juk 0 - en to hr translation catalogue (53 entries)

en: Search Criteria
hr: Traži u

en: Match any of the following
hr: Nađi bilo što od sljedećeg:

en: Match all of the following
hr: Nađi sve od sljedećeg:

en: Fewer
hr: Manje

en: Folder List
hr: Popis direktorija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addDirectoryButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addExcludeDirectoryButton)
en: Add Folder...
hr: Dodaj mapu …

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeDirectoryButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeExcludeDirectoryButton)
en: Remove Folder
hr: Ukloni mapu

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleArtist)
en: Artist
hr: IzvoÄaÄ

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleGenre)
en: Genre
hr: Ĺ˝anr

en: New Name
hr: Novo ime

en: No Change
hr: Bez promjene

en: Time
hr: Vrijeme

en: &Random Play
hr: &Slučajno sviranje

en: &Play
hr: &Sviraj

en: P&ause
hr: P&auziraj

en: &Stop
hr: &Zaustavi

en: Volume Up
hr: Glasnije

en: Volume Down
hr: TiĹĄe

en: Play / Pause
hr: Sviranje / Pauza

note: i18n: ectx: Menu (player)
en: &Player
hr: &Igrač

en: Configure Shortcuts
hr: Podešavanje prečaca

en: Global Shortcuts
hr: &Pisma

en: Author, chief dork and keeper of the funk
hr: Autor, glavni dripac i čuvar funk-a

en: Automagic track data guessing, bugfixes
hr: Automagično pogađanje podataka o stazama

en: DCOP interface
hr: DCOP sučelje

en: File(s) to open
hr: Datoteka(e) koje treba otvoriti

en: Year
hr: Godina

en: Length
hr: Duljina

en: Comment
hr: Komentar

en: File Name
hr: Ime datoteke

en: &Show Columns
hr: &Ukloni stupac

en: Show &History
hr: Prikaži &Povijest

en: R&emove
hr: U&kloni

en: Collection
hr: Kolekcija

en: Rename
hr: Preimenuj

en: History
hr: Povijest

en: &Rename...
hr: &Promijeni ime …

en: &Rename File
hr: &Promijeni ime datoteci

en: Playlist
hr: Popis pjesama

en: Case Sensitive
hr: Razlikuj velika i mala slova

en: All Visible
hr: Sve vidljivo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, artistNameLabel)
en: &Artist name:
hr: &Ime umjetnika:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, albumNameLabel)
en: Album &name:
hr: Ime al&buma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, genreLabel)
en: &Genre:
hr: &Ĺ˝anr:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yearLabel)
en: &Year:
hr: &Godina:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commentLabel)
en: &Comment:
hr: &Komentar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, artistNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, trackNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, albumNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, genreEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheck
en: Enable
hr: Omogući

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, bAdd)
en: Add a new scheme
hr: Dodaj novu shemu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bAdd)
en: &Add
hr: &Dodaj

en: File Exists
hr: Datoteka postoji

en: Tree
hr: Stablo

en: Artists
hr: Izvođači

en: Albums
hr: Albumi
