jwm 2.1.1 - en to nl translation catalogue (66 entries)

en: no value specified for background
nl: Geen warde opgegeven voor achtergrond

en: invalid background type: "%s"
nl: ongeldig achtergrond-type: "%s"

en: background image not found: "%s"
nl: Achtergrond-afbeelding niet gevonden: "%s"

en: Specified KeySym is not defined for any KeyCode
nl: Opgegeven Toets-Sym is voor geen enkele ToetsCode bepaald

en: modifier not found for keysym 0x%0x
nl: Aanpassing voor toets-sym 0x%0x niet gevonden

en: invalid modifier: "%c"
nl: ongeldige aanpassing: "%c"

en: invalid key symbol: "%s"
nl: ongeldig toets-symbool: "%s"

en: neither key nor keycode specified for Key
nl: Toets en Toetscode niet opgegeven voor Toets

en: Kill this window?
nl: Sluiten van dit venster forceren?

en: This may cause data to be lost!
nl: Dit kan verlies van data veroorzaken!

en: exec failed: (%s) %s
nl: uitvoeren mislukt: (%s) %s

en: empty Desktops Name tag
nl: leeg Bureaublad-naam label

en: only one Dock allowed
nl: Slechts één Paneel toegelaten

en: could not acquire system tray selection
nl: kan de systeem taakbalk keuze niet verkrijgen

en: could not load font: %s
nl: kon dit lettertype niet laden: %s

en: could not load the default font: %s
nl: kon standaard lettertype niet laden: %s

en: empty Font tag
nl: Leeg lettertype label

en: invalid group class
nl: ongeldige groepsklasse

en: invalid group name
nl: ongeldige groepsnaam

en: invalid group desktop: %d
nl: ongeldige groep bureaublad: %d

en: could not create read struct for PNG image: %s
nl: kon geen lees-structuur voor PNG afbeelding aanmaken: %s

en: error reading PNG image: %s
nl: fout bij lezen van PNG afbeelding: %s

en: could not create info struct for PNG image: %s
nl: kon geen info-structuur aanmaken voor PNG afbeelding: %s

en: %s[%u]: close tag "%s" does not match open tag "%s"
nl: %s[%u]: sluiten-label "%s" komt niet overeen met openen-label "%s"

en: %s[%u]: unexpected and invalid close tag
nl: %s[%u]: onverwacht en ongeldig sluiten-label

en: %s[%u]: close tag "%s" without open tag
nl: %s[%u]: sluiten-label "%s" zonder openen-label

en: %s[%u]: invalid close tag
nl: %s[%u]: ongeldig sluiten-label

en: %s[%u]: invalid open tag
nl: %s[%u]: ongeldig openen-label

en: %s[%u]: invalid tag
nl: %s[%u]: ongeldig label

en: %s[%u]: unexpected text: "%s"
nl: %s[%u]: ongeldige entiteit: "%.8s"

en: %s[%d]: invalid entity: "%.8s"
nl: %s[%d]: ongeldige entiteit: "%.8s"

en: invalid setting: %s
nl: ongeldige instelling: %s

en: invalid opacity: %s
nl: ongeldige transparantie: %s

en: invalid layer: %s
nl: ongeldige laag: %s

en: invalid tag in %s: %s
nl: ongeldig label in %s: %s

en: configuration error
nl: configuratie-fout

en: invalid root menu specified: "%c"
nl: opgegeven root menu ongeldig: "%c"

en: Exit JWM
nl: JWM afsluiten

en: Are you sure?
nl: Weet je het zeker?

en: Close
nl: Sluiten

en: Minimize
nl: Minimaliseren

en: Restore
nl: Herstellen

en: Send To
nl: Zend naar

en: invalid maxwidth for TaskList: %s
nl: ongeldige maximum breedte voor Taaklijst: %s

en: invalid tray layout: "%s"
nl: ongeldige taakbalk lay-out: "%s"

en: invalid tray horizontal alignment: "%s"
nl: ongeldige horizontale taakbalk uitlijning: "%s"

en: invalid tray vertical alignment: "%s"
nl: ongeldige verticale taakbalk uitlijning: "%s"

en: could not load tray icon: "%s"
nl: kon taakbalk-pictogram niet laden: "%s"

en: no icon or label for TrayButton
nl: geen pictogram of label voor Taakbalk-knop

en: Kill
nl: Sluiten forceren

en: Resize
nl: Grootte wijzigen

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Unshade
nl: Uitrollen

en: Shade
nl: Oprollen

en: Maximize-y
nl: Maximaliseer-y

en: Maximize-x
nl: Maximaliseer-x

en: Maximize
nl: Maximaliseren

en: Unstick
nl: Losmaken

en: Stick
nl: Vastmaken

en: Layer
nl: Laag

en: [Above]
nl: [Boven]

en: Above
nl: Boven

en: [Normal]
nl: [Normaal]

en: Normal
nl: Normaal

en: [Below]
nl: [Onder]

en: Below
nl: Onder
