libk3b - en to et translation catalogue (774 entries)

en: Inhibiting sleep for disc writing
et: Unnemineku keelamine kirjutamise ajal

en: Disable inhibition for disc writing
et: Keelu tühistamine kirjutamise ajal

en: Auto
et: Automaatne

en: Source
et: Lähtekoht

en: Target
et: Sihtkoht

en: Writing Audio Cue File
et: Audio CUE-faili kirjutamine

en: Analysing the audio file failed. Corrupt file?
et: Audiofaili analüüs nurjus. Vigane fail?

en: Analysing the audio file
et: Audiofaili analüüs

en: Analysing %1
et: %1 analüüs

en: Unable to handle '%1' due to an unsupported format.
et: '%1' käitlemine nurjus toetamata vormingu tõttu.

en: No valid audio cue file: '%1'
et: Sobimatu audio CUE-fail: '%1'

en: Could not load libcdparanoia.
et: Teegi libcdparanoia laadimine nurjus.

en: Could not open device %1
et: Seadme %1 avamine nurjus

en: Error while initializing audio ripping.
et: Viga audio rippimise initsialiseerimisel.

en: Unable to open '%1' for writing.
et: '%1' avamine kirjutamiseks nurjus.

en: Unrecoverable error while ripping track %1.
et: Parandamatu viga raja %1 rippimisel.

en: Write Binary Image
et: Binaartõmmise kirjutamine

en: One copy successfully created | %1 copies successfully created
et[0]: 1 koopia edukalt loodud
et[1]: %1 koopiat edukalt loodud

en: Writing track %1 of %2
et: Raja %1 kirjutamine (kokku %2)

en: Writing cue/bin Image
et: CUE/BIN tõmmise kirjutamine

en:  - %1 Copy |  - %1 Copies
et[0]:  - %1 koopia
et[1]:  - %1 koopiat

en: Erasing CD-RW
et: CD-RW kustutamine

en: When erasing a CD-RW no progress information is available.
et: CD-RW kustutamisel edenemisinfot ei näidata.

en: Please insert a rewritable CD medium into drive<p><b>%1 %2 (%3)</b>.
et: Palun sisesta korduvkirjutatav CD seadmesse<p><b>%1 %2 (%3)</b>.

en: Blanking error.
et: Tühjendamise tõrge.

en: Sorry, no error handling yet.
et: Vabandust, veakäitlus veel puudub.

en: Quick Format
et: Kiirvormindus

en: Checking Source Medium
et: Lähteandmekandja kontroll

en: Waiting for source medium
et: Oodatakse lähteandmekandjat

en: Checking source medium
et: Lähteandmekandja kontroll

en: K3b does not copy CDs containing multiple data tracks.
et: K3b ei kopeeri mitut andmerada sisaldavaid CD-sid.

en: Copying Multisession Data CD.
et: Mitmeseansilise andme CD kopeerimine.

en: Copying Data CD.
et: Andme CD kopeerimine.

en: K3b can only copy CD-Extra mixed mode CDs.
et: K3b suudab kopeerida ainult CD-Extra segarežiimis CD-sid.

en: Copying Enhanced Audio CD (CD-Extra).
et: Täiustatud audio CD (CD-Extra) kopeerimine.

en: Copying Audio CD.
et: Audio CD kopeerimine.

en: The source disk is empty.
et: Lähteplaat on tühi.

en: K3b needs cdrecord 2.01a12 or newer to copy Mode2 data tracks.
et: Režiim2 andmeradade kopeerimiseks vajab K3b cdrecord 2.01a12 või uuemat.

en: You will only be able to copy the first session in raw writing mode. Continue anyway?
et: Toorkirjutamise režiimis saab kopeerida ainult esimese seansi. Kas sellele vaatamata jätkata?

en: Multisession CD
et: Mitmeseansiline CD

en: Only copying first session.
et: Ainult esimese seansi kopeerimine.

en: Unable to determine free space in temporary folder '%1'.
et: Vaba ruumi määramine ajutises kataloogis '%1' nurjus.

en: Not enough space left in temporary folder.
et: Vaba ruumi ajutises kataloogis napib.

en: Unmounting source medium
et: Lähteandmekandja lahutamine

en: Unable to read Table of contents
et: Sisukorra lugemine nurjus.

en: Searching CD-Text
et: CD-teksti otsimine

en: Found CD-Text (%1 - %2).
et: Leiti CD-tekst (%1 - %2).

en: Found corrupted CD-Text. Ignoring it.
et: Leiti vigane CD-tekst, seda ignoreeritakse.

en: No CD-Text found.
et: CD-teksti ei leitud.

en: Querying CDDB
et: CDDB päring

en: Found CDDB entry (%1 - %2).
et: Leiti CDDB kirje (%1 - %2).

en: No CDDB entry found.
et: CDDB kirjet ei leitud.

en: CDDB error (%1).
et: CDDB tõrge (%1).

en: Found CD-Text (%1 - %2) and CDDB (%3 - %4) entries. Which one should be used to generate the CD-Text on the new CD?
et: Leiti CD-teksti (%1 - %2) ja CDDB (%3 - %4) kirjed. Mida kasutada CD-teksti genereerimiseks uuel CD-l?

en: CD-Text
et: CD-tekst

en: Use CD-Text data
et: CD-teksti andmete kasutamine

en: Use CDDB entry
et: CDDB kirje kasutamine

en: Preparing write process...
et: Kirjutamise ettevalmistamine...

en: Specified an unusable temporary path. Using default.
et: Määratud on sobimatu ajutine asukoht. Kasutatakse vaikeväärtust.

en: Unable to create temporary folder '%1'.
et: Ajutise kataloogi '%1' loomine nurjus.

en: Using temporary folder %1.
et: Ajutise kataloogi %1 kasutamine.

en: Do you want to overwrite %1?
et: Kas kirjutada üle %1?

en: File Exists
et: Fail on olemas

en: Writing image file to %1.
et: Tõmmisefaili kirjutamine asukohta %1.

en: Reading Session %1
et: Seansi %1 lugemine

en: Reading Source Medium
et: Lähteandmekandja lugemine

en: Reading track %1 of %2
et: Raja %1 lugemine (kokku %2)

en: Simulating Session %1
et: Seansi %1 simuleerimine

en: Writing Copy %1 (Session %2)
et: Koopia %1 (seanss %2) kirjutamine

en: Writing Copy (Session %1)
et: Koopia (seanss %1) kirjutamine

en: Simulating
et: Simuleerimine

en: Writing Copy %1
et: Koopia %1 kirjutamine

en: Writing Copy
et: Koopia kirjutamine

en: Waiting for media
et: Oodatakse andmekandjat

en: It is not possible to write CD-Text in TAO mode.
et: TAO režiimis ei ole võimalik kirjutada CD-teksti.

en: Successfully read session %1.
et: Seanss %1 edukalt loetud.

en: Successfully read source disk.
et: Lähteplaat edukalt loetud.

en: K3b was unable to eject the source disk. Please do so manually.
et: K3b ei suutnud lähteplaati väljastada. Palun tee seda käsitsi.

en: Error while reading session %1.
et: Viga seansi %1 lugemisel.

en: Need to reload medium to return to proper state.
et: Sobivasse olekusse naasmiseks tuleb andmekandja uuesti laadida.

en: Reloading the medium
et: Andmekandja taaslaadimine

en: K3b was unable to eject the written disk. Please do so manually.
et: K3b ei suutnud kirjutatud plaati väljastada. Palun tee seda käsitsi.

en: Please reload the medium and press 'OK'
et: Palun laadi andmekandja uuesti ja klõpsa OK

en: Failed to reload the medium
et: Andmekandja taaslaadimine nurjus

en: Removing temporary files.
et: Ajutiste failide eemaldamine.

en: Removing image files.
et: Tõmmisefailide eemaldamine.

en: Creating CD Image
et: CD tõmmise loomine

en: Simulating CD Copy On-The-Fly
et: CD lennult kopeerimise simuleerimine

en: Simulating CD Copy
et: CD kopeerimise simuleerimine

en: Copying CD On-The-Fly
et: CD lennult kopeerimine

en: Copying CD
et: CD kopeerimine

en: Creating 1 copy | Creating %1 copies
et[0]: 1 koopia loomine
et[1]: %1 koopia loomine

en: Could not find %1 executable.
et: Programmi %1 käivitatavat faili ei leitud.

en: Could not start %1.
et: %1 käivitamine nurjus.

en: %1 returned an unknown error (code %2).
et: %1 tagastas tundmatu vea (kood %2).

en: %1 did not exit cleanly.
et: %1 ei lõpetanud korralikult.

en: Cdrecord version %1 does not have cloning support.
et: Cdrecord %1 ei toeta kloonimist.

en: No device set.
et: Seade pole määratud.

en: CD writer %1 (%2) does not support cloning.
et: CD-kirjuti %1 (%2) ei toeta kloonimist.

en: Reading clone image
et: Kloontõmmise lugemine

en: Writing Track %1 of %2
et: Raja %1 kirjutamine, kokku %2

en: Successfully written clone copy %1.
et: Kloon %1 edukalt kirjutatud.

en: Successfully read disk.
et: Plaat edukalt loetud.

en: Failed to read disk completely in clone mode.
et: Plaadi täielik lugemine kloonimisrežiimis nurjus.

en: Error while reading disk.
et: Viga plaadi lugemisel.

en: Simulating clone copy
et: Klooni simuleerimine

en: Writing clone copy %1
et: Klooni %1 kirjutamine

en: Creating Clone Image
et: Kloontõmmise loomine

en: Simulating Clone Image
et: Kloontõmmise simuleerimine

en: Burning Clone Image
et: Kloontõmmise kirjutamine

en: Simulating CD Cloning
et: CD kloonimise simuleerimine

en: Cloning CD
et: CD kloonimine

en: Creating 1 clone copy | Creating %1 clone copies
et[0]: 1 klooni loomine
et[1]: %1 klooni loomine

en: Unable to open libdvdcss.
et: Teegi libdvdcss avamine nurjus.

en: Retrieving all CSS keys. This might take a while.
et: Kõigi CSS-võtmete hankimine. See võib võtta aega.

en: Failed to retrieve all CSS keys.
et: Kõigi CSS-võtmete hankimine nurjus.

en: Video DVD decryption failed.
et: Video-DVD lahtikrüptimine nurjus.

en: No support for reading formless Mode2 sectors.
et: Vormitute režiim2 sektorite lugemine pole toetatud.

en: Unsupported sector type.
et: Toetamata sektori tüüp.

en: Reading with sector size %1.
et: Sektori suurusega %1 lugemine.

en: Error while reading sector %1.
et: Viga sektori %1 lugemisel.

en: Ignored %1 erroneous sector. | Ignored a total of %1 erroneous sectors.
et[0]: Ignoreeriti %1 vigast sektorit.
et[1]: Ignoreeriti kokku %1 vigast sektorit.

en: Problem while reading. Retrying from sector %1.
et: Viga lugemisel. Proovitakse uuesti alates sektorist %1.

en: Ignoring read error in sector %1.
et: Ignoreeritakse lugemisviga sektoris %1.

en: Changing DVD Booktype
et: DVD raamatutüübi muutmine

en: No device set
et: Seade pole määratud

en: Please insert an empty DVD+R or a DVD+RW medium into drive<p><b>%1 %2 (%3)</b>.
et: Palun sisesta tühi DVD+R või DVD+RW andmekandja seadmesse<p><b>%1 %2 (%3)</b>.

en: Checking medium
et: Andmekandja kontroll

en: Booktype successfully changed
et: Raamatutüüp edukalt muudetud

en: Please send me an email with the last output.
et: Palun saada mulle e-kiri viimase väljundiga.

en: Ejecting DVD...
et: DVD väljalükkamine...

en: Unable to eject media.
et: Andmekandja väljalükkamine nurjus.

en: Cannot change booktype on non-empty DVD+R media.
et: Juba täidetud DVD+R andmekandja raamatutüüpi ei saa muuta.

en: No DVD+R(W) media found.
et: DVD+R(W) andmekandjat ei leitud.

en: Unable to determine media state.
et: Andmekandja olekut ei õnnestunud määrata.

en: Changing Booktype
et: Raamatutüübi muutmine

en: K3b does not support writing on-the-fly with growisofs %1.
et: K3b ei toeta lennult kirjutamist growisofs %1 korral.

en: Disabling on-the-fly writing.
et: Lennult kirjutamise keelamine.

en: No source medium found.
et: Lähteandmekandjat ei leitud.

en: Found encrypted DVD.
et: Leiti krüptitud DVD.

en: Cannot copy encrypted DVDs.
et: Krüptitud DVD kopeerimine ei ole võimalik.

en: The writer does not support writing Double Layer DVDs.
et: Kirjuti ei toeta kahekihilise DVD kirjutamist.

en: This growisofs version does not support writing Double Layer DVDs.
et: Growisofs versioon ei toeta kahekihilise DVD kirjutamist.

en: K3b does not support copying multi-session DVD or Blu-ray disks.
et: K3b ei toeta mitmeseansilise DVD või Blu-ray plaatide kopeerimist.

en: K3b relies on the size saved in the ISO 9660 header.
et: K3b kasutab ISO 9660 päises leiduvat suurust.

en: This might result in a corrupt copy if the source was mastered with buggy software.
et: See võib tekitada vigase koopia, kui allikas on loodud vigase tarkvaraga.

en: Unable to determine the ISO 9660 filesystem size.
et: ISO 9660 failisüsteemi suuruse määramine nurjus.

en: K3b does not support copying DVD-RAM.
et: K3b ei toeta DVD-RAM kopeerimist.

en: Unsupported media type.
et: Toetamata andmekandja tüüp.

en: Reading source medium.
et: Lähteandmekandja lugemine.

en: Creating image
et: Tõmmise loomine

en: Simulating copy
et: Kopeerimise simuleerimine

en: Writing copy %1
et: Koopia %1 kirjutamine

en: Writing copy
et: Koopia kirjutamine

en: Successfully read source medium.
et: Lähteplaat edukalt loetud.

en: K3b was unable to eject the source medium. Please do so manually.
et: K3b ei suutnud lähteplaati väljastada. Palun tee seda käsitsi.

en: Successfully written copy %1.
et: Koopia %1 edukalt kirjutatud.

en: Verifying copy %1
et: Koopia %1 kontroll

en: Verifying copy
et: Koopia kontroll

en: K3b was unable to eject the written medium. Please do so manually.
et: K3b ei suutnud kirjutatud plaati väljastada. Palun tee seda käsitsi.

en: Unsupported media type: %1
et: Toetamata andmekandja tüüp: %1

en: %1 media do not support write simulation. Do you really want to continue? The disc will actually be written to.
et: K3b ei toeta kirjutamise simuleerimist %1 puhul. Kas tõesti jätkata? Plaat kirjutatakse sel juhul päriselt.

en: No Simulation with %1
et: %1 ei toeta simuleerimist

en: Writing DVD copy
et: DVD koopia kirjutamine

en: Writing mode ignored when writing DVD+R(W) media.
et: DVD+R(W) kirjutamisel ignoreeritakse kirjutamisrežiimi.

en: Writing %1.
et: %1 kirjutamine.

en: Your writer (%1 %2) does not support simulation with DVD-R(W) media. Do you really want to continue? The media will actually be written to.
et: Sinu kirjuti (%1 %2) ei toeta simuleerimist DVD-R(W) puhul. Kas tõesti jätkata? Andmekandja kirjutatakse sel juhul päriselt.

en: No Simulation with DVD-R(W)
et: DVD-R(W) ei toeta simuleerimist

en: Writing DVD-RW in restricted overwrite mode.
et: DVD-RW kirjutamine piiratud ülekirjutamise režiimis.

en: Writing DVD-RW in DAO mode.
et: DVD-RW kirjutamine DAO režiimis.

en: Writing DVD-RW in incremental mode.
et: DVD-RW kirjutamine järjestikrežiimis.

en: Restricted Overwrite is not possible with DVD-R media.
et: DVD-R puhul ei ole piiratud ülekirjutamine võimalik.

en: Writing %1 in DAO mode.
et: %1 kirjutamine DAO režiimis.

en: Writing %1 in incremental mode.
et: %1 kirjutamine järjestikrežiimis.

en: Writing BD copy
et: BD koopia kirjutamine

en: Removed image file %1
et: Eemaldati tõmmisefail %1

en: Creating Image
et: Tõmmise loomine

en: Copying DVD or BD On-The-Fly
et: DVD või BD lennult kopeerimine

en: Copying DVD or BD
et: DVD või BD kopeerimine

en: Formatting disc
et: Plaadi vormindamine

en: Unmounting medium
et: Plaadi lahutamine

en: Please insert a rewritable DVD or Blu-ray medium into drive<p><b>%1 %2 (%3)</b>.
et: Palun sisesta korduvkirjutatav DVD või Blu-ray seadmesse<p><b>%1 %2 (%3)</b>.

en: Formatting successfully completed
et: Vormindamine edukalt lõpetatud

en: Do not be concerned with the progress stopping before 100%.
et: Ära muretse, kui edenemine paistab peatuvat enne 100%.

en: The formatting will continue in the background during writing.
et: Vormindamine kestab kirjutamise ajal taustal edasi.

en: Ejecting medium...
et: Andmekandja väljastamine...

en: Unable to eject medium.
et: Andmekandja väljastamine nurjus.

en: Found %1 medium.
et: Leiti %1 andmekandja.

en: No rewritable DVD or BD medium found. Unable to format.
et: Korduvkirjutatavat DVD-d või BD-d ei leitud. Vormindamine ei ole võimalik.

en: No need to format %1 media more than once.
et: %1 andmekandjat pole vaja vormindada enam kui üks kord.

en: It may simply be overwritten.
et: Selle võib lihtsalt üle kirjutada.

en: Forcing formatting anyway.
et: Vormindamine sunnitakse siiski peale.

en: It is not recommended to force formatting of %1 media.
et: Ei ole soovitatav sundida peale %1 andmekandja vormindamist.

en: After 10-20 reformats the media might become unusable.
et: 10-20 vormindamise järel võib andmekandja osutuda kõlbmatuks.

en: Formatting %1 medium
et: %1 andmekandja vormindamine.

en: Formatted in %1 mode.
et: Vormindatud %1 režiimis.

en: Media is already empty.
et: Andmekandja on juba tühi.

en: Formatting DVD-RW in %1 mode.
et: DWD-RW vormindamine %1 režiimis.

en: Unable to determine the current formatting state of the DVD-RW medium.
et: DVD-RW andmekandja praegust vormindusolekut ei õnnestunud määrata.

en: Using %1 %2 – Copyright © %3
et: Kasutatakse %1 %2 - autoriõigus © %3

en: Formatting
et: Vormindamine

en: Preparing data
et: Andmete ettevalmistamine

en: Could not find image %1
et: Tõmmist %1 ei leitud

en: Verifying written data
et: Kirjutatud andmete kontrollimine

en: Verifying written copy %1 of %2
et: Kirjutatud koopia %1 (%2-st) kontroll

en: Writing image
et: Tõmmise kirjutamine

en: Writing copy %1 of %2
et: Koopia %1 (%2-st) kirjutamine

en: Waiting for medium
et: Oodatakse andmekandjat

en: Simulating ISO 9660 Image
et: ISO 9660 tõmmise simuleerimine

en: Burning ISO 9660 Image
et: ISO 9660 tõmmise kirjutamine

en: Cannot write %1 media using %2. Falling back to default application.
et: %1 andmekandja kirjutamine %2 abil nurjus. Kasutatakse vaikimisi rakendust.

en: DVD and Blu-ray tracks can only be written in MODE1.
et: DVD ja Blu-ray radu saab kirjutada ainult MODE1 režiimis.

en: Missing Blu-ray support in cdrecord and growisofs. Please update the system.
et: Cdrecord ja growisofs ei sisalda Blu-ray toetust. Palun uuenda oma süsteemi.

en: Track lengths below 4 seconds violate the Red Book standard.
et: Rajapikkus alla 4 sekundi rikub Punase raamatu standardit.

en: On-the-fly writing with cdrecord < 2.01a13 not supported.
et: Cdrecord < 2.0.13 ei toeta lennult kirjutamist.

en: Cdrecord %1 does not support CD-Text writing.
et: Cdrecord %1 ei toeta CD-teksti kirjutamist.

en: Your writer (%1 %2) does not support Incremental Streaming with %3 media. Multisession will not be possible. Continue anyway?
et: Sinu kirjuti (%1 %2) ei toeta %3 andmekandja puhul lisamist, mistõttu mitmeseansilisus ei ole ilmselt võimalik. Kas siiski jätkata?

en: No Incremental Streaming
et: Lisamise võimalus puudub

en: DVD+R(W) media do not support write simulation. Do you really want to continue? The media will actually be written to.
et: K3b ei toeta kirjutamise simuleerimist DVD+R(W) puhul. Kas tõesti jätkata? Andmekandja kirjutatakse sel juhul päriselt.

en: No Simulation with DVD+R(W)
et: DVD+R(W) ei toeta simuleerimist

en: Most writers do not support writing multisession CDs in DAO mode.
et: Enamik CD-kirjuteid ei toeta mitmeseansilise CD kirjutamist DAO režiimis.

en: No version of cdrskin can do this yet.
et: Ükski cdrskin'i versioon seda veel ei suuda.

en: Writing CD in Session At Once mode.
et: CD kirjutamine SAO režiimis.

en: Writing CD in Track At Once mode.
et: CD kirjutamine TAO režiimis.

en: Writing CD in Raw mode.
et: CD kirjutamine toorrežiimis.

en: Appending session to CD
et: Seansi lisamine CD-le

en: Writing rewritable CD in Session At Once mode.
et: Korduvkirjutatava CD kirjutamine SAO režiimis.

en: Writing rewritable CD in Track At Once mode.
et: Korduvkirjutatava CD kirjutamine TAO režiimis.

en: Writing rewritable CD in Raw mode.
et: Korduvkirjutatava CD kirjutamine toorrežiimis.

en: Appending session to rewritable CD.
et: Seansi lisamine korduvkirjutatavale CD-le.

en: Growing ISO 9660 filesystem on DVD+RW.
et: ISO 9660 failisüsteemi kasvatamine DVD+RW-l.

en: Growing ISO 9660 filesystem on DVD-RW in restricted overwrite mode.
et: ISO 9660 failisüsteemi kasvatamine DVD-RW-l piiratud ülekirjutamise režiimis.

en: Appending session to DVD+R.
et: Seansi lisamine DVD+R-ile.

en: Appending session to Double Layer DVD+R.
et: Seansi lisamine kahekihilisele DVD+R-ile.

en: Appending session to %1.
et: Seansi lisamine %1-le.

en: Writing Double Layer DVD+R.
et: Kahekihilise DVD+R kirjutamine.

en: Using readcd %1 instead of default version for clone support.
et: Kloonimise toetuseks kasutatakse vaikeversiooni asemel readcd %1.

en: Could not find readcd executable with cloning support.
et: Kloonimistoetusega readcd käivitatavat faili ei leitud.

en: Writing image to %1.
et: Tõmmise kirjutamine asukohta %1.

en: Could not start readcd.
et: readcd käivitamine nurjus.

en: Cannot read source disk.
et: Lähteplaadi lugemine nurjus.

en: Retrying from sector %1.
et: Alustatakse uuesti sektorist %1.

en: Uncorrected error in sector %1
et: Parandamata viga sektoris %1

en: Corrected error in sector %1
et: Parandatud viga sektoris %1

en: %1 returned error: %2
et: %1 tagastas vea: %2

en: Readcd exited abnormally.
et: readcd lõpetas ebanormaalselt.

en: Internal Error: Verification job improperly initialized (%1)
et: Sisemine viga: kontrollimist ei initsialiseeritud korrektselt (%1)

en: no tracks added
et: radu ei lisatud

en: specified track number '%1' not found on medium
et: määratud rajanumbrit '%1' andmekandjal ei leitud

en: Verifying track %1
et: Raja %1 kontroll

en: Written data in track %1 differs from original.
et: Raja %1 kirjutatud andmed erinevad originaalist.

en: Written data verified.
et: Kirjutatud andmed kontrollitud.

en: %1 executable could not be found.
et: Programmi %1 käivitatavat faili ei leitud.

en: %1 version %2 is too old.
et: Programmi %1 versioon %2 on liiga vana.

en: Analysing Title %1 of Video DVD %2
et: Video-DVD %2 tiitli %1 analüüs

en: Analysing Chapter %1 of %2
et: Peatüki %1 analüüs (kokku %2)

en: Ignoring clipping values of last chapter due to its short playback time.
et: Viimase peatüki kärpimisväärtusi eiratakse lühikese taasesitusaja tõttu.

en: Unable to create folder '%1'
et: Kataloogi '%1' loomine nurjus.

en: Invalid filename: '%1'
et: Vigane failinimi: '%1'

en: Transcoding title %1 from Video DVD %2
et: Transkodeeritakse tiitel %1 video-DVD-lt %2

en: Invalid video codec set: %1
et: Määratud on vale videokoodek: %1

en: Invalid audio codec set: %1
et: Määratud on vale audiokoodek: %1

en: Resizing picture of title %1 to %2x%3
et: Tiitli %1 pildi muutmine suurusele %2x%3

en: Single-pass Encoding
et: Ühekäiguline kodeerimine

en: Two-pass Encoding: First Pass
et: Kahekäiguline kodeerimine: esimene käik

en: Two-pass Encoding: Second Pass
et: Kahekäiguline kodeerimine: teine käik

en: Removing incomplete video file '%1'
et: Mittetäieliku videofaili '%1' eemaldamine

en: Execution of %1 failed.
et: %1 täitmine nurjus.

en: Please consult the debugging output for details.
et: Palun uuri täpsema info saamiseks silumise väljundit.

en: FFmpeg is an open-source project trying to support most video and audio codecs used these days. Its subproject libavcodec forms the basis for multimedia players such as xine or mplayer.
et: FFmpeg on avatud lähtekoodiga projekt, mis üritab toetada enamikku tänapäeval levinud video- ja audiokoodekeid. Selle alamprojekt libavcodec on aluseks sellistele multimeediamängijatele nagu xine või MPlayer.

en: FFmpeg contains an implementation of the MPEG-4 video encoding standard which produces high quality results.
et: FFmpeg sisaldab MPEG-4 video kodeerimise standardi teostust, mis annab kõrge kvaliteediga tulemused.

en: XviD is a free and open source MPEG-4 video codec. XviD was created by a group of volunteer programmers after the OpenDivX source was closed in July 2001.
et: XviD on vaba ja avatud lähtekoodiga MPEG-4 videokoodek. XviD lõi rühm vabatahtlikke programmeerijaid pärast seda, kui 2001. aasta juulis muudeti OpenDivX lähtekood suletuks.

en: XviD features MPEG-4 Advanced Profile settings such as b-frames, global and quarter pixel motion compensation, lumi masking, trellis quantization, and H.263, MPEG and custom quantization matrices.
et: XviD pakub MPEG-4 Advanced Profile'i sätteid, näiteks b-kaadrid, pikslite liikumise globaalne ja neljandikkompensatsioon, heleduse maskimine, trellis-kvantimine ning H.263, MPEG ja kohandatud kvantimismaatriksid.

en: XviD is a primary competitor of DivX (XviD being DivX spelled backwards). While DivX is closed source and may only run on Windows, Mac OS and Linux, XviD is open source and can potentially run on any platform.
et: XviD on peamine DivX konkurent (XviD ongi DivX tagurpidi). DivX on suletud lähtekoodiga ja töötab ainult Windowsis, Mac OS-is ja Linuxis, Xvid  aga avatud lähtekoodiga ja töötab põhimõtteliselt igal platvormil.

en: (Description taken from the Wikipedia article)
et: (Kirjeldus on võetud Wikipedia artiklist)

en: AC3, better known as Dolby Digital is standardized as ATSC A/52. It contains up to 6 total channels of sound.
et: AC3, mida rohkem tuntakse Dolby Digitali nime all, on standardiseeritud kui ATSC A/52. See sisaldab kuni kuus helikanalit.

en: With this setting K3b will create a two-channel stereo Dolby Digital audio stream.
et: Selle sisselülitamisel loob K3b kahekanalise Dolby Digital stereoaudiovoo.

en: With this setting K3b will use the Dolby Digital audio stream from the source DVD without changing it.
et: Selle sisselülitamisel kasutab K3b lähte-DVD Dolby Digitali audiovoogu muutmatul kujul.

en: Use this setting to preserve 5.1 channel sound from the DVD.
et: Selle sisselülitamisel säilitatakse DVD 5.1 kanali heli.

en: MPEG1 Layer III is better known as MP3 and is the most used lossy audio format.
et: MPEG 1 Layer III on rohkem tuntud kui MP3, mis on kõige levinum kadudega audiovorming.

en: With this setting K3b will create a two-channel stereo MPEG1 Layer III audio stream.
et: Selle sisselülitamisel loob K3b kahekanalise MPEG1 Layer III stereoaudiovoo.

[ctx: plugin type]
en: Audio Decoder
et: Helidekooder

[ctx: plugin type]
en: Audio Encoder
et: Heli kodeerija

en: An unknown error occurred.
et: Tekkis tundmatu viga.

en: No settings available for plugin %1.
et: Pluginale %1 puuduvad seadistused.

[ctx: plugin type]
en: Project plugin
et: Projekti plugin

en: Please insert Audio CD %1%2
et: Palun sisesta audio CD %1%2

en: CD Track
et: CD rada

en: Track %1 from Audio CD %2
et: Audio CD %2 rada %1

en: Unable to read track %1.
et: Raja %1 lugemine nurjus.

en: Could not open %1 for writing
et: %1 avamine kirjutamiseks nurjus

en: Error while decoding track %1.
et: Viga raja %1 dekodeerimisel.

en: The following files could not be found. Do you want to remove them from the project and continue without adding them to the image?
et: Järgmisi faile ei leitud. Kas soovid eemaldada need projektist ja jätkata ilma neid tõmmisele lisamata?

en: Warning
et: Hoiatus

en: Remove missing files and continue
et: Eemalda puuduvad failid ja jätka

en: Cancel and go back
et: Loobu ja mine tagasi

en: Please add files to your project first.
et: Palun lisa kõigepealt failid projekti.

en: Unable to write on-the-fly with these audio sources.
et: Nende audioallikatega ei ole lennult kirjutamine võimalik.

en: Determining maximum writing speed
et: Maksimaalse kirjutamiskiiruse tuvastamine

en: Creating image files in %1
et: Tõmmisefailide loomine asukohta %1

en: Creating image files
et: Tõmmisefailide loomine

en: Unable to determine maximum speed for some reason. Ignoring.
et: Mingil põhjusel ei õnnestunud määrata maksimaalset kirjutamiskiirust. Seda ignoreeritakse.

en: Writing canceled.
et: Kirjutamine katkestatud.

en: Error while decoding audio tracks.
et: Viga audioradade dekodeerimisel.

en: Successfully decoded all tracks.
et: Kõik rajad edukalt dekodeeritud.

en: Decoding audio track %1 of %2%3
et: Audioraja %1 dekodeerimine, kokku %2%3

en: I/O Error. Most likely no space left on harddisk.
et: I/O viga. Tõenäoliselt napib kõvakettal ruumi.

en: I/O Error
et: I/O viga

en: Writing track %1 of %2%3
et: Raja %1 kirjutamine, kokku %2%3

en: Writing
et: Kirjutamine

en: Normalizing volume levels
et: Helitugevuse normaliseerimine

en: Writing Audio CD
et: Audio CD kirjutamine

[ctx: %2 is of form XX:YY:ZZ, no pluralization needed]
en: 1 track (%2 minutes) | %1 tracks (%2 minutes)
et[0]: 1 rada (%2 min)
et[1]: %1 rada (%2 min)

en:  - %1 copy |  - %1 copies
et[0]:  - %1 koopia
et[1]:  - %1 koopiat

en: Could not find normalize executable.
et: Normaliseerimise käivitatavat faili ei leitud.

en: Could not start normalize.
et: Normaliseerimise käivitamine nurjus.

en: Track %1 is already normalized.
et: Rada %1 on juba normaliseeritud.

en: Adjusting volume level for track %1 of %2
et: Helitugevuse kohendamine rajal %1 (kokku %2)

en: Computing level for track %1 of %2
et: Helitugevuse arvutamine rajale %1 (kokku %2)

en: Successfully normalized all tracks.
et: Kõik rajad edukalt normaliseeritud.

en: Error while normalizing tracks.
et: Viga radade normaliseerimisel.

en: Silence
et: Vaikus

en: Raw Audio CD Image
et: Audio-CD toortõmmis

en: El Torito Boot image
et: El Torito alglaadimistõmmis

en: Could not find the following files:
et: Ei leitud järgmisi faile:

en: Not Found
et: Leidmine nurjus

en: No permission to read the following files:
et: Puuduvad õigused lugeda järgmisi faile:

en: No Read Permission
et: Lugemisõigus puudub

en: From previous session
et: Eelmisest seansist

en: El Torito boot catalog file
et: El Torito alglaadimiskataloogi fail

en: Boot catalog
et: Alglaadimiskataloog

en: Creating image file
et: Tõmmisefaili loomine

en: Track 1 of 1
et: Rada 1 (kokku 1)

en: Creating image file in %1
et: Tõmmisefaili loomine asukohta %1

en: Image successfully created in %1
et: Tõmmis edukalt loodud asukohas %1

en: Could not open file %1
et: Faili %1 avamine nurjus

en: Error while creating ISO image
et: Viga ISO tõmmise loomisel

en: Internal Error: No medium type fits. This project cannot be burned.
et: Sisemine viga: ei sobi ükski andmekandja tüüp. Seda projekti ei saa kirjutada.

en: Waiting for a medium
et: Oodatakse andmekandjat

en: Writing %1
et: %1 kirjutamine

en: Unable to determine the last track's datamode. Using default.
et: Viimase raja andmerežiimi määramine nurjus. Kasutatakse vaikeväärtust.

en: Writing mode ignored when writing %1 media.
et: %1 kirjutamisel ignoreeritakse kirjutamisrežiimi.

en: Growing ISO 9660 filesystem on %1.
et: ISO 9660 failisüsteemi kasvatamine %1-l.

en: Creating Data Image File
et: Andmete tõmmisefaili loomine

en: Writing Data Project
et: Andmeprojekti kirjutamine

en: Writing Multisession Project
et: Mitmeseansilise projekti kirjutamine

en: ISO 9660 Filesystem (Size: %2) – One copy | ISO 9660 Filesystem (Size: %2) – %1 copies
et[0]: ISO 9660 failisüsteem (suurus: %2) - 1 koopia
et[1]: ISO 9660 failisüsteem (suurus: %2) - %1 koopiat

en: ISO 9660 Filesystem (Size: %1)
et: ISO 9660 failisüsteem (suurus: %1)

en: Searching for old session
et: Vana seansi otsimine

en: No medium inserted or an empty medium in %1. Cannot continue multisession disk.
et: Andmekandjat pole sisestatud või sisaldab %1 tühja andmekandjat. Mitmeseansilise plaadi jätkamine ei ole võimalik.

en: Could not open ISO 9660 filesystem in %1.
et: %1: ISO 9660 failisüsteemi avamine nurjus.

en: Medium is not of multi-session type and does not contain ISO 9660. Cannot emulate multi-session on it.
et: Andmekandja ei ole mitmeseansilist tüüpi ega sisalda ISO 9660. Sellega ei saa matkida mitmeseansilisust.

en: <em>%1</em> renamed to <em>%2</em>
et: <em>%1</em> sai nimeks <em>%2</em>

en: Some filenames need to be shortened due to the %1 char restriction of the Joliet extensions. If the Joliet extensions are disabled filenames do not have to be shortened but long filenames will not be available on Windows systems.
et: Mõned failinimed tuleb lühemaks muuta, et rahuldada Joliet laienduste %1-sümbolilist piirangut. Kui Joliet laiendused keelata, ei pruugi failinimesid lühendada, aga pikad failinimed ei ühildu Windowsi süsteemidega.

en: Shorten Filenames
et: Lühenda failinimed

en: Disable Joliet extensions
et: Keela Joliet laiendused

en: The Joliet extensions (which are needed for long filenames on Windows systems) restrict the length of the volume descriptor (the name of the filesystem) to %1 characters. The selected descriptor '%2' is longer than that. Do you want it to be cut or do you want to go back and change it manually?
et: Joliet laiendused (mida on Windows süsteemides vaja pikkade failinimede jaoks) piiravad köite kirjelduse (failisüsteemi nime) pikkuse %1 märgiga. Valitud kirjeldus '%2' on sellest pikem. Kas soovid seda kärpida või minna tagasi ja muuta kirjeldust käsitsi?

en: Cut volume descriptor in the Joliet tree
et: Kärbi köite kirjeldust Joliet puus

en: K3b is not able to follow symbolic links to folders after they have been added to the project. Do you want to continue without writing the symbolic links to the image?
et: K3b ei suutnud järgida kataloogide viitu pärast nende lisamist projekti. Kas soovid jätkata ilma viitu tõmmisele kirjutamata?

en: Discard symbolic links to folders
et: Kõrvalda kataloogide viidad

en: Due to a bug in mkisofs <= 1.15a40, K3b is unable to handle filenames that contain more than one backslash:
et: Vea tõttu mkisofsi versioonis <= 1.15a40 ei suuda K3b käsitleda failinimesid, milles on enam kui üks längkriips:

en: %1 crashed.
et: %1 lõpetas krahhiga.

en: Could not determine size of resulting image file.
et: Loodava tõmmisefaili suuruse määramine nurjus.

en: No volume id specified. Using default.
et: Köite ID on määramata. Kasutatakse vaikeväärtust.

en: Found files bigger than 4 GB. K3b needs at least %1 to continue.
et: Leiti suuremad kui 4 GB failid. K3b vajab jätkamiseks vähemalt %1.

en: Found files bigger than 2 GB. These files will be fully accessible.
et: Leiti suuremad kui 2 GB failid. Need on täiesti kasutatavad.

en: Enabling UDF extension.
et: UDF laienduste lubamine.

en: Setting iso level to 3 to support files bigger than 4 GB.
et: Suuremate kui 4 GB failide toetuseks määratakse ISO tasemeks 3.

en: Could not follow link %1 to non-existing file %2. Skipping...
et: Olematule failile %2 viitava %1 järgimine nurjus, jäetakse vahele...

en: Ignoring link %1 to folder %2. K3b is unable to follow links to folders.
et: Viita %1 kataloogile %2 ignoreeritakse, sest K3b ei suuda järgida viitu kataloogidele.

en: Could not find file %1. Skipping...
et: Faili %1 leidmine nurjus, jäetakse vahele...

en: Could not read file %1. Skipping...
et: Faili %1 lugemine nurjus, jäetakse vahele...

en: Failed to backup boot image file %1
et: Alglaadimistõmmise faili %1 varundamine nurjus

en: Could not write temporary file
et: Ajutise faili kirjutamine nurjus

en: No files to be written.
et: Pole ühtegi faili kirjutada.

[ctx: This is the default volume identifier of a data project created by K3b. The string should not be longer than 16 characters to avoid warnings regarding Joiliet extensions which induce this restriction.]
en: K3b data project
et: K3b andmeprojekt

en: Mkisofs executable not found.
et: Mkisofsi käivitatavat faili ei leitud.

en: Read error from file '%1'
et: Viga faili "%1" lugemisel

en: Used version of mkisofs does not have large file support.
et: Kasutatav mkisofs'i versioon ei toeta suuri faile.

en: Files bigger than 2 GB cannot be handled.
et: Enam kui 2 GB faile ei ole võimalik käsitleda

en: No such file or directory '%1'.
et: Sellist faili või kataloogi nagu "%1" ei ole.

en: Encountered an incorrectly encoded filename '%1'
et: Leiti vigaselt kodeeritud failinimi '%1'

en: This may be caused by a system update which changed the local character set.
et: Selle põhjuseks võib olla süsteemi uuendamine, mille käigus muudeti lokaati.

en: You may use convmv (https://j3e.de/linux/convmv/) to fix the filename encoding.
et: Failinime kodeeringu muutmiseks võib kasutada programmi convmv (https://j3e.de/linux/convmv/).

en: The boot image has an invalid size.
et: Alglaadimistõmmise suurus on vigane.

en: The boot image contains multiple partitions.
et: Alglaadimistõmmis sisaldab mitut partitsiooni.

en: A hard-disk boot image has to contain a single partition.
et: Kõvaketta alglaadimistõmmis tohib sisaldada üht partitsiooni.

en: Searching previous session
et: Eelmise seansi otsimine

en: Could not determine next writable address.
et: Järgmise kirjutatava aadressi määramine nurjus.

en: Could not start %1
et: %1 käivitamine nurjus

en: Could not retrieve multisession information from disk.
et: Plaadilt mitmeseansilisuse info hankimine nurjus.

en: The disk is either empty or not appendable.
et: Plaat on tühi või ei ole lisatav.

en: Unlocking drive...
et: Seadme lahtilukustamine...

en: Could not unlock drive.
et: Seadme lahtilukustamine nurjus.

en: Ejecting Medium
et: Andmekandja väljastamine

en: Cdrdao %1 does not support disabling burnfree.
et: Cdrdao %1 ei toeta burnfree väljalülitamist.

en: 'Force unsafe operations' enabled.
et: 'Ebaturvaliste toimingute pealesundimine' lubatud.

en: Cdrdao %1 does not support overburning.
et: Cdrdao %1 ei toeta ülekirjutamist.

en: Could not backup tocfile.
et: Sisukorra (TOC) faili varundamine nurjus.

en: Preparing read process...
et: Lugemise ettevalmistamine...

en: Preparing copy process...
et: Kopeerimise ettevalmistamine...

en: Preparing blanking process...
et: Tühjendamise ettevalmistamine...

en: Starting DAO simulation at %1x speed...
et: DAO simuleerimise alustamine kiirusel %1x...

en: Starting DAO writing at %1x speed...
et: DAO kirjutamise alustamine kiirusel %1x...

en: Starting reading...
et: Lugemise alustamine...

en: Reading
et: Lugemine

en: Starting simulation copy at %1x speed...
et: Kopeerimise simuleerimise alustamine kiirusel %1x...

en: Starting copy at %1x speed...
et: Kopeerimise alustamine kiirusel %1x...

en: Copying
et: Kopeerimine

en: Starting blanking...
et: Tühjendamise alustamine...

en: Blanking
et: Tühjendamine

en: Due to a bug in cdrdao the toc/cue file %1 has been deleted. K3b was unable to restore it from the backup %2.
et: Cdrdao vea tõttu kustutati TOC/Cue fail %1. K3b ei suutnud seda taastada varukoopiast %2.

en: Simulation successfully completed
et: Simuleerimine edukalt lõpetatud

en: Reading successfully completed
et: Lugemine edukalt lõpetatud

en: Writing successfully completed
et: Kirjutamine edukalt lõpetatud

en: Copying successfully completed
et: Kopeerimine edukalt lõpetatud

en: Blanking successfully completed
et: Tühjendamine edukalt lõpetatud

en: Average overall write speed: %1 KB/s (%2x)
et: Üldine keskmine kirjutamiskiirus: %1 KB/s (%2x)

en: Please include the debugging output in your problem report.
et: Palun lisa vearaportile silumise väljund.

en: Medium or burner does not support writing at %1x speed
et: Andmekandja või kirjuti ei toeta kirjutamist kiirusel %1x

en: Switching down burn speed to %1x
et: Lülitumine madalamale kirjutamiskiirusele %1x

en: Executing Power calibration
et: Võimsuse kalibreerimine

en: Power calibration successful
et: Võimsuse kalibreerimine oli edukas

en: Preparing burn process...
et: Kirjutamise ettevalmistamine...

en: Flushing cache
et: Puhvri tühjendamine

en: Writing CD-Text lead-in...
et: CD-teksti sissejuhatuse kirjutamine...

en: Turning BURN-Proof on
et: BURN-Proofi sisselülitamine

en: Found ISRC code
et: Leiti ISRC kood

en: Found pregap: %1
et: Leiti eellünk: %1

en: No cdrdao driver found.
et: Cdrdao draiverit ei leitud.

en: Please select one manually in the device settings.
et: Palun vali see käsitsi seadme seadistustes.

en: For most current drives this would be 'generic-mmc'.
et: Enamiku moodsate seadmete korral peaks see olema 'generic-mmc'.

en: Device not ready, waiting.
et: Seade ei ole valmis, oodatakse.

en: Cue sheet not accepted.
et: Cue tabelit ei võetud vastu.

en: No valid %1 option: %2
et: Sobimatu %1 valik: %2

en: Data does not fit on disk.
et: Andmed ei mahu plaadile ära.

en: Enable overburning in the advanced K3b settings to burn anyway.
et: Kirjutamiseks lülita K3b seadistustes sisse ülekirjutamise kasutamine.

en: Writing leadin
et: Sissejuhatuse kirjutamine

en: Writing leadout
et: Väljajuhatuse kirjutamine

en: Cdrecord version %1 does not support Blu-ray writing.
et: Cdrecord %1 ei toeta Blu-ray kirjutamist.

en: Writer does not support disk at once (DAO) recording
et: Kirjuti ei toeta salvestamist DAO režiimis

en: Writer does not support raw writing.
et: Kirjuti ei toeta salvestamist toore kirjutamise režiimis

en: Cdrecord does not support writing %1 media.
et: Cdrecord ei toeta %1 andmekandja kirjutamist.

en: Writer does not support buffer underrun free recording (Burnfree)
et: Kirjuti ei toeta puhvri alatäitevaba salvestamist (Burnfree)

en: Failed to write temporary file '%1'
et: Ajutise faili '%1' kirjutamine nurjus

en: Cdrecord %1 does not support overburning.
et: Cdrecord %1 ei toeta ülekirjutamist.

en: Starting simulation at %1x speed...
et: Simulatsiooni alustamine kiirusel %1x...

en: Starting %1 simulation at %2x speed...
et: %1 simulatsiooni alustamine kiirusel %2x...

en: Starting writing at %1x speed...
et: Kirjutamise alustamine kiirusel %1x...

en: Starting %1 writing at %2x speed...
et: %1 kirjutamise alustamine kiirusel %2x...

en: Writing data
et: Andmete kirjutamine

en: DAO (Disk At Once) recording not supported with this writer
et: See kirjuti ei toeta salvestamist DAO režiimis

en: Please choose TAO (Track At Once) and try again
et: Palun vali TAO ja proovi uuesti

en: RAW recording not supported with this writer
et: See kirjuti ei toeta salvestamist toorrežiimis

en: Input/output error. Not necessarily serious.
et: Sisendi/väljundi viga. Ei pruugi olla tõsine.

en: Reloading of medium required
et: Andmekandja tuleb taaslaadida

en: Trying to write more than the official disk capacity
et: Püütakse kirjutada rohkem kui plaadi ametlik mahtuvus

en: Only session 1 will be cloned.
et: Kloonitakse ainult 1. seanss.

en: Unable to fixate the disk.
et: Plaadi fikseerimine nurjus.

en: Switching burn speed up to %1x
et: Lülitutakse suuremale kirjutamiskiirusele %1x

en: Switching burn speed down to %1x
et: Lülitutakse väiksemale kirjutamiskiirusele %1x

en: Starting disc write
et: Plaadi kirjutamise alustamine

en: Closing Session
et: Seansi sulgemine

en: Writing Leadin
et: Sissejuhatuse kirjutamine

en: Writing Leadout
et: Väljajuhatuse kirjutamine

en: Writing pregap
et: Eellünga kirjutamine

en: Performing Optimum Power Calibration
et: Optimaalse võimsuse kalibreerimine

en: Sending CUE sheet
et: CUE tabeli saatmine

en: Enabled Burnfree
et: Burnfree lubatud

en: Disabled Burnfree
et: Burnfree keelatud

en: Unable to close the tray
et: Sahtli sulgemine nurjus

en: Burnfree was used once. | Burnfree was used %1 times.
et[0]: Burnfree'd kasutati 1 kord.
et[1]: Burnfree'd kasutati %1 korda.

en: Buffer was low once. | Buffer was low %1 times.
et[0]: Puhver oli alatäidetud 1 kord.
et[1]: Puhver oli alatäidetud %1 korda.

en: Erasing successfully completed
et: Kustutamine edukalt lõpetatud

en: Data did not fit on disk.
et: Andmed ei mahtunud plaadile ära.

en: %1 could not reserve shared memory segment of requested size.
et: %1 ei suuda reserveerida soovitud suurusega jagatud mälu segmenti.

en: Probably you chose a too large buffer size.
et: Tõenäoliselt valisid liiga suure puhvri.

en: OPC failed. Probably the writer does not like the medium.
et: OPC nurjus. Tõenäoliselt ei meeldi kirjutile andmekandja.

en: Unable to set write speed to %1.
et: Kirjutamiskiirust %1 pole võimalik määrata.

en: Probably this is lower than your writer's lowest writing speed.
et: Tõenäoliselt on see madalam kui kirjuti madalaim kirjutamiskiirus.

en: Unable to send CUE sheet.
et: CUE tabeli saatmine nurjus.

en: Sometimes using TAO writing mode solves this issue.
et: Vahel lahendab selle probleemi TAO kirjutamisrežiimi kasutamine.

en: Unable to open new session.
et: Uue seansi avamine nurjus.

en: Probably a problem with the medium.
et: Tõenäoliselt on see andmekandja viga.

en: The disk might still be readable.
et: Plaat võib siiski olla loetav.

en: Try DAO writing mode.
et: Proovi DAO kirjutamisrežiimi.

en: %1 has no permission to open the device.
et: %1 ei oma õigusi seadet avada.

en: Modify device settings in K3b to solve this problem.
et: Selle probleemi lahendamiseks muuda K3b-s seadme seadistusi.

en: Probably a buffer underrun occurred.
et: Tõenäoliselt tekkis puhvri alatäide.

en: Please enable Burnfree or choose a lower burning speed.
et: Palun luba Burnfree või vali madalam kirjutamiskiirus.

en: Please choose a lower burning speed.
et: Palun vali madalam kirjutamiskiirus.

en: Found a high-speed medium not suitable for the writer being used.
et: Leiti kiire andmekandja, mis ei sobi kasutatavale kirjutile.

en: Use the 'force unsafe operations' option to ignore this.
et: Kasuta selle eiramiseks valikut 'ebaturvaliste toimingute pealesundimine'.

en: Found a low-speed medium not suitable for the writer being used.
et: Leiti aeglane andmekandja, mis ei sobi kasutatavale kirjutile.

en: Most likely the burning failed due to low-quality media.
et: Tõenäoliselt nurjus kirjutamine andmekandja kesise kvaliteedi tõttu.

en: Another application is blocking the device (most likely automounting).
et: Mingi muu rakendus blokeerib seadet (tõenäoliselt automaatühendamine).

en: A write error occurred.
et: Tekkis kirjutamisviga.

en: Some drives do not support all erase types.
et: Mõned seadmed ei toeta kõiki kustutamistüüpe.

en: Try again using 'Complete' erasing.
et: Proovi uuesti täieliku kustutamise võimalusega.

en: Since kernel version 2.6.8 cdrecord cannot use SCSI transport when running suid root anymore.
et: Alates kerneli versioonist 2.6.8 ei saa cdrecord kasutada SCSI transporti, kui see käivitatakse suid root.

en: You may use K3b::Setup to solve this problem or remove the suid bit manually.
et: Selle lahendamiseks kasuta K3bSetup-i või eemalda suid-bitt käsitsi.

en: If you are running an unpatched cdrecord version...
et: Kui kasutad paikadeta cdrecordi versiooni...

en: ...and this error also occurs with high quality media...
et: ...ja see viga esineb ka väga kvaliteetse andmekandja korral...

en: ...and the K3b FAQ does not help you...
et: ...ja K3b KKK ei paku mingit abi...

en: ...please include the debugging output in your problem report.
et: ...lisa palun vearaportile ka silumise väljund.

en: Cdrskin version %1 does not support Blu-ray writing.
et: Cdrskin %1 ei toeta Blu-ray kirjutamist.

en: Cdrskin does not support writing %1 media.
et: Cdrskin ei toeta %1 andmekandja kirjutamist.

en: Cdrskin %1 does not support overburning.
et: Cdrskin %1 ei toeta ülekirjutamist.

en: Since kernel version 2.6.8 cdrskin cannot use SCSI transport when running suid root anymore.
et: Alates kerneli versioonist 2.6.8 ei saa cdrskin kasutada SCSI transporti, kui see käivitatakse suid root.

en: If you are running an unpatched cdrskin version...
et: Kui kasutad paikadeta cdrskin'i versiooni...

en: OPC failed. Please try writing speed 1x.
et: OPC nurjus. Palun proovi kirjutamiskiirust 1x.

en: Please try again with writing mode DAO.
et: Palun proovi uuesti kirjutada DAO režiimis.

en: Flushing Cache
et: Puhvri tühjendamine

en: Flushing the cache may take some time.
et: Puhvri tühjendamine võib võtta veidi aega.

en: Closing Track
et: Raja sulgemine

en: Closing Disk
et: Plaadi sulgemine

en: Updating RMA
et: RMA uuendamine

en: Updating RMA...
et: RMA uuendamine...

en: Closing Session...
et: Seansi sulgemine...

en: Writing Lead-out
et: Väljajuhatuse kirjutamine

en: Writing the lead-out may take some time.
et: Väljajuhatuse kirjutamine võib võtta veidi aega.

en: Removing reference to lead-out.
et: Väljajuhatuse viite eemaldamine.

en: Modifying ISO 9660 volume descriptor
et: ISO 9660 köite kirjelduse muutmine

en: Writing mode Incremental Streaming not available
et: Järjestikuse voo kirjutamise režiim puudub

en: Engaging DAO
et: DAO kaasamine

en: Writing speed: %1 KB/s (%2x)
et: Kirjutamiskiirus: %1 KB/s (%2x)

en: K3b detected a problem with the medium.
et: K3b tuvastas andmekandja vea.

en: Please try another brand of media, preferably one explicitly recommended by your writer's vendor.
et: Palun proovi mõnd muud tüüpi andmekandjat; kõige parem oleks selline, mida kirjutusseadme tootja otseselt soovitab.

en: Report the problem if it persists anyway.
et: Palun anna probleemist teada, kui see peaks edasi kestma.

en: Unable to set writing speed.
et: Kirjutamiskiirust pole võimalik määrata.

en: Please try again with the 'ignore speed' setting.
et: Palun proovi uuesti määratud kiirust ignoreerides.

en: Optimum Power Calibration failed.
et: Optimaalse võimsuse kalibreerimine nurjus.

en: Try adding '-use-the-force-luke=noopc' to the growisofs user parameters in the K3b settings.
et: Proovi K3b seadistustes lisada growisofs kasutaja parameetritele võti '-use-the-force-luke=noopc'.

en: Unable to allocate software buffer.
et: Tarkvaralise puhvri eraldamine nurjus.

en: This error is caused by the low memorylocked resource limit.
et: Seda viga põhjustab mällu lukustatud ressursside väike limiit.

en: It can be solved by issuing the command 'ulimit -l unlimited'...
et: Selle saab lahendada käsuga 'ulimit -l unlimited'...

en: ...or by lowering the used software buffer size in the advanced K3b settings.
et: ... või vähendades kasutatava tarkvaralise puhvri suurust K3b seadistustes.

en: Write error
et: Kirjutamisviga

en: Fatal error at startup: %1
et: Saatuslik viga käivitamisel: %1

en: Warning at exit: (1)
et: Hoiatus väljumisel: (1)

en: Most likely mkisofs failed in some way.
et: Tõenäoliselt astus mkisofs kuidagi ämbrisse.

en: Fatal error during recording: %1
et: Saatuslik viga salvestamisel: %1

en: Growisofs version %1 is too old. K3b needs at least version 5.10.
et: Growisofs versioon %1 on liiga vana. K3b vajab vähemalt versiooni 5.10.

en: Growisofs version %1 does not feature a software buffer which may result in an unstable burn process.
et: Growisofs versioon %1 ei võimalda tarkvaralist puhvrit, mis võib põhjustada kirjutamise ebastabiilsust.

en: Could not open file %1.
et: Faili %1 avamine nurjus.

en: Starting simulation...
et: Simuleerimise alustamine...

en: Starting disc write...
et: Plaadi kirjutamise alustamine...

en: Creating audio image files in %1
et: Audio tõmmisefailide loomine asukohas %1

en: Creating audio image files
et: Audio tõmmisefailide loomine

en: Error while creating ISO image.
et: Viga ISO tõmmise loomisel.

en: ISO image successfully created.
et: ISO tõmmis edukalt loodud.

en: Audio images successfully created.
et: Audiotõmmised edukalt loodud.

en: Writing track %1 of %2 (%3)
et: Raja %1 kirjutamine, kokku %2 (%3)

en: ISO 9660 data
et: ISO 9660 andmed

en: Simulating second session
et: Teise seansi simuleerimine

en: Writing second session of copy %1
et: Koopia %1 teise seansi kirjutamine

en: Writing second session
et: Teise seansi kirjutamine

en: Simulating first session
et: Esimese seansi simuleerimine

en: Writing first session of copy %1
et: Koopia %1 esimese seansi kirjutamine

en: Writing first session
et: Esimese seansi kirjutamine

en: Creating ISO image file
et: ISO tõmmisefaili loomine

en: Creating ISO image in %1
et: ISO tõmmise loomine asukohas %1

en: Removing buffer files.
et: Puhvrifailide eemaldamine.

en: Could not delete file %1.
et: Faili %1 kustutamine nurjus.

en: It is not possible to write CD-Text in TAO mode. Try DAO or RAW.
et: TAO režiimis ei ole võimalik kirjutada CD-teksti. Proovi DAO või toorrežiimi.

en: Writing Enhanced Audio CD
et: Täiustatud audio CD kirjutamine

en: Writing Mixed Mode CD
et: Segarežiimis CD kirjutamine

[ctx: %2 is of form XX:YY:ZZ, no pluralization needed]
en: 1 track (%2 minutes audio data, %3 ISO 9660 data) | %1 tracks (%2 minutes audio data, %3 ISO 9660 data)
et[0]: 1 rada (%2 minutit audioandmeid, %3 ISO 9660 andmeid)
et[1]: %1 rada (%2 minutit audioandmeid, %3 ISO 9660 andmeid)

en: Enter New Filename
et: Uus failinimi

en: A file with that name already exists. Please enter a new name:
et: Sellise nimega fail on juba olemas. Palun anna uus nimi:

en: Could not rename subtitle file. File with requested name %1 already exists.
et: Subtiitrifaili ümbernimetamine nurjus. Fail nimega %1 on juba olemas.

en: Could not find a valid eMovix installation.
et: eMovix paistab olevat paigaldamata või katki.

en: default
et: vaikimisi

en: none
et: puudub

en: Writing eMovix Project
et: eMovixi projekti kirjutamine

en: Writing eMovix Project (%1)
et: eMovixi projekti kirjutamine (%1)

en: One file (%2) and about 8 MB eMovix data | %1 files (%2) and about 8 MB eMovix data
et[0]: 1 fail (%2) ja umbes 8 MB eMovix andmeid
et[1]: %1 faili (%2) ja umbes 8 MB eMovix andmeid

en:  – One copy |  – %1 copies
et[0]:  - 1 koopia
et[1]:  - %1 koopiat

en: K3b will create a %1 image from the given MPEG files, but these files must already be in %1 format. K3b does not yet resample MPEG files.
et: K3b loob %1 tõmmise antud MPEG failidest, kuid need peavad eelnevalt olema %1 vormingus. K3b ei hakka MPEG faile ümber diskreetima.

en: Information
et: Info

en: Note: Forcing MPEG2 as VCD is not supported by some standalone DVD players.
et: Märkus: mõned autonoomsed DVD-mängijad ei toeta MPEG2 pealesundimist VCD-na.

en: Force VCD
et: Sunni VCD peale

en: Do not force VCD
et: Ära sunni VCD-d peale

en: You cannot mix MPEG1 and MPEG2 video files.
    Please start a new Project for this filetype.
    Resample not implemented in K3b yet.
et: MPEG1 ja MPEG2 videofaile ei saa segada.
    Palun alusta selle failitüübi jaoks uus projekt.
    Ümberdiskreetimine ei ole K3b-s veel võimalik.

en: Wrong File Type for This Project
et: Vale failitüüp selle projekti jaoks

en: PBC (Playback control) enabled.
    Video players cannot reach Segments (MPEG Still Pictures) without Playback control.
et: PBC (taasesituse juhtimine) lubatud.
    Videomängijad ei suuda esitada segmente (MPEG kaadreid) ilma taasesituse juhtimiseta.

en: Only MPEG1 and MPEG2 video files are supported.
et: Toetatud on ainult MPEG1 ja MPEG2 videofailid.

en: Wrong File Format
et: Vale failivorming

en: Removing Binary file %1
et: Binaarfaili %1 eemaldamine

en: Removing Cue file %1
et: Cue faili %1 eemaldamine

en: Could not write correct XML file.
et: Korrektse XML-faili kirjutamine nurjus.

en: Creating Cue/Bin files...
et: Cue/Bin-failide loomine ...

en: To create Video CDs you have to install VcdImager version %1.
et: Video CD-de loomiseks peab olema paigaldatud VcdImager versioon %1.

en: You can find this on your distribution disks or download it from https://www.gnu.org/software/vcdimager
et: Selle leiad oma distributsiooni plaatidelt või internetist aadressil https://www.gnu.org/software/vcdimager

en: %1 executable too old: need version %2 or greater.
et: Käivitatav fail %1 on liiga vana. Vaja on versiooni %2 või veel uuemat.

en: Scanning video file %1 of %2 (%3)
et: Videofaili %1 skaneerimine, kokku %2 (%3)

en: Creating Image for track %1
et: Raja %1 tõmmise loomine

en: Cue/Bin files successfully created.
et: Cue/Bin failid edukalt loodud.

en: Writing Copy %1 of %2
et: Koopia %1 (%2-st) kirjutamine

en: One or more BCD fields out of range for %1
et: Üks või enam BCD väli on %1 puhul vahemikust väljas

en: From now on, scan information data errors will not be reported anymore
et: Edaspidi ei teatata skaneerimisinfo andmetevigadest

en: Consider enabling the 'update scan offsets' option, if it is not enabled already.
et: Kui see ei ole juba sees, võiksid sisse lülitada võimaluse 'skaneerimisnihete uuendamine'.

en: APS' pts seems out of order (actual pts %1, last seen pts %2)
et: APS punktid paistavad olevat segi (tegelik punkt %1, viimati vaadatud punkt %2)

en: Ignoring this aps
et: Selle APS eiramine

en: Bad packet at packet #%1 (stream byte offset %2)
et: Halb pakett paketis #%1 (voo baidinihe %2)

en: The remaining byte of the stream will be ignored. | The remaining %1 bytes of the stream will be ignored.
et[0]: Voo allesjäänud baiti ignoreeritakse.
et[1]: Voo allesjäänud %1 baiti ignoreeritakse.

en: An unknown number of remaining stream bytes will be ignored.
et: Voo allesjäänud teadmata arvu baite ignoreeritakse.

en: Writing Video CD (Version 1.1)
et: Video CD kirjutamine (versioon 1.1)

en: Writing Video CD (Version 2.0)
et: Video CD kirjutamine (versioon 2.0)

en: Writing Super Video CD
et: Super Video CD kirjutamine

en: Writing High-Quality Video CD
et: High Quality Video CD kirjutamine

en: Writing Video CD
et: Video CD kirjutamine

en: 1 MPEG (%2) | %1 MPEGs (%2)
et[0]: 1 MPEG (%2)
et[1]: %1 MPEG-d (%2)

en: n/a
et: -

en: 1 bit/s | %1 bits/s
et[0]: 1 bit/s
et[1]: %1 bit/s

en: Component
et: Komponent

en: Unspecified
et: Täpsustamata

en: original
et: originaal

en: duplicate
et: duplikaat

en: Motion Picture
et: Liikuv pilt

en: Still Picture
et: Seisev pilt

en: Layer %1
et: Kiht %1

en: unknown
et: tundmatu

en: invalid
et: vigane

en: joint stereo
et: liitstereo

en: dual channel
et: kahe kanaliga

en: single channel
et: ühe kanaliga

en: surround sound
et: surround-heli

en: File %1 is empty.
et: Fail %1 on tühi.

en: This looks like an elementary video stream but a multiplexed program stream was required.
et: See näeb välja nagu elementaarne videovoog, aga vajalik on multipleksne programmivoog.

en: This looks like an elementary audio stream but a multiplexed program stream was required.
et: See näeb välja nagu elementaarne audiovoog, aga vajalik on multipleksne programmivoog.

en: This looks like a RIFF header but a plain multiplexed program stream was required.
et: See näeb välja nagu RIFF päis, aga vajalik on puhas multipleksne programmivoog.

en: Unable to create Invalid temporary folder <filename>%1</filename>.
et: Vigase ajutise kataloogi <filename>%1</filename> loomine nurjus.

en: Unable to create temporary folder <filename>%1</filename>.
et: Ajutise kataloogi <filename>%1</filename> loomine nurjus.

en: Found invalid entry in the VIDEO_TS folder <filename>%1</filename>.
et: Leiti vigane kirje VIDEO_TS kataloogis <filename>%1</filename>.

en: Unable to link temporary file in folder <filename>%1</filename>.
et: Ajutise faili linkimine kataloogi <filename>%1</filename> nurjus.

en: The project does not contain all necessary Video DVD files.
et: Projekt ei sisalda kõiki vajalikke video-DVD faile.

en: The resulting DVD will most likely not be playable on a Hifi DVD player.
et: Loodav DVD ei ole tõenäoliselt Hi-Fi DVD-mängijatel kasutatav.

en: Creating Video DVD Image File
et: Video DVD tõmmisefaili loomine

en: Writing Video DVD
et: Video DVD kirjutamine

en: ISO 9660/Udf Filesystem (Size: %1)
et: ISO 9660/UDF failisüsteem (suurus: %1)

en: Multiple CDDB Entries Found
et: Leiti mitu CDDB kirjet

en: K3b found multiple or inexact CDDB entries. Please select one.
et: K3b leidis mitu ebatäpset CDDB kirjet. Palun vali neist üks.

en: Analyzing medium...
et: Andmekandja analüüsimine...

en: Device Selection
et: Seadme valik

en: Please select a device:
et: Palun vali seade:

en: Could not find file %1
et: Faili %1 ei leitud

en: Error while reading from file %1
et: Viga faili %1 lugemisel

en: CDDB Lookup
et: CDDB otsing

en: Mixed CD
et: Segarežiimis CD

en: Appendable Data %1
et: Lisatav andme-%1

en: Complete Data %1
et: Terviklik andme-%1

en: Empty
et: Tühi

en: No medium information
et: Andmekandja info puudub

en: No medium present
et: Andmekandja puudub

en: Empty %1 medium
et: Tühi %1 andmekandja

en: Appendable %1 medium
et: Lisatav %1 andmekandja

en: Complete %1 medium
et: Terviklik %1 andmekandja

en: %2 in %1 track | %2 in %1 tracks
et[0]: %2 %1 rajaga
et[1]: %2 %1 rajaga

en:  and %1 session |  and %1 sessions
et[0]:  ja %1 seansiga
et[1]:  ja %1 seansiga

en: Free space: %1
et: Vaba ruum: %1

en: Capacity: %1
et: Mahtuvus: %1

[ctx: To be shown when a DVD or Blu-ray is required but another type of medium is inserted.]
en: DVD or Blu-ray
et: DVD või Blu-ray

en: rewritable medium
et: korduvkirjutatav andmekandja

[ctx: %1 is type of medium (e.g. DVD)]
en: rewritable %1
et: korduvkirjutatav %1

[ctx: To be shown when a specific type of medium is required but another type of medium is inserted.]
en: suitable medium
et: sobiv andmekandja

en: Medium in %1 is not a %2.
et: Andmekandja asukohas %1 ei ole %2.

[ctx: To be shown when an empty medium is required]
en: empty
et: tühi

[ctx: To be shown when an empty or appendable medium is required]
en: empty or appendable
et: tühi või lisatav

[ctx: To be shown when an non-empty medium is required]
en: non-empty
et: tühjendamata

[ctx: To be shown when the state of the inserted medium is not suitable.]
en: suitable
et: sobiv

en: Medium in %1 is not %2.
et: Andmekandja asukohas %1 ei ole %2.

en: Capacity of the medium in %1 is smaller than required.
et: Asukohas %1 paikneva andmekandja maht on nõutavast väiksem.

en: Please insert an empty medium into drive<p><b>%1</b>
et: Palun sisesta tühi andmekandja seadmesse<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty medium
et: Palun sisesta tühi andmekandja

en: Please insert an empty DVD or Blu-ray medium into drive<p><b>%1</b>
et: Palun sisesta tühi DVD või Blu-ray andmekandja seadmesse<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty DVD or Blu-ray medium
et: Palun sisesta tühi DVD või Blu-ray andmekandja

en: Please insert an empty Blu-ray medium into drive<p><b>%1</b>
et: Palun sisesta tühi Blu-ray andmekandja seadmesse<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty Blu-ray medium
et: Palun sisesta tühi Blu-ray andmekandja

en: Please insert an empty CD medium into drive<p><b>%1</b>
et: Palun sisesta tühi CD andmekandja seadmesse<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty CD medium
et: Palun sisesta tühi CD andmekandja

en: Please insert an empty DVD medium into drive<p><b>%1</b>
et: Palun sisesta tühi DVD andmekandja seadmesse<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty DVD medium
et: Palun sisesta tühi DVD andmekandja

en: Please insert an empty DVD-DL medium into drive<p><b>%1</b>
et: Palun sisesta tühi DVD-DL andmekandja seadmesse<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty DVD-DL medium
et: Palun sisesta tühi DVD-DL andmekandja

en: Please insert an empty medium of size %1 or larger into drive<p><b>%2</b>
et: Palun sisesta tühi andmekandja suurusega vähemalt %1 seadmesse<p><b>%2</b>

en: Please insert an empty medium of size %1 or larger
et: Palun sisesta tühi andmekandja suurusega vähemalt %1

en: Please insert an empty or appendable medium into drive<p><b>%1</b>
et: Palun sisesta tühi või lisatav andmekandja seadmesse<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty or appendable medium
et: Palun sisesta tühi või lisatav andmekandja

en: Please insert an empty or appendable DVD or Blu-ray medium into drive<p><b>%1</b>
et: Palun sisesta tühi või lisatav DVD või Blu-ray andmekandja seadmesse<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty or appendable DVD or Blu-ray medium
et: Palun sisesta tühi või lisatav DVD või Blu-ray andmekandja

en: Please insert an empty or appendable Blu-ray medium into drive<p><b>%1</b>
et: Palun sisesta tühi või lisatav Blu-ray andmekandja seadmesse<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty or appendable Blu-ray medium
et: Palun sisesta tühi või lisatav Blu-ray andmekandja

en: Please insert an empty or appendable CD medium into drive<p><b>%1</b>
et: Palun sisesta tühi või lisatav CD andmekandja seadmesse<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty or appendable CD medium
et: Palun sisesta tühi või lisatav CD andmekandja

en: Please insert an empty or appendable DVD medium into drive<p><b>%1</b>
et: Palun sisesta tühi või lisatav DVD andmekandja seadmesse<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty or appendable DVD medium
et: Palun sisesta tühi või lisatav DVD andmekandja

en: Please insert an empty or appendable DVD-DL medium into drive<p><b>%1</b>
et: Palun sisesta tühi või lisatav DVD-DL andmekandja seadmesse<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty or appendable DVD-DL medium
et: Palun sisesta tühi või lisatav DVD-DL andmekandja

en: Please insert a non-empty medium into drive<p><b>%1</b>
et: Palun sisesta mittetühi andmekandja seadmesse<p><b>%1</b>

en: Please insert a non-empty medium
et: Palun sisesta mittetühi andmekandja

en: Please insert a non-empty rewritable medium into drive<p><b>%1</b>
et: Palun sisesta mittetühi korduvkirjutatav andmekandja seadmesse<p><b>%1</b>

en: Please insert a non-empty rewritable medium
et: Palun sisesta mittetühi korduvkirjutatav andmekandja

en: Please insert a rewritable medium into drive<p><b>%1</b>
et: Palun sisesta korduvkirjutatav andmekandja seadmesse<p><b>%1</b>

en: Please insert a rewritable medium
et: Palun sisesta korduvkirjutatav andmekandja

en: Please insert a suitable medium into drive<p><b>%1</b>
et: Palun sisesta sobiv andmekandja seadmesse<p><b>%1</b>

en: Please insert a suitable medium
et: Palun sisesta sobiv andmekandja

en: Please insert a Video CD medium into drive<p><b>%1</b>
et: Palun sisesta video-CD andmekandja seadmesse<p><b>%1</b>

en: Please insert a Video CD medium
et: Palun sisesta video-CD andmekandja

en: Please insert a Video DVD medium into drive<p><b>%1</b>
et: Palun sisesta video-DVD andmekandja seadmesse<p><b>%1</b>

en: Please insert a Video DVD medium
et: Palun sisesta video-DVCD andmekandja

en: Please insert a Mixed Mode CD medium into drive<p><b>%1</b>
et: Palun sisesta segarežiimis CD andmekandja seadmesse<p><b>%1</b>

en: Please insert a Mixed Mode CD medium
et: Palun sisesta segarežiimis CD andmekandja

en: Please insert an Audio CD medium into drive<p><b>%1</b>
et: Palun sisesta audio-CD andmekandja seadmesse<p><b>%1</b>

en: Please insert an Audio CD medium
et: Palun sisesta audio-CD andmekandja

en: Please insert a Data medium into drive<p><b>%1</b>
et: Palun sisesta andmete andmekandja seadmesse<p><b>%1</b>

en: Please insert a Data medium
et: Palun sisesta andmete andmekandja

en: Simulate
et: Kirjutamise simuleerimine

en: <p>If this option is checked K3b will perform all writing steps with the laser turned off.<p>This is useful, for example, to test a higher writing speed or whether your system is able to write on-the-fly.<p><b>Caution:</b> DVD+R(W) does not support simulated writing.
et: <p>Selle sisselülitamisel sooritab K3b kogu kirjutamisprotsessi ilma laserit sisse lülitamata.<p>See on kasulik näiteks testimaks suuremat kirjutamiskiirust või seda, kas süsteem suudab kirjutada "lennult".<p><b>Ettevaatust:</b> DVD+R(W) ei toeta kirjutamise simuleerimist.

en: Only simulate the writing process
et: Ainult simuleeritakse kirjutamist

en: Disk at once
et: DAO

en: <p>If this option is checked, K3b will write the CD in 'disk at once' mode as compared to 'track at once' (TAO).<p>It is always recommended to use DAO where possible.<p><b>Caution:</b> Track pregaps with a length other than 2 seconds are only supported in DAO mode.
et: <p>Selle sisselülitamisel kirjutab K3b CD 'disk at once' režiimis, mitte režiimis 'track at once' (TAO).<p>Kui võimalik, on alati soovitatav kasutada DAO režiimi.<p><b>Ettevaatust:</b> Radade eellüngad pikkusega enam kui 2 sekundit on toetatud ainult DAO režiimis.

en: Write in disk at once mode
et: Kirjutamine DAO režiimis

en: Use Burnfree
et: Burnfree kasutamine

en: Enable Burnfree (or Just Link) to avoid buffer underruns
et: Burnfree (või Just Link'i) lubamine puhvri alatäitumise vältimiseks

en: <p>If this option is checked, K3b enables <em>Burnfree</em> (or <em>Just Link</em>). This is a feature of the CD writer which avoids buffer underruns.<p>Without <em>burnfree</em>, if the writer cannot get any more data a buffer underrun would occur, since the writer needs a constant stream of data to write the CD.<p>With <em>burnfree</em> the writer can <em>mark</em> the current position of the laser and get back to it when the buffer is filled again; but, since this means having little data gaps on the CD, <b>it is highly recommended to always choose an appropriate writing speed to prevent the usage of burnfree, especially for audio CDs</b> (in the worst case one would hear the gap).<p><em>Burnfree</em> was formerly known as <em>Burnproof</em>, but has since been renamed when it became part of the MMC standard.
et: <p>Selle sisselülitamisel kasutab K3b <em>Burnfree</em> (või <em>Just Link</em>) meetodit. See on CD-kirjutite võimalus, mis väldib puhvri alatäitumist.<p>Kui <em>burnfree</em> ei ole kasutusel, siis tekib juhul, kui kirjuti ei saa andmeid, puhvri alatäide, sest kirjuti vajab CD kirjutamiseks pidevat andmevoogu.<p>Kui <em>burnfree</em> on kasutusel, suudab kirjuti <em>ära märkida</em> laseri hetkepositsiooni ning selle taastada, kui puhver taas täitub. Et see võib kaasa tuua väikeste andmelünkade tekkimise CD-le, <b>on äärmiselt soovitav alati valida sobiv kirjutamiskiirus, et eriti audio CD-de puhul vältida "burnfree" kasutamist</b> (kõige halvemal juhul jääb selline tühik isegi kuulda).<p><em>Burnfree</em> kandis varem nimetus <em>Burnproof</em>, kuid pärast seda, kui sellest sai MMC standard, anti talle uus nimetus.

en: Only create image
et: Ainult tõmmise loomine

en: <p>If this option is checked, K3b will only create an image and not do any actual writing.<p>The image can later be written to a CD/DVD with most current writing programs (including K3b of course).
et: <p>Selle sisselülitamisel loob K3b ainult tõmmise ega võta tegelikult kirjutamist ette.<p>Tõmmise saab hiljem kirjutada CD/DVD-le uusima ja parima tarkvaraga (mille hulka kuulub mõistagi ka K3b).

en: Only create an image
et: Ainult tõmmise loomine

en: Create image
et: Tõmmise loomine

en: <p>If this option is checked, K3b will create an image before writing the files to the CD/DVD. Otherwise the data will be written <em>on-the-fly</em>, i.e. no intermediate image will be created.<p><b>Caution:</b> Although writing on-the-fly should work on most systems, make sure the data is sent to the writer fast enough.
et: <p>Selle sisselülitamisel loob K3b enne failide kirjutamist CD/DVD-le tõmmise. Vastasel juhul kirjutatakse andmed <em>lennult</em>, s.t. vahepealset tõmmist ei looda.<p><b>Ettevaatust:</b> Kuigi lennult kirjutamine peaks töötama valutult enamikus süsteemides, kontrolli siiski, et kirjuti saaks andmeid piisavalt kiiresti.

en: <p>It is recommended to try a simulation first.
et: <p>Soovitatav on eelnevalt proovida simuleerimist.

en: Cache the data to be written on the harddisk
et: Kirjutatavad andmed puhverdatakse kõvakettale

en: Remove image
et: Tõmmise eemaldamine

en: <p>If this option is checked, K3b will remove any created images after the writing has finished.<p>Uncheck this if you want to keep the images.
et: <p>Selle sisselülitamisel eemaldab K3b kõik loodud tõmmised pärast kirjutamise lõpetamist.<p>Kui soovid tõmmiseid alles hoida, ära seda märgi.

en: Remove images from disk when finished
et: Tõmmis eemaldatakse kõvakettalt pärast lõpetamist

en: On the fly
et: Lennult kirjutamine

en: <p>If this option is checked, K3b will not create an image first but write the files directly to the CD/DVD.<p><b>Caution:</b> Although this should work on most systems, make sure the data is sent to the writer fast enough.
et: <p>Selle sisselülitamisel ei loo K3b tõmmist, vaid kirjutab failid otse CD/DVD-le.<p><b>Ettevaatust:</b> Kuigi see peaks töötama valutult enamikus süsteemides, kontrolli siiski, et kirjuti saaks andmeid piisavalt kiiresti.

en: Write files directly to CD/DVD without creating an image
et: Failid kirjutatakse otse CD/DVD-le tõmmist tegemata

en: Write CD-Text
et: CD-teksti kirjutamine

en: Create CD-Text entries
et: CD-teksti kirjete loomine

en: <p>If this option is checked K3b uses some otherwise-unused space on the audio CD to store additional information, such as the artist's name, or the CD title.<p>CD-Text is an extension to the audio CD standard introduced by Sony.<p>CD-Text will only be usable on CD players that support this extension (mostly car CD players).<p>Since a CD-Text-enhanced CD will work in any CD player it is never a bad idea to enable this (if you specify CD-Text data.)
et: <p>Selle sisselülitamisel kasutab K3b muidu audio CD-l kasutamata jäävat ruumi mõningase lisainfo salvestamiseks (näiteks esitaja nimi, CD tiitel).<p>CD-tekst on Sony poolt kasutusele võetud audio CD standardi laiendus.<p>CD-tekst on kasutatav ainult sellist võimalust toetavatel CD-mängijatel (peamiselt autode CD-mängijad).<p>Kuna CD-tekstiga täiendatud CD mängib siiski suvalises CD-mängijas, ei tee kunagi paha see võimalus sisse lülitada (eriti kui määrata veel andmed).

en: Set the paranoia level for reading audio CDs
et: Audio CD-de lugemise paranoiatase

en: <p>Sets the correction mode for digital audio extraction.<ul><li>0: No checking, data is copied directly from the drive. <li>1: Perform overlapped reading to avoid jitter.</li><li>2: Like 1 but with additional checks of the read audio data.</li><li>3: Like 2 but with additional scratch detection and repair.</li></ul><p><b>The extraction speed reduces from 0 to 3.</b>
et: <p>Määrab digitaalaudio ekstraktimise korrektsioonirežiimi.<ul><li>0: kontroll puudub, andmed kopeeritakse otse plaadilt. <li>1: Sooritatakse korduslugemisi värina vältimiseks.</li><li>2: Sama, mis 1, aga kontrollitakse üle ka loetud audioandmed.</li><li>3: Sama, mis 2, aga kontrollitakse ka kriimustusi ja võetakse ette parandusi.</li></ul><p><b>Ekstraktimise kiirus kahaneb iga täiendava kontrolli lisandudes.</b>

en: Start multisession CD
et: Mitmeseansilise CD käivitamine

en: Do not close the disk to allow additional sessions to be added later
et: Plaat jäetakse avatuks võimalike uute seansside lisamiseks

en: <p>If this option is checked K3b will not close the CD, and will write a temporary table of contents.</p><p>This allows further sessions to be appended to the CD later.</p>
et: <p>Selle sisselülitamisel jätab K3b CD avatuks ning kirjutab ainult ajutise sisukorra (TOC).</p><p>See võimaldab hiljem CD-le uusi seansse lisada.</p>

en: Normalize volume levels
et: Helitugevuse normaliseerimine

en: Adjust the volume levels of all tracks
et: Kõigi radade helitugevuse kohendamine

en: <p>If this option is checked K3b will adjust the volume of all tracks to a standard level. This is useful for things like creating mixes, where different recording levels on different albums can cause the volume to vary greatly from song to song.<p><b>Be aware that K3b currently does not support normalizing when writing on the fly.</b>
et: <p>Selle sisselülitamisel kohendab K3b kõigi radade helitugevuse standardtasemele. See on kasulik näiteks mikside loomisel, kus erinevad salvestustasemed erinevatel albumitel võivad laulust laulu üsna tugevasti varieeruda.<p><b>Arvesta, et K3b ei toeta praegu normaliseerimist lennult kirjutamise korral.</b>

en: Verify written data
et: Kirjutatud andmete kontrollimine

en: Compare original with written data
et: Originaali võrdlemine kirjutatud andmetega

en: <p>If this option is checked, then after successfully writing the disk K3b will compare the original source data with the written data to verify that the disk has been written correctly.
et: <p>Selle sisselülitamisel võrdleb K3b pärast plaadi edukat kirjutamist originaalallika andmeid kirjutatud andmetega, et kontrollida, kas plaat on ikka korrektselt kirjutatud.

en: Ignore read errors
et: Lugemisvigade eiramine

en: Skip unreadable audio sectors
et: Loetamatute audiosektorite vahelejätmine

en: <p>If this option is checked and K3b is not able to read an audio sector from the source CD it will be replaced with zeros on the resulting copy.<p>Since audio CD Player are able to interpolate small errors in the data it is no problem to let K3b skip unreadable sectors.
et: <p>Selle sisselülitamisel asendatakse sel juhul, kui K3b ei suuda lähte-CD-lt audiosektorit lugeda, vastav sektor koopias nullidega.<p>Kuna audio-CD-mängijad suudavad andmete väikseid vigu interpoleerida, ei tekita loetamatute sektorite vahelejätmine K3b poolt probleeme.

en: unknown audio format
et: tundmatu audiovorming

en: Normal
et: Normaalne

en: For the visually impaired
et: Nägemispuuetega inimestele

en: Director's comments 1
et: Režissööri kommentaarid 1

en: Director's comments 2
et: Režissööri kommentaarid 2

en: unknown audio code extension
et: tundmatu audiokoodilaiend

en: unknown coding mode
et: tundmatu kodeerimisrežiim

en: Caption with normal size characters
et: Tekst normaalse tähesuurusega

en: Caption with bigger size characters
et: Tekst suurema tähesuurusega

en: Caption for children
et: Tekst lastele

en: Closed caption with normal size characters
et: Suletud tekst normaalse tähesuurusega

en: Closed caption with bigger size characters
et: Suletud tekst suurema tähesuurusega

en: Closed caption for children
et: Suletud tekst lastele

en: Forced caption
et: Pealesunnitud tekst

en: Director's comments with normal size characters
et: Režissööri kommentaarid normaalse tähesuurusega

en: Director's comments with bigger size characters
et: Režissööri kommentaarid suurema tähesuurusega

en: Director's comments for children
et: Režissööri kommentaarid lastele

en: unknown code extension
et: tundmatu koodilaiend
