد افزوده می‌شوند.

en: Show Playing
fa: نمایش پخش

en: Remove Cover
fa: حذف پوشش

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CoverDialogBase)
en: Cover Manager
fa: مدیر پوشش

en: <qt>These items will be <b>permanently deleted</b> from your hard disk.</qt>
fa: <qt>این فقره‌ها<b>به طور دائم</b>از دیسک سختتان حذف می‌شود.</qt>

en: <qt>These items will be moved to the Trash Bin.</qt>
fa: <qt>این فقره‌ها به لاوک زباله حرکت داده می‌شوند.</qt>

en: &Send to Trash
fa: &ارسال به زباله‌

en: About to delete selected files
fa: در مورد حذف پرونده‌های برگزیده

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Are you sure that you want to remove these items?
fa: مطمئن هستید که می‌خواهید این فقره‌ها را حذف کنید؟

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, ddShouldDelete)
en: If checked, files will be permanently removed instead of being placed in the Trash Bin
fa: اگر علامت زده شود، پرونده‌ها به جای این که در لاوک زباله جای داده شوند، به طور دائم حذف می‌شوند

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ddShouldDelete)
en: <qt><p>If this box is checked, files will be <b>permanently removed</b> instead of being placed in the Trash Bin.</p>
    
    <p><em>Use this option with caution</em>: Most filesystems are unable to reliably undelete deleted files.</p></qt>
fa: <qt><p>اگر این جعبه علامت زده شود، پرونده‌ها<b>به جای این که در لاوک زباله جای داده شوند</b>به طور دائم حذف می‌شوند.</p>
    
    <p><em>از این گزینه با احتیاط استفاده کنید</em>: اغلب سیستمهای پرونده قادر به بازگرداندن موثق پرونده‌های حذف‌شده نمی‌باشند.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ddShouldDelete)
en: &Delete files instead of moving them to the trash
fa: &حذف پرونده‌ها به جای حرکت آنها به زباله

en: Folder List
fa: فهرست پوشه

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListView, directoryListView) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListView, excludeDirectoryListView)
en: These folders will be scanned on startup for new files.
fa: این پوشه‌ها هنگام راه‌اندازی برای پرونده‌های جدید پویش می‌شوند.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addDirectoryButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addExcludeDirectoryButton)
en: Add Folder...
fa: افزودن پوشه...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeDirectoryButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeExcludeDirectoryButton)
en: Remove Folder
fa: حذف پوشه

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, importPlaylistsCheckBox)
en: Import playlists
fa: واردات فهرستهای پخش

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExampleOptionsBase) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Example
fa: مثال

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Example Tag Selection
fa: گزینش برچسب مثال

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_fileTagsButton)
en: Get example tags from this file:
fa: گرفتن برچسبهای مثال از این پرونده:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_manualTagsButton)
en: Enter example tags manually:
fa: وارد کردن برچسبهای مثال به طور دستی:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_manualGroup)
en: Example Tags
fa: برچسبهای مثال

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Artist:
fa: هنرمند:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Album:
fa: آلبوم:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Genre:
fa: دسته:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Track number:
fa: شماره شیار:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Year:
fa: سال:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleArtist)
en: Artist
fa: هنرمند

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleAlbum)
en: Album
fa: آلبوم

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleGenre)
en: Genre
fa: دسته

en: You are about to rename the following files. Are you sure you want to continue?
fa: در شرف تغییر نام پرونده‌های زیر هستید. مطمئن هستید می‌خواهید ادامه بدهید؟

en: Original Name
fa: نام اصلی

en: New Name
fa: نام جدید

en: No Change
fa: بدون تغییر

en: Insert folder separator
fa: درج جداساز پوشه

en: No file selected, or selected file has no tags.
fa: پرونده‌ای برگزیده نشد، یا پرونده برگزیده برچسبی ندارد.

en: Hide Renamer Test Dialog
fa: مخفی کردن محاوره آزمون تغییردهنده نام

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_showExample)
en: Show Renamer Test Dialog
fa: نمایش محاوره آزمون تغییردهنده نام

en: %1 to %2
fa: %1 در %2

en: The following rename operations failed:
fa: خرابی در عملیاتهای تغییر نام زیر:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FileRenamerBase)
en: File Renamer Configuration
fa: پیکربندی تغییر‌دهنده نام پرونده

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_6)
en: Music folder:
fa: پوشه موسیقی:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Album Tag
fa: برچسب آلبوم

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Artist Tag
fa: برچسب هنرمند

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Genre Tag
fa: برچسب دسته

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Title Tag
fa: برچسب عنوان

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Track Tag
fa: برچسب شیار

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Year Tag
fa: برچسب سال

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_insertCategory)
en: Insert Category
fa: درج طبقه

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_7)
en: Separator:
fa: جداساز:

en: File Renamer Options
fa: گزینه‌های تغییردهنده نام پرونده

en: %1 Format
fa: %1 قالب

en: When the Track's %1 is Empty
fa: هنگامی که %1 شیار خالی است

en: When using the file renamer your files will be renamed to the values that you have in your track's %1 tag, plus any additional text that you specify below.
fa: هنگام استفاده از تغییر‌دهنده نام پرونده، پرونده‌هایتان بر حسب مقادیری که در  %1 برچسب شیارتان دارید به علاوه هر متن اضافی که در زیر مشخص می‌کنید، تغییر نام داده می‌شوند.

en: File Renamer
fa: تغییردهنده نام پرونده

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_substitution)
en: Substitution Example
fa: مثال جانشینی

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_includeEmptyButton)
en: Include in the &filename anyways
fa: به هر حال در نام &پرونده قرار می‌گیرد‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_ignoreTagButton)
en: &Ignore this tag when renaming the file
fa: &چشم‌پوشی از این برچسب هنگام تغییر نام پرونده‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_useValueButton)
en: Use &this value:
fa: استفاده از &این مقدار:‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_doubleDigitExample)
en: 014
fa: ۰۱۴

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_singleDigitExample)
en: 003
fa: ۰۰۳

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_singleDigit)
en: 3 ->
fa: ۳ ->

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_doubleDigit)
en: 14 ->
fa: ۱۴ ->

en: Time
fa: زمان

en: &Random Play
fa: پخش &تصادفی‌

en: &Disable Random Play
fa: &غیرفعال کردن پخش تصادفی‌

en: Use &Random Play
fa: استفاده از پخش &تصادفی‌

en: Use &Album Random Play
fa: استفاده از پخش تصادفی &آلبوم‌

en: Remove From Playlist
fa: حذف از فهرست پخش

en: &Play
fa: &پخش‌

en: P&ause
fa: &مکث‌

en: &Stop
fa: &ایست‌

[ctx: previous track]
en: Previous
fa: قبلی

[ctx: next track]
en: &Next
fa: &بعدی‌

en: &Loop Playlist
fa: فهرست پخش &حلقه‌ای‌

en: &Resize Playlist Columns Manually
fa: &تغییر اندازه دستی ستونهای فهرست پخش‌

en: Volume Up
fa: حجم صدای بالا

en: Volume Down
fa: حجم صدای پایین

en: Play / Pause
fa: پخش/ مکث

en: Seek Forward
fa: پیگردی پیش‌سو

en: Seek Back
fa: پیگردی پس‌‌‌‌سو

en: Show / Hide
fa: نمایش/ مخفی کردن

en: &Dock in System Tray
fa: &پیوستن به سینی سیستم‌

en: &Stay in System Tray on Close
fa: &ماندن در سینی سیستم هنگام بستن‌

en: Popup &Track Announcement
fa: اعلان &شیار بالاپر‌

en: Save &Play Queue on Exit
fa: ذخیره صف &پخش هنگام خروج‌

en: &Tag Guesser...
fa: حدس‌زننده &برچسب...‌

en: &File Renamer...
fa: تغییر‌دهنده نام &پرونده...‌

en: Track Position
fa: موقعیت شیار

en: <qt>Closing the main window will keep JuK running in the system tray. Use Quit from the File menu to quit the application.</qt>
fa: <qt>بستن پنجره اصلی، اجرای JuK را در سینی سیستم نگه می‌دارد. برای خارج شدن از کاربرد، خروج از گزینگان پرونده را استفاده کنید.</qt>

en: Docking in System Tray
fa: در حال پیوستن به سینی سیستم

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
fa: &پرونده‌

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
fa: &نما‌

note: i18n: ectx: Menu (player)
en: &Player
fa: &پخش‌کننده‌

note: i18n: ectx: Menu (playlist)
en: &Tagger
fa: &برچسب‌زن‌

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
fa: &تنظیمات‌

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
fa: میله ابزار اصلی

note: i18n: ectx: ToolBar (playToolBar)
en: Play Toolbar
fa: نمایش میله ابزار

en: Configure Shortcuts
fa: پیکربندی میان‌برها

en: Global Shortcuts
fa: میان‌برهای سراسری

en: &No keys
fa: &بدون کلید‌

en: &Standard keys
fa: کلیدهای &استاندارد‌

en: &Multimedia keys
fa: کلیدهای &چند رسانه‌‌‌ای‌

en: Here you can select the keys used as global shortcuts to control the player
fa: در اینجا می‌توانید کلیدهای استفاده‌شده به عنوان میان‌برهای سراسری برای کنترل پخش‌‌‌کننده را برگزینید

en: Album cover manager
fa: مدیر پوشش آلبوم

en: Friendly, neighborhood aRts guru
fa: معلم صمیمی و محلی aRts

en: System tray docking, "inline" tag editing,
    bug fixes, evangelism, moral support
fa: پیوند سینی سیستم، ویرایش برچسب »درون برنامه‌‌‌ای«،
    رفع اشکالها، تبلیغ مسیحیت، پشتیبانی معنوی

en: GStreamer port
fa: درگاه GStreamer

en: Global keybindings support
fa: پشتیبانی سراسری مقیدسازیهای کلیدی

en: Track announcement popups
fa: بالاپرهای اعلان شیار

en: Automagic track data guessing, bugfixes
fa: حدس داده شیار دارای جادوی خودکار، رفع اشکالها

en: More automagical things, now using MusicBrainz
fa: بیشتر چیزهای دارای جادوی خودکار، الان از MusicBrainz استفاده می‌کند

en: Co-conspirator in MusicBrainz wizardry
fa: همدستی در جادوگری MusicBrainz

en: DCOP interface
fa: واسط DCOP

en: FLAC and MPC support
fa: پشتیبانی FLAC و MPC

en: Gimper of splash screen
fa: Gimper رنگ‌پاشی پرده

en: File(s) to open
fa: پرونده)ها( برای باز کردن

en: back to playlist
fa: پس‌‌سو به فهرست پخش

en: Could not save to file %1.
fa: نتوانست در پرونده %1 ذخیره کند.

en: Are you sure you want to delete these covers?
fa: مطمئن هستید که می‌خواهید این پوششها را حذف کنید؟

en: &Delete Covers
fa: &حذف پوششها‌

en: Select Cover Image File
fa: برگزیدن پرونده تصویر پوشش

en: Could not delete these files
fa: این پرونده‌ها را نمی‌توان حذف کرد

en: Could not move these files to the Trash
fa: این پرونده‌ها را نمی‌توان به زباله حرکت داد

en: Track Name
fa: نام شیار

en: Cover
fa: پوشش

en: Year
fa: سال

en: Length
fa: طول

en: Bitrate
fa: میزان ارسال بیت

en: Comment
fa: توضیح

en: File Name
fa: نام پرونده

en: File Name (full path)
fa: نام پرونده )مسیر کامل(

en: &Show Columns
fa: &نمایش ستونها‌

en: Add to Play Queue
fa: افزودن به صف پخش

en: Edit
fa: ویرایش

en: Create Playlist From Selected Items...
fa: ایجاد فهرست پخش از فقره‌های برگزیده...

en: Edit '%1'
fa: ویرایش »%1«

en: This will edit multiple files. Are you sure?
fa: پرونده‌های چندگانه را ویرایش می‌کند. مطمئن هستید؟

en: Create New Playlist
fa: ایجاد فهرست پخش جدید

en: Manual Column Widths Enabled
fa: عرض ستونهای دستی، فعال شد

en: View Modes
fa: حالتهای نما

en: Show &History
fa: نمایش &تاریخچه‌

en: Do you want to delete these files from the disk as well?
fa: می‌خواهید این پرونده‌ها را از دیسک هم حذف کنید؟

en: Keep
fa: نگه ‌داشتن

en: Could not delete these files.
fa: این پرونده‌ها را نتوانست حذف کند.

en: Are you sure you want to remove these playlists from your collection?
fa: مطمئن هستید که می‌خواهید این فهرست پخشها را از مجموعه خود حذف کنید؟

en: Remove Items?
fa: فقره‌ها حذف شوند؟

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bRemove)
en: &Remove
fa: &حذف‌

en: Hid&e
fa: &مخفی کردن‌

en: R&emove
fa: &حذف‌

en: Dynamic List
fa: فهرست پویا

en: Now Playing
fa: اکنون در حال پخش است

en: Do you want to add these items to the current list or to the collection list?
fa: می‌خواهید این فقره‌ها را به فهرست جاری اضافه کنید، یا به فهرست مجموعه؟

en: Collection
fa: مجموعه

en: Rename
fa: تغییر نام

en: Search Playlist
fa: جستجوی فهرست پخش

en: Create Folder Playlist
fa: ایجاد فهرست پخش پوشه

en: History
fa: تاریخچه

en: Please enter a name for this playlist:
fa: لطفاً، برای این فهرست پخش، یک نام وارد کنید:

en: &Empty Playlist...
fa: &خالی کردن فهرست پخش...‌

en: &Search Playlist...
fa: &جستجوی فهرست پخش...‌

en: Playlist From &Folder...
fa: فهرست پخش از &پوشه...‌

en: &Guess Tag Information
fa: &حدس زدن اطلاعات برچسب‌

en: From &File Name
fa: از نام &پرونده‌

en: From &Internet
fa: از &اینترنت‌

en: Guess Tag Information From &File Name
fa: حدس زدن اطلاعات برچسب از نام &پرونده‌

en: Play First Track
fa: پخش اولین شیار

en: Play Next Album
fa: پخش آلبوم جدید

en: &Rename...
fa: &تغییر نام...‌

en: Reload
fa: بارگذاری مجدد

en: Edit Search...
fa: ویرایش جستجو...

en: &Delete
fa: &حذف‌

en: Refresh
fa: بازآوری

en: &Rename File
fa: &تغییر نام پرونده‌

en: &View Cover
fa: &مشاهده پوشش‌

en: Get Cover From &File...
fa: گرفتن پوشش از &پرونده...‌

en: Get Cover From &Internet...
fa: گرفتن پوشش از &اینترنت...‌

en: &Delete Cover
fa: &حذف پوشش‌

en: Show Cover &Manager
fa: نمایش &مدیر پوشش‌

en: Show &Play Queue
fa: نمایش صف &پخش‌

en: Playlist
fa: فهرست پخش

en: Show &Search Bar
fa: نمایش میله &جستجو‌

en: Edit Track Search
fa: ویرایش جستجوی شیار

en: Normal Matching
fa: تطابق عادی

en: Case Sensitive
fa: حساس به حالت

en: Pattern Matching
fa: تطابق الگو

en: All Visible
fa: تمام مرئی

en: Jump to the currently playing item
fa: پرش به فقره‌ای که در حال حاضر پخش می‌‌شود

en: Redisplay Popup
fa: نمایش مجدد بالاپر

en: Show &Tag Editor
fa: نمایش ویرایشگر &برچسب‌

en: &Save
fa: &ذخیره‌

en: Do you want to save your changes to:
fa: ذخیره تغییرات شما در:

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, artistNameLabel)
en: &Artist name:
fa: نام &هنرمند:‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, albumNameLabel)
en: Album &name:
fa: &نام آلبوم:‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, genreLabel)
en: &Genre:
fa: &دسته:‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yearLabel)
en: &Year:
fa: &سال:‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commentLabel)
en: &Comment:
fa: &توضیح:‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, artistNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, trackNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, albumNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, genreEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheck
en: Enable
fa: فعال‌‌سازی

en: Tag Guesser Configuration
fa: پیکربندی حدس‌زننده برچسب

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, lvSchemes)
en: Currently used file name schemes
fa: طرحواره نام پرونده‌هایی که اخیراً استفاده‌شده

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, bMoveUp)
en: Move scheme up
fa: حرکت طرحواره به بالا

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, bMoveUp)
en: Press this button to move the currently selected scheme one step upwards.
fa: برای این که طرحواره‌ای که اخیراً برگزیده‌شده را یک گام رو به بالا حرکت دهید، این دکمه را فشار دهید.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, bMoveDown)
en: Move scheme down
fa: حرکت طرحواره به پایین

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, bMoveDown)
en: Press this button to move the currently selected scheme one step downwards.
fa: برای این که طرحواره‌ای که اخیراً برگزیده‌شده را یک گام رو به پایین حرکت دهید، این دکمه را فشار دهید.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, bAdd)
en: Add a new scheme
fa: افزودن یک طرحواره جدید

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, bAdd)
en: Press this button to add a new file name scheme to the end of the list.
fa: برای افزودن یک طرحواره جدید نام پرونده به انتهای فهرست، این دکمه را فشار دهید.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bAdd)
en: &Add
fa: &افزودن‌

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, bModify)
en: Modify scheme
fa: تغییر طرحواره

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, bModify)
en: Press this button to modify the currently selected scheme.
fa: برای تغییر طرحواره‌ای که اخیراً برگزیده‌شده، این دکمه را فشار دهید.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bModify)
en: &Modify
fa: &تغییر‌

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, bRemove)
en: Remove scheme
fa: حذف طرحواره

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, bRemove)
en: Press this button to remove the currently selected scheme from the list.
fa: برای حذف طرحواره‌ای که اخیراً برگزیده‌شده، این دکمه را فشار دهید.

en: This file already exists.
    Do you want to replace it?
fa: این پرونده از قبل وجود داشته است.
    می‌خواهید آن را جایگزین کنید؟

en: File Exists
fa: پرونده موجود است

en: Replace
fa: جایگزینی

en: The following files were unable to be changed.
fa: پرونده‌های زیر قادر به تغییر نبودند.

en: Error
fa: خطا

en: artist
fa: هنرمند

en: genre
fa: دسته

en: album
fa: آلبوم

en: You are about to change the %1 on these files.
fa: در شرف تغییر %1 در این پرونده‌ها هستید.

en: Changing Track Tags
fa: تغییر برچسبهای شیار

en: Play Queue
fa: صف پخش

en: Tree
fa: جانگه‌دار

en: Artists
fa: هنرمندان

en: Albums
fa: آلبومها

en: Genres
fa: دسته‌ها
