libk3bdevice - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Error
lt: Klaida

en: Incremental Sequential
lt: Papildomas nuoseklusis

en: Restricted Overwrite
lt: Apribotas perrašymas

en: Layer Jump
lt: Sluoksnio šuolis

en: Random Recording
lt: Atsitiktinis įrašymas

en: Sequential Recording
lt: Nuoseklus įrašymas

en: Sequential Recording + POW
lt: Nuoseklus įrašymas +POW

[ctx: no writing mode]
en: None
lt: Joks

[ctx: unknown medium type]
en: Unknown
lt: Nežinomas

en: No media
lt: Nėra laikmenos

en: DVD-R Sequential
lt: DVD-R nuoseklus

en: DVD-R Dual Layer
lt: DVD-R dvisluoksnis

en: DVD-R Dual Layer Sequential
lt: DVD-R dvisluoksnis nuoseklus

en: DVD-R Dual Layer Jump
lt: DVD-R dvisluoksnis šuolis

en: DVD-RW Restricted Overwrite
lt: DVD-RW apribotas perrašymas

en: DVD-RW Sequential
lt: DVD-RW nuoseklus

en: DVD+RW Dual Layer
lt: DVD+RW dvisluoksnis

en: DVD+R Dual Layer
lt: DVD+R dvisluoksnis

en: BD-R Sequential (SRM)
lt: BD-R nuoseklus (SRM)

en: BD-R Sequential Pseudo Overwrite (SRM+POW)
lt: BD-R nuoseklus pseudo perrašymas (SRM+POW)

en: BD-R Random (RRM)
lt: BD-R atsitiktinis (RRM)

[ctx: unknown medium state]
en: Unknown
lt: Nežinomas

en: no medium
lt: nėra laikmenos

en: complete medium
lt: pilna laikmena

en: incomplete medium
lt: nepilna laikmena

en: empty medium
lt: tuščia laikmena
