juk - en to he translation catalogue (255 entries)

en: Create Search Playlist
he: צור רשימת השמעה לחיפוש

en: Playlist name:
he: שם רשימת ההשמעה:

en: Search Criteria
he: קריטריון לחיפוש

en: Match any of the following
he: התאם אחר מהבאים

en: Match all of the following
he: התאם את כל הבאים

[ctx: additional search options]
en: More
he: עוד

en: Fewer
he: פחות

en: The music data cache has been corrupted. JuK needs to rescan it now. This may take some time.
he: נתוני המטמון של המוזיקה פגומים. JuK חייבת לסרוק אותם מחדש. הדבר עשוי לקחת זמן מה.

en: Collection List
he: רשימת אוסף

en: Removing an item from the collection will also remove it from all of your playlists. Are you sure you want to continue?
    
    Note, however, that if the directory that these files are in is in your "scan on startup" list, they will be readded on startup.
he: הסרת פריט מתוך האוסף תסיר אותו גם מתוך כל רשימות ההשמעה שלך. האם אתה בטוח שאתה רוצה להמשיך?
    
    לידיעתך, אם התיקיות שבהם נמצאים קבצים אלו נמצאות ב"סריקה בהפעלה", הם יצורפו מחדש.

en: Show Playing
he: הצג מתנגן

en: Remove Cover
he: הסר עטיפה

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CoverDialogBase)
en: Cover Manager
he: מנהל עטיפות

en: <b>1</b> file selected. | <b>%1</b> files selected.
he[0]: קובץ <b>אחד</b> נבחר.
he[1]: <b>%1</b> קבצים נבחרו.

en: <qt>These items will be <b>permanently deleted</b> from your hard disk.</qt>
he: <qt>פריטים אלו <b>ימחקו לצמיתות</b> מהדיסק הקשיח שלך.</qt>

en: <qt>These items will be moved to the Trash Bin.</qt>
he: <qt>פריטים אלו יועברו אל פח האשפה.</qt>

en: &Send to Trash
he: &שלח אל פח האשפה

en: About to delete selected files
he: עומד למחוק קבצים נבחרים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Are you sure that you want to remove these items?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק פריטים אלו?

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, ddShouldDelete)
en: If checked, files will be permanently removed instead of being placed in the Trash Bin
he: אם מסומן, קבצים ימחקו לצמיתות במקום להיות מועברים לפח האשפה

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ddShouldDelete)
en: <qt><p>If this box is checked, files will be <b>permanently removed</b> instead of being placed in the Trash Bin.</p>
    
    <p><em>Use this option with caution</em>: Most filesystems are unable to reliably undelete deleted files.</p></qt>
he: <qt><p>אם תיבת סימון זו סומנה, הקבצים <b>יוסרו לצמיתות</b> במקום להיות ממוקמים בפח האשפה.</p>
    
    <p><em>השתמש באפשרות זו בזהירות</em>: רוב מערכות הקבצים לא מסוגלות לבטל מחיקת קבצים באופן אמין.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ddShouldDelete)
en: &Delete files instead of moving them to the trash
he: &מחק קבצים במקום להעביר אותם לסל האשפה

en: Folder List
he: רשימת תיקיות

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListView, directoryListView) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListView, excludeDirectoryListView)
en: These folders will be scanned on startup for new files.
he: תיקיות אלו יעברו סריקת קבצים חדשים בהפעלה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addDirectoryButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addExcludeDirectoryButton)
en: Add Folder...
he: הוסף תיקייה...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeDirectoryButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeExcludeDirectoryButton)
en: Remove Folder
he: הסר תיקייה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, importPlaylistsCheckBox)
en: Import playlists
he: ייבא רשימות השמעה

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExampleOptionsBase) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Example
he: דוגמה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Example Tag Selection
he: דוגמת בחירת תגית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_fileTagsButton)
en: Get example tags from this file:
he: השג תגיות דוגמה מקובץ זה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_manualTagsButton)
en: Enter example tags manually:
he: הכנס תגיות דוגמה ידנית:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_manualGroup)
en: Example Tags
he: תגיות דוגמה

[ctx: song title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Title:
he: כותרת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Artist:
he: אמן:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Album:
he: אלבום:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Genre:
he: סגנון:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Track number:
he: מספר רצועה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Year:
he: שנה:

[ctx: example song title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleTitle)
en: Title
he: כותרת

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleArtist)
en: Artist
he: אמן

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleAlbum)
en: Album
he: אלבום

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleGenre)
en: Genre
he: סגנון

[ctx: warning about mass file rename]
en: Warning
he: אזהרה

en: You are about to rename the following files. Are you sure you want to continue?
he: הנך עומד לשנות את השמות של הקבצים הבאים. האם אתה בטוח שאתה רוצה להמשיך?

en: Original Name
he: שם מקורי

en: New Name
he: שם חדש

en: No Change
he: ללא שינוי

[ctx: remove music genre from file renamer]
en: Remove
he: הסר

[ctx: file renamer genre options]
en: Options
he: אפשרויות

en: Insert folder separator
he: הכנס מפריד תיקייה

en: No file selected, or selected file has no tags.
he: לא נבחרו קבצים, או קבצים נבחרים הם ללא תגיות.

en: Hide Renamer Test Dialog
he: הסתר חלון דו־שיח של בדיקת שינוי שם

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_showExample)
en: Show Renamer Test Dialog
he: הצג חלון דו־שיח של בדיקת שינוי שם

en: %1 to %2
he: %1 אל %2

en: The following rename operations failed:
he: פעולת שינוי שם הבאה נכשלה:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FileRenamerBase)
en: File Renamer Configuration
he: הגדרות משנה שמות קבצים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_6)
en: Music folder:
he: תיקיית מוזיקה:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Album Tag
he: תגית אלבום

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Artist Tag
he: תגית אמן

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Genre Tag
he: תגית סגנון

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Title Tag
he: תגית כותרת

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Track Tag
he: תגית רצועה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Year Tag
he: תגית שנה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_insertCategory)
en: Insert Category
he: הכנס קטגוריה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_7)
en: Separator:
he: מפריד:

en: File Renamer Options
he: אפשרויות משנה שמות קבצים

[ctx: %1 will be a music tag category like Artist or Album]
en: %1 Options
he: אפשרויות %1

en: %1 Format
he: תבנית %1

en: When the Track's %1 is Empty
he: כאשר הרצועה %1 ריקה

en: When using the file renamer your files will be renamed to the values that you have in your track's %1 tag, plus any additional text that you specify below.
he: כאשר משתמשים במשנה שמות קבצים, שמות הקבצים שלך ישונו לערכים שיש לך בתגית הרצועה %1 שלך, בתוספת של מידע נוסף שציינת למטה.

en: File Renamer
he: משנה שמות קבצים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_substitution)
en: Substitution Example
he: דוגמת תוספת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_includeEmptyButton)
en: Include in the &filename anyways
he: כלול בשם הקובץ בכל מקרה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_ignoreTagButton)
en: &Ignore this tag when renaming the file
he: ה&תעלם מתגית זאת בזמן שינוי שם הקובץ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_useValueButton)
en: Use &this value:
he: השתמש בערך &זה:

[ctx: value to use in replacement when source tag empty]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_emptyTagValue)
en: Empty
he: ריק

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_trackGroup)
en: Track numbering
he: מספור רצועה

en: Time
he: זמן

en: &Random Play
he: &נגינה אקראית

en: &Disable Random Play
he: &בטל נגינה אקראית

en: Use &Random Play
he: ה&שתמש בנגינה אקראית

en: Use &Album Random Play
he: השתמש בנגינה אקראית של &אלבום

en: Remove From Playlist
he: הסר מרשימת השמעה

en: &Play
he: &נגן

en: P&ause
he: ה&שהה

en: &Stop
he: &עצור

[ctx: previous track]
en: Previous
he: הקודמת

[ctx: next track]
en: &Next
he: ה&באה

en: &Loop Playlist
he: נגן רשימת השמעה ב&לולאה

en: &Resize Playlist Columns Manually
he: שנה את ה&גודל של עמודות רשימת ההשמעה ידנית

[ctx: silence playback]
en: Mute
he: השתק

en: Volume Up
he: הגבר עוצמת קול

en: Volume Down
he: הנמך עוצמת קול

en: Play / Pause
he: נגן / השהה

en: Seek Forward
he: סרוק קדימה

en: Seek Back
he: סרוק אחורה

en: Show / Hide
he: הצג / הסתר

en: &Dock in System Tray
he: &עגן למגש המערכת

en: &Stay in System Tray on Close
he: &הישאר במגש המערכת לאחר הסגירה

en: Popup &Track Announcement
he: הקפץ הודעות &רצועה

en: Save &Play Queue on Exit
he: שמור &תור השמעה ביציאה

en: &Tag Guesser...
he: &מנחש תגיות...

en: &File Renamer...
he: &משנה שמות הקבצים...

en: Track Position
he: מיקום הרצועה

en: <qt>Closing the main window will keep JuK running in the system tray. Use Quit from the File menu to quit the application.</qt>
he: <qt>סגירת חלון ראשי תשאיר את JuK פועלת במגש המערכת. השתמש ב-צא מתוך תפריט קובץ לסגירת היישום.</qt>

en: Docking in System Tray
he: מעוגן למגש המערכת

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
he: &קובץ

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
he: &תצוגה

note: i18n: ectx: Menu (player)
en: &Player
he: &נגן

note: i18n: ectx: Menu (playlist)
en: &Tagger
he: &עורך תגיות

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
he: &הגדרות

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
he: סרגל כלים ראשי

note: i18n: ectx: ToolBar (playToolBar)
en: Play Toolbar
he: סרגל כלים של ניגון

en: Configure Shortcuts
he: הגדר קיצורי מקשים

en: Global Shortcuts
he: קיצורי מקשים כלליים

en: &No keys
he: &ללא מקשים

en: &Standard keys
he: &מקשים סטנדרטיים

en: &Multimedia keys
he: &מקשי מולטימדיה

en: Here you can select the keys used as global shortcuts to control the player
he: כאן הנך יכול לבחור מקשים לשימוש כקיצורים כללים לשליטה על הנגן.

en: Author, chief dork and keeper of the funk
he: מחבר, חנון ראשי ושומר הפאנק

en: Album cover manager
he: מנהל עטיפות לאלבומים

en: Friendly, neighborhood aRts guru
he: גורו aRts חברותי, שכן

en: System tray docking, "inline" tag editing,
    bug fixes, evangelism, moral support
he: עגינה למגש המערכת, עריכת תגיות,
    תיקוני באגים, אוונגליזם, תמיכה מוסרית

en: GStreamer port
he: הסבה ל-GStreamer

en: Global keybindings support
he: תמיכה בקיצורי מקשים כללית

en: Track announcement popups
he: הודעות קופצות של רצועות

en: Automagic track data guessing, bugfixes
he: ניחוש מידע רצועה אוטומטית, תיקוני באגים

en: More automagical things, now using MusicBrainz
he: עוד דברים אוטומטיים קסומים, שימוש ב-MusicBrainz

en: Co-conspirator in MusicBrainz wizardry
he: שותף לקנוניה של קסמי MusicBrainz

en: DCOP interface
he: ממשק DCOP

en: FLAC and MPC support
he: תמיכה ב-FLAC ו-MPC

en: Gimper of splash screen
he: יצירת מסך פתיחה ב-Gimp

en: File(s) to open
he: קובץ/קבצים לפתיחה

[ctx: open audio file]
en: Open
he: פתח

en: back to playlist
he: חזרה לרשימת השמעה

en: Could not save to file %1.
he: לא הייתה אפשרות לשמור לקובץ %1.

en: Are you sure you want to delete these covers?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק עטיפות אלו?

en: &Delete Covers
he: &מחק עטיפות

en: Select Cover Image File
he: בחר קובץ תמונה עטיפה

en: Could not delete these files
he: לא הייתה אפשרות למחוק את הקבצים האלו

en: Could not move these files to the Trash
he: לא הייתה אפשרות להעביר את הקבצים האלו אל פח האשפה

en: Track Name
he: שם הרצועה

en: Cover
he: עטיפה

[ctx: cd track number]
en: Track
he: רצועה

en: Year
he: שנה

en: Length
he: אורך

en: Bitrate
he: קצב סיביות

en: Comment
he: הערה

en: File Name
he: שם הקובץ

en: File Name (full path)
he: שם הקובץ (נתיב מלא)

en: &Show Columns
he: &הצג עמודות

en: Add to Play Queue
he: הוסף לתור השמעה

en: Edit
he: ערוך

en: Create Playlist From Selected Items...
he: צור רשימת השמעה מתוך הפריטים הנבחרים...

en: Edit '%1'
he: ערוך "%1"

en: This will edit multiple files. Are you sure?
he: זה יערוך קבצים רבים. האם אתה בטוח?

en: Create New Playlist
he: צור רשימת השמעה חדשה

en: Manual Column Widths Enabled
he: רוחב ידני של עמודות הופעל.

en: View Modes
he: מצבי תצוגה

en: Show &History
he: הצג &היסטוריה

[ctx: verb, copy the playlist]
en: Duplicate
he: שכפל

en: Do you want to delete these files from the disk as well?
he: האם ברצונך בנוסף למחוק קבצים אילו מתוך הדיסק?

en: Keep
he: שמור

en: Could not delete these files.
he: לא הייתה אפשרות למחוק את הקבצים האלו.

en: Are you sure you want to remove these playlists from your collection?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את רשימות ההשמעה הבאות מהאוסף שלך?

en: Remove Items?
he: להסיר פריטים?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bRemove)
en: &Remove
he: &הסר

en: Hid&e
he: הס&תר

en: R&emove
he: &הסר

en: Dynamic List
he: רשימה דינאמית

en: Now Playing
he: מתנגן עכשיו

en: Do you want to add these items to the current list or to the collection list?
he: האם ברצונך להוסיף פריטים אלו אל רשימה הנוכחית או אל רשימת האוסף?

[ctx: current playlist]
en: Current
he: נוכחית

en: Collection
he: אוסף

en: Rename
he: שנה שם

en: Search Playlist
he: חפש רשימת השמעה

en: Create Folder Playlist
he: צור תיקיית רשימת השמעה

en: History
he: היסטוריה

en: Please enter a name for this playlist:
he: אנא הכנס שם עבור רשימת השמעה זו:

[ctx: new playlist]
en: &New
he: &חדשה

en: &Empty Playlist...
he: &רוקן רשימת השמעה...

en: &Search Playlist...
he: &חפש רשימת השמעה...

en: Playlist From &Folder...
he: רשימת השמעה מתוך &תיקייה...

en: &Guess Tag Information
he: &נחש מידע תגית

en: From &File Name
he: מתוך &שם קובץ

en: From &Internet
he: מתוך ה&אינטרנט

en: Guess Tag Information From &File Name
he: נחש מידע תגית מתוך שם &קובץ

en: Play First Track
he: נגן רצועה ראשונה

en: Play Next Album
he: נגן את האלבום הבא

en: &Rename...
he: &שנה שם...

[ctx: verb, copy the playlist]
en: D&uplicate...
he: ש&כפל...

en: Reload
he: טען מחדש

en: Edit Search...
he: ערוך חיפוש...

en: &Delete
he: &מחק

en: Refresh
he: רענן

en: &Rename File
he: &שנה שם קובץ

en: &View Cover
he: &צפה בעטיפה

en: Get Cover From &File...
he: השג עטיפה מ&קובץ...

en: Get Cover From &Internet...
he: השג עטיפה מתוך ה&אינטרנט...

en: &Delete Cover
he: מ&חק עטיפה

en: Show Cover &Manager
he: &הצג מנהל עטיפות

en: Show &Play Queue
he: הצג תור ה&שמעה

en: Playlist
he: רשימת השמעה

en: Show &Search Bar
he: הצג &סרגל חיפוש

en: Edit Track Search
he: ערוך חיפוש רצועה

en: Normal Matching
he: התאמה רגילה

en: Case Sensitive
he: תלוי רישיות

en: Pattern Matching
he: התאמה של תבנית

en: All Visible
he: הכל גלוי

en: Jump to the currently playing item
he: קפוץ לפריט המושמע כרגע

en: 1 item | %1 items
he[0]: פריט אחד
he[1]: %1 פריטים

en: Redisplay Popup
he: הצג מחדש תיבה קופצת

en: Show &Tag Editor
he: הצג &עורך תגיות

en: &Save
he: &שמור

en: Do you want to save your changes to:
he: האם ברצונך לשמור את השינויים שלך אל:

en: Save Changes
he: שמור שינויים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, artistNameLabel)
en: &Artist name:
he: שם ה&אמן:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, albumNameLabel)
en: Album &name:
he: שם ה&אלבום:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, genreLabel)
en: &Genre:
he: &סגנון:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yearLabel)
en: &Year:
he: &שנה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commentLabel)
en: &Comment:
he: &הערה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, artistNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, trackNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, albumNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, genreEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheck
en: Enable
he: אפשר

en: Tag Guesser Configuration
he: הגדרות מנחש תגיות

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, lvSchemes)
en: Currently used file name schemes
he: תבנית שמות הקבצים בשימוש נוכחי

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, bMoveUp)
en: Move scheme up
he: העבר תבנית למעלה

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, bMoveUp)
en: Press this button to move the currently selected scheme one step upwards.
he: לחץ על כפתור זה כדי להעביר תבנית נבחרת שלב אחד למעלה.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, bMoveDown)
en: Move scheme down
he: העבר תבנית למטה

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, bMoveDown)
en: Press this button to move the currently selected scheme one step downwards.
he: לחץ על כפתור זה כדי להעביר תבנית נבחרת שלב אחד למטה.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, bAdd)
en: Add a new scheme
he: הוסף תבנית חדשה

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, bAdd)
en: Press this button to add a new file name scheme to the end of the list.
he: לחץ על כפתור זה כדי להוסיף תבנית שם קובץ חדשה לסוף הרשימה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bAdd)
en: &Add
he: &הוסף

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, bModify)
en: Modify scheme
he: שנה תבנית

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, bModify)
en: Press this button to modify the currently selected scheme.
he: לחץ על כפתור זה כדי לשנות תבנית נבחרת.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bModify)
en: &Modify
he: &שנה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, bRemove)
en: Remove scheme
he: הסר תבנית

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, bRemove)
en: Press this button to remove the currently selected scheme from the list.
he: לחץ על כפתור זה כדי להסיר תבנית נבחרת מתוך הרשימה.

[ctx: song title]
en: Title
he: כותרת

[ctx: unknown renamer category]
en: Unknown
he: לא ידוע

en: This file already exists.
    Do you want to replace it?
he: הקובץ כבר קיים.
    האם ברצונך להחליף אותו?

en: File Exists
he: הקובץ קיים

en: Replace
he: החלף

en: The following files were unable to be changed.
he: אין אפשרות לשנות את הקבצים הבאים.

en: Error
he: שגיאה

en: artist
he: אמן

en: genre
he: סגנון

en: album
he: אלבום

en: You are about to change the %1 on these files.
he: אתה עומד לשנות את %1 בקבצים האלו.

en: Changing Track Tags
he: משנה תגיות רצועה

en: Play Queue
he: נגן תור

[ctx: the normal viewing mode]
en: Default
he: ברירת מחדל

[ctx: compact viewing mode]
en: Compact
he: מרוכז

en: Tree
he: עץ

en: Artists
he: אמנים

en: Albums
he: אלבומים

en: Genres
he: סגנונות
