juk - en to he translation catalogue (333 entries)

[ctx: @title:window]
en: Create Search Playlist
he: יצירת רשימת נגינה לחיפוש

[ctx: @label]
en: Playlist name:
he: שם רשימת הנגינה:

[ctx: @title:group]
en: Search Criteria
he: תנאי חיפוש

[ctx: @option:radio]
en: Match any of the following
he: ללכוד אחד מהבאים

[ctx: @option:radio]
en: Match all of the following
he: ללכוד את כל הבאים

[ctx: @action:button, additional search options]
en: More
he: יותר

[ctx: @action:button]
en: Fewer
he: פחות

en: The music data cache has been corrupted. JuK needs to rescan it now. This may take some time.
he: נתוני המטמון של המוזיקה פגומים. JuK חייבת לסרוק אותם מחדש. הדבר עשוי לקחת זמן מה.

en: Collection List
he: רשימת אוספים

en: Removing an item from the collection will also remove it from all of your playlists. Are you sure you want to continue?
    
    Note, however, that if the directory that these files are in is in your “scan on startup” list, they will be readded on startup.
he: הסרת פריט מהאוסף תסיר אותו גם מתוך כל רשימות הנגינה שלך. להמשיך?
    
    כדאי לשים לב, אם התיקיות שבהן נמצאים קבצים אלו נמצאות ב„סריקה בהתחלה”, הם יצורפו מחדש.

[ctx: @action:button]
en: Show Playing
he: הצגת מה שמתנגן

en: <b>1</b> file selected. | <b>%1</b> files selected.
he[0]: <b>קובץ</b> נבחר.
he[1]: <b>שני</b> קבצים נבחרו.
he[2]: <b>%1</b> קבצים נבחרו.
he[3]: <b>%1</b> קבצים נבחרו.

en: <qt>These items will be <b>permanently deleted</b> from your hard disk.</qt>
he: <qt>פריטים אלו <b>יימחקו לצמיתות</b> מהכונן הקשיח שלך.</qt>

en: <qt>These items will be moved to the Trash Bin.</qt>
he: <qt>פריטים אלו יועברו לסל האשפה.</qt>

[ctx: @action:button]
en: &Send to Trash
he: &שליחה לסל האשפה

[ctx: @title:window]
en: Delete Selected Files
he: הקבצים הנבחרים יימחקו

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Are you sure that you want to remove these items?
he: למחוק פריטים אלו?

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, ddShouldDelete)
en: If checked, files will be permanently removed instead of being placed in the Trash Bin
he: אם מסומן, קבצים יימחקו לצמיתות במקום שיועברו לסל האשפה

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ddShouldDelete)
en: <qt><p>If this box is checked, files will be <b>permanently removed</b> instead of being placed in the Trash Bin.</p>
    
    <p><em>Use this option with caution</em>: Most filesystems are unable to reliably undelete deleted files.</p></qt>
he: <qt><p>אם התיבה הזאת מסומנת, הקבצים <b>יוסרו לצמיתות</b> במקום שיועברו לסל האשפה.</p>
    
    <p><em>רצוי לנקוט במשנה זהירות עם ההגדרה הזאת</em>: רוב מערכות הקבצים לא יכולות לשחזר קבצים בצורה אמינה.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ddShouldDelete)
en: &Delete files instead of moving them to the trash
he: למ&חוק קבצים במקום להעביר אותם לסל האשפה

[ctx: @title:window]
en: Folder List
he: רשימת תיקיות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, informationLabel)
en: Please choose the folders where you keep your music:
he: נא לבחור את התיקיות בהן מאוחסנת המוזיקה שלך:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListView, directoryListView) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListView, excludeDirectoryListView)
en: These folders will be scanned on startup for new files.
he: עם ההפעלה תיקיות אלו תיסרקנה לאיתור קבצים חדשים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addDirectoryButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addExcludeDirectoryButton)
en: Add Folder...
he: הוספת תיקייה…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeDirectoryButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeExcludeDirectoryButton)
en: Remove Folder
he: הסרת תיקייה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ExcludeInformationLabel)
en: Please choose the folders that should be excluded from music search:
he: נא לבחור תיקיות שיוחרגו מחיפוש המוזיקה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, importPlaylistsCheckBox)
en: Import playlists
he: ייבוא רשימות השמעה

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExampleOptionsBase) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Example
he: דוגמה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Example Tag Selection
he: בחירת תגיות לדוגמה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_fileTagsButton)
en: Get example tags from this file:
he: משיכת תגיות דוגמה מקובץ זה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_manualTagsButton)
en: Enter example tags manually:
he: מילוי תגיות דוגמה ידנית:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_manualGroup)
en: Example Tags
he: תגיות דוגמה

[ctx: song title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Title:
he: כותרת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Artist:
he: אומן:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Album:
he: אלבום:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Genre:
he: סגנון:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Track number:
he: מספר רצועה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Year:
he: שנה:

[ctx: example song title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleTitle)
en: Title
he: כותרת

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleArtist)
en: Artist
he: אומן

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleAlbum)
en: Album
he: אלבום

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleGenre)
en: Genre
he: סגנון

[ctx: @title:window, warning about mass file rename]
en: Warning
he: אזהרה

en: You are about to rename the following files. Are you sure you want to continue?
he: פעולה זו תשנה את שמות הקבצים הבאים. להמשיך?

en: Original Name
he: שם מקורי

en: New Name
he: שם חדש

en: No Change
he: ללא שינוי

[ctx: @action:button, remove music genre from file renamer]
en: Remove
he: הסרה

[ctx: @action:button, file renamer genre options]
en: Options
he: אפשרויות

[ctx: @option:check]
en: Insert folder separator
he: הוספת מפריד תיקייה

en: No file selected, or selected file has no tags.
he: לא נבחרו קבצים, או שהקבצים שנבחרו נטולי תגיות.

[ctx: @action:button]
en: Hide Renamer Test Dialog
he: הסתרת חלונית בדיקת שינוי שם

[ctx: @action:button]
en: Show Renamer Test Dialog
he: הצגת חלונית בדיקת שינוי שם

[ctx: Rename %1 file to %2]
en: %1 to %2
he: %1 לשם %2

en: The following rename operations failed:
he: פעולת שינוי שם הבאה נכשלה:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FileRenamerBase)
en: File Renamer Configuration
he: הגדרות משנה שמות קבצים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_6)
en: Music folder:
he: תיקיית מוזיקה:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Album Tag
he: תגית אלבום

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Artist Tag
he: תגית אומן

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Genre Tag
he: תגית סגנון

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Title Tag
he: תגית כותרת

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Track Tag
he: תגית רצועה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Year Tag
he: תגית שנה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_insertCategory)
en: Insert Category
he: נא למלא קטגוריה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Add category:
he: הו&ספת קטגוריה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_7)
en: Separator:
he: מפריד:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_showExample)
en: Show Renamer Test Dialog
he: הצגת חלונית בדיקת שינוי שם

[ctx: @title:window]
en: File Renamer Options
he: אפשרויות משנה שמות קבצים

[ctx: @title:window, %1 will be a music tag category like Artist or Album]
en: %1 Options
he: אפשרויות %1

[ctx: @title:group, %1 is a tag]
en: %1 Format
he: תבנית %1

[ctx: @title:group]
en: When the Track’s %1 is Empty
he: כאשר ה%1 של הרצועה ריק

en: When using the file renamer your files will be renamed to the values that you have in your track’s %1 tag, plus any additional text that you specify below.
he: כאשר משתמשים במשנה שמות קבצים, שמות הקבצים שלך ישונו לערכים שיש בתגית הרצועה %1 שלך, בצירוף פרטים נוספים שציינת למטה.

[ctx: @title:window]
en: File Renamer
he: משנה שמות קבצים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_substitution)
en: Substitution Example
he: החלפה לדוגמה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_includeEmptyButton)
en: Include in the &filename anyways
he: לכלול בשם הקובץ ב&כל מקרה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_ignoreTagButton)
en: &Ignore this tag when renaming the file
he: ה&תעלמות מתגית זאת בשינוי שם הקובץ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_useValueButton)
en: Use &this value:
he: להשתמש בערך ה&זה:

[ctx: value to use in replacement when source tag empty]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_emptyTagValue)
en: Empty
he: ריק

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_trackGroup)
en: Track numbering
he: מספור רצועות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: JuK can force the track used in a file name to have a minimum number of digits. You may want to do this for better sorting in file managers.
he: היישום JuK יכול לכפות שבשם הקובץ תהיה כמות מזערית של ספרות. עשוי לסייע בסידור נוח יותר במנהלי קבצים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Minimum number of digits:
he: מספר הספרות המזערי:

en: Time
he: זמן

[ctx: @action:inmenu]
en: &Random Play
he: &נגינה אקראית

[ctx: @action:inmenu]
en: &Disable Random Play
he: ה&שבתת נגינה אקראית

[ctx: @action:inmenu]
en: Use &Random Play
he: לה&שתמש בנגינה אקראית

[ctx: @action:inmenu]
en: Use &Album Random Play
he: להשתמש בנגינת &אלבום אקראית

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove From Playlist
he: הסרה מרשימת נגינה

[ctx: @action:inmenu]
en: &Play
he: &ניגון

[ctx: @action:inmenu]
en: P&ause
he: ה&שהיה

[ctx: @action:inmenu]
en: &Stop
he: &עצירה

[ctx: @action:inmenu, previous track]
en: Previous
he: הקודמת

[ctx: @action:inmenu, next track]
en: &Next
he: ה&באה

[ctx: @action:inmenu]
en: &Loop Playlist
he: ניגון במ&חזוריות

[ctx: @action:inmenu]
en: &Resize Playlist Columns Manually
he: שינוי &גודל עמודות רשימת הנגינה ידנית

[ctx: @action:inmenu, silence playback]
en: Mute
he: השתקה

[ctx: @action:inmenu]
en: Volume Up
he: הגברת עוצמת קול

[ctx: @action:inmenu]
en: Volume Down
he: הנמכת עוצמת קול

[ctx: @action:inmenu]
en: Play / Pause
he: ניגון / השהיה

[ctx: @action:inmenu]
en: Seek Forward
he: דילוג קדימה

[ctx: @action:inmenu]
en: Seek Back
he: דילוג אחורה

[ctx: @action:inmenu]
en: Show / Hide
he: הצגה / הסתרה

[ctx: @action:inmenu]
en: &Dock in System Tray
he: &עיגון לשורת המערכת

[ctx: @action:inmenu]
en: &Stay in System Tray on Close
he: היישום יישאר ב&שורת המערכת עם הסגירה

[ctx: @action:inmenu]
en: Popup &Track Announcement
he: הקפצת הכרזות &רצועה

[ctx: @action:inmenu]
en: Save &Play Queue on Exit
he: שמירת &תור הנגינה ביציאה

[ctx: @action:inmenu]
en: &Tag Guesser…
he: מ&נחש תגיות…

[ctx: @action:inmenu]
en: &File Renamer…
he: משנה שמות &קבצים…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Configure Scrobbling…
he: ה&גדרת התאמה מוזיקלית…

[ctx: @action:button]
en: Track Position
he: מקום הרצועה

[ctx: @action:button]
en: Volume
he: עוצמת שמע

en: <qt>Closing the main window will keep JuK running in the system tray. Use Quit from the File menu to quit the application.</qt>
he: <qt>סגירת החלון הראשי תשאיר את JuK פועלת במגש המערכת. יש להשתמש ביציאה שבתפריט קובץ כדי לסגור את היישום.</qt>

[ctx: @title:window]
en: Dock in System Tray
he: עיגון לשורת המערכת

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
he: &קובץ

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
he: &תצוגה

note: i18n: ectx: Menu (player)
en: &Player
he: &נגן

note: i18n: ectx: Menu (playlist)
en: &Tagger
he: &עורך תגיות

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
he: ה&גדרות

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
he: סרגל כלים ראשי

note: i18n: ectx: ToolBar (playToolBar)
en: Play Toolbar
he: סרגל כלים של נגינה

[ctx: @title:window]
en: Configure Shortcuts
he: הגדרת קיצורי מקשים

[ctx: @title:group]
en: Global Shortcuts
he: קיצורי מקשים מקיפים

[ctx: @option:radio]
en: &No keys
he: &ללא מקשים

[ctx: @option:radio]
en: &Standard keys
he: מקשים &תקניים

[ctx: @option:radio]
en: &Multimedia keys
he: מקשי מול&טימדיה

[ctx: @info:whatsthis]
en: Here you can select the keys used as global shortcuts to control the player
he: כאן אפשר לבחור מקשים לשימוש כקיצורים מקיפים לשליטה על הנגן.

en: Show &Lyrics
he: הצגת מילות ה&שיר

en: <i>No file playing.</i>
he: <i>לא מתנגן אף קובץ.</i>

en: <i>Loading...</i>
he: <i>בטעינה…</i>

en: <i>Lyrics are currently unavailable for %1 (no available lyrics provider)</i>
he: <i>אין מילים שזמינות לשיר %1 (אין ספק מילות שירים זמין)</i>

en: <span style='color:red'>Error while retrieving lyrics!</span>
he: <span style='color:red'>שגיאה במשיכת מילות השיר!</span>

en: No lyrics available.
he: אין מילים זמינות לשיר.

en: <br /><br /><i>Lyrics provided by <a href='%1'>LyricWiki</a></i>
he: <br /><br /><i>מילות המילים סופקו על ידי<a href='%1'>LyricWiki</a></i>

en: Jukebox and music manager by the KDE community
he: תיבת מוזיקה ומנהל מוזיקלי מבית קהילת KDE

[ctx: Use copyright sign, and en dash for the year range]
en: © 2002–2025, Scott Wheeler, Michael Pyne, and others
he: כל הזכויות שמורות © 2002–2025 לסקוט וילר, מייקל פיין ועוד

en: Scott Wheeler
he: סקוט וילר

en: Author, chief dork and keeper of the funk
he: מחבר, חנון ראשי ומגן הפאנק

en: Michael Pyne
he: מייקל פיין

en: Assistant superhero, fixer of many things
he: עוזר לגיבור העל, תיקן דברים רבים

en: Carl Schwan
he: קארל שוואן

en: Porting to KDE Frameworks 6 when no one else was around
he: הסבה ל־KDE 6 כאשר אף אחד אחר לא היה בסביבה

en: Kacper Kasper
he: קצפר קספר

en: Porting to KDE Frameworks 5 when no one else was around
he: הסבה ל־KDE 5 כאשר אף אחד אחר לא היה בסביבה

en: Eike Hein
he: אייק היין

en: MPRIS2 Interface implementation.
he: מימוש ממשק MPRIS2.

en: Martin Sandsmark
he: מרטין זנדסמרק

en: Last.fm scrobbling support, lyrics, prepping for KDE Frameworks 5.
he: תמיכה בהתאמה מוזיקלית מול Last.fm, מילות שירים והכנות לתמיכה בתשתית KDE 5.

en: Γιώργος Κυλάφας (Giorgos Kylafas)
he: Γιώργος Κυλάφας (גיורגוס קילפאס)

en: Badly-needed tag editor bugfixes.
he: תיקוני תקלות נחוצים בהחלט לעורך התגיות.

en: Georg Grabler
he: גאורג גרבלר

en: More KDE Platform 4 porting efforts
he: מאמצים נוספים להסבה לפלטפורמת KDE4

en: Laurent Montel
he: לורנט מונטל

en: Porting to KDE Platform 4 when no one else was around
he: הסבה ל־KDE 4 כאשר אף אחד אחר לא היה בסביבה

en: Nathan Toone
he: נתן טון

en: Album cover manager
he: מנהל עטיפות לאלבומים

en: Matthias Kretz
he: מתיאס קרץ

en: Friendly, neighborhood aRts guru
he: גורו aRts השכונתי החביב

en: Daniel Molkentin
he: דניאל מולקנטין

en: System tray docking, "inline" tag editing,
    bug fixes, evangelism, moral support
he: עגינה למגש המערכת, עריכת תגיות,
    תיקוני באגים, אוונגליזם, תמיכה נפשית

en: Tim Jansen
he: טים ג׳נסן

en: GStreamer port
he: הסבה ל־GStreamer

en: Stefan Asserhäll
he: סטפן אסרהול

en: Global keybindings support
he: תמיכה בקיצורי מקשים מקיפים

en: Stephen Douglas
he: סטיבן דגלאס

en: Track announcement popups
he: הכרזות קופצות של רצועות

en: Frerich Raabe
he: פרייריך ראב

en: Automagic track data guessing, bugfixes
he: ניחוש פרטים על רצועה אוטומטית, תיקוני תקלות

en: Zack Rusin
he: זק רוסין

en: More automagical things, now using MusicBrainz
he: עוד דברים אוטומטיים קסומים, עבר ל־MusicBrainz

en: Adam Treat
he: אדם טריט

en: Co-conspirator in MusicBrainz wizardry
he: שותף לקנוניה של קסמי MusicBrainz

en: Maks Orlovich
he: מקס אורלוביץ׳

en: Making JuK friendlier to people with terabytes of music
he: הפיכת JuK לידידותי לאנשים עם טרה־בתים של מוזיקה

en: Antonio Larrosa Jimenez
he: אנטוניו לרוסה חימנז

en: DCOP interface
he: ממשק DCOP

en: Allan Sandfeld Jensen
he: אלן סנדפלד ג׳נסן

en: FLAC and MPC support
he: תמיכה ב־FLAC וב־MPC

en: Pascal Klein
he: פסקל קליין

en: Gimper of splash screen
he: צייר את מסך הפתיחה בגימפ

en: File(s) to open
he: קובץ/קבצים לפתיחה

en: JuK running in docked mode
    Use context menu in system tray to restore.
he: JuK פועלת במצב מעוגן
    יש להשתמש בתפריט ההקשר במגש המערכת כדי לשחזר.

en: JuK Docked
he: JuK מעוגן

[ctx: @title:window, open audio file]
en: Open
he: פתיחה

[ctx: @title:window]
en: Save Playlist %1
he: שמירת רשימת הנגינה %1

[ctx: For save dialog, %1 is always .m3u]
en: Playlists (*%1)
he: רשימות נגינה (*%1)

en: back to playlist
he: חזרה לרשימת נגינה

[ctx: %1 will be the /path/to/file, %2 will be some string from QtMultimedia describing the error]
en: JuK is unable to play the audio file<nl/><filename>%1</filename><nl/>for the following reason:<nl/><message>%2</message>
he: היישום JuK לא הצליח לנגן את קובץ השמע <nl/><filename>%1</filename><nl/> בגלל:<nl/><message>%2</message>

en: Could not save to file %1.
he: לא ניתן לשמור לקובץ %1.

en: You are about to open directory. Are you sure you want to continue? | You are about to open %1 directories. Are you sure you want to continue?
he[0]: פעולה זו תפתח את התיקייה. להמשיך?
he[1]: פעולה זו תפתח שתי תיקיות. להמשיך?
he[2]: פעולה זו תפתח %1 תיקיות. להמשיך?
he[3]: פעולה זו תפתח %1 תיקיות. להמשיך?

[ctx: @title:window]
en: Open Containing Folder
he: פתיחת התיקייה המכילה

en: Could not delete these files
he: לא ניתן למחוק את הקבצים האלו

en: Could not move these files to the Trash
he: לא ניתן להעביר את הקבצים האלו לפח האשפה

[ctx: @title:column]
en: Track Name
he: שם הרצועה

[ctx: @title:column]
en: Artist
he: אומן/נית

[ctx: @title:column]
en: Album
he: אלבום

[ctx: @title:column, CD track number]
en: Track
he: רצועה

[ctx: @title:column]
en: Genre
he: סגנון

[ctx: @title:column]
en: Year
he: שנה

[ctx: @title:column]
en: Length
he: משך

[ctx: @title:column]
en: Bitrate
he: קצב סיביות

[ctx: @title:column]
en: Comment
he: הערה

[ctx: @title:column]
en: File Name
he: שם הקובץ

[ctx: @title:column]
en: File Name (Full Path)
he: שם הקובץ (נתיב מלא)

[ctx: @action:inmenu]
en: &Show Columns
he: ה&צגת עמודות

[ctx: @action:inmenu]
en: Add to Play Queue
he: הוספה לתור הנגינה

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit
he: עריכה

[ctx: @action:inmenu]
en: Create Playlist From Selected Items…
he: יצירת רשימת נגינה מהפריטים הנבחרים…

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit “%1”
he: עריכת „%1”

en: This will edit multiple files. Are you sure?
he: פעולה זו תערוך קבצים רבים. להמשיך?

en: Edit
he: עריכה

[ctx: @action:inmenu]
en: Create New Playlist
he: יצירת רשימת נגינה חדשה

en: Manual column widths have been enabled. You can switch back to automatic column sizes in the view menu.
he: רוחב ידני של עמודות הופעל. אפשר להחליף בחזרה לרוחב עמודות אוטומטי בתפריט התצוגה.

[ctx: @title:window]
en: Manual Column Widths Enabled
he: הופעל רוחב עמודות ידני

[ctx: @action:inmenu]
en: View Modes
he: מצבי תצוגה

[ctx: @action:inmenu]
en: Show &History
he: הצגת הי&סטוריה

[ctx: @action:button, verb, copy the playlist]
en: Duplicate
he: שכפול

en: Do you want to delete these files from the disk as well?
he: גם למחוק את הקבצים האלו מהכונן?

[ctx: @action:button]
en: Keep
he: לשמור

en: Could not delete these files.
he: אי אפשר למחוק את הקבצים האלו.

en: Are you sure you want to remove these playlists from your collection?
he: למחוק את רשימות הנגינה הבאות מהאוסף שלך?

[ctx: @title:window]
en: Remove Items?
he: להסיר פריטים?

[ctx: @action:button]
en: &Remove
he: ה&סרה

[ctx: @action:inmenu]
en: Hid&e
he: הס&תרה

[ctx: @action:inmenu]
en: R&emove
he: ה&סרה

en: Dynamic List
he: רשימה דינמית

en: Now Playing
he: מתנגן עכשיו

en: Do you want to add these items to the current list or to the collection list?
he: להוסיף פריטים אלו לרשימה הנוכחית או לרשימת האוסף?

[ctx: @action:button, current playlist]
en: Current
he: נוכחית

[ctx: @action:button]
en: Collection
he: אוסף

[ctx: @action:button]
en: Rename
he: שינוי שם

[ctx: @action:button]
en: Create Search Playlist
he: יצירת רשימת נגינה לחיפוש

[ctx: @action:button]
en: Create Folder Playlist
he: יצירת רשימת נגינה תיקייה

en: History
he: היסטוריה

en: Please enter a name for this playlist:
he: נא למלא לרשימת הנגינה הזו שם:

[ctx: @action:inmenu, new playlist]
en: &New
he: &חדשה

[ctx: @action:inmenu]
en: &Empty Playlist…
he: &פינוי רשימת נגינה…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Search Playlist…
he: &חיפוש ברשימת הנגינה…

[ctx: @action:inmenu]
en: Playlist From &Folder…
he: רשימת נגינה מ&תיקייה…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Guess Tag Information
he: &ניחוש פרטי תגיות

[ctx: @action:inmenu]
en: From &File Name
he: מ&שם הקובץ

[ctx: @action:inmenu]
en: From &Internet
he: מה&אינטרנט

[ctx: @action:inmenu]
en: Guess Tag Information From &File Name
he: ניחוש פרטי תגיות משם ה&קובץ

[ctx: @action:inmenu]
en: Play First Track
he: ניגון רצועה ראשונה

[ctx: @action:inmenu]
en: Play Next Album
he: ניגון האלבום הבא

[ctx: @action:inmenu]
en: Manage &Folders…
he: &ניהול תיקיות…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Rename…
he: &שינוי שם…

[ctx: @action:inmenu, verb, copy the playlist]
en: D&uplicate…
he: ש&כפול…

[ctx: @action:inmenu]
en: Reload
he: ריענון

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit Search…
he: עריכת חיפוש…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Delete
he: מ&חיקה

[ctx: @action:inmenu]
en: Refresh
he: ריענון

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Containing Folder
he: פתיחת התיקייה המכילה

[ctx: @action:inmenu]
en: &Rename File
he: &שינוי שם קובץ

[ctx: @action:inmenu]
en: Show &Play Queue
he: הצגת תור &נגינה

en: Create New Playlist
he: יצירת רשימת נגינה חדשה

en: Playlist
he: רשימת נגינה

[ctx: @action:inmenu]
en: Show &Search Bar
he: הצגת &סרגל חיפוש

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit Track Search
he: עריכת חיפוש רצועות

[ctx: @title:window]
en: Configure Scrobbling
he: הגדרת התאמה מוזיקלית…

[ctx: @action:button]
en: Test Login…
he: בדיקת הכניסה…

en: Please enter your <a href="https://last.fm/">last.fm</a> login credentials:
he: נא למלא את פרטי הכניסה שלך ל־<a href="https://last.fm/">last.fm</a>:

en: Username:
he: שם משתמש:

en: Password:
he: סיסמה:

en: KWallet is unavailable, your Last.fm credentials will be stored without encryption.
he: KWallet לא זמין, פרטי הגישה שלך ל־Last.fm יאוחסנו ללא הצפנה.

[ctx: @title:window]
en: KWallet Unavailable
he: KWallet לא זמין

en: Validating login…
he: הכניסה מתוקפת…

en: Login invalid.
he: הכניסה נכשלה.

en: Login valid.
he: הכניסה תקפה.

[ctx: @item:inlistbox]
en: Normal matching
he: התאמה רגילה

[ctx: @item:inlistbox]
en: Case sensitive
he: תלוי רישיות

[ctx: @item:inlistbox]
en: Pattern matching
he: התאמה של תבנית

[ctx: @title:column]
en: All Visible
he: הכול גלוי

en: Search…
he: חיפוש…

en: Volume
he: עוצמת שמע

en: Seeking is not supported in this file with your audio settings.
he: אין תמיכה בקפיצה קדימה או אחורה בקובץ הזה עם הגדרות השמע שלך.

[ctx: @info:tooltip]
en: Jump to the currently playing item
he: קפיצה לפריט שמתנגן כרגע

en: 1 item | %1 items
he[0]: פריט
he[1]: שני פריטים
he[2]: %1 פריטים
he[3]: %1 פריטים

[ctx: @action:inmenu]
en: Redisplay Popup
he: הצגת חלונית קופצת מחדש

en: Show &Tag Editor
he: הצגת &עורך תגיות

en: &Save
he: &שמירה

en: Do you want to save your changes to:
he: לשמור את השינויים שלך אל:

[ctx: @title:window]
en: Save Changes
he: שמירת שינויים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel)
en: F&ile name:
he: שם ה&קובץ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trackLabel)
en: T&rack:
he: ר&צועה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, artistNameLabel)
en: &Artist name:
he: שם ה&אומן:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, albumNameLabel)
en: Album &name:
he: שם הא&לבום:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, genreLabel)
en: &Genre:
he: &סגנון:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yearLabel)
en: &Year:
he: &שנה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lengthLabel)
en: &Length:
he: מ&שך:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bitrateLabel)
en: &Bitrate:
he: &קצב סיביות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commentLabel)
en: &Comment:
he: ה&ערה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trackNameLabel)
en: Trac&k name:
he: שם ה&רצועה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, artistNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, trackNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, albumNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, genreEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheck
en: Enable
he: הפעלה

[ctx: @title:window]
en: Tag Guesser Configuration
he: הגדרות מנחש תגיות

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, lvSchemes)
en: Currently used file name schemes
he: תבנית שמות הקבצים בשימוש נוכחי

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, lvSchemes)
en: Here you can see the currently configured file name schemes which the "Guess Tag Information From File Name" entry in the song's context menu uses to extract tag information from a file name. Each string may contain one of the following placeholders:<ul>
    <li>%t: Title</li>
    <li>%a: Artist</li>
    <li>%A: Album</li>
    <li>%T: Track</li>
    <li>%c: Comment</li>
    </ul>
    For example, the file name scheme "[%T] %a - %t" would match "[01] Deep Purple - Smoke on the water" but not "(Deep Purple) Smoke on the water". For that second name, you would use the scheme "(%a) %t".<p/>
    Note that the order in which the schemes appear in the list is relevant, since the tag guesser will go through the list from the top to the bottom, and use the first matching scheme.
he: כאן ניתן לראות את תבניות שמות הקבצים בהן משתמשת הרשומה „ניחוש פרטי תגיות משם הקובץ” בתפריט ההקשר של השיר כרגע כדי לחלץ מידע משם קובץ. כל מחרוזת יכול להכיל את אחד ממלאי המקום הבאים:<ul>
    <li>%t: כותרת</li>
    <li>%a: אומן</li>
    <li>%A: אלבום</li>
    <li>%T: רצועה</li>
    <li>%c: הערה</li>
    </ul>
    למשל, תבנית שם הקובץ „[%T] %a - %t” עשויה ללכוד קובץ עם השם „[01] שירי מימון - אהבה קטנה” אך לא את הקובץ „(שירי מימון) אהבה קטנה”. בשביל ללכוד את השם השני, צריך להשתמש בתבנית „(%a) %t”.<p/>
    ראוי לשים לב שיש משמעות לסדר בו מופיעות התבניות ברשימה, מאחר שמנחש התגיות יעבור על הרשימה מלמעלה ועד למטה, וישתמש בתבנית הראשונה שמתאימה.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, bMoveUp)
en: Move scheme up
he: העלאת תבנית למעלה

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, bMoveUp)
en: Press this button to move the currently selected scheme one step upwards.
he: לחיצה על כפתור זה תעלה את התבנית הנבחרת שלב אחד למעלה.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, bMoveDown)
en: Move scheme down
he: הורדת תבנית למטה

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, bMoveDown)
en: Press this button to move the currently selected scheme one step downwards.
he: לחיצה על כפתור זה תוריד את התבנית הנבחרת שלב אחד למטה.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, bAdd)
en: Add a new scheme
he: הוספת תבנית חדשה

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, bAdd)
en: Press this button to add a new file name scheme to the end of the list.
he: לחיצה על כפתור זה תוסיף תבנית שם קובץ חדשה לסוף הרשימה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bAdd)
en: &Add
he: הו&ספה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, bModify)
en: Modify scheme
he: שינוי תבנית

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, bModify)
en: Press this button to modify the currently selected scheme.
he: כדי לשנות את התבנית הנבחרת יש ללחוץ על הכפתור.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bModify)
en: &Modify
he: &שינוי

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, bRemove)
en: Remove scheme
he: הסרת תבנית

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, bRemove)
en: Press this button to remove the currently selected scheme from the list.
he: לחיצה על כפתור זה תסיר תבנית נבחרת מהרשימה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bRemove)
en: &Remove
he: ה&סרה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: You can use the following placeholders:
    %t: Title
    %A: Album
    %a: Artist
    %T: Track
    %c: Comment
he: אפשר להשתמש בממלאי המקום הבאים:
    %t: כותרת
    %A: אלבום
    %a: אומן
    %T: רצועה
    %c: הערה

[ctx: song title]
en: Title
he: כותרת

[ctx: cd track number]
en: Track
he: רצועה

en: Year
he: שנה

[ctx: unknown renamer category]
en: Unknown
he: לא ידוע

en: This file already exists.
    Do you want to replace it?
he: הקובץ כבר קיים.
    להחליף אותו?

[ctx: @title:window]
en: File Exists
he: הקובץ קיים

[ctx: @action:button]
en: Replace
he: החלפה

en: The following files were unable to be changed.
he: אי אפשר לשנות את הקבצים הבאים.

[ctx: @title:window]
en: Error
he: שגיאה

en: artist
he: אמן

en: genre
he: סגנון

en: album
he: אלבום

en: You are about to change the %1 on these files.
he: פעולה זו תשנה את %1 בקבצים האלו.

[ctx: @title:window]
en: Change Track Tags
he: החלפת תגיות רצועה

en: Play Queue
he: ניגון תור

[ctx: the normal viewing mode]
en: Default
he: ברירת מחדל

[ctx: compact viewing mode]
en: Compact
he: מרוכז

en: Tree
he: עץ

en: Artists
he: אמנים

en: Albums
he: אלבומים

en: Genres
he: סגנונות

[ctx: @info:tooltip]
en: Mute/Unmute
he: השתקה/ביטול השתקה

[ctx: @info:tooltip]
en: Volume: %1% (muted)
he: עוצמת שמע: %1% (מושתק)

[ctx: @info:tooltip]
en: Volume: %1%
he: עוצמת שמע: %1%
