juk - en to lv translation catalogue (269 entries)

en: Create Search Playlist
lv: Izveidot meklēšanas repertuāru

en: Playlist name:
lv: Repertuāra nosaukums:

en: Search Criteria
lv: Meklēšanas kritērijs

en: Match any of the following
lv: Atbilst jebkam no šī

en: Match all of the following
lv: Atbilst visam no šī

[ctx: additional search options]
en: More
lv: Vairāk

en: Fewer
lv: Mazāk

en: The music data cache has been corrupted. JuK needs to rescan it now. This may take some time.
lv: Mūzikas datu datubāze ir bojātu. JuK nepieciešams pārskenēt jūsu mūzikas failus. Tas prasīs kādu laiku.

en: Collection List
lv: Kolekcijas saraksts

en: Removing an item from the collection will also remove it from all of your playlists. Are you sure you want to continue?
    
    Note, however, that if the directory that these files are in is in your "scan on startup" list, they will be readded on startup.
lv: Izņemot ieraksta no kolekcijas, tas tiks izņemts arī no visiem repertuāriem. Vai tiešām vēlaties to darīt?
    
    Piezīme: ja šie faili ir mapē, jas ir "skenēt sākot darbu" sarakstā, nākamreiz palaižot Juk tie tiks no jauna pievienoti.

en: Show Playing
lv: Rādīt atskaņoto

en: Remove Cover
lv: Aizvākt vāku

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CoverDialogBase)
en: Cover Manager
lv: Vāku pārvaldnieks

en: <b>1</b> file selected. | <b>%1</b> files selected.
lv[0]: Izvēlets <b>%1</b> fails.
lv[1]: Izvēleti <b>%1</b> faili.
lv[2]: Izvēleti <b>%1</b> failu.

en: <qt>These items will be <b>permanently deleted</b> from your hard disk.</qt>
lv: <qt>Šīs vienības tiks <b>neatgriežami izdzēstas</b> no jūsu cietā diska.</qt>

en: <qt>These items will be moved to the Trash Bin.</qt>
lv: <qt>Šīs vienības tiks izmestas miskastē.</qt>

en: &Send to Trash
lv: Pārvietot uz &miskasti

en: About to delete selected files
lv: Grasās dzēst izvēlētos failus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Are you sure that you want to remove these items?
lv: Vai jūs tiešām vēlaties izņemt šos?

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, ddShouldDelete)
en: If checked, files will be permanently removed instead of being placed in the Trash Bin
lv: Ja ieslēgts, faili tiks pilnībā izdzēsti nevis pārvietoti uz miskasti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ddShouldDelete)
en: <qt><p>If this box is checked, files will be <b>permanently removed</b> instead of being placed in the Trash Bin.</p>
    
    <p><em>Use this option with caution</em>: Most filesystems are unable to reliably undelete deleted files.</p></qt>
lv: <qt><p>Ja šis ir ieslēgts, faili tiks <b>neatgriezeniski izdzēsti</b>, nevis pārvietoti uz miskasti.</p>
    
    <p><em>Lietojiet uzmanīgi</em>: Vairums failu sistēmu nespēj droši atjaunot dzēstus failus.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ddShouldDelete)
en: &Delete files instead of moving them to the trash
lv: &Dzēst failus, nevis pārvietot uz miskasti

en: Folder List
lv: Mapju saraksts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, informationLabel)
en: Please choose the folders where you keep your music:
lv: Izvēlieties mapi, kurā glabājat savu mūziku:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListView, directoryListView) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListView, excludeDirectoryListView)
en: These folders will be scanned on startup for new files.
lv: Sākot darbu, šīs mapes tiks skenētas un jaunie faili pievienoti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addDirectoryButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addExcludeDirectoryButton)
en: Add Folder...
lv: Pievienot mapi...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeDirectoryButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeExcludeDirectoryButton)
en: Remove Folder
lv: Izņemt mapi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, importPlaylistsCheckBox)
en: Import playlists
lv: Importēt repertuārus

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExampleOptionsBase) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Example
lv: Piemērs

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Example Tag Selection
lv: Piemēra tagu izvēle

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_fileTagsButton)
en: Get example tags from this file:
lv: Nolasīt piemēra tagus no šī faila:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_manualTagsButton)
en: Enter example tags manually:
lv: Pašrocīgi ievadiet piemēra tagus:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_manualGroup)
en: Example Tags
lv: Piemēra tagi

[ctx: song title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Title:
lv: Nosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Artist:
lv: Izpildītājs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Album:
lv: Albums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Genre:
lv: Žanrs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Track number:
lv: Celiņa numurs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Year:
lv: Gads:

[ctx: example song title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleTitle)
en: Title
lv: Nosaukums

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleArtist)
en: Artist
lv: Izpildītājs

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleAlbum)
en: Album
lv: Albums

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleGenre)
en: Genre
lv: Žanrs

[ctx: warning about mass file rename]
en: Warning
lv: Brīdinājums

en: You are about to rename the following files. Are you sure you want to continue?
lv: Jūs grasāties pārdēvēt šos failus. Vai tiešām vēlaties to darīt?

en: Original Name
lv: Sākotnējais nosaukums

en: New Name
lv: Jaunais nosaukums

en: No Change
lv: Neizmainīt

[ctx: remove music genre from file renamer]
en: Remove
lv: Izņemt

[ctx: file renamer genre options]
en: Options
lv: Opcijas

en: Insert folder separator
lv: Ievietot mapes atdalītāju

en: No file selected, or selected file has no tags.
lv: Nav izvēlets fails, vai izvēlētajam failam nav tagu.

en: Hide Renamer Test Dialog
lv: Slēpt pārdēvētāja testēšanas logu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_showExample)
en: Show Renamer Test Dialog
lv: Rādīt pārdēvētāja testēšanas logu

en: %1 to %2
lv: No %1 uz %2

en: The following rename operations failed:
lv: Šīs pārdēvēšanas darbības bija neveiksmīgas:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FileRenamerBase)
en: File Renamer Configuration
lv: Failu pārdēvēšanas iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_6)
en: Music folder:
lv: Mūzikas mape:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Album Tag
lv: Albuma tags

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Artist Tag
lv: Izpildītājs tags

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Genre Tag
lv: Žanra tags

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Title Tag
lv: Nosaukuma tags

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Track Tag
lv: Celiņa tags

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Year Tag
lv: Gada tags

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_insertCategory)
en: Insert Category
lv: Ievietot kategoriju

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_7)
en: Separator:
lv: Atdalītājs:

en: File Renamer Options
lv: Failu pārdēvēšanas iestatījumi

[ctx: %1 will be a music tag category like Artist or Album]
en: %1 Options
lv: %1 opcijas

en: %1 Format
lv: %1 formāts

en: When the Track's %1 is Empty
lv: Ja celiņa %1 ir tukšs

en: When using the file renamer your files will be renamed to the values that you have in your track's %1 tag, plus any additional text that you specify below.
lv: Failu pārdēvētājs jūsu failus pārdēvēs uz nosaukumu, kas ieraksīts tagā %1, plus zemāk norādīto papildus tekstu.

en: File Renamer
lv: Failu pārdēvētājs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_substitution)
en: Substitution Example
lv: Aizvienošanas piemērs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_includeEmptyButton)
en: Include in the &filename anyways
lv: &Tāpat iekļaut faila nosaukumā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_ignoreTagButton)
en: &Ignore this tag when renaming the file
lv: &Ignorēt šo tagu pārdēvējot failu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_useValueButton)
en: Use &this value:
lv: Izman&tot šo vērtību:

[ctx: value to use in replacement when source tag empty]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_emptyTagValue)
en: Empty
lv: Tukšs

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_trackGroup)
en: Track numbering
lv: Celiņu numurēšana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Minimum number of digits:
lv: Mainimālais ciparu skaits:

en: Time
lv: Laiks

en: Your album art failed to download.
lv: Neizdevās ielādēt albuma vāku.

en: Your album art has finished downloading.
lv: Albuma vāks ielādēts.

en: &Random Play
lv: &Nejauša atskaņošana

en: &Disable Random Play
lv: A&tslēgt nejaušu atskaņošanu

en: Use &Random Play
lv: Lietot &nejaušu atskaņošanu

en: Use &Album Random Play
lv: Lietot &albuma nejaušu atskaņošanu

en: Remove From Playlist
lv: Izņemt no repertuāra

en: &Play
lv: Ats&kaņot

en: P&ause
lv: &Pauze

[ctx: previous track]
en: Previous
lv: Iepriekšējais

[ctx: next track]
en: &Next
lv: &Nākamais

en: &Loop Playlist
lv: Cik&lot repertuāru

en: &Resize Playlist Columns Manually
lv: Ar roku uzstādīt &repertuāru kolonnu izmērus

[ctx: silence playback]
en: Mute
lv: Apklusināt

en: Volume Up
lv: Palielināt skaļumu

en: Volume Down
lv: Samazināt skaļumu

en: Play / Pause
lv: Atskaņot / Pauze

en: Seek Forward
lv: Pārlekt uz priekšu

en: Seek Back
lv: Pārlekt atpakaļ

en: Show / Hide
lv: Parādīt / Paslēpt

en: &Dock in System Tray
lv: &Pietauvot sistēmas ikonu joslā

en: &Stay in System Tray on Close
lv: Palikt &sistēmas ikonu joslā pēc aizvēršanas

en: Popup &Track Announcement
lv: Rādīt &celiņa paziņojumu

en: Save &Play Queue on Exit
lv: Izejot &saglabāt atskaņošanas rindu

en: &Tag Guesser...
lv: &Tagu minētajs...

en: &File Renamer...
lv: &Failu pārdēvētājs...

en: Track Position
lv: Celiņa pozīcija

en: Volume
lv: Skaļums

en: <qt>Closing the main window will keep JuK running in the system tray. Use Quit from the File menu to quit the application.</qt>
lv: <qt>Aizverot galvenā logu JuK turpinās darbu sistēmas ikonu joslā. Lai izietu no JuK, lietojiet Iziet Failu izvēlnē.</qt>

en: Docking in System Tray
lv: Pārslēdzas uz sistēmas ikonu joslu

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lv: &Fails

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lv: &Skats

note: i18n: ectx: Menu (player)
en: &Player
lv: &Atskaņotājs

note: i18n: ectx: Menu (playlist)
en: &Tagger
lv: &Tagotājs

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lv: Ie&statījumi

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

note: i18n: ectx: ToolBar (playToolBar)
en: Play Toolbar
lv: Atskaņošanas rīkjosla

en: Configure Shortcuts
lv: Konfigurēt īsceļus

en: Global Shortcuts
lv: Globālie īsceļi

en: &No keys
lv: &Nav taustiņu

en: &Standard keys
lv: &Standarta tausiņi

en: &Multimedia keys
lv: &Multivides taustiņi

en: Here you can select the keys used as global shortcuts to control the player
lv: Šeit var izvēlēties kādus globālos taustiņus izmantot atskaņotāja kontrolēšanai

en: Author, chief dork and keeper of the funk
lv: Autors, galvenais nūģis un jautrības uzturētājs

en: Badly-needed tag editor bugfixes.
lv: Ļoti vajadzīgie tagu redaktora kļūdu labojumi.

en: Album cover manager
lv: Albumu vāku pārvaldnieks

en: Friendly, neighborhood aRts guru
lv: Draudzigs kaimiņu aRts guru

en: System tray docking, "inline" tag editing,
    bug fixes, evangelism, moral support
lv: Sisēmas ikonu joslas varinats, "tiešā" tagu rediģēšana,
    kļūdu labojumi, evanģēlisms, morālais atbalsts

en: GStreamer port
lv: GStreamer ports

en: Global keybindings support
lv: Globālo tastiņu īsceļu atbalsts

en: Track announcement popups
lv: Celiņu paziņojumi

en: Automagic track data guessing, bugfixes
lv: Automaģiska celiņu datu minēšana, kļūdu labojumi

en: More automagical things, now using MusicBrainz
lv: Vēl automaģijas, izmantojot MusicBrainz

en: Co-conspirator in MusicBrainz wizardry
lv: Piedalījās MusicBrainz maģijas konspirācijā

en: DCOP interface
lv: DCOP saskarne

en: FLAC and MPC support
lv: FLAC un MPC atbalsts

en: Gimper of splash screen
lv: Šļaksta ekrāna veidotājs

en: File(s) to open
lv: Atveramie faili

[ctx: open audio file]
en: Open
lv: Atvērt

en: back to playlist
lv: atpakaļ uz repertuāru

[ctx: %1 will be the /path/to/file, %2 will be some string from Phonon describing the error]
en: JuK is unable to play the audio file<nl/><filename>%1</filename><nl/>for the following reason:<nl/><message>%2</message>
lv: JuK nespēj atskaņot audio failu<nl/><filename>%1</filename><nl/> šī iemesla dēļ:<nl/><message>%2</message>

en: Could not save to file %1.
lv: Neizdevās saglabāt failā %1.

en: Are you sure you want to delete these covers?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šos vākus?

en: &Delete Covers
lv: &Dzēst vākus

en: Select Cover Image File
lv: Izvēlieties vāka attēla failu

en: Could not delete these files
lv: Neizdevās izdēst šos failus

en: Could not move these files to the Trash
lv: Neizdevās pārvietot šos failus uz miskasti

en: Track Name
lv: Celiņa nosaukums

en: Cover
lv: Vāks

[ctx: cd track number]
en: Track
lv: Celiņš

en: Year
lv: Gads

en: Length
lv: Garums

en: Bitrate
lv: Bitātrums

en: Comment
lv: Komentārs

en: File Name
lv: Faila nosaukums

en: File Name (full path)
lv: Faila nosaukums (pilns ceļš)

en: &Show Columns
lv: &Rādīt kolonas

en: Add to Play Queue
lv: Pievienot atskaņošanas rindai

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Create Playlist From Selected Items...
lv: Izveidot repertuāru no izvēlētajiem...

en: Edit '%1'
lv: Rediģēt '%1'

en: This will edit multiple files. Are you sure?
lv: Šis rediģēs vairākus failus. Vai tiešām?

en: Create New Playlist
lv: Izveidot jaunu repertuāru

en: Manual Column Widths Enabled
lv: Ieslēgti pielāgoti kolonu platumi

en: View Modes
lv: Skata režīmi

en: Show &History
lv: Rādīt &vēsturi

[ctx: verb, copy the playlist]
en: Duplicate
lv: Dublēt

en: Do you want to delete these files from the disk as well?
lv: Vai vēlaties izdzēst šos failus arī no diska?

en: Keep
lv: Paturēt

en: Could not delete these files.
lv: Neizdevās izdēst šos failus.

en: Are you sure you want to remove these playlists from your collection?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šos repertuārus no jūsu kolekcijas?

en: Remove Items?
lv: Izņemt vienumus?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bRemove)
en: &Remove
lv: I&zņemt

en: Hid&e
lv: &Slēpt

en: R&emove
lv: Izņ&emt

en: Dynamic List
lv: Dinamisks repertuārs

en: Now Playing
lv: Šobrīd atskaņo

en: Do you want to add these items to the current list or to the collection list?
lv: Vai vēlaties pievienot šos celiņus aktīvajam sarakstam vai kolekcijas sarakstam?

[ctx: current playlist]
en: Current
lv: Aktīvajam

en: Collection
lv: Colekcijai

en: Rename
lv: Pārdēvēt

en: Search Playlist
lv: Meklēšanas repertuārs

en: Create Folder Playlist
lv: Izveidot mapes repertuāru

en: History
lv: Vēsture

en: Please enter a name for this playlist:
lv: Lūdzu ievadiet repertuāra nosaukumu:

[ctx: new playlist]
en: &New
lv: Jau&ns...

en: &Empty Playlist...
lv: &Tukšs repertuārs...

en: &Search Playlist...
lv: &Meklēšanas repertuārs...

en: Playlist From &Folder...
lv: Repertuārs no &mapes...

en: &Guess Tag Information
lv: &Uzminēt tagu saturu

en: From &File Name
lv: No &faila nosaukuma

en: From &Internet
lv: No &Interneta

en: Guess Tag Information From &File Name
lv: Uzminēt tagu saturu no &faila nosaukuma

en: Play First Track
lv: Atskaņot pirmo celiņu

en: Play Next Album
lv: Atskaņot nākamo albumu

en: &Rename...
lv: &Pārdēvēt...

[ctx: verb, copy the playlist]
en: D&uplicate...
lv: D&ublēt...

en: Reload
lv: Pārlādēt

en: Edit Search...
lv: Rediģēt meklēšanu...

en: &Delete
lv: &Dzēst

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: &Rename File
lv: Pā&rdēvēt failu

en: &View Cover
lv: Apskatīt &vāku

en: Get Cover From &File...
lv: Pielikt vāku no &faila...

en: Get Cover From &Internet...
lv: Pielikt vāku no &fnterneta...

en: &Delete Cover
lv: &Dzēst vāku

en: Show Cover &Manager
lv: Rādīt vāku &pārvaldnieku

en: Show &Play Queue
lv: Rādīt atskņošanas &rindu

en: Playlist
lv: Repertuārs

en: Show &Search Bar
lv: Rādīt &meklešanas joslu

en: Edit Track Search
lv: Rediģēt celiņa meklēšanu

en: Normal Matching
lv: Normāla meklēšana

en: Case Sensitive
lv: Reģistrjutīga

en: Pattern Matching
lv: Šablona meklēšana

en: All Visible
lv: Visi redzamie

en: Seeking is not supported in this file with your audio settings.
lv: Meklēšana šajā failā nav atbalstīta ar jūsu audio iestatījumiem.

en: Jump to the currently playing item
lv: Pārlēkt uz šobrīd atskaņoto celiņu

en: 1 item | %1 items
lv[0]: %1 vienība
lv[1]: %1 vienības
lv[2]: %1 vienību

en: Redisplay Popup
lv: Vēlreiz parādīt logu

en: Show &Tag Editor
lv: Rādīt &tagu redaktoru

en: &Save
lv: &Saglabāt

en: Do you want to save your changes to:
lv: Vai vēlaties saglabāt šīs izmaiņas:

en: Save Changes
lv: Saglabāt izmaiņas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel)
en: F&ile name:
lv: Fa&ila nosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trackLabel)
en: T&rack:
lv: Ce&liņš:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, artistNameLabel)
en: &Artist name:
lv: &Izpildītāja vārds:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, albumNameLabel)
en: Album &name:
lv: Albuma &nosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, genreLabel)
en: &Genre:
lv: Ža&nrs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yearLabel)
en: &Year:
lv: &Gads:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lengthLabel)
en: &Length:
lv: Ga&rums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bitrateLabel)
en: &Bitrate:
lv: &Bitātrums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commentLabel)
en: &Comment:
lv: &Komentārs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trackNameLabel)
en: Trac&k name:
lv: &Celiņa nosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, artistNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, trackNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, albumNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, genreEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheck
en: Enable
lv: Ieslēgt

en: Tag Guesser Configuration
lv: Tagu minētāja konfigurācija

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, lvSchemes)
en: Currently used file name schemes
lv: Šobrīd izmantotās failu nosaukšanas shēmas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, lvSchemes)
en: Here you can see the currently configured file name schemes which the "Guess Tag Information From File Name" entry in the song's context menu uses to extract tag information from a file name. Each string may contain one of the following placeholders:<ul>
    <li>%t: Title</li>
    <li>%a: Artist</li>
    <li>%A: Album</li>
    <li>%T: Track</li>
    <li>%c: Comment</li>
    </ul>
    For example, the file name scheme "[%T] %a - %t" would match "[01] Deep Purple - Smoke on the water" but not "(Deep Purple) Smoke on the water". For that second name, you would use the scheme "(%a) %t".<p/>
    Note that the order in which the schemes appear in the list is relevant, since the tag guesser will go through the list from the top to the bottom, and use the first matching scheme.
lv: Šeit redzamas konfigurētās failu nosaukumu shēmas, ko izmanto "Uzminēt tagu saturu no faila nosaukuma" poga tagu redaktorā, lai nolasītu tagus no faila nosaukuma. Katra virkne var saturēt vienu no šiem vietturiem:<ul>
    <li>%t: Nosaukums</li>
    <li>%a: Izpildītājs</li>
    <li>%A: Albums</li>
    <li>%T: Celiņš</li>
    <li>%c: Komentārs</li>
    </ul>
    Piemēram, shēma "[%T] %a - %t" derēs nosaukumam "[01] Deep Purple - Smoke on the water" bet ne "(Deep Purple) Smoke on the water". Otrajam nosaukumam jālieto shēma "(%a) %t".<p/>
    Ņemiet vērā, ka svarīga ir arī kārtība kādā shēmas ir sarakstā, jo tagu minētājs izmantos pirmo shēmu, kas atbildīs nosaukumam.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, bMoveUp)
en: Move scheme up
lv: Pārvietot shēmu uz augšu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, bMoveUp)
en: Press this button to move the currently selected scheme one step upwards.
lv: Nospiediet šo pogu, lai pārvietotu izvēlēto shēmu vienu soli uz augšu.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, bMoveDown)
en: Move scheme down
lv: Pāŗvietot shēmu uz leju

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, bMoveDown)
en: Press this button to move the currently selected scheme one step downwards.
lv: Nospiediet šo pogu, lai pārvietotu izvēlēto shēmu vienu soli uz leju.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, bAdd)
en: Add a new scheme
lv: Pievienot jaunu shēmu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, bAdd)
en: Press this button to add a new file name scheme to the end of the list.
lv: Nospiediet šo pogu, lai pievienotu sarakstam jaunu faila nosaukuma shēmu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bAdd)
en: &Add
lv: &Pievienot

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, bModify)
en: Modify scheme
lv: Rediģēt shēmu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, bModify)
en: Press this button to modify the currently selected scheme.
lv: Nospiediet šo pogu, lai rediģētu izvēlēto shēmu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bModify)
en: &Modify
lv: &Rediģēt

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, bRemove)
en: Remove scheme
lv: Aizvākt shēmu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, bRemove)
en: Press this button to remove the currently selected scheme from the list.
lv: Nospiediet šo pogu, lai aizvāktu izvēlēto shēmu no saraksta.

[ctx: song title]
en: Title
lv: Nosaukums

[ctx: unknown renamer category]
en: Unknown
lv: Nezināms

en: This file already exists.
    Do you want to replace it?
lv: Šis fails jau pastāv.
    Vai vēlaties to aizvietot?

en: File Exists
lv: Fails pastāv

en: Replace
lv: Aizvietot

en: The following files were unable to be changed.
lv: Neizdevās izmainīt šos failus.

en: Error
lv: Kļūda

en: artist
lv: izpildītājs

en: genre
lv: žanrs

en: album
lv: albums

en: You are about to change the %1 on these files.
lv: Tiks mainīts šo failu %1.

en: Changing Track Tags
lv: Maina celiņu tagus

en: Play Queue
lv: Atskaņošanas rinda

[ctx: the normal viewing mode]
en: Default
lv: Noklusētais

[ctx: compact viewing mode]
en: Compact
lv: Kompakts

en: Tree
lv: Koks

en: Artists
lv: Mākslinieki

en: Albums
lv: Albumi

en: Genres
lv: Žanri

en: Mute/Unmute
lv: Apklusināt/neapklusināt
