juk - en to uz@cyrillic translation catalogue (48 entries)

en: Collection List
uz@cyrillic: Мусиқа тўплами

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListView, directoryListView) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListView, excludeDirectoryListView)
en: These folders will be scanned on startup for new files.
uz@cyrillic: Дастур ишга тушганида қуйидаги жилдларда янги файллар қидирилади.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addDirectoryButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addExcludeDirectoryButton)
en: Add Folder...
uz@cyrillic: Жилдни қўшиш

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeDirectoryButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeExcludeDirectoryButton)
en: Remove Folder
uz@cyrillic: Жилдни олиб ташлаш

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, importPlaylistsCheckBox)
en: Import playlists
uz@cyrillic: Қўшиқ рўйхатларини импорт қилиш

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExampleOptionsBase) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Example
uz@cyrillic: Мисол

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Artist:
uz@cyrillic: Санъаткор:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Album:
uz@cyrillic: Албом:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Genre:
uz@cyrillic: Жанр:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Year:
uz@cyrillic: Йил:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleArtist)
en: Artist
uz@cyrillic: Санъаткор

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleAlbum)
en: Album
uz@cyrillic: Албом

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleGenre)
en: Genre
uz@cyrillic: Жанр

en: You are about to rename the following files. Are you sure you want to continue?
uz@cyrillic: Қуйидаги файлларнинг номини ўзгартириш арафасидасиз. Давом этишга ишончингиз комилми?

en: Original Name
uz@cyrillic: Асл номи

en: New Name
uz@cyrillic: Янги номи

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Album Tag
uz@cyrillic: Албом тэги

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Artist Tag
uz@cyrillic: Санъаткор тэги

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Genre Tag
uz@cyrillic: Жанр тэги

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Year Tag
uz@cyrillic: Йил тэги

en: Time
uz@cyrillic: Вақт

note: i18n: ectx: Menu (player)
en: &Player
uz@cyrillic: &Плейер

note: i18n: ectx: Menu (playlist)
en: &Tagger
uz@cyrillic: &Тэггер

note: i18n: ectx: ToolBar (playToolBar)
en: Play Toolbar
uz@cyrillic: Ўйнаш панели

en: DCOP interface
uz@cyrillic: DCOP интерфейси

en: File(s) to open
uz@cyrillic: Очиш учун файл(лар)

en: History
uz@cyrillic: Тарих

en: Please enter a name for this playlist:
uz@cyrillic: Илтимос кўшиқ рўйхатининг номини киритинг:

en: Create New Playlist
uz@cyrillic: Янги қўшиқ рўйхатини яратиш

en: Playlist
uz@cyrillic: Қўшиқ рўйхати

en: Volume
uz@cyrillic: Товуш

en: Show &Tag Editor
uz@cyrillic: Тэг таҳрирчини &кўрсатиш

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, artistNameLabel)
en: &Artist name:
uz@cyrillic: &Санъаткор:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, albumNameLabel)
en: Album &name:
uz@cyrillic: &Албом:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, genreLabel)
en: &Genre:
uz@cyrillic: &Жанр:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yearLabel)
en: &Year:
uz@cyrillic: &Йил:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commentLabel)
en: &Comment:
uz@cyrillic: &Изоҳ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, artistNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, trackNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, albumNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, genreEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheck
en: Enable
uz@cyrillic: Ёқиш

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bAdd)
en: &Add
uz@cyrillic: &Қўшиш

en: Year
uz@cyrillic: Йил

en: This file already exists.
    Do you want to replace it?
uz@cyrillic: Бу файл аллақачон мавжуд.
    Уни алмаштиришни истайсизми?

en: artist
uz@cyrillic: Санъаткор

en: genre
uz@cyrillic: Жанр

en: album
uz@cyrillic: Албом

en: Tree
uz@cyrillic: Дарахт

en: Artists
uz@cyrillic: Санъаткорлар

en: Albums
uz@cyrillic: Албомлар

en: Genres
uz@cyrillic: Жанрлар
