libk3bdevice - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Error
el: Σφάλμα

en: Incremental Sequential
el: Προσθετική μέθοδος

en: Restricted Overwrite
el: Περιορισμένη αντικατάσταση

en: Layer Jump
el: Άλμα στρώσης

en: Random Recording
el: Τυχαία εγγραφή

en: Sequential Recording
el: Συνεχής εγγραφή

en: Sequential Recording + POW
el: Συνεχής εγγραφή + POW

[ctx: no writing mode]
en: None
el: Καμία

[ctx: unknown medium type]
en: Unknown
el: Άγνωστος

en: No media
el: Χωρίς μέσο

en: DVD-R Sequential
el: DVD-R συνεχές

en: DVD-R Dual Layer
el: DVD-R διπλής στρώσης

en: DVD-R Dual Layer Sequential
el: DVD-R συνεχές διπλής στρώσης

en: DVD-R Dual Layer Jump
el: DVD-R διπλής στρώσης με άλμα

en: DVD-RW Restricted Overwrite
el: DVD-RW περιορισμένης αντικατάστασης

en: DVD-RW Sequential
el: DVD-RW συνεχές

en: DVD+RW Dual Layer
el: DVD+RW διπλής στρώσης

en: DVD+R Dual Layer
el: DVD+R διπλής στρώσης

en: BD-R Sequential (SRM)
el: BD-R συνεχές (SRM)

en: BD-R Sequential Pseudo Overwrite (SRM+POW)
el: BD-R συνεχές ψευδοαντικατάσταση (SRM+POW)

en: BD-R Random (RRM)
el: BD-R τυχαία (RRM)

[ctx: unknown medium state]
en: Unknown
el: Άγνωστη

en: no medium
el: Χωρίς μέσο

en: complete medium
el: πλήρες μέσο

en: incomplete medium
el: ατελές μέσο

en: empty medium
el: κενό μέσο
