libk3b - en to be translation catalogue (55 entries)

en: Auto
be: Аўта

en: Could not load libcdparanoia.
be: Немагчыма змясціць у памяці libcdparanoia

en: Could not open device %1
be: Немагчыма адкрыць прыладу %1

en: Error while initializing audio ripping.
be: Памылка падчас ініцыялізацыі аудыа-захопу

en: Unable to open '%1' for writing.
be: Немагчыма адкрыць '%1' для запісу.

en: Unrecoverable error while ripping track %1.
be: Неаднаўляльная памылка падчас захопу трэка %1.

en: Erasing CD-RW
be: Ачыстка CD-RW

en: Quick Format
be: Хуткае фарматаванне

en: Do you want to overwrite %1?
be: Ці хочаце вы перапісаць %1?

en: File Exists
be: Файл існуе

en: Could not find %1 executable.
be: Не знойдзены выканальны файл %1

en: Could not start %1.
be: %1 не пачата.

en: %1 returned an unknown error (code %2).
be: %1 вярнула невядомую памылку (код %2).

en: %1 did not exit cleanly.
be: %1 завяршылася неакуратна.

en: Please send me an email with the last output.
be: Калі ласка, дашліце мне ліст з апошнім вывадам.

en: Writing %1.
be: Запіс %1.

en: Formatting
be: Фарматаванне

en: Waiting for medium
be: Чакаем носьбіт

en: Most writers do not support writing multisession CDs in DAO mode.
be: Большасць пісменнікаў не падтрымліваюць запіс шматсесійных CD у рэжыме DAO.

en: Unable to create folder '%1'
be: Немагчыма стварыць тэчку '%1'

en: An unknown error occurred.
be: Адбылася невядомая памылка.

en: Could not open %1 for writing
be: Немагчыма адкрыць %1 для запісу

en: Warning
be: Папярэджанне

en: Please add files to your project first.
be: Спачатку дадайце файлы ў ваш праект.

en: Writing
be: Запісванне

en: Not Found
be: Не знойдзена

en: From previous session
be: З мінулай сесіі

en: Boot catalog
be: Каталог загрузкі

en: Could not open file %1
be: Немагчыма адкрыць файл %1

en: Writing %1
be: Запіс %1

en: Reading
be: Чытанне

en: Copying
be: Капіраванне

en: Write error
be: Памылка запісу

en: Could not open file %1.
be: Немагчыма адкрыць файл %1.

en: Could not delete file %1.
be: Немагчыма выдаліць файл %1.

en: Enter New Filename
be: Увядзіце новую назву файла

en: A file with that name already exists. Please enter a new name:
be: Файл з такой назвай ужо існуе. Увядзіце іншую назву:

en: Could not find a valid eMovix installation.
be: Не знойдзена рэчаісная ўстаноўка eMovix

en: default
be: прадвызначаны

en: none
be: няма

en: Information
be: Звесткі

en: %1 executable too old: need version %2 or greater.
be: Выканальны файл %1 надта стары: патрэбна версія %2 ці вышэй.

en: n/a
be: недаступны

en: Component
be: Кампанент

en: %1 Hz
be: %1 Гц

en: original
be: арыгінал

en: duplicate
be: дублікат

en: unknown
be: невядома

en: invalid
be: некарэктны

en: stereo
be: стэрэа

en: joint stereo
be: аб'яднанае стэрэа

en: dual channel
be: двухканальнв

en: Ignore read errors
be: Не зважаць на памылкі чытання

en: Normal
be: Звычайная

en: Extended
be: Пашыраны
