libk3bdevice - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Error
cs: Chyba

en: Incremental Sequential
cs: Sekvenční přírůstkové

en: Restricted Overwrite
cs: Omezené přepisování

en: Layer Jump
cs: Přechod mezi vrstvami

en: Random Recording
cs: Náhodné nahrávání

en: Sequential Recording
cs: Sekvenční nahrávání

en: Sequential Recording + POW
cs: Sekvenční nahrávání + POW

[ctx: no writing mode]
en: None
cs: Žádný

[ctx: unknown medium type]
en: Unknown
cs: Neznámé

en: No media
cs: Žádné médium

en: DVD-R Sequential
cs: DVD-R sekvenční

en: DVD-R Dual Layer
cs: DVD-R dvojvrstvé

en: DVD-R Dual Layer Sequential
cs: DVD-R dvojvrstvé sekvenční

en: DVD-R Dual Layer Jump
cs: DVD-R dvojvrstvé (skok)

en: DVD-RW Restricted Overwrite
cs: DVD-RW omezené přepisování

en: DVD-RW Sequential
cs: DVD-RW sekvenční

en: DVD+RW Dual Layer
cs: DVD-RW dvojvrstvé

en: DVD+R Dual Layer
cs: DVD+R dvojvrstvé

en: BD-R Sequential (SRM)
cs: BD-R sekvenční (SRM)

en: BD-R Sequential Pseudo Overwrite (SRM+POW)
cs: BD-R sekvenční pseudo přepis (SRM+POW)

en: BD-R Random (RRM)
cs: BD-R náhodné (RRM)

[ctx: unknown medium state]
en: Unknown
cs: Neznámý

en: no medium
cs: žádné médium

en: complete medium
cs: uzavřené médium

en: incomplete medium
cs: neuzavřené médium

en: empty medium
cs: prázdné médium
