jwm 2.3.0 - en to hu translation catalogue (73 entries)

en: invalid action: "%s"
hu: nem támogatott művelet: "%s"

en: action: root menu "%s" not defined
hu: művelet: a "%s" gyökérmenü nincs definiálva

en: no value specified for background
hu: nincs megadva háttérkép-adat

en: invalid background type: "%s"
hu: nem támogatott háttérkép-típus: "%s"

en: background image not found: "%s"
hu: a háttérkép nem található: "%s"

en: Specified KeySym is not defined for any KeyCode
hu: Nincs megadva a szimbólum (KeySym) egyik billentyűkódhoz (KeyCode) sem

en: modifier not found for keysym 0x%0x
hu: nem található a módosítóbillentyű a 0x%0x billentyű-szimbólumhoz

en: invalid modifier: "%c"
hu: érvénytelen módosítóbillentyű: "%c"

en: invalid key symbol: "%s"
hu: érvénytelen billentyű-szimbólum: "%s"

en: neither key nor keycode specified for Key
hu: se billentyű, sem billentyűkód nincs megadva a billentyűhöz

en: key binding: root menu "%s" not defined
hu: billentyű-társítás: gyökérmenü "%s" nincs definiálva

en: Kill this window?
hu: Ablak erőszakos bezárása?

en: This may cause data to be lost!
hu: Ez adatvesztéshez vezethet!

en: exec failed: (%s) %s
hu: futtatás sikertelen: (%s) %s

en: OK
hu: Rendben

en: Cancel
hu: Visszavonás

en: Confirm
hu: Megerősítés

en: empty Desktops Name tag
hu: üres Asztal-név (Desktops Name) xml tag

en: only one Dock allowed
hu: csak egy Dock engedélyezett

en: could not acquire system tray selection
hu: nem sikerült betölteni az értesítési terület (tray/dock) kijelölést

en: could not load font: %s
hu: nem sikerült a betűtípus betöltése: %s

en: could not load the default font: %s
hu: nem sikerült az alapértelmezett betűtípus betöltése: %s

en: empty Font tag
hu: üres betűtípus (Font) xml tag

en: invalid group class
hu: nem támogatott csoport-osztály

en: invalid group name
hu: nem támogatott csoportnév

en: invalid group desktop: %d
hu: érvénytelen csoport asztal: %d

en: could not create read struct for PNG image: %s
hu: nem sikerült az olvasási ('read') struktúra létrehozása a PNG képhez: %s

en: error reading PNG image: %s
hu: hiba a PNG kép beolvasása során: %s

en: could not create info struct for PNG image: %s
hu: nem sikerült az 'info' struktúra létrehozása a PNG képhez: %s

en: %s[%u]: close tag "%s" does not match open tag "%s"
hu: %s[%u]: az xml záró tag "%s" nem egyezik a nyitótaggal "%s"

en: %s[%u]: unexpected and invalid close tag
hu: %s[%u]: váratlan és érvénytelen xml zárótag

en: %s[%u]: close tag "%s" without open tag
hu: %s[%u]: xml zárótag "%s" nyitótag nélkül

en: %s[%u]: invalid close tag
hu: %s[%u]: érvénytelen xml zárótag (címke)

en: %s[%u]: invalid open tag
hu: %s[%u]: érvénytelen xml nyitótag (címke)

en: %s[%u]: invalid tag
hu: %s[%u]: érvénytelen xml tag (címke)

en: %s[%u]: unexpected text: "%s"
hu: %s[%u]: váratlan szöveg: "%s"

en: %s[%d]: invalid entity: "%.8s"
hu: %s[%d]: érvénytelen entitás: "%.8s"

en: out of memory
hu: megtelt a memória

en: invalid setting: %s
hu: nem támogatott beállítás: %s

en: invalid opacity: %s
hu: érvénytelen átlátszóssági (opacity) érték: %s

en: invalid tag in %s: %s
hu: érvéytelen xml tag %s-ben: %s

en: configuration error
hu: konfigurációs hiba

en: invalid root menu specified: "%c"
hu: a megadott gyökérmenü helytelen: "%c"

en: Exit JWM
hu: Kilépés a JWM-ből

en: Are you sure?
hu: Biztosan folytatja?

en: cannot swallow a client with no name
hu: név nélküli kliens nem építhető be a tálcába

en: Close
hu: Bezárás

en: Minimize
hu: Lerakás tálcára

en: Restore
hu: Visszaállítás

en: Send To
hu: Küldés

en: invalid maxwidth for TaskList: %s
hu: érvénytelen maximális hosszúság van megadva a feladatlistához: %s

en: invalid tray layout: "%s"
hu: érvénytelen tálca-elrendezés: "%s"

en: invalid tray horizontal alignment: "%s"
hu: érvénytelen vízszintes igazítási érték a tálcához: "%s"

en: invalid tray vertical alignment: "%s"
hu: érvénytelen függőleges igazítási érték a tálcához: "%s"

en: could not load tray icon: "%s"
hu: nem sikerült betölteni a gyorsindító tálcaikont: "%s"

en: no icon or label for TrayButton
hu: nincs ikon vagy címke megadva a gyorsindító tálcaikonhoz

en: Kill
hu: Erőszakos bezárás

en: Resize
hu: Átméretezés

en: Move
hu: Mozgatás

en: Unshade
hu: Előtérbe helyezés

en: Shade
hu: Háttérbe helyezés

en: Maximize-y
hu: Max. függőleges méret

en: Maximize-x
hu: Max. vízszintes méret

en: Maximize
hu: Maximális méret

en: Unstick
hu: Feloldás

en: Stick
hu: Rögzítés

en: Layer
hu: Réteg

en: [Above]
hu: [Fölött]

en: Above
hu: Fölé

en: [Normal]
hu: [Normál]

en: Normal
hu: Normál

en: [Below]
hu: [Alatt]

en: Below
hu: Alá
