juk - en to uz translation catalogue (95 entries)

en: Playlist name:
uz: Qoʻshiq roʻyxatining nomi:

en: Fewer
uz: Kamroq

en: Collection List
uz: Musiqa toʻplami

en: Remove Cover
uz: Muqovani olib tashlash

en: Folder List
uz: Jild roʻyxati

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListView, directoryListView) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListView, excludeDirectoryListView)
en: These folders will be scanned on startup for new files.
uz: Dastur ishga tushganida quyidagi jildlarda yangi fayllar qidiriladi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addDirectoryButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addExcludeDirectoryButton)
en: Add Folder...
uz: Jildni qoʻshish

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeDirectoryButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeExcludeDirectoryButton)
en: Remove Folder
uz: Jildni olib tashlash

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, importPlaylistsCheckBox)
en: Import playlists
uz: Qoʻshiq roʻyxatlarini import qilish

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExampleOptionsBase) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Example
uz: Misol

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Artist:
uz: Sanʼatkor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Album:
uz: Albom:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Genre:
uz: Janr:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Year:
uz: Yil:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleArtist)
en: Artist
uz: Sanʼatkor

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleAlbum)
en: Album
uz: Albom

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleGenre)
en: Genre
uz: Janr

en: You are about to rename the following files. Are you sure you want to continue?
uz: Quyidagi fayllarning nomini oʻzgartirish arafasidasiz. Davom etishga ishonchingiz komilmi?

en: Original Name
uz: Asl nomi

en: New Name
uz: Yangi nomi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Album Tag
uz: Albom tegi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Artist Tag
uz: Sanʼatkor tegi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Genre Tag
uz: Janr tegi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Year Tag
uz: Yil tegi

en: Time
uz: Vaqt

en: &Random Play
uz: &Tasodifiy oʻynash

en: &Play
uz: Oʻy&nash

en: P&ause
uz: &Vaqtincha toʻxtatish

en: &Stop
uz: &Toʻxtatish

en: Volume Up
uz: Tovush balan

en: Volume Down
uz: Tovush past

en: Play / Pause
uz: Oʻynash/Vaqtincha toʻxtatish

en: Seek Forward
uz: Oldinga qidirish

en: Seek Back
uz: Orqaga qidirish

en: Show / Hide
uz: Koʻrsatish/Bekitish

en: Volume
uz: Tovush

note: i18n: ectx: Menu (player)
en: &Player
uz: &Pleyer

note: i18n: ectx: Menu (playlist)
en: &Tagger
uz: &Tegger

note: i18n: ectx: ToolBar (playToolBar)
en: Play Toolbar
uz: Oʻynash paneli

en: Configure Shortcuts
uz: Tugmalar birikmasini moslash

en: Global Shortcuts
uz: Umumiy tugmalar birikmasi

en: &Standard keys
uz: Andoza &tugmalar

en: &Multimedia keys
uz: &Multimedia tugmalari

en: DCOP interface
uz: DCOP interfeysi

en: File(s) to open
uz: Ochish uchun fayl(lar)

en: Track Name
uz: Qoʻshiqning nomi

en: Year
uz: Yil

en: Length
uz: Uzunligi

en: Comment
uz: Izoh

en: File Name
uz: Faylning nomi

en: File Name (full path)
uz: Faylning nomi (toʻliq yoʻl)

en: &Show Columns
uz: &Ustunlarni koʻrsatish

en: Edit '%1'
uz: %1ni tahrirlash

en: Create New Playlist
uz: Yangi qoʻshiq roʻyxatini yaratish

en: View Modes
uz: Koʻrish usullari

en: Show &History
uz: Tarixni &koʻrsatish

en: Remove Items?
uz: Bandlarni olib tashlash

en: R&emove
uz: &Olib tashlash

en: Collection
uz: Toʻplam

en: Rename
uz: Nomini oʻzgartirish

en: History
uz: Tarix

en: Please enter a name for this playlist:
uz: Iltimos koʻshiq roʻyxatining nomini kiriting:

en: &Empty Playlist...
uz: &Boʻsh qoʻshiq roʻyxati

en: &Search Playlist...
uz: Qoʻshiq &roʻyxatida qidirish

en: Playlist From &Folder...
uz: &Jilddan qoʻshiq roʻyxati

en: &Guess Tag Information
uz: &Tegni tahminlash

en: From &File Name
uz: Faylning &nomidan

en: From &Internet
uz: &Internetdan

en: Guess Tag Information From &File Name
uz: Tegni &faylning nomidan tahminlash

en: Play First Track
uz: Birinchi qoʻshiqni oʻynash

en: &Rename...
uz: No&mini oʻzgartirish

en: Refresh
uz: Yangilash

en: &Rename File
uz: &Faylning nomini oʻzgartirish

en: Playlist
uz: Qoʻshiq roʻyxati

en: Show &Search Bar
uz: Qidirish pane&lini koʻrsatish

en: Case Sensitive
uz: Katta-kichik harfni farqlash

en: Jump to the currently playing item
uz: Joriy koʻshiqga oʻtish

en: Show &Tag Editor
uz: Teg tahrirchini &koʻrsatish

en: Save Changes
uz: Oʻzgarishlarni saqlash

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, artistNameLabel)
en: &Artist name:
uz: &Sanʼatkor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, albumNameLabel)
en: Album &name:
uz: &Albom:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, genreLabel)
en: &Genre:
uz: &Janr:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yearLabel)
en: &Year:
uz: &Yil:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commentLabel)
en: &Comment:
uz: &Izoh:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, artistNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, trackNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, albumNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, genreEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheck
en: Enable
uz: Yoqish

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bAdd)
en: &Add
uz: &Qoʻshish

en: This file already exists.
    Do you want to replace it?
uz: Bu fayl allaqachon mavjud.
    Uni almashtirishni istaysizmi?

en: File Exists
uz: Fayl allaqachon mavjud

en: artist
uz: Sanʼatkor

en: genre
uz: Janr

en: album
uz: Albom

en: Tree
uz: Daraxt

en: Artists
uz: Sanʼatkorlar

en: Albums
uz: Albomlar

en: Genres
uz: Janrlar
