libk3bdevice - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Error
lv: Kļūda

en: Incremental Sequential
lv: Inkrementāla secība

en: Restricted Overwrite
lv: Ierobežota pārrakstīšana

en: Layer Jump
lv: Slāņa lēciens

en: Random Recording
lv: Jaukta ierakstīšana

en: Sequential Recording
lv: Secīga ierakstīšana

en: Sequential Recording + POW
lv: Secīga ierakstīšana + POW

en: No media
lv: Nav datu nesēja

en: DVD-R Sequential
lv: DVD-R secīga

en: DVD-R Dual Layer
lv: DVD-R divslāņu

en: DVD-R Dual Layer Sequential
lv: DVD-R divslāņu secīga

en: DVD-R Dual Layer Jump
lv: DVD-R divslāņu lēciena

en: DVD-RW Restricted Overwrite
lv: DVD-RW ierobežota pārrakstīšana

en: DVD-RW Sequential
lv: DVD-RW secīga

en: DVD+RW Dual Layer
lv: DVD+RW divslāņu

en: DVD+R Dual Layer
lv: DVD+R divslāņu

en: BD-R Sequential (SRM)
lv: BD-R secīga (SRM)

en: BD-R Sequential Pseudo Overwrite (SRM+POW)
lv: BD-R secīga pseido pārrakstīšana (SRM+POW)

en: BD-R Random (RRM)
lv: BD-R jaukta (RRM)

en: no medium
lv: nav datu nesēja

en: complete medium
lv: pabeigts datu nesējs

en: incomplete medium
lv: nepabeigts datu nesējs

en: empty medium
lv: tukšs datu nesējs
