libk3bdevice - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Error
he: שגיאה

en: Restricted Overwrite
he: שכתוב מוגבל

en: Layer Jump
he: דילוג שכבה

en: Random Recording
he: הקלטה אקראית

en: Sequential Recording
he: הקלטה המשכית

en: Sequential Recording + POW
he: הקלטה המשכית + POW

en: No media
he: אין מדיה

en: DVD-R Sequential
he: DVD-R סדרתי

en: DVD-R Dual Layer
he: DVD-R דו־שכבתי

en: DVD-R Dual Layer Sequential
he: DVD-R דו־שכבתי סדרתי

en: DVD-R Dual Layer Jump
he: DVD-R דו־שכבתי דילוג

en: DVD-RW Restricted Overwrite
he: DVD-RW שכתוב מוגבל

en: DVD-RW Sequential
he: DVD-RW סדרתי

en: DVD+RW Dual Layer
he: DVD+RW דו־שכבתי

en: DVD+R Dual Layer
he: DVD+R דו־שכבתי

en: BD-R Sequential (SRM)
he: BD-R סדרתי (SRM)

en: BD-R Sequential Pseudo Overwrite (SRM+POW)
he: BD-R שכתוב לכאורה שכבתי (SRM+POW)

en: BD-R Random (RRM)
he: BD-R אקראי (RRM)
