juk - en to lv translation catalogue (317 entries)

[ctx: @title:window]
en: Create Search Playlist
lv: Izveidot meklēšanas repertuāru

[ctx: @label]
en: Playlist name:
lv: Repertuāra nosaukums:

[ctx: @title:group]
en: Search Criteria
lv: Meklēšanas kritērijs

[ctx: @option:radio]
en: Match any of the following
lv: Atbilst jebkam no šī

[ctx: @option:radio]
en: Match all of the following
lv: Atbilst visam no šī

[ctx: @action:button, additional search options]
en: More
lv: Vairāk

[ctx: @action:button]
en: Fewer
lv: Mazāk

en: The music data cache has been corrupted. JuK needs to rescan it now. This may take some time.
lv: Mūzikas datu kešatmiņa ir bojāta. „JuK“ nepieciešams pārskenēt mūzikas datnes. Tas var prasīt kādu laiku.

en: Collection List
lv: Kolekcijas saraksts

en: Removing an item from the collection will also remove it from all of your playlists. Are you sure you want to continue?
    
    Note, however, that if the directory that these files are in is in your “scan on startup” list, they will be readded on startup.
lv: Izņemot vienību no kolekcijas, tas tiks izņemts arī no visiem repertuāriem. Vai tiešām vēlaties to darīt?
    
    Piezīme: ja datnes atrodas „skenēt, sākot darbu“ mapē, pēc nākamās programmas ieslēgšanas tās tiks atkal pievienotas.

[ctx: @action:button]
en: Show Playing
lv: Rādīt atskaņoto

en: <b>1</b> file selected. | <b>%1</b> files selected.
lv[0]: Izvēlēta <b>%1</b> datne.
lv[1]: Izvēlētas <b>%1</b> datnes.
lv[2]: Izvēlēts <b>%1</b> datņu.

en: <qt>These items will be <b>permanently deleted</b> from your hard disk.</qt>
lv: <qt>Šīs vienības tiks <b>neatgriezeniski izdzēstas</b> no ierīces cietā diska.</qt>

en: <qt>These items will be moved to the Trash Bin.</qt>
lv: <qt>Šīs vienības tiks izmestas atkritnē.</qt>

[ctx: @action:button]
en: &Send to Trash
lv: &Pārvietot uz atkritni

[ctx: @title:window]
en: Delete Selected Files
lv: Atlasīto datņu dzēšana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Are you sure that you want to remove these items?
lv: Vai tiešām vēlaties noņemt atlasītos vienumus?

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, ddShouldDelete)
en: If checked, files will be permanently removed instead of being placed in the Trash Bin
lv: Ja ieslēgts, datnes tiks pilnībā izdzēstas, bet ne pārvietotas uz atkritni

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ddShouldDelete)
en: <qt><p>If this box is checked, files will be <b>permanently removed</b> instead of being placed in the Trash Bin.</p>
    
    <p><em>Use this option with caution</em>: Most filesystems are unable to reliably undelete deleted files.</p></qt>
lv: <qt><p>Ja šis lodziņš ir atzīmēts, datnes tiks <b>neatgriezeniski izdzēstas</b>, bet ne pārvietotas uz atkritni.</p>
    
    <p><em>Lietojiet uzmanīgi</em>: vairums datņu sistēmu nespēj droši atjaunot dzēstas datnes.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ddShouldDelete)
en: &Delete files instead of moving them to the trash
lv: &Datnes dzēst, apejot atkritni

[ctx: @title:window]
en: Folder List
lv: Mapju saraksts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, informationLabel)
en: Please choose the folders where you keep your music:
lv: Norādiet mapi, kurā glabājat mūziku:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListView, directoryListView) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListView, excludeDirectoryListView)
en: These folders will be scanned on startup for new files.
lv: Sākot darbu, programma skenēs datnes šajās mapēs.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addDirectoryButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addExcludeDirectoryButton)
en: Add Folder...
lv: Pievienot mapi...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeDirectoryButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeExcludeDirectoryButton)
en: Remove Folder
lv: Izņemt mapi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ExcludeInformationLabel)
en: Please choose the folders that should be excluded from music search:
lv: Norādiet mapes, kurās skenēšanu ignorēt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, importPlaylistsCheckBox)
en: Import playlists
lv: Importēt repertuārus

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExampleOptionsBase) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Example
lv: Piemērs

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Example Tag Selection
lv: Birku atlases piemērs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_fileTagsButton)
en: Get example tags from this file:
lv: Nolasīt piemēra birkas no šīs datnes:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_manualTagsButton)
en: Enter example tags manually:
lv: Pašrocīgi ievadiet piemēra birkas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_manualGroup)
en: Example Tags
lv: Piemēra birkas

[ctx: song title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Title:
lv: Nosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Artist:
lv: Izpildītājs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Album:
lv: Albums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Genre:
lv: Žanrs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Track number:
lv: Celiņa numurs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Year:
lv: Gads:

[ctx: example song title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleTitle)
en: Title
lv: Nosaukums

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleArtist)
en: Artist
lv: Izpildītājs

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleAlbum)
en: Album
lv: Albums

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleGenre)
en: Genre
lv: Žanrs

[ctx: @title:window, warning about mass file rename]
en: Warning
lv: Brīdinājums

en: You are about to rename the following files. Are you sure you want to continue?
lv: Jūs grasāties pārdēvēt šīs datnes. Vai tiešām vēlaties to darīt?

en: Original Name
lv: Sākotnējais nosaukums

en: New Name
lv: Jaunais nosaukums

en: No Change
lv: Neizmainīt

[ctx: @action:button, remove music genre from file renamer]
en: Remove
lv: Noņemt

[ctx: @action:button, file renamer genre options]
en: Options
lv: Opcijas

[ctx: @option:check]
en: Insert folder separator
lv: Ievietot mapes atdalītāju

en: No file selected, or selected file has no tags.
lv: Nav atlasīta neviena datne vai arī izvēlētajai datnei nav birku.

[ctx: @action:button]
en: Hide Renamer Test Dialog
lv: Slēpt pārdēvētāja pārbaudes logu

[ctx: @action:button]
en: Show Renamer Test Dialog
lv: Rādīt pārdēvētāja pārbaudes logu

[ctx: Rename %1 file to %2]
en: %1 to %2
lv: No „%1“ uz „%2“

en: The following rename operations failed:
lv: Šīs pārdēvēšanas darbības neizdevās:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FileRenamerBase)
en: File Renamer Configuration
lv: Datņu pārdēvēšanas iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_6)
en: Music folder:
lv: Mūzikas mape:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Album Tag
lv: Albuma birka

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Artist Tag
lv: Izpildītāja birka

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Genre Tag
lv: Žanra birka

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Title Tag
lv: Nosaukuma birka

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Track Tag
lv: Celiņa birka

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Year Tag
lv: Gada birka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_insertCategory)
en: Insert Category
lv: Ievietot kategoriju

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Add category:
lv: &Pievienot kategoriju:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_7)
en: Separator:
lv: Atdalītājs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_showExample)
en: Show Renamer Test Dialog
lv: Rādīt pārdēvētāja pārbaudes logu

[ctx: @title:window]
en: File Renamer Options
lv: Datņu pārdēvēšanas opcijas

[ctx: @title:window, %1 will be a music tag category like Artist or Album]
en: %1 Options
lv: „%1“ opcijas

[ctx: @title:group, %1 is a tag]
en: %1 Format
lv: „%1“ formāts

[ctx: @title:group]
en: When the Track’s %1 is Empty
lv: Ja celiņa „%1“ ir tukšs

en: When using the file renamer your files will be renamed to the values that you have in your track’s %1 tag, plus any additional text that you specify below.
lv: Datņu pārdēvētājs datnes pārdēvēs uz vērtību, kas ir ierakstīta celiņa „%1“ birkā, kā arī pievienos jūsu papildus norādīto tekstu.

[ctx: @title:window]
en: File Renamer
lv: Datņu pārdēvētājs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_substitution)
en: Substitution Example
lv: Aizvietošanas piemērs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_includeEmptyButton)
en: Include in the &filename anyways
lv: &Tāpat iekļaut datnes nosaukumā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_ignoreTagButton)
en: &Ignore this tag when renaming the file
lv: &Ignorēt šo birku, pārdēvējot datni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_useValueButton)
en: Use &this value:
lv: Izman&tot šo vērtību:

[ctx: value to use in replacement when source tag empty]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_emptyTagValue)
en: Empty
lv: Tukšs

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_trackGroup)
en: Track numbering
lv: Celiņu numurēšana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: JuK can force the track used in a file name to have a minimum number of digits. You may want to do this for better sorting in file managers.
lv: „JuK“ var uzspiest minimālo ciparu skaitu celiņa datnes nosaukumā. Tas palīdz var palīdzēt kārtot datņu pārvaldniekos.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Minimum number of digits:
lv: Minimālais ciparu skaits:

en: Time
lv: Laiks

[ctx: @action:inmenu]
en: &Random Play
lv: &Nejauša atskaņošana

[ctx: @action:inmenu]
en: &Disable Random Play
lv: I&zslēgt nejaušu atskaņošanu

[ctx: @action:inmenu]
en: Use &Random Play
lv: Lietot &nejaušu atskaņošanu

[ctx: @action:inmenu]
en: Use &Album Random Play
lv: Lietot &albuma nejaušu atskaņošanu

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove From Playlist
lv: Izņemt no repertuāra

[ctx: @action:inmenu]
en: &Play
lv: Ats&kaņot

[ctx: @action:inmenu]
en: P&ause
lv: &Pauze

[ctx: @action:inmenu, previous track]
en: Previous
lv: Iepriekšējais

[ctx: @action:inmenu, next track]
en: &Next
lv: &Nākamais

[ctx: @action:inmenu]
en: &Loop Playlist
lv: Atkārtot &repertuāru

[ctx: @action:inmenu]
en: &Resize Playlist Columns Manually
lv: &Manuāli repertuāru kolonnu izmēri

[ctx: @action:inmenu, silence playback]
en: Mute
lv: Apklusināt

[ctx: @action:inmenu]
en: Volume Up
lv: Palielināt skaļumu

[ctx: @action:inmenu]
en: Volume Down
lv: Samazināt skaļumu

[ctx: @action:inmenu]
en: Play / Pause
lv: Atskaņot / pauzēt

[ctx: @action:inmenu]
en: Seek Forward
lv: Pārlēkt uz priekšu

[ctx: @action:inmenu]
en: Seek Back
lv: Pārlēkt atpakaļ

[ctx: @action:inmenu]
en: Show / Hide
lv: Parādīt / paslēpt

[ctx: @action:inmenu]
en: &Dock in System Tray
lv: &Pievienot sistēmas ikonu joslai

[ctx: @action:inmenu]
en: &Stay in System Tray on Close
lv: Pēc aizvēršanas palikt &sistēmas ikonu joslā

[ctx: @action:inmenu]
en: Popup &Track Announcement
lv: Rādīt &celiņa paziņojumu

[ctx: @action:inmenu]
en: Save &Play Queue on Exit
lv: Izejot &saglabāt atskaņošanas rindu

[ctx: @action:inmenu]
en: &Tag Guesser…
lv: &Birku minētājs…

[ctx: @action:inmenu]
en: &File Renamer…
lv: &Datņu pārdēvētājs…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Configure Scrobbling…
lv: &Konfigurēt „Last.fm“ sasaisti…

[ctx: @action:button]
en: Track Position
lv: Celiņa pozīcija

[ctx: @action:button]
en: Volume
lv: Skaļums

en: <qt>Closing the main window will keep JuK running in the system tray. Use Quit from the File menu to quit the application.</qt>
lv: <qt>Aizverot galvenā logu „JuK“ turpinās darbu sistēmas ikonu joslā. Lai izietu no „JuK“, spiediet uz „Iziet“ zem izvēlnes „Datne“.</qt>

[ctx: @title:window]
en: Dock in System Tray
lv: Pievienot sistēmas ikonu joslai

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lv: &Datne

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lv: &Skats

note: i18n: ectx: Menu (player)
en: &Player
lv: &Atskaņotājs

note: i18n: ectx: Menu (playlist)
en: &Tagger
lv: &Birku pārvaldnieks

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lv: &Iestatījumi

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

note: i18n: ectx: ToolBar (playToolBar)
en: Play Toolbar
lv: Atskaņošanas rīkjosla

[ctx: @title:window]
en: Configure Shortcuts
lv: Konfigurēt saīsnes

[ctx: @title:group]
en: Global Shortcuts
lv: Globālās saīsnes

[ctx: @option:radio]
en: &No keys
lv: &Nav taustiņu

[ctx: @option:radio]
en: &Standard keys
lv: &Standarta taustiņi

[ctx: @option:radio]
en: &Multimedia keys
lv: &Multivides taustiņi

[ctx: @info:whatsthis]
en: Here you can select the keys used as global shortcuts to control the player
lv: Izvēlieties, kādus globālos taustiņus izmantot atskaņotāja kontrolēšanai

en: Show &Lyrics
lv: Rādīt &vārdus

en: <i>No file playing.</i>
lv: <i>Nekas netiek atskaņots.</i>

en: <i>Loading...</i>
lv: <i>Ielādējas...</i>

en: <i>Lyrics are currently unavailable for %1 (no available lyrics provider)</i>
lv: <i>Šobrīd „%1“ nav pieejami vārdi (nav pieejama vārdu pakalpojuma sniedzēja)</i>

en: <span style='color:red'>Error while retrieving lyrics!</span>
lv: <span style='color:red'>Kļūda, izgūstot vārdus!</span>

en: No lyrics available.
lv: Vārdi nav pieejami

en: <br /><br /><i>Lyrics provided by <a href='%1'>LyricWiki</a></i>
lv: <br /><br /><i>Vārdus nodrošina „<a href='%1'>LyricWiki</a>“</i>

en: Jukebox and music manager by the KDE community
lv: KDE kopienas veidots mūzikas atskaņotājs un pārvaldnieks

[ctx: Use copyright sign, and en dash for the year range]
en: © 2002–2025, Scott Wheeler, Michael Pyne, and others
lv: © 2002—2025, Scott Wheeler, Michael Pyne un citi

en: Author, chief dork and keeper of the funk
lv: Autors, galvenais nūģis un jautrības uzturētājs

en: Assistant superhero, fixer of many things
lv: Superpalīgs, daudzu lietu salabotājs

en: Porting to KDE Frameworks 6 when no one else was around
lv: Portēšana uz KDE satvaru 6, kad tuvumā nebija neviena cita

en: Porting to KDE Frameworks 5 when no one else was around
lv: Portēšana uz KDE satvaru 5, kad neviena cita tuvumā nebija

en: MPRIS2 Interface implementation.
lv: MPRIS2 saskarnes ieviešana.

en: Last.fm scrobbling support, lyrics, prepping for KDE Frameworks 5.
lv: „Last.fm“ atbalsts, vārdi, sagatavošanās darbi KDE satvaram 5.

en: Badly-needed tag editor bugfixes.
lv: Ļoti vajadzīgie birku redaktora kļūdu labojumi.

en: More KDE Platform 4 porting efforts
lv: Vairāk KDE 4 portēšanas darbu

en: Porting to KDE Platform 4 when no one else was around
lv: Portēšana uz KDE platformu 4, kad neviena cita tuvumā nebija

en: Album cover manager
lv: Albumu vāku pārvaldnieks

en: Friendly, neighborhood aRts guru
lv: Draudzīgs vietējais „aRts“ guru

en: System tray docking, "inline" tag editing,
    bug fixes, evangelism, moral support
lv: Pievienošana sistēmas ikonu joslai, „tiešā“ birku rediģēšana,
    kļūdu labojumi, „evaņģēlisms“, morālais atbalsts

en: GStreamer port
lv: „GStreamer“ ports

en: Global keybindings support
lv: Globālo taustiņu saīšņu atbalsts

en: Track announcement popups
lv: Celiņu paziņojumi

en: Automagic track data guessing, bugfixes
lv: Automaģiska celiņu datu minēšana, kļūdu labojumi

en: More automagical things, now using MusicBrainz
lv: Vēl automaģijas, izmantojot „MusicBrainz“

en: Co-conspirator in MusicBrainz wizardry
lv: Piedalījās „MusicBrainz“ maģijas konspirācijā

en: Making JuK friendlier to people with terabytes of music
lv: izveidoja „JuK“ draudzīgāku cilvēkiem ar terabaitiem mūzikas

en: DCOP interface
lv: DCOP saskarne

en: FLAC and MPC support
lv: FLAC un MPC atbalsts

en: Gimper of splash screen
lv: Sākuma ekrāna veidotājs

en: File(s) to open
lv: Atveramā datne(-es)

en: JuK running in docked mode
    Use context menu in system tray to restore.
lv: „JuK“ darbojas ikonu joslas režīmā
    Izmantojiet konteksta izvēlni, lai atjaunotu.

en: JuK Docked
lv: „JuK“ novietots ikonu joslā

[ctx: @title:window, open audio file]
en: Open
lv: Atvērt

[ctx: @title:window]
en: Save Playlist %1
lv: Saglabāt repertuāru „%1“

[ctx: For save dialog, %1 is always .m3u]
en: Playlists (*%1)
lv: Repertuāri (*%1)

en: back to playlist
lv: atpakaļ uz repertuāru

[ctx: %1 is the artist and %2 is the title of the currently playing track.]
en: %1 - %2 :: JuK
lv: %1 — „%2“ :: „JuK“

[ctx: %1 will be the /path/to/file, %2 will be some string from QtMultimedia describing the error]
en: JuK is unable to play the audio file<nl/><filename>%1</filename><nl/>for the following reason:<nl/><message>%2</message>
lv: „JuK“ nevar atskaņot audio datni<nl/><filename>%1</filename><nl/> šī iemesla dēļ:<nl/><message>%2</message>

en: Could not save to file %1.
lv: Neizdevās saglabāt datnē „%1“.

en: You are about to open directory. Are you sure you want to continue? | You are about to open %1 directories. Are you sure you want to continue?
lv[0]: Grasāties atvērt %1 mapi. Vai turpināt?
lv[1]: Grasāties atvērt %1 mapes. Vai turpināt?
lv[2]: Grasāties atvērt %1 mapju. Vai turpināt?

[ctx: @title:window]
en: Open Containing Folder
lv: Atvērt saturošo mapi

en: Could not delete these files
lv: Neizdevās izdzēst datnes

en: Could not move these files to the Trash
lv: Neizdevās pārvietot datnes uz atkritni

[ctx: @title:column]
en: Track Name
lv: Celiņa nosaukums

[ctx: @title:column]
en: Artist
lv: Izpildītājs

[ctx: @title:column]
en: Album
lv: Albums

[ctx: @title:column, CD track number]
en: Track
lv: Celiņš

[ctx: @title:column]
en: Genre
lv: Žanrs

[ctx: @title:column]
en: Year
lv: Gads

[ctx: @title:column]
en: Length
lv: Garums

[ctx: @title:column]
en: Bitrate
lv: Bitātrums

[ctx: @title:column]
en: Comment
lv: Komentārs

[ctx: @title:column]
en: File Name
lv: Datnes nosaukums

[ctx: @title:column]
en: File Name (Full Path)
lv: Datnes nosaukums (pilns ceļš)

[ctx: @action:inmenu]
en: &Show Columns
lv: &Rādīt kolonnas

[ctx: @action:inmenu]
en: Add to Play Queue
lv: Pievienot atskaņošanas rindai

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit
lv: Rediģēt

[ctx: @action:inmenu]
en: Create Playlist From Selected Items…
lv: Izveidot repertuāru no atlasītajiem…

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit “%1”
lv: Rediģēt „%1“

en: This will edit multiple files. Are you sure?
lv: Rediģēsiet vairākas datnes. Vai turpināt?

en: Edit
lv: Rediģēt

[ctx: @action:inmenu]
en: Create New Playlist
lv: Izveidot jaunu repertuāru

en: Manual column widths have been enabled. You can switch back to automatic column sizes in the view menu.
lv: Ir ieslēgti manuāli kolonnu platumi. Atgriezties pie automātiskiem kolonnu platumiem varat skata izvēlnē.

[ctx: @title:window]
en: Manual Column Widths Enabled
lv: Manuāli kolonnu platumi ir ieslēgti

[ctx: @action:inmenu]
en: View Modes
lv: Skata režīmi

[ctx: @action:inmenu]
en: Show &History
lv: Rādīt &vēsturi

[ctx: @action:button, verb, copy the playlist]
en: Duplicate
lv: Dublēt

en: Do you want to delete these files from the disk as well?
lv: Vai vēlaties dzēst šīs datnes arī no diska?

[ctx: @action:button]
en: Keep
lv: Paturēt

en: Could not delete these files.
lv: Datnes izdzēst neizdevās.

en: Are you sure you want to remove these playlists from your collection?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šos repertuārus no jūsu kolekcijas?

[ctx: @title:window]
en: Remove Items?
lv: Vai noņemt vienības?

[ctx: @action:button]
en: &Remove
lv: &Noņemt

[ctx: @action:inmenu]
en: Hid&e
lv: &Slēpt

[ctx: @action:inmenu]
en: R&emove
lv: N&oņemt

en: Dynamic List
lv: Dinamisks repertuārs

en: Now Playing
lv: Šobrīd atskaņo

en: Do you want to add these items to the current list or to the collection list?
lv: Vai vēlaties pievienot šos celiņus aktīvajam sarakstam vai kolekcijas sarakstam?

[ctx: @action:button, current playlist]
en: Current
lv: Aktīvajam

[ctx: @action:button]
en: Collection
lv: Kolekcijai

[ctx: @action:button]
en: Rename
lv: Pārdēvēt

[ctx: @action:button]
en: Create Search Playlist
lv: Izveidot meklēšanas repertuāru

[ctx: @action:button]
en: Create Folder Playlist
lv: Izveidot mapes repertuāru

en: History
lv: Vēsture

en: Please enter a name for this playlist:
lv: Ievadiet repertuāra nosaukumu:

[ctx: @action:inmenu, new playlist]
en: &New
lv: &Jauns

[ctx: @action:inmenu]
en: &Empty Playlist…
lv: &Tukšs repertuārs…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Search Playlist…
lv: &Meklēt repertuārā…

[ctx: @action:inmenu]
en: Playlist From &Folder…
lv: &Repertuārs no mapes…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Guess Tag Information
lv: &Minēt birkas informāciju

[ctx: @action:inmenu]
en: From &File Name
lv: No &datnes nosaukuma

[ctx: @action:inmenu]
en: From &Internet
lv: No &interneta

[ctx: @action:inmenu]
en: Guess Tag Information From &File Name
lv: Minēt birku informāciju no &datnes nosaukuma

[ctx: @action:inmenu]
en: Play First Track
lv: Atskaņot pirmo celiņu

[ctx: @action:inmenu]
en: Play Next Album
lv: Atskaņot nākamo albumu

[ctx: @action:inmenu]
en: Manage &Folders…
lv: Pārvaldīt &mapes…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Rename…
lv: &Pārdēvēt…

[ctx: @action:inmenu, verb, copy the playlist]
en: D&uplicate…
lv: …D&ublēt

[ctx: @action:inmenu]
en: Reload
lv: Pārlādēt

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit Search…
lv: Rediģēt meklēšanu…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Delete
lv: &Dzēst

[ctx: @action:inmenu]
en: Refresh
lv: Pārlādēt

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Containing Folder
lv: Atvērt saturošo mapi

[ctx: @action:inmenu]
en: &Rename File
lv: &Pārdēvēt datni

[ctx: @action:inmenu]
en: Show &Play Queue
lv: &Rādīt atskaņošanas rindu

en: Create New Playlist
lv: Izveidot jaunu repertuāru

en: Playlist
lv: Repertuārs

[ctx: @action:inmenu]
en: Show &Search Bar
lv: Rādīt &meklēšanas joslu

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit Track Search
lv: Rediģēt celiņa meklēšanu

[ctx: @title:window]
en: Configure Scrobbling
lv: Konfigurēt „Last.fm“ sasaisti...

[ctx: @action:button]
en: Test Login…
lv: Testēt ierakstīšanos…

en: Please enter your <a href="https://last.fm/">last.fm</a> login credentials:
lv: Norādiet savu <a href="https://last.fm/">last.fm</a> ierakstīšanās informāciju:

en: Username:
lv: Lietotājvārds:

en: Password:
lv: Parole:

en: KWallet is unavailable, your Last.fm credentials will be stored without encryption.
lv: „KWallet“ nav pieejams, tāpēc „Last.fm“ ierakstīšanās informācija tiks saglabāta bez šifrēšanas.

[ctx: @title:window]
en: KWallet Unavailable
lv: „KWallet“ nav pieejams

en: Validating login…
lv: Pārbauda ierakstīšanos…

en: Login invalid.
lv: Ierakstīšanās neizdevās.

en: Login valid.
lv: Ierakstīts ir derīgs.

[ctx: @item:inlistbox]
en: Normal matching
lv: Normālas meklēšana

[ctx: @item:inlistbox]
en: Case sensitive
lv: Reģistrjutīga

[ctx: @item:inlistbox]
en: Pattern matching
lv: Šablona meklēšana

[ctx: @title:column]
en: All Visible
lv: Visi redzamie

en: Search…
lv: Meklēt…

en: Volume
lv: Skaļums

en: 100%
lv: 100 %

en: 80%
lv: 80 %

en: 60%
lv: 60 %

en: 40%
lv: 40 %

en: 20%
lv: 20 %

en: 0%
lv: 0 %

en: Seeking is not supported in this file with your audio settings.
lv: Sistēmas audio iestatījumi neatbalsta pārvietošanos šajā datnē.

[ctx: @info:tooltip]
en: Jump to the currently playing item
lv: Pārlēkt uz šobrīd atskaņoto vienumu

en: 1 item | %1 items
lv[0]: %1 vienība
lv[1]: %1 vienības
lv[2]: %1 vienību

[ctx: @action:inmenu]
en: Redisplay Popup
lv: Vēlreiz parādīt logu

en: Show &Tag Editor
lv: Rādīt &birku redaktoru

en: &Save
lv: &Saglabāt

en: Do you want to save your changes to:
lv: Vai vēlaties saglabāt šīs izmaiņas:

[ctx: @title:window]
en: Save Changes
lv: Saglabāt izmaiņas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel)
en: F&ile name:
lv: Da&tnes nosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trackLabel)
en: T&rack:
lv: Ce&liņš:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, artistNameLabel)
en: &Artist name:
lv: &Izpildītāja vārds:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, albumNameLabel)
en: Album &name:
lv: Albuma &nosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, genreLabel)
en: &Genre:
lv: Ža&nrs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yearLabel)
en: &Year:
lv: &Gads:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lengthLabel)
en: &Length:
lv: Ga&rums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bitrateLabel)
en: &Bitrate:
lv: &Bitu ātrums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commentLabel)
en: &Comment:
lv: &Komentārs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trackNameLabel)
en: Trac&k name:
lv: &Celiņa nosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, artistNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, trackNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, albumNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, genreEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheck
en: Enable
lv: Ieslēgt

[ctx: @title:window]
en: Tag Guesser Configuration
lv: Birku minētāja konfigurācija

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, lvSchemes)
en: Currently used file name schemes
lv: Šobrīd izmantotās datņu nosaukšanas shēmas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, lvSchemes)
en: Here you can see the currently configured file name schemes which the "Guess Tag Information From File Name" entry in the song's context menu uses to extract tag information from a file name. Each string may contain one of the following placeholders:<ul>
    <li>%t: Title</li>
    <li>%a: Artist</li>
    <li>%A: Album</li>
    <li>%T: Track</li>
    <li>%c: Comment</li>
    </ul>
    For example, the file name scheme "[%T] %a - %t" would match "[01] Deep Purple - Smoke on the water" but not "(Deep Purple) Smoke on the water". For that second name, you would use the scheme "(%a) %t".<p/>
    Note that the order in which the schemes appear in the list is relevant, since the tag guesser will go through the list from the top to the bottom, and use the first matching scheme.
lv: Šeit redzamas konfigurētās datņu nosaukumu shēmas, ko izmanto „Uzminēt birku informāciju no datnes nosaukuma“ funkcija dziesmas konteksta izvēlnē. Katra virkne var saturēt vienu no šiem vietturiem:<ul>
    <li>%t: nosaukums</li>
    <li>%a: izpildītājs</li>
    <li>%A: albums</li>
    <li>%T: celiņš</li>
    <li>%c: komentārs</li>
    </ul>
    Piemēram, shēma „[%T] %a - %t“ atbilst nosaukumam „[01] Deep Purple - Smoke on the water“ bet ne „(Deep Purple) Smoke on the water“. Otra nosaukuma gadījumā būtu jālieto shēma „(%a) %t“.<p/>
    Ņemiet vērā, ka svarīga ir arī kārtība kādā shēmas ir sarakstā, jo birku minētājs izmantos pirmo shēmu, kas atbildīs nosaukumam.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, bMoveUp)
en: Move scheme up
lv: Pārvietot shēmu augšup

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, bMoveUp)
en: Press this button to move the currently selected scheme one step upwards.
lv: Nospiediet šo pogu, lai pārvietotu izvēlēto shēmu vienu soli augšup.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, bMoveDown)
en: Move scheme down
lv: Pārvietot shēmu lejup

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, bMoveDown)
en: Press this button to move the currently selected scheme one step downwards.
lv: Nospiediet šo pogu, lai pārvietotu izvēlēto shēmu vienu soli lejup.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, bAdd)
en: Add a new scheme
lv: Pievienot jaunu shēmu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, bAdd)
en: Press this button to add a new file name scheme to the end of the list.
lv: Spiediet, lai pievienotu sarakstam jaunu datņu nosaukuma shēmu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bAdd)
en: &Add
lv: &Pievienot

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, bModify)
en: Modify scheme
lv: Rediģēt shēmu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, bModify)
en: Press this button to modify the currently selected scheme.
lv: Spiediet, lai rediģētu izvēlēto shēmu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bModify)
en: &Modify
lv: &Rediģēt

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, bRemove)
en: Remove scheme
lv: Noņemt shēmu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, bRemove)
en: Press this button to remove the currently selected scheme from the list.
lv: Spiediet, lai noņemtu izvēlēto shēmu no saraksta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bRemove)
en: &Remove
lv: &Noņemt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: You can use the following placeholders:
    %t: Title
    %A: Album
    %a: Artist
    %T: Track
    %c: Comment
lv: Varat izmantot šādus vietturus:
    %t: nosaukums
    %A: albums
    %a: izpildītājs
    %T: celiņš
    %c: komentārs

[ctx: song title]
en: Title
lv: Nosaukums

[ctx: cd track number]
en: Track
lv: Celiņš

en: Year
lv: Gads

[ctx: unknown renamer category]
en: Unknown
lv: Nezināms

en: This file already exists.
    Do you want to replace it?
lv: Šī datne jau pastāv.
    Vai vēlaties to aizvietot?

[ctx: @title:window]
en: File Exists
lv: Datne jau pastāv

[ctx: @action:button]
en: Replace
lv: Aizvietot

en: The following files were unable to be changed.
lv: Šīs datnes neizdevās izmainīt.

[ctx: @title:window]
en: Error
lv: Kļūda

en: artist
lv: izpildītājs

en: genre
lv: žanrs

en: album
lv: albums

en: You are about to change the %1 on these files.
lv: Jūs grasāties mainīt „%1“ šajā datnēs.

[ctx: @title:window]
en: Change Track Tags
lv: Maina celiņu birkas

en: Play Queue
lv: Atskaņošanas rinda

[ctx: the normal viewing mode]
en: Default
lv: Noklusētais

[ctx: compact viewing mode]
en: Compact
lv: Kompakts

en: Tree
lv: Koks

en: Artists
lv: Izpildītāji

en: Albums
lv: Albumi

en: Genres
lv: Žanri

[ctx: @info:tooltip]
en: Mute/Unmute
lv: Apklusināt/atjaunot skaņu

[ctx: @info:tooltip]
en: Volume: %1% (muted)
lv: Skaļums: %1 % (apklusināts)

[ctx: @info:tooltip]
en: Volume: %1%
lv: Skaļums: %1 %
