libk3bdevice - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Error
be: Памылка

en: RAW/R96P
be: RAW/R96R

en: Incremental Sequential
be: Паступовы паслядоўны

en: Restricted Overwrite
be: Абмежаваны перазапіс

en: Layer Jump
be: Прыжок праз слой

en: Random Recording
be: Выпадковы запіс

en: Sequential Recording
be: Паслядоўны запіс

en: Sequential Recording + POW
be: Паслядоўны запіс + POW

en: No media
be: Няма носьбіта

en: DVD-R Sequential
be: DVD-R паслядоўны

en: DVD-R Dual Layer
be: DVD-R двухслойны

en: DVD-R Dual Layer Sequential
be: DVD-R двухслойны паслядоўны

en: DVD-R Dual Layer Jump
be: DVD-R двухслойны з прыхкамі паміж слаямі

en: DVD-RW Restricted Overwrite
be: DVD-RW абмежаваны перазапіс

en: DVD-RW Sequential
be: DVD-RW паслядоўны

en: DVD+RW Dual Layer
be: DVD+RW двухслойны

en: DVD+R Dual Layer
be: DVD+R двухслойны

en: BD-R Sequential (SRM)
be: BD-R паслядоўны (SRM)

en: BD-R Sequential Pseudo Overwrite (SRM+POW)
be: BD-R паслядоўны псаўдаперазапіс (SRM+POW)

en: BD-R Random (RRM)
be: BD-R выпадковы (RRM)
