libk3bdevice - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Error
et: Viga

en: Incremental Sequential
et: Kasvav järjestikune

en: Restricted Overwrite
et: Piiratud ülekirjutamisega

en: Layer Jump
et: Kahekihiline hüpetega

en: Random Recording
et: Juhuslik salvestamine

en: Sequential Recording
et: Järjestikune salvestamine

en: Sequential Recording + POW
et: Järjestikune salvestamine + POW

[ctx: no writing mode]
en: None
et: Puudub

[ctx: unknown medium type]
en: Unknown
et: Tundmatu

en: No media
et: Andmekandja puudub

en: DVD-R Sequential
et: DVD-R järjestikune

en: DVD-R Dual Layer
et: DVD-R kahekihiline

en: DVD-R Dual Layer Sequential
et: DVD-R kahekihiline järjestikune

en: DVD-R Dual Layer Jump
et: DVD-R kahekihiline hüpetega

en: DVD-RW Restricted Overwrite
et: DVD-RW piiratud ülekirjutamisega

en: DVD-RW Sequential
et: DVD-RW järjestikune

en: DVD+RW Dual Layer
et: DVD+RW kahekihiline

en: DVD+R Dual Layer
et: DVD+R kahekihiline

en: BD-R Sequential (SRM)
et: BD-R järjestikune (SRM)

en: BD-R Sequential Pseudo Overwrite (SRM+POW)
et: BD-R järjestikune pseudoülekirjutamine (SRM+POW)

en: BD-R Random (RRM)
et: BD-R juhuslik (RRM)

[ctx: unknown medium state]
en: Unknown
et: Teadmata

en: no medium
et: andmekandja puudub

en: complete medium
et: terviklik andmekandja

en: incomplete medium
et: lõpetamata andmekandja

en: empty medium
et: tühi andmekandja
