jwm 2.4.0 - en to uk translation catalogue (105 entries)

en: invalid action: "%s"
uk: недійсна дія: "%s"

en: action: root menu "%s" not defined
uk: дія: кореневе меню "%s" не визначено

en: no value specified for background
uk: для тла не вказано значення

en: invalid background type: "%s"
uk: недійсний тип тла: "%s"

en: background image not found: "%s"
uk: зображення тла не знайдено: "%s"

en: Specified KeySym is not defined for any KeyCode
uk: Вказаний KeySym не визначено для жодного KeyCode

en: modifier not found for keysym 0x%0x
uk: модифікатор не знайдено для keysym 0x%0x

en: invalid modifier: "%c"
uk: недійсний модифікатор: "%c"

en: invalid key symbol: "%s"
uk: недійсний символ клавіши: "%s"

en: neither key nor keycode specified for Key
uk: для Клавіши не вказано ні клавіши, ні коду клавіши

en: key binding: root menu "%s" not defined
uk: прив'язка клавіш: кореневе меню "%s" не визначено

en: Kill this window?
uk: Знищити це вікно?

en: This may cause data to be lost!
uk: Це може призвести до втрати даних!

en: exec failed: (%s) %s
uk: помилка exec: (%s) %s

en: could not create pipe
uk: не вдалося створити канал

en: could not set O_NONBLOCK
uk: не вдалося встановити O_NONBLOCK

en: timeout: %s did not complete in %u milliseconds
uk: завершення часу очікування: %s не завершено за %u мілісекунд

en: OK
uk: Гаразд

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: empty Desktops Name tag
uk: порожній маркер назви Стільниці

en: only one Dock allowed
uk: дозволений лише один Док

en: could not acquire system tray selection
uk: не вдалося отримати виділення системного лотка

en: JWM: error:
uk: JWM: помилка:

en: JWM: warning:
uk: JWM: попередження:

en: display is already managed
uk: дисплей вже керований

en: could not load font: %s
uk: не вдалося завантажити шрифт: %s

en: could not load the default font: %s
uk: не вдалося завантажити типовий шрифт: %s

en: empty Font tag
uk: порожній маркер Шрифту

en: invalid group class
uk: недійсний клас групи

en: invalid group name
uk: недійсне ім'я групи

en: invalid group type
uk: недійсний тип групи

en: invalid group machine
uk: недійсна машина групи

en: invalid group desktop: %d
uk: недійсна стільниця групи: %d

en: unrecognized extension for "%s", expected "%s"
uk: невизначене розширення для "%s", очікуване "%s"

en: could not create read struct for PNG image: %s
uk: не вдалося створити структуру читання для зображення PNG: %s

en: error reading PNG image: %s
uk: помилка читання зображення PNG: %s

en: could not create info struct for PNG image: %s
uk: не вдалося створити інфоструктури для зображення PNG: %s

en: %s[%u]: close tag "%s" does not match open tag "%s"
uk: %s[%u]: маркер закриття "%s" не відповідає маркеру відкриття "%s"

en: %s[%u]: unexpected and invalid close tag
uk: %s[%u]: непередбачений або недійсний маркер закриття

en: %s[%u]: close tag "%s" without open tag
uk: %s[%u]: маркер закриття "%s" без маркеру відкриття

en: %s[%u]: invalid close tag
uk: %s[%u]: недійсний маркер закриття

en: %s[%u]: invalid open tag
uk: %s[%u]: недійсний маркер відкриття

en: %s[%u]: invalid tag
uk: %s[%u]: недійсний маркер

en: %s[%u]: unexpected text: "%s"
uk: %s[%u]: непередбачений текст: "%s"

en: %s[%d]: invalid entity: "%.8s"
uk: %s[%d]: недійсна категорія: "%.8s"

en: out of memory
uk: недостатньо пам'яті

en: could not open %s
uk: не вдалося відкрити %s

en: could not open %s or %s
uk: не вдалося відкрити %s або %s

en: include depth (%d) exceeded
uk: глибину уміщення (%d) перевищено

en: invalid start tag: %s
uk: недійсний маркер запуску: %s

en: invalid include: %s
uk: недійсне уміщення: %s

en: no action specified for Key
uk: для Клавіши не вказано дії

en: invalid Key action: "%s"
uk: недійсна дія для Клавіши: "%s"

en: no action specified for Mouse
uk: для Миші не вказано дії

en: invalid Mouse action: "%s"
uk: недійсна дія для Миші: "%s"

en: invalid Mouse context: "%s"
uk: недійсне оточення для Миші: "%s"

en: invalid text alignment: "%s"
uk: недійсне вирівнювання тексту: "%s"

en: no include file specified
uk: не вказано файл уміщення

en: could not process include: %s
uk: не вдалося обробити уміщення: %s

en: could not open included file: %s
uk: не вдалося відкрити файл уміщення: %s

en: invalid value for 'enabled': "%s"
uk: недійсне значення для 'дозволено': "%s"

en: invalid Group Option: %s
uk: недійсний параметр Групи: %s

en: invalid decorations: %s
uk: недійсні оздоблення: %s

en: %s is empty
uk: %s порожнє

en: invalid %s: "%s"
uk: недійсне %s: "%s"

en: invalid value for %s: "%s"
uk: недійсне значення для %s: "%s"

en: no value specified
uk: значення не вказано

en: invalid setting: %s
uk: недійсне налаштування: %s

en: invalid opacity: %s
uk: недійсна прозорість: %s

en: invalid layer: %s
uk: недійсний шар: %s

en: invalid tag in %s: %s
uk: недійсний маркер у %s: %s

en: configuration error
uk: помилка конфігурації

en: invalid root menu specified: "%c"
uk: вказано недійсне кореневе меню: "%c"

en: Exit JWM
uk: Вийти з JWM

en: Are you sure?
uk: Ви впевнені?

en: cannot swallow a client with no name
uk: не може прийняти клієнта без імені

en: Close
uk: Закрити

en: Minimize
uk: Згорнути

en: Restore
uk: Відновити

en: Send To
uk: Відправити

en: invalid maxwidth for TaskList: %s
uk: недійсна максимальна ширина для TaskList: %s

en: invalid height for TaskList: %s
uk: недійсна висота для TaskList: %s

en: invalid tray layout: "%s"
uk: недійсний шаблон лотка: "%s"

en: invalid tray horizontal alignment: "%s"
uk: недійсне горизонтальне вирівнювання лотка: "%s"

en: invalid tray vertical alignment: "%s"
uk: недійсне вертикальне вирівнювання лотка: "%s"

en: could not load tray icon: "%s"
uk: не вдалося завантажити піктограму лотка: "%s"

en: no icon or label for TrayButton
uk: немає піктограми або мітки для TrayButton

en: Kill
uk: Знищити

en: Resize
uk: Змінити розмір

en: Move
uk: Посунути

en: Unshade
uk: Розгорнути

en: Shade
uk: Згорнути

en: Maximize-y
uk: Розтягнути вертикально

en: Maximize-x
uk: Розтягнути горизонтально

en: Maximize
uk: Розтягнути максимально

en: Unstick
uk: Відкріпити

en: Stick
uk: Закріпити

en: Layer
uk: Шар

en: [Above]
uk: [Верхній]

en: Above
uk: Верхній

en: [Normal]
uk: [Звичайний]

en: Normal
uk: Звичайний

en: [Below]
uk: [Нижній]

en: Below
uk: Нижній
