libk3bdevice - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: DVD-R DL
fi: DVD-R

en: Error
fi: Virhe

en: RAW/R16
fi: RAW/R96P

en: Incremental Sequential
fi: lisättävissä oleva jaksollinen

en: Restricted Overwrite
fi: rajoitettu ylikirjoitus

en: Layer Jump
fi: kerroksen vaihto

en: Random Recording
fi: satunnaistallennus

en: Sequential Recording
fi: jaksollinen tallennus

en: Sequential Recording + POW
fi: jaksollinen tallennus + POW

[ctx: no writing mode]
en: None
fi: ei kirjoitustapaa

[ctx: unknown medium type]
en: Unknown
fi: tuntematon

en: No media
fi: ei levyä

en: DVD-R Sequential
fi: jaksollinen DVD-R

en: DVD-R Dual Layer
fi: kaksikerroksinen DVD-R

en: DVD-R Dual Layer Sequential
fi: kaksikerroksinen jaksollinen DVD-R

en: DVD-R Dual Layer Jump
fi: kaksikerroksisen DVD-R-levyn kerroksen vaihto

en: DVD-RW Restricted Overwrite
fi: rajoitetun ylikirjoituksen DVD-RW

en: DVD-RW Sequential
fi: jaksollinen DVD-RW

en: DVD+RW Dual Layer
fi: kaksikerroksinen DVD+RW

en: DVD+R Dual Layer
fi: kaksikerroksinen DVD+R

en: BD-R Sequential (SRM)
fi: jaksollinen BD-R (SRM)

en: BD-R Sequential Pseudo Overwrite (SRM+POW)
fi: jaksollinen pseudoylikirjoitus-BD-R (SRM+POW)

en: BD-R Random (RRM)
fi: satunnainen BD-R (RRM)

[ctx: unknown medium state]
en: Unknown
fi: tuntematon

en: no medium
fi: ei levyä

en: complete medium
fi: täysi levy

en: incomplete medium
fi: vajaa levy

en: empty medium
fi: tyhjä levy
