libk3bdevice - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: CD-R
eo: KD-R

en: CD-RW
eo: KD-RW

en: CD-ROM
eo: KD-ROM

en: Error
eo: Eraro

en: Restricted Overwrite
eo: Malpliiga anstataŭskribo

[ctx: no writing mode]
en: None
eo: Neniu

[ctx: unknown medium type]
en: Unknown
eo: Nekonata

[ctx: unknown medium state]
en: Unknown
eo: Nekonata
