juk - en to hne translation catalogue (263 entries)

en: Create Search Playlist
hne: सर्च प्लेलिस्ट बनाव

en: Playlist name:
hne: गीत-सूची नाम:

en: Search Criteria
hne: खोज मापदन्ड

en: Match any of the following
hne: निम्न मं से कोनो जोड़ मिलाव

en: Match all of the following
hne: निम्न मं से सब्बो जोड़ मिलाव

[ctx: additional search options]
en: More
hne: जादा

en: Fewer
hne: कम

en: Collection List
hne: संग्रह सूची

en: Show Playing
hne: बजात देखाव

en: Remove Cover
hne: कवर हटाव

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CoverDialogBase)
en: Cover Manager
hne: कवर प्रबंधक

en: <b>1</b> file selected. | <b>%1</b> files selected.
hne[0]: <b>%1</b> फाइल मन ल चुने गिसं.
hne[1]: <b>%1</b> फाइल मन ल चुने गिसं.

en: <qt>These items will be <b>permanently deleted</b> from your hard disk.</qt>
hne: <qt>ये चीज आप मन के हार्ड डिस्क से <b>हमेसा बर</b> मिटा दे जाही.</qt>

en: <qt>These items will be moved to the Trash Bin.</qt>
hne: <qt>ए चीज मन ल घुरुवा मं ले जाय जाही.</qt>

en: &Send to Trash
hne: घुरुवा मं भेजव (&S)

en: About to delete selected files
hne: चुने गे फाइल मन ल मेटाय जाही

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Are you sure that you want to remove these items?
hne: का आप मन सही मं ए चीज मन ल मिटाना चाहथो ?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ddShouldDelete)
en: &Delete files instead of moving them to the trash
hne: घुरुवा मं ले जाय के बदला मा फाइल मन ल मिटा देव. (&D)

en: Folder List
hne: फोल्डर सूची

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListView, directoryListView) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListView, excludeDirectoryListView)
en: These folders will be scanned on startup for new files.
hne: ये फोल्डर चालू मं ही नवा फाइल मन बर स्कैन करे जाही.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addDirectoryButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addExcludeDirectoryButton)
en: Add Folder...
hne: फोल्डर जोड़व...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeDirectoryButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeExcludeDirectoryButton)
en: Remove Folder
hne: फोल्डर मेटाव

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, importPlaylistsCheckBox)
en: Import playlists
hne: गीत-सूची आयात करव

en: JuK
hne: ज्यूक

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExampleOptionsBase) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Example
hne: उदाहरन

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Example Tag Selection
hne: टैग चयन उदाहरन

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_fileTagsButton)
en: Get example tags from this file:
hne: ए फाइल से उदाहरन टैग प्राप्त करव:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_manualTagsButton)
en: Enter example tags manually:
hne: उदाहरन टैग हस्तचालित भरव:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_manualGroup)
en: Example Tags
hne: उदाहरन टैग्स

[ctx: song title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Title:
hne: सीर्सक:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Artist:
hne: कलाकारः

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Album:
hne: एल्बमः

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Genre:
hne: घरानाः

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Track number:
hne: ट्रैक संख्या:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Year:
hne: सालः

[ctx: example song title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleTitle)
en: Title
hne: सीर्सक

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleArtist)
en: Artist
hne: कलाकार

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleAlbum)
en: Album
hne: एल्बम

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleGenre)
en: Genre
hne: घराना

[ctx: warning about mass file rename]
en: Warning
hne: चेतावनी

en: You are about to rename the following files. Are you sure you want to continue?
hne: आप नीचे वाले फाइल मन के नाम बदलत हो . का आप मन सचमुच जारी रखना चाहथो ?

en: Original Name
hne: मूल नाम

en: New Name
hne: नवा नाम

en: No Change
hne: कोई बदलाव नइ

en: Insert folder separator
hne: फोल्डर विभाजक भरव

en: No file selected, or selected file has no tags.
hne: कोई फाइल नइ चुने गे, या चुने गे फाइल मं टैग नइ हे.

en: Hide Renamer Test Dialog
hne: नाम बदले के जांच गोठ लुकाव

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_showExample)
en: Show Renamer Test Dialog
hne: नाम बदले के जांच गोठ देखाव

en: %1 to %2
hne: %1 से %2

en: The following rename operations failed:
hne: नाम बदले के नीचे वाले काम फेल:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FileRenamerBase)
en: File Renamer Configuration
hne: फाइल री-नेमर कान्फिगरेसन

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_6)
en: Music folder:
hne: संगीत फोल्डर:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Album Tag
hne: एलबम टैग

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Artist Tag
hne: कलाकार टैग

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Genre Tag
hne: घराना टैग

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Title Tag
hne: सीर्सक टैग

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Track Tag
hne: ट्रैक टैग

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Year Tag
hne: साल टैग

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_insertCategory)
en: Insert Category
hne: वर्ग भरव

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_7)
en: Separator:
hne: विभाजकः

en: File Renamer Options
hne: फाइल नाम बदले के विकल्प

en: %1 Format
hne: %1 फार्मेट

en: When the Track's %1 is Empty
hne: जब ट्रैक के %1 खाली हो

en: File Renamer
hne: फाइल री-नेमर

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_substitution)
en: Substitution Example
hne: सबस्टीट्यूसन उदाहरन

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_includeEmptyButton)
en: Include in the &filename anyways
hne: जइसन भी हो फाइलनाम मं जोड़व (&f)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_ignoreTagButton)
en: &Ignore this tag when renaming the file
hne: फाइल ल नवा नाम देवत समय एखर टैग ल देखव-मत (&I)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_useValueButton)
en: Use &this value:
hne: ये मूल्य के उपयोग करव: (&t)

[ctx: value to use in replacement when source tag empty]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_emptyTagValue)
en: Empty
hne: खाली

en: Time
hne: समय

en: &Random Play
hne: बेतरतीब बजाव (&R)

en: &Disable Random Play
hne: बेतरतीब बजाना अक्छम करव (&D)

en: Use &Random Play
hne: बेतरतीब क्रम मं बजाव (&R)

en: Use &Album Random Play
hne: एलबम ल बेतरतीब बजाव (&A)

en: Remove From Playlist
hne: गीत सूची से मेटाव

en: &Play
hne: बजाव (&P)

en: P&ause
hne: ठहरव (&a)

en: &Stop
hne: रुकव (&S)

[ctx: previous track]
en: Previous
hne: पिछला

[ctx: next track]
en: &Next
hne: अगला (&N)

en: &Loop Playlist
hne: गीत-सूची लूप करव (&L)

en: &Resize Playlist Columns Manually
hne: गीतसूची खंभा ल नवा आकार हस्तचालित देव (&R)

[ctx: silence playback]
en: Mute
hne: मौन

en: Volume Up
hne: अवाज बढ़ाव

en: Volume Down
hne: अवाज कम करव

en: Play / Pause
hne: बजाव / ठहरव

en: Seek Forward
hne: आगू देखव

en: Seek Back
hne: पीछू देखव

en: Show / Hide
hne: देखाव / लुकाव

en: &Dock in System Tray
hne: तंत्र तस्तरी मं डाक करव (&D)

en: &Stay in System Tray on Close
hne: बन्द होए मं तंत्र तस्तरी मं ही रहव (&S)

en: Popup &Track Announcement
hne: ट्रैक घोसना पापअप करव (&T)

en: Save &Play Queue on Exit
hne: बाहिर होए मं गीतसूची कतार ल सहेजव

en: &Tag Guesser...
hne: टैग के अंदाजा लगाय वाला... (&T)

en: &File Renamer...
hne: फाइल री-नेमर... (&F)

en: Track Position
hne: ट्रैक स्थिति

en: <qt>Closing the main window will keep JuK running in the system tray. Use Quit from the File menu to quit the application.</qt>
hne: <qt>मुख्य विंडो बन्द करे मं घलोक ज्यूक तंत्र तस्तरी मं चलत रहिही. अनुपरयोग ल बन्द करे बर फाइल मेन्यू मं से बाहिर के उपयोग अनुपरयोग ल बन्द करे बर करव.</qt>

en: Docking in System Tray
hne: तंत्र तस्तरी मं डाक करत हे

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
hne: फाइल (&F)

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
hne: देखव (&V)

note: i18n: ectx: Menu (player)
en: &Player
hne: प्लेयर (&P)

note: i18n: ectx: Menu (playlist)
en: &Tagger
hne: टैगर (&T)

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
hne: सेटिंग (&S)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
hne: मुख्य औजार पट्टी

note: i18n: ectx: ToolBar (playToolBar)
en: Play Toolbar
hne: प्ले औजार पट्टी

en: Configure Shortcuts
hne: सार्टकट कान्फ़िगर करव

en: Global Shortcuts
hne: वैस्विक सार्टकट

en: &No keys
hne: कोई कुंजियाँ नइ (&N)

en: &Standard keys
hne: मानक कुंजियाँ (&S)

en: &Multimedia keys
hne: मल्टीमीडिया कुंजियाँ (&M)

en: Here you can select the keys used as global shortcuts to control the player
hne: इहां आप मन प्लेयर के नियंत्रन बर वैस्विक सार्टकट कुंजी मन के चयन कर सकथो

en: Scott Wheeler
hne: स्काट व्हीलर

en: Author, chief dork and keeper of the funk
hne: लेखक, मुख्य डार्क अउ फंक के रखवाला

en: Michael Pyne
hne: माइकल पायने

en: Laurent Montel
hne: लारेंट मोंटेल

en: Nathan Toone
hne: नाथन टून

en: Album cover manager
hne: एलबम कवर-प्रबंधक

en: Matthias Kretz
hne: मैथियास कर्त्ज

en: Friendly, neighborhood aRts guru
hne: मितान अइसन्, पड़ोस के एआरटीएस गुरू

en: Daniel Molkentin
hne: डेनियल माल्केनटिन

en: System tray docking, "inline" tag editing,
    bug fixes, evangelism, moral support
hne: तंत्र तस्तरी डाकिंग, "inline" टैग संपादन,
    बग फिक्सेस, प्रचार, नैतिक समर्थन

en: Tim Jansen
hne: टिम जानसन

en: GStreamer port
hne: जी-स्ट्रीमर पोर्ट

en: Stefan Asserhäll
hne: स्टीफन असेरहाल

en: Global keybindings support
hne: वैस्विक की-बाइंडिंग समर्थन

en: Stephen Douglas
hne: स्टीफन डगलस

en: Track announcement popups
hne: ट्रैक घोसना पापअप

en: Frerich Raabe
hne: फ्रेरिक राबे

en: Automagic track data guessing, bugfixes
hne: अपने अपन ट्रैक डाटा के अनुमान, बग-फिक्सेस

en: Zack Rusin
hne: जेक रुसिन

en: More automagical things, now using MusicBrainz
hne: अउ घलोक ओटोमैजिकल चीज, अब म्युजिकब्रैंज उपयोग में

en: Adam Treat
hne: एडम ट्रीट

en: Co-conspirator in MusicBrainz wizardry
hne: म्युजिकब्रैंज जादूगरी मं सह-सडयंत्रकारी

en: Maks Orlovich
hne: मैक्स ओर्लोविच

en: Antonio Larrosa Jimenez
hne: एंतोनियो लारोसा जिमेनेज

en: DCOP interface
hne: डीकाप इंटरफेस

en: Allan Sandfeld Jensen
hne: एलन सैंडफील्ड जेनसन

en: FLAC and MPC support
hne: फ्लाक अउ एमपीसी समर्थन

en: Pascal Klein
hne: पास्कल क्लीन

en: Gimper of splash screen
hne: स्पलैस स्क्रीन के गिम्पर

en: File(s) to open
hne: खोले बर फाइल

[ctx: open audio file]
en: Open
hne: खोलव

en: back to playlist
hne: गीत-सूची मं वापस जाव

en: Could not save to file %1.
hne: फाइल %1 मं सहेज नइ सकिस

en: Are you sure you want to delete these covers?
hne: का सही मं आप मन ए कवर ल मिटाना चाहथो ?

en: &Delete Covers
hne: कवर मेटाव (&D)

en: Select Cover Image File
hne: कवर फोटू फाइल चुनव

en: Could not delete these files
hne: ए फाइल मन ल नइ मिटा सकिस

en: Could not move these files to the Trash
hne: ए फाइल मन ल घुरुवा मं नइ खिसका सकिस

en: Track Name
hne: ट्रेक नाम

en: Cover
hne: कवर

[ctx: cd track number]
en: Track
hne: ट्रैक

en: Year
hne: साल

en: Length
hne: लंबाई

en: Bitrate
hne: बिटरेट

en: Comment
hne: टिप्पनी

en: File Name
hne: फाइल नाम

en: File Name (full path)
hne: फाइल नाम (पूरा पथ)

en: &Show Columns
hne: खंभा देखाव (&S)

en: Add to Play Queue
hne: बजाय बर कतार मं जोड़व

en: Edit
hne: संपादन

en: Create Playlist From Selected Items...
hne: चुने गे चीज मन ल गीत-सूची बनाव...

en: Edit '%1'
hne: '%1' के संपादन करव

en: This will edit multiple files. Are you sure?
hne: ये बहुत से फाइल मन ल संपादित करही. का आप मन सुनिस्चित हो?

en: Create New Playlist
hne: नवा गीत-सूची बनाव

en: Manual Column Widths Enabled
hne: खंभा मन के चौड़ाई कमइया से समायोजन जा सकथे

en: View Modes
hne: मोड्स देखाव

en: Show &History
hne: इतिहास देखाव (&H)

[ctx: verb, copy the playlist]
en: Duplicate
hne: डुप्लीकेट

en: Do you want to delete these files from the disk as well?
hne: का आप मन ए फाइल मन ल घलोक अपन डिस्क से मिटाना चाहथो ?

en: Keep
hne: रखव

en: Could not delete these files.
hne: ए फाइल मन ल नइ मिटा सकिस.

en: Are you sure you want to remove these playlists from your collection?
hne: का आप मन सही मं ए गीतसूची ल अपन संग्रह से मिटाना चाहथो ?

en: Remove Items?
hne: चीज मेटाव?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bRemove)
en: &Remove
hne: मेटाव (&R)

en: Hid&e
hne: लुकाव (&e)

en: R&emove
hne: मेटाव (&e)

en: Dynamic List
hne: गतिमान सूची

en: Now Playing
hne: बजात हे

en: Do you want to add these items to the current list or to the collection list?
hne: का आप मन ए चीज मन ल अभी हाल के सूची मं या संकलन सूची मं जोड़ना चाहथो ?

[ctx: current playlist]
en: Current
hne: अभी हाल के

en: Collection
hne: संग्रह

en: Rename
hne: नाम बदलव

en: Search Playlist
hne: गीत-सूची खोजव

en: Create Folder Playlist
hne: फोल्डर गीत-सूची बनाव

en: History
hne: इतिहास

en: Please enter a name for this playlist:
hne: ये गीत-सूची बर एक नाम भरव:

[ctx: new playlist]
en: &New
hne: नवा (&N)

en: &Empty Playlist...
hne: खाली गीत-सूची... (&E)

en: &Search Playlist...
hne: गीत-सूची खोजव... (&S)

en: Playlist From &Folder...
hne: ये फोल्डर से गीत-सूची... (&F)

en: &Guess Tag Information
hne: टैग जानकारी के अंदाजा लगाव (&G)

en: From &File Name
hne: फाइल नाम के साथ (&F)

en: From &Internet
hne: इंटरनेट से (&I)

en: Guess Tag Information From &File Name
hne: फाइल-नाम मन से टैग जानकारी के अंदाजा लगाव (&F)

en: Play First Track
hne: पहिली ट्रैक बजाव

en: Play Next Album
hne: अगला अलबम बजाव

en: &Rename...
hne: नाम बदलव... (&R)

[ctx: verb, copy the playlist]
en: D&uplicate...
hne: डुप्लीकेट... (&u)

en: Reload
hne: री-लोड

en: Edit Search...
hne: खोज संपादन...

en: &Delete
hne: मेटाव (&D)

en: Refresh
hne: ताजा करव

en: &Rename File
hne: फाइल के नाम बदलव (&R)

en: &View Cover
hne: कवर देखव (&V)

en: Get Cover From &File...
hne: फाइल से कवर लेवव... (&F)

en: Get Cover From &Internet...
hne: इंटरनेट से कवर लेवव... (&I)

en: &Delete Cover
hne: कवर मेटाव (&D)

en: Show Cover &Manager
hne: कवर प्रबंधक देखाव (&M)

en: Show &Play Queue
hne: बजाय के कतार देखाव (&P)

en: Playlist
hne: गीत-सूची

en: Show &Search Bar
hne: खोज पट्टी देखाव (&S)

en: Edit Track Search
hne: ट्रैक खोज संपादित करव

en: Normal Matching
hne: सामान्य जोड़

en: Case Sensitive
hne: केस सेंसिटिव

en: Pattern Matching
hne: मिलत जुलत पैटर्न

en: All Visible
hne: सब्बो दिखत

en: Jump to the currently playing item
hne: अभी हाल के बज रहे चीज मं जाव

en: 1 item | %1 items
hne[0]: %1 चीज
hne[1]: %1 चीज

en: Redisplay Popup
hne: पापअप फिर से देखाव

en: Show &Tag Editor
hne: टैग संपादक देखाव (&T)

en: &Save
hne: सहेजव (&S)

en: Do you want to save your changes to:
hne: का आप मन अपन बदलाव मन ल इहां सहेजना चाहथो :

en: Save Changes
hne: बदलाव सहेजव

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, artistNameLabel)
en: &Artist name:
hne: कलाकार के नामः (&A)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, albumNameLabel)
en: Album &name:
hne: एल्बम नामः (&n)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, genreLabel)
en: &Genre:
hne: घरानाः (&G)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yearLabel)
en: &Year:
hne: सालः (&Y)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commentLabel)
en: &Comment:
hne: टिप्पनीः (&C)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, artistNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, trackNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, albumNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, genreEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheck
en: Enable
hne: सक्छम करव

en: Tag Guesser Configuration
hne: गैसर कान्फिगरेसन टैग करव

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, lvSchemes)
en: Currently used file name schemes
hne: अभी हाल के मं उपयोग होवत फाइल नाम योजना

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, bMoveUp)
en: Move scheme up
hne: योजना ऊपर करव

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, bMoveUp)
en: Press this button to move the currently selected scheme one step upwards.
hne: अभी वाले चुने गे योजना ल एक स्तर ऊपर करे बर ए बटन ल दबाव.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, bMoveDown)
en: Move scheme down
hne: योजना नीचे करव

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, bMoveDown)
en: Press this button to move the currently selected scheme one step downwards.
hne: अभी वाले चुने गे योजना ल एक स्तर नीचे करे बर ए बटन ल दबाव.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, bAdd)
en: Add a new scheme
hne: एक नवा योजना जोड़व

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, bAdd)
en: Press this button to add a new file name scheme to the end of the list.
hne: सूची के आखरी मं नवा फाइल नाम योजना सामिल करे बर ए बटन ल दबाव.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bAdd)
en: &Add
hne: जोड़व (&A)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, bModify)
en: Modify scheme
hne: योजना सुधारव

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, bModify)
en: Press this button to modify the currently selected scheme.
hne: अभी वाले चुने गे योजना ल सुधारे बर ए बटन ल दबाव.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bModify)
en: &Modify
hne: सुधारव (&M)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, bRemove)
en: Remove scheme
hne: योजना मेटाव

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, bRemove)
en: Press this button to remove the currently selected scheme from the list.
hne: अभी वाले चुने गे योजना ल सूची मं से मेटाय बर ए बटन ल दबाव.

[ctx: song title]
en: Title
hne: सीर्सक

[ctx: unknown renamer category]
en: Unknown
hne: अग्यात

en: This file already exists.
    Do you want to replace it?
hne: ए फाइल पहिली से ही मौजूद हे. 
    का आप मन एला बदलना चाहथो ?

en: File Exists
hne: फाइल अस्तित्व मं हे

en: Replace
hne: बदलव

en: The following files were unable to be changed.
hne: निम्न फाइल मन ल बदले मं अक्छम.

en: Error
hne: गलती

en: artist
hne: कलाकार

en: genre
hne: घराना

en: album
hne: एल्बम

en: You are about to change the %1 on these files.
hne: आप ए फाइल मन %1 ल बदलत हो .

en: Changing Track Tags
hne: ट्रैक बदले के टैग्स

en: Play Queue
hne: कतार बजाव

[ctx: the normal viewing mode]
en: Default
hne: डिफाल्ट

[ctx: compact viewing mode]
en: Compact
hne: सघन

en: Tree
hne: ट्री

en: Artists
hne: कलाकार

en: Albums
hne: एल्बम

en: Genres
hne: घराने
