jwm 2.3.7 - en to tr translation catalogue (93 entries)

en: invalid action: "%s"
tr: geçersiz eylem："%s"

en: action: root menu "%s" not defined
tr: eylem: kök menü "%s" tanımlı değil

en: no value specified for background
tr: arka plan için değer belirtilmedi

en: invalid background type: "%s"
tr: geçersiz arka plan türü："%s"

en: background image not found: "%s"
tr: arka plan resmi bulunamadı："%s"

en: Specified KeySym is not defined for any KeyCode
tr: Belirtilen KeySym herhangi bir KeyCode için tanımlanmadı

en: modifier not found for keysym 0x%0x
tr: KeySym 0x%0x için değiştirici bulunamadı

en: invalid modifier: "%c"
tr: Geçersiz değiştirici："%c"

en: invalid key symbol: "%s"
tr: Geçersiz anahtar sembolü："%s"

en: neither key nor keycode specified for Key
tr: Anahtar için ne anahtar ne de anahtar kodu belirtilmedi

en: key binding: root menu "%s" not defined
tr: Anahtar bağlama: kök menü "%s" tanımlı değil

en: Kill this window?
tr: Bu pencereyi öldürmek mi?

en: This may cause data to be lost!
tr: Bu, verilerin kaybolmasına neden olabilir!

en: exec failed: (%s) %s
tr: exec başarısız oldu：(%s) %s

en: OK
tr: Tamam

en: Cancel
tr: İptal

en: Confirm
tr: Onayla

en: empty Desktops Name tag
tr: Masaüstü Bilgisayarlar Adı etiketi boş

en: only one Dock allowed
tr: Sadece bir Dock'a izin verilir

en: could not acquire system tray selection
tr: Sistem tepsisi seçimi alınamadı

en: JWM: error:
tr: JWM: hata:

en: JWM: warning:
tr: JWM: uyarı:

en: display is already managed
tr: Ekran zaten yönetiliyor

en: could not load font: %s
tr: Yazı tipi yüklenemedi：%s

en: could not load the default font: %s
tr: Varsayılan yazı tipini yükleyemedi：%s

en: empty Font tag
tr: Yazı tipi etiketi boş

en: invalid group class
tr: Grup sınıfı geçersiz

en: invalid group name
tr: Grup adı geçersiz

en: invalid group desktop: %d
tr: Grup masaüstü geçersiz: %d

en: could not create read struct for PNG image: %s
tr: PNG resmi için okuma yapısı oluşturamadı: %s

en: error reading PNG image: %s
tr: PNG resmini okuma hatası：%s

en: could not create info struct for PNG image: %s
tr: PNG resmi için bilgi yapısı oluşturulamadı: %s

en: %s[%u]: close tag "%s" does not match open tag "%s"
tr: %s[%u]：Kapatma etiketi "%s" açık etiketle "%s" eşleşmiyor

en: %s[%u]: unexpected and invalid close tag
tr: %s[%u]：Beklenmeyen ve geçersiz kapatma etiketi

en: %s[%u]: close tag "%s" without open tag
tr: %s[%u]：Açık etiket olmadan "%s" etiketini kapat

en: %s[%u]: invalid close tag
tr: %s[%u]：Geçersiz kapatma etiketi

en: %s[%u]: invalid open tag
tr: %s[%u]：Geçersiz açık etiket

en: %s[%u]: invalid tag
tr: %s[%u]：Geçersiz etiket

en: %s[%u]: unexpected text: "%s"
tr: %s[%u]：Beklenmedik metin："%s"

en: %s[%d]: invalid entity: "%.8s"
tr: %s[%d]：Geçersiz varlık："%.8s"

en: out of memory
tr: Bellek yetersiz

en: could not open %s or %s
tr: %s veya %s açılamadı

en: include depth (%d) exceeded
tr: Derinliği dahil etme (%d) aşıldı

en: invalid start tag: %s
tr: Geçersiz başlangıç etiketi："%s"

en: invalid include: %s
tr: Geçersiz dahil："%s"

en: no action specified for Key
tr: Key için herhangi bir eylem belirtilmedi

en: invalid Key action: "%s"
tr: Geçersiz Anahtar eylem："%s"

en: invalid text alignment: "%s"
tr: Geçersiz metin hizalaması："%s"

en: no include file specified
tr: İçerme dosyası belirtilmedi

en: could not process include: %s
tr: İşlenemeyen dahil：%s

en: could not open included file: %s
tr: Dahil edilen dosya açılamadı：%s

en: invalid value for 'enabled': "%s"
tr: Etkin için geçersiz değer："%s"

en: invalid Group Option: %s
tr: Geçersiz Grup Seçeneği："%s"

en: invalid decorations: %s
tr: Geçersiz donatılar："%s"

en: %s is empty
tr: %s boş

en: invalid %s: "%s"
tr: %s geçersiz："%s"

en: invalid value for %s: "%s"
tr: %s için geçersiz değer：%s

en: no value specified
tr: Değer belirtilmedi

en: invalid setting: %s
tr: Geçersiz ayar："%s"

en: invalid opacity: %s
tr: Geçersiz opaklık："%s"

en: invalid layer: %s
tr: Geçersiz katman："%s"

en: invalid tag in %s: %s
tr: %s içinde geçersiz etiket：%s

en: configuration error
tr: Yapılandırma hatası

en: invalid root menu specified: "%c"
tr: Geçersiz kök menü belirtildi："%c"

en: Exit JWM
tr: JWM'den Çık

en: Are you sure?
tr: Emin misiniz？

en: cannot swallow a client with no name
tr: isimsiz bir hesabu alamaz

en: Close
tr: Kapat

en: Minimize
tr: Küçült

en: Restore
tr: Onar

en: Send To
tr: Gönder

en: invalid maxwidth for TaskList: %s
tr: Görev Listesi için geçersiz maksimum genişlik：%s

en: invalid height for TaskList: %s
tr: Görev Listesi için geçersiz yükseklik：%s

en: invalid tray layout: "%s"
tr: Geçersiz tepsi düzeni："%s"

en: invalid tray horizontal alignment: "%s"
tr: Geçersiz tepsi yatay hizalaması："%s"

en: invalid tray vertical alignment: "%s"
tr: Geçersiz tepsi dikey hizalaması："%s"

en: could not load tray icon: "%s"
tr: Tepsi simgesi yüklenemedi："%s"

en: no icon or label for TrayButton
tr: Tepsi Düğmesi için simge veya etiket yok

en: Kill
tr: Öldür

en: Resize
tr: Yeniden boyutlandır

en: Move
tr: Taşı

en: Unshade
tr: Gölgesiz

en: Shade
tr: Gölgeli

en: Maximize-y
tr: Büyüt-y

en: Maximize-x
tr: Büyüt-x

en: Maximize
tr: Büyüt

en: Unstick
tr: Çubuksuz

en: Stick
tr: Çubuklu

en: Layer
tr: Katman

en: [Above]
tr: [Yukarıda]

en: Above
tr: Yukarıda

en: [Below]
tr: [Aşağıda]

en: Below
tr: Aşağıda
