libk3bdevice - en to km translation catalogue (40 entries)

en: CD-R
km: ស៊ីឌី-អាន

en: CD-RW
km: ស៊ីឌី-អាន​សរសេរ

en: CD-ROM
km: ស៊ីឌីរ៉ូម

en: DVD-ROM
km: ឌីវីឌី​រ៉ូម

en: DVD-RAM
km: ឌីវីឌី-រ៉េម

en: DVD-R
km: ឌីវីឌី-អាន

en: DVD-RW
km: ឌីវីឌី-អាន​សរសេរ

en: DVD-R DL
km: ឌីវីឌី-អាន ពីរ​ជាន់

en: HD DVD-ROM
km: ឌីវីឌី​រ៉ូម​ដែល​មាន​ដង់ស៊ីតេ​ខ្ពស់

en: HD DVD-R
km: ឌីវីឌី-អាន ដែល​មាន​ដង់ស៊ីតេ​ខ្ពស់

en: HD DVD-RAM
km: ឌីវីឌី-រ៉េម ដែល​មាន​ដង់ស៊ីតេ​ខ្ពស់

en: BD-ROM
km: ប៊ីឌី​រ៉ូម

en: BD-R
km: ប៊ីឌី-អាន

en: BD-RE
km: ប៊ីឌី-អាច​ថត​បាន

en: DVD+R
km: ឌីវីឌី+អាន

en: DVD+RW
km: ឌីវីឌី+អាន​សរសេរ

en: DVD+R DL
km: ឌីវីឌី+អាន ពីរជាន់

en: Error
km: កំហុស

en: Incremental Sequential
km: កើន​រហូត

en: Restricted Overwrite
km: របៀប​សរសេរ​ជាន់​លើ​មាន​កំណត់

en: Layer Jump
km: ផ្លោះ​ជាន់

en: Random Recording
km: ការ​ថត​ចៃដន្យ

en: Sequential Recording
km: ការ​ថត​តាម​លំដាប់

en: Sequential Recording + POW
km: ការ​ថត​តាម​លំដាប់ + POW

en: No media
km: គ្មាន​មេឌៀ

en: DVD-R Sequential
km: ឌីវីឌី-អាន តគ្នា

en: DVD-R Dual Layer
km: ឌីវីឌី-អាន ពីរ​ជាន់

en: DVD-R Dual Layer Sequential
km: ឌីវីឌី-អាន ពីរ​ជាន់ តគ្នា

en: DVD-R Dual Layer Jump
km: ឌីវីឌី-អាន ពីរ​ជាន់ ផ្លោះជាន់​បាន

en: DVD-RW Restricted Overwrite
km: ឌីវីឌី-អាន​សរសេរ សរសេរ​ជាន់​លើ​មាន​កំណត់

en: DVD-RW Sequential
km: ឌីវីឌី-អាន​សរសេរ តគ្នា

en: DVD+RW Dual Layer
km: ឌីវីឌី+អាន/សរសេរ ពីរ​ស្រទាប់

en: DVD+R Dual Layer
km: ឌីវីឌី+អាន ពីរ​ស្រទាប់

en: BD-R Sequential (SRM)
km: ប៊ីឌី-អាន តាម​លំដាប់ (SRM)

en: BD-R Sequential Pseudo Overwrite (SRM+POW)
km: ប៊ីឌី-អាន សរសរ​ជាន់​លើ​តាម​លំដាប់ (SRM+POW)

en: BD-R Random (RRM)
km: ប៊ីឌី-អាន ចៃដន្យ (RRM)

en: no medium
km: គ្មាន​ឧបករណ៍​ផ្ទុក

en: complete medium
km: ឧបករណ៍​ផ្ទុក​ពេញ

en: incomplete medium
km: ឧបករណ៍​ផ្ទុក​មិនពេញ

en: empty medium
km: ឧបករណ៍​ផ្ទុក​ទទេ
