jwm 2.3.7 - en to lt translation catalogue (95 entries)

en: invalid action: "%s"
lt: neteisingas veiksmas: "%s"

en: action: root menu "%s" not defined
lt: veiksmas: nėra apibrėžtas šaknies meniu "%s"

en: no value specified for background
lt: fonui nenurodyta jokia reikšmė

en: invalid background type: "%s"
lt: neteisingas fono tipas: "%s"

en: background image not found: "%s"
lt: nerastas fono paveikslas: "%s"

en: Specified KeySym is not defined for any KeyCode
lt: Nurodytas KeySym nėra apibrėžtas jokiam KeyCode

en: modifier not found for keysym 0x%0x
lt: nerastas modifikatorius, skirtas keysym 0x%0x

en: invalid modifier: "%c"
lt: neteisingas modifikatorius: "%c"

en: invalid key symbol: "%s"
lt: neteisingas klavišo simbolis: "%s"

en: neither key nor keycode specified for Key
lt: Klavišui (Key) nėra nurodytas nei klavišas, nei klavišo kodas

en: key binding: root menu "%s" not defined
lt: Klavišų susiejimas: nėra apibrėžtas šaknies meniu "%s"

en: Kill this window?
lt: Nutraukti šio lango darbą?

en: This may cause data to be lost!
lt: Tai gali sukelti duomenų praradimą!

en: exec failed: (%s) %s
lt: vykdymas nepavyko: (%s) %s

en: OK
lt: Gerai

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: empty Desktops Name tag
lt: tuščia darbalaukių pavadinimo (Desktops Name) žymė

en: only one Dock allowed
lt: leidžiamas tik vienas dokas

en: could not acquire system tray selection
lt: nepavyko gauti pasirinkimo sistemos dėkle

en: JWM: error:
lt: JWM: klaida:

en: JWM: warning:
lt: JWM: įspėjimas:

en: display is already managed
lt: ekranas jau yra valdomas

en: could not load font: %s
lt: nepavyko įkelti šrifto: %s

en: could not load the default font: %s
lt: nepavyko įkelti numatytojo šrifto: %s

en: empty Font tag
lt: tuščia šrifto (Font) žymė

en: invalid group class
lt: neteisinga grupės klasė

en: invalid group name
lt: neteisingas grupės pavadinimas

en: invalid group desktop: %d
lt: neteisingas grupės darbalaukis: %d

en: could not create read struct for PNG image: %s
lt: nepavyko perskaityti PNG paveikslo struktūros: %s

en: error reading PNG image: %s
lt: klaida skaitant PNG paveikslą: %s

en: could not create info struct for PNG image: %s
lt: nepavyko sukurti PNG paveikslo informacijos struktūros: %s

en: %s[%u]: close tag "%s" does not match open tag "%s"
lt: %s[%u]: pabaigos žymė "%s" neatitinka pradžios žymę "%s"

en: %s[%u]: unexpected and invalid close tag
lt: %s[%u]: netikėta ir neteisinga pabaigos žymė

en: %s[%u]: close tag "%s" without open tag
lt: %s[%u]: pabaigos žymė "%s" be pradžios žymės

en: %s[%u]: invalid close tag
lt: %s[%u]: neteisinga pabaigos žymė

en: %s[%u]: invalid open tag
lt: %s[%u]: neteisinga pradžios žymė

en: %s[%u]: invalid tag
lt: %s[%u]: neteisinga žymė

en: %s[%u]: unexpected text: "%s"
lt: %s[%u]: netikėtas tekstas: "%s"

en: %s[%d]: invalid entity: "%.8s"
lt: %s[%d]: neteisingas objektas: "%.8s"

en: out of memory
lt: trūksta atminties

en: could not open %s or %s
lt: nepavyko atverti %s ar %s

en: include depth (%d) exceeded
lt: viršytas įtraukimo gylis (%d)

en: invalid start tag: %s
lt: neteisinga pradžios žymė: %s

en: invalid include: %s
lt: neteisingas įtraukimas: %s

en: no action specified for Key
lt: Klavišui (Key) nėra nurodytas joks veiksmas

en: invalid Key action: "%s"
lt: neteisingas klavišo (Key) veiksmas: "%s"

en: invalid text alignment: "%s"
lt: neteisingas teksto lygiavimas: "%s"

en: no include file specified
lt: nenurodytas joks įtraukimo failas

en: could not process include: %s
lt: nepavyko apdoroti įtraukimo: %s

en: could not open included file: %s
lt: nepavyko atverti įtraukto failo: %s

en: invalid value for 'enabled': "%s"
lt: neteisinga "enabled" reikšmė: "%s"

en: invalid Group Option: %s
lt: neteisingas grupės parametras: %s

en: invalid decorations: %s
lt: neteisingas dekoravimas: %s

en: %s is empty
lt: %s yra tuščias

en: invalid %s: "%s"
lt: neteisingas %s: "%s"

en: invalid value for %s: "%s"
lt: neteisinga %s reikšmė: "%s"

en: no value specified
lt: nenurodyta reikšmė

en: invalid setting: %s
lt: neteisingas nustatymas: %s

en: invalid opacity: %s
lt: neteisingas nepermatomumas: %s

en: invalid layer: %s
lt: neteisingas sluoksnis: %s

en: invalid tag in %s: %s
lt: neteisinga žymė, esanti %s: %s

en: configuration error
lt: konfigūracijos klaida

en: invalid root menu specified: "%c"
lt: nurodytas neteisingas šaknies meniu: "%c"

en: Exit JWM
lt: Išeiti iš JWM

en: Are you sure?
lt: Ar tikrai?

en: cannot swallow a client with no name
lt: nepavyksta į dėklą praryti klientą be pavadinimo

en: Close
lt: Užverti

en: Minimize
lt: Suskleisti

en: Restore
lt: Atkurti

en: Send To
lt: Siųsti į

en: invalid maxwidth for TaskList: %s
lt: neteisingas didžiausias užduočių juostos (TaskList) plotis: %s

en: invalid height for TaskList: %s
lt: neteisingas užduočių juostos (TaskList) aukštis: %s

en: invalid tray layout: "%s"
lt: neteisingas dėklo lygiavimas: "%s"

en: invalid tray horizontal alignment: "%s"
lt: neteisingas horizontalusis dėklo lygiavimas: "%s"

en: invalid tray vertical alignment: "%s"
lt: neteisingas vertikalusis dėklo lygiavimas: "%s"

en: could not load tray icon: "%s"
lt: nepavyko įkelti dėklo piktogramos: "%s"

en: no icon or label for TrayButton
lt: nėra jokios dėklo mygtuko (TrayButton) piktogramos ar etiketės

en: Kill
lt: Nutraukti lango darbą

en: Resize
lt: Keisti dydį

en: Move
lt: Perkelti

en: Unshade
lt: Atidengti

en: Shade
lt: Pridengti

en: Maximize-y
lt: Išskleisti per y

en: Maximize-x
lt: Išskleisti per x

en: Maximize
lt: Išskleisti

en: Unstick
lt: Atklijuoti

en: Stick
lt: Priklijuoti

en: Layer
lt: Sluoksnis

en: [Above]
lt: [Aukščiau]

en: Above
lt: Aukščiau

en: [Normal]
lt: [Normalus]

en: Normal
lt: Normalus

en: [Below]
lt: [Žemiau]

en: Below
lt: Žemiau
